Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Schellekens, M."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Complexity Analysis via Approach Spaces
Autorzy :
Colebunders, E.
De Wachter, S.
Schellekens, M.
Pokaż więcej
Źródło :
Applied Categorical Structures: A Journal Devoted to Applications of Categorical Methods in Algebra, Analysis, Order, Topology and Computer Science. February 2014 22(1):119-136
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies