Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Souza Alexandre F."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Phylogenetic classification of the world’s tropical forests
Autorzy :
Slik J. W. Ferry
Franklin Janet
Arroyo-Rodríguez Víctor
Field Richard
Aguilar Salomon
Aguirre Nikolay
Ahumada Jorge
Aiba Shin-Ichiro
Alves Luciana F.
K Anitha
Avella Andres
Mora Francisco
Aymard C. Gerardo A.
Báez Selene
Balvanera Patricia
Bastian Meredith L.
Bastin Jean-François
Bellingham Peter J.
van den Berg Eduardo
da Conceição Bispo Polyanna
Boeckx Pascal
Boehning-Gaese Katrin
Bongers Frans
Boyle Brad
Brambach Fabian
Brearley Francis Q.
Brown Sandra
Chai Shauna-Lee
Chazdon Robin L.
Chen Shengbin
Chhang Phourin
Chuyong George
Ewango Corneille
Coronado Indiana M.
Cristóbal-Azkarate Jurgi
Culmsee Heike
Damas Kipiro
Dattaraja H. S.
Davidar Priya
DeWalt Saara J.
Din Hazimah
Drake Donald R.
Duque Alvaro
Durigan Giselda
Eichhorn Karl
Eler Eduardo Schmidt
Enoki Tsutomu
Ensslin Andreas
Fandohan Adandé Belarmain
Farwig Nina
Feeley Kenneth J.
Fischer Markus
Forshed Olle
Garcia Queila Souza
Garkoti Satish Chandra
Gillespie Thomas W.
Gillet Jean-Francois
Gonmadje Christelle
la Cerda Iñigo Granzow-de
Griffith Daniel M.
Grogan James
Hakeem Khalid Rehman
Harris David J.
Harrison Rhett D.
Hector Andy
Hemp Andreas
Homeier Jürgen
Hussain M. Shah
Ibarra-Manríquez Guillermo
Hanum I. Faridah
Imai Nobuo
Jansen Patrick A.
Joly Carlos Alfredo
Joseph Shijo
Kartawinata Kuswata
Kearsley Elizabeth
Kelly Daniel L.
Kessler Michael
Killeen Timothy J.
Kooyman Robert M.
Laumonier Yves
Laurance Susan G.
Laurance William F.
Lawes Michael J.
Letcher Susan G.
Lindsell Jeremy
Lovett Jon
Lozada Jose
Lu Xinghui
Lykke Anne Mette
Mahmud Khairil Bin
Mahayani Ni Putu Diana
Mansor Asyraf
Marshall Andrew R.
Martin Emanuel H.
Matos Darley Calderado Leal
Meave Jorge A.
Melo Felipe P. L.
Mendoza Zhofre Huberto Aguirre
Metali Faizah
Medjibe Vincent P.
Metzger Jean Paul
Metzker Thiago
Mohandass D.
Munguía-Rosas Miguel A.
Muñoz Rodrigo
Nurtjahy Eddy
de Oliveira Eddie Lenza
Onrizal
Parolin Pia
Parren Marc
Parthasarathy N.
Paudel Ekananda
Perez Rolando
Pérez-García Eduardo A.
Pommer Ulf
Poorter Lourens
Qie Lan
Piedade Maria Teresa F.
Pinto José Roberto Rodrigues
Poulsen Axel Dalberg
Poulsen John R.
Powers Jennifer S.
Prasad Rama Chandra
Puyravaud Jean-Philippe
Rangel Orlando
Reitsma Jan
Rocha Diogo S. B.
Rolim Samir
Rovero Francesco
Rozak Andes
Ruokolainen Kalle
Rutishauser Ervan
Rutten Gemma
Said Mohd. Nizam Mohd.
Saiter Felipe Z.
Saner Philippe
Santos Braulio
dos Santos João Roberto
Sarker Swapan Kumar
Schmitt Christine B.
Schoengart Jochen
Schulze Mark
Sheil Douglas
Sist Plinio
Souza Alexandre F.
Spironello Wilson Roberto
Sposito Tereza
Steinmetz Robert
Stevart Tariq
Suganuma Marcio Seiji
Sukri Rahayu
Sultana Aisha
Sukumar Raman
Sunderland Terry
Supriyadi
Suresh H. S.
Suzuki Eizi
Tabarelli Marcelo
Tang Jianwei
Tanner Ed V. J.
Targhetta Natalia
Theilade Ida
Thomas Duncan
Timberlake Jonathan
de Morisson Valeriano Márcio
van Valkenburg Johan
Van Do Tran
Van Sam Hoang
Vandermeer John H.
Verbeeck Hans
Vetaa Ole Reidar
Adekunle Victor
Vieira Simone A.
Webb Campbell O.
Webb Edward L.
Whitfeld Timothy
Wich Serge
Williams John
Wiser Susan
Wittmann Florian
Yang Xiaobo
Yao C. Yves Adou
Yap Sandra L.
Zahawi Rakan A.
Zakaria Rahmad
Zang Runguo
Pokaż więcej
Źródło :
Proceedings of the National Academy of Sciences of the United States of America. 115(8):1837-1842
Dostęp URL :
https://www.jstor.org/stable/26507567
Czasopismo naukowe
Tytuł :
TRY plant trait database – enhanced coverage and open access
Autorzy :
Kattge, Jens
Bönisch, Gerhard
Díaz, Sandra
Lavorel, Sandra
Prentice, Iain Colin
Leadley, Paul
Tautenhahn, Susanne
Werner, Gijsbert D. A.
Aakala, Tuomas
Abedi, Mehdi
Acosta, Alicia T. R.
Adamidis, George C.
Adamson, Kairi
Aiba, Masahiro
Albert, Cécile H.
Alcántara, Julio M.
Alcázar C, Carolina
Aleixo, Izabela
Ali, Hamada
Amiaud, Bernard
Ammer, Christian
Amoroso, Mariano M.
Anand, Madhur
Anderson, Carolyn
Anten, Niels
Antos, Joseph
Apgaua, Deborah Mattos Guimarães
Ashman, Tia‐lynn
Asmara, Degi Harja
Asner, Gregory P.
Aspinwall, Michael
Atkin, Owen
Aubin, Isabelle
Baastrup‐spohr, Lars
Bahalkeh, Khadijeh
Bahn, Michael
Baker, Timothy
Baker, William J.
Bakker, Jan P.
Baldocchi, Dennis
Baltzer, Jennifer
Banerjee, Arindam
Baranger, Anne
Barlow, Jos
Barneche, Diego R.
Baruch, Zdravko
Bastianelli, Denis
Battles, John
Bauerle, William
Bauters, Marijn
Bazzato, Erika
Beckmann, Michael
Beeckman, Hans
Beierkuhnlein, Carl
Bekker, Renee
Belfry, Gavin
Belluau, Michael
Beloiu, Mirela
Benavides, Raquel
Benomar, Lahcen
Berdugo‐lattke, Mary Lee
Berenguer, Erika
Bergamin, Rodrigo
Bergmann, Joana
Bergmann Carlucci, Marcos
Berner, Logan
Bernhardt‐römermann, Markus
Bigler, Christof
Bjorkman, Anne D.
Blackman, Chris
Blanco, Carolina
Blonder, Benjamin
Blumenthal, Dana
Bocanegra‐gonzález, Kelly T.
Boeckx, Pascal
Bohlman, Stephanie
Böhning‐gaese, Katrin
Boisvert‐marsh, Laura
Bond, William
Bond‐lamberty, Ben
Boom, Arnoud
Boonman, Coline C. F.
Bordin, Kauane
Boughton, Elizabeth H.
Boukili, Vanessa
Bowman, David M. J. S.
Bravo, Sandra
Brendel, Marco Richard
Broadley, Martin R.
Brown, Kerry A.
Bruelheide, Helge
Brumnich, Federico
Bruun, Hans Henrik
Bruy, David
Buchanan, Serra W.
Bucher, Solveig Franziska
Buchmann, Nina
Buitenwerf, Robert
Bunker, Daniel E.
Bürger, Jana
Burrascano, Sabina
Burslem, David F. R. P.
Butterfield, Bradley J.
Byun, Chaeho
Marques, Marcia
Scalon, Marina C.
Caccianiga, Marco
Cadotte, Marc
Cailleret, Maxime
Camac, James
Camarero, Jesús Julio
Campany, Courtney
Campetella, Giandiego
Campos, Juan Antonio
Cano‐arboleda, Laura
Canullo, Roberto
Carbognani, Michele
Carvalho, Fabio
Casanoves, Fernando
Castagneyrol, Bastien
Catford, Jane A.
Cavender‐bares, Jeannine
Cerabolini, Bruno E. L.
Cervellini, Marco
Chacón‐madrigal, Eduardo
Chapin, Kenneth
Chapin, F. Stuart
Chelli, Stefano
Chen, Si‐chong
Chen, Anping
Cherubini, Paolo
Chianucci, Francesco
Choat, Brendan
Chung, Kyong‐sook
Chytrý, Milan
Ciccarelli, Daniela
Coll, Lluís
Collins, Courtney G.
Conti, Luisa
Coomes, David
Cornelissen, Johannes H. C.
Cornwell, William K.
Corona, Piermaria
Coyea, Marie
Craine, Joseph
Craven, Dylan
Cromsigt, Joris P. G. M.
Csecserits, Anikó
Cufar, Katarina
Cuntz, Matthias
Silva, Ana Carolina
Dahlin, Kyla M.
Dainese, Matteo
Dalke, Igor
Dalle Fratte, Michele
Dang‐le, Anh Tuan
Danihelka, Jirí
Dannoura, Masako
Dawson, Samantha
Beer, Arend Jacobus
De Frutos, Angel
De Long, Jonathan R.
Dechant, Benjamin
Delagrange, Sylvain
Delpierre, Nicolas
Derroire, Géraldine
Dias, Arildo S.
Diaz‐toribio, Milton Hugo
Dimitrakopoulos, Panayiotis G.
Dobrowolski, Mark
Doktor, Daniel
Dřevojan, Pavel
Dong, Ning
Dransfield, John
Dressler, Stefan
Duarte, Leandro
Ducouret, Emilie
Dullinger, Stefan
Durka, Walter
Duursma, Remko
Dymova, Olga
E‐vojtkó, Anna
Eckstein, Rolf Lutz
Ejtehadi, Hamid
Elser, James
Emilio, Thaise
Engemann, Kristine
Erfanian, Mohammad Bagher
Erfmeier, Alexandra
Esquivel‐muelbert, Adriane
Esser, Gerd
Estiarte, Marc
Domingues, Tomas F.
Fagan, William F.
Fagúndez, Jaime
Falster, Daniel S.
Fan, Ying
Fang, Jingyun
Farris, Emmanuele
Fazlioglu, Fatih
Feng, Yanhao
Fernandez‐mendez, Fernando
Ferrara, Carlotta
Ferreira, Joice
Fidelis, Alessandra
Finegan, Bryan
Firn, Jennifer
Flowers, Timothy J.
Flynn, Dan F. B.
Fontana, Veronika
Forey, Estelle
Forgiarini, Cristiane
François, Louis
Frangipani, Marcelo
Frank, Dorothea
Frenette‐dussault, Cedric
Freschet, Grégoire T.
Fry, Ellen L.
Fyllas, Nikolaos M.
Mazzochini, Guilherme G.
Gachet, Sophie
Gallagher, Rachael
Ganade, Gislene
Ganga, Francesca
García‐palacios, Pablo
Gargaglione, Verónica
Garnier, Eric
Garrido, Jose Luis
Gasper, André Luís
Gea‐izquierdo, Guillermo
Gibson, David
Gillison, Andrew N.
Giroldo, Aelton
Glasenhardt, Mary‐claire
Gleason, Sean
Gliesch, Mariana
Goldberg, Emma
Göldel, Bastian
Gonzalez‐akre, Erika
Gonzalez‐andujar, Jose L.
González‐melo, Andrés
González‐robles, Ana
Graae, Bente Jessen
Granda, Elena
Graves, Sarah
Green, Walton A.
Gregor, Thomas
Gross, Nicolas
Guerin, Greg R.
Günther, Angela
Gutiérrez, Alvaro G.
Haddock, Lillie
Haines, Anna
Hall, Jefferson
Hambuckers, Alain
Han, Wenxuan
Harrison, Sandy P.
Hattingh, Wesley
Hawes, Joseph E.
He, Tianhua
He, Pengcheng
Heberling, Jacob Mason
Helm, Aveliina
Hempel, Stefan
Hentschel, Jörn
Hérault, Bruno
Hereş, Ana‐maria
Herz, Katharina
Heuertz, Myriam
Hickler, Thomas
Hietz, Peter
Higuchi, Pedro
Hipp, Andrew L.
Hirons, Andrew
Hock, Maria
Hogan, James Aaron
Holl, Karen
Honnay, Olivier
Hornstein, Daniel
Hou, Enqing
Hough‐snee, Nate
Hovstad, Knut Anders
Ichie, Tomoaki
Igić, Boris
Illa, Estela
Isaac, Marney
Ishihara, Masae
Ivanov, Leonid
Ivanova, Larissa
Iversen, Colleen M.
Izquierdo, Jordi
Jackson, Robert B.
Jackson, Benjamin
Jactel, Hervé
Jagodzinski, Andrzej M.
Jandt, Ute
Jansen, Steven
Jenkins, Thomas
Jentsch, Anke
Jespersen, Jens Rasmus Plantener
Jiang, Guo‐feng
Johansen, Jesper Liengaard
Johnson, David
Jokela, Eric J.
Joly, Carlos Alfredo
Jordan, Gregory J.
Joseph, Grant Stuart
Junaedi, Decky
Junker, Robert R.
Justes, Eric
Kabzems, Richard
Kane, Jeffrey
Kaplan, Zdenek
Kattenborn, Teja
Kavelenova, Lyudmila
Kearsley, Elizabeth
Kempel, Anne
Kenzo, Tanaka
Kerkhoff, Andrew
Khalil, Mohammed I.
Kinlock, Nicole L.
Kissling, Wilm Daniel
Kitajima, Kaoru
Kitzberger, Thomas
Kjøller, Rasmus
Klein, Tamir
Kleyer, Michael
Klimešová, Jitka
Klipel, Joice
Kloeppel, Brian
Klotz, Stefan
Knops, Johannes M. H.
Kohyama, Takashi
Koike, Fumito
Kollmann, Johannes
Komac, Benjamin
Komatsu, Kimberly
König, Christian
Kraft, Nathan J. B.
Kramer, Koen
Kreft, Holger
Kühn, Ingolf
Kumarathunge, Dushan
Kuppler, Jonas
Kurokawa, Hiroko
Kurosawa, Yoko
Kuyah, Shem
Laclau, Jean‐paul
Lafleur, Benoit
Lallai, Erik
Lamb, Eric
Lamprecht, Andrea
Larkin, Daniel J.
Laughlin, Daniel
Le Bagousse‐pinguet, Yoann
Maire, Guerric
Roux, Peter C.
Roux, Elizabeth
Lee, Tali
Lens, Frederic
Lewis, Simon L.
Lhotsky, Barbara
Li, Yuanzhi
Li, Xine
Lichstein, Jeremy W.
Liebergesell, Mario
Lim, Jun Ying
Lin, Yan‐shih
Linares, Juan Carlos
Liu, Chunjiang
Liu, Daijun
Liu, Udayangani
Livingstone, Stuart
Llusià, Joan
Lohbeck, Madelon
López‐garcía, Álvaro
Lopez‐gonzalez, Gabriela
Lososová, Zdeňka
Louault, Frédérique
Lukács, Balázs A.
Lukeš, Petr
Luo, Yunjian
Lussu, Michele
Ma, Siyan
Maciel Rabelo Pereira, Camilla
Mack, Michelle
Maire, Vincent
Mäkelä, Annikki
Mäkinen, Harri
Malhado, Ana Claudia Mendes
Mallik, Azim
Manning, Peter
Manzoni, Stefano
Marchetti, Zuleica
Marchino, Luca
Marcilio‐silva, Vinicius
Marcon, Eric
Marignani, Michela
Markesteijn, Lars
Martin, Adam
Martínez‐garza, Cristina
Martínez‐vilalta, Jordi
Mašková, Tereza
Mason, Kelly
Mason, Norman
Massad, Tara Joy
Masse, Jacynthe
Mayrose, Itay
Mccarthy, James
Mccormack, M. Luke
Mcculloh, Katherine
Mcfadden, Ian R.
Mcgill, Brian J.
Mcpartland, Mara Y.
Medeiros, Juliana S.
Medlyn, Belinda
Meerts, Pierre
Mehrabi, Zia
Meir, Patrick
Melo, Felipe P. L.
Mencuccini, Maurizio
Meredieu, Céline
Messier, Julie
Mészáros, Ilona
Metsaranta, Juha
Michaletz, Sean T.
Michelaki, Chrysanthi
Migalina, Svetlana
Milla, Ruben
Miller, Jesse E. D.
Minden, Vanessa
Ming, Ray
Mokany, Karel
Moles, Angela T.
Molnár, Attila
Molofsky, Jane
Molz, Martin
Montgomery, Rebecca A.
Monty, Arnaud
Moravcová, Lenka
Moreno‐martínez, Alvaro
Moretti, Marco
Mori, Akira S.
Mori, Shigeta
Morris, Dave
Morrison, Jane
Mucina, Ladislav
Mueller, Sandra
Muir, Christopher D.
Müller, Sandra Cristina
Munoz, François
Myers‐smith, Isla H.
Myster, Randall W.
Nagano, Masahiro
Naidu, Shawna
Narayanan, Ayyappan
Natesan, Balachandran
Negoita, Luka
Nelson, Andrew S.
Neuschulz, Eike Lena
Ni, Jian
Niedrist, Georg
Nieto, Jhon
Niinemets, Ülo
Nolan, Rachael
Nottebrock, Henning
Nouvellon, Yann
Novakovskiy, Alexander
Nystuen, Kristin Odden
O'grady, Anthony
O'hara, Kevin
O'reilly‐nugent, Andrew
Oakley, Simon
Oberhuber, Walter
Ohtsuka, Toshiyuki
Oliveira, Ricardo
Öllerer, Kinga
Olson, Mark E.
Onipchenko, Vladimir
Onoda, Yusuke
Onstein, Renske E.
Ordonez, Jenny C.
Osada, Noriyuki
Ostonen, Ivika
Ottaviani, Gianluigi
Otto, Sarah
Overbeck, Gerhard E.
Ozinga, Wim A.
Pahl, Anna T.
Paine, C. E. Timothy
Pakeman, Robin J.
Papageorgiou, Aristotelis C.
Parfionova, Evgeniya
Pärtel, Meelis
Patacca, Marco
Paula, Susana
Paule, Juraj
Pauli, Harald
Pausas, Juli G.
Peco, Begoña
Penuelas, Josep
Perea, Antonio
Peri, Pablo Luis
Petisco‐souza, Ana Carolina
Petraglia, Alessandro
Petritan, Any Mary
Phillips, Oliver L.
Pierce, Simon
Pillar, Valério D.
Pisek, Jan
Pomogaybin, Alexandr
Poorter, Hendrik
Portsmuth, Angelika
Poschlod, Peter
Potvin, Catherine
Pounds, Devon
Powell, A. Shafer
Power, Sally A.
Prinzing, Andreas
Puglielli, Giacomo
Pyšek, Petr
Raevel, Valerie
Rammig, Anja
Ransijn, Johannes
Ray, Courtenay A.
Reich, Peter B.
Reichstein, Markus
Reid, Douglas E. B.
Réjou‐méchain, Maxime
Dios, Victor Resco
Ribeiro, Sabina
Richardson, Sarah
Riibak, Kersti
Rillig, Matthias C.
Riviera, Fiamma
Robert, Elisabeth M. R.
Roberts, Scott
Robroek, Bjorn
Roddy, Adam
Rodrigues, Arthur Vinicius
Rogers, Alistair
Rollinson, Emily
Rolo, Victor
Römermann, Christine
Ronzhina, Dina
Roscher, Christiane
Rosell, Julieta A.
Rosenfield, Milena Fermina
Rossi, Christian
Roy, David B.
Royer‐tardif, Samuel
Rüger, Nadja
Ruiz‐peinado, Ricardo
Rumpf, Sabine B.
Rusch, Graciela M.
Ryo, Masahiro
Sack, Lawren
Saldaña, Angela
Salgado‐negret, Beatriz
Salguero‐gomez, Roberto
Santa‐regina, Ignacio
Santacruz‐garcía, Ana Carolina
Santos, Joaquim
Sardans, Jordi
Schamp, Brandon
Scherer‐lorenzen, Michael
Schleuning, Matthias
Schmid, Bernhard
Schmidt, Marco
Schmitt, Sylvain
Schneider, Julio V.
Schowanek, Simon D.
Schrader, Julian
Schrodt, Franziska
Schuldt, Bernhard
Schurr, Frank
Selaya Garvizu, Galia
Semchenko, Marina
Seymour, Colleen
Sfair, Julia C.
Sharpe, Joanne M.
Sheppard, Christine S.
Sheremetiev, Serge
Shiodera, Satomi
Shipley, Bill
Shovon, Tanvir Ahmed
Siebenkäs, Alrun
Sierra, Carlos
Silva, Vasco
Silva, Mateus
Sitzia, Tommaso
Sjöman, Henrik
Slot, Martijn
Smith, Nicholas G.
Sodhi, Darwin
Soltis, Pamela
Soltis, Douglas
Somers, Ben
Sonnier, Grégory
Sørensen, Mia Vedel
Sosinski, Enio Egon
Soudzilovskaia, Nadejda A.
Souza, Alexandre F.
Spasojevic, Marko
Sperandii, Marta Gaia
Stan, Amanda B.
Stegen, James
Steinbauer, Klaus
Stephan, Jörg G.
Sterck, Frank
Stojanovic, Dejan B.
Strydom, Tanya
Suarez, Maria Laura
Svenning, Jens‐christian
Svitková, Ivana
Svitok, Marek
Svoboda, Miroslav
Swaine, Emily
Swenson, Nathan
Tabarelli, Marcelo
Takagi, Kentaro
Tappeiner, Ulrike
Tarifa, Rubén
Tauugourdeau, Simon
Tavsanoglu, Cagatay
Beest, Mariska
Tedersoo, Leho
Thiffault, Nelson
Thom, Dominik
Thomas, Evert
Thompson, Ken
Thornton, Peter E.
Thuiller, Wilfried
Tichý, Lubomír
Tissue, David
Tjoelker, Mark G.
Tng, David Yue Phin
Tobias, Joseph
Török, Péter
Tarin, Tonantzin
Torres‐ruiz, José M.
Tóthmérész, Béla
Treurnicht, Martina
Trivellone, Valeria
Trolliet, Franck
Trotsiuk, Volodymyr
Tsakalos, James L.
Tsiripidis, Ioannis
Tysklind, Niklas
Umehara, Toru
Usoltsev, Vladimir
Vadeboncoeur, Matthew
Vaezi, Jamil
Valladares, Fernando
Vamosi, Jana
Bodegom, Peter M.
Breugel, Michiel
Van Cleemput, Elisa
Weg, Martine
Merwe, Stephni
Plas, Fons
Sande, Masha T.
Kleunen, Mark
Van Meerbeek, Koenraad
Vanderwel, Mark
Vanselow, Kim André
Vårhammar, Angelica
Varone, Laura
Vasquez Valderrama, Maribel Yesenia
Vassilev, Kiril
Vellend, Mark
Veneklaas, Erik J.
Verbeeck, Hans
Verheyen, Kris
Vibrans, Alexander
Vieira, Ima
Villacís, Jaime
Violle, Cyrille
Vivek, Pandi
Wagner, Katrin
Waldram, Matthew
Waldron, Anthony
Walker, Anthony P.
Waller, Martyn
Walther, Gabriel
Wang, Han
Wang, Feng
Wang, Weiqi
Watkins, Harry
Watkins, James
Weber, Ulrich
Weedon, James T.
Wei, Liping
Weigelt, Patrick
Weiher, Evan
Wells, Aidan W.
Wellstein, Camilla
Wenk, Elizabeth
Westoby, Mark
Westwood, Alana
White, Philip John
Whitten, Mark
Williams, Mathew
Winkler, Daniel E.
Winter, Klaus
Womack, Chevonne
Wright, Ian J.
Wright, S. Joseph
Wright, Justin
Pinho, Bruno X.
Ximenes, Fabiano
Yamada, Toshihiro
Yamaji, Keiko
Yanai, Ruth
Yankov, Nikolay
Yguel, Benjamin
Zanini, Kátia Janaina
Zanne, Amy E.
Zelený, David
Zhao, Yun‐peng
Zheng, Jingming
Zheng, Ji
Ziemińska, Kasia
Zirbel, Chad R.
Zizka, Georg
Zo‐bi, Irié Casimir
Zotz, Gerhard
Wirth, Christian
Pokaż więcej
Temat :
food and beverages
Źródło :
Kattge, J, Bönisch, G, Díaz, S, Lavorel, S, Prentice, I C, Leadley, P, Tautenhahn, S, Werner, G D A, Aakala, T, Abedi, M, Acosta, A T R, Adamidis, G C, Adamson, K, Aiba, M, Albert, C H, Alcántara, J M, Alcázar C, C, Aleixo, I, Ali, H, Amiaud, B, Ammer, C, Amoroso, M M, Anand, M, Anderson, C, Anten, N, Antos, J, Apgaua, D M G, Ashman, T, Asmara, D H, Asner, G P, Aspinwall, M, Atkin, O, Aubin, I, Baastrup‐spohr, L, Bahalkeh, K, Bahn, M, Baker, T, Baker, W J, Bakker, J P, Baldocchi, D, Baltzer, J, Banerjee, A, Baranger, A, Barlow, J, Barneche, D R, Baruch, Z, Bastianelli, D, Battles, J, Bauerle, W, Bauters, M, Bazzato, E, Beckmann, M, Beeckman, H, Beierkuhnlein, C, Bekker, R, Belfry, G, Belluau, M, Beloiu, M, Benavides, R, Benomar, L, Berdugo‐lattke, M L, Berenguer, E, Bergamin, R, Bergmann, J, Bergmann Carlucci, M, Berner, L, Bernhardt‐römermann, M, Bigler, C, Bjorkman, A D, Blackman, C, Blanco, C, Blonder, B, Blumenthal, D, Bocanegra‐gonzález, K T, Boeckx, P, Bohlman, S, Böhning‐gaese, K, Boisvert‐marsh, L, Bond, W, Bond‐lamberty, B, Boom, A, Boonman, C C F, Bordin, K, Boughton, E H, Boukili, V, Bowman, D M J S, Bravo, S, Brendel, M R, Broadley, M R, Brown, K A, Bruelheide, H, Brumnich, F, Bruun, H H, Bruy, D, Buchanan, S W, Bucher, S F, Buchmann, N, Buitenwerf, R, Bunker, D E, Bürger, J, Burrascano, S, Burslem, D F R P, Butterfield, B J, Byun, C, Marques, M, Scalon, M C, Caccianiga, M, Cadotte, M, Cailleret, M, Camac, J, Camarero, J J, Campany, C, Campetella, G, Campos, J A, Cano‐arboleda, L, Canullo, R, Carbognani, M, Carvalho, F, Casanoves, F, Castagneyrol, B, Catford, J A, Cavender‐bares, J, Cerabolini, B E L, Cervellini, M, Chacón‐madrigal, E, Chapin, K, Chapin, F S, Chelli, S, Chen, S, Chen, A, Cherubini, P, Chianucci, F, Choat, B, Chung, K, Chytrý, M, Ciccarelli, D, Coll, L, Collins, C G, Conti, L, Coomes, D, Cornelissen, J H C, Cornwell, W K, Corona, P, Coyea, M, Craine, J, Craven, D, Cromsigt, J P G M, Csecserits, A, Cufar, K, Cuntz, M, Silva, A C, Dahlin, K M, Dainese, M, Dalke, I, Dalle Fratte, M, Dang‐le, A T, Danihelka, J, Dannoura, M, Dawson, S, Beer, A J, De Frutos, A, De Long, J R, Dechant, B, Delagrange, S, Delpierre, N, Derroire, G, Dias, A S, Diaz‐toribio, M H, Dimitrakopoulos, P G, Dobrowolski, M, Doktor, D, Dřevojan, P, Dong, N, Dransfield, J, Dressler, S, Duarte, L, Ducouret, E, Dullinger, S, Durka, W, Duursma, R, Dymova, O, E‐vojtkó, A, Eckstein, R L, Ejtehadi, H, Elser, J, Emilio, T, Engemann, K, Erfanian, M B, Erfmeier, A, Esquivel‐muelbert, A, Esser, G, Estiarte, M, Domingues, T F, Fagan, W F, Fagúndez, J, Falster, D S, Fan, Y, Fang, J, Farris, E, Fazlioglu, F, Feng, Y, Fernandez‐mendez, F, Ferrara, C, Ferreira, J, Fidelis, A, Finegan, B, Firn, J, Flowers, T J, Flynn, D F B, Fontana, V, Forey, E, Forgiarini, C, François, L, Frangipani, M, Frank, D, Frenette‐dussault, C, Freschet, G T, Fry, E L, Fyllas, N M, Mazzochini, G G, Gachet, S, Gallagher, R, Ganade, G, Ganga, F, García‐palacios, P, Gargaglione, V, Garnier, E, Garrido, J L, Gasper, A L, Gea‐izquierdo, G, Gibson, D, Gillison, A N, Giroldo, A, Glasenhardt, M, Gleason, S, Gliesch, M, Goldberg, E, Göldel, B, Gonzalez‐akre, E, Gonzalez‐andujar, J L, González‐melo, A, González‐robles, A, Graae, B J, Granda, E, Graves, S, Green, W A, Gregor, T, Gross, N, Guerin, G R, Günther, A, Gutiérrez, A G, Haddock, L, Haines, A, Hall, J, Hambuckers, A, Han, W, Harrison, S P, Hattingh, W, Hawes, J E, He, T, He, P, Heberling, J M, Helm, A, Hempel, S, Hentschel, J, Hérault, B, Hereş, A, Herz, K, Heuertz, M, Hickler, T, Hietz, P, Higuchi, P, Hipp, A L, Hirons, A, Hock, M, Hogan, J A, Holl, K, Honnay, O, Hornstein, D, Hou, E, Hough‐snee, N, Hovstad, K A, Ichie, T, Igić, B, Illa, E, Isaac, M, Ishihara, M, Ivanov, L, Ivanova, L, Iversen, C M, Izquierdo, J, Jackson, R B, Jackson, B, Jactel, H, Jagodzinski, A M, Jandt, U, Jansen, S, Jenkins, T, Jentsch, A, Jespersen, J R P, Jiang, G, Johansen, J L, Johnson, D, Jokela, E J, Joly, C A, Jordan, G J, Joseph, G S, Junaedi, D, Junker, R R, Justes, E, Kabzems, R, Kane, J, Kaplan, Z, Kattenborn, T, Kavelenova, L, Kearsley, E, Kempel, A, Kenzo, T, Kerkhoff, A, Khalil, M I, Kinlock, N L, Kissling, W D, Kitajima, K, Kitzberger, T, Kjøller, R, Klein, T, Kleyer, M, Klimešová, J, Klipel, J, Kloeppel, B, Klotz, S, Knops, J M H, Kohyama, T, Koike, F, Kollmann, J, Komac, B, Komatsu, K, König, C, Kraft, N J B, Kramer, K, Kreft, H, Kühn, I, Kumarathunge, D, Kuppler, J, Kurokawa, H, Kurosawa, Y, Kuyah, S, Laclau, J, Lafleur, B, Lallai, E, Lamb, E, Lamprecht, A, Larkin, D J, Laughlin, D, Le Bagousse‐pinguet, Y, Maire, G, Roux, P C, Roux, E, Lee, T, Lens, F, Lewis, S L, Lhotsky, B, Li, Y, Li, X, Lichstein, J W, Liebergesell, M, Lim, J Y, Lin, Y, Linares, J C, Liu, C, Liu, D, Liu, U, Livingstone, S, Llusià, J, Lohbeck, M, López‐garcía, Á, Lopez‐gonzalez, G, Lososová, Z, Louault, F, Lukács, B A, Lukeš, P, Luo, Y, Lussu, M, Ma, S, Maciel Rabelo Pereira, C, Mack, M, Maire, V, Mäkelä, A, Mäkinen, H, Malhado, A C M, Mallik, A, Manning, P, Manzoni, S, Marchetti, Z, Marchino, L, Marcilio‐silva, V, Marcon, E, Marignani, M, Markesteijn, L, Martin, A, Martínez‐garza, C, Martínez‐vilalta, J, Mašková, T, Mason, K, Mason, N, Massad, T J, Masse, J, Mayrose, I, Mccarthy, J, Mccormack, M L, Mcculloh, K, Mcfadden, I R, Mcgill, B J, Mcpartland, M Y, Medeiros, J S, Medlyn, B, Meerts, P, Mehrabi, Z, Meir, P, Melo, F P L, Mencuccini, M, Meredieu, C, Messier, J, Mészáros, I, Metsaranta, J, Michaletz, S T, Michelaki, C, Migalina, S, Milla, R, Miller, J E D, Minden, V, Ming, R, Mokany, K, Moles, A T, Molnár, A, Molofsky, J, Molz, M, Montgomery, R A, Monty, A, Moravcová, L, Moreno‐martínez, A, Moretti, M, Mori, A S, Mori, S, Morris, D, Morrison, J, Mucina, L, Mueller, S, Muir, C D, Müller, S C, Munoz, F, Myers‐smith, I H, Myster, R W, Nagano, M, Naidu, S, Narayanan, A, Natesan, B, Negoita, L, Nelson, A S, Neuschulz, E L, Ni, J, Niedrist, G, Nieto, J, Niinemets, Ü, Nolan, R, Nottebrock, H, Nouvellon, Y, Novakovskiy, A, Nystuen, K O, O'grady, A, O'hara, K, O'reilly‐nugent, A, Oakley, S, Oberhuber, W, Ohtsuka, T, Oliveira, R, Öllerer, K, Olson, M E, Onipchenko, V, Onoda, Y, Onstein, R E, Ordonez, J C, Osada, N, Ostonen, I, Ottaviani, G, Otto, S, Overbeck, G E, Ozinga, W A, Pahl, A T, Paine, C E T, Pakeman, R J, Papageorgiou, A C, Parfionova, E, Pärtel, M, Patacca, M, Paula, S, Paule, J, Pauli, H, Pausas, J G, Peco, B, Penuelas, J, Perea, A, Peri, P L, Petisco‐souza, A C, Petraglia, A, Petritan, A M, Phillips, O L, Pierce, S, Pillar, V D, Pisek, J, Pomogaybin, A, Poorter, H, Portsmuth, A, Poschlod, P, Potvin, C, Pounds, D, Powell, A S, Power, S A, Prinzing, A, Puglielli, G, Pyšek, P, Raevel, V, Rammig, A, Ransijn, J, Ray, C A, Reich, P B, Reichstein, M, Reid, D E B, Réjou‐méchain, M, Dios, V R, Ribeiro, S, Richardson, S, Riibak, K, Rillig, M C, Riviera, F, Robert, E M R, Roberts, S, Robroek, B, Roddy, A, Rodrigues, A V, Rogers, A, Rollinson, E, Rolo, V, Römermann, C, Ronzhina, D, Roscher, C, Rosell, J A, Rosenfield, M F, Rossi, C, Roy, D B, Royer‐tardif, S, Rüger, N, Ruiz‐peinado, R, Rumpf, S B, Rusch, G M, Ryo, M, Sack, L, Saldaña, A, Salgado‐negret, B, Salguero‐gomez, R, Santa‐regina, I, Santacruz‐garcía, A C, Santos, J, Sardans, J, Schamp, B, Scherer‐lorenzen, M, Schleuning, M, Schmid, B, Schmidt, M, Schmitt, S, Schneider, J V, Schowanek, S D, Schrader, J, Schrodt, F, Schuldt, B, Schurr, F, Selaya Garvizu, G, Semchenko, M, Seymour, C, Sfair, J C, Sharpe, J M, Sheppard, C S, Sheremetiev, S, Shiodera, S, Shipley, B, Shovon, T A, Siebenkäs, A, Sierra, C, Silva, V, Silva, M, Sitzia, T, Sjöman, H, Slot, M, Smith, N G, Sodhi, D, Soltis, P, Soltis, D, Somers, B, Sonnier, G, Sørensen, M V, Sosinski, E E, Soudzilovskaia, N A, Souza, A F, Spasojevic, M, Sperandii, M G, Stan, A B, Stegen, J, Steinbauer, K, Stephan, J G, Sterck, F, Stojanovic, D B, Strydom, T, Suarez, M L, Svenning, J, Svitková, I, Svitok, M, Svoboda, M, Swaine, E, Swenson, N, Tabarelli, M, Takagi, K, Tappeiner, U, Tarifa, R, Tauugourdeau, S, Tavsanoglu, C, Beest, M, Tedersoo, L, Thiffault, N, Thom, D, Thomas, E, Thompson, K, Thornton, P E, Thuiller, W, Tichý, L, Tissue, D, Tjoelker, M G, Tng, D Y P, Tobias, J, Török, P, Tarin, T, Torres‐ruiz, J M, Tóthmérész, B, Treurnicht, M, Trivellone, V, Trolliet, F, Trotsiuk, V, Tsakalos, J L, Tsiripidis, I, Tysklind, N, Umehara, T, Usoltsev, V, Vadeboncoeur, M, Vaezi, J, Valladares, F, Vamosi, J, Bodegom, P M, Breugel, M, Van Cleemput, E, Weg, M, Merwe, S, Plas, F, Sande, M T, Kleunen, M, Van Meerbeek, K, Vanderwel, M, Vanselow, K A, Vårhammar, A, Varone, L, Vasquez Valderrama, M Y, Vassilev, K, Vellend, M, Veneklaas, E J, Verbeeck, H, Verheyen, K, Vibrans, A, Vieira, I, Villacís, J, Violle, C, Vivek, P, Wagner, K, Waldram, M, Waldron, A, Walker, A P, Waller, M, Walther, G, Wang, H, Wang, F, Wang, W, Watkins, H, Watkins, J, Weber, U, Weedon, J T, Wei, L, Weigelt, P, Weiher, E, Wells, A W, Wellstein, C, Wenk, E, Westoby, M, Westwood, A, White, P J, Whitten, M, Williams, M, Winkler, D E, Winter, K, Womack, C, Wright, I J, Wright, S J, Wright, J, Pinho, B X, Ximenes, F, Yamada, T, Yamaji, K, Yanai, R, Yankov, N, Yguel, B, Zanini, K J, Zanne, A E, Zelený, D, Zhao, Y, Zheng, J, Zheng, J, Ziemińska, K, Zirbel, C R, Zizka, G, Zo‐bi, I C, Zotz, G & Wirth, C 2020, ' TRY plant trait database – enhanced coverage and open access ', Global Change Biology, vol. 26, no. 1, pp. 119-188 . https://doi.org/10.1111/gcb.14904
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
TRY plant trait database : enhanced coverage and open access
Autorzy :
Kattge, Jens
Bönisch, Gerhard
Díaz, Sandra
Lavorel, Sandra
Prentice, Iain Colin
Leadley, Paul
Tautenhahn, Susanne
Werner, Gijsbert D. A.
Aakala, Tuomas
Abedi, Mehdi
Acosta, Alicia T. R.
Adamidis, George C.
Adamson, Kairi
Aiba, Masahiro
Albert, Cécile H.
Alcántara, Julio M.
Alcázar C, Carolina
Aleixo, Izabela
Ali, Hamada
Amiaud, Bernard
Ammer, Christian
Amoroso, Mariano M.
Anand, Madhur
Anderson, Carolyn
Anten, Niels
Antos, Joseph
Apgaua, Deborah Mattos Guimarães
Ashman, Tia‐Lynn
Asmara, Degi Harja
Asner, Gregory P.
Aspinwall, Michael
Atkin, Owen
Aubin, Isabelle
Baastrup‐Spohr, Lars
Bahalkeh, Khadijeh
Bahn, Michael
Baker, Timothy
Baker, William J.
Bakker, Jan P.
Baldocchi, Dennis
Baltzer, Jennifer
Banerjee, Arindam
Baranger, Anne
Barlow, Jos
Barneche, Diego R.
Baruch, Zdravko
Bastianelli, Denis
Battles, John
Bauerle, William
Bauters, Marijn
Bazzato, Erika
Beckmann, Michael
Beeckman, Hans
Beierkuhnlein, Carl
Bekker, Renee
Belfry, Gavin
Belluau, Michael
Beloiu, Mirela
Benavides, Raquel
Benomar, Lahcen
Berdugo‐Lattke, Mary Lee
Berenguer, Erika
Bergamin, Rodrigo
Bergmann, Joana
Bergmann Carlucci, Marcos
Berner, Logan
Bernhardt‐Römermann, Markus
Bigler, Christof
Bjorkman, Anne D.
Blackman, Chris
Blanco, Carolina
Blonder, Benjamin
Blumenthal, Dana
Bocanegra‐González, Kelly T.
Boeckx, Pascal
Bohlman, Stephanie
Böhning‐Gaese, Katrin
Boisvert‐Marsh, Laura
Bond, William
Bond‐Lamberty, Ben
Boom, Arnoud
Boonman, Coline C. F.
Bordin, Kauane
Boughton, Elizabeth H.
Boukili, Vanessa
Bowman, David M. J. S.
Bravo, Sandra
Brendel, Marco Richard
Broadley, Martin R.
Brown, Kerry A.
Bruelheide, Helge
Brumnich, Federico
Bruun, Hans Henrik
Bruy, David
Buchanan, Serra W.
Bucher, Solveig Franziska
Buchmann, Nina
Buitenwerf, Robert
Bunker, Daniel E.
Bürger, Jana
Burrascano, Sabina
Burslem, David F. R. P.
Butterfield, Bradley J.
Byun, Chaeho
Marques, Marcia
Scalon, Marina C.
Caccianiga, Marco
Cadotte, Marc
Cailleret, Maxime
Camac, James
Camarero, Jesús Julio
Campany, Courtney
Campetella, Giandiego
Campos, Juan Antonio
Cano‐Arboleda, Laura
Canullo, Roberto
Carbognani, Michele
Carvalho, Fabio
Casanoves, Fernando
Castagneyrol, Bastien
Catford, Jane A.
Cavender‐Bares, Jeannine
Cerabolini, Bruno E. L.
Cervellini, Marco
Chacón‐Madrigal, Eduardo
Chapin, Kenneth
Chapin, F. Stuart
Chelli, Stefano
Chen, Si‐Chong
Chen, Anping
Cherubini, Paolo
Chianucci, Francesco
Choat, Brendan
Chung, Kyong‐Sook
Chytrý, Milan
Ciccarelli, Daniela
Coll, Lluís
Collins, Courtney G.
Conti, Luisa
Coomes, David
Cornelissen, Johannes H. C.
Cornwell, William K.
Corona, Piermaria
Coyea, Marie
Craine, Joseph
Craven, Dylan
Cromsigt, Joris P. G. M.
Csecserits, Anikó
Cufar, Katarina
Cuntz, Matthias
Silva, Ana Carolina
Dahlin, Kyla M.
Dainese, Matteo
Dalke, Igor
Dalle Fratte, Michele
Dang‐Le, Anh Tuan
Danihelka, Jirí
Dannoura, Masako
Dawson, Samantha
Beer, Arend Jacobus
De Frutos, Angel
De Long, Jonathan R.
Dechant, Benjamin
Delagrange, Sylvain
Delpierre, Nicolas
Derroire, Géraldine
Dias, Arildo S.
Diaz‐Toribio, Milton Hugo
Dimitrakopoulos, Panayiotis G.
Dobrowolski, Mark
Doktor, Daniel
Dřevojan, Pavel
Dong, Ning
Dransfield, John
Dressler, Stefan
Duarte, Leandro
Ducouret, Emilie
Dullinger, Stefan
Durka, Walter
Duursma, Remko
Dymova, Olga
E‐Vojtkó, Anna
Eckstein, Rolf Lutz
Ejtehadi, Hamid
Elser, James
Emilio, Thaise
Engemann, Kristine
Erfanian, Mohammad Bagher
Erfmeier, Alexandra
Esquivel‐Muelbert, Adriane
Esser, Gerd
Estiarte, Marc
Domingues, Tomas F.
Fagan, William F.
Fagúndez, Jaime
Falster, Daniel S.
Fan, Ying
Fang, Jingyun
Farris, Emmanuele
Fazlioglu, Fatih
Feng, Yanhao
Fernandez‐Mendez, Fernando
Ferrara, Carlotta
Ferreira, Joice
Fidelis, Alessandra
Finegan, Bryan
Firn, Jennifer
Flowers, Timothy J.
Flynn, Dan F. B.
Fontana, Veronika
Forey, Estelle
Forgiarini, Cristiane
François, Louis
Frangipani, Marcelo
Frank, Dorothea
Frenette‐Dussault, Cedric
Freschet, Grégoire T.
Fry, Ellen L.
Fyllas, Nikolaos M.
Mazzochini, Guilherme G.
Gachet, Sophie
Gallagher, Rachael
Ganade, Gislene
Ganga, Francesca
García‐Palacios, Pablo
Gargaglione, Verónica
Garnier, Eric
Garrido, Jose Luis
Gasper, André Luís
Gea‐Izquierdo, Guillermo
Gibson, David
Gillison, Andrew N.
Giroldo, Aelton
Glasenhardt, Mary‐Claire
Gleason, Sean
Gliesch, Mariana
Goldberg, Emma
Göldel, Bastian
Gonzalez‐Akre, Erika
Gonzalez‐Andujar, Jose L.
González‐Melo, Andrés
González‐Robles, Ana
Graae, Bente Jessen
Granda, Elena
Graves, Sarah
Green, Walton A.
Gregor, Thomas
Gross, Nicolas
Guerin, Greg R.
Günther, Angela
Gutiérrez, Alvaro G.
Haddock, Lillie
Haines, Anna
Hall, Jefferson
Hambuckers, Alain
Han, Wenxuan
Harrison, Sandy P.
Hattingh, Wesley
Hawes, Joseph E.
He, Tianhua
He, Pengcheng
Heberling, Jacob Mason
Helm, Aveliina
Hempel, Stefan
Hentschel, Jörn
Hérault, Bruno
Hereş, Ana‐Maria
Herz, Katharina
Heuertz, Myriam
Hickler, Thomas
Hietz, Peter
Higuchi, Pedro
Hipp, Andrew L.
Hirons, Andrew
Hock, Maria
Hogan, James Aaron
Holl, Karen
Honnay, Olivier
Hornstein, Daniel
Hou, Enqing
Hough‐Snee, Nate
Hovstad, Knut Anders
Ichie, Tomoaki
Igić, Boris
Illa, Estela
Isaac, Marney
Ishihara, Masae
Ivanov, Leonid
Ivanova, Larissa
Iversen, Colleen M.
Izquierdo, Jordi
Jackson, Robert B.
Jackson, Benjamin
Jactel, Hervé
Jagodzinski, Andrzej M.
Jandt, Ute
Jansen, Steven
Jenkins, Thomas
Jentsch, Anke
Jespersen, Jens Rasmus Plantener
Jiang, Guo‐Feng
Johansen, Jesper Liengaard
Johnson, David
Jokela, Eric J.
Joly, Carlos Alfredo
Jordan, Gregory J.
Joseph, Grant Stuart
Junaedi, Decky
Junker, Robert R.
Justes, Eric
Kabzems, Richard
Kane, Jeffrey
Kaplan, Zdenek
Kattenborn, Teja
Kavelenova, Lyudmila
Kearsley, Elizabeth
Kempel, Anne
Kenzo, Tanaka
Kerkhoff, Andrew
Khalil, Mohammed I.
Kinlock, Nicole L.
Kissling, Wilm Daniel
Kitajima, Kaoru
Kitzberger, Thomas
Kjøller, Rasmus
Klein, Tamir
Kleyer, Michael
Klimešová, Jitka
Klipel, Joice
Kloeppel, Brian
Klotz, Stefan
Knops, Johannes M. H.
Kohyama, Takashi
Koike, Fumito
Kollmann, Johannes
Komac, Benjamin
Komatsu, Kimberly
König, Christian
Kraft, Nathan J. B.
Kramer, Koen
Kreft, Holger
Kühn, Ingolf
Kumarathunge, Dushan
Kuppler, Jonas
Kurokawa, Hiroko
Kurosawa, Yoko
Kuyah, Shem
Laclau, Jean‐Paul
Lafleur, Benoit
Lallai, Erik
Lamb, Eric
Lamprecht, Andrea
Larkin, Daniel J.
Laughlin, Daniel
Le Bagousse‐Pinguet, Yoann
Maire, Guerric
Roux, Peter C.
Roux, Elizabeth
Lee, Tali
Lens, Frederic
Lewis, Simon L.
Lhotsky, Barbara
Li, Yuanzhi
Li, Xine
Lichstein, Jeremy W.
Liebergesell, Mario
Lim, Jun Ying
Lin, Yan‐Shih
Linares, Juan Carlos
Liu, Chunjiang
Liu, Daijun
Liu, Udayangani
Livingstone, Stuart
Llusià, Joan
Lohbeck, Madelon
López‐García, Álvaro
Lopez‐Gonzalez, Gabriela
Lososová, Zdeňka
Louault, Frédérique
Lukács, Balázs A.
Lukeš, Petr
Luo, Yunjian
Lussu, Michele
Ma, Siyan
Maciel Rabelo Pereira, Camilla
Mack, Michelle
Maire, Vincent
Mäkelä, Annikki
Mäkinen, Harri
Malhado, Ana Claudia Mendes
Mallik, Azim
Manning, Peter
Manzoni, Stefano
Marchetti, Zuleica
Marchino, Luca
Marcilio‐Silva, Vinicius
Marcon, Eric
Marignani, Michela
Markesteijn, Lars
Martin, Adam
Martínez‐Garza, Cristina
Martínez‐Vilalta, Jordi
Mašková, Tereza
Mason, Kelly
Mason, Norman
Massad, Tara Joy
Masse, Jacynthe
Mayrose, Itay
McCarthy, James
McCormack, M. Luke
McCulloh, Katherine
McFadden, Ian R.
McGill, Brian J.
McPartland, Mara Y.
Medeiros, Juliana S.
Medlyn, Belinda
Meerts, Pierre
Mehrabi, Zia
Meir, Patrick
Melo, Felipe P. L.
Mencuccini, Maurizio
Meredieu, Céline
Messier, Julie
Mészáros, Ilona
Metsaranta, Juha
Michaletz, Sean T.
Michelaki, Chrysanthi
Migalina, Svetlana
Milla, Ruben
Miller, Jesse E. D.
Minden, Vanessa
Ming, Ray
Mokany, Karel
Moles, Angela T.
Molnár, Attila
Molofsky, Jane
Molz, Martin
Montgomery, Rebecca A.
Monty, Arnaud
Moravcová, Lenka
Moreno‐Martínez, Alvaro
Moretti, Marco
Mori, Akira S.
Mori, Shigeta
Morris, Dave
Morrison, Jane
Mucina, Ladislav
Mueller, Sandra
Muir, Christopher D.
Müller, Sandra Cristina
Munoz, François
Myers‐Smith, Isla H.
Myster, Randall W.
Nagano, Masahiro
Naidu, Shawna
Narayanan, Ayyappan
Natesan, Balachandran
Negoita, Luka
Nelson, Andrew S.
Neuschulz, Eike Lena
Ni, Jian
Niedrist, Georg
Nieto, Jhon
Niinemets, Ülo
Nolan, Rachael
Nottebrock, Henning
Nouvellon, Yann
Novakovskiy, Alexander
Nystuen, Kristin Odden
O'Grady, Anthony
O'Hara, Kevin
O'Reilly‐Nugent, Andrew
Oakley, Simon
Oberhuber, Walter
Ohtsuka, Toshiyuki
Oliveira, Ricardo
Öllerer, Kinga
Olson, Mark E.
Onipchenko, Vladimir
Onoda, Yusuke
Onstein, Renske E.
Ordonez, Jenny C.
Osada, Noriyuki
Ostonen, Ivika
Ottaviani, Gianluigi
Otto, Sarah
Overbeck, Gerhard E.
Ozinga, Wim A.
Pahl, Anna T.
Paine, C. E. Timothy
Pakeman, Robin J.
Papageorgiou, Aristotelis C.
Parfionova, Evgeniya
Pärtel, Meelis
Patacca, Marco
Paula, Susana
Paule, Juraj
Pauli, Harald
Pausas, Juli G.
Peco, Begoña
Penuelas, Josep
Perea, Antonio
Peri, Pablo Luis
Petisco‐Souza, Ana Carolina
Petraglia, Alessandro
Petritan, Any Mary
Phillips, Oliver L.
Pierce, Simon
Pillar, Valério D.
Pisek, Jan
Pomogaybin, Alexandr
Poorter, Hendrik
Portsmuth, Angelika
Poschlod, Peter
Potvin, Catherine
Pounds, Devon
Powell, A. Shafer
Power, Sally A.
Prinzing, Andreas
Puglielli, Giacomo
Pyšek, Petr
Raevel, Valerie
Rammig, Anja
Ransijn, Johannes
Ray, Courtenay A.
Reich, Peter B.
Reichstein, Markus
Reid, Douglas E. B.
Réjou‐Méchain, Maxime
Dios, Victor Resco
Ribeiro, Sabina
Richardson, Sarah
Riibak, Kersti
Rillig, Matthias C.
Riviera, Fiamma
Robert, Elisabeth M. R.
Roberts, Scott
Robroek, Bjorn
Roddy, Adam
Rodrigues, Arthur Vinicius
Rogers, Alistair
Rollinson, Emily
Rolo, Victor
Römermann, Christine
Ronzhina, Dina
Roscher, Christiane
Rosell, Julieta A.
Rosenfield, Milena Fermina
Rossi, Christian
Roy, David B.
Royer‐Tardif, Samuel
Rüger, Nadja
Ruiz‐Peinado, Ricardo
Rumpf, Sabine B.
Rusch, Graciela M.
Ryo, Masahiro
Sack, Lawren
Saldaña, Angela
Salgado‐Negret, Beatriz
Salguero‐Gomez, Roberto
Santa‐Regina, Ignacio
Santacruz‐García, Ana Carolina
Santos, Joaquim
Sardans, Jordi
Schamp, Brandon
Scherer‐Lorenzen, Michael
Schleuning, Matthias
Schmid, Bernhard
Schmidt, Marco
Schmitt, Sylvain
Schneider, Julio V.
Schowanek, Simon D.
Schrader, Julian
Schrodt, Franziska
Schuldt, Bernhard
Schurr, Frank
Selaya Garvizu, Galia
Semchenko, Marina
Seymour, Colleen
Sfair, Julia C.
Sharpe, Joanne M.
Sheppard, Christine S.
Sheremetiev, Serge
Shiodera, Satomi
Shipley, Bill
Shovon, Tanvir Ahmed
Siebenkäs, Alrun
Sierra, Carlos
Silva, Vasco
Silva, Mateus
Sitzia, Tommaso
Sjöman, Henrik
Slot, Martijn
Smith, Nicholas G.
Sodhi, Darwin
Soltis, Pamela
Soltis, Douglas
Somers, Ben
Sonnier, Grégory
Sørensen, Mia Vedel
Sosinski, Enio Egon
Soudzilovskaia, Nadejda A.
Souza, Alexandre F.
Spasojevic, Marko
Sperandii, Marta Gaia
Stan, Amanda B.
Stegen, James
Steinbauer, Klaus
Stephan, Jörg G.
Sterck, Frank
Stojanovic, Dejan B.
Strydom, Tanya
Suarez, Maria Laura
Svenning, Jens‐Christian
Svitková, Ivana
Svitok, Marek
Svoboda, Miroslav
Swaine, Emily
Swenson, Nathan
Tabarelli, Marcelo
Takagi, Kentaro
Tappeiner, Ulrike
Tarifa, Rubén
Tauugourdeau, Simon
Tavsanoglu, Cagatay
Beest, Mariska
Tedersoo, Leho
Thiffault, Nelson
Thom, Dominik
Thomas, Evert
Thompson, Ken
Thornton, Peter E.
Thuiller, Wilfried
Tichý, Lubomír
Tissue, David
Tjoelker, Mark G.
Tng, David Yue Phin
Tobias, Joseph
Török, Péter
Tarin, Tonantzin
Torres‐Ruiz, José M.
Tóthmérész, Béla
Treurnicht, Martina
Trivellone, Valeria
Trolliet, Franck
Trotsiuk, Volodymyr
Tsakalos, James L.
Tsiripidis, Ioannis
Tysklind, Niklas
Umehara, Toru
Usoltsev, Vladimir
Vadeboncoeur, Matthew
Vaezi, Jamil
Valladares, Fernando
Vamosi, Jana
Bodegom, Peter M.
Breugel, Michiel
Van Cleemput, Elisa
Weg, Martine
Merwe, Stephni
Plas, Fons
Sande, Masha T.
Kleunen, Mark
Van Meerbeek, Koenraad
Vanderwel, Mark
Vanselow, Kim André
Vårhammar, Angelica
Varone, Laura
Vasquez Valderrama, Maribel Yesenia
Vassilev, Kiril
Vellend, Mark
Veneklaas, Erik J.
Verbeeck, Hans
Verheyen, Kris
Vibrans, Alexander
Vieira, Ima
Villacís, Jaime
Violle, Cyrille
Vivek, Pandi
Wagner, Katrin
Waldram, Matthew
Waldron, Anthony
Walker, Anthony P.
Waller, Martyn
Walther, Gabriel
Wang, Han
Wang, Feng
Wang, Weiqi
Watkins, Harry
Watkins, James
Weber, Ulrich
Weedon, James T.
Wei, Liping
Weigelt, Patrick
Weiher, Evan
Wells, Aidan W.
Wellstein, Camilla
Wenk, Elizabeth
Westoby, Mark
Westwood, Alana
White, Philip John
Whitten, Mark
Williams, Mathew
Winkler, Daniel E.
Winter, Klaus
Womack, Chevonne
Wright, Ian J.
Wright, S. Joseph
Wright, Justin
Pinho, Bruno X.
Ximenes, Fabiano
Yamada, Toshihiro
Yamaji, Keiko
Yanai, Ruth
Yankov, Nikolay
Yguel, Benjamin
Zanini, Kátia Janaina
Zanne, Amy E.
Zelený, David
Zhao, Yun‐Peng
Zheng, Jingming
Zheng, Ji
Ziemińska, Kasia
Zirbel, Chad R.
Zizka, Georg
Zo‐Bi, Irié Casimir
Zotz, Gerhard
Wirth, Christian
Pokaż więcej
Temat :
food and beverages
Biology and Life Sciences
Earth and Environmental Sciences
RELATIVE GROWTH-RATE
LITTER DECOMPOSITION
TRY plant trait database
functional diversity
ROOT TRAITS
LEAF PHOTOSYNTHETIC TRAITS
LIFE-HISTORY
FUNCTIONAL TRAITS
data coverage
data representativeness
WOOD DENSITY
COMMUNITY COMPOSITION
INCLINATION ANGLE DISTRIBUTION
CAVElab
data integration
plant traits
GLOBAL PATTERNS
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
TRY plant trait database - enhanced coverage and open access
Autorzy :
Kattge, Jens
Boenisch, Gerhard
Diaz, Sandra
Lavorel, Sandra
Prentice, Iain Colin
Leadley, Paul
Tautenhahn, Susanne
Werner, Gijsbert D. A.
Aakala, Tuomas
Abedi, Mehdi
Acosta, Alicia T. R.
Adamidis, George C.
Adamson, Kairi
Aiba, Masahiro
Albert, Cecile H.
Alcantara, Julio M.
Alcazar, Carolina C.
Aleixo, Izabela
Ali, Hamada
Amiaud, Bernard
Ammer, Christian
Amoroso, Mariano M.
Anand, Madhur
Anderson, Carolyn
Anten, Niels
Antos, Joseph
Apgaua, Deborah Mattos Guimaraes
Ashman, Tia-Lynn
Asmara, Degi Harja
Asner, Gregory P.
Aspinwall, Michael
Atkin, Owen
Aubin, Isabelle
Baastrup-Spohr, Lars
Bahalkeh, Khadijeh
Bahn, Michael
Baker, Timothy
Baker, William J.
Bakker, Jan P.
Baldocchi, Dennis
Baltzer, Jennifer
Banerjee, Arindam
Baranger, Anne
Barlow, Jos
Barneche, Diego R.
Baruch, Zdravko
Bastianelli, Denis
Battles, John
Bauerle, William
Bauters, Marijn
Bazzato, Erika
Beckmann, Michael
Beeckman, Hans
Beierkuhnlein, Carl
Bekker, Renee
Belfry, Gavin
Belluau, Michael
Beloiu, Mirela
Benavides, Raquel
Benomar, Lahcen
Berdugo-Lattke, Mary Lee
Berenguer, Erika
Bergamin, Rodrigo
Bergmann, Joana
Carlucci, Marcos Bergmann
Berner, Logan
Bernhardt-Roemermann, Markus
Bigler, Christof
Bjorkman, Anne D.
Blackman, Chris
Blanco, Carolina
Blonder, Benjamin
Blumenthal, Dana
Bocanegra-Gonzalez, Kelly T.
Boeckx, Pascal
Bohlman, Stephanie
Boehning-Gaese, Katrin
Boisvert-Marsh, Laura
Bond, William
Bond-Lamberty, Ben
Boom, Arnoud
Boonman, Coline C. F.
Bordin, Kauane
Boughton, Elizabeth H.
Boukili, Vanessa
Bowman, David M. J. S.
Bravo, Sandra
Brendel, Marco Richard
Broadley, Martin R.
Brown, Kerry A.
Bruelheide, Helge
Brumnich, Federico
Bruun, Hans Henrik
Bruy, David
Buchanan, Serra W.
Bucher, Solveig Franziska
Buchmann, Nina
Buitenwerf, Robert
Bunker, Daniel E.
Buerger, Jana
Burrascano, Sabina
Burslem, David F. R. P.
Butterfield, Bradley J.
Byun, Chaeho
Marques, Marcia
Scalon, Marina C.
Caccianiga, Marco
Cadotte, Marc
Cailleret, Maxime
Camac, James
Julio Camarero, Jesus
Campany, Courtney
Campetella, Giandiego
Campos, Juan Antonio
Cano-Arboleda, Laura
Canullo, Roberto
Carbognani, Michele
Carvalho, Fabio
Casanoves, Fernando
Castagneyrol, Bastien
Catford, Jane A.
Cavender-Bares, Jeannine
Cerabolini, Bruno E. L.
Cervellini, Marco
Chacon-Madrigal, Eduardo
Chapin, Kenneth
Chapin, F. Stuart
Chelli, Stefano
Chen, Si-Chong
Chen, Anping
Cherubini, Paolo
Chianucci, Francesco
Choat, Brendan
Chung, Kyong-Sook
Chytry, Milan
Ciccarelli, Daniela
Coll, Lluis
Collins, Courtney G.
Conti, Luisa
Coomes, David
Cornelissen, Johannes H. C.
Cornwell, William K.
Corona, Piermaria
Coyea, Marie
Craine, Joseph
Craven, Dylan
Cromsigt, Joris P. G. M.
Csecserits, Aniko
Cufar, Katarina
Cuntz, Matthias
da Silva, Ana Carolina
Dahlin, Kyla M.
Dainese, Matteo
Dalke, Igor
Dalle Fratte, Michele
Dang-Le, Anh Tuan
Danihelka, Jiri
Dannoura, Masako
Dawson, Samantha
de Beer, Arend Jacobus
De Frutos, Angel
De Long, Jonathan R.
Dechant, Benjamin
Delagrange, Sylvain
Delpierre, Nicolas
Derroire, Geraldine
Dias, Arildo S.
Diaz-Toribio, Milton Hugo
Dimitrakopoulos, Panayiotis G.
Dobrowolski, Mark
Doktor, Daniel
Drevojan, Pavel
Dong, Ning
Dransfield, John
Dressler, Stefan
Duarte, Leandro
Ducouret, Emilie
Dullinger, Stefan
Durka, Walter
Duursma, Remko
Dymova, Olga
E-Vojtko, Anna
Eckstein, Rolf Lutz
Ejtehadi, Hamid
Elser, James
Emilio, Thaise
Engemann, Kristine
Erfanian, Mohammad Bagher
Erfmeier, Alexandra
Esquivel-Muelbert, Adriane
Esser, Gerd
Estiarte, Marc
Domingues, Tomas F.
Fagan, William F.
Fagundez, Jaime
Falster, Daniel S.
Fan, Ying
Fang, Jingyun
Farris, Emmanuele
Fazlioglu, Fatih
Feng, Yanhao
Fernandez-Mendez, Fernando
Ferrara, Carlotta
Ferreira, Joice
Fidelis, Alessandra
Finegan, Bryan
Firn, Jennifer
Flowers, Timothy J.
Flynn, Dan F. B.
Fontana, Veronika
Forey, Estelle
Forgiarini, Cristiane
Francois, Louis
Frangipani, Marcelo
Frank, Dorothea
Frenette-Dussault, Cedric
Freschet, Gregoire T.
Fry, Ellen L.
Fyllas, Nikolaos M.
Mazzochini, Guilherme G.
Gachet, Sophie
Gallagher, Rachael
Ganade, Gislene
Ganga, Francesca
Garcia-Palacios, Pablo
Gargaglione, Veronica
Garnier, Eric
Luis Garrido, Jose
Luis de Gasper, Andre
Gea-Izquierdo, Guillermo
Gibson, David
Gillison, Andrew N.
Giroldo, Aelton
Glasenhardt, Mary-Claire
Gleason, Sean
Gliesch, Mariana
Goldberg, Emma
Goeldel, Bastian
Gonzalez-Akre, Erika
Gonzalez-Andujar, Jose L.
Gonzalez-Melo, Andres
Gonzalez-Robles, Ana
Graae, Bente Jessen
Granda, Elena
Graves, Sarah
Green, Walton A.
Gregor, Thomas
Gross, Nicolas
Guerin, Greg R.
Guenther, Angela
Gutierrez, Alvaro G.
Haddock, Lillie
Haines, Anna
Hall, Jefferson
Hambuckers, Alain
Han, Wenxuan
Harrison, Sandy P.
Hattingh, Wesley
Hawes, Joseph E.
He, Tianhua
He, Pengcheng
Heberling, Jacob Mason
Helm, Aveliina
Hempel, Stefan
Hentschel, Joern
Herault, Bruno
Heres, Ana-Maria
Herz, Katharina
Heuertz, Myriam
Hickler, Thomas
Hietz, Peter
Higuchi, Pedro
Hipp, Andrew L.
Hirons, Andrew
Hock, Maria
Hogan, James Aaron
Holl, Karen
Honnay, Olivier
Hornstein, Daniel
Hou, Enqing
Hough-Snee, Nate
Hovstad, Knut Anders
Ichie, Tomoaki
Igic, Boris
Illa, Estela
Isaac, Marney
Ishihara, Masae
Ivanov, Leonid
Ivanova, Larissa
Iversen, Colleen M.
Izquierdo, Jordi
Jackson, Robert B.
Jackson, Benjamin
Jactel, Herve
Jagodzinski, Andrzej M.
Jandt, Ute
Jansen, Steven
Jenkins, Thomas
Jentsch, Anke
Jespersen, Jens Rasmus Plantener
Jiang, Guo-Feng
Johansen, Jesper Liengaard
Johnson, David
Jokela, Eric J.
Joly, Carlos Alfredo
Jordan, Gregory J.
Joseph, Grant Stuart
Junaedi, Decky
Junker, Robert R.
Justes, Eric
Kabzems, Richard
Kane, Jeffrey
Kaplan, Zdenek
Kattenborn, Teja
Kavelenova, Lyudmila
Kearsley, Elizabeth
Kempel, Anne
Kenzo, Tanaka
Kerkhoff, Andrew
Khalil, Mohammed I.
Kinlock, Nicole L.
Kissling, Wilm Daniel
Kitajima, Kaoru
Kitzberger, Thomas
Kjoller, Rasmus
Klein, Tamir
Kleyer, Michael
Klimesova, Jitka
Klipel, Joice
Kloeppel, Brian
Klotz, Stefan
Knops, Johannes M. H.
Kohyama, Takashi
Koike, Fumito
Kollmann, Johannes
Komac, Benjamin
Komatsu, Kimberly
Koenig, Christian
Kraft, Nathan J. B.
Kramer, Koen
Kreft, Holger
Kuehn, Ingolf
Kumarathunge, Dushan
Kuppler, Jonas
Kurokawa, Hiroko
Kurosawa, Yoko
Kuyah, Shem
Laclau, Jean-Paul
Lafleur, Benoit
Lallai, Erik
Lamb, Eric
Lamprecht, Andrea
Larkin, Daniel J.
Laughlin, Daniel
Le Bagousse-Pinguet, Yoann
le Maire, Guerric
le Roux, Peter C.
le Roux, Elizabeth
Lee, Tali
Lens, Frederic
Lewis, Simon L.
Lhotsky, Barbara
Li, Yuanzhi
Li, Xine
Lichstein, Jeremy W.
Liebergesell, Mario
Lim, Jun Ying
Lin, Yan-Shih
Linares, Juan Carlos
Liu, Chunjiang
Liu, Daijun
Liu, Udayangani
Livingstone, Stuart
Llusia, Joan
Lohbeck, Madelon
Lopez-Garcia, Alvaro
Lopez-Gonzalez, Gabriela
Lososova, Zdenka
Louault, Frederique
Lukacs, Balazs A.
Lukes, Petr
Luo, Yunjian
Lussu, Michele
Ma, Siyan
Pereira, Camilla Maciel Rabelo
Mack, Michelle
Maire, Vincent
Makela, Annikki
Makinen, Harri
Mendes Malhado, Ana Claudia
Mallik, Azim
Manning, Peter
Manzoni, Stefano
Marchetti, Zuleica
Marchino, Luca
Marcilio-Silva, Vinicius
Marcon, Eric
Marignani, Michela
Markesteijn, Lars
Martin, Adam
Martinez-Garza, Cristina
Martinez-Vilalta, Jordi
Maskova, Tereza
Mason, Kelly
Mason, Norman
Massad, Tara Joy
Masse, Jacynthe
Mayrose, Itay
McCarthy, James
McCormack, M. Luke
McCulloh, Katherine
McFadden, Ian R.
McGill, Brian J.
McPartland, Mara Y.
Medeiros, Juliana S.
Medlyn, Belinda
Meerts, Pierre
Mehrabi, Zia
Meir, Patrick
Melo, Felipe P. L.
Mencuccini, Maurizio
Meredieu, Celine
Messier, Julie
Meszaros, Ilona
Metsaranta, Juha
Michaletz, Sean T.
Michelaki, Chrysanthi
Migalina, Svetlana
Milla, Ruben
Miller, Jesse E. D.
Minden, Vanessa
Ming, Ray
Mokany, Karel
Moles, Angela T.
Molnar V, Attila
Molofsky, Jane
Molz, Martin
Montgomery, Rebecca A.
Monty, Arnaud
Moravcova, Lenka
Moreno-Martinez, Alvaro
Moretti, Marco
Mori, Akira S.
Mori, Shigeta
Morris, Dave
Morrison, Jane
Mucina, Ladislav
Mueller, Sandra
Muir, Christopher D.
Mueller, Sandra Cristina
Munoz, Francois
Myers-Smith, Isla H.
Myster, Randall W.
Nagano, Masahiro
Naidu, Shawna
Narayanan, Ayyappan
Natesan, Balachandran
Negoita, Luka
Nelson, Andrew S.
Neuschulz, Eike Lena
Ni, Jian
Niedrist, Georg
Nieto, Jhon
Niinemets, Ulo
Nolan, Rachael
Nottebrock, Henning
Nouvellon, Yann
Novakovskiy, Alexander
Nystuen, Kristin Odden
O'Grady, Anthony
O'Hara, Kevin
O'Reilly-Nugent, Andrew
Oakley, Simon
Oberhuber, Walter
Ohtsuka, Toshiyuki
Oliveira, Ricardo
Ollerer, Kinga
Olson, Mark E.
Onipchenko, Vladimir
Onoda, Yusuke
Onstein, Renske E.
Ordonez, Jenny C.
Osada, Noriyuki
Ostonen, Ivika
Ottaviani, Gianluigi
Otto, Sarah
Overbeck, Gerhard E.
Ozinga, Wim A.
Pahl, Anna T.
Paine, C. E. Timothy
Pakeman, Robin J.
Papageorgiou, Aristotelis C.
Parfionova, Evgeniya
Paertel, Meelis
Patacca, Marco
Paula, Susana
Paule, Juraj
Pauli, Harald
Pausas, Juli G.
Peco, Begona
Penuelas, Josep
Perea, Antonio
Luis Peri, Pablo
Petisco-Souza, Ana Carolina
Petraglia, Alessandro
Petritan, Any Mary
Phillips, Oliver L.
Pierce, Simon
Pillar, Valerio D.
Pisek, Jan
Pomogaybin, Alexandr
Poorter, Hendrik
Portsmuth, Angelika
Poschlod, Peter
Potvin, Catherine
Pounds, Devon
Powell, A. Shafer
Power, Sally A.
Prinzing, Andreas
Puglielli, Giacomo
Pysek, Petr
Raevel, Valerie
Rammig, Anja
Ransijn, Johannes
Ray, Courtenay A.
Reich, Peter B.
Reichstein, Markus
Reid, Douglas E. B.
Rejou-Mechain, Maxime
Resco de Dios, Victor
Ribeiro, Sabina
Richardson, Sarah
Riibak, Kersti
Rillig, Matthias C.
Riviera, Fiamma
Robert, Elisabeth M. R.
Roberts, Scott
Robroek, Bjorn
Roddy, Adam
Rodrigues, Arthur Vinicius
Rogers, Alistair
Rollinson, Emily
Rolo, Victor
Roemermann, Christine
Ronzhina, Dina
Roscher, Christiane
Rosell, Julieta A.
Rosenfield, Milena Fermina
Rossi, Christian
Roy, David B.
Royer-Tardif, Samuel
Rueger, Nadja
Ruiz-Peinado, Ricardo
Rumpf, Sabine B.
Rusch, Graciela M.
Ryo, Masahiro
Sack, Lawren
Saldana, Angela
Salgado-Negret, Beatriz
Salguero-Gomez, Roberto
Santa-Regina, Ignacio
Carolina Santacruz-Garcia, Ana
Santos, Joaquim
Sardans, Jordi
Schamp, Brandon
Scherer-Lorenzen, Michael
Schleuning, Matthias
Schmid, Bernhard
Schmidt, Marco
Schmitt, Sylvain
Schneider, Julio V.
Schowanek, Simon D.
Schrader, Julian
Schrodt, Franziska
Schuldt, Bernhard
Schurr, Frank
Selaya Garvizu, Galia
Semchenko, Marina
Seymour, Colleen
Sfair, Julia C.
Sharpe, Joanne M.
Sheppard, Christine S.
Sheremetiev, Serge
Shiodera, Satomi
Shipley, Bill
Shovon, Tanvir Ahmed
Siebenkaes, Alrun
Carlos, Sierra
Silva, Vasco
Silva, Mateus
Sitzia, Tommaso
Sjoman, Henrik
Slot, Martijn
Smith, Nicholas G.
Sodhi, Darwin
Soltis, Pamela
Soltis, Douglas
Somers, Ben
Sonnier, Gregory
Sorensen, Mia Vedel
Sosinski Jr., Enio Egon
Soudzilovskaia, Nadejda A.
Souza, Alexandre F.
Spasojevic, Marko
Sperandii, Marta Gaia
Stan, Amanda B.
Stegen, James
Steinbauer, Klaus
Stephan, Jorg G.
Sterck, Frank
Stojanovic, Dejan B.
Strydom, Tanya
Laura Suarez, Maria
Svenning, Jens-Christian
Svitkova, Ivana
Svitok, Marek
Svoboda, Miroslav
Swaine, Emily
Swenson, Nathan
Tabarelli, Marcelo
Takagi, Kentaro
Tappeiner, Ulrike
Tarifa, Ruben
Tauugourdeau, Simon
Tavsanoglu, Cagatay
te Beest, Mariska
Tedersoo, Leho
Thiffault, Nelson
Thom, Dominik
Thomas, Evert
Thompson, Ken
Thornton, Peter E.
Thuiller, Wilfried
Tichy, Lubomir
Tissue, David
Tjoelker, Mark G.
Tng, David Yue Phin
Tobias, Joseph
Torok, Peter
Tarin, Tonantzin
Torres-Ruiz, Jose M.
Tothmeresz, Bela
Treurnicht, Martina
Trivellone, Valeria
Trolliet, Franck
Trotsiuk, Volodymyr
Tsakalos, James L.
Tsiripidis, Ioannis
Tysklind, Niklas
Umehara, Toru
Usoltsev, Vladimir
Vadeboncoeur, Matthew
Vaezi, Jamil
Valladares, Fernando
Vamosi, Jana
van Bodegom, Peter M.
van Breugel, Michiel
Van Cleemput, Elisa
van de Weg, Martine
van der Merwe, Stephni
van der Plas, Fons
van der Sande, Masha T.
van Kleunen, Mark
Van Meerbeek, Koenraad
Vanderwel, Mark
Vanselow, Kim Andre
Varhammar, Angelica
Varone, Laura
Vasquez Valderrama, Maribel Yesenia
Vassilev, Kiril
Vellend, Mark
Veneklaas, Erik J.
Verbeeck, Hans
Verheyen, Kris
Vibrans, Alexander
Vieira, Ima
Villacis, Jaime
Violle, Cyrille
Vivek, Pandi
Wagner, Katrin
Waldram, Matthew
Waldron, Anthony
Walker, Anthony P.
Waller, Martyn
Walther, Gabriel
Wang, Han
Wang, Feng
Wang, Weiqi
Watkins, Harry
Watkins, James
Weber, Ulrich
Weedon, James T.
Wei, Liping
Weigelt, Patrick
Weiher, Evan
Wells, Aidan W.
Wellstein, Camilla
Wenk, Elizabeth
Westoby, Mark
Westwood, Alana
White, Philip John
Whitten, Mark
Williams, Mathew
Winkler, Daniel E.
Winter, Klaus
Womack, Chevonne
Wright, Ian J.
Wright, S. Joseph
Wright, Justin
Pinho, Bruno X.
Ximenes, Fabiano
Yamada, Toshihiro
Yamaji, Keiko
Yanai, Ruth
Yankov, Nikolay
Yguel, Benjamin
Zanini, Katia Janaina
Zanne, Amy E.
Zeleny, David
Zhao, Yun-Peng
Zheng, Jingming
Zheng, Ji
Zieminska, Kasia
Zirbel, Chad R.
Zizka, Georg
Zo-Bi, Irie Casimir
Zotz, Gerhard
Wirth, Christian
Pokaż więcej
Temat :
food and beverages
580 Plants (Botany)
Źródło :
Kattge, Jens; Boenisch, Gerhard; Diaz, Sandra; Lavorel, Sandra; Prentice, Iain Colin; Leadley, Paul; Tautenhahn, Susanne; Werner, Gijsbert D. A.; Aakala, Tuomas; Abedi, Mehdi; Acosta, Alicia T. R.; Adamidis, George C.; Adamson, Kairi; Aiba, Masahiro; Albert, Cecile H.; Alcantara, Julio M.; Alcazar, Carolina C.; Aleixo, Izabela; Ali, Hamada; Amiaud, Bernard; ... (2020). TRY plant trait database - enhanced coverage and open access. Global change biology, 26(1), pp. 119-188. Wiley 10.1111/gcb.14904
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
TRY plant trait database – enhanced coverage and open access
Autorzy :
Kattge, Jens
Bönisch, Gerhard
Díaz, Sandra
Lavorel, Sandra
Prentice, Iain Colin
Leadley, Paul
Tautenhahn, Susanne
Werner, Gijsbert D.A.
Aakala, Tuomas
Abedi, Mehdi
Acosta, Alicia T.R.
Adamidis, George C.
Adamson, Kairi
Aiba, Masahiro
Albert, Cécile H.
Alcántara, Julio M.
Alcázar C, Carolina
Aleixo, Izabela
Ali, Hamada
Amiaud, Bernard
Ammer, Christian
Amoroso, Mariano M.
Anand, Madhur
Anderson, Carolyn
Anten, Niels
Antos, Joseph
Apgaua, Deborah Mattos Guimarães
Ashman, Tia-Lynn
Asmara, Degi Harja
Asner, Gregory P.
Aspinwall, Michael
Atkin, Owen
Aubin, Isabelle
Baastrup-Spohr, Lars
Bahalkeh, Khadijeh
Bahn, Michael
Baker, Timothy
Baker, William J.
Bakker, Jan P.
Baldocchi, Dennis
Baltzer, Jennifer
Banerjee, Arindam
Baranger, Anne
Barlow, Jos
Barneche, Diego R.
Baruch, Zdravko
Bastianelli, Denis
Battles, John
Bauerle, William
Bauters, Marijn
Bazzato, Erika
Beckmann, Michael
Beeckman, Hans
Beierkuhnlein, Carl
Bekker, Renee
Belfry, Gavin
Belluau, Michael
Beloiu, Mirela
Benavides, Raquel
Benomar, Lahcen
Berdugo-Lattke, Mary Lee
Berenguer, Erika
Bergamin, Rodrigo
Bergmann, Joana
Bergmann Carlucci, Marcos
Berner, Logan
Bernhardt-Römermann, Markus
Bigler, Christof
Bjorkman, Anne D.
Blackman, Chris
Blanco, Carolina
Blonder, Benjamin
Blumenthal, Dana
Bocanegra-González, Kelly T.
Boeckx, Pascal
Bohlman, Stephanie
Böhning-Gaese, Katrin
Boisvert-Marsh, Laura
Bond, William
Bond-Lamberty, Ben
Boom, Arnoud
Boonman, Coline C.F.
Bordin, Kauane
Boughton, Elizabeth H.
Boukili, Vanessa
Bowman, David M.J.S.
Bravo, Sandra
Brendel, Marco Richard
Broadley, Martin R.
Brown, Kerry A.
Bruelheide, Helge
Brumnich, Federico
Bruun, Hans Henrik
Bruy, David
Buchanan, Serra W.
Bucher, Solveig Franziska
Buchmann, Nina
Buitenwerf, Robert
Bunker, Daniel E.
Bürger, Jana
Burrascano, Sabina
Burslem, David F.R.P.
Butterfield, Bradley J.
Byun, Chaeho
Marques, Marcia
Scalon, Marina C.
Caccianiga, Marco
Cadotte, Marc
Cailleret, Maxime
Camac, James
Camarero, Jesús Julio
Campany, Courtney
Campetella, Giandiego
Campos, Juan Antonio
Cano-Arboleda, Laura
Canullo, Roberto
Carbognani, Michele
Carvalho, Fabio
Casanoves, Fernando
Castagneyrol, Bastien
Catford, Jane A.
Cavender-Bares, Jeannine
Cerabolini, Bruno E.L.
Cervellini, Marco
Chacón-Madrigal, Eduardo
Chapin, Kenneth
Chapin, F. Stuart
Chelli, Stefano
Chen, Si-Chong
Chen, Anping
Cherubini, Paolo
Chianucci, Francesco
Choat, Brendan
Chung, Kyong-Sook
Chytrý, Milan
Ciccarelli, Daniela
Coll, Lluís
Collins, Courtney G.
Conti, Luisa
Coomes, David
Cornelissen, Johannes H.C.
Cornwell, William K.
Corona, Piermaria
Coyea, Marie
Craine, Joseph
Craven, Dylan
Cromsigt, Joris P.G.M.
Csecserits, Anikó
Cufar, Katarina
Cuntz, Matthias
da Silva, Ana Carolina
Dahlin, Kyla M.
Dainese, Matteo
Dalke, Igor
Dalle Fratte, Michele
Dang-Le, Anh Tuan
Danihelka, Jirí
Dannoura, Masako
Dawson, Samantha
de Beer, Arend Jacobus
De Frutos, Angel
De Long, Jonathan R.
Dechant, Benjamin
Delagrange, Sylvain
Delpierre, Nicolas
Derroire, Géraldine
Dias, Arildo S.
Diaz-Toribio, Milton Hugo
Dimitrakopoulos, Panayiotis G.
Dobrowolski, Mark
Doktor, Daniel
Dřevojan, Pavel
Dong, Ning
Dransfield, John
Dressler, Stefan
Duarte, Leandro
Ducouret, Emilie
Dullinger, Stefan
Durka, Walter
Duursma, Remko
Dymova, Olga
E-Vojtkó, Anna
Eckstein, Rolf Lutz
Ejtehadi, Hamid
Elser, James
Emilio, Thaise
Engemann, Kristine
Erfanian, Mohammad Bagher
Erfmeier, Alexandra
Esquivel-Muelbert, Adriane
Esser, Gerd
Estiarte, Marc
Domingues, Tomas F.
Fagan, William F.
Fagúndez, Jaime
Falster, Daniel S.
Fan, Ying
Fang, Jingyun
Farris, Emmanuele
Fazlioglu, Fatih
Feng, Yanhao
Fernandez-Mendez, Fernando
Ferrara, Carlotta
Ferreira, Joice
Fidelis, Alessandra
Finegan, Bryan
Firn, Jennifer
Flowers, Timothy J.
Flynn, Dan F.B.
Fontana, Veronika
Forey, Estelle
Forgiarini, Cristiane
François, Louis
Frangipani, Marcelo
Frank, Dorothea
Frenette-Dussault, Cedric
Freschet, Grégoire T.
Fry, Ellen L.
Fyllas, Nikolaos M.
Mazzochini, Guilherme G.
Gachet, Sophie
Gallagher, Rachael
Ganade, Gislene
Ganga, Francesca
García-Palacios, Pablo
Gargaglione, Verónica
Garnier, Eric
Garrido, Jose Luis
de Gasper, André Luís
Gea-Izquierdo, Guillermo
Gibson, David
Gillison, Andrew N.
Giroldo, Aelton
Glasenhardt, Mary-Claire
Gleason, Sean
Gliesch, Mariana
Goldberg, Emma
Göldel, Bastian
Gonzalez-Akre, Erika
Gonzalez-Andujar, Jose L.
González-Melo, Andrés
González-Robles, Ana
Graae, Bente Jessen
Granda, Elena
Graves, Sarah
Green, Walton A.
Gregor, Thomas
Gross, Nicolas
Guerin, Greg R.
Günther, Angela
Gutiérrez, Alvaro G.
Haddock, Lillie
Haines, Anna
Hall, Jefferson
Hambuckers, Alain
Han, Wenxuan
Harrison, Sandy P.
Hattingh, Wesley
Hawes, Joseph E.
He, Tianhua
He, Pengcheng
Heberling, Jacob Mason
Helm, Aveliina
Hempel, Stefan
Hentschel, Jörn
Hérault, Bruno
Hereş, Ana-Maria
Herz, Katharina
Heuertz, Myriam
Hickler, Thomas
Hietz, Peter
Higuchi, Pedro
Hipp, Andrew L.
Hirons, Andrew
Hock, Maria
Hogan, James Aaron
Holl, Karen
Honnay, Olivier
Hornstein, Daniel
Hou, Enqing
Hough-Snee, Nate
Hovstad, Knut Anders
Ichie, Tomoaki
Igić, Boris
Illa, Estela
Isaac, Marney
Ishihara, Masae
Ivanov, Leonid
Ivanova, Larissa
Iversen, Colleen M.
Izquierdo, Jordi
Jackson, Robert B.
Jackson, Benjamin
Jactel, Hervé
Jagodzinski, Andrzej M.
Jandt, Ute
Jansen, Steven
Jenkins, Thomas
Jentsch, Anke
Jespersen, Jens Rasmus Plantener
Jiang, Guo-Feng
Johansen, Jesper Liengaard
Johnson, David
Jokela, Eric J.
Joly, Carlos Alfredo
Jordan, Gregory J.
Joseph, Grant Stuart
Junaedi, Decky
Junker, Robert R.
Justes, Eric
Kabzems, Richard
Kane, Jeffrey
Kaplan, Zdenek
Kattenborn, Teja
Kavelenova, Lyudmila
Kearsley, Elizabeth
Kempel, Anne
Kenzo, Tanaka
Kerkhoff, Andrew
Khalil, Mohammed I.
Kinlock, Nicole L.
Kissling, Wilm Daniel
Kitajima, Kaoru
Kitzberger, Thomas
Kjøller, Rasmus
Klein, Tamir
Kleyer, Michael
Klimešová, Jitka
Klipel, Joice
Kloeppel, Brian
Klotz, Stefan
Knops, Johannes M.H.
Kohyama, Takashi
Koike, Fumito
Kollmann, Johannes
Komac, Benjamin
Komatsu, Kimberly
König, Christian
Kraft, Nathan J.B.
Kramer, Koen
Kreft, Holger
Kühn, Ingolf
Kumarathunge, Dushan
Kuppler, Jonas
Kurokawa, Hiroko
Kurosawa, Yoko
Kuyah, Shem
Laclau, Jean-Paul
Lafleur, Benoit
Lallai, Erik
Lamb, Eric
Lamprecht, Andrea
Larkin, Daniel J.
Laughlin, Daniel
Le Bagousse-Pinguet, Yoann
le Maire, Guerric
le Roux, Peter C.
le Roux, Elizabeth
Lee, Tali
Lens, Frederic
Lewis, Simon L.
Lhotsky, Barbara
Li, Yuanzhi
Li, Xine
Lichstein, Jeremy W.
Liebergesell, Mario
Lim, Jun Ying
Lin, Yan-Shih
Linares, Juan Carlos
Liu, Chunjiang
Liu, Daijun
Liu, Udayangani
Livingstone, Stuart
Llusià, Joan
Lohbeck, Madelon
López-García, Álvaro
Lopez-Gonzalez, Gabriela
Lososová, Zdeňka
Louault, Frédérique
Lukács, Balázs A.
Lukeš, Petr
Luo, Yunjian
Lussu, Michele
Ma, Siyan
Maciel Rabelo Pereira, Camilla
Mack, Michelle
Maire, Vincent
Mäkelä, Annikki
Mäkinen, Harri
Malhado, Ana Claudia Mendes
Mallik, Azim
Manning, Peter
Manzoni, Stefano
Marchetti, Zuleica
Marchino, Luca
Marcilio-Silva, Vinicius
Marcon, Eric
Marignani, Michela
Markesteijn, Lars
Martin, Adam
Martínez-Garza, Cristina
Martínez-Vilalta, Jordi
Mašková, Tereza
Mason, Kelly
Mason, Norman
Massad, Tara Joy
Masse, Jacynthe
Mayrose, Itay
McCarthy, James
McCormack, M. Luke
McCulloh, Katherine
McFadden, Ian R.
McGill, Brian J.
McPartland, Mara Y.
Medeiros, Juliana S.
Medlyn, Belinda
Meerts, Pierre
Mehrabi, Zia
Meir, Patrick
Melo, Felipe P.L.
Mencuccini, Maurizio
Meredieu, Céline
Messier, Julie
Mészáros, Ilona
Metsaranta, Juha
Michaletz, Sean T.
Michelaki, Chrysanthi
Migalina, Svetlana
Milla, Ruben
Miller, Jesse E.D.
Minden, Vanessa
Ming, Ray
Mokany, Karel
Moles, Angela T.
Molnár V, Attila
Molofsky, Jane
Molz, Martin
Montgomery, Rebecca A.
Monty, Arnaud
Moravcová, Lenka
Moreno-Martínez, Alvaro
Moretti, Marco
Mori, Akira S.
Mori, Shigeta
Morris, Dave
Morrison, Jane
Mucina, Ladislav
Mueller, Sandra
Muir, Christopher D.
Müller, Sandra Cristina
Munoz, François
Myers-Smith, Isla H.
Myster, Randall W.
Nagano, Masahiro
Naidu, Shawna
Narayanan, Ayyappan
Natesan, Balachandran
Negoita, Luka
Nelson, Andrew S.
Neuschulz, Eike Lena
Ni, Jian
Niedrist, Georg
Nieto, Jhon
Niinemets, Ülo
Nolan, Rachael
Nottebrock, Henning
Nouvellon, Yann
Novakovskiy, Alexander
Network, The Nutrient
Nystuen, Kristin Odden
O'Grady, Anthony
O'Hara, Kevin
O'Reilly-Nugent, Andrew
Oakley, Simon
Oberhuber, Walter
Ohtsuka, Toshiyuki
Oliveira, Ricardo
Öllerer, Kinga
Olson, Mark E.
Onipchenko, Vladimir
Onoda, Yusuke
Onstein, Renske E.
Ordonez, Jenny C.
Osada, Noriyuki
Ostonen, Ivika
Ottaviani, Gianluigi
Otto, Sarah
Overbeck, Gerhard E.
Ozinga, Wim A.
Pahl, Anna T.
Paine, C.E. Timothy
Pakeman, Robin J.
Papageorgiou, Aristotelis C.
Parfionova, Evgeniya
Pärtel, Meelis
Patacca, Marco
Paula, Susana
Paule, Juraj
Pauli, Harald
Pausas, Juli G.
Peco, Begoña
Penuelas, Josep
Perea, Antonio
Peri, Pablo Luis
Petisco-Souza, Ana Carolina
Petraglia, Alessandro
Petritan, Any Mary
Phillips, Oliver L.
Pierce, Simon
Pillar, Valério D.
Pisek, Jan
Pomogaybin, Alexandr
Poorter, Hendrik
Portsmuth, Angelika
Poschlod, Peter
Potvin, Catherine
Pounds, Devon
Powell, A. Shafer
Power, Sally A.
Prinzing, Andreas
Puglielli, Giacomo
Pyšek, Petr
Raevel, Valerie
Rammig, Anja
Ransijn, Johannes
Ray, Courtenay A.
Reich, Peter B.
Reichstein, Markus
Reid, Douglas E.B.
Réjou-Méchain, Maxime
de Dios, Victor Resco
Ribeiro, Sabina
Richardson, Sarah
Riibak, Kersti
Rillig, Matthias C.
Riviera, Fiamma
Robert, Elisabeth M.R.
Roberts, Scott
Robroek, Bjorn
Roddy, Adam
Rodrigues, Arthur Vinicius
Rogers, Alistair
Rollinson, Emily
Rolo, Victor
Römermann, Christine
Ronzhina, Dina
Roscher, Christiane
Rosell, Julieta A.
Rosenfield, Milena Fermina
Rossi, Christian
Roy, David B.
Royer-Tardif, Samuel
Rüger, Nadja
Ruiz-Peinado, Ricardo
Rumpf, Sabine B.
Rusch, Graciela M.
Ryo, Masahiro
Sack, Lawren
Saldaña, Angela
Salgado-Negret, Beatriz
Salguero-Gomez, Roberto
Santa-Regina, Ignacio
Santacruz-García, Ana Carolina
Santos, Joaquim
Sardans, Jordi
Schamp, Brandon
Scherer-Lorenzen, Michael
Schleuning, Matthias
Schmid, Bernhard
Schmidt, Marco
Schmitt, Sylvain
Schneider, Julio V.
Schowanek, Simon D.
Schrader, Julian
Schrodt, Franziska
Schuldt, Bernhard
Schurr, Frank
Selaya Garvizu, Galia
Semchenko, Marina
Seymour, Colleen
Sfair, Julia C.
Sharpe, Joanne M.
Sheppard, Christine S.
Sheremetiev, Serge
Shiodera, Satomi
Shipley, Bill
Shovon, Tanvir Ahmed
Siebenkäs, Alrun
Sierra, Carlos
Silva, Vasco
Silva, Mateus
Sitzia, Tommaso
Sjöman, Henrik
Slot, Martijn
Smith, Nicholas G.
Sodhi, Darwin
Soltis, Pamela
Soltis, Douglas
Somers, Ben
Sonnier, Grégory
Sørensen, Mia Vedel
Sosinski Jr, Enio Egon
Soudzilovskaia, Nadejda A.
Souza, Alexandre F.
Spasojevic, Marko
Sperandii, Marta Gaia
Stan, Amanda B.
Stegen, James
Steinbauer, Klaus
Stephan, Jörg G.
Sterck, Frank
Stojanovic, Dejan B.
Strydom, Tanya
Suarez, Maria Laura
Svenning, Jens-Christian
Svitková, Ivana
Svitok, Marek
Svoboda, Miroslav
Swaine, Emily
Swenson, Nathan
Tabarelli, Marcelo
Takagi, Kentaro
Tappeiner, Ulrike
Tarifa, Rubén
Tauugourdeau, Simon
Tavsanoglu, Cagatay
te Beest, Mariska
Tedersoo, Leho
Thiffault, Nelson
Thom, Dominik
Thomas, Evert
Thompson, Ken
Thornton, Peter E.
Thuiller, Wilfried
Tichý, Lubomír
Tissue, David
Tjoelker, Mark G.
Tng, David Yue Phin
Tobias, Joseph
Török, Péter
Tarin, Tonantzin
Torres-Ruiz, José M.
Tóthmérész, Béla
Treurnicht, Martina
Trivellone, Valeria
Trolliet, Franck
Trotsiuk, Volodymyr
Tsakalos, James L.
Tsiripidis, Ioannis
Tysklind, Niklas
Umehara, Toru
Usoltsev, Vladimir
Vadeboncoeur, Matthew
Vaezi, Jamil
Valladares, Fernando
Vamosi, Jana
van Bodegom, Peter M.
van Breugel, Michiel
Van Cleemput, Elisa
van de Weg, Martine
van der Merwe, Stephni
van der Plas, Fons
van der Sande, Masha T.
van Kleunen, Mark
Van Meerbeek, Koenraad
Vanderwel, Mark
Vanselow, Kim André
Vårhammar, Angelica
Varone, Laura
Vasquez Valderrama, Maribel Yesenia
Vassilev, Kiril
Vellend, Mark
Veneklaas, Erik J.
Verbeeck, Hans
Verheyen, Kris
Vibrans, Alexander
Vieira, Ima
Villacís, Jaime
Violle, Cyrille
Vivek, Pandi
Wagner, Katrin
Waldram, Matthew
Waldron, Anthony
Walker, Anthony P.
Waller, Martyn
Walther, Gabriel
Wang, Han
Wang, Feng
Wang, Weiqi
Watkins, Harry
Watkins, James
Weber, Ulrich
Weedon, James T.
Wei, Liping
Weigelt, Patrick
Weiher, Evan
Wells, Aidan W.
Wellstein, Camilla
Wenk, Elizabeth
Westoby, Mark
Westwood, Alana
White, Philip John
Whitten, Mark
Williams, Mathew
Winkler, Daniel E.
Winter, Klaus
Womack, Chevonne
Wright, Ian J.
Wright, S. Joseph
Wright, Justin
Pinho, Bruno X.
Ximenes, Fabiano
Yamada, Toshihiro
Yamaji, Keiko
Yanai, Ruth
Yankov, Nikolay
Yguel, Benjamin
Zanini, Kátia Janaina
Zanne, Amy E.
Zelený, David
Zhao, Yun-Peng
Zheng, Jingming
Zheng, Ji
Ziemińska, Kasia
Zirbel, Chad R.
Zizka, Georg
Zo-Bi, Irié Casimir
Zotz, Gerhard
Wirth, Christian
Pokaż więcej
Temat :
food and beverages
Biology and Microbiology
Ecology and Environment
Opis pliku :
text
Tytuł :
TRY plant trait database - enhanced coverage and open access
Autorzy :
Kattge, Jens
Bönisch, Gerhard
Díaz, Sandra
Lavorel, Sandra
Prentice, Iain Colin
Leadley, Paul
Tautenhahn, Susanne
Werner, Gijsbert D A
Aakala, Tuomas
Abedi, Mehdi
Acosta, Alicia T R
Adamidis, George C
Adamson, Kairi
Aiba, Masahiro
Albert, Cécile H
Alcántara, Julio M
Alcázar C, Carolina
Aleixo, Izabela
Ali, Hamada
Amiaud, Bernard
Ammer, Christian
Amoroso, Mariano M
Anand, Madhur
Anderson, Carolyn
Anten, Niels
Antos, Joseph
Apgaua, Deborah Mattos Guimarães
Ashman, Tia-Lynn
Asmara, Degi Harja
Asner, Gregory P
Aspinwall, Michael
Atkin, Owen
Aubin, Isabelle
Baastrup-Spohr, Lars
Bahalkeh, Khadijeh
Bahn, Michael
Baker, Timothy
Baker, William J
Bakker, Jan P
Baldocchi, Dennis
Baltzer, Jennifer
Banerjee, Arindam
Baranger, Anne
Barlow, Jos
Barneche, Diego R
Baruch, Zdravko
Bastianelli, Denis
Battles, John
Bauerle, William
Bauters, Marijn
Bazzato, Erika
Beckmann, Michael
Beeckman, Hans
Beierkuhnlein, Carl
Bekker, Renee
Belfry, Gavin
Belluau, Michael
Beloiu, Mirela
Benavides, Raquel
Benomar, Lahcen
Berdugo-Lattke, Mary Lee
Berenguer, Erika
Bergamin, Rodrigo
Bergmann, Joana
Bergmann Carlucci, Marcos
Berner, Logan
Bernhardt-Römermann, Markus
Bigler, Christof
Bjorkman, Anne D
Blackman, Chris
Blanco, Carolina
Blonder, Benjamin
Blumenthal, Dana
Bocanegra-González, Kelly T
Boeckx, Pascal
Bohlman, Stephanie
Böhning-Gaese, Katrin
Boisvert-Marsh, Laura
Bond, William
Bond-Lamberty, Ben
Boom, Arnoud
Boonman, Coline C F
Bordin, Kauane
Boughton, Elizabeth H
Boukili, Vanessa
Bowman, David M J S
Bravo, Sandra
Brendel, Marco Richard
Broadley, Martin R
Brown, Kerry A
Bruelheide, Helge
Brumnich, Federico
Bruun, Hans Henrik
Bruy, David
Buchanan, Serra W
Bucher, Solveig Franziska
Buchmann, Nina
Buitenwerf, Robert
Bunker, Daniel E
Bürger, Jana
Burrascano, Sabina
Burslem, David F R P
Butterfield, Bradley J
Byun, Chaeho
Marques, Marcia
Scalon, Marina C
Caccianiga, Marco
Cadotte, Marc
Cailleret, Maxime
Camac, James
Camarero, Jesús Julio
Campany, Courtney
Campetella, Giandiego
Campos, Juan Antonio
Cano-Arboleda, Laura
Canullo, Roberto
Carbognani, Michele
Carvalho, Fabio
Casanoves, Fernando
Castagneyrol, Bastien
Catford, Jane A
Cavender-Bares, Jeannine
Cerabolini, Bruno E L
Cervellini, Marco
Chacón-Madrigal, Eduardo
Chapin, Kenneth
Chapin, F Stuart
Chelli, Stefano
Chen, Si-Chong
Chen, Anping
Cherubini, Paolo
Chianucci, Francesco
Choat, Brendan
Chung, Kyong-Sook
Chytrý, Milan
Ciccarelli, Daniela
Coll, Lluís
Collins, Courtney G
Conti, Luisa
Coomes, David
Cornelissen, Johannes H C
Cornwell, William K
Corona, Piermaria
Coyea, Marie
Craine, Joseph
Craven, Dylan
Cromsigt, Joris P G M
Csecserits, Anikó
Cufar, Katarina
Cuntz, Matthias
da Silva, Ana Carolina
Dahlin, Kyla M
Dainese, Matteo
Dalke, Igor
Dalle Fratte, Michele
Dang-Le, Anh Tuan
Danihelka, Jirí
Dannoura, Masako
Dawson, Samantha
de Beer, Arend Jacobus
De Frutos, Angel
De Long, Jonathan R
Dechant, Benjamin
Delagrange, Sylvain
Delpierre, Nicolas
Derroire, Géraldine
Dias, Arildo S
Diaz-Toribio, Milton Hugo
Dimitrakopoulos, Panayiotis G
Dobrowolski, Mark
Doktor, Daniel
Dřevojan, Pavel
Dong, Ning
Dransfield, John
Dressler, Stefan
Duarte, Leandro
Ducouret, Emilie
Dullinger, Stefan
Durka, Walter
Duursma, Remko
Dymova, Olga
E-Vojtkó, Anna
Eckstein, Rolf Lutz
Ejtehadi, Hamid
Elser, James
Emilio, Thaise
Engemann, Kristine
Erfanian, Mohammad Bagher
Erfmeier, Alexandra
Esquivel-Muelbert, Adriane
Esser, Gerd
Estiarte, Marc
Domingues, Tomas F
Fagan, William F
Fagúndez, Jaime
Falster, Daniel S
Fan, Ying
Fang, Jingyun
Farris, Emmanuele
Fazlioglu, Fatih
Feng, Yanhao
Fernandez-Mendez, Fernando
Ferrara, Carlotta
Ferreira, Joice
Fidelis, Alessandra
Finegan, Bryan
Firn, Jennifer
Flowers, Timothy J
Flynn, Dan F B
Fontana, Veronika
Forey, Estelle
Forgiarini, Cristiane
François, Louis
Frangipani, Marcelo
Frank, Dorothea
Frenette-Dussault, Cedric
Freschet, Grégoire T
Fry, Ellen L
Fyllas, Nikolaos M
Mazzochini, Guilherme G
Gachet, Sophie
Gallagher, Rachael
Ganade, Gislene
Ganga, Francesca
García-Palacios, Pablo
Gargaglione, Verónica
Garnier, Eric
Garrido, Jose Luis
de Gasper, André Luís
Gea-Izquierdo, Guillermo
Gibson, David
Gillison, Andrew N
Giroldo, Aelton
Glasenhardt, Mary-Claire
Gleason, Sean
Gliesch, Mariana
Goldberg, Emma
Göldel, Bastian
Gonzalez-Akre, Erika
Gonzalez-Andujar, Jose L
González-Melo, Andrés
González-Robles, Ana
Graae, Bente Jessen
Granda, Elena
Graves, Sarah
Green, Walton A
Gregor, Thomas
Gross, Nicolas
Guerin, Greg R
Günther, Angela
Gutiérrez, Alvaro G
Haddock, Lillie
Haines, Anna
Hall, Jefferson
Hambuckers, Alain
Han, Wenxuan
Harrison, Sandy P
Hattingh, Wesley
Hawes, Joseph E
Tianhua, He
Pengcheng, He
Heberling, Jacob Mason
Helm, Aveliina
Hempel, Stefan
Hentschel, Jörn
Hérault, Bruno
Hereş, Ana-Maria
Herz, Katharina
Heuertz, Myriam
Hickler, Thomas
Hietz, Peter
Higuchi, Pedro
Hipp, Andrew L
Hirons, Andrew
Hock, Maria
Hogan, James Aaron
Holl, Karen
Honnay, Olivier
Hornstein, Daniel
Hou, Enqing
Hough-Snee, Nate
Hovstad, Knut Anders
Ichie, Tomoaki
Igić, Boris
Illa, Estela
Isaac, Marney
Ishihara, Masae
Ivanov, Leonid
Ivanova, Larissa
Iversen, Colleen M
Izquierdo, Jordi
Jackson, Robert B
Jackson, Benjamin
Jactel, Hervé
Jagodzinski, Andrzej M
Jandt, Ute
Jansen, Steven
Jenkins, Thomas
Jentsch, Anke
Jespersen, Jens Rasmus Plantener
Jiang, Guo-Feng
Johansen, Jesper Liengaard
Johnson, David
Jokela, Eric J
Joly, Carlos Alfredo
Jordan, Gregory J
Joseph, Grant Stuart
Junaedi, Decky
Junker, Robert R
Justes, Eric
Kabzems, Richard
Kane, Jeffrey
Kaplan, Zdenek
Kattenborn, Teja
Kavelenova, Lyudmila
Kearsley, Elizabeth
Kempel, Anne
Kenzo, Tanaka
Kerkhoff, Andrew
Khalil, Mohammed I
Kinlock, Nicole L
Kissling, Wilm Daniel
Kitajima, Kaoru
Kitzberger, Thomas
Kjøller, Rasmus
Klein, Tamir
Kleyer, Michael
Klimešová, Jitka
Klipel, Joice
Kloeppel, Brian
Klotz, Stefan
Knops, Johannes M H
Kohyama, Takashi
Koike, Fumito
Kollmann, Johannes
Komac, Benjamin
Komatsu, Kimberly
König, Christian
Kraft, Nathan J B
Kramer, Koen
Kreft, Holger
Kühn, Ingolf
Kumarathunge, Dushan
Kuppler, Jonas
Kurokawa, Hiroko
Kurosawa, Yoko
Kuyah, Shem
Laclau, Jean-Paul
Lafleur, Benoit
Lallai, Erik
Lamb, Eric
Lamprecht, Andrea
Larkin, Daniel J
Laughlin, Daniel
Le Bagousse-Pinguet, Yoann
le Maire, Guerric
le Roux, Peter C
le Roux, Elizabeth
Lee, Tali
Lens, Frederic
Lewis, Simon L
Lhotsky, Barbara
Yuanzhi, Li
Xine, Li
Lichstein, Jeremy W
Liebergesell, Mario
Lim, Jun Ying
Lin, Yan-Shih
Linares, Juan Carlos
Liu, Chunjiang
Liu, Daijun
Liu, Udayangani
Livingstone, Stuart
Llusià, Joan
Lohbeck, Madelon
López-García, Álvaro
Lopez-Gonzalez, Gabriela
Lososová, Zdeňka
Louault, Frédérique
Lukács, Balázs A
Lukeš, Petr
Luo, Yunjian
Lussu, Michele
Siyan, Ma
Maciel Rabelo Pereira, Camilla
Mack, Michelle
Maire, Vincent
Mäkelä, Annikki
Mäkinen, Harri
Malhado, Ana Claudia Mendes
Mallik, Azim
Manning, Peter
Manzoni, Stefano
Marchetti, Zuleica
Marchino, Luca
Marcilio-Silva, Vinicius
Marcon, Eric
Marignani, Michela
Markesteijn, Lars
Martin, Adam
Martínez-Garza, Cristina
Martínez-Vilalta, Jordi
Mašková, Tereza
Mason, Kelly
Mason, Norman
Massad, Tara Joy
Masse, Jacynthe
Mayrose, Itay
McCarthy, James
McCormack, M Luke
McCulloh, Katherine
McFadden, Ian R
McGill, Brian J
McPartland, Mara Y
Medeiros, Juliana S
Medlyn, Belinda
Meerts, Pierre
Mehrabi, Zia
Meir, Patrick
Melo, Felipe P L
Mencuccini, Maurizio
Meredieu, Céline
Messier, Julie
Mészáros, Ilona
Metsaranta, Juha
Michaletz, Sean T
Michelaki, Chrysanthi
Migalina, Svetlana
Milla, Ruben
Miller, Jesse E D
Minden, Vanessa
Ming, Ray
Mokany, Karel
Moles, Angela T
Molnár, Attila
Molofsky, Jane
Molz, Martin
Montgomery, Rebecca A
Monty, Arnaud
Moravcová, Lenka
Moreno-Martínez, Alvaro
Moretti, Marco
Mori, Akira S
Mori, Shigeta
Morris, Dave
Morrison, Jane
Mucina, Ladislav
Mueller, Sandra
Muir, Christopher D
Müller, Sandra Cristina
Munoz, François
Myers-Smith, Isla H
Myster, Randall W
Nagano, Masahiro
Naidu, Shawna
Narayanan, Ayyappan
Natesan, Balachandran
Negoita, Luka
Nelson, Andrew S
Neuschulz, Eike Lena
Jian, Ni
Niedrist, Georg
Nieto, Jhon
Niinemets, Ülo
Nolan, Rachael
Nottebrock, Henning
Nouvellon, Yann
Novakovskiy, Alexander
Nystuen, Kristin Odden
O'Grady, Anthony
O'Hara, Kevin
O'Reilly-Nugent, Andrew
Oakley, Simon
Oberhuber, Walter
Ohtsuka, Toshiyuki
Oliveira, Ricardo
Öllerer, Kinga
Olson, Mark E
Onipchenko, Vladimir
Onoda, Yusuke
Onstein, Renske E
Ordonez, Jenny C
Osada, Noriyuki
Ostonen, Ivika
Ottaviani, Gianluigi
Otto, Sarah
Overbeck, Gerhard E
Ozinga, Wim A
Pahl, Anna T
Paine, C E Timothy
Pakeman, Robin J
Papageorgiou, Aristotelis C
Parfionova, Evgeniya
Pärtel, Meelis
Patacca, Marco
Paula, Susana
Paule, Juraj
Pauli, Harald
Pausas, Juli G
Peco, Begoña
Penuelas, Josep
Perea, Antonio
Peri, Pablo Luis
Petisco-Souza, Ana Carolina
Petraglia, Alessandro
Petritan, Any Mary
Phillips, Oliver L
Pierce, Simon
Pillar, Valério D
Pisek, Jan
Pomogaybin, Alexandr
Poorter, Hendrik
Portsmuth, Angelika
Poschlod, Peter
Potvin, Catherine
Pounds, Devon
Powell, A Shafer
Power, Sally A
Prinzing, Andreas
Puglielli, Giacomo
Pyšek, Petr
Raevel, Valerie
Rammig, Anja
Ransijn, Johannes
Ray, Courtenay A
Reich, Peter B
Reichstein, Markus
Reid, Douglas E B
Réjou-Méchain, Maxime
de Dios, Victor Resco
Ribeiro, Sabina
Richardson, Sarah
Riibak, Kersti
Rillig, Matthias C
Riviera, Fiamma
Robert, Elisabeth M R
Roberts, Scott
Robroek, Bjorn
Roddy, Adam
Rodrigues, Arthur Vinicius
Rogers, Alistair
Rollinson, Emily
Rolo, Victor
Römermann, Christine
Ronzhina, Dina
Roscher, Christiane
Rosell, Julieta A
Rosenfield, Milena Fermina
Rossi, Christian
Roy, David B
Royer-Tardif, Samuel
Rüger, Nadja
Ruiz-Peinado, Ricardo
Rumpf, Sabine B
Rusch, Graciela M
Ryo, Masahiro
Sack, Lawren
Saldaña, Angela
Salgado-Negret, Beatriz
Salguero-Gomez, Roberto
Santa-Regina, Ignacio
Santacruz-García, Ana Carolina
Santos, Joaquim
Sardans, Jordi
Schamp, Brandon
Scherer-Lorenzen, Michael
Schleuning, Matthias
Schmid, Bernhard
Schmidt, Marco
Schmitt, Sylvain
Schneider, Julio V
Schowanek, Simon D
Schrader, Julian
Schrodt, Franziska
Schuldt, Bernhard
Schurr, Frank
Selaya Garvizu, Galia
Semchenko, Marina
Seymour, Colleen
Sfair, Julia C
Sharpe, Joanne M
Sheppard, Christine S
Sheremetiev, Serge
Shiodera, Satomi
Shipley, Bill
Shovon, Tanvir Ahmed
Siebenkäs, Alrun
Sierra, Carlos
Silva, Vasco
Silva, Mateus
Sitzia, Tommaso
Sjöman, Henrik
Slot, Martijn
Smith, Nicholas G
Sodhi, Darwin
Soltis, Pamela
Soltis, Douglas
Somers, Ben
Sonnier, Grégory
Sørensen, Mia Vedel
Sosinski, Enio Egon
Soudzilovskaia, Nadejda A
Souza, Alexandre F
Spasojevic, Marko
Sperandii, Marta Gaia
Stan, Amanda B
Stegen, James
Steinbauer, Klaus
Stephan, Jörg G
Sterck, Frank
Stojanovic, Dejan B
Strydom, Tanya
Suarez, Maria Laura
Svenning, Jens-Christian
Svitková, Ivana
Svitok, Marek
Svoboda, Miroslav
Swaine, Emily
Swenson, Nathan
Tabarelli, Marcelo
Takagi, Kentaro
Tappeiner, Ulrike
Tarifa, Rubén
Tauugourdeau, Simon
Tavsanoglu, Cagatay
Te Beest, Mariska
Tedersoo, Leho
Thiffault, Nelson
Thom, Dominik
Thomas, Evert
Thompson, Ken
Thornton, Peter E
Thuiller, Wilfried
Tichý, Lubomír
Tissue, David
Tjoelker, Mark G
Tng, David Yue Phin
Tobias, Joseph
Török, Péter
Tarin, Tonantzin
Torres-Ruiz, José M
Tóthmérész, Béla
Treurnicht, Martina
Trivellone, Valeria
Trolliet, Franck
Trotsiuk, Volodymyr
Tsakalos, James L
Tsiripidis, Ioannis
Tysklind, Niklas
Umehara, Toru
Usoltsev, Vladimir
Vadeboncoeur, Matthew
Vaezi, Jamil
Valladares, Fernando
Vamosi, Jana
van Bodegom, Peter M
van Breugel, Michiel
Van Cleemput, Elisa
van de Weg, Martine
van der Merwe, Stephni
van der Plas, Fons
van der Sande, Masha T
van Kleunen, Mark
Van Meerbeek, Koenraad
Vanderwel, Mark
Vanselow, Kim André
Vårhammar, Angelica
Varone, Laura
Vasquez Valderrama, Maribel Yesenia
Vassilev, Kiril
Vellend, Mark
Veneklaas, Erik J
Verbeeck, Hans
Verheyen, Kris
Vibrans, Alexander
Vieira, Ima
Villacís, Jaime
Violle, Cyrille
Vivek, Pandi
Wagner, Katrin
Waldram, Matthew
Waldron, Anthony
Walker, Anthony P
Waller, Martyn
Walther, Gabriel
Wang, Han
Wang, Feng
Wang, Weiqi
Watkins, Harry
Watkins, James
Weber, Ulrich
Weedon, James T
Wei, Liping
Weigelt, Patrick
Weiher, Evan
Wells, Aidan W
Wellstein, Camilla
Wenk, Elizabeth
Westoby, Mark
Westwood, Alana
White, Philip John
Whitten, Mark
Williams, Mathew
Winkler, Daniel E
Winter, Klaus
Womack, Chevonne
Wright, Ian J
Wright, S Joseph
Wright, Justin
Pinho, Bruno X
Ximenes, Fabiano
Yamada, Toshihiro
Yamaji, Keiko
Yanai, Ruth
Yankov, Nikolay
Yguel, Benjamin
Zanini, Kátia Janaina
Zanne, Amy E
Zelený, David
Zhao, Yun-Peng
Zheng, Jingming
Zheng, Ji
Ziemińska, Kasia
Zirbel, Chad R
Zizka, Georg
Zo-Bi, Irié Casimir
Zotz, Gerhard
Wirth, Christian
Pokaż więcej
Temat :
TRY plant trait database
data coverage
data integration
data representativeness
functional diversity
plant traits
Biodiversity
Ecology
Plants
Access to Information
Ecosystem
Tytuł :
TRY plant trait database - enhanced coverage and open access.
Autorzy :
Kattge, Jens
Bönisch, Gerhard
Díaz, Sandra
Lavorel, Sandra
Prentice, Iain Colin
Leadley, Paul
Tautenhahn, Susanne
Werner, Gijsbert DA
Aakala, Tuomas
Abedi, Mehdi
Acosta, Alicia TR
Adamidis, George C
Adamson, Kairi
Aiba, Masahiro
Albert, Cécile H
Alcántara, Julio M
Alcázar C, Carolina
Aleixo, Izabela
Ali, Hamada
Amiaud, Bernard
Ammer, Christian
Amoroso, Mariano M
Anand, Madhur
Anderson, Carolyn
Anten, Niels
Antos, Joseph
Apgaua, Deborah Mattos Guimarães
Ashman, Tia-Lynn
Asmara, Degi Harja
Asner, Gregory P
Aspinwall, Michael
Atkin, Owen
Aubin, Isabelle
Baastrup-Spohr, Lars
Bahalkeh, Khadijeh
Bahn, Michael
Baker, Timothy
Baker, William J
Bakker, Jan P
Baldocchi, Dennis
Baltzer, Jennifer
Banerjee, Arindam
Baranger, Anne
Barlow, Jos
Barneche, Diego R
Baruch, Zdravko
Bastianelli, Denis
Battles, John
Bauerle, William
Bauters, Marijn
Bazzato, Erika
Beckmann, Michael
Beeckman, Hans
Beierkuhnlein, Carl
Bekker, Renee
Belfry, Gavin
Belluau, Michael
Beloiu, Mirela
Benavides, Raquel
Benomar, Lahcen
Berdugo-Lattke, Mary Lee
Berenguer, Erika
Bergamin, Rodrigo
Bergmann, Joana
Bergmann Carlucci, Marcos
Berner, Logan
Bernhardt-Römermann, Markus
Bigler, Christof
Bjorkman, Anne D
Blackman, Chris
Blanco, Carolina
Blonder, Benjamin
Blumenthal, Dana
Bocanegra-González, Kelly T
Boeckx, Pascal
Bohlman, Stephanie
Böhning-Gaese, Katrin
Boisvert-Marsh, Laura
Bond, William
Bond-Lamberty, Ben
Boom, Arnoud
Boonman, Coline CF
Bordin, Kauane
Boughton, Elizabeth H
Boukili, Vanessa
Bowman, David MJS
Bravo, Sandra
Brendel, Marco Richard
Broadley, Martin R
Brown, Kerry A
Bruelheide, Helge
Brumnich, Federico
Bruun, Hans Henrik
Bruy, David
Buchanan, Serra W
Bucher, Solveig Franziska
Buchmann, Nina
Buitenwerf, Robert
Bunker, Daniel E
Bürger, Jana
Burrascano, Sabina
Burslem, David FRP
Butterfield, Bradley J
Byun, Chaeho
Marques, Marcia
Scalon, Marina C
Caccianiga, Marco
Cadotte, Marc
Cailleret, Maxime
Camac, James
Camarero, Jesús Julio
Campany, Courtney
Campetella, Giandiego
Campos, Juan Antonio
Cano-Arboleda, Laura
Canullo, Roberto
Carbognani, Michele
Carvalho, Fabio
Casanoves, Fernando
Castagneyrol, Bastien
Catford, Jane A
Cavender-Bares, Jeannine
Cerabolini, Bruno EL
Cervellini, Marco
Chacón-Madrigal, Eduardo
Chapin, Kenneth
Chapin, F Stuart
Chelli, Stefano
Chen, Si-Chong
Chen, Anping
Cherubini, Paolo
Chianucci, Francesco
Choat, Brendan
Chung, Kyong-Sook
Chytrý, Milan
Ciccarelli, Daniela
Coll, Lluís
Collins, Courtney G
Conti, Luisa
Coomes, David
Cornelissen, Johannes HC
Cornwell, William K
Corona, Piermaria
Coyea, Marie
Craine, Joseph
Craven, Dylan
Cromsigt, Joris PGM
Csecserits, Anikó
Cufar, Katarina
Cuntz, Matthias
da Silva, Ana Carolina
Dahlin, Kyla M
Dainese, Matteo
Dalke, Igor
Dalle Fratte, Michele
Dang-Le, Anh Tuan
Danihelka, Jirí
Dannoura, Masako
Dawson, Samantha
de Beer, Arend Jacobus
De Frutos, Angel
De Long, Jonathan R
Dechant, Benjamin
Delagrange, Sylvain
Delpierre, Nicolas
Derroire, Géraldine
Dias, Arildo S
Diaz-Toribio, Milton Hugo
Dimitrakopoulos, Panayiotis G
Dobrowolski, Mark
Doktor, Daniel
Dřevojan, Pavel
Dong, Ning
Dransfield, John
Dressler, Stefan
Duarte, Leandro
Ducouret, Emilie
Dullinger, Stefan
Durka, Walter
Duursma, Remko
Dymova, Olga
E-Vojtkó, Anna
Eckstein, Rolf Lutz
Ejtehadi, Hamid
Elser, James
Emilio, Thaise
Engemann, Kristine
Erfanian, Mohammad Bagher
Erfmeier, Alexandra
Esquivel-Muelbert, Adriane
Esser, Gerd
Estiarte, Marc
Domingues, Tomas F
Fagan, William F
Fagúndez, Jaime
Falster, Daniel S
Fan, Ying
Fang, Jingyun
Farris, Emmanuele
Fazlioglu, Fatih
Feng, Yanhao
Fernandez-Mendez, Fernando
Ferrara, Carlotta
Ferreira, Joice
Fidelis, Alessandra
Finegan, Bryan
Firn, Jennifer
Flowers, Timothy J
Flynn, Dan FB
Fontana, Veronika
Forey, Estelle
Forgiarini, Cristiane
François, Louis
Frangipani, Marcelo
Frank, Dorothea
Frenette-Dussault, Cedric
Freschet, Grégoire T
Fry, Ellen L
Fyllas, Nikolaos M
Mazzochini, Guilherme G
Gachet, Sophie
Gallagher, Rachael
Ganade, Gislene
Ganga, Francesca
García-Palacios, Pablo
Gargaglione, Veronica
Garnier, Eric
Garrido, Jose Luis
de Gasper, André Luís
Gea-Izquierdo, Guillermo
Gibson, David
Gillison, Andrew N
Giroldo, Aelton
Glasenhardt, Mary-Claire
Gleason, Sean
Gliesch, Mariana
Goldberg, Emma
Göldel, Bastian
Gonzalez-Akre, Erika
Gonzalez-Andujar, Jose L
González-Melo, Andrés
González-Robles, Ana
Graae, Bente Jessen
Granda, Elena
Graves, Sarah
Green, Walton A
Gregor, Thomas
Gross, Nicolas
Guerin, Greg R
Günther, Angela
Gutiérrez, Alvaro G
Haddock, Lillie
Haines, Anna
Hall, Jefferson
Hambuckers, Alain
Han, Wenxuan
Harrison, Sandy P
Hattingh, Wesley
Hawes, Joseph E
He, Tianhua
He, Pengcheng
Heberling, Jacob Mason
Helm, Aveliina
Hempel, Stefan
Hentschel, Jörn
Hérault, Bruno
Hereş, Ana-Maria
Herz, Katharina
Heuertz, Myriam
Hickler, Thomas
Hietz, Peter
Higuchi, Pedro
Hipp, Andrew L
Hirons, Andrew
Hock, Maria
Hogan, James Aaron
Holl, Karen
Honnay, Olivier
Hornstein, Daniel
Hou, Enqing
Hough-Snee, Nate
Hovstad, Knut Anders
Ichie, Tomoaki
Igić, Boris
Illa, Estela
Isaac, Marney
Ishihara, Masae
Ivanov, Leonid
Ivanova, Larissa
Iversen, Colleen M
Izquierdo, Jordi
Jackson, Robert B
Jackson, Benjamin
Jactel, Hervé
Jagodzinski, Andrzej M
Jandt, Ute
Jansen, Steven
Jenkins, Thomas
Jentsch, Anke
Jespersen, Jens Rasmus Plantener
Jiang, Guo-Feng
Johansen, Jesper Liengaard
Johnson, David
Jokela, Eric J
Joly, Carlos Alfredo
Jordan, Gregory J
Joseph, Grant Stuart
Junaedi, Decky
Junker, Robert R
Justes, Eric
Kabzems, Richard
Kane, Jeffrey
Kaplan, Zdenek
Kattenborn, Teja
Kavelenova, Lyudmila
Kearsley, Elizabeth
Kempel, Anne
Kenzo, Tanaka
Kerkhoff, Andrew
Khalil, Mohammed I
Kinlock, Nicole L
Kissling, Wilm Daniel
Kitajima, Kaoru
Kitzberger, Thomas
Kjøller, Rasmus
Klein, Tamir
Kleyer, Michael
Klimešová, Jitka
Klipel, Joice
Kloeppel, Brian
Klotz, Stefan
Knops, Johannes MH
Kohyama, Takashi
Koike, Fumito
Kollmann, Johannes
Komac, Benjamin
Komatsu, Kimberly
König, Christian
Kraft, Nathan JB
Kramer, Koen
Kreft, Holger
Kühn, Ingolf
Kumarathunge, Dushan
Kuppler, Jonas
Kurokawa, Hiroko
Kurosawa, Yoko
Kuyah, Shem
Laclau, Jean-Paul
Lafleur, Benoit
Lallai, Erik
Lamb, Eric
Lamprecht, Andrea
Larkin, Daniel J
Laughlin, Daniel
Le Bagousse-Pinguet, Yoann
le Maire, Guerric
le Roux, Peter C
le Roux, Elizabeth
Lee, Tali
Lens, Frederic
Lewis, Simon L
Lhotsky, Barbara
Li, Yuanzhi
Li, Xine
Lichstein, Jeremy W
Liebergesell, Mario
Lim, Jun Ying
Lin, Yan-Shih
Linares, Juan Carlos
Liu, Chunjiang
Liu, Daijun
Liu, Udayangani
Livingstone, Stuart
Llusià, Joan
Lohbeck, Madelon
López-García, Álvaro
Lopez-Gonzalez, Gabriela
Lososová, Zdeňka
Louault, Frédérique
Lukács, Balázs A
Lukeš, Petr
Luo, Yunjian
Lussu, Michele
Ma, Siyan
Maciel Rabelo Pereira, Camilla
Mack, Michelle
Maire, Vincent
Mäkelä, Annikki
Mäkinen, Harri
Malhado, Ana Claudia Mendes
Mallik, Azim
Manning, Peter
Manzoni, Stefano
Marchetti, Zuleica
Marchino, Luca
Marcilio-Silva, Vinicius
Marcon, Eric
Marignani, Michela
Markesteijn, Lars
Martin, Adam
Martínez-Garza, Cristina
Martínez-Vilalta, Jordi
Mašková, Tereza
Mason, Kelly
Mason, Norman
Massad, Tara Joy
Masse, Jacynthe
Mayrose, Itay
McCarthy, James
McCormack, M Luke
McCulloh, Katherine
McFadden, Ian R
McGill, Brian J
McPartland, Mara Y
Medeiros, Juliana S
Medlyn, Belinda
Meerts, Pierre
Mehrabi, Zia
Meir, Patrick
Melo, Felipe PL
Mencuccini, Maurizio
Meredieu, Céline
Messier, Julie
Mészáros, Ilona
Metsaranta, Juha
Michaletz, Sean T
Michelaki, Chrysanthi
Migalina, Svetlana
Milla, Ruben
Miller, Jesse ED
Minden, Vanessa
Ming, Ray
Mokany, Karel
Moles, Angela T
Molnár, Attila
Molofsky, Jane
Molz, Martin
Montgomery, Rebecca A
Monty, Arnaud
Moravcová, Lenka
Moreno-Martínez, Alvaro
Moretti, Marco
Mori, Akira S
Mori, Shigeta
Morris, Dave
Morrison, Jane
Mucina, Ladislav
Mueller, Sandra
Muir, Christopher D
Müller, Sandra Cristina
Munoz, François
Myers-Smith, Isla H
Myster, Randall W
Nagano, Masahiro
Naidu, Shawna
Narayanan, Ayyappan
Natesan, Balachandran
Negoita, Luka
Nelson, Andrew S
Neuschulz, Eike Lena
Ni, Jian
Niedrist, Georg
Nieto, Jhon
Niinemets, Ülo
Nolan, Rachael
Nottebrock, Henning
Nouvellon, Yann
Novakovskiy, Alexander
Nutrient Network
Nystuen, Kristin Odden
O&apos
Oakley, Simon
Oberhuber, Walter
Ohtsuka, Toshiyuki
Oliveira, Ricardo
Öllerer, Kinga
Olson, Mark E
Onipchenko, Vladimir
Onoda, Yusuke
Onstein, Renske E
Ordonez, Jenny C
Osada, Noriyuki
Ostonen, Ivika
Ottaviani, Gianluigi
Otto, Sarah
Overbeck, Gerhard E
Ozinga, Wim A
Pahl, Anna T
Paine, CE Timothy
Pakeman, Robin J
Papageorgiou, Aristotelis C
Parfionova, Evgeniya
Pärtel, Meelis
Patacca, Marco
Paula, Susana
Paule, Juraj
Pauli, Harald
Pausas, Juli G
Peco, Begoña
Penuelas, Josep
Perea, Antonio
Peri, Pablo Luis
Petisco-Souza, Ana Carolina
Petraglia, Alessandro
Petritan, Any Mary
Phillips, Oliver L
Pierce, Simon
Pillar, Valério D
Pisek, Jan
Pomogaybin, Alexandr
Poorter, Hendrik
Portsmuth, Angelika
Poschlod, Peter
Potvin, Catherine
Pounds, Devon
Powell, A Shafer
Power, Sally A
Prinzing, Andreas
Puglielli, Giacomo
Pyšek, Petr
Raevel, Valerie
Rammig, Anja
Ransijn, Johannes
Ray, Courtenay A
Reich, Peter B
Reichstein, Markus
Reid, Douglas EB
Réjou-Méchain, Maxime
de Dios, Victor Resco
Ribeiro, Sabina
Richardson, Sarah
Riibak, Kersti
Rillig, Matthias C
Riviera, Fiamma
Robert, Elisabeth MR
Roberts, Scott
Robroek, Bjorn
Roddy, Adam
Rodrigues, Arthur Vinicius
Rogers, Alistair
Rollinson, Emily
Rolo, Victor
Römermann, Christine
Ronzhina, Dina
Roscher, Christiane
Rosell, Julieta A
Rosenfield, Milena Fermina
Rossi, Christian
Roy, David B
Royer-Tardif, Samuel
Rüger, Nadja
Ruiz-Peinado, Ricardo
Rumpf, Sabine B
Rusch, Graciela M
Ryo, Masahiro
Sack, Lawren
Saldaña, Angela
Salgado-Negret, Beatriz
Salguero-Gomez, Roberto
Santa-Regina, Ignacio
Santacruz-García, Ana Carolina
Santos, Joaquim
Sardans, Jordi
Schamp, Brandon
Scherer-Lorenzen, Michael
Schleuning, Matthias
Schmid, Bernhard
Schmidt, Marco
Schmitt, Sylvain
Schneider, Julio V
Schowanek, Simon D
Schrader, Julian
Schrodt, Franziska
Schuldt, Bernhard
Schurr, Frank
Selaya Garvizu, Galia
Semchenko, Marina
Seymour, Colleen
Sfair, Julia C
Sharpe, Joanne M
Sheppard, Christine S
Sheremetiev, Serge
Shiodera, Satomi
Shipley, Bill
Shovon, Tanvir Ahmed
Siebenkäs, Alrun
Sierra, Carlos
Silva, Vasco
Silva, Mateus
Sitzia, Tommaso
Sjöman, Henrik
Slot, Martijn
Smith, Nicholas G
Sodhi, Darwin
Soltis, Pamela
Soltis, Douglas
Somers, Ben
Sonnier, Grégory
Sørensen, Mia Vedel
Sosinski, Enio Egon
Soudzilovskaia, Nadejda A
Souza, Alexandre F
Spasojevic, Marko
Sperandii, Marta Gaia
Stan, Amanda B
Stegen, James
Steinbauer, Klaus
Stephan, Jörg G
Sterck, Frank
Stojanovic, Dejan B
Strydom, Tanya
Suarez, Maria Laura
Svenning, Jens-Christian
Svitková, Ivana
Svitok, Marek
Svoboda, Miroslav
Swaine, Emily
Swenson, Nathan
Tabarelli, Marcelo
Takagi, Kentaro
Tappeiner, Ulrike
Tarifa, Rubén
Tauugourdeau, Simon
Tavsanoglu, Cagatay
Te Beest, Mariska
Tedersoo, Leho
Thiffault, Nelson
Thom, Dominik
Thomas, Evert
Thompson, Ken
Thornton, Peter E
Thuiller, Wilfried
Tichý, Lubomír
Tissue, David
Tjoelker, Mark G
Tng, David Yue Phin
Tobias, Joseph
Török, Péter
Tarin, Tonantzin
Torres-Ruiz, José M
Tóthmérész, Béla
Treurnicht, Martina
Trivellone, Valeria
Trolliet, Franck
Trotsiuk, Volodymyr
Tsakalos, James L
Tsiripidis, Ioannis
Tysklind, Niklas
Umehara, Toru
Usoltsev, Vladimir
Vadeboncoeur, Matthew
Vaezi, Jamil
Valladares, Fernando
Vamosi, Jana
van Bodegom, Peter M
van Breugel, Michiel
Van Cleemput, Elisa
van de Weg, Martine
van der Merwe, Stephni
van der Plas, Fons
van der Sande, Masha T
van Kleunen, Mark
Van Meerbeek, Koenraad
Vanderwel, Mark
Vanselow, Kim André
Vårhammar, Angelica
Varone, Laura
Vasquez Valderrama, Maribel Yesenia
Vassilev, Kiril
Vellend, Mark
Veneklaas, Erik J
Verbeeck, Hans
Verheyen, Kris
Vibrans, Alexander
Vieira, Ima
Villacís, Jaime
Violle, Cyrille
Vivek, Pandi
Wagner, Katrin
Waldram, Matthew
Waldron, Anthony
Walker, Anthony P
Waller, Martyn
Walther, Gabriel
Wang, Han
Wang, Feng
Wang, Weiqi
Watkins, Harry
Watkins, James
Weber, Ulrich
Weedon, James T
Wei, Liping
Weigelt, Patrick
Weiher, Evan
Wells, Aidan W
Wellstein, Camilla
Wenk, Elizabeth
Westoby, Mark
Westwood, Alana
White, Philip John
Whitten, Mark
Williams, Mathew
Winkler, Daniel E
Winter, Klaus
Womack, Chevonne
Wright, Ian J
Wright, S Joseph
Wright, Justin
Pinho, Bruno X
Ximenes, Fabiano
Yamada, Toshihiro
Yamaji, Keiko
Yanai, Ruth
Yankov, Nikolay
Yguel, Benjamin
Zanini, Kátia Janaina
Zanne, Amy E
Zelený, David
Zhao, Yun-Peng
Zheng, Jingming
Zheng, Ji
Ziemińska, Kasia
Zirbel, Chad R
Zizka, Georg
Zo-Bi, Irié Casimir
Zotz, Gerhard
Wirth, Christian
Pokaż więcej
Temat :
food and beverages
functional diversity
data coverage
data representativeness
TRY plant trait database
data integration
plant traits
Opis pliku :
Print-Electronic
Tytuł :
Author Correction: Climatic controls of decomposition drive the global biogeography of forest-tree symbioses
Autorzy :
Steidinger, B. S.
Crowther, T. W.
Liang, J.
Van Nuland, M. E.
Werner, G. D.A.
Reich, P. B.
Nabuurs, G. J.
de-Miguel, S.
Zhou, M.
Picard, N.
Herault, B.
Zhao, X.
Zhang, C.
Routh, D.
Peay, K. G.
Abegg, Meinrad
Adou Yao, C.  Yves
Alberti, Giorgio
Almeyda Zambrano, Angelica
Alvarez-Davila, Esteban
Alvarez-Loayza, Patricia
Alves, Luciana F.
Ammer, Christian
Antón-Fernández, Clara
Araujo-Murakami, Alejandro
Arroyo, Luzmila
Avitabile, Valerio
Aymard, Gerardo
Baker, Timothy
Bałazy, Radomir
Banki, Olaf
Barroso, Jorcely
Bastian, Meredith
Bastin, Jean Francois
Birigazzi, Luca
Birnbaum, Philippe
Bitariho, Robert
Boeckx, Pascal
Bongers, Frans
Bouriaud, Olivier
Brancalion, Pedro H H.S.
Brandl, Susanne
Brearley, Francis Q.
Brienen, Roel
Broadbent, Eben
Bruelheide, Helge
Bussotti, Filippo
Cazzolla Gatti, Roberto
Cesar, Ricardo
Cesljar, Goran
Chazdon, Robin
Chen, Han Y.H.
Chisholm, Chelsea
Cienciala, Emil
Clark, Connie J.
Clark, David
Colletta, Gabriel
Condit, Richard
Coomes, David
Cornejo Valverde, Fernando
Corral-Rivas, Jose J.
Crim, Philip
Cumming, Jonathan
Dayanandan, Selvadurai
de Gasper, André L.
Decuyper, Mathieu
Derroire, Géraldine
DeVries, Ben
Djordjevic, Ilija
Iêda, Amaral
Dourdain, Aurélie
Obiang, Nestor Laurier Engone
Enquist, Brian
Eyre, Teresa
Fandohan, Adandé Belarmain
Fayle, Tom M.
Feldpausch, Ted R.
Finér, Leena
Fischer, Markus
Fletcher, Christine
Fridman, Jonas
Frizzera, Lorenzo
Gamarra, Javier G.P.
Gianelle, Damiano
Glick, Henry B.
Harris, David
Hector, Andrew
Hemp, Andreas
Hengeveld, Geerten
Herbohn, John
Herold, Martin
Hillers, Annika
Honorio Coronado, Eurídice N.
Huber, Markus
Hui, Cang
Cho, Hyunkook
Ibanez, Thomas
Jung, Ilbin
Imai, Nobuo
Jagodzinski, Andrzej M.
Jaroszewicz, Bogdan
Johannsen, Vivian
Joly, Carlos A.
Jucker, Tommaso
Karminov, Viktor
Kartawinata, Kuswata
Kearsley, Elizabeth
Kenfack, David
Kennard, Deborah
Kepfer-Rojas, Sebastian
Keppel, Gunnar
Khan, Mohammed Latif
Killeen, Timothy
Kim, Hyun Seok
Kitayama, Kanehiro
Köhl, Michael
Korjus, Henn
Kraxner, Florian
Laarmann, Diana
Lang, Mait
Lewis, Simon
Lu, Huicui
Lukina, Natalia
Maitner, Brian
Malhi, Yadvinder
Marcon, Eric
Marimon, Beatriz Schwantes S.
Marimon-Junior, Ben Hur
Marshall, Andrew Robert
Martin, Emanuel
Martynenko, Olga
Meave, Jorge A.
Melo-Cruz, Omar
Mendoza, Casimiro
Merow, Cory
Monteagudo Mendoza, Abel
Moreno, Vanessa
Mukul, Sharif A.
Mundhenk, Philip
Nava-Miranda, Maria G.
Neill, David
Neldner, Victor
Nevenic, Radovan
Ngugi, Michael
Niklaus, Pascal
Oleksyn, Jacek
Ontikov, Petr
Ortiz-Malavasi, Edgar
Pan, Yude
Paquette, Alain
Parada-Gutierrez, Alexander
Parfenova, Elena
Park, Minjee
Parren, Marc
Parthasarathy, Narayanaswamy
Peri, Pablo L.
Pfautsch, Sebastian
Phillips, Oliver
Piedade, Maria Teresa
Piotto, Daniel
Pitman, Nigel C.A.
Polo, Irina
Poorter, Lourens
Poulsen, Axel Dalberg
Poulsen, John R.
Pretzsch, Hans
Ramirez Arevalo, Freddy
Restrepo-Correa, Zorayda
Rodeghiero, Mirco
Rolim, Samir
Roopsind, Anand
Rovero, Francesco
Rutishauser, Ervan
Saikia, Purabi
Saner, Philippe
Schall, Peter
Schelhaas, Mart Jan
Schepaschenko, Dmitry
Scherer-Lorenzen, Michael
Schmid, Bernhard
Schöngart, Jochen
Searle, Eric
Seben, Vladimír
Serra-Diaz, Josep M.
Salas-Eljatib, Christian
Sheil, Douglas
Shvidenko, Anatoly
Silva-Espejo, Javier
Silveira, Marcos
Singh, James
Sist, Plinio
Slik, Ferry
Sonké, Bonaventure
Souza, Alexandre F.
Stereńczak, Krzysztof
Svenning, Jens Christian
Svoboda, Miroslav
Targhetta, Natalia
Tchebakova, Nadja
Steege, Hans ter
Thomas, Raquel
Tikhonova, Elena
Umunay, Peter
Usoltsev, Vladimir
Valladares, Fernando
van der Plas, Fons
Van Do, Tran
Vasquez Martinez, Rodolfo
Verbeeck, Hans
Viana, Helder
Vieira, Simone
von Gadow, Klaus
Wang, Hua Feng
Watson, James
Westerlund, Bertil
Wiser, Susan
Wittmann, Florian
Wortel, Verginia
Zagt, Roderick
Zawila-Niedzwiecki, Tomasz
Zhu, Zhi Xin
Zo-Bi, Irie Casimir
Pokaż więcej
Temat :
General
Źródło :
Nature, 571(7765). Nature Publishing Group

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies