Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Susanto, F."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
AMBIDEXTROUS SUSTAINABILITY AND MANUFACTURING INDUSTRY PERFORMANCE: THE ROLE OF POTENTIAL NON-ECONOMIC BENEFITS AS MEDIATION PATHWAYS.
Autorzy :
Susanto, F.
Arafah, W.
Husin, Z.
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
WSZECHSTRONNY ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ I FUNKCJONOWANIE BRANŻY WYTWÓRCZEJ: ROLA POTENCJALNYCH KORZYŚCI POZAEKONOMICZNYCH, JAKO ŚCIEŻEK MEDIACJI.
無可爭議的可持續性和製造業表現:潛在的非經濟利益作為調解途徑的作用
Źródło :
Polish Journal of Management Studies. 2017, Vol. 16 Issue 2, p278-289. 12p.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
35th Annual Meeting of the European Association for the Study of Diabetes: Brussels, Belgium, 28 September–2 October 1999
Autorzy :
Melander, A.
Olsson, J.
Lindberg, G.
Salzman, A.
Howard, T.
Stang, P.
Lydick, E.
Emslie-Smith, A.
Boyle, D. I. R.
Evans, J. M. M.
Macdonald, T. M.
Bain, J.
Sullivan, F.
Juhl, C.
Pørksen, N.
Sturis, J.
Hollingdal, M.
Pincus, S.
Veldhuis, J.
Dejgaard, A.
Schmitz, O.
Kristensen, J. S.
Frandsen, K. B.
Bayer, Th.
Müller, P.
Dunning, B. E.
Paladini, S.
Gutierrez, C.
Deacon, R.
Valentin, M.
Grunberger, G.
Weston, W. M.
Patwardhan, R.
Rappaport, E. B.
Sargeant, L. A.
Wareham, N. J.
Khaw, K. T.
Zethelius, Björn
Lithell, Hans
Hales, C. Nicholas
Berne, Christian
Lakka, H.-M.
Oksanen, L.
Tuomainen, T.-P.
Kontula, K.
Salonen, J. T.
Dekker, J. M.
de Boks, P.
de Vegt, F.
Stehouwer, C. D. A.
Nijpels, G.
Bouter, L. M.
Heine, R. J.
Bruno, G.
Cavallo-Perin, P.
Bargero, G.
D’Errico, N.
Borra, M.
Macchia, G.
Pagano, G.
Newton, R. W.
Ruta, D. A.
New, J. P.
Wallace, C.
Roxburgh, M. A.
Young, R. J.
Vaughan, N. J. A.
Elliott, P.
Brennan, G.
Devers, M.
MacAlpine, R.
Steinke, D.
Lawson, D. H.
Decallonne, B.
Casteels, K.
Gysemans, C.
Bouillon, R.
Mathieu, C.
Linn, Thomas
Strate, Christine
Schneider, Kerstin
Funda, D. P.
Jirsa, Jr., M.
Kozáková, H.
Kaas, A.
Kofronová, O.
Tlaskalová-Hogenová, H.
Buschard, K.
Wanka, H.
Hartmann, A.
Kuttler, B.
Rasmussen, S. B.
Sørensen, T. S.
Markholst, H.
Petersen, J. S.
Karounos, D.
Dyrberg, T.
Mabley, J. G.
Haskó, G.
Szabó, C.
Seissler, J.
Nguyen, T. B. T.
Steinbrenner, H.
Scherbaum, W. A.
Cipriani, R.
Gabriele, A.
Sensi, M.
Guidobaldi, L.
Pantellini, F.
Cerrito, M. G.
Scarpa, S.
Di Mario, U.
Morano, S.
Ceolotto, G.
Iori, E.
Baritono, E.
Del Prato, S.
Semplicini, A.
Trevisan, R.
Zerbini, G.
Meregalli, G.
Asnaghi, V.
Tentori, F.
Maestroni, A.
Mangili, R.
Marescotti, C.
Vedovato, M.
Tiengo, A.
Tadjieva, J.
Mankovsky, B. N.
Van Aken, S.
Raes, A.
Vande Walle, J.
Matthys, D.
Craen, M.
Hansen, H. P.
Lund, S. S.
Rossing, P.
Jensen, T.
Parving, H.-H.
Andersen, S.
Tarnow, L.
Hansen, B. V.
Trautner, C.
Haastert, B.
Ennenbach, N.
Willich, S.
Tabák, Á. Gy.
Orchard, T. J.
Spranger, J.
Preissner, K. T.
Schatz, H.
Pfeiffer, A.
Cantón, A.
Burgos, R.
Hernández, C.
Lecube, A.
Mesa, J.
Segura, R. M.
Mateo, C.
Simó, R.
Fathallah, L.
Greene, D. A.
Obrosova, I.
Gilbert, R. E.
Kelly, D. J.
Cox, A. J.
Berka-Wilkinson, J. L.
Taylor, H. R.
Panagiotopoulos, S.
Lee, V.
Jerums, G.
Cooper, M. E.
Hitman, G. A.
Aganna, E.
Ogunkolade, W. B.
Rema, M.
Deepa, R.
Shanthi-Rani, C. S.
Barakat, K.
Kumarajeewa, T. R.
Cassell, P. G.
McDermott, M. F.
Mohan, V.
Ways, K.
Bursell, S.
Devries, T.
Woodworth, J.
Alatorre, C.
King, G.
Aiello, L. P.
Karisen, A. E.
Pavlovic, D.
Nielsen, K.
Jensen, J.
Andersen, H. U.
Pociot, F.
Mandrup-Poulsen, T.
Eizirik, D. L.
Nerup, J.
Lortz, S.
Tiedge, M.
Lenzen, S.
Lally, F. J.
Bone, A. J.
Darville, M. I.
Ho, Y.-S.
Sternesjö, J.
Sandler, S.
Chen, M.-C.
Schuit, F.
Pipeleers, D. G.
Merezak, S.
Hardikar, A.
Hoet, J. J.
Remacle, C.
Reusens, B.
Bréant, B.
Garofano, A.
Czernichow, P.
Kubota, N.
Terauchi, Y.
Miki, H.
Tamemoto, H.
Yamauchi, T.
Nakano, R.
Komeda, K.
Eto, K.
Tobe, K.
Kimura, S.
Kadowaki, T.
Ide, T.
Murakami, K.
Tsunoda, M.
Mochizuki, T.
Ozanne, S. E.
Nave, B. T.
Wang, C. L.
Dorling, M. W.
Petry, C. J.
Koopmans, S. J.
van der Bent, C.
Que, I.
Radder, J. K.
Sebokova, E.
Sana, A. K.
Klimes, I.
Ruderman, N.
Morviducci, L.
Pastore, L.
Morelli, S.
Sagratella, E.
Zorretta, D.
Buongiomo, A.
Tamburrano, G.
Giaccari, A.
Martinenghi, Sabina
De Angelis, Gabriella Cusella
Ravasi, Flavio
Bifari, Francesco
Bordignon, Claudio
Falqui, Luca
Kessler, A.
Dransfeld, O.
Sasson, S.
Tomas, E.
Zorzano, A.
Eckel, J.
Thorsby, P.
Rosenfalck, A. M.
Kjems, L.
Hanssen, K. F.
Madsbad, S.
Birkeland, K. I.
Hamilton-Wessler, M.
Markussen, J.
Bergman, R. N.
Melki, V.
Hanaire-Broutin, H.
Bessières-Lacombe, S.
Tauber, J.-P.
Home, P. D.
Lindholm, A.
Riis, A.
Rosenstock, J.
Schwartz, S.
Clark, C.
Edwards, M.
Donley, D.
Swift, P.
Mortensen, H. B.
Lynggaard, H.
Hougaard, P.
Cull, C. A.
Neil, H. A. W.
Frighi, V.
Manley, S. E.
Holman, R. R.
Turner, R. C.
Steiner, G.
Davis, W. A.
Weeraratna, T.
Bruce, D. G.
Davis, T. M. E.
Vergès, B.
Duvillard, L.
Pont, F.
Florentin, E.
Gambert, Ph.
Benko, B.
Ljubić, S.
Turk, Z.
Granić, M.
März, W.
Wollschläger, H.
Klein, G.
Neiss, A.
Wehling, M.
Huxtable, S. J.
Saker, P. J.
Walker, M.
Frayling, T. M.
Levy, J. C.
O’Rahilly, S.
Hattersley, A. T.
McCarthy, M. I.
Orecchio, A.
Giacchini, A.
Dominici, R.
Canettieri, G.
Trinti, B.
Zani, M.
Andreoli, M.
Sciacchitano, S.
de Silva, A. M.
Whitecross, K.
Pasco, J.
Kotowicz, M.
Nicholson, G.
Zimmet, P.
Boyko, E. J.
Collier, G. R.
Frittitta, L.
Pizzuti, A.
Argiolas, A.
Graci, S.
Goldfine, I. D.
Bozzali, M.
Ercolino, T.
Costanzo, B.
Iacoviello, L.
Tassi, V.
Trischitta, V.
Wauters, M.
Rankinen, T.
Mertens, I.
Chagnon, M.
Bouchard, C.
Van Gaal, L.
Sivenius, K.
Valve, R.
Hakkarainen, V.
Niskanen, L.
Laakso, M.
Uusitupa, M.
Beridze, N.
Japaridze, M.
Kurashvili, R.
Dundua, M.
Kebuladze, G.
Kazakhashvili, N.
Offley-Shore, B.
Thomas, B.
Ghebremeskel, K.
Crawford, M.
Lowy, C.
Eriksson, Ulf J.
Martin Simán, C.
Wisse, Bert
Gittenberger-de Groot, Adriana C.
Wentzel, P.
Eriksson, U. J.
Wender-Ożegowska, E.
Drews, K.
Biczysko, R.
Bronisz, A.
Rość, D.
Graczykowska-Koczorowska, A.
Kotschy, M.
Sokup, A.
Kohnert, K. D.
Besch, W.
Strese, J.
Frick, U.
Zander, E.
Kemer, W.
Škrha, J.
Kvasnička, J.
Kalvodová, B.
Hilgertová, J.
Schatteman, K.
Goossens, F.
Scharpé, S.
De Leeuw, I.
Hendriks, D.
Legakis, I. N.
Panayiotou, D.
Mountokalakis, Th. D.
Enderle, M. D.
Beckmann, P.
Balletshofer, B.
Rittig, K.
Maerker, E.
Volk, A.
Meisner, C.
Jacob, S.
Matthaei, S.
Häring, H. U.
Rett, K.
Ueda, K.
Nakagawa, T.
Shimajiri, Y.
Kokawa, M.
Matsumoto, E.
Sasaki, H.
Sanke, T.
Nanjo, K.
McKinnon, Caroline M.
Macfarlane, Wendy M.
Docherty, Kevin
Furukawa, N.
Shirotani, T.
Kishikawa, H.
Kaneko, K.
Araki, E.
Shichiri, M.
Prentki, M.
Roduit, R.
Susini, S.
Buteau, J.
Ejrnæs, A. M.
Andersen, N. Aa.
Osterhoff, M.
Möhlig, M.
Ortmann, J.
Bikashaghi, F.
Mayer, C.
Bikashagi, F.
Ackermans, M. T.
Pereira Arias, A. M.
Bisschop, P. H. L. T.
Endert, E.
Sauerwein, H. P.
Romijn, J. A.
Gastaldelli, A.
Baldi, S.
Pettiti, M.
Natali, A.
Frascerra, S.
Camastra, S.
Toschi, E.
Ferrannini, E.
Stingl, H.
Krssak, M.
Bischof, M. G.
Krebs, M.
Fürnsinn, C.
Nowotny, P.
Waldhäusl, W.
Roden, M.
Neeft, M.
Meijer, A. J.
Båvenholm, P.
Pigon, J.
Efendic, S.
Kästenbauer, T.
Sauseng, S.
Sokol, G.
Auinger, M.
Irsigler, K.
Abbott, C. A.
Carrington, A. L.
Faragher, B.
Kulkarni, J.
Van Ross, E. R. E.
Boulton, A. J. M.
Armstrong, D. G.
Hadi, S.
Nguyen, H. C.
Harkless, L. B.
Jirkovská, A.
Kasalicky, P.
Hosová, J.
Skibova, J.
Uccioli, L.
Caselli, A.
Giacomozzi, C.
Macellari, V.
Giurato, L.
Lardieri, L.
Menzinger, G.
Pham, H. T.
Rosenblum, B. I.
Lyons, T. E.
Giurini, J. M.
Smakowski, P.
Chrzan, J. S.
Habershaw, G. M.
Veves, A.
Foster, A. M.
Bates, M.
Doxford, M.
Edmonds, M. E.
Kecha, O.
Winkler, R.
Martens, H.
Collette, J.
Lefèbvre, P. J.
Greiner, D.
Geenen, V.
Atlan-Gepner, C.
Naspetti, M.
Valéro, R.
Barad, M.
Lepault, F.
Vialettes, B.
Naquet, P.
de Galan, B.
Netea, M. G.
Hancu, N.
Smits, P.
Van der Meer, J. W. M.
Osterbye, T.
Jørgensen, K. H.
Tranum-Jensen, J.
Fredman, P.
Høy, M.
Bokvist, K.
Olsen, H. L.
Horn, T.
Gromada, J.
Laub, R.
Lohmann, T.
Hahn, H. J.
Adler, T.
Emmrich, F.
Rabuazzo, A. M.
Lupi, R.
Dotta, F.
Patanè, G.
Marselli, L.
Realacci, M.
Piro, S.
Del Guerra, S.
Santangelo, C.
Navalesi, R.
Purrello, F.
Marchetti, P.
de Vos, P.
Visser, L.
de Haan, B. J.
Klok, P.
van Schilfgaarde, R.
Poppema, S.
Juang, J.-H.
Kuo, C.-H.
Hsu, B. R.-S.
Nacher, V.
Pérez, M.
Biarnés, M.
Raurell, M.
Soler, J.
Montanya, E.
Ritzel, R.
Maubach, J.
Büsing, M.
Becker, T.
Klempnauer, J.
Hücking, K.
Schmiegel, W. H.
Nauck, M. A.
Bouček, P.
Saudek, F.
Adamec, M.
Kožitarová, R.
Jedináková, T.
Vlasáková, Z.
Skibová, J.
Bartoš, V.
Maffi, P.
Bertuzzi, F.
Aldrighetti, L.
Taglietti, M. V.
Castelnuovo, A.
Pozza, G.
Di Carlo, V.
Secchi, A.
Renier, G.
Mamputu, J.-C.
Gillespie, J. S.
McMaster, D.
Mercer, C.
Trimble, E. R.
Lecomte, M.
Véricel, E.
Paget, C.
Ruggiero, D.
Lagarde, M.
Wiernsperger, N.
Pricci, F.
Leto, G.
Amadio, L.
Cordone, S.
Iacobini, C.
Catalano, S.
Violi, F.
Rotella, C. M.
Pugliese, G.
Zicari, A.
Gradini, R.
Sale, P.
Pala, L.
Cresci, B.
Giannini, S.
Manuelli, C.
Dahlfors, G.
Arnqvist, H. J.
Gonelle-Gispert, C.
Halnan, P. A.
Sadoul, K.
Wolter, S.
Lang, J.
Niwa, T.
Yu, W.
Hidaka, H.
Senda, T.
Niki, I.
Fukasawa, T.
Renstrom, E.
Barg, S.
Seward, E.
Rorsman, P.
Rutter, G. A.
Molinete, M.
Lilla, V.
Ravazzola, M.
Halban, P. A.
Efanov, A. M.
Bertorello, A. M.
Zaitsev, S. V.
Zwiller, J.
Berggren, P.-O.
MŞengül, A.
Salman, F.
Sargrn, M.
Özer, E.
Karşidaǧ, K.
Salman, S.
Gedik, S.
Satman, İ.
Dinççaǧ, N.
Yılmaz, M. T.
Lloyd, A.
Hopkinson, P. K.
Testa, M. A.
Blonde, L.
Turner, R. R.
Hayes, J.
Simonson, D. C.
van der Ven, N. C. W.
Lubach, C. H. C.
Snoek, F. J.
Mollema, E. D.
van der Ploeg, H. M.
Danne, T.
Hoey, H.
McGee, H.
Fitzgerald, H.
Lernmark, B.
Thernlund, G.
Fredin, K.
Hägglöf, B.
Lugari, R.
Dell’Anna, C.
Ugolotti, D.
Dei Cas, A.
Barilli, A. L.
Sard, L.
Marani, B.
Iotti, M.
Zandomeneghi, R.
Gnudi, A.
Kjems, L. L.
Volund, Aa.
Toft-Nielsen, M.
Damholt, M. B.
Hilsted, L.
Hughes, T. E.
Krarup, T.
Holst, J. J.
Young, A.
Gottlieb, A.
Fineman, M.
Kolterman, O.
Cancelas, J.
García-Martínez, J. A.
Villanueva-Peñacarrillo, M. L.
Valverde, I.
Malaisse, W. J.
Filipsson, K.
Ahrén, B.
Balkan, B.
Kwasnik, L.
Battle, B.
Li, X.
Egan, J. M.
Clocquet, A. R.
Elahi, D.
Petrella, E.
Pricket, K.
Petersen, K. F.
Sullivan, J. T.
Amatruda, J. M.
Livingston, J. N.
Shulman, G. I.
Freyse, E.-J.
Knospe, S.
Glund, K.
Demuth, H.-U.
Walker, D.
Malik, R. A.
Reljanovic, M.
Barada, A.
Milicevic, Z.
Tack, Cees J.
Goldstein, David S.
Van Huysen, C.
Stevens, M. J.
Cao, X.
Sundkvist, G.
Dahlin, L.-B.
Eriksson, K.-F.
Rosén, I.
Lattimer, S. A.
Sima, A. A. F.
Sullivan, K.
Shaw, J. E.
de Courten, M. P.
Zimmet, P. Z.
Gourdy, P.
Ruidavets, J. B.
Arveiler, D.
Amouyel, Ph.
Bingham, A.
Tauber, J. P.
Lam, K. S. L.
Wat, N. M. S.
Lam, T. H.
Janus, E. D.
de Pablos, P.
Rodriguez, F.
Martínez, J.
Sánchez, V.
Santana, C.
García, I.
Macías, A.
Levin, K.
Hother-Nielsen, O.
Henriksen, J. E.
Beck-Nielsen, H.
Brechtel, K.
Machann, J.
Koch, M.
Nielsen, M.
Löblein, K.
Becker, R.
Denignger, M.
Renn, W.
Machicao, F.
Claussen, C. D.
Schick, F.
Diraison, F.
Moulin, P.
Beylot, M.
Thams, P.
Capito, K.
Eliasson, Lena
Barg, Sebastian
Göpel, Sven
Kanno, Takahiro
Renström, Erik
Meda, P.
Charollais, A.
Gjnovci, A.
Calabrese, A.
Wonkam, A.
Caton, D.
Wisznievski, L.
Serre, V.
Cogne, F.
Bauquis, J.
Bosco, D.
Huarte, J.
Herrera, P.
Gotfredsen, C. F.
Vessby, B.
Manuel y Keenoy, B.
Engelen, W.
Vertommen, J.
Schrans, S.
Louheranta, A.
Lindström, J.
Tuomilehto, J.
Segal, K. R.
Heymsfield, S.
Hauptman, J.
Boldrin, M.
Lucas, C.
Pandolfi, A.
Cetrullo, D.
Polishchuck, R.
Alberta, M.
Pellegrini, G.
Calafiore, A.
Vitacolonna, E.
Capani, F.
Consoli, A.
Halleux, C. M.
Gillot, E. F.
Brichard, S. M.
Van der Planken, M.
Corthouts, B.
Peiffer, F.
Scholten, D.
Walke, M.
Assert, R.
Pirags, V.
Pedula, K. L.
Hillier, T. A.
Brown, J. B.
Santini, S. A.
Marra, G.
Cotroneo, P.
Manto, A.
Di Leo, M. A. S.
Di Gregorio, S.
Tordi, A.
Pitocco, D.
Ruotolo, V.
Ghirlanda, G.
Temelkova-Kurktschiev, T.
Schaper, F.
Koehler, C.
Henkel, E.
Hanefeld, M.
Mancini, L.
Citterio, F.
Cotroneo, A.
Ceroone, S.
Castagneto, M.
Rajbhandari, S. M.
Dent, M. T.
Plater, M. E.
Harris, N. D.
Tesfaye, S.
Ward, J. D.
Dupuy, O.
Mayaudon, H.
Lecoules, S.
Bauduceau, B.
Palou, M.
Farret, O.
Molinié, C.
Antonelli-Incalzi, R.
Fuso, L.
Giordano, A.
Calcagni, M. L.
Todaro, L.
Basso, S.
Tramaglino, L. M.
Troncone, L.
Pistelli, R.
Guillot, R.
Bringuier, A.
Porokhov, B.
Guillausseau, P. J.
Feldmann, G.
Zivanic, S.
Cizmic, M.
Dragojevic, R.
Vanovic, M.
Borghouts, L. B.
van Kranenburg, G. P. J.
Schaart, G.
Keizer, H. A.
Niess, A. M.
Dickuth, H. H.
Lutz, O.
Barbe, P.
Calazel-Fournier, C.
Hernandez, G.
Saint-Martin, F.
Galitzky, J.
Gonçalves, A. A.
da Silva, E. C.
Brito, I. J. L.
da Silva, C. A.
Lawrence, N. J.
Kousta, E.
Mulnier, H.
Penny, A.
Millauer, B.
Johnston, D. G.
Robinson, S.
Perriello, G.
Pimenta, W.
Pampanelli, S.
Lucidi, P.
Lepore, M.
Porcellati, F.
Cordoni, M. C.
De Feo, P.
Bolli, G. B.
Sjöstrand, M.
Holmäng, A.
Lönnroth, P.
Hauer, B.
Grauer, P.
Artzner, S.
Lang, R.
Stumvoll, M.
Monti, L. D.
Piatti, P. M.
Gemone, F.
Valsecchi, G.
Magni, M.
Barbieri, E.
Setola, E.
Sandoli, E. P.
Galli-Kienle, M.
Pontiroli, A. E.
Nichols, Gregory A.
Brown, Jonathan B.
Salzsieder, E.
Boltz, H.
Ramirez, J. C.
Rutscher, A.
Fischer, U.
Koenig, Ch.
Friske, M.
Schramm, W.
Landgraf, R.
Bachmann, W.
Bangemann, M.
Groeneveld, G.
Edvell, Anders
Lindström, Per
Tsiotra, P.
Koukourava, A.
Raptis, S. A.
Tsigos, C.
Boutou, E.
Triandaffilopoulou, A.
Egido, E. M.
Rodríguez-Gallardo, J.
Gutiérrez, E.
García, P.
Silvestre, R. A.
Marco, J.
Khan, Akhtar
Ling, Zong-Chao
Ahren, Bo
Efendic, Suad
Bünting, C.
Du, X.
Zhi Sui, G.
Rösen, P.
Koschinsky, T.
Kearney, T. M.
Sharp, P. S.
Lapolla, A.
Fedele, D.
Martano, L.
Garbeglio, M.
Seraglia, R.
Favretto, D.
Traldi, P.
Meerwaldt, R.
Smit, A. J.
Links, Th. P.
v. Roon, A. M.
Graaf, R.
Gans, R. O. B.
Deynelİ, O.
Ersöz, H. Ö.
Gogas, D.
Fak, A. S.
Akalin, S.
Veglio, M.
Sivieri, R.
Chinaglia, A.
Scaglione, L.
Le, T.
Wong, N.
Detrano, R.
Charles, M. A.
Colhoun, H. M.
Francis, D. P.
Rubens, M.
Underwood, S. R.
Fuller, J. H.
Knudsen, E.
Sato, A.
Nielsen, F. S.
Bonora, E.
Kiechl, S.
Willeit, J.
Oberhollenzer, F.
Egger, G.
Bonadonna, R.
Muggeo, M.
Festa, A.
D’Agostino, Jr., R.
Howard, G.
Mykkänen, L.
Tracy, R. P.
Haffner, S. M.
Poulsen, P.
Vach, K.
Ijzerman, R. G.
Bakker, S. J. L.
Truster, J.
Crowther, N. J.
Cameron, N.
Gray, I. P.
Chaillous, L.
Carel, J. C.
Thivolet, C.
Boitard, C.
Charbonnel, B.
Saï, P.
Decochez, K.
Keymeulen, B.
Somers, G.
Dorchy, H.
Rottiers, R.
Winnock, F.
ver Elst, K.
Weets, I.
Pipeleers, D.
Gorus, F.
Seebaum, S.
Schumm-Draeger, P.-M.
Petzoldt, R.
Federlin, K.
Bonnevie-Nielsen, V.
Martensen, P. M.
Justesen, J.
Worsaa, A.
Karlsson, Maria
Sederholm, Sofia
Ludvigsson, Johnny
Bélicar, P.
Dale, C.
Vague, Ph.
Alessis, C.
Lassmann-Vague, V.
Bode, B. W.
Gross, T. M.
Ghegan, M.
Steed, R. D.
Davidson, P. C.
Ordoñez, A.
Rubio, J. L.
Sulleiro, J. M.
Buendía, J. P.
Zamora, J.
Castillo, M.
Schaupp, L.
Ellmerer, M.
Brunner, G. A.
Sendlhofer, G.
Schlack, Ch.
Skrabal, F.
Wach, P.
Pieber, T. R.
Heinemann, L.
Krämer, U.
Klötzer, H. M.
Hermann, M.
Cosgrove, K. E.
Chapman, J. C.
Shepherd, R. M.
McIntyre, S.
Butler, P. C.
Dunne, M. J.
Brekardin, E.
Dörschner, H.
Schwanstecher, C.
Schwanstecher, M.
Uhde, I.
Emmanouilidou, E.
Teschemacher, A. G.
Pouli, A. E.
Gylfe, E.
Tengholm, A.
Hellman, B.
Perfetti, R.
Aggarwal, S.
Müller, Günter
Welte, Stefan
Wied, Susanne
Valverde, A. M.
Mur, C.
Kahn, C. R.
Benito, M.
Rondinone, C. M.
Peterson, T.
Laviola, L.
Belsanti, G.
Logoluso, F.
Napoli, R.
Davalli, A. M.
Weir, G. C.
Giorgino, R.
Giorgino, F.
Flesch, S.
Hompesch, B.
Rave, K.
Susanto, F.
Kühn-Velten, W. N.
Heise, T.
Rendell, M.
Dole, J.
Esper, R. J.
Stein, E.
Lemme, L.
Rubinstein, A.
Maritz, F. J.
Soule, S.
Market, A.
Chajek-Shaul, T.
Maislos, M.
Tal, S.
Stolero, D.
Josefsen, K.
Beckmann, H.
Petersen, C.
Ekman, R.
Efanova, I.
Zaitsev, S.
Berggren, P. O.
Birkenbach, M.
Holl, R. W.
Rosenbauer, J.
Grabert, M.
Icks, A.
Schwab, O.
Reile, K.
Janssen, M. M. J.
de Jongh, R. T.
Casteleijn, S.
Masurel, N.
Hoogma, R. P. L. M.
Santeusanio, F.
Brunetti, P.
Fanelli, C. G.
Laureti, S.
Bartocci, L.
Maran, A.
Crepaldi, C.
Trupiani, S.
Macdonald, I. A.
Avogaro, A.
Bouman, S. D.
Keitz, M.
Bruggink, J. E.
Scheurink, A. J. W.
Strubbe, J. H.
Steffens, A. B.
Ferguson, S. C.
McCrimmon, R. J.
Perros, P.
Best, J. J. K.
Deary, I. J.
Frier, B. M.
Robinson, R. T. C. E.
Ireland, N. H.
Bedford, C.
Fairclough, E.
Hudson, S.
Heller, S. R.
Borch-Johnsen, K.
Berger, M.
Overmann, H.
Bender, R.
Blank, M.
Sawicki, P.
Jörgens, V.
Mühlhauser, I.
Nosadini, R.
Sailer, A.
Dalla Vestra, M.
Brocco, E.
Piarulli, F.
Frigato, F.
Sambataro, M.
Velussi, M.
Baggio, B.
Fioretto, P.
Jager, A.
van Hinsbergh, V. W. M.
Kostense, P. J.
Nrjpels, G.
Gæde, P.
Pedersen, O.
Andrysiak-Mamos, E.
Majkowska, L.
Krzyżanowska, B.
Pilarska, K.
Czekalski, S.
Mazzon, C.
Brocco, S.
Field, L. L.
Nejentsev, S.
Gombos, Z.
Veijola, R.
Knip, M.
Simell, O.
Vaarala, O.
Åkerblom, H. K.
Ilonen, J.
Krokowski, M.
Bodalski, J.
Andrzejewski, W.
Ławnik, M.
Teodorczyk, A.
Heinrich, A.
Caillat-Zucman, S.
Buzzetti, R.
Petrone, A.
Mesturino, C.
Giorgi, G.
Fiori, R.
Nisticò, L.
Di Genova, G.
Cascino, I.
Klöting, I.
Kovacs, P.
McKinney, P. A.
Okasha, M.
Parslow, R. C.
Law, G. R.
Gurney, K. A.
Williams, R.
Bodansky, H. J.
Herzig, P.
Giani, G.
Vervoort, G.
Lutterman, J. A.
Berden, J. H. M.
Wetzels, J. F. M.
Paniagua, O.
Shaw, L.
Austin, C.
Heagerty, A. M.
Seppälä-Lindroos, A.
Vehkavaara, S.
Yki-Järvinen, H.
Caballero, A. E.
Lim, S. C.
LoGerfo, F. W.
Horton, E. S.
Zembowicz, A.
Fragasso, G.
Caumo, A.
Phan, V. C.
Costa, S.
Conti, M.
Chierchia, S. L.
Vigili de Kreutzenberg, S.
Marchetto, S.
Calò, L.
Wascher, T. C.
Wölkart, G.
Brunner, F.
Tripathy, Devjit
Carlsson, Martin
Isomaa, Bo
Tuomi, Tiinamaija
Groop, Leif
Stoffers, D. A.
Muller, D. C.
Wideman, L.
Chin, G. A.
Clarke, W. L.
Hanks, J. B.
Habener, J. F.
Guazzarotti, L.
Toffolo, G.
Clementi, L.
Vespasiani, G.
Cobelli, C.
Clauin, S.
Bellanné-Chantelot, C.
Bartolotta, E.
Gautier, J.-F.
Wilson, C.
Weyer, C.
Mort, D.
Knowler, W. C.
Polonsky, K.
Bogardus, C.
Pratley, R. E.
Porksen, N.
Veldhuis, J. D.
Polonsky, K. S.
Byrne, M. M.
Brandt, A.
Arnold, R.
Katschinski, M.
Göke, B.
Hardt, E.
Fritsche, A.
Stefan, N.
Schützenauer, S.
Lüddeke, H. J.
Renner, R.
Hepp, K. D.
Shnawa, N.
Krugluger, W.
Hopmeier, P.
Schernthaner, G.
Kautzky-Willer, A.
Prager, R.
Fallucca, F.
Sabbatini, A.
Sciullo, E.
Torresi, P.
Mazziotti, F.
Maroccia, E.
Napoli, A.
Buongiorno, A.
Deberg, M.
Dozio, N.
Castiglioni, M. T.
Sodoyez-Goffaux, F.
Carvalheiro, M.
Fagulha, I.
Fagulha, A.
Gomes, L.
Paiva, S.
Marta, E.
Sobral, E.
Leitão, F.
Pinto, L.
Ruas, M.
Buchanan, T.
Di Cianni, G.
Volpe, L.
Casadidio, I.
Bottone, P.
Teti, G.
Boldrini, A.
Benzi, L.
Rasera, T.
Becciu, V.
Beretta, A.
Almirante, G.
Castiglioni, M.
Kerényi, Zs.
Stella, P.
Nádasdi, Á.
Baranyi, É.
Csákány, M. Gy.
Tamás, Gy.
Mehta, Z. M.
Manley, S.
Zimmett, P.
Bottazzo, G. F.
Hoey, Hilary
Mollensen, Henrik
Hougaard, Philip
McGee, Hanna
Vidal, J.
Fernández, M.
Sesmilo, G.
Casamitjana, R.
Gomis, R.
Conget, I.
Rathmann, W.
Curran, S.
Mitchell, J.
Hennings, S.
Katsaros, T.
Saflianis, I.
Gigiakou, E.
Kasi, E.
Polychroniades, V.
Dzien, A.
Dzien-Bischinger, Ch.
Hadjidakis, D.
Apostolopoulou, N.
Sfakianakis, M.
Raptis, A. E.
Ryysy, L.
Häkkinen, A.-M.
Goto, T.
Westerbacka, J.
Halavaara, J.
Libman, I.
Pietropaolo, M.
LaPorte, R.
Pietropaolo, S.
Becker, D.
Pirie, F. J.
York, D. F.
Motala, A. A.
Omar, M. A. K.
Tzaneva, V.
Iotova, V.
Jaeger, C.
Hatziagelaki, E.
Stroedter, A.
Becker, F.
Bretzel, R. G.
Strebelow, M.
Schlosser, M.
Ziegler, B.
Ziegler, M.
Wassmuth, R.
Ostrauskas, R.
Žalinkevičius, R.
Norkus, A.
Jarosz-Chobot, P.
Otto-Buczkowska, E.
Koehler, B.
Maklakiewicz, E.
Green, A.
Ionescu-Tirgoviste, C.
Serban, V.
Guja, C.
Mota, M.
Creteanu, G.
Calin, A.
Morosanu, M.
Ferariu, I.
Halmagy, I.
Cristescu, I.
Strugariu, M.
Minescu, A.
Barbul, R.
Visalli, N.
Sabastiani, L.
Adorisio, E.
Cassone Faldetta, M. R.
Multari, G.
Casu, A.
Songini, M.
Pozzilli, P.
Muntoni, Sa.
Wäänänen, S.
Law, G.
Muntoni, S.
Shubnikov, E.
Choubnikova, J.
Mikulecký, M.
Michalková, D.
Hlava, P.
Teuscher, A. U.
Reinli, K.
Teuscher, A.
Zhao, H. X.
Stenhouse, E.
Moyeed, R.
Demaine, A. G.
Millward, B. A.
Feltbower, R. G.
Holland, P.
Campbell, F.
Fear, N. T.
Wasmuth, H. E.
Elliott, R. B.
McLachlan, C.
Erhardt, G.
Kolb, H.
Guaita, G.
Pelligra, I.
Motzo, C.
Obinu, M.
Cossu, E.
Cirillo, R.
Kinalski, M.
Krętowski, A.
Bingley, P.
Kinalska, I.
Douek, I. F.
Bingley, P. J.
Gale, E. A. M.
Imagawa, A.
Hanafusa, T.
Miyagawa, J.
Matsuzawa, Y.
Todd, J. A.
Welsh, K.
Marshall, S.
Nolsøe, R.
Kristiansen, O. P.
Larsen, Z.
Johannesen, J.
Jahromi, M. M.
Larsen, Z. M.
Kyvik, K. O.
Jeanclos, E.
Schork, N. J.
Aviv, A.
Sieradzki, J.
Małecki, M. T.
Klupa, T.
Hanna, L.
Sieradzka, J.
Frey, J.
Królewski, A. S.
Calvo, B.
Bilbao, J. R.
Perez de Nanclares, G.
Castaño, L.
Santos, J. L.
Pérez-Bravo, F.
Piquer, S.
Puig-Domingo, M.
Carrasco, E.
Calvillán, M.
De Leiva, A.
Albala, C.
Cavallo, M. G.
Manca Bitti, M. L.
Suraci, C.
Crinò, A.
Giordano, C.
Cervoni, M.
Sbriglia, M. S.
Bizzarri, C.
Marietti, G.
Füchtenbusch, M.
Bonifacio, E.
Kredel, K.
Schnell, O.
Ziegler, A. G.
Assaad-Khalil, S. H.
Michelsen, B. K.
El-Azzouni, O.
Abou-Seif, M.
Kamel, F.
Fouad, K.
Abdel-Aty, T.
El-Sheikh, S.
Zamani, Mahdi
Pociot, Hemming
Nerup, Jorn
Cassiman, Jean-Jacques
Olivares, E.
Ladrière, L.
Laghmich, A.
Sener, A.
Scott, F. W.
Ivanova, O.
Poltorack, V.
Gorbenko, N.
Gladkich, A.
Nikitchenko, I.
Dunger, A.
Augstein, P.
Berg, S.
Williams, A. J. K.
Norcross, A. J.
Gillmor, H. A.
Lampasona, V.
Bernasconi, L.
Hermite, L.
Martin-Moutot, N.
Boucraut, J.
Seagar, M.
Couraud, F.
Scirpoli, M.
Maioli, M.
Tonolo, G.
Bekris, L.
Schranz, D.
Ciccarese, M.
Lernmark, A.
Lee, H. C.
Nam, J. H.
Ahn, C. W.
Song, Y. D.
Lim, S. K.
Kim, K. R.
Huh, K. B.
Fajardo, C.
Carmona, E.
Sanchez-Cuenca, J. M.
Campos, V.
Carles, C.
Brazales, A.
Merino, F.
Piñón, F.
Mašek, Z.
Perušičová, J.
Bárová, H.
Šterzl, I.
Hejduková, H.
Schneiderka, P.
Hink, S.
Muzyka, B.
Streit, G.
Kopp, H. P.
Kroiss, A.
Tankova, T.
Dakovska, L.
Kirilov, G.
Koev, D.
Abrams, P.
De Block, C.
Rooman, R.
Du Caju, M.
Eibl, N. L.
Wolf, H.
Eibl, M. M.
Di Cesare, E.
Previti, M.
Lombardo, F.
Di Benedetto, A.
Romano, G.
De Luca, F.
Cucinotta, D.
Brunelle, R. L.
Huang, J.
Fineberg, S. E.
Anderson, J. H.
List, C.
Lamesch, P.
Kohlhaw, K.
Schwarz, C.
Wenzke, M.
Richter, O.
Hauss, J.
Zeng, S. F.
Xu, X. S.
Zheng, S. X.
Shii, K.
Baba, S.
Bonfanti, R.
Bazzigaluppi, E.
Meschi, F.
Bognetti, E.
Bosi, E.
Chiumello, G.
Cinapri, V.
Quilici, S.
Forotti, G.
Giampietro, O.
Matteucci, E.
Luppi, P.
Zanone, M. M.
Rudert, W.
Haluszczak, C.
Alexander, A.
Bertera, S.
Gottlieb, P.
Trucco, M.
Irnstetter, A.
Jäger, G.
Schenker, M.
Ziegler, M. A. G.
Myśliwiec, J.
Szelachowska, M.
Monetini, L.
Valente, L.
Coppolino, G.
Stefanini, L.
Corbi, S.
Spera, S.
Matteoli, M. C.
Ferrazzoli, F.
Cantagallo, A.
De Mattia, G. C.
Walker, B.
Sonnet, E.
Gibassier, J.
Derrien, C.
Massart, C.
Allannic, H.
Maugendre, D.
Leech, N. J.
Elsegood, K. A.
Narendran, P.
Hubbard, A.
Dayan, C. M.
Mianowska, B.
Bodalska-Lipińska, J.
Chrul, S.
Wyka, K.
Geissler, A.
Schneider, M. L.
Bochow, B.
Koop, I.
Zhang, T. M.
Zhang, Y.
Han, C. H.
Jin, S. X.
Dervogormiyacıyan, H.
Araslı, M.
Aydemir, D.
Yıllar, G.
Deniz, G.
Gürol, A. O.
Aktaş, E.
Tütüncü, Y.
Pertyñska, M. P.
Banasik, M.
Zeman, K.
Cypryk, K.
Wilczyñski, J.
Tchórzewski, H.
Müser, E. S.
Baier, J. E.
Bergbauer, M.
Schmutz, G.
Figge, A.
Reiser, M.
Schmiegel, W.
Burkart, V.
Kim, Y.-E.
Kauer, M.
Utsugi, T.
Kanda, T.
Kobayashi, I.
Uchiyama, T.
Ito, H.
Ohyama, Y.
Tomono, S.
Kawazu, S.
Nagai, R.
Hehmke, B.
Heinke, P.
Kelemen, K.
Wegmann, D.
Hutton, J. C.
Wachlin, G.
Schröder, D.
Schmidt, S.
Schloot, N. C.
Hanifi-Moghaddam, P.
Goebel, C.
Rothe, H.
Hausmann, A.
Laureys, J.
Depovere, J.
Waer, M.
Karsten, V.
Tritschler, S.
Belcourt, A.
Pinget, M.
Kessler, L.
Gregori, S.
Sala, L.
Smiroldo, S.
Davalli, A.
Adorini, L.
Bo, S.
Repetti, E.
Gentile, L.
Fornengo, P.
Bruno, A.
Ferrero, L.
Kanoun, F.
Harzallah, F.
Ftouhi, B.
Mekaouar, A.
Bellaaj, R.
Fekih, M.
Mebazaa, A.
Zouari, B.
Ben Khalifa, F.
Spijkerman, A. M. W.
Ruige, J. B.
Colagiuri, S.
Colagiuri, R.
Palu, T.
Na’ati, E.
Muimui-heata, S.
Samiu, O.
deBlieck, C.
Ta’ai, A.
Foliaki, S.
Hussain, Z.
McLennan, M.
Hansen, C. N.
Ibsen, H.
Dogadin, S. A.
Nozdratchev, K. G.
Lidfeldt, J.
Nerbrand, C.
Lindholm, L. H.
Samsioe, G.
Scherstén, B.
Agardh, C.-D.
Wójcikowski, Cz.
Grzeszczak, W.
Łopatyński, J.
Bandurska-Stankiewicz, E.
Mardarowicz, G.
Król, H.
Matej, A.
Czupryniak, L.
Kropiwnicka, A.
Drzewoski, J.
Viljoen, E.
Costa, A.
Martinez, S.
Carmona, F.
Levy, I.
Baruffaldi, L.
Solerte, B.
Mantovani, E.
Boullu, S.
Jeandidier, N.
Legaludec, V.
Costa, B.
Franch, J.
Martín, F.
Morató, J.
Donado, A.
Basora, J.
Daniel, J.
Sayeed, M. A.
Mahtab, H.
Kibriya, M. G.
Khanam, P. A.
Azad Khan, A. K.
de Courten, M.
Chitson, P.
Cox, H.
King, R.
Dachtler, J.
Johnston, D.
Ito, C.
Kataoka, M.
Lakhdar, A. A.
Myers, M. A.
Fuecker, K.
Echwald, S. M.
Hansen, T.
Ekstrøm, C. T.
Urhammer, S. A.
Eiberg, H.
Roberts, S.
Barrow, B. A.
Hainsworth, J.
Schousboe, K.
Henriksenog, J. E.
Sørensen, T. I. A.
Herlihy, O. M.
Timmer, B.
Grant, P. J.
Bennett, S. M. A.
Ghunaim, S. A.
Stewart, M. W.
Baroni, M. G.
Sentinelli, F.
Lovari, S.
Vitali, M.
Capici, F.
Barbetti, F.
Weng, J. P.
Lehto, M.
Li, H.
Forsblom, C.
Groop, L.
Blanche, H.
Morel, V.
Hansen, L.
Stanojevic, V.
Petersen, H. V.
Urioste, S.
Stoffers, D.
Møller, A. M.
Serup, P.
Ek, J.
Durviaux, S.
Clausen, J. O.
Rousseau, G. G.
Lemaigre, F. P.
Bjørkhaug, L.
Njølstad, P. R.
Lindner, T.
Cockburn, B. N.
Molven, A.
Søvik, O.
Lindner, T. H.
Horikawa, Y.
Sovik, O.
Frederiksen, S. K.
Almind, K.
Van Obberghen, E.
Kovács, P.
van den Brandt, J.
Fenger, M.
Vaag, A.
Haist, K.
Weisser, M.
Rettig, A.
Zhang, M.
Chung, S. S. M.
Pihlajamäki, J.
Karjalainen, L.
Karhapää, P.
Vauhkonen, I.
Cassell, P.
Uwakwe, N.
Kopelman, P.
Ramachandran, A.
Snehalatha, C.
Rasmussen, S. K.
Lautier, C.
Grigorescu, F.
Smith, R. J.
Frayling, T.
Turner, R.
Hitman, G.
Subba Rao, P.
Bennett, A. J.
Jones, E.
Lathrop, G. M.
Menzel, S.
Wahid, F.
Cooper, L.
Scott, J.
Aitman, T. J.
Galli, J.
Fakhrai-Rad, H.
Kamel, A.
Marcus, C.
Norgren, S.
Luthman, H.
Wallis, R. H.
Collins, S. C.
Kaisaki, P. J.
Ktorza, A.
Lathrop, M.
Gauguier, D.
Huxtable, S.
McCarthy, M.
Shimomura, H.
Hanabusa, T.
Tsunoda, K.
Lazdins, M.
Dalgaard, L. T.
Jensen, N. M.
Jensen, J. N.
Lynn, S.
Turnbull, D. M.
Pérez de Nanclares, G.
Gaztambide, S.
Vázquez, J. A.
Groves, C. J.
Izmajlowicz, M. L.
Horton, V. A.
Owen, R. J.
Stratton, I. R.
Green, F. R.
Groves, C.
Horton, V.
Owen, R.
Stratton, I.
Clark, L. A.
Voigt, A.
Rochlitz, H.
Rau, H.
Braun, J.
Schmidt, K.
Plock, K.
Donner, H.
Schöneberger, A.
Usadel, K. H.
Badenhoop, K.
Bendlová, B.
Mazura, I.
Včelák, J.
Vondra, K.
Palyzová, D.
Svatoš, J.
Mikšová, P.
Russo, G.
Couture, P.
Wilson, P. W. F.
Cupples, L. A.
Otvos, J. D.
Schaefer, E. J.
Ordovas, J. M.
Malecki, M. T.
Ji, L.
Curtis, S.
Rich, S. S.
Warram, J. H.
Krolewski, A. S.
Gudayol, M.
Usac, E. F.
van Essen, E. H. R.
Roep, B. O.
’t Hart, L. M.
Janssen, J. J.
van den Ouweland, J. M. W.
Lemkes, H. H. P. J.
Maassen, A. J.
Nakano, S.
Fukuda, M.
Maejima, K.
Imaizumi, N.
Kitazawa, M.
Nishizawa, M.
Kigoshi, T.
Uchida, K.
Le Gall, J. Y.
David, V.
Baltrusch, S.
Richter, T.
da Silva Xavier, G.
Dickens, M.
Belin, V. D.
Green, I. C.
Burns, C. J.
Squires, P. E.
Howell, S. L.
Persaud, S. J.
Ban, N.
Yamada, Y.
Someya, Y.
Ihara, Y.
Tsuda, K.
Seino, Y.
Alcazar, O.
Tyrberg, B.
Carlsson, C.
Andersson, A.
Mukai, E.
Ishida, H.
Fujimoto, S.
Kajikawa, M.
Fujita, J.
Tsuura, Y.
Malaisse-Lagae, F.
Picton, S.
Tamarit-Rodriguez, J.
Mukala-Nsengu-Tshibangu, A.
Fernández, S.
Giné, E.
Ortsäter, H.
Liss, P.
Åkerman, K. E. O.
Bergsten, P.
Hu, S.
Wang, S.
Roos, E. S.
Gounarides, J. S.
Shapiro, M. J.
de Souza, C. J.
Papas, K. K.
Nishimura, M.
Kadiata, M. M.
Louchami, K.
Jijakli, H.
Rajan, A. S.
Kuang, S.
Iyer, D.
Waddell, I. D.
Holloway, B. R.
Ishihara, H.
Wang, H.
Wollheim, C. B.
Ayvaz, G.
Mercan, D.
Rasschaert, J.
Giroix, M.-H.
Scruel, O.
Portha, B.
Broca, C.
Fernandez-Alvarez, J.
Manteghetti, M.
Gross, R.
Sauvaire, Y.
Petit, P.
Ribes, G.
McClenaghan, N. H.
Ball, A. J.
Flatt, P. R.
Rustenbeck, I.
Dickel, C.
Winkler, M.
Grimmsmann, T.
Meyer, U.
Gross, I.
Barnes, P. D.
O’Brien, R. E.
Abdel-Wahab, Y. H. A.
Hashmi, M. N.
Giesberts, A. N.
White, S. J.
Cooper, E. J.
Hudson, A. L.
Eglen, R. M.
Dillon, M. P.
Chan, S. L. F.
Morgan, N. G.
Parini, A.
Gotfredsen, C.
Ullrich, S.
Su, J.
Rösier, M.
Hescheler, J.
Greger, R.
Wardt, R.
Arredouani, A.
Gailly, P.
Henquin, J. C.
Gilon, P.
Macfarlane, W. N.
Docherty, K.
Jonkers, F. C.
Schöfl, C.
Börger, J.
von zur Mühlen, A.
Brabant, G.
Grapengiesser, E.
Harris, T. E.
Buchan, A. M. J.
Jones, P. M.
Jaikaran, E. T. A. S.
Marcon, G.
St George-Hyslop, P. H.
Fraser, P. E.
Clark, A.
Lebrun, P.
Antoine, M.-H.
Nguyen, Q.-A.
Rorsman, Patrik
Wasmeier, C.
Antinozzi, P.
Maechler, P.
Schwartz, E.
Wollheim, C.
Roderigo, H. M.
Matsumoto, K.
Ebihara, K.
Yamamoto, H.
Tabuchi, H.
Fukunaga, K.
Yasunami, M.
Ohkubo, H.
Miyamoto, E.
Horn, P. A.
García-Barrado, M. J.
Sancho, C.
Martín, M.
Moratinos, J.
Westerlund, J.
Lin, J. M.
Brown, R.
Björklund, A.
Grill, V.
Detimary, P.
Guiot, Y.
Rahier, J.
Elmi, A.
Sehlin, J.
Hauge-Evans, A. C.
Cybal, M.
Druzyńska, J.
Wierzchowska, J.
Krippeit-Drews, P.
Drews, G.
Krämer, C.
Jornot, L.
Düfer, M.
Nöda, M.
Yamashita, S.
Takahashi, N.
Tsubamoto, Y.
Kasai, H.
Sharp, G. W. G.
Lembert, N.
Joos, H. C.
Ammon, H. P. T.
Wahl, M. A.
Ainscow, E. K.
Zhao, C.
Fabregat, M. E.
Fernández-Álvarez, J.
Franco, C.
Novelli, M.
Fernàndez-Alvarez, J.
Masiello, P.
Lajoix, A.
Beffy, P.
Roux, S.
Chardès, T.
Roye, M.
Lajoix, A. D.
Reggio, H.
Peraldi-Roux, S.
Henningsson, R.
Salehi, A.
Lundquist, I.
Stickings, P.
Mistry, S.
Ratcliff, H.
Morris, Jr., S. M.
Cunningham, J. M.
Ekelund, M.
Ermakova, N. V.
Paulssen, R. H.
Florholmen, J.
Carmellini, M.
Mosca, F.
Patané, G.
Longo, D.
Squatrito, S.
Clement, L.
Magnan, C.
Vincent, M.
Penicaud, L.
Assimacopoulos-Jeannet, F.
Vigneri, R.
Rolfsen, S. E. D.
Gregersen, S.
Hermansen, K.
Blondeau, B.
Rojas, I.
Novials, A.
Femández-Usac, E.
Cristóbal, P.
Higham, C. E.
Lawrie, L.
Sherman, K. I. J.
Birch, N.
Tito, P.
Robinson, C. V.
de Koning, E. J. P.
Verbeek, J. S.
Esapa, C.
Laube, B.
Powell, D. S.
Maksoud, H.
Chargé, S. B. P.
Matthews, D. R.
Stratton, I. M.
Karlsson, S.
Myrsén-Axcrona, U.
Östlund, B.
Sundler, F.
Bertrand, G.
Puech, R.
Bockaert, J.
Persson-Sjögren, S.
Täljedal, I.-B.
Mooney, M. H.
O’Harte, F. P. M.
Simonsson, E.
Abdel-Halim, Samy M.
Efendić, Suad
Ahrén, Bo
Yanagida, K.
Arima, T.
Yada, T.
Egéa, J. C.
Hirtz, C.
Deville de Périère, D.
Meoni, C.
Falqui, L.
Arcelloni, C.
Paroni, R.
Folli, F.
Barry, R.
Turner, N. C.
Tadayyon, M.
Arch, J. R.
Sutti, F.
Perego, L.
Baglioni, S.
Otte, A.
Socci, C.
Raffaele, H. S.
Stumpf, E.
Aalto, Y.
Otonkoski, T.
Knuutila, S.
Andersson, L. C.
Berra, C.
Furlan, R.
Coppelli, A.
Tellini, C.
Bordignon, C.
Rouiller, D. G.
Lister, C. A.
Moore, G. B. T.
Piercy, V.
Newman, M.
Chapman, H.
Smith, S. A.
Anastasi, E.
Bulotta, A.
Tiberti, C.
Ponte, E.
Liddi, R.
Taruscio, D.
Falchi, M.
Annerén, C.
Welsh, M.
Bernard, C.
Ilic, C.
Guilbert, V.
Palgi, J.
Korbutt, G. S.
Rayat, G. R.
Rajotte, R. V.
Kieffer, T. J.
Karlsson, Ella
Sandler, Stellan
Boujendar, S.
Huotari, M.-A.
Miettinen, P. J.
Keski-Oja, J.
Breda, E.
Pacini, G.
Vilsbøll, T.
Toft-Nielsen, M.-B.
Dinesen, B.
Corssmit, E. P. M.
Qvigstad, E.
Mostad, I. L.
Bjerve, K.
Ann, C. W.
Kume, M.
Hiramatsu, M.
Taniguchi, J.
Saito, Y.
Kawasaki, Y.
Kanazawa, M.
Notoya, Y.
Hayashi, T.
Djemli, A.
Gallice, P.
Coste, T.
Jannot, M. F.
Dufayet, D.
Raccah, D.
Vague, P.
Sattar, S.
Basak, R. C.
Hasan, Z.
Ali, L.
Nikulina, M. A.
Karlsen, A. E.
Hong, T. P.
Andersen, N. A.
Puren, A. J.
Fantuzzi, G.
Dinarello, C. A.
Gysemans, C. A.
Sparre, T.
Fey, S.
Larsen, P. M.
Andersson, A. K.
John, N. E.
Fey, S. J.
Mose Larsen, P.
Frigerio, S.
Ghayur, T.
Holländer, G. A.
Zumsteg, U.
Pinach, S.
Monge, L.
Grassi, G.
Pasquero, P.
Ruiu, G.
Dall’Omo, A.
Carta, Q.
Hadjivassiliou, V.
Dunger, A. M.
Green, M. H. L.
Rasilainen, S.
Roivainen, M.
Ylipaasto, P.
Bouwens, L.
Hovi, T.
Sekine, N.
Takahashi, K.
Ishikawa, T.
Okazaki, T.
Fujita, T.
Elliott, J.
Scarpello, J. H. B.
Conroy, S.
Byrne, P.
Newsholme, P.
Harrison, M.
Greenl, I. C.
Kaya, F.
Süsleyici, B.
Öztürk, M.
Eisner, M.
Guldbakke, B.
Karpenko, N.
Brizgalova, G.
Alesina, M.
Røder, M. E.
Schwartz, R. S.
Prigeon, R.
Kahn, S. E.
Kendereški, A.
Micić, D.
Šumarac, M.
Macut, Dj.
Zonć, S.
Čolić, M.
Cvijović, G.
Gligorović, P.
Courtney, C. H.
Atkinson, A. B.
Ennis, C.
Sheridan, B.
Bell, P. M.
Jolly, M.
Amin, R.
Godsland, I.
Horvoka, R.
Anyaoku, V.
Lawrence, N.
Krasova, N.
Sergienko, L.
Mingrone, G.
Plat, L.
Balasse, E. O.
Zykova, T.
Jenssen, T.
Strelkova, A.
Zykova, S.
Tipisova, E.
Féry, F.
Wijenaike, A. N.
Watt, P. W.
Jung, R. T.
Bolton-Smith, C.
Rennie, M. J.
Ludvik, B.
Aigmueller, Th.
Waldhaeusl, W.
Courtois, P.
Bource, F.
Guenat, E.
Philippe, J.
Jéquier, E.
Tappy, L.
Benny, Santosa
Grönemeyer, Dietrich
Aygen, Sitke
Scholz, Nicole
Busch, Martin
Tauveron, I.
Rochon, C.
Dejax, C.
Benoit, P.
Capitan, P.
Bayle, G.
Prugnaud, J.
Fabricio, A.
Champredon, C.
Thieblot, P.
Grizard, J.
Nielsen, M. F.
Nyholm, B.
Chandramouli, V.
Schumann, W. C.
Landau, B. R.
Rizza, R. A.
Mitrakou, A.
Meyer, C.
Tolias, A.
Platanisiotis, D.
Vlachos, L.
Gerich, J.
Wajngot, A.
Sprangers, F.
Jellema, W. T.
Lopuhaä, C. E.
van Lieshout, J. J.
van der Zee, J. S.
Mithieux, G.
Croset, M.
Zitoun, C.
Hurot, J. M.
Rajas, F.
Montano, S.
Willem, R.
Verbruggen, I.
Grue-Sørensen, G.
Björkling, F.
Watson, N. D.
Burns, S. P.
Murphy, H. C.
Iles, R. A.
Cohen, R. D.
Rooney, K.
Swan, V.
Phuyal, J.
Millar, J.
Bryson, J.
Denyer, G.
Caterson, I.
Thompson, C.
Gaster, M.
Handberg, Aa.
Schrøder, H. D.
Alzaid, A.
Sobki, S.
Thye-Rønn, P.
Alford, F.
Christopher, M.
Gras, F.
Brunmair, B.
Neschen, S.
Py, G.
Lambert, K.
Raynaud, E.
Mercier, J.
Tsuchihashi, K.
Sumida, Y.
Fujimoto, H.
Nakamura, M.
Miyata, E.
Furuta, M.
Katsuki, A.
Ito, K.
Sasaki, R.
Hori, Y.
Yano, Y.
Adachi, Y.
Lauritz, J.
Eriksson, J. W.
Burén, J.
Zhao, L. J.
Li, Z.-C.
Kullin, M.
Karlsson, F. A.
Redondo, A.
Puente, J.
Clemente, F.
González, N.
Moberg, E.
Amer, P.
Hagström-Toft, E.
Bolinder, J.
Björnholm, M.
Krook, A.
Galuska, D.
Myers, Jr., M.
Zierath, J. R.
Wallberg-Henriksson, H.
Niklasson, M.
Strindberg, L.
Sternberg, F.
Hebeda, S.
Kratzer, W.
Salgado, M. I.
Hoss, U.
Kalatz, B.
Lohmann, S.
Fussgänger, R.
Khomazjuk, A. I.
Ncscheret, A. P.
Gonchar, I. V.
Quinones-Galvan, A.
Sironi, A. M.
Cominacini, L.
Nagai, Y.
Yamashita, H.
Takamura, T.
Kobayashi, K.
Szanto, I.
Peth, J. A.
Kinnick, T. R.
Youngblood, E. B.
Tritschler, H. J.
Henriksen, E. J.
Gašperíková, D.
Rufo, C.
Teran-Garcia, M.
Nakamura, M. T.
Clarke, S. D.
Pye, S.
Zhang, Z.
Radziuk, J.
Guignot, L.
Bell, K. S.
Lim-Fraser, M.
Cooney, G.
Kraegen, E. W.
Takayama, S.
Legare, D. J.
Macedo, M. P.
Lautt, W. W.
Bradley, B.
Barron, P.
Davies, J.
Ader, M.
Richey, J. M.
Ait El Mkadem, S.
Macari, F.
Renard, E.
Méchaly, I.
Brun, J. F.
Cros, G.
Bringer, J.
del Aguila, L. F.
Krishnan, R. K.
Farrell, P. A.
Ulbrecht, J.
Correll, P. H.
Kirwan, J. P.
Mei, J.
Rahn-Landström, T.
Brindley, D.
Manganiello, V.
Degerman, E.
Ziv, E.
Shafrir, E.
Kaiman, R.
Galer, S.
Bar-On, H.
Gerő, L.
Földes, K.
Janssen, J.
Járay, J.
Perner, F.
Haap, M.
Houdali, B.
Schmit, M. B.
Dietze, G. J.
Perrini, S.
Natalicchio, A.
Montrone, C.
de Robertis, O.
De Pergola, G.
Strack, V.
Kellerer, M.
Kausch, C.
Condorelli, G.
Beguinot, F.
Häring, H.-U.
Song, X. M.
Chibalin, A. V.
Ryder, J. W.
Jiang, X. J.
Alessi, D. R.
Hennige, A. M.
Metzinger, E.
Seipke, G.
Trüb, T.
Hey, A.
Sørensen, A. R.
Schäffer, L.
Drejer, K.
Kurtzhals, P.
Hansen, B. F.
Matozaki, T.
Noguchi, T.
Yamao, T.
Takada, T.
Ochi, F.
Takeda, H.
Inagaki, K.
Hosoka, T.
Kasuga, M.
Schürt, M.
Meier, M.
Drenckhan, M.
Meyer, M.
Aries, S. P.
Klein, H. H.
Telting, D.
van der Zon, G. C. M.
Dorrestijn, J.
Maassen, J. A.
Clapham, J. C.
Holder, J. C.
Tomlinson, K. M.
Pickavance, L.
Buckingham, R.
Wilding, J.
Jacinto, S. M.
Harrold, J.
Ljung, B.
Kjellstedt, A.
Thalén, P.
Widdowson, P.
Williams, G.
Oakes, N.
Aoki, K.
Saito, T.
Satoh, S.
Mukasa, K.
Kaneshiro, M.
Kawasaki, S.
Hoshino, K.
Okamura, A.
Sekihara, H.
Smith, U.
Johansson, A.
Nilsson, E.
Olausson, T.
Nakazawa, T.
Suzuki, M.
Martinez, J.
Murado, P.
Azal, Ö.
Yönem, A.
Çakır, B.
Polat, Z.
Kutlu, M.
Çorakçı, A.
Bayraktar, M.
Gürlek, A.
Koray, Z.
Damian, M. S.
Linn, T.
Laube, H.
Arzner, S.
Meißner, H.-P.
Giunti, S.
Comune, M.
Cassader, M.
Conte, M. R.
Sacchi, C.
Musso, G.
Mecca, F.
Depetris, N.
Gambino, R.
Perin, P. Cavallo
Kawakami, S.
Sandqvist, M.
Jansson, P.-A.
Šindelka, G.
Widimský, J.
Haas, T.
Prázný, M.
Mari, A.
Nolan, J. J.
Uusitupa, M. I. J.
Karşıdağ, K.
Hacıhanefioğlu, B.
Dinççağ, N.
Drivsholm, T.
Palacios, R. T.
Vølund, A.
Pedersen, Oluf B.
Letiexhe, M. R.
Scheen, A. J.
Quiñones Galvan, A.
Simeoni, M.
Basu, A.
Uosukainen, A.
Mäkimattila, S.
Schlenzka, A.
Adler, A. I.
Levy, J.
Stevens, R.
Matthews, D.
Holman, R.
Boland, B. J.
Jeanjean, M.
Hermans, M. P.
Maudoigt, C.
Tonglet, R.
Robert, A.
Quiñones-Galvan, A.
Cini, G.
Galetta, F.
Sanna, G.
Gernone, F.
Janssen, M. J.
Gonera, R. K.
Wolffenbuttel, B. H. R.
de Leeuw, P. W.
Schaper, N. C.
Molęda, P.
Kuczerowski, R.
Czech, A.
Tatoń, J.
Taddei, S.
Patiag, D.
Qu, X.
Wilkes, M.
Gray, S.
Seale, J. P.
Donnelly, R.
Campión, J.
Maestro, B.
Dávila, N.
Carranza, M. C.
Calle, C.
Hales, C. N.
Fernández-Real, J. M.
Grasa, M.
Pugeat, M.
Barret, C.
Ricart, W.
Lindmark, S.
Olsson, T.
Tufvesson, M.
Loeblein, K.
Mehnert, B.
Haering, H. U.
Rave, Klaus
Heise, Tim
Clauson, Per
Hirschberger, Sabine
Heinemann, Lutz
Claret, M.
Nadal, B.
Truc, A.
Rossi, L.
Hildebrand, P.
Ketterer, S.
Beglinger, C.
Keller, U.
Gyr, K.
Parvin, S.
Overkamp, D.
Vayreda, M.
González-Huix, F.
G-Huix, F.
Zavaroni, I.
Gasparini, P.
Massironi, P.
Zuccarelli, A.
Delsignore, R.
Reaven, G. M.
Sheu, W. H. H.
Lee, W. J.
Chen, Y.-T.
Iraklianou, S.
Tournis, S.
Volonakis, I.
Spylopoulou, M.
Bilianou, E.
Melidonis, A.
Foussas, S.
Güler, Serdar
çakir, Bekir
Demi̇rbaş, Berrin
Gürsoy, Gül
Serter, Rüştü
Aral, Yalçin
Morton, G.
Lee, S.
Fahey, R.
de Silva, A.
Cai, X. J.
Buckingham, R. E.
Arch, J. R. S.
Wilson, S.
Clausen, J. T.
Kristensen, P.
Nielsen, P. F.
Wulff, B. S.
Thim, L.
Holness, M. J.
Sugden, M. C.
Fryer, L. G. D.
Munns, M. J.
Mannucci, E.
Ognibene, A.
Cremasco, F.
Bardini, G.
Mencucci, A.
Ciani, S.
Pierazzuoli, E.
Tsuchihashil, K.
Rigalleau, V.
Delafaye, C.
Baillet, L.
Vergnot, V.
Brunou, P.
Gatta, B.
Gin, H.
Felber, J. P.
Munger, R.
Assimacopoulos, F.
Bobbioni, E.
Golay, A.
Wilken, M.
Larsen, F. S.
Buckley, D.
Molina, L. M.
Marquez, L.
Arbeo, A.
Hernandez, C.
Kofod, H.
Damholt, A. B.
Buchan, A.
Márquez, L.
Luque, M. A.
Sarti, L.
Sutton, P. J.
Behle, K.
Heimesaat, M. M.
Hüfner, M.
Gravholt, Claus Højbjerg
Mølier, Niels
Christiansen, Jens Sandahl
Schmitz, Ole
Deacon, C. F.
Brock, B.
Knudsen, L. B.
Agersø, H.
Huusfeldt, P. O.
Kelly, C. M. N.
Brunn, C.
Schioos, J.
Sewing, S.
Lemansky, P.
Wawro, S.
Mest, H. J.
Taguchi, T.
Motoshima, H.
Yoshizato, K.
Guenifi, Amel
Henriksson, M.
Johansson, J.
Shafqat, J.
Tally, M.
Wahren, J.
Jömvall, H.
Ekberg, K.
Rigler, R.
Pramanik, A.
Kratz, G.
Johansson, B.-L.
Uhlén, M.
Jörnvall, H.
Forst, T.
Dufayet De La Tour, D.
Kunt, T.
Pfützner, A.
Goitom, K.
Pohlmann, T.
Schneider, S.
Johansson, B. L.
Löbig, M.
Engelbach, M.
Beyer, J.
Ekman, Bertil
Nyström, Fredrik
Arnqvist, Hans J.
Halvatsiotis, P. G.
Meek, S.
Bigelow, M.
Nair, K. S.
Maghsoudi, S.
Fisker, S.
Vølund, A. A.
Jörgensen, J. O. L.
Christiansen, J. S.
Hilsted, J.
Mazerkina, N. A.
Tiulpakov, A. N.
Gorelyshev, S. K.
Peterkova, V. A.
Macut, D. J.
Dieguez, C.
Casanueva, F. F.
Catalina, P. F.
Mallo, F.
Andrade, A.
García-Mayor, R. V. G.
Popova, V. V.
ter Maaten, J. C.
Popp-Snijders, C.
Madsen, L.
Ukropec, J.
Bergene, E.
Rnstan, A. C.
Berge, R.
Arner, P.
Wahl, G.
Häring, H.
Bryson, J. M.
Curtis, S. E.
Caterson, I. D.
Winzell, M. Sörhede
Svensson, H.
Ahnén, B.
Holm, C.
Phillips, C.
Madigan, C.
Owens, D.
Collins, P.
Johnson, A.
Tomkin, G. H.
Cabezas, M. Castro
van Oostrom, A. J. H. H. M.
Erkelens, D. W.
Summers, L. K. M.
Fielding, B. A.
Ilic, V.
Clark, M. L.
Frayn, K. N.
Pietzsch, J.
Julius, U.
Nitzsche, S.
Fischer, S.
Lindgren, C.
Amrot-Fors, L.
Hoffmann, M. M.
Luft, D.
Schmülling, R.-M.
D’Adamo, M.
Leonetti, F.
Paoloni, A.
Ribaudo, M. C.
Basso, M. S.
Elmore, U.
Restuccia, A.
Sbraccia, P.
Emilsson, V.
O’Dowd, J.
Heyman, R.
Cawthorne, M. A.
Pelikánová, T.
Kazdová, L.
Žák, A.
Chvojková, Š.
Özer, E. M.
Kadıoğlu, P.
Korugan, Ü.
Hatemi, H.
Rivellese, A. A.
Dullaart, R. P. F.
Riemens, S. C.
Sluiter, W. J.
van Tol, A.
Farnier, M.
Megnien, S.
Turpin, G.
Stulp, B. K.
Brambilla, P.
Brunelli, A.
Riva, M. C.
Manzoni, P.
de Poli, S.
Riboni, S.
Stolk, R. P.
Meijer, R.
Wink, O.
Zelissen, P. M. J.
van Gils, A. P. G.
Grobbee, D. E.
Vilarrasa, N.
Gimenez, O.
Lopez, L.
Insa, R.
Fdez Castañer, M.
Cabrera-Rode, E.
Perich, P.
Diaz-Horta, O.
Molina, G.
Fernández Castañer, M.
López, L.
Jiménez, O.
Boltaña, A.
Ampudia-Blasco, F. J.
Martínez, I.
Civera, M.
Ascaso, J. F.
Carmena, R.
Ahmed, K.
Luzio, S.
Furmaniak, V.
Owens, D. R.
Dionadji, Mbainguinam
Mbaissouroum, Mouanodji
Anderson, J.
Garg, S.
MacKenzie, T.
Shephard, M.
Peery, B.
Chase, H.
Holstein, A.
Thießen, E.
Kaufmann, N.
Egberts, E.-H.
Lutgers, H. L.
Hullegie, L. M.
Hoogenberg, K.
Wientjes, K. J.
Schoonen, A. J.
Wientjes, K. J. C.
Schoonen, A. J. M.
Weitgasser, R.
Gappmayer, B.
Pichler, M.
Sapin, R.
Friess, P.
Eskes, S. A.
de Vries, J. H.
Pouwer, F.
van Ballegooie, E.
Spijker, A. J.
Jeng, L.
Winsett, J.
Tubiana-Rufi, N.
Munz-Licha, G.
Polak, M.
Sheehan, J.
Ulchaker, M.
Toeller, M.
Üstün, A.
Yilmaz, M. T.
Aparicio, M.
Peyron, E.
Rizkalla, S. W.
Taverna, M.
Guerre-Millo, M.
Chevalier, A.
Pacher, N.
Slama, G.
Gorshunska, M.
Buyken, A. E.
Heitkamp, G.
Kabir, M.
Oppert, J. M.
Wursch, P.
Bruzzo, F.
Rahman, M. H.
Fatima, K.
Ahmed, S.
Mondal, H. N.
Yilmaz, M.
Öztok, U.
Karakoç, A.
Çakır, N.
Düzgün, E.
Yetkin, İ.
Arslan, M.
Şardaş, S.
Wilding, John
Géloën, A.
Baret, G.
Dalmaz, Y.
Peyronnet, J.
Clémenceau, B.
Martignat, L.
Lalain, S.
Gouin, E.
Kenda-Ropson, N.
Miller, A. O. A.
You, S.
Aguilera, E.
Recasens, M.
Flores, L.
Ricart, M. J.
Fernández-Cruz, L.
Esmatjes, E.
Crenier, L.
Noël, C.
Le Moine, A.
Mahy, M.
Danguy, A.
Kiss, R.
Goldman, M.
Bracci, C.
De Haan, B.
Nilsson, K.
Deschamps, J. Y.
Glagoličová, A.
Smrčková, I.
Dieterle, C.
Illner, W. D.
Land, W.
Feldmeier, H.
Scheuer, R.
Lalli, C.
Di Loreto, C.
Ellringmann, U.
Balks, H. J.
v. zur Mühlen, A.
Dengler, R.
Weissenborn, K.
Rasmussen, B. M.
Ørskov, L.
Watson, J.
Owen, G.
Barrett, G.
Ingleby, J.
Weiss, M.
Deary, I.
Cavan, D.
Kerr, D.
Bruneiii, A.
Cuce’, A.
Elsing, H. G.
Kühne, D.
Quinn, N. D.
Warner, D. P.
Buysschaert, M.
Jamal, R.
O’Brien, T.
Latare, P.
Mullen, J.
Rein, A.
Wargo, M.
Parkes, J. L.
Ginsberg, B.
Sotiropoulos, A.
Peppas, Th. A.
Kotsini, V.
Apostolou, O.
Bousboulas, S.
Michailidis, E.
Sawala, M.
Pappas, S.
Nilsson, P. M.
Nilsson, J. Å.
Berglund, G.
Molins, T.
Esteban, J. I.
Genescà, J.
Paris, I.
Haufroid, V.
Selvais, Ph.
Petit, J. M.
Duong, M.
Grappin, M.
Guiguet, M.
Rudoni, S.
Portier, H.
Brun, J. M.
Bagg, W.
Plank, L.
Drury, P. L.
Sharpe, N.
Braatvedt, G. D.
Carrascosa, J. M.
Molero, J. C.
Fermίn, Y.
Andrés, A.
Satrústegui, J.
Rietzsch, H.
Patzak, A.
Schwanebeck, U.
Simpson, H.
Robertson-Mackay, F.
Montegriffo, E.
Fox, C.
Chiasson, J.-L.
Josse, R. G.
Dorman, J. M.
Gerstein, H. C.
Lau, D.
Leiter, L. A.
Maheux, P.
Meneilly, G. S.
Murphy, L.
Rodger, N. W.
Ross, S. A.
Ryan, E.
Yale, J.-F.
Wolever, T. M. S.
Haller, T.
Elias, I.
Segal, P.
Standi, E.
Rybka, J.
Sencer, E.
Satman, I.
Schlcnzka, A.
Vakkilainen, J.
Tsaglis, H.
Ioannidis, I.
Giakoumaki, A.
Amantou, A.
Komitopoulos, N.
Georgiou, S.
Varsamis, E.
Katsilambros, N.
El Gayar, M.
Shereba, N.
Botros, R.
Fikry, R.
Jackson, D.
Balme, M.
Silva-Nunes, J.
Alves, J.
Bogalho, P.
Gardete-Correia, L.
Nunes-Corrêa, J.
Kot’átková, A.
Němcová, D.
Vrbíková, J.
Zamrazil, V.
Meyer, L.
Delbachian, I.
Lehert, P.
Cugnardey, N.
Drouin, P.
Guerci, B.
Wagner, O. F.
Jones, N. P.
Vallance, S. E.
Thompson, K. A.
Miller, A. K.
Inglis, A. M. L.
Patterson, S.
Jorkasky, D.
Freed, M. I.
Mathisen, A. L.
Schneider, R.
Rubin, C.
Houser, V.
Beebe, K. L.
Kortboyer, J. M.
Eckland, D. J. A.
Cranmer, H.
Mori, Y.
Kurokawa, N.
Komiya, H.
Horikoshi, H.
Yokoyama, J.
Tajima, N.
Ikeda, Y.
Bakst, A.
Hemyari, P.
Lönnqvist, F.
Owen, S.
Vikramadithyan, R. K.
Chakrabarti, R.
Misra, P.
Prem Kumar, M.
Sunil Kumar, K. B.
Ghosh, A.
Rajagopalan, R.
Goldstein, B.
Katoh, S.
Tsuruoka, N.
Hata, S.
Matsushima, M.
Ikemoto, S.
Inoue, Y.
Edwards, G.
Fonseca, V.
Biswas, N.
Bakris, G.
Viberti, G.
Rebuck, A. S.
Weill, S.
Abel, M. G.
Klappoth, W.
Brodesser, A.
Linkeschowa, R.
Pushparaj, P.
Tan, C. H.
Tan, B. K. H.
Bahner, A.
Parker, J.
Waite, G.
Lipson, V.
Nahar, N.
Rokeya, B.
Parveen, S.
Nur-e-Alam, M.
Mosihuzzaman, M.
Hansen, A. Kornerup
Lepore°, M.
Kurzhals, R.
Pampanelli°, S.
Fanelli°, C. G.
Bolli°, G. B.
Ratner, R. E.
Hirsch, I. B.
Mecca, T. E.
Wilson, C. A.
Mohideen, P.
Mudaliar, S.
Deutsch, R.
Ciaraldi, T.
Armstrong, D.
Kim, B.
Morrill, B.
Sha, X.
Henry, R.
Meyer, B. H.
Scholtz, H. E.
van Niekerk, N.
Rosenkranz, B.
Schoenle, E.
Witthaus, Elke
Bradley, Clare
Stewart, John
Barbeau, M.
Myers, S.
Flora, D.
DiMarchi, R.
Chance, R.
Plum, A.
Larsen, P. S.
Larsen, U. D.
Kristensen, J. B.
Jansen, J. A.
Olsen, B.
Mortensen, H.
Hylleberg, B.
Jacobsen, L. V.
Gall, M.-A.
Søgaard, B.
Ewing, F. M.
Ireland, R. H.
Hoogwerf, B.
Raskin, P.
Jovanovic, L.
Leiter, L.
Boss, A. H.
Bott, U.
Ebrahim, S.
Hirschberger, S.
Leukel, P.
Sieber, H. J.
McGill, J.
Kilo, C.
Kamp, N. M.
Wutte, A.
Le Thai, F.
Balarac, N.
Allicar, M. P.
Cazeneuve, B.
Augendre, B.
Wise, S. D.
Seah, E. S.
Koivisto, V.
Torlone, E.
Del Sindaco, P.
Ciofetta, M.
Hedman, C.
Orre Pettersson, A.-C.
Lindström, T.
Cernigoi, A. M.
Kong, N.
Kitchen, M. M.
Ryder, R. E. J.
Petkova, M.
Angelova-Gateva, P.
Malone, J.
Arora, V.
Bue-Valleskey, J.
Pein, M.
Diebler, F.
Roach, P.
Gudat, U.
Dreyer, M.
Hanusch, U.
Ristic, S.
McLeod, J.
Hirschberg, Y.
Garreffa, S.
Keilson, L.
Mather, S.
Gagen, K.
Chen, W.
Dragonas, N.
Chuang, L. M.
Juang, J. H.
Wu, H. P.
Chiang, Y. D.
Li, K. L.
Jorgensen, L. N.
Tai, T. Y.
Cheatham, W. W.
Kennedy, F.
Woo, V.
Jain, R.
Boss, A.
Moses, R.
Clauson, P.
Fischer, T.
Björk, S.
Østergaard, A.
Langendorf, K. W.
Hatorp, V.
Hasslacher, C.
Farrar, N. S.
Chambers, N. J.
Denyer, G. S.
Johnston, G. A. R.
Hashiguchi, S.
Jönsson, A.
Hallengren, B.
Rydberg, T.
Herbaut, C.
Turc, A.
Mourand, I.
Chevassus, H.
Molinier, N.
Christensen, A.-B. L.
Mathiesen, E. R.
Stage, E.
Damm, P.
Boivin, S.
Gross, P.
Pennington, M.
Harder, T.
Kohlhoff, R.
Dörner, G.
Rohde, W.
Plagemann, A.
Ferdeghini, M.
Murru, S.
Maffei, M.
Cecchetti, P.
Dunne, F.
Brydon, P.
Smith, T.
Proffitt, M.
Holder, R.
Gee, H.
Goulis, D. G.
Teoh, T. G.
Asatiani, N.
Elphick, A.
Natsvlishvili, M.
Chanturia, T.
Shelestova, E.
Ramazashvili, M.
Hod, M.
Cederberg, J.
Casi, A. Leunda
Pampfer, S.
De Hertogh, R.
Hinck, L.
Aly, S.
Bertie, J.
Botta, R. M.
Imbergamo, M. P.
Impiccichè, M. G.
Todaro, B.
Greco, D.
Ekbom, P.
Clausen, P.
Feldt-Rasmussen, U.
Feldt-Rasmussen, B.
Mølsted Pedersen, L.
Nørgaard, K.
Svenningsen, A.
Nielsen, L.
Zmudzińska, M.
Ziętek, I.
Min, Y.
Crawford, M. A.
Bozzoni, F.
Corubolo, C.
Borrello, E.
Di Biase, N.
Spagnolo, S.
Hawthorne, G.
Sen, D.
Bagust, A.
Maier, W.
Currie, C. J.
Sailesh, S.
Patel, V.
Hayes, D.
Cockrill, B.
Gatling, W.
Budd, S.
Mullee, M. A.
Savill, A. W.
Smithers, M. G.
Davies, R. R.
Sandford, A.
Stutz, L.
Vadstrup, S.
Simonsen, V.
Musaeus, L.
Molsing, B.
Lyholm, B.
Turner, B. C.
Jenkins, E.
Hejlesen, O. J.
Andreassen, S.
Hovorka, R.
Cavan, D. A.
Klinge, A.
Strauss, K. W.
Guthrie, R.
Testa, M.
Zimmerman, R.
Sandberg, M.
Steinfatt, H.
Hardenberg, R.
Gottsmann, M.
König, A.
Schmauß, S.
Hierl, F. X.
Renders, C. M.
Valk, G. D.
van Eijk, J. Th. M.
van der Wal, G.
Jermendy, G.
Hídvégi, T.
Müller, U. A.
Junghänel, J.
Köhler, S.
Köhler, C.
Schumann, M.
Use, G.
de Valk, H. W.
Blankestijn, J. G.
de Bruin, H. J.
Bottomley, J.
Gillam, S.
Holmes, J.
Murphy, M.
Madani, S. F.
Müller, R.
Hunger Dathe, W.
Grüßer, M.
Roien, D.
Hussain, M.
Vibe-Petersen, J.
Braun, A.
Schiel, R.
Höfer, A.
Leppert, K.
Trento, M.
Passera, P.
Tomalino, M.
Bajardi, M.
Vaccari, P.
Pagnozzi, F.
Pomero, F.
Molinatti, G. M.
Porta, M.
Blaauwwiekel, E. E.
Hania, M.
Scholten-Jaegers, S. M. H. J.
Links, T. P.
Perciun, R.
Dumitrescu, C.
Skeie, S.
Thue, G.
Sandberg, S.
Nordfeldt, S.
Ludvigsson, J.
García, Rosario
Suárez, Rolando
Henry, J. L.
Kangas, M.
Wilson, P. H.
Pibernik, M.
Szabo, S.
Metelko, Ž.
González-Clemente, J. M.
Galdon, G.
De Pedro, B.
Fontanals, Ll.
Miñarro, A.
Topsever, P.
Azık, A.
Karşıdaǧ, K.
Dündar, Y.
Şengül, A.
Vileikyte, L.
Apostolou, T.
Tomenson, B.
Bundy, C. H.
Gokal, R.
Gormley, D. A.
Baksi, A. K.
Hrachovinová, T.
Csémy, L.
Bartášková, D.
Krch, F. D.
Gåfvels, M. C.
Lithner, F.
Branchtein, L.
Matos, M. C. G.
Gaio, D.
Yamashita, T.
Pousada, J. M. D. C.
Duncan, B. B.
Schmidt, M. I.
Buchanan, T. A.
Xiang, A. H.
Tan, S.
Peters, R. K.
Trigo, E.
Kjos, S. L.
Lee, W. P.
Azen, S.
Ilic, S.
Mezic, J.
Pettitt, D. J.
Bastyr, E. J.
Camps, I.
Salcedo, M. D.
Rius, F.
Rubio, M.
Baptista, C.
Martins, T.
Ruas, M. M. A.
Acosta, D.
Cerrillos, L.
Soto, A.
Quijada, D.
Morales, F.
Silva, H.
García-Hernandez, N.
Villamil, F.
Astorga, R.
Selby, P. L.
Jude, E. B.
Biggs, A. M.
Al-Sabbagh, S.
Kumar, S.
Rowbotham, J.
McKenzie, W. E.
Dodson, P. M.
Barnett, A. H.
Maresh, M.
Alevizaki, M.
Anastasiou, E.
Grigorakis, S. I.
Philippou, G.
Michalopoulou, G.
Souvatzoglou, A.
Corcoy, R.
Pau, E.
Pascual, E.
García-Patterson, A.
Albareda, M. L.
Ccrmeño, J.
Altirriba, O.
Adelantado, J. M.
Ubeda, J.
Endocrinologia, S.
Reichelt, A. J.
Nucci, L.
Teixeira, M. M.
Costa-e-Forti, A.
Ciampalini, P.
Giannone, G.
Benedetti, S.
Borrelli, P.
Czerniawska, M.
Manowska, B.
Rami, B.
Schober, E.
Hueppe, A.
Granditsch, G.
Huber, W.
Bittmann, B.
Jaeger, A.
Saukkonen, T.
Väisänen, S.
Savilahti, E.
Šumník, Z.
Kotalová, R.
Loudová, M.
Cinek, O.
Šnajderová, M.
Kolousková, S.
Vavřinec, J.
Barbato, M.
Viola, T.
Formisano, M.
Hovind, P.
Adler, I. A.
Makita, Z.
Takeuchi, M.
Kamada, Y.
Koike, T.
Courrèges, J. P.
Pradier, P.
Bacha, J.
Aboud, E.
André, L.
Lamarca, R.
Janeczko-Sosnowska, E.
Lewandowski, Z.
Janeczko, D.
Kopczyñski, J.
Nakagami, T.
Tomonaga, O.
Babazono, T.
Iwamoto, Y.
Nakanishi, K.
Higa, M.
Kosugi, E.
Elving, L. D.
Szadkowska, A.
Mirecka, M. W.
Czerniawska, E.
Weekers, L.
Hadjadj, S.
Belloum, R.
Gallois, Y.
Bouhanick, B.
Marre, M.
Saucha, W.
Skwarna, B.
Zychma, M.
Żukowska-Szczechowska, E.
Zychma, M. J.
Zukowska-Szczechowska, E.
Nazim, J.
Dziatkowiak, H.
Sanak, M.
Cieślik, G.
Nannipieri, M.
Viberti, G. C.
De Cosmo, S.
Piras, G.
Errannini, E.
Uchigata, Y.
Miura, J.
Okada, T.
Gong, J.-S.
Zhang, J.
Tanaka, M.
Wamoto, Y.
Zucaro, L.
Bacci, S.
Miscio, G.
Thomas, M.
Piras, G. P.
Cavallo Perin, P.
Mauer, M.
Barzon, I.
Bortoloso, E.
Saller, A.
Crepaldi, G.
Latif, Z. A.
Christensen, P. K.
v. Larsen, S.
Olsen, S.
Bombonato, G.
Sacerdoti, D.
Chiesura-Corona, M.
Marangon, A.
Rudberg, S.
Rasmussen, L.
Bangstad, H.-J.
Ösrterby, R.
Sivous, G. I.
Kasatkina, E. P.
Demurov, L. M.
Nosikov, V. V.
Kotova, A. K.
Kuraeva, T. L.
Mishina, I. I.
Gorashko, N. M.
Nosicov, V. V.
Petercova, V. A.
Berrut, G.
Alhenc-Gelas, F.
Tsimaratos, M.
Gerbi, A.
Barone, R.
Ollerton, R. L.
Playle, R. A.
Luzio, S. D.
Evans, W. D.
Burch, A.
Siebenhofer, A.
Meinitzer, A.
Brandmaier, H.
Brunner, G.
Plank, J.
West, P.
Tindall, H.
McKenna, K.
Smith, D.
Tormey, W.
Kesson, C. M.
Thompson, C. J.
Penno, G.
Anichini, R.
Bandinelli, S.
Boldrini, E.
Giannarelli, R.
Piazza, F.
Pucci, L.
Karunakaran, S.
Morris, R. J.
Nádas, J.
Farkas, K.
Daróczy, A.
Péterfai, É.
Svensson, M.
Weigert, C.
Facchin, S.
Gambaro, G.
Brodbeck, K.
Schleicher, E.
Tada, H.
Nomura, K.
Kuboki, K.
Tsukamoto, M.
Inokuchi, T.
Menè, P.
Pugliese, F.
Iino, K.
Yoshinari, M.
Iwase, M.
Asano, T.
Sonoki, K.
Wakisaka, M.
Takata, Y.
Ujishima, M.
Del Prete, D.
Anglani, F.
Antonucci, F.
Mauri, J. M.
Vallés, M.
Gutiérrez, C.
Vendrell, J.
Shinada, M.
Akdeniz, A.
Panagiotopoulos, P.
Bach, L. A.
Law, V. A.
Lecomte, P. P.
Yokota, C.
Okuda, Y.
Odawara, M.
Yamashita, K.
Yamada, N.
Kawai, K.
Açbay, Ö.
Mazlum, A.
Kural, E.
Gündoğdu, S.
Jensen, C.
Körner, A.
Eklöf, A.-Ch
Jaremko, G.
Lal, M.
DiBona, G.
Aperia, A.
Yavuz, D. G.
Tuncer, M.
Sargon, M.
Küçükkaya, B.
Ahıskalı, R.
Akalın, Sema
Nohara, E.
Oates, P. J.
Ellery, C. A.
Yonem, A.
Azal, O.
Cakýr, B.
Erdogan, M. F.
Corakcý, A.
Ozdemir, I. C.
Stevens, R. J.
Yudkin, J. S.
Webber, J.
Wheeler, D. C.
Taylor, K. G.
Jones, S. L.
Srivatsa, A.
Anderson, S. G.
Cruikshank, J. K.
Florkowski, C. M.
Scott, R. S.
Graham, P. J.
Moir, C. L.
Flores, C.
Ruggenenti, P.
Dodesini, A. R.
Vasile, B.
Gaspari, F.
Arnoldi, F.
Ferrari, S.
Ciocca, I.
Spalluzzi, A.
Remuzzi, G.
Delvigne, C.
Ballaux, D.
Bosman, D. R.
Winkler, A. S.
Marsden, J.
Watkins, P. J.
Strutton, D.
Erbey, J. R.
Jacobsen, P.
Rossing, K.
Jensen, J. S.
Mansfield, M. W.
Kowalska, I.
Telejko, B.
Bachórzewska-Gajewska, A.
Prokop, J.
Kochman, W.
Musiał, W.
Naskręt, D.
Oleksa, R.
Zozulińska, D.
Sowiński, J.
Wierusz-Wysocka, B.
Klamann, A.
Jonas, M.
Müller-Lung, U.
Heuser, L.
Launhardt, V.
Valensi, P.
Pariès, J.
Torremocha, F.
Brulport, V.
Sachs, R. N.
Vanzetto, G.
Levy, M.
Lormeau, B.
Halimi, S.
Perfornis, A.
Boumal, D.
Zimmermann, C.
Bernard, Y.
Sabbah, A.
Meneveau, N.
Gautier, S.
Bassand, J. P.
Anděl, M.
Kraml, P.
Potočková, J.
Dvořáková, H.
Trešlová, L.
Nuttall, S. L.
Martin, U.
Kendall, M. J.
Schiaffini, R.
Pantaleo, A.
Battocletti, T.
Vaccari, V.
Brufani, C.
Martuscelli, E.
Gargiulo, P.
Nieszner, E.
Posa, I.
Kocsis, E.
Préda, I.
Pogatsa, G.
Koltai, M. Z. S.
Stefanidis, A.
Manoussakis, S.
Handanis, S.
Zairis, M.
Vitalis, D.
Dadiotis, L.
Fiorina, P.
La Rocca, E.
Astorri, E.
Rossetti, C.
Lucignani, G.
Giudici, D.
Castoldi, R.
Mazarakis, N.
Giagiakou, E.
Karavidas, A.
Agellou, A.
Karamani, O.
Matsakas, E.
Caviezel, F.
Morricone, L.
Ranucci, M.
Denti, S.
Cazzaniga, A.
Enrini, R.
Isgrò, G.
González de Molina, F. J.
Sala, J.
Masià, R.
Marrugat, J.
Kruszewski, P.
Wolnik, B.
Bieniaszewski, L.
Świerblewska, E.
Semetkowska-Jurkiewicz, E.
Krupa-Wojciechowska, B.
Vasilikos, P. G.
Alaveras, A. E. G.
Anastasopoulos, N. G.
Chala, E.
Sidira, M.
Christakopoulos, P. D.
Poulsen, P. L.
Hansen, K. W.
Ebbehøj, E.
Knudsen, S. T.
Mogensen, C. E.
Ramu, Y.
Vidyullatha, Y.
Strojek, K.
Gorska, J.
Morawin, E.
Ritz, E.
Ciavarella, A.
Malini, P. L.
Strocchi, E.
Fiumi, N.
Ambrosioni, E.
Idzior-Waluś, B.
Stevens, L.
McEneny, J.
O’Kane, M. J.
Moles, K. W.
McMaster, C.
Young, I. S.
Leonhardt, W.
Konstadelou, E.
Gürlek, Alper
Soedamah-Muthu, S.
Taskinen, M. R.
Ehnholm, C.
Wägner, A.
Bayen, Laia
Rigla, M.
Ortega, E.
Caixàs, A.
Mestrón, A.
Ordóñez, J.
Pérez, A.
Sotiropoulou, G.
Servais, P. L.
Bertolotto, A.
Pilo, M.
Suchánková, G.
Andratschke, S.
Tschöp, M.
Strasburger, C.-J.
Rizzo, L.
Aerts, P.
Vinckx, M.
Ansquer, J. C.
Ryan, M.
Buter, H.
Navis, G. J.
de Jong, P. E.
de Zeeuw, D.
Carreras, G.
Giménez, G.
Pou, J. M.
Howorka, K.
Gabriel, M.
Pumprla, J.
Köves, A.
Bhowmik, N. B.
Haque, A.
Rahman, A.
Paleari, F.
Gamba, P.
Mauri, G.
Rovaris, G.
Giannattasio, C.
Piatti, M. L.
Zincone, A.
Cavaletti, G.
Mancia, G.
Lan, S.
Arezzo, J.
Gerber, R. A.
Klioze, S. S.
Saponara, C.
Tartaglione, T.
Cercone, S.
Caputo, S.
Meloni, T.
Brunetti, D.
Di Lazzaro, V.
Xu, G.
Jiang, H. Y.
Shy, M. E.
Sugimoto, K.
Zhang, W.-X.
Kuchmerovskaya, T.
Donchenko, G.
Shymansky, I.
Kuchmerovsky, N.
Pakyrbaeva, L.
Cameron, N. E.
Keegan, A.
Cotter, M. A.
Mirrlees, D.
Smale, S. E.
Biessels, G. J.
Duis, S. E. J.
Kamal, A.
Gispen, W. H.
Carrington, A.
Carman, S.
Smiarowski, H.
Lavoie, D.
Sawicki, D.
Sabetta, A.
Litchfield, J.
Van Zandt, M.
Sredy, J.
Smirnova, V.
Strokov, I.
Ivanova, L.
Ichunina, A.
Nakamura, J.
Nakayama, M.
Hamada, Y.
Chaya, S.
Kato, K.
Kasuya, Y.
Mizubayashi, R.
Miwa, K.
Yasuda, Y.
Kamiya, H.
Hotta, N.
Bíró, K.
Kukorelli, T.
Szilágyi, N.
Kürthy, M.
Komáromy, A.
Mogyorosi, T.
Nagy, K.
Çakir, M.
Baskal, N.
Güllü, S.
Elhan, A. H.
Erdogan, G.
Ziegler, D.
Piolot, R.
Neubauer, J.
Senesi, B.
Bonetti, R.
Napolitano, A.
Canepa, F.
Ottonello, P.
Schabmann, A.
Giménez-Pérez, G.
Arroyo, J. A.
López, T.
Ponz, E.
Mauricio, D.
Diem, P.
Zanchin, L.
Suter, S. L.
Lefrandt, J. D.
Smit, A.
van Roon, A. M.
Dullaart, R.
Voita, D.
Mackevics, V.
Vitols, A.
Lengyel, Cs.
Farkas, Gy.
Török, T.
Légrády, P.
Várkonyi, T. T.
Kardos, A.
Gingl, Z.
Kempler, P.
Rudas, L.
Lonovics, J.
Marchand, M.
Stevens, L. K.
Tarnás, Gy.
Estrella, F.
Christensen, N. J.
Keresztes, K.
Barna, I.
Hermányi, Zs.
Vargha, P.
Bonnevie, L.
Chanudet, X.
Larroque, P.
Tutuncu, N. Bascil
Deger, A.
Batur, M. K.
Yildirir, A.
Onalan, O.
Aksöyek, S.
Kabakçι, G.
Erbaş, T.
Galicka-Latała, D.
Surdacki, A.
Gerritsen, J.
TenVoorde, B. J.
Heethaar, R. M.
Tagawa, T. S.
Kodama, M.
Yoshioka, R.
Yamasaki, Y.
Didangelos, T.
Athyros, V.
Kontopoulos, A.
Papageorgiou, A.
Karamitsos, D.
Lacigová, S.
Rušavý, Z.
Kárová, R.
Perrild, H.
Kay, L.
Jørgensen, T.
Bień, A. I.
Witek, P.
Geraldes, Elizabete
Rodrigues, D.
Pereira, L.
Doménech, A.
Leitão, P.
Anagnostopoulos, D.
Foster, A. V. M.
Nag, S.
Barsoum, M.
Lewis, G.
Dunlop, N.
Connolly, V.
Bilous, R.
Kelly, W.
Chantelau, E.
Gede, A.
Sharman, D.
O’Halloran, D.
Best, C.
Abbas, Z. G.
Lutale, J.
Gill, G. V.
Jarvis, W. R.
Archibald, L. K.
Corcoran, S.
Mansell, J.
Pibworth, L.
Terada, H.
Shiba, T.
Utugi, N.
Utugi, T.
Blum, M.
Strobel, J.
Höffken, K.
Razvi, F. M.
Kritzinger, E. E.
Taylor, K.
Jones, S.
Illahi, W.
Grüβer, M.
Hartmann, P.
Hoffstadt, K.
van Leiden, H. A.
Moll, A. C.
Polak, B. C. P.
Pietragalla, G. B.
Maurino, M.
Montanaro, M.
Karadeniz, Ş.
Tommasini, P.
Quadrini, C.
Demiraj, V.
Rispoli, E.
Ota, A.
Takama, H.
Saito, N.
Hemández, C.
Lepore, D.
Antico, L.
Giardina, B.
Franconi, F.
Michoud, E.
Chamot, S.
Riva, Ch.
Hammes, H.-P.
Renner, O.
Breier, G.
Lin, J.
Alt, A.
Betzholtz, C.
Bretzel, III, R. G.
Manti, R.
Gallo, M.
Molinar Hin, A.
Brignardello, E.
Boccuzzi, G.
Li, Shanfang
Xiang, Kunsan
Zhang, Rugeng
Shangguan, Xinhong
Wu, Jianrong
Donnan, P. T.
Broomhall, J.
Hunter, K.
Morris, A. D.
Ioannidis, G.
Peppa, M.
Rontogianni, E.
Kallifronas, M.
Lekatsas, I.
Chrysanthopoulou, G.
Anthopoulos, L.
Kesse, M.
Thalassinos, N.
Neves, C.
Medina, J. L.
Lopes, F.
Yılmaz, M.
Güvener, N.
Güvener, M.
Kocagöz, T.
Böke, E.
Paşaoglu, I.
Bascil Tutuncu, N.
Oto, A.
Karvonen, M. K.
Koulu, M.
Pesonen, U.
Mercuri, M.
Rauramaa, R.
Rutter, M. K.
Kestevan, P.
McComb, J. M.
Marshall, S. M.
Sobieska, M.
Wiktorowicz, K.
Kanters, S. D. J. M.
Banga, J. D.
Algra, A.
Frijns, C. J. M.
Beutler, J. J.
Fijnheer, R.
Nicoloff, G.
Baydanoff, S.
Stanimirova, N.
Petrova, Ch.
Lario, S.
Campistol, J. M.
Cases, A.
Clària, J.
Iñigo, P.
Esmatjcs, E.
Sármán, B.
Tóth, M.
Kocsis, I.
Somogyi, A.
Bumbure, A.
Jachimowicz, K.
Samson, J.
Tomasiak, M.
Sobol, A.
Stańczyk, L.
Watala, C.
Stradina, P.
Wiśniewska-Jarosińska, M.
Marciniak, D.
Więcławska, B.
Watała, C.
Golański, J.
Zinnat, R.
Mahmud, I.
Büyükasik, Yahya
Demiroğlu, H.
Szczepanik, A.
Skowroński, M.
Murawska, A.
Meeking, D. R.
Allard, S.
Munday, J.
Chowienczyk, P.
Shaw, K. M.
Cummings, M. H.
Šimková, R.
Jirsa, M.
Hadoke, P. W. F.
McIntyre, C. A.
Jones, G. C.
Williams, B. C.
Elliott, A. I.
McKnight, J. A.
Pernow, J.
Bombonato, G. C.
Finucci, G. F.
Zotta, L.
Senses, V.
Ozyazgan, S.
Ince, E.
Tunçdemir, M.
Oztürk, M.
Sultuybek, G.
Akkan, A. G.
Özyazgan, S.
Unlücerci, Y.
Bekpınar, S.
Meyer, M. F.
Lee, B. C.
Shore, A. C.
Humphreys, J. M.
Tooke, J. E.
Dell’Omo, G.
Giovannitti, G.
Caricato, F.
Mariani, M.
Pedrinelli, R.
Kiviet-Boehm, C.
Schwelling, V.
Matthäei, S.
Pfohl, M.
McInerney, D.
Itoh, H.
Ohno, T.
Katoh, N.
Baumgartner-Parzer, S.
Artwohl, M.
Graier, W.
Ludwig, C.
Tachi, Y.
Bannai, C.
Shinohara, M.
Shimpuku, H.
Ohura, K.
Bertacca, A.
Sasvári, M.
Szaleczki, E.
Pusztai, P.
Boes, U.
Klaus, E.
Dittrich, P.
Wagner, Z.
Wittmann, I.
Pótó, L.
Wagner, L.
Mazák, I.
Nagy, J.
Feletto, F.
Taboga, C.
Tonutti, L.
Lizzio, S.
Russo, A.
Selmo, V.
Ceriello, A.
Lekakis, J.
Papamichael, C. M.
Stamatelopoulos, K.
Stamatelopoulos, S.
Yillar, D. O.
Gay, M.
Lillaz, E.
Passaro, A.
Vanini, A.
Calzoni, F.
D’Elia, K.
Carantoni, M.
Zuliani, G.
Fellin, R.
Solini, A.
Chwatko, G.
Bald, E.
Dramais, A.-S.
Wallemacq, P. E.
Vandeleene, B.
Ciaria, M. V.
Ariano, M.
Strom, R.
Gibney, J.
Weiss, U.
Turner, B.
O’Gorman, P.
Watts, G.
Powrie, J.
Crook, M.
Shaw, K.
Cummings, M.
AD Morris for the DARTS/MEMO Collaboration
GENEDIAB Study Group
GEDEC study group
European Insulin Aspart Study Group
US Study Group of Insulin Glargine in Type 2 DM
Hvidøre Study group on Childhood Diabetes
UKPDS Group
DAIS Project Group
Croatian Study Group for Diabetic Amyotrophy
KANWU study group
The Finnish Diabetes Prevention Study Group
The EURODIAB Prospective Complications Study (PCS) Group
Neuropathy Study Group of the Italian Society of the Study of Diabetes
European Group for the Study of Insulin Resistance (EGIR)
D.I.O.R. study group
Non-Invasive Task Force
Rosiglitazone Study Group
Cerivastatin/Bezafibrate Latin America Study Group
HIDM investigators
German Working Group on Quality Control
German Pediat. Working Group
Lithuanian Collaborative Group for the Epidemiology of Diabetes
IMDIAB Study Group
Osaka IDDM Study Group
Pramlintide Type 1 Study Group
Pramlintide Type 2 Study Group
The Turkish Diabetes Epidemiology Group
Screen-Pol Study Group
IGT Research Group
Mauritian NCD group
Cerivastatin Combination Therapy Study Group
EURODIAB Complications Study Group
HOE 901/3003 study group
Northern Diabetic Pregnancy Survey
Hungarian HbA1c Screening Study Group
The TARDIS Steering Committee and UK centres
WHO/IDF Patient Empowerment Workshop
Brazilian Gestational Diabetes Study Group
Childhood Diabetes in Finland Study Group
UK Prospective Diabetes Study Group
Service of internal medecine - diabetologia - vascular diseases
EURODIAB IDDM Study Group
DARTS/MEMO Collaboration
The Pittsburgh Epidemiology of Diabetes Complications (EDC) Study
Pokaż więcej
Źródło :
Diabetologia: Clinical and Experimental Diabetes and Metabolism. August 1999 42(1):A1-A330
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Screening and simultaneous quantitative measurement of six sulfonylureas in serum by liquid chromatography/mass spectrometry with atmospheric-pressure chemical-ionization (APCI LC/MS)
Autorzy :
Susanto, F.
Reinauer, H.
Pokaż więcej
Źródło :
Fresenius' Journal of Analytical Chemistry. April 1997 357(8):1202-1205
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Determination of theophylline in serum by high performance liquid chromatography/mass spectrometry with atmospheric pressure chemical-ionization (APCI HPLC/MS)
Autorzy :
Susanto, F.
Reinauer, H.
Pokaż więcej
Źródło :
Fresenius' Journal of Analytical Chemistry. February 1997 357(3):338-344
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Glibenclamide in serum: comparison of high-performance liquid chromatography using fluorescence detector and liquid chromatography/mass spectrometry with atmospheric-pressure chemical-ionization (APCI LC/MS)
Autorzy :
Susanto, F.
Reinauer, H.
Pokaż więcej
Źródło :
Fresenius' Journal of Analytical Chemistry. November 1996 356(5):352-357
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Candidate reference method: Determination of valproic acid in serum by isotope-dilution mass spectrometry
Autorzy :
Susanto, F.
Reinauer, H.
Pokaż więcej
Źródło :
Chromatographia. October 1995 41(7-8):407-413
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Comparison of gas-liquid chromatography, mass fragmentography, and isotope dilution-mass spectrometry for determination of pentobarbitone in human plasma
Autorzy :
Susanto, F.
Humfeld, S.
Reinauer, H.
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Gas-Chromatographie, Massen-Fragmentographie und Isotopen-Verdünnungs-Massenspektrometrie — Ein Methodenvergleich zur Bestimmung von Pentobarbital im Plasma
Źródło :
Fresenius' Zeitschrift für analytische Chemie. February 1986 323(2):168-172
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Kombination von DC, GC (OV1 und OV17) und HPLC (RP18) zur schnellen Erkennung von Arzneimitteln, Rauschmitteln und verwandten Verbindungen
Autorzy :
Daldrup, T.
Susanto, F.
Michalke, P.
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Combination of TLC, GLC (OV1 and OV17) and HPLC (RP18) for a rapid detection of drugs and related compounds
Źródło :
Fresenius' Zeitschrift für analytische Chemie. October 1981 308(5):413-427
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies