Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Silliman, Scott"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Association of Apolipoprotein E With Intracerebral Hemorrhage Risk by Race/Ethnicity A Meta-analysis
Autorzy :
Marini, Sandro
Crawford, Katherine
Morotti, Andrea
Lee, Myung J
Pezzini, Alessandro
Moomaw, Charles J
Flaherty, Matthew L
Montaner, Joan
Roquer, Jaume
Jimenez-Conde, Jordi
Giralt-Steinhauer, Eva
Elosua, Roberto
Cuadrado-Godia, Elisa
Soriano-Tarraga, Carolina
Slowik, Agnieszka
Jagiella, Jeremiasz M
Pera, Joanna
Urbanik, Andrzej
Pichler, Alexander
Hansen, Bjorn M
McCauley, Jacob L
Tirschwell, David L
Selim, Magdy
Brown, Devin L
Silliman, Scott L
Worrall, Bradford B
Meschia, James F
Kidwell, Chelsea S
Testai, Fernando D
Kittner, Steven J
Schmidt, Helena
Enzinger, Christian
Deary, Lan J
Rannikmae, Kristiina
Samarasekera, Neshika
Salman, Rustam Al-Shahi
Sudlow, Catherine L
Klijn, Catharina JM
van Nieuwenhuizen, Koen M
Fernandez-Cadenas, Israel
Delgado, Pilar
Nonving, Bo
Lindgren, Ame
Goldstein, Joshua N
Viswanathan, Anand
Greenberg, Steven M
Falcone, Guido J
Biffi, Alessandro
Langefeld, Carl D
Woo, Daniel
Rosand, Jonathan
Anderson, Christopher D
Smoller, Sylvia
Sorkin, John
Wang, Xingwu
Pikula, Aleksandra
Wolf, Philip
Debette, Stephanie
Seshadri, Sudha
de Bakker, Paul
Chasman, Daniel
Rexrode, Kathryn
Chen, Ida
Rotter, Jerome
Luke, May
Sale, Michelle
Lee, Tsong-Hai
Chang, Ku-Chou
Elkind, Mitchell
Goldstein, Larry
James, Michael Luke
Breteler, Monique
O'Donnell, Chris
Leys, Didier
Carty, Cara
Kidwell, Chelsea
Olesen, Jes
Sharma, Pankaj
Rich, Stephen
Tatlisumak, Turgot
Happola, Olli
Bijlenga, Philippe
Soriano, Carolina
Giralt, Eva
Cotlarcius, Loana
Hardy, John
Korostynski, Michal
Boncoraglio, Giorgio
Ballabio, Elena
Parati, Eugenio
Mateusz, Adamski
Dziedzic, Tomasz
Jagiella, Jeremiasz
Gasowski, Jerzy
Wnuk, Marcin
Olszanecki, Rafaf
Juchniewicz, Karol Jozef
Levi, Christopher
Nyquist, Paul
Cendes, Iscia
Cabral, Norberto
Franca, Paulo
Goncalves, Anderson
Keller, Lina
Crisby, Milita
Kostulas, Konstantinos
Lennnnens, Robin
Ahmadi, Kourosh
Opherk, Christian
Duering, Marco
Dichgans, Martin
Malik, Rainer
Gonik, Mariya
Staals, Julie
Melander, Olle
Burri, Philippe
Sadr-Nabavi, Ariane
Romero, Javier
Anderson, Chris
Falcone, Guido
Brouwers, Bart
Rost, Natalia
Du, Rose
Kourkoulis, Christina
Battey, Thomas
Lubitz, Steven
Mueller-Myhsok, Bertram
Meschia, James
Brott, Thomas
Pare, Guillaume
Schmidt, Reinhold
Seiler, Stephan
Blanton, Susan
Yamada, Yoshiji
Bersano, Anna
Rundek, Tatiana
Sacco, Ralph
Chan, Yu-Feng Yvonne
Gschwendtner, Andreas
Deng, Zhen
Barr, Taura
Gwinn, Katrina
Corriveau, Roderick
Singleton, Andrew
Waddy, Salina
Launer, Lenore
Chen, Christopher
Le, Kim En
Lee, Wei Ling
Tan, Eng King
Olugbodi, Akintomi
Rothwell, Peter
Schilling, Sabrina
Mok, Vincent
Lebedeva, Elena
Jem, Christina
Jood, Katarina
Olsson, Sandra
Kim, Helen
Lee, Chaeyoung
Kilarski, Laura
Markus, Hugh
Peycke, Jennifer
Bevan, Steve
Sheu, Wayne
Chiou, Hung Yi
Chern, Joseph
Giraldo, Elias
Taqi, Muhammad
Jain, Vivek
Lam, Olivia
Howard, George
Kittner, Steven
Mitchell, Braxton
Cole, John
O'Connell, Jeff
Milewicz, Dianna
Illoh, Kachikwu
Worrall, Bradford
Stine, Colin
Karaszewski, Bartosz
Werring, David
Sofat, Reecha
Smalley, June
Lindgren, Arne
Hansen, Bjorn
Norrving, Bo
Smith, Gustav
Martin, Juan Jose
Thijs, Vincent
Klijn, Karin
van't Hof, Femke
Algra, Ale
Macleod, Mary
Perry, Rodney
Arnett, Donna
Padovani, Alessandro
Cramer, Steve
Fisher, Marl
Saleheen, Danish
Broderick, Joseph
Kissela, Brett
Doney, Alex
Sudlow, Cathie
Silliman, Scott
McDonough, Caitrin
Walters, Matthew
Pedersen, Annie
Nakagawa, Kazuma
Chang, Christy
Dobbins, Mark
McArdle, Patrick
Chang, Yu-Ching
Brown, Robert
Brown, Devin
Holliday, Elizabeth
Kalaria, Raj
Maguire, Jane
Hunter, John
Attia, John
Farrall, Martin
Giese, Anne-Katrin
Fomage, Myriam
Majersik, Jennifer
Cushman, Maly
Keene, Keith
Bennett, Siiri
Tirschwell, David
Psaty, Bruce
Reiner, Alex
Longstreth, Will
Spence, David
Langefeld, Carl
Bushnell, Cheryl
Heitsch, Laura
Lee, Jin-Moo
Sheth, Kevin
Consortium, Int Genetics
Pokaż więcej
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
A Tool to Assess Fine-Grained Knowledge from Correct and Incorrect Answers in Online Multiple-Choice Tests: An Application to Student Modeling
Autorzy :
Albacete, Patricia; Silliman, Scott; Jordan, Pamela
Źródło :
Grantee Submission, Paper presented at the World Conference on Educational Media & Technology (25th, Washington, DC, Jun 2017). 10 pp.
Recenzowane naukowo :
Y
Deskryptory :
Intelligent Tutoring Systems, Knowledge Level, Multiple Choice Tests, Computer Assisted Testing, Adaptive Testing, Test Items, Physics, Models, Student Evaluation, High School Students
Sponsoring Agency :
Institute of Education Sciences (ED)
Typ publikacji :
Speeches/Meeting Papers; Reports - Descriptive
Kod czasopisma :
APR2020
Tytuł :
Association of apolipoprotein e with intracerebral hemorrhage risk by race/ethnicity a meta-analysis
Autorzy :
Marini, Sandro
Crawford, Katherine
Morotti, Andrea
Lee, Myung J.
Pezzini, Alessandro
Moomaw, Charles J.
Flaherty, Matthew L.
Montaner, Joan
Roquer, Jaume
Jimenez-Conde, Jordi
Giralt-Steinhauer, Eva
Elosua, Roberto
Cuadrado-Godia, Elisa
Soriano-Tarraga, Carolina
Slowik, Agnieszka
Jagiella, Jeremiasz M.
Pera, Joanna
Urbanik, Andrzej
Pichler, Alexander
Hansen, Bjorn M.
Mccauley, Jacob L.
Tirschwell, David L.
Selim, Magdy
Brown, Devin L.
Silliman, Scott L.
Worrall, Bradford B.
Meschia, James F.
Kidwell, Chelsea S.
Testai, Fernando D.
Kittner, Steven J.
Schmidt, Helena
Enzinger, Christian
Deary, Lan J.
Rannikmae, Kristiina
Samarasekera, Neshika
Salman, Rustam Al-Shahi
Sudlow, Cathie L. M.
Klijn, Catharina J. M.
Van Nieuwenhuizen, Koen M.
Fernandez-Cadenas, Israel
Delgado, Pilar
Norrving, Bo
Lindgren, Arne G.
Goldstein, Joshua N.
Viswanathan, Anand
Greenberg, Steven M.
Falcone, Guido J.
Biffi, Alessandro
Langefeld, Carl D.
Woo, Daniel
Rosand, Jonathan
Anderson, Christopher D.
Smoller, Sylvia
Sorkin, John
Wang, Xingwu
Pikula, Aleksandra
Wolf, Philip
Debette, Stéphanie
Seshadri, Sudha
De Bakker, Paul I. W.
Chasman, Daniel I.
Rexrode, Kathryn M.
Chen, Ida
Rotter, Jerome I.
Luke, May
Sale, Michele M.
Lee, Tsong-Hai
Chang, Ku-Chou
Elkind, Mitchel S. V.
Goldstein, Larry
James, Michael Luke
Breteler, Monique
O''donnell, Christopher J.
LEYS, Didier
Carty, Cara L.
Olesen, Jes
Sharma, Pankaj
Rich, Stephen S.
Tatlisumak, Turgut
Happola, Olli
Bijlenga, Philippe
Giralt, Eva
Cotlarciuc, Ioana
Hardy, John
Korostynski, Michal
Boncoraglio, Giorgio B.
Ballabio, Elena
Parati, Eugenio A.
Mateusz, Adamski
Dziedzic, Tomasz
Gasowski, Jerzy
Wnuk, Marcin
Olszanecki, Rafaf
Juchniewicz, Karol Jozef
Levi, Christopher R.
Nyquist, Paul
Cendes, Iscia
Cabral, Norberto
Franca, Paulo
Goncalves, Anderson
Keller, Lina
Crisby, Milita
Kostulas, Konstantinos
Lennnnens, Robin
Ahmadi, Kourosh
Opherk, Christian
Duering, Marco
Dichgans, Martin
Malik, Rainer
Gonik, Mariya
Staals, Julie
Melander, Olle
Burri, Philippe
Sadr-Nabavi, Ariane
Romero, Javier
Brouwers, Bart
Rost, Natalia S.
Du, Rose
Kourkoulis, Christina
Battey, Thomas
Lubitz, Steven A.
Mueller-Myhsok, Bertram
Brott, Thomas
Pare, Guillaume
Schmidt, Reinhold
Seiler, Stephan
Blanton, Susan
Yamada, Yoshiji
Bersano, Anna
Rundek, Tatjana
Sacco, Ralph L.
Chan, Yu-Feng Yvonne
Gschwendtner, Andreas
Deng, Zhen
Barr, Taura
Gwinn, Katrina
Corriveau, Roderick
Singleton, Andrew B.
Waddy, Salina
Launer, Lenore J.
Chen, Christopher
Le, Kim En
Lee, Wei Ling
Tan, Eng King
Olugbodi, Akintomi
Rothwell, Peter M.
Schilling, Sabrina
Mok, Vincent C. T.
Lebedeva, Elena
Jern, Christina
Jood, Katarina
Olsson, Sandra
Kim, Helen
Lee, Chaeyoung
Kilarski, Laura
Markus, Hugh S.
Peycke, Jennifer
Bevan, Steve
Sheu, Wayne
Chiou, Hung Yi
Chern, Joseph
Giraldo, Elias
Taqi, Muhammad
Jain, Vivek
Lam, Olivia
Howard, George
Mitchell, Braxton D.
Cole, John W.
O''connell, Jeff
Milewicz, Dianna
Illoh, Kachikwu
Stine, Colin
Karaszewski, Bartosz
Werring, David J.
Sofat, Reecha
Smalley, June
Smith, J. Gustav
Martin, Juan-Jose
Thijs, Vincent N. S.
Klijn, Karin
Van''t Hof, Femke
Algra, Ale
Macleod, Mary
Perry, Rodney
Arnett, Donna K.
Padovani, Alessandro
Cramer, Steve
Fisher, Marl
Saleheen, Danish
Broderick, Joseph
Kissela, Brett M.
Doney, Alex
Mcdonough, Caitrin
Walters, Matthew R.
Pedersen, Annie
Nakagawa, Kazuma
Chang, Christy
Dobbins, Mark
Mcardle, Patrick F.
Chang, Yu-Ching
Brown, Robert D.
Holliday, Elizabeth G.
Kalaria, Rajesh N.
Maguire, Jane M.
Hunter, John
Attia, John
Farrall, Martin
Giese, Anne-Katrin
Fornage, Myriam
Majersik, Jennifer J.
Cushman, Maly
Keene, Keith
Bennett, Siiri
Psaty, Bruce M.
Reiner, Alex P.
Longstreth, Will T.
Spence, David
Bushnell, Cheryl
Heitsch, Laura
Lee, Jin-Moo
Sheth, Kevin N.
Pokaż więcej
Temat :
Sciences du Vivant [q-bio]
Tytuł :
Association of apolipoprotein E with intracerebral hemorrhage risk by race/ethnicity
Autorzy :
Marini, Sandro
Crawford, Katherine
Morotti, Andrea
Lee, Myung J.
Pezzini, Alessandro
Moomaw, Charles J.
Flaherty, Matthew L.
Montaner, Joan
Roquer, Jaume
Jimenez-Conde, Jordi
Giralt-Steinhauer, Eva
Elosua, Roberto
Cuadrado-Godia, Elisa
Soriano-Tarraga, Carolina
Słowik, Agnieszka
Jagiełła, Jeremiasz
Pera, Joanna
Urbanik, Andrzej
Pichler, Alexander
Hansen, Bjorn M.
McCauley, Jacob L.
Tirschwell, David L.
Selim, Magdy
Brown, Devin L.
Silliman, Scott L.
Worrall, Bradford B.
Meschia, James F.
Kidwell, Chelsea S.
Testai, Fernando D.
Kittner, Steven J.
Schmidt, Helena
Enzinger, Christian
Deary, Ian J.
Rannikmae, Kristiina
Samarasekera, Neshika
Al-Shahi Salman, Rustam
Sudlow, Catherine L.
Klijn, Catharina J. M.
van Nieuwenhuizen, Koen M.
Fernandez-Cadenas, Israel
Delgado, Pilar
Norrving, Bo
Lindgren, Arne
Goldstein, Joshua N.
Viswanathan, Anand
Greenberg, Steven M.
Falcone, Guido J.
Biffi, Alessandro
Langefeld, Carl D.
Woo, Daniel
Rosand, Jonathan
Anderson, Christopher D.
Pokaż więcej
Temat :
3124 Neurology and psychiatry
ETHNICITY
COA REDUCTASE INHIBITORS
E GENOTYPE
ALZHEIMER-DISEASE
BLACKS
Research
WHITES
3112 Neurosciences
LOBAR
Original Investigation
ALLELE
APOE EPSILON-4
Online First
GENETIC-VARIATION
Źródło :
Marini, S, Crawford, K, Morotti, A, Lee, M J, Pezzini, A, Moomaw, C J, Flaherty, M L, Montaner, J, Roquer, J, Jimenez-conde, J, Giralt-steinhauer, E, Elosua, R, Cuadrado-godia, E, Soriano-tarraga, C, Slowik, A, Jagiella, J M, Pera, J, Urbanik, A, Pichler, A, Hansen, B M, Mccauley, J L, Tirschwell, D L, Selim, M, Brown, D L, Silliman, S L, Worrall, B B, Meschia, J F, Kidwell, C S, Testai, F D, Kittner, S J, Schmidt, H, Enzinger, C, Deary, I J, Rannikmae, K, Samarasekera, N, Salman, R A, Sudlow, C L, Klijn, C J M, Van Nieuwenhuizen, K M, Fernandez-cadenas, I, Delgado, P, Norrving, B, Lindgren, A, Goldstein, J N, Viswanathan, A, Greenberg, S M, Falcone, G J, Biffi, A, Langefeld, C D, Woo, D, Rosand, J & Anderson, C D 2019, ' Association of apolipoprotein E with intracerebral hemorrhage risk by race/ethnicity : A meta-analysis ', JAMA Neurology, pp. 480-491 . https://doi.org/10.1001/jamaneurol.2018.4519
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
Atrial fibrillation genetic risk differentiates cardioembolic stroke from other stroke subtypes
Autorzy :
Pulit, Sara L.
Weng, Lu-Chen
Mcardle, Patrick F.
Trinquart, Ludovic
Choi, Seung-Hoan
Mitchell, Braxton D.
Rosand, Jonathan
De Bakker, Paul I. W.
Benjamin, Emelia J.
Ellinor, Patrick T.
Kittner, Steven J.
Lubitz, Steven A.
Anderson, Christopher D.
Christophersen, Ingrid E.
Rienstra, Michiel
Roselli, Carolina
Yin, Xiaoyan
Geelhoed, Bastiaan
Barnard, John
Lin, Honghuang
Arking, Dan E.
Smith, Albert Vernon
Albert, Christine M.
Chaffin, Mark
Tucker, Nathan R.
Li, Molong
Klarin, Derek
Bihlmeyer, Nathan A.
Low, Siew-Kee
Weeke, Peter E.
Muller-Nurasyid, Martina
Smith, J. Gustav
Brody, Jennifer A.
Niemeijer, Maartje N.
Doerr, Marcus
Trompet, Stella
Huffman, Jennifer
Gustafsson, Stefan
Schurmann, Claudia
Kleber, Marcus E.
Lyytikainen, Leo-Pekka
Seppala, Ilkka
Malik, Rainer
Horimoto, Andrea R. V. R.
Perez, Marco
Sinisalo, Juha
Aeschbacher, Stefanie
Theriault, Sébastien
Yao, Jie
Radmanesh, Farid
Weiss, Stefan
Teumer, Alexander
Clauss, Sebastian
Deo, Rajat
Rader, Daniel J.
Shah, Svati
Sun, Albert
Hopewell, Jemma C.
Debette, Stéphanie
Chauhan, Ganesh
Yang, Qiong
Worrall, Bradford B.
Pare, Guillaume
Kamatani, Yoichiro
Hagemeijer, Yanick P.
Verweij, Niek
Siland, Joylene E.
Kubo, Michiaki
Smith, Jonathan D.
Van Wagoner, David R.
Bis, Joshua C.
Perz, Siegfried
Psaty, Bruce M.
Ridker, Paul M.
Magnani, Jared W.
Harris, Tamara B.
Launer, Lenore J.
Shoemaker, M. Benjamin
Padmanabhan, Sandosh
Haessler, Jeffrey
Bartz, Traci M.
Waldenberger, Melanie
Lichtner, Peter
Arendt, Marina
Krieger, Jose E.
Kahonen, Mika
Risch, Lorenz
Mansur, Alfredo J.
Peters, Annette
Smith, Blair H.
Lind, Lars
Scott, Stuart A.
Lu, Yingchang
Bottinger, Erwin B.
Hernesniemi, Jussi
Lindgren, Cecilia M.
Wong, Jorge A.
Huang, Jie
Eskola, Markku
Morris, Andrew P.
Ford, Ian
Reiner, Alex P.
Delgado, Graciela
Chen, Lin Y.
Chen, Yii-Der Ida
Sandhu, Roopinder K.
Li, Man
Boerwinkle, Eric
Eisele, Lewin
Lannfelt, Lars
Rost, Natalia S.
Taylor, Kent D.
Campbell, Archie
Magnusson, Patrik K.
Porteous, David
Hocking, Lynne J.
Vlachopoulou, Efthymia
Pedersen, Nancy L.
Nikus, Kjell
Orho-Melander, Marju
Hamsten, Anders
Heeringa, Jan
Denny, Joshua C.
Kriebel, Jennifer
Darbar, Dawood
Newton-Cheh, Christopher
Shaffer, Christian
Macfarlane, Peter W.
Heilmann-Heimbach, Stefanie
Almgren, Peter
Huang, Paul L.
Sotoodehnia, Nona
Soliman, Elsayed Z.
Uitterlinden, Andre G.
Hofman, Albert
Franco, Oscar H.
Voelker, Uwe
Jockel, Karl-Heinz
Sinner, Moritz F.
Lin, Henry J.
Guo, Xiuqing
Dichgans, Martin
Ingelsson, Erik
Kooperberg, Charles
Melander, Olle
Loos, Ruth J. F.
Laurikka, Jari
Cohen, David
Van Der Harst, Pim
Lokki, Marja-Liisa
Kathiresan, Sekar
Pereira, Alexandre
Jukema, J. Wouter
Hayward, Caroline
Rotter, Jerome I.
Maerz, Winfried
Lehtimaki, Terho
Stricker, Bruno H.
Chung, Mina K.
Felix, Stephan B.
Gudnason, Vilmundur
Alonso, Alvaro
Roden, Dan M.
Kaeb, Stefan
Chasman, Daniel I.
Heckbert, Susan R.
Tanaka, Toshihiro
Lunetta, Kathryn L.
Smoller, Sylvia
Sorkin, John
Wang, Xingwu
Selim, Magdy
Pikula, Aleksandra
Wolf, Philip
Seshadri, Sudha
Rexrode, Kathryn M.
Chen, Ida
Luke, May
Sale, Michele M.
Lee, Tsong-Hai
Chang, Ku-Chou
Elkind, Mitchel S. V.
Goldstein, Larry
James, Michael Luke
Breteler, Monique
O''donnell, Christopher J.
LEYS, Didier
Carty, Cara L.
Kidwell, Chelsea S.
Olesen, Jes
Sharma, Pankaj
Rich, Stephen S.
Tatlisumak, Turgut
Happola, Olli
Bijlenga, Philippe
Soriano-Tarraga, Carolina
Giralt, Eva
Roquer, Jaume
Jimenez-Conde, Jordi
Cotlarciuc, Ioana
Hardy, John
Korostynski, Michal
Boncoraglio, Giorgio B.
Ballabio, Elena
Parati, Eugenio A.
Mateusz, Adamski
Urbanik, Andrzej
Dziedzic, Tomasz
Jagiella, Jeremiasz M.
Gasowski, Jerzy
Wnuk, Marcin
Olszanecki, Rafael
Pera, Joanna
Slowik, Agnieszka
Juchniewicz, Karol Jozef
Levi, Christopher R.
Nyquist, Paul
Cendes, Iscia
Cabral, Norberto
Franca, Paulo
Goncalves, Anderson
Keller, Lina
Crisby, Milita
Kostulas, Konstantinos
Lemmens, Robin
Ahmadi, Kourosh
Opherk, Christian
Duering, Marco
Gonik, Mariya
Staals, Julie
Burri, Philippe
Sadr-Nabavi, Ariane
Romero, Javier
Biffi, Alessandro
Falcone, Guido J.
Brouwers, Bart
Du, Rose
Kourkoulis, Christina
Battey, Thomas
Mueller-Myhsok, Bertram
Meschia, James F.
Brott, Thomas
Pichler, Alexander
Enzinger, Christian
Schmidt, Helena
Schmidt, Reinhold
Seiler, Stephan
Blanton, Susan
Yamada, Yoshiji
Bersano, Anna
Rundek, Tatjana
Sacco, Ralph L.
Chan, Yu-Feng Yvonne
Gschwendtner, Andreas
Deng, Zhen
Barr, Taura
Gwinn, Katrina
Corriveau, Roderick
Singleton, Andrew B.
Waddy, Salina
Chen, Christopher
Le, Kim En
Lee, Wei Ling
Tan, Eng King
Olugbodi, Akintomi
Rothwell, Peter M.
Schilling, Sabrina
Mok, Vincent C. T.
Lebedeva, Elena
Jern, Christina
Jood, Katarina
Olsson, Sandra
Kim, Helen
Lee, Chaeyoung
Kilarski, Laura
Markus, Hugh S.
Peycke, Jennifer
Bevan, Steve
Sheu, Wayne
Chiou, Hung Yi
Chern, Joseph
Giraldo, Elias
Taqi, Muhammad
Jain, Vivek
Lam, Olivia
Howard, George
Woo, Daniel
Cole, John W.
O''connell, Jeff
Milewicz, Dianna
Illoh, Kachikwu
Stine, Colin
Karaszewski, Bartosz
Werring, David J.
Sofat, Reecha
Smalley, June
Lindgren, Arne G.
Hansen, Bjorn M.
Norrving, Bo
Martin, Juan-Jose
Thijs, Vincent N. S.
Klijn, Karin
Van''t Hof, Femke
Algra, Ale
Macleod, Mary
Perry, Rodney
Arnett, Donna K.
Pezzini, Alessandro
Padovani, Alessandro
Cramer, Steve
Fisher, Mark
Saleheen, Danish
Broderick, Joseph
Kissela, Brett M.
Doney, Alex
Sudlow, Cathie L. M.
Rannikmae, Kristiina
Silliman, Scott L.
Mcdonough, Caitrin
Walters, Matthew R.
Pedersen, Annie
Nakagawa, Kazuma
Chang, Christy
Dobbins, Mark
Chang, Yu-Ching
Brown, Robert D.
Brown, Devin L.
Holliday, Elizabeth G.
Kalaria, Rajesh N.
Maguire, Jane M.
Attia, John
Farrall, Martin
Giese, Anne-Katrin
Fornage, Myriam
Majersik, Jennifer J.
Cushman, Mary
Keene, Keith
Bennett, Siiri
Tirschwell, David L.
Longstreth, Will T.
Spence, David
Montaner, Joan
Fernandez-Cadenas, Israel
Langefeld, Carl D.
Bushnell, Cheryl
Heitsch, Laura
Lee, Jin-Moo
Sheth, Kevin N.
Pokaż więcej
Temat :
Sciences du Vivant [q-bio]
Tytuł :
Analysis of shared heritability in common disorders of the brain
Autorzy :
Anttila, Verneri
Bulik-Sullivan, Brendan
Finucane, Hilary K
Walters, Raymond K
Bras, Jose
Duncan, Laramie
Escott-Price, Valentina
Falcone, Guido J
Gormley, Padhraig
Malik, Rainer
Patsopoulos, Nikolaos A
Ripke, Stephan
Wei, Zhi
Yu, Dongmei
Lee, Phil H
Turley, Patrick
Grenier-Boley, Benjamin
Chouraki, Vincent
Kamatani, Yoichiro
Berr, Claudine
Letenneur, Luc
Hannequin, Didier
Amouyel, Philippe
Boland, Anne
Deleuze, Jean-Francois
Duron, Emmanuelle
Vardarajan, Badri N
Reitz, Christiane
Goate, Alison M
Huentelman, Matthew J
Kamboh, M Ilyas
Larson, Eric B
Rogaeva, Ekaterina
St George-Hyslop, Peter
Hakonarson, Hakon
Kukull, Walter A
Farrer, Lindsay A
Barnes, Lisa L
Beach, Thomas G
Demirci, F Yesim
Head, Elizabeth
Hulette, Christine M
Jicha, Gregory A
Kauwe, John SK
Kaye, Jeffrey A
Leverenz, James B
Levey, Allan I
Lieberman, Andrew P
Pankratz, Vernon S
Poon, Wayne W
Quinn, Joseph F
Saykin, Andrew J
Schneider, Lon S
Smith, Amanda G
Sonnen, Joshua A
Stern, Robert A
Van Deerlin, Vivianna M
Van Eldik, Linda J
Harold, Denise
Russo, Giancarlo
Rubinsztein, David C
Bayer, Anthony
Tsolaki, Magda
Proitsi, Petra
Fox, Nick C
Hampel, Harald
Owen, Michael J
Mead, Simon
Passmore, Peter
Morgan, Kevin
Noethen, Markus M
Rossor, Martin
Lupton, Michelle K
Hoffmann, Per
Kornhuber, Johannes
Lawlor, Brian
McQuillin, Andrew
Al-Chalabi, Ammar
Bis, Joshua C
Ruiz, Agustin
Boada, Merce
Seshadri, Sudha
Beiser, Alexa
Rice, Kenneth
van der Lee, Sven J
De Jager, Philip L
Geschwind, Daniel H
Riemenschneider, Matthias
Riedel-Heller, Steffi
Rotter, Jerome I
Ransmayr, Gerhard
Hyman, Bradley T
Cruchaga, Carlos
Alegret, Montserrat
Winsvold, Bendik
Palta, Priit
Farh, Kai-How
Cuenca-Leon, Ester
Furlotte, Nicholas
Kurth, Tobias
Ligthart, Lannie
Terwindt, Gisela M
Freilinger, Tobias
Ran, Caroline
Gordon, Scott D
Borck, Guntram
Adams, Hieab HH
Lehtimaki, Terho
Wedenoja, Juho
Buring, Julie E
Schuerks, Markus
Hrafnsdottir, Maria
Hottenga, Jouke-Jan
Penninx, Brenda
Artto, Ville
Kaunisto, Mari
Vepsalainen, Salli
Martin, Nicholas G
Montgomery, Grant W
Kurki, Mitja I
Hamalainen, Eija
Huang, Hailiang
Huang, Jie
Sandor, Cynthia
Webber, Caleb
Muller-Myhsok, Bertram
Schreiber, Stefan
Salomaa, Veikko
Loehrer, Elizabeth
Goebel, Hartmut
Macaya, Alfons
Pozo-Rosich, Patricia
Hansen, Thomas
Werge, Thomas
Kaprio, Jaakko
Metspalu, Andres
Kubisch, Christian
Ferrari, Michel D
Belin, Andrea C
van den Maagdenberg, Arn MJM
Zwart, John-Anker
Boomsma, Dorret
Eriksson, Nicholas
Olesen, Jes
Chasman, Daniel I
Nyholt, Dale R
Avbersek, Andreja
Baum, Larry
Berkovic, Samuel
Bradfield, Jonathan
Buono, Russell
Catarino, Claudia B
Cossette, Patrick
De Jonghe, Peter
Depondt, Chantal
Dlugos, Dennis
Ferraro, Thomas N
French, Jacqueline
Hjalgrim, Helle
Jamnadas-Khoda, Jennifer
Kalviainen, Reetta
Kunz, Wolfram S
Lerche, Holger
Leu, Costin
Lindhout, Dick
Lo, Warren
Lowenstein, Daniel
McCormack, Mark
Moller, Rikke S
Molloy, Anne
Ng, Ping-Wing
Oliver, Karen
Privitera, Michael
Radtke, Rodney
Ruppert, Ann-Kathrin
Sander, Thomas
Schachter, Steven
Schankin, Christoph
Scheffer, Ingrid
Schoch, Susanne
Sisodiya, Sanjay M
Smith, Philip
Sperling, Michael
Striano, Pasquale
Surges, Rainer
Thomas, G Neil
Visscher, Frank
Whelan, Christopher D
Zara, Federico
Heinzen, Erin L
Marson, Anthony
Becker, Felicitas
Stroink, Hans
Zimprich, Fritz
Gasser, Thomas
Gibbs, Raphael
Heutink, Peter
Martinez, Maria
Morris, Huw R
Sharma, Manu
Ryten, Mina
Mok, Kin Y
Pulit, Sara
Bevan, Steve
Holliday, Elizabeth
Attia, John
Battey, Thomas
Boncoraglio, Giorgio
Thijs, Vincent
Chen, Wei-Min
Mitchell, Braxton
Rothwell, Peter
Sharma, Pankaj
Sudlow, Cathie
Vicente, Astrid
Markus, Hugh
Kourkoulis, Christina
Pera, Joana
Raffeld, Miriam
Silliman, Scott
Perica, Vesna Boraska
Thornton, Laura M
Huckins, Laura M
Rayner, N William
Lewis, Cathryn M
Gratacos, Monica
Rybakowski, Filip
Keski-Rahkonen, Anna
Raevuori, Anu
Hudson, James I
Reichborn-Kjennerud, Ted
Monteleone, Palmiero
Karwautz, Andreas
Mannik, Katrin
Baker, Jessica H
O'Toole, Julie K
Trace, Sara E
Davis, Oliver SP
Helder, Sietske G
Ehrlich, Stefan
Herpertz-Dahlmann, Beate
Danner, Unna N
van Elburg, Annemarie A
Clementi, Maurizio
Forzan, Monica
Docampo, Elisa
Lissowska, Jolanta
Hauser, Joanna
Tortorella, Alfonso
Maj, Mario
Gonidakis, Fragiskos
Tziouvas, Konstantinos
Papezova, Hana
Yilmaz, Zeynep
Wagner, Gudrun
Cohen-Woods, Sarah
Herms, Stefan
Julia, Antonio
Rabionet, Raquel
Dick, Danielle M
Ripatti, Samuli
Andreassen, Ole A
Espeseth, Thomas
Lundervold, Astri J
Steen, Vidar M
Pinto, Dalila
Scherer, Stephen W
Aschauer, Harald
Schosser, Alexandra
Alfredsson, Lars
Padyukov, Leonid
Halmi, Katherine A
Mitchell, James
Strober, Michael
Bergen, Andrew W
Kaye, Walter
Szatkiewicz, Jin Peng
Cormand, Bru
Antoni Ramos-Quiroga, Josep
Sanchez-Mora, Cristina
Ribases, Marta
Casas, Miguel
Hervas, Amaia
Jesus Arranz, Maria
Haavik, Jan
Zayats, Tetyana
Johansson, Stefan
Williams, Nigel
Dempfle, Astrid
Rothenberger, Aribert
Kuntsi, Jonna
Oades, Robert D
Banaschewski, Tobias
Franke, Barbara
Buitelaar, Jan K
Arias Vasquez, Alejandro
Doyle, Alysa E
Reif, Andreas
Lesch, Klaus-Peter
Freitag, Christine
Rivero, Olga
Palmason, Haukur
Romanos, Marcel
Langley, Kate
Rietschel, Marcella
Witt, Stephanie H
Dalsgaard, Soeren
Borglum, Anders D
Waldman, Irwin
Wilmot, Beth
Molly, Nikolas
Bau, Claiton HD
Crosbie, Jennifer
Schachar, Russell
K, Sandra
McGough, James J
Grevet, Eugenio H
Medland, Sarah E
Robinson, Elise
Weiss, Lauren A
Bacchelli, Elena
Bailey, Anthony
Bal, Vanessa
Battaglia, Agatino
Betancur, Catalina
Bolton, Patrick
Cantor, Rita
Celestino-Soper, Patricia
Dawson, Geraldine
De Rubeis, Silvia
Duque, Frederico
Green, Andrew
Klauck, Sabine M
Leboyer, Marion
Levitt, Pat
Maestrini, Elena
Mane, Shrikant
Moreno-De-Luca, Daniel
Parr, Jeremy
Regan, Regina
Reichenberg, Abraham
Sandin, Sven
Vorstman, Jacob
Wassink, Thomas
Wijsman, Ellen
Cook, Edwin
Santangelo, Susan
Delorme, Richard
Roge, Bernadette
Magalhaes, Tiago
Arking, Dan
Schulze, Thomas G
Thompson, Robert C
Strohmaier, Jana
Matthews, Keith
Melle, Ingrid
Morris, Derek
Blackwood, Douglas
McIntosh, Andrew
Bergen, Sarah E
Schalling, Martin
Jamain, Stephane
Maaser, Anna
Fischer, Sascha B
Reinbold, Celine S
Fullerton, Janice M
Guzman-Parra, Jose
Mayoral, Fermin
Schofield, Peter R
Cichon, Sven
Muhleisen, Thomas W
Degenhardt, Franziska
Schumacher, Johannes
Bauer, Michael
Mitchell, Philip B
Gershon, Elliot S
Rice, John
Potash, James B
Zandi, Peter P
Craddock, Nick
Ferrier, I Nicol
Alda, Martin
Rouleau, Guy A
Turecki, Gustavo
Ophoff, Roel
Pato, Carlos
Anjorin, Adebayo
Stahl, Eli
Leber, Markus
Czerski, Piotr M
Cruceanu, Cristiana
Jones, Ian R
Posthuma, Danielle
Andlauer, Till FM
Forstner, Andreas J
Streit, Fabian
Baune, Bernhard T
Air, Tracy
Sinnamon, Grant
Wray, Naomi R
MacIntyre, Donald J
Porteous, David
Homuth, Georg
Rivera, Margarita
Grove, Jakob
Middeldorp, Christel M
Hickie, Ian
Pergadia, Michele
Mehta, Divya
Smit, Johannes H
Jansen, Rick
de Geus, Eco
Dunn, Erin
Li, Qingqin S
Nauck, Matthias
Schoevers, Robert A
Beekman, Aartjan TF
Knowles, James A
Viktorin, Alexander
Arnold, Paul
Barr, Cathy L
Bedoya-Berrio, Gabriel
Bienvenu, O Joseph
Brentani, Helena
Burton, Christie
Camarena, Beatriz
Cappi, Carolina
Cath, Danielle
Cavallini, Maria
Cusi, Daniele
Darrow, Sabrina
Denys, Damiaan
Derks, Eske M
Dietrich, Andrea
Fernandez, Thomas
Figee, Martijn
Freimer, Nelson
Gerber, Gloria
Grados, Marco
Greenberg, Erica
Hanna, Gregory L
Hartmann, Andreas
Hirschtritt, Matthew E
Hoekstra, Pieter J
Huang, Alden
Huyser, Chaim
Illmann, Cornelia
Jenike, Michael
Kuperman, Samuel
Leventhal, Bennett
Lochner, Christine
Lyon, Gholson J
Macciardi, Fabio
Madruga-Garrido, Marcos
Malaty, Irene A
Maras, Athanasios
McGrath, Lauren
Miguel, Euripedes C
Mir, Pablo
Nestadt, Gerald
Nicolini, Humberto
Okun, Michael S
Pakstis, Andrew
Paschou, Peristera
Piacentini, John
Pittenger, Christopher
Plessen, Kerstin
Ramensky, Vasily
Ramos, Eliana M
Reus, Victor
Richter, Margaret A
Riddle, Mark A
Robertson, Mary M
Roessner, Veit
Rosario, Maria
Samuels, Jack F
Sandor, Paul
Stein, Dan J
Tsetsos, Fotis
Van Nieuwerburgh, Filip
Weatherall, Sarah
Wendland, Jens R
Wolanczyk, Tomasz
Worbe, Yulia
Zai, Gwyneth
Goes, Fernando S
McLaughlin, Nicole
Nestadt, Paul S
Grabe, Hans-Jorgen
Depienne, Christel
Konkashbaev, Anuar
Lanzagorta, Nuria
Valencia-Duarte, Ana
Bramon, Elvira
Buccola, Nancy
Cahn, Wiepke
Cairns, Murray
Chong, Siow A
Cohen, David
Crespo-Facorro, Benedicto
Crowley, James
Davidson, Michael
DeLisi, Lynn
Dinan, Timothy
Donohoe, Gary
Drapeau, Elodie
Duan, Jubao
Haan, Lieuwe
Hougaard, David
Karachanak-Yankova, Sena
Khrunin, Andrey
Klovins, Janis
Kucinskas, Vaidutis
Keong, Jimmy Lee Chee
Limborska, Svetlana
Loughland, Carmel
Lonnqvist, Jouko
Maher, Brion
Mattheisen, Manuel
McDonald, Colm
Murphy, Kieran C
Nenadic, Igor
van Os, Jim
Pantelis, Christos
Pato, Michele
Petryshen, Tracey
Quested, Digby
Roussos, Panos
Sanders, Alan R
Schall, Ulrich
Schwab, Sibylle G
Sim, Kang
So, Hon-Cheong
Stoegmann, Elisabeth
Subramaniam, Mythily
Toncheva, Draga
Waddington, John
Walters, James
Weiser, Mark
Cheng, Wei
Cloninger, Robert
Curtis, David
Gejman, Pablo V
Henskens, Frans
Mattingsdal, Morten
Oh, Sang-Yun
Scott, Rodney
Webb, Bradley
Breen, Gerome
Churchhouse, Claire
Bulik, Cynthia M
Daly, Mark
Dichgans, Martin
Faraone, Stephen V
Guerreiro, Rita
Holmans, Peter
Kendler, Kenneth S
Koeleman, Bobby
Mathews, Carol A
Price, Alkes
Scharf, Jeremiah
Sklar, Pamela
Williams, Julie
Wood, Nicholas W
Cotsapas, Chris
Palotie, Aarno
Smoller, Jordan W
Sullivan, Patrick
Rosand, Jonathan
Corvin, Aiden
Neale, Benjamin M
Consortium, Brainstorm
Pokaż więcej
Opis pliku :
application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document
Tytuł :
Analysis of shared heritability in common disorders of the brain
Autorzy :
Anttila, Verneri
Bulik-Sullivan, Brendan
Finucane, Hilary K.
Walters, Raymond K.
Bras, Jose
Duncan, Laramie
Escott-Price, Valentina
Falcone, Guido J.
Gormley, Padhraig
Malik, Rainer
Patsopoulos, Nikolaos A.
Ripke, Stephan
Wei, Zhi
Yu, Dongmei
Lee, Phil H.
Turley, Patrick
Grenier-Boley, Benjamin
Chouraki, Vincent
Kamatani, Yoichiro
Berr, Claudine
Letenneur, Luc
Hannequin, Didier
Amouyel, Philippe
Boland, Anne
Deleuze, Jean-François
Duron, Emmanuelle
Vardarajan, Badri N.
Reitz, Christiane
Goate, Alison M.
Huentelman, Matthew J.
Kamboh, M. Ilyas
Larson, Eric B.
Rogaeva, Ekaterina
St George-Hyslop, Peter
Hakonarson, Hakon
Kukull, Walter A.
Farrer, Lindsay A.
Barnes, Lisa L.
Beach, Thomas G.
Demirci, F. Yesim
Head, Elizabeth
Hulette, Christine M.
Jicha, Gregory A.
Kauwe, John S.K.
Kaye, Jeffrey A.
Leverenz, James B.
Levey, Allan I.
Lieberman, Andrew P.
Pankratz, Vernon S.
Poon, Wayne W.
Quinn, Joseph F.
Saykin, Andrew J.
Schneider, Lon S.
Smith, Amanda G.
Sonnen, Joshua A.
Stern, Robert A.
Van Deerlin, Vivianna M.
Van Eldik, Linda J.
Harold, Denise
Russo, Giancarlo
Rubinsztein, David C.
Bayer, Anthony
Tsolaki, Magda
Proitsi, Petra
Fox, Nick C.
Hampel, Harald
Owen, Michael J.
Mead, Simon
Passmore, Peter
Morgan, Kevin
Nöthen, Markus M.
Rossor, Martin
Lupton, Michelle K.
Hoffmann, Per
Kornhuber, Johannes
Lawlor, Brian
McQuillin, Andrew
Al-Chalabi, Ammar
Bis, Joshua C
Ruiz, Agustin
Boada, Mercè
Seshadri, Sudha
Beiser, Alexa
Rice, Kenneth
van der Lee, Sven J.
De Jager, Philip L.
Geschwind, Daniel H.
Riemenschneider, Matthias
Riedel-Heller, Steffi
Rotter, Jerome I
Ransmayr, Gerhard
Hyman, Bradley T.
Cruchaga, Carlos
Alegret, Montserrat
Winsvold, Bendik
Palta, Priit
Farh, Kai-How
Cuenca-Leon, Ester
Furlotte, Nicholas
Kurth, Tobias
Ligthart, Lannie
Terwindt, Gisela M.
Freilinger, Tobias
Ran, Caroline
Gordon, Scott D.
Borck, Guntram
Adams, Hieab H.H.
Lehtimäki, Terho
Wedenoja, Juho
Buring, Julie E.
Schürks, Markus
Hrafnsdottir, Maria
Hottenga, Jouke-Jan
Penninx, Brenda
Artto, Ville
Kaunisto, Mari
Vepsäläinen, Salli
Martin, Nicholas G.
Montgomery, Grant W.
Kurki, Mitja I.
Hämäläinen, Eija
Huang, Hailiang
Huang, Jie
Sandor, Cynthia
Webber, Caleb
Muller-Myhsok, Bertram
Schreiber, Stefan
Salomaa, Veikko
Loehrer, Elizabeth
Göbel, Hartmut
Macaya, Alfons
Pozo-Rosich, Patricia
Hansen, Thomas
Werge, Thomas
Kaprio, Jaakko
Metspalu, Andres
Kubisch, Christian
Ferrari, Michel D.
Belin, Andrea C.
van den Maagdenberg, Arn M.J.M.
Zwart, John-Anker
Boomsma, Dorret
Eriksson, Nicholas
Olesen, Jes
Chasman, Daniel I.
Nyholt, Dale R.
Avbersek, Andreja
Baum, Larry
Berkovic, Samuel
Bradfield, Jonathan
Buono, Russell
Catarino, Claudia B.
Cossette, Patrick
De Jonghe, Peter
Depondt, Chantal
Dlugos, Dennis
Ferraro, Thomas N.
French, Jacqueline
Hjalgrim, Helle
Jamnadas-Khoda, Jennifer
Kälviäinen, Reetta
Kunz, Wolfram S.
Lerche, Holger
Leu, Costin
Lindhout, Dick
Lo, Warren
Lowenstein, Daniel
McCormack, Mark
Møller, Rikke S.
Molloy, Anne
Ng, Ping-Wing
Oliver, Karen
Privitera, Michael
Radtke, Rodney
Ruppert, Ann-Kathrin
Sander, Thomas
Schachter, Steven
Schankin, Christoph
Scheffer, Ingrid
Schoch, Susanne
Sisodiya, Sanjay M.
Smith, Philip
Sperling, Michael
Striano, Pasquale
Surges, Rainer
Thomas, G. Neil
Visscher, Frank
Whelan, Christopher D.
Zara, Federico
Heinzen, Erin L.
Marson, Anthony
Becker, Felicitas
Stroink, Hans
Zimprich, Fritz
Gasser, Thomas
Gibbs, Raphael
Heutink, Peter
Martinez, Maria
Morris, Huw R.
Sharma, Manu
Ryten, Mina
Mok, Kin Y.
Pulit, Sara
Bevan, Steve
Holliday, Elizabeth
Attia, John
Battey, Thomas
Boncoraglio, Giorgio
Thijs, Vincent
Chen, Wei-Min
Mitchell, Braxton
Rothwell, Peter
Sharma, Pankaj
Sudlow, Cathie
Vicente, Astrid
Markus, Hugh
Kourkoulis, Christina
Pera, Joana
Raffeld, Miriam
Silliman, Scott
Boraska Perica, Vesna
Thornton, Laura M.
Huckins, Laura M.
William Rayner, N.
Lewis, Cathryn M.
Gratacos, Monica
Rybakowski, Filip
Keski-Rahkonen, Anna
Raevuori, Anu
Hudson, James I.
Reichborn-Kjennerud, Ted
Monteleone, Palmiero
Karwautz, Andreas
Mannik, Katrin
Baker, Jessica H.
O’Toole, Julie K.
Trace, Sara E.
Davis, Oliver S. P.
Helder, Sietske G.
Ehrlich, Stefan
Herpertz-Dahlmann, Beate
Danner, Unna N.
van Elburg, Annemarie A.
Clementi, Maurizio
Forzan, Monica
Docampo, Elisa
Lissowska, Jolanta
Hauser, Joanna
Tortorella, Alfonso
Maj, Mario
Gonidakis, Fragiskos
Tziouvas, Konstantinos
Papezova, Hana
Yilmaz, Zeynep
Wagner, Gudrun
Cohen-Woods, Sarah
Herms, Stefan
Julià, Antonio
Rabionet, Raquel
Dick, Danielle M.
Ripatti, Samuli
Andreassen, Ole A.
Espeseth, Thomas
Lundervold, Astri J.
Steen, Vidar M.
Pinto, Dalila
Scherer, Stephen W.
Aschauer, Harald
Schosser, Alexandra
Alfredsson, Lars
Padyukov, Leonid
Halmi, Katherine A.
Mitchell, James
Strober, Michael
Bergen, Andrew W.
Kaye, Walter
Szatkiewicz, Jin Peng
Cormand, Bru
Ramos-Quiroga, Josep Antoni
Sánchez-Mora, Cristina
Ribasés, Marta
Casas, Miguel
Hervas, Amaia
Arranz, Maria Jesús
Haavik, Jan
Zayats, Tetyana
Johansson, Stefan
Williams, Nigel
Dempfle, Astrid
Rothenberger, Aribert
Kuntsi, Jonna
Oades, Robert D.
Banaschewski, Tobias
Franke, Barbara
Buitelaar, Jan K.
Arias Vasquez, Alejandro
Doyle, Alysa E.
Reif, Andreas
Lesch, Klaus-Peter
Freitag, Christine
Rivero, Olga
Palmason, Haukur
Romanos, Marcel
Langley, Kate
Rietschel, Marcella
Witt, Stephanie H.
Dalsgaard, Soeren
Børglum, Anders D.
Waldman, Irwin
Wilmot, Beth
Molly, Nikolas
Bau, Claiton H.D.
Crosbie, Jennifer
Schachar, Russell
Loo, Sandra K.
McGough, James J.
Grevet, Eugenio H.
Medland, Sarah E.
Robinson, Elise
Weiss, Lauren A.
Bacchelli, Elena
Bailey, Anthony
Bal, Vanessa
Battaglia, Agatino
Betancur, Catalina
Bolton, Patrick
Cantor, Rita
Celestino-Soper, Patrícia
Dawson, Geraldine
De Rubeis, Silvia
Duque, Frederico
Green, Andrew
Klauck, Sabine M.
Leboyer, Marion
Levitt, Pat
Maestrini, Elena
Mane, Shrikant
De-Luca, Daniel Moreno
Parr, Jeremy
Regan, Regina
Reichenberg, Abraham
Sandin, Sven
Vorstman, Jacob
Wassink, Thomas
Wijsman, Ellen
Cook, Edwin
Santangelo, Susan
Delorme, Richard
Rogé, Bernadette
Magalhaes, Tiago
Arking, Dan
Schulze, Thomas G.
Thompson, Robert C.
Strohmaier, Jana
Matthews, Keith
Melle, Ingrid
Morris, Derek
Blackwood, Douglas
McIntosh, Andrew
Bergen, Sarah E
Schalling, Martin
Jamain, Stéphane
Maaser, Anna
Fischer, Sascha B.
Reinbold, Céline S.
Fullerton, Janice M.
Guzman-Parra, José
Mayoral, Fermin
Schofield, Peter R.
Cichon, Sven
Mühleisen, Thomas W.
Degenhardt, Franziska
Schumacher, Johannes
Bauer, Michael
Mitchell, Philip B.
Gershon, Elliot S.
Rice, John
Potash, James B.
Zandi, Peter P.
Craddock, Nick
Ferrier, I. Nicol
Alda, Martin
Rouleau, Guy A.
Turecki, Gustavo
Ophoff, Roel
Pato, Carlos
Anjorin, Adebayo
Stahl, Eli
Leber, Markus
Czerski, Piotr M.
Cruceanu, Cristiana
Jones, Ian R.
Posthuma, Danielle
Andlauer, Till F.M.
Forstner, Andreas J.
Streit, Fabian
Baune, Bernhard T.
Air, Tracy
Sinnamon, Grant
Wray, Naomi R.
MacIntyre, Donald J.
Porteous, David
Homuth, Georg
Rivera, Margarita
Grove, Jakob
Middeldorp, Christel M.
Hickie, Ian
Pergadia, Michele
Mehta, Divya
Smit, Johannes H.
Jansen, Rick
de Geus, Eco
Dunn, Erin
Li, Qingqin S.
Nauck, Matthias
Schoevers, Robert A.
Beekman, Aartjan TF
Knowles, James A.
Viktorin, Alexander
Arnold, Paul
Barr, Cathy L.
Bedoya-Berrio, Gabriel
Bienvenu, O. Joseph
Brentani, Helena
Burton, Christie
Camarena, Beatriz
Cappi, Carolina
Cath, Danielle
Cavallini, Maria
Cusi, Daniele
Darrow, Sabrina
Denys, Damiaan
Derks, Eske M.
Dietrich, Andrea
Fernandez, Thomas
Figee, Martijn
Freimer, Nelson
Gerber, Gloria
Grados, Marco
Greenberg, Erica
Hanna, Gregory L.
Hartmann, Andreas
Hirschtritt, Matthew E.
Hoekstra, Pieter J.
Huang, Alden
Huyser, Chaim
Illmann, Cornelia
Jenike, Michael
Kuperman, Samuel
Leventhal, Bennett
Lochner, Christine
Lyon, Gholson J.
Macciardi, Fabio
Madruga-Garrido, Marcos
Malaty, Irene A.
Maras, Athanasios
McGrath, Lauren
Miguel, Eurípedes C.
Mir, Pablo
Nestadt, Gerald
Nicolini, Humberto
Okun, Michael S.
Pakstis, Andrew
Paschou, Peristera
Piacentini, John
Pittenger, Christopher
Plessen, Kerstin
Ramensky, Vasily
Ramos, Eliana M.
Reus, Victor
Richter, Margaret A.
Riddle, Mark A.
Robertson, Mary M.
Roessner, Veit
Rosário, Maria
Samuels, Jack F.
Sandor, Paul
Stein, Dan J.
Tsetsos, Fotis
Van Nieuwerburgh, Filip
Weatherall, Sarah
Wendland, Jens R.
Wolanczyk, Tomasz
Worbe, Yulia
Zai, Gwyneth
Goes, Fernando S.
McLaughlin, Nicole
Nestadt, Paul S.
Grabe, Hans-Jorgen
Depienne, Christel
Konkashbaev, Anuar
Lanzagorta, Nuria
Valencia-Duarte, Ana
Bramon, Elvira
Buccola, Nancy
Cahn, Wiepke
Cairns, Murray
Chong, Siow A.
Cohen, David
Crespo-Facorro, Benedicto
Crowley, James
Davidson, Michael
DeLisi, Lynn
Dinan, Timothy
Donohoe, Gary
Drapeau, Elodie
Duan, Jubao
Haan, Lieuwe
Hougaard, David
Karachanak-Yankova, Sena
Khrunin, Andrey
Klovins, Janis
Kučinskas, Vaidutis
Lee Chee Keong, Jimmy
Limborska, Svetlana
Loughland, Carmel
Lönnqvist, Jouko
Maher, Brion
Mattheisen, Manuel
McDonald, Colm
Murphy, Kieran C.
Nenadic, Igor
van Os, Jim
Pantelis, Christos
Pato, Michele
Petryshen, Tracey
Quested, Digby
Roussos, Panos
Sanders, Alan R.
Schall, Ulrich
Schwab, Sibylle G.
Sim, Kang
So, Hon-Cheong
Stögmann, Elisabeth
Subramaniam, Mythily
Toncheva, Draga
Waddington, John
Walters, James
Weiser, Mark
Cheng, Wei
Cloninger, Robert
Curtis, David
Gejman, Pablo V.
Henskens, Frans
Mattingsdal, Morten
Oh, Sang-Yun
Scott, Rodney
Webb, Bradley
Breen, Gerome
Churchhouse, Claire
Bulik, Cynthia M.
Daly, Mark
Dichgans, Martin
Faraone, Stephen V.
Guerreiro, Rita
Holmans, Peter
Kendler, Kenneth S.
Koeleman, Bobby
Mathews, Carol A.
Price, Alkes
Scharf, Jeremiah
Sklar, Pamela
Williams, Julie
Wood, Nicholas W.
Cotsapas, Chris
Palotie, Aarno
Smoller, Jordan W.
Sullivan, Patrick
Rosand, Jonathan
Corvin, Aiden
Neale, Benjamin M.
Brainstorm Consortium
Pokaż więcej
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
Analysis of shared heritability in common disorders of the brain
Autorzy :
Anttila, Verneri
Bulik-Sullivan, Brendan
Finucane, Hilary K
Walters, Raymond K
Bras, Jose
Duncan, Laramie
Escott-Price, Valentina
Falcone, Guido J
Gormley, Padhraig
Malik, Rainer
Patsopoulos, Nikolaos A
Ripke, Stephan
Wei, Zhi
Yu, Dongmei
Lee, Phil H
Turley, Patrick
Grenier-Boley, Benjamin
Chouraki, Vincent
Kamatani, Yoichiro
Berr, Claudine
Letenneur, Luc
Hannequin, Didier
Amouyel, Philippe
Boland, Anne
Deleuze, Jean-Francois
Duron, Emmanuelle
Vardarajan, Badri N
Reitz, Christiane
Goate, Alison M
Huentelman, Matthew J
Kamboh, M Ilyas
Larson, Eric B
Rogaeva, Ekaterina
St George-Hyslop, Peter
Hakonarson, Hakon
Kukull, Walter A
Farrer, Lindsay A
Barnes, Lisa L
Beach, Thomas G
Demirci, F Yesim
Head, Elizabeth
Hulette, Christine M
Jicha, Gregory A
Kauwe, John SK
Kaye, Jeffrey A
Leverenz, James B
Levey, Allan I
Lieberman, Andrew P
Pankratz, Vernon S
Poon, Wayne W
Quinn, Joseph F
Saykin, Andrew J
Schneider, Lon S
Smith, Amanda G
Sonnen, Joshua A
Stern, Robert A
Van Deerlin, Vivianna M
Van Eldik, Linda J
Harold, Denise
Russo, Giancarlo
Rubinsztein, David C
Bayer, Anthony
Tsolaki, Magda
Proitsi, Petra
Fox, Nick C
Hampel, Harald
Owen, Michael J
Mead, Simon
Passmore, Peter
Morgan, Kevin
Noethen, Markus M
Rossor, Martin
Lupton, Michelle K
Hoffmann, Per
Kornhuber, Johannes
Lawlor, Brian
McQuillin, Andrew
Al-Chalabi, Ammar
Bis, Joshua C
Ruiz, Agustin
Boada, Merce
Seshadri, Sudha
Beiser, Alexa
Rice, Kenneth
van der Lee, Sven J
De Jager, Philip L
Geschwind, Daniel H
Riemenschneider, Matthias
Riedel-Heller, Steffi
Rotter, Jerome I
Ransmayr, Gerhard
Hyman, Bradley T
Cruchaga, Carlos
Alegret, Montserrat
Winsvold, Bendik
Palta, Priit
Farh, Kai-How
Cuenca-Leon, Ester
Furlotte, Nicholas
Kurth, Tobias
Ligthart, Lannie
Terwindt, Gisela M
Freilinger, Tobias
Ran, Caroline
Gordon, Scott D
Borck, Guntram
Adams, Hieab HH
Lehtimaki, Terho
Wedenoja, Juho
Buring, Julie E
Schuerks, Markus
Hrafnsdottir, Maria
Hottenga, Jouke-Jan
Penninx, Brenda
Artto, Ville
Kaunisto, Mari
Vepsalainen, Salli
Martin, Nicholas G
Montgomery, Grant W
Kurki, Mitja I
Hamalainen, Eija
Huang, Hailiang
Huang, Jie
Sandor, Cynthia
Webber, Caleb
Muller-Myhsok, Bertram
Schreiber, Stefan
Salomaa, Veikko
Loehrer, Elizabeth
Goebel, Hartmut
Macaya, Alfons
Pozo-Rosich, Patricia
Hansen, Thomas
Werge, Thomas
Kaprio, Jaakko
Metspalu, Andres
Kubisch, Christian
Ferrari, Michel D
Belin, Andrea C
van den Maagdenberg, Arn MJM
Zwart, John-Anker
Boomsma, Dorret
Eriksson, Nicholas
Olesen, Jes
Chasman, Daniel I
Nyholt, Dale R
Avbersek, Andreja
Baum, Larry
Berkovic, Samuel
Bradfield, Jonathan
Buono, Russell
Catarino, Claudia B
Cossette, Patrick
De Jonghe, Peter
Depondt, Chantal
Dlugos, Dennis
Ferraro, Thomas N
French, Jacqueline
Hjalgrim, Helle
Jamnadas-Khoda, Jennifer
Kalviainen, Reetta
Kunz, Wolfram S
Lerche, Holger
Leu, Costin
Lindhout, Dick
Lo, Warren
Lowenstein, Daniel
McCormack, Mark
Moller, Rikke S
Molloy, Anne
Ng, Ping-Wing
Oliver, Karen
Privitera, Michael
Radtke, Rodney
Ruppert, Ann-Kathrin
Sander, Thomas
Schachter, Steven
Schankin, Christoph
Scheffer, Ingrid
Schoch, Susanne
Sisodiya, Sanjay M
Smith, Philip
Sperling, Michael
Striano, Pasquale
Surges, Rainer
Thomas, G Neil
Visscher, Frank
Whelan, Christopher D
Zara, Federico
Heinzen, Erin L
Marson, Anthony
Becker, Felicitas
Stroink, Hans
Zimprich, Fritz
Gasser, Thomas
Gibbs, Raphael
Heutink, Peter
Martinez, Maria
Morris, Huw R
Sharma, Manu
Ryten, Mina
Mok, Kin Y
Pulit, Sara
Bevan, Steve
Holliday, Elizabeth
Attia, John
Battey, Thomas
Boncoraglio, Giorgio
Thijs, Vincent
Chen, Wei-Min
Mitchell, Braxton
Rothwell, Peter
Sharma, Pankaj
Sudlow, Cathie
Vicente, Astrid
Markus, Hugh
Kourkoulis, Christina
Pera, Joana
Raffeld, Miriam
Silliman, Scott
Perica, Vesna Boraska
Thornton, Laura M
Huckins, Laura M
Rayner, N William
Lewis, Cathryn M
Gratacos, Monica
Rybakowski, Filip
Keski-Rahkonen, Anna
Raevuori, Anu
Hudson, James I
Reichborn-Kjennerud, Ted
Monteleone, Palmiero
Karwautz, Andreas
Mannik, Katrin
Baker, Jessica H
O'Toole, Julie K
Trace, Sara E
Davis, Oliver SP
Helder, Sietske G
Ehrlich, Stefan
Herpertz-Dahlmann, Beate
Danner, Unna N
van Elburg, Annemarie A
Clementi, Maurizio
Forzan, Monica
Docampo, Elisa
Lissowska, Jolanta
Hauser, Joanna
Tortorella, Alfonso
Maj, Mario
Gonidakis, Fragiskos
Tziouvas, Konstantinos
Papezova, Hana
Yilmaz, Zeynep
Wagner, Gudrun
Cohen-Woods, Sarah
Herms, Stefan
Julia, Antonio
Rabionet, Raquel
Dick, Danielle M
Ripatti, Samuli
Andreassen, Ole A
Espeseth, Thomas
Lundervold, Astri J
Steen, Vidar M
Pinto, Dalila
Scherer, Stephen W
Aschauer, Harald
Schosser, Alexandra
Alfredsson, Lars
Padyukov, Leonid
Halmi, Katherine A
Mitchell, James
Strober, Michael
Bergen, Andrew W
Kaye, Walter
Szatkiewicz, Jin Peng
Cormand, Bru
Antoni Ramos-Quiroga, Josep
Sanchez-Mora, Cristina
Ribases, Marta
Casas, Miguel
Hervas, Amaia
Jesus Arranz, Maria
Haavik, Jan
Zayats, Tetyana
Johansson, Stefan
Williams, Nigel
Dempfle, Astrid
Rothenberger, Aribert
Kuntsi, Jonna
Oades, Robert D
Banaschewski, Tobias
Franke, Barbara
Buitelaar, Jan K
Arias Vasquez, Alejandro
Doyle, Alysa E
Reif, Andreas
Lesch, Klaus-Peter
Freitag, Christine
Rivero, Olga
Palmason, Haukur
Romanos, Marcel
Langley, Kate
Rietschel, Marcella
Witt, Stephanie H
Dalsgaard, Soeren
Borglum, Anders D
Waldman, Irwin
Wilmot, Beth
Molly, Nikolas
Bau, Claiton HD
Crosbie, Jennifer
Schachar, Russell
K., Sandra
McGough, James J
Grevet, Eugenio H
Medland, Sarah E
Robinson, Elise
Weiss, Lauren A
Bacchelli, Elena
Bailey, Anthony
Bal, Vanessa
Battaglia, Agatino
Betancur, Catalina
Bolton, Patrick
Cantor, Rita
Celestino-Soper, Patricia
Dawson, Geraldine
De Rubeis, Silvia
Duque, Frederico
Green, Andrew
Klauck, Sabine M
Leboyer, Marion
Levitt, Pat
Maestrini, Elena
Mane, Shrikant
Moreno-De-Luca, Daniel
Parr, Jeremy
Regan, Regina
Reichenberg, Abraham
Sandin, Sven
Vorstman, Jacob
Wassink, Thomas
Wijsman, Ellen
Cook, Edwin
Santangelo, Susan
Delorme, Richard
Roge, Bernadette
Magalhaes, Tiago
Arking, Dan
Schulze, Thomas G
Thompson, Robert C
Strohmaier, Jana
Matthews, Keith
Melle, Ingrid
Morris, Derek
Blackwood, Douglas
McIntosh, Andrew
Bergen, Sarah E
Schalling, Martin
Jamain, Stephane
Maaser, Anna
Fischer, Sascha B
Reinbold, Celine S
Fullerton, Janice M
Guzman-Parra, Jose
Mayoral, Fermin
Schofield, Peter R
Cichon, Sven
Muhleisen, Thomas W
Degenhardt, Franziska
Schumacher, Johannes
Bauer, Michael
Mitchell, Philip B
Gershon, Elliot S
Rice, John
Potash, James B
Zandi, Peter P
Craddock, Nick
Ferrier, I Nicol
Alda, Martin
Rouleau, Guy A
Turecki, Gustavo
Ophoff, Roel
Pato, Carlos
Anjorin, Adebayo
Stahl, Eli
Leber, Markus
Czerski, Piotr M
Cruceanu, Cristiana
Jones, Ian R
Posthuma, Danielle
Andlauer, Till FM
Forstner, Andreas J
Streit, Fabian
Baune, Bernhard T
Air, Tracy
Sinnamon, Grant
Wray, Naomi R
MacIntyre, Donald J
Porteous, David
Homuth, Georg
Rivera, Margarita
Grove, Jakob
Middeldorp, Christel M
Hickie, Ian
Pergadia, Michele
Mehta, Divya
Smit, Johannes H
Jansen, Rick
de Geus, Eco
Dunn, Erin
Li, Qingqin S
Nauck, Matthias
Schoevers, Robert A
Beekman, Aartjan TF
Knowles, James A
Viktorin, Alexander
Arnold, Paul
Barr, Cathy L
Bedoya-Berrio, Gabriel
Bienvenu, O Joseph
Brentani, Helena
Burton, Christie
Camarena, Beatriz
Cappi, Carolina
Cath, Danielle
Cavallini, Maria
Cusi, Daniele
Darrow, Sabrina
Denys, Damiaan
Derks, Eske M
Dietrich, Andrea
Fernandez, Thomas
Figee, Martijn
Freimer, Nelson
Gerber, Gloria
Grados, Marco
Greenberg, Erica
Hanna, Gregory L
Hartmann, Andreas
Hirschtritt, Matthew E
Hoekstra, Pieter J
Huang, Alden
Huyser, Chaim
Illmann, Cornelia
Jenike, Michael
Kuperman, Samuel
Leventhal, Bennett
Lochner, Christine
Lyon, Gholson J
Macciardi, Fabio
Madruga-Garrido, Marcos
Malaty, Irene A
Maras, Athanasios
McGrath, Lauren
Miguel, Euripedes C
Mir, Pablo
Nestadt, Gerald
Nicolini, Humberto
Okun, Michael S
Pakstis, Andrew
Paschou, Peristera
Piacentini, John
Pittenger, Christopher
Plessen, Kerstin
Ramensky, Vasily
Ramos, Eliana M
Reus, Victor
Richter, Margaret A
Riddle, Mark A
Robertson, Mary M
Roessner, Veit
Rosario, Maria
Samuels, Jack F
Sandor, Paul
Stein, Dan J
Tsetsos, Fotis
Van Nieuwerburgh, Filip
Weatherall, Sarah
Wendland, Jens R
Wolanczyk, Tomasz
Worbe, Yulia
Zai, Gwyneth
Goes, Fernando S
McLaughlin, Nicole
Nestadt, Paul S
Grabe, Hans-Jorgen
Depienne, Christel
Konkashbaev, Anuar
Lanzagorta, Nuria
Valencia-Duarte, Ana
Bramon, Elvira
Buccola, Nancy
Cahn, Wiepke
Cairns, Murray
Chong, Siow A
Cohen, David
Crespo-Facorro, Benedicto
Crowley, James
Davidson, Michael
DeLisi, Lynn
Dinan, Timothy
Donohoe, Gary
Drapeau, Elodie
Duan, Jubao
Haan, Lieuwe
Hougaard, David
Karachanak-Yankova, Sena
Khrunin, Andrey
Klovins, Janis
Kucinskas, Vaidutis
Keong, Jimmy Lee Chee
Limborska, Svetlana
Loughland, Carmel
Lonnqvist, Jouko
Maher, Brion
Mattheisen, Manuel
McDonald, Colm
Murphy, Kieran C
Nenadic, Igor
van Os, Jim
Pantelis, Christos
Pato, Michele
Petryshen, Tracey
Quested, Digby
Roussos, Panos
Sanders, Alan R
Schall, Ulrich
Schwab, Sibylle G
Sim, Kang
So, Hon-Cheong
Stoegmann, Elisabeth
Subramaniam, Mythily
Toncheva, Draga
Waddington, John
Walters, James
Weiser, Mark
Cheng, Wei
Cloninger, Robert
Curtis, David
Gejman, Pablo V
Henskens, Frans
Mattingsdal, Morten
Oh, Sang-Yun
Scott, Rodney
Webb, Bradley
Breen, Gerome
Churchhouse, Claire
Bulik, Cynthia M
Daly, Mark
Dichgans, Martin
Faraone, Stephen V
Guerreiro, Rita
Holmans, Peter
Kendler, Kenneth S
Koeleman, Bobby
Mathews, Carol A
Price, Alkes
Scharf, Jeremiah
Sklar, Pamela
Williams, Julie
Wood, Nicholas W
Cotsapas, Chris
Palotie, Aarno
Smoller, Jordan W
Sullivan, Patrick
Rosand, Jonathan
Corvin, Aiden
Neale, Benjamin M
Consortium, Brainstorm
Pokaż więcej
Opis pliku :
application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document
Tytuł :
Analysis of shared heritability in common disorders of the brain.
Autorzy :
Brainstorm Consortium
Anttila, Verneri
Bulik-Sullivan, Brendan
Finucane, Hilary K
Walters, Raymond K
Bras, Jose
Duncan, Laramie
Escott-Price, Valentina
Falcone, Guido J
Gormley, Padhraig
Malik, Rainer
Patsopoulos, Nikolaos A
Ripke, Stephan
Wei, Zhi
Yu, Dongmei
Lee, Phil H
Turley, Patrick
Grenier-Boley, Benjamin
Chouraki, Vincent
Kamatani, Yoichiro
Berr, Claudine
Letenneur, Luc
Hannequin, Didier
Amouyel, Philippe
Boland, Anne
Deleuze, Jean-François
Duron, Emmanuelle
Vardarajan, Badri N
Reitz, Christiane
Goate, Alison M
Huentelman, Matthew J
Kamboh, M Ilyas
Larson, Eric B
Rogaeva, Ekaterina
St George-Hyslop, Peter
Hakonarson, Hakon
Kukull, Walter A
Farrer, Lindsay A
Barnes, Lisa L
Beach, Thomas G
Demirci, F Yesim
Head, Elizabeth
Hulette, Christine M
Jicha, Gregory A
Kauwe, John SK
Kaye, Jeffrey A
Leverenz, James B
Levey, Allan I
Lieberman, Andrew P
Pankratz, Vernon S
Poon, Wayne W
Quinn, Joseph F
Saykin, Andrew J
Schneider, Lon S
Smith, Amanda G
Sonnen, Joshua A
Stern, Robert A
Van Deerlin, Vivianna M
Van Eldik, Linda J
Harold, Denise
Russo, Giancarlo
Rubinsztein, David C
Bayer, Anthony
Tsolaki, Magda
Proitsi, Petra
Fox, Nick C
Hampel, Harald
Owen, Michael J
Mead, Simon
Passmore, Peter
Morgan, Kevin
Nöthen, Markus M
Rossor, Martin
Lupton, Michelle K
Hoffmann, Per
Kornhuber, Johannes
Lawlor, Brian
McQuillin, Andrew
Al-Chalabi, Ammar
Bis, Joshua C
Ruiz, Agustin
Boada, Mercè
Seshadri, Sudha
Beiser, Alexa
Rice, Kenneth
van der Lee, Sven J
De Jager, Philip L
Geschwind, Daniel H
Riemenschneider, Matthias
Riedel-Heller, Steffi
Rotter, Jerome I
Ransmayr, Gerhard
Hyman, Bradley T
Cruchaga, Carlos
Alegret, Montserrat
Winsvold, Bendik
Palta, Priit
Farh, Kai-How
Cuenca-Leon, Ester
Furlotte, Nicholas
Kurth, Tobias
Ligthart, Lannie
Terwindt, Gisela M
Freilinger, Tobias
Ran, Caroline
Gordon, Scott D
Borck, Guntram
Adams, Hieab HH
Lehtimäki, Terho
Wedenoja, Juho
Buring, Julie E
Schürks, Markus
Hrafnsdottir, Maria
Hottenga, Jouke-Jan
Penninx, Brenda
Artto, Ville
Kaunisto, Mari
Vepsäläinen, Salli
Martin, Nicholas G
Montgomery, Grant W
Kurki, Mitja I
Hämäläinen, Eija
Huang, Hailiang
Huang, Jie
Sandor, Cynthia
Webber, Caleb
Muller-Myhsok, Bertram
Schreiber, Stefan
Salomaa, Veikko
Loehrer, Elizabeth
Göbel, Hartmut
Macaya, Alfons
Pozo-Rosich, Patricia
Hansen, Thomas
Werge, Thomas
Kaprio, Jaakko
Metspalu, Andres
Kubisch, Christian
Ferrari, Michel D
Belin, Andrea C
van den Maagdenberg, Arn MJM
Zwart, John-Anker
Boomsma, Dorret
Eriksson, Nicholas
Olesen, Jes
Chasman, Daniel I
Nyholt, Dale R
Avbersek, Andreja
Baum, Larry
Berkovic, Samuel
Bradfield, Jonathan
Buono, Russell
Catarino, Claudia B
Cossette, Patrick
De Jonghe, Peter
Depondt, Chantal
Dlugos, Dennis
Ferraro, Thomas N
French, Jacqueline
Hjalgrim, Helle
Jamnadas-Khoda, Jennifer
Kälviäinen, Reetta
Kunz, Wolfram S
Lerche, Holger
Leu, Costin
Lindhout, Dick
Lo, Warren
Lowenstein, Daniel
McCormack, Mark
Møller, Rikke S
Molloy, Anne
Ng, Ping-Wing
Oliver, Karen
Privitera, Michael
Radtke, Rodney
Ruppert, Ann-Kathrin
Sander, Thomas
Schachter, Steven
Schankin, Christoph
Scheffer, Ingrid
Schoch, Susanne
Sisodiya, Sanjay M
Smith, Philip
Sperling, Michael
Striano, Pasquale
Surges, Rainer
Thomas, G Neil
Visscher, Frank
Whelan, Christopher D
Zara, Federico
Heinzen, Erin L
Marson, Anthony
Becker, Felicitas
Stroink, Hans
Zimprich, Fritz
Gasser, Thomas
Gibbs, Raphael
Heutink, Peter
Martinez, Maria
Morris, Huw R
Sharma, Manu
Ryten, Mina
Mok, Kin Y
Pulit, Sara
Bevan, Steve
Holliday, Elizabeth
Attia, John
Battey, Thomas
Boncoraglio, Giorgio
Thijs, Vincent
Chen, Wei-Min
Mitchell, Braxton
Rothwell, Peter
Sharma, Pankaj
Sudlow, Cathie
Vicente, Astrid
Markus, Hugh
Kourkoulis, Christina
Pera, Joana
Raffeld, Miriam
Silliman, Scott
Boraska Perica, Vesna
Thornton, Laura M
Huckins, Laura M
William Rayner, N
Lewis, Cathryn M
Gratacos, Monica
Rybakowski, Filip
Keski-Rahkonen, Anna
Raevuori, Anu
Hudson, James I
Reichborn-Kjennerud, Ted
Monteleone, Palmiero
Karwautz, Andreas
Mannik, Katrin
Baker, Jessica H
O'Toole, Julie K
Trace, Sara E
Davis, Oliver SP
Helder, Sietske G
Ehrlich, Stefan
Herpertz-Dahlmann, Beate
Danner, Unna N
van Elburg, Annemarie A
Clementi, Maurizio
Forzan, Monica
Docampo, Elisa
Lissowska, Jolanta
Hauser, Joanna
Tortorella, Alfonso
Maj, Mario
Gonidakis, Fragiskos
Tziouvas, Konstantinos
Papezova, Hana
Yilmaz, Zeynep
Wagner, Gudrun
Cohen-Woods, Sarah
Herms, Stefan
Julià, Antonio
Rabionet, Raquel
Dick, Danielle M
Ripatti, Samuli
Andreassen, Ole A
Espeseth, Thomas
Lundervold, Astri J
Steen, Vidar M
Pinto, Dalila
Scherer, Stephen W
Aschauer, Harald
Schosser, Alexandra
Alfredsson, Lars
Padyukov, Leonid
Halmi, Katherine A
Mitchell, James
Strober, Michael
Bergen, Andrew W
Kaye, Walter
Szatkiewicz, Jin Peng
Cormand, Bru
Ramos-Quiroga, Josep Antoni
Sánchez-Mora, Cristina
Ribasés, Marta
Casas, Miguel
Hervas, Amaia
Arranz, Maria Jesús
Haavik, Jan
Zayats, Tetyana
Johansson, Stefan
Williams, Nigel
Dempfle, Astrid
Rothenberger, Aribert
Kuntsi, Jonna
Oades, Robert D
Banaschewski, Tobias
Franke, Barbara
Buitelaar, Jan K
Arias Vasquez, Alejandro
Doyle, Alysa E
Reif, Andreas
Lesch, Klaus-Peter
Freitag, Christine
Rivero, Olga
Palmason, Haukur
Romanos, Marcel
Langley, Kate
Rietschel, Marcella
Witt, Stephanie H
Dalsgaard, Soeren
Børglum, Anders D
Waldman, Irwin
Wilmot, Beth
Molly, Nikolas
Bau, Claiton HD
Crosbie, Jennifer
Schachar, Russell
Loo, Sandra K
McGough, James J
Grevet, Eugenio H
Medland, Sarah E
Robinson, Elise
Weiss, Lauren A
Bacchelli, Elena
Bailey, Anthony
Bal, Vanessa
Battaglia, Agatino
Betancur, Catalina
Bolton, Patrick
Cantor, Rita
Celestino-Soper, Patrícia
Dawson, Geraldine
De Rubeis, Silvia
Duque, Frederico
Green, Andrew
Klauck, Sabine M
Leboyer, Marion
Levitt, Pat
Maestrini, Elena
Mane, Shrikant
De-Luca, Daniel Moreno
Parr, Jeremy
Regan, Regina
Reichenberg, Abraham
Sandin, Sven
Vorstman, Jacob
Wassink, Thomas
Wijsman, Ellen
Cook, Edwin
Santangelo, Susan
Delorme, Richard
Rogé, Bernadette
Magalhaes, Tiago
Arking, Dan
Schulze, Thomas G
Thompson, Robert C
Strohmaier, Jana
Matthews, Keith
Melle, Ingrid
Morris, Derek
Blackwood, Douglas
McIntosh, Andrew
Bergen, Sarah E
Schalling, Martin
Jamain, Stéphane
Maaser, Anna
Fischer, Sascha B
Reinbold, Céline S
Fullerton, Janice M
Guzman-Parra, José
Mayoral, Fermin
Schofield, Peter R
Cichon, Sven
Mühleisen, Thomas W
Degenhardt, Franziska
Schumacher, Johannes
Bauer, Michael
Mitchell, Philip B
Gershon, Elliot S
Rice, John
Potash, James B
Zandi, Peter P
Craddock, Nick
Ferrier, I Nicol
Alda, Martin
Rouleau, Guy A
Turecki, Gustavo
Ophoff, Roel
Pato, Carlos
Anjorin, Adebayo
Stahl, Eli
Leber, Markus
Czerski, Piotr M
Cruceanu, Cristiana
Jones, Ian R
Posthuma, Danielle
Andlauer, Till FM
Forstner, Andreas J
Streit, Fabian
Baune, Bernhard T
Air, Tracy
Sinnamon, Grant
Wray, Naomi R
MacIntyre, Donald J
Porteous, David
Homuth, Georg
Rivera, Margarita
Grove, Jakob
Middeldorp, Christel M
Hickie, Ian
Pergadia, Michele
Mehta, Divya
Smit, Johannes H
Jansen, Rick
de Geus, Eco
Dunn, Erin
Li, Qingqin S
Nauck, Matthias
Schoevers, Robert A
Beekman, Aartjan Tf
Knowles, James A
Viktorin, Alexander
Arnold, Paul
Barr, Cathy L
Bedoya-Berrio, Gabriel
Bienvenu, O Joseph
Brentani, Helena
Burton, Christie
Camarena, Beatriz
Cappi, Carolina
Cath, Danielle
Cavallini, Maria
Cusi, Daniele
Darrow, Sabrina
Denys, Damiaan
Derks, Eske M
Dietrich, Andrea
Fernandez, Thomas
Figee, Martijn
Freimer, Nelson
Gerber, Gloria
Grados, Marco
Greenberg, Erica
Hanna, Gregory L
Hartmann, Andreas
Hirschtritt, Matthew E
Hoekstra, Pieter J
Huang, Alden
Huyser, Chaim
Illmann, Cornelia
Jenike, Michael
Kuperman, Samuel
Leventhal, Bennett
Lochner, Christine
Lyon, Gholson J
Macciardi, Fabio
Madruga-Garrido, Marcos
Malaty, Irene A
Maras, Athanasios
McGrath, Lauren
Miguel, Eurípedes C
Mir, Pablo
Nestadt, Gerald
Nicolini, Humberto
Okun, Michael S
Pakstis, Andrew
Paschou, Peristera
Piacentini, John
Pittenger, Christopher
Plessen, Kerstin
Ramensky, Vasily
Ramos, Eliana M
Reus, Victor
Richter, Margaret A
Riddle, Mark A
Robertson, Mary M
Roessner, Veit
Rosário, Maria
Samuels, Jack F
Sandor, Paul
Stein, Dan J
Tsetsos, Fotis
Van Nieuwerburgh, Filip
Weatherall, Sarah
Wendland, Jens R
Wolanczyk, Tomasz
Worbe, Yulia
Zai, Gwyneth
Goes, Fernando S
McLaughlin, Nicole
Nestadt, Paul S
Grabe, Hans-Jorgen
Depienne, Christel
Konkashbaev, Anuar
Lanzagorta, Nuria
Valencia-Duarte, Ana
Bramon, Elvira
Buccola, Nancy
Cahn, Wiepke
Cairns, Murray
Chong, Siow A
Cohen, David
Crespo-Facorro, Benedicto
Crowley, James
Davidson, Michael
DeLisi, Lynn
Dinan, Timothy
Donohoe, Gary
Drapeau, Elodie
Duan, Jubao
Haan, Lieuwe
Hougaard, David
Karachanak-Yankova, Sena
Khrunin, Andrey
Klovins, Janis
Kučinskas, Vaidutis
Lee Chee Keong, Jimmy
Limborska, Svetlana
Loughland, Carmel
Lönnqvist, Jouko
Maher, Brion
Mattheisen, Manuel
McDonald, Colm
Murphy, Kieran C
Nenadic, Igor
van Os, Jim
Pantelis, Christos
Pato, Michele
Petryshen, Tracey
Quested, Digby
Roussos, Panos
Sanders, Alan R
Schall, Ulrich
Schwab, Sibylle G
Sim, Kang
So, Hon-Cheong
Stögmann, Elisabeth
Subramaniam, Mythily
Toncheva, Draga
Waddington, John
Walters, James
Weiser, Mark
Cheng, Wei
Cloninger, Robert
Curtis, David
Gejman, Pablo V
Henskens, Frans
Mattingsdal, Morten
Oh, Sang-Yun
Scott, Rodney
Webb, Bradley
Breen, Gerome
Churchhouse, Claire
Bulik, Cynthia M
Daly, Mark
Dichgans, Martin
Faraone, Stephen V
Guerreiro, Rita
Holmans, Peter
Kendler, Kenneth S
Koeleman, Bobby
Mathews, Carol A
Price, Alkes
Scharf, Jeremiah
Sklar, Pamela
Williams, Julie
Wood, Nicholas W
Cotsapas, Chris
Palotie, Aarno
Smoller, Jordan W
Sullivan, Patrick
Rosand, Jonathan
Corvin, Aiden
Neale, Benjamin M
Schott, Jonathan M
Anney, Richard
Elia, Josephine
Grigoroiu-Serbanescu, Maria
Edenberg, Howard J
Murray, Robin
Pokaż więcej
Temat :
Brainstorm Consortium
Humans
Brain Diseases
Risk Factors
Mental Disorders
Quantitative Trait, Heritable
Phenotype
Genetic Variation
Genome-Wide Association Study
General Science & Technology
MD Multidisciplinary
Źródło :
Brainstorm Consortium,; Anttila, Verneri; Bulik-Sullivan, Brendan; Finucane, Hilary K; Walters, Raymond K; Bras, Jose; et al.(2018). Analysis of shared heritability in common disorders of the brain.. Science (New York, N.Y.), 360(6395), eaap8757 - eaap8757. doi: 10.1126/science.aap8757. Lawrence Berkeley National Laboratory: Retrieved from: http://www.escholarship.org/uc/item/7d57v1cn
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
Analysis of shared heritability in common disorders of the brain.
Autorzy :
Anttila, Verneri
Finucane, Hilary K
Walters, Raymond K
Duncan, Laramie
Escott-Price, Valentina
Falcone, Guido J
Gormley, Padhraig
Malik, Rainer
Ripke, Stephan
Wei, Zhi
Yu, Dongmei
Lee, Phil H
Berr, Claudine
Amouyel, Philippe
St George-Hyslop, Peter
Demirci, F Yesim
Rubinsztein, David
Bayer, Anthony
Tsolaki, Magda
Morgan, Kevin
Rossor, Martin
Bis, Joshua C
Van Der Lee, Sven J
Alegret, Montserrat
Winsvold, Bendik
Palta, Priit
Kurth, Tobias
Ran, Caroline
Wedenoja, Juho
Kaunisto, Mari
Hansen, Thomas
Nyholt, Dale R
Catarino, Claudia B
French, Jacqueline
Leu, Costin
Møller, Rikke S
Oliver, Karen
Scheffer, Ingrid
Whelan, Christopher D
Pulit, Sara
Boncoraglio, Giorgio
Thijs, Vincent
Sudlow, Cathie
Markus, Hugh
Keski-Rahkonen, Anna
Davis, Oliver SP
Tziouvas, Konstantinos
Cohen-Woods, Sarah
Rabionet, Raquel
Scherer, Stephen W
Aschauer, Harald
Cormand, Bru
Ramos-Quiroga, Josep Antoni
Sánchez-Mora, Cristina
Ribasés, Marta
Johansson, Stefan
Franke, Barbara
Lesch, Klaus-Peter
Grevet, Eugenio H
Bal, Vanessa
Duque, Frederico
Leboyer, Marion
Sandin, Sven
Delorme, Richard
McIntosh, Andrew
Jamain, Stéphane
Reinbold, Céline S
Fullerton, Janice M
Guzman-Parra, José
Mayoral, Fermin
Schofield, Peter R
Andlauer, Till FM
Rivera, Margarita
Grove, Jakob
Middeldorp, Christel M
Hickie, Ian
Jansen, Rick
De Geus, Eco
Viktorin, Alexander
Barr, Cathy L
Brentani, Helena
Burton, Christie
Derks, Eske M
Huyser, Chaim
Kuperman, Samuel
Stein, Dan J
Worbe, Yulia
Lanzagorta, Nuria
Cairns, Murray
Van Os, Jim
Pantelis, Christos
Sim, Kang
So, Hon-Cheong
Mattingsdal, Morten
Webb, Bradley
Breen, Gerome
Bulik, Cynthia M
Daly, Mark
Dichgans, Martin
Faraone, Stephen V
Holmans, Peter
Koeleman, Bobby
Mathews, Carol A
Sklar, Pamela
Williams, Julie
Wood, Nicholas W
Cotsapas, Chris
Smoller, Jordan W
Sullivan, Patrick
Rosand, Jonathan
Corvin, Aiden
Neale, Benjamin M
Grigoroiu-Serbanescu, Maria
Brainstorm Consortium
Bulik-Sullivan, Brendan
Bras, Jose
Patsopoulos, Nikolaos A
Turley, Patrick
Grenier-Boley, Benjamin
Chouraki, Vincent
Kamatani, Yoichiro
Letenneur, Luc
Hannequin, Didier
Boland, Anne
Deleuze, Jean-François
Duron, Emmanuelle
Vardarajan, Badri N
Reitz, Christiane
Goate, Alison M
Huentelman, Matthew J
Kamboh, M Ilyas
Larson, Eric B
Rogaeva, Ekaterina
Hakonarson, Hakon
Kukull, Walter A
Farrer, Lindsay A
Barnes, Lisa L
Beach, Thomas G
Head, Elizabeth
Hulette, Christine M
Jicha, Gregory A
Kauwe, John SK
Kaye, Jeffrey A
Leverenz, James B
Levey, Allan I
Lieberman, Andrew P
Pankratz, Vernon S
Poon, Wayne W
Quinn, Joseph F
Saykin, Andrew J
Schneider, Lon S
Smith, Amanda G
Sonnen, Joshua A
Stern, Robert A
Van Deerlin, Vivianna M
Van Eldik, Linda J
Harold, Denise
Russo, Giancarlo
Proitsi, Petra
Fox, Nick C
Hampel, Harald
Owen, Michael J
Mead, Simon
Passmore, Peter
Nöthen, Markus M
Lupton, Michelle K
Hoffmann, Per
Kornhuber, Johannes
Lawlor, Brian
McQuillin, Andrew
Al-Chalabi, Ammar
Ruiz, Agustin
Boada, Mercè
Seshadri, Sudha
Beiser, Alexa
Rice, Kenneth
De Jager, Philip L
Geschwind, Daniel H
Riemenschneider, Matthias
Riedel-Heller, Steffi
Rotter, Jerome I
Ransmayr, Gerhard
Hyman, Bradley T
Cruchaga, Carlos
Farh, Kai-How
Cuenca-Leon, Ester
Furlotte, Nicholas
Ligthart, Lannie
Terwindt, Gisela M
Freilinger, Tobias
Gordon, Scott D
Borck, Guntram
Adams, Hieab HH
Lehtimäki, Terho
Buring, Julie E
Schürks, Markus
Hrafnsdottir, Maria
Hottenga, Jouke-Jan
Penninx, Brenda
Artto, Ville
Vepsäläinen, Salli
Martin, Nicholas G
Montgomery, Grant W
Kurki, Mitja I
Hämäläinen, Eija
Huang, Hailiang
Huang, Jie
Sandor, Cynthia
Webber, Caleb
Muller-Myhsok, Bertram
Schreiber, Stefan
Salomaa, Veikko
Loehrer, Elizabeth
Göbel, Hartmut
Macaya, Alfons
Pozo-Rosich, Patricia
Werge, Thomas
Kaprio, Jaakko
Metspalu, Andres
Kubisch, Christian
Ferrari, Michel D
Belin, Andrea C
Van Den Maagdenberg, Arn MJM
Zwart, John-Anker
Boomsma, Dorret
Eriksson, Nicholas
Olesen, Jes
Chasman, Daniel I
Avbersek, Andreja
Baum, Larry
Berkovic, Samuel
Bradfield, Jonathan
Buono, Russell J
Cossette, Patrick
De Jonghe, Peter
Depondt, Chantal
Dlugos, Dennis
Ferraro, Thomas N
Hjalgrim, Helle
Jamnadas-Khoda, Jennifer
Kälviäinen, Reetta
Kunz, Wolfram S
Lerche, Holger
Lindhout, Dick
Lo, Warren
Lowenstein, Daniel
McCormack, Mark
Molloy, Anne
Ng, Ping-Wing
Privitera, Michael
Radtke, Rodney
Ruppert, Ann-Kathrin
Sander, Thomas
Schachter, Steven
Schankin, Christoph
Schoch, Susanne
Sisodiya, Sanjay M
Smith, Philip
Sperling, Michael
Striano, Pasquale
Surges, Rainer
Thomas, G Neil
Visscher, Frank
Zara, Federico
Heinzen, Erin L
Marson, Anthony
Becker, Felicitas
Stroink, Hans
Zimprich, Fritz
Gasser, Thomas
Gibbs, Raphael
Heutink, Peter
Martinez, Maria
Morris, Huw R
Sharma, Manu
Ryten, Mina
Mok, Kin Y
Bevan, Steve
Holliday, Elizabeth
Attia, John
Battey, Thomas
Chen, Wei-Min
Mitchell, Braxton
Rothwell, Peter
Sharma, Pankaj
Vicente, Astrid
Kourkoulis, Christina
Pera, Joana
Raffeld, Miriam
Silliman, Scott
Boraska Perica, Vesna
Thornton, Laura M
Huckins, Laura M
William Rayner, N
Lewis, Cathryn M
Gratacos, Monica
Rybakowski, Filip
Raevuori, Anu
Hudson, James I
Reichborn-Kjennerud, Ted
Monteleone, Palmiero
Karwautz, Andreas
Mannik, Katrin
Baker, Jessica H
O'Toole, Julie K
Trace, Sara E
Helder, Sietske G
Ehrlich, Stefan
Herpertz-Dahlmann, Beate
Danner, Unna N
Van Elburg, Annemarie A
Clementi, Maurizio
Forzan, Monica
Docampo, Elisa
Lissowska, Jolanta
Hauser, Joanna
Tortorella, Alfonso
Maj, Mario
Gonidakis, Fragiskos
Papezova, Hana
Yilmaz, Zeynep
Wagner, Gudrun
Herms, Stefan
Julià, Antonio
Dick, Danielle M
Ripatti, Samuli
Andreassen, Ole A
Espeseth, Thomas
Lundervold, Astri J
Steen, Vidar M
Pinto, Dalila
Schosser, Alexandra
Alfredsson, Lars
Padyukov, Leonid
Halmi, Katherine A
Mitchell, James
Strober, Michael
Bergen, Andrew W
Kaye, Walter
Szatkiewicz, Jin Peng
Casas, Miguel
Hervas, Amaia
Arranz, Maria Jesús
Haavik, Jan
Zayats, Tetyana
Williams, Nigel
Dempfle, Astrid
Rothenberger, Aribert
Kuntsi, Jonna
Oades, Robert D
Banaschewski, Tobias
Buitelaar, Jan K
Arias Vasquez, Alejandro
Doyle, Alysa E
Reif, Andreas
Freitag, Christine
Rivero, Olga
Palmason, Haukur
Romanos, Marcel
Langley, Kate
Rietschel, Marcella
Witt, Stephanie H
Dalsgaard, Soeren
Børglum, Anders D
Waldman, Irwin
Wilmot, Beth
Molly, Nikolas
Bau, Claiton HD
Crosbie, Jennifer
Schachar, Russell
Loo, Sandra K
McGough, James J
Medland, Sarah E
Robinson, Elise
Weiss, Lauren A
Bacchelli, Elena
Bailey, Anthony
Battaglia, Agatino
Betancur, Catalina
Bolton, Patrick
Cantor, Rita
Celestino-Soper, Patrícia
Dawson, Geraldine
De Rubeis, Silvia
Green, Andrew
Klauck, Sabine M
Levitt, Pat
Maestrini, Elena
Mane, Shrikant
De-Luca, Daniel Moreno
Parr, Jeremy
Regan, Regina
Reichenberg, Abraham
Vorstman, Jacob
Wassink, Thomas
Wijsman, Ellen
Cook, Edwin
Santangelo, Susan
Rogé, Bernadette
Magalhaes, Tiago
Arking, Dan
Schulze, Thomas G
Thompson, Robert C
Strohmaier, Jana
Matthews, Keith
Melle, Ingrid
Morris, Derek
Blackwood, Douglas
Bergen, Sarah E
Schalling, Martin
Maaser, Anna
Fischer, Sascha B
Cichon, Sven
Mühleisen, Thomas W
Degenhardt, Franziska
Schumacher, Johannes
Bauer, Michael
Mitchell, Philip B
Gershon, Elliot S
Rice, John
Potash, James B
Zandi, Peter P
Craddock, Nick
Ferrier, I Nicol
Alda, Martin
Rouleau, Guy A
Turecki, Gustavo
Ophoff, Roel
Pato, Carlos
Anjorin, Adebayo
Stahl, Eli
Leber, Markus
Czerski, Piotr M
Cruceanu, Cristiana
Jones, Ian R
Posthuma, Danielle
Forstner, Andreas J
Streit, Fabian
Baune, Bernhard T
Air, Tracy
Sinnamon, Grant
Wray, Naomi R
MacIntyre, Donald J
Porteous, David
Homuth, Georg
Pergadia, Michele
Mehta, Divya
Smit, Johannes H
Dunn, Erin
Li, Qingqin S
Nauck, Matthias
Schoevers, Robert A
Beekman, Aartjan Tf
Knowles, James A
Arnold, Paul
Bedoya-Berrio, Gabriel
Bienvenu, O Joseph
Camarena, Beatriz
Cappi, Carolina
Cath, Danielle
Cavallini, Maria
Cusi, Daniele
Darrow, Sabrina
Denys, Damiaan
Dietrich, Andrea
Fernandez, Thomas
Figee, Martijn
Freimer, Nelson
Gerber, Gloria
Grados, Marco
Greenberg, Erica
Hanna, Gregory L
Hartmann, Andreas
Hirschtritt, Matthew E
Hoekstra, Pieter J
Huang, Alden
Illmann, Cornelia
Jenike, Michael
Leventhal, Bennett
Lochner, Christine
Lyon, Gholson J
Macciardi, Fabio
Madruga-Garrido, Marcos
Malaty, Irene A
Maras, Athanasios
McGrath, Lauren
Miguel, Eurípedes C
Mir, Pablo
Nestadt, Gerald
Nicolini, Humberto
Okun, Michael S
Pakstis, Andrew
Paschou, Peristera
Piacentini, John
Pittenger, Christopher
Plessen, Kerstin
Ramensky, Vasily
Ramos, Eliana M
Reus, Victor
Richter, Margaret A
Riddle, Mark A
Robertson, Mary M
Roessner, Veit
Rosário, Maria
Samuels, Jack F
Sandor, Paul
Tsetsos, Fotis
Van Nieuwerburgh, Filip
Weatherall, Sarah
Wendland, Jens R
Wolanczyk, Tomasz
Zai, Gwyneth
Goes, Fernando S
McLaughlin, Nicole
Nestadt, Paul S
Grabe, Hans-Jorgen
Depienne, Christel
Konkashbaev, Anuar
Valencia-Duarte, Ana
Bramon, Elvira
Buccola, Nancy
Cahn, Wiepke
Chong, Siow A
Cohen, David
Crespo-Facorro, Benedicto
Crowley, James
Davidson, Michael
DeLisi, Lynn
Dinan, Timothy
Donohoe, Gary
Drapeau, Elodie
Duan, Jubao
Haan, Lieuwe
Hougaard, David
Karachanak-Yankova, Sena
Khrunin, Andrey
Klovins, Janis
Kučinskas, Vaidutis
Lee Chee Keong, Jimmy
Limborska, Svetlana
Loughland, Carmel
Lönnqvist, Jouko
Maher, Brion
Mattheisen, Manuel
McDonald, Colm
Murphy, Kieran C
Nenadic, Igor
Pato, Michele
Petryshen, Tracey
Quested, Digby
Roussos, Panos
Sanders, Alan R
Schall, Ulrich
Schwab, Sibylle G
Stögmann, Elisabeth
Subramaniam, Mythily
Toncheva, Draga
Waddington, John
Walters, James
Weiser, Mark
Cheng, Wei
Cloninger, Robert
Curtis, David
Gejman, Pablo V
Henskens, Frans
Oh, Sang-Yun
Scott, Rodney
Churchhouse, Claire
Guerreiro, Rita
Kendler, Kenneth S
Price, Alkes
Scharf, Jeremiah
Palotie, Aarno
Schott, Jonathan M
Anney, Richard
Elia, Josephine
Edenberg, Howard J
Murray, Robin
Pokaż więcej
Temat :
Phenotype
Risk Factors
Brain Diseases
Brainstorm Consortium
Genome-Wide Association Study
Genetic Variation
Humans
Quantitative Trait, Heritable
Mental Disorders
Opis pliku :
Print

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies