Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Thompson, N."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Theory of Planned Behavior and Perceived Role Model as Predictors of Nutrition and Physical Activity Behaviors Among College Students in Health-Related Disciplines
Autorzy :
Thompson, N. R.
Asare, M.
Millan, C.
Umstattd Meyer, M. R.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Community Health: The Publication for Health Promotion and Disease Prevention. 45(5):965-972
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Evaluation of corrective actions of feedback from clinicians on Clinical Laboratory Services at Bamenda Regional Hospital Laboratory, Cameroon
Autorzy :
Victor N. Fondoh
Charles N. Awasom
Rebecca Enow-Tanjong
Richard M. Fondoh
Patrick Njukeng
Judith Shang
Juliana Ndasi
Moses Samje
Claris N. Muluh
Thompson N. Kinge
Pokaż więcej
Temat :
evaluation
feedback
corrective actions
clinician satisfaction
clinical laboratory services
Public aspects of medicine
RA1-1270
Źródło :
African Journal of Laboratory Medicine, Vol 9, Iss 1, Pp e1-e7 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://ajlmonline.org/index.php/ajlm/article/view/843; https://doaj.org/toc/2225-2002; https://doaj.org/toc/2225-2010
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/99f39f6720e34a55bef6af93297a1e7a
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Scat analysis as a preliminary assessment of moose (Alces alces andersoni) calf consumption by bears (Ursus spp.) in north–central British Columbia
Autorzy :
Rea, R. V.
Ajala–Batista, L.
Aitken, D. A.
Child, K. N.
Thompson, N.
Hodder, D. P.
Pokaż więcej
Temat :
alces alces andersoni
moose neonate
diet
feces
hair analysis
predation
Zoology
QL1-991
Źródło :
Animal Biodiversity and Conservation, Vol 42, Iss 2, Pp 369-377 (2019)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://abc.museucienciesjournals.cat/volume-42-2-2019-en/scat-analysis-as-a-preliminary-assessment-of-moose-alces-alces-andersoni-calf-consumption-by-bears-ursus-spp-in-north-central-british-columbia/?lang=en; https://doaj.org/toc/1578-665X
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/3682f0b587af4b3d8d8d9034a71e66ae
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Decreased plasma l-arginine levels in organic acidurias (MMA and PA) and decreased plasma branched-chain amino acid levels in urea cycle disorders as a potential cause of growth retardation: Options for treatment
Autorzy :
Hörster, F.
Pokaż więcej
Źródło :
In Molecular Genetics and Metabolism April 2019 126(4):397-405
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Prehospital transdermal glyceryl trinitrate in patients with ultra-acute presumed stroke (RIGHT-2): an ambulance-based, randomised, sham-controlled, blinded, phase 3 trial
Autorzy :
Bath, Philip M
Scutt, Polly
Anderson, Craig S
Appleton, Jason P
Berge, Evind
Cala, Lesley
Dixon, Mark
England, Timothy M
Godolphin, Peter J
Havard, Diane
Haywood, Lee
Hepburn, Trish
Krishnan, Kailash
Mair, Grant
Montgomery, Alan A
Muir, Keith
Phillips, Stephen J
Pocock, Stuart
Potter, John
Price, Chris
Randall, Marc
Robinson, Thompson G
Roffe, Christine
Rothwell, Peter M
Sandset, Else C
Sanossian, Nerses
Saver, Jeffrey L
Shone, Angela
Siriwardena, A Niroshan
Wardlaw, Joanna M
Woodhouse, Lisa J
Venables, Graham
Sprigg, Nikola
Amarenco, Pierre
Muir, Keith
Amoils, Shannon
Jarvis, Malcolm
Rothwell, Peter M
Sandercock, Peter
Asplund, Kjell
Baigent, Colin
Ankolekar, Sandeep
Howard, Harriet
Lysons, Christopher
Walker, Gemma
Gregory, Hayley
Kirby, James
Smithson, Jennifer
Keeling, Joanne
Frowd, Nadia
Gray, Robert
Dooley, Richard
Clarke, Wim
Robinson, Patricia
Law, Zhe Kang
Hodgson, Sheila
Millington, Adam
Sakka, Eleni
Buchanan, David
Palmer, Jeb
Shaw, D
Cobb, H
Johnson, R
Payne, T
Spaight, R
Spaight, A
Sajid, M A
Whileman, A
Hall, E
Cripps, H
Toms, J
Gascoyne, R
Wright, S
Cooper, M
Palfreman, A
Rajapakse, A
Wynter, I
Musarrat, K
Mistri, A
Patel, C
Stephens, C
Khan, S
Patras, S
Soliman, M
Elmarimi, A
Hewitt, C
Watson, E
Wahishi, I
Hindle, J
Perkin, L
Wills, M
Arif, S
Leach, S
Butler, S
O'Kane, D
Smith, C
O'Callaghan, J
Sunman, W
Buck, A
Jackson, B
Richardson, C
Wilkes, G
Clarke, J
Ryan, L
Matias, O
Mangion, D
Hardwick, A
Constantin, C
Thomas, I
Netherton, K
Markova, S
Hedstrom, A
Rushton, B
Hyde, C
Scott, J
Blair, M
Maddula, M
Donnelly, R
Keane, S
Johnson, S
McKenzie, H
Banerjee, A
Hutchinson, D
Goodhand, H
Hill, J
Mellows, K
Cheeseman, M
McTaggart, V
Foster, T
Prothero, L
Saksena, P
O'Kelly, A
Wyllie, H
Hacon, C
Nutt, H
North, J
Goffin, K
Potter, J
Wiltshire, A
Ravenhill, G
Metcalf, K
Ford, L
Langley, M
Davison, W
Subramonian, S
Magezi, F
Obi, I
Temple, N
Butterworth-Cowin, N
Oqwusu-Agyei, P
Azim, A F M
Nicolson, A
Imam, J
White, J
Wood, L
Fothergill, R
Thompson, N
Lazarus, J
Werts, H
Sztriha, L
Ho, C
McKenzie, E
Owoyele, E
Lim, J
Aeron-Thomas, J
Dockey, M
Sylvester, N
Rao, P
Bloom, B M
Erumere, E
Norman, G
Skene, I
Cuenoud, L
Howaniec, L
Boulton, O
Daboo, P
Michael, R
Al-Saadi, S
Harrison, T
Syed, H
Argandona, L
Amiani, S
Perry, R
Ashton, A
Banaras, A
Hogan, C
Watchurst, C
Elliott, E
Francia, N
Oji, N
Erande, R
Obarey, S
Feerick, S
Tshuma, S
England, E
Pocock, H
Poole, K
Manchanda, S
Burn, I
Dayal, S
McNee, K
Robinson, M
Hancock, R
South, A
Holmes, C
Steele, A
Guthrie, L B
Oborn, M
Nor, A Mohd
Hyams, B
Eglinton, C
Waugh, D
Cann, E
Wilmhurst, N
Piesley, S
Shave, S
Dutta, D
Obeid, M
Ward, D
Turfrey, J
Glass, J
Bowstead, K
Hill, L
Brown, P
Beames, S
O'Connell, S
Hughes, V
Whiting, R
Gagg, J
Hussain, M
Harvey, M
Karunatilake, D
Pusuluri, B
Witcher, A
Pawley, C
Allen, J
Foot, J
Rowe, J
Lane, C
Ragab, S
Wadams, B
Dube, J
Jupp, B
Ljubez, A
Bagnall, C
Hann, G
Tucker, L
Kelton, M
Orr, S
Harrington, F
James, A
Lydon, A
Courtauld, G
Bond, K
Lucas, L
Nisbett, T
Kubie, J
Bowring, A
Jennings, G
Thorpe, K
Mason, N
Keenan, S
Gbadomishi, L
Howcroft, D
Newton, H
Choulerton, J
Avis, J
Shaw, L
Paterson, P
Kaye, P
Hierons, S
Lucas, S
Clatworthy, P
Faulkner, B
Rannigan, L
Worner, R
Bhaskaran, B
Saulat, A
Bearne, H
Garfield-Smith, J
Horan, K
Fitzell, P
Szabo, S
Haley, M
Simmons, D
Cotterill, D
Saunders, G
Dymond, H
Beech, S
Rashed, K
Tanate, A
Buckley, C
Wood, D
Matthews, L
Board, S
Pitt-Kirby, T
Rees, N
Convery, C
Jones, P
Bryant, C
Tench, H
Dixon, M
Loosley, R
Coetzee, S
Jones, S
Sims, T
Krishnan, M
Davies, C
Quinn, L
Connor, L
Wani, M
Storton, S
Treadwell, S
Anjum, T
Somashekar, C
Chandler, A
Triscott, C
Bevan, L
Sander, M
Buckle, S
Sayed, W
Andrews, K
Hughes, L
Hughes, R
Ward, M
Pretty, A
Rosser, A
Davidson, B
Price, G
Gunson, I
Lumley-Holmes, J
Miller, J
Larden, M
Jhamat, M
Horwood, P
Boldy, R
Jenkins, C
Price, F
Harrison, M
Martin, T
Ahmad, N
Willberry, A
Stevens, A
Fotherby, K
Barry, A
Remegoso, A
Alipio, F
Maquire, H
Hiden, J
Finney, K
Varquez, R
Ispoglou, S
Hayes, A
Gull, D
Evans, R
Epstein, E
Hurdowar, S
Crossley, J
Miles, J
Hird, K
Pilbery, R
Patterson, C
Ramadan, H
Stewart, K
Quinn, O
Bellfield, R
Macquire, S
Gaba, W
Nair, A
Wilson, A
Hawksworth, C
Alam, I
Greig, J
Robinson, M
Gomes, P
Rana, P
Ahmed, Z
Anderston, P
Neal, A
Walstow, D
Fong, R
Brotheridge, S
Bwalya, A
Gillespie, A
Midgley, C
Hare, C
Lyon, H
Stephenson, L
Broome, M
Worton, R
Jackson, S
Rayessa, R
Abdul-Hamid, A
Naylor, C
Clarkson, E
Hassan, A
Waugh, D
Veraque, E
Finch, L
Makawa, L
Carpenter, M
Datta, P
Needle, A
Jackson, L
Brooke, H J
Ball, J
Lowry, T
Punnoose, S
Walker, R
Murray, V
Ali, A
Kamara, C
Doyle, C
Richards, E
Howe, J
Dakin, K
Harkness, K
Lindert, R
Wanklyn, P
Willcoxson, P
Clark-Brown, P
Mir, R
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 9-15 March 2019 393(10175):1009-1020
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A palaeoenvironmental reconstruction (based on palaeobotanical data and diatoms) of the Middle Pleistocene elephant (Palaeoloxodon antiquus) butchery site at Marathousa, Megalopolis, Greece
Autorzy :
Field, M.H.
Pokaż więcej
Źródło :
In The Gates of Europe, Quaternary International 20 December 2018 497:108-122
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Risk profiles and one-year outcomes of patients with newly diagnosed atrial fibrillation in India: Insights from the GARFIELD-AF Registry
Autorzy :
Kakkar, Ajay K.
Bassand, Jean-Pierre
John Camm, A.
Fitzmaurice, David A.
Goldhaber, Samuel Z.
Goto, Shinya
Haas, Sylvia
Hacke, Werner
Mantovani, Lorenzo G.
Misselwitz, Frank
Pieper, Karen S.
Turpie, Alexander G.G.
van Eickels, Martin
Verheugt, Freek W.A.
John Camm, A.
Bassand, Jean-Pierre
Goldhaber, Samuel Z.
Haas, Sylvia
Kayani, Gloria
Mantovani, Lorenzo G.
Fox, Keith A.A.
Gersh, Bernard J.
Luciardi, Hector Lucas
Gibbs, Harry
Brodmann, Marianne
Cools, Frank
Barretto, Antonio Carlos Pereira
Connolly, Stuart J.
Spyropoulos, Alex
Eikelboom, John
Corbalan, Ramon
Hu, Dayi
Jansky, Petr
Nielsen, Jørn Dalsgaard
Ragy, Hany
Raatikainen, Pekka
Le Heuzey, Jean-Yves
Darius, Harald
Keltai, Matyas
Kakkar, Sanjay
Sawhney, Jitendra Pal Singh
Agnelli, Giancarlo
Ambrosio, Giuseppe
Koretsune, Yukihiro
Sánchez Díaz, Carlos Jerjes
Ten Cate, Hugo
Atar, Dan
Stepinska, Janina
Panchenko, Elizaveta
Lim, Toon Wei
Jacobson, Barry
Oh, Seil
Viñolas, Xavier
Rosenqvist, Marten
Steffel, Jan
Angchaisuksiri, Pantep
Oto, Ali
Parkhomenko, Alex
Al Mahmeed, Wael
Fitzmaurice, David
Goldhaber, Samuel Z.
Hu, D.Y.
Chen, K.N.
Zhao, Y.S.
Zhang, H.Q.
Chen, J.Z.
Cao, S.P.
Wang, D.W.
Yang, Y.J.
Li, W.H.
Yin, Y.H.
Tao, G.Z.
Yang, P.
Chen, Y.M.
He, S.H.
Wang, Ying
Wang, Yong
Fu, G.S.
Li, X.
Wu, T.G.
Cheng, X.S.
Yan, X.W.
Zhao, R.P.
Chen, M.S.
Xiong, L.G.
Chen, P.
Jiao, Y.
Guo, Y.
Xue, L.
Wang, F.Z.
Li, H.
Yang, Z.M.
Bai, C.L.
Chen, J.
Chen, J.Y.
Chen, X.
Feng, S.
Fu, Q.H.
Gao, X.J.
Guo, W.N.
He, R.H.
He, X.A.
Hu, X.S.
Huang, X.F.
Li, B.
Li, J.
Li, L.
Li, Y.H.
Liu, T.T.
Liu, W.L.
Liu, Y.Y.
Lu, Z.C.
Luo, X.L.
Ma, T.Y.
Peng, J.Q.
Sheng, X.
Shi, X.J.
Sun, Y.H.
Tian, G.
Wang, K.
Wang, L.
Wu, R.N.
Xie, Q.
Xu, R.Y.
Yang, J.S.
Yang, L.L.
Yang, Q.
Yang, Y.J.
Ye, Y.
Yu, H.Y.
Yu, J.H.
Yu, T.
Zhai, H.
Zhan, Q.
Zhang, G.S.
Zhang, Q.
Zhang, R.
Zhang, Y.
Zheng, W.Y.
Zhou, B.
Zhou, Z.H.
Zhu, X.Y.
Kakkar, S.
Sawhney, J.P.S.
Jadhav, P.
Durgaprasad, R.
Ravi Shankar, A.G.
Rajput, R.K.
Bhargava, K.
Sarma, R.
Srinivas, A.
Roy, D.
Nagamalesh, U.M.
Chopda, M.
Kishore, R.
Kulkarni, G.
Chandwani, P.
Pothiwala, R.A.
Padinhare Purayil, M.
Shah, S.
Chawla, K.
Kothiwale, V.A.
Raghuraman, B.
Vijayaraghavan, G.
Vijan, V.M.
Bantwal, G.
Bisne, V.
Khan, A.
Gupta, J.B.
Kumar, S.
Jain, D.
Abraham, S.
Adak, D.
Barai, A.
Begum, H.
Bhattacharjee, P.
Dargude, M.
Davies, D.
Deshpande, B.
Dhakrao, P.
Dhyani, V.
Duhan, S.
Earath, M.
Ganatra, A.
Giradkar, S.
Jain, V.
Karthikeyan, R.
Kasala, L.
Kaur, S.
Krishnappa, S.
Lawande, A.
Lokesh, B.
Madarkar, N.
Meena, R.
More, P.
Naik, D.
Prashanth, K.
Rao, M.
Rao, N.M.
Sadhu, N.
Shah, D.
Sharma, M.
Shiva, P.
Singhal, S.
Suresh, S.
Vanajakshamma, V.
Panse, S.G.
Koretsune, Y.
Kanamori, S.
Yamamoto, K.
Kumagai, K.
Katsuda, Y.
Sadamatsu, K.
Toyota, F.
Mizuno, Y.
Misumi, I.
Noguchi, H.
Ando, S.
Suetsugu, T.
Minamoto, M.
Oda, Hiroshi
Shiraishi, K.
Adachi, S.
Chiba, K.
Norita, H.
Tsuruta, M.
Koyanagi, T.
Yamamoto, K.
Ando, H.
Higashi, T.
Okada, K.
Azakami, S.
Komaki, S.
Kumeda, K.
Murayama, T.
Matsumura, J.
Oba, Y.
Sonoda, R.
Goto, K.
Minoda, K.
Haraguchi, Y.
Suefuji, H.
Miyagi, H.
Kato, H.
Nakamura, Tadashi
Nakamura, Tsugihiro
Nandate, H.
Zaitsu, R.
Fujiura, Yoshihisa
Yoshimura, A.
Numata, H.
Ogawa, J.
Tatematsu, H.
Kamogawa, Y.
Murakami, K.
Wakasa, Y.
Yamasawa, M.
Maekawa, H.
Abe, S.
Kihara, H.
Tsunoda, S.
Saito, Katsumi
Saito, Kazuyuki
Fudo, T.
Obunai, K.
Tachibana, H.
Oba, I.
Kuwahata, T.
Higa, S.
Gushiken, M.
Eto, T.
Yoshida, H.
Ikeda, D.
Fujiura, Yoshitake
Ishizawa, M.
Nakatsuka, M.
Murata, K.
Ogurusu, C.
Shimoyama, M.
Akutsu, M.
Takamura, I.
Hoshino, F.
Yokota, N.
Iwao, T.
Tsuchida, K.
Takeuchi, M.
Hatori, Y.
Kitami, Y.
Nakamura, Yoichi
Oyama, R.
Ageta, M.
Oda, Hiroyuki
Go, Y.
Mishima, K.
Unoki, T.
Morii, S.
Shiga, Yuhei
Sumi, H.
Nagatomo, T.
Sanno, K.
Fujisawa, K.
Atsuchi, Y.
Nagoshi, T.
Seto, T.
Tabuchi, T.
Kameko, M.
Nii, K.
Oshiro, K.
Takezawa, H.
Nagano, S.
Miyamoto, N.
Iwaki, M.
Nakamura, Yuichiro
Fujii, M.
Okawa, M.
Abe, Masahiko
Abe, Masatake
Abe, Mitsunori
Saito, T.
Mito, T.
Nagao, K.
Minami, J.
Mita, T.
Sakuma, I.
Taguchi, T.
Marusaki, S.
Doi, H.
Tanaka, M.
Fujito, T.
Matsuta, M.
Kusumoto, T.
Kakinoki, S.
Ashida, K.
Yoshizawa, N.
Agata, J.
Arasaki, O.
Manita, M.
Ikemura, M.
Fukuoka, S.
Murakami, H.
Matsukawa, S.
Hata, Y.
Taniguchi, T.
Ko, T.
Kubo, H.
Imamaki, M.
Akiyama, M.
Inagaki, M.
Odakura, H.
Ueda, T.
Katsube, Y.
Nakata, A.
Watanabe, H.
Techigawara, M.
Igarashi, M.
Taga, K.
Kimura, T.
Tomimoto, S.
Shibuya, M.
Nakano, M.
Ito, K.
Seo, T.
Hiramitsu, S.
Hosokawa, H.
Hoshiai, M.
Hibino, M.
Miyagawa, K.
Horie, Hajime
Sugishita, N.
Shiga, Yukio
Soma, A.
Neya, K.
Yoshida, Tetsuro
Yoshida, Tomoki
Mizuguchi, M.
Ishiguro, M.
Minagawa, T.
Wada, M.
Mukawa, H.
Okuda, F.
Nagasaka, S.
Abe, Y.
Adachi, Sen
Adachi, Susumu
Adachi, T.
Akahane, K.
Amano, T.
Aoki, K.
Aoyama, T.
Arai, H.
Arima, S.
Arino, T.
Asano, H.
Asano, T.
Azuma, J.
Baba, T.
Betsuyaku, T.
Chibana, H.
Date, H.
Doiuchi, J.
Emura, Y.
Endo, M.
Fujii, Y.
Fujiki, R.
Fujisawa, A.
Fujisawa, Y.
Fukuda, T.
Fukui, T.
Furukawa, N.
Furukawa, T.
Furumoto, W.
Goto, T.
Hamaoka, M.
Hanazono, N.
Hasegawa, K.
Hatsuno, T.
Hayashi, Y.
Higuchi, K.
Hirasawa, K.
Hirayama, H.
Hirose, M.
Hirota, S.
Honda, M.
Horie, Hideki
Ido, T.
Iiji, O.
Ikeda, H.
Ikeda, K.
Ikeoka, K.
Imaizumi, M.
Inaba, H.
Inoue, T.
Iseki, F.
Ishihara, A.
Ishioka, N.
Ito, N.
Iwase, T.
Kakuda, H.
Kamata, J.
Kanai, H.
Kanda, H.
Kaneko, M.
Kano, H.
Kasai, T.
Kato, T.
Kato, Y.
Kawada, Y.
Kawai, K.
Kawakami, K.
Kawakami, S.
Kawamoto, T.
Kawano, S.
Kim, J.
Kira, T.
Kitazawa, H.
Kitazumi, H.
Kito, T.
Kobayashi, T.
Koeda, T.
Kojima, J.
Komatsu, H.
Komatsu, I.
Koshibu, Y.
Kotani, T.
Kozuka, T.
Kumai, Y.
Kumazaki, T.
Maeda, I.
Maeda, K.
Maruyama, Y.
Matsui, S.
Matsushita, K.
Matsuura, Y.
Mineoi, K.
Mitsuhashi, H.
Miura, N.
Miyaguchi, S.
Miyajima, S.
Miyamoto, H.
Miyashita, A.
Miyata, S.
Mizuguchi, I.
Mizuno, A.
Mori, T.
Moriai, O.
Morishita, K.
Murai, O.
Nagai, Sho
Nagai, Shunichi
Nagata, E.
Nagata, H.
Nakagomi, A.
Nakahara, S.
Nakamura, M.
Nakamura, R.
Nakanishi, N.
Nakayama, T.
Nakazato, R.
Nanke, T.
Nariyama, J.
Niijima, Y.
Niinuma, H.
Nishida, Y.
Nishihata, Y.
Nishino, K.
Nishioka, H.
Nishizawa, K.
Niwa, I.
Nomura, K.
Nomura, S.
Nozoe, M.
Ogawa, T.
Ohara, N.
Okada, M.
Okamoto, K.
Okita, H.
Okuyama, M.
Ono, H.
Ono, T.
Onuki Pearce, Y.
Oriso, S.
Ota, A.
Otaki, E.
Saito, Y.
Sakai, H.
Sakamoto, N.
Sakamoto, Y.
Samejima, Y.
Sasagawa, Y.
Sasaguri, H.
Sasaki, A.
Sasaki, T.
Sato, Kazuki
Sato, Kiyoharu
Sawano, M.
Seki, S.
Sekine, Y.
Seta, Y.
Sezaki, K.
Shibata, N.
Shiina, Y.
Shimono, H.
Shimoyama, Y.
Shindo, T.
Shinohara, H.
Shinohe, R.
Shinozuka, T.
Shirai, T.
Shiraiwa, T.
Shozawa, Y.
Suga, T.
Sugimoto, C.
Suzuki, Kazuo
Suzuki, Keita
Suzuki, Shu
Suzuki, Shunji
Suzuki, Susumu
Suzuki, Y.
Tada, M.
Taguchi, A.
Takagi, T.
Takagi, Y.
Takahashi, K.
Takahashi, S.
Takai, H.
Takanaka, C.
Take, S.
Takeda, H.
Takei, K.
Takenaka, K.
Tana, T.
Tanabe, G.
Taya, K.
Teragawa, H.
Tohyo, S.
Toru, S.
Tsuchiya, Y.
Tsuji, T.
Tsuzaki, K.
Uchiyama, H.
Ueda, O.
Ueda, T.
Ueyama, Y.
Wakaki, N.
Wakiyama, T.
Washizuka, T.
Watanabe, M.
Yamada, T.
Yamagishi, T.
Yamaguchi, H.
Yamamoto, Kenichi
Yamamoto, Kentaro
Yamamoto, Kunihiko
Yamamoto, T.
Yamaura, M.
Yamazoe, M.
Yasui, K.
Yokoyama, Y.
Yoshida, K.
Lim, T.W.
Ching, C.K.
Foo, C.G.
Chow, J.H.
Chen, D.D.
Jaufeerally, F.R.
Lee, Y.M.
Li, H.
Lim, G.
Lim, W.T.
Thng, S.
Yap, S.Y.
Yeo, C.
Oh, S.
Pak, H.N.
Kim, J.-B.
Kim, J.H.
Jang, S.-W.
Kim, D.H.
Kim, J.
Ryu, D.R.
Park, S.W.
Kim, D.-K.
Choi, D.J.
Oh, Y.S.
Cho, M.-C.
Kim, S.-H.
Jeon, H.-K.
Shin, D.-G.
Park, J.S.
Park, H.K.
Han, S.-J.
Sung, J.H.
Cho, J.-G.
Nam, G.-B.
On, Y.K.
Lim, H.E.
Kwak, J.J.
Cha, T.-J.
Hong, T.J.
Park, S.H.
Yoon, J.H.
Kim, N.-H.
Kim, K.-S.
Jung, B.C.
Hwang, G.-S.
Kim, C.-J.
Park, J.S.
Kim, D.B.
Ahn, J.J.
An, H.J.
Bae, H.
Baek, A.L.
Chi, W.J.
Choi, E.A.
Choi, E.H.
Choi, H.K.
Choi, H.S.
Han, S.
Heo, E.S.
Her, K.O.
Hwang, S.W.
Jang, E.M.
Jang, H.-S.
Jang, S.
Jeon, H.-G.
Jeon, S.R.
Jeon, Y.R.
Jeong, H.K.
Jung, I.-A.
Kim, Hyeon Jeong
Kim, Hyun Ju
Kim, Ji Seon
Kim, Jung Sook
Kim, J.A.
Kim, K.T.
Kim, M.S.
Kim, Sang Hee
Kim, Sang Hyun
Kim, Y.-I.
Lee, C.S.
Lee, E.H.
Lee, G.H.
Lee, H.Y.
Lee, H.-Y.
Lee, K.H.
Lee, K.R.
Lee, M.S.
Lee, M.-Y.
Lee, R.W.
Lee, S.E.
Lee, S.H.
Lee, S.
Lee, W.Y.
Noh, I.K.
Park, A.R.
Park, B.R.
Park, H.N.
Park, J.H.
Park, M.
Park, Y.
Seo, S.-Y.
Shim, J.
Sim, J.H.
Sohn, Y.M.
Son, W.S.
Son, Y.S.
Song, H.J.
Wi, H.K.
Woo, J.J.
Ye, S.
Yim, K.H.
Yoo, K.M.
Yoon, E.J.
Yun, S.Y.
Angchaisuksiri, P.
Chawanadelert, S.
Mongkolwongroj, P.
Kanokphatcharakun, K.
Cheewatanakornkul, S.
Laksomya, T.
Pattanaprichakul, S.
Chantrarat, T.
Rungaramsin, S.
Silaruks, S.
Wongcharoen, W.
Siriwattana, K.
Likittanasombat, K.
Katekangplu, P.
Boonyapisit, W.
Cholsaringkarl, D.
Chatlaong, B.
Chattranukulchai, P.
Santanakorn, Y.
Hutayanon, P.
Khunrong, P.
Bunyapipat, T.
Jai-Aue, S.
Kaewsuwanna, P.
Bamungpong, P.
Gunaparn, S.
Hongsuppinyo, S.
Inphontan, R.
Khattaroek, R.
Khunkong, K.
Kitmapawanont, U.
Kongsin, C.
Naratreekoon, B.
Ninwaranon, S.
Phangyota, J.
Phrommintikul, A.
Phunpinyosak, P.
Pongmorakot, K.
Poomiphol, S.
Pornnimitthum, N.
Pumprueg, S.
Ratchasikaew, S.
Sanit, K.
Sawanyawisuth, K.
Silaruks, B.
Sirichai, R.
Sriwichian, A.
Suebjaksing, W.
Sukklad, P.
Suttana, T.
Tangsirira, A.
Thangpet, O.
Tiyanon, W.
Vorasettakarnkij, Y.
Wisaratapong, T.
Wongtheptien, W.
Wutthimanop, A.
Yawila, S.
Oto, A.
Altun, A.
Ozdogru, I.
Ozdemir, K.
Yilmaz, O.
Aydinlar, A.
Yilmaz, M.B.
Yeter, E.
Ongen, Z.
Cayli, M.
Pekdemir, H.
Ozdemir, M.
Sucu, M.
Sayin, T.
Demir, M.
Yorgun, H.
Ersanli, M.
Okuyan, E.
Aras, D.
Abdelrahman, H.
Aktas, O.
Alpay, D.
Aras, F.
Bireciklioglu, M.F.
Budeyri, S.
Buyukpapuc, M.
Caliskan, S.
Esen, M.
Felekoglu, M.A.
Genc, D.
Ikitimur, B.
Karaayvaz, E.B.
Kılıç Karataş, S.
Okutucu, S.
Ozcelik, E.
Quisi, A.
Sag, H.
Sahiner, L.
Sayin, B.Y.
Seker, T.
Uzun Alkan, D.
Yildirim, E.
Yildirim, R.
Yilmaz, F.
Yuksekdag, V.
Luciardi, H.L.
Vensentini, N.
Ingaramo, A.C.
Sambadaro, G.A.
Fernandez Caputi, V.
Berman, S.G.
Dragotto, P.
Kleiban, A.J.
Centurion, N.
Giacomi, G.
Ahuad Guerrero, R.A.
Conde, D.
Zapata, G.
Di Paola, L.A.
Ramos, J.L.
Dran, R.D.
Egido, J.
Fernandez, A.A.
Fosco, M.J.
Sassone, S.
Sinisi, V.A.
Cartasegna, L.R.
Berli, M.A.
Gomez Vilamajo, O.A.
Ferroni, F.
Alaguibe, E.D.
Alvarez D'Amelio, A.
Arabetti, C.
Arias, L.
Belardi, J.A.
Bergesio, L.
Berli, F.
Berli, M.
Borchowiec, S.
Buzzetti, C.
Cabrini, R.
Campisi, V.
Cappi, A.L.
Carrizo, R.
Colombo Berra, F.
Costabel, J.P.
Costamagna, O.J.A.
Damonte, A.A.
De Urquiza, I.N.
Diez, F.
Edén, M.F.
Fanuele, M.
Fernandez Voena, F.
Foa Torres, M.
Funosas, C.
Giacomi, M.P.
Gimenez, C.H.
Gurfinkel, E.P.
de L.M. Had, M.
Hansen, V.
Hrabar, A.D.
Ingratta, M.
Lopez, A.
Maehara, G.
Maffei, L.
Martinelli, A.
Martinelli, C.
Matkovich, J.
Mautner, B.
Meirino, A.
Munguia, R.
Navarro, A.
Novas, V.
Perez Prados, G.
Pontoriero, J.
Potito, R.N.
Ricotti, C.
Rodriguez, M.A.
Rolandi, F.
Said Palladino, M.E.
Salinger, M.
Sanziani, L.S.
Schygiel, P.O.
Sossich, A.
Tinto, J.F.
Tonelli, L.
Tufare, A.L.
Vallejo, M.
Yunis, M.E.
Zillo, M.
Zurbrigk, F.J.
Barretto, A.C.P.
Sobral Filho, D.C.
Jaber, J.
Armaganijan, D.
Faria Neto, J.
Steffens, A.
Kunz Sebba Barroso de Souza, W.
de Souza Neto, J.D.
Ribeiro, J.M.
Silveira Teixeira, M.
Ferreira Rossi, P.R.
Pires, L.
Moreira, D.
Moura Jorge, J.C.
Menezes Lorga Filho, A.
Bodanese, L.C.
Westerlund Montera, M.
Del Carlo, C.H.
Da Rocha Rodrigues, T.
Alves da Costa, F.A.
Lopes, A.
Lopes, R.
Araújo, G.R.
Fernandes Manenti, E.R.
Kerr Saraiva, J.F.
Ferreira Braga, J.C.
Negri, A.
Souto, L.
Moncada, C.
Bertolim Precoma, D.
Roquette, F.
Reis, G.
Ramos Filho, R.A.
Lanna Figueiredo, E.
Vieira Botelho, R.
Munhoz da Fontoura Tavares, C.
Costantini Frack, C.R.
Abdalla Saad, J.
Finimundi, H.C.
Pisani, C.
Chemello, D.
Pereira Martins, M.
Broilo França, C.C.
Alban, F.
Aranha Rosito, G.B.
de Moura Xavier Moraes Junior, J.B.
Tumelero, R.T.
Nigro Maia, L.
Simões de Almeida, R.
do Carmo Borges, N.C.
Gomes Ferreira, L.G.
Agliardi, P.
Alves de Oliveira Gomes, J.
Araujo, V.
Arruda Nakazone, M.
Barbosa, T.
Barroso, S.
Belisario Falchetto, E.
Bellotti Lopes, H.
Benez Teixeira Lemos, M.A.
Biazus, G.
Borges Queiroz, L.
Camazzola, F.E.
Caporale, M.
Cardoso Boscato, S.
Chieza, F.
Chokr, M.O.
Clemente Mingireanov, R.
Codonho Góes, N.
Correa, C.
Costa, M.
Costantini Ortiz, C.
da Silva, L.S.
da Silva Paulitsch, F.
da Silveira, J.A.
Daros, E.
de Araújo, G.R.
Del Monaco, M.I.
Dias, C.
Dias, M.A.
Drummond Wainstein, A.P.
Ely Pizzato, P.
Esteves, D.C.
Fabri, P.
Félix Lorenzato Fonseca, T.
Fernandes, E.
Fonseca, C.
Frack Costantini, C.R.
Franchin Ferraz, R.
Freire, F.
Gottardo, P.
Guanaes, D.
Guizzardi, S.
Hettwer Magedanz, E.
Igansi, F.
Jannuzzi, F.
Junior, G.
Komar, D.
Lino, E.G.
Lopes, D.
Lourenço da Silva Júnior, O.
Lustosa, E.
Macagnan, A.P.
Marinho, M.C.
Mazzoni, M.
Melo, G.
Mortari, L.
Mouco, O.M.C.C.
Nanzer Vital, C.
Ormundo, C.
Oss Emmer, S.
Palmegiani, E.
Pavani, R.
Pereira, L.
Pereira, V.L.
Perreira, R.
Poletti, S.
Quaia Fortunato, S.C.
Queirantes, C.
Ramos Pereira, N.
Rech, R.L.
Ribeiro, S.
Rodrigues, A.
Roesch, H.
Ruaro Reichert, T.
Santos, D.
Santos, I.
Santos, M.
Seroqui, M.V.
Silva, S.
Soares, L.
Spolaor, L.
Stoll, C.
Toazza Duda, N.
Trama, L.
Unterkircher, B.
Valois, M.V.
Vargas, T.
Viana, T.
Vicente, C.
Vidal Armaganijan, L.
Vieira Homem, R.
Vieira Torres, L.G.
Vila Boas, L.
Villaça Guimarães Filho, F.
Corbalan, R.
Eggers, G.
Bugueño Gutiérrez, C.
Arriagada, G.
Potthoff Cardenas, S.
Stockins Fernandez, B.A.J.
Conejeros, C.
Houzvic, C.
Marin Cuevas, P.
Montecinos, H.
Forero, A.
Lanas, F.
Larico Gómez, M.
Charme Vilches, G.
Rey, C.
Astudillo, C.
Aguilar, J.
Campisto, Y.
Lara, C.
Molina, E.
Munoz Oyarzon, J.
Olguin, V.
Vergara, M.
Villan, C.
Sánchez Díaz, C.J.
Illescas Diaz, J.
Leal Cantú, R.
Ramos Zavala, M.G.
Cabrera Jardines, R.
Espinola Zavaleta, N.
Villarreal Umaña, S.
López Rosas, E.
Llamas Esperón, G.
Pozas, G.
Cardona Muñoz, E.
Matadamas Hernández, N.
Leyva Rendón, A.
García Hernández, N.
de los Ríos Ibarra, M.
Virgen Carrillo, L.
López Villezca, D.
Hernández Herrera, C.
López Prieto, J.J.
Gaona Rodríguez, R.
Villeda Espinosa, E.
Flores Martínez, D.
Velasco Barcena, J.
Yong, R.
Rodríguez Briones, I.
Leiva Pons, J.L.
Álvarez López, H.
Olvera Ruiz, R.
Díaz de la Vega, C.
Cantú Brito, C.
Chuquiure Valenzuela, E.
Reyes-Sanchez, R.
Bazzoni Ruiz, A.
Nandayapa Flores, O.
Benavides Gonzalez, M.
Arriaga Nava, R.
Morales Cerda, J.D.
Fierro Fierro, O.
Fajardo Campos, P.
Alfaro, T.A.A.
Altamirano Bellorin, S.
Avena, R.
Chavarria, M.
Espinosa, I.
Flores Silva, F.
Garcia Nava, R.H.
Godoy, K.
Gonzalez Felix, E.J.
Gonzalez Garcia, C.L.
Gonzalez Salas, L.G.
Guajardo, P.
Hernandez Gonzalez, S.
Izquierdo, T.
Mancilla Ortiz, M.C.
Martinez Vasquez, D.
Mendoza, N.
Morales, J.
Nikitina, N.
Ochoa Aybar, S.
Ortiz, A.
Padilla Macias, P.
Perez, F.
Perez Sanchez, J.A.
Piña Toledano, S.
Ramos Gonzalez, M.
Rivera Ramos, C.
Roa Castro, V.
Romero Cardona, G.
Ruiz Cornejo, M.
Salinas, A.
Santana, G.
Sida Perez, P.
Tovar Castaneda, A.C.
Trujillo Cortes, R.
Brodmann, M.
Lenz, K.
Drexel, H.
Foechterle, J.
Hagn, C.
Podczeck-Schweighofer, A.
Huber, K.
Winkler, M.
Schneeweiß, B.
Gegenhuber, A.
Lang, W.
Eichinger-Hasenauer, S.
Kaserer, P.
Sykora, J.
Rasch, H.
Pichler, M.
Schaflinger, E.
Strohmer, B.
Breier, R.
Ebner, K.-M.
Eischer, L.
Freihoff, F.
Lischka-Lindner, A.
Mark, T.
Mirtl, A.
Said, A.
Stöcklöcker, C.
Vogel, B.
Vonbank, A.
Wöhrer, C.
Zanolin, D.
Cools, F.
Paparella, G.
Vandergoten, P.
Parqué, J.-L.
Capiau, L.
Vervoort, G.
Wollaert, B.
Desfontaines, P.
Mairesse, G.
Boussy, T.
Godart, P.
De Wolf, A.
Voet, J.
Heyse, A.
Hollanders, G.
Anné, W.
Vercammen, J.
Purnode, P.
Blankoff, I.
Faes, D.
Balthazar, Y.
Beutels, M.
Maréchal, P.
Verstraete, S.
Xhaet, O.
Striekwold, H.
Thoeng, J.
Hermans, K.
Alzand, B.
Ascoop, A.-K.
Banaeian, F.
Barbuto, A.-M.
Billiaux, A.C.
Blockmans, M.
Bouvy, C.
Brike, C.
Capiau, H.
Casier, T.
Conde Y Bolado, A.
De Cleen, D.
De Coninck, M.
de Vos, M.
de Weerdt, N.
Delforge, M.
Delvigne, M.
Denie, D.
Derycker, K.
Deweerd, E.
Dormal, F.
Drieghe, S.
Everaert, M.
Eykerman, T.
Feys, E.
Ghekiere, M.
Gits, F.
Hellemans, S.
Helvasto, L.
Jacobs, C.
Lips, S.
Mestdagh, I.
Nimmegeers, J.
Piamonte, V.
Pollet, P.
Postolache, A.
Raepers, M.
Raymenants, E.
Richa, J.
Rombouts, H.
Salembier, J.
Scheurwegs, C.
Semeraro, O.
Simons, N.
Smessaert, C.
Smolders, W.
Stockman, I.
Tahon, S.
Thyssen, V.
Tincani, G.
Van Durme, F.
Van Lier, D.
Vandekerckhove, H.
Vandekerckhove, Y.
Vandenbroeck, D.
Vandorpe, A.
Vanhalst, E.
Vanhauwaert, B.
Vantomme, C.
Vergauwen, L.
Verloove, H.
Vydt, T.
Weyn, T.
Jansky, P.
Reichert, P.
Spacek, R.
Machova, V.
Zidkova, E.
Ludka, O.
Olsr, J.
Kotik, L.
Plocova, K.
Racz, B.
Ferkl, R.
Hubac, J.
Kotik, I.
Monhart, Z.
Burianova, H.
Jerabek, O.
Pisova, J.
Petrova, I.
Dedek, V.
Honkova, M.
Podrazil, P.
Spinar, J.
Vitovec, J.
Novak, M.
Lastuvka, J.
Durdil, V.
Antonova, P.
Bockova, L.
Bultas, J.
Chlumsky, J.
Dastychova, L.
Drasnar, T.
Honek, J.
Horejsi, M.
Hubacova, V.
Janska, L.
Kopeckova, I.
Kratochvilova, R.
Krcova, E.
Labrova, R.
Lindourkova, A.
Lipoldova, J.
Lubanda, H.
Ludkova, A.
Mahdalikova, L.
Majerníkova, M.
Michalik, D.
Potuznik, P.
Prochazkova, E.
Sulc, A.
Sveceny, J.
Valtova, M.
Zidek, M.
Zika, J.
Nielsen, J.
Nielsen, H.
Husted, S.
Hintze, U.
Rasmussen, S.
Bremmelgaard, A.
Markenvard, J.
Boerger, J.
Solgaard, J.
Simonsen, P.
Loekkegaard, T.
Bruun, M.
Mertz, J.
Domínguez, H.
Skagen, K.
Egstrup, K.
Ibsen, H.
Raymond, I.
Bang-Hansen, T.
Ellervik, C.
Eriksen, E.
Jensen, L.
Jensen, M.
Leth, M.
Nygaard, A.
Park, J.
Schou, M.
Therkelsen, A.
Tilma, J.
Vesterager, K.
Raatikainen, P.
Airaksinen, J.
Arola, O.
Koistinen, J.
Nappila, H.
Peltomäki, K.
Rasanen, V.
Vasankari, T.
Le Heuzey, J.-Y.
Galinier, M.
Gottwalles, Y.
Paganelli, F.
Loiselet, P.
Muller, J.-J.
Koujan, M.B.
Marquand, A.
Destrac, S.
Piot, O.
Delarche, N.
Cebron, J.-P.
Boveda, S.
Guenoun, M.
Guedj-Meynier, D.
Galley, D.
Ohayon, J.
Assouline, S.
Zuber, M.
Amarenco, P.
Ellie, E.
Kadouch, J.
Fournier, P.-Y.
Huberman, J.-P.
Lemaire, M.
Rodier, G.
Milandre, L.
Vandamme, X.
Sibon, I.
Neau, J.-P.
Mahagne, M.H.
Mielot, A.
Bonnefoy, M.
Churet, J.-B.
Navarre, V.
Sellem, F.
Monniot, G.
Boyes, J.-P.
Doucet, B.
Martelet, M.
Obadia, D.
Crousillat, B.
Mouallem, J.
Bearez, E.
Nazeyrollas, P.
Brugnaux, J.P.
Fedorowsky, A.
Casassus, F.
Berneau, J.-B.
Chemin, F.
Falvo, N.
Perron, J.-M.
Poulard, J.-E.
Barreau, A.
Beltra, C.
Corrihons, E.
Decarsin, N.
Dubois, B.
Ducasse, E.
Giry, X.
Kemmel, A.
Ledure, S.
Lemaire, N.
Robin, F.
Rosolin, N.
Sanchez, D.
Suissa, A.
Darius, H.
Königer, G.
Purr, J.
Gerbaulet, U.
Kellner, B.-T.
Kopf, A.
Schäfer, T.
Zauzig, H.
Riegel, P.
Hohensee, H.
Eißfeller, E.
Eder, W.
Rehling, G.
Glatzel, D.
Zutz, S.
Heinz, G.-U.
Menke, H.
Pustelnik, A.
Sandow, P.
Ludwig, N.
Wiswedel, H.
Wildenauer, W.
Axthelm, C.
Schwarz, T.
Babyesiza, A.
Stuchlik, G.
Zimny, H.-H.
Kropp, M.
Kahl, F.
Caspar, A.
Omankowsky, S.
Läßig, T.
Hartmann, H.-J.
Lehmann, G.
Bindig, H.-W.
Hergdt, G.
Reimer, D.
Hauk, J.
Dorsch, W.
Dshabrailov, J.
Michel, H.
Rapp, K.-A.
Vormann, R.
Mayer, P.
Horstmeier, U.
Eissing, V.
Hey, H.
Leuchtgens, H.
Lilienweiß, V.
Kolitsch, K.
Schubert, C.
Lauer, H.
Buchner, T.
Brauer, G.
Kamin, S.
Müller, K.
Abdel-Qader, M.
Baumbach, S.
Ebert, H.-H.
Schwencke, C.
Schellong, S.
Bernhardt, P.
Karolyi, L.
Sievers, B.
Haverkamp, W.
Salbach, P.
Röhnisch, J.-U.
Schoen, S.
Erdle, W.
Mueller, T.
Mueller, H.
Mitrovic, V.
Babjakova, Z.
Bergner, K.
Boehme, S.
Bonin, K.
Buckert, D.
Busch, F.
Dichristin, U.
Diez, S.
Fleck, A.
Flint, K.
Floegel, H.
Fritz, C.
Frommhold, R.
Gehre, J.
Geyer, J.
Grytzmann, A.
Hahn, M.
Helgert, K.
Hubert, K.
Kirchner-Volker, K.
Klein, V.
Kroll, D.
Krueger, A.
Lehmann, R.
Mann, L.
Maselli, A.
Menken, G.
Mikes, K.
Mortan, H.
Nasser, N.
Nicolaus, D.
Plauskat, A.
Pomper, L.
Quietzsch, A.
Ravenhorst, C.
Reichelt, C.
Reimer, C.
Schaefer, B.
Scharrer, S.
Schirmer, K.
Schmidt, K.
Schoene, R.
Schulze, J.
Schuppe, M.
Simon, S.
Sommer, S.
Spranger, K.
Talkenberger, A.
Tauber, K.
Tetlak, A.
Toennishoff, T.
Voelkel-Babyesiza, R.
Voigts, B.
Weiser, U.
Wesendorf, S.
Wildenauer, S.
Wolf, T.
Wurziger, J.
Zak, J.
Zauzig, H.-D.
Ziefle, S.
Zincke, S.
Keltai, M.
Vangel, S.
Szalai, G.
Merkely, B.
Kancz, S.
Boda, Z.
Nagy, A.
Laszlo, Z.
Matoltsy, A.
Gaszner, B.
Polgar, P.
Habon, T.
Noori, E.
Juhasz, G.
Kanakaridisz, N.
Szentpeteri, I.
Juhasz, F.
Vertes, A.
Papp, A.
May, Z.
Ferenczi, J.
Egyutt, M.
Kis, E.
Engelthaler, G.
Szantai, G.
Fulop, E.
Gombos, P.
Gulyas, D.
Jen, P.
Kiralyhazine Gyorke, E.
Kovacs, M.
Kovacsne Levang, S.
Marianna, S.
Radics, Z.
Sydó, N.
Szalo, R.
Szilagyi, A.
Sztanyik, F.
Vandrus, B.
Agnelli, G.
Ambrosio, G.
Tiraferri, E.
Santoro, R.
Testa, S.
Di Minno, G.
Moia, M.
Caimi, T.M.
Martini, G.
Tessitori, M.
Cappelli, R.
Poli, D.
Quintavalla, R.
Melone, F.
Cosmi, F.
Pizzini, A.
Piseddu, G.
Fanelli, R.
Latella, C.
Santi, R.
Pancaldi, L.
De Cristofaro, R.
Palareti, G.
De Blasio, A.
Salerno Uriarte, J.
Minetti, F.
Pogliani, E.M.
Lonati, L.M.
Accogli, M.
Ciampani, N.
Malengo, S.
Feola, M.
Raisaro, A.
Fattore, L.
Grilli, P.
Germini, F.
Settimi, M.
Alunni, M.
Duranti, G.
Tedeschi, L.
Baglioni, G.
Avanzino, G.
Berardi, M.
Pannacci, V.
Giombolini, A.
Nicoli, S.
Scarponi, T.
Allasia, B.
Ricciarini, P.
Nasorri, R.
Argena, A.
Bossolasco, P.
Ronchini, P.
Filippi, A.
Tradati, F.
Bulla, C.
Donzelli, L.
Foppa, L.
Bottarelli, M.L.
Tomasello, A.
Mauric, A.
Femiano, C.
Reggio, R.
Lillo, F.
Mariani, A.
Forcignanò, F.
Volpe, M.
D'Avino, M.
Bongiorni, M.G.
Severi, S.
Capucci, A.
Lodigiani, C.
Salomone, E.
Serviddio, G.
Tondo, C.
Golino, P.
Mazzone, C.
Iacopino, S.
Pengo, V.
Galvani, M.
Moretti, L.
Ambrosino, P.
Banfi, E.
Biagioli, V.
Bianchi, A.
Boggian, G.
Breschi, M.
Brusorio, S.
Calcagnoli, F.
Campagna, G.
Carpenedo, M.
Ciabatta, C.
Ciliberti, G.
Cimmino, G.
D'Arienzo, C.
Di Gennaro, L.
Fedele, M.
Ferrini, P.M.
Granzow, K.
Guazzaloca, G.
Guerra, F.
Lo Buglio, A.
Longo, S.
Macellari, F.
Mesolella, E.
Mollica Poeta, E.
Occhilupo, P.
Oriana, V.
Rangel, G.
Salomone, L.
Scaccianoce, A.
Scarone, C.
Segreti, L.
Sottilota, G.
Villani, R.
Zecca, C.
ten Cate, H.
Ruiter, J.H.
Klomps, H.
Bongaerts, M.
Pieterse, M.G.C.
Guldener, C.
Herrman, J.-P.
Lochorn, G.
Lucassen, A.
Adriaansen, H.
The, S.H.K.
Nierop, P.R.
Hoogslag, P.A.M.
Hermans, W.
Groenemeijer, B.E.
Terpstra, W.
Buiks, C.
Boersma, L.V.A.
Boersma-Slootweg, M.
Bosman, F.
Bosschaert, M.
Bruin, S.
Danse, I.
De Graaf, J.
de Graauw, J.
Debordes, M.
Dols, S.
Geerlings, F.
Gorrebeeck, K.
Jerzewski, A.
Jetten, W.
Kelderman, M.
Kloosterman, T.
Koomen, E.M.
Krikken, J.
Melman, P.
Mulder, R.
Pronk, A.
Stallinga-de Vos, A.
te Kaat, J.
Tonino, P.
Uppelschoten, B.
van de Loo, R.
van der Kley, T.
van Leeuwen, G.
van Putten, J.J.
Westerman, L.
Atar, D.
Berge, E.
Sirnes, P.A.
Gjertsen, E.
Hole, T.
Erga, K.
Hallaråker, A.
Skjelvan, G.
Østrem, A.
Ghezai, B.
Svilaas, A.
Christersson, P.
Øien, T.
Høegh Henrichsen, S.
Berg-Johansen, J.
Otterstad, J.E.
Antonsen, H.
Ausen, K.
Claussen, H.
Dominguez, I.
Jekthammer, A.
Lensebraaten, A.B.
Nilsen, V.
O'Donovan, M.
Rasmussen, S.
Ringdalen, K.
Strand, S.
Stepinska, J.
Korzeniak, R.
Gieroba, A.
Biedrzycka, M.
Ogorek, Marcin
Wozakowska-Kaplon, B.
Loboz-Grudzien, K.
Kosior, J.
Supinski, W.
Kuzniar, J.
Zaluska, R.
Hiczkiewicz, J.
Swiatkowska-Byczynska, L.
Kucharski, L.
Gruchala, M.
Minc, P.
Olszewski, M.
Kania, G.
Krzciuk, M.
Lajkowski, Z.
Ostrowska-Pomian, B.
Lewczuk, J.
Zinka, E.
Karczmarczyk, A.
Chmielnicka-Pruszczynska, M.
Trusz-Gluza, M.
Opolski, G.
Bronisz, M.
Ogorek, Michal
Glanowska, G.
Ruszkowski, P.
Jaworska, K.
Sciborski, R.
Okopien, B.
Kukla, P.
Wozniak-Skowerska, I.
Galbas, K.
Cymerman, K.
Jurowiecki, J.
Miekus, P.
Myszka, W.
Mazur, S.
Lysek, R.
Baszak, J.
Rusicka-Piekarz, T.
Raczak, G.
Domanska, E.
Nessler, J.
Lesnik, J.
Ambicka, M.
Andrzejewski, D.
Araminowicz, J.
Barszcz, A.
Bartkowiak, R.
Bartnik, J.
Basiak, M.
Bekieszczuk, E.
Bernat, L.
Biedrzycki, L.
Biernacka, A.
Blaszczyk, D.
Broton, E.
Brzozowski, W.
Brzustowska, M.
Bzymek, R.
Chmielowski, A.
Chojnowski, P.
Cichomski, R.
Cieslak, K.
Cieszynska, A.
Curyllo, B.
Czamara, M.
Danilowicz-Szymanowicz, L.
Dolecka, B.
Drelich, L.
Dudzik-Richter, B.
Dybala, T.
Dziuba, M.
Faron, W.
Figura-Chmielewska, M.
Frankiewicz, A.
Gadzinski, W.
Gasior, E.
Gosciniecka, B.
Gutknecht, P.
Guziewicz, M.
Jackun-Podlesna, A.
Jaguszewska, G.
Jankielewicz, J.
Jaremczuk-Kaczmarczyk, A.
Jargiello-Baszak, M.
Jarzebowski, A.
Jaskulska-Niedziela, E.
Jaworska-Drozdowska, M.
Kabat, J.
Kaczmarzyk-Radka, A.
Kalin, K.
Kaliszczak, R.
Kiliszek, M.
Klata, M.
Kluczewski, M.
Kobielusz-Gembala, I.
Kochanska, E.
Kociolek, D.
Kolodzinska, A.
Komlo, A.
Konopka, A.
Korczowska, E.
Kowal, E.
Kowalczyk, H.K.
Kremis, E.
Kruczyk, D.
Krzesiak-Lodyga, A.
Krzyzanowski, M.
Kurdzielewicz, W.
Kustrzycka-Kratochwil, D.
Lesniewska-Krynska, D.
Leszczynski, J.
Lewicka, E.
Lichota, E.
Lip, K.
Loboz-Rudnicka, M.
Luka, J.
Lysek-Jozefowicz, A.
Machnikowska, M.
Majewska, K.
Mariankowski, R.
Markiewicz, A.
Mazur, M.
Metzgier-Gumiela, A.
Miedlar, E.
Mielcarek, M.
Neubauer-Geryk, J.
Niedek, J.
Niemirycz-Makurat, A.
Nowak, A.
Nowak, S.
Opielowska-Nowak, B.
Ozgowicz, M.
Pawelska-Buczen, A.
Pawlik-Rak, E.
Piotrowicz, R.
Ptaszynski, P.
Raczynska, A.
Rogowski, W.
Romanek, J.
Romaszkiewicz, R.
Rostoff, P.
Roszczyk, N.
Rozewska-Furmanek, D.
Rychta, J.
Rzyczkowska, B.
Sidor, A.
Skalska, J.
Smichura, M.
Splawski, M.
Staneta, P.
Staniszewska, E.
Starak-Marciniak, J.
Stopyra-Poczatek, M.
Sukiennik-Kujawa, M.
Szafranski, J.
Szalecki, P.
Szczepanska, A.
Szkrobka, W.
Szuchnik, E.
Szulowska, A.
Szumczyk-Muszytowska, G.
Szwoch, M.
Traczyk, T.
Troszczynska, M.
Trzcinski, G.
Tybura, S.
Walasik, P.
Wegrzynowska, M.
Wesolowska, K.
Wieczorek, W.
Wierzbicka, A.
Wilczewski, P.
Wilgat-Szecowka, M.
Wojewoda, P.
Wojnowski, L.
Wrobel, M.
Zakutynska-Kowalczyk, K.
Zyczynska-Szmon, M.
Panchenko, E.
Eltishcheva, V.
Libis, R.
Tereshchenko, S.
Popov, S.
Kamalov, G.
Belenky, D.
Zateyshchikova, A.
Kropacheva, E.
Kolesnikova, A.
Nikolaev, K.
Egorova, L.
Khokhlov, A.
Yakupov, E.
Poltavskaya, M.
Zateyshchikov, D.
Drapkina, O.
Vishnevsky, A.
Barbarash, O.
Miller, O.
Aleksandrova, E.
Chizhov, P.
Sergeev, M.
Shutemova, E.
Mazur, E.
Zrazhevskiy, K.
Novikova, T.
Kostenko, V.
Moiseeva, Y.
Polkanova, E.
Sobolev, K.
Rossovskaya, M.
Zubeeva, G.
Shapovalova, Y.
Nagibovich, O.
Edin, A.
Agakhanyan, A.
Batalov, R.
Belenkova, Y.
Bitakova, F.
Chugunnaya, S.
Dumikyan, A.
Erofeeva, S.
Gorbunova, E.
Gorshkova, T.
Gubanov, A.
Gurmach, M.
Ivanova, Y.
Kolesova, T.
Konyushenko, D.
Korneeva, O.
Kropova, O.
Kuchuk, P.
Kungurtseva, O.
Kupriyanova, T.
Kurylo, B.
Kuvanova, M.
Lebedeva, O.
Lileeva, E.
Machilskaya, O.
Medvedeva, T.
Monako, G.
Motylev, I.
Nagibovich, G.
Novikova, E.
Orlov, Y.
Osmolovskaya, Y.
Ovsannikova, A.
Platonov, D.
Rachkova, S.
Sinitsina, O.
Speshilova, S.
Suslova, O.
Ushakov, A.
Volodicheva, O.
Zemlianskaia, O.
Zhirov, I.
Zhuravleva, E.
Zotova, I.
Viñolas, X.
Alvarez Garcia, P.
López Fernández, M.F.
Tercedor, L.
Tranche Iparraguirre, S.
Torán Monserrat, P.
Márquez Contreras, E.
Isart Rafecas, J.
Motero Carrasco, J.
García Pavía, P.
Gómez Pajuelo, C.
Moro Serrano, C.
Iglesias Alonso, L.F.
Grande Ruiz, A.
Mercé Klein, J.
Gonzalez Juanatey, J.R.
Barón Esquivias, G.
Monte Collado, I.
Palacín Piquero, H.
Brotons Cuixart, C.
Rodríguez Morató, M.
Bayo I Llibre, J.
Corros Vicente, C.
Vida Gutierrez, M.
Epelde Gonzalo, F.
Almeida Fernández, C.A.
Del Val Plana, N.
Escrivá Montserrat, E.
Montero Alía, J.J.
Barreda González, M.
Moleiro Oliva, M.A.
Iglesias Sanmartín, J.
Jiménez González, M.
Rodriguez Álvarez, M.
Herreros Melenchon, J.
Ripoll Vera, T.
Ridocci Soriano, F.
Garcia Riesco, L.
Marco Macian, M.D.
Quiles Granado, J.
Jimenez Navarro, M.
Cosin Sales, J.
Vaquer Perez, J.V.
Vazquez Caamano, M.
Arcocha Torres, M.F.
Marcos Gomez, G.
Iñiguez Romo, A.
Prieto Diaz, M.A.
Alonso, Carmela
Alonso, Concepcion
Alvarez, D.
Alvarez, M.
Amaro, M.
Andere, N.
Aracil Villar, J.
Armitano Ochoa, R.
Austria, A.
Barbeira, S.
Barraquer Feu, E.
Bartes, A.
Becerra Munoz, V.
Bermudez Jimenez, F.J.
Branjovich Tijuan, A.
Cabeza Ramirez, J.
Cabrera Ramos, M.
Calvo Martinez, E.
Campo Moreno, M.
Cancho Corchado, G.
Casanova Gil, M.
Castillo Orive, M.
Castro Fernandez, D.
Cebollada del Misterio, M.
Codinachs Alsina, R.
Cortada Cabrera, A.
Costa Pinto Prego de Faria, J.
Costas, S.
Cotilla Marco, M.I.
Dachs, M.
Diaz Lopez, C.M.
Domenech Borras, A.
Elorriaga Madariaga, A.
Espallargas, A.
Fernandez, M.
Fernandez Escobar, E.
Fernandez Mas, E.
Ferrer, A.
Fosch, J.
Garcia Bermudez, M.
Garcia Millan, V.
Gavira Saenz, M.
Gines Garcia, C.
Gomez, C.
Gomez Perez, Y.
Gonzales Segovia, A.
Gonzalez, P.
Grigorian, L.
Guerrero Molina, A.
del C. Gutierrez del Val, M.
Herrero Maeso, B.
Hevia Rodriguez, E.
Iglesias Garcia, A.
Jimenez Fernandez, M.J.
Jimeno Besa, B.
Juan Salvadores, P.
Lage Bouzamayor, M.B.
Lasuncion, I.
Lezcano Gort, L.E.
Llobet Molina, M.
Lopez, M.
Manzanal Rey, A.
Mara Guerra, J.
Marcus, S.
Martin Vila, A.
Martinez Mena, M.
Mazon, P.
Mendez Zurita, F.
Millán, G.
Molina, M.
Montero Alia, P.
Montes, D.
Moure Gonzalez, M.
Munoz Munoz, R.B.
Negrete Palma, A.
Orellana Figueroa, H.N.
Ortega, V.M.
Ortiz Cortes, C.
Otero Tomera, D.
Palomo Merchan, N.
Pareja Ibar, I.
Pena Garcia, E.
Pereda Armayor, M.
Perez Carasa, M.
Prieto, I.
Quintern, V.
Renom, R.
Rincon Diaz, L.M.
Rios, V.
Riquelme Sola, L.
Rivera, R.
Robiro Robiro, X.
Roca, M.
Roca Saumell, C.
Rodrigo, C.
Rodriguez, E.
Rodriguez Garcia, M.
Saez Jimenez, S.
Sanchez Calderon, P.
Sanchez Mendez, L.
Sanchez Parra, S.
Santolaya, C.
Senan Sanz, M.R.
Seoane Blanco, A.
Serralvo, E.
Sierra, N.
Simon Valero, C.
Sorribes Lopez, J.
Teixido Fontanillas, M.
Terns Riera, M.
Tobajas, G.
Torres, C.
Torres Marques, J.
Ubeda Pastor, M.
Rosenqvist, M.
Wirdby, A.
Linden, J.
Henriksson, K.
Elmersson, M.
Egilsson, A.
Börjesson, U.
Svärd, G.
Liu, B.
Lindh, A.
Olsson, L.-B.
Gustavsson, M.
Andersson, Lars
Andersson, Lisbeth
Benson, L.
Bothin, C.
Hajimirsadeghi, A.
Kadir, K.
Ericsson, M.
Ohlsson, A.
Lindvall, H.
Svensson, P.
Thorne, K.
Handel, H.
Platonov, P.
Eriksson, B.
Timberg, I.
Romberg, K.
Crisby, M.
Karlsson, J.-E.
Jensen, S.A.
Andersson, A.
Malmqvist, L.
Martinsson, B.
Bernsten, F.
Engdahl, J.
Thulin, J.
Hot-Bjelac, A.
Stalby, P.
Aaröe, H.
Ahbeck, E.
Ahlmark, H.
Al-Khalili, F.
Bonkowski, G.
Dzeletovic, S.
Ekstrand, A.-B.
Eriksson, G.-B.
Floren, K.
Grässjö, C.
Hahn, S.
Jaensson, P.
Jansson, B.
Jansson, J.-H.
Kangert, R.-M.
Koch, A.
Kusiak, D.
Lettenström, A.
Lindberg, A.
Lindholm, C.-J.
Mannermyr, A.
Mansson, K.
Millborg, M.
Nilsson, C.
Ohlin, A.-M.
Olofsson, A.
Osberg, A.
Pedersen, A.
Risbecker, K.
Rosenberg, K.
Samuelsson, J.
Shayesteh, M.
Skoglund, K.
Stjernberg, M.
Thorsen, C.
Steffel, J.
Beer, J.H.
Shah, D.
Debrunner, J.
Amstutz, D.
Bruegger, J.
Elise, G.
Grau, A.
Guinand, A.
Henriette, I.
Saga, E.
Winnik, S.
Parkhomenko, A.
Rudyk, I.
Tseluyko, V.
Karpenko, O.
Zhurba, S.
Kraiz, I.
Kupnovytska, I.
Serediuk, N.
Mostovoy, Y.
Ushakov, O.
Koval, O.
Kovalskyi, I.
Svyshchenko, Y.
Sychov, O.
Stanislavchuk, M.
Kraydashenko, O.
Yagensky, A.
Tykhonova, S.
Kurylo, B.
Fushtey, I.
Belegai, R.
Berko, G.
Burdeuna, L.
Chabanna, O.
Daniuk, I.
Ivanov, A.
Kamenska, E.
Kaplan, P.
Khyzhnyak, O.
Kizim, S.
Matova, O.
Medentseva, O.
Mochonyi, V.
Mospan, M.
Nemtsova, V.
Ovdiienko, T.
Palamarchuk, O.
Pavelko, M.
Petrovskyy, R.
Plevak, D.
Proshak, O.
Pyvovar, S.
Rasputina, L.
Romanenko, O.
Romanova, O.
Sapatyi, A.
Shumakov, O.
Stets, R.
Todoriuk, L.
Varenov, V.
Fitzmaurice, D.
Chauhan, N.
Goodwin, D.
Saunders, P.
Evans, R.
Leese, J.
Jhittay, P.S.
Ross, A.
Kainth, M.S.
Pickavance, G.
McDonnell, J.
Williams, A.
Gooding, T.
Wagner, H.
Suryani, S.
Singal, A.
Sircar, S.
Bilas, R.
Hutchinson, P.
Wakeman, A.
Stokes, M.
Paul, N.
Aziz, M.
Ramesh, C.
Wilson, P.
Franklin, S.
Fairhead, S.
Thompson, J.
St Joseph, V.
Taylor, G.
Tragen, D.
Seamark, D.
Paul, C.
Richardson, M.
Jefferies, A.
Sharp, H.
Jones, H.
Giles, C.
Page, M.
Oginni, O.
Aldegather, J.
Wetherwell, S.
Lumb, W.
Evans, P.
Scouller, F.
Macey, N.
Stipp, Y.
West, R.
Thurston, S.
Wadeson, P.
Matthews, J.
Pandya, P.
Gallagher, A.
Railton, T.
Sinha, B.
Russell, D.
Davies, J.A.
Ainsworth, P.
Jones, C.P.
Weeks, P.
Eden, J.
Kernick, D.
Murdoch, W.
Lumley, L.
Patel, R.P.
Wong, S.W.
Saigol, M.
Ladha, K.
Douglas, K.
Cumberlidge, D.F.
Bradshaw, C.
Van Zon, G.
Jones, K.P.
Thomas, M.J.
Watson, E.
Sarai, B.
Ahmad, N.
Willcock, W.
Cairns, J.
Sathananthan, S.
de Kare-Silver, N.
Gilliland, A.
Strieder, E.
Howitt, A.
Vishwanathan, B.
Bird, N.
Gray, D.
Evans, P.
Clark, M.
Bisatt, J.
Litchfield, J.
Fisher, E.
Fooks, T.
Kelsall, A.R.
Alborough, E.
Wakeling, J.
Parfitt, M.
Milne, K.
Rogers, S.
Priyadharshan, R.
Oliver, J.L.
Davies, E.
Abushal, S.
Jacobs, M.
Hutton, C.
Walls, N.I.
Thompson, R.
Chigbo, C.
Zaidi, S.M.A.
Howard, M.
Butter, K.C.
Barrow, S.
Little, H.
Haq, I.U.
Gibbons, L.
Glencross, S.
McLeod, A.J.
Poland, K.
Mulholland, C.
Warke, A.
Conn, P.
Burns, G.
Smith, R.N.
Lowe, S.
Kamath, R.
Dau, H.S.
Webster, J.
Hodgins, I.
Vercoe, S.
Roome, P.C.
Pinnock, H.
Patel, J.R.A.
Ali, A.
Hart, N.
Davies, R.
Stuart, E.
Neden, C.A.
Danielsen, M.
Heath, R.
Sharma, P.
Galloway, S.
Hawkins, C.
Oliver, R.
Aylward, M.
Mannion, S.
Braddick, M.
Edwards, D.
Rothwell, A.C.
Sabir, A.
Choudhary, F.
Khalaque, S.
Wilson, A.
Peters, S.
Coulson, W.
Roberts, N.
Heer, A.
Coates, S.
Ward, B.
Jackson, D.
Walton, S.
Shepherd, D.
Sterry, M.
Wong, T.
Boon, M.
Bunney, R.
Haria-Shah, R.
Baron, R.T.
Davies, S.
Schatzberger, T.
Hargreaves, N.
Stephenson, T.
Choi, H.
Batson, R.
Lucraft, L.
Myhill, T.
Estifano, S.
Geatch, D.
Wilkinson, J.
Veale, R.
Forshaw, K.
Davies, T.
Zaman, K.
Vinson, P.
Liley, C.
Bandrapalli, M.
McGinty, P.
Wastling, R.
McEleny, P.
Beattie, A.
Cooke, P.
Wong, M.
Gunasegaram, J.
Pugsley, M.
Ahmad, S.
A'Court, C.
Ayers, J.
Bennett, J.
Cartwright, S.
Dobson, S.
Dooldeniya, C.
Flynn, A.
Fox, R.
Goram, J.
Halpin, A.
Hay, A.
Jacobs, P.
Jeffers, L.
Lomax, L.
Munro, I.
Muvva, R.
Nadaph, M.
Powell, K.
Randfield, S.
Redpath, D.
Reed, R.
Rickenbach, M.
Rogers, G.
Saunders, P.B.
Seamark, C.
Shewring, J.
Simmons, P.
Simper, H.
Stoddart, H.
Sword, A.
Thomas, N.
Thomson, A.
Gibbs, H.
Blenkhorn, A.
Singh, B.
Van Gaal, W.
Abhayaratna, W.
Lehman, R.
Roberts-Thomson, P.
Kilian, J.
Coulshed, D.
Catanchin, A.
Colquhoun, D.
Kiat, H.
Eccleston, D.
French, J.
Zimmett, L.
Ayres, B.
Phan, T.
Blombery, P.
Crimmins, D.
O'Donnell, D.
Choi, A.
Astridge, P.
Arstall, M.
Jepson, N.
Binnekamp, M.
Lee, A.
Rogers, J.
Starmer, G.
Carroll, P.
Faunt, J.
Aggarwala, A.
Barry, L.
Batta, C.
Beveridge, R.
Black, A.
Bonner, M.
Boys, J.
Buckley, E.
Campo, M.
Carlton, L.
Connelly, A.
Conway, B.
Cresp, D.
Dimitri, H.
Dixon, S.
Dolman, M.
Duroux, M.
Eskandari, M.
Eslick, R.
Ferreira-Jardim, A.
Fetahovic, T.
Fitzpatrick, D.
Geraghty, R.
Gibbs, J.
Grabek, T.
Modi, M.H.
Hayes, K.
Hegde, M.P.
Hesketh, L.
Hoffmann, B.
Jacobson, B.
Johnson, K.
Juergens, C.
Kassam, I.
Lawlor, V.
Lehman, M.
Lehman, S.
Leung, D.
Mackay, S.
MacKenzie, M.
McCarthy, C.
McIntosh, C.
McKeon, L.
Morrison, H.
Mussap, C.
Myers, J.-D.
Nagalingam, V.
Oldfield, G.
O'May, V.
Palmer, J.
Parsons, L.
Patching, K.
Patching, T.
Paul, V.
Plotz, M.
Preston, S.
Rashad, H.
Ratcliffe, M.
Raynes, S.
Rose, J.
Sanders, L.
Seremetkoska, M.
Setio, H.
Shone, S.
Shrestha, P.
Singh, C.
Singleton, C.
Stoyanov, N.
Sutcliffe, S.
Swaraj, K.
Tarrant, J.
Thomas, N.
Thompson, S.
Tsay, I.M.
Vorster, M.
Waldman, A.
Wallis, L.
Wilford, E.
Wong, K.
Connolly, S.J.
Spyropoulos, A.
Eikelboom, J.
Luton, R.
Gupta, M.
Pandey, A.S.
Cheung, S.
Leader, R.
Beaudry, P.
Ayala-Paredes, F.
Berlingieri, J.
Heath, J.
Poirier, G.
Du Preez, M.
Nadeau, R.
Dresser, G.
Dhillon, R.
Hruczkowski, T.
Schweitzer, B.
Coutu, B.
Angaran, P.
MacDonald, P.
Vizel, S.
Fikry, S.
Parkash, R.
Lavoie, A.
Cha, J.
Ramjattan, B.
Bonet, J.
Ahmad, K.
Angaran, P.
Aro, L.
Aves, T.
Beaudry, K.
Bergeron, C.
Bergeron, C.
Bigcanoe, J.
Bignell, N.
Breakwell, L.
Burke, E.
Carroll, L.
Clarke, B.
Cleveland, T.
Daheb, S.
Dehghani, P.
Denis, I.
Djaidani, Z.
Dorian, P.
Douglass, S.
Dunnigan, J.
Ewert, A.
Farquhar, D.
Fearon, A.
Ferleyko, L.
Fournier, D.
Fox, B.
Grenier, M.-C.
Gulliver, W.
Haveman, K.
Hines, C.
Hines, K.
Jackson, A.M.
Jean, C.
Jethoo, G.
Kahlon, R.
Kelly, S.
Kim, R.
Korley, V.
Kornder, J.
Kwan, L.
Largy, J.
Lewis, C.
Lewis, S.
Mangat, I.
Moor, R.
Navratil, J.
Neas, I.
Otis, J.
Otis, R.
Pandey, M.
Petrie, F.
Pinter, A.
Raines, M.
Roberts, P.
Robinson, M.
Sas, G.
Schulman, S.
Snell, L.
Spearson, S.
Stevenson, J.
Trahey, T.
Wong, S.
Wright, D.
Ragy, H.
Abd El-Aziz, A.
Abou Seif, S.K.
El Din, M.G.
El Etriby, S.
Elbahry, A.
El-Etreby, A.
Elkhadem, M.
Katta, A.
Khairy, T.
Mowafy, A.
Nawar, M.
Ohanissian, A.
Reda, A.
Reda, M.
Salem, H.
Sami, N.
Samir, S.
Setiha, M.
Sobhy, M.
Soliman, A.
Taha, N.
Tawfik, M.
Zaatout, E.
Jacobson, B.
Kettles, D.
Bayat, J.
Siebert, H.
Horak, A.
Kelfkens, Y.
Garda, R.
Pillay, T.
Guerra, M.
van Zyl, L.
Theron, H.
Murray, A.
Louw, R.
Greyling, D.
Mntla, P.
Ueckermann, V.
Loghdey, R.
Ismail, S.
Ahmed, F.
Engelbrecht, J.
Ramdass, A.
Maharajh, S.
Oosthuysen, W.
Angel, G.
Bester, C.
Booysen, M.
Boshoff, C.
Cannon, C.
Cassimjee, S.
Chami, C.
Conway, G.
Davids, A.
de Meyer, L.
Du Plessis, G.
Ellis, T.
Henley, L.
Karsten, M.
Loyd, E.
Marks, J.
Mavhusa, L.
Mostert, M.
Page, A.
Rikhotso, L.
Salie, M.
Sasto, J.
Shaik, F.
Skein, A.
Smith, L.
Tarr, G.
Tau, T.
van Zyl, F.
Al Mahmeed, W.
Yousef, G.
Agrawal, A.
Nathani, M.
Ibrahim, M.
Esheiba, E.M.
Singh, R.
Naguib, A.
Abu-Mahfouz, M.
Al Omairi, M.
Al Naeemi, A.
Maruthanayagam, R.
Bazargani, N.
Wassef, A.
Gupta, R.
Khan, M.
Subbaraman, B.
Abdul, A.
Al Mulla, A.
El Bardisy, S.
Haridas, P.
Jadhav, S.
Magdaluyo, K.
Makdad, M.
Maqsood, I.
Mohamed, R.
Sharma, N.
Sharma, R.
Thanzeel, M.
Goldhaber, S.Z.
Canosa, R.
Rama, P.
Blumberg, E.
Garcia, J.
Mullen, P.
Wilson, V.
Quick, A.
Ferrick, K.
Kutayli, W.M.
Cox, M.
Franco, M.
Falkowski, S.
Mendelson, R.
Williams, M.
Miller, S.
Beach, S.
Sharma, N.
Alfieri, A.
Gutowski, T.
Haque, I.
Reddy, R.
Ahmed, W.
Delafontaine, P.
Diercks, D.
Theodoro, D.
Remmel, K.
Alberts, M.
Ison, R.
Noveck, H.
Duffy, P.
Pitta, S.
Nishijima, D.
Treasure, C.
Asafu-Adjaye, N.
Ball, K.
Bartlett, M.
Bentley, M.
Bowers, S.
Brown, A.
Browne, A.
Cameron-Watts, J.
Canova, M.
Cassidy, D.
Cervellione, K.
Congal, S.
DePauw, J.
Dickerson, A.
Eley, M.
Evans, L.
Felpel, S.
Ferdinand, K.
Fielder, D.
Gentry, P.
Haideri, A.
Hakimi, F.
Harbour, T.
Hartranft, E.
Hawkins, B.
Headlee, M.
Henson, L.
Herrick, C.
Hicks, T.
Jasinski, S.
Johnson, K.
Jones, A.
Jones, L.
Jones, P.
Karl, S.
Keeling, M.
Kerr, J.
Knowles, P.
Langdon, J.
Lay, M.
Lee, J.A.
Lincoln, T.
Malone, E.
Merliss, A.
Merritt, D.
Minardo, J.
Mooso, B.
Orosco, C.
Palumbo, V.
Parker, M.
Parrott, T.
Paserchia, S.
Pearl, G.
Peterson, J.
Pickelsimer, N.
Purcell, T.
Raynor, J.
Raziano, S.
Richard, C.
Richardson, T.
Robertson, C.
Sage, A.
Sanghera, T.
Shaw, P.
Shoemaker, J.
Smith, K.
Stephanie, B.
Thatcher, A.
Theobald, H.
Thompson, N.
Treasure, L.
Tripti, T.
Verdi, C.
Worthy, V.
Sawhney, Jitendra PS.
Pokaż więcej
Źródło :
In Indian Heart Journal November-December 2018 70(6):828-835
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Bottom-up, integrated -omics analysis identifies broadly dosage-sensitive genes in breast cancer samples from TCGA.
Autorzy :
Bobak D Kechavarzi
Huanmei Wu
Thompson N Doman
Pokaż więcej
Temat :
Medicine
Science
Źródło :
PLoS ONE, Vol 14, Iss 1, p e0210910 (2019)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1932-6203
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/69162dd73db545e697ba470d67e6f49d
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies