Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Scourfield, Sarah"" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-6 z 6
Tytuł :
Critical care admission following elective surgery was not associated with survival benefit: prospective analysis of data from 27 countries
Autorzy :
Kahan, Brennan C.
Koulenti, Desponia
Arvaniti, Kostoula
Beavis, Vanessa
Campbell, Douglas
Chan, Matthew
Moreno, Rui
Pearse, Rupert M.
Pearse, Rupert M.
Beattie, Scott
Clavien, Pierre-Alain
Demartines, Nicolas
Fleisher, Lee A.
Grocott, Mike
Haddow, James
Hoeft, Andreas
Holt, Peter
Moreno, Rui
Pritchard, Naomi
Rhodes, Andrew
Wijeysundera, Duminda
Wilson, Matt
Ahmed, Tahania
Everingham, Kirsty
Hewson, Russell
Januszewska, Marta
Pearse, Rupert M.
Phull, Mandeep-Kaur
Halliwell, Richard
Shulman, Mark
Myles, Paul
Schmid, Werner
Hiesmayr, Michael
Wouters, Patrick
de Hert, Stefan
Lobo, Suzana
Beattie, Scott
Wijeysundera, Duminda
Fang, Xiangming
Rasmussen, Lars
Futier, Emmanuel
Biais, Matthieu
Venara, Aurélien
Slim, Karem
Sander, Michael
Koulenti, Despoina
Arvaniti, Kostoula
Chan, Mathew
Kulkarni, Atul
Chandra, Susilo
Tantri, Aida
Geddoa, Emad
Abbas, Muntadhar
Della Rocca, Giorgio
Sivasakthi, Datin
Mansor, Marzida
Luna, Pastor
Bouwman, Arthur
Buhre, Wolfgang
Beavis, Vanessa
Campbell, Douglas
Short, Tim
Osinaike, Tunde
Matos, Ricardo
Grigoras, Ioana
Kirov, Mikhail
Protsenko, Denis
Biccard, Bruce
Aldecoa, Cesar
Chew, Michelle
Hofer, Christoph
Hubner, Martin
Ditai, James
Szakmany, Tamas
Fleisher, Lee
Ferguson, Marissa
MacMahon, Michael
Shulman, Mark
Cherian, Ritchie
Currow, Helen
Kanathiban, Kathirgamanathan
Gillespie, David
Pathmanathan, Edward
Phillips, Katherine
Reynolds, Jenifer
Rowley, Joanne
Douglas, Jeanene
Kerridge, Ross
Currow, Helen
Garg, Sameer
Bennett, Michael
Jain, Megha
Alcock, David
Terblanche, Nico
Cotter, Rochelle
Leslie, Kate
Stewart, Marcelle
Zingerle, Nicolette
Clyde, Antony
Hambidge, Oliver
Rehak, Adam
Cotterell, Sharon
Binh Quan Huynh, Wilson
McCulloch, Timothy
Ben-Menachem, Erez
Egan, Thomas
Cope, Jennifer
Halliwell, Richard
Fellinger, Paul
Haselberger, Simone
Holaubek, Caroline
Lichtenegger, Paul
Scherz, Florian
Schmid, Werner
Hoffer, Franz
Cakova, Veronika
Eichwalder, Andreas
Fischbach, Norbert
Klug, Reinhold
Schneider, Elisabeth
Vesely, Martin
Wickenhauser, Reinhart
Grubmueller, Karl Gernot
Leitgeb, Marion
Lang, Friedrich
Toro, Nancy
Bauer, Marlene
Laengle, Friedrich
Mayrhofer, Thomas
Buerkle, Christian
Forstner, Karin
Germann, Reinhard
Rinoesl, Harald
Schindler, Elke
Trampitsch, Ernst
Fritsch, Gerhard
Szabo, Christian
Bidgoli, Jawad
Verdoodt, Hans
Forget, Patrice
Kahn, David
Lois, Fernande
Momeni, Mona
Prégardien, Caroline
Pospiech, Audrey
Steyaert, Arnaud
Veevaete, Laurent
De Kegel, Dirk
De Jongh, Karen
Foubert, Luc
Smitz, Carine
Vercauteren, Marcel
Poelaert, Jan
Van Mossevelde, Veerle
Abeloos, Jacques
Bouchez, Stefaan
Coppens, Marc
De Baerdemaeker, Luc
Deblaere, Isabel
De Bruyne, Ann
De Hert, Stefan
Fonck, Kristine
Heyse, Bjorn
Jacobs, Tom
Lapage, Koen
Moerman, Anneliese
Neckebroek, Martine
Parashchanka, Aliaksandra
Roels, Nathalie
Van Den Eynde, Nancy
Vandenheuvel, Michael
Van Limmen, Jurgen
Vanluchene, Ann
Vanpeteghem, Caroline
Wouters, Patrick
Wyffels, Piet
Huygens, Christel
Vandenbempt, Punitha
Van de Velde, Marc
Dylst, Dimitri
Janssen, Bruno
Schreurs, Evelien
Aleixo, Fábia Berganton
Candido, Keulle
Dias Batista, Hugo
Guimarães, Mario
Guizeline, Jaqueline
Hoffmann, João
Lobo, Suzana M.
Lobo, Francisco Ricardo
Nascimento, Vinícius
Nishiyama, Katia
Pazetto, Lucas
Souza, Daniela
Souza Rodrigues, Rodrigo
Vilela dos Santos, Ana Maria
Jardim, Jaquelline
Silva, Joao
do Nascimento Junior, Paulo
Baio, Thalissa Hermínia
Pereira de Castro, Gabriel Isaac
Watanabe Oliveira, Henri Roger
Amendola, Cristina Prata
Cardoso, Gutemberg
Ortega, Daniela
Brotto, Ana Flavia
De Oliveira, Mirella Cristine
Réa-Neto, Álvaro
Dias, Fernando
Azambuja, Pedro
Knibel, Marcos Freitas
Martins, Antonio
Almeida, William
Neto, Calim Neder
Tardelli, Maria Angela
Caser, Eliana
Machado, Marcio
Aguzzoli, Crisitiano
Baldisserotto, Sérgio
Beck Tabajara, Fernanda
Bettega, Fernanda
Rodrigues Júnior, La Hore Correa
de Gasperi, Julia
Faina, Lais
Nolasco, Marcos Farias
da Costa Fischer, Bruna Ferreira
de Campos Ferreira, Mariana Fosch
Hartmann, Cristina
Kliemann, Marta
Ribeiro, Gustavo Luis Hubert
Fraga, Julia Merladete
Netto, Thiago Motta
Pozza, Laura Valduga
Wendling, Paulo Rafael
Azevedo, Caroline
Garcia, Juliana
Lopes, Marcel
Maia, Bernardo
Maselli, Paula
Melo, Ralph
Mendes, Weslley
Neves, Matheus
Ney, Jacqueline
Piras, Claudio
Applewhaite, Christopher
Carr, Adrienne
Chow, Lorraine
Duttchen, Kaylene
Foglia, Julena
Greene, Michael
Hinther, Ashley
Houston, Kendra
McCormick, Thomas Jared
Mikhayel, Jennifer
Montasser, Sam
Ragan, Alex
Suen, Andrew
Woolsey, Adrianna
Yu, Hai Chuan
Funk, Duane
Kowalski, Stephen
Legaspi, Regina
McDonald, Heather
Siddiqui, Faisal
Pridham, Jeremy
Rowe, Bernadette
Sampson, Sonia
Thiessen, Barton
Zbitnew, Geoff
Bernard, Andre
George, Ronald
Jones, Philip
Moor, Rita
Siddiqui, Naveed
Wolfer, Alexandra
Tran, Diem
Winch, Denyse
Dobson, Gary
Hinther, Ashley
McCormick, Thomas
Montasser, Osama
Suen, Andrew
Woolsey, Adrianna
Bernard, Andre
George, Ronald
Hall, Richard
Bernard, Andre
George, Ronald
Hall, Richard
Applewhaite, Christopher
Baghirzada, Leyla
McCormick, Thomas Jared
Suen, Andrew
Dai, Si Yuan
Hare, Gregory
Lee, Esther
Shastri, Uma
Tsui, Albert
Yagnik, Anmol
Alvares, Danielle
Choi, Stephen
Dwyer, Heather
Flores, Kathrina
McCartney, Colin
Somascanthan, Priya
Beattie, Scott
Carroll, Jo
Pazmino-Canizares, Janneth
Wijeysundera, Duminda
Wolfer, Alexandra
Ami, Noam
Chan, Vincent
Perlas, Anahi
Argue, Ruth
Lavis, Katie
Mayson, Kelly
Cao, Ying
Gao, Hong
hu, tingju
Lv, Jie
Yang, Jian
Yang, Yang
Zhong, Yi
Zhou, Jing
Zou, Xiaohua
He, Miao
Li, Xiaoying
Luo, Dihuan
Wang, Haiying
Yu, Tian
Chen, Liyong
Wang, Lijun
Cai, Yunfei
Cao, Zhongming
Li, Yanling
Lian, Jiaxin
Sun, Haiyun
Wang, Sheng
Wang, Zhipeng
Wang, Kenru
Zhu, Yi
Du, Xindan
Fan, Hao
Fu, Yunbin
Huang, Lixia
Huang, Yanming
Hwan, Haifang
Luo, Hong
Qu, Pi-Sheng
Tao, Fan
Wang, Zhen
Wang, Guoxiang
Wang, Shun
Zhang, Yan
Zhang, Xiaolin
Chen, Chao
Wang, Weixing
Liu, Zhengyuan
Fan, Lihua
Tang, Jing
Chen, Yijun
Chen, Yongjie
Han, Yangyang
Huang, Changshun
Liang, Guojin
Shen, Jing
Wang, Jun
Yang, Qiuhong
Zhen, Jungang
Zhou, Haidong
Chen, Junping
Chen, Zhang
Li, Xiaoyu
Meng, Bo
Ye, Haiwang
Zhang, Xiaoyan
Bi, Yanbing
Cao, Jianqiao
Guo, Fengying
Lin, Hong
Liu, Yang
Lv, Meng
Shi, Pengcai
Song, Xiumei
Sun, Chuanyu
Sun, Yongtao
Wang, Yuelan
Wang, Shenhui
Zhang, Min
Chen, Rong
Hou, Jiabao
Leng, Yan
Meng, Qing-tao
Qian, Li
Shen, Zi-ying
Xia, Zhong-yuan
Xue, Rui
Zhang, Yuan
Zhao, Bo
Zhou, Xian-jin
Chen, Qiang
Guo, Huinan
Guo, Yongqing
Qi, Yuehong
Wang, Zhi
Wei, Jianfeng
Zhang, Weiwei
Zheng, Lina
Bao, Qi
Chen, Yaqiu
Chen, Yijiao
Fei, Yue
Hu, Nianqiang
Hu, Xuming
Lei, Min
Li, Xiaoqin
Lv, Xiaocui
Lv, Jie
Miao, Fangfang
Ouyang, Lingling
Qian, Lu
Shen, Conyu
Sun, Yu
Wang, Yuting
Wang, Dong
Wu, Chao
Xu, Liyuan
Yuan, Jiaqi
Zhang, Lina
Zhang, Huan
Zhang, Yapping
Zhao, Jinning
Zhao, Chong
Zhao, Lei
Zheng, Tianzhao
Zhou, Dachun
Zhou, Haiyan
Zhou, Ce
Lu, Kaizhi
Zhao, Ting
He, Changlin
Chen, Hong
Chen, Shasha
Cheng, Baoli
He, Jie
Jin, Lin
Li, Caixia
Li, Hui
Pan, Yuanming
Shi, Yugang
Wen, Xiao Hong
Wu, Shuijing
Xie, Guohao
Zhang, Kai
Zhao, Bing
Lu, Xianfu
Chen, Feifei
Liang, Qisheng
Lin, Xuewu
Ling, Yunzhi
Liu, Gang
Tao, Jing
Yang, Lu
Zhou, Jialong
Chen, Fumei
Feng, Yunlin
Hou, Benchao
Lin, Jiamei
Liu, Mei
Luo, Foquan
Shi, Xiaoyun
Xiong, Yingfen
Xu, Lin
Yang, Shuangjia
Zhang, Qin
Zhang, Huaigen
Zhao, Weihong
Zhao, Weilu
Bai, Yun
Chen, Linbi
Chen, Sijia
Dai, Qinxue
Geng, Wujun
Han, Kunyuan
He, Xin
Huang, Luping
Ji, Binbin
Jia, Danyun
Jin, Shenhui
Li, Qianjun
Liang, Dongdong
Luo, Shan
Lwang, Lulu
Mo, Yunchang
Pan, Yuanyuan
Qi, Xinyu
Qian, Meizi
Qin, Jinling
Ren, Yelong
Shi, Yiyi
Wang, Junlu
Wang, Junkai
Wang, Leilei
Xie, Junjie
Yan, Yixiu
Yao, Yurui
Zhang, Mingxiao
Zhao, Jiashi
Zhuang, Xiuxiu
Ai, Yanqiu
Du, Fang
He, Long
Huang, Ledan
Li, Zhisong
Li, Huijuan
Li, Yetong
Li, Liwei
Meng, Su
Yuan, Yazhuo
Zhang, Enman
Zhang, Jie
Zhao, Shuna
Ji, Zhenrong
Pei, Ling
Wang, Li
Chen, Chen
Dong, Beibei
Li, Jing
Miao, Ziqiang
Mu, Hongying
Qin, Chao
Su, Lin
Wen, Zhiting
Xie, Keliang
Yu, Yonghao
Yuan, Fang
Hu, Xianwen
Zhang, Ye
Xiao, Wangpin
Zhu, Zhipeng
Dai, Qingqing
Fu, Kaiwen
Hu, Rong
Hu, Xiaolan
Huang, Song
Li, Yaqi
Liang, Yingping
Yu, Shuchun
Guo, Zheng
Jing, Yan
Tang, Na
Wu, Jie
Yuan, Dajiang
Zhang, Ruilin
Zhao, Xiaoying
Li, Yuhong
Bai, Hui-Ping
Liu, Chun-Xiao
Liu, Fei-Fei
Ren, Wei
Wang, Xiu-Li
Xu, Guan-Jie
Hu, Na
Li, Bo
Ou, Yangwen
Tang, Yongzhong
Yao, Shanglong
Zhang, Shihai
Kong, Cui-Cui
Liu, Bei
Wang, Tianlong
Xiao, Wei
Lu, Bo
Xia, Yanfei
Zhou, Jiali
Cai, Fang
Chen, Pushan
Hu, Shuangfei
Wang, Hongfa
Wu, Jie
Xu, Qiong
Hu, Liu
Jing, Liang
Li, Jing
Li, Bin
Liu, Qiang
Liu, Yuejiang
Lu, Xinjian
Peng, Zhen Dan
Qiu, Xiaodong
Ren, Quan
Tong, Youliang
Wang, Zhen
Wang, Jin
Wen, Yazhou
Wu, Qiong
Xia, Jiangyan
Xie, Jue
Xiong, Xiapei
Xu, Shixia
Yang, Tianqin
Ye, Hui
Yin, Ning
Yuan, Jing
Zeng, Qiuting
Zhang, Baoling
Zheng, Kang
Cang, Jing
Chen, Shiyu
Du, Fang
Fan, Yu
Fu, Shuying
Ge, Xiaodong
Guo, Baolei
Huang, Wenhui
Jiang, Linghui
Jiang, Xinmei
Jin, Lin
Liu, Yi
Pan, Yan
Ren, Yun
Shan, Qi
Wang, Jiaxing
Wang, Fei
Wu, Chi
Zhang, Xiaoguang
Christiansen, Ida Cecilie
Granum, Simon Nørgaard
Rasmussen, Bodil Steen
Daugaard, Morten
Gambhir, Rajiv
Steingrímsdóttir, Guðný Erla
Jensen-Gadegaard, Peter
Olsen, Karsten Skovgaard
Siegel, Hanna
Zwicky Eskildsen, Katrine
Gätke, Mona Ring
Wibrandt, Ida
Heintzelmann, Simon Bisgaard
Lange, Kai Henrik Wiborg
Lundsgaard, Rune Sarauw
Amstrup-Hansen, Louise
Hovendal, Claus
Larsen, Michael
Lenstrup, Mette
Kobborg, Tina
Larsen, Jens Rolighed
Pedersen, Anette Barbre
Larsen, Jens Rolighed
Smith, Søren Hübertz
Oestervig, Rebecca Monett
Rasmussen, Lars
Afshari, Arash
Andersen, Cheme
Ekelund, Kim
Secher, Erik Lilja
Brandsborg, Birgitte
Beloeil, Helene
Lasocki, Sigismond
Venara, Aurélien
Biais, Matthieu
Ouattara, Alexandre
Sineus, Marlene
Molliex, Serge
Legouge, Marie Lim
Wallet, Florent
Tesniere, Antoine
Gaudin, Christophe
Lehur, Paul
Forsans, Emma
de Rudnicki, Stéphane
Serra Maudet, Valerie
Mutter, Didier
Sojod, Ghassan
Ouaissi, Mehdi
Regimbeau, Jean-Marc
Futier, Emmanuel
Desbordes, Jacques
Comptaer, Nicolas
el Manser, Diae
Ethgen, Sabine
Lebuffe, Gilles
Auer, Patrick
Härtl, Christine
Deja, Maria
Legashov, Kirill
Sonnemann, Susanne
Wiegand-Loehnert, Carola
Falk, Elke
Habicher, Marit
Angermair, Stefan
Laetsch, Beatrix
Schmidt, Katrin
Sonnemann, Susanne
Von Heymann, Christian
Ramminger, Axel
Jelschen, Florian
Pabel, Svenja
Weyland, Andreas
Czeslick, Elke
Gille, Jochen
Malcharek, Michael
Sablotzki, Armin
Lueke, Katharina
Wetzel, Peter
Weimann, Joerg
Lenhart, Franz-Peter
Reichle, Florian
Schirmer, Frederike
Hüppe, Michael
Klotz, Karl
Nau, Carla
Schön, Julika
Mencke, Thomas
Wasmund, Christina
Bankewitz, Carla
Baumgarten, Georg
Fleischer, Andreas
Guttenthaler, Vera
Hack, Yvonne
Hoeft, Andreas
Kirchgaessner, Katharina
Männer, Olja
Schurig-Urbaniak, Marlen
Struck, Rafael
van Zyl, Rebekka
Wittmann, Maria
Goebel, Ulrich
Harris, Sarah
Veit, Siegfried
Andreadaki, Evangelia
Souri, Flora
Katsiadramis, Ioannis
Skoufi, Anthi
Vasileiou, Maria
Aimoniotou-Georgiou, Eleni
Katsourakis, Anastasios
Veroniki, Fotini
Vlachogianni, Glyceria
Petra, Konstantina
Chlorou, Dimitra
Oloktsidou, Eirini
Ourailoglou, Vasileios
Papapostolou, Konstantinos
Tsaousi, Georgia
Daikou, Panagoula
Dedemadi, Georgia
Kalaitzopoulos, Ioannis
Loumpias, Christos
Bristogiannis, Sotirios
Dafnios, Nikolaos
Gkiokas, Georgios
Kontis, Elissaios
Kozompoli, Dimitra
Papailia, Aspasia
Theodosopoulos, Theodosios
Bizios, Christol
Koutsikou, Anastasia
Moustaka, Aleaxandra
Plaitakis, Ioannis
Armaganidis, Apostolos
Christodoulopoulou, Theodora
Lignos, Mihail
Theodorakopoulou, Maria
Asimakos, Andreas
Ischaki, Eleni
Tsagkaraki, Angeliki
Zakynthinos, Spyros
Antoniadou, Eleni
Koutelidakis, Ioannis
Lathyris, Dimitrios
Pozidou, Irene
Voloudakis, Nikolaos
Dalamagka, Maria
Gkonezou, Elena
Chronis, Christos
Manolakaki, Dimitra
Mosxogiannidis, Dimitris
Slepova, Tatiana
Tsakiridou, Isaia–sissy
Lampiri, Claire Lampiri
Vachlioti, Anastasia Vachlioti
Panagiotakis, Christos Panagiotakis
Sfyras, Dimitrios Sfyras
Tsimpoukas, Fotios Tsimpoukas
Tsirogianni, Athanasia
Axioti, Elena
Filippopoulos, Andreas
Kalliafa, Elli
Kassavetis, George
Katralis, Petros
Komnos, Ioannis
Pilichos, Georgios
Ravani, Ifigenia
Totis, Antonis
Apagaki, Eymorfia
Efthymiadi, Andromachi
Kampagiannis, Nikolaos
Paraforou, Theoniki
Tsioka, Agoritsa
Georgiou, Georgios
Vakalos, Aristeidis
Bairaktari, Aggeliki
Charitos, Efthimios
Markou, George
Niforopoulou, Panagiota
Papakonstantinou, Nikolaos
Tsigou, Evdoxia
Xifara, Archontoula
Zoulamoglou, Menelaos
Gkioni, Panagiota
Karatzas, Stylianos
Kyparissi, Aikaterini
Mainas, Efstratios
Papapanagiotou, Ioannis
Papavasilopoulou, Theonymfi
Fragandreas, George
Georgopoulou, Eleni
Katsika, Eleni
Psarras, Kyriakos
Synekidou, Eirini
Verroiotou, Maria
Vetsiou, Evangelia
Zaimi, Donika
Anagnou, Athina
Apostolou, Konstantinos
Melissopoulou, Theodora
Rozenberg, Theophilos
Tsigris, Christos
Boutsikos, Georgios
Kalles, Vasileios
Kotsalas, Nikolaos
Lavdaiou, Christina
Paikou, Fotini
Panagou, Georgia-Laura
Spring, Anna
Arvaniti, Kostoula
Botis, Ioannis
Drimala, Maria
Georgakakis, Georgios
Kiourtzieva, Ellada
Ntouma, Panagiota
Prionas, Apostolos
Xouplidis, Kyriakos
Dalampini, Eleftheria
Giannaki, Chrysavgi
Iasonidou, Christina
Ioannidis, Orestis
Lavrentieva, Athina
Lavrentieva, Athena
Papageorgiou, George
Kokkinoy, Maria
Stafylaraki, Maria
Gaitanakis, Stylianos
Karydakis, Periclis
Paltoglou, Josef
Ponireas, Panagiotis
Chaloulis, Panagiotis
Provatidis, Athanasios
Sousana, Anisoglou
Gardikou, Varvara Vanessa
Konstantivelli, Maria
Lataniotou, Olga
Lisari, Elisavet
Margaroni, Maria
Stamatiou, Konstantinos
Nikolaidis, Edouardos
Pnevmatikos, Ioannis
Sertaridou, Eleni
Andreou, Alexandros
Arkalaki, Eleni
Athanasakis, Elias
Chaniotaki, Fotini
Chatzimichali, Aikaterini
Christofaki, Maria
Dermitzaki, Despina
Fiorentza, Klara
Frantzeskos, Georgios
Geromarkaki, Elisavet
Kafkalaki, Kalliopi
Kalogridaki, Marina
Karydi, Konstyllia
Kokkini, Sofia
Kougentakis, Georgios
Lefaki, Tatiana
Lilitsis, Emmanouhl
Makatounaki, Aikaterini
Malliotakis, Polychronis
Michelakis, Dimosthenis
Neonaki, Maria
Nyktari, Vasileia
Palikyra, Iliana
Papadakis, Eleftherios
Papaioannou, Alexandra
Sfakianakis, Konstantinos
Sgouraki, Maria
Souvatzis, Xenia
Spartinou, Anastasia
Stefanidou, Nefeli
Syrogianni, Paulina
Tsagkaraki, Georgia
Arnaoutoglou, Elena
Arnaoutoglou, Christina
Bali, Christina
Bouris, Vasilios
Doumos, Rodamanthos
Gkini, Konstantia-Paraskevi
Kapaktsi, Clio
Koulouras, Vasilios
Lena, Arian
Lepida, Dimitra
Michos, Evangelos
Papadopoulos, Dimitrios
Paschopoulos, Minas
Rompou, Vaia Aliki
Siouti, Ioanna
Tsampalas, Stavros
Ververidou, Ourania
Zilis, Georgios
Charlalampidoy, Alexandra
Christodoulidis, Gregory
Flossos, Andreas
Stamoulis, Konstantinos
Chan, Matthew
Tsang, Man Shing Caleb
Tsang, Man Shing
Lai, Man Ling
Yip, Chi Pang
Chan, Hey Man Heymans
Law, Bassanio
Li, Wing Sze
Chu, Hiu Man
Koo, Emily Gar Yee
Lam, Chi Cheong Joe
Cheng, Ka Ho
Chan, Matthew
Lam, Tracy
Chu, Susanna
Lai, Man Ling
Lam, Wing Yan
Wong, Kin Wai Kevin
Kwok, Dilys
Hung, Ching Yue Janice
Chan, Wai Kit Jacky
LamWong, Wing
Chung, Chun Kwong Eric
Lai, Man Ling
Ma, Shu Kai
Kaushik, Shuchi
Shah, Bhagyesh
Shah, Dhiren
Shah, Sanjay
Ar, Praburaj
Muthuchellappan, Radhakrishnan
Agarwal, Vandana
Divatia, Jigeeshu
Kulkarni, Atul
Mishra, Sanghamitra
Nimje, Ganesh
Pande, Swati
Savarkar, Sukhada
Shrivastava, Aditi
Thomas, Martin
Yegnaram, Shashikant
Hidayatullah, Rahmat
Chandra, Susilo
Tantri, Aida
Puar, Nasman
Niman, Sumara
Indra, Imai
Hamzah, Zulkarnain
Yuliana, Annika
Abidin, Ucu Nurhadiat
Dursin, Ade Nurkacan
Kurnia, Andri
Susanti, Ade
Handayani, Dini
Aribawa, Mahaalit Alit
Arya, Aryabiantara
Senapathi, Tjokorda Gde Agung
Utara, Utara Hartawan
Wid, Widnyana Made
Wima, Semarawima
Wir, Wiryana Made
Jehosua, Brillyan
Kaunang, Jonathan
Lantang, Eka Yudha
Najoan, Rini
Waworuntu, Neil
Awad, Hadi
Fuad, Akram
Geddoa, Emad
Geddoa, Burair
Khalaf, Abdel Razzaq
Al hussaini, Sabah
Albaj, Safauldeensalem
Kenber, Maithem
Bettinelli, Alessandra
Spadaro, Savino
Volta, Carlo Alberto
Giancarlo, Luigi
Sottosanti, Vicari
Della Rocca, Giorgio
Spagnesi, Lorenzo
Toretti, Ilaria
Alloj, Chiara
Cardellino, Silvano
Carmino, Livio
Costanzo, Eleonora
Fanfani, Lucia Caterina
Novelli, Maria Teresa
Roasio, Agostino
Bellandi, Mattia
Beretta, Luigi
Bignami, Elena
Bocchino, Speranza
Cabrini, Luca
Corti, Daniele
Landoni, Giovanni
Meroni, Roberta
Moizo, Elena
Monti, Giacomo
Pintaudi, Margherita
Plumari, Valentina Paola
Taddeo, Daiana
Testa, Valentina
Winterton, Dario
Zangrillo, Alberto
Cloro, Luigi Maria
Colangelo, Chiara
Colangelo, Antonio
Rotunno, Giuseppe
Angel, Miguel Paludi
Maria, Cloro Paolo
Pata, Antonio
Parrini, Vieri
Gatta, Alessandro
Nastasi, Mauro
Tinti, Carla
Spagnesi, Lorenzo
Arrigo, Mario
Benevento, Angelo
Bottini, Corrado
Cannavo’, Maurizio
Gastaldi, Christian
Marchesi, Alessandro
Pascazio, Angelantonio
Pata, Francesco
Pozzi, Emilio
Premoli, Alberto
Tessera, Gaetano
Boschi, Luca
D’Andrea, Rocco
Ghignone, Federico
Poggioli, Gilberto
Sibilio, Andrea
Taffurelli, Mario
Ugolini, Giampaolo
Ab Majid, Mohd Azuan
Ab Rahman, Rusnah
Joseph, James
Pathan, Furquan
Shah, Mohammad Hafizshah Sybil
Yap, Huey Ling
Cheah, Seleen
Chin, Im Im
Looi, Ji Keon
Tan, Siew Ching
Visvalingam, Sheshendrasurian
Kwok, Fan Yin
Lee, Chew Kiok
Tan, Tse Siang
Wong, Sze Meng
Abdullah, Noor Hairiza
Liew, Chiat Fong
Luxuman, Lovenia
Mohd Zin, Nor Hafizah
Norddin, Muhamad Faiz
Alias, Raja Liza Raja
Wong, Juan Yong
Yong, Johnny
Bin Mustapha, Mohd Tarmimi
Chan, Weng Ken
Dzulkipli, Norizawati
Kuan, Pei Xuan
Lee, Yew Ching
Alias, Anita
Guok, Eng Ching
Jee, Chiun Chen
Ramon, Brian Rhadamantyne
Weng, Cheng Wong
Abd Ghafar, Fara Nur Idayu
Aziz, Faizal Zuhri
Hussain, Nabilah
Lee, Hooi Sean
Sukawi, Ismawaty
Woon, Yuan Liang
Abd Hadi, Husni Zaeem
Ahmad Azam, Ummi Azmira
Alias, Abdul Hafiz
Kesut, Saiful Aizar
Lee, Jun May
Ooi, Dar Vin
Sulaiman, Hetty Ayuni
Tengku Lih, Tengku Alini
Mansor, Marzida
Veerakumaran, Jeyaganesh
Luna, Pastor
Rojas, Eder
Resendiz, Gerardo Esteban Alvarez
Zapata, Darcy Danitza Mari
Aguilar López, Julio Cesar Jesús
Flores, Armando Adolfo Alvarez
Amador, Juan Carlosc Bravo
Avila, Erendira Jocelin Dominguez
Aquino, Laura Patricia González
Rodriguez, Ricardo Lopez
Landa, Mariana Torres
Urias, Emma
Hollmann, Markus
Hulst, Abraham
Kirzner, Osne
Preckel, Benedikt
Koopman-van Gemert, Ankie
Bouwman, Arthur
Buise, Marc
Tolenaar, Noortje
Weber, Eric
de Fretes, Jennifer
Houweling, Peter
Ormskerk, Patricia
Van Bommel, Jasper
Buhre, Wolfgang
Lance, Marcus
Smit-Fun, Valerie
van Zundert, Tom
Baas, Peter
de Boer, Hans Donald
Sprakel, Joost
Elferink-Vonk, Renske
Noordzij, Peter
van Zeggeren, Laura
Brand, Bastiaan
spanjersberg, Rob
ten Bokkel-Andela, Janneke
Numan, Janneke
van Klei, Wilton
van Zaane, Bas
Boer, Christa
van Duivenvoorde, Yoni
Hering, Jens Peter
Zonneveldt, Harry
Campbell, Doug
Hoare, Siobhan
Santa, Sahayam
Allen, Sara Jane
Beavis, Vanessa
Bell, Rachel
Choi, Hyun-min David
Drake, Matthew
Farrell, Helen
Higgie, Kushlin
Holmes, Kerry
Jenkins, Nicole
Kim, Chang Joon
Kim, Steven
Law, Kiew Chai
McAllister, Davina
Park, Karen
Pedersen, Karen
Pfeifer, Leesa
Salmond, Timothy
Steynor, Martin
Tan, Michael
Waymouth, Ellen
Ab Rahman, Ahmad Sufian
Armstrong, John
Dudson, Rosie
Jenkins, Nia
Nilakant, Jayashree
Richard, Seigne
Virdi, Pardeep
Dixon, Liane
Donohue, Roana
Farrow, Mehreen
Kennedy, Ross
Marissa, Henderson
McKellow, Margie
Nicola, Delany
Pascoe, Rebecca
Roberts, Stephen John
Rowell, George
Sumner, Matthew
Templer, Paul
Chandrasekharan, Shardha
Fulton, Graham
Jammer, Ib
Ali, Marlynn
More, Richard
Wilson, Leona
Chang, Yuan Hsuan
Chang, Julia
Fowler, Carolyn
Panckhurst, Jonathan
Sara, Rachel
Stapelberg, Francois
Campbell, Doug
Cherrett, Veronica
Ganter, Donna Louise
McAllister, Davina
McCann, Lloyd
Foley, Julia
Gilmour, Fiona
Lumsden, Rachelle
Moores, Mark
Olliff, Sue
Sardareva, Elitza
Stapelberg, Francois
Tai, Joyce
Wikner, Matthew
Wong, Christopher
Chaddock, Mark
Czepanski, Carolyn
McKendry, Patrick
Polakovic, Daniel
Polakovich, Daniel
Robert, Axe
Tormo Belda, Margarita
Norton, Tracy
Stapelberg, Francois
Alherz, Fadhel
Barneto, Lisa
Ramirez, Alberto
Sayeed, Ahmed
Smith, Nicola
Bennett, Cambell
McQuoid, Shane
Bell, Rachel
Jansen, Tracy-Lee
Nico, Zin
Scott, John
Freschini, David
Freschini, Angela
Hopkins, Brian
Manson, Lara
Stoltz, Deon
Bates, Alexander
Davis, Simon
Freeman, Victoria
McGaughran, Lynette
Baskar Sharma, Swarna
Burrows, Tom
Byrne, Kelly
English, Duane
Johnson, Robert
Chai Law, Kiew
Manikkam, Brendon
McAllister, Davina
Naidoo, Shaun
Rumball, Margot
Whittle, Nicola
Franks, Romilla
Gibson-Lapsley, Hannah
McAllister, Davina
Salter, Ryan
Walsh, Dean
Cooper, Richard
Perry, Katherine
Obobolo, Amos
Sule, Umar Musa
Ahmad, Abdurrahman
Atiku, Mamuda
Mohammed, Alhassan Datti
Sarki, Adamu Muhammad
Adekola, Oyebola
Akanmu, Olanrewaju
Durodola, Akanmu
Olukoju, Olusegun
Raji, Victor
Olajumoke, Tokunbo
Oyebamiji, Emmanuel
Adenekan, Anthony
Adetoye, Adenekan
Faponle, Folayemi
Olateju, Simeon
Owojuyigbe, Afolabi
Talabi, Ademola
Adenike, Odewabi
Adewale, Badru
Collins, Nwokoro
Ezekiel, Emmanuel
Fatungase, Oluwabunmi Motunrayo
Grace, Anuforo
Sola, Sotannde
Stella, Ogunmuyiwa
Ademola, Adeyinka
Adeolu, Augustine A.
Adigun, Tinuolac
Akinwale, Mukaila
Fasina, Oluyemi
Gbolahan, Olalere
Idowu, Olusola
Olonisakin, Rotimi Peter
Osinaike, Babatunde Babasola
Asudo, Felicia
Mshelia, Danladi
Abdur-Rahman, Lukman
Agodirin, Olayide
Bello, Jibril
Bolaji, Benjamin
Oyedepo, Olanrewaju Olubukola
Ezike, Humphrey
Iloabachie, Ikechukwu
Okonkwo, Ikemefuna
Onuora, Elias
Onyeka, Tonia
Ugwu, Innocent
Umeh, Friday
Alagbe-Briggs, Olubusola
Dodiyi-Manuel, Amabra
Echem, Richard
Obasuyi, Bright
Onajin-Obembe, Bisola
Bandeira, Maria Expedito
Martins, Alda
Tomé, Miguel
Martins Costa, Ana Cristina Miranda
Krystopchuk, Andriy
Branco, Teresa
Esteves, Simao
Melo, Marco António
Monte, Júlia
Rua, Fernando
Martins, Isabel
Pinho-Oliveira, Vítor Miguel
Rodrigues, Carla Maria
Cabral, Raquel
Marques, Sofia
Rêgo, Sara
Teixeira Jesus, Joana Sofia
Conceição Marques, Maria
Romao, Cristina
Dias, Sandra
Santos, Ana Margarida
Alves, Maria Joao
Salta, Cristina
Cruz, Salome
Duarte, Célia
Furtado Paiva, António Armando
do Nascimento Cabral, Tiago
Fariae Maia, Dionisio
Correia da Silva, Rui Freitas Mendonça
Langner, Anuschka
Oliveira Resendes, Hernâni
da Conceição Soares, Maria
Abrunhosa, Alexandra
Faria, Filomena
Miranda, Lina
Pereira, Helena
Serra, Sofia
Ionescu, Daniela
Margarit, Simona
Mitre, Calin
Vasian, Horatiu
Manga, Gratiela
Stefan, Andreea
Tomescu, Dana
Filipescu, Daniela
Paunescu, Marilena-Alina
Stefan, Mihai
Stoica, Radu
Gavril, Laura
Pătrăşcanu, Emilia
Ristescu, Irina
Rusu, Daniel
Diaconescu, Ciresica
Iosep, Gabriel Florin
Pulbere, Dorin
Ursu, Irina
Balanescu, Andreea
Grintescu, Ioana
Mirea, Liliana
Rentea, Irina
Vartic, Mihaela
Lupu, Mary-Nicoleta
Stanescu, Dorin
Streanga, Lavinea
Antal, Oana
Hagau, Natalia
Patras, Dumitru
Petrisor, Cristina
Tosa, Flaviu
Tranca, Sebastian
Copotoiu, Sanda Maria
Ungureanu, Liviu Lucian
Harsan, Cristian Remus
Papurica, Marius
Cernea, Daniela Denisa
Dragoescu, Nicoleta Alice
Aflori, Laura
Vaida, Carmen
Ciobotaru, Oana Roxana
Aignatoaie, Mariana
Carp, Cristina Paula
Cobzaru, Isabelle
Mardare, Oana
Purcarin, Bianca
Tutunaru, Valentin
Ionita, Victor
Arustei, Mirela
Codita, Anisoara
Busuioc, Mihai
Chilinciuc, Ion
Ciobanu, Cristina
Belciu, Ioana
Tincu, Eugen
Blaj, Mihaela
Grosu, Ramona–Mihaela
Sandu, Gigel
Bruma, Dana
Corneci, Dan
Dutu, Madalina
Krepil, Adriana
Copaciu, Elena
Dumitrascu, Clementina Oana
Jemna, Ramona
Mihaescu, Florentina
Petre, Raluca
Tudor, Cristina
Ursache, Elena
Kulikov, Alexander
Lubnin, Andrey
Grigoryev, Evgeny
Pugachev, Stanislav
Protsenko, Denis
Tolmasov, Alexander
Hussain, Ayyaz
Ilyina, Yana
Kirov, Mikhail
Roshchina, Anna
Iurin, Aleksandr
Chazova, Elena
Dunay, Artem
Karelov, Alexey
Khvedelidze, Irina
Voldaeva, Olga
Belskiy, Vladislav
Dzhamullaev, Parvin
Grishkowez, Elena
Kretov, Vladimir
Levin, Valeriy
Molkov, Aleksandr
Puzanov, Sergey
Samoilenko, Aleksandr
Tchekulaev, Aleksandr
Tulupova, Valentina
Utkin, Ivan
Allorto, Nikki Leigh
Bishop, David Gray
Builu, Pierre Monji
Cairns, Carel
Dasrath, Ashish
de Wet, Jacques
den Hoedt, Marielle
Grey, Ben
Hayes, Morgan Philip
Küsel, Belinda Senta
Shangase, Nomcebo
Wise, Robert
Cacala, Sharon
Farina, Zane
Govindasamy, Vishendran
Kruse, Carl-Heinz
Lee, Carolyn
Marais, Leonard
Naidoo, Thinagrin Dhasarthun
Rajah, Chantal
Rodseth, Reitze Nils
Ryan, Lisa
von Rhaden, Richard
Adam, Suwayba
Alphonsus, Christella
Ameer, Yusuf
Anderson, Frank
Basanth, Sujith
Bechan, Sudha
Bhula, Chettan
Biccard, Bruce M.
Biyase, Thuli
Buccimazza, Ines
Cardosa, Jorge
Chen, James
Daya, Bhavika
Drummond, Leanne
Elabib, Ali
Goad, Ehab Helmy Abdel
Goga, Ismail E.
Goga, Riaz
Harrichandparsad, R.
Hodgson, Richard E.
Jordaan, J.
Kalafatis, Nicky
Kampik, Christian
Landers, AT
Loots, Emil
Madansein, Rajhmum
Madaree, Anil
Madiba, Thandinkosi E.
Manzini, Vukani T.
Mbuyisa, Mbali
Moodley, Rajan
Msomi, Mduduzi
Mukama, Innocent
Naidoo, Desigan
Naidoo, Rubeshan
Naidu, Tesuven K.
Ntloko, Sindiswa
Padayachee, Eneshia
Padayachee, Lucelle
Phaff, Martijn
Pillay, Bala
Pillay, Desigan
Pillay, Lutchmee
Ramnarain, Anupa
Ramphal, Suren R.
Ryan, Paul
Saloojee, Ahmed
Sebitloane, Motshedisi
Sigcu, Noluyolo
Taylor, Jenna L.
Torborg, Alexandra
Visser, Linda
Anderson, Philip
Conradie, Alae
de Swardt, Mathew
de Villiers, Martin
Eikman, Johan
Liebenberg, Riaan
Mouton, Johan
Paton, Abbey
van der Merwe, Louwrence
Wilscott-Davids, Candice
Barrett, Wendy Joan
Bester, Marlet
de Beer, Johan
Geldenhuys, Jacques
Gouws, Hanni
Potgieter, Jan-Hendrik
Strydom, Magdel
Wilberforce-Turton, Edwin
Chetty, Rubendraj R.
Chirkut, Subash
Cronje, Larissa
de Vasconcellos, Kim
Dube, Nokukhanya Z.
Sibusiso Gama, N.
Green, Garyth M.
Green-Thompson, Randolph
Kinoo, Suman Mewa
Kistnasami, Prenolin
Maharaj, Kapil
Moodley, Manogaran S.
Mothae, Sibongile J.
Naidoo, Ruvashni
Aslam, M.
Noorbhai, F.
Rughubar, Vivesh
Reddy, Jenendhiran
Singh, Avesh
Skinner, David L.
Smith, Murray J.
Singh, Bhagwan
Misra, Ravi
Naidoo, Maheshwar
Ramdharee, Pireshin
Selibea, Yvonne
Sewpersad, Selina
Sham, Shailendra
Wessels, Joseph D.
Africander, Cucu
Bejia, Tarek
Blakemore, Stephen P.
Botes, Marisa
Bunwarie, Bimalshakth
Hernandez, Carlos B.
Jeeraz, Mohammud A.
Legutko, Dagmara A.
Lopez, Acela G.
De Meyer, Jenine N.
Muzenda, Tanaka
Naidoo, Noel
Patel, Maryam
Pentela, Rao
Junge, Marina
Mansoor, Naj
Rademan, Lana
Scislowski, Pawel
Seedat, Ismail
van den Berg, Bianca
van der Merwe, Doreen
van Wyk, Steyn
Govender, Komalan
Naicker, Darshan
Ramjee, Rajesh
Saley, Mueen
Kuhn, Warren Paul
Matos-Puig, Roel
Moolla, Zaheer
Lisi, Alberto
Perez, Gisela
Valle Beltran, Anna
Lozano, Angels
Delgado Navarro, Carlos
Duca, Alejandro
Pastor Martinez, Ernesto
Ferrando, Carlos
Fuentes, Isabel
García-Pérez, Maria Luisa
Gracia, Estefania
Izquierdo Palomares, Ana
Katime, Antonio
Miñana, Amanda
Incertis, Raul
Romero, Esther
Romero Garcia, Carolina Soledad
Rubio, Concepcion
Socorro Artiles, Tania
Soro, Marina
Valls, Paola
Laguarda, Gisela Alaman
Benavent, Pau
Cuenca, Vicente Chisbert
Cueva, Andreu
Lafuente, Matilde
Parra, Asuncion Marques
Rodrigo, Alejandra Romero
Sanchez-Morcillo, Silvia
Tormo, Sergi
Redondo, Francisco Javier
De Andres, Jose
Gómez Diago, Lorena
Hernández Cádiz, Maria José
Manuel, Granell Gil
Peris, Raquel
Saiz, Cristina
Tatay, Jose
Tebar Soto, Maria Teresa
Brunete, Tamara
Cancho, David
Delgado García, David R.
Zamudio, Diana
Garcia Del Valle, Santiago
Luz Serrano, M.
Alonso, Eduardo
Anillo, Victor
Maseda, Emilio
Salgado, Patricia
Suarez, Luis
Suarez-de-la-Rica, Alejandro
Villagrán, María José
Aldecoa, Cesar
Alonso, José Ignacio
Cabezuelo, Estefania
Garcia-Saiz, Irene
Lopez del Moral, Olga
Martín, Silvia
Perez Gonzalez, Alba
Tovar Doncel, Sherezade
Vera, Martin Agüero
Ávila Sánchez, Francisco José
Castaño, Beatriz
Castaño Moreira, Beatriz
Flores Risco, Sahely
Paz Martín, Daniel
Pérez Martín, Fernando
Poza, Paloma
Ruiz, Adela
Serna Martínez, Wilson Fabio
Vicente, Bárbara Vázquez
Dominguez, Saul Velaz
Fernández, Salvador
Munoz-López, Alfonso
Bernat, Maria Jose
Mas, Arantxa
Planas, Kenneth
Jawad, Monir
Saeed, Yousif
Hedin, Annika
Levander, Helena
Chew, Michelle
Holmström, Sandra
Lönn, David
Zoerner, Frank
Åkring, Irene
Widmark, Carl
Zettergren, Jan
Liljequist, Victor Aspelund
Nystrom, Lena
Odeberg-Wernerman, Suzanne
Oldner, Anders
Reje, Patrik
Lyckner, Sara
Sperber, Jesper
Adolfsson, Anne
Klarin, Bengt
Hedin, Annika
Ögren, Katrin
Barras, Jean-Pierre
Bührer, Thomas
Despotidis, Vasileios
Helmy, Naeder
Holliger, Stephan
Raptis, Dimitri Aristotle
Schmid, Roger
Meyer, Antoine
Jaquet, Yves
Kessler, Ulf
Muradbegovic, Mirza
Nahum, Solange R.
Rotunno, Teresa
Schiltz, Boris
Voruz, François
Worreth, Marc
Christoforidis, Dimitri
Popeskou, Sotirios Georgios
Furrer, Markus
Prevost, Gian Andrea
Stocker, Andrea
Lang, Klaus
Breitenstein, Stefan
Ganter, Michael T.
Geisen, Martin
Soll, Christopher
Korkmaz, Michelle
Lubach, Iris
Schmitz, Michael
Meyer zuSchwabedissen, Moritz
Zingg, Urs
Hillermann, Thomas
Wildi, Stefan
Hofer, Christoph
Pinto, Bernardo Bollen
Walder, Bernhard
Hübner, Martin
Mariotti, Giustina
Slankamenac, Ksenija
Namuyuga, Mirioce
Kyomugisha, Edward
Kituuka, Olivia
Wesonga Shikanda, Anne
Kakembo, Nasser
Otim Tom, Charles
Webombesa, Antonina
Bua, Emmanuel
Ditai, James
Ssettabi, Eden Michael
Epodoi, Joseph
Kabagenyi, Fiona
Kirya, Fred
Dempsey, Ged
Seasman, Colette
Basit Nawaz Khan, Raja
Kurasz, Claire
Macgregor, Mark
Shawki, Burhan
Hariharan, Vimal
Chau, Simon
Ellis, Kate
Butt, Georgina
Chicken, Dennis-Wayne
Christmas, Natasha
Allen, Samantha
Daniel, Gayatri Daniel
Dempster, Angie
Kemp, Juliette
Matthews, Lewis
Mcglone, Philip
Tambellini, Joanne
Trodd, Dawn
Freitas, Katie
Garg, Atul
Karpate, Shilpaja
Kulkarni, Aditi
O’Hara, Chloe
Troko, Jtroko
Angus, Kirsty
Bradley, Jacqueline
Brennan, Emma
Brooks, Carolyn
Brown, Janette
Brown, Gemma
Finch, Amanda
Gratrix, Karen
Hesketh, Sue
Hill, Gillian
Jeffs, Carol
Morgan, Maureen
Pemberton, Chris
Slawson, Nicola
Spickett, Helen
Swarbrick, Gemma
Thomas, Megan
Van Duyvenvoorde, Greta
Brennan, Andrew
Briscoe, Richard
Cooper, Sarah
Lawton, Tom
Northey, Martin
Senaratne, Rashmi
Stanworth, Helen
Burrows, Lorna
Cain, Helen
Craven, Rachael
Davies, Keith
Jonas, Attila
Pachucki, Marcin
Walkden, Graham
Davies, Helen
Gudaca, Mariethel
Hobrok, Maria
Arawwawala, Dilshan
Fergey, Lauren
Gardiner, Matthew
Gunn, Jacqueline
Johnson, Lyndsay
Lofting, Amanda
Lyle, Amanda
Mc Neela, Fiona
Smolen, Susan
Topliffe, Joanne
Williams, Sarah
Bland, Martin
Kaura, Vikas
Lanka, Prasad
Naylor, Chardé
Smith, Neil
Ahmed, Ahmed
Myatt, John
Shenoy, Ravikiran
Soon, Wai Cheong
Tan, Jessica
Karadia, Sunny
Self, James
Durant, Emma
Tripathi, Shiva
Bullock, Clare
Campbell, Debbie
Ghosh, Alison
Hughes, Thomas
Zsisku, Lajos
Bengeri, Sheshagiri
Cowton, Amanda
Khalid, Mohammed Shazad
Limb, James
McAdam, Colin
Porritt, Mandy
Rafi, M. Amir
Shekar, Priya
Harden, Catherine
Hollands, Heidi
King, Angela
March, Linda
Minto, Gary
Patrick, Abigail
Waugh, Darren
Kumara, Paramesh
Simeson, Karen
Yarwood, Jamie
Browning, Julie
Hatton, Jonathan
Julian, Howes
Mitra, Atideb
Newton, Maria
Pernu, Pawan
Wilson, Alison
Commey, Thelma
Foot, Helen
Glover, Lyn
Gupta, Ajay
Lancaster, Nicola
Levin, Jill
Mackenzie, Felicity
Mestanza, Claire
Nofal, Emma
Pout, Lauren
Varden, Rosanna
Wild, Jonathan
Jones, Stephanie
Moreton, Sarah
Pulletz, Mark
Davies, Charlotte
Martin, Matthew
Thomas, Sian
Burns, Karen
McArthur, Carol
Patel, Panna
Lau, Gary
Rich, Natalie
Davis, Fiona
Self, James
Lyons, Rachel
Port, Beth
Prout, Rachel
Smith, Christopher
Adelaja, Yemi
Bennett, Victoria
Bidd, Heena
Dumitrescu, Alexandra
Murphy, Jacqui Fox
Keen, Abigail
Mguni, Nhlanhla
Ong, Cheng
Adams, George
Boshier, Piers
Brown, Richard
Butryn, Izabella
Chatterjee, Jayanta
Freethy, Alexander
Lockwood, Geoffrey
Tsakok, Maria
Tsiligiannis, Sophia
Peat, William
Stephenson, Lorraine
Bradburn, Mike
Pick, Sara
Cunha, Pedro
Olagbaiye, Olufemi
Tayeh, Salim
Abernethy, Caroline
Balasubramaniam, Madhu
Bennett, Rachael
Bolton, David
Martinson, Victoria
Naylor, Charde
Smith, Neil
Bell, Stephanie
Heather, Blaylock
Kushakovsky, Vlad
Alcock, Liam
Alexander, Hazel
Anderson, Colette
Baker, Paul
Brookes, Morag
Cawthorn, Louise
Cirstea, Emanuel
Colling, Kerry
Coulter, Ian
Das, Suparna
Haigh, Kathryn
Hamdan, Alhafidz
Hugill, Keith
Kottam, Lucksy
Lisseter, Emily
Mawdsley, Matthew
McGivern, Julie
Padala, Krishnaveni
Phelps, Victoria
kumar, Vineshykaa Ramesh
Stewart, Kirsten
Towse, Kayley
Tregonning, Julie
Vahedi, Ali
Walker, Alycon
Baines, Duncan
Bilolikar, Anjali
Chande, Shiv
Copley, Edward
Dunk, Nigel
Kulkarni, Raghavendra
Kumar, Pawan
Metodiev, Yavor
Ncomanzi, Dumisani
Raithatha, Bhavesh
Raymode, Parizade
Szafranski, Jan
Twohey, Linda
Watt, Philip
Weatherall, Lucie
Weatherill, J.
Whitman, Zoe
Wighton, Elinor
Abayasinghe, Chamika
Chan, Alexander
Darwish, Sharif
Gill, James
Glasgow, Emma
Hadfield, Daniel
Harris, Clair
Kochhar, Arun
Mellis, Clare
Pool, Andrew
Riozzi, Paul
Selman, Andrew
Smith, Emma-Jane
Vele, Liana
Gercek, Yuksel
Guy, Kramer
Holden, Douglas
Watson, Nicholas
Whysall, Karen
Andreou, Prematie
Hales, Dawn
Thompson, Jonathan
Bowrey, Sarah
McDonald, Shara
Thompson, Jonathan
Gilmore, Jemma
Hills, Vicky
Kelly, Chan
Kelly, Sinead
Lloyd, Geraint
Abbott, Tom
Gall, Lewis
Torrance, Hew
Vivian, Mark
Berntsen, Emer
Nolan, Tracey
Turner, Angus
Vohra, Akbar
Brown, Andrew
Clark, Richard
Coughlan, Elaine
Daniel, Conway
Patvardhan, Chinmay
Pearson, Rachel
Predeep, Sheba
Saad, Hesham
Shanmugam, Mohanakrishnan
Varley, Simon
Vohra, Akbar
Wylie, Katharine
Cooper, Lucy
Makowski, Arystarch
Misztal, Beata
Moldovan, Eliza
Pegg, Claire
Donovan, Andrew
Foot, Jayne
Large, Simon
Claxton, Andrew
Netke, Bhagyashree
Armstrong, Richard
Calderwood, Claire
Kwok, Andy
Mohr, Otto
Oyeniyi, Peter
Patnaik, Lisa
Post, Benjamin
Ali, Sarah
Arshad, Homa
Baker, Gerard
Brenner, Laura
Brincat, Maximilian
Brunswicker, Annemarie
Cox, Hannah
Cozar, Octavian Ionut
Durst, Alexander
Fengas, Lior
Flatt, Jim
Glister, Georgina
Narwani, Vishal
Photi, Evangelos
Rankin, Adeline
Rosbergen, Melissa
Tan, Mark
Beaton, Ceri
Horn, Rachel
Hunt, Jane
Rousseau, Guy
Stancombe, Lucia
Absar, Mohammed
Allsop, Joanne
Drinkwater, Zoe
Hodgkiss, Tracey
Smith, Kirsty
Brown, Jamie
Pick, Sara
Alexander-Sefre, Farhad
Campey, Lorraine
Dudgeon, Lucy
Hall, Kathryn
Hitchcock, Rachael
James, Lynne
Smith, Kate
Winstone, Ulrika
Ahmad, Norfaizan
Bauchmuller, Kris
Harrison, Jonathan
Jeffery, Holly
Miller, Duncan
Pinder, Angela
Pothuneedi, Sailaja
Rosser, Jonathan
Sanghera, Sumayer
Swift, Diane
Walker, Rachel
Bester, Delia
Cavanagh, Sarah
Cripps, Heather
Daniel, Harvey
Lynch, Julie
Paton, Alison
Pyke, Shirley
Scholefield, John
Whitworth, Helen
Bottrill, Fiona
Ramalingam, Ganesh
Webb, Stephen
Akerman, Nik
Antill, Philip
Bourner, Lynsey
Buckley, Sarah
Castle, Gail
Charles, Rob
Eggleston, Christopher
Foster, Rebecca
Gill, Satwant
Lindley, Kate
Lklouk, Mohamed
Lowery, Tracey
Martin, Oliver
Milne, David
O’Connor, Patrick
Ratcliffe, Andrew
Rose, Alastair
Simeson, Karen
Smith, Annie
Varma, Sandeep
Ward, Jackie
Simeson, Karen
Barcraft-Barnes, Helena
Camsooksai, Julie
Colvin, Carolyn
Reschreiter, Henrik
Tbaily, Lee
Venner, Nicola
Hamilton, Caroline
Kelly, Lewis
Toth-Tarsoly, Piroska
Dodsworth, Kerry
Foord, Denise
Gordon, Paul
Hawes, Elizabeth
Lamb, Nikki
Mouland, Johanna
Nightingale, Jeremy
Rose, Steve
Schrieber, Joe
Al ‘Amri, Khalid
Aladin, Hafiz
Arshad, Mohammed Asif
Barraclough, James
Bentley, Conor
Bergin, Colin
Carrera, Ronald
Clarkson, Aisling
Collins, Michelle
Cooper, Lauren
Denham, Samuel
Griffiths, Ewen
Ip, Peter
Jeyanthan, Somasundaram
Joory, Kavita
Kaur, Satwant
Marriott, Paul
Mitchell, Natalie
Nagaiah, Sukumar
Nilsson, Annette
Parekh, Nilesh
Pope, Martin
Seager, Joseph
Serag, Hosam
Tameem, Alifia
Thomas, Anna
Thunder, Joanne
Torrance, Andrew
Vohra, Ravinder
whitehouse, Arlo
Wong, Tony
Blunt, Mark
Wong, Kate
Giles, Julian
Reed, Isabelle
Weller, Debbie
Bell, Gillian
Birch, Julie
Damant, Rose
Maiden, Jane
Mewies, Clare
Prince, Claire
Radford, Jane
Balain, Birender
Banerjee, Robin
Barnett, Andrew
Burston, Ben
Davies, Kirsty
Edwards, Jayne
Evans, Chris
Ford, David
Gallacher, Pete
Hill, Simon
Jaffray, David
Karlakki, Sudheer
Kelly, Cormac
Kennedy, Julia
Kiely, Nigel
Lewthwaite, Simon
Marquis, Chris
Ockendon, Matthew
Phillips, Stephen
Pickard, Simon
Richardson, James
Roach, Richard
Smith, Tony
Spencer-Jones, Richard
Steele, Niall
Steen, Julie
Van Liefland, Marck
White, Steve
Faulds, Matthew
Harris, Meredyth
Kelly, Carrie
Nicol, Scott
Pearson, Sally Anne
Chukkambotla, Srikanth
Andrew, Alyson
Attrill, Elizabeth
Campbell, Graham
Datson, Amanda
Fouracres, Anna
Graterol, Juan
Graves, Lynne
Hong, Bosun
Ishimaru, Alexander
Karthikeyan, Arvind
King, Helen
Lawson, Tom
Lee, Gregory
Lyons, Saoirse
Macalister Hall, Andrew
Mathoulin, Sophie
Mcintyre, Eilidh
Mclaughlin, Danny
Mulcahy, Kathleen
Ratcliffe, Anna
Robbins, James
Sung, Weilin
Tayo, Adeoluwa
Trembath, Lisa
Venugopal, Suneetha
Walker, Robert
Wigmore, Geoffrey
Boereboom, Catherine
Downes, Charlotte
Humphries, Ryan
Melbourne, Susan
Smith, Coral
Tou, Samson
Ullah, Shafa
Batchelor, Nick
Boxall, Leigh
Broomby, Rupert
Deen, Tariq
Hellewell, Alistair
Helliwell, Laurence
Hutchings, Melanie
Hutchins, David
Keenan, Samantha
Mackie, Donna
Donna, Alison
Smith, Frances
Stone, Lucy
Thorpe, Kevin
Wassall, Richard
Woodgate, Andrew
Baillie, Shelley
Campbell, Tara
James, Sarah
King, Chris
Marques de Araujo, Daniela
Martin, Daniel
Morkane, Clare
Neely, Julia
Rajendram, Rajkumar
Burton, Megan
James, Kathryn
Keevil, Edward
Minik, Orsolya
Morgan, Jenna
Musgrave, Anna
Rajanna, Harish
Roberts, Tracey
Szakmany, Tamas
Adamson, Michael
Jumbe, Sandra
Kendall, Jennie
Muthuswamy, Mohan Babu
Anderson, Charlotte
Cruikshanks, Andrew
Pothuneedi, Sailaja
Walker, Rachel
Wrench, Ian
Zeidan, Lisa
Ardern, Diane
Harris, Benjamin
Hellstrom, Johanna
Martin, Jane
Thomas, Richard
Varsani, Nimu
Wrey Brown, Caroline
Docherty, Philip
Gillies, Michael
McGregor, Euan
Usher, Helen
Craig, Jayne
Smith, Andrew
Ahmad, Tahania
Bodger, Phoebe
Creary, Thais
Everingham, Kirsty
Fowler, Alexander
Hewson, Russ
Ijuo, Eke
Januszewska, Marta
Jones, Timothy
Kantsedikas, Ilya
Lahiri, Sumitra
McLean, Aaron Lawson
Niebrzegowska, Edyta
Phull, Mandeep
Wang, Difei
Wickboldt, Nadine
Baldwin, Jacqueline
Doyle, Donna
Mcmullan, Sean
Oladapo, Michelle
Owen, Thomas
Tripathi, Shiva
Williams, Alexandra
Daniel, Hull
Gregory, Peter
Husain, Tauqeer
Kirk-Bayley, Justin
Mathers, Edward
Montague, Laura
White, Stuart
Avis, Joanne
Cook, Tim
Dali-Kemmery, Lola
Kerslake, Ian
Lambourne, Victoria
Pearson, Annabel
Boyd, Christine
Callaghan, Mark
Lawson, Cathy
McCrossan, Roopa
Nesbitt, Vanessa
O’connor, Laura
Scott, Julia
Sinclair, Rhona
Farid, Nahla
Morgese, Ciro
Bhatia, Kailash
Karmarkar, Swati
Vohra, Akbar
Ahmed, Jamil
Branagan, Graham
Hutton, Monica
Swain, Andrew
Brookes, Jamie
Cornell, Jonathan
Dolan, Rachael
Hulme, Jonathan
Jansen van Vuuren, Amanda
Jowitt, Tom
Kalashetty, Gunasheela
Lloyd, Fran
Patel, Kiran
Sherwood, Nicholas
Brown, Lynne
Chandler, Ben
Deighton, Kerry
Emma, Temlett
Haunch, Kirsty
Cheeseman, Michelle
Dent, Kathy
Garg, Sanjeev
Gray, Carol
Hood, Marion
Jones, Dawn
Juj, Joanne
Mitra, Atideb
Rao, Roshan
Walker, Tara
Al Anizi, Mashel
Cheah, Clarissa
Cheing, Yushio
Coutinho, Francisco
Gondo, Prisca
Hadebe, Bernard
Onie Hove, Mazvangu
khader, Ahamed
Krishnachetty, Bobby
Rhodes, Karen
Sokhi, Jagdish
Baker, Katie-Anne
Bertram, Wendy
Looseley, Alex
Mouton, Ronelle
Arnold, Glenn
Arya, Shobhit
Balfoussia, Danai
Baxter, Linden
Harris, James
Jones, Craig
Knaggs, Alison
Markar, Sheraz
Perera, Anisha
Scott, Alasdair
Shida, Asako
Sirha, Ravneet
Wright, Sally
Frost, Victoria
Gray, Catherine
MacGregor, Mark
Andrews, Emma
Arrandale, Lindsay
Barrett, Stephen
Bidd, Heena
Cifra, Elna
Cooper, Mariese
Dragnea, Dragos
Elna, Cifra
Maclean, Jennifer
Meier, Sonja
Milliken, Donald
Munns, Christopher
Ratanshi, Nadir
Salvana, Abegail
Watson, Anthony
Ali, Hani
Campbell, Gill
Critchley, Rebecca
Hicks, Catherine
Liddle, Alison
Pass, Marc
Ritchie, Charlotte
Thomas, Charlotte
Too, Lingxi
Welsh, Sarah
Gill, Talvinder
Johnson, Joanne
Reed, Joanne
Davis, Edward
Papadopoullos, Sam
Attwood, Clare
Biffen, Andrew
Boulton, Kerenza
Gray, Sophie
Hay, David
Mills, Sarah
Montgomery, Jane
Riddell, Rory
Simpson, James
Bhardwaj, Neeraj
Paul, Elaine
Uwubamwen, Nosakhare
Vohra, Akbar
Berntsen, Emer
Nolan, Tracey
Turner, Angus
Alexander, Maini
Arrich, James
Arumugam, Swarna
Blackwood, Douglas
Boggiano, Victoria
Brown, Robyn
Lam Chan, Yik
Chatterjee, Devnandan
Chhabra, Ashok
Christian, Rachel
Costelloe, Hannah
CoxwellMatthewman, Madeline
Dalton, Emma
Darko, Julia
Davari, Maria
Dave, Tejal
Deacon, Matthew
Deepak, Shantal
Edmond, Holly
Ellis, Jessica
El-Sayed, Ahmed
Eneje, Philip
English, Rose
Ewe, Renee
Foers, William
Franklin, John
Gallego, Laura
Garrett, Emily
Goldberg, Olivia
Goss, Harry
Greaves, Rosanna
Harris, Rudy
Hennings, Charles
Jones, Eleanor
Kamali, Nelson
Kokkinos, Naomi
Lewis, Carys
Lignos, Leda
Malgapo, Evaleen Victoria
Malik, Rizwana
Milne, Andrew
Mulligan, John-Patrick
Nicklin, Philippa
Palipane, Natasha
Parsons, Thomas
Piper, Rebecca
Prakash, Rohan
Ramesh, Byron
Rasip, Sarah
Reading, Jacob
Rela, Mariam
Reyes, Anna
Robert, Stephens
Rooms, Martin
Shah, Karishma
Simons, Henry
Solanki, Shalil
Spowart, Emma
Stevens, Amy
Thomas, Christopher
Waggett, Helena
Yassaee, Arrash
Kennedy, Anthony
Scott, Sara
Somanath, Sameer
Berg, Andrew
Hernandez, Miguel
Nanda, Rajesh
Tank, Ghanshyambhai
Wilson, Natalie
Wilson, Debbie
Al-Soudaine, Yassr
Baldwin, Matthew
Cornish, Julie
Davies, Zoe
Davies, Leigh
Edwards, Marc
Frewer, Natasha
Gallard, Sian
Glasbey, James
Harries, Rhiannon
Hopkins, Luke
Kim, Taeyang
Koompirochana, Vilavan
Lawson, Simon
Lewis, Megan
Makzal, Zaid
Scourfield, Sarah
Ahmad, Yousra
Bates, Sarah
Blackwell, Clare
Bryant, Helen
Coulter, Suzanne
Cruickshank, Ross
Daniel, Sonya
Daubeny, Thomas
Edwards, Mark
Golder, Kim
Hawkins, Lesley
Helen, Bryant
Hinxman, Honor
Levett, Denny
Skinner, Ben
Walsgrove, Joseph
Bradburn, Mike
Dickson, Jane
Constantin, Kathryn
Karen, Markwell
O’Brien, Peter
O’Donohoe, Lynn
Payne, Hannah
Sundayi, Saul
Walker, Elaine
Brooke, Jenny
Cardy, Jon
Humphreys, Sally
Kessack, Laura
Kubitzek, Christiane
Kumar, Suhas
Cotterill, Donna
Hodzovic, Emil
Hosdurga, Gurunath
Miles, Edward
Saunders, Glenn
Campbell, Marta
Chan, Peter
Jemmett, Kim
Raj, Ashok
Naik, Aditi
Ramamoorthy, Rajarajan
Shah, Nimesh
Sylvan, Axel
Blyth, Katharine
Burtenshaw, Andrew
Freeman, David
Johnson, Emily
Lo, Philip
Martin, Terry
Plunkett, Emma
Wollaston, Julie
Allison, Joanna
Carroll, Christine
Craw, Nicholas
Craw, Sarah
Pitt-Kerby, Tressy
Rowland-Axe, Rebecca
Spurdle, Katie
McDonald, Andrew
Simon, Davies
Sinha, Vivek
Smith, Thomas
Banner-Goodspeed, Valerie
Boone, Myles
Campbell, Kathleen
Lu, Fengxin
Scannell, Joseph
Sobol, Julia
Balajonda, Naraida
Clemmons, Karen
Conde, Carlos
Funk, Bonita
Hall, Roger
Hopkins, Thomas
Olaleye, Omowunmi
Omer, Omer
Pender, Michelle
Porto, Angelo
Stevens, Alice
Waweru, Peter
Yeh, Erlinda
Bodansky, Daniella
Evans, Adam
Kleopoulos, Steven
Maril, Robert
Mathney, Edward
Sanchez, Angela
Tinuoye, Elizabeth
Bateman, Brian
Eng, Kristen
Jiang, Ning
Ladha, Karim
Needleman, Joseph
Chen, Lee-lynn
Chen, Lee-lynn
Lane, Rondall
Robinowitz, David
Ghushe, Neil
Irshad, Mariam
Patel, Samir
Takemoto, Steven
Wallace, Art
Mazzeffi, Michael
Rock, Peter
Wallace, Karin
Zhu, Xiaomao
Chua, Pandora
Fleisher, Lee
Mattera, Matthew
Sharar, Rebecca
Thilen, Stephan
Treggiari, Miriam
Morgan, Angela
Sofjan, Iwan
Subramaniam, Kathirvel
Avidan, Michael
Maybrier, Hannah
Muench, Maxwell
Wildes, Troy
The International Surgical Outcomes Study (ISOS) group
Pokaż więcej
Źródło :
Intensive Care Medicine. July 2017 43(7):971-979
Czasopismo naukowe
Tytuł :
In-hospital clinical outcomes after upper gastrointestinal surgery: Data from an international observational study
Autorzy :
Ahmad, T.
Bouwman, R. A.
Grigoras, I.
Aldecoa, C.
Hofer, C.
Hoeft, A.
Holt, P.
Fleisher, L. A.
Buhre, W.
Pearse, R. M.
Ferguson, Marissa
MacMahon, Michael
Shulman, Mark
Cherian, Ritchie
Currow, Helen
Kanathiban, Kathirgamanathan
Gillespie, David
Pathmanathan, Edward
Phillips, Katherine
Reynolds, Jenifer
Rowley, Joanne
Douglas, Jeanene
Kerridge, Ross
Garg, Sameer
Bennett, Michael
Jain, Megha
Alcock, David
Terblanche, Nico
Cotter, Rochelle
Leslie, Kate
Stewart, Marcelle
Zingerle, Nicolette
Clyde, Antony
Hambidge, Oliver
Rehak, Adam
Cotterell, Sharon
Huynh, Wilson Binh Quan
McCulloch, Timothy
Ben-Menachem, Erez
Egan, Thomas
Cope, Jennifer
Halliwell, Richard
Fellinger, Paul
Haisjackl, Markus
Haselberger, Simone
Holaubek, Caroline
Lichtenegger, Paul
Scherz, Florian
Schmid, Werner
Hoffer, Franz
Cakova, Veronika
Eichwalder, Andreas
Fischbach, Norbert
Klug, Reinhold
Schneider, Elisabeth
Vesely, Martin
Wickenhauser, Reinhart
Grubmueller, Karl Gernot
Leitgeb, Marion
Lang, Friedrich
Toro, Nancy
Bauer, Marlene
Laengle, Friedrich
Haberl, Claudia
Mayrhofer, Thomas
Trybus, Christoph
Buerkle, Christian
Forstner, Karin
Germann, Reinhard
Rinoesl, Harald
Schindler, Elke
Trampitsch, Ernst
Bogner, Gerhard
Dankl, Daniel
Duenser, Martin
Fritsch, Gerhard
Gradwohl-Matis, Ilse
Hartmann, Andreas
Hoelzenbein, Thomas
Jaeger, Tarkan
Landauer, Franz
Lindl, Gregor
Lux, Michael
Steindl, Johannes
Stundner, Ottokar
Szabo, Christian
Bidgoli, Jawad
Verdoodt, Hans
Forget, Patrice
Kahn, David
Lois, Fernande
Momeni, Mona
Pregardien, Caroline
Pospiech, Audrey
Steyaert, Arnaud
Veevaete, Laurent
De Kegel, Dirk
De Jongh, Karen
Foubert, Luc
Smitz, Carine
Vercauteren, Marcel
Poelaert, Jan
Van Mossevelde, Veerle
Abeloos, Jacques
Bouchez, Stefaan
Coppens, Marc
De Baerdemaeker, Luc
DEBLAERE, ISABEL
De Bruyne, Ann
De Hert, Stefan
Fonck, Kristine
Heyse, Bjorn
JACOBS, TOM
Lapage, Koen
Moerman, Anneliese
Neckebroek, Martine
Parashchanka, Aliaksandra
Roels, Nathalie
Van Den Eynde, Nancy
Vandenheuvel, Michaël
Van Limmen, Jurgen
Vanluchene, Ann
Vanpeteghem, Caroline
Wouters, Patrick
WYFFELS, PIET
Huygens, Christel
Vandenbempt, Punitha
Van de Velde, Marc
Dylst, Dimitri
Janssen, Bruno
Schreurs, Evelien
Aleixo, Fabia Berganton
Candido, Keulle
Batista, Hugo Dias
Guimaraes, Mario
Guizeline, Jaqueline
Hoffmann, Joao
Lobo, Suzana
Marques Lobo, Francisco Ricardo
Nascimento, Vinicius
Nishiyama, Katia
Pazetto, Lucas
Souza, Daniela
Rodrigues, Rodrigo Souza
Vilela dos Santos, Ana Maria
Jardim, Jaquelline
Sa Malbouisson, Luiz Marcelo
Silva, Joao
do Nascimento Junior, Paulo
Baio, Thalissa Herminia
Pereira de Castro, Gabriel Isaac
Watanabe Oliveira, Henri Roger
Amendola, Cristina Prata
Cardoso, Gutemberg
Ortega, Daniela
Brotto, Ana Flavia
De Oliveira, Mirella Cristine
Rea-Neto, Alvaro
Dias, Fernando
Travi, Maria Eduarda
Zerman, Luiza
Azambuja, Pedro
Knibel, Marcos Freitas
Martins, Antonio
Almeida, William
Neder Neto, Calim
Tardelli, Maria Angela
Caser, Eliana
Machado, Marcio
Aguzzoli, Crisitiano
Baldisserotto, Sergio
Tabajara, Fernanda Beck
Bettega, Fernanda
Rodrigues Junior, La Hore Correa
de Gasperi, Julia
Faina, Lais
Nolasco, Marcos Farias
da Costa Fischer, Bruna Ferreira
de Campos Ferreira, Mariana Fosch
Hartmann, Cristina
Kliemann, Marta
Ribeiro, Gustavo Luis Hubert
Fraga, Julia Merladete
Netto, Thiago Motta
Pozza, Laura Valduga
Wendling, Paulo Rafael
Azevedo, Caroline
Garcia, Juliana
Lopes, Marcel
Maia, Bernardo
Maselli, Paula
Melo, Ralph
Mendes, Weslley
Neves, Matheus
Ney, Jacqueline
Piras, Claudio
Applewhaite, Christopher
Carr, Adrienne
Chow, Lorraine
Duttchen, Kaylene
Foglia, Julena
Greene, Michael
Hinther, Ashley
Houston, Kendra
McCormick, Thomas Jared
Mikhayel, Jennifer
Montasser, Sam
Ragan, Alex
Suen, Andrew
Woolsey, Adrianna
Yu, Hai Chuan
Funk, Duane
Kowalski, Stephen
Legaspi, Regina
McDonald, Heather
Siddiqui, Faisal
Pridham, Jeremy
Rowe, Bernadette
Sampson, Sonia
Thiessen, Barton
Zbitnew, Geoff
Bernard, Andre
George, Ronald
Jones, Philip
Moor, Rita
Siddiqui, Naveed
Wolfer, Alexandra
Tran, Diem
Winch, Denyse
Dobson, Gary
McCormick, Thomas
Montasser, Osama
Hall, Richard
Baghirzada, Leyla
Curley, Gerard
Dai, Si Yuan
Hare, Gregory
Lee, Esther
Shastri, Uma
Tsui, Albert
Yagnik, Anmol
Alvares, Danielle
Choi, Stephen
Dwyer, Heather
Flores, Kathrina
McCartney, Colin
Somascanthan, Priya
Beattie, Scott
Carroll, Jo
Pazmino-Canizares, Janneth
Wijeysundera, Duminda
Ami, Noam
Chan, Vincent
Perlas, Anahi
Argue, Ruth
Huang, Yang
Lavis, Katie
Mayson, Kelly
Cao, Ying
Gao, Hong
Hu, Tingju
Lv, Jie
Yang, Jian
Yang, Yang
Zhong, Yi
Zhou, Jing
Zou, Xiaohua
He, Miao
Li, Xiaoying
Luo, Dihuan
Wang, Haiying
Yu, Tian
Chen, Liyong
Wang, Lijun
Cai, Yunfei
Cao, Zhongming
Li, Yanling
Lian, Jiaxin
Sun, Haiyun
Wang, Sheng
Wang, Zhipeng
Wang, Kenru
Zhu, Yi
Du, Xindan
Fan, Hao
Fu, Yunbin
Huang, Lixia
Huang, Yanming
Hwan, Haifang
Luo, Hong
Qu, Pi-Sheng
Tao, Fan
Wang, Zhen
Wang, Guoxiang
Wang, Shun
Zhang, Yan
Zhang, Xiaolin
Chen, Chao
Wang, Weixing
Liu, Zhengyuan
Fan, Lihua
Tang, Jing
Chen, Yijun
Chen, Yongjie
Han, Yangyang
Huang, Changshun
Liang, Guojin
Shen, Jing
Wang, Jun
Yang, Qiuhong
Zhen, Jungang
Zhou, Haidong
Chen, Junping
Chen, Zhang
Li, Xiaoyu
Meng, Bo
Ye, Haiwang
Zhang, Xiaoyan
Bi, Yanbing
Cao, Jianqiao
Guo, Fengying
Lin, Hong
Liu, Yang
Lv, Meng
Shi, Pengcai
Song, Xiumei
Sun, Chuanyu
Sun, Yongtao
Wang, Yuelan
Wang, Shenhui
Zhang, Min
Chen, Rong
Hou, Jiabao
Leng, Yan
Meng, Qing-tao
Qian, Li
Shen, Zi-ying
Xia, Zhong-yuan
Xue, Rui
Zhang, Yuan
Zhao, Bo
Zhou, Xian-jin
Chen, Qiang
Guo, Huinan
Guo, Yongqing
Qi, Yuehong
Wang, Zhi
Wei, Jianfeng
Zhang, Weiwei
Zheng, Lina
Bao, Qi
Chen, Yaqiu
Chen, Yijiao
Fei, Yue
Hu, Nianqiang
Hu, Xuming
Lei, Min
Li, Xiaoqin
Lv, Xiaocui
Miao, Fangfang
Ouyang, Lingling
Qian, Lu
Shen, Conyu
Sun, Yu
Wang, Yuting
Wang, Dong
Wu, Chao
Xu, Liyuan
Yuan, Jiaqi
Zhang, Lina
Zhang, Huan
Zhang, Yapping
Zhao, Jinning
Zhao, Chong
Zhao, Lei
Zheng, Tianzhao
Zhou, Dachun
Zhou, Haiyan
Zhou, Ce
Lu, Kaizhi
Zhao, Ting
He, Changlin
Chen, Hong
Chen, Shasha
Cheng, Baoli
He, Jie
Jin, Lin
Li, Caixia
Li, Hui
Pan, Yuanming
Shi, Yugang
Wen, Xiao Hong
Wu, Shuijing
Xie, Guohao
Zhang, Kai
Zhao, Bing
Lu, Xianfu
Chen, Feifei
Liang, Qisheng
Lin, Xuewu
Ling, Yunzhi
Liu, Gang
Tao, Jing
Yang, Lu
Zhou, Jialong
Chen, Fumei
Cheng, Zhonggui
Dai, Hanying
Feng, Yunlin
Hou, Benchao
Gong, Haixia
Hu, Chun Hua
Huang, Haijin
Huang, Jian
Jiang, Zhangjie
Li, Mengyuan
Lin, Jiamei
Liu, Mei
Liu, Weicheng
Liu, Zhen
Liu, Zhiyi
Luo, Foquan
Ma, Longxian
Min, Jia
Shi, Xiaoyun
Song, Zhiping
Wan, Xianwen
Xiong, Yingfen
Xu, Lin
Yang, Shuangjia
Zhang, Qin
Zhang, Hongyan
Zhang, Huaigen
Zhang, Xuekang
Zhao, Lili
Zhao, Weihong
Zhao, Weilu
Zhu, Xiaoping
Bai, Yun
Chen, Linbi
Chen, Sijia
Dai, Qinxue
Geng, Wujun
Han, Kunyuan
He, Xin
Huang, Luping
Ji, Binbin
Jia, Danyun
Jin, Shenhui
Li, Qianjun
Liang, Dongdong
Luo, Shan
Lwang, Lulu
Mo, Yunchang
Pan, Yuanyuan
Qi, Xinyu
Qian, Meizi
Qin, Jinling
Ren, Yelong
Shi, Yiyi
Wang, Junlu
Wang, Junkai
Wang, Leilei
Xie, Junjie
Yan, Yixiu
Yao, Yurui
Zhang, Mingxiao
Zhao, Jiashi
Zhuang, Xiuxiu
Ai, Yanqiu
Du, Fang
He, Long
Huang, Ledan
Li, Zhisong
Li, Huijuan
Li, Yetong
Li, Liwei
Meng, Su
Yuan, Yazhuo
Zhang, Enman
Zhang, Jie
Zhao, Shuna
Ji, Zhenrong
Pei, Ling
Wang, Li
Chen, Chen
Dong, Beibei
Li, Jing
Miao, Ziqiang
Mu, Hongying
Qin, Chao
Su, Lin
Wen, Zhiting
Xie, Keliang
Yu, Yonghao
Yuan, Fang
Hu, Xianwen
Zhang, Ye
Xiao, Wangpin
Zhu, Zhipeng
Dai, Qingqing
Fu, Kaiwen
Hu, Rong
Hu, Xiaolan
Huang, Song
Li, Yaqi
Liang, Yingping
Yu, Shuchun
Guo, Zheng
Jing, Yan
Tang, Na
Wu, Jie
Yuan, Dajiang
Zhang, Ruilin
Zhao, Xiaoying
Li, Yuhong
Bai, Hui-Ping
Liu, Chun-Xiao
Liu, Fei-Fei
Ren, Wei
Wang, Xiu-Li
Xu, Guan-Jie
Hu, Na
Li, Bo
Ou, Yangwen
Tang, Yongzhong
Yao, Shanglong
Zhang, Shihai
Kong, Cui-Cui
Liu, Bei
Wang, Tianlong
Xiao, Wei
Lu, Bo
Xia, Yanfei
Zhou, Jiali
Cai, Fang
Chen, Pushan
Hu, Shuangfei
Wang, Hongfa
Xu, Qiong
Hu, Liu
Jing, Liang
Li, Bin
Liu, Qiang
Liu, Yuejiang
Lu, Xinjian
Peng, Zhen Dan
Qiu, Xiaodong
Ren, Quan
Tong, Youliang
Wang, Jin
Wen, Yazhou
Wu, Qiong
Xia, Jiangyan
Xie, Jue
Xiong, Xiapei
Xu, Shixia
Yang, Tianqin
Ye, Hui
Yin, Ning
Yuan, Jing
Zeng, Qiuting
Zhang, Baoling
Zheng, Kang
Cang, Jing
Chen, Shiyu
Fan, Yu
Fu, Shuying
Ge, Xiaodong
Guo, Baolei
Huang, Wenhui
Jiang, Linghui
Jiang, Xinmei
Liu, Yi
Pan, Yan
Ren, Yun
Shan, Qi
Wang, Jiaxing
Wang, Fei
Wu, Chi
Zhang, Xiaoguang
Christiansen, Ida Cecilie
Granum, Simon Norgaard
Rasmussen, Bodil Steen
Daugaard, Morten
Gambhir, Rajiv
Brandsborg, Birgitte
Steingrimsdottir, Guony Erla
Jensen-Gadegaard, Peter
Olsen, Karsten Skovgaard
Siegel, Hanna
Eskildsen, Katrine Zwicky
Gatke, Mona Ring
Wibrandt, Ida
Heintzelmann, Simon Bisgaard
Lange, Kai Henrik Wiborg
Lundsgaard, Rune Sarauw
Amstrup-Hansen, Louise
Hovendal, Claus
Larsen, Michael
Lenstrup, Mette
Kobborg, Tina
Larsen, Jens Rolighed
Pedersen, Anette Barbre
Smith, Soren Hubertz
Oestervig, Rebecca Monett
Rasmussen, Lars
Afshari, Arash
Andersen, Cheme
Ekelund, Kim
Secher, Erik Lilja
Beloeil, Helene
Lasocki, Sigismond
Venara, Aurelien
Biais, Matthieu
Ouattara, Alexandre
Sineus, Marlene
Molliex, Serge
Legouge, Marie Lim
Wallet, Florent
Tesniere, Antoine
Gaudin, Christophe
Lehur, Paul
Forsans, Emma
de Rudnicki, Stephane
Maudet, Valerie Serra
Mutter, Didier
Sojod, Ghassan
Ouaissi, Mehdi
Regimbeau, Jean-Marc
Futier, Emmanuel
Desbordes, Jacques
Comptaer, Nicolas
el Manser, Diae
Ethgen, Sabine
Lebuffe, Gilles
Auer, Patrick
Haertl, Christine
Deja, Maria
Legashov, Kirill
Sonnemann, Susanne
Wiegand-Loehnert, Carola
Falk, Elke
Habicher, Marit
Angermair, Stefan
Laetsch, Beatrix
Schmidt, Katrin
Von Heymann, Christian
Ramminger, Axel
Jelschen, Florian
Pabel, Svenja
Weyland, Andreas
Czeslick, Elke
Gille, Jochen
Malcharek, Michael
Sablotzki, Armin
Lueke, Katharina
Wetzel, Peter
Weimann, Joerg
Lenhart, Franz-Peter
Reichle, Florian
Schirmer, Frederike
Hueppe, Michael
Klotz, Karl
Nau, Carla
Schoen, Julika
Mencke, Thomas
Wasmund, Christina
Bankewitz, Carla
Baumgarten, Georg
Fleischer, Andreas
Guttenthaler, Vera
Hack, Yvonne
Hoeft, Andreas
Kirchgaessner, Katharina
Maenner, Olja
Schurig-Urbaniak, Marlen
Struck, Rafael
van Zyl, Rebekka
Wittmann, Maria
Goebel, Ulrich
Harris, Sarah
Veit, Siegfried
Andreadaki, Evangelia
Souri, Flora
Katsiadramis, Ioannis
Skoufi, Anthi
Vasileiou, Maria
Aimoniotou-Georgiou, Eleni
Katsourakis, Anastasios
Veroniki, Fotini
Vlachogianni, Glyceria
Petra, Konstantina
Chlorou, Dimitra
Oloktsidou, Eirini
Ourailoglou, Vasileios
Papapostolou, Konstantinos
Tsaousi, Georgia
Daikou, Panagoula
Dedemadi, Georgia
Kalaitzopoulos, Ioannis
Loumpias, Christos
Bristogiannis, Sotirios
Dafnios, Nikolaos
Gkiokas, Georgios
Kontis, Elissaios
Kozompoli, Dimitra
Papailia, Aspasia
Theodosopoulos, Theodosios
Bizios, Christol
Koutsikou, Anastasia
Moustaka, Aleaxandra
Plaitakis, Ioannis
Armaganidis, Apostolos
Christodoulopoulou, Theodora
Lignos, Mihail
Theodorakopoulou, Maria
Asimakos, Andreas
Ischaki, Eleni
Tsagkaraki, Angeliki
Zakynthinos, Spyros
Antoniadou, Eleni
Koutelidakis, Ioannis
Lathyris, Dimitrios
Pozidou, Irene
Voloudakis, Nikolaos
Dalamagka, Maria
Elena, Gkonezou
Chronis, Christos
Manolakaki, Dimitra
Mosxogiannidis, Dimitris
Slepova, Tatiana
Tsakiridou, Isaia-sissy
Lampiri, Claire
Vachlioti, Anastasia
Panagiotakis, Christos
Sfyras, Dimitrios
Tsimpoukas, Fotios
Tsirogianni, Athanasia
Axioti, Elena
Filippopoulos, Andreas
Kalliafa, Elli
Kassavetis, George
Katralis, Petros
Komnos, Ioannis
Pilichos, Georgios
Ravani, Ifigenia
Totis, Antonis
Apagaki, Eymorfia
Efthymiadi, Andromachi
Kampagiannis, Nikolaos
Paraforou, Theoniki
Tsioka, Agoritsa
Georgiou, Georgios
Vakalos, Aristeidis
Bairaktari, Aggeliki
Charitos, Efthimios
Markou, George
Niforopoulou, Panagiota
Papakonstantinou, Nikolaos
Tsigou, Evdoxia
Xifara, Archontoula
Zoulamoglou, Menelaos
Gkioni, Panagiota
Karatzas, Stylianos
Kyparissi, Aikaterini
Mainas, Efstratios
Papapanagiotou, Ioannis
Papavasilopoulou, Theonymfi
Fragandreas, George
Georgopoulou, Eleni
Katsika, Eleni
Psarras, Kyriakos
Synekidou, Eirini
Verroiotou, Maria
Vetsiou, Evangelia
Zaimi, Donika
Anagnou, Athina
Apostolou, Konstantinos
Melissopoulou, Theodora
Rozenberg, Theophilos
Tsigris, Christos
Boutsikos, Georgios
Kalles, Vasileios
Kotsalas, Nikolaos
Lavdaiou, Christina
Paikou, Fotini
Panagou, Georgia-Laura
Spring, Anna
Arvaniti, Kostoula
Botis, Ioannis
Drimala, Maria
Georgakakis, Georgios
Kiourtzieva, Ellada
Ntouma, Panagiota
Prionas, Apostolos
Xouplidis, Kyriakos
Dalampini, Eleftheria
Giannaki, Chrysavgi
Iasonidou, Christina
Ioannidis, Orestis
Lavrentieva, Athina
Lavrentieva, Athena
Papageorgiou, George
Kokkinoy, Maria
Stafylaraki, Maria
Gaitanakis, Stylianos
Karydakis, Periclis
Paltoglou, Josef
Ponireas, Panagiotis
Chaloulis, Panagiotis
Provatidis, Athanasios
Sousana, Anisoglou
Gardikou, Varvara Vanessa
Konstantivelli, Maria
Lataniotou, Olga
Lisari, Elisavet
Margaroni, Maria
Stamatiou, Konstantinos
Nikolaidis, Edouardos
Pnevmatikos, Ioannis
Sertaridou, Eleni
Andreou, Alexandros
Arkalaki, Eleni
Athanasakis, Elias
Chaniotaki, Fotini
Chatzimichali, Chatzimichali Aikaterini
Christofaki, Maria
Dermitzaki, Despina
Fiorentza, Klara
Frantzeskos, Georgios
Geromarkaki, Elisavet
Kafkalaki, Kalliopi
Kalogridaki, Marina
Karydi, Konstyllia
Kokkini, Sofia
Kougentakis, Georgios
Lefaki, Tatiana
Lilitsis, Emmanouhl
Makatounaki, Aikaterini
Malliotakis, Polychronis
Michelakis, Dimosthenis
Neonaki, Maria
Nyktari, Vasileia
Palikyra, Iliana
Papadakis, Eleftherios
Papaioannou, Alexandra
Sfakianakis, Konstantinos
Sgouraki, Maria
Souvatzis, Xenia
Spartinou, Anastasia
Stefanidou, Nefeli
Syrogianni, Paulina
Tsagkaraki, Georgia
Arnaoutoglou, Elena
Arnaoutoglou, Christina
Bali, Christina
Bouris, Vasilios
Doumos, Rodamanthos
Gkini, Konstantia-Paraskevi
Kapaktsi, Clio
Koulouras, Vasilios
Lena, Arian
Lepida, Dimitra
Michos, Evangelos
Papadopoulos, Dimitrios
Paschopoulos, Minas
Rompou, Vaia Aliki
Siouti, Ioanna
Tsampalas, Stavros
Ververidou, Ourania
Zilis, Georgios
Charlalampidoy, Alexandra
Christodoulidis, Gregory
Flossos, Andreas
Stamoulis, Konstantinos
Chan, Matthew
Tsang, Man Shing Caleb
Tsang, Man Shing
Lai, Man Ling
Yip, Chi Pang
Chan, Hey Man Heymans
Law, Bassanio
Li, Wing Sze
Chu, Hiu Man
Koo, Emily Gar Yee
Lam, Chi Cheong Joe
Cheng, Ka Ho
Lam, Tracy
Chu, Susanna
Lam, Wing yan
Wong, Kin Wai Kevin
Kwok, Dilys
Hung, Ching Yue Janice
Chan, Wai Kit Jacky
Wong, Wing Lam
Chung, Chun Kwong Eric
Ma, Shu Kai
Kaushik, Shuchi
Shah, Bhagyesh
Shah, Dhiren
Shah, Sanjay
Ar, Praburaj
Muthuchellappan, Radhakrishnan
Agarwal, Vandana
Divatia, Jigeeshu
Kulkarni, Atul
Mishra, Sanghamitra
Nimje, Ganesh
Pande, Swati
Savarkar, Sukhada
Shrivastava, Aditi
Thomas, Martin
Yegnaram, Shashikant
Hidayatullah, Rahmat
Chandra, Susilo
Tantri, Aida
Puar, Nasman
Niman, Sumara
Indra, Imai
Hamzah, Zulkarnain
Yuliana, Annika
Abidin, Ucu Nurhadiat
Dursin, Ade Nurkacan
Kurnia, Andri
Susanti, Ade
Handayani, Dini
Alit, Mahaalit Aribawa
Arya, Aryabiantara
Senapathi, Tjokorda Gde Agung
Utara, Utara Hartawan
Wid, Widnyana Made
Wima, Semarawima
Wir, Wiryana Made
Jehosua, Brillyan
Kaunang, Jonathan
Lantang, Eka Yudha
Najoan, Rini
Waworuntu, Neil
Awad, Hadi
Fuad, Akram
Geddoa, Emad
Geddoa, Burair
Khalaf, Abdel Razzaq
Al hussaini, Sabah
Albaj, Safauldeensalem
Kenber, Maithem
Bettinelli, Alessandra
Spadaro, Savino
Volta, Carlo Alberto
Giancarlo, Luigi
Sottosanti, Vicari
Copetti, Elisa
Della Rocca, Giorgio
Spagnesi, Lorenzo
Toretti, Ilaria
Alloj, Chiara
Cardellino, Silvano
Carmino, Livio
Costanzo, Eleonora
Fanfani, Lucia Caterina
Novelli, Maria Teresa
Roasio, Agostino
Bellandi, Mattia
Beretta, Luigi
Bignami, Elena
Bocchino, Speranza
Cabrini, Luca
Corti, Daniele
Landoni, Giovanni
Meroni, Roberta
Moizo, Elena
Monti, Giacomo
Pintaudi, Margherita
Plumari, Valentina Paola
Taddeo, Daiana
Testa, Valentina
Winterton, Dario
Zangrillo, Alberto
Cloro, Luigi Maria
Colangelo, Chiara
Colangelo, Antonio
Rotunno, Giuseppe
Paludi, Miguel Angel
Maria, Cloro Paolo
Pata, Antonio
Parrini, Vieri
Gatta, Alessandro
Nastasi, Mauro
Tinti, Carla
Baroselli, Antonio
Arrigo, Mario
Benevento, Angelo
Bottini, Corrado
Cannavo, Maurizio
Gastaldi, Christian
Marchesi, Alessandro
Pascazio, Angelantonio
Pata, Francesco
Pozzi, Emilio
Premoli, Alberto
Tessera, Gaetano
Boschi, Luca
D'Andrea, Rocco
Ghignone, Federico
Poggioli, Gilberto
Sibilio, Andrea
Taffurelli, Mario
Ugolini, Giampaolo
Ab Majid, Mohd Azuan
Ab Rahman, Rusnah
Joseph, James
Pathan, Furquan
Shah, Mohammad Hafizshah Sybil
Yap, Huey Ling
Cheah, Seleen
Chin, Im Im
Looi, Ji Keon
Tan, Siew Ching
Visvalingam, Sheshendrasurian
Kwok, Fan Yin
Lee, Chew Kiok
Tan, Tse Siang
Wong, Sze Meng
Abdullah, Noor Hairiza
Liew, Chiat Fong
Luxuman, Lovenia
Zin, Nor Hafizah Mohd
Norddin, Muhamad Faiz
Alias, Raja Liza Raja
Wong, Juan Yong
Yong, Johnny
Bin Mustapha, Mohd Tarmimi
Chan, Weng Ken
Dzulkipli, Norizawati
Kuan, Pei Xuan
Lee, Yew Ching
Alias, Anita
Guok, Eng Ching
Jee, Chiun Chen
Ramon, Brian Rhadamantyne
Wong, Cheng Weng
Ghafar, Fara Nur Idayu Abd
Aziz, Faizal Zuhri
Hussain, Nabilah
Lee, Hooi Sean
Sukawi, Ismawaty
Woon, Yuan Liang
Hadi, Husni Zaeem Abd
Azam, Ummi Azmira Ahmad
Alias, Abdul Hafiz
Kesut, Saiful Aizar
Lee, Jun May
Ooi, Dar Vin
Sulaiman, Hetty Ayuni
Lih, Tengku Alini Tengku
Mansor, Marzida
Veerakumaran, Jeyaganesh
Luna, Pastor
Rojas, Eder
Resendiz, Gerardo Esteban Alvarez
Zapata, Darcy Danitza Mari
Lopez, Julio Cesar Jesus Aguilar
Flores, Armando Adolfo Alvarez
Amador, Juan Carlos Bravo
Avila, Erendira Jocelin Dominguez
Aquino, Laura Patricia Gonzalez
Rodriguez, Ricardo Lopez
Landa, Mariana Torres
Urias, Emma
Hollmann, Markus
Hulst, Abraham
Preckel, Osne Kirzner Benedikt
Koopman-van Gemert, Ankie
Bouwman, Arthur
Buise, Marc
Tolenaar, Noortje
Weber, Eric
de Fretes, Jennifer
Houweling, Peter
Ormskerk, Patricia
Van Bommel, Jasper
Buhre, Wolfgang
Lance, Marcus
Smit-Fun, Valerie
van Zundert, Tom
Baas, Peter
de Boer, Hans Donald
Sprakel, Joost
Elferink-Vonk, Renske
Noordzij, Peter
van Zeggeren, Laura
Brand, Bastiaan
Spanjersberg, Rob
ten Bokkel-Andela, Janneke
Numan, Sandra
van Klei, Wilton
van Zaane, Bas
Boer, Christa
van Duivenvoorde, Yoni
Hering, Jens Peter
van Rossum, Sylvia
Zonneveldt, Harry
Campbell, Doug
Hoare, Siobhan
Santa, Sahayam
Ali, Marlynn
Allen, Sara Jane
Beavis, Vanessa
Bell, Rachel
Campbell, Douglas
Choi, Hyun-min David
Drake, Matthew
Farrell, Helen
Hayes, Katia
Higgie, Kushlin
Holmes, Kerry
Jenkins, Nicole
Kim, Chang Joon
Kim, Steven
Law, Kiew Chai
McAllister, Davina
Park, Karen
Pedersen, Karen
Pfeifer, Leesa
Pozaroszczyk, Anna
Salmond, Timothy
Steynor, Martin
Tan, Michael
Short, Tim
Waymouth, Ellen
Ab Rahman, Ahmad Sufian
Armstrong, John
Dudson, Rosie
Jenkins, Nia
Nilakant, Jayashree
Richard, Seigne
Virdi, Pardeep
Dixon, Liane
Donohue, Roana
Farrow, Mehreen
Kennedy, Ross
Marissa, Henderson
McKellow, Margie
Nicola, Delany
Pascoe, Rebecca
Roberts, Stephen John
Rowell, George
Sumner, Matthew
Templer, Paul
Chandrasekharan, Shardha
Fulton, Graham
Jammer, Ib
More, Richard
Wilson, Leona
Chang, Yuan Hsuan
Foley, Julia
Fowler, Carolyn
Panckhurst, Jonathan
Sara, Rachel
Stapelberg, Francois
Cherrett, Veronica
Ganter, Donna Louise
McCann, Lloyd
Gilmour, Fiona
Lumsden, Rachelle
Moores, Mark
Olliff, Sue
Sardareva, Elitza
Tai, Joyce
Wikner, Matthew
Wong, Christopher
Chaddock, Mark
Czepanski, Carolyn
McKendry, Patrick
Polakovic, Daniel
Polakovich, Daniel
Robert, Axe
Belda, Margarita Tormo
Norton, Tracy
Alherz, Fadhel
Barneto, Lisa
Ramirez, Alberto
Sayeed, Ahmed
Smith, Nicola
Bennett, Cambell
McQuoid, Shane
Jansen, Tracy-Lee
Nico, Zin
Scott, John
Freschini, David
Freschini, Angela
Hopkins, Brian
Manson, Lara
Stoltz, Deon
Bates, Alexander
Davis, Simon
Freeman, Victoria
McGaughran, Lynette
Williams, Maya
Sharma, Swarna Baskar
Burrows, Tom
Byrne, Kelly
English, Duane
Johnson, Robert
Manikkam, Brendon
Naidoo, Shaun
Rumball, Margot
Whittle, Nicola
Franks, Romilla
Gibson-Lapsley, Hannah
Salter, Ryan
Walsh, Dean
Cooper, Richard
Perry, Katherine
Obobolo, Amos
Sule, Umar Musa
Ahmad, Abdurrahman
Atiku, Mamuda
Mohammed, Alhassan Datti
Sarki, Adamu Muhammad
Adekola, Oyebola
Akanmu, Olanrewaju
Durodola, Adekunle
Olukoju, Olusegun
Raji, Victor
Olajumokex, Tokunbo
Oyebamiji, Emmanuel
Adenekan, Anthony
Adetoye, Adedapo
Faponle, Folayemi
Olateju, Simeon
Owojuyigbe, Afolabi
Talabi, Ademola
Adenike, Odewabi
Adewale, Badru
Collins, Nwokoro
Ezekiel, Emmanuel
Fatungase, Oluwabunmi Motunrayo
Grace, Anuforo
Sola, Sotannde
Stella, Ogunmuyiwa
Ademola, Adeyinka
Adeolu, Augustine A.
Adigun, Tinuola
Akinwale, Mukaila
Fasina, Oluyemi
Gbolahan, Olalere
Idowu, Olusola
Olonisakin, Rotimi Peter
Osinaike, Babatunde Babasola
Asudo, Felicia
Mshelia, Danladi
Abdur-Rahman, Lukman
Agodirin, Olayide
Bello, Jibril
Bolaji, Benjamin
Oyedepo, Olanrewaju Olubukola
Ezike, Humphrey
Iloabachie, Ikechukwu
Okonkwo, Ikemefuna
Onuora, Elias
Onyeka, Tonia
Ugwu, Innocent
Umeh, Friday
Alagbe-Briggs, Olubusola
Dodiyi-Manuel, Amabra
Echem, Richard
Obasuyi, Bright
Onajin-Obembe, Bisola
Bandeira, Maria Expedito
Martins, Alda
Tome, Miguel
Martins Costa, Ana Cristina Miranda
Krystopchuk, Andriy
Branco, Teresa
Esteves, Simao
Melo, Marco Antonio
Monte, Julia
Rua, Fernando
Martins, Isabel
Pinho-Oliveira, Vitor Miguel
Rodrigues, Carla Maria
Cabral, Raquel
Marques, Sofia
Rego, Sara
Teixeira Jesus, Joana Sofia
Marques, Maria Conceicao
Romao, Cristina
Dias, Sandra
Santos, Ana Margarida
Alves, Maria Joao
Salta, Cristina
Cruz, Salome
Duarte, Celia
Furtado Paiva, Antonio Armando
Cabral, Tiago do Nascimento
Faria e Maia, Dionisio
Correia da Silva, Rui Freitas Mendonca
Langner, Anuschka
Resendes, Hernani Oliveira
Soares, Maria da Conceicao
Abrunhosa, Alexandra
Faria, Filomena
Miranda, Lina
Pereira, Helena
Serra, Sofia
Ionescu, Daniela
Margarit, Simona
Mitre, Calin
Vasian, Horatiu
Manga, Gratiela
Stefan, Andreea
Tomescu, Dana
Filipescu, Daniela
Paunescu, Marilena-Alina
Stefan, Mihai
Stoica, Radu
Gavril, Laura
Patrascanu, Emilia
Ristescu, Irina
Rusu, Daniel
Diaconescu, Ciresica
Iosep, Gabriel Florin
Pulbere, Dorin
Ursu, Irina
Balanescu, Andreea
Grintescu, Ioana
Mirea, Liliana
Rentea, Irina
Vartic, Mihaela
Lupu, Mary-Nicoleta
Stanescu, Dorin
Streanga, Lavinea
Antal, Oana
Hagau, Natalia
Patras, Dumitru
Petrisor, Cristina
Tosa, Flaviu
Tranca, Sebastian
Copotoiu, Sanda Maria
Ungureanu, Liviu Lucian
Harsan, Cristian Remus
Papurica, Marius
Cernea, Daniela Denisa
Dragoescu, Nicoleta Alice
Aflori, Laura
Vaida, Carmen
Ciobotaru, Oana Roxana
Aignatoaie, Mariana
Carp, Cristina Paula
Cobzaru, Isabelle
Mardare, Oana
Purcarin, Bianca
Tutunaru, Valentin
Ionita, Victor
Arustei, Mirela
Codita, Anisoara
Busuioc, Mihai
Chilinciuc, Ion
Ciobanu, Cristina
Belciu, Ioana
Tincu, Eugen
Blaj, Mihaela
Grosu, Ramona-Mihaela
Sandu, Gigel
Bruma, Dana
Corneci, Dan
Dutu, Madalina
Krepil, Adriana
Copaciu, Elena
Dumitrascu, Clementina Oana
Jemna, Ramona
Mihaescu, Florentina
Petre, Raluca
Tudor, Cristina
Ursache, Elena
Kulikov, Alexander
Lubnin, Andrey
Grigoryev, Evgeny
Pugachev, Stanislav
Protsenko, Denis
Tolmasov, Alexander
Hussain, Ayyaz
Ilyina, Yana
Kirov, Mikhail
Roshchina, Anna
Iurin, Aleksandr
Ayyaz, Hussain
Chazova, Elena
Dunay, Artem
Karelov, Alexey
Khvedelidze, Irina
Voldaeva, Olga
Belskiy, Vladislav
Dzhamullaev, Parvin
Grishkowez, Elena
Kretov, Vladimir
Levin, Valeriy
Molkov, Aleksandr
Puzanov, Sergey
Samoilenko, Aleksandr
Tchekulaev, Aleksandr
Tulupova, Valentina
Utkin, Ivan
Allorto, Nikki Leigh
Bishop, David Gray
Builu, Pierre Monji
Cairns, Carel
Dasrath, Ashish
de Wet, Jacques
den Hoedt, Marielle
Grey, Ben
Hayes, Morgan Philip
Kusel, Belinda Senta
Shangase, Nomcebo
Wise, Robert
Cacala, Sharon
Farina, Zane
Govindasamy, Vishendran
Kruse, Carl-Heinz
Lee, Carolyn
Marais, Leonard
Naidoo, Thinagrin Dhasarthun
Rajah, Chantal
Rodseth, Reitze Nils
Ryan, Lisa
von Rhaden, Richard
Adam, Suwayba
Alphonsus, Christella
Ameer, Yusuf
Anderson, Frank
Basanth, Sujith
Bechan, Sudha
Bhula, Chettan
Biccard, Bruce M.
Biyase, Thuli
Buccimazza, Ines
Cardosa, Jorge
Chen, James
Daya, Bhavika
Drummond, Leanne
Elabib, Ali
Goad, Ehab Helmy Abdel
Goga, Ismail E.
Goga, Riaz
Harrichandparsad, R.
Hodgson, Richard E.
Jordaan, J.
Kalafatis, Nicky
Kampik, Christian
Landers, A. T.
Loots, Emil
Madansein, Rajhmum
Madaree, Anil
Madiba, Thandinkosi E.
Manzini, Vukani T.
Mbuyisa, Mbali
Moodley, Rajan
Msomi, Mduduzi
Mukama, Innocent
Naidoo, Desigan
Naidoo, Rubeshan
Naidu, Tesuven K.
Ntloko, Sindiswa
Padayachee, Eneshia
Padayachee, Lucelle
Phaff, Martijn
Pillay, Bala
Pillay, Desigan
Pillay, Lutchmee
Ramnarain, Anupa
Ramphal, Suren R.
Ryan, Paul
Saloojee, Ahmed
Sebitloane, Motshedisi
Sigcu, Noluyolo
Taylor, Jenna L.
Torborg, Alexandra
Visser, Linda
Anderson, Philip
Conradie, Alae
de Swardt, Mathew
de Villiers, Martin
Eikman, Johan
Liebenberg, Riaan
Mouton, Johan
Paton, Abbey
van der Merwe, Louwrence
Wilscott-Davids, Candice
Barrett, Wendy Joan
Bester, Marlet
de Beer, Johan
Geldenhuys, Jacques
Gouws, Hanni
Potgieter, Jan-Hendrik
Strydom, Magdel
Turton, Edwin Wilberforce
Chetty, Rubendraj R.
Chirkut, Subash
Cronje, Larissa
de Vasconcellos, Kim
Dube, Nokukhanya Z.
Gama, N. Sibusiso
Green, Garyth M.
Green-Thompson, Randolph
Kinoo, Suman Mewa
Kistnasami, Prenolin
Maharaj, Kapil
Moodley, Manogaran S.
Mothae, Sibongile J.
Naidoo, Ruvashni
Noorbhai, M. Aslam F.
Rughubar, Vivesh
Reddy, Jenendhiran
Singh, Avesh
Skinner, David L.
Smith, Murray J.
Singh, Bhagwan
Misra, Ravi
Naidoo, Maheshwar
Ramdharee, Pireshin
Selibea, Yvonne
Sewpersad, Selina
Sham, Shailendra
Wessels, Joseph D.
Africander, Cucu
Bejia, Tarek
Blakemore, Stephen P.
Botes, Marisa
Bunwarie, Bimalshakth
Hernandez, Carlos B.
Jeeraz, Mohammud A.
Legutko, Dagmara A.
Lopez, Acela G.
De Meyer, Jenine N.
Muzenda, Tanaka
Naidoo, Noel
Patel, Maryam
Pentela, Rao
Junge, Marina
Mansoor, Naj
Rademan, Lana
Scislowski, Pawel
Seedat, Ismail
van den Berg, Bianca
van der Merwe, Doreen
van Wyk, Steyn
Govender, Komalan
Naicker, Darshan
Ramjee, Rajesh
Saley, Mueen
Kuhn, Warren Paul
Matos-Puig, Roel
Moolla, Zaheer
Lisi, Alberto
Perez, Gisela
Valle Beltran, Anna
Lozano, Angels
Delgado Navarro, Carlos
Duca, Alejandro
Martinez Ernesto, Ernesto Pastor
Ferrando, Carlos
Fuentes, Isabel
Luisa Garcia-Perez, Maria
Gracia, Estefania
Izquierdo Palomares, Ana
Katime, Antonio
Minana, Amanda
Raul Incertis, Raul
Romero, Esther
Romero Garcia, Carolina Soledad
Rubio, Concepcion
Socorro Artiles, Tania
Soro, Marina
Valls, Paola
Alaman Laguarda, Gisela
Benavent, Pau
Chisbert Cuenca, Vicente
Cueva, Andreu
Lafuente, Matilde
Marques Parra, Asuncion
Romero Rodrigo, Alejandra
Sanchez-Morcillo, Silvia
Tormo, Sergi
Javier Redondo, Francisco
De Andres Ibanez, Jose Antonio
Gomez Diago, Lorena
Hernandez Cadiz, Maria Jose
Gil Manuel, Granell
Peris, Raquel
Saiz, Cristina
Tatay Vivo, Jose
Tebar Soto, Maria Teresa
Brunete, Tamara
Cancho, David
Delgado Garcia, David R.
Zamudio, Diana
Garcia Del Valle, Santiago
Luz Serrano, M.
Alonso, Eduardo
Anillo, Victor
Maseda, Emilio
Salgado, Patricia
Suarez, Luis
Suarez-de-la-Rica, Alejandro
Jose Villagran, Maria
Aldecoa, Cesar
Ignacio Alonso, Jose
Cabezuelo, Estefania
Garcia-Saiz, Irene
Lopez del Moral, Olga
Martin, Silvia
Perez Gonzalez, Alba
Tovar Doncel, M. Sherezade
Aguero Vera, Martin
Avila Sanchez, Francisco Jose
Castano, Beatriz
Castano Moreira, Beatriz
Flores Risco, Sahely
Paz Martin, Daniel
Perez Martin, Fernando
Poza, Paloma
Ruiz, Adela
Serna Martinez, Wilson Fabio
Vazquez Vicente, Barbara
Velaz Dominguez, Saul
Fernandez, Salvador
Munoz-Lopez, Alfonso
Jose Bernat, Maria
Mas, Arantxa
Planas, Kenneth
Jawad, Monir
Saeed, Yousif
Hedin, Annika
Levander, Helena
Chew, Michelle
Holmstrom, Sandra
Lonn, David
Zoerner, Frank
Akring, Irene
Widmark, Carl
Zettergren, Jan
Liljequist, Victor Aspelund
Nystrom, Lena
Odeberg-Wernerman, Suzanne
Oldner, Anders
Fagerlund, Malin Jonsson
Reje, Patrik
Lyckner, Sara
Sperber, Jesper
Adolfsson, Anne
Klarin, Bengt
Ogren, Katrin
Barras, Jean-Pierre
Buhrer, Thomas
Despotidis, Vasileios
Helmy, Naeder
Holliger, Stephan
Raptis, Dimitri Aristotle
Schmid, Roger
Meyer, Antoine
Jaquet, Yves
Kessler, Ulf
Muradbegovic, Mirza
Nahum, Solange R.
Rotunno, Teresa
Schiltz, Boris
Voruz, Francois
Worreth, Marc
Christoforidis, Dimitri
Popeskou, Sotirios Georgios
Furrer, Markus
Prevost, Gian Andrea
Stocker, Andrea
Lang, Klaus
Breitenstein, Stefan
Ganter, Michael T.
Geisen, Martin
Soll, Christopher
Korkmaz, Michelle
Lubach, Iris
Schmitz, Michael
Schwabedissen, Moritz Meyer zu
Moritz, Meyer zu Schwabedissen
Zingg, Urs
Hillermann, Thomas
Wildi, Stefan
Hofer, Christoph
Pinto, Bernardo Bollen
Walder, Bernhard
Hubner, Martin
Mariotti, Giustina
Slankamenac, Ksenija
Namuyuga, Mirioce
Kyomugisha, Edward
Kituuka, Olivia
Shikanda, Anne Wesonga
Kakembo, Nasser
Tom, Charles Otim
Antonina, Webombesa
Bua, Emmanuel
Ditai, James
Ssettabi, Eden Michael
Epodoi, Joseph
Kabagenyi, Fiona
Kirya, Fred
Dempsey, Ged
Seasman, Colette
Khan, Raja Basit Nawaz
Kurasz, Claire
Macgregor, Mark
Shawki, Burhan
Francis, Daren
Hariharan, Vimal
Chau, Simon
Ellis, Kate
Butt, Georgina
Chicken, Dennis-Wayne
Christmas, Natasha
Allen, Samantha
Daniel, Gayatri Daniel
Dempster, Angie
Kemp, Juliette
Matthews, Lewis
Mcglone, Philip
Tambellini, Joanne
Trodd, Dawn
Freitas, Katie
Garg, Atul
Gupta, Janesh Kumar
Karpate, Shilpaja
Kulkarni, Aditi
O'Hara, Chloe
Troko, Jtroko
Angus, Kirsty
Bradley, Jacqueline
Brennan, Emma
Brooks, Carolyn
Brown, Janette
Brown, Gemma
Finch, Amanda
Gratrix, Karen
Hesketh, Sue
Hill, Gillian
Jeffs, Carol
Morgan, Maureen
Pemberton, Chris
Slawson, Nicola
Spickett, Helen
Swarbrick, Gemma
Thomas, Megan
Van Duyvenvoorde, Greta
Brennan, Andrew
Briscoe, Richard
Cooper, Sarah
Lawton, Tom
Northey, Martin
Senaratne, Rashmi
Stanworth, Helen
Burrows, Lorna
Cain, Helen
Craven, Rachael
Davies, Keith
Jonas, Attila
Pachucki, Marcin
Walkden, Graham
Davies, Helen
Gudaca, Mariethel
Hobrok, Maria
Arawwawala, Dilshan
Fergey, Lauren
Gardiner, Matthew
Gunn, Jacqueline
Johnson, Lyndsay
Lofting, Amanda
Lyle, Amanda
Mc Neela, Fiona
Smolen, Susan
Topliffe, Joanne
Williams, Sarah
Bland, Martin
Balaji, Packianathaswamy
Kaura, Vikas
Lanka, Prasad
Naylor, Charde
Smith, Neil
Ahmed, Ahmed
Myatt, John
Shenoy, Ravikiran
Soon, Wai Cheong
Tan, Jessica
Karadia, Sunny
Self, James
Durant, Emma
Tripathi, Shiva
Bullock, Clare
Campbell, Debbie
Ghosh, Alison
Hughes, Thomas
Zsisku, Lajos
Bengeri, Sheshagiri
Cowton, Amanda
Khalid, Mohammed Shazad
Limb, James
McAdam, Colin
Porritt, Mandy
Rafi, M. Amir
Shekar, Priya
Adams, David
Harden, Catherine
Hollands, Heidi
King, Angela
March, Linda
Minto, Gary
Patrick, Abigail
Squire, Rosalyn
Waugh, Darren
Kumara, Paramesh
Simeson, Karen
Yarwood, Jamie
Browning, Julie
Hatton, Jonathan
Julian, Howes
Mitra, Atideb
Newton, Maria
Pernu, Pawan Kootelu
Wilson, Alison
Commey, Thelma
Foot, Helen
Glover, Lyn
Gupta, Ajay
Lancaster, Nicola
Levin, Jill
Mackenzie, Felicity
Mestanza, Claire
Nofal, Emma
Pout, Lauren
Varden, Rosanna
Wild, Jonathan
Jones, Stephanie
Moreton, Sarah
Pulletz, Mark
Davies, Charlotte
Martin, Matthew
Thomas, Sian
Burns, Karen
McArthur, Carol
Patel, Panna
Lau, Gary
Rich, Natalie
Davis, Fiona
Lyons, Rachel
Port, Beth
Prout, Rachel
Smith, Christopher
Adelaja, Yemi
Bennett, Victoria
Bidd, Heena
Dumitrescu, Alexandra
Murphy, Jacqui Fox
Keen, Abigail
Mguni, Nhlanhla
Ong, Cheng
Adams, George
Boshier, Piers
Brown, Richard
Butryn, Izabella
Chatterjee, Jayanta
Freethy, Alexander
Lockwood, Geoffrey
Tsakok, Maria
Tsiligiannis, Sophia
Peat, William
Stephenson, Lorraine
Bradburn, Mike
Pick, Sara
Cunha, Pedro
Olagbaiye, Olufemi
Tayeh, Salim
Packianathaswamy, Balaji
Abernethy, Caroline
Balasubramaniam, Madhu
Bennett, Rachael
Bolton, David
Martinson, Victoria
Bell, Stephanie
Heather, Blaylock
Kushakovsky, Vlad
Alcock, Liam
Alexander, Hazel
Anderson, Colette
Baker, Paul
Brookes, Morag
Cawthorn, Louise
Cirstea, Emanuel
Clarkson, Rachel
Colling, Kerry
Coulter, Ian
Das, Suparna
Haigh, Kathryn
Hamdan, Alhafidz
Hugill, Keith
Kottam, Lucksy
Lisseter, Emily
Mawdsley, Matthew
McGivern, Julie
Padala, Krishnaveni
Phelps, Victoria
kumar, Vineshykaa Ramesh
Stewart, Kirsten
Towse, Kayley
Tregonning, Julie
Vahedi, Ali
Walker, Alycon
Baines, Duncan
Bilolikar, Anjali
Chande, Shiv
Copley, Edward
Dunk, Nigel
Kulkarni, Raghavendra
Kumar, Pawan
Metodiev, Yavor
Ncomanzi, Dumisani
Raithatha, Bhavesh
Raymode, Parizade
Szafranski, Jan
Twohey, Linda
Watt, Philip
Weatherall, Lucie
Weatherill, J.
Whitman, Zoe
Wighton, Elinor
Abayasinghe, Chamika
Chan, Alexander
Darwish, Sharif
Gill, James
Glasgow, Emma
Hadfield, Daniel
Harris, Clair
Hopkins, Phil
Kochhar, Arun
Kunst, Gudrun
Mellis, Clare
Pool, Andrew
Riozzi, Paul
Selman, Andrew
Smith, Emma-Jane
Vele, Liana
Gercek, Yuksel
Guy, Kramer
Holden, Douglas
Watson, Nicholas
Whysall, Karen
Andreou, Prematie
Hales, Dawn
Thompson, Jonathan
Bowrey, Sarah
McDonald, Shara
Gilmore, Jemma
Hills, Vicky
Kelly, Chan
Kelly, Sinead
Lloyd, Geraint
Abbott, Tom
Gall, Lewis
Torrance, Hew
Vivian, Mark
Berntsen, Emer
Nolan, Tracey
Turner, Angus
Vohra, Akbar
Brown, Andrew
Clark, Richard
Coughlan, Elaine
Daniel, Conway
Patvardhan, Chinmay
Pearson, Rachel
Predeep, Sheba
Saad, Hesham
Shanmugam, Mohanakrishnan
Varley, Simon
Wylie, Katharine
Cooper, Lucy
Makowski, Arystarch
Misztal, Beata
Moldovan, Eliza
Pegg, Claire
Donovan, Andrew
Foot, Jayne
Large, Simon
Claxton, Andrew
Netke, Bhagyashree
Armstrong, Richard
Calderwood, Claire
Kwok, Andy
Mohr, Otto
Oyeniyi, Peter
Patnaik, Lisa
Post, Benjamin
Ali, Sarah
Arshad, Homa
Baker, Gerard
Brenner, Laura
Brincat, Maximilian
Brunswicker, Annemarie
Cox, Hannah
Cozar, Octavian Ionut
Cheong, Edward
Durst, Alexander
Fengas, Lior
Flatt, Jim
Glister, Georgina
Narwani, Vishal
Photi, Evangelos
Rankin, Adeline
Rosbergen, Melissa
Tan, Mark
Beaton, Ceri
Horn, Rachel
Hunt, Jane
Rousseau, Guy
Stancombe, Lucia
Absar, Mohammed
Allsop, Joanne
Drinkwater, Zoe
Hodgkiss, Tracey
Smith, Kirsty
Brown, Jamie
Alexander-Sefre, Farhad
Campey, Lorraine
Dudgeon, Lucy
Hall, Kathryn
Hitchcock, Rachael
James, Lynne
Smith, Kate
Winstone, Ulrika
Ahmad, Norfaizan
Bauchmuller, Kris
Harrison, Jonathan
Jeffery, Holly
Miller, Duncan
Pinder, Angela
Pothuneedi, Sailaja
Rosser, Jonathan
Sanghera, Sumayer
Swift, Diane
Walker, Rachel
Bester, Delia
Cavanagh, Sarah
Cripps, Heather
Daniel, Harvey
Lynch, Julie
Paton, Alison
Pyke, Shirley
Scholefield, John
Whitworth, Helen
Bottrill, Fiona
Ramalingam, Ganesh
Webb, Stephen
Akerman, Nik
Antill, Philip
Bourner, Lynsey
Buckley, Sarah
Castle, Gail
Charles, Rob
Eggleston, Christopher
Foster, Rebecca
Gill, Satwant
Lindley, Kate
Lklouk, Mohamed
Lowery, Tracey
Martin, Oliver
Milne, David
O'Connor, Patrick
Ratcliffe, Andrew
Rose, Alastair
Smith, Annie
Varma, Sandeep
Ward, Jackie
Barcraft-Barnes, Helena
Camsooksai, Julie
Colvin, Carolyn
Reschreiter, Henrik
Tbaily, Lee
Venner, Nicola
Hamilton, Caroline
Kelly, Lewis
Toth-Tarsoly, Piroska
Dodsworth, Kerry
Foord, Denise
Gordon, Paul
Hawes, Elizabeth
Lamb, Nikki
Mouland, Johanna
Nightingale, Jeremy
Rose, Steve
Schrieber, Joe
Al 'Amri, Khalid
Aladin, Hafiz
Arshad, Mohammed Asif
Barraclough, James
Bentley, Conor
Bergin, Colin
Carrera, Ronald
Clarkson, Aisling
Collins, Michelle
Cooper, Lauren
Denham, Samuel
Griffiths, Ewen
Ip, Peter
Jeyanthan, Somasundaram
Joory, Kavita
Kaur, Satwant
Marriott, Paul
Mitchell, Natalie
Nagaiah, Sukumar
Nilsson, Annette
Parekh, Nilesh
Pope, Martin
Seager, Joseph
Serag, Hosam
Tameem, Alifia
Thomas, Anna
Thunder, Joanne
Torrance, Andrew
Vohra, Ravinder
whitehouse, Arlo
Wong, Tony
Blunt, Mark
Wong, Kate
Giles, Julian
Reed, Isabelle
Weller, Debbie
Bell, Gillian
Birch, Julie
Damant, Rose
Maiden, Jane
Mewies, Clare
Prince, Claire
Radford, Jane
Reynolds, Tim
Balain, Birender
Banerjee, Robin
Barnett, Andrew
Ben Burston, Ben Burston
Davies, Kirsty
Edwards, Jayne
Evans, Chris
Ford, David
Gallacher, Pete
Hill, Simon
Jaffray, David
Karlakki, Sudheer
Kelly, Cormac
Kennedy, Julia
Kiely, Nigel
Lewthwaite, Simon
Marquis, Chris
Ockendon, Matthew
Phillips, Stephen
Pickard, Simon
Richardson, James
Roach, Richard
Smith, Tony
Spencer-Jones, Richard
Steele, Niall
Steen, Julie
Van Liefland, Marck
White, Steve
Faulds, Matthew
Harris, Meredyth
Kelly, Carrie
Nicol, Scott
Pearson, Sally Anne
Chukkambotla, Srikanth
Andrew, Alyson
Attrill, Elizabeth
Campbell, Graham
Datson, Amanda
Fouracres, Anna
Graterol, Juan
Graves, Lynne
Hong, Bosun
Ishimaru, Alexander
Karthikeyan, Arvind
King, Helen
Lawson, Tom
Lee, Gregory
Lyons, Saoirse
Hall, Andrew Macalister
Mathoulin, Sophie
Mcintyre, Eilidh
Mclaughlin, Danny
Mulcahy, Kathleen
Paddle, Jonathan
Ratcliffe, Anna
Robbins, James
Sung, Weilin
Tayo, Adeoluwa
Trembath, Lisa
Venugopal, Suneetha
Walker, Robert
Wigmore, Geoffrey
Boereboom, Catherine
Downes, Charlotte
Humphries, Ryan
Melbourne, Susan
Smith, Coral
Tou, Samson
Ullah, Shafa
Batchelor, Nick
Boxall, Leigh
Broomby, Rupert
Deen, Tariq
Hellewell, Alistair
Helliwell, Laurence
Hutchings, Melanie
Hutchins, David
Keenan, Samantha
Mackie, Donna
Potter, Alison
Smith, Frances
Stone, Lucy
Thorpe, Kevin
Wassall, Richard
Woodgate, Andrew
Baillie, Shelley
Campbell, Tara
James, Sarah
King, Chris
de Araujo, Daniela Marques
Martin, Daniel
Morkane, Clare
Neely, Julia
Rajendram, Rajkumar
Burton, Megan
James, Kathryn
Keevil, Edward
Minik, Orsolya
Morgan, Jenna
Musgrave, Anna
Rajanna, Harish
Roberts, Tracey
Szakmany, Tamas
Adamson, Michael
Jumbe, Sandra
Kendall, Jennie
Muthuswamy, Mohan Babu
Anderson, Charlotte
Cruikshanks, Andrew
Wrench, Ian
Zeidan, Lisa
Ardern, Diane
Harris, Benjamin
Hellstrom, Johanna
Martin, Jane
Thomas, Richard
Varsani, Nimu
Brown, Caroline Wrey
Docherty, Philip
Gillies, Michael
McGregor, Euan
Usher, Helen
Craig, Jayne
Smith, Andrew
Ahmad, Tahania
Bodger, Phoebe
Creary, Thais
Everingham, Kirsty
Fowler, Alexander
Hewson, Russ
Ijuo, Eke
Januszewska, Marta
Jones, Timothy
Kantsedikas, Ilya
Lahiri, Sumitra
McLean, Aaron Lawson
Niebrzegowska, Edyta
Phull, Mandeep
Wang, Difei
Wickboldt, Nadine
Baldwin, Jacqueline
Doyle, Donna
Mcmullan, Sean
Oladapo, Michelle
Owen, Thomas
Williams, Alexandra
Daniel, Hull
Gregory, Peter
Husain, Tauqeer
Kirk-Bayley, Justin
Mathers, Edward
Montague, Laura
Harper, Mark
White, Stuart
Jack, James
Ridley, Carrie
Avis, Joanne
Cook, Tim
Dali-Kemmery, Lola
Kerslake, Ian
Lambourne, Victoria
Pearson, Annabel
Boyd, Christine
Callaghan, Mark
Lawson, Cathy
McCrossan, Roopa
Nesbitt, Vanessa
O'connor, Laura
Scott, Julia
Sinclair, Rhona
Farid, Nahla
Morgese, Ciro
Bhatia, Kailash
Karmarkar, Swati
Ahmed, Jamil
Branagan, Graham
Hutton, Monica
Swain, Andrew
Brookes, Jamie
Cornell, Jonathan
Dolan, Rachael
Hulme, Jonathan
van Vuuren, Amanda Jansen
Jowitt, Tom
Kalashetty, Gunasheela
Lloyd, Fran
Patel, Kiran
Sherwood, Nicholas
Brown, Lynne
Chandler, Ben
Deighton, Kerry
Emma, Temlett
Haunch, Kirsty
Cheeseman, Michelle
Dent, Kathy
Garg, Sanjeev
Gray, Carol
Hood, Marion
Jones, Dawn
Juj, Joanne
Rao, Roshan
Walker, Tara
Al Anizi, Mashel
Cheah, Clarissa
Cheing, Yushio
Coutinho, Francisco
Gondo, Prisca
Hadebe, Bernard
Hove, Mazvangu Onie
khader, Ahamed
Krishnachetty, Bobby
Rhodes, Karen
Sokhi, Jagdish
Baker, Katie-Anne
Bertram, Wendy
Looseley, Alex
Mouton, Ronelle
Hanna, George
Arnold, Glenn
Arya, Shobhit
Balfoussia, Danai
Baxter, Linden
Harris, James
Jones, Craig
Knaggs, Alison
Markar, Sheraz
Perera, Anisha
Scott, Alasdair
Shida, Asako
Sirha, Ravneet
Wright, Sally
Frost, Victoria
Gray, Catherine
Andrews, Emma
Arrandale, Lindsay
Barrett, Stephen
Cifra, Elna
Cooper, Mariese
Dragnea, Dragos
Elna, Cifra
Maclean, Jennifer
Meier, Sonja
Milliken, Donald
Munns, Christopher
Ratanshi, Nadir
Ramessur, Suneil
Salvana, Abegail
Watson, Anthony
Ali, Hani
Campbell, Gill
Critchley, Rebecca
Endersby, Simon
Hicks, Catherine
Liddle, Alison
Pass, Marc
Ritchie, Charlotte
Thomas, Charlotte
Too, Lingxi
Welsh, Sarah
Gill, Talvinder
Johnson, Joanne
Reed, Joanne
Davis, Edward
Papadopoullos, Sam
Attwood, Clare
Biffen, Andrew
Boulton, Kerenza
Gray, Sophie
Hay, David
Mills, Sarah
Montgomery, Jane
Riddell, Rory
Simpson, James
Bhardwaj, Neeraj
Paul, Elaine
Uwubamwen, Nosakhare
Alexander, Maini
Arrich, James
Arumugam, Swarna
Blackwood, Douglas
Boggiano, Victoria
Brown, Robyn
Chan, Yik Lam
Chatterjee, Devnandan
Chhabra, Ashok
Christian, Rachel
Costelloe, Hannah
Matthewman, Madeline Coxwell
Dalton, Emma
Darko, Julia
Davari, Maria
Dave, Tejal
Deacon, Matthew
Deepak, Shantal
Edmond, Holly
Ellis, Jessica
El-Sayed, Ahmed
Eneje, Philip
English, Rose
Ewe, Renee
Foers, William
Franklin, John
Gallego, Laura
Garrett, Emily
Goldberg, Olivia
Goss, Harry
Greaves, Rosanna
Harris, Rudy
Hennings, Charles
Jones, Eleanor
Kamali, Nelson
Kokkinos, Naomi
Lewis, Carys
Lignos, Leda
Malgapo, Evaleen Victoria
Malik, Rizwana
Milne, Andrew
Mulligan, John-Patrick
Nicklin, Philippa
Palipane, Natasha
Parsons, Thomas
Piper, Rebecca
Prakash, Rohan
Ramesh, Byron
Rasip, Sarah
Reading, Jacob
Rela, Mariam
Reyes, Anna
Stephens, Robert
Rooms, Martin
Shah, Karishma
Simons, Henry
Solanki, Shalil
Spowart, Emma
Stevens, Amy
Thomas, Christopher
Waggett, Helena
Yassaee, Arrash
Kennedy, Anthony
Scott, Sara
Somanath, Sameer
Berg, Andrew
Hernandez, Miguel
Nanda, Rajesh
Tank, Ghanshyambhai
Wilson, Natalie
Wilson, Debbie
Al-Soudaine, Yassr
Baldwin, Matthew
Cornish, Julie
Davies, Zoe
Davies, Leigh
Edwards, Marc
Frewer, Natasha
Gallard, Sian
Glasbey, James
Harries, Rhiannon
Hopkins, Luke
Kim, Taeyang
Koompirochana, Vilavan
Lawson, Simon
Lewis, Megan
Makzal, Zaid
Scourfield, Sarah
Ahmad, Yousra
Bates, Sarah
Blackwell, Clare
Bryant, Helen
Collins, Hannah
Coulter, Suzanne
Cruickshank, Ross
Daniel, Sonya
Daubeny, Thomas
Edwards, Mark
Golder, Kim
Hawkins, Lesley
Helen, Bryant
Hinxman, Honor
Levett, Denny
Salmon, Karen
Seaward, Leanne
Skinner, Ben
Tyrell, Bryony
Wadams, Beverley
Walsgrove, Joseph
Dickson, Jane
Constantin, Kathryn
Karen, Markwell
O'Brien, Peter
O'Donohoe, Lynn
Payne, Hannah
Sundayi, Saul
Walker, Elaine
Brooke, Jenny
Cardy, Jon
Humphreys, Sally
Kessack, Laura
Kubitzek, Christiane
Kumar, Suhas
Cotterill, Donna
Hodzovic, Emil
Hosdurga, Gurunath
Miles, Edward
Saunders, Glenn
Campbell, Marta
Chan, Peter
Jemmett, Kim
Raj, Ashok
Naik, Aditi
Oshowo, Ayo
Ramamoorthy, Rajarajan
Shah, Nimesh
Sylvan, Axel
Blyth, Katharine
Burtenshaw, Andrew
Freeman, David
Johnson, Emily
Lo, Philip
Martin, Terry
Plunkett, Emma
Wollaston, Julie
Allison, Joanna
Carroll, Christine
Craw, Nicholas
Craw, Sarah
Pitt-Kerby, Tressy
Rowland-Axe, Rebecca
Spurdle, Katie
McDonald, Andrew
Simon, Davies
Sinha, Vivek
Smith, Thomas
Banner-Goodspeed, Valerie
Boone, Myles
Campbell, Kathleen
Lu, Fengxin
Scannell, Joseph
Sobol, Julia
Balajonda, Naraida
Clemmons, Karen
Conde, Carlos
Elgasim, Magdi
Funk, Bonita
Hall, Roger
Hopkins, Thomas
Olaleye, Omowunmi
Omer, Omer
Pender, Michelle
Porto, Angelo
Stevens, Alice
Waweru, Peter
Yeh, Erlinda
Bodansky, Daniella
Evans, Adam
Kleopoulos, Steven
Maril, Robert
Mathney, Edward
Sanchez, Angela
Tinuoye, Elizabeth
Bateman, Brian
Eng, Kristen
Jiang, Ning
Ladha, Karim
Needleman, Joseph
Chen, Lee-lynn
Lane, Rondall
Robinowitz, David
Ghushe, Neil
Irshad, Mariam
O'Connor, John
Patel, Samir
Takemoto, Steven
Wallace, Art
Mazzeffi, Michael
Rock, Peter
Wallace, Karin
Zhu, Xiaomao
Chua, Pandora
Fleisher, Lee
Mattera, Matthew
Sharar, Rebecca
Thilen, Stephan
Treggiari, Miriam
Morgan, Angela
Sofjan, Iwan
Subramaniam, Kathirvel
Avidan, Michael
Maybrier, Hannah
Muench, Maxwell
Wildes, Troy
Pokaż więcej
Temat :
PERIOPERATIVE MEDICINE
IMPACT
Postoperative care
Complication rate
RECOVERY
Upper gastrointestinal surgery
Oesophagectomy
ENHANCED
ESOPHAGOGASTRIC CANCER
SURGICAL COMPLICATIONS
MORTALITY FOLLOWING ESOPHAGECTOMY
Mortality
RISK
Cancer
Medicine and Health Sciences
LONG-TERM SURVIVAL
MORBIDITY
Human medicine
CARE
Źródło :
European journal of surgical oncology
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
Use of failure-to-rescue to identify international variation in postoperative care in low-, middle- and high-income countries: a 7-day cohort study of elective surgery
Autorzy :
Ahmad, T.
Bouwman, R. A.
Grigoras, I.
Aldecoa, C.
Hofer, C.
Hoeft, A.
Holt, P.
Fleisher, L. A.
Buhre, W.
Pearse, R. M.
Ferguson, Marissa
MacMahon, Michael
Shulman, Mark
Cherian, Ritchie
Currow, Helen
Kanathiban, Kathirgamanathan
Gillespie, David
Pathmanathan, Edward
Phillips, Katherine
Reynolds, Jenifer
Rowley, Joanne
Douglas, Jeanene
Kerridge, Ross
Garg, Sameer
Bennett, Michael
Jain, Megha
Alcock, David
Terblanche, Nico
Cotter, Rochelle
Leslie, Kate
Stewart, Marcelle
Zingerle, Nicolette
Clyde, Antony
Hambidge, Oliver
Rehak, Adam
Cotterell, Sharon
Huynh, Wilson Binh Quan
McCulloch, Timothy
Ben-Menachem, Erez
Egan, Thomas
Cope, Jennifer
Halliwell, Richard
Fellinger, Paul
Haisjackl, Markus
Haselberger, Simone
Holaubek, Caroline
Lichtenegger, Paul
Scherz, Florian
Schmid, Werner
Hoffer, Franz
Cakova, Veronika
Eichwalder, Andreas
Fischbach, Norbert
Klug, Reinhold
Schneider, Elisabeth
Vesely, Martin
Wickenhauser, Reinhart
Grubmueller, Karl Gernot
Leitgeb, Marion
Lang, Friedrich
Toro, Nancy
Bauer, Marlene
Laengle, Friedrich
Haberl, Claudia
Mayrhofer, Thomas
Trybus, Christoph
Buerkle, Christian
Forstner, Karin
Germann, Reinhard
Rinoesl, Harald
Schindler, Elke
Trampitsch, Ernst
Bogner, Gerhard
Dankl, Daniel
Duenser, Martin
Fritsch, Gerhard
Gradwohl-Matis, Ilse
Hartmann, Andreas
Hoelzenbein, Thomas
Jaeger, Tarkan
Landauer, Franz
Lindl, Gregor
Lux, Michael
Steindl, Johannes
Stundner, Ottokar
Szabo, Christian
Bidgoli, Jawad
Verdoodt, Hans
Forget, Patrice
Kahn, David
Lois, Fernande
Momeni, Mona
Pregardien, Caroline
Pospiech, Audrey
Steyaert, Arnaud
Veevaete, Laurent
De Kegel, Dirk
De Jongh, Karen
Foubert, Luc
Smitz, Carine
Vercauteren, Marcel
Poelaert, Jan
Van Mossevelde, Veerle
Abeloos, Jacques
Bouchez, Stefaan
Coppens, Marc
De Baerdemaeker, Luc
Deblaere, Isabel
De Bruyne, Ann
De Hert, Stefan
Fonck, Kristine
Heyse, Bjorn
Jacobs, Tom
Lapage, Koen
Moerman, Anneliese
Neckebroek, Martine
Parashchanka, Aliaksandra
Roels, Nathalie
Van Den Eynde, Nancy
Vandenheuvel, Michael
Van Limmen, Jurgen
Vanluchene, Ann
Vanpeteghem, Caroline
Wouters, Patrick
Wyffels, Piet
Huygens, Christel
Vandenbempt, Punitha
Van de Velde, Marc
Dylst, Dimitri
Janssen, Bruno
Schreurs, Evelien
Aleixo, Fabia Berganton
Candido, Keulle
Batista, Hugo Dias
Guimaraes, Mario
Guizeline, Jaqueline
Hoffmann, Joao
Lobo, Suzana
Marques Lobo, Francisco Ricardo
Nascimento, Vinicius
Nishiyama, Katia
Pazetto, Lucas
Souza, Daniela
Rodrigues, Rodrigo Souza
Vilela dos Santos, Ana Maria
Jardim, Jaquelline
Sa Malbouisson, Luiz Marcelo
Silva, Joao
do Nascimento Junior, Paulo
Baio, Thalissa Herminia
Pereira de Castro, Gabriel Isaac
Watanabe Oliveira, Henri Roger
Amendola, Cristina Prata
Cardoso, Gutemberg
Ortega, Daniela
Brotto, Ana Flavia
De Oliveira, Mirella Cristine
Rea-Neto, Alvaro
Dias, Fernando
Travi, Maria Eduarda
Zerman, Luiza
Azambuja, Pedro
Knibel, Marcos Freitas
Martins, Antonio
Almeida, William
Neder Neto, Calim
Tardelli, Maria Angela
Caser, Eliana
Machado, Marcio
Aguzzoli, Crisitiano
Baldisserotto, Sergio
Tabajara, Fernanda Beck
Bettega, Fernanda
Rodrigues Junior, La Hore Correa
de Gasperi, Julia
Faina, Lais
Nolasco, Marcos Farias
da Costa Fischer, Bruna Ferreira
de Campos Ferreira, Mariana Fosch
Hartmann, Cristina
Kliemann, Marta
Ribeiro, Gustavo Luis Hubert
Fraga, Julia Merladete
Netto, Thiago Motta
Pozza, Laura Valduga
Wendling, Paulo Rafael
Azevedo, Caroline
Garcia, Juliana
Lopes, Marcel
Maia, Bernardo
Maselli, Paula
Melo, Ralph
Mendes, Weslley
Neves, Matheus
Ney, Jacqueline
Piras, Claudio
Applewhaite, Christopher
Carr, Adrienne
Chow, Lorraine
Duttchen, Kaylene
Foglia, Julena
Greene, Michael
Hinther, Ashley
Houston, Kendra
McCormick, Thomas Jared
Mikhayel, Jennifer
Montasser, Sam
Ragan, Alex
Suen, Andrew
Woolsey, Adrianna
Yu, Hai Chuan
Funk, Duane
Kowalski, Stephen
Legaspi, Regina
McDonald, Heather
Siddiqui, Faisal
Pridham, Jeremy
Rowe, Bernadette
Sampson, Sonia
Thiessen, Barton
Zbitnew, Geoff
Bernard, Andre
George, Ronald
Jones, Philip
Moor, Rita
Siddiqui, Naveed
Wolfer, Alexandra
Tran, Diem
Winch, Denyse
Dobson, Gary
McCormick, Thomas
Montasser, Osama
Hall, Richard
Baghirzada, Leyla
Curley, Gerard
Dai, Si Yuan
Hare, Gregory
Lee, Esther
Shastri, Uma
Tsui, Albert
Yagnik, Anmol
Alvares, Danielle
Choi, Stephen
Dwyer, Heather
Flores, Kathrina
McCartney, Colin
Somascanthan, Priya
Beattie, Scott
Carroll, Jo
Pazmino-Canizares, Janneth
Wijeysundera, Duminda
Ami, Noam
Chan, Vincent
Perlas, Anahi
Argue, Ruth
Huang, Yang
Lavis, Katie
Mayson, Kelly
Cao, Ying
Gao, Hong
Hu, Tingju
Lv, Jie
Yang, Jian
Yang, Yang
Zhong, Yi
Zhou, Jing
Zou, Xiaohua
He, Miao
Li, Xiaoying
Luo, Dihuan
Wang, Haiying
Yu, Tian
Chen, Liyong
Wang, Lijun
Cai, Yunfei
Cao, Zhongming
Li, Yanling
Lian, Jiaxin
Sun, Haiyun
Wang, Sheng
Wang, Zhipeng
Wang, Kenru
Zhu, Yi
Du, Xindan
Fan, Hao
Fu, Yunbin
Huang, Lixia
Huang, Yanming
Hwan, Haifang
Luo, Hong
Qu, Pi-Sheng
Tao, Fan
Wang, Zhen
Wang, Guoxiang
Wang, Shun
Zhang, Yan
Zhang, Xiaolin
Chen, Chao
Wang, Weixing
Liu, Zhengyuan
Fan, Lihua
Tang, Jing
Chen, Yijun
Chen, Yongjie
Han, Yangyang
Huang, Changshun
Liang, Guojin
Shen, Jing
Wang, Jun
Yang, Qiuhong
Zhen, Jungang
Zhou, Haidong
Chen, Junping
Chen, Zhang
Li, Xiaoyu
Meng, Bo
Ye, Haiwang
Zhang, Xiaoyan
Bi, Yanbing
Cao, Jianqiao
Guo, Fengying
Lin, Hong
Liu, Yang
Lv, Meng
Shi, Pengcai
Song, Xiumei
Sun, Chuanyu
Sun, Yongtao
Wang, Yuelan
Wang, Shenhui
Zhang, Min
Chen, Rong
Hou, Jiabao
Leng, Yan
Meng, Qing-tao
Qian, Li
Shen, Zi-ying
Xia, Zhong-yuan
Xue, Rui
Zhang, Yuan
Zhao, Bo
Zhou, Xian-jin
Chen, Qiang
Guo, Huinan
Guo, Yongqing
Qi, Yuehong
Wang, Zhi
Wei, Jianfeng
Zhang, Weiwei
Zheng, Lina
Bao, Qi
Chen, Yaqiu
Chen, Yijiao
Fei, Yue
Hu, Nianqiang
Hu, Xuming
Lei, Min
Li, Xiaoqin
Lv, Xiaocui
Miao, Fangfang
Ouyang, Lingling
Qian, Lu
Shen, Conyu
Sun, Yu
Wang, Yuting
Wang, Dong
Wu, Chao
Xu, Liyuan
Yuan, Jiaqi
Zhang, Lina
Zhang, Huan
Zhang, Yapping
Zhao, Jinning
Zhao, Chong
Zhao, Lei
Zheng, Tianzhao
Zhou, Dachun
Zhou, Haiyan
Zhou, Ce
Lu, Kaizhi
Zhao, Ting
He, Changlin
Chen, Hong
Chen, Shasha
Cheng, Baoli
He, Jie
Jin, Lin
Li, Caixia
Li, Hui
Pan, Yuanming
Shi, Yugang
Wen, Xiao Hong
Wu, Shuijing
Xie, Guohao
Zhang, Kai
Zhao, Bing
Lu, Xianfu
Chen, Feifei
Liang, Qisheng
Lin, Xuewu
Ling, Yunzhi
Liu, Gang
Tao, Jing
Yang, Lu
Zhou, Jialong
Chen, Fumei
Cheng, Zhonggui
Dai, Hanying
Feng, Yunlin
Hou, Benchao
Gong, Haixia
Hu, Chun Hua
Huang, Haijin
Huang, Jian
Jiang, Zhangjie
Li, Mengyuan
Lin, Jiamei
Liu, Mei
Liu, Weicheng
Liu, Zhen
Liu, Zhiyi
Luo, Foquan
Ma, Longxian
Min, Jia
Shi, Xiaoyun
Song, Zhiping
Wan, Xianwen
Xiong, Yingfen
Xu, Lin
Yang, Shuangjia
Zhang, Qin
Zhang, Hongyan
Zhang, Huaigen
Zhang, Xuekang
Zhao, Lili
Zhao, Weihong
Zhao, Weilu
Zhu, Xiaoping
Bai, Yun
Chen, Linbi
Chen, Sijia
Dai, Qinxue
Geng, Wujun
Han, Kunyuan
He, Xin
Huang, Luping
Ji, Binbin
Jia, Danyun
Jin, Shenhui
Li, Qianjun
Liang, Dongdong
Luo, Shan
Lwang, Lulu
Mo, Yunchang
Pan, Yuanyuan
Qi, Xinyu
Qian, Meizi
Qin, Jinling
Ren, Yelong
Shi, Yiyi
Wang, Junlu
Wang, Junkai
Wang, Leilei
Xie, Junjie
Yan, Yixiu
Yao, Yurui
Zhang, Mingxiao
Zhao, Jiashi
Zhuang, Xiuxiu
Ai, Yanqiu
Du, Fang
He, Long
Huang, Ledan
Li, Zhisong
Li, Huijuan
Li, Yetong
Li, Liwei
Meng, Su
Yuan, Yazhuo
Zhang, Enman
Zhang, Jie
Zhao, Shuna
Ji, Zhenrong
Pei, Ling
Wang, Li
Chen, Chen
Dong, Beibei
Li, Jing
Miao, Ziqiang
Mu, Hongying
Qin, Chao
Su, Lin
Wen, Zhiting
Xie, Keliang
Yu, Yonghao
Yuan, Fang
Hu, Xianwen
Zhang, Ye
Xiao, Wangpin
Zhu, Zhipeng
Dai, Qingqing
Fu, Kaiwen
Hu, Rong
Hu, Xiaolan
Huang, Song
Li, Yaqi
Liang, Yingping
Yu, Shuchun
Guo, Zheng
Jing, Yan
Tang, Na
Wu, Jie
Yuan, Dajiang
Zhang, Ruilin
Zhao, Xiaoying
Li, Yuhong
Bai, Hui-Ping
Liu, Chun-Xiao
Liu, Fei-Fei
Ren, Wei
Wang, Xiu-Li
Xu, Guan-Jie
Hu, Na
Li, Bo
Ou, Yangwen
Tang, Yongzhong
Yao, Shanglong
Zhang, Shihai
Kong, Cui-Cui
Liu, Bei
Wang, Tianlong
Xiao, Wei
Lu, Bo
Xia, Yanfei
Zhou, Jiali
Cai, Fang
Chen, Pushan
Hu, Shuangfei
Wang, Hongfa
Xu, Qiong
Hu, Liu
Jing, Liang
Li, Bin
Liu, Qiang
Liu, Yuejiang
Lu, Xinjian
Peng, Zhen Dan
Qiu, Xiaodong
Ren, Quan
Tong, Youliang
Wang, Jin
Wen, Yazhou
Wu, Qiong
Xia, Jiangyan
Xie, Jue
Xiong, Xiapei
Xu, Shixia
Yang, Tianqin
Ye, Hui
Yin, Ning
Yuan, Jing
Zeng, Qiuting
Zhang, Baoling
Zheng, Kang
Cang, Jing
Chen, Shiyu
Fan, Yu
Fu, Shuying
Ge, Xiaodong
Guo, Baolei
Huang, Wenhui
Jiang, Linghui
Jiang, Xinmei
Liu, Yi
Pan, Yan
Ren, Yun
Shan, Qi
Wang, Jiaxing
Wang, Fei
Wu, Chi
Zhang, Xiaoguang
Christiansen, Ida Cecilie
Granum, Simon Norgaard
Rasmussen, Bodil Steen
Daugaard, Morten
Gambhir, Rajiv
Brandsborg, Birgitte
Steingrimsdottir, Guony Erla
Jensen-Gadegaard, Peter
Olsen, Karsten Skovgaard
Siegel, Hanna
Eskildsen, Katrine Zwicky
Gatke, Mona Ring
Wibrandt, Ida
Heintzelmann, Simon Bisgaard
Lange, Kai Henrik Wiborg
Lundsgaard, Rune Sarauw
Amstrup-Hansen, Louise
Hovendal, Claus
Larsen, Michael
Lenstrup, Mette
Kobborg, Tina
Larsen, Jens Rolighed
Pedersen, Anette Barbre
Smith, Soren Hubertz
Oestervig, Rebecca Monett
Rasmussen, Lars
Afshari, Arash
Andersen, Cheme
Ekelund, Kim
Secher, Erik Lilja
Beloeil, Helene
Lasocki, Sigismond
Venara, Aurelien
Biais, Matthieu
Ouattara, Alexandre
Sineus, Marlene
Molliex, Serge
Legouge, Marie Lim
Wallet, Florent
Tesniere, Antoine
Gaudin, Christophe
Lehur, Paul
Forsans, Emma
de Rudnicki, Stephane
Maudet, Valerie Serra
Mutter, Didier
Sojod, Ghassan
Ouaissi, Mehdi
Regimbeau, Jean-Marc
Futier, Emmanuel
Desbordes, Jacques
Comptaer, Nicolas
el Manser, Diae
Ethgen, Sabine
Lebuffe, Gilles
Auer, Patrick
Haertl, Christine
Deja, Maria
Legashov, Kirill
Sonnemann, Susanne
Wiegand-Loehnert, Carola
Falk, Elke
Habicher, Marit
Angermair, Stefan
Laetsch, Beatrix
Schmidt, Katrin
Von Heymann, Christian
Ramminger, Axel
Jelschen, Florian
Pabel, Svenja
Weyland, Andreas
Czeslick, Elke
Gille, Jochen
Malcharek, Michael
Sablotzki, Armin
Lueke, Katharina
Wetzel, Peter
Weimann, Joerg
Lenhart, Franz-Peter
Reichle, Florian
Schirmer, Frederike
Hueppe, Michael
Klotz, Karl
Nau, Carla
Schoen, Julika
Mencke, Thomas
Wasmund, Christina
Bankewitz, Carla
Baumgarten, Georg
Fleischer, Andreas
Guttenthaler, Vera
Hack, Yvonne
Hoeft, Andreas
Kirchgaessner, Katharina
Maenner, Olja
Schurig-Urbaniak, Marlen
Struck, Rafael
van Zyl, Rebekka
Wittmann, Maria
Goebel, Ulrich
Harris, Sarah
Veit, Siegfried
Andreadaki, Evangelia
Souri, Flora
Katsiadramis, Ioannis
Skoufi, Anthi
Vasileiou, Maria
Aimoniotou-Georgiou, Eleni
Katsourakis, Anastasios
Veroniki, Fotini
Vlachogianni, Glyceria
Petra, Konstantina
Chlorou, Dimitra
Oloktsidou, Eirini
Ourailoglou, Vasileios
Papapostolou, Konstantinos
Tsaousi, Georgia
Daikou, Panagoula
Dedemadi, Georgia
Kalaitzopoulos, Ioannis
Loumpias, Christos
Bristogiannis, Sotirios
Dafnios, Nikolaos
Gkiokas, Georgios
Kontis, Elissaios
Kozompoli, Dimitra
Papailia, Aspasia
Theodosopoulos, Theodosios
Bizios, Christol
Koutsikou, Anastasia
Moustaka, Aleaxandra
Plaitakis, Ioannis
Armaganidis, Apostolos
Christodoulopoulou, Theodora
Lignos, Mihail
Theodorakopoulou, Maria
Asimakos, Andreas
Ischaki, Eleni
Tsagkaraki, Angeliki
Zakynthinos, Spyros
Antoniadou, Eleni
Koutelidakis, Ioannis
Lathyris, Dimitrios
Pozidou, Irene
Voloudakis, Nikolaos
Dalamagka, Maria
Elena, Gkonezou
Chronis, Christos
Manolakaki, Dimitra
Mosxogiannidis, Dimitris
Slepova, Tatiana
Tsakiridou, Isaia-sissy
Lampiri, Claire
Vachlioti, Anastasia
Panagiotakis, Christos
Sfyras, Dimitrios
Tsimpoukas, Fotios
Tsirogianni, Athanasia
Axioti, Elena
Filippopoulos, Andreas
Kalliafa, Elli
Kassavetis, George
Katralis, Petros
Komnos, Ioannis
Pilichos, Georgios
Ravani, Ifigenia
Totis, Antonis
Apagaki, Eymorfia
Efthymiadi, Andromachi
Kampagiannis, Nikolaos
Paraforou, Theoniki
Tsioka, Agoritsa
Georgiou, Georgios
Vakalos, Aristeidis
Bairaktari, Aggeliki
Charitos, Efthimios
Markou, George
Niforopoulou, Panagiota
Papakonstantinou, Nikolaos
Tsigou, Evdoxia
Xifara, Archontoula
Zoulamoglou, Menelaos
Gkioni, Panagiota
Karatzas, Stylianos
Kyparissi, Aikaterini
Mainas, Efstratios
Papapanagiotou, Ioannis
Papavasilopoulou, Theonymfi
Fragandreas, George
Georgopoulou, Eleni
Katsika, Eleni
Psarras, Kyriakos
Synekidou, Eirini
Verroiotou, Maria
Vetsiou, Evangelia
Zaimi, Donika
Anagnou, Athina
Apostolou, Konstantinos
Melissopoulou, Theodora
Rozenberg, Theophilos
Tsigris, Christos
Boutsikos, Georgios
Kalles, Vasileios
Kotsalas, Nikolaos
Lavdaiou, Christina
Paikou, Fotini
Panagou, Georgia-Laura
Spring, Anna
Arvaniti, Kostoula
Botis, Ioannis
Drimala, Maria
Georgakakis, Georgios
Kiourtzieva, Ellada
Ntouma, Panagiota
Prionas, Apostolos
Xouplidis, Kyriakos
Dalampini, Eleftheria
Giannaki, Chrysavgi
Iasonidou, Christina
Ioannidis, Orestis
Lavrentieva, Athina
Lavrentieva, Athena
Papageorgiou, George
Kokkinoy, Maria
Stafylaraki, Maria
Gaitanakis, Stylianos
Karydakis, Periclis
Paltoglou, Josef
Ponireas, Panagiotis
Chaloulis, Panagiotis
Provatidis, Athanasios
Sousana, Anisoglou
Gardikou, Varvara Vanessa
Konstantivelli, Maria
Lataniotou, Olga
Lisari, Elisavet
Margaroni, Maria
Stamatiou, Konstantinos
Nikolaidis, Edouardos
Pnevmatikos, Ioannis
Sertaridou, Eleni
Andreou, Alexandros
Arkalaki, Eleni
Athanasakis, Elias
Chaniotaki, Fotini
Chatzimichali, Chatzimichali Aikaterini
Christofaki, Maria
Dermitzaki, Despina
Fiorentza, Klara
Frantzeskos, Georgios
Geromarkaki, Elisavet
Kafkalaki, Kalliopi
Kalogridaki, Marina
Karydi, Konstyllia
Kokkini, Sofia
Kougentakis, Georgios
Lefaki, Tatiana
Lilitsis, Emmanouhl
Makatounaki, Aikaterini
Malliotakis, Polychronis
Michelakis, Dimosthenis
Neonaki, Maria
Nyktari, Vasileia
Palikyra, Iliana
Papadakis, Eleftherios
Papaioannou, Alexandra
Sfakianakis, Konstantinos
Sgouraki, Maria
Souvatzis, Xenia
Spartinou, Anastasia
Stefanidou, Nefeli
Syrogianni, Paulina
Tsagkaraki, Georgia
Arnaoutoglou, Elena
Arnaoutoglou, Christina
Bali, Christina
Bouris, Vasilios
Doumos, Rodamanthos
Gkini, Konstantia-Paraskevi
Kapaktsi, Clio
Koulouras, Vasilios
Lena, Arian
Lepida, Dimitra
Michos, Evangelos
Papadopoulos, Dimitrios
Paschopoulos, Minas
Rompou, Vaia Aliki
Siouti, Ioanna
Tsampalas, Stavros
Ververidou, Ourania
Zilis, Georgios
Charlalampidoy, Alexandra
Christodoulidis, Gregory
Flossos, Andreas
Stamoulis, Konstantinos
Chan, Matthew
Tsang, Man Shing Caleb
Tsang, Man Shing
Lai, Man Ling
Yip, Chi Pang
Chan, Hey Man Heymans
Law, Bassanio
Li, Wing Sze
Chu, Hiu Man
Koo, Emily Gar Yee
Lam, Chi Cheong Joe
Cheng, Ka Ho
Lam, Tracy
Chu, Susanna
Lam, Wing yan
Wong, Kin Wai Kevin
Kwok, Dilys
Hung, Ching Yue Janice
Chan, Wai Kit Jacky
Wong, Wing Lam
Chung, Chun Kwong Eric
Ma, Shu Kai
Kaushik, Shuchi
Shah, Bhagyesh
Shah, Dhiren
Shah, Sanjay
Ar, Praburaj
Muthuchellappan, Radhakrishnan
Agarwal, Vandana
Divatia, Jigeeshu
Kulkarni, Atul
Mishra, Sanghamitra
Nimje, Ganesh
Pande, Swati
Savarkar, Sukhada
Shrivastava, Aditi
Thomas, Martin
Yegnaram, Shashikant
Hidayatullah, Rahmat
Chandra, Susilo
Tantri, Aida
Puar, Nasman
Niman, Sumara
Indra, Imai
Hamzah, Zulkarnain
Yuliana, Annika
Abidin, Ucu Nurhadiat
Dursin, Ade Nurkacan
Kurnia, Andri
Susanti, Ade
Handayani, Dini
Alit, Mahaalit Aribawa
Arya, Aryabiantara
Senapathi, Tjokorda Gde Agung
Utara, Utara Hartawan
Wid, Widnyana Made
Wima, Semarawima
Wir, Wiryana Made
Jehosua, Brillyan
Kaunang, Jonathan
Lantang, Eka Yudha
Najoan, Rini
Waworuntu, Neil
Awad, Hadi
Fuad, Akram
Geddoa, Emad
Geddoa, Burair
Khalaf, Abdel Razzaq
Al hussaini, Sabah
Albaj, Safauldeensalem
Kenber, Maithem
Bettinelli, Alessandra
Spadaro, Savino
Volta, Carlo Alberto
Giancarlo, Luigi
Sottosanti, Vicari
Copetti, Elisa
Della Rocca, Giorgio
Spagnesi, Lorenzo
Toretti, Ilaria
Alloj, Chiara
Cardellino, Silvano
Carmino, Livio
Costanzo, Eleonora
Fanfani, Lucia Caterina
Novelli, Maria Teresa
Roasio, Agostino
Bellandi, Mattia
Beretta, Luigi
Bignami, Elena
Bocchino, Speranza
Cabrini, Luca
Corti, Daniele
Landoni, Giovanni
Meroni, Roberta
Moizo, Elena
Monti, Giacomo
Pintaudi, Margherita
Plumari, Valentina Paola
Taddeo, Daiana
Testa, Valentina
Winterton, Dario
Zangrillo, Alberto
Cloro, Luigi Maria
Colangelo, Chiara
Colangelo, Antonio
Rotunno, Giuseppe
Paludi, Miguel Angel
Maria, Cloro Paolo
Pata, Antonio
Parrini, Vieri
Gatta, Alessandro
Nastasi, Mauro
Tinti, Carla
Baroselli, Antonio
Arrigo, Mario
Benevento, Angelo
Bottini, Corrado
Cannavo, Maurizio
Gastaldi, Christian
Marchesi, Alessandro
Pascazio, Angelantonio
Pata, Francesco
Pozzi, Emilio
Premoli, Alberto
Tessera, Gaetano
Boschi, Luca
D'Andrea, Rocco
Ghignone, Federico
Poggioli, Gilberto
Sibilio, Andrea
Taffurelli, Mario
Ugolini, Giampaolo
Ab Majid, Mohd Azuan
Ab Rahman, Rusnah
Joseph, James
Pathan, Furquan
Shah, Mohammad Hafizshah Sybil
Yap, Huey Ling
Cheah, Seleen
Chin, Im Im
Looi, Ji Keon
Tan, Siew Ching
Visvalingam, Sheshendrasurian
Kwok, Fan Yin
Lee, Chew Kiok
Tan, Tse Siang
Wong, Sze Meng
Abdullah, Noor Hairiza
Liew, Chiat Fong
Luxuman, Lovenia
Zin, Nor Hafizah Mohd
Norddin, Muhamad Faiz
Alias, Raja Liza Raja
Wong, Juan Yong
Yong, Johnny
Bin Mustapha, Mohd Tarmimi
Chan, Weng Ken
Dzulkipli, Norizawati
Kuan, Pei Xuan
Lee, Yew Ching
Alias, Anita
Guok, Eng Ching
Jee, Chiun Chen
Ramon, Brian Rhadamantyne
Wong, Cheng Weng
Ghafar, Fara Nur Idayu Abd
Aziz, Faizal Zuhri
Hussain, Nabilah
Lee, Hooi Sean
Sukawi, Ismawaty
Woon, Yuan Liang
Hadi, Husni Zaeem Abd
Azam, Ummi Azmira Ahmad
Alias, Abdul Hafiz
Kesut, Saiful Aizar
Lee, Jun May
Ooi, Dar Vin
Sulaiman, Hetty Ayuni
Lih, Tengku Alini Tengku
Mansor, Marzida
Veerakumaran, Jeyaganesh
Luna, Pastor
Rojas, Eder
Resendiz, Gerardo Esteban Alvarez
Zapata, Darcy Danitza Mari
Lopez, Julio Cesar Jesus Aguilar
Flores, Armando Adolfo Alvarez
Amador, Juan Carlos Bravo
Avila, Erendira Jocelin Dominguez
Aquino, Laura Patricia Gonzalez
Rodriguez, Ricardo Lopez
Landa, Mariana Torres
Urias, Emma
Hollmann, Markus
Hulst, Abraham
Preckel, Osne Kirzner Benedikt
Koopman-van Gemert, Ankie
Bouwman, Arthur
Buise, Marc
Tolenaar, Noortje
Weber, Eric
de Fretes, Jennifer
Houweling, Peter
Ormskerk, Patricia
Van Bommel, Jasper
Buhre, Wolfgang
Lance, Marcus
Smit-Fun, Valerie
van Zundert, Tom
Baas, Peter
de Boer, Hans Donald
Sprakel, Joost
Elferink-Vonk, Renske
Noordzij, Peter
van Zeggeren, Laura
Brand, Bastiaan
Spanjersberg, Rob
ten Bokkel-Andela, Janneke
Numan, Sandra
van Klei, Wilton
van Zaane, Bas
Boer, Christa
van Duivenvoorde, Yoni
Hering, Jens Peter
van Rossum, Sylvia
Zonneveldt, Harry
Campbell, Doug
Hoare, Siobhan
Santa, Sahayam
Ali, Marlynn
Allen, Sara Jane
Beavis, Vanessa
Bell, Rachel
Campbell, Douglas
Choi, Hyun-min David
Drake, Matthew
Farrell, Helen
Hayes, Katia
Higgie, Kushlin
Holmes, Kerry
Jenkins, Nicole
Kim, Chang Joon
Kim, Steven
Law, Kiew Chai
McAllister, Davina
Park, Karen
Pedersen, Karen
Pfeifer, Leesa
Pozaroszczyk, Anna
Salmond, Timothy
Steynor, Martin
Tan, Michael
Short, Tim
Waymouth, Ellen
Ab Rahman, Ahmad Sufian
Armstrong, John
Dudson, Rosie
Jenkins, Nia
Nilakant, Jayashree
Richard, Seigne
Virdi, Pardeep
Dixon, Liane
Donohue, Roana
Farrow, Mehreen
Kennedy, Ross
Marissa, Henderson
McKellow, Margie
Nicola, Delany
Pascoe, Rebecca
Roberts, Stephen John
Rowell, George
Sumner, Matthew
Templer, Paul
Chandrasekharan, Shardha
Fulton, Graham
Jammer, Ib
More, Richard
Wilson, Leona
Chang, Yuan Hsuan
Foley, Julia
Fowler, Carolyn
Panckhurst, Jonathan
Sara, Rachel
Stapelberg, Francois
Cherrett, Veronica
Ganter, Donna Louise
McCann, Lloyd
Gilmour, Fiona
Lumsden, Rachelle
Moores, Mark
Olliff, Sue
Sardareva, Elitza
Tai, Joyce
Wikner, Matthew
Wong, Christopher
Chaddock, Mark
Czepanski, Carolyn
McKendry, Patrick
Polakovic, Daniel
Polakovich, Daniel
Robert, Axe
Belda, Margarita Tormo
Norton, Tracy
Alherz, Fadhel
Barneto, Lisa
Ramirez, Alberto
Sayeed, Ahmed
Smith, Nicola
Bennett, Cambell
McQuoid, Shane
Jansen, Tracy-Lee
Nico, Zin
Scott, John
Freschini, David
Freschini, Angela
Hopkins, Brian
Manson, Lara
Stoltz, Deon
Bates, Alexander
Davis, Simon
Freeman, Victoria
McGaughran, Lynette
Williams, Maya
Sharma, Swarna Baskar
Burrows, Tom
Byrne, Kelly
English, Duane
Johnson, Robert
Manikkam, Brendon
Naidoo, Shaun
Rumball, Margot
Whittle, Nicola
Franks, Romilla
Gibson-Lapsley, Hannah
Salter, Ryan
Walsh, Dean
Cooper, Richard
Perry, Katherine
Obobolo, Amos
Sule, Umar Musa
Ahmad, Abdurrahman
Atiku, Mamuda
Mohammed, Alhassan Datti
Sarki, Adamu Muhammad
Adekola, Oyebola
Akanmu, Olanrewaju
Durodola, Adekunle
Olukoju, Olusegun
Raji, Victor
Olajumokex, Tokunbo
Oyebamiji, Emmanuel
Adenekan, Anthony
Adetoye, Adedapo
Faponle, Folayemi
Olateju, Simeon
Owojuyigbe, Afolabi
Talabi, Ademola
Adenike, Odewabi
Adewale, Badru
Collins, Nwokoro
Ezekiel, Emmanuel
Fatungase, Oluwabunmi Motunrayo
Grace, Anuforo
Sola, Sotannde
Stella, Ogunmuyiwa
Ademola, Adeyinka
Adeolu, Augustine A.
Adigun, Tinuola
Akinwale, Mukaila
Fasina, Oluyemi
Gbolahan, Olalere
Idowu, Olusola
Olonisakin, Rotimi Peter
Osinaike, Babatunde Babasola
Asudo, Felicia
Mshelia, Danladi
Abdur-Rahman, Lukman
Agodirin, Olayide
Bello, Jibril
Bolaji, Benjamin
Oyedepo, Olanrewaju Olubukola
Ezike, Humphrey
Iloabachie, Ikechukwu
Okonkwo, Ikemefuna
Onuora, Elias
Onyeka, Tonia
Ugwu, Innocent
Umeh, Friday
Alagbe-Briggs, Olubusola
Dodiyi-Manuel, Amabra
Echem, Richard
Obasuyi, Bright
Onajin-Obembe, Bisola
Bandeira, Maria Expedito
Martins, Alda
Tome, Miguel
Martins Costa, Ana Cristina Miranda
Krystopchuk, Andriy
Branco, Teresa
Esteves, Simao
Melo, Marco Antonio
Monte, Julia
Rua, Fernando
Martins, Isabel
Pinho-Oliveira, Vitor Miguel
Rodrigues, Carla Maria
Cabral, Raquel
Marques, Sofia
Rego, Sara
Teixeira Jesus, Joana Sofia
Marques, Maria Conceicao
Romao, Cristina
Dias, Sandra
Santos, Ana Margarida
Alves, Maria Joao
Salta, Cristina
Cruz, Salome
Duarte, Celia
Furtado Paiva, Antonio Armando
Cabral, Tiago do Nascimento
Faria e Maia, Dionisio
Correia da Silva, Rui Freitas Mendonca
Langner, Anuschka
Resendes, Hernani Oliveira
Soares, Maria da Conceicao
Abrunhosa, Alexandra
Faria, Filomena
Miranda, Lina
Pereira, Helena
Serra, Sofia
Ionescu, Daniela
Margarit, Simona
Mitre, Calin
Vasian, Horatiu
Manga, Gratiela
Stefan, Andreea
Tomescu, Dana
Filipescu, Daniela
Paunescu, Marilena-Alina
Stefan, Mihai
Stoica, Radu
Gavril, Laura
Patrascanu, Emilia
Ristescu, Irina
Rusu, Daniel
Diaconescu, Ciresica
Iosep, Gabriel Florin
Pulbere, Dorin
Ursu, Irina
Balanescu, Andreea
Grintescu, Ioana
Mirea, Liliana
Rentea, Irina
Vartic, Mihaela
Lupu, Mary-Nicoleta
Stanescu, Dorin
Streanga, Lavinea
Antal, Oana
Hagau, Natalia
Patras, Dumitru
Petrisor, Cristina
Tosa, Flaviu
Tranca, Sebastian
Copotoiu, Sanda Maria
Ungureanu, Liviu Lucian
Harsan, Cristian Remus
Papurica, Marius
Cernea, Daniela Denisa
Dragoescu, Nicoleta Alice
Aflori, Laura
Vaida, Carmen
Ciobotaru, Oana Roxana
Aignatoaie, Mariana
Carp, Cristina Paula
Cobzaru, Isabelle
Mardare, Oana
Purcarin, Bianca
Tutunaru, Valentin
Ionita, Victor
Arustei, Mirela
Codita, Anisoara
Busuioc, Mihai
Chilinciuc, Ion
Ciobanu, Cristina
Belciu, Ioana
Tincu, Eugen
Blaj, Mihaela
Grosu, Ramona-Mihaela
Sandu, Gigel
Bruma, Dana
Corneci, Dan
Dutu, Madalina
Krepil, Adriana
Copaciu, Elena
Dumitrascu, Clementina Oana
Jemna, Ramona
Mihaescu, Florentina
Petre, Raluca
Tudor, Cristina
Ursache, Elena
Kulikov, Alexander
Lubnin, Andrey
Grigoryev, Evgeny
Pugachev, Stanislav
Protsenko, Denis
Tolmasov, Alexander
Hussain, Ayyaz
Ilyina, Yana
Kirov, Mikhail
Roshchina, Anna
Iurin, Aleksandr
Ayyaz, Hussain
Chazova, Elena
Dunay, Artem
Karelov, Alexey
Khvedelidze, Irina
Voldaeva, Olga
Belskiy, Vladislav
Dzhamullaev, Parvin
Grishkowez, Elena
Kretov, Vladimir
Levin, Valeriy
Molkov, Aleksandr
Puzanov, Sergey
Samoilenko, Aleksandr
Tchekulaev, Aleksandr
Tulupova, Valentina
Utkin, Ivan
Allorto, Nikki Leigh
Bishop, David Gray
Builu, Pierre Monji
Cairns, Carel
Dasrath, Ashish
de Wet, Jacques
den Hoedt, Marielle
Grey, Ben
Hayes, Morgan Philip
Kusel, Belinda Senta
Shangase, Nomcebo
Wise, Robert
Cacala, Sharon
Farina, Zane
Govindasamy, Vishendran
Kruse, Carl-Heinz
Lee, Carolyn
Marais, Leonard
Naidoo, Thinagrin Dhasarthun
Rajah, Chantal
Rodseth, Reitze Nils
Ryan, Lisa
von Rhaden, Richard
Adam, Suwayba
Alphonsus, Christella
Ameer, Yusuf
Anderson, Frank
Basanth, Sujith
Bechan, Sudha
Bhula, Chettan
Biccard, Bruce M.
Biyase, Thuli
Buccimazza, Ines
Cardosa, Jorge
Chen, James
Daya, Bhavika
Drummond, Leanne
Elabib, Ali
Goad, Ehab Helmy Abdel
Goga, Ismail E.
Goga, Riaz
Harrichandparsad, R.
Hodgson, Richard E.
Jordaan, J.
Kalafatis, Nicky
Kampik, Christian
Landers, A. T.
Loots, Emil
Madansein, Rajhmum
Madaree, Anil
Madiba, Thandinkosi E.
Manzini, Vukani T.
Mbuyisa, Mbali
Moodley, Rajan
Msomi, Mduduzi
Mukama, Innocent
Naidoo, Desigan
Naidoo, Rubeshan
Naidu, Tesuven K.
Ntloko, Sindiswa
Padayachee, Eneshia
Padayachee, Lucelle
Phaff, Martijn
Pillay, Bala
Pillay, Desigan
Pillay, Lutchmee
Ramnarain, Anupa
Ramphal, Suren R.
Ryan, Paul
Saloojee, Ahmed
Sebitloane, Motshedisi
Sigcu, Noluyolo
Taylor, Jenna L.
Torborg, Alexandra
Visser, Linda
Anderson, Philip
Conradie, Alae
de Swardt, Mathew
de Villiers, Martin
Eikman, Johan
Liebenberg, Riaan
Mouton, Johan
Paton, Abbey
van der Merwe, Louwrence
Wilscott-Davids, Candice
Barrett, Wendy Joan
Bester, Marlet
de Beer, Johan
Geldenhuys, Jacques
Gouws, Hanni
Potgieter, Jan-Hendrik
Strydom, Magdel
Turton, Edwin Wilberforce
Chetty, Rubendraj R.
Chirkut, Subash
Cronje, Larissa
de Vasconcellos, Kim
Dube, Nokukhanya Z.
Gama, N. Sibusiso
Green, Garyth M.
Green-Thompson, Randolph
Kinoo, Suman Mewa
Kistnasami, Prenolin
Maharaj, Kapil
Moodley, Manogaran S.
Mothae, Sibongile J.
Naidoo, Ruvashni
Noorbhai, M. Aslam F.
Rughubar, Vivesh
Reddy, Jenendhiran
Singh, Avesh
Skinner, David L.
Smith, Murray J.
Singh, Bhagwan
Misra, Ravi
Naidoo, Maheshwar
Ramdharee, Pireshin
Selibea, Yvonne
Sewpersad, Selina
Sham, Shailendra
Wessels, Joseph D.
Africander, Cucu
Bejia, Tarek
Blakemore, Stephen P.
Botes, Marisa
Bunwarie, Bimalshakth
Hernandez, Carlos B.
Jeeraz, Mohammud A.
Legutko, Dagmara A.
Lopez, Acela G.
De Meyer, Jenine N.
Muzenda, Tanaka
Naidoo, Noel
Patel, Maryam
Pentela, Rao
Junge, Marina
Mansoor, Naj
Rademan, Lana
Scislowski, Pawel
Seedat, Ismail
van den Berg, Bianca
van der Merwe, Doreen
van Wyk, Steyn
Govender, Komalan
Naicker, Darshan
Ramjee, Rajesh
Saley, Mueen
Kuhn, Warren Paul
Matos-Puig, Roel
Moolla, Zaheer
Lisi, Alberto
Perez, Gisela
Valle Beltran, Anna
Lozano, Angels
Delgado Navarro, Carlos
Duca, Alejandro
Martinez Ernesto, Ernesto Pastor
Ferrando, Carlos
Fuentes, Isabel
Luisa Garcia-Perez, Maria
Gracia, Estefania
Izquierdo Palomares, Ana
Katime, Antonio
Minana, Amanda
Raul Incertis, Raul
Romero, Esther
Romero Garcia, Carolina Soledad
Rubio, Concepcion
Socorro Artiles, Tania
Soro, Marina
Valls, Paola
Alaman Laguarda, Gisela
Benavent, Pau
Chisbert Cuenca, Vicente
Cueva, Andreu
Lafuente, Matilde
Marques Parra, Asuncion
Romero Rodrigo, Alejandra
Sanchez-Morcillo, Silvia
Tormo, Sergi
Javier Redondo, Francisco
De Andres Ibanez, Jose Antonio
Gomez Diago, Lorena
Hernandez Cadiz, Maria Jose
Gil Manuel, Granell
Peris, Raquel
Saiz, Cristina
Tatay Vivo, Jose
Tebar Soto, Maria Teresa
Brunete, Tamara
Cancho, David
Delgado Garcia, David R.
Zamudio, Diana
Garcia Del Valle, Santiago
Luz Serrano, M.
Alonso, Eduardo
Anillo, Victor
Maseda, Emilio
Salgado, Patricia
Suarez, Luis
Suarez-de-la-Rica, Alejandro
Jose Villagran, Maria
Aldecoa, Cesar
Ignacio Alonso, Jose
Cabezuelo, Estefania
Garcia-Saiz, Irene
Lopez del Moral, Olga
Martin, Silvia
Perez Gonzalez, Alba
Tovar Doncel, M. Sherezade
Aguero Vera, Martin
Avila Sanchez, Francisco Jose
Castano, Beatriz
Castano Moreira, Beatriz
Flores Risco, Sahely
Paz Martin, Daniel
Perez Martin, Fernando
Poza, Paloma
Ruiz, Adela
Serna Martinez, Wilson Fabio
Vazquez Vicente, Barbara
Velaz Dominguez, Saul
Fernandez, Salvador
Munoz-Lopez, Alfonso
Jose Bernat, Maria
Mas, Arantxa
Planas, Kenneth
Jawad, Monir
Saeed, Yousif
Hedin, Annika
Levander, Helena
Chew, Michelle
Holmstrom, Sandra
Lonn, David
Zoerner, Frank
Akring, Irene
Widmark, Carl
Zettergren, Jan
Liljequist, Victor Aspelund
Nystrom, Lena
Odeberg-Wernerman, Suzanne
Oldner, Anders
Fagerlund, Malin Jonsson
Reje, Patrik
Lyckner, Sara
Sperber, Jesper
Adolfsson, Anne
Klarin, Bengt
Ogren, Katrin
Barras, Jean-Pierre
Buhrer, Thomas
Despotidis, Vasileios
Helmy, Naeder
Holliger, Stephan
Raptis, Dimitri Aristotle
Schmid, Roger
Meyer, Antoine
Jaquet, Yves
Kessler, Ulf
Muradbegovic, Mirza
Nahum, Solange R.
Rotunno, Teresa
Schiltz, Boris
Voruz, Francois
Worreth, Marc
Christoforidis, Dimitri
Popeskou, Sotirios Georgios
Furrer, Markus
Prevost, Gian Andrea
Stocker, Andrea
Lang, Klaus
Breitenstein, Stefan
Ganter, Michael T.
Geisen, Martin
Soll, Christopher
Korkmaz, Michelle
Lubach, Iris
Schmitz, Michael
Schwabedissen, Moritz Meyer zu
Moritz, Meyer zu Schwabedissen
Zingg, Urs
Hillermann, Thomas
Wildi, Stefan
Hofer, Christoph
Pinto, Bernardo Bollen
Walder, Bernhard
Hubner, Martin
Mariotti, Giustina
Slankamenac, Ksenija
Namuyuga, Mirioce
Kyomugisha, Edward
Kituuka, Olivia
Shikanda, Anne Wesonga
Kakembo, Nasser
Tom, Charles Otim
Antonina, Webombesa
Bua, Emmanuel
Ditai, James
Ssettabi, Eden Michael
Epodoi, Joseph
Kabagenyi, Fiona
Kirya, Fred
Dempsey, Ged
Seasman, Colette
Khan, Raja Basit Nawaz
Kurasz, Claire
Macgregor, Mark
Shawki, Burhan
Francis, Daren
Hariharan, Vimal
Chau, Simon
Ellis, Kate
Butt, Georgina
Chicken, Dennis-Wayne
Christmas, Natasha
Allen, Samantha
Daniel, Gayatri Daniel
Dempster, Angie
Kemp, Juliette
Matthews, Lewis
Mcglone, Philip
Tambellini, Joanne
Trodd, Dawn
Freitas, Katie
Garg, Atul
Gupta, Janesh Kumar
Karpate, Shilpaja
Kulkarni, Aditi
O'Hara, Chloe
Troko, Jtroko
Angus, Kirsty
Bradley, Jacqueline
Brennan, Emma
Brooks, Carolyn
Brown, Janette
Brown, Gemma
Finch, Amanda
Gratrix, Karen
Hesketh, Sue
Hill, Gillian
Jeffs, Carol
Morgan, Maureen
Pemberton, Chris
Slawson, Nicola
Spickett, Helen
Swarbrick, Gemma
Thomas, Megan
Van Duyvenvoorde, Greta
Brennan, Andrew
Briscoe, Richard
Cooper, Sarah
Lawton, Tom
Northey, Martin
Senaratne, Rashmi
Stanworth, Helen
Burrows, Lorna
Cain, Helen
Craven, Rachael
Davies, Keith
Jonas, Attila
Pachucki, Marcin
Walkden, Graham
Davies, Helen
Gudaca, Mariethel
Hobrok, Maria
Arawwawala, Dilshan
Fergey, Lauren
Gardiner, Matthew
Gunn, Jacqueline
Johnson, Lyndsay
Lofting, Amanda
Lyle, Amanda
Mc Neela, Fiona
Smolen, Susan
Topliffe, Joanne
Williams, Sarah
Bland, Martin
Balaji, Packianathaswamy
Kaura, Vikas
Lanka, Prasad
Naylor, Charde
Smith, Neil
Ahmed, Ahmed
Myatt, John
Shenoy, Ravikiran
Soon, Wai Cheong
Tan, Jessica
Karadia, Sunny
Self, James
Durant, Emma
Tripathi, Shiva
Bullock, Clare
Campbell, Debbie
Ghosh, Alison
Hughes, Thomas
Zsisku, Lajos
Bengeri, Sheshagiri
Cowton, Amanda
Khalid, Mohammed Shazad
Limb, James
McAdam, Colin
Porritt, Mandy
Rafi, M. Amir
Shekar, Priya
Adams, David
Harden, Catherine
Hollands, Heidi
King, Angela
March, Linda
Minto, Gary
Patrick, Abigail
Squire, Rosalyn
Waugh, Darren
Kumara, Paramesh
Simeson, Karen
Yarwood, Jamie
Browning, Julie
Hatton, Jonathan
Julian, Howes
Mitra, Atideb
Newton, Maria
Pernu, Pawan Kootelu
Wilson, Alison
Commey, Thelma
Foot, Helen
Glover, Lyn
Gupta, Ajay
Lancaster, Nicola
Levin, Jill
Mackenzie, Felicity
Mestanza, Claire
Nofal, Emma
Pout, Lauren
Varden, Rosanna
Wild, Jonathan
Jones, Stephanie
Moreton, Sarah
Pulletz, Mark
Davies, Charlotte
Martin, Matthew
Thomas, Sian
Burns, Karen
McArthur, Carol
Patel, Panna
Lau, Gary
Rich, Natalie
Davis, Fiona
Lyons, Rachel
Port, Beth
Prout, Rachel
Smith, Christopher
Adelaja, Yemi
Bennett, Victoria
Bidd, Heena
Dumitrescu, Alexandra
Murphy, Jacqui Fox
Keen, Abigail
Mguni, Nhlanhla
Ong, Cheng
Adams, George
Boshier, Piers
Brown, Richard
Butryn, Izabella
Chatterjee, Jayanta
Freethy, Alexander
Lockwood, Geoffrey
Tsakok, Maria
Tsiligiannis, Sophia
Peat, William
Stephenson, Lorraine
Bradburn, Mike
Pick, Sara
Cunha, Pedro
Olagbaiye, Olufemi
Tayeh, Salim
Packianathaswamy, Balaji
Abernethy, Caroline
Balasubramaniam, Madhu
Bennett, Rachael
Bolton, David
Martinson, Victoria
Bell, Stephanie
Heather, Blaylock
Kushakovsky, Vlad
Alcock, Liam
Alexander, Hazel
Anderson, Colette
Baker, Paul
Brookes, Morag
Cawthorn, Louise
Cirstea, Emanuel
Clarkson, Rachel
Colling, Kerry
Coulter, Ian
Das, Suparna
Haigh, Kathryn
Hamdan, Alhafidz
Hugill, Keith
Kottam, Lucksy
Lisseter, Emily
Mawdsley, Matthew
McGivern, Julie
Padala, Krishnaveni
Phelps, Victoria
kumar, Vineshykaa Ramesh
Stewart, Kirsten
Towse, Kayley
Tregonning, Julie
Vahedi, Ali
Walker, Alycon
Baines, Duncan
Bilolikar, Anjali
Chande, Shiv
Copley, Edward
Dunk, Nigel
Kulkarni, Raghavendra
Kumar, Pawan
Metodiev, Yavor
Ncomanzi, Dumisani
Raithatha, Bhavesh
Raymode, Parizade
Szafranski, Jan
Twohey, Linda
Watt, Philip
Weatherall, Lucie
Weatherill, J.
Whitman, Zoe
Wighton, Elinor
Abayasinghe, Chamika
Chan, Alexander
Darwish, Sharif
Gill, James
Glasgow, Emma
Hadfield, Daniel
Harris, Clair
Hopkins, Phil
Kochhar, Arun
Kunst, Gudrun
Mellis, Clare
Pool, Andrew
Riozzi, Paul
Selman, Andrew
Smith, Emma-Jane
Vele, Liana
Gercek, Yuksel
Guy, Kramer
Holden, Douglas
Watson, Nicholas
Whysall, Karen
Andreou, Prematie
Hales, Dawn
Thompson, Jonathan
Bowrey, Sarah
McDonald, Shara
Gilmore, Jemma
Hills, Vicky
Kelly, Chan
Kelly, Sinead
Lloyd, Geraint
Abbott, Tom
Gall, Lewis
Torrance, Hew
Vivian, Mark
Berntsen, Emer
Nolan, Tracey
Turner, Angus
Vohra, Akbar
Brown, Andrew
Clark, Richard
Coughlan, Elaine
Daniel, Conway
Patvardhan, Chinmay
Pearson, Rachel
Predeep, Sheba
Saad, Hesham
Shanmugam, Mohanakrishnan
Varley, Simon
Wylie, Katharine
Cooper, Lucy
Makowski, Arystarch
Misztal, Beata
Moldovan, Eliza
Pegg, Claire
Donovan, Andrew
Foot, Jayne
Large, Simon
Claxton, Andrew
Netke, Bhagyashree
Armstrong, Richard
Calderwood, Claire
Kwok, Andy
Mohr, Otto
Oyeniyi, Peter
Patnaik, Lisa
Post, Benjamin
Ali, Sarah
Arshad, Homa
Baker, Gerard
Brenner, Laura
Brincat, Maximilian
Brunswicker, Annemarie
Cox, Hannah
Cozar, Octavian Ionut
Cheong, Edward
Durst, Alexander
Fengas, Lior
Flatt, Jim
Glister, Georgina
Narwani, Vishal
Photi, Evangelos
Rankin, Adeline
Rosbergen, Melissa
Tan, Mark
Beaton, Ceri
Horn, Rachel
Hunt, Jane
Rousseau, Guy
Stancombe, Lucia
Absar, Mohammed
Allsop, Joanne
Drinkwater, Zoe
Hodgkiss, Tracey
Smith, Kirsty
Brown, Jamie
Alexander-Sefre, Farhad
Campey, Lorraine
Dudgeon, Lucy
Hall, Kathryn
Hitchcock, Rachael
James, Lynne
Smith, Kate
Winstone, Ulrika
Ahmad, Norfaizan
Bauchmuller, Kris
Harrison, Jonathan
Jeffery, Holly
Miller, Duncan
Pinder, Angela
Pothuneedi, Sailaja
Rosser, Jonathan
Sanghera, Sumayer
Swift, Diane
Walker, Rachel
Bester, Delia
Cavanagh, Sarah
Cripps, Heather
Daniel, Harvey
Lynch, Julie
Paton, Alison
Pyke, Shirley
Scholefield, John
Whitworth, Helen
Bottrill, Fiona
Ramalingam, Ganesh
Webb, Stephen
Akerman, Nik
Antill, Philip
Bourner, Lynsey
Buckley, Sarah
Castle, Gail
Charles, Rob
Eggleston, Christopher
Foster, Rebecca
Gill, Satwant
Lindley, Kate
Lklouk, Mohamed
Lowery, Tracey
Martin, Oliver
Milne, David
O'Connor, Patrick
Ratcliffe, Andrew
Rose, Alastair
Smith, Annie
Varma, Sandeep
Ward, Jackie
Barcraft-Barnes, Helena
Camsooksai, Julie
Colvin, Carolyn
Reschreiter, Henrik
Tbaily, Lee
Venner, Nicola
Hamilton, Caroline
Kelly, Lewis
Toth-Tarsoly, Piroska
Dodsworth, Kerry
Foord, Denise
Gordon, Paul
Hawes, Elizabeth
Lamb, Nikki
Mouland, Johanna
Nightingale, Jeremy
Rose, Steve
Schrieber, Joe
Al 'Amri, Khalid
Aladin, Hafiz
Arshad, Mohammed Asif
Barraclough, James
Bentley, Conor
Bergin, Colin
Carrera, Ronald
Clarkson, Aisling
Collins, Michelle
Cooper, Lauren
Denham, Samuel
Griffiths, Ewen
Ip, Peter
Jeyanthan, Somasundaram
Joory, Kavita
Kaur, Satwant
Marriott, Paul
Mitchell, Natalie
Nagaiah, Sukumar
Nilsson, Annette
Parekh, Nilesh
Pope, Martin
Seager, Joseph
Serag, Hosam
Tameem, Alifia
Thomas, Anna
Thunder, Joanne
Torrance, Andrew
Vohra, Ravinder
whitehouse, Arlo
Wong, Tony
Blunt, Mark
Wong, Kate
Giles, Julian
Reed, Isabelle
Weller, Debbie
Bell, Gillian
Birch, Julie
Damant, Rose
Maiden, Jane
Mewies, Clare
Prince, Claire
Radford, Jane
Reynolds, Tim
Balain, Birender
Banerjee, Robin
Barnett, Andrew
Ben Burston
Davies, Kirsty
Edwards, Jayne
Evans, Chris
Ford, David
Gallacher, Pete
Hill, Simon
Jaffray, David
Karlakki, Sudheer
Kelly, Cormac
Kennedy, Julia
Kiely, Nigel
Lewthwaite, Simon
Marquis, Chris
Ockendon, Matthew
Phillips, Stephen
Pickard, Simon
Richardson, James
Roach, Richard
Smith, Tony
Spencer-Jones, Richard
Steele, Niall
Steen, Julie
Van Liefland, Marck
White, Steve
Faulds, Matthew
Harris, Meredyth
Kelly, Carrie
Nicol, Scott
Pearson, Sally Anne
Chukkambotla, Srikanth
Andrew, Alyson
Attrill, Elizabeth
Campbell, Graham
Datson, Amanda
Fouracres, Anna
Graterol, Juan
Graves, Lynne
Hong, Bosun
Ishimaru, Alexander
Karthikeyan, Arvind
King, Helen
Lawson, Tom
Lee, Gregory
Lyons, Saoirse
Hall, Andrew Macalister
Mathoulin, Sophie
Mcintyre, Eilidh
Mclaughlin, Danny
Mulcahy, Kathleen
Paddle, Jonathan
Ratcliffe, Anna
Robbins, James
Sung, Weilin
Tayo, Adeoluwa
Trembath, Lisa
Venugopal, Suneetha
Walker, Robert
Wigmore, Geoffrey
Boereboom, Catherine
Downes, Charlotte
Humphries, Ryan
Melbourne, Susan
Smith, Coral
Tou, Samson
Ullah, Shafa
Batchelor, Nick
Boxall, Leigh
Broomby, Rupert
Deen, Tariq
Hellewell, Alistair
Helliwell, Laurence
Hutchings, Melanie
Hutchins, David
Keenan, Samantha
Mackie, Donna
Potter, Alison
Smith, Frances
Stone, Lucy
Thorpe, Kevin
Wassall, Richard
Woodgate, Andrew
Baillie, Shelley
Campbell, Tara
James, Sarah
King, Chris
de Araujo, Daniela Marques
Martin, Daniel
Morkane, Clare
Neely, Julia
Rajendram, Rajkumar
Burton, Megan
James, Kathryn
Keevil, Edward
Minik, Orsolya
Morgan, Jenna
Musgrave, Anna
Rajanna, Harish
Roberts, Tracey
Szakmany, Tamas
Adamson, Michael
Jumbe, Sandra
Kendall, Jennie
Muthuswamy, Mohan Babu
Anderson, Charlotte
Cruikshanks, Andrew
Wrench, Ian
Zeidan, Lisa
Ardern, Diane
Harris, Benjamin
Hellstrom, Johanna
Martin, Jane
Thomas, Richard
Varsani, Nimu
Brown, Caroline Wrey
Docherty, Philip
Gillies, Michael
McGregor, Euan
Usher, Helen
Craig, Jayne
Smith, Andrew
Ahmad, Tahania
Bodger, Phoebe
Creary, Thais
Everingham, Kirsty
Fowler, Alexander
Hewson, Russ
Ijuo, Eke
Januszewska, Marta
Jones, Timothy
Kantsedikas, Ilya
Lahiri, Sumitra
McLean, Aaron Lawson
Niebrzegowska, Edyta
Phull, Mandeep
Wang, Difei
Wickboldt, Nadine
Baldwin, Jacqueline
Doyle, Donna
Mcmullan, Sean
Oladapo, Michelle
Owen, Thomas
Williams, Alexandra
Daniel, Hull
Gregory, Peter
Husain, Tauqeer
Kirk-Bayley, Justin
Mathers, Edward
Montague, Laura
Harper, Mark
White, Stuart
Jack, James
Ridley, Carrie
Avis, Joanne
Cook, Tim
Dali-Kemmery, Lola
Kerslake, Ian
Lambourne, Victoria
Pearson, Annabel
Boyd, Christine
Callaghan, Mark
Lawson, Cathy
McCrossan, Roopa
Nesbitt, Vanessa
O'connor, Laura
Scott, Julia
Sinclair, Rhona
Farid, Nahla
Morgese, Ciro
Bhatia, Kailash
Karmarkar, Swati
Ahmed, Jamil
Branagan, Graham
Hutton, Monica
Swain, Andrew
Brookes, Jamie
Cornell, Jonathan
Dolan, Rachael
Hulme, Jonathan
van Vuuren, Amanda Jansen
Jowitt, Tom
Kalashetty, Gunasheela
Lloyd, Fran
Patel, Kiran
Sherwood, Nicholas
Brown, Lynne
Chandler, Ben
Deighton, Kerry
Emma, Temlett
Haunch, Kirsty
Cheeseman, Michelle
Dent, Kathy
Garg, Sanjeev
Gray, Carol
Hood, Marion
Jones, Dawn
Juj, Joanne
Rao, Roshan
Walker, Tara
Al Anizi, Mashel
Cheah, Clarissa
Cheing, Yushio
Coutinho, Francisco
Gondo, Prisca
Hadebe, Bernard
Hove, Mazvangu Onie
khader, Ahamed
Krishnachetty, Bobby
Rhodes, Karen
Sokhi, Jagdish
Baker, Katie-Anne
Bertram, Wendy
Looseley, Alex
Mouton, Ronelle
Hanna, George
Arnold, Glenn
Arya, Shobhit
Balfoussia, Danai
Baxter, Linden
Harris, James
Jones, Craig
Knaggs, Alison
Markar, Sheraz
Perera, Anisha
Scott, Alasdair
Shida, Asako
Sirha, Ravneet
Wright, Sally
Frost, Victoria
Gray, Catherine
Andrews, Emma
Arrandale, Lindsay
Barrett, Stephen
Cifra, Elna
Cooper, Mariese
Dragnea, Dragos
Elna, Cifra
Maclean, Jennifer
Meier, Sonja
Milliken, Donald
Munns, Christopher
Ratanshi, Nadir
Ramessur, Suneil
Salvana, Abegail
Watson, Anthony
Ali, Hani
Campbell, Gill
Critchley, Rebecca
Endersby, Simon
Hicks, Catherine
Liddle, Alison
Pass, Marc
Ritchie, Charlotte
Thomas, Charlotte
Too, Lingxi
Welsh, Sarah
Gill, Talvinder
Johnson, Joanne
Reed, Joanne
Davis, Edward
Papadopoullos, Sam
Attwood, Clare
Biffen, Andrew
Boulton, Kerenza
Gray, Sophie
Hay, David
Mills, Sarah
Montgomery, Jane
Riddell, Rory
Simpson, James
Bhardwaj, Neeraj
Paul, Elaine
Uwubamwen, Nosakhare
Alexander, Maini
Arrich, James
Arumugam, Swarna
Blackwood, Douglas
Boggiano, Victoria
Brown, Robyn
Chan, Yik Lam
Chatterjee, Devnandan
Chhabra, Ashok
Christian, Rachel
Costelloe, Hannah
Matthewman, Madeline Coxwell
Dalton, Emma
Darko, Julia
Davari, Maria
Dave, Tejal
Deacon, Matthew
Deepak, Shantal
Edmond, Holly
Ellis, Jessica
El-Sayed, Ahmed
Eneje, Philip
English, Rose
Ewe, Renee
Foers, William
Franklin, John
Gallego, Laura
Garrett, Emily
Goldberg, Olivia
Goss, Harry
Greaves, Rosanna
Harris, Rudy
Hennings, Charles
Jones, Eleanor
Kamali, Nelson
Kokkinos, Naomi
Lewis, Carys
Lignos, Leda
Malgapo, Evaleen Victoria
Malik, Rizwana
Milne, Andrew
Mulligan, John-Patrick
Nicklin, Philippa
Palipane, Natasha
Parsons, Thomas
Piper, Rebecca
Prakash, Rohan
Ramesh, Byron
Rasip, Sarah
Reading, Jacob
Rela, Mariam
Reyes, Anna
Stephens, Robert
Rooms, Martin
Shah, Karishma
Simons, Henry
Solanki, Shalil
Spowart, Emma
Stevens, Amy
Thomas, Christopher
Waggett, Helena
Yassaee, Arrash
Kennedy, Anthony
Scott, Sara
Somanath, Sameer
Berg, Andrew
Hernandez, Miguel
Nanda, Rajesh
Tank, Ghanshyambhai
Wilson, Natalie
Wilson, Debbie
Al-Soudaine, Yassr
Baldwin, Matthew
Cornish, Julie
Davies, Zoe
Davies, Leigh
Edwards, Marc
Frewer, Natasha
Gallard, Sian
Glasbey, James
Harries, Rhiannon
Hopkins, Luke
Kim, Taeyang
Koompirochana, Vilavan
Lawson, Simon
Lewis, Megan
Makzal, Zaid
Scourfield, Sarah
Ahmad, Yousra
Bates, Sarah
Blackwell, Clare
Bryant, Helen
Collins, Hannah
Coulter, Suzanne
Cruickshank, Ross
Daniel, Sonya
Daubeny, Thomas
Edwards, Mark
Golder, Kim
Hawkins, Lesley
Helen, Bryant
Hinxman, Honor
Levett, Denny
Salmon, Karen
Seaward, Leanne
Skinner, Ben
Tyrell, Bryony
Wadams, Beverley
Walsgrove, Joseph
Dickson, Jane
Constantin, Kathryn
Karen, Markwell
O'Brien, Peter
O'Donohoe, Lynn
Payne, Hannah
Sundayi, Saul
Walker, Elaine
Brooke, Jenny
Cardy, Jon
Humphreys, Sally
Kessack, Laura
Kubitzek, Christiane
Kumar, Suhas
Cotterill, Donna
Hodzovic, Emil
Hosdurga, Gurunath
Miles, Edward
Saunders, Glenn
Campbell, Marta
Chan, Peter
Jemmett, Kim
Raj, Ashok
Naik, Aditi
Oshowo, Ayo
Ramamoorthy, Rajarajan
Shah, Nimesh
Sylvan, Axel
Blyth, Katharine
Burtenshaw, Andrew
Freeman, David
Johnson, Emily
Lo, Philip
Martin, Terry
Plunkett, Emma
Wollaston, Julie
Allison, Joanna
Carroll, Christine
Craw, Nicholas
Craw, Sarah
Pitt-Kerby, Tressy
Rowland-Axe, Rebecca
Spurdle, Katie
McDonald, Andrew
Simon, Davies
Sinha, Vivek
Smith, Thomas
Banner-Goodspeed, Valerie
Boone, Myles
Campbell, Kathleen
Lu, Fengxin
Scannell, Joseph
Sobol, Julia
Balajonda, Naraida
Clemmons, Karen
Conde, Carlos
Elgasim, Magdi
Funk, Bonita
Hall, Roger
Hopkins, Thomas
Olaleye, Omowunmi
Omer, Omer
Pender, Michelle
Porto, Angelo
Stevens, Alice
Waweru, Peter
Yeh, Erlinda
Bodansky, Daniella
Evans, Adam
Kleopoulos, Steven
Maril, Robert
Mathney, Edward
Sanchez, Angela
Tinuoye, Elizabeth
Bateman, Brian
Eng, Kristen
Jiang, Ning
Ladha, Karim
Needleman, Joseph
Chen, Lee-lynn
Lane, Rondall
Robinowitz, David
Ghushe, Neil
Irshad, Mariam
O'Connor, John
Patel, Samir
Takemoto, Steven
Wallace, Art
Mazzeffi, Michael
Rock, Peter
Wallace, Karin
Zhu, Xiaomao
Chua, Pandora
Fleisher, Lee
Mattera, Matthew
Sharar, Rebecca
Thilen, Stephan
Treggiari, Miriam
Morgan, Angela
Sofjan, Iwan
Subramaniam, Kathirvel
Avidan, Michael
Maybrier, Hannah
Muench, Maxwell
Wildes, Troy
Pokaż więcej
Temat :
postoperative care, statistics and numerical data
surgical procedures, operative, mortality
postoperative care, methods
Human medicine
Źródło :
British journal of anaesthesia
Ahmad, T, Bouwman, R A, Grigoras, I, Aldecoa, C, Hofer, C, Hoeft, A, Holt, P, Fleisher, L A, Buhre, W, Pearse, R M, Ferguson, M, MacMahon, M, Shulman, M, Cherian, R, Currow, H, Kanathiban, K, Gillespie, D, Pathmanathan, E, Phillips, K, Reynolds, J, Rowley, J, Douglas, J, Kerridge, R, Garg, S, Bennett, M, Jain, M, Alcock, D, Terblanche, N, Cotter, R, Leslie, K, Stewart, M, Zingerle, N, Clyde, A, Hambidge, O, Rehak, A, Cotterell, S, Huynh, W B Q, McCulloch, T, Ben-Menachem, E, Egan, T, Cope, J, Halliwell, R, Fellinger, P, Haisjackl, M, Haselberger, S, Holaubek, C, Lichtenegger, P, Scherz, F, Schmid, W, Hoffer, F, Cakova, V, Eichwalder, A, Fischbach, N, Klug, R, Schneider, E, Vesely, M, Wickenhauser, R, Grubmueller, K G, Leitgeb, M, Lang, F, Toro, N, Bauer, M, Laengle, F, Haberl, C, Mayrhofer, T, Trybus, C, Buerkle, C, Forstner, K, Germann, R, Rinoesl, H, Schindler, E, Trampitsch, E, Bogner, G, Dankl, D, Duenser, M, Fritsch, G, Gradwohl-Matis, I, Hartmann, A, Hoelzenbein, T, Jaeger, T, Landauer, F, Lindl, G, Lux, M, Steindl, J, Stundner, O, Szabo, C, Bidgoli, J, Verdoodt, H, Forget, P, Kahn, D, Lois, F, Momeni, M, Pregardien, C, Pospiech, A, Steyaert, A, Veevaete, L, De Kegel, D, De Jongh, K, Foubert, L, Smitz, C, Vercauteren, M, Poelaert, J, Van Mossevelde, V, Abeloos, J, Bouchez, S, Coppens, M, De Baerdemaeker, L, Deblaere, I, De Bruyne, A, De Hert, S, Fonck, K, Heyse, B, Jacobs, T, Lapage, K, Moerman, A, Neckebroek, M, Parashchanka, A, Roels, N, Van Den Eynde, N, Vandenheuvel, M, Van Limmen, J, Vanluchene, A, Vanpeteghem, C, Wouters, P, Wyffels, P, Huygens, C, Vandenbempt, P, Van de Velde, M, Dylst, D, Janssen, B, Schreurs, E, Aleixo, F B, Candido, K, Batista, H D, Guimaraes, M, Guizeline, J, Hoffmann, J, Lobo, S, Marques Lobo, F R, Nascimento, V, Nishiyama, K, Pazetto, L, Souza, D, Rodrigues, R S, Vilela dos Santos, A M, Jardim, J, Sa Malbouisson, L M, Silva, J, do Nascimento Junior, P, Baio, T H, Pereira de Castro, G I, Watanabe Oliveira, H R, Amendola, C P, Cardoso, G, Ortega, D, Brotto, A F, De Oliveira, M C, Rea-Neto, A, Dias, F, Travi, M E, Zerman, L, Azambuja, P, Knibel, M F, Martins, A, Almeida, W, Neder Neto, C, Tardelli, M A, Caser, E, Machado, M, Aguzzoli, C, Baldisserotto, S, Tabajara, F B, Bettega, F, Rodrigues Junior, L H C, de Gasperi, J, Faina, L, Nolasco, M F, da Costa Fischer, B F, de Campos Ferreira, M F, Hartmann, C, Kliemann, M, Ribeiro, G L H, Fraga, J M, Netto, T M, Pozza, L V, Wendling, P R, Azevedo, C, Garcia, J, Lopes, M, Maia, B, Maselli, P, Melo, R, Mendes, W, Neves, M, Ney, J, Piras, C, Applewhaite, C, Carr, A, Chow, L, Duttchen, K, Foglia, J, Greene, M, Hinther, A, Houston, K, McCormick, T J, Mikhayel, J, Montasser, S, Ragan, A, Suen, A, Woolsey, A, Yu, H C, Funk, D, Kowalski, S, Legaspi, R, McDonald, H, Siddiqui, F, Pridham, J, Rowe, B, Sampson, S, Thiessen, B, Zbitnew, G, Bernard, A, George, R, Jones, P, Moor, R, Siddiqui, N, Wolfer, A, Tran, D, Winch, D, Dobson, G, McCormick, T, Montasser, O, Hall, R, Baghirzada, L, Curley, G, Dai, S Y, Hare, G, Lee, E, Shastri, U, Tsui, A, Yagnik, A, Alvares, D, Choi, S, Dwyer, H, Flores, K, McCartney, C, Somascanthan, P, Beattie, S, Carroll, J, Pazmino-Canizares, J, Wijeysundera, D, Ami, N, Chan, V, Perlas, A, Argue, R, Huang, Y, Lavis, K, Mayson, K, Cao, Y, Gao, H, Hu, T, Lv, J, Yang, J, Yang, Y, Zhong, Y, Zhou, J, Zou, X, He, M, Li, X, Luo, D, Wang, H, Yu, T, Chen, L, Wang, L, Cai, Y, Cao, Z, Li, Y, Lian, J, Sun, H, Wang, S, Wang, Z, Wang, K, Zhu, Y, Du, X, Fan, H, Fu, Y, Huang, L, Huang, Y, Hwan, H, Luo, H, Qu, P-S, Tao, F, Wang, Z, Wang, G, Wang, S, Zhang, Y, Zhang, X, Chen, C, Wang, W, Liu, Z, Fan, L, Tang, J, Chen, Y, Chen, Y, Han, Y, Huang, C, Liang, G, Shen, J, Wang, J, Yang, Q, Zhen, J, Zhou, H, Chen, J, Chen, Z, Li, X, Meng, B, Ye, H, Zhang, X, Bi, Y, Cao, J, Guo, F, Lin, H, Liu, Y, Lv, M, Shi, P, Song, X, Sun, C, Sun, Y, Wang, Y, Wang, S, Zhang, M, Chen, R, Hou, J, Leng, Y, Meng, Q, Qian, L, Shen, Z, Xia, Z, Xue, R, Zhang, Y, Zhao, B, Zhou, X, Chen, Q, Guo, H, Guo, Y, Qi, Y, Wang, Z, Wei, J, Zhang, W, Zheng, L, Bao, Q, Chen, Y, Chen, Y, Fei, Y, Hu, N, Hu, X, Lei, M, Li, X, Lv, X, Lv, J, Miao, F, Ouyang, L, Qian, L, Shen, C, Sun, Y, Wang, Y, Wang, D, Wu, C, Xu, L, Yuan, J, Zhang, L, Zhang, H, Zhang, Y, Zhao, J, Zhao, C, Zhao, L, Zheng, T, Zhou, D, Zhou, H, Zhou, C, Lu, K, Zhao, T, He, C, Chen, H, Chen, S, Cheng, B, He, J, Jin, L, Li, C, Li, H, Pan, Y, Shi, Y, Wen, X H, Wu, S, Xie, G, Zhang, K, Zhao, B, Lu, X, Chen, F, Liang, Q, Lin, X, Ling, Y, Liu, G, Tao, J, Yang, L, Zhou, J, Chen, F, Cheng, Z, Dai, H, Feng, Y, Hou, B, Gong, H, Hu, C H, Huang, H, Huang, J, Jiang, Z, Li, M, Lin, J, Liu, M, Liu, W, Liu, Z, Liu, Z, Luo, F, Ma, L, Min, J, Shi, X, Song, Z, Wan, X, Xiong, Y, Xu, L, Yang, S, Zhang, Q, Zhang, H, Zhang, H, Zhang, X, Zhao, L, Zhao, W, Zhao, W, Zhu, X, Bai, Y, Chen, L, Chen, S, Dai, Q, Geng, W, Han, K, He, X, Huang, L, Ji, B, Jia, D, Jin, S, Li, Q, Liang, D, Luo, S, Lwang, L, Mo, Y, Pan, Y, Qi, X, Qian, M, Qin, J, Ren, Y, Shi, Y, Wang, J, Wang, J, Wang, L, Xie, J, Yan, Y, Yao, Y, Zhang, M, Zhao, J, Zhuang, X, Ai, Y, Du, F, He, L, Huang, L, Li, Z, Li, H, Li, Y, Li, L, Meng, S, Yuan, Y, Zhang, E, Zhang, J, Zhao, S, Ji, Z, Pei, L, Wang, L, Chen, C, Dong, B, Li, J, Miao, Z, Mu, H, Qin, C, Su, L, Wen, Z, Xie, K, Yu, Y, Yuan, F, Hu, X, Zhang, Y, Xiao, W, Zhu, Z, Dai, Q, Fu, K, Hu, R, Hu, X, Huang, S, Li, Y, Liang, Y, Yu, S, Guo, Z, Jing, Y, Tang, N, Wu, J, Yuan, D, Zhang, R, Zhao, X, Li, Y, Bai, H-P, Liu, C-X, Liu, F-F, Ren, W, Wang, X-L, Xu, G-J, Hu, N, Li, B, Ou, Y, Tang, Y, Yao, S, Zhang, S, Kong, C-C, Liu, B, Wang, T, Xiao, W, Lu, B, Xia, Y, Zhou, J, Cai, F, Chen, P, Hu, S, Wang, H, Wu, J, Xu, Q, Hu, L, Jing, L, Li, J, Li, B, Liu, Q, Liu, Y, Lu, X, Peng, Z D, Qiu, X, Ren, Q, Tong, Y, Wang, Z, Wang, J, Wen, Y, Wu, Q, Xia, J, Xie, J, Xiong, X, Xu, S, Yang, T, Ye, H, Yin, N, Yuan, J, Zeng, Q, Zhang, B, Zheng, K, Cang, J, Chen, S, Du, F, Fan, Y, Fu, S, Ge, X, Guo, B, Huang, W, Jiang, L, Jiang, X, Jin, L, Liu, Y, Pan, Y, Ren, Y, Shan, Q, Wang, J, Wang, F, Wu, C, Zhang, X, Christiansen, I C, Granum, S N, Rasmussen, B S, Daugaard, M, Gambhir, R, Brandsborg, B, Steingrimsdottir, G E, Jensen-Gadegaard, P, Olsen, K S, Siegel, H, Eskildsen, K Z, Gatke, M R, Wibrandt, I, Heintzelmann, S B, Lange, K H W, Lundsgaard, R S, Amstrup-Hansen, L, Hovendal, C, Larsen, M, Lenstrup, M, Kobborg, T, Larsen, J R, Pedersen, A B, Smith, S H, Oestervig, R M, Rasmussen, L, Afshari, A, Andersen, C, Ekelund, K, Secher, E L, Beloeil, H, Lasocki, S, Venara, A, Biais, M, Ouattara, A, Sineus, M, Molliex, S, Legouge, M L, Wallet, F, Tesniere, A, Gaudin, C, Lehur, P, Forsans, E, de Rudnicki, S, Maudet, V S, Mutter, D, Sojod, G, Ouaissi, M, Regimbeau, J-M, Futier, E, Desbordes, J, Comptaer, N, el Manser, D, Ethgen, S, Lebuffe, G, Auer, P, Haertl, C, Deja, M, Legashov, K, Sonnemann, S, Wiegand-Loehnert, C, Falk, E, Habicher, M, Angermair, S, Laetsch, B, Schmidt, K, Von Heymann, C, Ramminger, A, Jelschen, F, Pabel, S, Weyland, A, Czeslick, E, Gille, J, Malcharek, M, Sablotzki, A, Lueke, K, Wetzel, P, Weimann, J, Lenhart, F-P, Reichle, F, Schirmer, F, Hueppe, M, Klotz, K, Nau, C, Schoen, J, Mencke, T, Wasmund, C, Bankewitz, C, Baumgarten, G, Fleischer, A, Guttenthaler, V, Hack, Y, Hoeft, A, Kirchgaessner, K, Maenner, O, Schurig-Urbaniak, M, Struck, R, van Zyl, R, Wittmann, M, Goebel, U, Harris, S, Veit, S, Andreadaki, E, Souri, F, Katsiadramis, I, Skoufi, A, Vasileiou, M, Aimoniotou-Georgiou, E, Katsourakis, A, Veroniki, F, Vlachogianni, G, Petra, K, Chlorou, D, Oloktsidou, E, Ourailoglou, V, Papapostolou, K, Tsaousi, G, Daikou, P, Dedemadi, G, Kalaitzopoulos, I, Loumpias, C, Bristogiannis, S, Dafnios, N, Gkiokas, G, Kontis, E, Kozompoli, D, Papailia, A, Theodosopoulos, T, Bizios, C, Koutsikou, A, Moustaka, A, Plaitakis, I, Armaganidis, A, Christodoulopoulou, T, Lignos, M, Theodorakopoulou, M, Asimakos, A, Ischaki, E, Tsagkaraki, A, Zakynthinos, S, Antoniadou, E, Koutelidakis, I, Lathyris, D, Pozidou, I, Voloudakis, N, Dalamagka, M, Elena, G, Chronis, C, Manolakaki, D, Mosxogiannidis, D, Slepova, T, Tsakiridou, I, Lampiri, C, Vachlioti, A, Panagiotakis, C, Sfyras, D, Tsimpoukas, F, Tsirogianni, A, Axioti, E, Filippopoulos, A, Kalliafa, E, Kassavetis, G, Katralis, P, Komnos, I, Pilichos, G, Ravani, I, Totis, A, Apagaki, E, Efthymiadi, A, Kampagiannis, N, Paraforou, T, Tsioka, A, Georgiou, G, Vakalos, A, Bairaktari, A, Charitos, E, Markou, G, Niforopoulou, P, Papakonstantinou, N, Tsigou, E, Xifara, A, Zoulamoglou, M, Gkioni, P, Karatzas, S, Kyparissi, A, Mainas, E, Papapanagiotou, I, Papavasilopoulou, T, Fragandreas, G, Georgopoulou, E, Katsika, E, Psarras, K, Synekidou, E, Verroiotou, M, Vetsiou, E, Zaimi, D, Anagnou, A, Apostolou, K, Melissopoulou, T, Rozenberg, T, Tsigris, C, Boutsikos, G, Kalles, V, Kotsalas, N, Lavdaiou, C, Paikou, F, Panagou, G-L, Spring, A, Arvaniti, K, Botis, I, Drimala, M, Georgakakis, G, Kiourtzieva, E, Ntouma, P, Prionas, A, Xouplidis, K, Dalampini, E, Giannaki, C, Iasonidou, C, Ioannidis, O, Lavrentieva, A, Lavrentieva, A, Papageorgiou, G, Kokkinoy, M, Stafylaraki, M, Gaitanakis, S, Karydakis, P, Paltoglou, J, Ponireas, P, Chaloulis, P, Provatidis, A, Sousana, A, Gardikou, V V, Konstantivelli, M, Lataniotou, O, Lisari, E, Margaroni, M, Stamatiou, K, Nikolaidis, E, Pnevmatikos, I, Sertaridou, E, Andreou, A, Arkalaki, E, Athanasakis, E, Chaniotaki, F, Chatzimichali, C A, Christofaki, M, Dermitzaki, D, Fiorentza, K, Frantzeskos, G, Geromarkaki, E, Kafkalaki, K, Kalogridaki, M, Karydi, K, Kokkini, S, Kougentakis, G, Lefaki, T, Lilitsis, E, Makatounaki, A, Malliotakis, P, Michelakis, D, Neonaki, M, Nyktari, V, Palikyra, I, Papadakis, E, Papaioannou, A, Sfakianakis, K, Sgouraki, M, Souvatzis, X, Spartinou, A, Stefanidou, N, Syrogianni, P, Tsagkaraki, G, Arnaoutoglou, E, Arnaoutoglou, C, Bali, C, Bouris, V, Doumos, R, Gkini, K-P, Kapaktsi, C, Koulouras, V, Lena, A, Lepida, D, Michos, E, Papadopoulos, D, Paschopoulos, M, Rompou, V A, Siouti, I, Tsampalas, S, Ververidou, O, Zilis, G, Charlalampidoy, A, Christodoulidis, G, Flossos, A, Stamoulis, K, Chan, M, Tsang, M S C, Tsang, M S, Lai, M L, Yip, C P, Chan, H M H, Law, B, Li, W S, Chu, H M, Koo, E G Y, Lam, C C J, Cheng, K H, Lam, T, Chu, S, Lam, W Y, Wong, K W K, Kwok, D, Hung, C Y J, Chan, W K J, Wong, W L, Chung, C K E, Ma, S K, Kaushik, S, Shah, B, Shah, D, Shah, S, Ar, P, Muthuchellappan, R, Agarwal, V, Divatia, J, Kulkarni, A, Mishra, S, Nimje, G, Pande, S, Savarkar, S, Shrivastava, A, Thomas, M, Yegnaram, S, Hidayatullah, R, Chandra, S, Tantri, A, Puar, N, Niman, S, Indra, I, Hamzah, Z, Yuliana, A, Abidin, U N, Dursin, A N, Kurnia, A, Susanti, A, Handayani, D, Alit, M A, Arya, A, Senapathi, T G A, Utara, U H, Wid, W M, Wima, S, Wir, W M, Jehosua, B, Kaunang, J, Lantang, E Y, Najoan, R, Waworuntu, N, Awad, H, Fuad, A, Geddoa, E, Geddoa, B, Khalaf, A R, Al hussaini, S, Albaj, S, Kenber, M, Bettinelli, A, Spadaro, S, Volta, C A, Giancarlo, L, Sottosanti, V, Copetti, E, Della Rocca, G, Spagnesi, L, Toretti, I, Alloj, C, Cardellino, S, Carmino, L, Costanzo, E, Fanfani, L C, Novelli, M T, Roasio, A, Bellandi, M, Beretta, L, Bignami, E, Bocchino, S, Cabrini, L, Corti, D, Landoni, G, Meroni, R, Moizo, E, Monti, G, Pintaudi, M, Plumari, V P, Taddeo, D, Testa, V, Winterton, D, Zangrillo, A, Cloro, L M, Colangelo, C, Colangelo, A, Rotunno, G, Paludi, M A, Maria, C P, Pata, A, Parrini, V, Gatta, A, Nastasi, M, Tinti, C, Baroselli, A, Arrigo, M, Benevento, A, Bottini, C, Cannavo, M, Gastaldi, C, Marchesi, A, Pascazio, A, Pata, F, Pozzi, E, Premoli, A, Tessera, G, Boschi, L, D'Andrea, R, Ghignone, F, Poggioli, G, Sibilio, A, Taffurelli, M, Ugolini, G, Ab Majid, M A, Ab Rahman, R, Joseph, J, Pathan, F, Shah, M H S, Yap, H L, Cheah, S, Chin, I I, Looi, J K, Tan, S C, Visvalingam, S, Kwok, F Y, Lee, C K, Tan, T S, Wong, S M, Abdullah, N H, Liew, C F, Luxuman, L, Zin, N H M, Norddin, M F, Alias, R L R, Wong, J Y, Yong, J, Bin Mustapha, M T, Chan, W K, Dzulkipli, N, Kuan, P X, Lee, Y C, Alias, A, Guok, E C, Jee, C C, Ramon, B R, Wong, C W, Ghafar, F N I A, Aziz, F Z, Hussain, N, Lee, H S, Sukawi, I, Woon, Y L, Hadi, H Z A, Azam, U A A, Alias, A H, Kesut, S A, Lee, J M, Ooi, D V, Sulaiman, H A, Lih, T A T, Mansor, M, Veerakumaran, J, Luna, P, Rojas, E, Resendiz, G E A, Zapata, D D M, Lopez, J C J A, Flores, A A A, Amador, J C B, Avila, E J D, Aquino, L P G, Rodriguez, R L, Landa, M T, Urias, E, Hollmann, M, Hulst, A, Preckel, O K B, Koopman-van Gemert, A, Bouwman, A, Buise, M, Tolenaar, N, Weber, E, de Fretes, J, Houweling, P, Ormskerk, P, Van Bommel, J, Buhre, W, Lance, M, Smit-Fun, V, van Zundert, T, Baas, P, de Boer, H D, Sprakel, J, Elferink-Vonk, R, Noordzij, P, van Zeggeren, L, Brand, B, Spanjersberg, R, ten Bokkel-Andela, J, Numan, S, van Klei, W, van Zaane, B, Boer, C, van Duivenvoorde, Y, Hering, J P, van Rossum, S, Zonneveldt, H, Campbell, D, Hoare, S, Santa, S, Ali, M, Allen, S J, Beavis, V, Bell, R, Campbell, D, Choi, H D, Drake, M, Farrell, H, Hayes, K, Higgie, K, Holmes, K, Jenkins, N, Kim, C J, Kim, S, Law, K C, McAllister, D, Park, K, Pedersen, K, Pfeifer, L, Pozaroszczyk, A, Salmond, T, Steynor, M, Tan, M, Short, T, Waymouth, E, Ab Rahman, A S, Armstrong, J, Dudson, R, Jenkins, N, Nilakant, J, Richard, S, Virdi, P, Dixon, L, Donohue, R, Farrow, M, Kennedy, R, Marissa, H, McKellow, M, Nicola, D, Pascoe, R, Roberts, S J, Rowell, G, Sumner, M, Templer, P, Chandrasekharan, S, Fulton, G, Jammer, I, More, R, Wilson, L, Chang, Y H, Foley, J, Fowler, C, Panckhurst, J, Sara, R, Stapelberg, F, Cherrett, V, Ganter, D L, McCann, L, Gilmour, F, Lumsden, R, Moores, M, Olliff, S, Sardareva, E, Tai, J, Wikner, M, Wong, C, Chaddock, M, Czepanski, C, McKendry, P, Polakovic, D, Polakovich, D, Robert, A, Belda, M T, Norton, T, Alherz, F, Barneto, L, Ramirez, A, Sayeed, A, Smith, N, Bennett, C, McQuoid, S, Jansen, T-L, Nico, Z, Scott, J, Freschini, D, Freschini, A, Hopkins, B, Manson, L, Stoltz, D, Bates, A, Davis, S, Freeman, V, McGaughran, L, Williams, M, Sharma, S B, Burrows, T, Byrne, K, English, D, Johnson, R, Manikkam, B, Naidoo, S, Rumball, M, Whittle, N, Franks, R, Gibson-Lapsley, H, Salter, R, Walsh, D, Cooper, R, Perry, K, Obobolo, A, Sule, U M, Ahmad, A, Atiku, M, Mohammed, A D, Sarki, A M, Adekola, O, Akanmu, O, Durodola, A, Olukoju, O, Raji, V, Olajumokex, T, Oyebamiji, E, Adenekan, A, Adetoye, A, Faponle, F, Olateju, S, Owojuyigbe, A, Talabi, A, Adenike, O, Adewale, B, Collins, N, Ezekiel, E, Fatungase, O M, Grace, A, Sola, S, Stella, O, Ademola, A, Adeolu, A A, Adigun, T, Akinwale, M, Fasina, O, Gbolahan, O, Idowu, O, Olonisakin, R P, Osinaike, B B, Asudo, F, Mshelia, D, Abdur-Rahman, L, Agodirin, O, Bello, J, Bolaji, B, Oyedepo, O O, Ezike, H, Iloabachie, I, Okonkwo, I, Onuora, E, Onyeka, T, Ugwu, I, Umeh, F, Alagbe-Briggs, O, Dodiyi-Manuel, A, Echem, R, Obasuyi, B, Onajin-Obembe, B, Bandeira, M E, Martins, A, Tome, M, Martins Costa, A C M, Krystopchuk, A, Branco, T, Esteves, S, Melo, M A, Monte, J, Rua, F, Martins, I, Pinho-Oliveira, V M, Rodrigues, C M, Cabral, R, Marques, S, Rego, S, Teixeira Jesus, J S, Marques, M C, Romao, C, Dias, S, Santos, A M, Alves, M J, Salta, C, Cruz, S, Duarte, C, Furtado Paiva, A A, Cabral, T D N, Faria e Maia, D, Correia da Silva, R F M, Langner, A, Resendes, H O, Soares, M D C, Abrunhosa, A, Faria, F, Miranda, L, Pereira, H, Serra, S, Ionescu, D, Margarit, S, Mitre, C, Vasian, H, Manga, G, Stefan, A, Tomescu, D, Filipescu, D, Paunescu, M-A, Stefan, M, Stoica, R, Gavril, L, Patrascanu, E, Ristescu, I, Rusu, D, Diaconescu, C, Iosep, G F, Pulbere, D, Ursu, I, Balanescu, A, Grintescu, I, Mirea, L, Rentea, I, Vartic, M, Lupu, M-N, Stanescu, D, Streanga, L, Antal, O, Hagau, N, Patras, D, Petrisor, C, Tosa, F, Tranca, S, Copotoiu, S M, Ungureanu, L L, Harsan, C R, Papurica, M, Cernea, D D, Dragoescu, N A, Aflori, L, Vaida, C, Ciobotaru, O R, Aignatoaie, M, Carp, C P, Cobzaru, I, Mardare, O, Purcarin, B, Tutunaru, V, Ionita, V, Arustei, M, Codita, A, Busuioc, M, Chilinciuc, I, Ciobanu, C, Belciu, I, Tincu, E, Blaj, M, Grosu, R-M, Sandu, G, Bruma, D, Corneci, D, Dutu, M, Krepil, A, Copaciu, E, Dumitrascu, C O, Jemna, R, Mihaescu, F, Petre, R, Tudor, C, Ursache, E, Kulikov, A, Lubnin, A, Grigoryev, E, Pugachev, S, Protsenko, D, Tolmasov, A, Hussain, A, Ilyina, Y, Kirov, M, Roshchina, A, Iurin, A, Ayyaz, H, Chazova, E, Dunay, A, Karelov, A, Khvedelidze, I, Voldaeva, O, Belskiy, V, Dzhamullaev, P, Grishkowez, E, Kretov, V, Levin, V, Molkov, A, Puzanov, S, Samoilenko, A, Tchekulaev, A, Tulupova, V, Utkin, I, Allorto, N L, Bishop, D G, Builu, P M, Cairns, C, Dasrath, A, de Wet, J, den Hoedt, M, Grey, B, Hayes, M P, Kusel, B S, Shangase, N, Wise, R, Cacala, S, Farina, Z, Govindasamy, V, Kruse, C-H, Lee, C, Marais, L, Naidoo, T D, Rajah, C, Rodseth, R N, Ryan, L, von Rhaden, R, Adam, S, Alphonsus, C, Ameer, Y, Anderson, F, Basanth, S, Bechan, S, Bhula, C, Biccard, B M, Biyase, T, Buccimazza, I, Cardosa, J, Chen, J, Daya, B, Drummond, L, Elabib, A, Goad, E H A, Goga, I E, Goga, R, Harrichandparsad, R, Hodgson, R E, Jordaan, J, Kalafatis, N, Kampik, C, Landers, A T, Loots, E, Madansein, R, Madaree, A, Madiba, T E, Manzini, V T, Mbuyisa, M, Moodley, R, Msomi, M, Mukama, I, Naidoo, D, Naidoo, R, Naidu, T K, Ntloko, S, Padayachee, E, Padayachee, L, Phaff, M, Pillay, B, Pillay, D, Pillay, L, Ramnarain, A, Ramphal, S R, Ryan, P, Saloojee, A, Sebitloane, M, Sigcu, N, Taylor, J L, Torborg, A, Visser, L, Anderson, P, Conradie, A, de Swardt, M, de Villiers, M, Eikman, J, Liebenberg, R, Mouton, J, Paton, A, van der Merwe, L, Wilscott-Davids, C, Barrett, W J, Bester, M, de Beer, J, Geldenhuys, J, Gouws, H, Potgieter, J-H, Strydom, M, Turton, E W, Chetty, R R, Chirkut, S, Cronje, L, de Vasconcellos, K, Dube, N Z, Gama, N S, Green, G M, Green-Thompson, R, Kinoo, S M, Kistnasami, P, Maharaj, K, Moodley, M S, Mothae, S J, Naidoo, R, Noorbhai, M A F, Rughubar, V, Reddy, J, Singh, A, Skinner, D L, Smith, M J, Singh, B, Misra, R, Naidoo, M, Ramdharee, P, Selibea, Y, Sewpersad, S, Sham, S, Wessels, J D, Africander, C, Bejia, T, Blakemore, S P, Botes, M, Bunwarie, B, Hernandez, C B, Jeeraz, M A, Legutko, D A, Lopez, A G, De Meyer, J N, Muzenda, T, Naidoo, N, Patel, M, Pentela, R, Junge, M, Mansoor, N, Rademan, L, Scislowski, P, Seedat, I, van den Berg, B, van der Merwe, D, van Wyk, S, Govender, K, Naicker, D, Ramjee, R, Saley, M, Kuhn, W P, Matos-Puig, R, Moolla, Z, Lisi, A, Perez, G, Valle Beltran, A, Lozano, A, Delgado Navarro, C, Duca, A, Martinez Ernesto, E P, Ferrando, C, Fuentes, I, Luisa Garcia-Perez, M, Gracia, E, Izquierdo Palomares, A, Katime, A, Minana, A, Raul Incertis, R, Romero, E, Romero Garcia, C S, Rubio, C, Socorro Artiles, T, Soro, M, Valls, P, Alaman Laguarda, G, Benavent, P, Chisbert Cuenca, V, Cueva, A, Lafuente, M, Marques Parra, A, Romero Rodrigo, A, Sanchez-Morcillo, S, Tormo, S, Javier Redondo, F, De Andres Ibanez, J A, Gomez Diago, L, Hernandez Cadiz, M J, Gil Manuel, G, Peris, R, Saiz, C, Tatay Vivo, J, Tebar Soto, M T, Brunete, T, Cancho, D, Delgado Garcia, D R, Zamudio, D, Garcia Del Valle, S, Luz Serrano, M, Alonso, E, Anillo, V, Maseda, E, Salgado, P, Suarez, L, Suarez-de-la-Rica, A, Jose Villagran, M, Aldecoa, C, Ignacio Alonso, J, Cabezuelo, E, Garcia-Saiz, I, Lopez del Moral, O, Martin, S, Perez Gonzalez, A, Tovar Doncel, M S, Aguero Vera, M, Avila Sanchez, F J, Castano, B, Castano Moreira, B, Flores Risco, S, Paz Martin, D, Perez Martin, F, Poza, P, Ruiz, A, Serna Martinez, W F, Vazquez Vicente, B, Velaz Dominguez, S, Fernandez, S, Munoz-Lopez, A, Jose Bernat, M, Mas, A, Planas, K, Jawad, M, Saeed, Y, Hedin, A, Levander, H, Chew, M, Holmstrom, S, Lonn, D, Zoerner, F, Akring, I, Widmark, C, Zettergren, J, Liljequist, V A, Nystrom, L, Odeberg-Wernerman, S, Oldner, A, Fagerlund, M J, Reje, P, Lyckner, S, Sperber, J, Adolfsson, A, Klarin, B, Ogren, K, Barras, J-P, Buhrer, T, Despotidis, V, Helmy, N, Holliger, S, Raptis, D A, Schmid, R, Meyer, A, Jaquet, Y, Kessler, U, Muradbegovic, M, Nahum, S R, Rotunno, T, Schiltz, B, Voruz, F, Worreth, M, Christoforidis, D, Popeskou, S G, Furrer, M, Prevost, G A, Stocker, A, Lang, K, Breitenstein, S, Ganter, M T, Geisen, M, Soll, C, Korkmaz, M, Lubach, I, Schmitz, M, Schwabedissen, M M Z, Moritz, M Z S, Zingg, U, Hillermann, T, Wildi, S, Hofer, C, Pinto, B B, Walder, B, Hubner, M, Mariotti, G, Slankamenac, K, Namuyuga, M, Kyomugisha, E, Kituuka, O, Shikanda, A W, Kakembo, N, Tom, C O, Antonina, W, Bua, E, Ditai, J, Ssettabi, E M, Epodoi, J, Kabagenyi, F, Kirya, F, Dempsey, G, Seasman, C, Khan, R B N, Kurasz, C, Macgregor, M, Shawki, B, Francis, D, Hariharan, V, Chau, S, Ellis, K, Butt, G, Chicken, D-W, Christmas, N, Allen, S, Daniel, G D, Dempster, A, Kemp, J, Matthews, L, Mcglone, P, Tambellini, J, Trodd, D, Freitas, K, Garg, A, Gupta, J K, Karpate, S, Kulkarni, A, O'Hara, C, Troko, J, Angus, K, Bradley, J, Brennan, E, Brooks, C, Brown, J, Brown, G, Finch, A, Gratrix, K, Hesketh, S, Hill, G, Jeffs, C, Morgan, M, Pemberton, C, Slawson, N, Spickett, H, Swarbrick, G, Thomas, M, Van Duyvenvoorde, G, Brennan, A, Briscoe, R, Cooper, S, Lawton, T, Northey, M, Senaratne, R, Stanworth, H, Burrows, L, Cain, H, Craven, R, Davies, K, Jonas, A, Pachucki, M, Walkden, G, Davies, H, Gudaca, M, Hobrok, M, Arawwawala, D, Fergey, L, Gardiner, M, Gunn, J, Johnson, L, Lofting, A, Lyle, A, Mc Neela, F, Smolen, S, Topliffe, J, Williams, S, Bland, M, Balaji, P, Kaura, V, Lanka, P, Naylor, C, Smith, N, Ahmed, A, Myatt, J, Shenoy, R, Soon, W C, Tan, J, Karadia, S, Self, J, Durant, E, Tripathi, S, Bullock, C, Campbell, D, Ghosh, A, Hughes, T, Zsisku, L, Bengeri, S, Cowton, A, Khalid, M S, Limb, J, McAdam, C, Porritt, M, Rafi, M A, Shekar, P, Adams, D, Harden, C, Hollands, H, King, A, March, L, Minto, G, Patrick, A, Squire, R, Waugh, D, Kumara, P, Simeson, K, Yarwood, J, Browning, J, Hatton, J, Julian, H, Mitra, A, Newton, M, Pernu, P K, Wilson, A, Commey, T, Foot, H, Glover, L, Gupta, A, Lancaster, N, Levin, J, Mackenzie, F, Mestanza, C, Nofal, E, Pout, L, Varden, R, Wild, J, Jones, S, Moreton, S, Pulletz, M, Davies, C, Martin, M, Thomas, S, Burns, K, McArthur, C, Patel, P, Lau, G, Rich, N, Davis, F, Lyons, R, Port, B, Prout, R, Smith, C, Adelaja, Y, Bennett, V, Bidd, H, Dumitrescu, A, Murphy, J F, Keen, A, Mguni, N, Ong, C, Adams, G, Boshier, P, Brown, R, Butryn, I, Chatterjee, J, Freethy, A, Lockwood, G, Tsakok, M, Tsiligiannis, S, Peat, W, Stephenson, L, Bradburn, M, Pick, S, Cunha, P, Olagbaiye, O, Tayeh, S, Packianathaswamy, B, Abernethy, C, Balasubramaniam, M, Bennett, R, Bolton, D, Martinson, V, Bell, S, Heather, B, Kushakovsky, V, Alcock, L, Alexander, H, Anderson, C, Baker, P, Brookes, M, Cawthorn, L, Cirstea, E, Clarkson, R, Colling, K, Coulter, I, Das, S, Haigh, K, Hamdan, A, Hugill, K, Kottam, L, Lisseter, E, Mawdsley, M, McGivern, J, Padala, K, Phelps, V, kumar, V R, Stewart, K, Towse, K, Tregonning, J, Vahedi, A, Walker, A, Baines, D, Bilolikar, A, Chande, S, Copley, E, Dunk, N, Kulkarni, R, Kumar, P, Metodiev, Y, Ncomanzi, D, Raithatha, B, Raymode, P, Szafranski, J, Twohey, L, Watt, P, Weatherall, L, Weatherill, J, Whitman, Z, Wighton, E, Abayasinghe, C, Chan, A, Darwish, S, Gill, J, Glasgow, E, Hadfield, D, Harris, C, Hopkins, P, Kochhar, A, Kunst, G, Mellis, C, Pool, A, Riozzi, P, Selman, A, Smith, E-J, Vele, L, Gercek, Y, Guy, K, Holden, D, Watson, N, Whysall, K, Andreou, P, Hales, D, Thompson, J, Bowrey, S, McDonald, S, Gilmore, J, Hills, V, Kelly, C, Kelly, S, Lloyd, G, Abbott, T, Gall, L, Torrance, H, Vivian, M, Berntsen, E, Nolan, T, Turner, A, Vohra, A, Brown, A, Clark, R, Coughlan, E, Daniel, C, Patvardhan, C, Pearson, R, Predeep, S, Saad, H, Shanmugam, M, Varley, S, Wylie, K, Cooper, L, Makowski, A, Misztal, B, Moldovan, E, Pegg, C, Donovan, A, Foot, J, Large, S, Claxton, A, Netke, B, Armstrong, R, Calderwood, C, Kwok, A, Mohr, O, Oyeniyi, P, Patnaik, L, Post, B, Ali, S, Arshad, H, Baker, G, Brenner, L, Brincat, M, Brunswicker, A, Cox, H, Cozar, O I, Cheong, E, Durst, A, Fengas, L, Flatt, J, Glister, G, Narwani, V, Photi, E, Rankin, A, Rosbergen, M, Tan, M, Beaton, C, Horn, R, Hunt, J, Rousseau, G, Stancombe, L, Absar, M, Allsop, J, Drinkwater, Z, Hodgkiss, T, Smith, K, Brown, J, Alexander-Sefre, F, Campey, L, Dudgeon, L, Hall, K, Hitchcock, R, James, L, Smith, K, Winstone, U, Ahmad, N, Bauchmuller, K, Harrison, J, Jeffery, H, Miller, D, Pinder, A, Pothuneedi, S, Rosser, J, Sanghera, S, Swift, D, Walker, R, Bester, D, Cavanagh, S, Cripps, H, Daniel, H, Lynch, J, Paton, A, Pyke, S, Scholefield, J, Whitworth, H, Bottrill, F, Ramalingam, G, Webb, S, Akerman, N, Antill, P, Bourner, L, Buckley, S, Castle, G, Charles, R, Eggleston, C, Foster, R, Gill, S, Lindley, K, Lklouk, M, Lowery, T, Martin, O, Milne, D, O'Connor, P, Ratcliffe, A, Rose, A, Smith, A, Varma, S, Ward, J, Barcraft-Barnes, H, Camsooksai, J, Colvin, C, Reschreiter, H, Tbaily, L, Venner, N, Hamilton, C, Kelly, L, Toth-Tarsoly, P, Dodsworth, K, Foord, D, Gordon, P, Hawes, E, Lamb, N, Mouland, J, Nightingale, J, Rose, S, Schrieber, J, Al 'Amri, K, Aladin, H, Arshad, M A, Barraclough, J, Bentley, C, Bergin, C, Carrera, R, Clarkson, A, Collins, M, Cooper, L, Denham, S, Griffiths, E, Ip, P, Jeyanthan, S, Joory, K, Kaur, S, Marriott, P, Mitchell, N, Nagaiah, S, Nilsson, A, Parekh, N, Pope, M, Seager, J, Serag, H, Tameem, A, Thomas, A, Thunder, J, Torrance, A, Vohra, R, whitehouse, A, Wong, T, Blunt, M, Wong, K, Giles, J, Reed, I, Weller, D, Bell, G, Birch, J, Damant, R, Maiden, J, Mewies, C, Prince, C, Radford, J, Reynolds, T, Balain, B, Banerjee, R, Barnett, A, Ben Burston, Davies, K, Edwards, J, Evans, C, Ford, D, Gallacher, P, Hill, S, Jaffray, D, Karlakki, S, Kelly, C, Kennedy, J, Kiely, N, Lewthwaite, S, Marquis, C, Ockendon, M, Phillips, S, Pickard, S, Richardson, J, Roach, R, Smith, T, Spencer-Jones, R, Steele, N, Steen, J, Van Liefland, M, White, S, Faulds, M, Harris, M, Kelly, C, Nicol, S, Pearson, S A, Chukkambotla, S, Andrew, A, Attrill, E, Campbell, G, Datson, A, Fouracres, A, Graterol, J, Graves, L, Hong, B, Ishimaru, A, Karthikeyan, A, King, H, Lawson, T, Lee, G, Lyons, S, Hall, A M, Mathoulin, S, Mcintyre, E, Mclaughlin, D, Mulcahy, K, Paddle, J, Ratcliffe, A, Robbins, J, Sung, W, Tayo, A, Trembath, L, Venugopal, S, Walker, R, Wigmore, G, Boereboom, C, Downes, C, Humphries, R, Melbourne, S, Smith, C, Tou, S, Ullah, S, Batchelor, N, Boxall, L, Broomby, R, Deen, T, Hellewell, A, Helliwell, L, Hutchings, M, Hutchins, D, Keenan, S, Mackie, D, Potter, A, Smith, F, Stone, L, Thorpe, K, Wassall, R, Woodgate, A, Baillie, S, Campbell, T, James, S, King, C, de Araujo, D M, Martin, D, Morkane, C, Neely, J, Rajendram, R, Burton, M, James, K, Keevil, E, Minik, O, Morgan, J, Musgrave, A, Rajanna, H, Roberts, T, Szakmany, T, Adamson, M, Jumbe, S, Kendall, J, Muthuswamy, M B, Anderson, C, Cruikshanks, A, Wrench, I, Zeidan, L, Ardern, D, Harris, B, Hellstrom, J, Martin, J, Thomas, R, Varsani, N, Brown, C W, Docherty, P, Gillies, M, McGregor, E, Usher, H, Craig, J, Smith, A, Ahmad, T, Bodger, P, Creary, T, Everingham, K, Fowler, A, Hewson, R, Ijuo, E, Januszewska, M, Jones, T, Kantsedikas, I, Lahiri, S, McLean, A L, Niebrzegowska, E, Phull, M, Wang, D, Wickboldt, N, Baldwin, J, Doyle, D, Mcmullan, S, Oladapo, M, Owen, T, Williams, A, Daniel, H, Gregory, P, Husain, T, Kirk-Bayley, J, Mathers, E, Montague, L, Harper, M, White, S, Jack, J, Ridley, C, Avis, J, Cook, T, Dali-Kemmery, L, Kerslake, I, Lambourne, V, Pearson, A, Boyd, C, Callaghan, M, Lawson, C, McCrossan, R, Nesbitt, V, O'connor, L, Scott, J, Sinclair, R, Farid, N, Morgese, C, Bhatia, K, Karmarkar, S, Ahmed, J, Branagan, G, Hutton, M, Swain, A, Brookes, J, Cornell, J, Dolan, R, Hulme, J, van Vuuren, A J, Jowitt, T, Kalashetty, G, Lloyd, F, Patel, K, Sherwood, N, Brown, L, Chandler, B, Deighton, K, Emma, T, Haunch, K, Cheeseman, M, Dent, K, Garg, S, Gray, C, Hood, M, Jones, D, Juj, J, Rao, R, Walker, T, Al Anizi, M, Cheah, C, Cheing, Y, Coutinho, F, Gondo, P, Hadebe, B, Hove, M O, khader, A, Krishnachetty, B, Rhodes, K, Sokhi, J, Baker, K-A, Bertram, W, Looseley, A, Mouton, R, Hanna, G, Arnold, G, Arya, S, Balfoussia, D, Baxter, L, Harris, J, Jones, C, Knaggs, A, Markar, S, Perera, A, Scott, A, Shida, A, Sirha, R, Wright, S, Frost, V, Gray, C, Andrews, E, Arrandale, L, Barrett, S, Cifra, E, Cooper, M, Dragnea, D, Elna, C, Maclean, J, Meier, S, Milliken, D, Munns, C, Ratanshi, N, Ramessur, S, Salvana, A, Watson, A, Ali, H, Campbell, G, Critchley, R, Endersby, S, Hicks, C, Liddle, A, Pass, M, Ritchie, C, Thomas, C, Too, L, Welsh, S, Gill, T, Johnson, J, Reed, J, Davis, E, Papadopoullos, S, Attwood, C, Biffen, A, Boulton, K, Gray, S, Hay, D, Mills, S, Montgomery, J, Riddell, R, Simpson, J, Bhardwaj, N, Paul, E, Uwubamwen, N, Alexander, M, Arrich, J, Arumugam, S, Blackwood, D, Boggiano, V, Brown, R, Chan, Y L, Chatterjee, D, Chhabra, A, Christian, R, Costelloe, H, Matthewman, M C, Dalton, E, Darko, J, Davari, M, Dave, T, Deacon, M, Deepak, S, Edmond, H, Ellis, J, El-Sayed, A, Eneje, P, English, R, Ewe, R, Foers, W, Franklin, J, Gallego, L, Garrett, E, Goldberg, O, Goss, H, Greaves, R, Harris, R, Hennings, C, Jones, E, Kamali, N, Kokkinos, N, Lewis, C, Lignos, L, Malgapo, E V, Malik, R, Milne, A, Mulligan, J-P, Nicklin, P, Palipane, N, Parsons, T, Piper, R, Prakash, R, Ramesh, B, Rasip, S, Reading, J, Rela, M, Reyes, A, Stephens, R, Rooms, M, Shah, K, Simons, H, Solanki, S, Spowart, E, Stevens, A, Thomas, C, Waggett, H, Yassaee, A, Kennedy, A, Scott, S, Somanath, S, Berg, A, Hernandez, M, Nanda, R, Tank, G, Wilson, N, Wilson, D, Al-Soudaine, Y, Baldwin, M, Cornish, J, Davies, Z, Davies, L, Edwards, M, Frewer, N, Gallard, S, Glasbey, J, Harries, R, Hopkins, L, Kim, T, Koompirochana, V, Lawson, S, Lewis, M, Makzal, Z, Scourfield, S, Ahmad, Y, Bates, S, Blackwell, C, Bryant, H, Collins, H, Coulter, S, Cruickshank, R, Daniel, S, Daubeny, T, Edwards, M, Golder, K, Hawkins, L, Helen, B, Hinxman, H, Levett, D, Salmon, K, Seaward, L, Skinner, B, Tyrell, B, Wadams, B, Walsgrove, J, Dickson, J, Constantin, K, Karen, M, O'Brien, P, O'Donohoe, L, Payne, H, Sundayi, S, Walker, E, Brooke, J, Cardy, J, Humphreys, S, Kessack, L, Kubitzek, C, Kumar, S, Cotterill, D, Hodzovic, E, Hosdurga, G, Miles, E, Saunders, G, Campbell, M, Chan, P, Jemmett, K, Raj, A, Naik, A, Oshowo, A, Ramamoorthy, R, Shah, N, Sylvan, A, Blyth, K, Burtenshaw, A, Freeman, D, Johnson, E, Lo, P, Martin, T, Plunkett, E, Wollaston, J, Allison, J, Carroll, C, Craw, N, Craw, S, Pitt-Kerby, T, Rowland-Axe, R, Spurdle, K, McDonald, A, Simon, D, Sinha, V, Smith, T, Banner-Goodspeed, V, Boone, M, Campbell, K, Lu, F, Scannell, J, Sobol, J, Balajonda, N, Clemmons, K, Conde, C, Elgasim, M, Funk, B, Hall, R, Hopkins, T, Olaleye, O, Omer, O, Pender, M, Porto, A, Stevens, A, Waweru, P, Yeh, E, Bodansky, D, Evans, A, Kleopoulos, S, Maril, R, Mathney, E, Sanchez, A, Tinuoye, E, Bateman, B, Eng, K, Jiang, N, Ladha, K, Needleman, J, Chen, L, Lane, R, Robinowitz, D, Ghushe, N, Irshad, M, O'Connor, J, Patel, S, Takemoto, S, Wallace, A, Mazzeffi, M, Rock, P, Wallace, K, Zhu, X, Chua, P, Fleisher, L, Mattera, M, Sharar, R, Thilen, S, Treggiari, M, Morgan, A, Sofjan, I, Subramaniam, K, Avidan, M, Maybrier, H, Muench, M & Wildes, T 2017, ' Use of failure-to-rescue to identify international variation in postoperative care in low-, middle- and high-income countries: a 7-day cohort study of elective surgery ', British Journal of Anaesthesia, vol. 119, no. 2, pp. 258-266 . https://doi.org/10.1093/bja/aex185
Opis pliku :
application/pdf; ERROR: cannot open `/www/sgul/eprints3/archives/sgul/documents/disk0/00/10/91/87/01/Ahmad.ISOS' (No such file or directory) ERROR: cannot open `FtR.authors' (No such file or directory) ERROR: cannot open `version.docx' (No such file or directory); pdf
Tytuł :
Critical care admission following elective surgery was not associated with survival benefit: prospective analysis of data from 27 countries
Autorzy :
Kahan, Brennan C.
Koulenti, Desponia
Arvaniti, Kostoula
Beavis, Vanessa
Campbell, Douglas
Chan, Matthew
Moreno, Rui
Pearse, Rupert M.
Beattie, Scott
Clavien, Pierre-Alain
Demartines, Nicolas
Fleisher, Lee A.
Grocott, Mike
Haddow, James
Hoeft, Andreas
Holt, Peter
Pritchard, Naomi
Rhodes, Andrew
Wijeysundera, Duminda
Wilson, Matt
Ahmed, Tahania
Everingham, Kirsty
Hewson, Russell
Januszewska, Marta
Phull, Mandeep-Kaur
Halliwell, Richard
Shulman, Mark
Myles, Paul
Schmid, Werner
Hiesmayr, Michael
Wouters, Patrick
de Hert, Stefan
Lobo, Suzana
Fang, Xiangming
Rasmussen, Lars
Futier, Emmanuel
Biais, Matthieu
Venara, Aurélien
Slim, Karem
Sander, Michael
Koulenti, Despoina
Chan, Mathew
Kulkarni, Atul
Chandra, Susilo
Tantri, Aida
Geddoa, Emad
Abbas, Muntadhar
Della Rocca, Giorgio
Sivasakthi, Datin
Mansor, Marzida
Luna, Pastor
Bouwman, Arthur
Buhre, Wolfgang
Short, Tim
Osinaike, Tunde
Matos, Ricardo
Grigoras, Ioana
Kirov, Mikhail
Protsenko, Denis
Biccard, Bruce
Aldecoa, Cesar
Chew, Michelle
Hofer, Christoph
Hubner, Martin
Ditai, James
Szakmany, Tamas
Fleisher, Lee
Ferguson, Marissa
Macmahon, Michael
Cherian, Ritchie
Currow, Helen
Kanathiban, Kathirgamanathan
Gillespie, David
Pathmanathan, Edward
Phillips, Katherine
Reynolds, Jenifer
Rowley, Joanne
Douglas, Jeanene
Kerridge, Ross
Garg, Sameer
Bennett, Michael
Jain, Megha
Alcock, David
Terblanche, Nico
Cotter, Rochelle
Leslie, Kate
Stewart, Marcelle
Zingerle, Nicolette
Clyde, Antony
Hambidge, Oliver
Rehak, Adam
Cotterell, Sharon
Binh Quan Huynh, Wilson
Mcculloch, Timothy
Ben-Menachem, Erez
Egan, Thomas
Cope, Jennifer
Fellinger, Paul
Haselberger, Simone
Holaubek, Caroline
Lichtenegger, Paul
Scherz, Florian
Hoffer, Franz
Cakova, Veronika
Eichwalder, Andreas
Fischbach, Norbert
Klug, Reinhold
Schneider, Elisabeth
Vesely, Martin
Wickenhauser, Reinhart
Grubmueller, Karl Gernot
Leitgeb, Marion
Lang, Friedrich
Toro, Nancy
Bauer, Marlene
Laengle, Friedrich
Mayrhofer, Thomas
Buerkle, Christian
Forstner, Karin
Germann, Reinhard
Rinoesl, Harald
Schindler, Elke
Trampitsch, Ernst
Fritsch, Gerhard
Szabo, Christian
Bidgoli, Jawad
Verdoodt, Hans
Forget, Patrice
Kahn, David
Lois, Fernande
Momeni, Mona
Prégardien, Caroline
Pospiech, Audrey
Steyaert, Arnaud
Veevaete, Laurent
De Kegel, Dirk
De Jongh, Karen
Foubert, Luc
Smitz, Carine
Vercauteren, Marcel
Poelaert, Jan
Van Mossevelde, Veerle
Abeloos, Jacques
Bouchez, Stefaan
Coppens, Marc
De Baerdemaeker, Luc
Deblaere, Isabel
De Bruyne, Ann
De Hert, Stefan
Fonck, Kristine
Heyse, Bjorn
Jacobs, Tom
Lapage, Koen
Moerman, Anneliese
Neckebroek, Martine
Parashchanka, Aliaksandra
Roels, Nathalie
Van Den Eynde, Nancy
Vandenheuvel, Michael
Van Limmen, Jurgen
Vanluchene, Ann
Vanpeteghem, Caroline
Wyffels, Piet
Huygens, Christel
Vandenbempt, Punitha
Van de Velde, Marc
Dylst, Dimitri
Janssen, Bruno
Schreurs, Evelien
Aleixo, Fábia Berganton
Candido, Keulle
Dias Batista, Hugo
Guimarães, Mario
Guizeline, Jaqueline
Hoffmann, João
Lobo, Suzana M.
Lobo, Francisco Ricardo
Nascimento, Vinícius
Nishiyama, Katia
Pazetto, Lucas
Souza, Daniela
Souza Rodrigues, Rodrigo
Vilela dos Santos, Ana Maria
Jardim, Jaquelline
Silva, Joao
do Nascimento Junior, Paulo
Baio, Thalissa Hermínia
Pereira de Castro, Gabriel Isaac
Watanabe Oliveira, Henri Roger
Amendola, Cristina Prata
Cardoso, Gutemberg
Ortega, Daniela
Brotto, Ana Flavia
De Oliveira, Mirella Cristine
Réa-Neto, Álvaro
Dias, Fernando
Azambuja, Pedro
Knibel, Marcos Freitas
Martins, Antonio
Almeida, William
Neto, Calim Neder
Tardelli, Maria Angela
Caser, Eliana
Machado, Marcio
Aguzzoli, Crisitiano
Baldisserotto, Sérgio
Beck Tabajara, Fernanda
Bettega, Fernanda
Rodrigues Júnior, La Hore Correa
de Gasperi, Julia
Faina, Lais
Nolasco, Marcos Farias
da Costa Fischer, Bruna Ferreira
de Campos Ferreira, Mariana Fosch
Hartmann, Cristina
Kliemann, Marta
Ribeiro, Gustavo Luis Hubert
Fraga, Julia Merladete
Netto, Thiago Motta
Pozza, Laura Valduga
Wendling, Paulo Rafael
Azevedo, Caroline
Garcia, Juliana
Lopes, Marcel
Maia, Bernardo
Maselli, Paula
Melo, Ralph
Mendes, Weslley
Neves, Matheus
Ney, Jacqueline
Piras, Claudio
Applewhaite, Christopher
Carr, Adrienne
Chow, Lorraine
Duttchen, Kaylene
Foglia, Julena
Greene, Michael
Hinther, Ashley
Houston, Kendra
Mccormick, Thomas Jared
Mikhayel, Jennifer
Montasser, Sam
Ragan, Alex
Suen, Andrew
Woolsey, Adrianna
Yu, Hai Chuan
Funk, Duane
Kowalski, Stephen
Legaspi, Regina
Mcdonald, Heather
Siddiqui, Faisal
Pridham, Jeremy
Rowe, Bernadette
Sampson, Sonia
Thiessen, Barton
Zbitnew, Geoff
Bernard, Andre
George, Ronald
Jones, Philip
Moor, Rita
Siddiqui, Naveed
Wolfer, Alexandra
Tran, Diem
Winch, Denyse
Dobson, Gary
Mccormick, Thomas
Montasser, Osama
Hall, Richard
Baghirzada, Leyla
Dai, Si Yuan
Hare, Gregory
Lee, Esther
Shastri, Uma
Tsui, Albert
Yagnik, Anmol
Alvares, Danielle
Choi, Stephen
Dwyer, Heather
Flores, Kathrina
Mccartney, Colin
Somascanthan, Priya
Carroll, Jo
Pazmino-Canizares, Janneth
Ami, Noam
Chan, Vincent
Perlas, Anahi
Argue, Ruth
Lavis, Katie
Mayson, Kelly
Cao, Ying
Gao, Hong
Hu, Tingju
Lv, Jie
Yang, Jian
Yang, Yang
Zhong, Yi
Zhou, Jing
Zou, Xiaohua
He, Miao
Li, Xiaoying
Luo, Dihuan
Wang, Haiying
Yu, Tian
Chen, Liyong
Wang, Lijun
Cai, Yunfei
Cao, Zhongming
Li, Yanling
Lian, Jiaxin
Sun, Haiyun
Wang, Sheng
Wang, Zhipeng
Wang, Kenru
Zhu, Yi
Du, Xindan
Fan, Hao
Fu, Yunbin
Huang, Lixia
Huang, Yanming
Hwan, Haifang
Luo, Hong
Qu, Pi-Sheng
Tao, Fan
Wang, Zhen
Wang, Guoxiang
Wang, Shun
Zhang, Yan
Zhang, Xiaolin
Chen, Chao
Wang, Weixing
Liu, Zhengyuan
Fan, Lihua
Tang, Jing
Chen, Yijun
Chen, Yongjie
Han, Yangyang
Huang, Changshun
Liang, Guojin
Shen, Jing
Wang, Jun
Yang, Qiuhong
Zhen, Jungang
Zhou, Haidong
Chen, Junping
Chen, Zhang
Li, Xiaoyu
Meng, Bo
Ye, Haiwang
Zhang, Xiaoyan
Bi, Yanbing
Cao, Jianqiao
Guo, Fengying
Lin, Hong
Liu, Yang
Lv, Meng
Shi, Pengcai
Song, Xiumei
Sun, Chuanyu
Sun, Yongtao
Wang, Yuelan
Wang, Shenhui
Zhang, Min
Chen, Rong
Hou, Jiabao
Leng, Yan
Meng, Qing-tao
Qian, Li
Shen, Zi-ying
Xia, Zhong-yuan
Xue, Rui
Zhang, Yuan
Zhao, Bo
Zhou, Xian-jin
Chen, Qiang
Guo, Huinan
Guo, Yongqing
Qi, Yuehong
Wang, Zhi
Wei, Jianfeng
Zhang, Weiwei
Zheng, Lina
Bao, Qi
Chen, Yaqiu
Chen, Yijiao
Fei, Yue
Hu, Nianqiang
Hu, Xuming
Lei, Min
Li, Xiaoqin
Lv, Xiaocui
Miao, Fangfang
Ouyang, Lingling
Qian, Lu
Shen, Conyu
Sun, Yu
Wang, Yuting
Wang, Dong
Wu, Chao
Xu, Liyuan
Yuan, Jiaqi
Zhang, Lina
Zhang, Huan
Zhang, Yapping
Zhao, Jinning
Zhao, Chong
Zhao, Lei
Zheng, Tianzhao
Zhou, Dachun
Zhou, Haiyan
Zhou, Ce
Lu, Kaizhi
Zhao, Ting
He, Changlin
Chen, Hong
Chen, Shasha
Cheng, Baoli
He, Jie
Jin, Lin
Li, Caixia
Li, Hui
Pan, Yuanming
Shi, Yugang
Wen, Xiao Hong
Wu, Shuijing
Xie, Guohao
Zhang, Kai
Zhao, Bing
Lu, Xianfu
Chen, Feifei
Liang, Qisheng
Lin, Xuewu
Ling, Yunzhi
Liu, Gang
Tao, Jing
Yang, Lu
Zhou, Jialong
Chen, Fumei
Feng, Yunlin
Hou, Benchao
Lin, Jiamei
Liu, Mei
Luo, Foquan
Shi, Xiaoyun
Xiong, Yingfen
Xu, Lin
Yang, Shuangjia
Zhang, Qin
Zhang, Huaigen
Zhao, Weihong
Zhao, Weilu
Bai, Yun
Chen, Linbi
Chen, Sijia
Dai, Qinxue
Geng, Wujun
Han, Kunyuan
He, Xin
Huang, Luping
Ji, Binbin
Jia, Danyun
Jin, Shenhui
Li, Qianjun
Liang, Dongdong
Luo, Shan
Lwang, Lulu
Mo, Yunchang
Pan, Yuanyuan
Qi, Xinyu
Qian, Meizi
Qin, Jinling
Ren, Yelong
Shi, Yiyi
Wang, Junlu
Wang, Junkai
Wang, Leilei
Xie, Junjie
Yan, Yixiu
Yao, Yurui
Zhang, Mingxiao
Zhao, Jiashi
Zhuang, Xiuxiu
Ai, Yanqiu
Du, Fang
He, Long
Huang, Ledan
Li, Zhisong
Li, Huijuan
Li, Yetong
Li, Liwei
Meng, Su
Yuan, Yazhuo
Zhang, Enman
Zhang, Jie
Zhao, Shuna
Ji, Zhenrong
Pei, Ling
Wang, Li
Chen, Chen
Dong, Beibei
Li, Jing
Miao, Ziqiang
Mu, Hongying
Qin, Chao
Su, Lin
Wen, Zhiting
Xie, Keliang
Yu, Yonghao
Yuan, Fang
Hu, Xianwen
Zhang, Ye
Xiao, Wangpin
Zhu, Zhipeng
Dai, Qingqing
Fu, Kaiwen
Hu, Rong
Hu, Xiaolan
Huang, Song
Li, Yaqi
Liang, Yingping
Yu, Shuchun
Guo, Zheng
Jing, Yan
Tang, Na
Wu, Jie
Yuan, Dajiang
Zhang, Ruilin
Zhao, Xiaoying
Li, Yuhong
Bai, Hui-Ping
Liu, Chun-Xiao
Liu, Fei-Fei
Ren, Wei
Wang, Xiu-Li
Xu, Guan-Jie
Hu, Na
Li, Bo
Ou, Yangwen
Tang, Yongzhong
Yao, Shanglong
Zhang, Shihai
Kong, Cui-Cui
Liu, Bei
Wang, Tianlong
Xiao, Wei
Lu, Bo
Xia, Yanfei
Zhou, Jiali
Cai, Fang
Chen, Pushan
Hu, Shuangfei
Wang, Hongfa
Xu, Qiong
Hu, Liu
Jing, Liang
Li, Bin
Liu, Qiang
Liu, Yuejiang
Lu, Xinjian
Peng, Zhen Dan
Qiu, Xiaodong
Ren, Quan
Tong, Youliang
Wang, Jin
Wen, Yazhou
Wu, Qiong
Xia, Jiangyan
Xie, Jue
Xiong, Xiapei
Xu, Shixia
Yang, Tianqin
Ye, Hui
Yin, Ning
Yuan, Jing
Zeng, Qiuting
Zhang, Baoling
Zheng, Kang
Cang, Jing
Chen, Shiyu
Fan, Yu
Fu, Shuying
Ge, Xiaodong
Guo, Baolei
Huang, Wenhui
Jiang, Linghui
Jiang, Xinmei
Liu, Yi
Pan, Yan
Ren, Yun
Shan, Qi
Wang, Jiaxing
Wang, Fei
Wu, Chi
Zhang, Xiaoguang
Christiansen, Ida Cecilie
Granum, Simon Nørgaard
Rasmussen, Bodil Steen
Daugaard, Morten
Gambhir, Rajiv
Steingrímsdóttir, Guðný Erla
Jensen-Gadegaard, Peter
Olsen, Karsten Skovgaard
Siegel, Hanna
Zwicky Eskildsen, Katrine
Gätke, Mona Ring
Wibrandt, Ida
Heintzelmann, Simon Bisgaard
Lange, Kai Henrik Wiborg
Lundsgaard, Rune Sarauw
Amstrup-Hansen, Louise
Hovendal, Claus
Larsen, Michael
Lenstrup, Mette
Kobborg, Tina
Larsen, Jens Rolighed
Pedersen, Anette Barbre
Smith, Søren Hübertz
Oestervig, Rebecca Monett
Afshari, Arash
Andersen, Cheme
Ekelund, Kim
Secher, Erik Lilja
Brandsborg, Birgitte
Beloeil, Helene
Lasocki, Sigismond
Ouattara, Alexandre
Sineus, Marlene
Molliex, Serge
Legouge, Marie Lim
Wallet, Florent
Tesniere, Antoine
Gaudin, Christophe
Lehur, Paul
Forsans, Emma
de Rudnicki, Stéphane
Serra Maudet, Valerie
Mutter, Didier
Sojod, Ghassan
Ouaissi, Mehdi
Regimbeau, Jean-Marc
Desbordes, Jacques
Comptaer, Nicolas
el Manser, Diae
Ethgen, Sabine
Lebuffe, Gilles
Auer, Patrick
Härtl, Christine
Deja, Maria
Legashov, Kirill
Sonnemann, Susanne
Wiegand-Loehnert, Carola
Falk, Elke
Habicher, Marit
Angermair, Stefan
Laetsch, Beatrix
Schmidt, Katrin
Von Heymann, Christian
Ramminger, Axel
Jelschen, Florian
Pabel, Svenja
Weyland, Andreas
Czeslick, Elke
Gille, Jochen
Malcharek, Michael
Sablotzki, Armin
Lueke, Katharina
Wetzel, Peter
Weimann, Joerg
Lenhart, Franz-Peter
Reichle, Florian
Schirmer, Frederike
Hüppe, Michael
Klotz, Karl
Nau, Carla
Schön, Julika
Mencke, Thomas
Wasmund, Christina
Bankewitz, Carla
Baumgarten, Georg
Fleischer, Andreas
Guttenthaler, Vera
Hack, Yvonne
Kirchgaessner, Katharina
Männer, Olja
Schurig-Urbaniak, Marlen
Struck, Rafael
van Zyl, Rebekka
Wittmann, Maria
Goebel, Ulrich
Harris, Sarah
Veit, Siegfried
Andreadaki, Evangelia
Souri, Flora
Katsiadramis, Ioannis
Skoufi, Anthi
Vasileiou, Maria
Aimoniotou-Georgiou, Eleni
Katsourakis, Anastasios
Veroniki, Fotini
Vlachogianni, Glyceria
Petra, Konstantina
Chlorou, Dimitra
Oloktsidou, Eirini
Ourailoglou, Vasileios
Papapostolou, Konstantinos
Tsaousi, Georgia
Daikou, Panagoula
Dedemadi, Georgia
Kalaitzopoulos, Ioannis
Loumpias, Christos
Bristogiannis, Sotirios
Dafnios, Nikolaos
Gkiokas, Georgios
Kontis, Elissaios
Kozompoli, Dimitra
Papailia, Aspasia
Theodosopoulos, Theodosios
Bizios, Christol
Koutsikou, Anastasia
Moustaka, Aleaxandra
Plaitakis, Ioannis
Armaganidis, Apostolos
Christodoulopoulou, Theodora
Lignos, Mihail
Theodorakopoulou, Maria
Asimakos, Andreas
Ischaki, Eleni
Tsagkaraki, Angeliki
Zakynthinos, Spyros
Antoniadou, Eleni
Koutelidakis, Ioannis
Lathyris, Dimitrios
Pozidou, Irene
Voloudakis, Nikolaos
Dalamagka, Maria
Gkonezou, Elena
Chronis, Christos
Manolakaki, Dimitra
Mosxogiannidis, Dimitris
Slepova, Tatiana
Tsakiridou, Isaia–sissy
Lampiri, Claire Lampiri
Vachlioti, Anastasia Vachlioti
Panagiotakis, Christos Panagiotakis
Sfyras, Dimitrios Sfyras
Tsimpoukas, Fotios Tsimpoukas
Tsirogianni, Athanasia
Axioti, Elena
Filippopoulos, Andreas
Kalliafa, Elli
Kassavetis, George
Katralis, Petros
Komnos, Ioannis
Pilichos, Georgios
Ravani, Ifigenia
Totis, Antonis
Apagaki, Eymorfia
Efthymiadi, Andromachi
Kampagiannis, Nikolaos
Paraforou, Theoniki
Tsioka, Agoritsa
Georgiou, Georgios
Vakalos, Aristeidis
Bairaktari, Aggeliki
Charitos, Efthimios
Markou, George
Niforopoulou, Panagiota
Papakonstantinou, Nikolaos
Tsigou, Evdoxia
Xifara, Archontoula
Zoulamoglou, Menelaos
Gkioni, Panagiota
Karatzas, Stylianos
Kyparissi, Aikaterini
Mainas, Efstratios
Papapanagiotou, Ioannis
Papavasilopoulou, Theonymfi
Fragandreas, George
Georgopoulou, Eleni
Katsika, Eleni
Psarras, Kyriakos
Synekidou, Eirini
Verroiotou, Maria
Vetsiou, Evangelia
Zaimi, Donika
Anagnou, Athina
Apostolou, Konstantinos
Melissopoulou, Theodora
Rozenberg, Theophilos
Tsigris, Christos
Boutsikos, Georgios
Kalles, Vasileios
Kotsalas, Nikolaos
Lavdaiou, Christina
Paikou, Fotini
Panagou, Georgia-Laura
Spring, Anna
Botis, Ioannis
Drimala, Maria
Georgakakis, Georgios
Kiourtzieva, Ellada
Ntouma, Panagiota
Prionas, Apostolos
Xouplidis, Kyriakos
Dalampini, Eleftheria
Giannaki, Chrysavgi
Iasonidou, Christina
Ioannidis, Orestis
Lavrentieva, Athina
Lavrentieva, Athena
Papageorgiou, George
Kokkinoy, Maria
Stafylaraki, Maria
Gaitanakis, Stylianos
Karydakis, Periclis
Paltoglou, Josef
Ponireas, Panagiotis
Chaloulis, Panagiotis
Provatidis, Athanasios
Sousana, Anisoglou
Gardikou, Varvara Vanessa
Konstantivelli, Maria
Lataniotou, Olga
Lisari, Elisavet
Margaroni, Maria
Stamatiou, Konstantinos
Nikolaidis, Edouardos
Pnevmatikos, Ioannis
Sertaridou, Eleni
Andreou, Alexandros
Arkalaki, Eleni
Athanasakis, Elias
Chaniotaki, Fotini
Chatzimichali, Aikaterini
Christofaki, Maria
Dermitzaki, Despina
Fiorentza, Klara
Frantzeskos, Georgios
Geromarkaki, Elisavet
Kafkalaki, Kalliopi
Kalogridaki, Marina
Karydi, Konstyllia
Kokkini, Sofia
Kougentakis, Georgios
Lefaki, Tatiana
Lilitsis, Emmanouhl
Makatounaki, Aikaterini
Malliotakis, Polychronis
Michelakis, Dimosthenis
Neonaki, Maria
Nyktari, Vasileia
Palikyra, Iliana
Papadakis, Eleftherios
Papaioannou, Alexandra
Sfakianakis, Konstantinos
Sgouraki, Maria
Souvatzis, Xenia
Spartinou, Anastasia
Stefanidou, Nefeli
Syrogianni, Paulina
Tsagkaraki, Georgia
Arnaoutoglou, Elena
Arnaoutoglou, Christina
Bali, Christina
Bouris, Vasilios
Doumos, Rodamanthos
Gkini, Konstantia-Paraskevi
Kapaktsi, Clio
Koulouras, Vasilios
Lena, Arian
Lepida, Dimitra
Michos, Evangelos
Papadopoulos, Dimitrios
Paschopoulos, Minas
Rompou, Vaia Aliki
Siouti, Ioanna
Tsampalas, Stavros
Ververidou, Ourania
Zilis, Georgios
Charlalampidoy, Alexandra
Christodoulidis, Gregory
Flossos, Andreas
Stamoulis, Konstantinos
Tsang, Man Shing Caleb
Tsang, Man Shing
Lai, Man Ling
Yip, Chi Pang
Chan, Hey Man Heymans
Law, Bassanio
Li, Wing Sze
Chu, Hiu Man
Koo, Emily Gar Yee
Lam, Chi Cheong Joe
Cheng, Ka Ho
Lam, Tracy
Chu, Susanna
Lam, Wing Yan
Wong, Kin Wai Kevin
Kwok, Dilys
Hung, Ching Yue Janice
Chan, Wai Kit Jacky
Lamwong, Wing
Chung, Chun Kwong Eric
Ma, Shu Kai
Kaushik, Shuchi
Shah, Bhagyesh
Shah, Dhiren
Shah, Sanjay
Ar, Praburaj
Muthuchellappan, Radhakrishnan
Agarwal, Vandana
Divatia, Jigeeshu
Mishra, Sanghamitra
Nimje, Ganesh
Pande, Swati
Savarkar, Sukhada
Shrivastava, Aditi
Thomas, Martin
Yegnaram, Shashikant
Hidayatullah, Rahmat
Puar, Nasman
Niman, Sumara
Indra, Imai
Hamzah, Zulkarnain
Yuliana, Annika
Abidin, Ucu Nurhadiat
Dursin, Ade Nurkacan
Kurnia, Andri
Susanti, Ade
Handayani, Dini
Aribawa, Mahaalit Alit
Arya, Aryabiantara
Senapathi, Tjokorda Gde Agung
Utara, Utara Hartawan
Wid, Widnyana Made
Wima, Semarawima
Wir, Wiryana Made
Jehosua, Brillyan
Kaunang, Jonathan
Lantang, Eka Yudha
Najoan, Rini
Waworuntu, Neil
Awad, Hadi
Fuad, Akram
Geddoa, Burair
Khalaf, Abdel Razzaq
Al hussaini, Sabah
Albaj, Safauldeensalem
Kenber, Maithem
Bettinelli, Alessandra
Spadaro, Savino
Volta, Carlo Alberto
Giancarlo, Luigi
Sottosanti, Vicari
Spagnesi, Lorenzo
Toretti, Ilaria
Alloj, Chiara
Cardellino, Silvano
Carmino, Livio
Costanzo, Eleonora
Fanfani, Lucia Caterina
Novelli, Maria Teresa
Roasio, Agostino
Bellandi, Mattia
Beretta, Luigi
Bignami, Elena
Bocchino, Speranza
Cabrini, Luca
Corti, Daniele
Landoni, Giovanni
Meroni, Roberta
Moizo, Elena
Monti, Giacomo
Pintaudi, Margherita
Plumari, Valentina Paola
Taddeo, Daiana
Testa, Valentina
Winterton, Dario
Zangrillo, Alberto
Cloro, Luigi Maria
Colangelo, Chiara
Colangelo, Antonio
Rotunno, Giuseppe
Angel, Miguel Paludi
Maria, Cloro Paolo
Pata, Antonio
Parrini, Vieri
Gatta, Alessandro
Nastasi, Mauro
Tinti, Carla
Arrigo, Mario
Benevento, Angelo
Bottini, Corrado
Cannavo’, Maurizio
Gastaldi, Christian
Marchesi, Alessandro
Pascazio, Angelantonio
Pata, Francesco
Pozzi, Emilio
Premoli, Alberto
Tessera, Gaetano
Boschi, Luca
D’Andrea, Rocco
Ghignone, Federico
Poggioli, Gilberto
Sibilio, Andrea
Taffurelli, Mario
Ugolini, Giampaolo
Ab Majid, Mohd Azuan
Ab Rahman, Rusnah
Joseph, James
Pathan, Furquan
Shah, Mohammad Hafizshah Sybil
Yap, Huey Ling
Cheah, Seleen
Chin, Im Im
Looi, Ji Keon
Tan, Siew Ching
Visvalingam, Sheshendrasurian
Kwok, Fan Yin
Lee, Chew Kiok
Tan, Tse Siang
Wong, Sze Meng
Abdullah, Noor Hairiza
Liew, Chiat Fong
Luxuman, Lovenia
Mohd Zin, Nor Hafizah
Norddin, Muhamad Faiz
Alias, Raja Liza Raja
Wong, Juan Yong
Yong, Johnny
Bin Mustapha, Mohd Tarmimi
Chan, Weng Ken
Dzulkipli, Norizawati
Kuan, Pei Xuan
Lee, Yew Ching
Alias, Anita
Guok, Eng Ching
Jee, Chiun Chen
Ramon, Brian Rhadamantyne
Weng, Cheng Wong
Abd Ghafar, Fara Nur Idayu
Aziz, Faizal Zuhri
Hussain, Nabilah
Lee, Hooi Sean
Sukawi, Ismawaty
Woon, Yuan Liang
Abd Hadi, Husni Zaeem
Ahmad Azam, Ummi Azmira
Alias, Abdul Hafiz
Kesut, Saiful Aizar
Lee, Jun May
Ooi, Dar Vin
Sulaiman, Hetty Ayuni
Tengku Lih, Tengku Alini
Veerakumaran, Jeyaganesh
Rojas, Eder
Resendiz, Gerardo Esteban Alvarez
Zapata, Darcy Danitza Mari
Aguilar López, Julio Cesar Jesús
Flores, Armando Adolfo Alvarez
Amador, Juan Carlosc Bravo
Avila, Erendira Jocelin Dominguez
Aquino, Laura Patricia González
Rodriguez, Ricardo Lopez
Landa, Mariana Torres
Urias, Emma
Hollmann, Markus
Hulst, Abraham
Kirzner, Osne
Preckel, Benedikt
Koopman-van Gemert, Ankie
Buise, Marc
Tolenaar, Noortje
Weber, Eric
de Fretes, Jennifer
Houweling, Peter
Ormskerk, Patricia
Van Bommel, Jasper
Lance, Marcus
Smit-Fun, Valerie
van Zundert, Tom
Baas, Peter
de Boer, Hans Donald
Sprakel, Joost
Elferink-Vonk, Renske
Noordzij, Peter
van Zeggeren, Laura
Brand, Bastiaan
Spanjersberg, Rob
ten Bokkel-Andela, Janneke
Numan, Janneke
van Klei, Wilton
van Zaane, Bas
Boer, Christa
van Duivenvoorde, Yoni
Hering, Jens Peter
Zonneveldt, Harry
Campbell, Doug
Hoare, Siobhan
Santa, Sahayam
Allen, Sara Jane
Bell, Rachel
Choi, Hyun-min David
Drake, Matthew
Farrell, Helen
Higgie, Kushlin
Holmes, Kerry
Jenkins, Nicole
Kim, Chang Joon
Kim, Steven
Law, Kiew Chai
Mcallister, Davina
Park, Karen
Pedersen, Karen
Pfeifer, Leesa
Salmond, Timothy
Steynor, Martin
Tan, Michael
Waymouth, Ellen
Ab Rahman, Ahmad Sufian
Armstrong, John
Dudson, Rosie
Jenkins, Nia
Nilakant, Jayashree
Richard, Seigne
Virdi, Pardeep
Dixon, Liane
Donohue, Roana
Farrow, Mehreen
Kennedy, Ross
Marissa, Henderson
Mckellow, Margie
Nicola, Delany
Pascoe, Rebecca
Roberts, Stephen John
Rowell, George
Sumner, Matthew
Templer, Paul
Chandrasekharan, Shardha
Fulton, Graham
Jammer, Ib
Ali, Marlynn
More, Richard
Wilson, Leona
Chang, Yuan Hsuan
Chang, Julia
Fowler, Carolyn
Panckhurst, Jonathan
Sara, Rachel
Stapelberg, Francois
Cherrett, Veronica
Ganter, Donna Louise
Mccann, Lloyd
Foley, Julia
Gilmour, Fiona
Lumsden, Rachelle
Moores, Mark
Olliff, Sue
Sardareva, Elitza
Tai, Joyce
Wikner, Matthew
Wong, Christopher
Chaddock, Mark
Czepanski, Carolyn
Mckendry, Patrick
Polakovic, Daniel
Polakovich, Daniel
Robert, Axe
Tormo Belda, Margarita
Norton, Tracy
Alherz, Fadhel
Barneto, Lisa
Ramirez, Alberto
Sayeed, Ahmed
Smith, Nicola
Bennett, Cambell
Mcquoid, Shane
Jansen, Tracy-Lee
Nico, Zin
Scott, John
Freschini, David
Freschini, Angela
Hopkins, Brian
Manson, Lara
Stoltz, Deon
Bates, Alexander
Davis, Simon
Freeman, Victoria
Mcgaughran, Lynette
Baskar Sharma, Swarna
Burrows, Tom
Byrne, Kelly
English, Duane
Johnson, Robert
Chai Law, Kiew
Manikkam, Brendon
Naidoo, Shaun
Rumball, Margot
Whittle, Nicola
Franks, Romilla
Gibson-Lapsley, Hannah
Salter, Ryan
Walsh, Dean
Cooper, Richard
Perry, Katherine
Obobolo, Amos
Sule, Umar Musa
Ahmad, Abdurrahman
Atiku, Mamuda
Mohammed, Alhassan Datti
Sarki, Adamu Muhammad
Adekola, Oyebola
Akanmu, Olanrewaju
Durodola, Akanmu
Olukoju, Olusegun
Raji, Victor
Olajumoke, Tokunbo
Oyebamiji, Emmanuel
Adenekan, Anthony
Adetoye, Adenekan
Faponle, Folayemi
Olateju, Simeon
Owojuyigbe, Afolabi
Talabi, Ademola
Adenike, Odewabi
Adewale, Badru
Collins, Nwokoro
Ezekiel, Emmanuel
Fatungase, Oluwabunmi Motunrayo
Grace, Anuforo
Sola, Sotannde
Stella, Ogunmuyiwa
Ademola, Adeyinka
Adeolu, Augustine A.
Adigun, Tinuolac
Akinwale, Mukaila
Fasina, Oluyemi
Gbolahan, Olalere
Idowu, Olusola
Olonisakin, Rotimi Peter
Osinaike, Babatunde Babasola
Asudo, Felicia
Mshelia, Danladi
Abdur-Rahman, Lukman
Agodirin, Olayide
Bello, Jibril
Bolaji, Benjamin
Oyedepo, Olanrewaju Olubukola
Ezike, Humphrey
Iloabachie, Ikechukwu
Okonkwo, Ikemefuna
Onuora, Elias
Onyeka, Tonia
Ugwu, Innocent
Umeh, Friday
Alagbe-Briggs, Olubusola
Dodiyi-Manuel, Amabra
Echem, Richard
Obasuyi, Bright
Onajin-Obembe, Bisola
Bandeira, Maria Expedito
Martins, Alda
Tomé, Miguel
Martins Costa, Ana Cristina Miranda
Krystopchuk, Andriy
Branco, Teresa
Esteves, Simao
Melo, Marco António
Monte, Júlia
Rua, Fernando
Martins, Isabel
Pinho-Oliveira, Vítor Miguel
Rodrigues, Carla Maria
Cabral, Raquel
Marques, Sofia
Rêgo, Sara
Teixeira Jesus, Joana Sofia
Conceição Marques, Maria
Romao, Cristina
Dias, Sandra
Santos, Ana Margarida
Alves, Maria Joao
Salta, Cristina
Cruz, Salome
Duarte, Célia
Furtado Paiva, António Armando
do Nascimento Cabral, Tiago
Fariae Maia, Dionisio
Correia da Silva, Rui Freitas Mendonça
Langner, Anuschka
Oliveira Resendes, Hernâni
da Conceição Soares, Maria
Abrunhosa, Alexandra
Faria, Filomena
Miranda, Lina
Pereira, Helena
Serra, Sofia
Ionescu, Daniela
Margarit, Simona
Mitre, Calin
Vasian, Horatiu
Manga, Gratiela
Stefan, Andreea
Tomescu, Dana
Filipescu, Daniela
Paunescu, Marilena-Alina
Stefan, Mihai
Stoica, Radu
Gavril, Laura
Pătrăşcanu, Emilia
Ristescu, Irina
Rusu, Daniel
Diaconescu, Ciresica
Iosep, Gabriel Florin
Pulbere, Dorin
Ursu, Irina
Balanescu, Andreea
Grintescu, Ioana
Mirea, Liliana
Rentea, Irina
Vartic, Mihaela
Lupu, Mary-Nicoleta
Stanescu, Dorin
Streanga, Lavinea
Antal, Oana
Hagau, Natalia
Patras, Dumitru
Petrisor, Cristina
Tosa, Flaviu
Tranca, Sebastian
Copotoiu, Sanda Maria
Ungureanu, Liviu Lucian
Harsan, Cristian Remus
Papurica, Marius
Cernea, Daniela Denisa
Dragoescu, Nicoleta Alice
Aflori, Laura
Vaida, Carmen
Ciobotaru, Oana Roxana
Aignatoaie, Mariana
Carp, Cristina Paula
Cobzaru, Isabelle
Mardare, Oana
Purcarin, Bianca
Tutunaru, Valentin
Ionita, Victor
Arustei, Mirela
Codita, Anisoara
Busuioc, Mihai
Chilinciuc, Ion
Ciobanu, Cristina
Belciu, Ioana
Tincu, Eugen
Blaj, Mihaela
Grosu, Ramona-Mihaela
Sandu, Gigel
Bruma, Dana
Corneci, Dan
Dutu, Madalina
Krepil, Adriana
Copaciu, Elena
Dumitrascu, Clementina Oana
Jemna, Ramona
Mihaescu, Florentina
Petre, Raluca
Tudor, Cristina
Ursache, Elena
Kulikov, Alexander
Lubnin, Andrey
Grigoryev, Evgeny
Pugachev, Stanislav
Tolmasov, Alexander
Hussain, Ayyaz
Ilyina, Yana
Roshchina, Anna
Iurin, Aleksandr
Chazova, Elena
Dunay, Artem
Karelov, Alexey
Khvedelidze, Irina
Voldaeva, Olga
Belskiy, Vladislav
Dzhamullaev, Parvin
Grishkowez, Elena
Kretov, Vladimir
Levin, Valeriy
Molkov, Aleksandr
Puzanov, Sergey
Samoilenko, Aleksandr
Tchekulaev, Aleksandr
Tulupova, Valentina
Utkin, Ivan
Allorto, Nikki Leigh
Bishop, David Gray
Builu, Pierre Monji
Cairns, Carel
Dasrath, Ashish
de Wet, Jacques
den Hoedt, Marielle
Grey, Ben
Hayes, Morgan Philip
Küsel, Belinda Senta
Shangase, Nomcebo
Wise, Robert
Cacala, Sharon
Farina, Zane
Govindasamy, Vishendran
Kruse, Carl-Heinz
Lee, Carolyn
Marais, Leonard
Naidoo, Thinagrin Dhasarthun
Rajah, Chantal
Rodseth, Reitze Nils
Ryan, Lisa
von Rhaden, Richard
Adam, Suwayba
Alphonsus, Christella
Ameer, Yusuf
Anderson, Frank
Basanth, Sujith
Bechan, Sudha
Bhula, Chettan
Biccard, Bruce M.
Biyase, Thuli
Buccimazza, Ines
Cardosa, Jorge
Chen, James
Daya, Bhavika
Drummond, Leanne
Elabib, Ali
Goad, Ehab Helmy Abdel
Goga, Ismail E.
Goga, Riaz
Harrichandparsad, R.
Hodgson, Richard E.
Jordaan, J.
Kalafatis, Nicky
Kampik, Christian
Landers, At
Loots, Emil
Madansein, Rajhmum
Madaree, Anil
Madiba, Thandinkosi E.
Manzini, Vukani T.
Mbuyisa, Mbali
Moodley, Rajan
Msomi, Mduduzi
Mukama, Innocent
Naidoo, Desigan
Naidoo, Rubeshan
Naidu, Tesuven K.
Ntloko, Sindiswa
Padayachee, Eneshia
Padayachee, Lucelle
Phaff, Martijn
Pillay, Bala
Pillay, Desigan
Pillay, Lutchmee
Ramnarain, Anupa
Ramphal, Suren R.
Ryan, Paul
Saloojee, Ahmed
Sebitloane, Motshedisi
Sigcu, Noluyolo
Taylor, Jenna L.
Torborg, Alexandra
Visser, Linda
Anderson, Philip
Conradie, Alae
de Swardt, Mathew
de Villiers, Martin
Eikman, Johan
Liebenberg, Riaan
Mouton, Johan
Paton, Abbey
van der Merwe, Louwrence
Wilscott-Davids, Candice
Barrett, Wendy Joan
Bester, Marlet
de Beer, Johan
Geldenhuys, Jacques
Gouws, Hanni
Potgieter, Jan-Hendrik
Strydom, Magdel
Wilberforce-Turton, Edwin
Chetty, Rubendraj R.
Chirkut, Subash
Cronje, Larissa
de Vasconcellos, Kim
Dube, Nokukhanya Z.
Sibusiso Gama, N.
Green, Garyth M.
Green-Thompson, Randolph
Kinoo, Suman Mewa
Kistnasami, Prenolin
Maharaj, Kapil
Moodley, Manogaran S.
Mothae, Sibongile J.
Naidoo, Ruvashni
Aslam, M.
Noorbhai, F.
Rughubar, Vivesh
Reddy, Jenendhiran
Singh, Avesh
Skinner, David L.
Smith, Murray J.
Singh, Bhagwan
Misra, Ravi
Naidoo, Maheshwar
Ramdharee, Pireshin
Selibea, Yvonne
Sewpersad, Selina
Sham, Shailendra
Wessels, Joseph D.
Africander, Cucu
Bejia, Tarek
Blakemore, Stephen P.
Botes, Marisa
Bunwarie, Bimalshakth
Hernandez, Carlos B.
Jeeraz, Mohammud A.
Legutko, Dagmara A.
Lopez, Acela G.
De Meyer, Jenine N.
Muzenda, Tanaka
Naidoo, Noel
Patel, Maryam
Pentela, Rao
Junge, Marina
Mansoor, Naj
Rademan, Lana
Scislowski, Pawel
Seedat, Ismail
van den Berg, Bianca
van der Merwe, Doreen
van Wyk, Steyn
Govender, Komalan
Naicker, Darshan
Ramjee, Rajesh
Saley, Mueen
Kuhn, Warren Paul
Matos-Puig, Roel
Moolla, Zaheer
Lisi, Alberto
Perez, Gisela
Valle Beltran, Anna
Lozano, Angels
Delgado Navarro, Carlos
Duca, Alejandro
Pastor Martinez, Ernesto
Ferrando, Carlos
Fuentes, Isabel
García-Pérez, Maria Luisa
Gracia, Estefania
Izquierdo Palomares, Ana
Katime, Antonio
Miñana, Amanda
Incertis, Raul
Romero, Esther
Romero Garcia, Carolina Soledad
Rubio, Concepcion
Socorro Artiles, Tania
Soro, Marina
Valls, Paola
Laguarda, Gisela Alaman
Benavent, Pau
Cuenca, Vicente Chisbert
Cueva, Andreu
Lafuente, Matilde
Parra, Asuncion Marques
Rodrigo, Alejandra Romero
Sanchez-Morcillo, Silvia
Tormo, Sergi
Redondo, Francisco Javier
De Andres, Jose
Gómez Diago, Lorena
Hernández Cádiz, Maria José
Manuel, Granell Gil
Peris, Raquel
Saiz, Cristina
Tatay, Jose
Tebar Soto, Maria Teresa
Brunete, Tamara
Cancho, David
Delgado García, David R.
Zamudio, Diana
Garcia Del Valle, Santiago
Luz Serrano, M.
Alonso, Eduardo
Anillo, Victor
Maseda, Emilio
Salgado, Patricia
Suarez, Luis
Suarez-de-la-Rica, Alejandro
Villagrán, María José
Alonso, José Ignacio
Cabezuelo, Estefania
Garcia-Saiz, Irene
Lopez del Moral, Olga
Martín, Silvia
Perez Gonzalez, Alba
Tovar Doncel, Sherezade
Vera, Martin Agüero
Ávila Sánchez, Francisco José
Castaño, Beatriz
Castaño Moreira, Beatriz
Flores Risco, Sahely
Paz Martín, Daniel
Pérez Martín, Fernando
Poza, Paloma
Ruiz, Adela
Serna Martínez, Wilson Fabio
Vicente, Bárbara Vázquez
Dominguez, Saul Velaz
Fernández, Salvador
Munoz-López, Alfonso
Bernat, Maria Jose
Mas, Arantxa
Planas, Kenneth
Jawad, Monir
Saeed, Yousif
Hedin, Annika
Levander, Helena
Holmström, Sandra
Lönn, David
Zoerner, Frank
Åkring, Irene
Widmark, Carl
Zettergren, Jan
Liljequist, Victor Aspelund
Nystrom, Lena
Odeberg-Wernerman, Suzanne
Oldner, Anders
Reje, Patrik
Lyckner, Sara
Sperber, Jesper
Adolfsson, Anne
Klarin, Bengt
Ögren, Katrin
Barras, Jean-Pierre
Bührer, Thomas
Despotidis, Vasileios
Helmy, Naeder
Holliger, Stephan
Raptis, Dimitri Aristotle
Schmid, Roger
Meyer, Antoine
Jaquet, Yves
Kessler, Ulf
Muradbegovic, Mirza
Nahum, Solange R.
Rotunno, Teresa
Schiltz, Boris
Voruz, François
Worreth, Marc
Christoforidis, Dimitri
Popeskou, Sotirios Georgios
Furrer, Markus
Prevost, Gian Andrea
Stocker, Andrea
Lang, Klaus
Breitenstein, Stefan
Ganter, Michael T.
Geisen, Martin
Soll, Christopher
Korkmaz, Michelle
Lubach, Iris
Schmitz, Michael
Meyer zu Schwabedissen, Moritz
Zingg, Urs
Hillermann, Thomas
Wildi, Stefan
Pinto, Bernardo Bollen
Walder, Bernhard
Hübner, Martin
Mariotti, Giustina
Slankamenac, Ksenija
Namuyuga, Mirioce
Kyomugisha, Edward
Kituuka, Olivia
Wesonga Shikanda, Anne
Kakembo, Nasser
Otim Tom, Charles
Webombesa, Antonina
Bua, Emmanuel
Ssettabi, Eden Michael
Epodoi, Joseph
Kabagenyi, Fiona
Kirya, Fred
Dempsey, Ged
Seasman, Colette
Basit Nawaz Khan, Raja
Kurasz, Claire
Macgregor, Mark
Shawki, Burhan
Hariharan, Vimal
Chau, Simon
Ellis, Kate
Butt, Georgina
Chicken, Dennis-Wayne
Christmas, Natasha
Allen, Samantha
Daniel, Gayatri Daniel
Dempster, Angie
Kemp, Juliette
Matthews, Lewis
Mcglone, Philip
Tambellini, Joanne
Trodd, Dawn
Freitas, Katie
Garg, Atul
Karpate, Shilpaja
Kulkarni, Aditi
O’Hara, Chloe
Troko, Jtroko
Angus, Kirsty
Bradley, Jacqueline
Brennan, Emma
Brooks, Carolyn
Brown, Janette
Brown, Gemma
Finch, Amanda
Gratrix, Karen
Hesketh, Sue
Hill, Gillian
Jeffs, Carol
Morgan, Maureen
Pemberton, Chris
Slawson, Nicola
Spickett, Helen
Swarbrick, Gemma
Thomas, Megan
Van Duyvenvoorde, Greta
Brennan, Andrew
Briscoe, Richard
Cooper, Sarah
Lawton, Tom
Northey, Martin
Senaratne, Rashmi
Stanworth, Helen
Burrows, Lorna
Cain, Helen
Craven, Rachael
Davies, Keith
Jonas, Attila
Pachucki, Marcin
Walkden, Graham
Davies, Helen
Gudaca, Mariethel
Hobrok, Maria
Arawwawala, Dilshan
Fergey, Lauren
Gardiner, Matthew
Gunn, Jacqueline
Johnson, Lyndsay
Lofting, Amanda
Lyle, Amanda
Mc Neela, Fiona
Smolen, Susan
Topliffe, Joanne
Williams, Sarah
Bland, Martin
Kaura, Vikas
Lanka, Prasad
Naylor, Chardé
Smith, Neil
Ahmed, Ahmed
Myatt, John
Shenoy, Ravikiran
Soon, Wai Cheong
Tan, Jessica
Karadia, Sunny
Self, James
Durant, Emma
Tripathi, Shiva
Bullock, Clare
Campbell, Debbie
Ghosh, Alison
Hughes, Thomas
Zsisku, Lajos
Bengeri, Sheshagiri
Cowton, Amanda
Khalid, Mohammed Shazad
Limb, James
Mcadam, Colin
Porritt, Mandy
Rafi, M. Amir
Shekar, Priya
Harden, Catherine
Hollands, Heidi
King, Angela
March, Linda
Minto, Gary
Patrick, Abigail
Waugh, Darren
Kumara, Paramesh
Simeson, Karen
Yarwood, Jamie
Browning, Julie
Hatton, Jonathan
Julian, Howes
Mitra, Atideb
Newton, Maria
Pernu, Pawan
Wilson, Alison
Commey, Thelma
Foot, Helen
Glover, Lyn
Gupta, Ajay
Lancaster, Nicola
Levin, Jill
Mackenzie, Felicity
Mestanza, Claire
Nofal, Emma
Pout, Lauren
Varden, Rosanna
Wild, Jonathan
Jones, Stephanie
Moreton, Sarah
Pulletz, Mark
Davies, Charlotte
Martin, Matthew
Thomas, Sian
Burns, Karen
Mcarthur, Carol
Patel, Panna
Lau, Gary
Rich, Natalie
Davis, Fiona
Lyons, Rachel
Port, Beth
Prout, Rachel
Smith, Christopher
Adelaja, Yemi
Bennett, Victoria
Bidd, Heena
Dumitrescu, Alexandra
Murphy, Jacqui Fox
Keen, Abigail
Mguni, Nhlanhla
Ong, Cheng
Adams, George
Boshier, Piers
Brown, Richard
Butryn, Izabella
Chatterjee, Jayanta
Freethy, Alexander
Lockwood, Geoffrey
Tsakok, Maria
Tsiligiannis, Sophia
Peat, William
Stephenson, Lorraine
Bradburn, Mike
Pick, Sara
Cunha, Pedro
Olagbaiye, Olufemi
Tayeh, Salim
Abernethy, Caroline
Balasubramaniam, Madhu
Bennett, Rachael
Bolton, David
Martinson, Victoria
Naylor, Charde
Bell, Stephanie
Heather, Blaylock
Kushakovsky, Vlad
Alcock, Liam
Alexander, Hazel
Anderson, Colette
Baker, Paul
Brookes, Morag
Cawthorn, Louise
Cirstea, Emanuel
Colling, Kerry
Coulter, Ian
Das, Suparna
Haigh, Kathryn
Hamdan, Alhafidz
Hugill, Keith
Kottam, Lucksy
Lisseter, Emily
Mawdsley, Matthew
Mcgivern, Julie
Padala, Krishnaveni
Phelps, Victoria
Kumar, Vineshykaa Ramesh
Stewart, Kirsten
Towse, Kayley
Tregonning, Julie
Vahedi, Ali
Walker, Alycon
Baines, Duncan
Bilolikar, Anjali
Chande, Shiv
Copley, Edward
Dunk, Nigel
Kulkarni, Raghavendra
Kumar, Pawan
Metodiev, Yavor
Ncomanzi, Dumisani
Raithatha, Bhavesh
Raymode, Parizade
Szafranski, Jan
Twohey, Linda
Watt, Philip
Weatherall, Lucie
Weatherill, J.
Whitman, Zoe
Wighton, Elinor
Abayasinghe, Chamika
Chan, Alexander
Darwish, Sharif
Gill, James
Glasgow, Emma
Hadfield, Daniel
Harris, Clair
Kochhar, Arun
Mellis, Clare
Pool, Andrew
Riozzi, Paul
Selman, Andrew
Smith, Emma-Jane
Vele, Liana
Gercek, Yuksel
Guy, Kramer
Holden, Douglas
Watson, Nicholas
Whysall, Karen
Andreou, Prematie
Hales, Dawn
Thompson, Jonathan
Bowrey, Sarah
Mcdonald, Shara
Gilmore, Jemma
Hills, Vicky
Kelly, Chan
Kelly, Sinead
Lloyd, Geraint
Abbott, Tom
Gall, Lewis
Torrance, Hew
Vivian, Mark
Berntsen, Emer
Nolan, Tracey
Turner, Angus
Vohra, Akbar
Brown, Andrew
Clark, Richard
Coughlan, Elaine
Daniel, Conway
Patvardhan, Chinmay
Pearson, Rachel
Predeep, Sheba
Saad, Hesham
Shanmugam, Mohanakrishnan
Varley, Simon
Wylie, Katharine
Cooper, Lucy
Makowski, Arystarch
Misztal, Beata
Moldovan, Eliza
Pegg, Claire
Donovan, Andrew
Foot, Jayne
Large, Simon
Claxton, Andrew
Netke, Bhagyashree
Armstrong, Richard
Calderwood, Claire
Kwok, Andy
Mohr, Otto
Oyeniyi, Peter
Patnaik, Lisa
Post, Benjamin
Ali, Sarah
Arshad, Homa
Baker, Gerard
Brenner, Laura
Brincat, Maximilian
Brunswicker, Annemarie
Cox, Hannah
Cozar, Octavian Ionut
Durst, Alexander
Fengas, Lior
Flatt, Jim
Glister, Georgina
Narwani, Vishal
Photi, Evangelos
Rankin, Adeline
Rosbergen, Melissa
Tan, Mark
Beaton, Ceri
Horn, Rachel
Hunt, Jane
Rousseau, Guy
Stancombe, Lucia
Absar, Mohammed
Allsop, Joanne
Drinkwater, Zoe
Hodgkiss, Tracey
Smith, Kirsty
Brown, Jamie
Alexander-Sefre, Farhad
Campey, Lorraine
Dudgeon, Lucy
Hall, Kathryn
Hitchcock, Rachael
James, Lynne
Smith, Kate
Winstone, Ulrika
Ahmad, Norfaizan
Bauchmuller, Kris
Harrison, Jonathan
Jeffery, Holly
Miller, Duncan
Pinder, Angela
Pothuneedi, Sailaja
Rosser, Jonathan
Sanghera, Sumayer
Swift, Diane
Walker, Rachel
Bester, Delia
Cavanagh, Sarah
Cripps, Heather
Daniel, Harvey
Lynch, Julie
Paton, Alison
Pyke, Shirley
Scholefield, John
Whitworth, Helen
Bottrill, Fiona
Ramalingam, Ganesh
Webb, Stephen
Akerman, Nik
Antill, Philip
Bourner, Lynsey
Buckley, Sarah
Castle, Gail
Charles, Rob
Eggleston, Christopher
Foster, Rebecca
Gill, Satwant
Lindley, Kate
Lklouk, Mohamed
Lowery, Tracey
Martin, Oliver
Milne, David
O’Connor, Patrick
Ratcliffe, Andrew
Rose, Alastair
Smith, Annie
Varma, Sandeep
Ward, Jackie
Barcraft-Barnes, Helena
Camsooksai, Julie
Colvin, Carolyn
Reschreiter, Henrik
Tbaily, Lee
Venner, Nicola
Hamilton, Caroline
Kelly, Lewis
Toth-Tarsoly, Piroska
Dodsworth, Kerry
Foord, Denise
Gordon, Paul
Hawes, Elizabeth
Lamb, Nikki
Mouland, Johanna
Nightingale, Jeremy
Rose, Steve
Schrieber, Joe
Al ‘Amri, Khalid
Aladin, Hafiz
Arshad, Mohammed Asif
Barraclough, James
Bentley, Conor
Bergin, Colin
Carrera, Ronald
Clarkson, Aisling
Collins, Michelle
Cooper, Lauren
Denham, Samuel
Griffiths, Ewen
Ip, Peter
Jeyanthan, Somasundaram
Joory, Kavita
Kaur, Satwant
Marriott, Paul
Mitchell, Natalie
Nagaiah, Sukumar
Nilsson, Annette
Parekh, Nilesh
Pope, Martin
Seager, Joseph
Serag, Hosam
Tameem, Alifia
Thomas, Anna
Thunder, Joanne
Torrance, Andrew
Vohra, Ravinder
Whitehouse, Arlo
Wong, Tony
Blunt, Mark
Wong, Kate
Giles, Julian
Reed, Isabelle
Weller, Debbie
Bell, Gillian
Birch, Julie
Damant, Rose
Maiden, Jane
Mewies, Clare
Prince, Claire
Radford, Jane
Balain, Birender
Banerjee, Robin
Barnett, Andrew
Burston, Ben
Davies, Kirsty
Edwards, Jayne
Evans, Chris
Ford, David
Gallacher, Pete
Hill, Simon
Jaffray, David
Karlakki, Sudheer
Kelly, Cormac
Kennedy, Julia
Kiely, Nigel
Lewthwaite, Simon
Marquis, Chris
Ockendon, Matthew
Phillips, Stephen
Pickard, Simon
Richardson, James
Roach, Richard
Smith, Tony
Spencer-Jones, Richard
Steele, Niall
Steen, Julie
Van Liefland, Marck
White, Steve
Faulds, Matthew
Harris, Meredyth
Kelly, Carrie
Nicol, Scott
Pearson, Sally Anne
Chukkambotla, Srikanth
Andrew, Alyson
Attrill, Elizabeth
Campbell, Graham
Datson, Amanda
Fouracres, Anna
Graterol, Juan
Graves, Lynne
Hong, Bosun
Ishimaru, Alexander
Karthikeyan, Arvind
King, Helen
Lawson, Tom
Lee, Gregory
Lyons, Saoirse
Macalister Hall, Andrew
Mathoulin, Sophie
Mcintyre, Eilidh
Mclaughlin, Danny
Mulcahy, Kathleen
Ratcliffe, Anna
Robbins, James
Sung, Weilin
Tayo, Adeoluwa
Trembath, Lisa
Venugopal, Suneetha
Walker, Robert
Wigmore, Geoffrey
Boereboom, Catherine
Downes, Charlotte
Humphries, Ryan
Melbourne, Susan
Smith, Coral
Tou, Samson
Ullah, Shafa
Batchelor, Nick
Boxall, Leigh
Broomby, Rupert
Deen, Tariq
Hellewell, Alistair
Helliwell, Laurence
Hutchings, Melanie
Hutchins, David
Keenan, Samantha
Mackie, Donna
Donna, Alison
Smith, Frances
Stone, Lucy
Thorpe, Kevin
Wassall, Richard
Woodgate, Andrew
Baillie, Shelley
Campbell, Tara
James, Sarah
King, Chris
Marques de Araujo, Daniela
Martin, Daniel
Morkane, Clare
Neely, Julia
Rajendram, Rajkumar
Burton, Megan
James, Kathryn
Keevil, Edward
Minik, Orsolya
Morgan, Jenna
Musgrave, Anna
Rajanna, Harish
Roberts, Tracey
Adamson, Michael
Jumbe, Sandra
Kendall, Jennie
Muthuswamy, Mohan Babu
Anderson, Charlotte
Cruikshanks, Andrew
Wrench, Ian
Zeidan, Lisa
Ardern, Diane
Harris, Benjamin
Hellstrom, Johanna
Martin, Jane
Thomas, Richard
Varsani, Nimu
Wrey Brown, Caroline
Docherty, Philip
Gillies, Michael
Mcgregor, Euan
Usher, Helen
Craig, Jayne
Smith, Andrew
Ahmad, Tahania
Bodger, Phoebe
Creary, Thais
Fowler, Alexander
Hewson, Russ
Ijuo, Eke
Jones, Timothy
Kantsedikas, Ilya
Lahiri, Sumitra
Mclean, Aaron Lawson
Niebrzegowska, Edyta
Phull, Mandeep
Wang, Difei
Wickboldt, Nadine
Baldwin, Jacqueline
Doyle, Donna
Mcmullan, Sean
Oladapo, Michelle
Owen, Thomas
Williams, Alexandra
Daniel, Hull
Gregory, Peter
Husain, Tauqeer
Kirk-Bayley, Justin
Mathers, Edward
Montague, Laura
White, Stuart
Avis, Joanne
Cook, Tim
Dali-Kemmery, Lola
Kerslake, Ian
Lambourne, Victoria
Pearson, Annabel
Boyd, Christine
Callaghan, Mark
Lawson, Cathy
Mccrossan, Roopa
Nesbitt, Vanessa
O’Connor, Laura
Scott, Julia
Sinclair, Rhona
Farid, Nahla
Morgese, Ciro
Bhatia, Kailash
Karmarkar, Swati
Ahmed, Jamil
Branagan, Graham
Hutton, Monica
Swain, Andrew
Brookes, Jamie
Cornell, Jonathan
Dolan, Rachael
Hulme, Jonathan
Jansen van Vuuren, Amanda
Jowitt, Tom
Kalashetty, Gunasheela
Lloyd, Fran
Patel, Kiran
Sherwood, Nicholas
Brown, Lynne
Chandler, Ben
Deighton, Kerry
Emma, Temlett
Haunch, Kirsty
Cheeseman, Michelle
Dent, Kathy
Garg, Sanjeev
Gray, Carol
Hood, Marion
Jones, Dawn
Juj, Joanne
Rao, Roshan
Walker, Tara
Al Anizi, Mashel
Cheah, Clarissa
Cheing, Yushio
Coutinho, Francisco
Gondo, Prisca
Hadebe, Bernard
Onie Hove, Mazvangu
Khader, Ahamed
Krishnachetty, Bobby
Rhodes, Karen
Sokhi, Jagdish
Baker, Katie-Anne
Bertram, Wendy
Looseley, Alex
Mouton, Ronelle
Arnold, Glenn
Arya, Shobhit
Balfoussia, Danai
Baxter, Linden
Harris, James
Jones, Craig
Knaggs, Alison
Markar, Sheraz
Perera, Anisha
Scott, Alasdair
Shida, Asako
Sirha, Ravneet
Wright, Sally
Frost, Victoria
Gray, Catherine
Andrews, Emma
Arrandale, Lindsay
Barrett, Stephen
Cifra, Elna
Cooper, Mariese
Dragnea, Dragos
Elna, Cifra
Maclean, Jennifer
Meier, Sonja
Milliken, Donald
Munns, Christopher
Ratanshi, Nadir
Salvana, Abegail
Watson, Anthony
Ali, Hani
Campbell, Gill
Critchley, Rebecca
Hicks, Catherine
Liddle, Alison
Pass, Marc
Ritchie, Charlotte
Thomas, Charlotte
Too, Lingxi
Welsh, Sarah
Gill, Talvinder
Johnson, Joanne
Reed, Joanne
Davis, Edward
Papadopoullos, Sam
Attwood, Clare
Biffen, Andrew
Boulton, Kerenza
Gray, Sophie
Hay, David
Mills, Sarah
Montgomery, Jane
Riddell, Rory
Simpson, James
Bhardwaj, Neeraj
Paul, Elaine
Uwubamwen, Nosakhare
Alexander, Maini
Arrich, James
Arumugam, Swarna
Blackwood, Douglas
Boggiano, Victoria
Brown, Robyn
Lam Chan, Yik
Chatterjee, Devnandan
Chhabra, Ashok
Christian, Rachel
Costelloe, Hannah
Coxwell Matthewman, Madeline
Dalton, Emma
Darko, Julia
Davari, Maria
Dave, Tejal
Deacon, Matthew
Deepak, Shantal
Edmond, Holly
Ellis, Jessica
El-Sayed, Ahmed
Eneje, Philip
English, Rose
Ewe, Renee
Foers, William
Franklin, John
Gallego, Laura
Garrett, Emily
Goldberg, Olivia
Goss, Harry
Greaves, Rosanna
Harris, Rudy
Hennings, Charles
Jones, Eleanor
Kamali, Nelson
Kokkinos, Naomi
Lewis, Carys
Lignos, Leda
Malgapo, Evaleen Victoria
Malik, Rizwana
Milne, Andrew
Mulligan, John-Patrick
Nicklin, Philippa
Palipane, Natasha
Parsons, Thomas
Piper, Rebecca
Prakash, Rohan
Ramesh, Byron
Rasip, Sarah
Reading, Jacob
Rela, Mariam
Reyes, Anna
Robert, Stephens
Rooms, Martin
Shah, Karishma
Simons, Henry
Solanki, Shalil
Spowart, Emma
Stevens, Amy
Thomas, Christopher
Waggett, Helena
Yassaee, Arrash
Kennedy, Anthony
Scott, Sara
Somanath, Sameer
Berg, Andrew
Hernandez, Miguel
Nanda, Rajesh
Tank, Ghanshyambhai
Wilson, Natalie
Wilson, Debbie
Al-Soudaine, Yassr
Baldwin, Matthew
Cornish, Julie
Davies, Zoe
Davies, Leigh
Edwards, Marc
Frewer, Natasha
Gallard, Sian
Glasbey, James
Harries, Rhiannon
Hopkins, Luke
Kim, Taeyang
Koompirochana, Vilavan
Lawson, Simon
Lewis, Megan
Makzal, Zaid
Scourfield, Sarah
Ahmad, Yousra
Bates, Sarah
Blackwell, Clare
Bryant, Helen
Coulter, Suzanne
Cruickshank, Ross
Daniel, Sonya
Daubeny, Thomas
Edwards, Mark
Golder, Kim
Hawkins, Lesley
Helen, Bryant
Hinxman, Honor
Levett, Denny
Skinner, Ben
Walsgrove, Joseph
Dickson, Jane
Constantin, Kathryn
Karen, Markwell
O’Brien, Peter
O’Donohoe, Lynn
Payne, Hannah
Sundayi, Saul
Walker, Elaine
Brooke, Jenny
Cardy, Jon
Humphreys, Sally
Kessack, Laura
Kubitzek, Christiane
Kumar, Suhas
Cotterill, Donna
Hodzovic, Emil
Hosdurga, Gurunath
Miles, Edward
Saunders, Glenn
Campbell, Marta
Chan, Peter
Jemmett, Kim
Raj, Ashok
Naik, Aditi
Ramamoorthy, Rajarajan
Shah, Nimesh
Sylvan, Axel
Blyth, Katharine
Burtenshaw, Andrew
Freeman, David
Johnson, Emily
Lo, Philip
Martin, Terry
Plunkett, Emma
Wollaston, Julie
Allison, Joanna
Carroll, Christine
Craw, Nicholas
Craw, Sarah
Pitt-Kerby, Tressy
Rowland-Axe, Rebecca
Spurdle, Katie
Mcdonald, Andrew
Simon, Davies
Sinha, Vivek
Smith, Thomas
Banner-Goodspeed, Valerie
Boone, Myles
Campbell, Kathleen
Lu, Fengxin
Scannell, Joseph
Sobol, Julia
Balajonda, Naraida
Clemmons, Karen
Conde, Carlos
Funk, Bonita
Hall, Roger
Hopkins, Thomas
Olaleye, Omowunmi
Omer, Omer
Pender, Michelle
Porto, Angelo
Stevens, Alice
Waweru, Peter
Yeh, Erlinda
Bodansky, Daniella
Evans, Adam
Kleopoulos, Steven
Maril, Robert
Mathney, Edward
Sanchez, Angela
Tinuoye, Elizabeth
Bateman, Brian
Eng, Kristen
Jiang, Ning
Ladha, Karim
Needleman, Joseph
Chen, Lee-lynn
Lane, Rondall
Robinowitz, David
Ghushe, Neil
Irshad, Mariam
Patel, Samir
Takemoto, Steven
Wallace, Art
Mazzeffi, Michael
Rock, Peter
Wallace, Karin
Zhu, Xiaomao
Chua, Pandora
Mattera, Matthew
Sharar, Rebecca
Thilen, Stephan
Treggiari, Miriam
Morgan, Angela
Sofjan, Iwan
Subramaniam, Kathirvel
Avidan, Michael
Maybrier, Hannah
Muench, Maxwell
Wildes, Troy
Pokaż więcej
Temat :
Critical care/utilisation
Postoperative care/methods
Postoperative care/statistics and numerical data
Surgical procedures, operative/mortality
Adult
Elective Surgical Procedures
Female
Hospitalization
Humans
Intensive Care Units
Length of Stay
Logistic Models
Male
Middle Aged
Perioperative Care
Postoperative Period
Prospective Studies
Critical Care and Intensive Care Medicine
Opis pliku :
ELETTRONICO
Tytuł :
Global patient outcomes after elective surgery: Prospective cohort study in 27 low-, middle- and high-income countries
Autorzy :
Pearse, Rupert M.
Clavien, Pierre-Alain
Demartines, Nicolas
Fleisher, Lee A.
Grocott, Mike
Haddow, James
Holt, Peter
Moreno, Rui
Pritchard, Naomi
Rhodes, Andrew
Wilson, Matt
Ferguson, Marissa
Macmahon, Michael
Shulman, Mark
Cherian, Ritchie
Currow, Helen
Kanathiban, Kathirgamanathan
Gillespie, David
Pathmanathan, Edward
Phillips, Katherine
Reynolds, Jenifer
Rowley, Joanne
Douglas, Jeanene
Kerridge, Ross
Garg, Sameer
Bennett, Michael
Jain, Megha
Alcock, David
Terblanche, Nico
Cotter, Rochelle
Leslie, Kate
Stewart, Marcelle
Zingerle, Nicolette
Clyde, Antony
Hambidge, Oliver
Rehak, Adam
Cotterell, Sharon
Huynh, Wilson Binh Quan
Mcculloch, Timothy
Ben-Menachem, Erez
Egan, Thomas
Cope, Jennifer
Halliwell, Richard
Fellinger, Paul
Haisjackl, Markus
Haselberger, Simone
Holaubek, Caroline
Lichtenegger, Paul
Scherz, Florian
Schmid, Werner
Hoffer, Franz
Cakova, Veronika
Eichwalder, Andreas
Fischbach, Norbert
Klug, Reinhold
Schneider, Elisabeth
Vesely, Martin
Wickenhauser, Reinhart
Grubmueller, Karl Gernot
Leitgeb, Marion
Lang, Friedrich
Toro, Nancy
Bauer, Marlene
Laengle, Friedrich
Haberl, Claudia
Mayrhofer, Thomas
Trybus, Christoph
Buerkle, Christian
Forstner, Karin
Germann, Reinhard
Rinoesl, Harald
Schindler, Elke
Trampitsch, Ernst
Bogner, Gerhard
Dankl, Daniel
Duenser, Martin
Fritsch, Gerhard
Gradwohl-Matis, Ilse
Hartmann, Andreas
Hoelzenbein, Thomas
Jaeger, Tarkan
Landauer, Franz
Lindl, Gregor
Lux, Michael
Steindl, Johannes
Stundner, Ottokar
Szabo, Christian
Bidgoli, Jawad
Verdoodt, Hans
Forget, Patrice
Kahn, David
Lois, Fernande
Momeni, Mona
Prã©gardien, Caroline
Pospiech, Audrey
Steyaert, Arnaud
Veevaete, Laurent
De Kegel, Dirk
De Jongh, Karen
Foubert, Luc
Smitz, Carine
Vercauteren, Marcel
Poelaert, Jan
Van Mossevelde, Veerle
Abeloos, Jacques
Bouchez, Stefaan
Coppens, Marc
De Baerdemaeker, Luc
Deblaere, Isabel
De Bruyne, Ann
De Hert, Stefan
Fonck, Kristine
Heyse, Bjorn
Jacobs, Tom
Lapage, Koen
Moerman, Anneliese
Neckebroek, Martine
Parashchanka, Aliaksandra
Roels, Nathalie
Van Den Eynde, Nancy
Vandenheuvel, Michael
Van Limmen, Jurgen
Vanluchene, Ann
Vanpeteghem, Caroline
Wouters, Patrick
Wyffels, Piet
Huygens, Christel
Vandenbempt, Punitha
Van De Velde, Marc
Dylst, Dimitri
Janssen, Bruno
Schreurs, Evelien
Aleixo, Fábia Berganton
Candido, Keulle
Batista, Hugo Dias
Guimaraã£es, Mario
Guizeline, Jaqueline
Hoffmann, Joã£o
Lobo, Suzana
Lobo, Francisco Ricardo Marques
Nascimento, Vinã­cius
Nishiyama, Katia
Pazetto, Lucas
Souza, Daniela
Rodrigues, Rodrigo Souza
Dos Santos, Ana Maria Vilela
Jardim, Jaquelline
Malbouisson, Luiz Marcelo Sá
Silva, Joao
Do Nascimento, Paulo
Baio, Thalissa Hermínia
De Castro, Gabriel Isaac Pereira
Oliveira, Henri Roger Watanabe
Amendola, Cristina Prata
Cardoso, Gutemberg
Ortega, Daniela
Brotto, Ana Flavia
De Oliveira, Mirella Cristine
Réa-Neto, Álvaro
Dias, Fernando
Travi, Maria Eduarda
Zerman, Luiza
Azambuja, Pedro
Knibel, Marcos Freitas
Martins, Antonio
Almeida, William
Neto, Calim Neder
Tardelli, Maria Angela
Caser, Eliana
Machado, Marcio
Aguzzoli, Crisitiano
Baldisserotto, Sã©rgio
Tabajara, Fernanda Beck
Bettega, Fernanda
Rodrigues, La Hore Correa
De Gasperi, Julia
Faina, Lais
Nolasco, Marcos Farias
Da Costa Fischer, Bruna Ferreira
De Campos Ferreira, Mariana Fosch
Hartmann, Cristina
Kliemann, Marta
Ribeiro, Gustavo Luis Hubert
Fraga, Julia Merladete
Netto, Thiago Motta
Pozza, Laura Valduga
Wendling, Paulo Rafael
Azevedo, Caroline
Garcia, Juliana
Lopes, Marcel
Maia, Bernardo
Maselli, Paula
Melo, Ralph
Mendes, Weslley
Neves, Matheus
Ney, Jacqueline
Piras, Claudio
Applewhaite, Christopher
Carr, Adrienne
Chow, Lorraine
Duttchen, Kaylene
Foglia, Julena
Greene, Michael
Hinther, Ashley
Houston, Kendra
Mccormick, Thomas Jared
Mikhayel, Jennifer
Montasser, Sam
Ragan, Alex
Suen, Andrew
Woolsey, Adrianna
Hai Chuan, Yu
Funk, Duane
Kowalski, Stephen
Legaspi, Regina
Mcdonald, Heather
Siddiqui, Faisal
Pridham, Jeremy
Rowe, Bernadette
Sampson, Sonia
Thiessen, Barton
Zbitnew, Geoff
Bernard, Andre
George, Ronald
Jones, Philip
Moor, Rita
Siddiqui, Naveed
Wolfer, Alexandra
Tran, Diem
Winch, Denyse
Dobson, Gary
Mccormic, Thomas
Montasser, Osama
Hall, Richard
Baghirzada, Leyla
Curley, Gerard
Dai, Si Yuan
Hare, Gregory
Lee, Esther
Shastri, Uma
Tsui, Albert
Yagnik, Anmol
Alvares, Danielle
Choi, Stephen
Dwyer, Heather
Flores, Kathrina
Mccartney, Colin
Somascanthan, Priya
Beattie, Scott
Carroll, Jo
Pazmino-Canizares, Janneth
Wijeysundera, Duminda
Ami, Noam
Chan, Vincent
Perlas, Anahi
Argue, Ruth
Huang, Yang
Lavis, Katie
Mayson, Kelly
Cao, Ying
Gao, Hong
Tingju, Hu
Jie, Lv
Yang, Jian
Yang, Yang
Zhong, Yi
Zhou, Jing
Zou, Xiaohua
Miao, He
Xiaoying, Li
Luo, Dihuan
Wang, Haiying
Tian, Yu
Chen, Liyong
Wang, Lijun
Cai, Yunfei
Cao, Zhongming
Yanling, Li
Lian, Jiaxin
Sun, Haiyun
Wang, Sheng
Wang, Zhipeng
Wang, Kenru
Zhu, Yi
Xindan, Du
Fan, Hao
Yunbin, Fu
Huang, Lixia
Huang, Yanming
Hwan, Haifang
Luo, Hong
Pi-Sheng, Qu
Tao, Fan
Wang, Zhen
Wang, Guoxiang
Wang, Shun
Zhang, Yan
Zhang, Xiaolin
Chen, Chao
Wang, Weixing
Liu, Zhengyuan
Fan, Lihua
Tang, Jing
Chen, Yijun
Chen, Yongjie
Han, Yangyang
Huang, Changshun
Liang, Guojin
Shen, Jing
Wang, Jun
Yang, Qiuhong
Zhen, Jungang
Zhou, Haidong
Chen, Junping
Chen, Zhang
Xiaoyu, Li
Meng, Bo
Haiwang, Ye
Zhang, Xiaoyan
Yanbing, Bi
Cao, Jianqiao
Guo, Fengying
Lin, Hong
Liu, Yang
Meng, Lv
Shi, Pengcai
Song, Xiumei
Sun, Chuanyu
Sun, Yongtao
Wang, Yuelan
Wang, Shenhui
Zhang, Min
Chen, Rong
Hou, Jiabao
Leng, Yan
Meng, Qing-Tao
Qian, Li
Shen, Ziying
Xia, Zhong-Yuan
Xue, Rui
Zhang, Yuan
Zhao, Bo
Zhou, Xian-Jin
Chen, Qiang
Guo, Huinan
Guo, Yongqing
Yuehong, Qi
Wei, Jianfeng
Zhang, Weiwei
Zheng, Lina
Bao, Qi
Chen, Yaqiu
Chen, Yijiao
Fei, Yue
Nianqiang, Hu
Xuming, Hu
Lei, Min
Xiaoqin, Li
Xiaocui, Lv
Miao, Fangfang
Ouyang, Lingling
Qian, Lu
Shen, Conyu
Sun, Yu
Wang, Yuting
Wang, Dong
Chao, Wu
Liyuan, Xu
Yuan, Jiaqi
Zhang, Lina
Zhang, Huan
Zhang, Yapping
Zhao, Jinning
Zhao, Chong
Zhao, Lei
Zheng, Tianzhao
Zhou, Dachun
Zhou, Haiyan
Zhou, Ce
Kaizhi, Lu
Zhao, Ting
Changlin, He
Chen, Hong
Chen, Shasha
Cheng, Baoli
Jie, He
Lin, YI JIN
Caixia, Li
Hui, Li
Pan, Yuanming
Shi, Yugang
Wen, Xiao Hong
Shuijing, Wu
Xie, Guohao
Zhang, Kai
Zhao, Bing
Xianfu, Lu
Chen, Feifei
Liang, Qisheng
Lin, Xuewu
Ling, Yunzhi
Liu, Gang
Tao, Jing
Yang, Lu
Zhou, Jialong
Chen, Fumei
Cheng, Zhonggui
Dai, Hanying
Feng, Yunlin
Hou, Benchao
Gong, Haixia
Chun Hua, Hu
Huang, Haijin
Huang, Jian
Jiang, Zhangjie
Mengyuan, Li
Lin, Jiamei
Liu, Mei
Liu, Weicheng
Liu, Zhiyi
Luo, Foquan
Longxian, Ma
Min, Jia
Shi, Xiaoyun
Song, Zhiping
Wan, Xianwen
Xiong, Yingfen
Lin, Xu
Yang, Shuangjia
Zhang, Qin
Zhang, Hongyan
Zhang, Huaigen
Zhang, Xuekang
Zhao, Lili
Zhao, Weihong
Zhao, Weilu
Zhu, Xiaoping
Bai, Yun
Chen, Linbi
Chen, Sijia
Dai, Qinxue
Geng, Wujun
Han, Kunyuan
Xin, He
Huang, Luping
Binbin, Ji
Jia, Danyun
Jin, Shenhui
Qianjun, Li
Liang, Dongdong
Luo, Shan
Lwang, Lulu
Yunchang, Mo
Pan, Yuanyuan
Xinyu, Qi
Qian, Meizi
Qin, Jinling
Ren, Yelong
Shi, Yiyi
Wang, Junlu
Wang, Junkai
Wang, Leilei
Xie, Junjie
Yan, Yixiu
Yao, Yurui
Zhang, Mingxiao
Zhao, Jiashi
Zhuang, Xiuxiu
Yanqiu, Ai
Fang, Du
Long, He
Huang, Ledan
Zhisong, Li
Huijuan, Li
Yetong, Li
Liwei, Li
Meng, Su
Yuan, Yazhuo
Zhang, Enman
Zhang, Jie
Zhao, Shuna
Zhenrong, Ji
Pei, Ling
Chen, Chen
Dong, Beibei
Jing, Li
Miao, Ziqiang
Hongying, Mu
Qin, Chao
Lin, Su
Wen, Zhiting
Xie, Keliang
Yonghao, Yu
Yuan, Fang
Xianwen, Hu
Zhang, Ye
Xiao, Wangpin
Zhu, Zhipeng
Dai, Qingqing
Kaiwen, Fu
Rong, Hu
Xiaolan, Hu
Huang, Song
Yaqi, Li
Liang, Yingping
Shuchun, Yu
Guo, Zheng
Jing, Yan
Tang, Na
Jie, Wu
Yuan, Dajiang
Zhang, Ruilin
Zhao, Xiaoying
Yuhong, Li
Bai, Hui-Ping
Liu, Chun-Xiao
Liu, Fei-Fei
Ren, Wei
Wang, Xiu-Li
Guan-Jie, Xu
Na, Hu
Bo, Li
Yangwen, Ou
Tang, Yongzhong
Yao, Shanglong
Zhang, Shihai
Kong, Cui-Cui
Liu, Bei
Wang, Tianlong
Wei, Xiao
Bo, Lu
Xia, Yanfei
Zhou, Jiali
Cai, Fang
Chen, Pushan
Shuangfei, Hu
Wang, Hongfa
Qiong, Xu
Liu, Hu
Jing, Liang
Bin, Li
Liu, Qiang
Liu, Yuejiang
Xinjian, Lu
Peng, Zhen Dan
Qiu, Xiaodong
Ren, Quan
Tong, Youliang
Wang, Jin
Wen, Yazhou
Qiong, Wu
Xia, Jiangyan
Xie, Jue
Xiong, Xiapei
Shixia, Xu
Yang, Tianqin
Hui, Ye
Yin, Ning
Yuan, Jing
Zeng, Qiuting
Zhang, Baoling
Zheng, Kang
Cang, Jing
Chen, Shiyu
Yu, Fan
Shuying, Fu
Xiaodong, Ge
Guo, Baolei
Huang, Wenhui
Jiang, Linghui
Jiang, Xinmei
Liu, Yi
Pan, Yan
Ren, Yun
Shan, Qi
Wang, Jiaxing
Wang, Fei
Chi, Wu
Zhang, Xiaoguang
Christiansen, Ida Cecilie
Granum, Simon Nørgaard
Rasmussen, Bodil Steen
Daugaard, Morten
Gambhir, Rajiv
Brandsborg, Birgitte
Steingrã­msdã³ttir, Guoný Erla
Jensen-Gadegaard, Peter
Olsen, Karsten Skovgaard
Siegel, Hanna
Eskildsen, Katrine Zwicky
Gã¤tke, Mona Ring
Wibrandt, Ida
Heintzelmann, Simon Bisgaard
Lange, Kai Henrik Wiborg
Lundsgaard, Rune Sarauw
Amstrup-Hansen, Louise
Hovendal, Claus
Larsen, Michael
Lenstrup, Mette
Kobborg, Tina
Larsen, Jens Rolighed
Pedersen, Anette Barbre
Smith, Søren Hübertz
Oestervig, Rebecca Monett
Rasmussen, Lars
Afshari, Arash
Andersen, Cheme
Ekelund, Kim
Secher, Erik Lilja
Beloeil, Helene
Lasocki, Sigismond
Venara, Aurã©lien
Biais, Matthieu
Ouattara, Alexandre
Sineus, Marlene
Molliex, Serge
Legouge, Marie Lim
Wallet, Florent
Tesniere, Antoine
Gaudin, Christophe
Lehur, Paul
Forsans, Emma
De Rudnicki, Stã©phane
Maudet, Valerie Serra
Mutter, Didier
Sojod, Ghassan
Ouaissi, Mehdi
Regimbeau, Jean-Marc
Futier, Emmanuel
Desbordes, Jacques
Comptaer, Nicolas
El Manser, Diae
Ethgen, Sabine
Lebuffe, Gilles
Auer, Patrick
Hã¤rtl, Christine