Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Sendov, Hristo"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
New Representation Theorems for Completely Monotone and Bernstein Functions with Convexity Properties on Their Measures
Autorzy :
Sendov, Hristo
Shan, Shen
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Theoretical Probability. December 2015 28(4):1689-1725
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The Shape of the Borwein–Affleck–Girgensohn Function Generated by Completely Monotone and Bernstein Functions
Autorzy :
Sendov, Hristo S.
Zitikis, Ričardas
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Optimization Theory and Applications. January 2014 160(1):67-89
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies