Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Strongly convex function"" wg kryterium: Temat


Tytuł :
Refinements of two fractional versions of Hadamard inequalities for Caputo fractional derivatives and related results
Autorzy :
Ghulam Farid
Atiq Ur Rehman
Sidra Bibi
Yu-Ming Chu
Pokaż więcej
Temat :
convex fuction
strongly convex function
hadamard inequality
riemann–liouville fractional integrals.
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Open Journal of Mathematical Sciences, Vol 1, Iss 5, Pp 1-10 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://pisrt.org/psr-press/journals/oms-vol-5-2021/refinements-of-two-fractional-versions-of-hadamard-inequalities-for-caputo-fractional-derivatives-and-related-results/; https://doaj.org/toc/2616-4906; https://doaj.org/toc/2523-0212
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/c95e2d4009ed4a93a5b76ccab14bb4b0
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Refinement and corrigendum of bounds of fractional integral operators containing Mittag-Leffler functions
Autorzy :
Ghulam Farid
Maja Andrić
Maryam Saddiqa
Josip Pečarić
Chahn Yong Jung
Pokaż więcej
Temat :
convex function
strongly convex function
mittag-leffler function
generalized fractionl integrals
Mathematics
QA1-939
Źródło :
AIMS Mathematics, Vol 5, Iss 6, Pp 7332-7349 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://www.aimspress.com/article/10.3934/math.2020469/fulltext.html; https://doaj.org/toc/2473-6988
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/a7a3e5e15ba049a49213c8cb033c4fc2
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The External Estimate of the Compact Set by Lebesgue Set of the Convex Function
Autorzy :
Abramova, Veronika V.
Dudov , Sergey Ivanovitch
Osipcev, Mikhail Anatolievich
Pokaż więcej
Temat :
gauge function
external estimate
subdifferential
quasiconvex function
strongly convex set
strongly convex function
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Известия Саратовского университета. Новая серия. Серия Математика. Механика. Информатика, Vol 20, Iss 2, Pp 142-153 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://mmi.sgu.ru/sites/mmi.sgu.ru/files/2020/05/142-153abramova_et_al.pdf; https://doaj.org/toc/1816-9791; https://doaj.org/toc/2541-9005
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/2daab81f13084360a3ed54376df5020a
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On strongly starlike and strongly convex functions with bounded radius and bounded boundary rotation
Autorzy :
Sabir Hussain
Khalil Ahmad
Pokaż więcej
Temat :
Subordination
Strongly convex function
Janowski function
Bounded boundary rotation
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Journal of Inequalities and Applications, Vol 2020, Iss 1, Pp 1-10 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1186/s13660-020-02391-z; https://doaj.org/toc/1029-242X
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/5c08e255039b49be9e27ab2dfee1f0ed
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Majorization theorems for strongly convex functions
Autorzy :
Syed Zaheer Ullah
Muhammad Adil Khan
Yu-Ming Chu
Pokaż więcej
Temat :
Convexity
Strongly convex function
Majorization theorem
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Journal of Inequalities and Applications, Vol 2019, Iss 1, Pp 1-13 (2019)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1186/s13660-019-2007-9; https://doaj.org/toc/1029-242X
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/7ca30067bb0c4e068a4da0ef662ac775
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Hermite-Hadamard inequality for M_φ A-strongly convex functions
Autorzy :
Selahatti̇n MADEN
Sercan TURHAN
İmdat İŞCAN
Pokaż więcej
Temat :
M_φ A-strongly convex function
Hermite-Hadamard type inequality.
Applied mathematics. Quantitative methods
T57-57.97
Mathematics
QA1-939
Źródło :
New Trends in Mathematical Sciences, Vol 6, Iss 4, Pp 127-133 (2018)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://ntmsci.com/ajaxtool/GetArticleByPublishedArticleId?PublishedArticleId=8487; https://doaj.org/toc/2147-5520
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/049881fed9c64904a3da94db9162984a
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Strongly Convex Functions of Higher Order Involving Bifunction
Autorzy :
Bandar B. Mohsen
Muhammad Aslam Noor
Khalida Inayat Noor
Mihai Postolache
Pokaż więcej
Temat :
convex function
monotone operator
strongly convex function
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Mathematics, Vol 7, Iss 11, p 1028 (2019)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://www.mdpi.com/2227-7390/7/11/1028; https://doaj.org/toc/2227-7390
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/da2cc1b912f543f98f69f0fa1a5f0bbe
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies