Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę ""Sokolov, A."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Max-Compound Cox Processes. II
Autorzy :
Korolev, V.Aff1, Aff2, Aff3
Sokolov, I.Aff1, Aff2
Gorshenin, A.Aff1, Aff2
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Mathematical Sciences: A Translation of Selected Russian- and Ukrainian-language Serial Publications in Mathematics. 246(4):488-502
Czasopismo naukowe
Tytuł :
3D sol–gel printing and sol–gel bonding for fabrication of macro- and micro/nano-structured photonic devices
Autorzy :
Gvishi, Raz
Sokolov, Ilan
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Sol-Gel Science and Technology. :1-14
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Non-commutative generalization of integrable quadratic ODE systems
Autorzy :
Sokolov, V.Aff1, Aff2
Wolf, T.
Pokaż więcej
Źródło :
Letters in Mathematical Physics. 110(3):533-553
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Connection Between the Selection Problem for a Sparse Submatrix of a Large-Size Matrix and the Bayesian Problem of Hypotheses Testing
Autorzy :
Suslina, I. A.
Sokolov, O. V.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Mathematical Sciences: A Translation of Selected Russian- and Ukrainian-language Serial Publications in Mathematics. 244(5):903-911
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies