Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Simionato, M."" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-5 z 5
Tytuł :
On the Consistency of the Exact Renormalization Group Approach Applied to Gauge Theories in Algebraic Noncovariant Gauges.
Autorzy :
Simionato, M.
Pokaż więcej
Temat :
GAUGE field theory
RENORMALIZATION group
ALGEBRA
Źródło :
International Journal of Modern Physics A: Particles & Fields; Gravitation; Cosmology; Nuclear Physics; 12/10/2000, Vol. 15 Issue 30, p4811, 38p
Czasopismo naukowe
    Wyświetlanie 1-5 z 5

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies