Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Thanh, Mai Duc"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
A well-balanced numerical scheme for a model of two-phase flows with treatment of nonconservative terms
Autorzy :
Thanh, Mai Duc
Pokaż więcej
Źródło :
Advances in Computational Mathematics. 45(5-6):2701-2719
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A van Leer-Type Numerical Scheme for the Model of a General Fluid Flow in a Nozzle with Variable Cross Section
Autorzy :
Thanh, Mai Duc
Cuong, Dao HuyAff2, Aff3
Pokaż więcej
Źródło :
Acta Mathematica Vietnamica. 43(3):503-547
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A well-balanced van Leer-type numerical scheme for shallow water equations with variable topography
Autorzy :
Cuong, Dao Huy
Thanh, Mai Duc
Pokaż więcej
Źródło :
Advances in Computational Mathematics: Modelling in Science and Engineering. :1-29
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies