Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Sculier, Jean-Paul"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Immune evasion before tumour invasion in early lung squamous carcinogenesis
Autorzy :
Mascaux, CélineAff1, Aff2, Aff3, Aff4, Aff14, Aff15
Angelova, MihaelaAff5, Aff6, Aff7, Aff8, Aff16
Vasaturo, AngelaAff5, Aff6, Aff7, Aff8
Beane, Jennifer
Hijazi, Kahkeshan
Anthoine, Geraldine
Buttard, BénédicteAff5, Aff6, Aff7, Aff8
Rothe, Françoise
Willard-Gallo, Karen
Haller, AnnickAff11, Aff17
Ninane, Vincent
Burny, Arsène
Sculier, Jean-Paul
Spira, Avi
Galon, JérômeAff5, Aff6, Aff7, Aff8
Pokaż więcej
Źródło :
Nature: International weekly journal of science. 571(7766):570-575
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A phase III randomised study comparing concomitant radiochemotherapy with cisplatin and docetaxel as induction versus consolidation treatment in patients with locally advanced unresectable non-small cell lung cancer
Autorzy :
Sculier, Jean-Paul
Pokaż więcej
Źródło :
In Lung Cancer March 2018 117:32-37
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The IASLC Lung Cancer Staging Project: Methodology and Validation Used in the Development of Proposals for Revision of the Stage Classification of NSCLC in the Forthcoming (Eighth) Edition of the TNM Classification of Lung Cancer
Autorzy :
Goldstraw, Peter
Rami-Porta, Ramón
Asamura, Hisao
Ball, David
Beer, David G.
Beyruti, Ricardo
Bolejack, Vanessa
Chansky, Kari
Crowley, John
Detterbeck, Frank
Eberhardt, Wilfried Ernst Erich
Edwards, John
Galateau-Sallé, Françoise
Giroux, Dorothy
Gleeson, Fergus
Groome, Patti
Huang, James
Kennedy, Catherine
Kim, Jhingook
Kim, Young Tae
Kingsbury, Laura
Kondo, Haruhiko
Krasnik, Mark
Kubota, Kaoru
Lerut, Antoon
Lyons, Gustavo
Marino, Mirella
Marom, Edith M.
van Meerbeeck, Jan
Mitchell, Alan
Nakano, Takashi
Nicholson, Andrew G.
Nowak, Anna
Peake, Michael
Rice, Thomas
Rosenzweig, Kenneth
Ruffini, Enrico
Rusch, Valerie
Saijo, Nagahiro
Van Schil, Paul
Sculier, Jean-Paul
Shemanski, Lynn
Stratton, Kelly
Suzuki, Kenji
Tachimori, Yuji
Thomas, Jr. Charles F.
Travis, William
Tsao, Ming S.
Turrisi, Andrew
Vansteenkiste, Johan
Watanabe, Hirokazu
Wu, Yi-Long
Baas, Paul
Erasmus, Jeremy
Hasegawa, Seiki
Inai, Kouki
Kernstine, Kemp
Kindler, Hedy
Krug, Lee
Nackaerts, Kristiaan
Pass, Harvey
Rice, David
Falkson, Conrad
Filosso, Pier Luigi
Giaccone, Giuseppe
Kondo, Kazuya
Lucchi, Marco
Okumura, Meinoshin
Blackstone, Eugene
Cavaco, F. Abad
Barrera, E. Ansótegui
Arca, J. Abal
Lamelas, I. Parente
Obrer, A. Arnau
Jorge, R. Guijarro
Ball, D.
Bascom, G.K.
Orozco, A. I. Blanco
Castro, M. A. González
Blum, M.G.
Chimondeguy, D.
Cvijanovic, V.
Defranchi, S.
de Olaiz Navarro, B.
Campuzano, I. Escobar
Vidueira, I. Macía
Araujo, E. Fernández
García, F. Andreo
Fong, K.M.
Corral, G. Francisco
González, S. Cerezo
Gilart, J. Freixinet
Arangüena, L. García
Barajas, S. García
Girard, P.
Goksel, T.
Budiño, M. T. González
Casaurrán, G. González
Blanco, J. A. Gullón
Hernández, J. Hernández
Rodríguez, H. Hernández
Collantes, J. Herrero
Heras, M. Iglesias
Elena, J. M. Izquierdo
Jakobsen, E.
Kostas, S.
Atance, P. León
Ares, A. Núñez
Liao, M.
Losanovscky, M.
Lyons, G.
Magaroles, R.
De Esteban Júlvez, L.
Gorospe, M. Mariñán
McCaughan, B.
Kennedy, C.
Íñiguez, R. Melchor
Sorribes, L. Miravet
Gozalo, S. Naranjo
de Arriba, C. Álvarez
Delgado, M. Núñez
Alarcón, J. Padilla
Cuesta, J. C. Peñalver
Park, J.S.
Pass, Harvey
Fernández, M. J. Pavón
Rosenberg, M.
Ruffini, E.
Rusch, V.
de Cos Escuín, J. Sánchez
Vinuesa, A. Saura
Mitjans, M. Serra
Strand, T.E.
Subotic, D.
Swisher, S.
Terra, R.
Thomas, C.
Tournoy, K.
Van Schil, P.
Velasquez, M.
Wu, Y.L.
Yokoi, K.
Rami-Porta, Ramon
Ball, David
Bolejack, Vanessa
Crowley, John
Giroux, Dorothy J.
Kim, Jhingook
Lyons, Gustavo
Rice, Thomas
Suzuki, Kenji
Thomas, Jr. Charles F.
Travis, William D.
Wu, Yi-Long
Asamura, Hisao
Ball, David
Chansky, Kari
Crowley, John
Goldstraw, Peter
Rusch, Valerie
van Schil, Paul
Vansteenkiste, Johan
Watanabe, Hirokazu
Wu, Yi-Long
Zielinski, Marcin
Eberhardt, Wilfried
Chansky, Kari
Crowley, John
Kim, Young Tae
Kondo, Haruhiko
Mitchell, Alan
Turrisi, Andrew
Groome, Patti
Detterbeck, Frank
Bolejack, Vanessa
Crowley, John
Kennedy, Catherine
Krasnik, Mark
Peake, Michael
Sculier, Jean-Paul
Chansky, Kari
Crowley, John
Giroux, Dorothy J.
Gleeson, Fergus
van Meeerbeeck, Jan
Travis, William D.
Asamura, Hisao
Chansky, Kari
Crowley, John
Giroux, Dorothy J.
Nicholson, Andrew
Beyruti, Ricardo
Chansky, Kari
Crowley, John
Kubota, Kouru
Turrisi, Andrew
Tsao, Ming S.
Beer, David G.
Crowley, John
Wu, Yi-Long
Travis, William D.
Asamura, Hisao
Bankier, Alex
Beasley, Mary Beth
Detterbeck, Frank
Flieder, Douglas B.
Goo, Jin Mo
MacMahon, Heber
Naidich, David
Nicholson, Andrew
Powell, Charles A.
Prokop, Mathias
Rami-Porta, Ramon
Rusch, Valerie
van Schil, Paul
Yatabe, Yasushi
Detterbeck, Frank
Arenberg, Douglas A.
Asamura, Hisao
Bolejack, Vanessa
Crowley, John
Donington, Jessica S.
Franklin, Wilbur A.
Girard, Nicolas
Marom, Edith M.
Mazzone, Peter J.
Nicholson, Andrew G.
Rusch, Valerie W.
Tanoue, Lynn T.
Travis, William D.
Detterbeck, Frank C.
Pokaż więcej
Źródło :
In Journal of Thoracic Oncology September 2016 11(9):1433-1446
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Autoimmune paraneoplastic syndromes associated to lung cancer: A systematic review of the literature Part 4: Neurological paraneoplastic syndromes, involving the peripheral nervous system and the neuromuscular junction and muscles
Autorzy :
Ruelle, Lucien
Pokaż więcej
Źródło :
In Lung Cancer September 2017 111:150-163
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Autoimmune paraneoplastic syndromes associated to lung cancer: A systematic review of the literature: Part 5: Neurological auto-antibodies, discussion, flow chart, conclusions
Autorzy :
Sculier, Claudine
Pokaż więcej
Źródło :
In Lung Cancer September 2017 111:164-175
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The IASLC Lung Cancer Staging Project: External Validation of the Revision of the TNM Stage Groupings in the Eighth Edition of the TNM Classification of Lung Cancer
Autorzy :
Goldstraw, Peter
Rami-Porta, Ramón
Asamura, Hisao
Ball, David
Beer, David G.
Beyruti, Ricardo
Bolejack, Vanessa
Chansky, Kari
Crowley, John
Detterbeck, Frank
Erich Eberhardt, Wilfried Ernst
Edwards, John
Galateau-Sallé, Françoise
Giroux, Dorothy
Gleeson, Fergus
Groome, Patti
Huang, James
Kennedy, Catherine
Kim, Jhingook
Kim, Young Tae
Kingsbury, Laura
Kondo, Haruhiko
Krasnik, Mark
Kubota, Kaoru
Lerut, Antoon
Lyons, Gustavo
Marino, Mirella
Marom, Edith M.
van Meerbeeck, Jan
Mitchell, Alan
Nakano, Takashi
Nicholson, Andrew G.
Nowak, Anna
Peake, Michael
Rice, Thomas
Rosenzweig, Kenneth
Ruffini, Enrico
Rusch, Valerie
Saijo, Nagahiro
Van Schil, Paul
Sculier, Jean-Paul
Shemanski, Lynn
Stratton, Kelly
Suzuki, Kenji
Tachimori, Yuji
Thomas, Jr. Charles F.
Travis, William
Tsao, Ming S.
Turrisi, Andrew
Vansteenkiste, Johan
Watanabe, Hirokazu
Wu, Yi-Long
Baas, Paul
Erasmus, Jeremy
Hasegawa, Seiki
Inai, Kouki
Kernstine, Kemp
Kindler, Hedy
Krug, Lee
Nackaerts, Kristiaan
Pass, Harvey
Rice, David
Falkson, Conrad
Filosso, Pier Luigi
Giaccone, Giuseppe
Kondo, Kazuya
Lucchi, Marco
Okumura, Meinoshin
Blackstone, Eugene
Cavaco, F. Abad
Barrera, E. Ansótegui
Arca, J. Abal
Lamelas, I. Parente
Obrer, A. Arnau
Jorge, R. Guijarro
Ball, D.
Bascom, G.K.
Orozco, A. I. Blanco
Castro, M. A. González
Blum, M.G.
Chimondeguy, D.
Cvijanovic, V.
Defranchi, S.
de Olaiz Navarro, B.
Campuzano, I. Escobar
Vidueira, I. Macía
Araujo, E. Fernández
García, F. Andreo
Fong, K.M.
Corral, G. Francisco
González, S. Cerezo
Gilart, J. Freixinet
Arangüena, L. García
Barajas, S. García
Girard, P.
Goksel, T.
Budiño, M. T. González
Casaurrán, G. González
Blanco, J. A. Gullón
Hernández, J. Hernández
Rodríguez, H. Hernández
Collantes, J. Herrero
Heras, M. Iglesias
Elena, J. M. Izquierdo
Jakobsen, E.
Kostas, S.
Atance, P. León
Ares, A. Núñez
Liao, M.
Losanovscky, M.
Lyons, G.
Magaroles, R.
De Esteban Júlvez, L.
Gorospe, M. Mariñán
McCaughan, B.
Kennedy, C.
Íñiguez, R. Melchor
Sorribes, L. Miravet
Gozalo, S. Naranjo
Álvarez de Arriba, C.
Delgado, M. Núñez
Alarcón, J. Padilla
Cuesta, J. C. Peñalver
Park, J.S.
Pass, H.
Fernández, M. J. Pavón
Rosenberg, M.
Ruffini, E.
Rusch, V.
Sánchez de Cos Escuín, J.
Vinuesa, A. Saura
Mitjans, M. Serra
Strand, T.E.
Subotic, D.
Swisher, S.
Terra, R.
Thomas, C.
Tournoy, K.
Van Schil, P.
Velasquez, M.
Wu, Y.L.
Yokoi, K.
Chansky, Kari
Pokaż więcej
Źródło :
In Journal of Thoracic Oncology July 2017 12(7):1109-1121
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Autoimmune paraneoplastic syndromes associated to lung cancer: A systematic review of the literature: Part 3: Neurological paraneoplastic syndromes, involving the central nervous system
Autorzy :
Bentea, Georgiana
Pokaż więcej
Źródło :
In Lung Cancer April 2017 106:83-92
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Autoimmune paraneoplastic syndromes associated to lung cancer: A systematic review of the literature: Part 2: Hematologic, cutaneous and vascular syndromes
Autorzy :
Holbrechts, Stéphane
Pokaż więcej
Źródło :
In Lung Cancer April 2017 106:93-101
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The IASLC Mesothelioma Staging Project: Proposals for the M Descriptors and for Revision of the TNM Stage Groupings in the Forthcoming (Eighth) Edition of the TNM Classification for Mesothelioma
Autorzy :
Goldstraw, Peter
Rami-Porta, Ramón
Asamura, Hisao
Ball, David
Beer, David
Beyruti, Ricardo
Bolejack, Vanessa
Chansky, Kari
Crowley, John
Detterbeck, Frank C.
Eberhardt, Wilfried Ernst Erich
Edwards, John
Galateau-Sallé, Françoise
Giroux, Dorothy
Gleeson, Fergus
Groome, Patti
Huang, James
Kennedy, Catherine
Kim, Jhingook
Kim, Young Tae
Kingsbury, Laura
Kondo, Haruhiko
Krasnik, Mark
Kubota, Kaoru
Lerut, Toni
Lyons, Gustavo
Marino, Mirella
Marom, Edith M.
van Meerbeeck, Jan P.
Mitchell, Alan
Nakano, Takashi
Nicholson, Andrew G.
Nowak, Anna
Peake, Michael
Rice, Thomas W.
Rosenzweig, Kenneth
Ruffini, Enrico
Rusch, Valerie W.
Saijo, Nagahiro
Van Schil, Paul
Sculier, Jean-Paul
Shemanski, Lynn
Stratton, Kelly
Suzuki, Kenji
Tachimori, Yuji
Thomas, Jr. Charles F.
Travis, William D.
Tsao, Ming S.
Turrisi, Andrew
Vansteenkiste, Johan
Watanabe, Hirokazu
Wu, Yi-Long
Baas, Paul
Erasmus, Jeremy
Hasegawa, Seiki
Inai, Kouki
Kernstine, Kemp
Kindler, Hedy
Krug, Lee
Nackaerts, Kristiaan
Pass, Harvey
Rice, David
Falkson, Conrad
Filosso, Pier Luigi
Giaccone, Giuseppe
Kondo, Kazuya
Lucchi, Marco
Okumura, Meinoshin
Blackstone, Eugene
Asamura, H.
Batirel, H.
Bille, A.
Pastorino, U.
Call, S.
Cangir, A.
Cedres, S.
Friedberg, J.
Galateau-Sallé, F.
Hasagawa, S.
Kernstine, K.
Kindler, H.
McCaughan, B.
Nakano, T.
Nowak, A.
Ozturk, C. Atinkaya
Pass, H.
de Perrot, M.
Rea, F.
Rice, D.
Rintoul, R.
Ruffini, E.
Rusch, V.
Spaggiari, L.
Galetta, D.
Syrigos, K.
Thomas, C.
van Meerbeeck, J.P.
Nafteux, P.
Vansteenkiste, J.
Weder, W.
Optiz, I.
Yoshimura, M.
Rusch, Valerie W.
Pokaż więcej
Źródło :
In Journal of Thoracic Oncology December 2016 11(12):2112-2119
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The IASLC Mesothelioma Staging Project: Improving Staging of a Rare Disease Through International Participation
Autorzy :
Goldstraw, Peter
Rami-Porta, Ramón
Asamura, Hisao
Ball, David
Beer, David
Beyruti, Ricardo
Bolejack, Vanessa
Chansky, Kari
Crowley, John
Detterbeck, Frank
Eberhardt, Wilfried Ernst Erich
Edwards, John
Galateau-Sallé, Françoise
Giroux, Dorothy
Gleeson, Fergus
Groome, Patti
Huang, James
Kennedy, Catherine
Kim, Jhingook
Kim, Young Tae
Kingsbury, Laura
Kondo, Haruhiko
Krasnik, Mark
Kubota, Kaoru
Lerut, Antoon
Lyons, Gustavo
Marino, Mirella
Marom, Edith M.
van Meerbeeck, Jan
Mitchell, Alan
Nakano, Takashi
Nicholson, Andrew G.
Nowak, Anna
Peake, Michael
Rice, Thomas
Rosenzweig, Kenneth
Ruffini, Enrico
Rusch, Valerie
Saijo, Nagahiro
Van Schil, Paul
Sculier, Jean-Paul
Shemanski, Lynn
Stratton, Kelly
Suzuki, Kenji
Tachimori, Yuji
Thomas, Jr. Charles F.
Travis, William
Tsao, Ming S.
Turrisi, Andrew
Vansteenkiste, Johan
Watanabe, Hirokazu
Wu, Yi-Long
Baas, Paul
Erasmus, Jeremy
Hasegawa, Seiki
Inai, Kouki
Kernstine, Kemp
Kindler, Hedy
Krug, Lee
Nackaerts, Kristiaan
Pass, Harvey
Rice, David
Falkson, Conrad
Filosso, Pier Luigi
Giaccone, Giuseppe
Kondo, Kazuya
Lucchi, Marco
Okumura, Meinoshin
Blackstone, Eugene
Asamura, H.
Batirel, H.
Bille, A.
Pastorino, U.
Call, S.
Cangir, A.
Cedres, S.
Friedberg, J.
Galateau-Salle, F.
Hasagawa
Kernstine, K.
Kindler, H.
McCaughan, B.
Nakano, T.
Nowak, A.
Ozturk, C. Atinkaya
Pass, H.
de Perrot, M.
Rea, F.
Rice, D.
Rintoul, R.
Ruffini, E.
Rusch, V.
Spaggiari, L.
Galetta, D.
Syrigos, K.
Thomas, C.
van Meerbeeck, J.
Vansteenkiste, J.
Weder, W.
Opitz, I.
Yoshimura, M.
Pass, Harvey
Pokaż więcej
Źródło :
In Journal of Thoracic Oncology December 2016 11(12):2082-2088
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The IASLC Mesothelioma Staging Project: Proposals for Revisions of the N Descriptors in the Forthcoming Eighth Edition of the TNM Classification for Pleural Mesothelioma
Autorzy :
Goldstraw, Peter
Rami-Porta, Ramón
Asamura, Hisao
Ball, David
Beer, David
Beyruti, Ricardo
Bolejack, Vanessa
Chansky, Kari
Crowley, John
Detterbeck, Frank
Eberhardt, Wilfried Ernst Erich
Edwards, John
Galateau-Sallé, Françoise
Giroux, Dorothy
Gleeson, Fergus
Groome, Patti
Huang, James
Kennedy, Catherine
Kim, Jhingook
Kim, Young Tae
Kingsbury, Laura
Kondo, Haruhiko
Krasnik, Mark
Kubota, Kaoru
Lerut, Antoon
Lyons, Gustavo
Marino, Mirella
Marom, Edith M.
van Meerbeeck, Jan
Mitchell, Alan
Nakano, Takashi
Nicholson, Andrew G.
Nowak, Anna
Peake, Michael
Rice, Thomas
Rosenzweig, Kenneth
Ruffini, Enrico
Rusch, Valerie
Saijo, Nagahiro
Van Schil, Paul
Sculier, Jean-Paul
Shemanski, Lynn
Stratton, Kelly
Suzuki, Kenji
Tachimori, Yuji
Thomas, Jr. Charles F.
Travis, William
Tsao, Ming S.
Turrisi, Andrew
Vansteenkiste, Johan
Watanabe, Hirokazu
Wu, Yi-Long
Baas, Paul
Erasmus, Jeremy
Hasegawa, Seiki
Inai, Kouki
Kernstine, Kemp
Kindler, Hedy
Krug, Lee
Nackaerts, Kristiaan
Pass, Harvey
Rice, David
Falkson, Conrad
Filosso, Pier Luigi
Giaccone, Giuseppe
Kondo, Kazuya
Lucchi, Marco
Okumura, Meinoshin
Blackstone, Eugene
Asamura, Hisao
Batirel, Hasan
Bille, Andrea
Pastorino, Ugo
Call, Sergi
Cangir, Ayten K.
Cedres, Susana
Friedberg, Joseph S.
Galateau-Salle, Francoise
Hasagawa, Seiki
Kernstine, Kemp H.
Kindler, Hedy
McCaughan, Brian
Nafteux, Philippe
Nackaerts, Kristiaan
Vansteenkiste, Johan
Nakano, Takashi
Nowak, Anna
Atinkaya Ozturk, Cansel
Pass, Harvey
de Perrot, Marc
Rea, Federico
Rice, David C.
Rintoul, Robert
Ruffini, Enrico
Rusch, Valerie
Spaggiari, Lorenzo
Galetta, Domenico
Syrigos, K.N.
Thomas, Charles
van Meerbeeck, Jan
Weder, Walter
Opitz, Isabelle
Yoshimura, Masahiro
Rice, David
Pokaż więcej
Źródło :
In Journal of Thoracic Oncology December 2016 11(12):2100-2111
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The IASLC Mesothelioma Staging Project: Proposals for Revisions of the T Descriptors in the Forthcoming Eighth Edition of the TNM Classification for Pleural Mesothelioma
Autorzy :
Goldstraw, Peter
Rami-Porta, Ramón
Asamura, Hisao
Ball, David
Beer, David
Beyruti, Ricardo
Bolejack, Vanessa
Chansky, Kari
Crowley, John
Detterbeck, Frank
Eberhardt, Wilfried Ernst Erich
Edwards, John
Galateau-Sallé, Françoise
Giroux, Dorothy
Gleeson, Fergus
Groome, Patti
Huang, James
Kennedy, Catherine
Kim, Jhingook
Kim, Young Tae
Kingsbury, Laura
Kondo, Haruhiko
Krasnik, Mark
Kubota, Kaoru
Lerut, Antoon
Lyons, Gustavo
Marino, Mirella
Marom, Edith M.
van Meerbeeck, Jan
Mitchell, Alan
Nakano, Takashi
Nicholson, Andrew G.
Nowak, Anna
Peake, Michael
Rice, Thomas
Rosenzweig, Kenneth
Ruffini, Enrico
Rusch, Valerie
Saijo, Nagahiro
Van Schil, Paul
Sculier, Jean-Paul
Shemanski, Lynn
Stratton, Kelly
Suzuki, Kenji
Tachimori, Yuji
Thomas, Jr. Charles F.
Travis, William
Tsao, Ming S.
Turrisi, Andrew
Vansteenkiste, Johan
Watanabe, Hirokazu
Wu, Yi-Long
Baas, Paul
Erasmus, Jeremy
Hasegawa, Seiki
Inai, Kouki
Kernstine, Kemp
Kindler, Hedy
Krug, Lee
Nackaerts, Kristiaan
Pass, Harvey
Rice, David
Falkson, Conrad
Filosso, Pier Luigi
Giaccone, Giuseppe
Kondo, Kazuya
Lucchi, Marco
Okumura, Meinoshin
Blackstone, Eugene
Asamura, H.
Batirel, H.
Bille, A.
Pastorino, U.
Call, S.
Cangir, A.
Cedres, S.
Friedberg, J.
Galateau-Salle, F.
Hasagawa, S.
Kernstine, K.
Kindler, H.
McCaughan, B.
Nakano, T.
Nowak, A.
Ozturk, C. Atinkaya
Pass, H.
de Perrot, M.
Rea, F.
Rice, D.
Rintoul, R.
Ruffini, E.
Rusch, V.
Spaggiari, L
Galetta, D
Syrigos, K.
Thomas, C.
van Meerbeeck, J.
Nafteux, P.
Vansteenkiste, J.
Weder, W.
Optiz, I.
Yoshimura, M.
Nowak, Anna K.
Pokaż więcej
Źródło :
In Journal of Thoracic Oncology December 2016 11(12):2089-2099
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The International Association for the Study of Lung Cancer Lung Cancer Staging Project: Proposals for the Revision of the Clinical and Pathologic Staging of Small Cell Lung Cancer in the Forthcoming Eighth Edition of the TNM Classification for Lung Cancer
Autorzy :
Goldstraw, Peter
Rami-Porta, Ramón
Asamura, Hisao
Ball, David
Beer, David G.
Beyruti, Ricardo
Bolejack, Vanessa
Chansky, Kari
Crowley, John
Detterbeck, Frank
Erich Eberhardt, Wilfried Ernst
Edwards, John
Galateau-Sallé, Françoise
Giroux, Dorothy
Gleeson, Fergus
Groome, Patti
Huang, James
Kennedy, Catherine
Kim, Jhingook
Kim, Young Tae
Kingsbury, Laura
Kondo, Haruhiko
Krasnik, Mark
Kubota, Kaoru
Lerut, Toni
Lyons, Gustavo
Marino, Mirella
Marom, Edith M.
van Meerbeeck, Jan
Mitchell, Alan
Nakano, Takashi
Nicholson, Andrew G.
Nowak, Anna
Peake, Michael
Rice, Thomas
Rosenzweig, Kenneth
Ruffini, Enrico
Rusch, Valerie
Saijo, Nagahiro
Van Schil, Paul
Sculier, Jean-Paul
Shemanski, Lynn
Stratton, Kelly
Suzuki, Kenji
Tachimori, Yuji
Thomas, Jr. Charles F.
Travis, William
Tsao, Ming S.
Turrisi, Andrew
Vansteenkiste, Johan
Watanabe, Hirokazu
Wu, Yi-Long
Baas, Paul
Erasmus, Jeremy
Hasegawa, Seiki
Inai, Kouki
Kernstine, Kemp
Kindler, Hedy
Krug, Lee
Nackaerts, Kristiaan
Pass, Harvey
Rice, David
Falkson, Conrad
Filosso, Pier Luigi
Giaccone, Giuseppe
Kondo, Kazuya
Lucchi, Marco
Okumura, Meinoshin
Blackstone, Eugene
Cavaco, F. Abad
Barrera, E. Ansótegui
Arca, J. Abal
Lamelas, I. Parente
Obrer, A. Arnau
Jorge, R. Guijarro
Ball, D.
Bascom, G.K.
Blanco Orozco, A.I.
González Castro, M.A.
Blum, M.G.
Chimondeguy, D.
Cvijanovic, V.
Defranchi, S.
de Olaiz Navarro, B.
Escobar Campuzano, I.
Vidueira, I. Macía
Araujo, E. Fernández
García, F. Andreo
Fong, K.M.
Corral, G. Francisco
González, S. Cerezo
Gilart, J. Freixinet
Arangüena, L. García
Barajas, S. García
Girard, P.
Goksel, T.
González Budiño, M.T.
González Casaurrán, G.
Gullón Blanco, J.A.
Hernández Hernández, J.
Rodríguez, H. Hernández
Collantes, J. Herrero
Heras, M. Iglesias
Izquierdo Elena, J.M.
Jakobsen, E.
Kostas, S.
Atance, P. León
Ares, A. Núñez
Liao, M.
Losanovscky, M.
Lyons, G.
Magaroles, R.
De Esteban Júlvez, L.
Gorospe, M. Mariñán
McCaughan, B.
Kennedy, C.
Melchor Íñiguez, R.
Miravet Sorribes, L.
Naranjo Gozalo, S.
de Arriba, C. Álvarez
Núñez Delgado, M.
Alarcón, J. Padilla
Peñalver Cuesta, J.C.
Park, J.S.
Pass, H.
Pavón Fernández, M.J.
Rosenberg, M.
Rusch, V.
de Cos Escuín, J. Sánchez
Vinuesa, A. Saura
Serra Mitjans, M.
Strand, T.E.
Subotic, D.
Swisher, S.
Terra, R.
Thomas, C.
Tournoy, K.
Van Schil, P.
Velasquez, M.
Wu, Y.L.
Yokoi, K.
Nicholson, Andrew G.
Pokaż więcej
Źródło :
In Journal of Thoracic Oncology March 2016 11(3):300-311
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The IASLC Lung Cancer Staging Project: Proposals for Revision of the TNM Stage Groupings in the Forthcoming (Eighth) Edition of the TNM Classification for Lung Cancer
Autorzy :
Goldstraw, Peter
Rami-Porta, Ramón
Asamura, Hisao
Ball, David
Beer, David G.
Beyruti, Ricardo
Bolejack, Vanessa
Chansky, Kari
Crowley, John
Detterbeck, Frank
Erich Eberhardt, Wilfried Ernst
Edwards, John
Galateau-Sallé, Françoise
Giroux, Dorothy
Gleeson, Fergus
Groome, Patti
Huang, James
Kennedy, Catherine
Kim, Jhingook
Kim, Young Tae
Kingsbury, Laura
Kondo, Haruhiko
Krasnik, Mark
Kubota, Kaoru
Lerut, Antoon
Lyons, Gustavo
Marino, Mirella
Marom, Edith M.
van Meerbeeck, Jan
Mitchell, Alan
Nakano, Takashi
Nicholson, Andrew G.
Nowak, Anna
Peake, Michael
Rice, Thomas
Rosenzweig, Kenneth
Ruffini, Enrico
Rusch, Valerie
Saijo, Nagahiro
Van Schil, Paul
Sculier, Jean-Paul
Shemanski, Lynn
Stratton, Kelly
Suzuki, Kenji
Tachimori, Yuji
Thomas, Jr. Charles F.
Travis, William
Tsao, Ming S.
Turrisi, Andrew
Vansteenkiste, Johan
Watanabe, Hirokazu
Wu, Yi-Long
Baas, Paul
Erasmus, Jeremy
Hasegawa, Seiki
Inai, Kouki
Kernstine, Kemp
Kindler, Hedy
Krug, Lee
Nackaerts, Kristiaan
Pass, Harvey
Rice, David
Falkson, Conrad
Filosso, Pier Luigi
Giaccone, Giuseppe
Kondo, Kazuya
Lucchi, Marco
Okumura, Meinoshin
Blackstone, Eugene
Abad Cavaco, F.
Ansótegui Barrera, E.
Abal Arca, J.
Parente Lamelas, I.
Arnau Obrer, A.
Guijarro Jorge, R.
Ball, D.
Bascom, G.K.
Blanco Orozco, A.I.
González Castro, M.A.
Blum, M.G.
Chimondeguy, D.
Cvijanovic, V.
Defranchi, S.
de Olaiz Navarro, B.
Escobar Campuzano, I.
Macía Vidueira, I.
Fernández Araujo, E.
Andreo García, F.
Fong, K.M.
Francisco Corral, G.
Cerezo González, S.
Freixinet Gilart, J.
García Arangüena, L.
García Barajas, S.
Girard, P.
Goksel, T.
González Budiño, M.T.
González Casaurrán, G.
Gullón Blanco, J.A.
Hernández Hernández, J.
Hernández Rodríguez, H.
Herrero Collantes, J.
Iglesias Heras, M.
Izquierdo Elena, J.M.
Jakobsen, E.
Kostas, S.
León Atance, P.
Núñez Ares, A.
Liao, M.
Losanovscky, M.
Lyons, G.
Magaroles, R.
De Esteban Júlvez, L.
Mariñán Gorospe, M.
McCaughan, B.
Kennedy, C.
Melchor Íñiguez, R.
Miravet Sorribes, L.
Naranjo Gozalo, S.
Álvarez de Arriba, C.
Núñez Delgado, M.
Padilla Alarcón, J.
Peñalver Cuesta, J.C.
Park, J.S.
Pass, H.
Pavón Fernández, M.J.
Rosenberg, M.
Ruffini, E.
Rusch, V.
Sánchez de Cos Escuín, J.
Saura Vinuesa, A.
Serra Mitjans, M.
Strand, T.E.
Subotic, D.
Swisher, S.
Terra, R.
Thomas, C.
Tournoy, K.
Van Schil, P.
Velasquez, M.
Wu, Y.L.
Yokoi, K.
Goldstraw, Peter
Pokaż więcej
Źródło :
In Journal of Thoracic Oncology January 2016 11(1):39-51
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Proceedings of Réanimation 2017, the French Intensive Care Society International Congress
Autorzy :
Kamilia, Chtara
Regaieg, Kais
Baccouch, Najeh
Chelly, Hedi
Bahloul, Mabrouk
Bouaziz, Mounir
Jendoubi, Ali
Abbes, Ahmed
Belhaouane, Houda
Nasri, Oussama
Jenzri, Layla
Ghedira, Salma
Houissa, Mohamed
Belkadi, Kamal
Harti, Youness
Nsiri, Afak
Khaleq, Khalid
Hamoudi, Driss
Harrar, Rachid
Thieffry, Camille
Wallet, Frédéric
Parmentier-Decrucq, Erika
Favory, Raphaël
Mathieu, Daniel
Poissy, Julien
Lafon, Thomas
Vignon, Philippe
Begot, Emmanuelle
Appert, Alexandra
Hadj, Mathilde
Claverie, Paul
Matt, Morgan
Barraud, Olivier
François, Bruno
Jamoussi, Amira
Jazia, Amira Ben
Marhbène, Takoua
Lakhdhar, Dhouha
Khelil, Jalila Ben
Besbes, Mohamed
Goutay, Julien
Blazejewski, Caroline
Joly-Durand, Isabelle
Pirlet, Isabelle
Weillaert, Marie Pierre
Beague, Sebastien
Aziz, Soufi
Hafiane, Reda
Hattabi, Khalid
Bouhouri, Mohamed Aziz
Hammoudi, Driss
Fadil, Abdelaziz
Harrar, Rachid Al
Zerouali, Khalid
Medhioub, Fatma Kaaniche
Allela, Rania
Algia, Najla Ben
Cherif, Samar
Slaoui, Mohamed Taoufik
Boubia, Souhail
Hafiani, Y.
Khaoudi, A.
Cherkab, R.
Elallam, W.
Elkettani, C.
Barrou, L.
Ridaii, M.
Mehdi, Rihi El
Schimpf, Caroline
Mizrahi, Assaf
Pilmis, Benoît
Le Monnier, Alban
Tiercelet, Kelly
Cherin, Mélanie
Bruel, Cédric
Philippart, Francois
Bailly, Sébastien
Lucet, Jc
Lepape, Alain
L’hériteau, François
Aupée, Martine
Bervas, Caroline
Boussat, Sandrine
Berger-Carbonne, Anne
Machut, Anaïs
Savey, Anne
Timsit, Jean-François
Razazi, Keyvan
Rosman, Jérémy
de Prost, Nicolas
Carteaux, Guillaume
Jansen, Chloe
Decousser, Jean Winoc
Brun-Buisson, Christian
Dessap, Armand Mekontso
M’rad, Aymen
Ouali, Zouhour
Barghouth, Manel
Kouatchet, Achille
Mahieu, Rafael
Weiss, Emmanuel
Schnell, David
Zahar, Jean-Ralph
Artiguenave, Margaux
Sophie, Paktoris-Papine
Espinasse, Florence
Sayed, Faten El
Dinh, Aurélien
Charron, Cyril
Geri, Guillaume
Vieillard-Baron, Antoine
Repessé, Xavier
Kallel, Hatem
Mayence, Claire
Houcke, Stéphanie
Guegueniat, Pascal
Hommel, Didier
Dhifaoui, Kaouther
Hajjej, Zied
Fatnassi, Amira
Sellami, Walid
Labbene, Iheb
Ferjani, Mustapha
Dachraoui, Fahmi
Nakkaa, Sabrine
M’ghirbi, Abdelwaheb
Adhieb, Ali
Braiek, Dhouha Ben
Hraiech, Kmar
Ousji, Ali
Ouanes, Islem
Zaineb, Hammouda
Abdallah, Saousen Ben
Ouanes-Besbes, Lamia
Abroug, Fekri
Klein, Simon
Miquet, Mattéo
Thouret, Jean-Marc
Peigne, Vincent
Daban, Jean-Louis
Boutonnet, Mathieu
Lenoir, Bernard
Merhbene, Takoua
Derreumaux, Celine
Seguin, Thierry
Conil, Jean-Marie
Kelway, Charlotte
Blasco, Valery
Nafati, Cyril
Harti, Karim
Reydellet, Laurent
Albanese, Jacques
Aicha, Narjess Ben
Meddeb, Khaoula
Khedher, Ahmed
Ayachi, Jihene
Fraj, Nesrine
Sma, Nesrine
Chouchene, Imed
Boussarsar, Mohamed
Yedder, Soumaya Ben
Samoud, Walid
Radhouene, Bousselmi
Mariem, Bousselmi
Ammar, Asma
Cheikh, Asma Ben
Lakhal, Hend Ben
Khelfa, Messaouda
Hamdaoui, Yamina
Bouafia, Nabiha
Trampont, Timothée
Daix, Thomas
Legarçon, Vincent
Karam, Henri Hani
Pichon, Nicolas
Essafi, Fatma
Foudhaili, Nasreddine
Thabet, Hafedh
Blel, Youssef
Brahmi, Nozha
Ezzouine, Hanane
Kerrous, Mahmoud
Haoui, Saad El
Ahdil, Soufiane
Benslama, Abdellatif
Abidi, Khalid
Dendane, Tarek
Oussama, Ssouni
Belayachi, Jihane
Madani, Naoufal
Abouqal, Redouane
Zeggwagh, Amine Ali
Ghadhoune, Hatem
Chaari, Anis
Jihene, Guissouma
Allouche, Hend
Trabelsi, Insaf
Brahmi, Habib
Samet, Mohamed
Ghord, Hatem El
Habiba, Ben Sik Ali
Hajer, Nouira
Tilouch, Najla
Yaakoubi, Sondes
Jaoued, Oussama
Gharbi, Rim
Hassen, Mohamed Fekih
Elatrous, Souheil
Arcizet, Julien
Leroy, Bertrand
Abdulmalack, Caroline
Renzullo, Catherine
Hamet, Maël
Doise, Jean-Marc
Coutet, Jérôme
Cheikh, Chaigar Mohammed
Quechar, Zakaria
Joris, Magalie
Beauport, Dimitri Titeca
Kontar, Loay
Lebon, Delphine
Gruson, Bérengère
Slama, Michel
Marolleau, Jean-Pierre
Maizel, Julien
Gorham, Julie
Ameye, Lieveke
Berghmans, Thierry
Paesmans, Marianne
Sculier, Jean-Paul
Meert, Anne-Pascale
Guillot, Max
Ledoux, Marie-Pierre
Braun, Thierry
Maestraggi, Quentin
Michard, Baptiste
Castelain, Vincent
Herbrecht, Raoul
Schneider, Francis
Couffin, Severine
Lobo, David
Mongardon, Nicolas
Dhonneur, Gilles
Mounier, Roman
Le Borgne, Pierrick
Couraud, Sophie
Herbrecht, Jean-Etienne
Boivin, Alexandra
Lefebvre, François
Bilbault, Pascal
Zelmat, Setti-Aouicha
Batouche, Djamila-Djahida
Mazour, Fatima
Chaffi, Belkacem
Benatta, Nadia
Sik, Ali Habiba
Talik, I.
Perrier, Maxime
Gouteix, Eliane
Koubi, Claude
Escavy, Annabelle
Guilbaut, Victoria
Fosse, Jean-Philippe
Jazia, Rahma Ben
Abdelghani, Ahmed
Cungi, Pierre-Julien
Bordes, Julien
Nguyen, Cédric
Pierrou, Candice
Cruc, Maximilien
Benois, Alain
Duprez, Frédéric
Bonus, Thierry
Cuvelier, Grégory
Ollieuz, Sandra
Machayekhi, Sharam
Paciorkowski, Frédéric
Reychler, Gregory
Coudroy, Remi
Thille, Arnaud W.
Drouot, Xavier
Diaz, Véronique
Meurice, Jean-Claude
Robert, René
Turki, Olfa
Ben, Hmida Chokri
Assefi, Mona
Deransy, Romain
Brisson, Hélène
Monsel, Antoine
Conti, Filomena
Scatton, Olivier
Langeron, Olivier
Ghezala, Hassen Ben
Snouda, Salah
Ben, Chiekh Imen
Kaddour, Moez
Armel, Anwar
Youness, Lafrikh
Abdelhak, Bensaid
Youssef, Miloudi
Najib, Al Harrar
Mustapha, Amouzoun
Noufel, Mtioui
Mohamed, Zamd
Salma, El Khayat
Ghizlane, Medkouri
Mohamed, Benghanam
Benyounes, Ramdani
Montini, Florent
Moschietto, Sébastien
Gregoire, Emilien
Claisse, Guillaume
Guiot, Julien
Morimont, Philippe
Krzesinski, Jean-Marie
Mariat, Christophe
Lambermont, Bernard
Cavalier, Etienne
Delanaye, Pierre
Benbernou, Soumia
Ilies, Sofiane
Azza, Abdelkader
Bouyacoub, Khalida
Louail, Meriem
Mokhtari-Djebli, Houria
Arrestier, Romain
Daviaud, Fabrice
Francois, Xavier Laborne
Brocas, Elsa
Choukroun, Gérald
Peñuelas, Oscar
Lorente, José-Angel
Cardinal-Fernandez, Pablo
Rodriguez, José-Maria
Aramburu, José-Antonio
Esteban, Andres
Frutos-Vivar, Fernando
Bitker, Laurent
Costes, Nicolas
Le Bars, Didier
Lavenne, Franck
Devouassoux, Mojgan
Richard, Jean-Christophe
Mechati, Malika
Gainnier, Marc
Papazian, Laurent
Guervilly, Christophe
Garnero, Aude
Arnal, Jean Michel
Roze, Hadrien
Richard, Jean Christophe
Repusseau, Benjamin
Dewitte, Antoine
Joannes-Boyau, Olivier
Ouattara, Alexandre
Harbouze, Nadia
Amine, A. M.
Olandzobo, A. G.
Herbland, Alexandre
Richard, Marie
Girard, Nicolas
Lambron, Lucile
Lesieur, Olivier
Wainschtein, Sarah
Hubert, Sidonie
Hugues, Albane
Tran, Marc
Bouillard, Philippe
Loteanu, Vlad
Leloup, Maxime
Laurent, Alexandra
Lheureux, Florent
Prestifilippo, Alessia
Cruz, Martin Delgado Maria
Romain, Rigal
Antonelli, Massimo
Blanch, Torra Lluis
Bonnetain, Franck
Grazzia-Bocci, Maria
Mancebo, Jordi
Samain, Emmanuel
Paul, Hebert
Capellier, Gilles
Zavgorodniaia, Taissa
Soichot, Marion
Malissin, Isabelle
Voicu, Sebastian
Garçon, Pierre
Goury, Antoine
Kerdjana, Lamia
Deye, Nicolas
Bourgogne, Emmanuel
Megarbane, Bruno
Mejri, Olfa
Hmida, Marwa Ben
Tannous, Salma
Chevillard, Lucie
Labat, Laurence
Risede, Patricia
Fredj, Hana
Léger, Maxime
Brunet, Marion
Le Roux, Gaël
Boels, David
Lerolle, Nicolas
Farah, Souaad
Amiel-Niemann, Hélène
Kubis, Nathalie
Declèves, Xavier
Peyraux, Nicoals
Baud, Frederic
Serafini, Micaela
Alvarez, Jean-Claude
Heinzelman, Annette
Jozwiak, Mathieu
Millasseau, Sandrine
Teboul, Jean-Louis
Alphonsine, Jean-Emmanuel
Depret, François
Richard, Nathalie
Attal, Pierre
Richard, Christian
Monnet, Xavier
Chemla, Denis
Jerbi, Salma
Khedhiri, Wafa
Necib, Hatem
Scarfo, Paolo
Chevalier, Charles
Piagnerelli, Michael
Lafont, Alexandre
Galy, Antoine
Mancia, Claire
Zerhouni, Amel
Tabeliouna, Kheira
Gaja, Ali
Hamrouni, Bassem
Malouch, Abir
Fourati, Sami
Messaoud, Rihab
Zarrouki, Youssef
Ziadi, Amra
Rhezali, Manal
Zouizra, Zahira
Boumzebra, Drissi
Samkaoui, Mohamed Abdennasser
Brunet, Jennifer
Canoville, Bertrand
Verrier, Pierre
Ivascau, Calin
Seguin, Amélie
Valette, Xavier
Du Cheyron, Damien
Daubin, Cedric
Bougouin, Wulfran
Aissaoui, Nadia
Lamhaut, Lionel
Jost, Daniel
Maupain, Carole
Beganton, Frankie
Bouglé, Adrien
Dumas, Florence
Marijon, Eloi
Jouven, Xavier
Cariou, Alain
Poirson, Florent
Chaput, Ulriikka
Beeken, Thomas
Maxime, Leclerc
Haikel, Oueslati
Vodovar, Dominique
Chelly, Jonathan
Marteau, Philippe
Chocron, Richard
Juvin, Philippe
Loeb, Thomas
Adnet, Frederic
Lecarpentier, Eric
Riviere, Antoine
De Cagny, Bertand
Soupison, Thierry
Privat, Elodie
Escutnaire, Joséphine
Dumont, Cyrielle
Baert, Valentine
Vilhelm, Christian
Hubert, Hervé
Leteurtre, Stéphane
Fresco, Marion
Bubenheim, Michael
Beduneau, Gaetan
Carpentier, Dorothée
Grange, Steven
Artaud-Macari, Elise
Misset, Benoit
Tamion, Fabienne
Girault, Christophe
Dumas, Guillaume
Chevret, Sylvie
Lemiale, Virginie
Mokart, Djamel
Mayaux, Julien
Pène, Frédéric
Nyunga, Martine
Perez, Pierre
Moreau, Anne-Sophie
Bruneel, Fabrice
Vincent, François
Klouche, Kada
Reignier, Jean
Rabbat, Antoine
Azoulay, Elie
Frat, Jean-Pierre
Ragot, Stéphanie
Constantin, Jean-Michel
Prat, Gwenael
Mercat, Alain
Boulain, Thierry
Demoule, Alexandre
Devaquet, Jérôme
Nseir, Saad
Charpentier, Julien
Argaud, Laurent
Beuret, Pascal
Ricard, Jean-Damien
Teiten, Christelle
Marjanovic, Nicolas
Palamin, Nicola
L’Her, Erwan
Bailly, Arthur
Boisramé-Helms, Julie
Champigneulle, Benoit
Kamel, Toufik
Mercier, Emmanuelle
Le Thuaut, Aurélie
Lascarrou, Jean-Baptiste
Rolle, Amélie
De Jong, Audrey
Chanques, Gérald
Jaber, Samir
Hariri, Geoffroy
Baudel, Jean-Luc
Dubée, Vincent
Preda, Gabriel
Bourcier, Simon
Joffre, Jeremie
Bigé, Naïke
Ait-Oufella, Hafid
Maury, Eric
Mater, Houda
Merdji, Hamid
Grimaldi, David
Rousseau, Christophe
Mira, Jean-Paul
Chiche, Jean-Daniel
Sedghiani, Ines
Benabderrahim, A.
Hamdi, Dhekra
Jendoubi, Asma
Cherif, Mohamed Ali
Hechmi, Youssef Zied El
Zouheir, Jerbi
Bagate, François
Bousselmi, Radhwen
Schortgen, Frédérique
Asfar, Pierre
Guérot, Emmanuel
Fabien, Grelon
Anguel, Nadia
Sigismond, Lasocki
Matthieu, Henry-Lagarrigue
Gonzalez, Frédéric
François, Legay
Guitton, Christophe
Schenck, Maleka
Jean-Marc, Doise
Dreyfuss, Didier
Radermacher, Peter
Frère, Antoine
Martin-Lefèvre, Laurent
Colin, Gwenhaël
Fiancette, Maud
Henry-Laguarrigue, Matthieu
Lacherade, Jean-Claude
Lebert, Christine
Vinatier, Isabelle
Yehia, Aihem
Joret, Aurélie
Menunier-Beillard, Nicolas
Benzekri-Lefevre, Dalila
Desachy, Arnaud
Bellec, Fréderic
Plantefève, Gaëtan
Quenot, Jean-Pierre
Meziani, Ferhat
Tavernier, Elsa
Ehrmann, Stephan
Chudeau, Nicolas
Raveau, Tommy
Moal, Valérie
Houillier, Pascal
Rouve, Emmanuelle
Lakhal, Karim
Gandonnière, Charlotte Salmon
Jouan, Youenn
Bodet-Contentin, Laetitia
Balmier, Adrien
Messika, Jonathan
De Montmollin, Etienne
Pouyet, Victorine
Sztrymf, Benjamin
Thiagarajah, Abirami
Roux, Damien
De Chambrun, Marc Pineton
Luyt, Charles-Edouard
Beloncle, François
Zapella, Nathalie
Ledochowsky, Stanislas
Terzi, Nicolas
Mazou, Jean-Marc
Sonneville, Romain
Paulus, Sylvie
Fedun, Yannick
Landais, Mickael
Raphalen, Jean-Herlé
Combes, Alain
Amoura, Zahir
Jacquemin, Aemilia
Guerrero, Felipe
Marcheix, Bertrand
Hernandez, Nicolas
Fourcade, Olivier
Georges, Bernard
Delmas, Clément
Makoudi, Sarah
Genton, Audrey
Bernard, Rémy
Lebreton, Guillaume
Amour, Julien
Mazet, Charlotte
Bounes, Fanny
Murat, Gurbuz
Cronier, Laure
Robin, Guillaume
Biendel, Caroline
Silva, Stein
Boubeche, Samia
Abriou, Caroline
Wurtz, Véronique
Scherrer, Vincent
Rey, Nathalie
Gastaldi, Gioia
Veber, Benoit
Doguet, Fabien
Gay, Arnaud
Dureuil, Bertrand
Besnier, Emmanuel
Rouget, Antoine
Gantois, Guillaume
Magalhaes, Eric
Wanono, Ruben
Smonig, Roland
Lermuzeaux, Mathilde
Lebut, Jordane
Olivier, Andremont
Dupuis, Claire
Radjou, Aguila
Mourvillier, Bruno
Neuville, Mathilde
D’ortho, Marie Pia
Bouadma, Lila
Rouvel-Tallec, Anny
Rudler, Marika
Weiss, Nicolas
Perlbarg, Vincent
Galanaud, Damien
Thabut, Dominique
Rachdi, Emna
Mhamdi, Ghada
Trifi, Ahlem
Abdelmalek, Rim
Abdellatif, Sami
Daly, Foued
Nasri, Rochdi
Tiouiri, Hanene
Lakhal, Salah Ben
Rousseau, Geoffroy
Asmolov, Romain
Grammatico-Guillon, Leslie
Auvet, Adrien
Laribi, Said
Garot, Denis
Dequin, Pierre François
Guillon, Antoine
Fergé, Jean-Louis
Abgrall, Gwénolé
Hinault, Ronan
Vally, Shazima
Roze, Benoit
Chaplain, Agathe
Chabartier, Cyrille
Savidan, Anne-Charlotte
Marie, Sabia
Cabie, Andre
Resiere, Dabor
Valentino, Ruddy
Mehdaoui, Hossein
Benarous, Lucas
Soda-Diop, Marième
Bouzana, Fouad
Perrin, Gilles
Bourenne, Jeremy
Eon, Béatrice
Lambert, Dominique
Trebuchon, Agnes
Poncelet, Géraldine
Le Bourgeois, Fleur
Michael, Levy
Camille, Guillot
Naudin, Jérôme
Deho, Anna
Dauger, Stéphane
Sauthier, Michaël
Bergeron-Gallant, Krystale
Emeriaud, Guillaume
Jouvet, Philippe
Tiebergien, Nicolas
Jacquet-Lagrèze, Matthias
Fellahi, Jean-Luc
Baudin, Florent
Essouri, Sandrine
Javouhey, Etienne
Guérin, Claude
Lampin, Marie
Mamouri, Ouardia
Devos, Patrick
Karaca-Altintas, Yasemin
Vinchon, Matthieu
Brossier, David
Eltaani, Redha
Teyssedre, Sonia
Sabine, Meyet
Bouchut, Jean-Christophe
Peguet, Olivier
Petitdemange, Lucie
Guilbert, Anne Sophie
Aoul, Nabil Tabet
Addou, Zakaria
Aouffen, Nabil
Anas, Benqqa
Kalouch, Samira
Yaqini, Khalid
Chlilek, Aziz
Abdou, Rchi
Gravellier, Perrine
Chantreuil, Julie
Travers, Nadine
Listrat, Antoine
Le Reun, Claire
Favrais, Geraldine
Coppere, Zoe
Blanot, Stéphane
Montmayeur, Juliette
Bronchard, Régis
Rolando, Stephane
Orliaguet, Gilles
Leger, Pierre-Louis
Rambaud, Jérôme
Thueux, Emilie
De Larrard, Alexandra
Berthelot, Véronique
Denot, Julien
Reymond, Marie
Amblard, Alain
Morin-Zorman, Sarah
Lengliné, Etienne
Pichereau, Claire
Mariotte, Eric
Emmanuel, Canet
Poujade, Julien
Trumpff, Guillaume
Janssen-Langenstein, Ralf
Harlay, Marie-Line
Zaid, Noorah
Ait-Ammar, Nawel
Bonnal, Christine
Merle, Jean-Claude
Botterel, Francoise
Levesque, Eric
Riad, Zakaria
Mezidi, Mehdi
Yonis, Hodane
Aublanc, Mylène
Perinel-Ragey, Sophie
Lissonde, Floriane
Louf-Durier, Aurore
Tapponnier, Romain
Louis, Bruno
Forel, Jean-Marie
Bisbal, Magali
Lehingue, Samuel
Rambaud, Romain
Adda, Mélanie
Hraiech, Sami
Marchi, Elisa
Roch, Antoine
Guerin, Vincent
Rozencwajg, Sacha
Schmidt, Matthieu
Hekimian, Guillaume
Bréchot, Nicolas
Trouillet, Jean Louis
Besset, Sébastien
Franchineau, Guillaume
Nieszkowska, Ania
Pascal, Leprince
Loiselle, Maud
Sarah, Chemam
Laurence, Dangers
Guillemette, Thomas
Jacquens, Alice
Kerever, Sebastien
Guidet, Bertrand
Aegerter, Philippe
Das, Vincent
Fartoukh, Muriel
Hayon, Jan
Desmard, Mathieu
Fulgencio, Jean-Pierre
Zuber, Benjamin
Soufi, A.
Khaleq, K.
Hamoudi, D.
Garret, Charlotte
Peron, Matthieu
Coron, Emmanuel
Bretonnière, Cédric
Audureau, Etienne
Audrey, Winters
Christophe, Duvoux
Christian, Jacquelinet
Daniel, Azoulay
Cyrille, Feray
Aissaoui, Wissal
Rghioui, Kawtar
Haddad, Wafae
Barrou, Houcine
Carteaux-Taeib, Anna
Lupinacci, Renato
Manceau, Gilles
Jeune, Florence
Tresallet, Christophe
Habacha, Sahar
Fathallah, Ines
Zoubli, Aymen
Aloui, Rafaa
Kouraichi, Nadia
Jouet, Emilie
Badin, Julie
Fermier, Brice
Feller, Marc
Serie, Mathieu
Pillot, Jérôme
Marie, William
Gisbert-Mora, Chloé
Vinclair, Camille
Lesbordes, Pierre
Mathieu, Pascal
De Brabant, Fabienne
Muller, Emmanuel
Robaux, Marie-Aline
Giabicani, Mikhael
Marchalot, Antoine
Gelinotte, Stéphanie
Declercq, Pierre Louis
Eraldi, Jean-Pierre
Bougerol, François
Meunier-Beillard, Nicolas
Devilliers, Hervé
Rigaud, Jean-Philippe
Verrière, Camille
Ardisson, Fanny
Kentish-Barnes, Nancy
Jacq, Gwenaëlle
Chermak, Akli
Lautrette, Alexandre
Legrand, Matthieu
Soummer, Alexis
Thiery, Guillaume
Cottereau, Alice
Canet, Emmanuel
Caujolle, Marie
Allyn, Jérôme
Valance, Dorothée
Brulliard, Caroline
Martinet, Olivier
Jabot, Julien
Gallas, Thomas
Vandroux, David
Allou, Nicolas
Durand, Arthur
Nevière, Rémi
Delguste, Florian
Boulanger, Eric
Preau, Sebastien
Martin, Ruste
Cochet, Hélène
Ponthus, Jean Pierre
Amilien, Virginie
Tchir, Martial
Barsam, Elise
Ayoub, Mohsen
Georger, Jean Francois
Guillame, Izaute
Assaraf, Julie
Tripon, Simona
Mallet, Maxime
Barbara, Guilaume
Louis, Guillaume
Gaudry, Stéphane
Barbarot, Nicolas
Jamet, Angéline
Outin, Hervé
Gibot, Sébastien
Bollaert, Pierre-Edouard
Holleville, Mathilde
Legriel, Stéphane
Chateauneuf, Anne Laure
Cavelot, Sébastien
Moyer, Jean-Denis
Bedos, Jean Pierre
Merle, Philippe
Laine, Aurelie
Natalie, De Sa
Cornuault, Mathieu
Libot, Jérome
Asehnoune, Karim
Rozec, Bertrand
Dantal, Jacques
Videcoq, Michel
Degroote, Thècle
Jaillette, Emmanuelle
Zerimech, Farid
Malika, Balduyck
Llitjos, Jean-François
Amara, Marlène
Lacave, Guillaume
Pangon, Béatrice
Mavinga, José
Makunza, Joseph Nsiala
Mafuta, M. E.
Yanga, Yves
Eric, Amisi
Ilunga, Jp
Kilembe, Ma
Alby-Laurent, Fanny
Toubiana, Julie
Mokline, Amel
Laajili, Achraf
Amri, Helmi
Rahmani, Imene
Mensi, Nidhal
Gharsallah, Lazheri
Tlaili, Sofiene
Gasri, Bahija
Hammouda, Rym
Messadi, Amen Allah
Allain, Pierre-Antoine
Gault, Nathallie
Paugam-Burtz, Catherine
Foucrier, Arnaud
Chatbri, Bassem
Bourbiaa, Yousra
Thabet, Lamia
Neuschwander, Arthur
Vincent, Looten
Beck, Jennifer
Vibol, Chhor
Amelie, Yavchitz
Resche-Rigon, Matthieu
Pirracchio, Jean MantzRomain
Bureau, Côme
Decavèle, Maxens
Campion, Sébastien
Ainsouya, Roukia
Niérat, Marie-Cécile
Prodanovic, Hélène
Raux, Mathieu
Similowski, Thomas
Dubé, Bruno-Pierre
Demiri, Suela
Dres, Martin
May, Faten
Quintard, Hervé
Kounis, Ilias
Saliba, Faouzi
André, Stephane
Boudon, Marc
Ichai, Philippe
Younes, Aline
Nakad, Lionel
Coilly, Audrey
Antonini, Teresa
Sobesky, Rodolphe
De Martin, Eleonora
Samuel, Didier
Hubert, Noemie
Nay, Mai-Anh
Auchabie, Johann
Giraudeau, Bruno
Jean, Reignier
Darmon, Michaël
Ruckly, Stephane
Garrouste-Orgeas, Maïté
Gratia, Elisabeth
Goldgran-Toledano, Dany
Jamali, Samir
Dumenil, Anne Sylvie
Schwebel, Carole
Brisard, Laurent
Bizouarn, Philippe
Lepoivre, Thierry
Nicolet, Johanna
Rigal, Jean Christophe
Roussel, Jean Christian
Cheurfa, Cherifa
Abily, Julien
Lescot, Thomas
Page, Isaline
Warnier, Stéphanie
Nys, Monique
Rousseau, Anne-Françoise
Damas, Pierre
Uhel, Fabrice
Lesouhaitier, Mathieu
Grégoire, Murielle
Gaudriot, Baptiste
Gacouin, Arnaud
Le Tulzo, Yves
Flecher, Erwan
Tarte, Karin
Tadié, Jean-Marc
Georges, Quentin
Soares, M.
Jeon, Kyeongman
Oeyen, Sandra
Rhee, Chin Kook
Gruber, Pascale
Ostermann, Marlies
Hill, Quentin
Depuydt, Peter
Ferra, Christelle
Muller, Alice
Aurelie, Bourmaud
Niles, Christopher
Herbert, Fabien
Pied, Sylviane
Loridant, Séverine
François, Nadine
Bignon, Anne
Sendid, Boualem
Lemaitre, Caroline
Dupre, Celine
Zayene, Aymen
Portier, Lucie
De Freitas Caires, Nathalie
Lassalle, Philippe
Le Neindre, Aymeric
Selot, Pascal
Ferreiro, Daniel
Bonarek, Maria
Henriot, Stépahen
Rodriguez, Julie
Taddei, Mara
Di Bari, Mauro
Hickmann, Cheryl
Castanares-Zapatero, Diego
Deldicque, Louise
Van Den Bergh, Peter
Caty, Gilles
Roeseler, Jean
Francaux, Marc
Laterre, Pierre-François
Dupuis, Bastien
Machayeckhi, Sharam
Sarfati, Celine
Moore, Alex
Mendialdua, Paula
Rodet, Emilie
Pilorge, Catherine
Stephan, Francois
Rezaiguia-Delclaux, Saida
Dugernier, Jonathan
Hesse, Michel
Jumetz, Thibaud
Bialais, Emilie
Depoortere, Virginie
Michotte, Jean Bernard
Wittebole, Xavier
Jamar, François
REA‑RAISIN Studygroup
OUTCOMEREA study group
Sudden Death Expertise Center
for the HYPER2S Investigators and REVA research network
Clinical Research in Intensive Care and Sepsis (CRICS network)
Cubrea network
Brain Liver Pitié-Salpêtrière Study Group (BLIPS)
Pokaż więcej
Źródło :
Annals of Intensive Care. January 2017 7(1):105-207
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies