Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Sun, Yanmei"" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-17 z 17
Tytuł :
Prenatal diagnosis and neonatal phenotype of a de novo microdeletion of 17p11.2p12 associated with Smith‒Magenis syndrome and external genital defects
Autorzy :
Zhang, Pingping
Sun, Yanmei
Tian, Haishen
Rong, Limin
Wang, Fangna
Yu, Xiaoping
Li, YaliAff1, IDs1204102001213x_cor7
Gao, JianAff1, IDs1204102001213x_cor8
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Genetics: Published by the Indian Academy of Sciences. 99(1)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The coexistence of quasi-periodic and blow-up solutions in a superlinear Duffing equation
Autorzy :
Sun, YanmeiAff1, Aff2
Li, Xiong
Pokaż więcej
Źródło :
Science China Mathematics. 61(9):1589-1602
Czasopismo naukowe
    Wyświetlanie 1-17 z 17

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies