Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Schick K"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Implementing a logbook on entrustable professional activities in the final year of undergraduate medical education in Germany – a multicentric pilot study
Autorzy :
Schick, K
Eissner, A
Wijnen-Meijer, M
Johannink, J
Huenges, B
Ehrhardt, M
Kadmon, M
Berberat, PO
Rotthoff, T
Pokaż więcej
Temat :
clinical electives
Anvertraubare professionelle Tätigkeiten
ddc: 610
entrustable professional activities
Praktisches Jahr
undergraduate medical education
Medizinstudium
ddc:610
Article
Źródło :
GMS Journal for Medical Education
GMS Journal for Medical Education; VOL: 36; DOC69 /20191115/
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
Validierung eines kompetenzbasierten 360°-Assessments für Medizinstudierende in der Rolle als Arzt/Ärztin in Weiterbildung
Autorzy :
Prediger, S
Schick, K
Fincke, F
Fürstenberg, S
Oubaid, V
Kadmon, M
Berberat, PO
Harendza, S
Pokaż więcej
Temat :
610 Medical sciences
Medicine
ddc: 610
Źródło :
Gemeinsame Jahrestagung der Gesellschaft für Medizinische Ausbildung (GMA), des Arbeitskreises zur Weiterentwicklung der Lehre in der Zahnmedizin (AKWLZ) und der Chirurgischen Arbeitsgemeinschaft Lehre (CAL); 20190925-20190928; Frankfurt am Main; DOCV12-07 /20190920/
Tytuł :
Der Einfluss epistemologischer Überzeugungen und intrinsischer Motivation auf das Lehrkonzept von Lehrenden in der medizinischen Ausbildung
Autorzy :
Teufel Morales, L
Gartmeier, M
Schick, K
Berberat, PO
Pokaż więcej
Temat :
610 Medical sciences
Medicine
ddc: 610
Źródło :
Gemeinsame Jahrestagung der Gesellschaft für Medizinische Ausbildung (GMA), des Arbeitskreises zur Weiterentwicklung der Lehre in der Zahnmedizin (AKWLZ) und der Chirurgischen Arbeitsgemeinschaft Lehre (CAL); 20190925-20190928; Frankfurt am Main; DOCV27-08 /20190920/
Tytuł :
Kontrastmittelverstärkter Ultraschall im Follow-up nach endovaskulärer Stentversorgung eines infrarenalen Bauchaortenaneurysmas
Autorzy :
Clevert, D.-A.
Horng, A.
Kopp, R.
Schick, K.
Meimarakis, G.
Sommer, W.H.
Reiser, M.
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Imaging of endoleaks after endovascular aneurysm repair (EVAR) with contrast-enhanced ultrasound (CEUS)
Źródło :
Der Radiologe: Zeitschrift für diagnostische und interventionelle Radiologie, Radioonkologie, Nuklearmedizin. November 2009 49(11):1033-1039
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstrakt
Autorzy :
Mache, Ch.
Urban, Ch.
Sauer, H.
Brandesky, G.
Meßner, H.
Grienberger, H.
Becker, H.
Slave, I.
Hauer, Ch.
Pakisch, B.
Oberbauer, R.
Mokry, M.
Ebner, F.
Kleinert, R.
Schiller, D.
Kasparu, H.
Schneider, G.
Sega, W.
Lutz, D.
Mader, R. M.
Steger, G. G.
Sieder, A. E.
Ovissi, L.
Roth, E.
Hamilton, G.
Jakesz, R.
Rainer, H.
Schenk, T.
Kornek, G.
Schulz, F.
Depisch, D.
Rosen, H.
Sebesta, Ch.
Scheithauer, W.
Locker, G. J.
Czernin, J.
Derfler, K.
Gnant, M.
Schiessel, R.
Petru, E.
Pickel, H.
Heydarfadai, M.
Lahousen, M.
Haas, J.
Sagaster, P.
Flamm, J.
Umek, H.
Essl, R.
Teich, G.
Micksche, M.
Ludwig, H.
Ambros, P. F.
Lestou, V.
Strehl, S.
Mann, G.
Gadner, H.
Eibl, B.
Greiter, E.
Grünewald, K.
Gastl, G.
Thaler, J.
Aulitzky, W.
Lion, T.
Henn, T.
Gaiger, A.
Hofmann, J.
Wolf, A.
Spitaler, M.
Ludescher, Christof
Grunicke, H.
Mitterbauer, G.
Stangl, E.
Geissler, K.
Jäger, U.
Lechner, K.
Mannhalter, C.
Haas, Oskar A.
Tirita, Anthi
Kahls, P.
Haas, O.
Hinterberger, W.
Linkesch, W.
Pober, Michael
Fae, Ingrid
Kyrle, Alexander
Neumeister, Andrea
Panzer, Simon
Kandioler, D.
End, A.
Grill, R.
Karlic, H.
Inhauser, T.
Chott, A.
Pirc-Danoewinata, H.
Klepetko, W.
Heinz, R.
Hopfinger-Limberger, G.
Koller, E.
Schneider, B.
Pittermann, E.
Lorber, C.
Eichinger, S.
Neumann, E.
Weidinger, J.
Gisslinger, H.
Bedford P.
Jones D.
Cawley J.
Catovsky D.
Bevan P.
Scherrer, R.
Bettelheim, P.
Knöbl, P.
Kyrie, P. A.
Lazcika, K.
Schwarzinger, I.
Sillaber, C.
Watzke, H.
Dávid, M.
Losonczy, H.
Matolcsy, A.
Papp, M.
Prischl, F. C.
Schwarzmeier, J. D.
Zoubek, Andreas
Harbott, Jochen
Ritterbach, Jutta
Ritter, Jörg
Sillaber, Ch.
Agis, H.
Spanblöchl, E.
Sperr, W. R.
Valent, P.
Czerwenka, K.
Virgolini, I.
Li, S. R.
Müller, M.
Wrann, M.
Gaggl, S.
Fasching, B.
Herold, M.
Geissler, D.
Nachbaur, D.
Huber, Ch.
Schwaighofer, H.
Pichl, M.
Niederwieser, D.
Gilly, B.
Weissel, H.
Lorber, Ch.
Schwarzmeier, J.
Gasché, C.
Reinisch, W.
Hilgarth, M.
Keil, F.
Thomssen, C.
Kolb, H. J.
Holler, E.
Wilmanns, W.
Tilg, H.
Gächter, A.
Panzer-Grümayer, E. R.
Majdic, O.
Kersey, J. H.
Petzer, A. L.
Bilgeri, R.
Zilian, U.
Geisen, F. H.
Haun, M.
Konwalinka, G.
Fuchs, D.
Zangerle, R.
Artner-Dworzak, E.
Weiss, G.
Fritsch, P.
Tilz, G. P.
Dierich, M. P.
Wachter, H.
Schüller, J.
Czejka, M. J.
Jäger, W.
Meyer, B.
Weiss, C.
Schernthaner, G.
Marosi, Ch.
Onderka, E.
Schlögl, B.
Maca, T.
Hanak, R.
Mannhalter, Ch.
Brenner, B.
Mayer, R.
Langmann, A.
Langmann, G.
Slave, J.
Poier, E.
Stücklschweiger, G.
Hackl, A.
Fritz, A.
Pabinger, I.
Willfort, A.
Groiss, E.
Bernhart, M.
Waldner, R.
Krieger, O.
Nowotny, H.
Strobl, H.
Michlmayr, G.
Mistrik, M.
lstvan, L.
Kapiotis, S.
Laczika, K.
Speiser, W.
Granena, A.
Hermans, J.
Zwaan, F.
Gratwohl, A.
Labar B.
Mrsić M.
Nemet D.
Bogdanić V.
Radman I.
Zupančić-Šalek Silva
Kovačević-Metelko Jasna
Aurer I.
Forstinger, C.
Scholten, C.
Kier, P.
Kalhs, P.
Schwinger, W.
Slavc, I.
Lackner, H.
Nussbaumer, W.
Fritsch, E.
Fink, M.
Zechner, O.
Kührer, I.
Kletter, V.
Frey, S.
Leitgeb, C.
Fritz, E.
Silly, H.
Brezinschek, R.
Kuss, I.
Stöger, H.
Schmid, M.
Samonigg, H.
Wilders-Truschnig, M.
Schmidt, F.
Bauernhofer, T.
Kasparek, A. K.
Ploner, F.
Stoeger, H.
Moser, R.
Leikauf, W.
Klemm, F.
Pfeffel, F.
Niessner, H.
Poschauko, H.
Pojer, E.
Locker, G. J.
Braun, J.
Gnant, M. F. X.
Michl, I.
Pirker, R.
Liebhard, A.
Zielinski, C.
Dittrich, C.
Bernát, S. I.
Pongrácz, E.
Kastner, J.
Raderer, M.
Jorbenyi, Z.
Yilmaz, A.
Suardet, L.
Lahm, H.
Odartchenko, N.
Varga, Gy.
Sréter, L. A.
Oberberg, D.
Berdel, W. E.
Budiman, R.
Brand, C.
Berkessy, S.
Radványi, G.
Pauker, Zs.
Nagy, Zs.
Karádi, Å.
Serti, S.
Hainz, R.
Kirchweger, P.
Prager, C.
Prada, J.
Neifer, S.
Bienzle, U.
Kremsner, P.
Kämmerer, B.
Vetterlein, M.
Pohl, W.
Letnansky, K.
Imre, S. G.
Parkas, T.
Lakos, Zs.
Kiss, A.
Telek, B.
Felszeghy, E.
Kelemen, E.
Rak, K.
Pfeilstöcker, M.
Reisner, R.
Salamon, J.
Georgopoulos, A.
Feistauer, S.
Georgopoulos, M.
Graninger, W.
Klinda, F.
Hrubisko, M.
Sakalova, A.
Weißmann, A.
Röhle, R.
Fortelny, R.
Gutierrez, F.
Fritsch, G.
Printz, D.
Buchinger, P.
Buchinger, P.
Hoecker, P.
Peters, C.
Gebauer, E.
Katanić, D.
Nagy, Á.
Szomor, Á.
Med. J.
Batinić D.
Užaervić B.
Marušić M.
Kovačoević-Metelko Jasminka
Jakić-Razumović Jasminka
Kovačević-Metelko Jasminka
Zuoancić-Šalek Silva
Ihra, G. C.
Reinisch, W. W.
Hilgarth, M. F.
Schwarzmeier, I. D.
Várady, E.
Molnár, Z. S.
Fleischmann, T.
Borbényi, Z.
Bérczi, M.
István, L.
Szerafin, L.
Jakó, J.
Bányai, A.
Dankó, K.
Szegedi, Gy.
Neubauer, M.
Frudinger, A.
Scholten, Ch.
Forstinger, Ch.
Dobrić I.
Willheim, M.
Szépfalusi, Z.
Mader, R.
Boltz, G.
Schwarzmeier, J. D.
Nahajevszky, S.
Téri, N.
Póth, I.
Nagy, P.
Smanykó, D.
Babicz, T.
Ujj, Gy.
Iványi, J. L.
Tóth, F. D.
Kiss, J.
Konja, J.
Petković, I.
Kardum, I.
Kaštelan, M.
Kelečić, J.
Feminić, R.
Djermanović, M.
Bilić, E.
Jakovljević, G.
Peter, B.
Gredelj, G.
Senji, P.
Thalhammer, F.
Floth, A.
Etele-Hainz, A.
Kainberger, F.
Radaszkiewicz, T.
Kierner, H.
Mód, Anna
Pitlik, E.
Gottesman, M.
Magócsi, Mária
Sarkadi, B.
Knapp, S.
Purtscher, B.
DelleKarth, G.
Jaeger, U.
Krieger, O.
Berger, W.
Elbling, L.
Ludescher, C.
Hilbe, W.
Eisterer, W.
Preuß, E.
Izraeli, S.
Janssen, J. W. G.
Walther, J. U.
Kovar, H.
Ludwig, W. D.
Rechavi, G.
Bartram, C. R.
Rehberger, A.
Mittermayer, F.
Schauer, E.
Kokoschka, E. M.
Kammerer, B.
Kokron, E.
Desser, L.
Abdul-Hamid, G.
Kroschinksky, F.
Luther, Th.
Fischer, H.
Nowak, R.
Wolf, H.
Fleischer, J.
Wichmann, G.
Albercht, S.
Adorf, D.
Kaboth, W.
Nerl, C.
Aman, J.
Rudolf, G.
Peschel, C.
Anders, O.
Burstein, Ch.
Ernst, B.
Steiner, H.
Konrad, H.
Annaloro, U. P.
Mozzana, C.
Butti, R.
Della, C.
Volpe A.
Soligo D.
Uderzo M.
Lambertenghi-Deliliers G.
Ansari, H.
Dickson, D.
Hasford, J.
Hehlmann, R.
Anyanwu, E.
Krysa, S.
Bülzebrück, H.
Vogt-Moykopf, I.
Arning, M.
Südhoff, Th.
Kliche, K. O.
Wehmeier, A.
Schneider, W.
Arnold, R.
Bunjes, D.
Hertenstein, B.
Hueske, D.
Stefanic, M.
Theobald, M.
Wiesneth, M.
Heimpel, H.
Waldmann, H.
Arseniev, L.
Bokemeyer, C.
Andres, J.
Könneke, A.
Papageorgiou, E.
Kleine, H. -D.
Battmer, K.
Südmeyer, I.
Zaki, M.
Schmoll, H. -J.
Stangel, W.
Poliwoda, H.
Link, H.
Aul, C.
Runde, V.
Heyll, A.
Germing, U.
Gattermann, N.
Ebert, A.
Feinendegen, L. E.
Huhn, D.
Bergmann, L.
Dönner, H.
Hartlapp, J. H.
Kreiter, H.
Schuhmacher, K.
Schalk T.
Sparwasser C.
Peschel U.
Fraaß C. Huber
HIadik, F.
Kolbe, K.
Irschick, E.
Bajko, G.
Wozny, T.
Hansz, J.
Bares, R.
Buell, U.
Baumann, I.
Harms, H.
Kuse, R.
Wilms, K.
Müller-Hermelink, H. K.
Baurmann, H.
Cherif, D.
Berger, R.
Becker, K.
Zeller, W.
Helmchen, U.
Hossfeld, D. K.
Bentrup, I.
Plusczyk, T.
Kemkes-Matthes, B.
Matthes, K.
Bentz, M.
Speicher, M.
Schröder, M.
Moos, M.
Döhner, H.
Lichter, P.
Stilgenbauer, S.
Korfel, A.
Harnoss, B. -M.
Boese-Landgraf, J.
May, E.
Kreuser, E. -D.
Thiel, E.
Karacas, T.
Jahn, B.
Lautenschläger, G.
Szepes, S.
Fenchel, K.
Mitrou, P. S.
Hoelzer, D.
Heil, G.
Lengfelder, E.
Puzicha, E.
Martin, H.
Beyer, J.
Kleiner, S.
Strohscheer, I.
Schwerdtfeger, R.
Schwella, N.
Schmidt-Wolf, I.
Siegert, W.
Weyer, C.
arzen, G.
Risse, G.
Miksits, K.
Farshidfar, G.
Birken, R.
Schilling, C. v.
Brugger, W.
Holldack, J.
Mertelsmann, R.
Kanz, L.
Blanz, J.
Mewes, K.
Ehninger, G.
Zeller, K. -P.
Böhme. A.
Just G.
Bergmann. L.
Shah P.
Hoelzer D.
Stille W.
Bohlen, H.
Hopff, T.
Kapp, U.
Wolf, J.
Engert, A.
Diehl, V.
Tesch, H.
Schrader, A.
van Rhee, J.
Köhne-Wömpner, H.
Bokemeyer', C.
Gonnermann, D.
Harstrick, A.
Schöffski, P.
van Rhee, J.
Schuppert, F.
Freund, M.
Boos, J.
Göring, M.
Blaschke, G.
Borstel, A.
Franke, A.
Hüller, G.
Uhle, R.
Weise, W.
Brach, Marion A.
Gruss, Hans-Jürgen
Herrmann, Friedhelm
deVos, Sven
Brennscheidt, Ulrich
Riedel, Detlev
Klch, Walter
Bonlfer, Renate
Mertelsmann, Roland
Brieaer, J.
Appelhans, H.
Brückner, S.
Siemens, HJ.
Wagner, T.
Moecklin, W.
Mertelsmann, R.
Bertz, H.
Hecht, T.
Mertelsmann, R.
Bühl, K.
Eichelbaum, M. G.
Ladda, E.
Schumacher, K.
Weimer, A.
Bühling, F.
Kunz, D.
Lendeckel, U.
Reinhold, D.
Ulmer, A. J.
Flad, H. -D.
Ansorge, S.
Bühring, Hans-Jörg
Broudy¶, Virginia C.
Ashman§, Leonie K.
Burk, M.
Kunecke, H.
Dumont, C.
Meckenstock, G.
Volmer, M.
Bucher, M.
Manegold, C.
Krenpien, B.
Fischer, J. R.
Drings, P.
Bückner, U.
Donhuijsen-Ant, R.
Eberhardt, B.
Westerhausen, M.
Busch, F. W.
Jaschonek, K.
Steinke, B.
Calavrezos, A.
Hausmann, K.
Solbach, M.
Woitowitz, H. -P.
Hilierdal, G.
Heilmann, H. -P.
Chen, Z. J.
Frickhofen, N.
Ellbrück, D.
Schwarz, T. F.
Körner, K.
Wiest, C.
Kubanek, B.
Seifried, E.
Claudé, R.
Brücher, J.
Clemens, M. R.
Bublitz, K.
Bieger, O.
Schmid, B.
Clemetson, K. J.
Clemm, Ch.
Bamberg, M.
Gerl, A.
Weißbach, L.
Danhauser-Riedl, S.
Schick, H. D.
Bender, R.
Reuter, M.
Dietzfelbinger, H.
Rastetter, J.
Hanauske, A. -R.
Decker, Hans-Jochen
Klauck, Sabine
Seizinger, Bernd
Denfeld, Ralf
Pohl, Christoph
Renner, Christoph
Hombach, Andreas
Jung, Wolfram
Schwonzen, Martin
Pfreundschuh, Michael
Derigs, H. Günter
Boswell, H. Scott
Kühn, D.
Zafferani, M.
Ehrhardt, R.
Fischer, K.
Schmitt, M.
Witt, B.
Ho, A. D.
Haas, R.
Hunstein, W.
Dölken, G.
Finke, J.
Lange, W.
Held, M.
Schalipp, E.
Fauser, A. A.
Mertelsmann, R.
Donhuijsen, K.
Nabavi, D.
Leder, L. D.
Haedicke, Ch.
Freund, H.
Hattenberger, S.
Dreger, Peter
Grelle, Karen
Schmitz, Norbert
Suttorp, Meinolf
Müller-Ruchholtz, Wolfgang
Löffler, Helmut
Dumoulin, F. L.
Jakschies, D.
Walther, M.
Hunger, P.
Deicher, H.
von Wussow, P.
Dutcher, J. P.
Ebell, W.
Bender-Götze, C.
Bettoni, C.
Niethammer, D.
Reiter, A.
Sauter, S.
Schrappe, M.
Riehm, H.
Niederle, N.
Heidersdorf, H.
Müller, M. R.
Mengelkoch, B.
Vanhoefer, U.
Stahl, M.
Budach, V.
loehren, B.
Alberti, W.
Nowrousian, M. R.
Seeber, S.
Wilke, H.
Stamatis, G.
Greschuchna, D.
Sack, H.
Konietzko, N.
Krause, B.
Dopfer, R.
Schmidt, H.
Einsele, H.
Müller, C. A.
Goldmann, S. F.
Grosse-Wilde, H.
Waller, H. D.
Libal, B.
Hohaus, S.
Gericke, G.
von Eiff, M.
Oehme, A.
Roth, B.
van de Loo, J.
von Eiff, K.
Pötter, R.
Weiß, H.
Suhr, B.
Koch, P.
Roos, H.
van de Loo, J.
Meuter, V.
Heissig, B.
Schick, F.
Duda, S.
Saal, J. G.
Klein, R.
Steidle, M.
Eisner, S.
Ganser, A.
Seipelt, G.
Leonhardt, M.
Engelhard, M.
Brittinger, G.
Gerhartz, H.
Meusers, P.
Aydemir, Ü.
Tintrup, W.
Tiemann, H.
Lennert, K.
Esser, B.
Hirsch, F. W.
Evers, C.
Riess, H.
Lübbe, A.
Greil, R.
Köchling, A.
Digel, D.
Bross, K. J.
Dölken, G.
Mertelsmann, R.
Gencic S.
Ostermann, M.
Baum, R. P.
Fiebig, H. H.
Berger, D. P.
Dengler, W. A.
Winterhalter, B. R.
Hendriks, H.
Schwartsmann, G.
Pinedo, H. M.
Ternes, P.
Mertelsmann, R.
Dölken, G.
Fischbach, W.
Zidianakis, Z.
Lüke, G.
Kirchner, Th.
Mössner, J.
Fischer, Thomas
Haque, Saikh J.
Kumar, Aseem
Rutherford, Michael N.
Williams, Bryan R. G.
Flohr, T.
Decker, T.
Thews, A.
Hild, F.
Dohmen, M.
von Wussow, P.
Grote-Metke, A.
Otremba, B.
Fonatsch, C.
Binder, T.
Imhof, C.
Feller, A. C.
Fruehauf, S.
Moehle, R.
Hiddemann Th.
Büchner M. Unterhalt
Wörmann, B.
Ottmann, O. G.
Verbeek, G. W.
Seipelt A. Maurer
Geissler, G.
Schardt, C.
Reutzel, R.
Hiddemann, W.
Maurer, A.
Hess, U.
Lindemann, A.
Frisch, J.
Schulz, G.
Mertelsmann, R.
Hoelzer, P.
Gassmann, W.
Sperling, C.
Uharek, L.
Becher, R.
Weh, H. J.
Tirier, C.
Hagemann, F. G.
Fuhr, H. G.
Wandt, H.
Sauerland, M. C.
Gause, A.
Spickermann, D.
Klein, S.
Pfreund-schuh, M.
Gebauer, W.
Fallgren-Gebauer, E.
Geissler, R. G.
Mentzel, U.
Kleiner, K.
Rossol, R.
Guba, P.
Kojouharoff, G.
Gerdau, St.
Körholz, D.
Klein-Vehne, A.
Burdach, St.
Gerdemann M.
Maurer J.
Gerhartz, H. H.
Schmetzer, H.
Mayer, P.
Clemm, C.
Hentrich, M.
Hartenstein, R.
Kohl, P.
Gieseler, F.
Boege, F.
Enttmann, R.
Meyer, P.
Glass, B.
Zeis, M.
Loeffler, H.
Mueller-Ruchholtz, W.
Görg, C.
Schwerk, W. B.
Köppler, H.
Havemann, K.
Goldschmitt, J.
Goldschmidt, H.
Nicolai, M.
Richter, Th.
Blau, W.
Hahn, U.
Kappe, R.
Leithäuser, F.
Gottstein, Claudia
Schön, Gisela
Dünnebacke, Markus
Berthold, Frank
Gramatzki, M.
Eger, G.
Geiger, M.
Burger, R.
Zölch, A.
Bair, H. J.
Becker, W.
Griesinger, F.
Elfers, H.
Griesser, H.
Grundner-Culemann, E.
Neubauer, V.
Fricke, D.
Shalitin, C.
Benter, T.
Mertelsmann, R.
Dölken, Gottfried
Mertelsmann, Roland
Günther, W.
Schunmm, M.
Rieber, P.
Thierfelder, S.
Gunsilius, E.
Kirstein, O.
Bommer, M.
Serve, H.
Hülser, P. -J.
Del Valle F.
Fischer J. Th.
Huberts H.
Kaplan E.
Haase, D.
Halbmayer, W. -M.
Feichtinger, Ch.
Rubi, K.
Fischer, M.
Hallek, M.
Lepislo, E. M.
Griffin, J. D.
Emst, T. J.
Druker, B.
Eder, M.
Okuda, K.
D.Griffin, J.
Kozłowska-Skrzypczak, K.
Meyer, B.
Reile, D.
Scharnofske, M.
Hapke, G.
Aulenbacher, P.
Havemann, K.
Becker, N.
Scheller, S.
Zugmaier, G.
Pralle, H.
Wahrendorf, J.
Heide, Immo
Thiede, Christian
de Kant, Eric
Neubauer, Andreas
Herrmann, Richard
Rochlitz, Christoph
Heiden, B.
Depenbrock, H.
Block, T.
Vogelsang, H.
Schneider, P.
Fellbaum, Ch.
Heidtmann, H. -H.
Blings, B.
Havemann, K.
Fackler-Schwalbe, E.
Schlimok, G.
Lösch, A.
Queißer, W.
Löffler, B.
Kurrle, E.
Chadid, L.
Lindemann, A.
Mertelsmann, R.
Nicolay, U.
Gaus, W.
Heinemann, V.
Jehn, U.
Gleixner, B.
Wachholz, W.
Scholz, P.
Plunkett, W.
Heinze, B.
Novotny, J.
Hess, Georg
Gamm, Heinold
Seliger, Barbara
Heuft, H. G.
Oettle, H.
Zeiler, T.
Eckstein, R.
Heymanns, J.
Havemann, K.
Hladik, F.
Hoang-Vu, C.
Horn, R.
Cetin, Y.
Scheumann, G.
Dralle, H.
Köhrle, J.
von zur Mühlen, A.
Brabant, G.
Hochhaus, A.
Mende, S.
Simon, M.
Fonatsch, Ch.
Heinze, B.
Georgii, A.
Hötzl, Ch.
Hintermeier-Knabe, R.
Kempeni, J.
Kaul, M.
Hoetzl, Ch.
Clemm, Ch.
Lauter, H.
Hoffknecht, M. M.
Eckardt, N.
Hoffmann-Fezer, G.
Gall, C.
Kranz, B.
Zengerle, U.
Pfoersich, M.
Birkenstock, U.
Pittenann, E.
Heinz, B.
Hosten, N.
Schörner, W.
Kirsch, A.
Neumann, K.
Felix, R.
Humpe, A.
Kiss, T.
Trümper, L. H.
Messner, H. A.
Hundt, M.
Zielinska-Skowronek, M.
Schubert, J.
Schmidt, R. E.
Huss, R.
Storb, R.
Deeg, H. J.
Issels, R. D.
Bosse, D.
Abdel-Rahman, S.
Jaeger, M.
Söhngen, D.
Weidmann, E.
Schwulera, U.
Jakab, I.
Fodor, F.
Pecze, K.
Jaques, G.
Schöneberger, H. -J.
Wegmann, B.
Grüber, A.
Bust, K.
Pflüger, K. -H.
Havemann, K.
Faul, C.
Wannke, B.
Scheurlen, M.
Kirchner, M.
Dahl, G.
Schmits, R.
Fohl, C.
Kaiser, U.
Tuohimaa, P.
Wollmer, E.
Aumüller, G.
Havemann, K.
Kolbabek, H.
Schölten, C.
Popov-Kraupp, B.
Emminger, W.
Hummel, M.
Pawlita, M.
v.Kalle, C.
Dallenbach, F.
Stein, H.
Krueger, G. R. F.
Müller-Lantzsch, N.
Kath, R.
Höffken, K.
Horn, G.
Brockmann, P.
Keilholz, U.
Stoelben, E.
Scheibenbogen, C.
Manasterski, M.
Tilgen, W.
Schlag, P.
Görich, J.
Kauffmann, G. W.
Kempter, B.
Rüth, S.
Lohse, P.
Khalil, R. M.
Hültner, L.
Mailhammer, R.
Luz, A.
Hasslinger, M. -A.
Omran, S.
Dörmer, P.
Kienast, J.
Kister, K. P.
Seifarth, W.
Klaassen, U.
Werk, S.
Reiter, W. W.
Klein, G.
Beck-Gessert, S.
Timpl, R.
Hinrichs, H.
Lux, E.
Döring, G.
Scheinichen, D.
Döring, G.
Wernet, P.
Vogeley, K. T.
Richartz, G.
Südhoff, T.
Horstkotte, D.
Klocker, J.
Trotsenburg, M. v.
Schumer, J.
Kanatschnig, M.
Henning, K.
Knauf, W. U.
Pottgießer, E.
Raghavachar, A.
Zeigmeister, B.
Bollow, M.
Schilling, A.
König, H.
Koch, M.
Volkenandt, M.
Seger, Andrea
Banerjee, D.
Vogel, J.
Bierhoff, E.
Heidi, G.
Neyses, L.
Bertino, J.
Kocki, J.
Rozynkowa, D. M.
M.Rupniewska, Z.
Wojcierowski, J.
König, V.
Hopf, U.
Koenigsmann, M.
Streit, M.
Koeppen, K. M.
Martini, I.
Poppy, U.
Hardel, M.
Havemann, K.
Havemann, K.
Clemm, Ch.
Wendt, Th.
Gauss, J.
Kreienberg, R.
Hohenfellner, R.
Krieger, O.
Istvan, L.
Komarnicki, M.
Kazmierczak, M.
Haertle, D.
Korossy, P.
Haus, S. Kotlarek
Gabryś, K.
Kuliszkiewicz-Janus, M.
Krauter, J.
Westphal, C.
Werner, K.
Lang, P.
Preissner, K. T.
Völler, H.
Schröder, K.
Uhrig, A.
Behles, Ch.
Seibt-Jung, H.
Besserer, A.
Kreutzmann, H.
Kröning, H.
Kähne, T.
Eßbach, U.
Kühne, W.
Krüger, W. H.
Krause, K.
Nowicki, B.
Stockschläder, M.
Peters, S. O.
Zander, A. R.
Kurowski, V.
Schüler, C.
Höher, D.
Montenarh, M.
Lang, W.
Schweiger, H.
Dölken, Gottfried
Lege, H.
Dölken, G.
Wex, Th.
Frank, K.
Hastka, J.
Bohrer, M.
Leo, R.
Peest, D.
Tschechne, B.
Atzpodien, J.
Kirchner, H.
Hein, R.
Hoffmann, L.
Stauch, M.
Franks, C. R.
Palmer, P. A.
Licht, T.
Mertelsmann, R.
Liersch, T.
Vehmeyer, K.
Kaboth, U.
Maschmeyer, G.
Meyer, P.
Helmerking, M.
Schmitt, J.
Adam, D.
Prahst, A.
Hübner, G.
Meisner, M.
Seifert, M.
Richard, D.
Yver, A.
Spiekermann, K.
Brinkmann, L.
Battmer, K.
Krainer, M.
Löffel, J.
Stahl, H.
Wust, P.
Lübbert, M.
Schottelius, A.
Mertelsmann, R.
Henschler, R.
Mertelsmann, R.
Mapara, M. Y.
Bargou, R.
Zugck, C.
Krammer, P. H.
Dörken, B.
Maschek, Hansjörg
Kaloutsi, Vassiliki
Maschek, Hansjörg
Gormitz, Ralf
Meyer, P.
Kuntz, B. M. E.
Mehl, B.
Günther, I.
Bülzebruck, H.
Menssen, H. D.
Mergenthaler, H. -G.
Dörmer, P.
Heusers, P.
Zeller, K. -P.
Enzinger, H. M.
Neugebauer, T.
Klippstein, T.
Burkhardt, K. L.
Putzicha, E.
Möller, Peter
Henne, Christof
Eichelmann, Anette
Brüderlein, Silke
Dhein, Jens
Möstl, M.
Krieger, O.
Mucke, H.
Schinkinger, M.
Moiling, J.
Daoud, A.
Willgeroth, Ch.
Mross K.
Bewermeier P.
Krüger W.
Peters S.
Berger C.
Bohn, C.
Edler, L.
Jonat, W.
Queisser, W.
Heidemann, E.
Goebel, M.
Hamm, K.
Markovic-Lipkovski, J.
Bitzer, G.
Müller, H.
Oethinger, M.
Grießhammer, M.
Tuner, I.
Musch E.
Malek, M.
Peter-Katalinic, J.
Hügl, E.
Helli, A.
Slanicka, M.
Filipowicz, A.
Nissen, C.
Speck, B.
Nehls, M. C.
Grass, H. -J.
Dierbach, H.
Mertelsmann, R.
Thaller, J.
Fiebeler, A.
Schmidt, C. A.
O'Bryan, J. P.
Liu, E.
Ritter, M.
de Kant, E.
Brendel, C.
He, M.
Dodge, R.
George, S.
Davey, F.
Silver, R.
Schiffer, C.
Mayer, R.
Ball, E.
Bloomfield, C.
Ramschak, H.
Tiran, A.
Truschnig-Wilders, M.
Nizze, H.
Bühring, U.
Oelschlägel, U.
Jermolow, M.
Oertel, J.
Weisbach, V.
Zingsem, J.
Wiens, M.
Jessen, J.
Osthoff, K.
Timm, H.
Wilborn, F.
Bodak, K.
Langmach, K.
Bechstein, W.
Blumhardt, G.
Neuhaus, P.
Olek, K.
Ottinger, H.
Kozole, G.
Belka, C.
Meusers, P.
Hense, J.
Papadileris, Stefan
Pasternak, G.
Pasternak, L.
Karsten, U.
Pecherstorfer, M.
Zimmer-Roth, I.
Poloskey, A.
Petrasch, S.
Kühnemund, O.
Uppenkamp, M.
Lütticken, R.
Kosco, M.
Schmitz, J.
Petrides, Petro E.
Dittmann, Klaus H.
Krieger, O.
Pflueger, K. -H.
Grueber, A.
Schoeneberger, J.
Wenzel, E.
Havemann, K.
Pies, A.
Kneba, M.
Edel, G.
Pohl, S.
Bulgay-Mörschel, M.
Polzin, R.
Issing, W.
Clemm, Ch.
Schorn, K.
Ponta, H.
Zöller, M.
Hofmann, M.
Arch, R.
Heider, K. -H.
Rudy, W.
Tölg, C.
Herrlich, P.
Prümmer, O.
Scherbaum, W. A.
Porzsolt, F.
Prümmer, O.
Krüger, A.
Schrezenmeier, H.
Schlander, H.
Pineo, G.
Marin, P.
Gluckman, E.
Shahidi, N. T.
Bacigalupo, A.
Ratajczak, M. Z.
Gewirtz, A. M.
Ratei, R.
Borner, K.
Bank, U.
Bühling, F.
Reisbach, G.
Bartke, L.
Kempkes, B.
Kostka, G.
Ellwart, X.
Birner, A.
Bornkamm, G. W.
Ullrich, A.
Dörmer, P.
Henze, G.
Parwaresch, R.
Müller-Weihrich, S. T.
Klingebiel, Th.
Odenwald, E.
Brandhorst, D.
Tsuruo, T.
Wetter, O.
Renner, C.
Pohl, C.
Sahin, U.
Renner, U.
Zeller, K. -P.
Repp, R.
Valerius, Th.
Sendler, A.
Kalden, J. R.
PIatzer, E.
Reuss-Borst, M. A.
Bühring, H. J.
Reuter, C.
der Landwehr, II, U. Auf
der Landwehr, II, U. Auf
Schleyer, E.
Rolf, C.
Ridwelski, K.
Matthias, M.
Preiss, R.
Riewald, M.
Puzo, A.
Serke, S.
Rohrer, B.
Pfeiffer, D.
Hepp, H.
Romanowski, R.
Schött, C.
Rüther, U.
Rothe, B.
Pöllmann, H.
Nunnensiek, C.
Schöllhammer, T.
Ulshöfer, Th.
Bader, H.
Jipp, P.
Müller, H. A. G.
Rupp, W.
Lüthgens, M.
Eisenberger, F.
Afflerbach, C.
Höller, A.
Schwamborn, J. S.
Daus, H.
Krämer, K.
Pees, H.
Salat, C.
Reinhardt, B.
Düll, T.
Knabe, H.
Hiller, E.
Sawinski, K.
Schalhorn, A.
Kühl, M.
Heil, K.
Schardt, Ch.
Drexler, H. G.
Scharf, R. E.
Suhijar, D.
del Zoppo, G. J.
Ruggeri, Z. M.
Roll, T.
Möhler, T.
Giselinger, H.
Knäbl, P.
Kyrie, P. A.
Lazcíka, K.
Lechner, X.
Scheulen, M. E.
Beelen, D. W.
Reithmayer, H.
Daniels, R.
Weiherich, A.
Quabeck, K.
Schaefer, U. W.
Reinhardt J.
Grimm M.
Unterhalt M.
Schliesser, G.
Lohmeyer, J.
Schlingheider, O.
von Eiff, M.
Schulze, F.
Oehme, C.
van de Loo, J.
Schlögl E.
Bemhart M.
Schmeiser, Th.
Rozdzinski, E.
Kern, W.
Reichle, A.
Moritz, T.
Merk, Bruno
Schmid, R. M.
Perkins, N. D.
Duckett, C. S.
Leung, K.
Nabel, G. J.
Pawlaczyk-Peter, B.
Kellermann-Kegreiß, Schmidt E.
Steiert, I.
Schmidt-Wolf, G.
Schmidt-Wolf, I. G. H.
Schlegel, P.
Blume, K. G.
Chao, N. J.
Lefterova, P.
Laser, J.
Schmitz, G.
Rothe, G.
Schönfeld, S.
Schulz, S.
Nyce, J. W.
Graf, N.
Ludwig, R.
Steinhauser, I.
Brommer, A. E.
Qui, H.
Schroeder, M.
Grote-Kiehn, J.
Bückner, U.
Rüger, I.
Schröder, J.
Meusers, P.
Weimar, Ch.
Schoch, C.
Schröter, G.
Stern, H.
Buchwald, B.
Schick, K.
Avril, N.
Flierdt, E. v. d.
Langhammer, H. R.
Pabst, H. W.
Alvarado, M.
Witte, T.
Vogt, H.
Schuler, U.
Brammer, K.
Klann, R. C.
Schumm, M.
Hahn, J.
Günther, W.
Wullich, B.
Moringlane, J. R.
Schöndorf, S.
Schwartz, S.
Bühring, H. -J.
Notter, M.
Böttcher, S.
Martin, M.
Schmid, H.
Lübbe, A. S.
Leib-Mösch C.
Wankmüller, H.
Eilbrück, D.
Funke, I.
Cardoso, M.
Duranceyk, H.
Seitz, R.
Rappe, N.
Kraus, H.
Egbring, R.
Haasberg, M.
Havemann, K.
Seibach, J.
Wollscheid, Ursula
Serke, St.
Zimmermann, R.
Shirai, T.
Umeda, M.
Anno, S.
Kosuge, T.
Katoh, M.
Moro, S.
Su, C. -Y.
Shikoshi, K.
Arai, N.
Schwieder, G.
Silling-Engelhardt, G.
Zühlsdorf, M.
Aguion-Freire-Innig, E.
van de Loo, J.
Stockdreher, K.
Gatsch, L.
Tischler, H. -J.
Ringe, B.
Diedrich, H.
Franzi, A.
Kruse, E.
Lück, R.
Trenn, G.
Sykora, J.
Wen, T.
Fung-Leung, W. P.
Mak, T. W.
Brady, G.
Loke, S.
Cossman, J.
Gascoyne, R.
Mak, T.
Urasinski, I.
Zdziarska, B.
Usnarska-Zubkiewicz, L.
Kotlarek-Haus, S.
Sciborskl, R.
Nowosad, H.
Kummer, G.
Schleucher, N.
Preusser, P.
Niebel, W.
Achterrath, W.
Pott, D.
Eigler, F. -W.
Venook, A.
Stagg, R.
Frye, J.
Gordon, R.
Ring, E.
Verschuer, U. v.
Baur, F.
Heit, W.
Corrons, J. L. L. Vives
Vogel, M.
Nekarda, H.
Remy, W.
Bissery, M. C.
Aapro, M.
Buchwald-Pospiech, A.
Kaltwasser, J. P.
Jacobi, V.
de Vos, Sven
Asano, Yoshinobu
Voss, Harald
Knuth, Alexander
Wiedemann, G.
Komischke, B.
Horisberger, R.
Wussow, P. v.
Wanders, L.
Senekowitsch, R.
Strohmeyer, S.
Emmerich, B.
Selbach, J.
Gutensohn, K.
Wacker-Backhaus, G.
Winkeimann, M.
Send, W.
Rösche, J.
Weide, R.
Parviz, B.
Havemann, K.
Weidmann, B.
Henss, H.
Engelhardt, R.
Bernards, P.
Zeidler, D.
Jägerbauer, E.
Colajori, E.
Kerpel-Fronius, S.
Weiss, A.
Buchheidt, D.
Döring, A.
D.Saeger, H.
Weissbach, L.
Emmler, J.
Wermes, R.
Meusers, P.
Flasshove, M.
Skorzec, M.
Käding, J.
Platow, S.
Winkler, Ute
Thorpe, Philip
Winter, S. F.
Minna, J. D.
Nestor, P. J.
Johnson, B. E.
Gazdar, A. F.
Havemann, K.
Carbone, D. P.
Wit, M. de
Bittner, S.
Hossfeld, D.
Wittmann, G.
Borchelt, M.
Steinhagen-Thiessen, E.
Koch, K.
Brosch, T.
Haas, N.
Wölfel, C.
Knuth, A.
Wölfel, T.
Safford, M.
Könemann, S.
Zurlutter, K.
Schreiber, K.
Piechotka, K.
Drescher, M.
Toepker, S.
Terstappen, L. W. M. M.
Bullerdiek, J.
Jox, A.
zur Hausen, H.
Wolters, B.
Stenzinger, W.
Woźny, T.
Sawiński, K.
Kozłowska-Skrzypczak, M.
Wussow, P. v.
Hochhaus, T.
Ansarl, H.
Prümmer, O.
Zapf, H.
Thorban, S.
Präuer, H.
Zeller, W.
Stieglitz, J. v.
Dürken, M.
Greenshaw, C.
Kabisch, H.
Reuther, C.
Knabbe, C.
Lippman, M.
Havemann, K.
Wellstein, A.
Degos, L.
Castaigne, S.
Fenaux, P.
Chomienne, C.
Raza, A.
Preisler, H. D.
PEG Interventional Antimicrobial Strategy Study Group
Interventional Antimicrobial Strategy Study Group of the Paul Ehrlich Society (PEG)
H. Riehm for the BFM study group
Pokaż więcej
Źródło :
Annals of Hematology. January 1992 65(1):A1-A146
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Beim Symptom Dyspnoe erst mal an die Lunge denken!: Alternative Ursachen für Angina pectoris
Autorzy :
Schick, K.
Pokaż więcej
Źródło :
MMW - Fortschritte der Medizin. October 2012 154(17):33-33
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies