Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Spinar, Jindrich"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
NT-proBNP Response to Sacubitril/Valsartan in Hospitalized Heart Failure Patients With Reduced Ejection Fraction: TRANSITION Study
Autorzy :
Gniot, Jacek
Mozheiko, Maria
Lelonek, Malgorzata
Dominguez, Antonio Reyes
Horacek, Thomas
Garcia del Rio, Enrique
Kobalava, Zhanna
Mueller, Christian Eugen
Cavusoglu, Yuksel
Straburzynska-Migaj, Ewa
Slanina, Miroslav
vom Dahl, Juergen
Senni, Michele
Ryding, Alisdair
Moriarty, Andrew
Robles, Manuel Beltran
Villota, Julio Nunez
Quintana, Antonio Garcia
Nitschke, Thorsten
Garcia Pinilla, Jose Manuel
Bonet, Luis Almenar
Chaaban, Said
Filali zaatari, Samia
Spinar, Jindrich
Musial, Wlodzimierz
Abdelbaki, Khaled
Belohlavek, Jan
Fehske, Wolfgang
Bott, Michael Carlos
Hoegalmen, Geir
Leiro, Marisa Crespo
Ozcan, Ismail Turkay
Mullens, Wilfried
Kryza, Radim
Al-Ani, Riadh
Loboz-Grudzien, Krystyna
Ermoshkina, Lyudmila
Hojerova, Silvia
Fernandez, Alberto Alfredo
Spinarova, Lenka
Lapp, Harald
Bulut, Efraim
Almeida, Filipa
Vishnevsky, Alexander
Belicova, Margita
Pascual, Domingo
Witte, Klaus
Wong, Kenneth
Droogne, Walter
Delforge, Marc
Peterka, Martin
Olbrich, Hans-Georg
Carugo, Stefano
Nessler, Jadwiga
McGill, Thao Huynh
Huegl, Burkhard
Akin, Ibrahim
Moreira, Ilidio
Baglikov, Andrey
Thambyrajah, Jeetendra
Hayes, Chris
Barrionuevo, Marcelo Raul
Yigit, Zerrin
Kaya, Hakki
Klimsa, Zdenek
Radvan, Martin
Kadel, Christoph
Landmesser, Ulf
Di Tano, Giuseppe
Lisik, Malgorzata Buksinska
Fonseca, Candida
Oliveira, Luis
Marques, Irene
Santos, Luis Miguel
Lenner, Egon
Letavay, Peter
Bueno, Manuel Gomez
Mota, Paula
Wong, Aaron
Bailey, Kristian
Foley, Paul
Hasbani, Eduardo
Virani, Sean
Massih, Tony Abdel
Al-Saif, Shukri
Taborsky, Milos
Kaislerova, Marta
Motovska, Zuzana
Cohen, Aron Ariel
Logeart, Damien
Endemann, Dierk
Ferreira, Daniel
Brito, Dulce
Kycina, Peter
Bollano, Entela
Basilio, Enrique Galve
Rubio, Lorenzo Facila
Aguado, Marcos Garcia
Schiavi, Lilia Beatriz
Zivano, Daniel Francisco
Lonn, Eva
El Sayed, Ali
Pouleur, Anne-Catherine
Heyse, Alex
Schee, Alexandr
Polasek, Rostislav
Houra, Marek
Tribouilloy, Christophe
Seronde, Marie France
Galinier, Michel
Noutsias, Michel
Schwimmbeck, Peter
Voigt, Ingo
Westermann, Dirk
Pulignano, Giovanni
Vegsundvaag, Johnny
Da Silva Antunes, Jose Alexandre
Monteiro, Pedro
Stevlik, Jan
Goncalvesova, Eva
Hulkoova, Beata
Castro Fernandez, Antonio Juan
Davies, Ceri
Squire, Iain
Meyer, Philippe
Sheppard, Richard
Sahin, Tayfun
Sochor, Karel
De Geeter, Guillaume
Wachter, Rolf
Schmeisser, Alexander
Weil, Joachim
Soares, Ana Oliveira
Vasilevna, Olga Bulashova
Oshurkov, Andrey
Sunderland, Shahid Junejo
Glover, Jason
Exequiel, Tomas
Decoulx, Eric
Meyer, Sven
Muenzel, Thomas
Frioes, Fernando
Arbolishvili, Georgy
Tokarcikova, Anna
Karlstrom, Patric
Trullas Vila, Joan Carles
Perez, Gonzalo Pena
Sankaranarayanan, Rajiv
Nageh, Thuraia
Alasia, Diego Cristian
Refaat, Marwan
Demirkan, Burcu
Al-Buraiki, Jehad
Karabsheh, Shadi
Pascual-Figal, Domingo
Pokaż więcej
Źródło :
In JACC: Heart Failure October 2020 8(10):822-833
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Anticoagulant selection in relation to the SAMe-TT2R2 score in patients with atrial fibrillation: The GLORIA-AF registry
Autorzy :
Abban, Dzifa Wosornu
Abdul, Nasser
Abud, Atilio Marcelo
Adams, Fran
Addala, Srinivas
Adragão, Pedro
Ageno, Walter
Aggarwal, Rajesh
Agosti, Sergio
Agostoni, Piergiuseppe
Aguilar, Francisco
Linares, Julio Aguilar
Aguinaga, Luis
Ahmed, Jameel
Aiello, Allessandro
Ainsworth, Paul
Aiub, Jorge Roberto
Al-Dallow, Raed
Alderson, Lisa
Aldrete Velasco, Jorge Antonio
Alexopoulos, Dimitrios
Manterola, Fernando Alfonso
Aliyar, Pareed
Alonso, David
Alves da Costa, Fernando Augusto
Amado, José
Amara, Walid
Amelot, Mathieu
Amjadi, Nima
Ammirati, Fabrizio
Andrade, Marianna
Andrawis, Nabil
Annoni, Giorgio
Ansalone, Gerardo
Ariani, M.Kevin
Arias, Juan Carlos
Armero, Sébastien
Arora, Chander
Aslam, Muhammad Shakil
Asselman, M.
Audouin, Philippe
Augenbraun, Charles
Aydin, S.
Ayryanova, Ivaneta
Aziz, Emad
Backes, Luciano Marcelo
Badings, E.
Bagni, Ermentina
Baker, Seth H.
Bala, Richard
Baldi, Antonio
Bando, Shigenobu
Banerjee, Subhash
Bank, Alan
Esquivias, Gonzalo Barón
Barr, Craig
Bartlett, Maria
Kes, Vanja Basic
Baula, Giovanni
Behrens, Steffen
Bell, Alan
Benedetti, Raffaella
Mazuecos, Juan Benezet
Benhalima, Bouziane
Bergler-Klein, Jutta
Berneau, Jean-Baptiste
Bernstein, Richard A.
Berrospi, Percy
Berti, Sergio
Berz, Andrea
Best, Elizabeth
Bettencourt, Paulo
Betzu, Robert
Bhagwat, Ravi
Bhatta, Luna
Biscione, Francesco
BISIGNANI, Giovanni
Black, Toby
Bloch, Michael J.
Bloom, Stephen
Blumberg, Edwin
Bo, Mario
Bøhmer, Ellen
Bollmann, Andreas
Bongiorni, Maria Grazia
Boriani, Giuseppe
Boswijk, D.J.
Bott, Jochen
Bottacchi, Edo
Kalan, Marica Bracic
Bradman, Drew
Brautigam, Donald
Breton, Nicolas
Brouwers, P.J.A.M.
Browne, Kevin
Cortada, Jordi Bruguera
Bruni, A.
Brunschwig, Claude
Buathier, Hervé
Buhl, Aurélie
Bullinga, John
Cabrera, Jose Walter
Caccavo, Alberto
Cai, Shanglang
Caine, Sarah
Calò, Leonardo
Calvi, Valeria
Sánchez, Mauricio Camarillo
Candeias, Rui
Capuano, Vincenzo
Capucci, Alessandro
Caputo, Ronald
Rizo, Tatiana Cárdenas
Cardona, Francisco
Carlos da Costa Darrieux, Francisco
Duarte Vera, Yan Carlos
Carolei, Antonio
Carreño, Susana
Carvalho, Paula
Cary, Susanna
Casu, Gavino
Cavallini, Claudio
Cayla, Guillaume
Celentano, Aldo
Cha, Tae-Joon
Cha, Kwang Soo
Chae, Jei Keon
Chalamidas, Kathrine
Challappa, Krishnan
Chand, Sunil Prakash
Chandrashekar, Harinath
Chartier, Ludovic
Chatterjee, Kausik
Chavez Ayala, Carlos Antero
Cheema, Aamir
Cheema, Amjad
Chen, Lin
Chen, Shih-Ann
Chen, Jyh Hong
Chiang, Fu-Tien
Chiarella, Francesco
Chih-Chan, Lin
Cho, Yong Keun
Choi, Jong-Il
Choi, Dong Ju
Chouinard, Guy
Hoi-Fan Chow, Danny
Chrysos, Dimitrios
Chumakova, Galina
José Roberto Chuquiure Valenzuela, Eduardo Julián
Nica, Nicoleta Cindea
Cislowski, David J.
Clay, Anthony
Clifford, Piers
Cohen, Andrew
Cohen, Michael
Cohen, Serge
Colivicchi, Furio
Collins, Ronan
Colonna, Paolo
Compton, Steve
Connolly, Derek
Conti, Alberto
Buenostro, Gabriel Contreras
Coodley, Gregg
Cooper, Martin
Coronel, Julian
Corso, Giovanni
Sales, Juan Cosín
Cottin, Yves
Covalesky, John
Cracan, Aurel
Crea, Filippo
Crean, Peter
Crenshaw, James
Cullen, Tina
Darius, Harald
Dary, Patrick
Dascotte, Olivier
Dauber, Ira
Davalos, Vicente
Davies, Ruth
Davis, Gershan
Davy, Jean-Marc
Dayer, Mark
De Biasio, Marzia
De Bonis, Silvana
De Caterina, Raffaele
De Franceschi, Teresiano
de Groot, J.R.
De Horta, José
De La Briolle, Axel
Topete, Gilberto de la Pena
Vicenzo de Paola, Angelo Amato
de Souza, Weimar
de Veer, A.
De Wolf, Luc
Decoulx, Eric
Deepak, Sasalu
Defaye, Pascal
Del-Carpio Munoz, Freddy
Brkljacic, Diana Delic
Deumite, N. Joseph
Di Legge, Silvia
Diemberger, Igor
Dietz, Denise
Dionísio, Pedro
Dong, Qiang
Rossi dos Santos, Fabio
Dotcheva, Elena
Doukky, Rami
D'Souza, Anthony
Dubrey, Simon
Ducrocq, Xavier
Dupljakov, Dmitry
Duque, Mauricio
Dutta, Dipankar
Duvilla, Nathalie
Duygun, A.
Dziewas, Rainer
Eaton, Charles B.
Eaves, William
Ebels-Tuinbeek, L.A.
Ehrlich, Clifford
Eichinger-Hasenauer, Sabine
Eisenberg, Steven J.
El Jabali, Adnan
El Shahawy, Mahfouz
Hernandes, Mauro Esteves
Izal, Ana Etxeberria
Evonich, III Rudolph
Evseeva, Oksana
Ezhov, Andrey
Fahmy, Raed
Fang, Quan
Farsad, Ramin
Fauchier, Laurent
Favale, Stefano
Fayard, Maxime
Fedele, Jose Luis
Fedele, Francesco
Fedorishina, Olga
Fera, Steven R.
Gomes Ferreira, Luis Gustavo
Ferreira, Jorge
Ferri, Claudio
Ferrier, Anna
Ferro, Hugo
Finsen, Alexandra
First, Brian
Fischer, Stuart
Fonseca, Catarina
Almeida, Luísa Fonseca
Forman, Steven
Frandsen, Brad
French, William
Friedman, Keith
Friese, Athena
Fruntelata, Ana Gabriela
Fujii, Shigeru
Fumagalli, Stefano
Fundamenski, Marta
Furukawa, Yutaka
Gabelmann, Matthias
Gabra, Nashwa
Gadsbøll, Niels
Galinier, Michel
Gammelgaard, Anders
Ganeshkumar, Priya
Gans, Christopher
Quintana, Antonio Garcia
Gartenlaub, Olivier
Gaspardone, Achille
Genz, Conrad
Georger, Frédéric
Georges, Jean-Louis
Georgeson, Steven
Giedrimas, Evaldas
Gierba, Mariusz
Ortega, Ignacio Gil
Gillespie, Eve
Giniger, Alberto
Giudici, Michael C.
Gkotsis, Alexandros
Glotzer, Taya V.
Gmehling, Joachim
Gniot, Jacek
Goethals, Peter
Goldbarg, Seth
Goldberg, Ronald
Goldmann, Britta
Golitsyn, Sergey
Gómez, Silvia
Mesa, Juan Gomez
Gonzalez, Vicente Bertomeu
Gonzalez Hermosillo, Jesus Antonio
González López, Víctor Manuel
Gorka, Hervé
Gornick, Charles
Gorog, Diana
Gottipaty, Venkat
Goube, Pascal
Goudevenos, Ioannis
Graham, Brett
Greer, G. Stephen
Gremmler, Uwe
Grena, Paul G.
Grond, Martin
Gronda, Edoardo
Grönefeld, Gerian
Gu, Xiang
Torres Torres, Ivett Guadalupe
Guardigli, Gabriele
Guevara, Carolina
Guignier, Alexandre
Gulizia, Michele
Gumbley, Michael
Günther, Albrecht
Ha, Andrew
Hahalis, Georgios
Hakas, Joseph
Hall, Christian
Han, Bing
Han, Seongwook
Hargrove, Joe
Hargroves, David
Harris, Kenneth B.
Haruna, Tetsuya
Hayek, Emil
Healey, Jeff
Hearne, Steven
Heffernan, Michael
Heggelund, Geir
Heijmeriks, J.A.
Hemels, Maarten
Hendriks, I.
Henein, Sam
Her, Sung-Ho
Hermany, Paul
Hernández Del Río, Jorge Eduardo
Higashino, Yorihiko
Hill, Michael
Hisadome, Tetsuo
Hishida, Eiji
Hoffer, Etienne
Hoghton, Matthew
Hong, Kui
Hong, Suk keun
Horbach, Stevie
Horiuchi, Masataka
Hou, Yinglong
Hsing, Jeff
Huang, Chi-Hung
Huckins, David
kathy Hughes
Huizinga, A.
Hulsman, E.L.
Hung, Kuo-Chun
Hwang, Gyo-Seung
Ikpoh, Margaret
Imberti, Davide
Ince, Hüseyin
Indolfi, Ciro
Inoue, Shujiro
Irles, Didier
Iseki, Harukazu
Israel, C. Noah
Iteld, Bruce
Iyer, Venkat
Jackson-Voyzey, Ewart
Jaffrani, Naseem
Jäger, Frank
James, Martin
Jang, Sung-Won
Jaramillo, Nicolas
Jarmukli, Nabil
Jeanfreau, Robert J.
Jenkins, Ronald D.
Sánchez, Carlos Jerjes
Jimenez, Javier
Jobe, Robert
Joen-Jakobsen, Tomas
Jones, Nicholas
Moura Jorge, Jose Carlos
Jouve, Bernard
Jung, Byung Chun
Jung, Kyung Tae
Jung, Werner
Kachkovskiy, Mikhail
Kafkala, Krystallenia
Kalinina, Larisa
Kallmünzer, Bernd
Kamali, Farzan
Kamo, Takehiro
Kampus, Priit
Kashou, Hisham
Kastrup, Andreas
Katsivas, Apostolos
Kaufman, Elizabeth
Kawai, Kazuya
Kawajiri, Kenji
Kazmierski, John F.
Keeling, P.
Kerr Saraiva, José Francisco
Ketova, Galina
Khaira, AJIT Singh
Khripun, Aleksey
Kim, Doo-Il
Kim, Young Hoon
Kim, Nam Ho
Kim, Dae Kyeong
Kim, Jeong Su
Kim, June Soo
Kim, Ki Seok
Kim, Jin bae
Kinova, Elena
Klein, Alexander
Kmetzo, James J.
Kneller, G. Larsen
Knezevic, Aleksandar
Angela Koh, Su Mei
Koide, Shunichi
Kollias, Athanasios
Kooistra, J.A.
Koons, Jay
Koschutnik, Martin
Kostis, William J.
Kovacic, Dragan
Kowalczyk, Jacek
Koziolova, Natalya
Kraft, Peter
Kragten, Johannes A.
Krantz, Mori
Krause, Lars
Krenning, B.J.
Krikke, F.
Kromhout, Z.
Krysiak, Waldemar
Kumar, Priya
Kümler, Thomas
Kuniss, Malte
Kuo, Jen-Yuan
Küppers, Achim
Kurrelmeyer, Karla
Kwak, Choong Hwan
Laboulle, Bénédicte
Labovitz, Arthur
Lai, Wen Ter
Lam, Andy
Lam, Yat Yin
Zanetti, Fernando Lanas
Landau, Charles
Landini, Giancarlo
Figueiredo, Estêvão Lanna
Larsen, Torben
Lavandier, Karine
LeBlanc, Jessica
Lee, Moon Hyoung
Lee, Chang-Hoon
Lehman, John
Leitão, Ana
Lellouche, Nicolas
Lelonek, Malgorzata
Lenarczyk, Radoslaw
Lenderink, T.
González, Salvador León
Leong-Sit, Peter
Leschke, Matthias
Ley, Nicolas
Li, Zhanquan
Li, Xiaodong
Li, Weihua
Li, Xiaoming
Lichy, Christhoh
Lieber, Ira
Limon Rodriguez, Ramon Horacio
Lin, Hailong
Lip, Gregory Y.H.
Liu, Feng
Liu, Hengliang
Esperon, Guillermo Llamas
Navarro, Nassip Llerena
Lo, Eric
Lokshyn, Sergiy
López, Amador
López-Sendón, José Luís
Lorga Filho, Adalberto Menezes
Lorraine, Richard S.
Luengas, Carlos Alberto
Luke, Robert
Luo, Ming
Lupovitch, Steven
Lyrer, Philippe
Ma, Changsheng
Ma, Genshan
Madariaga, Irene
Maeno, Koji
Magnin, Dominique
Maid, Gustavo
Mainigi, Sumeet K.
Makaritsis, Konstantinos
Malhotra, Rohit
Manning, Rickey
Manolis, Athanasios
Manrique Hurtado, Helard Andres
Mantas, Ioannis
Jattin, Fernando Manzur
Maqueda, Vicky
Marchionni, Niccolo
Ortuno, Francisco Marin
Santana, Antonio Martín
Martinez, Jorge
Maskova, Petra
Hernandez, Norberto Matadamas
Matsuda, Katsuhiro
Maurer, Tillmann
Mauro, Ciro
May, Erik
Mayer, Nolan
McClure, John
McCormack, Terry
McGarity, William
McIntyre, Hugh
McLaurin, Brent
Medina Palomino, Feliz Alvaro
Melandri, Francesco
Meno, Hiroshi
Menzies, Dhananjai
Mercader, Marco
Meyer, Christian
Meyer, Beat j.
Miarka, Jacek
Mibach, Frank
Michalski, Dominik
Michel, Patrik
Chreih, Rami Mihail
Mikdadi, Ghiath
Mikus, Milan
Milicic, Davor
Militaru, Constantin
Minaie, Sedi
Minescu, Bogdan
Mintale, Iveta
Mirault, Tristan
Mirro, Michael J.
Mistry, Dinesh
Miu, Nicoleta Violeta
Miyamoto, Naomasa
Moccetti, Tiziano
Mohammed, Akber
Nor, Azlisham Mohd
Mollerus, Michael
Molon, Giulio
Mondillo, Sergio
Moniz, Patrícia
Mont, Lluis
Montagud, Vicente
Montaña, Oscar
Monti, Cristina
Moretti, Luciano
Mori, Kiyoo
Moriarty, Andrew
Morka, Jacek
Moschini, Luigi
Moschos, Nikitas
Mügge, Andreas
Mulhearn, Thomas J.
Muresan, Carmen
Muriago, Michela
Musial, Wlodzimierz
Musser, Carl W.
Musumeci, Francesco
Nageh, Thuraia
Nakagawa, Hidemitsu
Nakamura, Yuichiro
Nakayama, Toru
Nam, Gi-Byoung
Nanna, Michele
Natarajan, Indira
Nayak, Hemal M.
Naydenov, Stefan
Nazli, Jurica
Nechita, Alexandru Cristian
Nechvatal, Libor
Negron, Sandra Adela
Neiman, James
Neuenschwander, Fernando Carvalho
Neves, David
Neykova, Anna
Miguel, Ricardo Nicolás
Nijmeh, George
Nizov, Alexey
Campos, Rodrigo Noronha
Nossan, Janko
Novikova, Tatiana
Nowalany-Kozielska, Ewa
Nsah, Emmanuel
Nunez Fragoso, Juan Carlos
Nurgalieva, Svetlana
Nuyens, Dieter
Nyvad, Ole
Odin de Los Rios Ibarra, Manuel
O'Donnell, Philip
O'Donnell, Martin
Oh, Seil
Oh, Yong Seog
Oh, Dongjin
O'Hara, Gilles
Oikonomou, Kostas
Olivares, Claudia
Oliver, Richard
Ruiz, Rafael Olvera
Olympios, Christoforos
Anna omaszuk-Kazberuk
Asensi, Joaquín Osca
eena Padayattil jose
Padilla Padilla, Francisco Gerardo
Rios, Victoria Padilla
Pajes, Giuseppe
Pandey, A. Shekhar
Paparella, Gaetano
Paris, F.
Park, Hyung Wook
Park, Jong Sung
Parthenakis, Fragkiskos
Passamonti, Enrico
Patel, Rajesh J.
Patel, Jaydutt
Patel, Mehool
Patrick, Janice
Jimenez, Ricardo Pavón
Paz, Analía
Pengo, Vittorio
Pentz, William
Pérez, Beatriz
Pérez Ríos, Alma Minerva
Pérez-Cabezas, Alejandro
Perlman, Richard
Persic, Viktor
Perticone, Francesco
Peters, Terri K.
Petkar, Sanjiv
Pezo, Luis Felipe
Pflücke, Christian
Pham, David N.
Phillips, Roland T.
Phlaum, Stephen
Pieters, Denis
Pineau, Julien
Pinter, Arnold
Pinto, Fausto
Pisters, R.
Pivac, Nediljko
Pocanic, Darko
Podoleanu, Cristian
Politano, Alessandro
Poljakovic, Zdravka
Pollock, Stewart
Garcéa, Jose Polo
Poppert, Holger
Porcu, Maurizio
Reino, Antonio Pose
Prasad, Neeraj
Précoma, Dalton Bertolim
Prelle, Alessandro
Prodafikas, John
Protasov, Konstantin
Pye, Maurice
Qiu, Zhaohui
Quedillac, Jean-Michel
Raev, Dimitar
Raffo Grado, Carlos Antonio
Rahimi, Sidiqullah
Raisaro, Arturo
Rama, Bhola
Ramos, Ricardo
Ranieri, Maria
Raposo, Nuno
Rashba, Eric
Rauch-Kroehnert, Ursula
Reddy, Ramakota
Renda, Giulia
Reza, Shabbir
Ria, Luigi
Richter, Dimitrios
Rickli, Hans
Rieker, Werner
Vera, Tomas Ripolil
Ritt, Luiz Eduardo
Roberts, Douglas
Briones, Ignacio Rodriguez
Rodriguez Escudero, Aldo Edwin
Pascual, Carlos Rodríguez
Roman, Mark
Romeo, Francesco
Ronner, E.
Roux, Jean-Francois
Rozkova, Nadezda
Rubacek, Miroslav
Rubalcava, Frank
Russo, Andrea M.
Rutgers, Matthieu Pierre
Rybak, Karin
Said, Samir
Sakamoto, Tamotsu
Salacata, Abraham
Salem, Adrien
Bodes, Rafael Salguero
Saltzman, Marco A.
Salvioni, Alessandro
Vallejo, Gregorio Sanchez
Fernández, Marcelo Sanmartín
Saporito, Wladmir Faustino
Sarikonda, Kesari
Sasaoka, Taishi
Sati, Hamdi
Savelieva, Irina
Scala, Pierre-Jean
Schellinger, Peter
Scherr, Carlos
Schmitz, Lisa
Schmitz, Karl-Heinz
Schmitz, Bettina
Schnabel, Teresa
Schnupp, Steffen
Schoeniger, Peter
Schön, Norbert
Schwimmbeck, Peter
Seamark, Clare
Searles, Greg
Seidl, Karl-Heinz
Seidman, Barry
Sek, Jaroslaw
Sekaran, Lakshmanan
SERRATI, Carlo
Shah, Neerav
Shah, Vinay
Shah, Anil
Shah, Shujahat
Sharma, Vijay Kumar
Shaw, Louise
Sheikh, Khalid H.
Shimizu, Naruhito
Shimomura, Hideki
Shin, Dong-Gu
Shin, Eun-Seok
Shite, Junya
Sibilio, Gerolamo
Silver, Frank
Sime, Iveta
Simmers, Tim A.
Singh, Narendra
Siostrzonek, Peter
Smadja, Didier
Smith, David W.
Snitman, Marcelo
Filho, Dario Sobral
Soda, Hassan
Sofley, Carl
Sokal, Adam
Oi Yan, Yannie Soo
Sotolongo, Rodolfo
Ferreira de Souza, Olga
Sparby, Jon Arne
Spinar, Jindrich
Sprigings, David
Spyropoulos, Alex C.
Stakos, Dimitrios
Steinwender, Clemens
Stergiou, Georgios
Stiell, Ian
Stoddard, Marcus
Stoikov, Anastas
Streb, Witold
Styliadis, Ioannis
Su, Guohai
Su, Xi
Sudnik, Wanda
Sukles, Kai
Sun, Xiaofei
Swart, H.
Szavits-Nossan, Janko
Taggeselle, Jens
Takagi, Yuichiro
Singh Takhar, Amrit Pal
Tamm, Angelika
Tanaka, Katsumi
Tanawuttiwat, Tanyanan
Tang, Sherman
Tang, Aylmer
Tarsi, Giovanni
Tassinari, Tiziana
Tayal, Ashis
Tayebjee, Muzahir
Berg, J.M. ten
Tesloianu, Dan
The, Salem H.K.
Thomas, Dierk
Timsit, Serge
Tobaru, Tetsuya
Tomasik, Andrzej R.
Torosoff, Mikhail
Touze, Emmanuel
Trendafilova, Elina
Tsai, W. Kevin
Tse, Hung Fat
Tsutsui, Hiroshi
Tu, Tian Ming
Tuininga, Ype
Turakhia, Minang
Turk, Samir
Tcurner, Wayne
Tveit, Arnljot
Tytus, Richard
Valadão, C.
van Bergen, P.F.M.M.
van de Borne, Philippe
van den Berg, B.J.
van der Zwaan, C.
Van Eck, M.
Vanacker, Peter
Vasilev, Dimo
Vasilikos, Vasileios
Vasilyev, Maxim
Veerareddy, Srikar
Miño, Mario Vega
Venkataraman, Asok
Verdecchia, Paolo
Versaci, Francesco
Vester, Ernst Günter
Vial, Hubert
Victory, Jason
Villamil, Alejandro
Vincent, Marc
Vlastaris, Anthony
Dahl, Jürgen vom
Vora, Kishor
Vranian, Robert B.
Wakefield, Paul
Wang, Ningfu
Wang, Mingsheng
Wang, Xinhua
Wang, Feng
Wang, Tian
Warner, Alberta L.
Watanabe, Kouki
Wei, Jeanne
Weimar, Christian
Weiner, Stanislav
Weinrich, Renate
Wen, Ming-Shien
Wiemer, Marcus
Wiggers, Preben
Wilke, Andreas
Williams, David
Williams, Marcus L.
Witzenbichler, Bernhard
Wong, Brian
Lawrence Wong, Ka Sing
Wozakowska-Kaplon, Beata
Wu, Shulin
Wu, Richard C.
Wunderlich, Silke
Wyatt, Nell
Wylie, John (Jack)
Xu, Yong
Xu, Xiangdong
Yamanoue, Hiroki
Yamashita, Takeshi
Bryan Yan, Ping Yen
Yang, Tianlun
Yao, Jing
Yeh, Kuo-Ho
Yin, Wei Hsian
Yotov, Yoto
Zahn, Ralf
Zarich, Stuart
Zenin, Sergei
Zeuthen, Elisabeth Louise
Zhang, Huanyi
Zhang, Donghui
Zhang, Xingwei
Zhang, Ping
Zhang, Jun
Zhao, Shui Ping
Zhao, Yujie
Zhao, Zhichen
Zheng, Yang
Zhou, Jing
Zimmermann, Sergio
Zini, Andrea
Zizzo, Steven
Zong, Wenxia
Zukerman, L Steven
Ntaios, George
Pokaż więcej
Źródło :
In Hellenic Journal of Cardiology January 2020
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Effect of lorcaserin on prevention and remission of type 2 diabetes in overweight and obese patients (CAMELLIA-TIMI 61): a randomised, placebo-controlled trial
Autorzy :
Sabatine, Marc S
Wiviott, Stephen D
Scirica, Benjamin M
Inzucchi, Silvio
Keech, Anthony
McGuire, Darren K
Smith, Steven R
Satlin, Andrew
Brown, Conville
Budaj, Andrzej
Corbalan, Ramon
Dwyer, Jamie
Garcia-Castillo, Armando
Gupta, Milan
Hamm, Christian
Kaplan, Lee
Keech, Anthony
Leiter, Lawrence A
Nicolau, Jose Carlos
Oude Ophuis, Ton
Ray, Kauski
Ruda, Mikhail
Scirica, Benjamin M
Spinar, Jindrich
Weissman, Neil
White, Harvey D
Wiviott, Stephen D
Amerena, J
Arstall, M
Colquhoun, D
Jayasinghe, R
Lee, A
Lehman, R
Moses, R
Proietto, J
Purnell, P
Waites, J
Blombery, P
Cross, D
Worthley, M
d'Emden, M
Selvanayagam, J
Oqueli, RE
Whelan, A
Garrahy, P
de Looze, F
Ninio, D
Horowitz, J
William, M
Suranyi, M
Wittert, G
Le May, M
Pandey, AS
Vizel, S
Labonte, R
Beaudry, Y
Fortin, C
Bell, A
Kouz, S
St-Amour, É
Bata, I
St Maurice, F
Chehayeb, R
Constance, C
Wong, G
Hess, A
Liutkus, J
Poirier, P
Teitelbaum, I
Berlingieri, J
Cha, J
Hartleib, M
Heffernan, M
Twum-Barima, D
Pandith, V
Aronson, R
Goldenberg, R
Ajala, B
Jain, A
Ross, S
Bajaj, H
Khandwala, H
Yared, Z
Gupta, N
Bédard, J
Wharton, S
Blouin, F
Savard, D
Shukla, D
Cobos, J
Godoy, G
Perez, L
Pincetti, C
Saavedra Guajardo, V
Varleta, P
Conejeros, C
Lanas, F
Bayram Llamas, E
Cardona Muñoz, E
Garcia, R
Garza Ruiz, J
Llamas Esperon, G
Lopez Rosas, E
Melendez Mier, G
Ramos, G
Hart, H
Scott, D
Ternouth, I
Benatar, J
Elliott, J
Cutfield, R
Manning, P
Williams, M
Ferrier, K
Scott, R
Wilson, S
Leikis, R
Nirmalaraj, BK
Krzyżagórska, E
Miękus, P
Bronisz, M
Mirek-Bryniarska, E
Łanda, K
Stasiewski, A
Żechowicz, T
Zytkiewicz-Jaruga, D
Korecki, J
Ogórek, M
Pawłowicz, L
Piepiorka, M
Skierkowska, J
Stankiewicz, A
Szyprowska, E
Witek, R
Bochenek, A
Kończakowski, P
Wojnowski, Ł
Wujkowski, M
Cymerman, K
Korzeniak, R
Mąder, P
Mikłaszewicz, B
Stachlewski, P
Goch, A
Pomiećko, W
Skórski, M
Romanowski, L
Jusiak, K
Laskowska-Derlaga, E
Bijata-Bronisz, R
Kaźmierczak, J
Goldberg, R
Henderson, D
Korban, E
Rohr, K
Claxton, E
Weiss, R
Angiolillo, D
Boccalandro, F
Chu, K
Thorn, E
Randhawa, P
Singh, N
Bittar, G
Guarnieri, T
Saeed, S
Sharma, S
Shepard, M
French, W
Desai, P
Bernstein, R
Rogers, W
Singal, R
Schneider, R
Shanes, J
Ong, S
Condit, J
Donahoe, S
Brill, D
Einhorn, D
Ebrahimi, R
Labroo, A
Graf, R
Scott, J
Hoekstra, J
Jetty, P
Luckasen, G
O'Donnell, P
Gonte, W
Pomposini, D
Quadrel, M
Koren, M
Schlager, D
Schramm, E
Singal, D
Lupovitch, S
Soni, A
Seigel, P
Roberts, J
Soufer, J
Reza, S
Quinlan, E
Moretto, T
First, B
Khan, M
Chilka, S
Colfer, H
Teklinski, A
Wallace-Wilding, K
Ellison, H
Muse, D
Aronoff, S
Higgins, A
Patel, S
Elinoff, V
Karim, A
Awasty, V
Chuang, R
Roseman, H
Dugano-Daphnis, P
Albert, M
Sheikh, K
Bays, H
Kaster, S
Goldstein, M
Rubino, D
Calatayud, G
Snyder, H
Williams, T
Hershon, K
Hagan, M
Isserman, S
Kahn, B
Anderson, J
Gimness, MP
Raisinghani, A
Christina, M
Raikhel, M
Gillespie, E
Portnay, E
Heiman, M
Qureshi, M
Lee, J
Blonder, R
Cucher, F
Miller, G
Kotlaba, D
Cornett, G
Beavins, J
Augenbraun, C
Reinhardt, S
Bartkowiak, Jr A
Salacata, A
Blevins, T
Benjamin, S
Diener, J
George, W
Barker, B
Richwine, R
Baldari, D
Alfieri, A
Barreto, A
Zhang, L
Shah, R
Hendrix, E
Subramaniyam, V
Hurley, S
Lillestol, M
O'Donoghue, M
Shayani, S
Ryan, E
Call, R
Zemel, L
Chang, A
Kivitz, A
Freyne, B
Bland, V
Shore, K
Mostel, E
Uzoaga, E
Andrawis, N
Gabra, N
Ghitis, A
Sabatino, K
Browder, D
Varma, S
Smith, S
Fink, R
Aycock, Jr GR
Doty, WD
Alfonso, T
Eshaghian, S
Karlsberg, R
Zarich, S
Landau, C
McKenzie, M
Krause, R
Davis, W
Haddad, T
Voyce, S
Alford, C
LeDoux, J
O'Dea, D
McKenzie, M
Park, J
Aroda, V
Getaneh, A
Graham, B
Bhagwat, R
Korn, D
Ruoff, G
Wiseman, A
Lieber, I
Fialkow, J
Gonzalez-Campoy, JM
Bayron, C
Bertolet, B
Lash, J
Gerrish, C
Robertson, D
Rosenfeld, J
Seidner, M
Agaiby, J
Silverfield, J
Sugimoto, D
Lubin, B
Alhaddad, M
Lui, H
Lakin, G
Chokshi, S
Donovan, D
Felten, W
Minton, S
Kimmelstiel, C
Kuvin, J
Still, C
Byars, W
Talano, J
Desai, V
Bradley, III AJ
Baker, S
Chane, M
Mercado, A
Baron, S
Harris, B
Mayer, N
Concha, M
Carr, K
Chaykin, L
Willis, J
Clay, A
Fenstad, E
Furda, J
Peterson, P
Chang, M
Aronne, L
Jones, D
Prashad, R
Benson, M
Stegemoller, R
Longshaw, K
Saleh, J
Jennings, W
Detweiler, R
Viswanath, D
Patel, R
Miller, G
Lederman, S
Weinstein, D
Korabathina, R
Singh, V
Rosen, J
Estevez, R
Levin, P
McNeill, R
Kalen, V
Reed, J
Ashley, R
Herman, L
Tsai, Y
Kayne, D
White, A
Hussain, I
Tami, L
Cohen, K
Robinson, J
Sharma, S
Fuchs-Ertman, D
Platt, G
Belardo, L
Reddy, R
Rosendorff, C
Saba, F
Powell, S
Anderson, K
Abidi, M
Rezkalla, S
Paraschos, A
Wilson, J
Moursi, M
Shah, A
Patel, R
Nadar, V
Stonesifer, L
Bialow, M
Cannon, K
Ellison, W
Stedman, M
Brown, J
Harper, W
Lucas, KJ
DiGiovanna, M
Rodbard, H
Biscoveanu, M
Davis, C
Hall, J
Littlefield, R
Gorman, T
Kereiakes, D
Chang, FM
Tatu, H
Cheung, D
Kaine, J
Knutson, T
Logemann, T
Pueblitz, G
Bianco, J
Henson, B
Neustel, M
Gelernt, M
Nelson, W
Moriarty, K
Lefebvre, G
Maw, K
Rink, L
Behn, P
Studdard, H
Argoud, G
O'Connor, T
Krichmar, P
Raad, G
Pereles-Ortiz, J
Sorli, C
Cohen, A
Pettis, K
Cavanaugh, B
Phillips, C
Wahlen, J
Radin, D
Rider, J
Kosinski, E
Leimbach, W
Odhav, A
Hakas, J
Tan, A
Howell, M
Wombolt, D
Fishman, N
Shah, P
Wylie, P
Arauz-Pacheco, C
Cavale, A
George, A
Kroll, R
Krantzler, J
Tahirkheli, N
Jabro, M
Newell, M
Mullen, P
Gencheff, N
Meli, J
Vora, K
Kotek, L
Pyzdrowski, K
Paez, H
Moran, J
Tannenbaum, A
Deck, K
Busch, R
Levinson, L
Azizad, M
Whitaker, J
Fox, B
Huffman, C
Ashraf, M
Diogo, J
Kushner, R
Tallet, J
Channamsetty, V
Suh, D
Atieh, M
Navas, J
Young, V
Shaw, S
Dor, I
Duffy, B
Rubin, P
Lewis, D
Kaye, W
Benton, R
Burbano, J
Hotchkiss, D
Magno, A
Alberton, A
Collins, J
Alvarado, O
Stich, M
Mahal, S
Liu, J
Hong, M
Dy, J
Block, B
Lamantia, J
Pritchard, J
Davis, M
Srivastava, S
Bilazarian, S
Rosario, R
McCartney, M
Blumberg, V
Rajan, R
Martin, E
Wright, S
White, A
Levinson, L
Brinson, C
Johnston, J
Wilson, S
Graves, M
Dominguez, M
McKenzie, W
Abadier, R
Tran, C
Castello, R
Morawski, E
White, J
Morris, F
Perez, A
Trueba, P
Sanchez, M
Andersen, J
Kastelic, R
Khan, J
Rodriguez, H
Izquierdo, W
Matias, A
Essandoh, L
Ince, C
Bohula, Erin A
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 24-30 November 2018 392(10161):2269-2279
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Ticagrelor in patients with diabetes and stable coronary artery disease with a history of previous percutaneous coronary intervention (THEMIS-PCI): a phase 3, placebo-controlled, randomised trial
Autorzy :
Santos, Vladimir
Jain, Ashit
Lendel, Irina
Russo, Michael
Haught, W H
Bouza, Manuel
Gogia, Harinder
Banerjee, Supratim
Kichura, George
Kantaros, Louis
Padron, Francisco
Passi, Rakesh
Stone, Jay
Pursley, Michael
D'Urso, Michael
Gardner, Timothy
Bennett, James
Nour, Khaled
Saini, Satinder
Zhang, Wenwu
Kumbhani, Dharam
Thomas, Dustin
Angiolillo, Dominick
Bertolet, Barry
Roman-Miranda, Amaury
Black, Robert
Manshadi, Ramin
Vaca, Carlos
Blanco, Antonio
Napoli, Mark
Brabham, David
Akyea-Djamson, Ayim
Desai, Pratik
Prasada, Sudhir
Khaira, Ajit
Forgosh, Leslie
Lieber, Ira
Umpierrez, Guillermo
Singal, Dinesh
Londono, Juan
Fraser, Neil
Ruiz, Jose
Vega, Damaris
Rodriguez, Lilia
Brown, Christopher
Syed, Faizullah
Aggarwala, Guarav
Eaves, William
Foster, Michael
Gupta, Dinesh
Avino, David
Asfour, Wail
Tonnessen, Glen
Zhao, Xue-Qiao
Singh, Narendra
Brockmyre, Andrew
Lepor, Norman
Shammas, Nicolas
Blick, David
Hearne, Steven
Prodafikas, John
Carell, Edgar
Izzo, Mark
Karim, Amin
Zakhary, Bosh
Atieh, Mahmoud
Leichter, Steven
Meadows, Charles
Hotchkiss, David
Abu-Fadel, Mazen
Wiseman, Alan
Bander, Jeffrey
Shah, Mahesh
Banerjee, Subhash
Ganim, Ricky
Sopko, Karen
Khan, Misal
Lloret, Ramon
Weirick, Troy
Mehta, Rajendra
Thadani, Udho
Bhargava, Anuj
Kosiborod, Mikhail
Moya, Jaynier
Staniloae, Cezar
Guerra, Yamirka D
Chhabra, Anil
Kosmicki, Douglas
Shaheen, Wassim
Mohammed, Akber
Bitters, J'Cinda
Pattanayak, Jan
Javier, Julian
Srivastava, Sunny
Phillips, Roland
Al-Amin, Jessie
Lillestol, Michael
Simpson, Patrick
Hazan, Lydie
Amin, Amit
Shah, Gopi
Korpas, Denes
Platt, Bruce
Dickert, Jim
Puente, Orlando
Hiotis, Louis
Doyle, Timothy
Rajan, Raj
Meholick, Alan
Gring, Christian
Hage-Korban, Elie
Feldman, Robert
Colfer, Harry
Butman, Samuel
Foster, Malcolm
Hart, Terence
Huling, Randall
Eshaghian, Shervin
Quintana, Ofsman
Cheung, Deanna
Handel, Franklin
Rodriguez, Mara
Suh, David
Gordon, Paul
Pressman, Gregg
Bauer, Michael
French, William
Barettella, Mark
Chatrathi, Sridhar
Suresh, Damodhar
Goldberg, Ronald
Huth, Mark
Younis, Liwa
Rahman, Aref
Mascolo, Richard
Welch, Michelle
Suneja, Randeep
Smith, Stephen
Shurmur, Scott
Agaiby, John
Jingo, Ahmad
Johnston, Janice
Beth, Mary
Vlastaris, Anthony
Kemp, Susan
Taheri, Hamid
Pereira, Edward
Deyoung, Michael
Hawa, Zafir
Smith, Ray
Galski, Thomas
Garas, Samer
Reddy, M
Sharma, Susheel
Hargrove, Joeseph
Treasure, Charles
Emerson, Ronald
Haddad, Tariq
Rohr, Kathryn
Levinson, Larry
Gaona, Raul
Uretsky, Barry
Maheshwari, Hiralal
Lee, Denny
Kinnaman, Stephanie
Singal, Robert
Geohas, Jeffrey
Gigliotti, Osvaldo
Raisinghani, Ajit
Khurana, Charanjit
Hella, Brent
Kelberman, Michael
Voyce, Steven
Singh, Sanjay
Lo, Eric
Singh, Pradeep
Goodfellow, Ross
Fischer, Stuart
Lorraine, Richard
Turner, Traci
Shanes, Jeffrey
Busch, Robert
Broker, Robert
Zaniewski, Michelle
Pounds, Kevin
Debs-Perez, Giselle
Ong, Stephen
Frandsen, Brad
Fullington, Douglas
Jaffrani, Naseem
Khan, Ahtaram
Lee, Marcus
Pouzar, Joe
Revtyak, George
Gonzalez, Julian
Nakhle, Samer
Murillo, Abel
Young, Douglas
Makam, Sashi
Syed, Mushtaq
Woolf, Kevin
Grena, Paul
Alfata, Sarab
Mahal, Sharan
Hoffman, David
Kizhakekuttu, Tinoy
Deering, Joseph
Bhavsar, Janak
Mikesell, Scott
Wilson, William
Wilson, Vance
El, Salah
Spinale, Francis
Kannarkat, Vinod
Rao, Sunder
Hanson, Lenita
Bertsch, John
Gonzalez-Ortiz, Elena
Severino, Norma
Willis, John
Schock, Joel
Bakhtari, Ladan
Gazmuri, Raul
Ansari, Saadat
Hall, Jason
Mehta, Arvind
Shealy, Neal
Zarich, Stuart
Singh, Deovrat
Vora, Kishor
Andrawis, Nabil
Molter, Darron
Maron, David
Cardona, Jose
D'Agostino, Ronald
Arshad, Tamjeed
Samaan, Rodney
Jones, David
Presser, Dale
Heath, John
Green, Sandy
Bittar, George
Henry, Sheldon
Korn, David
Schmedtje, John
Nadar, Venkatesh
Graham, Bruce
Labroo, Ajay
Clavijo, Leonardo
Roseman, Hal
Ledesma, Gilbert
Rosen, Robert
Dor, Isaac
Kirby, William
Sutton, Jennefer
Eder, Frank
Iteld, Bruce
Gomez-Cortes, Jose
Buchbinder, Maurice
Kasper, Joseph
Terrelonge, Antonio
Torres, Gustavo
Jagielo, Ted
Alvarez, Jose
Handelsman, Yehuda
Guillen, Mario
Richwine, Randall
Lewy-Alterbaum, Lorena
Corder, Clinton
Arvind, Moogali
Bolshoun, David
Mikhail, Magdy
Minton, Stephen
Alvarado, Odilon
Abbott, J
Cauthen, Brett
Welter, Ryan
Mintz, Randy
Cox, John
Quick, Annette
Weiss, Melvin
Dy, Johnny
Zebrack, James
Gandelman, Glenn
Hegde, Vinayak
Silver, Marc
DeGregorio, Michele
Lawson, William
Paa, Christopher
Bortnick, Anna
Krolick, Merrill
Sotolongo, Rodolfo
Cheirif, Jorge
Kumar, Priya
Nadar, Venkatesh
Jetty, Preetham
Patel, Ambar
Kruk, Mariusz
Kobielusz-Gembala, Iwona
Rewerska, Barbara
Madrzejewski, Adam
Milewski, Krzysztof
Cygler, Jerzy
Petryka-Mazurkiewicz, Joanna
Jastrzebski, Waldemar
Korecki, Janusz
Fil, Wojciech
Prokopczuk, Janusz
Bochenek, Anna
Wujkowski, Marek
Witek, Robert
Konczakowski, Piotr
Miekus, Pawel
Szczasny, Marcin
Musial, Wlodzimierz
Cymerman, Krzysztof
Lampart, Jacek
Mikosinski, Jacek
Szynal, Slawomir
Fares, Issa
Opolski, Grzegorz
Mazur, Stanislaw
Wozakowska-Kaplon, Beata
Bijata-Bronisz, Renata
Wierucki, Lukasz
Losa, Beata
Drelich, Grzegorz
Konieczny, Marek
Starczewski, Pawel
Pawlowicz, Lidia
Jesionowski, Pawel
Jurowiecki, Jaroslaw
Gniot, Jacek
Czyzycki, Mariusz
Stania, Karol
Kucharczyk-Bauman, Izabela
Busz-Papiez, Benita
Karczmarczyk, Agnieszka
Sudnik, Wanda
Koszek, Alina
Kolodziej, Piotr
Skwarna, Bartosz
Jaramillo, Nicolás
Jankowski, Maciej
Czochra, Wojciech
Kinasz, Leszek
Miklaszewicz, Beata
Stasinska, Teresa
Pluta, Wladyslaw
Basiak, Marcin
Rusicka, Teresa
Niedbal-Yahfouf, Izabela
Popenda, Grazyna
Korzeniak, Romuald
Mirek, Agnieszka
Mariankowski, Rafal
Wojnowski, Lukasz
Korol, Marek
Baszak, Jacek
Podolec, Piotr
Piesiewicz, Wojciech
Zurakowski, Aleksander
Luengas, Carlos
Skura, Marek
Pilecki, Piotr
Majchrzak, Piotr
Krzyzagórska, Ewa
Drozd, Marcin
Kaczmarek, Barbara
Sliwinska, Teresa
Zelazowska, Katarzyna
Sztembis, Rafal
Landa, Katarzyna
Matyszczak-Toniak, Lidia
Strojek, Krzysztof
Piepiorka, Marek
Malinowski, Robert
Górska, Maria
Stolarczyk-Sowa, Edyta
Romanowski, Leszek
Zinka, Elzbieta
Reszka, Zygfryd
Skierkowska, Joanna
Uzunow, Anna
Laskowska-Derlaga, Ewa
Puntus, Ekaterina
Kosmacheva, Elena D
Koziolova, Natalia
Pavlov, Prokhor
Supryadkina, Tatiana
Didenko, Yury
Kopylov, Philipp
Kazakov, Andrei
Aksentiev, Sergei
Vishneva, Elena
Repin, Alexey
Smolenskaya, Olga
Mantserova, Olga
Khrustalev, Oleg
Privalova, Elena
Konstantinov, Vladimir
Boldueva, Svetlana
Ezhov, Andrey
Chernyavsky, Alexander
Kamalov, Gadel
Galyavich, Albert
Zubeeva, Galina
Nechaeva, Galina
Shustov, Sergey
Dzhaiani, Nino
Treshkur, Tatiana
Osokina, Nataliya
Panov, Alexey
Shutemova, Elena
Makukhin, Valeriy
Kropotina, Tatiana
Tsyba, Larisa
Karpov, Yuri
Sizova, J M
Ballyuzek, Marina
Tarasov, Nikolay
Demchenko, Elena
Barbarash, Olga
Moiseev, Valentin
Markov, Valentin
Kuznetsov, Vadim
Viktorova, Inna
Sergienko, Igor
Ermoshkina, Lyudmila
Khasanov, Niyaz
Khlevchuk, Tatiana
Baglikov, Andrey
Shalaev, Sergey
Zonova, Elena
Reznik, Elena
Haisheva, Larisa
Morugova, Tatyana
Lomakin, Nikita
Vishnevsky, Alexander
Shvarts, Yuri
Magnitskaya, Olga
Mikhailusova, Marina
Pavlysh, Elena
Libov, Igor
Zateyschikova, Anna
Kostenko, Victor
Edin, Anton
Khovaeva, Yaroslava
Zakharov, Konstantin
Stryuk, Raisa
Khirmanov, Vladimir
Kanorskiy, Sergey
Yakushin, Sergey
Barabashkina, Anna
Li, Hongwei
Zhao, Qiang
Zhang, Jian
Ma, Jianhua
He, Yong
Luo, Ming
Zhang, Aidong
Zhang, Ningru
Chai, Yingru
Ma, Genshan
Wang, Hao
Liu, Zhigang
He, Lanjie
Song, Zhifang
Dong, Xiaolin
Tao, Liang
Li, Zhanquan
Su, Xi
Kong, Xiangqing
Niu, Heping
Ge, Junbo
Luo, Zhurong
Huang, Wenjun
Peng, Daoquan
Yuan, Zuyi
Milanova, Maria
Tenev, Doncho
Gogov, Antoni
Karageorgiev, Dimitar
Kolchev, Todor
Rusev, Nikolay
Georgieva, Nikolina
Kondov, Rumen
Rusinov, Veselin
Petrov, Ivo
Stanchev, Georgi
Konteva, Mariana
Dincheva, Adriana
Yaneva, Zdravka
Vatova, Ralitsa
Ilieva, Katya
Runev, Nikolai
Kolomanov, Borislav
Petrov, Ivan
Iliev, Nikolay
Tisheva, Snezhanka
Chompalova, Boryana
Tokmakova, Maria
Raev, Dimitar
Byanov, Kolyo
Markov, Dimitar
Mihov, Lenko
Mihov, Atanas
Milcheva, Nora
Minchev, Milen
Mollov, Mihail
Borisov, Borislav
Tihchev, Tihomir
Karakolev, Venelin
Dimov, Bojidar
Georgiev, Svetoslav
Smilov, Lachezar
Koo, Bon K
Ahn, Taehoon
Hong, Soon J
Yoon, Junghan
Oh, Seok K
Jeong, Myung H
Kim, Doo-Il
Chang, Kiyuk
Kim, Weon
Hahn, Joo-Yong
Cha, Kwang S
Lee, Jung-Hee
Choi, Si-Wan
Nam, Chang-Wook
Chae, In-Ho
Park, Yong H
Tahk, Seung-Jea
Shin, Won-Yong
Chae, Jei-Keon
Kim, Byung J
Bae, Jang-Whan
Park, Woo J
Rha, Seung W
Choi, Young J
Hwang, Jin-Yong
Park, Hun S
Baracioli, Luciano
Guimaraes, Fabio
Vasconcellos, Eduardo
Saraiva, José
Pereira, Adamastor
Santos, Queulla
Rossi, Paulo
Maia, Lilia
Madeira, Miguel
Pereira, Marcio
Botelho, Roberto
Reis, Gilmar
Eliaschewitz, Freddy
Borges, Joao
Nascimento, Carlos
Fortes, Jose A
de Souza, Weimar
Pimentel, Pedro
Hissa, Miguel
Franchetti, Marcos
Precoma, Dalton
Ortiz, Costantino
Hernandes, Mauro
Saporito, Wladmir
dos Santos, Fabio R
Kormann, Adrian
Neuenschwander, Fernando
Dutra, Oscar
Rassi, Nelson
Tanajura, Luiz
Souza, Juliana
Junior, Delcio S
Leaes, Paulo
Forte, Adriana
Bonansea, Teresa C
Marin, Jose
Machado, Bruno
Cerqueira, Maria J
Silva, Frederico
Michalaros, Yorghos
Manenti, Euler
Cercato, Cintia
Figueiredo, Estevao
Liu, Ming-En
Wang, Yi-Chih
Lee, Tsung-Ming
Fang, Chih
Wu, Yen-Wen
Ueng, Kwo-Chang
Sheu, Huey-Herng
Lai, Wen T
Hsieh, I-Chang
Chen, Zhih-Cherng
Lee, Mu-Jang
Chiang, Chern
Shyu, Kou-Gi
Hsia, Chien-Hsun
Mar, Guang-Yuan
Chan, Shih-Hung
Wu, Chih-Cheng
Tseng, Wei-Kung
Chang, Kuan-Cheng
Yeh, Hung-I
Wang, Ji-Hung
Hou, Charles
Sorokina, Inna
Dolzhenko, Maryna
Horoshko, Olha
Karpenko, Oleksandr
Rudenko, Leonid
Vakaliuk, Igor
Kulyk, Anna
Levchenko, Olena
Prokhorov, Oleksandr
Reshotko, Dmytro
Sorokivskyy, Mykhaylo
Velichko, Nataliia
Maslovskyi, Valentyn
Teliatnikova, Zinaida
Dotsenko, Sergiy
Krakhmalova, Olena
Kraiz, Igor
Zharinova, Viktoria
Bula, Larysa
Kaydashev, Igor
Molodtsov, Valeriy
Rasputina, Lesya
Pidlisna, Viktoriya
Lysunets, Olena
Kravchenko, Anatoliy
Glushko, Liubomyr
Khomazyuk, Tetyana
Svyshchenko, Yevgeniya
Parkhomenko, Oleksandr
Mankovsky, Boris
Abrahamovych, Orest
Yagensky, Andriy
Stanislavchuk, Mykola
Vasilyeva, Larisa
Sokolova, Liubov
Sychov, Oleg
Tseluyko, Vira
Kyrychenko, Igor
Rishko, Mykola
Furkalo, Sergiy
Gallo, Richard
Bertrand, Olivier
Mehta, Shamir
Constance, Christian
Sussex, Bruce
Zadra, Remo
Kouz, Simon
Chehayeb, Raja
Pandey, Amritanshu
Dion, Danielle
Bailey, Gordon
Hill, Laurie
Ramanathan, Krishnan
Dorsch, Micha
Nanji, Alykhan
Babapulle, Mohan
Montigny, Martine
Gosselin, Gilbert
Dehghani, Payam
Rupka, Dennis
Le May, Michel
Pichette, Francis
St-Maurice, Francois
Teefy, Patrick
Mansour, Samer
Kassam, Saleem
Cheung, Stephen
Siega, Anthony D
O'Keefe, Dennis
Sabbah, Eric
Bell, Alan
Chouinard, Guy
Wong, Brian
Miller, Mark
Gaudet, Daniel
Lachance, Pierre
Bata, Iqbal
Petrella, Robert
Gossard, Denis
Dumas, Richard
Ing, Douglas
Boyrazian, Hagop
Bessoudo, Ricardo
Huynh, Thao T
Hart, Randy
Belle-Isle, Jasmin
Shukla, Dinkar
Kelly, Allan
Mazza, Giuseppe
Cha, James
Henein, Sam
Frechette, Andre
Vizel, Saul
Liutkus, Joanne F
O'Mahony, Michael
Halperin, Frank
Kooy, Jacobus
Graham, John
Bailey, Allan
Wojcik, Ronald
Wilderman, Igor
Turi, Tibor
Motyovszki, Ákos
Merkely, Béla
Király, Csaba
Andrássy, Péter
Sárszegi, Zsolt
Fülöp, Tibor
Zilahi, Zsolt
Édes, István
Papp, Andras
Müller, Gábor
Czigány, Anna
Zólyomi, Szilárd
Korányi, László
Takács, János
Juhász, Ferenc
Benczur, Bela
Kancz, Sándor
Földi, András
Nagy, András C
Bakai, Judit
Greschik, István
Püski, László
Nagy, László
Kirschner, Róbert
Kuchar, Roman
Hajek, Petr
Busak, Ladislav
Michalik, Daniel
Matyasek, Ivo
Marusincova, Ivana
Kucera, Dusan
Jerabek, Ondrej
Honkova, Michaela
Dedek, Vratislav
Rihacek, Ivan
Kos, Pavel
Slaby, Josef
Machkova, Martina
Zidkova, Eva
Elbl, Lubomir
Grunfeldova, Hana
Carda, Jiri
Mrozek, Vladimir
Maly, Jiri
Milkovic, Richard
Malecha, Jan
Skalicka, Hana
Oral, Ivo
Krcova, Eva
Lisa, Libor
Belohlavek, Jan
Miklik, Roman
Cermak, Ondrej
Bednarova, Jana
Peroutka, Zdenek
Spinar, Jindrich
Wilke, Andreas
Appel, Karl-Friedrich
Taggeselle, Jens
Förster, Andreas
Toursarkissian, Nicole
Schmidt, Ekkehard
Bott, Jochen
Al-Zoebi, Ayham
Hennig, Dirk
Fischer, Sabine
Schön, Norbert
Sauter, Joachim
Simonis, Gregor
Nischik, Ruth
Rieker, Werner
Schenkenberger, Isabelle
Behnke, Thomas
Klausmann, Gerhard
Jeserich, Michael
Trenk, Dietmar
Weigmann, Ingo
Reuter, Hannes
Rummel, Reinhard
von Münchhausen, Candy
von Engelhardt, Charlotte
Horibe, Eishun
Shibasaki, Taro
Sato, Tomohiko
Kakuta, Tsunekazu
Michishita, Ichiro
Tan, Michinao
Ishiki, Ryoji
Aoyama, Takahiko
Higashiue, Shinichi
Niijima, Yawara
Idogaki, Akira
Hasegawa, Toru
Kiyosue, Arihiro
Tomobuchi, Yoshiaki
Kawamitsu, Katsunori
Kawasaki, Satsuki
Hata, Yoshiki
Fukui, Kazuki
Seki, Kozaburo
Takenaka, Takashi
Abe, Mitsuru
Utsu, Noriaki
Oono, Atsuyuki
Mitsuo, Kazuhisa
Sueyoshi, Atsushi
Hirohata, Atsushi
Tsujimoto, Mitsuru
Ueda, Osamu
Takase, Shinichi
Suzuki, Masahiro
Sakuragi, Satoru
Yamamoto, Fumi
Fujimoto, Noritaka
Kakinoki, Shigeo
Sugiura, Tatsushi
Sugino, Hiroshi
Nakamura, Toshihiro
Goto, Shinya
Kadokami, Toshiaki
Uehara, Hiroki
Ono, Masahiro
Yokoya, Koichi
Koike, Akihiro
Komatsu, Sei
Sonoda, Masahiro
Ueno, Hideki
Doi, Tomofumi
Takagi, Yuichiro
Fujimoto, Kazuteru
Eki, Yutaka
Okubo, Munenori
Sasaki, Kenichiro
van Eck, Martijn
Ronner, Eelko
The, Salem
van de Wal, Ruud
Nierop, Pieter
de Nooijer, Cornelis
The, Salem
The, Salem
Werner, Henri
Westendorp, Iris
van der Zwaan, Coen
Crijns, Hendrikus
Cornel, Jan H
Strikwerda, Sipke
Bos, Robert
de Melker, Edwin
Kuijper, Adrianus
Louwerenburg, Hans
Plomp, Jacobus
Dantzig, Jan-Melle
Prins, Francisco
van Kesteren, Henricus
Willems, Frank
Amoroso, Giovanni
Carnero, Gabriela
Duronto, Ernesto
Besada, Diego
Chacon, Carolina
Zangroniz, Pedro
Solis, Silvana
Liberman, Alberto
Sernia, Virginia
Alvarisqueta, Andres
Maffei, Laura
Vilamajo, Oscar G
García, Celso
Sicer, Maximiliano
Muntaner, Juan
Bordonava, Anselmo
Albisu, Juan
Zanini, Alejandra
Rista, Lucas
Hominal, Miguel
Estrada, José N
Prado, Aldo
Gosparini, Diego M
Schiavi, Beatriz
Castillo, Armando G
Ruíz, José G
Martinez, Guillermo R
López, Víctor G
Rosas, Enrique L
Lopez, Gabriel R
Cantu, Elias G
de los Ríos Ibarra, Manuel
Padilla, Francisco P
Carrasco, Jose P
Carrillo, Luis V
García, Joel D
Askar, Alfredo N
Salinas, Carlos A
Gamba, Marco A
Sanchez, Carlos G
Cantú, Arnulfo G
Sánchez, Raul V
Madrigal, Jaime C
Urbano, Rafael H
Romo, Andrés Í
González Juanatey, José R
Racugno, Paolo
Fillat, Angel C
de la Torre Hernández, José M
Peláez, Juan A
Cortada, Jorge B
Pavia, Pablo G
Navarro, Manuel J
Asenjo, Roberto M
Díaz, Francisco F
Peligero, Eduard B
Manterola, Fernando A
Ortiz, Antonio F
Mediavilla García, Juan D
Ortuño, Francisco M
Vera, Tomás R
González, Alfonso S
Viñas, Jaime A
Fernández Portales, Francisco J
Mayordomo, Petra S
Ojeda, Francisco B
Domínguez, Antonio R
González, Rosa S
Guerrero, Diego B
Ruiz Nodar, Juan M
Marimon, Xavier G
Margáez, José G
Aguilera, Roberto M
Díaz Fernández, José F
Zamorano Gómez, José L
González, Vicente B
del Blanco, Bruno G
Pérez, Ignacio P
Moreno, Mercé R
Ereño, Ainhoa R
García Lledó, José A
Prieto, Juan
Villablanca, Alex
Raffo, Carlos
Pincetti, Christian
Conejeros, Carlos
Roman, Oscar
Rodriguez, Manuel
Varleta, Paola
Goldberg, Cindy
Sandoval, Jorge
Arriagada, German
Leon, Lucio
Potthoff, Sergio
Cobos, Jorge
Figueroa, Christian
Makotoko, Ellen
Fourie, Nyda
Burgess, Lesley
Nortje, Hendrik
Theron, Rust
Pillai, Perumal
Ranjith, Naresh
Trokis, Julien
Pillay, Soobramoney
Reddy, Jeevren
Nunkoo, Theema
Kapp, Cornelia
Urbach, Dorothea
Distiller, Lawrence
Horak, Adrian
van Zyl, Louis
Coetzee, Kathleen
Punt, Zelda
Bayat, Junaid
Dawood, Saleem
Mitha, Ismail
Padayachee, Trevenesan
Hoosen, Farzana
Dalby, Anthony
Prabhavathi
Gowdaiah, Prakash
Mehta, Vimal
Chag, Milan
Gadkari, Milind
Ramamurthee, Kannaiyan
Das, Asit
Sawhney, Jitendra S
Banerjee, Suvro
Sathe, Prachee
Adhyapak, Srilakshmi
Nguyen, Tuan
Pham, Vinh
Do, Huan
Nguyen, Anh
Nguyen, Hien
Truong, Binh
Jamil-Copley, Shahnaz
Lang, Chim
Pell, Alastair
Zaman, Azfar
Storey, Robert
Swanson, Neil
Smith, Simon
Sharman, David
Braganza, Denise
Hammond, Peter
Moriarty, Andrew
Bain, Stephen
Pye, Maurice
Sharp, Andrew
Blagden, Mark
Randeva, Harpal
Myhill, Timothy
Viswanathan, Girish
Keeling, Philip
Clifford, Piers
Saxena, Manish
Lyons, Kristopher
McMurray, John
Jaafar, Feeroz
Murphy, Clare
Cartwright, Simon
Abouglila, Kamal
Antalik, Lubomir
Krajci, Peter
Urban, Miroslav
Fazekas, Frantisek
Pella, Daniel
Koleny, Daniel
Vykoukalova, Tatiana
Macek, Vladimir
Vinanska, Daniela
Jamriskova, Livia
Such, Slavomir
Fulop, Peter
Farsky, Stefan
Bugan, Viliam
Strbova, Jaroslava
Micko, Karol
Palka Jr, Juraj
Sivak, Vladimir
Kristensen, Dalby
Refsgaard, Jens
Holmvang, Lene
Dixen, Ulrik
Nielsen, Henrik
Egstrup, Kenneth
Jensen, Lisette O
Sykulski, Roman
Rasmussen, Ole
Andries, Alin
Luckow, Anders
Nielsen, Gitte
Sørensen, Torben
Wongvipaporn, Chaiyasith
Chamnarnphol, Noppadol
Srimahachota, Suphot
Sansanayudh, Nakarin
Kuanprasert, Srun
Tresukosol, Damras
Sookananchai, Bancha
Kanadasi, Mehmet
Ozcan, Turkay
Kucuk, Murathan
Ongen, Zeki
Okuyan, Ertugrul
Arat, Alev
Acikel, Sadik
Yalcin, Ahmet
Guray, Umit
Ceyhan, Ceyhun
Ozer, Necla
Arslan, Sakir
Angerås, Oskar
Johnston, Nina
Weiderman, Ann-Charlotte
Bandh, Stellan
Hansen, Ole
Larnefeldt, Hans
Kusiak, Dawid
Lindholm, Carl-Johan
Hedman, Anders
Erlinge, David
Curiac, Dan
Lundman, Pia
Zucconi-Mazzini, Roberto
Aladellie, Layth
Jensen, Jens
Verwerft, Jan
Vrolix, Mathias
Faes, Dirk
Striekwold, Harry
Sinnaeve, Peter
Timmermans, Patrick
Guedes, Antoine
Delforge, Marc
Nimmegeers, Jan
Stammen, Francis
Buysschaert, Ian
Hoffer, Etienne
Hollanders, Geert
Vervoort, Geert
Coussement, Patrick
de Maeseneire, Stefan
Janssens, Luc
Gravdal, Stein A
Risberg, Knut
Gullestad, Lars
Hofseth, Ola D
Nilsen, Dennis
Lappegård, Knut T
van den Heuvel, Christian
Gibbs, Charlotte
Khusrawi, Alamdar
Arora, Satish
Tomala, Tadeusz
Kjærnli, Thorbjørn
Berg-Johansen, Jan
Hagemeier, Robert
Skjelvan, Gunnar
Colquhoun, David
Amerena, John
Morbey, Claire
Hammett, Christopher
Dart, Anthony
Lehman, Ronald
Hamilton, Andrew
Worthley, Matthew
Purnell, Peter
Whelan, Alan
MacIsaac, Richard
Arya, Ktut
Linjawi, Sultan
Proietto, Joseph
Prasad, Lakshman
Rodriguez, Aldo
Godoy, Armando
Rodriguez, Victor
Berrospi, Percy
Chavez, Carlos
Negron, Sandra
Heredia, Javier
Medina, Felix
Manrique, Helard
Cabrera, Walter
Cordova, Fernando
Quinteros, Trinidad
Haro, Jaime M
Regalado, Susana
Guitton, Javier
Arbanil, Hugo
Pansieri, Michel
Decoulx, Eric
Goube, Pascal
de Labriolle, Axel
Labeque, Jean N
Range, Gregoire
Cottin, Yves
Montalescot, Gilles
Cayla, Guillaume
Danchin, Nicolas
Angoulvant, Denis
Ferrario, Emile
Elbaz, Meyer
Dubreuil, Olivier
Steg, Philippe G
Fontaine, Caroline
Sorbets, Emmanuel
Omer, Hafiz
Al-Saif, Shukri
Al-Faleh, Hussam
Al-Shehri, Abdullah
Alshehri, Halia
Bazari, Rasha
Hei, Pak
Ying, Man
Chan, Michael
Wong, Michelle
Ma, Ronald
Siu, Shing C
Tsang, Chiu C
Ferrario, Maurizio
Assanelli, Emilio
Senni, Michele
Piatti, Piermarco
Calabrò, Paolo
Urbinati, Stefano
Michisanti, Massimo
Varbella, Ferdinando
de Cosmo, Salvatore
Trevisan, Roberto
Bellotti, Sandro
Di Pasquale, Giuseppe
Bongo, Angelo S
Uguccioni, Massimo
Mannucci, Edoardo
Mauro, Ciro
Ragonese, Mauro
Fresco, Claudio
Turturo, Maurizio
Marcucci, Rossella
Lievano Triana, Manuel J
Arana, Camilo
Accini, Jose
Botero, Rodrigo
Muzyk-Osikowicz, Marlena
Dada, Fredy T
Vallejo, Gregorio S
Manzur, Fernando
Isaza, Daniel
Molina, Dora
Mesa, Juan G
Quintero, Alvaro
Nyman, Kai
Mäkelä, Jyrki
Strand, Jorma
Nieminen, Sakari
Taurio, Jyrki
Kuusela, Matti
Valle, Timo
Pietilä, Mikko
Kekki, Sakari
Strandberg, Timo
Klutstein, Marc
Greenberg, Gabriel
Rozenman, Yoseph
Chorin, Ehud
Roguin, Ariel
Lewis, Basil
Bashkin, Amir
Tan, Edgar
Prado, Jose P
Ferrolino, Arthur
Babilonia, Noe
Barbas, Benny
Matiga, Generoso
Coching, Raul M
Drexel, Heinz
Brath, Helmut
Schnack, Christoph
Hanusch, Ursula
Fließer-Görzer, Evelyn
Paulweber, Bernhard
Ebenbichler, Christoph
Prager, Rudolf
Huber, Kurt
Wolzt, Michael
Auer, Johann
Berger, Rudolf
Schernthaner, Gerit-Holger
Stanciulescu, Gabriela
Creteanu, Mihai
Spiridon, Marilena
Dobreanu, Viorica
Vinereanu, Dragos
Iosipescu, Laura C
Istratoaie, Octavian
Coman, Ioan
Militaru, Constantin
Cinteza, Mircea
Bhatt, Deepak L
Fox, Kim
Harrington, Robert A
Leiter, Lawrence A
Mehta, Shamir R
Simon, Tabassome
Andersson, Marielle
Himmelmann, Anders
Steg, Philippe G
Diaz, Rafael
Amerena, John
Huber, Kurt
Sinnaeve, Peter R
Nicolau, José C
Kerr Saraiva, José F
Petrov, Ivo
Leiter, Lawrence A
Mehta, Shamir R
Corbalán, Ramón
Ge, Junbo
Zhao, Qiang
Botero, Rodrigo
Widimský, Petr
Kristensen, Steen D
Hartikainen, Juha
Danchin, Nicolas
Darius, Harald
Tse, Hung F
Kiss, Robert G
Pais, Prem
Lev, Eli
de Luca, Leonardo
Goto, Shinya
Ramos López, Gabriel A
Cornel, Jan H
Kontny, Frederic
Medina, Felix
Babilonia, Noe A
Opolski, Grzegorz
Vinereanu, Dragos
Zateyshchikov, Dmitry A
Ruda, Mikhail
Elamin, Omer
Kovář, František
Dalby, Anthony J
Jeong, Myung H
Bueno, Héctor
James, Stefan K
Chiang, Chern-En
Tresukosol, Damras
Ongen, Zeki
Ray, Kausik K
Parkhomenko, Alexander
McGuire, Darren K
Kosiborod, Mikhail N
Nguyen, Tuan Q
Andersson, Marielle
Chen, Jersey
Himmelmann, Anders
Leonsson-Zachrisson, Maria
Ridderstråle, Wilhelm
Bhatt, Deepak L
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 28 September-4 October 2019 394(10204):1169-1180
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Effects of alirocumab on cardiovascular and metabolic outcomes after acute coronary syndrome in patients with or without diabetes: a prespecified analysis of the ODYSSEY OUTCOMES randomised controlled trial
Autorzy :
Schwartz, Gregory G.
Steg, Ph. Gabriel
Bhatt, Deepak L.
Bittner, Vera A.
Diaz, Rafael
Goodman, Shaun G.
Harrington, Robert A.
Jukema, J. Wouter
Szarek, Michael
White, Harvey D.
Zeiher, Andreas M.
Tricoci, Pierluigi
Roe, Matthew T.
Mahaffey, Kenneth W.
Edelberg, Jay M.
Hanotin, Corinne
Lecorps, Guillaume
Moryusef, Angèle
Pordy, Robert
Sasiela, William J.
Tamby, Jean-François
Aylward, Philip E.
Drexel, Heinz
Sinnaeve, Peter
Dilic, Mirza
Lopes, Renato D.
Gotcheva, Nina N.
Prieto, Juan-Carlos
Yong, Huo
López-Jaramillo, Patricio
Pećin, Ivan
Reiner, Zeljko
Ostadal, Petr
Viigimaa, Margus
Nieminen, Markku S.
Chumburidze, Vakhtang
Marx, Nikolaus
Danchin, Nicolas
Liberopoulos, Evangelos
Montenegro Valdovinos, Pablo Carlos
Tse, Hung-Fat
Kiss, Robert Gabor
Xavier, Denis
Zahger, Doron
Valgimigli, Marco
Kimura, Takeshi
Kim, Hyo Soo
Kim, Sang-Hyun
Erglis, Andrejs
Laucevicius, Aleksandras
Kedev, Sasko
Yusoff, Khalid
Ramos López, Gabriel Arturo
Alings, Marco
Halvorsen, Sigrun
Correa Flores, Roger M.
Budaj, Andrzej
Morais, Joao
Dorobantu, Maria
Karpov, Yuri
Ristic, Arsen D.
Chua, Terrance
Murin, Jan
Fras, Zlatko
Dalby, Anthony J.
Tuñón, José
de Silva, H. Asita
Hagström, Emil
Landmesser, Ulf
Chiang, Chern-En
Sritara, Piyamitr
Guneri, Sema
Parkhomenko, Alexander
Ray, Kausik K.
Moriarty, Patrick M.
Vogel, Robert
Chaitman, Bernard
Kelsey, Sheryl F.
Olsson, Anders G.
Rouleau, Jean-Lucien
Simoons, Maarten L.
Alexander, Karen
Meloni, Chiara
Rosenson, Robert
Sijbrands, Eric J.G.
Tricoci, Pierluigi
Alexander, John H.
Armaganijan, Luciana
Bagai, Akshay
Bahit, Maria Cecilia
Brennan, J. Matthew
Clifton, Shaun
DeVore, Adam D.
Deloatch, Shalonda
Dickey, Sheila
Dombrowski, Keith
Ducrocq, Grégory
Eapen, Zubin
Endsley, Patricia
Eppinger, Arleen
Harrison, Robert W.
Hess, Connie Ng
Hlatky, Mark A.
Jordan, Joseph Dedrick
Knowles, Joshua W.
Kolls, Bradley J.
Kong, David F.
Leonardi, Sergio
Lillis, Linda
Maron, David J.
Marcus, Jill
Mathews, Robin
Mehta, Rajendra H.
Mentz, Robert J.
Moreira, Humberto Graner
Patel, Chetan B.
Bernardez-Pereira, Sabrina
Perkins, Lynn
Povsic, Thomas J.
Puymirat, Etienne
Schuyler Jones, William
Shah, Bimal R.
Sherwood, Matthew W.
Stringfellow, Kenya
Sujjavanich, Darin
Toma, Mustafa
Trotter, Charlene
Van Diepen, Sean
Wilson, Matthew D.
Yan, Andrew T.
Schiavi, Lilia B.
Garrido, Marcelo
Alvarisqueta, Andrés F.
Sassone, Sonia A.
Bordonava, Anselmo P.
Alves De Lima, Alberto E.
Schmidberg, Jorge M.
Duronto, Ernesto A.
Caruso, Orlando C.
Novaretto, Leonardo P.
Hominal, Miguel Angel
Montaña, Oscar R.
Caccavo, Alberto
Gomez Vilamajo, Oscar A.
Lorenzatti, Alberto J.
Cartasegna, Luis R.
Paterlini, Gustavo A.
Mackinnon, Ignacio J.
Caime, Guillermo D.
Amuchastegui, Marcos
Salomone, Oscar
Codutti, Oscar R.
Jure, Horacio O.
Bono, Julio OE
Hrabar, Adrian D.
Vallejos, Julio A.
Ahuad Guerrero, Rodolfo A.
Novoa, Federico
Patocchi, Cristian A.
Zaidman, Cesar J.
Giuliano, Maria E.
Dran, Ricardo D.
Vico, Marisa L.
Carnero, Gabriela S.
Guzman, Pablo N.
Medrano Allende, Juan C.
Garcia Brasca, Daniela F.
Bustamante Labarta, Miguel H
Nani, Sebastian
Blumberg, Eduardo DS
Colombo, Hugo R
Liberman, Alberto
Fuentealba, Victorino
Luciardi, Hector L
Waisman, Gabriel D
Berli, Mario A
Garcia Duran, Ruben O
Cestari, Horacio G
Luquez, Hugo A
Giordano, Jorge A
Saavedra, Silvia S
Zapata, Gerardo
Costamagna, Osvaldo
Llois, Susana
Waites, Jonathon H
Collins, Nicholas
Soward, Allan
Hii, Chris LS
Shaw, James
Arstall, Margaret A
Horowitz, John
Ninio, Daniel
Rogers, James F
Colquhoun, David
Oqueli Flores, Romulo E
Roberts-Thomson, Philip
Raffel, Owen
Lehman, Sam J
Aroney, Constantine
Coverdale, Steven GM
Garrahy, Paul J
Starmer, Gregory
Sader, Mark
Carroll, Patrick A
Dick, Ronald
Zweiker, Robert
Hoppe, Uta
Huber, Kurt
Berger, Rudolf
Delle-Karth, Georg
Frey, Bernhard
Weidinger, Franz
Faes, Dirk
Hermans, Kurt
Pirenne, Bruno
Leone, Attilio
Hoffer, Etienne
Vrolix, Mathias CM
De Wolf, Luc
Wollaert, Bart
Castadot, Marc
Dujardin, Karl
Beauloye, Christophe
Vervoort, Geert
Striekwold, Harry
Convens, Carl
Roosen, John
Barbato, Emanuele
Claeys, Marc
Cools, Frank
Terzic, Ibrahim
Barakovic, Fahir
Midzic, Zlatko
Pojskic, Belma
Fazlibegovic, Emir
Kulić, Mehmed
Durak-Nalbantic, Azra
Vulic, Dusko
Muslibegovic, Adis
Goronja, Boris
Reis, Gilmar
Sousa, Luciano
Nicolau, Jose C
Giorgeto, Flavio E
Silva, Ricardo P
Nigro Maia, Lilia
Rech, Rafael
Rossi, Paulo RF
Cerqueira, Maria José AG
Duda, Norberto
Kalil, Renato
Kormann, Adrian
Abrantes, José Antonio M
Pimentel Filho, Pedro
Soggia, Ana Priscila
de Santos, Mayler ON
Neuenschwander, Fernando
Bodanese, Luiz C
Michalaros, Yorghos L
Eliaschewitz, Freddy G
Vidotti, Maria H
Leaes, Paulo E
Botelho, Roberto V
Kaiser, Sergio
Manenti, Euler Roberto Fernandes
Precoma, Dalton B
Moura Jorge, Jose C
de B Silva, Pedro G
Silveira, Jose A
Saporito, Wladmir
Marin-Neto, Jose A
Feitosa, Gilson S
Ritt, Luiz Eduardo F
de Souza, Juliana A
Costa, Fernando
Souza, Weimar KSB
Reis, Helder JL
Machado, Leandro
Ayoub, José Carlos Aidar
Todorov, Georgi V
Nikolov, Fedya P
Velcheva, Elena S
Tzekova, Maria L
Benov, Haralambi O
Petranov, Stanislav L
Tumbev, Haralin S
Shehova-Yankova, Nina S
Markov, Dimitar T
Raev, Dimitar H
Mollov, Mihail N
Kichukov, Kostadin N
Ilieva-Pandeva, Katya A
Ivanova, Raya
Gospodinov, Maryana
Mincheva, Valentina M
Lazov, Petar V
Dimov, Bojidar I
Senaratne, Manohara
Stone, James
Kornder, Jan
Pearce, Stephen
Dion, Danielle
Savard, Daniel
Pesant, Yves
Pandey, Amritanshu
Robinson, Simon
Gosselin, Gilbert
Vizel, Saul
Hoag, Gordon
Bourgeois, Ronald
Morisset, Anne
Sabbah, Eric
Sussex, Bruce
Kouz, Simon
MacDonald, Paul
Diaz, Ariel
Michaud, Nicolas
Fell, David
Leung, Raymond
Vuurmans, Tycho
Lai, Christopher
Nigro, Frank
Davies, Richard
Nogareda, Gustavo
Vijayaraghavan, Ram
Ducas, John
Lepage, Serge
Mehta, Shamir
Cha, James
Dupuis, Robert
Fong, Peter
Lutchmedial, Sohrab
Rodes-Cabau, Josep
Fadlallah, Hussein
Cleveland, David
Huynh, Thao
Bata, Iqbal
Hameed, Adnan
Pincetti, Cristian
Potthoff, Sergio
Prieto, Juan C
Acevedo, Monica
Aguirre, Arnoldo
Vejar, Margarita
Yañez, Mario
Araneda, Guillermo
Fernandez, Mauricio
Perez, Luis
Varleta, Paola
Florenzano, Fernando
Huidobro, Laura
Raffo, Carlos A
Olivares, Claudia
Nahuelpan, Leonardo
Montecinos, Humberto
Chen, Jiyan
Dong, Yugang
Huang, Weijian
Wang, Jianzhong
Huang, Shi'An
Yao, Zhuhua
Li, Xiang
Cui, Lan
Lin, Wenhua
Sun, Yuemin
Wang, Jingfeng
Li, Jianping
Zhang, Xuelian
Zhu, Hong
Chen, Dandan
Huang, Lan
Dong, Shaohong
Su, Guohai
Xu, Biao
Su, Xi
Cheng, Xiaoshu
Lin, Jinxiu
Zong, Wenxia
Li, Huanming
Feng, Yi
Xu, Dingli
Yang, Xinchun
Ke, Yuannan
Lin, Xuefeng
Zhang, Zheng
Zheng, Zeqi
Luo, Zhurong
Chen, Yundai
Ding, Chunhua
Zhong, Yi
Zheng, Yang
Li, Xiaodong
Peng, Daoquan
Zhao, Shuiping
Li, Ying
Liu, Xuebo
Wei, Meng
Liu, Shaowen
Yu, Yihua
Qu, Baiming
Jiang, Weihong
Zhou, Yujie
Zhao, Xingsheng
Yuan, Zuyi
Guo, Ying
Xu, Xiping
Shi, Xubo
Ge, Junbo
Fu, Guosheng
Bai, Feng
Fang, Weiyi
Shou, Xiling
Yang, Xiangjun
Wang, Jian'An
Xiang, Meixiang
Sun, Yingxian
Lu, Qinghua
Zhang, Ruiyan
Zhu, Jianhua
Xu, Yizhou
Fan, Zhongcai
Li, Tianchang
Wu, Chun
Jaramillo, Nicolas
Sanchez Vallejo, Gregorio
Luna Botia, Diana C
Botero Lopez, Rodrigo
Molina De Salazar, Dora I
Cadena Bonfanti, Alberto J
Cotes Aroca, Carlos
Diego Higuera, Juan
Blanquicett, Marco
Barrera Silva, Sandra I
Garcia Lozada, Henry J
Coronel Arroyo, Julian A
Accini Mendoza, Jose L
Fernandez Ruiz, Ricardo L
Quintero Ossa, Alvaro M.
Manzur Jatin, Fernando G
Sotomayor Herazo, Aristides
Castellanos Parada, Jeffrey
Suarez Arambula, Rafael
Urina Triana, Miguel A
Fernandez Trujillo, Angela M
Strozzi, Maja
Car, Siniša
Jerić, Melita
Miličić, Davor
Benčić, Martina Lovrić
Pintarić, Hrvoje
Prvulović, Đeiti
Šikić, Jozica
Peršić, Viktor
Mileta, Dean
Štambuk, Kresimir
Babić, Zdravko
Tomulic, Vjekoslav
Lukenda, Josip
Mejic-Krstulovic, Stanka
Starcevic, Boris
Spinar, Jindrich
Horak, David
Velicka, Zdenek
Stasek, Josef
Alan, David
Machova, Vilma
Linhart, Ales
Novotny, Vojtech
Kaucak, Vladimir
Rokyta, Richard
Naplava, Robert
Coufal, Zdenek
Adamkova, Vera
Podpera, Ivo
Zizka, Jiri
Motovska, Zuzana
Marusincova, Ivana
Svab, Premysl
Heinc, Petr
Kuchar, Jiri
Povolny, Petr
Matuska, Jiri
Poulsen, Steen H
Raungaard, Bent
Clemmensen, Peter
Bang, Lia E
May, Ole
Bøttcher, Morten
Hove, Jens D
Frost, Lars
Gislason, Gunnar
Larsen, John
Betton Johansen, Peter
Hald, Flemming
Johansen, Peter
Jeppesen, Jørgen
Nielsen, Tonny
Kristensen, Kjeld S
Walichiewicz, Piotr Maria
Lomholdt, Jens D
Klausen, Ib C
Nielsen, Peter Kaiser
Davidsen, Flemming
Videbaek, Lars
Soots, Mai
Vahula, Veiko
Hedman, Anu
Soopõld, Üllar
Märtsin, Kaja
Jurgenson, Tiina
Kristjan, Arved
Helsinki, Juhani K
Vikman, Saila
Huikuri, Heikki
Airaksinen, Juhani
Coste, Pierre
Ferrari, Emile
Morel, Olivier
Montalescot, Gilles
Machecourt, Jacques
Barone-Rochette, Gilles
Mansourati, Jacques
Cottin, Yves
Leclercq, Florence
Belhassane, Abdelkader
Delarche, Nicolas
Boccara, Franck
Paganelli, Franck
Clerc, Jérôme
Schiele, Francois
Aboyans, Victor
Probst, Vincent
Berland, Jacques
Lefèvre, Thierry
Citron, Bernard
Khintibidze, Irakli
Shaburishvili, Tamaz
Pagava, Zurab
Ghlonti, Ramaz
Lominadze, Zaza
Khabeishvili, George
Hemetsberger, Rayyan
Edward, Kemala
Rauch-Kröhnert, Ursula
Stratmann, Matthias
Appel, Karl-Friedrich
Schmidt, Ekkehard
Omran, Heyder
Stellbrink, Christoph
Dorsel, Thomas
Lianopoulos, Emmanouil
Vöhringer, Hans Friedrich
Marx, Roger
Zirlik, Andreas
Schellenberg, Detlev
Heitzer, Thomas
Laufs, Ulrich
Werner, Christian
Marx, Nikolaus
Gielen, Stephan
Nuding, Sebastian
Winkelmann, Bernhard
Behrens, Steffen
Sydow, Karsten
Karakas, Mahir
Simonis, Gregor
Muenzel, Thomas
Werner, Nikos
Leggewie, Stefan
Böcker, Dirk
Braun-Dullaeus, Rüdiger
Toursarkissian, Nicole
Jeserich, Michael
Weißbrodt, Matthias
Schaeufele, Tim
Weil, Joachim
Völler, Heinz
Waltenberger, Johannes
Natour, Mohammed
Schmitt, Susanne
Müller-Wieland, Dirk
Steiner, Stephan
Heidenreich, Lothar
Offers, Elmar
Gremmler, Uwe
Killat, Holger
Rieker, Werner
Patsilinakos, Sotiris
Kartalis, Athanasios
Manolis, Athanassios
Sionis, Dimitrios
Chachalis, Geargios
Skoumas, Ioannis
Athyros, Vasilios
Vardas, Panagiotis
Parthenakis, Frangkiskos
Alexopoulos, Dimitrios
Hahalis, Georgios
Lekakis, John
Hatzitolios, Apostolos
Fausto Ovando, Sergio R
Arango Benecke, Juan L
Rodriguez De Leon, Edgar R
Yan, Bryan PY
Siu, David CW
Turi, Tibor
Merkely, Bela
Ungi, Imre
Lupkovics, Geza
Nagy, Lajos
Katona, András
Édes, István
Müller, Gábor
Horvath, Iván
Kapin, Tibor
Szigeti, Zsolt
Faluközy, József
Kumbla, Mukund
Sandhu, Manjinder
Annam, Sharath
Proddutur, Naveen Reddy
Regella, Reddy
Premchand, Rajendra K
Mahajan, Ajaykumar
Pawar, Sudhir
Abhyanakar, Atul D
Kerkar, Prafulla
Govinda, Ravishankar A
Oomman, Abraham
Sinha, Dhurjati
Patil, Sachin N
Kahali, Dhiman
Sawhney, Jitendra
Joshi, Abhijeet B
Chaudhary, Sanjeev
Harkut, Pankaj
Guha, Santanu
Porwal, Sanjay
Jujjuru, Srimannarayana
Pothineni, Ramesh B
Monteiro, Minguel R
Khan, Aziz
Iyengar, Shamanna S
Grewal, Jasprakash Singh
Chopda, Manoj
Fulwani, Mahesh C
Patange, Aparna
Sachin, Patil
Chopra, Vijay K
Goyal, Naresh K
Shinde, Rituparna
Manakshe, Gajendra V
Patki, Nitin
Sethi, Sumeet
Munusamy, Vengatesh
Karna, Sunil
Thanvi, Sunil
Adhyapak, Srilakshmi
Patil, Chandrakant
Pandurangi, Ulhas
Mathur, Rishabh
Gupta, Jugal
Kalashetti, Suhas
Bhagwat, Ajit
Raghuraman, Bagirath
Yerra, Shiv Kumar
Bhansali, Prasant
Borse, Rohidas
Rahul, Patil
Das, Srihari
Kumar, Vinay
Abdullakutty, Jabir
Saathe, Shireesh
Palimkar, Priya
Sathe, Shireesh
Atar, Shaul
Shechter, Michael
Mosseri, Morris
Arbel, Yaron
Ehud, Chorin
Ofer, Havakuk
Lotan, Chaim
Rosenschein, Uri
Katz, Amos
Henkin, Yaakov
Francis, Adi
Klutstein, Marc
Nikolsky, Eugenia
Zukermann, Robert
Turgeman, Yoav
Halabi, Majdi
Marmor, Alon
Kornowski, Ran
Jonas, Michael
Amir, Offer
Hasin, Yonathan
Rozenman, Yoseph
Fuchs, Shmuel
Zvi, Vered
Hussein, Osamah
Gavish, Dov
Vered, Zvi
Caraco, Yoseph
Elias, Mazen
Tov, Naveh
Wolfovitz, Efrat
Lishner, Michael
Elias, Nizar
Piovaccari, Giancarlo
De Pellegrin, Annamaria
Garbelotto, Raffaella
Guardigli, Gabriele
Marco, Valgimigli
Licciardello, Giovanni
Auguadro, Carla
Scalise, Filippo
Cuccia, Claudio
Salvioni, Alessandro
Musumeci, Giuseppe
Senni, Michelle
Calabrò, Paolo
Novo, Salvatore
Faggiano, Pompilio
Metra, Marco
De Cesare, Nicoletta B
Berti, Sergio
Cavallini, Claudio
Puccioni, Enrico
Galvani, Marcello
Tespili, Maurizio
Piatti, Piermarco
Palvarini, Michela
De Luca, Giuseppe
Violini, Roberto
De Leo, Alessandro
Olivari, Zoran
Perrone Filardi, Pasquale
Ferratini, Maurizio
Racca, Vittorio
Dai, Kazuoki
Shimatani, Yuji
Kamiya, Haruo
Ando, Kenji
Takeda, Yoshihiro
Morino, Yoshihiro
Hata, Yoshiki
Kimura, Kazuo
Kishi, Koichi
Michishita, Ichiro
Uehara, Hiroki
Higashikata, Toshinori
Hirayama, Atsushi
Hirooka, Keiji
Doi, Yasuji
Sakagami, Satoru
Taguchi, Shuichi
Koike, Akihiro
Fujinaga, Hiroyuki
Koba, Shinji
Kozuma, Ken
Kawasaki, Tomohiro
Ono, Yujiro
Shimizu, Masatoshi
Katsuda, Yousuke
Wada, Atsuyuki
Shinke, Toshiro
Kimura, Takeshi
Ako, Junya
Fujii, Kenshi
Takahashi, Toshiyuki
Sakamoto, Tomohiro
Nakao, Koichi
Furukawa, Yutaka
Sugino, Hiroshi
Tamura, Ritsu
Mano, Toshiaki
Uematsu, Masaaki
Utsu, Noriaki
Ito, Kashima
Haraguchi, Takuya
Sato, Katsuhiko
Ueda, Yasunori
Nishibe, Akira
Fujimoto, Kazuteru
Masutani, Motomaru
Yoon, Jung Han
Kim, Hack-Lyoung
Park, Hun Sik
Chae, In-Ho
Kim, Moo Hyun
Jeong, Myung Ho
Rha, Seungwoon
Kim, Chongjin
Kim, Hyo-Soo
Kim, Hae Young
Hong, Taekjong
Tahk, Seung-Jea
Kim, Youngkwon
Busmane, Arija
Pontaga, Natalija
Strelnieks, Aldis
Mintale, Iveta
Sime, Iveta
Petrulioniene, Zaneta
Kavaliauskiene, Roma
Jurgaitiene, Ruta
Sakalyte, Gintare
Slapikas, Rimvydas
Norkiene, Sigute
Misonis, Nerijus
Kibarskis, Aleksandras
Kubilius, Raimondas
Bojovski, Stojko
Lozance, Nensi
Kjovkaroski, Aleksandar
Doncovska, Snezana
Ong, Tiong Kiam
Kasim, Sazzli
Maskon, Oteh
Kandasamy, Balachandran
Liew, Houng B
Wan Mohamed, Wan Mohd Izani
García Castillo, Armando
Carrillo Calvillo, Jorge
Fajardo Campos, Pedro
Núñez Fragoso, Juan Carlos
Bayram Llamas, Edmundo Alfredo
Alcocer Gamba, Marco Antonio
Carranza Madrigal, Jaime
González Salas, Luis Gerardo
López Rosas, Enrique
González Díaz, Belinda
Salcido Vázquez, Eduardo
Nacoud Ackar, Alfredo
Llamas Esperón, Guillermo Antonio
Martínez Sánchez, Carlos Rodolfo
Guerrero De Leon, María
Suarez Otero, Rodrigo
Fanghänel Salmón, Guillermo
Pérez Ríos, Jesús Antonio
Garza Ruíz, José Angel
Breedveld, Robert W
Feenema-Aardema, Margriet
Borger-Van Der Burg, Alida
Hoogslag, Pieter AM
Suryapranata, Harry
Oomen, Antonius
Van Haelst, Paulus
Wiersma, Jacobijne J
Basart, Dirk
Van Der Wal, Ruud MA
Zwart, Peter
Monraats, Pascalle
Van Kesteren, Henricus
Karalis, Ioannis
Jukema, Johan
Verdel, Gerardus JE
Brueren, Bart RG
Troquay, Roland PTh
Viergever, Eric P
Al-Windy, Nadea YY
Bartels, Gerard L
Cornel, Jan H
Hermans, Walter RM
Herrman, Johannes PR
Bos, Robert J
Groutars, Reginald GEJ
Van Der Zwaan, Coenraad C
Kaplan, Refik
Lionarons, Raymond
Ronner, Eelko
Groenemeijer, Bjorn E
Bronzwaer, Patrick NA
Liem, Anho AH
Rensing, Bernard JWM
Bokern, Marcel JJA
Nijmeijer, Remco
Hersbach, Ferry MRJ
Willems, Frank F
Gosselink, Antonius TM
Rasoul, Saman
Elliott, John
Wilkins, Gerard
Fisher, Raewyn
Scott, Douglas
Hart, Hamish
Stewart, Ralph
Harding, Scott
Ternouth, Ian
Fisher, Nicholas
Wilson, Samuel
Aitken, Denise
Anscombe, Russell
Davidson, Laura
Tomala, Tadeusz
Nygård, Ottar
Sparby, Jon Arne
Andersen, Kjell
Gullestad, Lars
Jortveit, Jarle
Munk, Peter S
Singsaas, Erlend gyllensten
Hurtig, Ulf
Calderon Ticona, Jorge R
Durand Velasquez, Julio R
Negron Miguel, Sandra A
Sanabria Perez, Enrique S
Carrion Chambilla, Jesus M
Chavez Ayala, Carlos A
Castillo Leon, Reynaldo P
Vargas Gonzales, Rolando J
Hernandez Zuniga, Jose D
Camacho Cosavalente, Luis A
Bravo Mannucci, Jorge E
Heredia Landeo, Javier
Llerena Navarro, Nassip C
Roldan Concha, Yudy M
Rodriguez Chavez, Víctor E
Anchante Hernandez, Henry A
Zea Nunez, Carlos A
Mogrovejo Ramos, Walter
Ferrolino, Arthur
Sy, Rosa Allyn G
Tirador, Louie
Sy, Rody G
Matiga, Generoso
Coching, Raul Martin
Bernan, Alisa
Rogelio, Gregorio
Morales, Dante D.
Tan, Edgar
Sulit, Dennis Jose
Wlodarczak, Adrian
Jaworska, Krystyna
Skonieczny, Grzegorz
Pawlowicz, Lidia
Wojewoda, Pawel
Busz-Papiez, Benita
Bednarski, Janusz
Goch, Aleksander
Staneta, Pawel
Dulak, Elzbieta
Saminski, Krzysztof
Krasowski, Wlodzimierz
Sudnik, Wanda
Zurakowski, Aleksander
Skorski, Marcin
Miklaszewicz, Beata
Kubica, Jacek
Andrzej Lipko, Jan
Kostarska-Srokosz, Edyta
Piepiorka, Marek
Drzewiecka, Anna
Stasiewski, Arkadiusz
Blicharski, Tomasz
Bystryk, Leszek
Szpajer, Michal
Korol, Marek
Czerski, Tomasz
Mirek-Bryniarska, Ewa
Gniot, Jacek
Lubinski, Andrzej
Gorny, Jerzy
Franek, Edward
Raczak, Grzegorz
Szwed, Hanna
Monteiro, Pedro
Mesquita Bastos, Jose
Pereira, Helder H
Martins, Dinis
Seixo, Filipe
Mendonça, Carlos
Botelho, Ana
Caetano, Francisca
Minescu, Bogdan
Istratoaie, Octavian
Tesloianu, Dan N
Cristian, Gabriel
Dumitrescu, Silviu
Podoleanu, Cristian GC
Constantinescu, Mircea CA
Bengus, Cristina M
Militaru, Constantin
Rosu, Doina
Parepa, Irinel R
Matei, Adrian V
Alexandru, Tom M
Malis, Mihaela
Coman, Ioan
Stanescu-Cioranu, Rodica
Dimulescu, Doina
Shvarts, Yury
Orlikova, Olga
Kobalava, Zhanna
Barbarash, Olga L
Markov, Valentin
Lyamina, Nadezhda
Gordienko, Alexander
Zrazhevsky, Konstantin
Vishnevsky, Alexander Y
Gurevich, Victor
Stryuk, Raisa
Lomakin, Nikita V
Bokarev, Igor
Khlevchuk, Tatiana
Shalaev, Sergey
Khaisheva, Larisa
Chizhov, Petr
Viktorova, Inna
Osokina, Natalya
Shchekotov, Vladimir
Akatova, Evgenia
Chumakova, Galina
Libov, Igor
Voevoda, Mikhail I
Tretyakova, Tatyana V
Baranov, Evgeny
Shustov, Sergey
Yakushin, Sergey
Gordeev, Ivan
Khasanov, Niiaz
Reshetko, Olga
Sotnikova, Tatiana
Molchanova, Olga
Nikolaev, Konstantin
Gapon, Liudmila
Baranova, Elena
Shogenov, Zaur
Kosmachova, Elena
Karpov, Yuriy
Povzun, Anton
Egorova, Liudmila
Tyrenko, Vadim V
Ivanov, Igor G
Ilya, Masterov
Kanorsky, Sergey
Simic, Dragan
Ivanovic, Nikola
Davidovic, Goran
Tasic, Nebojsa
Asanin, Milika R.
Stojic, Stevo
Apostolovic, Svetlana R.
Ilic, Stevan
Putnikovic Tosic, Biljana
Stankovic, Aleksandar
Arandjelovic, Aleksandra
Radovanovic, Slavica
Todic, Branislava
Balinovac, Jovan
Dincic, Dragan V.
Seferovic, Petar
Karadzic, Ana
Dodic, Slobodan
Dimkovic, Sinisa
Jakimov, Tamara
Poh, Kian-Keong
Ong, Hean Yee
Tang I-Shing, Justin
Micko, Karol
Nociar, Jan
Pella, Daniel
Fulop, Peter
Hranai, Marian
Palka, Juraj
Mazur, Juraj
Majercák, Ivan
Dzupina, Andrej
Fazekas, František
Gonsorcik, Jozef
Bugan, Viliam
Selecky, Juraj
Kamensky, Gabriel
Strbova, Jaroslava
Smik, Rudolf
Dukat, Andrej
Žuran, Ivan
Poklukar, Janez
Černič Šuligoj, Nataša
Cevc, Matija
Cyster, Henry P
Ranjith, Naresh
Corbett, Clive
Bayat, Junaid
Makotoko, Ellen Makoali
du Toit Theron, Hendrik
Kapp, Ilse E
de V Basson, Matthys M
Lottering, Hanlie
Van Aswegen, Dina
Van Zyl, Louis J
Sebastian, Peter J
Pillay, Thayabran
Saaiman, Jan A
Commerford, Patrick J
Cassimjee, Soraya
Riaz, Garda
Ebrahim, Iftikhar O
Sarvan, Mahomed
Mynhardt, Joseph H
Reuter, Helmuth
Moodley, Rajendran
Vida, Manuel
Cequier Fillat, Angel R.
Bodí Peris, Vicente
Fuentes Jimenez, Francisco
Marín, Francisco
Cruz Fernández, Jose M
Hidalgo Urbano, Rafael Jesus
Gil-Extremera, Blas
Toledo, Pablo
Worner Diz, Fernando
Garcia-Dorado, David
Iñiguez, Andres
Tuñón Fernández, José
Gonzalez-Juanatey, Jose R
Fernandez Portales, Javier
Civeira Murillo, Fernando
Matas Pericas, Laia
Zamorano, Jose Luis
De Mora Martin, Manuel
Bruguera Cortada, Jordi
Alonso Martin, Joaquin J
Serrano Antolin, Jose Maria
De Berrazueta Fernández, José R
Vázquez de Prada, José Antonio
Díaz Fernández, Jose Francisco
García Lledó, José Alberto
Cosín Sales, Juan
Botas Rodriguez, Javier
Gusi Tragant, Gabriel
Benedicto, Amparo
Gonzalez-Juanatey, Carlos
Camprubí Potau, Mercedes
Plaza Perez, Ignacio
De La Tassa, César Morís
Loma-Osorio Rincon, Pablo
Balaguer Recena, Javier
Escudier, Juan M
Payeras, Antonio Coca
Alonso Orcajo, Norberto
Valdivielso, Pedro
Constantine, Godwin
Haniffa, Ruvaiz
Tissera, Nirmali
Amarasekera, Stanley
Ponnamperuma, Chandrike
Fernando, Nimali
Fernando, Kaputella
Jayawardena, Jayanthimala
Wijeyasingam, Santharaj
Ranasinghe, Gotabhaya
Ekanayaka, Ruvan
Mendis, Sepalika
Senaratne, Vajira
Mayurathan, Gnanamoorthy
Sirisena, Thilak
Rajapaksha, Ajantha
Herath, Jagath I
Amarasena, Naomali
Berglund, Stefan
Rasmanis, Gundars
Vedin, Ola
Witt, Nils
Mourtzinis, Georgios
Nicol, Peter
Hansen, Ole
Romeo, Stefano
Agergaard Jensen, Steen
Torstensson, Ingemar
Ahremark, Ulf
Sundelin, Torbjörn
Moccetti, Tiziano
Müller, Christian
Mach, Francois
Binde, Ronald
Tsai, Wei-Chuan
Ueng, Kwo-Chang
Lai, Wen-Ter
Liu, Ming-En
Hwang, Juey-Jen
Yin, Wei-Hsian
Hsieh, I-Chang
Hsieh, Ming-Jer
Lin, Wei Hsiang
Kuo, Jen-Yuan
Huang, Tsuei-Yuan
Fang, Chih-Yuan
Kaewsuwanna, Pinij
Soonfuang, Wasant
Jintapakorn, Woravut
Sukonthasarn, Apichard
Wongpraparut, Nattawut
Sastravaha, Krisada
Sansanayudh, Nakarin
Kehasukcharoen, Wirash
Piyayotai, Dilok
Chotnoparatpat, Paiboon
Camsari, Ahmet
Kultursay, Hakan
Mutlu, Bulent
Ersanli, Murat
Demirtas, Mustafa
Kirma, Cevat
Ural, Ertan
Koldas, Lale
Karpenko, Oleksandr
Prokhorov, Alexander
Vakaluyk, Ihor
Myshanych, Halyna
Reshotko, Dmytro
Batushkin, Valeriy
Rudenko, Leonid
Kovalskyi, Ihor
Kushnir, Mykola
Tseluyko, Vira
Mostovoy, Yuriy
Stanislavchuk, Mykola
Kyiak, Yulian
Karpenko, Yuriy
Malynovsky, Yaroslav
Klantsa, Andriy
Kutniy, Oles
Amosova, Ekaterina
Tashchuk, Viktor
Leshchuk, Oleh
Rishko, Mykola
Kopytsya, Mykola
Yagensky, Andriy
Vatutin, Mykola
Bagriy, Andriy
Barna, Olga M
Ushakov, Olexiy
Dzyak, Georgiy
Goloborodko, Borys
Rudenko, Anatolii
Zheleznyy, Volodymyr
Trevelyan, Jasper
Zaman, Azfar
Lee, Kaeng
Moriarty, Andrew
Aggarwal, Rajesh K
Clifford, Piers
Wong, Yuk-Ki
Iqbal, Syed MR
Subkovas, Eduardas
Braganza, Denise
Sarkar, David
Storey, Robert
Griffiths, Huw
McClure, Sam
Muthusamy, Rangasamy
Smith, Simon
Kurian, John
Levy, Terry
Barr, Craig
Kadr, Honer
Gerber, Robert
Simaitis, Audrius
Soran, Handrean
Mathur, Anthony
Brodison, Adrian
Ayaz, Mohammad
Cheema, Muhammad
Oliver, Richard
Thackray, Simon
Mudawi, Telal
Rahman, Gohar
Sultan, Ayyaz
Sharman, David
Sprigings, David
Butler, Rob
Wilkinson, Peter
Lip, Gregory YH
Halcox, Julian
Gallagher, Sean
Ossei-Gerning, Nicholas
Vardi, Gil
Baldari, Duccio
Brabham, David
Treasure II, Charles
Dahl, Charles
Palmer, Bruce
Wiseman, Alan
Khan, Abul
Puri, Sanjeev
Mohart, Ann Elizabeth
Ince, Carlos
Flores, Enrique
Wright, Scott
Cheng, Shi-Chi
Rosenberg, Michael
Rogers, Jr William
Kosinski, Edward
Forgosh, Les
Waltman, Jonathan
Khan, Misal
Shoukfeh, Mohammad
Dagher, Georges
Cambier, Patrick
Lieber, Ira
Kumar, Priya
East, Cara
Krichmar, Perry
Hasan, Mian
White, Lindsey
Knickelbine, Thomas
Haldis, Thomas
Gillespie, Eve
Amidon, Thomas
Suh, David
Arif, Imran
Abdallah, Mouhamad
Akhter, Faiq
Carlson, Eric
D'Urso, Michael
El-Ahdab, Fadi
Nelson, William
Moriarty, Katie
Harris, Barry
Cohen, Steven
Carter, Luther
Doty, Daniel
Sabatino, Kenneth
Haddad, Tariq
Malik, Amir
Rao, Sunder
Mulkay, Angel
Jovin, Ion
Klancke, Kim
Malhotra, Vinay
Devarapalli, Sai K
Koren, Michael
Chandna, Harish
Dodds III, George
Goraya, Tauqir
Bengston, James
Janik, Matthew
Moran, Joseph
Sumner, Andrew
Kobayashi, John
Davis, William
Yazdani, Shahram
Pasquini, John
Thakkar, Maitreya
Vedere, Amarnath
Leimbach, Wayne
Rider, James
Fenton, Sarah
Singh, Narendra
Shah, Anil V
Janosik, Denise
Pepine, Carl
Berman, Brett
Gelormini, Joseph
Daniels, Christopher
Richard, Kerensky
Keating, Friederike
Kondo, Nicholas I
Shetty, Sanjay
Levite, Howard
Waider, Winfried
Takata, Theodore
Abu-Fadel, Mazen
Shah, Vipul
Aggarwal, Rahul
Izzo, Mark
Kumar, Anil
Hattler, Brack
Do, Rose
Link, Chad
Bortnick, Anna
Kinzfogl III, George
Ghitis, Arnold
Larry, John
Teufel, Edward
Kuhlman, Peter
Mclaurin, Brent
Zhang, Wenwu
Thew, Stephen
Abbas, Jalal
White, Matthew
Islam, Othman
Subherwal, Sumeet
Ranadive, Nandkishore
Vakili, Babak
Gring, Christian
Henderson, David
Schuchard, Timothy
Farhat, Naim
Kline, Geoffrey
Mahal, Sharan
Whitaker, Jack
Speirs, Shawn
Andersen, Rolf
Daboul, Nizar
Horwitz, Phillip
Zahr, Firas
Ponce, George
Jafar, Zubair
Mcgarvey, Jr Joseph
Panchal, Vipul
Voyce, Stephen
Blok, Thomas
Sheldon, William
Azizad, Masoud M
Schmalfuss, Carsten
Picone, Mark
Pederson, Robert
Herzog, Jr William
Friedman, Keith
Lindsey, Jason
Nowins, Rosemary
Timothy, Eichenlaub
Leonard, Parilak
Lepor, Norman
El Shahawy, Mahfouz
Weintraub, Howard
Irimpen, Anand
Alonso, Alvaro
May, Wade
Christopher, Daniels
Galski, Thomas
Chu, Alan
Mody, Freny
Ramin, Ebrahimi
Hodes, Zachary
Rossi, Joseph
Rose, Gregory
Fairlamb, James
Lambert, Jr Charles
Raisinghani, Ajit
Abbate, Antonio
Vetrovec, George
King, Marilyn
Carey, Charles
Gerber, Jaime
Younis, Liwa
Park, Hyeun (Tom)
Vidovich, Mladen
Knutson, Thomas
Friedman, Dennis
Chaleff, Fred
Loussararian, Arthur
Rozeman, Phillip
Kimmelstiel, Carey
Kuvin, Jeffrey
Silver, Kevin
Foster, Malcolm
Tonnessen, Glen
Espinoza, Andrey
Amlani, Mohamadali
Wali, Andreas
Malozzi, Christopher
Jong, Geert T
Massey, Clara
Wattanakit, Keattiyoat
O'Donnell, Philip J.
Singal, Dinesh
Jaffrani, Naseem
Banuru, Sridhar
Fisher, Daniel
Xenakis, Mark
Perlmutter, Neal
Bhagwat, Ravi
Strader, Jr James
Blonder, Ronald
Akyea-Djamson, Ayim
Labroo, Ajay
Lee, Kwan
Marais, H. John
Claxton, Jr Edmund
Weiss, Robert
Kathryn, Rohr
Berk, Martin
Rossi, Peter
Joshi, Parag
Khera, Amit
Khaira, Ajit S
Kumkumian, Greg
Lupovitch, Steven
Purow, Joshua
Welka, Stephen
Hoffman, David
Fischer, Stuart
Soroka, Eugene
Eagerton, Donald
Pancholy, Samir
Ray, Michael
Erenrich, Norman
Farrar, Michael
Pollock, Stewart
French, William J
Diamantis, Steve
Guy, Douglas
Gimple, Lawrence
Neustel, Mark
Schwartz, Steven
Pereira, Edward
Albert, Seals
Spriggs, Douglas
Strain, Janet
Mittal, Suneet
Vo, Anthony
Chane, Majed
Hall, Jason
Vijay, Nampalli
Lotun, Kapildeo
Lester, F. Martin
Nahhas, Ahed
Pope, Theodore
Nager, Paul
Vohra, Rakesh
Sharma, Mukesh
Bashir, Riyaz
Ahmed, Hinan
Berlowitz, Michael
Fishberg, Robert
Barrucco, Robert
Yang, Eric
Radin, Michael
Sporn, Daniel
Stapleton, Dwight
Eisenberg, Steven
Landzberg, Joel
Mcgough, Martin
Turk, Samir
Schwartz, Michael
Sundram, P. Sandy
Jain, Diwakar
Zainea, Mark
Bayron, Carlos
Karlsberg, Ronald
Dohad, Suhail
Lui, Henry
Keen, William
Westerhausen, Jr Donald
Khurana, Sandeep
Agarwal, Himanshu
Birchem, Jessica
Penny, Jr William
Chang, Mark
Murphy, Sherrill
Henry, John
Schifferdecker, Branislav
Gilbert, John M
Chalavarya, Gopal
Eaton, Charles
Schmedtje, Jr John F
Christenson, Stuart
Dotani, Imran
Denham, Douglas
Macdonell, Alexander
Gibson, Paul
Rahman, Aref
Al Joundi, Tammam
Assi, Nizar
Conrad, Gary
Kotha, Purushotham
Love, Michael
Giesler, Gregory
Rubenstein, Howard
Gamil, Dawood
Akright, Laura
Krawczyk, Justine
Cobler, Joanne
Wells, Terry
Welker, James
Foster, Robert
Gilmore, Richard
Anderson, Jay
Jacoby, Douglas
Harris, Bill
Gardner, Geraldine
Dandillaya, Ramprasad
Vora, Kishor
Kostis, John
Hunter, John
Laxson, David
Ball, Eric
Wells, Terry
Vora, Kishor
Ball, Eric
Welker, James
Lopes, Renato
Egydio, Flavia
Kawakami, Anelise
Oliveira, Janaina
Wozniak, Julianna
Matthews, Alexander
Ratky, Caroline
Valiris, Janine
Berdan, Lisa
Hepditch, Anita
Quintero, Kirby
Rorick, Tyrus
Westbrook, Melissa
Pascual, Andrea
Rovito, Carla
Bezault, Madeleine
Drouet, Elodie
Simon, Tabassome
White, Harvey D.
Alsweiler, Caroline
Luyten, Anne
Butters, Julie
Griffith, Liddy
Shaw, Michelle
Grunberg, Lena
Islam, Shahidul
Brégeault, Marie-France
Bougon, Nathalie
Faustino, Douglas
Fontecave, Sylvie
Murphy, Judith
Verrier, Melanie
Agnetti, Veronique
Andersen, Dorthe
Badreddine, Emmy
Bekkouche, Mhamed
Bouancheau, Cecile
Brigui, Imane
Brocklehurst, Maddy
Cianciarulo, Joseph
Devaul, Dawn
Domokos, Szilvia
Gache, Cecile
Gobillot, Caroline
Guillou, Severine
Healy, Jan
Heath, Megan
Jaiwal, Gayatri
Javierre, Carine
Labeirie, Julien
Monier, Myriam
Morales, Ulises
Mrabti, Asmaa
Mthombeni, Bicky
Okan, Betim
Smith, Lucile
Sheller, Jennifer
Sopena, Sebastien
Pellan, Valerie
Benbernou, Fadela
Bengrait, Nafissa
Lamoureux, Maud
Kralova, Katarina
Scemama, Michel
Bejuit, Raphael
Coulange, Anthony
Berthou, Christelle
Repincay, Jérôme
Lorenzato, Christelle
Etienne, Alexis
Gouet, Valerie
Lecorps, Guillaume
Loizeau, Virginie
Normand, Mickael
Ourliac, Anne
Rondel, Christelle
Adamo, Antony
Beltran, Pascale
Barraud, Pauline
Dubois-Gache, Helene
Halle, Benjamin
Metwally, Lamia
Mourgues, Maxime
Sotty, Marc
Vincendet, Marion
Cotruta, Raluca
Chengyue, Zhu
Fournie-Lloret, Dominique
Morrello, Christine
Perthuis, Aurelie
Picault, Patrick
Zobouyan, Isabelle
Colhoun, Helen M.
Dempsey, Michael A.
McClanahan, Mark A
Ray, Kausik K
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Diabetes & Endocrinology August 2019 7(8):618-628
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Chronic heart failure – Impact of the condition on patients and the healthcare system in the Czech Republic: A retrospective cost-of-illness analysis
Autorzy :
Pavlušová, Marie
Pokaż więcej
Źródło :
In Cor et Vasa June 2018 60(3):e224-e233
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Increased dose of diuretics correlates with severity of heart failure and renal dysfunction and does not lead to reduction of mortality and rehospitalizations due to acute decompensation of heart failure; data from AHEAD registry
Autorzy :
Pavlusova, Marie
Pokaż więcej
Źródło :
In Cor et Vasa June 2018 60(3):e215-e223
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Rivaroxaban with or without aspirin in patients with stable coronary artery disease: an international, randomised, double-blind, placebo-controlled trial
Autorzy :
SALA, JORGELINA
CARTASEGNA, LUIS
VICO, MARISA
HOMINAL, MIGUEL ANGEL
HASBANI, EDUARDO
CACCAVO, ALBERTO
ZAIDMAN, CESAR
VOGEL, DANIEL
HRABAR, ADRIAN
SCHYGIEL, PABLO OMAR
CUNEO, CARLOS
LUQUEZ, HUGO
MACKINNON, IGNACIO J.
AHUAD GUERRERO, RODOLFO ANDRES
COSTABEL, JUAN PABLO
BARTOLACCI, INES PALMIRA
MONTANA, OSCAR
BARBIERI, MARIA
GOMEZ VILAMAJO, OSCAR
GARCIA DURAN, RUBEN OMAR
SCHIAVI, LILIA BEATRIZ
GARRIDO, MARCELO
INGARAMO, ADRIAN
BORDONAVA, ANSELMO PAULINO
PELAGAGGE, MARIA JOSE
NOVARETTO, LEONARDO
ALBISU DI GENNERO, JUAN PABLO
IBANEZ SAGGIA, LUZ MARIA
ALVAREZ, MOIRA
VITA, NESTOR ALEJANDRO
MACIN, STELLA MARIS
DRAN, RICARDO DARIO
CARDONA, MARCELO
GUZMAN, LUIS
SARJANOVICH, RODOLFO JUAN
CUADRADO, JESUS
NANI, SEBASTIAN
LITVAK BRUNO, MARCOS RAUL
CHACON, CAROLINA
MAFFEI, LAURA ELENA
GRINFELD, DIEGO
VENSENTINI, NATALIA
MAJUL, CLAUDIO RODOLFO
LUCIARDI, HECTOR LUCAS
GONZALEZ COLASO, PATRICIA DEL CARMEN
FERRE PACORA, FREDY ANTONI
VAN DEN HEUVEL, PAUL
VERHAMME, PETER
ECTOR, BAVO
DEBONNAIRE, PHILIPPE
VAN DE BORNE, PHILIPPE
LEROY, JEAN
SCHROE, HERMAN
VRANCKX, PASCAL
ELEGEERT, IVAN
HOFFER, ETIENNE
DUJARDIN, KARL
INDIO DO BRASIL, CLARISSE
PRECOMA, DALTON
ABRANTES, JOSE ANTONIO
MANENTI, EULER
REIS, GILMAR
SARAIVA, JOSE
MAIA, LILIA
HERNANDES, MAURO
ROSSI, PAULO
ROSSI DOS SANTOS, FABIO
ZIMMERMANN, SERGIO LUIZ
RECH, RAFAEL
ABIB JR, EDUARDO
LEAES, PAULO
BOTELHO, ROBERTO
DUTRA, OSCAR
SOUZA, WEIMAR
BRAILE, MARIA
IZUKAWA, NILO
NICOLAU, JOSE CARLOS
TANAJURA, LUIZ FERNANDO
SERRANO JUNIOR, CARLOS VICENTE
MINELLI, CESAR
NASI, LUIZ ANTONIO
OLIVEIRA, LIVIA
DE CARVALHO CANTARELLI, MARCELO JOSE
TYTUS, RICHARD
PANDEY, SHEKHAR
LONN, EVA
CHA, JAMES
VIZEL, SAUL
BABAPULLE, MOHAN
LAMY, ANDRE
SAUNDERS, KEVIN
BERLINGIERI, JOSEPH
KIAII, BOB
BHARGAVA, RAKESH
MEHTA, PRAVINSAGAR
HILL, LAURIE
FELL, DAVID
LAM, ANDY
AL-QOOFI, FAISAL
BROWN, CRAIG
PETRELLA, ROBERT
RICCI, JOSEPH A
GLANZ, ANTHONY
NOISEUX, NICOLAS
BAINEY, KEVIN
MERALI, FATIMA
HEFFERNAN, MICHAEL
DELLA SIEGA, ANTHONY
DAGENAIS, GILLES R
DAGENAIS, FRANCOIS
BRULOTTE, STEEVE
NGUYEN, MICHEL
HARTLEIB, MICHAEL
GUZMAN, RANDOLPH
BOURGEOIS, RONALD
RUPKA, DENNIS
KHAYKIN, YAARIV
GOSSELIN, GILBERT
HUYNH, THAO
PILON, CLAUDE
CAMPEAU, JEAN
PICHETTE, FRANCIS
DIAZ, ARIEL
JOHNSTON, JAMES
SHUKLE, PRAVIN
HIRSCH, GREGORY
RHEAULT, PAUL
CZARNECKI, WLODZIMIERZ
ROY, ANNIE
NAWAZ, SHAH
FREMES, STEPHEN
SHUKLA, DINKAR
JANO, GABRIEL
COBOS, JORGE LEONARDO
CORBALAN, RAMON
MEDINA, MARCELO
NAHUELPAN, LEONARDO
RAFFO, CARLOS
PEREZ, LUIS
POTTHOFF, SERGIO
STOCKINS, BENJAMIN
SEPULVEDA, PABLO
PINCETTI, CHRISTIAN
VEJAR, MARGARITA
TIAN, HONGYAN
WU, XUESI
KE, YUANNAN
JIA, KAIYING
YIN, PENGFEI
WANG, ZHAOHUI
YU, LITIAN
WU, SHULIN
WU, ZONGQUI
LIU, SHAO WEN
BAI, XIAO JUAN
ZHENG, YANG
YANG, PING
YANG, YUN MEI
ZHANG, JIWEI
GE, JUNBO
CHEN, XIAO PING
LI, JUNXIA
HU, TAO HONG
ZHANG, RUIYAN
ZHENG, ZHE
CHEN, XIN
TAO, LIANG
LI, JIANPING
HUANG, WEIJIAN
FU, GUOSHENG
LI, CHUNJIAN
DONG, YUGANG
WANG, CHUNSHENG
ZHOU, XINMIN
KONG, YE
SOTOMAYOR, ARISTIDES
ACCINI MENDOZA, JOSE LUIS
CASTILLO, HENRY
URINA, MIGUEL
AROCA, GUSTAVO
PEREZ, MARITZA
MOLINA DE SALAZAR, DORA INES
SANCHEZ VALLEJO, GREGORIO
FERNANDO, MANZUR J
GARCIA, HENRY
GARCIA, LUIS HERNANDO
ARCOS, EDGAR
GOMEZ, JUAN
CUERVO MILLAN, FRANCISCO
TRUJILLO DADA, FREDY ALBERTO
VESGA, BORIS
MORENO SILGADO, GUSTAVO ADOLFO
ZIDKOVA, EVA
LUBANDA, JEAN-CLAUDE
KALETOVA, MARKETA
KRYZA, RADIM
MARCINEK, GABRIEL
RICHTER, MAREK
SPINAR, JINDRICH
MATUSKA, JIRI
TESAK, MARTIN
MOTOVSKA, ZUZANA
BRANNY, MARIAN
MALY, JIRI
MALY, MARTIN
WIENDL, MARTIN
FOLTYNOVA CAISOVA, LENKA
SLABY, JOSEF
VOJTISEK, PETR
PIRK, JAN
SPINAROVA, LENKA
BENESOVA, MIROSLAVA
CANADYOVA, JULIA
HOMZA, MIROSLAV
FLORIAN, JINDRICH
POLASEK, ROSTISLAV
COUFAL, ZDENEK
SKALNIKOVA, VLADIMIRA
BRAT, RADIM
BRTKO, MIROSLAV
JANSKY, PETR
LINDNER, JAROSLAV
MARCIAN, PAVEL
STRAKA, ZBYNEK
TRETINA, MARTIN
DUARTE, YAN CARLOS
POW CHON LONG, FREDDY
SANCHEZ, MAYRA
LOPEZ, JOSE
PERUGACHI, CARMITA
MARMOL, RICARDO
TRUJILLO, FREDDY
TERAN, PABLO
TUOMILEHTO, JAAKKO
TUOMILEHTO, HENRI
TUOMINEN, MARJA-LEENA
TUOMILEHTO, HENRI
KANTOLA, ILKKA
STEG, GABRIEL
ABOYANS, VICTOR
LECLERCQ, FLORENCE
FERRARI, EMILE
BOCCARA, FRANCK
MESSAS, EMMANUEL
MISMETTI, PATRICK
SEVESTRE, MARIE ANTOINETTE
CAYLA, GUILLAUME
MOTREFF, PASCAL
STOERK, STEFAN
DUENGEN, HANS-DIRK
STELLBRINK, CHRISTOPH
GUEROCAK, OSMAN
KADEL, CHRISTOPH
BRAUN-DULLAEUS, RUEDIGER
JESERICH, MICHAEL
OPITZ, CHRISTIAN
VOEHRINGER, HANS-FRIEDRICH
APPEL, KARL-FRIEDRICH
WINKELMANN, BERNHARD
DORSEL, THOMAS
NIKOL, SIGRID
DARIUS, HARALD
RANFT, JURGEN
SCHELLONG, SEBASTIAN
JUNGMAIR, WOLFGANG
DAVIERWALA, PIROZE
VORPAHL, MARC
BAJNOK, LASZLO
LASZLO, ZOLTAN
NOORI, EBRAHIM
VERESS, GABOR
VERTES, ANDRAS
ZSARY, ANDRAS
KIS, ERNO
KORANYI, LASZLO
BAKAI, JUDIT
BODA, ZOLTAN
POOR, FERENC
JARAI, ZOLTAN
KEMENY, VENDEL
BARTON, JOHN
MCADAM, BRENDAN
MURPHY, ANDREW
CREAN, PETER
MAHON, NIALL
CURTIN, RONAN
MACNEILL, BRIAIN
DINNEEN, SEAN
HALABI, MAJDI
ZIMLICHMAN, REUVEN
ZELTSER, DAVID
TURGEMAN, YOAV
KLAINMAN, ELIEZER
LEWIS, BASIL
KATZ, AMOS
ATAR, SHAUL
ZIMLICHMAN, REUVEN
NIKOLSKY, EUGENIA
BOSI, STEFANO
NALDI, MONICA
FAGGIANO, POMPILIO
ROBBA, DEBORA
MOS, LUCIO
SINAGRA, GIANFRANCO
COSMI, FRANCO
OLTRONA VISCONTI, LUIGI
CARMINE, DE MATTEIS
DI PASQUALE, GIUSEPPE
DI BIASE, MATTEO
MANDORLA, SARA
BERNARDINANGELI, MARINO
PICCINNI, GIOVANNI CARLO
GULIZIA, MICHELE MASSIMO
GALVANI, MARCELLO
VENTURI, FLAVIO
MOROCUTTI, GIORGIO
BALDIN, MARIA GRAZIA
OLIVIERI, CARLO
PERNA, GIAN PIERO
CIRRINCIONE, VINCENZO
KANNO, TAKAYASU
DAIDA, HIROYUKI
OZAKI, YUKIO
MIYAMOTO, NAOMASA
HIGASHIUE, SHINICHI
DOMAE, HIROSHI
HOSOKAWA, SHINOBU
KOBAYASHI, HIROO
KURAMOCHI, TAKEHIKO
FUJII, KENSHI
MIZUTOMI, KAZUAKI
SAKU, KEIJIRO
KIMURA, KAZUO
HIGUCHI, YOSHIHARU
ABE, MITSUNORI
OKUDA, HARUHITO
NODA, TOSHIYUKI
MITA, TERUAKI
HIRAYAMA, ATSUSHI
ONAKA, HARUHIKO
INOKO, MORIAKI
HIROKAMI, MITSUGU
OKUBO, MUNENORI
AKATSUKA, YUTAKA
IMAMAKI, MIZUHO
KAMIYA, HARUO
MANITA, MAMORU
HIMI, TOSHIHARU
UENO, HIDEKI
HISAMATSU, YUJI
AKO, JUNYA
NISHINO, YASUHIRO
KAWAKAMI, HIDEO
YAMADA, YUTAKA
KORETSUNE, YUKIHIRO
YAMADA, TAKAHISA
YOSHIDA, TETSURO
SHIMOMURA, HIDEKI
KINOSHITA, NORIYUKI
TAKAHASHI, AKIHIKO
YUSOFF, KHALID
WAN AHMAD, WAN AZMAN
ABU HASSAN, MUHAMMAD RADZI
KASIM, SAZZLI
ABDUL RAHIM, AIZAI AZAN
MOHD ZAMRIN, DIMON
MACHIDA, MASAHARU
HIGASHINO, YORIHIKO
UTSU, NORIAKI
NAKANO, AKIHIKO
NAKAMURA, SHIGERU
HASHIMOTO, TETSUO
ANDO, KENJI
SAKAMOTO, TOMOHIRO
PRINS, F.J.
LOK, DIRK
MILHOUS, JOHANNES GERT-JAN
VIERGEVER, ERIC
WILLEMS, FRANK
SWART, HENK
ALINGS, MARCO
BREEDVELD, ROB
DE VRIES, KEES-JAN
VAN DER BORGH, ROGER
OEI, FANNY
ZOET-NUGTEREN, STIENEKE
KRAGTEN, HANS
HERRMAN, JEAN PAUL
VAN BERGEN, PAUL
GOSSELINK, MARCEL
HOEKSTRA, EDUARD
ZEGERS, ERWIN
RONNER, EELKO
DEN HARTOG, FRANK
BARTELS, GERARD
NIEROP, PETER
VAN DER ZWAAN, COEN
VAN ECK, JACOB
VAN GORSELEN, EDWIN
GROENEMEIJER, BJORN
HOOGSLAG, PIETER
DE GROOT, MARC ROBERT
LOYOLA, ALDRIN
SULIT, DENNIS JOSE
REY, NANNETTE
ABOLA, MARIA TERESA
MORALES, DANTE
PALOMARES, ELLEN
ABAT, MARC EVANS
ROGELIO, GREGORIO
CHUA, PHILIP
DEL PILAR, JOSE CARLO
ALCARAZ, JOHN DENNIS
EBO, GERALDINE
TIRADOR, LOUIE
CRUZ, JOSEFINA
ANONUEVO, JOHN
PITARGUE, ARTHUR
JANION, MARIANNA
GUZIK, TOMASZ
GAJOS, GRZEGORZ
ZABOWKA, MACIEJ
RYNKIEWICZ, ANDRZEJ
BRONCEL, MARLENA
SZUBA, ANDRZEJ
CZARNECKA, DANUTA
MAGA, PAWEL
STRAZHESKO, IRINA
VASYUK, YURY
SIZOVA, ZHANNA
POZDNYAKOV, YURY
BARBARASH, OLGA
VOEVODA, MIKHAIL
POPONINA, TATIANA
REPIN, ALEXEY
OSIPOVA, IRINA
EFREMUSHKINA, ANNA
NOVIKOVA, NINA
AVERKOV, OLEG
ZATEYSHCHIKOV, DMITRY
VERTKIN, ARKADIY
AUSHEVA, AZA
COMMERFORD, PATRICK
SEEDAT, SAADIYA
VAN ZYL, LOUIS
ENGELBRECHT, JAN
MAKOTOKO, ELLEN MAKONLI
PRETORIUS, CATHARINA ELIZABETH
MOHAMED, ZAID
HORAK, ADRIAN
MABIN, THOMAS
KLUG, ERIC
BAE, JANG-HO
KIM, CHEOLHO
KIM, CHONG-JIN
KIM, DONG-SOO
KIM, YONG JIN
JOO, SEUNGJAE
HA, JONG-WON
PARK, CHUL SOO
KIM, JANG YOUNG
KIM, YOUNG-KWON
JARNERT, CHRISTINA
MOOE, THOMAS
DELLBORG, MIKAEL
TORSTENSSON, INGEMAR
ALBERTSSON, PER
JOHANSSON, LARS
AL-KHALILI, FARIS
ALMROTH, HENRIK
ANDERSSON, TOMMY
PANTEV, EMIL
TENGMARK, BENGT-OLOV
LIU, BO
RASMANIS, GUNDARS
WAHLGREN, CARL-MAGNUS
MOCCETTI, TIZIANO
PARKHOMENKO, ALEXANDER
TSELUYKO, VIRA
VOLKOV, VOLODYMYR
KOVAL, OLENA
KONONENKO, LYUDMYLA
PROKHOROV, OLEKSANDR
VDOVYCHENKO, VALERIY
BAZYLEVYCH, ANDRIY
RUDENKO, LEONID
VIZIR, VADYM
KARPENKO, OLEKSANDR
MALYNOVSKY, YAROSLAV
KOVAL, VALENTYNA
STOROZHUK, BORYS
COTTON, JAMES
VENKATARAMAN, ASOK
MORIARTY, ANDREW
CONNOLLY, DEREK
DAVEY, PATRICK
SENIOR, ROXY
BIRDI, INDERPAUL
CALVERT, JOHN
DONNELLY, PATRICK
TREVELYAN, JASPER
CARTER, JUSTIN
PEACE, AARON
AUSTIN, DAVID
KUKREJA, NEVILLE
HILTON, THOMAS
SRIVASTAVA, SUNNY
WALSH, RONALD
FIELDS, RONALD
HAKAS, JOSEPH
PORTNAY, EDWARD
GOGIA, HARINDER
SALACATA, ABRAHAM
HUNTER, JOHN J.
BACHARACH, J MICHAEL
SHAMMAS, NICOLAS
SURESH, DAMODHAR
SCHNEIDER, RICKY
GURBEL, PAUL
BANERJEE, SUBHASH
GRENA, PAUL
BEDWELL, NOEL
SLOAN, STEPHEN
LUPOVITCH, STEVEN
SONI, ANAND
GIBSON, KATHLEEN
SANGRIGOLI, RENEE
MEHTA, RAJENDRA
I-HSUAN TSAI, PETER
GILLESPIE, EVE
DEMPSEY, STEPHEN
HAMROFF, GLENN
BLACK, ROBERT
LADER, ELLIS
KOSTIS, JOHN B.
BITTNER, VERA
MCGUINN, WILLIAM
BRANCH, KELLEY
MALHOTRA, VINAY
MICHAELSON, STEPHEN
VACANTE, MICHAEL
MCCORMICK, MATTHEW
ARIMIE, RALUCA
CAMP, ALAN
DAGHER, GEORGE
KOSHY, N. MATHEW
THEW, STEPHEN
COSTELLO, FREDERICK
HEIMAN, MARK
CHILTON, ROBERT
MORAN, MICHAEL
ADLER, FREDRIC
COMEROTA, ANTHONY
SEIWERT, ANDREW
FRENCH, WILLIAM
SEROTA, HARVEY
HARRISON, ROBERT
BAKAEEN, FAISAL
OMER, SHUAB
CHANDRA, LOKESH
WHELAN, ALAN
BOYLE, ANDREW
ROBERTS-THOMSON, PHILIP
ROGERS, JAMES
CARROLL, PATRICK
COLQUHOUN, DAVID
SHAW, JAMES
BLOMBERY, PETER
AMERENA, JOHN
HII, CHRIS
ROYSE, ALISTAIR
SINGH, BHUWAN
SELVANAYAGAM, JOSEPH
JANSEN, SHIRLEY
LO, WINGCHI
HAMMETT, CHRISTOPHER
POULTER, ROHAN
NARASIMHAN, SESHASAYEE
WIGGERS, HENRIK
NIELSEN, HENRIK
GISLASON, GUNNAR
KOBER, LARS
HOULIND, KIM
BOENELYKKE SOERENSEN, VIBEKE
DIXEN, ULRIK
REFSGAARD, JENS
ZEUTHEN, ELISABETH
SOEGAARD, PETER
HRANAI, MARIAN
GASPAR, LUDOVIT
PELLA, DANIEL
HATALOVA, KATARINA
DROZDAKOVA, ERIKA
COMAN, IOAN
DIMULESCU, DOINA
VINEREANU, DRAGOS
CINTEZA, MIRCEA
SINESCU, CRINA
ARSENESCU, CATALINA
BENEDEK, IMRE
BOBESCU, ELENA
DOBREANU, DAN
GAITA, DAN
IANCU, ADRIAN
ILIESIU, ADRIANA
LIGHEZAN, DANIEL
PETRESCU, LUCIAN
PIRVU, OCTAVIAN
TEODORESCU, IULIA
TESLOIANU, DAN
VINTILA, MARIUS MARCIAN
CHIONCEL, OVIDIU
Connolly, Stuart J
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 20-26 January 2018 391(10117):205-218
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Rivaroxaban with or without aspirin in patients with stable peripheral or carotid artery disease: an international, randomised, double-blind, placebo-controlled trial
Autorzy :
SALA, JORGELINA
CARTASEGNA, LUIS
VICO, MARISA
HOMINAL, MIGUEL ANGEL
HASBANI, EDUARDO
CACCAVO, ALBERTO
ZAIDMAN, CESAR
VOGEL, DANIEL
HRABAR, ADRIAN
SCHYGIEL, PABLO OMAR
CUNEO, CARLOS
LUQUEZ, HUGO
MACKINNON, IGNACIO J.
AHUAD GUERRERO, RODOLFO ANDRES
COSTABEL, JUAN PABLO
BARTOLACCI, INES PALMIRA
MONTANA, OSCAR
BARBIERI, MARIA
GOMEZ VILAMAJO, OSCAR
GARCIA DURAN, RUBEN OMAR
SCHIAVI, LILIA BEATRIZ
GARRIDO, MARCELO
INGARAMO, ADRIAN
BORDONAVA, ANSELMO PAULINO
PELAGAGGE, MARIA JOSE
NOVARETTO, LEONARDO
ALBISU DI GENNERO, JUAN PABLO
IBANEZ SAGGIA, LUZ MARIA
ALVAREZ, MOIRA
VITA, NESTOR ALEJANDRO
MACIN, STELLA MARIS
DRAN, RICARDO DARIO
CARDONA, MARCELO
GUZMAN, LUIS
SARJANOVICH, RODOLFO JUAN
CUADRADO, JESUS
NANI, SEBASTIAN
LITVAK BRUNO, MARCOS RAUL
CHACON, CAROLINA
MAFFEI, LAURA ELENA
GRINFELD, DIEGO
VENSENTINI, NATALIA
MAJUL, CLAUDIO RODOLFO
LUCIARDI, HECTOR LUCAS
GONZALEZ COLASO, PATRICIA DEL CARMEN
FERRE PACORA, FREDY ANTONI
VAN DEN HEUVEL, PAUL
VERHAMME, PETER
ECTOR, BAVO
DEBONNAIRE, PHILIPPE
VAN DE BORNE, PHILIPPE
LEROY, JEAN
SCHROE, HERMAN
VRANCKX, PASCAL
ELEGEERT, IVAN
HOFFER, ETIENNE
DUJARDIN, KARL
INDIO DO BRASIL, CLARISSE
PRECOMA, DALTON
ABRANTES, JOSE ANTONIO
MANENTI, EULER
REIS, GILMAR
SARAIVA, JOSE
MAIA, LILIA
HERNANDES, MAURO
ROSSI, PAULO
ROSSI DOS SANTOS, FABIO
ZIMMERMANN, SERGIO LUIZ
RECH, RAFAEL
ABIB JR, EDUARDO
LEAES, PAULO
BOTELHO, ROBERTO
DUTRA, OSCAR
SOUZA, WEIMAR
BRAILE, MARIA
IZUKAWA, NILO
NICOLAU, JOSE CARLOS
TANAJURA, LUIZ FERNANDO
SERRANO JUNIOR, CARLOS VICENTE
MINELLI, CESAR
NASI, LUIZ ANTONIO
OLIVEIRA, LIVIA
DE CARVALHO CANTARELLI, MARCELO JOSE
TYTUS, RICHARD
PANDEY, SHEKHAR
LONN, EVA
CHA, JAMES
VIZEL, SAUL
BABAPULLE, MOHAN
LAMY, ANDRE
SAUNDERS, KEVIN
BERLINGIERI, JOSEPH
KIAII, BOB
BHARGAVA, RAKESH
MEHTA, PRAVINSAGAR
HILL, LAURIE
FELL, DAVID
LAM, ANDY
AL-QOOFI, FAISAL
BROWN, CRAIG
PETRELLA, ROBERT
RICCI, JOSEPH A
GLANZ, ANTHONY
NOISEUX, NICOLAS
BAINEY, KEVIN
MERALI, FATIMA
HEFFERNAN, MICHAEL
DELLA SIEGA, ANTHONY
DAGENAIS, GILLES R
DAGENAIS, FRANCOIS
BRULOTTE, STEEVE
NGUYEN, MICHEL
HARTLEIB, MICHAEL
GUZMAN, RANDOLPH
BOURGEOIS, RONALD
RUPKA, DENNIS
KHAYKIN, YAARIV
GOSSELIN, GILBERT
HUYNH, THAO
PILON, CLAUDE
CAMPEAU, JEAN
PICHETTE, FRANCIS
DIAZ, ARIEL
JOHNSTON, JAMES
SHUKLE, PRAVIN
HIRSCH, GREGORY
RHEAULT, PAUL
CZARNECKI, WLODZIMIERZ
ROY, ANNIE
NAWAZ, SHAH
FREMES, STEPHEN
SHUKLA, DINKAR
JANO, GABRIEL
COBOS, JORGE LEONARDO
CORBALAN, RAMON
MEDINA, MARCELO
NAHUELPAN, LEONARDO
RAFFO, CARLOS
PEREZ, LUIS
POTTHOFF, SERGIO
STOCKINS, BENJAMIN
SEPULVEDA, PABLO
PINCETTI, CHRISTIAN
VEJAR, MARGARITA
TIAN, HONGYAN
WU, XUESI
KE, YUANNAN
JIA, KAIYING
YIN, PENGFEI
WANG, ZHAOHUI
YU, LITIAN
WU, SHULIN
WU, ZONGQUI
LIU, SHAO WEN
BAI, XIAO JUAN
ZHENG, YANG
YANG, PING
YANG, YUN MEI
ZHANG, JIWEI
GE, JUNBO
CHEN, XIAO PING
LI, JUNXIA
HU, TAO HONG
ZHANG, RUIYAN
ZHENG, ZHE
CHEN, XIN
TAO, LIANG
LI, JIANPING
HUANG, WEIJIAN
FU, GUOSHENG
LI, CHUNJIAN
DONG, YUGANG
WANG, CHUNSHENG
ZHOU, XINMIN
KONG, YE
SOTOMAYOR, ARISTIDES
ACCINI MENDOZA, JOSE LUIS
CASTILLO, HENRY
URINA, MIGUEL
AROCA, GUSTAVO
PEREZ, MARITZA
MOLINA DE SALAZAR, DORA INES
SANCHEZ VALLEJO, GREGORIO
FERNANDO, MANZUR J
GARCIA, HENRY
GARCIA, LUIS HERNANDO
ARCOS, EDGAR
GOMEZ, JUAN
CUERVO MILLAN, FRANCISCO
TRUJILLO DADA, FREDY ALBERTO
VESGA, BORIS
MORENO SILGADO, GUSTAVO ADOLFO
ZIDKOVA, EVA
LUBANDA, JEAN-CLAUDE
KALETOVA, MARKETA
KRYZA, RADIM
MARCINEK, GABRIEL
RICHTER, MAREK
SPINAR, JINDRICH
MATUSKA, JIRI
TESAK, MARTIN
MOTOVSKA, ZUZANA
BRANNY, MARIAN
MALY, JIRI
MALY, MARTIN
WIENDL, MARTIN
FOLTYNOVA CAISOVA, LENKA
SLABY, JOSEF
VOJTISEK, PETR
PIRK, JAN
SPINAROVA, LENKA
BENESOVA, MIROSLAVA
CANADYOVA, JULIA
HOMZA, MIROSLAV
FLORIAN, JINDRICH
POLASEK, ROSTISLAV
COUFAL, ZDENEK
SKALNIKOVA, VLADIMIRA
BRAT, RADIM
BRTKO, MIROSLAV
JANSKY, PETR
LINDNER, JAROSLAV
MARCIAN, PAVEL
STRAKA, ZBYNEK
TRETINA, MARTIN
DUARTE, YAN CARLOS
POW CHON LONG, FREDDY
SANCHEZ, MAYRA
LOPEZ, JOSE
PERUGACHI, CARMITA
MARMOL, RICARDO
TRUJILLO, FREDDY
TERAN, PABLO
TUOMILEHTO, JAAKKO
TUOMILEHTO, HENRI
TUOMINEN, MARJA-LEENA
TUOMILEHTO, HENRI
KANTOLA, ILKKA
STEG, GABRIEL
ABOYANS, VICTOR
LECLERCQ, FLORENCE
FERRARI, EMILE
BOCCARA, FRANCK
MESSAS, EMMANUEL
MISMETTI, PATRICK
SEVESTRE, MARIE ANTOINETTE
CAYLA, GUILLAUME
MOTREFF, PASCAL
STOERK, STEFAN
DUENGEN, HANS-DIRK
STELLBRINK, CHRISTOPH
GUEROCAK, OSMAN
KADEL, CHRISTOPH
BRAUN-DULLAEUS, RUEDIGER
JESERICH, MICHAEL
OPITZ, CHRISTIAN
VOEHRINGER, HANS-FRIEDRICH
APPEL, KARL-FRIEDRICH
WINKELMANN, BERNHARD
DORSEL, THOMAS
NIKOL, SIGRID
DARIUS, HARALD
RANFT, JURGEN
SCHELLONG, SEBASTIAN
JUNGMAIR, WOLFGANG
DAVIERWALA, PIROZE
VORPAHL, MARC
BAJNOK, LASZLO
LASZLO, ZOLTAN
NOORI, EBRAHIM
VERESS, GABOR
VERTES, ANDRAS
ZSARY, ANDRAS
KIS, ERNO
KORANYI, LASZLO
BAKAI, JUDIT
BODA, ZOLTAN
POOR, FERENC
JARAI, ZOLTAN
KEMENY, VENDEL
BARTON, JOHN
MCADAM, BRENDAN
MURPHY, ANDREW
CREAN, PETER
MAHON, NIALL
CURTIN, RONAN
MACNEILL, BRIAIN
DINNEEN, SEAN
HALABI, MAJDI
ZIMLICHMAN, REUVEN
ZELTSER, DAVID
TURGEMAN, YOAV
KLAINMAN, ELIEZER
LEWIS, BASIL
KATZ, AMOS
ATAR, SHAUL
ZIMLICHMAN, REUVEN
NIKOLSKY, EUGENIA
BOSI, STEFANO
NALDI, MONICA
FAGGIANO, POMPILIO
ROBBA, DEBORA
MOS, LUCIO
SINAGRA, GIANFRANCO
COSMI, FRANCO
OLTRONA VISCONTI, LUIGI
CARMINE, DE MATTEIS
DI PASQUALE, GIUSEPPE
DI BIASE, MATTEO
MANDORLA, SARA
BERNARDINANGELI, MARINO
PICCINNI, GIOVANNI CARLO
GULIZIA, MICHELE MASSIMO
GALVANI, MARCELLO
VENTURI, FLAVIO
MOROCUTTI, GIORGIO
BALDIN, MARIA GRAZIA
OLIVIERI, CARLO
PERNA, GIAN PIERO
CIRRINCIONE, VINCENZO
KANNO, TAKAYASU
DAIDA, HIROYUKI
OZAKI, YUKIO
MIYAMOTO, NAOMASA
HIGASHIUE, SHINICHI
DOMAE, HIROSHI
HOSOKAWA, SHINOBU
KOBAYASHI, HIROO
KURAMOCHI, TAKEHIKO
FUJII, KENSHI
MIZUTOMI, KAZUAKI
SAKU, KEIJIRO
KIMURA, KAZUO
HIGUCHI, YOSHIHARU
ABE, MITSUNORI
OKUDA, HARUHITO
NODA, TOSHIYUKI
MITA, TERUAKI
HIRAYAMA, ATSUSHI
ONAKA, HARUHIKO
INOKO, MORIAKI
HIROKAMI, MITSUGU
OKUBO, MUNENORI
AKATSUKA, YUTAKA
IMAMAKI, MIZUHO
KAMIYA, HARUO
MANITA, MAMORU
HIMI, TOSHIHARU
UENO, HIDEKI
HISAMATSU, YUJI
AKO, JUNYA
NISHINO, YASUHIRO
KAWAKAMI, HIDEO
YAMADA, YUTAKA
KORETSUNE, YUKIHIRO
YAMADA, TAKAHISA
YOSHIDA, TETSURO
SHIMOMURA, HIDEKI
KINOSHITA, NORIYUKI
TAKAHASHI, AKIHIKO
YUSOFF, KHALID
WAN AHMAD, WAN AZMAN
ABU HASSAN, MUHAMMAD RADZI
KASIM, SAZZLI
ABDUL RAHIM, AIZAI AZAN
MOHD ZAMRIN, DIMON
MACHIDA, MASAHARU
HIGASHINO, YORIHIKO
UTSU, NORIAKI
NAKANO, AKIHIKO
NAKAMURA, SHIGERU
HASHIMOTO, TETSUO
ANDO, KENJI
SAKAMOTO, TOMOHIRO
PRINS, F.J.
LOK, DIRK
MILHOUS, JOHANNES GERT-JAN
VIERGEVER, ERIC
WILLEMS, FRANK
SWART, HENK
ALINGS, MARCO
BREEDVELD, ROB
DE VRIES, KEES-JAN
VAN DER BORGH, ROGER
OEI, FANNY
ZOET-NUGTEREN, STIENEKE
KRAGTEN, HANS
HERRMAN, JEAN PAUL
VAN BERGEN, PAUL
GOSSELINK, MARCEL
HOEKSTRA, EDUARD
ZEGERS, ERWIN
RONNER, EELKO
DEN HARTOG, FRANK
BARTELS, GERARD
NIEROP, PETER
VAN DER ZWAAN, COEN
VAN ECK, JACOB
VAN GORSELEN, EDWIN
GROENEMEIJER, BJORN
HOOGSLAG, PIETER
DE GROOT, MARC ROBERT
LOYOLA, ALDRIN
SULIT, DENNIS JOSE
REY, NANNETTE
ABOLA, MARIA TERESA
MORALES, DANTE
PALOMARES, ELLEN
ABAT, MARC EVANS
ROGELIO, GREGORIO
CHUA, PHILIP
DEL PILAR, JOSE CARLO
ALCARAZ, JOHN DENNIS
EBO, GERALDINE
TIRADOR, LOUIE
CRUZ, JOSEFINA
ANONUEVO, JOHN
PITARGUE, ARTHUR
JANION, MARIANNA
GUZIK, TOMASZ
GAJOS, GRZEGORZ
ZABOWKA, MACIEJ
RYNKIEWICZ, ANDRZEJ
BRONCEL, MARLENA
SZUBA, ANDRZEJ
CZARNECKA, DANUTA
MAGA, PAWEL
STRAZHESKO, IRINA
VASYUK, YURY
SIZOVA, ZHANNA
POZDNYAKOV, YURY
BARBARASH, OLGA
VOEVODA, MIKHAIL
POPONINA, TATIANA
REPIN, ALEXEY
OSIPOVA, IRINA
EFREMUSHKINA, ANNA
NOVIKOVA, NINA
AVERKOV, OLEG
ZATEYSHCHIKOV, DMITRY
VERTKIN, ARKADIY
AUSHEVA, AZA
COMMERFORD, PATRICK
SEEDAT, SAADIYA
VAN ZYL, LOUIS
ENGELBRECHT, JAN
MAKOTOKO, ELLEN MAKONLI
PRETORIUS, CATHARINA ELIZABETH
MOHAMED, ZAID
HORAK, ADRIAN
MABIN, THOMAS
KLUG, ERIC
BAE, JANG-HO
KIM, CHEOLHO
KIM, CHONG-JIN
KIM, DONG-SOO
KIM, YONG JIN
JOO, SEUNGJAE
HA, JONG-WON
PARK, CHUL SOO
KIM, JANG YOUNG
KIM, YOUNG-KWON
JARNERT, CHRISTINA
MOOE, THOMAS
DELLBORG, MIKAEL
TORSTENSSON, INGEMAR
ALBERTSSON, PER
JOHANSSON, LARS
AL-KHALILI, FARIS
ALMROTH, HENRIK
ANDERSSON, TOMMY
PANTEV, EMIL
TENGMARK, BENGT-OLOV
LIU, BO
RASMANIS, GUNDARS
WAHLGREN, CARL-MAGNUS
MOCCETTI, TIZIANO
PARKHOMENKO, ALEXANDER
TSELUYKO, VIRA
VOLKOV, VOLODYMYR
KOVAL, OLENA
KONONENKO, LYUDMYLA
PROKHOROV, OLEKSANDR
VDOVYCHENKO, VALERIY
BAZYLEVYCH, ANDRIY
RUDENKO, LEONID
VIZIR, VADYM
KARPENKO, OLEKSANDR
MALYNOVSKY, YAROSLAV
KOVAL, VALENTYNA
STOROZHUK, BORYS
COTTON, JAMES
VENKATARAMAN, ASOK
MORIARTY, ANDREW
CONNOLLY, DEREK
DAVEY, PATRICK
SENIOR, ROXY
BIRDI, INDERPAUL
CALVERT, JOHN
DONNELLY, PATRICK
TREVELYAN, JASPER
CARTER, JUSTIN
PEACE, AARON
AUSTIN, DAVID
KUKREJA, NEVILLE
HILTON, THOMAS
SRIVASTAVA, SUNNY
WALSH, RONALD
FIELDS, RONALD
HAKAS, JOSEPH
PORTNAY, EDWARD
GOGIA, HARINDER
SALACATA, ABRAHAM
HUNTER, JOHN J.
BACHARACH, J MICHAEL
SHAMMAS, NICOLAS
SURESH, DAMODHAR
SCHNEIDER, RICKY
GURBEL, PAUL
BANERJEE, SUBHASH
GRENA, PAUL
BEDWELL, NOEL
SLOAN, STEPHEN
LUPOVITCH, STEVEN
SONI, ANAND
GIBSON, KATHLEEN
SANGRIGOLI, RENEE
MEHTA, RAJENDRA
I-HSUAN TSAI, PETER
GILLESPIE, EVE
DEMPSEY, STEPHEN
HAMROFF, GLENN
BLACK, ROBERT
LADER, ELLIS
KOSTIS, JOHN B.
BITTNER, VERA
MCGUINN, WILLIAM
BRANCH, KELLEY
MALHOTRA, VINAY
MICHAELSON, STEPHEN
VACANTE, MICHAEL
MCCORMICK, MATTHEW
ARIMIE, RALUCA
CAMP, ALAN
DAGHER, GEORGE
KOSHY, N. MATHEW
THEW, STEPHEN
COSTELLO, FREDERICK
HEIMAN, MARK
CHILTON, ROBERT
MORAN, MICHAEL
ADLER, FREDRIC
COMEROTA, ANTHONY
SEIWERT, ANDREW
FRENCH, WILLIAM
SEROTA, HARVEY
HARRISON, ROBERT
BAKAEEN, FAISAL
OMER, SHUAB
CHANDRA, LOKESH
WHELAN, ALAN
BOYLE, ANDREW
ROBERTS-THOMSON, PHILIP
ROGERS, JAMES
CARROLL, PATRICK
COLQUHOUN, DAVID
SHAW, JAMES
BLOMBERY, PETER
AMERENA, JOHN
HII, CHRIS
ROYSE, ALISTAIR
SINGH, BHUWAN
SELVANAYAGAM, JOSEPH
JANSEN, SHIRLEY
LO, WINGCHI
HAMMETT, CHRISTOPHER
POULTER, ROHAN
NARASIMHAN, SESHASAYEE
WIGGERS, HENRIK
NIELSEN, HENRIK
GISLASON, GUNNAR
KOBER, LARS
HOULIND, KIM
BOENELYKKE SOERENSEN, VIBEKE
DIXEN, ULRIK
REFSGAARD, JENS
ZEUTHEN, ELISABETH
SOEGAARD, PETER
HRANAI, MARIAN
GASPAR, LUDOVIT
PELLA, DANIEL
HATALOVA, KATARINA
DROZDAKOVA, ERIKA
COMAN, IOAN
DIMULESCU, DOINA
VINEREANU, DRAGOS
CINTEZA, MIRCEA
SINESCU, CRINA
ARSENESCU, CATALINA
BENEDEK, IMRE
BOBESCU, ELENA
DOBREANU, DAN
GAITA, DAN
IANCU, ADRIAN
ILIESIU, ADRIANA
LIGHEZAN, DANIEL
PETRESCU, LUCIAN
PIRVU, OCTAVIAN
TEODORESCU, IULIA
TESLOIANU, DAN
VINTILA, MARIUS MARCIAN
CHIONCEL, OVIDIU
Anand, Sonia S
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 20-26 January 2018 391(10117):219-229
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Epinephrine and short-term survival in cardiogenic shock: an individual data meta-analysis of 2583 patients
Autorzy :
Léopold, Valentine
Gayat, Etienne
Pirracchio, Romain
Spinar, Jindrich
Parenica, Jiri
Tarvasmäki, TuukkaAff4, Aff5
Lassus, Johan
Harjola, Veli-Pekka
Champion, Sébastien
Zannad, Faiez
Valente, Serafina
Urban, Philip
Chua, Horng-RueyAff10, Aff11, Aff12, Aff13, Aff14
Bellomo, RinaldoAff10, Aff11, Aff12, Aff13
Popovic, Batric
Ouweneel, Dagmar M.
Henriques, José P. S.
Simonis, GregorAff17, Aff18
Lévy, Bruno
Kimmoun, Antoine
Gaudard, Philippe
Basir, Mir Babar
Markota, Andrej
Adler, Christoph
Reuter, Hannes
Mebazaa, AlexandreAff1, Aff24
Chouihed, TaharAff1, Aff7, Aff25, Aff26
Pokaż więcej
Źródło :
Intensive Care Medicine. 44(6):847-856
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies