Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Shao, Yuan"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Associations of Blood Pressure and Carotid Flow Velocity with Brain Volume and Cerebral Small Vessel Disease in a Community-Based Population
Autorzy :
Chuang, Shao-YuanAff1, Aff2
Wang, Pei-NingAff3, Aff4, Aff5
Chen, Liang-KungAff4, Aff5, Aff6
Chou, Kun-HsienAff4, Aff5
Chung, Chih-PingAff3, Aff4, Aff5
Chen, Chen-HuanAff7, Aff8
Mitchell, Gary F.
Pan, Wen-HarnAff1, Aff10
Cheng, Hao-MinAff2, Aff7, Aff11
Pokaż więcej
Źródło :
Translational Stroke Research. 12(2):248-258
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Global Bifurcation Diagrams for Liouville–Bratu–Gelfand Problem with Minkowski-Curvature Operator
Autorzy :
Huang, Shao-Yuan
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Dynamics and Differential Equations. :1-16
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abiraterone and enzalutamide had different adverse effects on the cardiovascular system: a systematic review with pairwise and network meta-analyses
Autorzy :
Lee, Hsiang YingAff1, Aff2, Aff3
Chen, Hsiao-Ling
Teoh, Jeremy Yuen-Chun
Chen, Tun-Chieh
Hao, Shao-Yuan
Tsai, Hsin-Yi
Huang, Wei-Hsuan
Juan, Yung-ShunAff1, Aff3
Cheng, Hao-MinAff7, Aff8, Aff9
Chang, Hsiu-Mei
Pokaż więcej
Źródło :
Prostate Cancer and Prostatic Diseases. 24(1):244-252
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Hyperbaric oxygen suppressed tumor progression through the improvement of tumor hypoxia and induction of tumor apoptosis in A549-cell-transferred lung cancer
Autorzy :
Shao-Yuan Chen
Koichi Tsuneyama
Mao-Hsiung Yen
Jiunn-Tay Lee
Jiun-Liang Chen
Shih-Ming Huang
Pokaż więcej
Temat :
Medicine
Science
Źródło :
Scientific Reports, Vol 11, Iss 1, Pp 1-15 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/2045-2322
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/f26e2770b09044729fa799a8bfd30b08
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Bifurcation curves of positive solutions for the Minkowski-curvature problem with cubic nonlinearity
Autorzy :
Shao-Yuan Huang
Min-Shu Hwang
Pokaż więcej
Temat :
bifurcation curve
positive solution
minkowski-curvature problem
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Electronic Journal of Qualitative Theory of Differential Equations, Vol 2021, Iss 41, Pp 1-29 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.math.u-szeged.hu/ejqtde/periodica.html?periodica=1¶mtipus_ertek=publication¶m_ertek=9091; https://doaj.org/toc/1417-3875
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/8d3c542b630543bcbcfe71340adaadaf
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies