Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę ""Taghavy, A."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Prognose und Probleme der Verlaufsbeobachtung fokaler zerebraler Ischämie/Infarkte bei jungen Erwachsenen
Autorzy :
A. Taghavy
D. Vogler
Pokaż więcej
Współwytwórcy :
J. Anderson
G. Goos
F. Gremy
H.-J. Jesdinsky
H.-J. Lange
B. Schneider
G. Segmüller
G. Wagner
Lothar Horbach
Claus Duhme
S. Koller
P. L. Reichertz
K. Überla
Źródło :
Nachsorge und Krankheitsverlaufsanalyse : 25. Jahrestagung der GMDS Erlangen, 15. – 17. September 1980. :345-351
Książka elektroniczna
Tytuł :
Fourth meeting of the European Neurological Society 25–29 June 1994 Barcelona, Spain: Abstracts of Symposia and free communications
Autorzy :
Harms, L.
Bock, A.
JÄnisch, W.
Valdueza, J.
Weber, J.
Link, I.
De Keyser, J.
Goossens, A.
Wilczak, N.
Vedeler, C.
Bjorge, L.
Uvestad, E.
Conti, G.
Williams, K.
Ginsberg, L.
Rafique, S.
Rapoport, S. I.
Gershfeld, N. L.
De La Meilleure, G.
Crevits, L.
Faiss, J. H.
Heye, N.
Blanke, J.
Sackmann, A.
Kastrup, O.
Doornbos, R.
van der Worp, H. B.
Kappelle, L. J.
Bar, P. R.
Davie, C. A.
Barker, G. J.
Brenton, D.
Miller, D. H.
Thompson, A. J.
Block, F.
Schwarz, M.
Delodovici, L.
Baruzzi, F.
Bonaldi, G.
Dario, A.
Marra, A.
Mercuri, A.
Dworzak, F.
Cavallari, P.
Confalonieri, P.
Zuffi, M.
Antozzi, C.
Cornelio, F.
Baldissera, F.
Chassande, B.
Ameri, A.
Eymard, B.
Poisson, M.
Vérier, A.
Brunet, P.
Congia, S.
Murgia, P. L.
Cannas, A.
Borghero, G.
Uselli, S.
Mellino, G.
Ferrai, R.
Lampis, R.
Massa, R.
Muzzetto, B.
Giannini, F.
Rossi, S.
Cioni, R.
d'Aniello, C.
Guarneri, A.
Battistini, N.
Ceriani, F.
Del Santo, A.
Poloni, M.
Campo, J. F.
Iglesias, F.
Guitera, M. V.
Farinas, C.
Pascual, J.
Leno, C.
Berciano, J.
Thorpe, I. W.
Kendall, B. E.
McDonald, W. I.
Moulignier, A.
Dromer, F.
Baudrimont, M.
Dupont, B.
Gozlan, J.
El Amrani, M.
Petit, J. C.
Roullet, E.
Sterzi, R.
Causaran, R.
Protti, A.
Riva, M.
Erminio, F.
Arena, O.
Villa, F.
Maccagnano, E.
Miletta, M.
Spinelli, F.
Ben-Hur, T.
Weidenfeldl, J.
Rao, N. S.
Chari, C. C.
Laforet, P.
Matheron, S.
Adams, D.
Chemouilli, Ph.
Desi, M.
Said, G.
Davous, P.
Lionnet, F.
Pulik, M.
Genet, P.
Rozenberg, F.
Cartier, L. M.
Castillo, J. L.
Cea, J. G.
Villagra, R.
de Saint Martin, L.
Mahieux, F.
Manifacier, M. J.
Mattos, K.
Queiros, C.
Publio, L.
Vinhas, V.
PeÇanha-Martins, A. C.
Melo, A.
Liska, U.
Zifko, U.
Budka, H.
Drlicek, M.
Grisold, W.
Kaufmann, R.
Kaiser, R.
Czygan, M.
Gomes, I.
Jones, N.
Cunha, S.
EmbiruÇu, E. Katiane
Vieira, V.
Araujo, I.
Alexandra, M.
Ferreira, A.
Goes, J.
Chemouilli, P.
Israel-Biet
Masson, H.
Lacroix, C.
Gasnault, J.
Hildebrandt-Müller, B.
Oschmann, P.
Krack, P.
Willems, W. R.
Dorndorf, W.
Freitas, V.
Bittencourt, A.
Fernandes, D.
Nascimento, M. H.
Severo, M.
Moraes, D.
Muller, M.
Hasert, K.
Merkelbach, S.
Schimrigk, K.
van Oosten, B. W.
Lai, M.
Polman, C. H.
Bertelsmann, F. W.
Hodgkinson, S.
Cabre, P. H.
Volpe, L.
Smadja, D.
Vernant, J. P.
Villaroya, H.
Violleau, K.
Younes-Chennoufi, A. Ben
Baumann, N.
Villanueva-Hemandez, P.
Ballabriga, J.
Basart, E.
Arbizu, T. X.
Perez-Serra, J.
Vinuels, F.
Giron, J. M.
Castilla, J. M.
Redondo, L.
Izquierdo, G.
Lauer, K.
Henneberg, A.
Bittmann, N.
Link, D.
Wollinsky, K. H.
Mobner, R.
Fassbender, K.
Kuhnen, J.
Schwartz, A.
Hennerici, M.
Miller, A.
Lider, O.
Abramsky, O.
Weiner, H. L.
Offner, H.
Vanderbark, A. A.
Paoino, E.
Fainardi, E.
Addonizio, M. C.
Ruppi, P.
Tola, M. R.
Granieri, E.
Carreras, M.
Sazdovitch, V.
Joutel, A.
Verdier-taillefer, M. H.
Heinzlef, O.
Radder, C.
Tournier-Lasserve, E.
Brenner, R. E.
Munro, P. M. G.
Williams, S. C. R.
Bell, J. D.
Hawkins, C. P.
Filippi, M.
Campi, A.
Dousset, V.
Canal, N.
Comi, G.
Zhu, J.
Weber, F.
Retska, R.
List, J.
Zhang, L.
Brock, M.
Taphoorn, M. J. B.
Heimans, J. J.
van der Veen, E. A.
Karim, A. B. M. F.
Sarazin, M.
Argentino, N.
Delattre, J. Y.
Derkinderen, P.
Buchwald, B.
Schroter, G.
Serve, G.
Franke, C. H.
Conrad, B.
Kitchen, N. D.
Thomas, D. G. T.
Forman, A. D.
Ang, Kie- Kian
Price, R.
Stephens, C.
Salmaggi, A.
Nermni, R.
Silvani, A.
Forno, M. G.
Luksch, R.
Boiardi, A.
Grzelec, H.
Fryze, C.
Nowacki, P.
Zdziarska, B.
Sanson, M.
Merel, P.
Richard, S.
Rouleau, G.
Thomas, G.
Olsen, N. K.
Pfeiffer, P.
Egund, N.
Bentzen, S. M.
Johannesen, L.
Mondrup, K.
Rose, C.
Zyluk, B.
Wondrusch, E.
Berger, O.
Fast, N.
Jellinger, K.
Lindner, K.
Urman, A.
Thibault, J. L.
Duyckaerts, Ch.
Strik, H.
Muller, B.
Richter, E.
Krauseneck, P.
Steinbrecher, A.
Schabet, M.
Hess, C.
Bamberg, M.
Dichgans, J.
Counsell, C. E.
McLeod, M.
Grant, R.
Creel, G. B.
Claus, D.
Sieber, E.
Engelhardt, A.
Rechlin, T.
Thierauf, P.
Neubauer, U.
Peresson, M.
Di Giovacchino, G.
Romani, G. L.
Di Silverio, F.
Danek, A.
Kuffner, M.
Hoermann, R.
Schopohl, J.
Laska, M.
Heye, B.
Zangaladze, A. T.
Valls-SoIè, J.
Cammarota, A.
Alvarez, R.
Tolosa, E.
Hallett, M.
Ulbricht, D.
Ganslandt, O.
Kober, H.
Vieth, J.
Grummich, P.
Pongratz, H.
Brigel, C.
Fahlbusch, R.
Serra, F. P.
Palma, V.
Nolfe, G.
Buscaino, G. A.
Rothstein, T. L.
Gibson J. M.
Morrison P. M.
Collins A. D.
Eiselt, M.
Wagnur, H.
Zwiener, U.
Schindler, T.
Efendi, H.
Ertekin, C.
Erfas, M.
Larsson, L. E.
Sirin, H.
AraÇ, N.
Toygar, A.
Demir, Y.
Seddigh, S.
Vogt, T. H.
Hundemer, H.
Visbeck, A.
Pastena, L.
Faralli, F.
Mainardi, G.
Gagliardi, R.
Linden, D.
Berlit, P.
Lopez, O. L.
Becker, J. T.
Jungreis, C.
Brenner, R.
Rezek, D.
Dekesky, S. T.
Estol, C.
Boller, F.
Fernandez, J. M.
Mederer, S.
Batlle, J.
Turon, A.
Codina, A.
Hitzenberger, P.
Vila, N.
Valls-SolÇ, J.
Chamorro, A.
Pouget, J.
Schmied, A.
Morin, D.
Azulay, J. Ph.
Vedel, J. P.
Montalt, J.
Escudero, J.
Barona, R.
Campos, A.
Varli, K.
Ertem, E.
Uludag, B.
Yagiz, A.
Privorkin, Z.
Steinvil, Y.
Kott, E.
Combarros, O.
Sanchez-Pernaute, R.
Orizaola, P.
Mokrusch, Th.
Kutluaye, E.
Selcuki, D.
Ertikin, C.
Zettl, U.
Gold, R.
Harvey, G. K.
Hartung, H. P.
Toyka, K. V.
Wokke, J. H. J.
Oey, P. L.
Ippel, P. F.
Jansen, G. H.
Franssen, H.
Toyooka, K.
Fujimura, H.
Ueno, S.
Yoshikawa, H.
Yorifuji, S.
Yanagihara, T.
Talamon, C.
Tzourio, C.
Kiefer, R.
Jung, S.
Toyka, K.
Ruolt, I.
Tranchant, C.
Mohr, M.
Warter, J. M.
Younger, D. S.
Rosoklija, G.
Hays, A. P.
Kurita, R.
Hasegawa, O.
Matsumto, M.
Komiyama, A.
Nara, Y.
Oueslati, S.
Belal, S.
Turki, I.
Ben Hamida, C.
Hentati, F.
Ben Hamida, M.
Kwiecinski, H.
Krolicki, L.
Domzal-Stryga, A.
Dellemijn, P. L. I.
van Deventer, P.
van Moll, B.
Drogendijk, T.
Vecht, Ch. J.
Nemni S.
Amadio
Fazio, R.
Galardin, G.
Delodovici, M. L.
Peghi, E.
Monticelli, M. L.
Sessa, A.
Viguera, M. L.
Palomar, M.
Gamez, J.
Cervera, C.
Navarro, C.
Serena, J.
Duran, I.
Fernandez, A. L.
Comabella, M.
Nos, C.
Rio, J.
Montalban, J.
Navarro, X.
Verdu, E.
Darbra, S.
Buti, M.
Mrabet, A.
Fredj, M.
Gouider, R.
Tounsi, H.
Khalfallah, N.
Haddad, A.
Dbaiss, T.
Ghnassia, R.
Rouillet, E.
Chedru, F.
Porsche, H.
Strenge, H.
Li, S. W.
Young, Y. P.
Garcia, A. A.
Baron, P.
Scarpini, E.
Bianchi, R.
Conti, A.
Livraghi, S.
Rees, J. H.
Gregson, N. A.
Hughes, R. A. C.
Sedano, M. J.
Calleja, J.
Canga, E.
Bahou, Y.
Biary, N.
Al Deeb, S. M.
Guern, E. L. E.
Gugenheim, M.
Tardieu, S.
Aisonobe, T. M.
Agid, Y.
Bouche, P.
Brice, A.
Rautenstrauss, B.
Nelis, E.
Grehl, H.
Van Broeckhoven, C.
Pfeiffer, R. A.
Liehr, T.
Ganzmann, E.
Gehring, C.
Neundörfer, B.
Geremia, L.
Doronzo, R.
Sacilotto, G.
Sergi, P.
Pastorino, G. C.
Scarlato, G.
Planté-Bordeneuve, V.
Mantel, A.
Baas, F.
Moser, H.
Antonini, A.
Psylla, M.
Günther, I.
Vontobell, P.
Beer, H. F.
Leenders, K. L.
Chaudhuri, K. Ray
Parker, J.
Pye, I. F.
Millac, P. A. H.
Abbott, R. J.
Sutter, M.
Albani, C.
de Rijk, M. C.
Breteler, M. M. B.
Graveland, G. A.
van der Mechè, F. G. A.
Hofman, A.
Keipes, M.
Hilger, Ch.
Diederich, N.
Metz, H.
Hentges, F.
Pollak, P.
Benabid, A. L.
Limousin, P.
Hoffmann, D.
Benazzouz, A.
Perret, J.
Laihinen, A.
Rinne, J. O.
Ruottinen, H.
Nagren, K.
Lehikoinen, P.
Oikonen, V.
Ruotsalainen, U.
Rinne, U. K.
Cocozza, S.
Pizzuti, A.
Cavalcanti, F.
Monticelli, A.
Pianese, L.
Redolfi, E.
Paiau, F.
Di Donato, S.
Pandolfo, M.
Palau, F.
Monros, E.
De Michele, G.
Smeyers, P.
Lopez-ArLandis, J.
Uilchez, J.
Filla, A.
Genis, D.
Matilla, T.
Volpini, V.
Blanchs, M. I.
Davalos, A.
Molins, A.
Rosell, J.
Estivill, X.
De Jonghe, P.
Smeyers, G.
Krols, L.
Mercelis, R.
Hazan, J.
Weissenbach, J.
Martin, J. J.
Warner, T. A. T.
Williams, L.
Orb, A. S.
Harding, A. E.
Giunti, P.
Sweeney, M. G.
Spadaro, M.
Jodice, C.
Novelletto, A.
Malaspina, P.
Frontali, M.
Salmon, E.
Gregoire
Del Fiore
Comar
Franck, G.
Scheltens, P. H.
Siegfried, K.
Dartigues, E.
De Deyn, P.
Horn, R.
Nelson, I.
Hanna, M. G.
Morgan-Hughes, J. A.
Collinge, J.
Palmer, M. S.
Campbell, T.
Mahal, S.
Sidle, K.
Humphreys, C.
Tavitian, B.
Pappata, S.
Jobert, A.
Crouzel, A. M.
DiGiamberardino, L.
Steimetz, G.
Barbanti, P.
Fabbrini, G.
Salvatore, M.
Buzzi, M. G.
Di Piero, V.
Petraroli, R.
Sbriccoli, A.
Pocchiari, M.
Macchi, G.
Lenzi, G. L.
Spiegel, R.
Maguire, P.
Schmid, W.
Ott, A.
Bots, M. L.
Grobbe, D. E.
Hofman, A.
Howard, R. S.
Russell, S.
Losseff, N.
Hirsch, N. P.
Couderc, R.
Bailleul, S.
Nargeot, M. C.
Touchon, J.
Picot, M. C.
Rizzo, M.
Watson, G.
McGehee, D.
Dingus, T.
Kappos, L.
Radü, E. W.
Haas, J.
Hartard, C. H.
Spuler, S.
Yousry, T.
Voltz, R.
Scheller, A.
Holler, E.
Hohlfeld, R.
Scolding, N. J.
Sussman, J.
Kolar, O. J.
Farlow, M. R.
Rice, P. H.
Zipp, F.
Sotgiu, S.
Weiss, E. H.
Wekerle, H.
Chalmers, R.
Robertson, N.
Compston, D. A. S.
Martino, G.
Clementi, E.
Brambilla, E.
Moiola, L.
Martinelli, V.
Colombo, B.
Poggi, A.
Rovaris, M.
Grimaldi, L. M. E.
Roth, M. P.
Descoins, P.
Ballivet, S.
Ruidavets, J. B.
Waubant, E.
Nogueira, L.
Cambon-Thomsen, A.
Clanet, M.
Leppert, D.
Hauser, S.
Lugaresi, A.
Tartaro, A.
D'aurelio, P.
Befalo, L. L. O.
Thomas, A.
Malatesta, G.
Gambi, D.
Benedikz, J. E. G.
Magnusson, H.
Poser, C. M.
Guomundsson, G.
Bates, T. E.
Davies, S. E. C.
Clark, J. B.
Landon, D. N.
ùther, J. R.
Rautenberg, W.
Overgaard, K.
Sereghy, T.
Pedersen, H.
Boysen, G.
Diez-Tejedor, E.
Carceller, F.
Gutierrez, M.
Lopez-Pajares, R.
Roda, J. M.
Chandra, B.
Ricart, W.
Gonzalez-Huix, F.
Molina, A.
Rundek, T.
Demarin, V.
De Reuck, J.
Boon, P.
Decoq, D.
Strijckmans, K.
Goethals, P.
Lemahieu, I.
Nibbio, A.
Chabriat, H.
Vahedi, K.
Nagy, T.
Verin, M.
Mas, J. L.
Julien, J.
Ducrocq, X.
Iba-Zizen, M. T.
Cabanis, E. A.
Bousser, M. G.
Rolland, Y.
Landgraf, F.
Bompais, B.
Lemaitre, M. H.
Edan, G.
Vorstrup, S.
Knudsen, L.
Olsen, K. Skovgaard
Videbaek, C.
Schroeder, T.
van Gijn, J.
Jansen, H. M. L.
Pruim, J.
Paans, A. M. J.
Willemsen, A. T. M.
Hew, J. M.
vd Vliet, A. M.
Haaxma, R.
Vaalburg, W.
Minderhoud, J. M.
Korf, J.
Soudain, S. E.
Ho, T. W.
Mishu, B.
Li, C. Y.
Nachainkin, I.
Gao, C. Y.
Cornblath, D. R.
Griffin, J. W.
Asbury, A. K.
Blaser, M. J.
McKhann, G. M.
Ho, T.
Macko, C.
Xue, P.
Stadlan, E. M.
Ramos-Alvarez, M.
Valenciano, L.
Visser, L. H.
van der Meché, F. G. A.
van Darn, P. A.
Meulstee, J.
Schmitz, P. I. M.
Jacobs, B.
Oomes, P. G.
Kleyweg, R. P.
Jacobs, B. C.
Endtz, H. P.
van Doorn, P. A.
van der Mech, F. G. A.
Van den Berg, L. H.
Mollee, I.
Logtenberg, T.
Thomas, P. K.
Plant, G.
Baxter, P. J.
Luis, R. Santiago
Matsumoto, M.
Notermans, N. C.
Wokke, J. H. J.
Lokhorst, H. M.
van der Graaf, Y.
Jennekens, F. G. I.
Azulay, J. P.
Bille-Turg, F.
Valentin, P.
Farnarier, G. G.
Pellissier, J. F.
Serratrice, G.
Quasthoff, S.
Schneider, U.
Grafe, P.
Hilkens, P. H. E.
Moll, J. W. B.
van der Burg, M. E. L.
Planting, A. S. T.
van Putten, W. L. J.
van den Bent, M. J.
Birklein, F.
Spitzer, A.
Lang, E.
Neundorfer, B.
Diehl, R. R.
Lücke, D.
Smith, G. D. P.
Mathias, C. J.
Serra, J.
Campera, M.
Ochoa, J. L.
Ray Chaudhuri, K.
Pavitt, D.
Alam, M.
Handwerker, H. O.
Bleasdale-Barr, K.
Smith, G.
Murray, N. M. F.
Hawkins, P.
Pepys, M.
Gellera, C.
DiDonato, S.
Taroni, F.
Uncini, A.
Di Muzio, A.
Servidei, S.
Silvestri, G.
Lodi, R.
Iotti, S.
Barbiroli, B.
Morrissey, S. P.
Borruat, F. X.
Francis, D.
Mosely, I.
Hansen, H. C.
Helmke, K.
Kunze, K.
Sadzot, B.
Maquet, P.
Lemaire
Plenevaux
Damhaut
Sommer, C.
Myers, R. R.
Berta, E.
Mantegazza, R.
Argov, Z.
Shapira, Y.
Wirguin, I.
Beuuer, J.
Franke, C.
Roberts, M.
Willison, H.
Vincent, A.
Newsom-Davis, J.
Morrison, K. E.
Damels, R.
Francis, M.
Campbell, L.
Davies, K. E.
Kohler, W.
Bucka, C.
Hertel, G.
Kanovsky, P.
Auer, D.
Ackermann, H.
Klose, U.
Naegele, Th.
Bien, S.
Voigt, K.
Fink, G. R.
Stephan, K. M.
Wise, R. J. S.
Mullatti, N.
Hewer, L.
Frackowiak, R. S. J.
Weiller, C. S.
Rijnites, M.
Jueptner, M.
Bauermann, T.
Krams, M.
Diener, H. C.
van Walderveen, M. A. A.
Barkhof, F.
Hommes, O. R.
Valk, J.
Willmer, J. P.
Guzman, D. A.
Passingham, R. E.
Silbersweig, D.
Ceballos-Baumann, A.
Frith, C. D.
Frackowiak, R.
Lucas, C. H.
Goullard, L.
Marchau, M. J.
Godefroy, O.
Rondepierre, P. H.
Chamas, E.
Mounier-Vehier, F.
Leys, D.
Renato, J.
Verdugo, M. S. C.
Campero, M.
Jose, L.
Ochoa, D. S. C.
Vivancos, F.
Tejedor, E. Diez
Martinez, N.
Roda, J.
Frank, A.
Barreiro, P.
Satoh, Y.
Nagata, K.
Maeda, T.
Hirata, Y.
YalÇinerner, B.
Ozkara, C.
Ozer, F.
Ozer, S.
Hanoglu, L.
Zunker, P.
Pozo, J. L.
Oberwittler, C.
Schick, A.
Buschmann, H. -Ch.
Ringelstein, E. Bernd
Lara, M.
Anzola, G. P.
Magoni, M.
Volta, G. Dalla
Tarasov, A.
Feigin, V.
Beaudry, M. G.
Carrier, S.
Chicoutimi
Henriques, I. L.
Bogoussslavsky, J.
van Melle, G.
Mathieu, J.
Perusse, L.
Allard, P.
Prevost, C.
Cantin, L.
Bouchard, J. M.
De Braekeleer, M.
Agbo, C.
Neau, J. P.
Tantot, A. M.
Dary-Auriol, M.
Ingrand, P.
Gil, R.
Baltadjiev, D.
Zekin, D.
Sabey, K.
Gennaula, C. P.
Pope, B. A.
Caparros-Lefebvre, D.
Girard-Buttaz, I.
Pruvo, J. P.
Petit, H.
Hipola, D.
Martin, M.
Giménez-Roldan, S.
Ivanez, V.
Japaridze, G.
Carrasco, J. L.
Picomell, I.
Herranz, J. L.
Macias, J. A.
Nieto, M.
Noya, M.
Oller, L.
Kiteva-Trencevska, G.
Delgado, M. R.
Liu, H.
Luengo, A.
Parra, J.
Colas, J.
Fernandez, M. J.
Manzanares, R.
Kornhuber, M. E.
Malashkhia, V.
Orkodashili, G.
Martinez, M.
Bonaventura, I.
Porta, G.
Martinez, I.
Fernandez, A.
Aguilar, M.
Masnou, P.
Drouet, A.
Dreyfus, M.
Cartron, J.
Morel-Kopp, M. C.
Tchernia, G.
Kaplan, C.
Lammers, M. W.
Hekster, Y. A.
Keyser, A.
Meinardi, H.
Renier, W. O.
Boon, P. A. J. M.
Have, M. D.
Kint, B.
Cruz, P.
Cadilha, A.
Almeida, R.
Goncalves, M.
Pimenta, M.
Ramos, L. M. P.
Polder, T. W.
Broere, C. A.
Polman, L.
Rother, I.
Rother, M.
Schlaug, G.
Arnold, S.
Holthausen, H.
Wunderlich, G.
Ebner, A.
Luders, H.
Witte, O. W.
Seitz, R. J.
Serra, L. L.
Gallicchio, B.
Rotondi, F.
Wieshmann, U.
Meierkord, H.
Sabev, K.
Di Carlo, V.
Gueguen, B.
Derouesné, Ch.
Ancri, D.
Bourdel, M. C.
Guillou, S.
Aliaga, R.
Chornet, M. A.
Rodrigo, A.
Pascual, A. Pascual -Leone
Catala, M. D.
Pascual-Leone, A.
Benbadis, S. R.
Dinner, D. S.
Chelune, G. J.
Lüders, H. O.
Piedmonte, M. R.
Blanco, T.
Lopez, M. P.
Romero, B.
Deltoro, A.
Pascual, A.
Pascual, Leone
Bolgert, F.
Josse, M. O.
Tassan, P.
Touze, E.
Laplane, D.
Godenberg, F.
Brizioli, E.
Del Gobbo, M.
Pelliccioni, G.
Scarpino, O.
Durak, H.
Damlacik, G.
Tunca, Z.
Fidaner, H.
Yurekli, Y.
Yemez, B.
Kaygisiz, A.
Anllo, E. A.
Esperet, E.
Giovagnoli, A. R.
Casazza, M.
Spreafico, R.
Avanzini, G.
Mascheroni, S.
Vecchio, I.
Tornali, C.
Antonuzzo, A.
Grasso, A. A.
Bella, R.
Pennisi, G.
Raffaele, R.
Broeckx, J.
Schildermans, F.
Hospers, W.
Deberdt, W.
Carney, J. M.
Aksenova, M.
Chen, M. S.
Juncadella, M.
Busquets, N.
De la Fuente, I.
Rodriguez, A.
Rubio, F.
Soler, R.
Khati, C.
Pillon, B.
Deweer, B.
Malapani, C.
Malichard, N.
Dubois, B.
Rancurel, G.
Lopez, D. L.
Jungreia, G.
DeKosky, S. T.
Boiler, F.
Weiller, C.
Rijntjes, M.
Mueller, S. P.
Maguire, E. A.
Burke, E. T.
Staunton, H.
Phillips, J.
Rousseaux, M.
Pena, J.
Bertran, I.
Santacruz, P.
Lopez, R.
Catafau, A.
Lomena, F.
Blesa, R.
Rampello, L.
Nicoletti, A.
Cabaret, M.
Lesoin, F.
Steinling, M.
Tournev, I.
Maier-Hauff, K.
Schroeder, M.
Wolf, A.
Cochin, J. P.
Noel, I.
Augustin, P.
Auzou, P.
Hannequin, D.
Maria, V.
Lopez-Bresnahan
Danielle, D. M.
Antin-Ozerkis B. A.
Bartels, E.
Rodiek, S. O.
Flugel, K. A.
Campos, D. M.
Salas-Puig, J.
Del Rio, J. Sanhez
Vidal, J. A.
Lahoz, C. H.
Eraksoy, M.
Barlas, O.
Barlas, M.
Bayindir, C.
Ozcan, H.
Birbamer, G.
Gerstenbrand, F.
Felber, S.
Luz, G.
Aichner, F.
Seidel, G.
Kaps, M.
Hutzelmann, A.
Gerriets, T.
Kruggel, F.
Martin, P. J.
Gaunt, M. E.
Abbot, R. J.
Naylor, A. R.
Meary, E.
Dilouya, A.
Meder, J. F.
De Recondo, J.
Lebtahi, R.
Neff, K. W.
Meairs, S.
Viola, S.
Matta, E.
Aquilone, L.
Rise, I. R.
Authier, F. J.
Kondo, H.
Ghnassia, R. T.
Degos, J. D.
Gherardi, R. K.
Bardoni A.
Ciafaloni E.
Comi G. P.
Bresolin N.
Robotti M.
Moggio M.
Rigoletto C.
Roses A.
Scarlato G.
Castelli, E.
Turconi, A.
Bresolin, N.
Perani, D.
Felisari, G.
Chariot, P.
de Pinieux, G.
Astier, A.
Jacotot, B.
Gherardi, R.
Fischer-Gagnepain, V.
Louboutin, J. P.
Crespo, F.
Florea-Strat, A.
Fromont, G.
Sabourin, J. -C.
Gonano, E. -F.
Moroni, I.
Prelle, A.
Iannaccone, S.
Quattrini, A.
deRino, F.
Sessa, M.
Golzi, V.
Smirne, S.
Nemni, R.
Turpin, J. C.
Lucotte, G.
Jacobs, S. C. J. M.
Willems, P. W. A.
Bootsma, A. L.
Lasa, A.
Calaf, M.
Baiget, M.
Gallano, B.
Fichter-Gagnepain, V.
Mazzucchelli, F.
D'Angelo, M. G.
Velicogna, M.
Bet, L.
Comi, G. P.
Bordoni, A.
Gonano, E. F.
Bazzi, P.
Rapuzzi, S.
Moggio, M.
Fagiolari, G.
Ciscato, P.
Messina, A.
Battistel, A.
Ryniewicz, B.
Sangla, I.
Desnuelle, C.
Paquis, V.
Cozzone, P. J.
Bendahan, D.
Sturenburg, H. J.
Kohncke, G.
Castellli, E.
Linssen, W.
Stegeman, D.
Binkhorst, R.
Notermans, S.
Jaspert, A.
Fahsold, R.
de Munain, A. Lopez
Cobo, A.
Martorell, L.
Poza, J. J.
Navarrete Palau, D.
Emparanza, J. I.
Sanchez-Roy, R.
Vilchez, J. J.
Hernandez, M.
Tena, J. Garcia
Perla, C.
Koutroumanidis, M.
Papathanasopoulos, P.
Papadimitriou, A.
Papapetropoulos, T. H.
Divari, R.
Hadjigeorgiou, G. M.
Anastasopoulos, I.
Sansone, V.
Rotondo, G.
Meola, G.
Rigoletto, C.
Messina, S.
Szwabowska-Orzeszko, E.
Jozwiak, S.
Michalowicz, R.
Szaplyko, W.
Petrella, M. A.
Della Marca, G.
Masullo, G.
Mennuni, G. F.
Kompf, D.
Wascher, E.
Verleger, R.
Kaido, M.
Soga, F.
Toyooka, H.
Bayon, C.
Rubio, J.
Carlomagno, S.
Parlato, V.
Santoro, A.
Lavarone, A.
Bonavita, V.
Pentore, R.
Venneri, A.
Pasquier, F.
Lebert, F.
Grymonprez, L.
Lefebvre, C.
Van der Linden, M.
Derouesné, C.
Renault, B.
Lacomblez, L.
Homeyer, P.
Ouss, L.
Neuman, E.
Malbezin, M.
Barrandon, S.
Guez, D.
Stevens, M.
van Swieten, J. C.
Franke, C. L.
Sanchez, A.
Castellvirel, S.
Mila, M.
Jimenez, D.
Pallesta, F.
Ruiz, P. J. Garcia
Barrio, A.
Barroso, T.
Benitez, J.
de Yebenes, J. Garcia
Manubens, J. M.
Martinez-Lage, J. M.
Larumbe, R.
Muruzabal, J.
Lacruz, F.
Quesada, Pedro
Gallego, J.
Ferini-Strambi, L.
Marcone, A.
Garancini, P.
Tedesi, B.
Jacob, B.
Rozewicz, L.
Langdon, D.
Davie, C.
Ron, M.
Thompson, A.
Koepp, M. J.
Hansen, M. L.
Guldin, B.
Pressler, R. M.
Ried, S.
Scholz, C.
Monaco, F.
Gianelli, M.
Schiavalla, M. P.
Naldi, P.
Cantello, R.
Torta, R.
Verze, L.
Mutani, R.
Knott, H.
Ferbert, A.
Schulze-Bonhage, A.
Aust, W.
Di Mascio, R.
Marchioli, R.
Vitullo, F.
Di Pasquale, A.
Sciulli, L.
Kramer, V.
Tognoni, G.
Santacruz, P.
Lopez, R.
Marti, M. J.
Charques, I.
Catafau, A.
Lomeila, F.
Peila, J.
Bertran, I.
Blesa, R.
Krendel, D. A.
Costiga, D. A.
Koeppen, S.
Korn, W. M.
Brugge, S.
Schmitz, D.
Scheulen, M. E.
King, R. H. M.
Robertson, A. M.
Thomas, P. K.
Kerkhofs, A.
Vermersch, P.
Dereeper, O.
Daems Monpeun, C.
Parent, M.
Deplanque, D.
Petit, H.
Campero, M.
Serra, J.
Ochoa, J. L.
Martinez-Matos, J. A.
Montero, J.
Olivé, M.
Rene, R.
Vidaller, A.
Gugenheim, M.
Gouider, R.
Le Guern, E.
Brice, A.
Agid, Y.
Bouche, P.
Grisold, W.
Ziflo, U.
Drlicek, M.
Budka, H.
Jellinger, K.
Zielinski, C. H.
Ginsberg, L.
King, R. H. M.
Workman, J.
Platts, A. D.
Thomas, P. K.
Gherardi, R. K.
Florea-Strat, A.
Poron, F.
Sabourin, J. -C.
Fazio, R.
Nemni, R.
Franceschi, M.
Lorenzetti, I.
Rinaldi, L.
Canal, N.
Weilbach, F. X.
Sennlaub, A.
Jung, S.
Gold, R.
Toyka, K. V.
Hartung, H. P.
Giegerich, G.
Ellie, E.
Vital, A.
Steck, A. J.
Vital, C.
Julien, J.
Doneda, P.
Pizzul, S.
Scarpini, E.
Chiodi, P.
Ramacci, M. T.
Livraghi, S.
Maimone, D.
Annunziata, P.
Salvadori, C.
Guazzi, G. C.
Arne-Bes, M. C.
Delisle, M. B.
Fabre, N.
Hurtevent, J. F.
Bes, A.
Baudoin-Martin, D.
Laborde, E.
Viallet, F.
Creisson, C.
Crespi, V.
Bogliun, G.
Marzorati, L.
Zincone, A.
D'Angelo, L.
Liberani, A.
Merlini, M.
Rivolta, R.
Creange, A.
Sabourin, J. -C.
Theodorou, I.
Gherardi, R. K.
Conti, A. M.
Malosio, M. L.
Baron, P. L.
Scarlato, G.
Chorao, R.
Rosas, M. J.
Leite, I.
Callea, L.
Donati, E.
Bargnani, C.
Bud, M.
Verdu, E.
Navarro, X.
Braun, S.
Einius, S.
Poindron, P.
Warier, J. M.
Bradley, J.
Bekkelund, S. I.
Torbergsen, T.
Mellgren, S. I.
Carlomagno, S.
Parlato, V.
Santoro, A.
Lavarone, A.
Boller, F.
Bonavita, V.
Engelhardt, A.
Lörler, H.
Robeck, S.
Kluglein, C.
Comi, G.
Avoledo, V.
Locatelli, T.
Leocani, L.
Galardi, G.
Magnani, G.
Medaglini, S.
Chkhikvishvili, T. S.
Zangaladze, A.
Bratoeva, M.
Kovachev, P.
Chavdarov, D.
Artemis, N.
Karacostas, D.
Milonas, I.
Arpa, J.
Lopez-Pajares, R.
Cruz-Matinez, A.
Sarria, J.
Palomo, F.
Alonso, M.
Rodriguez-Al-barino, A.
Lacasa, T.
Nos, J.
Barreiro, P.
Martinez, A. Cruz
Villoslada, C.
Alons, M.
Taghavy, A.
Hamer, H.
Kratzer, A.
Dethy, S.
Pauwels, T.
Monclus, M.
Luxen, A.
Goldman, S.
Ziegler, M.
Crambes, O.
Ragueneau, I.
Arnaud, F.
Zappia, M.
Montesanti, R.
Colao, R.
Palmieri, A.
Branca, D.
Nicoletti, G.
Rizzo, M.
Parlato, G.
Quattrone, A.
Vanacore, N.
Zuchegna, P.
Bonifati, V.
Meco, G.
Scholz, J.
Friedrich, H. -J.
Rohl, A.
Ulm, G.
Vieregge, P.
Savettieri, G.
Rocca, W. A.
Meneghini, F.
Grigoletto, F.
Morgante, L.
Reggio, A.
Salemi, G.
Di Pierri, R.
OzckmekÇi, S.
Ertan, S.
Yeni, N.
Apaydin, H.
Erkol, G.
Kiziltan, G.
Denktas, F.
Ranoux, D.
de Recondo, J.
Ostergaard, L.
Werdelin, L.
Odin, P.
Lindvall, O.
Dupont, E.
Christensen, P. B.
Boisen, E.
Jensen, N. B.
Schmiegelow, M.
Ingwersen, S. H.
Matias-Guiu, J.
Canet, T.
Falip, R.
Martin, R.
Galiano, L.
Voloshin, M. Y.
Burchinskaya, L. F.
Cabrera-Valdivia, F.
Jimenez-Jimenez, F. J.
Molina, J. A.
Fernandez-Calle, P.
Vazquez, A.
Canizares-Liebana, F.
Larumbe-Lobalde, S.
Ayuso-Peralta, L.
Rabasa, M.
Codoceo, R.
Arrieta, F. J.
Aguilar, M. V.
Jorge-Santamaria, A.
Martinez-Para, M. C.
Alarcon, J.
Mateo, D.
Gimenez-Roldan, S.
Gencheva, E.
Tzonev, T. z.
Georgiev, G.
Petkova, P.
Gasparini, M.
Vanacore, N.
Meco, N. G.
de la Sierra, G.
Aguado, F.
Revilla, M.
Varela, L.
Rico, H.
Feve, A.
N'Guyen, J. P.
Bathien, N.
Fenelon, G.
Veroust, J.
Cesaro, P.
Egersbach, G.
Hattig, H.
Schelosky, L.
Wissel, J.
Poewe, W.
Durif, F.
Albuisson, E.
Debilly, B.
Tournilhac, M.
Magnani, C.
Mocellini, C.
Soffietti, R.
Schiffer, D.
Cardozo, A.
Cruz-Sanchez, F. F.
Falip, L.
Potagas, G.
Ziegler, M.
Rondot, P.
Bonifati, V.
Fabrizio, E.
Meco, G.
Bostantjopoulou, S.
Katsarou, Z.
Kyriazis, G.
Baas, H.
Demisch, L.
Esser, A.
Zoeller, F.
Burklin, F.
Harder, S.
Fischer, P. A.
Arcusa, M. J.
Hermandez, S.
Claramonte, F. J.
Pascual, A. Pascual- Leone
Alonso, M. D.
Catata, M. D.
Alessandri, A.
Giustini, P.
Dufour, A.
Ciusani, E.
Nespolo, A.
Roelcke U.
Radu E. W.
von Ammon K.
Maguire R. P.
Leenders K. L.
Radionova, M.
Chavdarov, D.
Bratoeva, M.
Tzekov, Ch.
Pietrangeli, A.
Bove, L.
Pace, A.
Falqui, L.
Jandolo, B.
Potemkowski, A.
Muller B.
Reinhard I.
Krone A.
Warmuth M.
Brocker E. M.
Krauseneck P.
Meyding-Lamadé, U.
Krieger, D.
Sartor, K.
Hacke, W.
Maugard-Louboutin, C.
Fayet, G.
Sagan, C.
Martin, S.
Ménégalli, D.
Lajat, Y.
Resche, F.
Koriech, O. M.
Al Moutaery, K.
Yaqub, B.
Jochens, R.
Wolters, A.
Venz, S.
Cordes, M.
Hecht, B. K.
Chatel, M.
Gaudray, P.
Turc-Carel, C.
Gioanni, J.
Ayraud, N.
Hecht, F.
Rumbach, L.
Racadot, E.
Bataillard, M.
Billot, M.
Pariset, J.
Wijdenes, J.
Montalban, Rio J.
Tintoré, M.
Galan, I.
Acarin, N.
Rapaport, S.
Huberman, M.
Shechtcr, D.
Karabudak, R.
Kilinc, M.
Boyacigil, S.
Cila, A.
Polo, J. M.
Setien, S.
Sanchez, R.
Figols, J.
Zubimendi, A.
Nadareishvili, Z. G.
Massot, R.
Marés, R.
Gallecho, F.
Richart, C.
Hernandez, M. A.
Garcia, M. R.
Lorenzo, J. N.
Leon, C.
Muros, M.
Togores, J.
Kutluk, K.
Damlacik, G. A.
Tekinsoy, B.
Obuz, O.
Baklan, B.
Idiman, E.
Genc, K.
Zielasek, J.
Schmidt, B.
Liew, F. Y.
Gulay, Z.
Yulug, N.
Wong, K. S.
Wong, T. W.
Yu, T. S.
Kay, R.
Poupon, R.
Giral, P.
Roberti, C.
Zanette, E. M.
Chiarotti, F.
Brusa, L.
Cerbo, R.
Prusinski, A.
Pondal, M.
Canton, R.
Dominigo, Erodriguez J.
Pereira Monteino J. M.
Pereira Monteino X.
Pardo, J.
Carroacedo, A.
Barros, F.
Lema, M.
Castillo, J.
Melchor, A.
Montiel, I.
Guiu, J. Matias
Kloss, T. M.
Keidel, M.
Jacob, M.
Idiman, F.
Idman, E.
Ozturk, V.
Metin, E.
Yilmaz, M.
Gerard, J. M.
Bouton, R.
Decamps, D.
Herbaut, A. G.
Delecluse, F.
Cavenaile, M.
Divano, L.
Chazot, G.
Boureau, F.
Emile, J.
Bertin, L.
d'Allens, H.
Ferro, J. M.
Costa, I.
Carletto, F.
Catarci, T.
Padovani, A.
Iandolo, B.
Bartoli, M.
Bonamini, M.
Pulcinelli, F.
Pignatelli, P.
Russo, M.
Gazzaniga, P. P.
Barros, J.
Pinheiro, J.
Correia, A. P.
Monteiro, J. M. Pereira
Alvarez-Cermeno, J. C.
Avello, G.
Sastre, J. L.
Vecino, A.
Cesar, J. M.
Leone, M.
Stankov, B.
D'Amico, D.
Maltempo, C.
Moschian, F.
Fraschini, F.
Bussone, G.
Molto, J. M.
Fernandez, E.
Fernandez, A. Morento
Barreiro, A.
Siclia, J.
Castejon, P.
Mihout, B.
Malberin, M.
Salzman, V.
Bogousslavsky, J.
Meneghetti, G.
Baracchini, C.
Bozzato, G.
Marini, B.
Mendel, T.
Czlonkowska, A.
Pasierski, T.
Szwed, H.
Marta-Moreno, J.
Lopez-Delval, J.
Mostacero, E.
Morales, F.
Mahagne, M. H.
Rogopoulos, A.
Bertrand, F.
Bedoucha, P.
Lanteri-Minet, M.
Riva, D.
Zorzi, C.
Milani, N.
Vajsar, J.
Ronen, G.
Macgregor, D.
Becker, L.
Susseve, J.
Seidl, Z.
Faber, J.
Obenberger, J.
Springer, R.
Bax, R. T.
Eckardt, T.
Czettritz, G. V.
Emmrich, P.
Vlaski-Jekic, S.
Petrova, V.
Cherninkova, S.
Gudeva, T.
Tzekov, C.
Devoti, M.
Franceschetti, S.
Mientus, S.
Vienna, P.
Vashtang, Y.
Tazir, M.
Assami, S.
Oulbani, D.
Kaci Ahmed, M. Ait
Andersen, G.
Vestergaard, K.
Riis, J. O.
Chavdarov, D.
Corbo, M.
Previtali, S.
Allen, R. R.
McKay, W. C.
Rowbotham, M. C.
Castellvi-Pel, S.
Banchs, I.
Kruyer, H.
Corral, J.
Saugeir-Veber, P.
Munnich, A.
Bonneau, D.
Rozet, J. M.
Le Merrer, M.
Boespflug-Tanguy, O.
Gokyigit, A.
Oktem, O.
Demir, G.
Caliskan, A.
Gardiner, R. M.
Shorvon, Simon
Wieser, Heinz -Gregor
Hossmann, K. A.
Steinberg, A.
van Crevel, H.
Ducros, A.
Labauge, P.
Pinsard, N.
Ponsot, G.
Gouttiere, F.
Gastaut, J. L.
Delrieu, O.
BesanÇon, V.
Klopstock, T.
May, A.
Seibel, P.
Papagiannuli, E.
Reichmann, H.
Gurses, C.
Aykut, C.
Aktan, S.
De Vuono, G.
Fiacco, F.
Gazzaniga Pozzill, P. P.
Assuerus, V.
Jacomet, C.
Picard, O.
Rozenbaum, W.
Nueckel, M.
Osschmann, P.
Horning, C. R.
Caldarelli-Stefano, R.
Omodeo-Zorini, E.
Rivolta, G. E.
Maserati, R.
Cagni, A.
Ferrante, P.
Lamadé, W.
Heb, Th.
Gosztonyl, G.
Daral, G.
Fresquet, C.
Storch-Hagenlocher, B.
Wildemann, B.
Jager, G.
Fuhry, L.
Van Paesschen, W.
Grunewald, R. A.
Duncan, J. S.
Connelly, A.
Jackson, G. D.
Sisodiya, S.
Raymond, A. A.
Shorvon, S. D.
Fish, D. R.
Stevens, J. M.
Savic, I.
Pauli, S.
Thorell, J. O.
Browne, R. H.
Kornhuber, J.
Retz, W.
Riederer, P.
Boon, F.
Calliauw, L.
Hoksergen, I.
Thiery, E.
Caemert, J.
Decoo, D.
Desomer, A.
Chevalier, Y.
Grinspan, A.
Hirsch, E.
Moszkowski, J.
Marescaux, C.
Yaqub, B. A.
Valdueza, J. M.
Puchner, M. J. A.
Dammann, O.
Vortmeyer, A.
Herrmann, H. -D.
Peterson, W.
Prevett, M. C.
Cunningham, V.
Brooks, D. J.
Pomes, A.
Sunol, C.
Durwen, H. F.
Confavreux, Ch.
Grimaud, J.
Saddier, P.
Moreau, T.
Cortinovis-Tourniaire, P.
Aimard, G.
Adeleine, P.
Paty, D. W.
Wiles, C. M.
Midgard, R.
Riise, T.
Kvale, G.
Nyland, H.
Stodal, H.
Haase, A.
Lassmann, H.
Deeb, S. M. Al.
Bruyn, G. W.
Semana, G.
Teisserenc, H.
Alizadeh, M.
Loiseau, P.
Birebent, B.
Yaouanq, J.
Genetet, B.
Sabouraud, O.
Charron, D. J.
Shaw, C. E.
Stelmasiak, C.
Solski, J.
Nowicki, J.
Jakubowska, B.
Ryba, M.
Grieb, P.
Garcia-Merino, A.
Usuku, K.
Yunis, E.
Alper, C.
Hauser, S. L.
Betuel, H.
Gebuhrer, L.
Salier, J. P.
Kellar-Wood, H.
Govan, G. G.
Bromberg, J. E. C.
Rinkel, G. J. E.
Algra, A.
Moulin, T.
Stojkovic, T.
Chavrot, D.
Klotzsch, C.
Kaiser-Rub, K.
Nahser, H. C.
Klijn, C. J. M.
Tulleken, C. A. F.
Rappelle, L. J.
Daffertshofer, M.
Kother, J.
Hornig, C. R.
Rust, D. S.
Busse, O.
Laun, A.
Corabianu, O.
Berbinschi, A.
Chastang, C.
Cophignon, J.
Haguenau, M.
Ketelslegers, J. M.
Jander, S.
Kramer, M.
Schröter, M.
Witte, O. W.
Stoll, G.
Möbner, R.
Barak, V.
Sarova-Ponchas, I.
Holon
Le Coz, P.
Woimant, F.
George, B.
Merland, J. J.
Chleide, E.
Casademont, J.
Barrientos, A.
Cardellach, F.
Cervantes, F.
Grau, J. M.
Montoya, J.
Rozman, C.
Urbano-Marquez, A.
Nunes, V.
Lane, R. J. M.
Archard, L. C.
Schapira, A. H. V.
Cooper, J. M.
Barnes, P. R. J.
Kemp, G. J.
Taylor, D. J.
Toscano, A.
Garavaglia, B.
Vita, G.
Rodolico, C.
Aguennouz, M.
Messina, C.
Mariottu, C.
Uziel, G.
Carrara, F.
Mora, M.
Zeviani, M.
Mahe, B.
Milpied, N.
Bernasconi, P.
Torchiana, E.
Simoncini, O.
Dalakas, M. C.
Goebels, N.
Michaelis, D.
HÄcker, G.
Ptacek, L.
Gonzalez, A.
Sevilla, T.
Diaz, C.
Baggi, F.
Andreetta, F.
Bielicki, G.
Tanguy, A.
Zanca, M.
Renou, J. P.
De Deyn, P. P.
Marescau, B.
Pickut, B. A.
Cobo, A. M.
Emparanza, J. L.
Munain, A. Lopez de
Marti-Masso J. F.
Ciafalon, E.
Bardoni, A.
Fortunato, F.
Garghentino, R.
Roses, A.
Metz-Lutz, M. N.
Coquerel, A.
Pfaff, F.
Dussallant, M.
Gaudriault, G.
Zsurger, N.
Le Cam-Duchez, V.
Berod, A.
Vincent, J. P.
Tayot, J.
Rostene, W.
Giraud, G.
Minault, C.
Vallée, J.
Cailloux, F.
Law, L.
Paulson, O. B.
Britton, T. C.
Dones, I.
Servello, D.
Molteni, F.
Mariani, G.
Broggi, G.
Hassan, S. M.
Jennekens, F. G. I.
Wieneke, G.
Veldman, H.
Fritz, C.
Braune, H. -J.
Sullivan, E. P. O.
Jenkins, I. H.
Henderson, L.
Kennard, C.
Brunholzl, Ch.
Calvet, J. Pascual
Insa, Jm. Soler
Serradell, A. Pou
Coria, F.
Rubio, I.
Garcia, M. A.
Duarte, J.
Sempere, A. P.
Claveria, L. E.
Blanco, I.
Ferrarini, M.
Testa, D.
Cazzaniga, C.
Farinotti, M.
Filippini, G.
Hawkes, C. H.
Graham, A.
McDonald, A.
Chroni, E.
Heatley, F. W.
Spencer, G. T.
Moulard, B.
Camu, W.
Dhib, M.
Diaye, M. N.
Malafosse, A.
Meininger, V.
Billiard, M.
Baldy-Moulinier, M.
Léger, J. M.
Harpin, M. L.
Willison, H. J.
Veitch, J.
Herron, B.
AlMemar, A.
Reiners, K.
Michels, M.
Hughes, R. A. G.
Heidenreich, F.
Archelos, J. J.
Uchuya, M.
Graus, F.
Feltri, L.
Scherer, S. S.
Wrabetz, L.
van Schaik, I. N.
Vermeulen, M.
Brand, A.
Tekin, S.
Afsar, N.
Sarropoulos, A.
(née Schönbeck), S. Spuler
Schönhuber, R.
Espadaler, J. M.
Fardeau, M.
Pino, I. M.
Diez Tejedor, E.
Rio, F. Garcia
Prados, C.
Gomez, L.
Munoz, J.
Bouchard, C.
Barrett, M. J.
Coulton, G. R.
Casadevall, J.
Sala, R. Alvarez
Garcia, J. M. Pino
Dupuis, M. J. M.
Mezt, R.
Jean, D.
Maes, E.
Smits, R. C. F.
Emmen, H. H.
Kulig, B. M.
van Loenen, A. C.
de Waal, R.
van Diemen, H. A. M.
Koetsier, J. C.
Ince, D.
Ferri, R.
Durelli, L.
Bangioanni, M. R.
Ferrero, B.
Riva, A.
Bergaasco, B.
Stenager, E.
Stenager, E. N.
Jensen, K.
De Andres, C.
Anaya, F.
Dimova, V.
Hansen, A. W.
Norby, S.
Edal, A. L.
Rosenberg, T.
Thorpe, J. W.
Filippi, M.
Horsfleld, M. A.
Reganati, P.
Baratti, C.
Bressi, S.
Ozurk, V.
Yeil, S.
Rodegher, M.
Sirabian, G.
Alberoni, M.
Eoli, M.
La Mantia, L.
Manetti, E.
Zaffaroni, M.
Milanese, C.
Corsini, E.
de Castro, P.
Carreno, M.
Iriarte, J.
Heide, W.
Barado, J.
Echaniz, P.
Cuadrado, E.
Baykan-Kurt, B.
Oktem-Tanor, O.
Bahar, S.
Konyalioglu, R.
Tumac, A.
Gok, S.
Gurvit, H.
Gursoy, G.
Henderson, C. E.
Westarp, M. E.
Perron, H.
Hoff-Jörgensen, R.
Rasmussen, H.
Schraff, S.
Kornhuber, H. H.
Moseley, I. F.
Colangelo, A. M.
Fetoni, V.
Parati, E.
Austoni, L.
DiGiovanni, A.
Meucci, N.
Nobile-Orazio, E.
Scarlato, G.
Goi, G.
Lombardo, A.
Bairati, C.
Aversa, E.
Caputo, D.
Ferrarese, C.
Canafoglia, L.
Frigo, M.
Pecora, N.
Riva, R.
Frattola, L.
Carpo, M.
Gamba, M.
Meussi, N.
Barbieri, S.
Ostermeyer, B.
Patten, B. M.
Abeta, S.
Inoue, N.
Matsui, H.
Yoshino, Y.
Pizzi, C. Delli
Ragno, M.
Losseff, N. A.
Fletcher, N. A.
Thorpe, J.
Droogan, A. G.
Harper, R.
Hawkins, S. A.
Patterson, V. H.
Bell, P.
Soeterboek, A. A. J.
Koehler, P. J.
Urtasun, M.
Vilchez, J.
Castel-lvi-Rel, S.
Gine, R.
Villa, M.
Koehler, W.
Kumar, A. J.
Edwin, D.
Moser, H. W.
Guidetti, D.
Ferlini, A.
Motti, L.
Bondavalli, M.
Patrosso, M. C.
Ghidoni, E.
Alfaro, A.
Giros, M. L.
Barcelo, A.
Piqueras, A.
Martinez, V.
Rango, M.
Bamonti, F.
Greco, F.
Spagnoli, D.
Tomei, G.
Zetta, L.
Honczarenko, K.
Jezewski, T.
Kojder, I.
Verlooy, J.
Reempts, Jos V.
Deuren, B. V.
Borgers, M.
Gajda, J. U.
Ley-Pozo, J.
Louwen, P.
Happe, S.
Buschmann, H. C.
Ringelstein, E. B.
Yamawaki, T.
Takao, M.
Suzuki, N.
WeilBenborn, K.
Schellong, S.
Ehrenheim, C.
Wollenhaupt, J.
Goetz, C.
Lubach, D.
Vion-Dury, J.
Nicoli, F.
Confort-Gouny, S. O.
Dhiver, C. O.
Lamoureux, S.
Salvan, A. M.
Gastaut, J. -A.
Gastaut, J. -L.
Cozzone, P.
Ribalta, T.
Santamaria, J.
Drewes, A. M.
Taagholt, S. J.
van den Berg, J. S. P.
Limburg, M.
Valldeoriola, F.
Valls-Solé, J.
Marti, M. J.
Trenkwalder, C.
Stiasny, K.
Collado-Scidel, V.
Wetter, T.
Kazenwadel, J.
Kohnen, R.
Ramm, S.
Oertel, W. H.
Thajeb, P.
Starck, M.
Albrecht, H.
Pollmann, W.
Konic, N.
Split, W.
Sulkowski, W.
Kowalska, S.
Sawradewicz-Rybak, M.
Musior, M.
Scaioli, V.
Brock, S.
Ciano, C.
Palazzini, E.
Servan, J.
Aoba, S.
Yamaguchi, S.
Johkura, K.
Rosin, L.
Solimena, M.
De Camilli, P.
Meinck, H. -M.
Roquer, J.
Marti, N.
Cano, A.
Pou-Serradell, A.
Robeck, S.
Enqelhardt, A.
Kalden, J. R.
Dhaenens, G.
Tyrdal, S.
Broere, C. A. J.
Polman, L. J.
Gomez, R.
Alberdi, M.
Delgado, J. M.
Kansu, E.
Saribas, O.
Zileli, T.
Proust, F.
Freger, P.
Creissard, P.
Proano, J.
Patrignani, J.
Castro, J.
Ugarte, A.
Giros, Ma. L.
Pampols, Ta.
Sabev, C.
Gikova, S.
Antonova, N.
Georgieva, L.
Stanev, V.
Popova, G.
Kostadinova, S.
Pepeliarska, M.
Pierre-Jerome, C.
Bekkelund, S. I.
Husby, G.
Mellgren, S. I.
Attaccalite, A.
Guidi, M.
Passero, S.
Caruso, V.
HÄgele, J.
Lohmeyer, J.
Heilmann, M.
Ohly, A.
Ceballos-Baumann, A. O.
Joussen, K.
Sonka, K.
Chave, B.
Confort-Gouny, S.
Houallah, T.
Neundoerfer, B.
Tex, S.
Seeber, C.
Mokrusch, T.
Urdiain, T. X. Arbizu
Yelamos, S. M.
Villanueva, P.
Serra, J. Peres
Braghi, S.
Bonifacio, E.
Natali-Sora, M. G.
Debbink, Y. N.
Marra, T. R.
Mossman, S.
Timmings, P.
Seitz-Dertinger, S.
Solbach, W.
Mainz, A.
Manfredini, E.
Calabrese, E.
Allaria, S.
Mariani, C.
Sinaki, M.
Lynn, S.
Westerlind, K.
Ossege, L. M.
Voss, B.
Wiethege, Th.
Sindern, E.
Malin, J. p.
Le Doze, F.
Chapon, F.
de la Sayette, V.
Schaeffer, S.
Dary, M.
Lechevalier, B.
Viader, F.
de Pommery, J.
Weill-Fulazza, J.
Menetrey, M.
Lazzarino, L. G.
Nicolai, A.
Nappo, A.
Blin, J.
Mazetti, P.
Mazoyer, B.
Ayed, S. Ben
Rivaud, S.
Vidailhet, M.
Pierrot-Deseilligny, C.
Chase, T.
Jordan, K. G.
Gergaud, J. M.
Breux, J. P.
Roblot, P.
Grollier, G.
Giraudon, B. Becq
Dobato, J. L.
Gilabert, Y. Perez
Blanco, J. L. Munoz
de Kruijk, J.
Twijnstra, A.
Wilmink, J.
Leffers, P.
Iniguez, C.
Jimenez-Escrig, A.
Nocito, M.
Villar, M. L.
Gonzalez-Porque, P.
Gobernado, J. M.
Chandler, H. C.
Crockard, H. A.
Henderson, F.
Rossi, T.
Maidani, M.
Pujol, A.
Rimola, A.
Beltran, J.
Garcia-Valdecasas, J. C.
Navasa, M.
Grande, L.
Galofre, J.
Visa, J.
Rodes, J.
Ruiz, M.
Pampols, T.
Bruce, L.
Tanner, M. J. A.
Lefaucheur, J. P.
Verroust, J.
Taghavy, A.
Hamer, H.
Benomar, A.
Cancel, G.
Stevanin, G.
Durr, A.
Labaune, C.
Desnizza, V.
Widjaja-Cramer, B.
Schulze-Bonhage, A.
Kott, H.
Ferbert, A.
Sanz-Sebastian, C.
Pascual, L. F.
Alegria, F. Abad
Kushnir, M.
Groozman, G. B.
Korczyn, A. D.
Drory, Ve.
Korczyn, A.
Guggenheim, H.
Baykouchev, St.
Struppler, A.
Tchalucova, N.
Jotova, J.
Mokri, B.
Parisi, J. E.
Scheithauer, B. W.
Piepgras, D. G.
Miller, M.
Kornhuber, A. W.
Köhler, A.
Hülser, P. J.
Kriebel, J.
Alonso-Villaverde, C.
Castro, A.
Masana, L.
Urda, A. Martin
Fernandez, J.
Mares, R.
Torre, L.
Mayayo, E.
Lossos, A.
Gomori, M.
Libson, E.
Goldfarb, A.
Seigal, T.
de Louw, A.
Praamstra, P.
Horstink, M.
Cools, A.
Tarrats, E. Basart
Calopa, M.
Martinez, S.
Ballabrina, J.
Taussig, D.
Marion, M. -H.
Mallecourt, J.
Ranoux, D.
Gasser, T.
Kabus, C.
Ozelius, L.
Wenzel, R.
Breakefield, X. O.
Boot, H.
Poublon, R. M. L.
Bogaard, J. M.
GinaÏ, A. Z.
Cabezas, C.
Scholz, J.
Nitschke, N.
Vieregge, P.
Wirk, B.
Hochberg, F. H.
Hefter, H.
Kessler, K.
Wirrwar, A.
Stocklin, G.
Tournier-Lasserves, E.
Agundez, J. Garcia
Ruiz, E.
Li, X. P.
Hedlund, P. B.
Fuxe, K.
Kulisevsky, J.
Avila, A.
Berthier, M. L.
Gerard, J. -M.
Cambier, J.
Caucheteur, C.
Deuschl, G.
Köster, B.
Scheidt, C.
Lücking, C. H.
Mena, M. A.
Chedru, F.
Oubary, P.
Rondot, P.
Anagnostou, C. N.
Panagopoulos, C. P.
Ziogas, D. E.
Vermersch, P.
Robitaille, Y.
Gauvreau, D.
Destée, A.
Delacourte, A.
Ficola, U.
Marozzi, P.
Piccoli, F.
Janelidze, M.
Shakarishvili, R.
Gagoshidze, T.
Vashadze, T.
Tsiskaridze, A.
Djannelidze, M.
Trullen, J. M. Perez
Pardo, P. J. Modrego
Vazquez-Andre, M. L.
Bail, L.
Naccache, L.
Gauvrit, J. L.
Panisset, M.
Boller, A. F.
Giannini, M.
Zanette, E.
Di Cesare, S.
Altieri, M.
Maloteaux, J. M.
Delwaide, C.
Sciaky, M.
Newman, S. K.
Kennedy, A. M.
Frackowiack, R. S. J.
Warrington, E. K.
Rossor, M. N.
Martinez-Lage, Pablo
Martinez Lage, J. Manuel
Manubens, JosÇ M.
Lacruz, Francisco
Larumbe, Rosa
Muruzabal, Javier
Locatelli, T.
Cursi, M.
Mauri, M.
Liberati, D.
Fornada, C.
Iriarte, L. M.
Lopez, M.
Grilo, A.
Repeto, M.
Brasic, J. R.
Barnett, J. Y.
Sheitman, B. B.
Young, J. G.
Shalit, F.
Brodie, C.
Sredni, B.
Engelien, A.
Stern, E.
Huber, W.
Frith, C.
Miralles, F.
Albadalejo, M. D.
Antem, M.
Pastor, I.
Estelies, M. A.
Del Ser, T.
Ochoa, H. Severo
Munoz, D.
Hachinski, V.
Cucinotta, D.
Senin, U.
Girardello, R.
Crepaldi, G.
Croria, F.
Schens, D. B.
Vigo-Pelfrey, C.
SempereE, A. P.
Ortega, M. P.
Bava, L.
Magni, E.
Aronovich, B. D.
Treves, T. A.
Bornstein, N. M.
Van Blercom, N.
Blecic, S.
Violon, Ph.
Hildebrand, J.
Zamboni, M.
Ambrosoli, L.
Poli, A.
Kuehnen, J.
Tilgner, C.
Raltzig, M.
Moering, B.
Faiss, J.
Deeb, S. M. Al
Daif, A.
Sharif, H.
Tatay, J.
Caroeller, F.
Avendano, C.
Vinogradova, T.
Pinto, A. N.
Canhao, P.
Neau, J. -Ph.
Pacquereau, J.
Meurice, J. -C.
Schwab, M.
Bauer, R.
Deeb, M. AL
Tjan, T. J.
Aabed, M.
Berges, S.
Crepin-Leblond, T.
Chavot, D.
Cattin, F.
Snidaro, M. H.
Chopard, J. L.
Ley, C. Oliveras
Alameda, F.
Alfonso, S.
Podobnik-Sarkanji, S.
Pniewski, J.
Torbicki, A.
Mieszkowski, J.
Plaza, I.
Petrunjashev, V.
Velcheva, I.
Hadjiev, D.
Yancheva, S.
Petrov, L.
Karakaneva, S.
Petkov, A.
Nikolov, E.
Niehaus, L.
Sacchetti, M. L.
Toni, D.
Fiorelli, M.
Gori, C.
Argentino, C.
Lyrer, Ph.
Radu, E. W.
Gratzl, O.
Rondepierre, Ph.
Leclerc, X.
Marchau, Jr, M.
Scheltens, Ph.
Hamon, M.
Janssens, E.
Henon, H.
Lucas, C.
KuÇukoglu, H.
Baybas, S.
Dervis, A.
YalÇiner, B.
Yilmaz, N.
Ozturk, M.
Arpaci, B.
Navarro, J. A.
Arenas, J.
Perez-Sempere, A.
Egido, J. A.
Soriano-Soriano, C.
Beau, P.
Gergaud, J. -M.
Coudero, C.
Dierckx, R. A.
Dobbeleir, A.
Timmermans, E.
Vandevivere, J.
Lucas, C. H.
Gomez, M.
Aguirre, J.
Berenguer, A.
Duran, C.
Parrilla, J.
Gonzalez, F.
Gironell, A.
Rey, A.
Marti-Vilalta, J. L.
de Lecinana, M. Alonso
Federico, F.
Conte, C.
Simone, I. L.
Giannini, P.
Liguori, M.
Lucivero, V.
Picciola, E.
Tortorella, C.
Drislane, F.
Wang, A. Ming
Di Mascio, R.
Marchioli, R.
Vitullo, F.
Di Pasquale, A.
Sciulli, L.
Kramer, V.
Tognoni, G.
Levivier, M.
del Olmo, A.
Caballero, E.
Degaey, I.
de Bruijn, S. F. T. M.
Tchaoussoglou, I.
Bastianello, S.
Pozzilli, C.
Cervello, A.
Catala, N.
Koskas, F.
Kieffer, E.
Botia, E.
Vivancos, J.
Leon, T.
Segura, T.
Ramo, C.
Lopez, F.
Karepov, V. G.
Gur, A. J.
Berlanga, B.
Gracia, V.
Fiol, C.
Kurtel, H.
Ozkutlu, U.
Yegen, B.
Grau, A. J.
Buggle, F.
Heindle, S.
Steichen-Wiehn, C.
Banerjee, T.
Maiwald, M.
Becher, H.
Villafana, W.
Medina, F.
Fernandez-Real, J. M.
Soler, S.
Planas, E.
Iceman, E.
Doganer, I.
Badlan, G.
Genc, B.
Yulug, K.
Ideman, E.
Dural, H.
Kutlul, K.
Damalik, G.
Baklan, Y.
Metin, B.
Tekinsoy, E.
Iriarte, I.
Subira, M. L.
Crockar, A. D.
Treacy, M.
McNell, T. A.
Grazzi, L.
Ediboglu, N.
Bilgin, H.
Ertas, S.
Goument, J. -P.
Basset, C.
Campos, Y.
Garcia-Silva, T.
Cabello, A.
Bussaglia, E.
Tizzano, E.
Colomer, J.
Gimbergues, P.
Campagne, D.
Bommelaer, C.
Delaguillaume, B.
Ramtami, H.
Ait-Kaci-Ahmed, M.
Pascual L. F.
Fernandez T.
Hortells M.
Sanz C.
Morales F.
Lauritzen, L.
Picard, F.
Sellal, F.
Collard, M.
Avramidis, T.
Alexiou, E.
Anastopoulos, T.
Frongillo, D.
Delfino, F. A.
Cannata, M.
Calo, L.
Vichi, R.
Antonini, G.
Fragola, V.
Cannata, D.
Salas, M.
Ruiz, C.
Angelard, B.
Lacau, J.
Guily, St.
Sendtner, M.
Goadsby, Peter J.
Quin, N. P.
Gadian, D. G.
Roland, P. E.
Seitz, Rudiger J.
Frackowiak, Richard S. J.
Becker, G.
Krone, A.
Schmidt, K.
Hofmann, E.
Bogdahn, U.
Rosenfeld, M. R.
Meneses, P.
Kaplitt, M. G.
Dalmau, J.
Posner, J.
Cordon-Cardon, C.
Hoang-Xuan, K.
Vega, F.
Nishisho, I.
Moisan, J. P.
Theillet, C.
Delattre, O.
Zhu, Jiahong
Walther, W.
Posner, J. B.
Roelcke, U.
von Ammon, K.
Pellikka, R.
Lucking, C. H.
Walon, C.
Boucquey, D.
-Van Rijckevorsel, K. Harmant
Lannoy, N.
Verellen-Dunoulin, Ch.
Liszka, U.
Cavaletti, G.
Casati, B.
Kolig, C.
Bogliun, G.
Marzorati, L.
Johannsen, L.
Chio, A.
Ruda, R.
Vigliani, M. C.
Sciolla, R.
Seliak, D.
Hoang-Xuang, K.
Villanueva, J. A.
Montalban, X.
Arboix, A.
Colosimo, C.
Albanese, A.
Hughes, A. J.
de Bruin, V.
Lees, A. J.
Kowalski, J. W.
Banfi, S.
Santoro, L.
Perretti, A.
Castaldo, I.
Barbieri, F.
Campanella, G.
Bhatia, K. P.
Mardsen, C. D.
de Bruin, V. S.
Machedo, C.
Ceballos-Baumann, D.
Marsden, C. D.
Brooks, D. B. J.
Wennlng, G. K.
Quinn, N.
McDonald, W. l.
Warner, T. T.
Bain, P. C.
Davis, M. B.
Conway, D.
Shaunak, S.
O'Sullivan, E.
Crawford, T.
Lawden, M.
Blunt, S.
Rapoport, A.
Sarova-Pinchas, I.
de Beyl, D. Zegers
Mavroudakis, N.
Blanc, S.
Godinot, C.
Lenoir, G.
Barkhof, M. S. F.
Tas, M. W.
Baron, P. L.
Constantin, C.
Cassatella, M. A.
Langdon, D. W.
Webb, S.
Gasparini, P.
Zeviani, A.
Kidd, D.
Mammi, S.
Cahalon, L.
Hershkoviz, R.
Lahat, N.
Wallach, D.
Annunziata, P.
Martino, T.
Maimone, D.
Guazzi, G. C.
Porrini, A. M.
Dell'Arciprete, L.
Rothwell, P. M.
Stewart, R. R. C.
Cull, R. E.
Willmes, K.
Poeck, K.
Russell, D.
Braekken, S. K.
Brucher, R.
Svennevig, J.
Hermesl, M.
Bruckmann, H.
Biraben, A.
Sliwka, U.
Meyer, B.
Schondube, F.
Noth, J.
Lavenu, I.
Lammers, C.
Waldecker, B.
Haberbosch, W.
Stam, J.
Schneider, R.
Gautier, J. C.
Berlit, T. P.
Fauser, B.
Kuhne, D.
Geraud, G.
Danielli, A.
Larrue, V.
Bes, A.
Timmerman, E.
Bono, F.
Bruni, A. C.
Valalentino, P.
Montesi, M. P.
Talerico, G.
Zappia, M.
Sabatelli, M.
Quattrone, A.
Pareyson, D.
Lorenzetti, D.
Sghirlanzoni, A.
Castellotti, B.
Lupski, J. R.
Archidiacono, N.
Antonacci, R.
Marzella, R.
Rocchi, M.
Samuel, D.
Goulon-Goeau, C.
Costa, P. P.
Bismuth, H.
Said, G.
De Jongh P.
Lofgren A.
Timmerman V.
Vance J. M.
Van Broeckhoven C.
Martin J. -J.
Martinez, A. Cruz
Bort, S.
Arpa, J.
Misra, P.
King, R. H. M.
Badhia, K.
Anderson, M.
Caballo, A.
Vichez, J.
Gabriel, J. M.
Erne, B.
Miescher, G. C.
Ulrich, J.
Vital, A.
Vital, C.
Steck, A.
Petry, K.
Labatut, I.
Hilmi, S.
Ellie, E.
Ferrini-Strambi, L.
Zucconl, M.
Marchettini, P.
Palazzi, S.
Oehlschlager, M.
Pepinsky, R. B.
Gemignani, F.
Marbini, A.
Pavesi, G.
Di Vittorio, S.
Manganelli, P.
Mancia, D.
Vermersh, P.
Roche, J.
Durocher, A. M.
Dewailly, Ph.
Dettmers, C.
Fink, G.
Lemon, R.
Stephan, K.
Passingham, D.
Weder, B.
Knorr, U.
Huang, Y.
Butterfield, D. A.
Peris, M. L.
Peiro, C.
Pascual, A. Pascual-Leone
Bottini, G.
Folnegovic-Smalc, V.
Knezevic, S.
Bokonjic, R.
Ersmark, B.
Torres, M. Gonzalez
Guiraud-Chaumeil, B.
Haugaard, K.
Jovicic, A.
Chr, Lang
Levic, Z.
Parra, C. Martinez
Ochoa, J. Patrignani
Titlbach, O.
Wikkelso, C.
Caparros-Lefevre, D.
Debachy, B.
Verier, A.
Cantinho, G.
Santos, A. I.
Godinho, F.
Bagunya, J.
Roig, T.
Ensenyat, A.
Santiag, O.
Trabucchi, H.
De Leo, D.
Koch, Ch.
Zeumer, H.
Matkovic, Z.
Morris, P.
Donaghy, M.
Köhler, W.
Kammer, T.
Röther, J.
Navon, R.
Fontaine, B.
Wu, Y.
Capdevila, A.
Guardiola, M. J.
van Dijk, G. W.
Notermans, N. C.
Kruize, A. A.
Kater, L.
Bertelt, C.
Hesse, S.
Friedrich, H.
Mauritz, K. -H.
Giron, L. T.
Watanabe, I. S.
Ewing, D.
Koepp, M.
Lempert, T.
Sander, B.
Kauerz, U.
Mehdorn, H. M.
Hezel, J.
Eickhoff, W.
Kryst, T.
Timsit, S.
Gardeur, D.
Reis, Mitermayer Galvao dos
Secor, E.
Filho, A. Andrade
Silva, M. Cardoso
Santos, S. R. Silveira
Vasilaski, G.
Reis, E. A. dos
Velupillai, P.
Harn, D. A.
Tigera, J. Garcia
Dreke, R. Martinez
Crespo, R. Piedra
Besses, C.
Acin, P.
Massons, J.
Florensa, L.
Oliveres, M.
Sans-Sabrafen, J.
Wicklein, E. M.
Pleiffer, G.
Kunre, K.
Dieterich, M.
Brandt, Th.
Guarino, M.
Stracciari, A.
Pazzaglia, P.
D'Alessandro, R.
Santilli, I.
Donato, M.
The European Velnacrine Study Group
The Dutch Guillain-Barré study group
The COP-1 Multicenter Clinical and Research Group Study
European Study Group
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Neurology. June 1994 241(1):1-164
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Korrelationen zwischen Parametern des visuellen P300s und Ergebnissen aus psychometrischen Testungen bei Patienten mit Hirninfarkten im Bereich der Arteria cerebri media (ein Beitrag zur Psychopathologie der ischämischen cerebro-vaskulären Prozesse)
Autorzy :
A. Taghavy
H. Hamer
Pokaż więcej
Współwytwórcy :
Pierre Baumann
Źródło :
Biologische Psychiatrie der Gegenwart : 3. Drei-Länder-Symposium für Biologische Psychiatrie Lausanne, September 1992. :432-436
Książka elektroniczna
Tytuł :
Abstract of the 68th Meeting (Spring Meeting) 6–9 March 1990, Heidelberg
Autorzy :
Sakmann, B.
Schrader, J.
Brenner, B.
Murer, H.
Boeckh, J.
Handwerker, H. O.
HonerjÄger, P.
Dugas, M.
Wang, G.
DeLuca, A.
Brinkmeier, H.
Fakler, B.
Pröbstle, T.
Rüdel, R.
Pohl, J. -A.
Meves, H.
Kroll, B.
Bremer, S.
Tümmler, B.
Frömter, E.
Schwegler, J. S.
Steigner, W.
Silbernagl, S.
Pusch, Michael
Niemann, P.
Schmidtmayer, J.
Ulbricht, W.
Hansen, G.
Lönnendonker, U.
Neumcke, B.
Eickhorn, R.
Hornung, D.
Antoni, H.
Penner, R.
Neher, E.
Takeshima, H.
Nishimura, S.
Numa, S.
Melzer, W.
Feldmeyer, D.
Pohl, B.
Zöllner, P.
Müller, T. H.
Swandulla, D.
Misgeld, U
Ganitkevich, V. Ya.
Isenberg, G.
Cavalié, A.
Allen, T. J. A.
Trautwein, W.
Pelzer, Siegried
Shuba, Yaroslav M.
Asai, Tatsuya
Trautwein, Wolfgang
Brown, Arthur M.
Birnbauner, Lutz
McDonald, Terence F.
Pelzer, Dieter
Eckert, R.
Hescheler, J.
Rosenthal, W.
Offermann, S.
Krautwurst, D.
Schultz, G.
Kettenmahn, Helmut
Trotter, J.
Verkhratsky, Alexe J N.
Savtchenko, Alexej N.
Verkhratsky, Alexej N.
Schiefer, A.
Klöckner, U.
Partridge, L. D.
SchÄfer, S.
Jonas, P.
Koh, D. S.
Kampe, K.
Hermsteiner, M.
Vogel, W.
Bauer, C. K.
Schwarz, J. R.
Fink, R. H. A.
Wettwer, E.
Weik, R.
Schlatter, E.
Bleich, M.
Granitzer, M.
Leal, T.
Nagel, W.
Crabbé, J.
Lang, F.
Kahn, E.
Friedrich, F.
Paulmichl, M.
Hammerer, M.
Maly, K.
Grunicke, H.
Böhm, T.
Nilius, B.
Gögelein, H.
Dahlem, D.
Weiss, H.
Waldegger, S.
Woell, E.
Paulmichl, R.
Ruppersberg, J. P.
Schröter, K. H.
Stocker, M.
Pongs, O.
Wittka, R.
Boheim, G.
Lichtinghagen, R
Augustine, C. K.
Stühmer, W.
Hoppe, Dorothe
Hoppe, D.
Zittlau, K. E.
Walther, C.
Hatt, H.
Franke, C.
Quasthoff, S.
Wischmeyer, E.
Jockusch, H.
Friedrich, M.
Benndorf, K.
Bollmann, G.
Hirche, Hj.
Hollunder-Reese, F.
Mohrmann, M.
Greger, R.
Weber-Schürholz, S.
Schürholz, T.
Akabas, M.
Landry, D.
Al-Awqati, Q.
Guse, A. H.
Gercken, G.
Meyerhof, W.
Westphale, H. -J.
Kerstins, U.
Oberleithner, H.
Tilmann, M.
Kunzelmann, K.
Klitsch, T.
Siemen, D.
Draguhn, A.
Verdoorn, T. A.
Pritchett, D. B.
Seeburg, P. H.
Malherbe, P.
Möhler, H.
Sakmann, B.
Hatt H.
Dudel, J.
Stern, P.
Zufall, F.
Rosenheimer, J.
Smith, D. O.
Dörner, R.
Ballanyi, K.
Schlue, W. -R.
Kalthof, B.
Pott, L.
Busch, C.
Konno, T.
Stenql, M.
Reinhardt, Ch.
Kaiser, H.
Baumann, R.
Wilimzig, M.
Eichenlaub, R.
Neumann, E.
Lessmann, V.
Gottmann, K.
Dietzel, I. D.
Keller, B. U.
Yaari, Y.
Konnerth, A.
Backus, K. H.
Giller, T.
Knoflach, F.
Pflimlin, P.
Trübe, G.
von Blankenfeld, G.
Ymer, S.
Sontheimer, H.
Ewert, M.
Seeburg, P. H.
Kettenmann, H.
Schneggenburger, R.
Paschke, D.
Hülser, D. F.
Ubl, J.
Kolb, H. A.
Ströttchen, J.
Boheim, S.
Wehner, F.
Guth, D.
Kinne, R. K. H.
Hülser, D. F.
Polder, H. R.
Bödeker, D.
Hoppe, Susanne
Höller, H.
Hampe, W.
Ruf, H.
Schulz, I.
Dehlinger-Kremer, M.
Ozawa, T.
Vasilets, L.
Schmalzing, G.
MÄdefessel, K.
Biel, H.
Schwarz, W.
Burckhardt, B. C.
Stallmach, N.
MairbÄurl, H.
Hoffman, J. F.
Schömig, E.
Heuner, A.
Göbel, B. O.
Siffert, W.
Butke, A.
Hoffmann, G.
zu Brickwedde, M. -K. Meyer
Vetter, H.
Düsing, R.
Rosskopf, D.
Osswald, U.
Steffgen, J.
Koepsell, H.
Martens, H.
Rübbelke, M.
GÄbel, G.
Arens, J.
Stabel, J.
Fischer, Y.
Thomas, J.
Rose, H.
Kammermeier, H.
Munsch, Thomas
Deitmer, Joachim W.
Engelmann, B.
Duhm, J.
Deitmer, Joachim W.
Gunzel, D.
Galler, S.
Fischer, H.
Clauss, W.
Van Driessche, W.
Köckerling, A
Schulzke, JD
Sorgenfrei, D
Fromm, M
Simon, B.
Ganapathy, V.
Leibach, F. H.
Burckhardt, G.
Krattenmacher, R.
Voigt, Rosita
Dietrich, S.
Leyssens, A.
Zhang, S. L.
Weltens, R.
Steels, P.
Hoffmann, B.
Heinz, M.
Habura, B.
Dörge, A.
Rechkemmer, G.
von Engelhardt, W.
StrauB, O.
Wiederholt, M.
Margineanu, D. -G.
Van Driessche, W.
Kreusel, K. M.
Fromm, M.
Lempart, U.
Sorgenfrei, D.
Hegel, U.
Augustin, A. J.
. Goldstein, R.
Purucker, E.
Lutz, J.
Illek, B.
Thiele, K -P.
Schwealer, JS.
Dittmer J.
Bauer C.
Eckardt, K. -U.
Dittmer, J.
Neumann, R.
Bauer, C.
Kurtz, A.
Fromm, H.
Schulzke, J. D.
Clausen, P.
Krohn, A.
Lüderitz, S.
Hierholzer, K.
Kersting, U.
Woinowski, L.
Gro\mann, R.
Bin, X. U.
Ellendorff, F.
Nitschke, R.
Fröbe, U.
Scholz, H.
della Bruna, R.
Ehmke, H.
Persson, P. B.
Seyfarth, M.
Kirchheim, H. R.
Dietrich, M. S.
Parekh, N.
Steinhausen, M.
Bührle, C. P.
Nobiling, R.
Ullrich, K. J.
Rumrich, G.
Klöss, S.
Papavassiliou, F.
Hoyer, J.
Schmitt, C.
Jungwirth, A.
Ritter, M.
Westphale, H. J.
Bevan, C.
Theiss, C.
Denek, Liliana
Schwegler, Johann S.
SchÄfer, Roland
Augustin, Albert J.
Heidland, August
Nafz, B.
Just, A.
Steidl, M.
Pinggera, G.
Gerstberger, R.
Schütz, H.
Simon, E.
Lohrmann, E.
Masereel, B.
Delarge, J.
Lang, H. J.
Englert, H. C.
Caliebe, D.
Mályusz, M.
Wrigge, P.
Gronow, G.
Klause N.
Mályusz, M.
Zinnert, H.
Fagel, H.
Jelkmann, W.
Weiss, Ch.
Augustin, A. J.
Keil, R.
Schmidt, W.
Kröger, C.
Brabant, E. G.
Hilgendorf, A.
Strauch, S.
Lane, F.
Prick, A.
Golenhofen, N.
Mildenberger, S.
Schwegler, J. S.
Flemming, B.
Roloff, D.
Wronski, T.
Drews, G.
Debuyser, A.
Henquin, J. C.
Jackson, M. B.
DeRiemer, S. A.
Schmid, A.
Schnefel, S.
Pröfrock, A.
Hinsch, K. -D.
Milz, J.
Lamprecht, G.
Seidler, U.
Silen, W.
Aziz, O.
Reschke, W.
Fischer, G.
De Decker, N.
Hayes, T.
Coast, G.
Van Kerkhove, E.
von zur Mühlen, F.
Eckstein, F.
Hegel, U
Bentzel, CJ
Riecken, EO
Siemer, C.
Rothenpieler, P.
Smith, E.
Lutnicki, K. R.
Wróbel, J. T.
Ledwożyw, A.
PietraŚ, E.
Sender, S.
Jürgens, Klaus D.
Kleinschmidt, T.
Werkmeister, F.
Kiwull-Schöne, H.
Kiwull, P.
Vahle, J.
Ott, M.
Zimmermann, R. E.
Elsing, J. G.
Million, D.
Zillner, P.
Thiel, M.
Bardenheuer, H.
Peter, K.
Fandrey, J.
Siegers, C. P.
Rupp, H.
Elimban, V.
Dhalla, N. S.
Morano, I.
Agostini, B.
Mühleisen, M.
Mommaerts, W. F. H. M.
Ono, K.
Wussling, M.
Schenk, W.
Boldt, W.
Lipp, P.
Schüttler, K.
Szymanski, G.
Wendt-Gallitelli, M. F.
Herzig, J. W.
Depersin, H.
Grupp, G.
Grupp, I.
Glitsch, H. G.
Pusch, H.
Zylka, Ch.
Brāndle, M.
Jacob, R.
Stein, T.
Isselhard, W.
Sturz, J.
Minor, T.
Wingenfeld, P.
Siegmund, B.
Klietz, T.
Schwartz, P.
Piper, H. M.
Linder, Christa
SchÄfer, Stefan
Heusch, Gerd
Becker, B. F.
Reinholz, N.
Raschke, P.
Leipert, B.
Gerlach, E.
Dierberger, B.
Gülch, R. W.
Leverkus, M.
Mitsuiye, T.
Pohl, U.
Wang, S. Y.
Meyer, R.
Haas, H. G.
Christmann, H. Ph
Dörner, Th
Hock, D.
Hertel, R.
Gagelmann, M.
Forssmann, W. G.
Leijendekker, W. J.
Kissling, G.
Michel, H.
Goetz, A.
Freya, M.
Fleckenstein-Grün, G.
Schipke, Jochen D.
Harasawa, Yasuhiko
Sugiura, Seiryo
Alexander, Joe
Burkhoff, Daniel
Kling, L.
Müller-Beckmann, B.
Schroth, M.
Sponer, G.
Böhm, E.
Strein, K.
Dorszewski, A.
Arnold, G.
Pike, G. K.
Bryant, D. J.
Roberts, M. L.
Fink, R. H.
Ross, Ch.
Skyschally, A.
Schulz, R.
Linder, C.
Heusch, G.
Schipke, J. D.
Burkhoff, D.
Alexander, J.
Gollnick, F.
Peter, Kh.
Franken-Weyers, R.
Borst, M. M.
Deussen, A.
Pöpping, S.
Hose, H.
Strotmann, K. H.
Lukascek, B.
Karnath, T.
Güttier, K.
Klaus, W.
Haverkampf, K.
Guhlmann, M.
Schmidt-Ott, S.
Heuschen, U.
Mall, G.
Pfitzer, G.
Rösch, J.
Arner, A.
Rüegg, J. C.
Kröger, K.
Schipke, J. D.
ThÄmer, V.
Ehring, Thomas
ThÄmer, Volker
Guth, B. D.
Schnabel, Ph A.
Schmiedl, A.
Gebhard, M. M.
Richter, J.
Bretschneider, H. J.
Guth, B. D.
Oudiz, R. J.
Schnabel, Ph.
Richter, J .
Watanabe, H.
Spahr, R.
Piper, H. M.
Obst, O.
Mertens, H.
Mülsch, A.
Busse, R.
Lamontagne, D.
Herlan, K.
Huang, A.
Bassenae, E.
Mackert, J. R. L.
Schilling, L.
Parsons, A. A.
Wahl, M.
Hock, D.
Christmann, M. Ph.
Thimm, F.
Frey, M.
Fleckenstein, a. A.
Theilen, H.
Göbel, U.
Kuschinsky, W.
Elbert, Th.
Tafil-Klawe, M.
Rau, H.
Lutzenberger, W.
Fleckenstein, A.
Forst, H.
Haller, M.
Santjohanser, C.
Lauterjung, L.
Smieško, Y.
Lang, D. J.
Johnson, P. C.
Schröck, H.
Rau H.
Elbert T.
Geiger B
Lutzenberger W.
Koch, G.
Koralewski, H. E.
Perschel, F. H.
Wagner, K.
Krüger, U.
Albrecht, M.
Hohlbach, G.
Maassen, N.
Foerster, M.
Mühling, J.
Bari, F.
Pleschka, K.
Schmidt, H. D.
Gro\, H.
Loock, W.
Stick, C.
Diefenbacher, U.
Gronewold, D.
Tobinsky, M.
Walther-Behrends, A.
Witzleb, E.
Brummermann, M.
Reinertsen, R. E.
Rogausch, H.
Rohn, W. M.
Acker, H.
Delpiano, M.
Dufau, E.
Hentschel, J.
Heller, H.
Schuster, K. -D.
Siekmeier, R.
Kronenberger, H.
Lintl, H.
Schiller-Scotland, Ch. F.
Gebhart, J.
Heyder, J.
Meier-Sydow, J.
Stahlhofen, W.
Mottaghy, K.
Geisen, C.
Richter, W.
Beckman, J.
Marek, W.
Ulmer, W. T.
Thiele, A. E.
Raschke, F.
Peter, J. H.
Hildebrandt, G.
Kullmer, T.
Kozianka-Burghof, G.
Thiele, A. E.
Schlaefke, M. E.
Gnuschke, H.
Schaefer, T.
Schaefer, D.
Schaefer, C.
Bradley, Ronald J.
Sterz, Raimund
Peper, Klaus
Benterbusch, R.
Kraft, Th.
Yu, L. C.
Kuhn, H. J.
Blankenbach, K.
Asmussen, G.
Kunze, I.
Pieper, K. -S.
Steinmetz, J.
Schmidt, H.
Krippeit-Drews, P.
Hübschen, U.
Nacimiento, A. C.
Günzel, D.
Rathmayer, W.
Gaunitz, U.
Költgen, D.
Zachar, E.
Soltau, B.
De Martino, L.
Hasselbach, W.
Kössler, F.
Lange, P.
Küchler, G.
Zeugner, C.
Van Eyk, J.
Hodges, R. S.
Lorkovic, H.
Clemens, N.
Scheid, P.
Noack, Th.
Deitmer, P.
Golenhofen, K.
Lammel, E.
Welling, Andrea
Felbel, Jochen
Hofmann, Franz
Katoch, S.
Watanabe, T.
Mandrek, K.
Milenov, K.
Hammer, K.
Rössler, W.
Sann, H.
Pierau, Fr -K.
Nguyen-Duong, H.
Schneider, P.
Stahl, F.
Lepple-Wienhues, A.
Korbmacher, C.
Haller, H.
Gebauer, M.
Willner, U.
Bialojan, C.
Lengsfeld, M.
Kyrtatas, V.
Dartsch, Peter C.
Boels, P. J.
Fischer, W.
Lenz, T.
Thei\, U.
Kreye, V. A. W.
Ohkubo, T.
Kupp, H.
Vonderlage, M.
Schreiner, V.
Dorlöchter, M.
Brinkers, M.
Irintchev, A.
Wernig, A.
Langenfeld, B.
Finger, W.
Wolburg, H.
Beer, A.
Schwejda, Ch.
Scheller, D.
Heister, U.
Tegtmeier, F.
Knöpfel, Thomas
Spuler, Andreas
Grafe, Peter
GÄhwiler, Beat
Bijak, M.
Misgeld, U.
Müller, W.
Rausche, G.
Leweke, F M.
Bingmann, D.
Moraidis, I.
Speckmann, E. -J.
Madeja, M.
Mu\hoff, U.
Lehmenkühler, A
Kuhlmann, D.
Hans, M.
Lux, H. D.
StrÄub, H.
Waiden, J.
Baker, R. E.
Grantyn, R.
Perouansky, M.
Kraszewski, K
Lehmenkühler, Chr
Dodt, H. U.
ZieglgÄnsberger, W.
Pawelzik, H.
ZieglgÄngsberger, W.
Mann, K.
Wiethölter, H.
Albrecht, D.
Dreier, J.
Ficker, E.
Beck, H.
Corrette, B J.
Dreyer, F.
Repp, H.
Dreessen, J.
Augustine, G. J.
Lehmenkühler, A.
Büsselberg, D.
Heimrich, B.
Haas, H. L.
Birnstiel, S.
Haas, H. L.
Schönrock, B.
Altrup, U.
Reith, H.
Speckmann, E. -J.
Alzheimer, C.
Bruagencate, G. ten
Fruhstorfer, B.
Mignot, E.
Nishino, S.
Dement, W. C.
Guilleminault, C.
Simon-Oppermann, Christa
Günther, Olaf
Stehle, J.
Reuss, S.
Seidel, A.
Riemann, R.
Vollrath, L.
Reimer, Susanne
HölIt, Volker
Sonnhof, U.
Krupp, J.
Claus, H
Hinckel, P.
Dick, H. B. H.
Hiemke, C.
Jussofie, A.
Dorn, T.
Uhlig, S.
Witte, O. W.
Bother B.
Eiselt M.
Witte H.
Zwiener ö
Rother M
Eiseit H.
Taghavy, A.
KrÄtzer, A.
Clusmann, H.
Heinemann, U.
Block, F.
Sonatg, K. -H.
Falkeristein, M.
Hohnsbein, J.
Hoormann, J.
Frieling, A.
Tarkka, I. M.
Kullmann, W.
Bromm, B.
Hirsch, M. Chr
Wissing, H.
Braun, H. A.
Igelmund, P.
Klu\mann, F. W.
Ehrenstein, W. H.
Yakimoff, N.
Mateeff, S.
Zeise, M. L.
Arriagada, J.
Teschemacher, A.
ZieglgÄnsberger, W.
Pöppelmann, T.
Köhling, R.
Boerrigter, P.
Reith, H.
Anders, K.
Ohndorf, W.
Dermietzel, R.
Richter, D. W.
Tölle, T. R.
Castro-Lopes, J. M.
Neuropharmakologie, Klinische
Sandkühler, J.
Leah, J. D.
Herdegen, T.
Zimmermann, M.
Vaitl, D.
Gnippe, H.
Herbert, M. K.
Mengel, M. K. C.
Kniffki, K. -D.
Linke, R.
Vahle-Hinz, C.
Schenda, J.
Matsumura, K.
Herdegen, T.
fu, Q. -G.
Forster, C.
Hutchison, W. D.
Morton, C. R.
Aschoff, J.
Wilhelm, Z.
Schwarzacher, S. W.
Wasserschaff, M
Hörner, M.
Kümmel, H.
Windhorst, U.
Feldman, J. L.
Schmid, K.
Foutz, A. S.
Denavit-Saubié, M.
Pak, M. A.
Wehling, P.
Evans, C.
Bandara, G.
Awiszus, F.
Feistner, H.
Heinze, H. -J.
Illert, M.
Wasserschaff, M.
Kleinebeckel, D.
Böhmer, G.
Schauer, W.
Abel, H. -H.
Klü\endorf, D.
Koepchen, H. P.
Jarolimek, W
König, St
Czachurski, J.
Seller, H.
Meckler, R. L.
McLachlan, E. M.
Boczek-Funcke, A.
HÄbler, H. -J.
JÄnig, W.
Michaelis, M.
Dembowsky, K.
Königr, S.
Rau, Harald
HÄbler, H. -J.
Unger, M.
Merker, G.
Roth, J.
Zeisberger, E.
Gao, H.
Hunold, M.
Kirchner, F.
Takano, K.
Schulze, K.
Pokorski, M.
Sakakibara, Y.
Masuda, A.
Morikawa, T.
Ahn, B.
Takaishi, S.
Paulev, P. -E.
Honda, Y.
Flügge, G.
Fuchs, E.
König, S.
Eysel, U. Th.
Schmidt-Kastner, R.
Skrandies, W.
Geib, T.
Baumann, C.
Schmidt, K. -F.
Knapp, A. G.
Dowling, J. E.
Kuba, M.
Toyonaga, N.
Kubová, Z.
Ehrenstein, W. H.
Jacobi, P.
Schmidt, K. -F.
Nöll, G. N.
Baumann, Ch.
Tabata, M.
Martin, Ch.
Meissl, H.
Knottenberg, Th.
Scheibner, H.
Zenner, Hans P.
Zimmennann, Ulrike
Gitter, Alfred H.
Ding, D.
Smolders, J. W. T.
Klinke, R.
Boekhoff, I.
Raming, K.
Krieger, J.
Tareilus, E.
Strotinann, J.
Breer, H.
Schild, D.
DeSimone, J. A.
Hellwig, S.
Gitter, A. H.
Plinkert, P. K.
Zenner, H. P.
Koltzenbwg, M.
Pinter, E.
SchÄfer, K.
Braun, H. A.
Necker, R.
Hanesch, U.
Heppelmann, B.
Schmidt, R. F.
Mense, S.
Hoheisel, U.
Steen, K. H.
Anton, F.
Reek, P. W.
Handwerker, H. O.
Lewin, G. R.
McMahon, S. B.
Heyer, G.
Hornstein, O. P.
Klement, W.
Arndt, J. O.
Maeerl, W.
GrÄmer, G.
Schepelmann, K.
Me\linger, K.
Schaible, H. -G.
Treede, R. D.
Meyer, R. A.
Campbell, J. N.
Claus, D.
Neundörfer, B.
Ernst, R.
Tick-Waider, A. M.
Bretschneider, F.
Peters, R. C.
Tennis, P. F. M.
Teunis, P. F. M.
Hoheisel, D.
Scherotzke, R.
Bub, A.
Manzl, G.
Forssmann, W. G.
Jessen, C.
Nuesslein, B.
Schmidt, I.
Wetzig, J.
Reiser, M.
Bregenzer, N.
von Baumgarten, R. J.
Mohr, E.
Krzywanek, H.
Warncke, G.
Schuchmann, K. -L.
Linow, H.
Klu\mann, F. H.
Redlin, U.
Heldmaier, G.
Bamler, A
Koller, A.
Felber, S.
Haid, C.
Wicke, K.
Raas, E.
Xuemin, Wang
Kerning, Chen
Ying, Shi
Hanping, Shi
Warncke, Günther
Voisord, R.
Dortsch, P. C.
Betz, E.
Karbach, U.
Walenta, S.
Gross, M. W.
Mueller-Klieser, W.
Vaupel, P.
Okunieff, P.
Mayer, W. -K.
Stohrer, M.
Krüger, W.
Müller-Klieser, W.
Strupp, M.
Weial, P.
Bostock, H.
Piwernetz, K.
Renner, R.
Grafe, P.
Lankers, J.
Zangemeister, W.
Kunze, K.
Tries, S.
Heinle, H.
Beckerath, N. V.
Maier-Rudolph, W.
Mehrke, G.
Günther, K.
Goedel-Meinen, L.
Daut, J.
Piper, H. M.
Kopp, A.
Noll, T.
Goellner, A.
Gerlach, S.
Teutsch, H. F.
Schienger, K.
Schwab, R.
Höckel, M.
Fotev, Z.
Nienhaus, M.
Kaczmarczyk, Gabriele
Richter, Dinah
Korte, Gabriele
Förther, J.
Reinhardt, H. W.
Schreiber, R.
Rupp, J.
Murphy, G.
Fingerle, J.
Kloiber, O.
Miyazawa, T.
Höhn-Berlage, M.
Hossmann, K. -A.
Schad, H.
Heimisch, W.
Blasini, R.
Haas, F.
Mendier, M.
Spuler, A.
Lehmann-Hom, F.
Wolfram, U.
Fenske, M.
Sachser, N.
Weis, Ch.
Marktl, W.
Kopta, B.
Klammer, N.
Rudas, B.
Pohl, H.
Nienartowicz, A.
Moll, W.
Klempt, M.
Blum, S.
Bühler, H.
Lichtenstein, I.
Novak, A.
Siebe, H.
Hierholzer, K.
Peper, K.
Pokaż więcej
Źródło :
Pflügers Archiv: European Journal of Physiology. December 1990 415(1):R1-R119
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Stenosierende Veränderungen der cerebralen Arterien bei Pseudoxanthoma elasticum
Alternatywny tytuł :
Stenoses of the cerebral arteries in Pseudoxanthoma elasticum
Autorzy :
Galle, G.
Galle, K.
Huk, W.
Taghavy, A.
Pokaż więcej
Źródło :
Archiv für Psychiatrie und Nervenkrankheiten. December 1981 231(1):61-70
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Zur Nosologie und Ätiologie der kongophilen Angiopathie (Gefäßform der cerebralen Amyloidose)
Alternatywny tytuł :
The nosology and etiology of congophilic angiopathy (shape of vessels of the cerebral amyloidosis)
Autorzy :
Ulrich, G.
Taghavy, A.
Schmidt, H.
Pokaż więcej
Źródło :
Zeitschrift für Neurologie. March 1973 206(1):39-59
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Pattern reversal visual evoked potentials (white-black- and colour-black-PVEPs) in the study of eye dominance
Autorzy :
Taghavy, A.
Kügler, C. F. A.
Pokaż więcej
Źródło :
European archives of psychiatry and neurological sciences. November 1987 236(6):329-332
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies