Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Soner, H.M."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Singularities and uniqueness of cylindrically symmetric surfaces moving by mean curvature.
Autorzy :
Soner, H.M.
Souganidis, P.E.
Pokaż więcej
Źródło :
Communications in Partial Differential Equations; Jan1993, Vol. 18 Issue 5/6, p859-894, 36p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Motion of a Set by the Curvature of Its Boundary
Autorzy :
Soner, H.M.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Differential Equations; February 1993, Vol. 101 Issue: 2 p313-372, 60p
Periodyk

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies