Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Shukla, Preeti"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Nonlinear ordered variational inclusion problem involving XOR operation with fuzzy mappings.
Autorzy :
Ahmad, Iqbal
Irfan, Syed Shakaib
Farid, Mohammad
Shukla, Preeti
Pokaż więcej
Temat :
NONLINEAR operators
RESOLVENTS (Mathematics)
NONLINEAR equations
HILBERT space
NONLINEAR analysis
MATHEMATICAL equivalence
EQUATIONS
Źródło :
Journal of Inequalities & Applications; 2/13/2020, Vol. 2020 Issue 1, p1-18, 18p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Lichen Dyes: Current Scenario and Future Prospects.
Autorzy :
Shukla, Preeti
Upreti, D. K.
Pokaż więcej
Źródło :
Recent Advances in Lichenology Modern Methods & Approaches in Lichen Systematics & Culture Techniques, Volume 2; 2015, p209-229, 21p
Książka

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies