Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Stepanov, S."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
On Geometric Analysis of the Dynamics of Volumetric Expansion and its Applications to General Relativity
Autorzy :
Stepanov, S. E.Aff1, Aff2, IDs10958020047152_cor1
Denezhkina, I. E.
Ovchinnikov, A. V.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Mathematical Sciences: A Translation of Selected Russian- and Ukrainian-language Serial Publications in Mathematics. 245(5):659-668
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies