Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Skelton, Robert E"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Minimum output variance control for FSN models: Continuous-time case
Autorzy :
Shi Guojun
Skelton Robert E.
Grigoriadis Karolos M.
Pokaż więcej
Temat :
Linear systems
Optimal control
Engineering (General). Civil engineering (General)
TA1-2040
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Mathematical Problems in Engineering, Vol 6, Iss 2-3, Pp 171-188 (2000)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.hindawi.net/access/get.aspx?journal=mpe&volume=6&pii=S1024123X00001319; https://doaj.org/toc/1024-123X; https://doaj.org/toc/1563-5147
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/66c6630fa47d443280c69bfaaca451e1
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies