Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Tiainen, M"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Intravenous alteplase for stroke with unknown time of onset guided by advanced imaging: systematic review and meta-analysis of individual patient data
Autorzy :
Acosta, Boris Raul
Aegidius, Karen
Albiker, Christian
Alegiani, Anna
Almendrote, Miriam
Alonso, Angelika
Althaus, Katharina
Amarenco, Pierre
Amiri, Hemasse
Anders, Bettina
Aniculaesei, Adriana
Appleton, Jason
Arenillas, Juan
Back, Christina
Bähr, Christian
Bardutzky, Jürgen
Baronnet-Chauvet, Flore
Bathe-Peters, Rouven
Bayer-Karpinska, Anna
Becerra, Juan L.
Beck, Christoph
Belchí Guillamon, Olga
Benoit, Amandine
Berhoune, Nadia
Bindila, Daniela
Birchenall, Julia
Blanc-Lasserre, Karine
Blanco Gonzales, Miguel
Bobinger, Tobias
Bodechtel, Ulf
Bodiguel, Eric
Bojaryn, Urszula
Bonnet, Louise
Bouamra, Benjamin
Bourgeois, Paul
Boutitie, Florent
Breuer, Lorenz
Breynaert, Ludovic
Broughton, David
Brouns, Raf
Brugirard, Sébastian
Bruneel, Bart
Buggle, Florian
Cakmak, Serkan
Calleja, Ana
Calvet, David
Carrera, David
Chen, Hsin-Chieh
Cheng, Bastian
Cheripelli, Bharath
Cho, Tae-Hee
Choe, Chi-un
Choy, Lillian
Christensen, Hanne
Ciatipis, Mareva
Cloud, Geoffrey
Cogez, Julien
Cortijo, Elisa
Crozier, Sophie
Damgaard, Dorte
Dani, Krishna
De Coene, Beatrijs
De Hollander, Isabel
De Keyser, Jacques
De Klippel, Nina
De Maeseneire, Charlotte
De Smedt, Ann
del Mar Castellanos Rodrigo, Maria
Deltour, Sandrine
Demeestere, Jelle
Derex, Laurent
Desfontaines, Philippe
Dittrich, Ralf
Dixit, Anand
Dobbels, Laurens
Domigo, Valérie
Dorado, Laura
Druart, Charlotte
Dupont, Kristina Hougaard
Dusart, Anne
Dziewas, Rainer
Ebinger, Martin
Ebner, Matthias
Edjali-Goujon, Myriam
Eisele, Philipp
El Tawil, Salwa
Elhfnawy, Ahmed
Endres, Matthias
Etexberria, Ana
Evans, Nicholas
Fandler, Simon
Fazekas, Franz
Felix, Sandra
Fiebach, Jochen B.
Fiehler, Jens
Filipov, Alexandra
Filipski, Katharina
Fleischmann, Robert
Foerch, Christian
Ford, Ian
Gaenslen, Alexandra
Galinovic, Ivana
Gancedo, Elena Meseguer
Ganeshan, Ramanan
García Esperón, Carlos
Garrido, Alicia
Gattringer, Thomas
Geraghty, Olivia
Geran, Rohat
Gerloff, Christian
Gerner, Stefan
Godon-Hardy, Sylvie
Göhler, Jos
Golsari, Amir
Gomis, Meritxell
Gorriz, David
Gramse, Verena
Grau, Laia
Griebe, Martin
Guerrero, Cristina
Guerzoglu, Damla
Guettier, Sophie
Guiraud, Vincent
Gumbinger, Christoph
Gunreben, Ignaz
Haertig, Florian
Hametner, Christian
Hanseeuw, Bernard
Hansen, Andreas
Hansen, Jakob
Harbo, Thomas
Harloff, Andreas
Harmel, Peter
Häusler, Karl Georg
Heinen, Florian
Held, Valentin
Hellwig, Simon
Hemelsoet, Dimitri
Hennerici, Michael
Herm, Juliane
Hermans, Sylvia
Hernández, María
Hervas Vicente, Jose
Hjort, Niels
Hobeanu, Cristina
Hobohm, Carsten
Höfner, Elmar
Hohenbichler, Katharina
Hommel, Marc
Hoppe, Julia
Hornberger, Eva
Hoyer, Carolin
Huang, Xuya
Ipsen, Nils
Isern, Irina
Ispierto, Lourdes
Iversen, Helle
Jeppesen, Lise
Jimenez, Marta
Jungehülsing, Jan
Jüttler, Eric
Kalladka, Dheeraj
Kallmünzer, Bernd
Kar, Arindam
Kellert, Lars
Kemmling, André
Kessler, Tobias
Khan, Usman
Klein, Matthias
Kleinschnitz, Christoph
Klockziem, Matti
Knops, Michael
Koehler, Luzie
Koehrmann, Martin
Kohlfürst, Heinz
Kollmar, Rainer
Kraft, Peter
Krause, Thomas
Kristensen, Bo
Kröber, Jan M.
Kurka, Natalia
Ladoux, Alexandre
Laloux, Patrice
Lamy, Catherine
Landrault, Emmanuelle
Lauer, Arne
Lebely, Claire
Leempoel, Jonathan
Lees, Kennedy
Leger, Anne
Legrand, Laurence
Lemmens, Robin
Li, Lin
Löbbe, Anna-Mareike
London, Frederic
Lopez-cancio, Elena
Lorenz, Matthias
Louw, Stephen
Lovelock, Caroline
Lozano Sánchez, Manuel
Lucente, Giuseppe
Lückl, Janos
Luna, Alain
Macha, Kosmas
Machet, Alexandre
Mackenrodt, Daniel
Madzar, Dominik
Majoie, Charles
Männer, Anika
Maqueda, Vicky
Marstrand, Jacob
Martinez, Alicia
Marzina, Annika
Mechthouff, Laura
Meden, Per
Meersman, Guy
Meier, Julia
Mellerio, Charles
Menn, Oliver
Meyer, Nadja
Michalski, Dominik
Michels, Peter
Michelsen, Lene
Millán Torne, Monica
Minnerup, Jens
Modrau, Boris
Moeller, Sebastian
Møller, Anette
Morel, Nathalie
Moreton, Fiona
Morin, Ludovic
Moulin, Thierry
Moynihan, Barry
Mueller, Anne K.
Muir, Keith W.
Mulero, Patricia
Mundiyanapurath, Sibu
Mutzenbach, Johannes
Nagel, Simon
Naggara, Oliver
Nallasivan, Arumugam
Navalpotro, Irene
Nave, Alexander H.
Nederkoorn, Paul
Neeb, Lars
Neugebauer, Hermann
Neumann-Haefelin, Tobias
Nighoghossian, Norbert
Oberndorfer, Stefan
Opherk, Christian
Oppel, Lorenz
Oppenheim, Catherine
Orthgieß, Johannes
Ostergaard, Leif
Paindeville, Perrine
Palomeras, Ernest
Panitz, Verena
Patel, Bhavni
Peeters, Andre
Peeters, Dirk
Pellisé, Anna
Pelz, Johann
Pereira, Anthony
Pérez de la Ossa, Natalia
Perry, Richard
Petraza, Salvador
Peysson, Stéphane
Pfeilschifter, Waltraud
Pichler, Alexander
Pierskalla, Alexandra
Pledl, Hans-Werner
Poli, Sven
Pomrehn, Katrin
Poulsen, Marika
Prats, Luis
Presas, Silvia
Prohaska, Elisabeth
Puetz, Volker
Puig, Josep
Puig Alcántara, Josep
Purrucker, Jan
Quenardelle, Veronique
Ramachandran, Sankaranarayanan
Raphaelle, Soulliard
Raposo, Nicolas
Reiff, Tilman
Remmers, Michel
Renou, Pauline
Ribitsch, Martin
Richter, Hardy
Ringleb, Peter
Ritter, Martin
Ritzenthaler, Thomas
Rodier, Gilles
Rodriguez-Regent, Christine
Rodríguez-Yáñez, Manuel
Roennefarth, Maria
Roffe, Christine
Rosenbaum, Sverre
Rosso, Charlotte
Röther, Joachim
Rozanski, Michal
Ruiz de Morales, Noelia
Russo, Francesca
Rutgers, Matthieu
Sagnier, Sharmilla
Samson, Yves
Sánchez, Josep
Sauer, Tamara
Schäfer, Jan H.
Schieber, Simon
Schill, Josef
Schlak, Dennis
Schlemm, Ludwig
Schmidt, Sein
Schonewille, Wouter
Schröder, Julian
Schulz, Andreas
Schurig, Johannes
Schwarting, Sönke
Schwarz, Alexander
Schwarzbach, Christopher
Seidel, Matthias
Seiler, Alexander
Sembill, Jochen
Serena Leal, Joaquin
Shetty, Ashit
Sibon, Igor
Simonsen, Claus Z.
Singer, Oliver
Sivagnanaratham, Aravinth
Smets, Ide
Smith, Craig
Soors, Peter
Sprigg, Nikola
Spruegel, Maximilian
Stark, David
Steinert, Susanne
Stösser, Sebastian
Stuermlinger, Markus
Swinnen, Bart
Tamazyan, Ruben
Tembl, Jose
Terceno Izaga, Mikel
Thijs, Vincent
Thomalla, Götz
Touze, Emmanuel
Truelsen, Thomas
Turc, Guillaume
Turine, Gaetane
Tütüncü, Serdar
Tyrell, Pippa
Ustrell, Xavier
Vadot, Wilfried
Vallet, Anne-Evelyne
Vallet, Pauline
van den Berg, Lucie
van den Berg, Sophie
van Eendenburg, Cecile
Van Hooff, Robbert-Jan
van Sloten, Isabelle
Vanacker, Peter
Vancaester, Evelien
Vanderdonckt, Patrick
Vandermeeren, Yves
Vanhee, Frederik
Veltkamp, Roland
Vestergaard, Karsten
Viguier, Alain
Vilas, Dolores
Villringer, Kersten
Voget, Dieke
von Schrader, Jörg
von Weitzel, Paul
Warburton, Elisabeth
Weber, Claudia
Weber, Jörg
Wegscheider, Karl
Wegscheider, Mirko
Weimar, Christian
Weinstich, Karin
Weise, Christopher
Weise, Gesa
Willems, Chris
Winder, Klemens
Wittayer, Matthias
Wolf, Marc
Wolf, Martin
Wolff, Valerie
Wollboldt, Christian
Wollenweber, Frank
Wouters, Anke
Yalo, Bertrand
Yger, Marion
Younan, Nadia
Yperzeele, Laetita
Zegarac, Vesna
Zeiner, Pia
Ziemann, Ulf
Zonneveld, Thomas
Zuber, Mathieu
Akutsu, Tsugio
Aoki, Junya
Aoki, Junya
Arakawa, Shuji
Doijiri, Ryosuke
Egashira, Yusuke
Enomoto, Yukiko
Fukuda-Doi, Mayumi
Furui, Eisuke
Furuta, Konosuke
Gotoh, Seiji
Hamasaki, Toshimitsu
Hasegawa, Yasuhiro
Hirano, Teryuki
Homma, Kazunari
Ichijyo, Masahiko
Ide, Toshihiro
Igarashi, Shuichi
Iguchi, Yasuyuki
Ihara, Masafumi
Ikenouchi, Hajime
Inoue, Manabu
Inoue, Tsuyoshi
Itabashi, Ryo
Ito, Yasuhiro
Iwama, Toru
Kamiyama, Kenji
Kamiyoshi, Shoko
Kanai, Haruka
Kanematsu, Yasuhisa
Kanzawa, Takao
Kimura, Kazumi
Kitayama, Jiro
Kitazono, Takanari
Koga, Masatoshi
Kondo, Rei
Kudo, Kohsuke
Kusumi, Masayoshi
Kuwahara, Ken
Matsumoto, Shoji
Matsuoka, Hideki
Mihara, Ban
Minematsu, Kazuo
Miura, Ken
Miwa, Kaori
Morita, Naomi
Mouri, Wataru
Murata, Kayo
Nagakane, Yoshinari
Nakase, Taizen
Ohara, Hiromi
Ohara, Nobuyuki
Ohnishi, Hideyuki
Ohta, Hajime
Ohtaki, Masafumi
Ohtani, Ryo
Ohtsuki, Toshiho
Ohyama, Hideo
Okada, Takashi
Okada, Yasushi
Osaki, Masato
Sakai, Nobuyuki
Sanbongi, Yoshiki
Sasaki, Naoshi
Sasaki, Makoto
Sato, Shoichiro
Seki, Kenta
Shimizu, Wataru
Shiokawa, Yoshiaki
Sozu, Takashi
Suzuki, Junichiro
Suzuki, Rieko
Takagi, Yasushi
Takizawa, Shunya
Tanahashi, Norio
Tanaka, Eijiro
Tanaka, Ryota
Tateishi, Yohei
Terada, Tomoaki
Terasaki, Tadashi
Todo, Kenichi
Tokunaga, Azusa
Toyoda, Kazunori
Tsujino, Akira
Ueda, Toshihiro
Uesaka, Yoshikazu
Uotani, Mihoko
Urabe, Takao
Watanabe, Masao
Yagita, Yoshiki
Yakushiji, Yusuke
Yamamoto, Haruko
Yasui, Keizo
Yonehara, Toshiro
Yoshimura, Sohei
Yoshimura, Shinichi
Aarnio, K.
Alemseged, F.
Anderson, C.
Ang, T.
Archer, M.L.
Attia, J.
Bailey, P.
Balabanski, A.
Barber, A.
Barber, P.A.
Bernhardt, J.
Bivard, A.
Blacker, D.
Bladin, C.F.
Brodtmann, A.
Cadilhac, D.
Campbell, B.C.V.
Carey, L.
Celestino, S.
Chan, L.
Chang, W.H.
ChangI, A.
Chen, C.H.
Chen, C.-I.
Chen, H.F.
Chen, T.C.
Chen, W.H.
Chen, Y.Y.
Cheng, C.A.
Cheong, E.
Chiou, Y.W.
Choi, P.M.
Chu, H.J.
Chuang, C.S.
Chung, T.C.
Churilov, L.
Clissold, B.
Connelly, A.
Coote, S.
Coulton, B.
Cowley, E.
Cranefield, J.
Curtze, S.
D'Este, C.
Davis, S.M.
Day, S.
Desmond, P.M.
Dewey, H.M.
Ding, C.
Donnan, G.A.
Drew, R.
Eirola, S.
Field, D.
Frost, T.
Garcia-Esperon, C.
George, K.
Gerraty, R.
Grimley, R.
Guo, Y.C.
Hankey, G.
Harvey, J.
Ho, S.C.
Hogan, K.
Howells, D.
Hsiao, P.M.
Hsu, C.H.
Hsu, C.T.
Hsu, C.-S.
Hsu, J.P.
Hsu, Y.D.
Hsu, Y.T.
Hu, C.J.
Huang, C.C.
Huang, H.Y.
Huang, M.Y.
Huang, S.C.
Huang, W.S.
Jackson, D.
Jeng, J.S.
Jiang, S.K.
Kaauwai, L.
Kasari, O.
King, J.
Kleinig, T.J.
Koivu, M.
Kolbe, J.
Krause, M.
Kuan, C.W.
Kung, W.L.
Kyndt, C.
Lau, C.L.
Lee, A.
Lee, C.Y.
Lee, J.T.
Lee, Y.
Lee, Y.C.
Levi, C.
Levi, C.R.
Lien, L.M.
Lim, J.C.
Lin, C.C.
Lin, C.H.
Lin, C.M.
Lin, D.
Liu, C.H.
Liu, J.
Lo, Y.C.
Loh, P.S.
Low, E.
Lu, C.H.
Lu, C.J.
Lu, M.K.
Ly, J.
Ma, H.
Macaulay, L.
Macdonnell, R.
Mackey, E.
Macleod, M.
Mahadevan, J.
Maxwell, V.
McCoy, R.
McDonald, A.
McModie, S.
Meretoja, A.
Mishra, S.
Mitchell, P.J.
Miteff, F.
Moore, A.
Muller, C.
Ng, F.
Ng, F.C.
Ng, J-L.
O'Brian, W.
O'Collins, V.
Oxley, T.J.
Parsons, M.W.
Patel, S.
Peng, G.S.
Pesavento, L.
Phan, T.
Rodrigues, E.
Ross, Z.
Sabet, A.
Sallaberger, M.
Salvaris, P.
Shah, D.
Sharma, G.
Sibolt, G.
Simpson, M.
Singhal, S.
Snow, B.
Spratt, N.
Stark, R.
Sturm, J.
Sun, M.C.
Sun, Y.
Sung, P.S.
Sung, Y.F.
Suzuki, M.
Tan, M.
Tang, S.C.
Tatlisumak, T.
Thijs, V.
Tiainen, M.
Tsai, C.H.
Tsai, C.K.
Tsai, C.L.
Tsai, H.T.
Tsai, L.K.
Tseng, C.H.
Tseng, L.T.
Tsoleridis, J.
Tu, H.
Tu, H.T-H.
Vallat, W.
Virta, J.
Wang, W.C.
Wang, Y.T.
Waters, M.
Weir, L.
Wijeratne, T.
Williams, C.
Wilson, W.
Wong, A.A.
Wong, K.
Wu, T.Y.
Wu, Y.H.
Yan, B.
Yang, F.C.
Yang, Y.W.
Yassi, N.
Yeh, H.L.
Yeh, J.H.
Yeh, S.J.
Yen, C.H.
Young, D.
Ysai, C.L.
Zhang, W.W.
Zhao, H.
Zhao, L.
Althaus-Knaurer, Katharina
Bendszus, Martin
Berrouschot, Jörg
Bluhmki, Erich
Bovi, Paolo
Chatellier, Gilles
Cove, Lynda
Davis, Stephen
Dixit, A.
Donnan, Geoffrey
Dziewas, Rainer
Ehrenkrona, Christina
Eschenfelder, Christoph
Fatar, Marc
Francisco Arenillas, Juan
Gruber, Franz
Hacke, Werner
Kala, Lalit
Kapeller, Peter
Kaste, Markku
Kessler, Christof
Köhrmann, Martin
Laage, Rico
Lees, Kennedy R.
Leys, Didier
Luna Rodriguez, Alain
Mas, Jean-Louis
Mikulik, Robert
Molina, Carlos
Muddegowda, Girish
Muir, Keith
Niederkorn, Kurt
Nuñez, Xavier
Oppenheim, Catherine
Poli, Sven
Ringleb, Peter
Schellinger, Peter
Schwab, Stefan
Serena, Joaquin
Sobesky, Jan
Steiner, Thorsten
Svenson, Ann-Sofie
Toni, Danilo
Veltkamp, Roland
von Kummer, Rüdiger
Wahlgren, Nils
Wardlaw, Joanna
Betensky, Rebecca A.
Boulouis, Gregoire
Carandang, Raphael A.
Copen, William A.
Cougo, Pedro
Cutting, Shawna
Drake, Kendra
Ford, Andria L.
Hallenbeck, John
Harris, Gordon J.
Hoesch, Robert
Hsia, Amie
Kase, Carlos
Latour, Lawrence
Lauer, Arne
Lev, Michael H.
Muzikansky, Alona
Nagaraja, Nandakumar
Schwamm, Lee H.
Searls, Eric
Song, Shlee S.
Starkman, Sidney
Warach, Steven
Wu, Ona
Yoo, Albert J.
Zand, Ramin
Thomalla, Götz
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 14-20 November 2020 396(10262):1574-1584
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Extending thrombolysis to 4·5–9 h and wake-up stroke using perfusion imaging: a systematic review and meta-analysis of individual patient data
Autorzy :
Donnan, Geoffrey A.
Davis, Stephen M.
Ma, Henry
Campbell, Bruce C.V.
Churilov, Leonid
Parsons, Mark W.
Yan, Bernard
Mitchell, Peter J.
Yassi, Nawaf
Sharma, Gagan
Desmond, Patricia M.
Oxley, Thomas
Wu, Teddy Y.
Shah, Darshan
Zhao, Henry
Rodrigues, Edrich
Salvaris, Patrick
Alemseged, Fana
Ng, Felix
Williams, Cameron
Ng, Jo-Lyn
Tu, Hans T-H.
McDonald, Amy
Jackson, David
Tsoleridis, Jessica
McCoy, Rachael
Pesavento, Lauren
Weir, Louise
Bivard, Andrew
Kleinig, Timothy J.
Patel, S.
Harvey, J.
Mahadevan, J.
Cheong, E.
Balabanski, Anna
Waters, Michael
Drew, Roy
Cranefield, Jennifer
Wijeratne, Tissa
Mackey, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Low, Essie
Dewey, Helen M.
Bladin, Christopher F.
Loh, Poh Sien
Choi, Philip M.
Coote, Skye
Frost, Tanya
Hogan, K.
Ding, C.
McModie, S.
Zhang, W.W.
Kyndt, Christopher
Moore, A.
Ross, Z.
Liu, J.
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R.
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Garcia-Esperon, Carlos
Kaauwai, Lara
Phan, Thanh G.
Ly, John
Singhal, Shaloo
Clissold, Benjamin
Wong, Kitty
Krause, Martin
Day, Susan
Sturm, Jonathan
O'Brian, Bill
Grimley, Rohan
Thijs, Vincent
Simpson, Marion
Lee-Archer, Matthew
Brodtmann, Amy
Coulton, Bronwyn
Young, Dennis
Wong, Andrew A.
Muller, Claire
Field, Deborah K.
Vallat, W.
Maxwell, Vanessa
Bailey, Peter
Sabet, Arman
Mishra, Sachin
Tan, Meng
George, K.
Barber, P. Alan
Zhao, L.
Meretoja, Atte
Curtze, Sami
Tatlisumak, Turgut
Sibolt, G.
Tiainen, M.
Koivu, M.
Aarnio, K.
Virta, J.
Kasari, O.
Eirola, S.
Sun, M.C.
Chen, T.C.
Chuang, C.S.
Chen, Y.Y.
Lin, C.M.
Ho, S.C.
Hsiao, P.M.
Tsai, C.H.
Huang, W.S.
Yang, Y.W.
Huang, H.Y.
Wang, W.C.
Liu, C.H.
Lu, M.K.
Lu, C.H.
Kung, W.L.
Jiang, S.K.
Wu, Y.H.
Huang, S.C.
Tseng, C.H.
Tseng, L.T.
Guo, Y.C.
Lin, D.
Hsu, C.T.
Kuan, C.W.
Hsu, J.P.
Tsai, H.T.
Suzuki, M.
Sun, Y.
Chen, H.F.
Lu, C.J.
Lin, C.H.
Huang, C.C.
Chu, H.J.
Lee, C.Y.
Chang, W.H.
Lo, Y.C.
Hsu, Y.T.
Chen, C.H.
Sung, P.S.
Ysai, C.L.
Jeng, J.S.
Tang, S.C.
Tsai, L.K.
Yeh, S.J.
Lee, Y.C.
Wang, Y.T.
Chung, T.C.
Hu, C.J.
Chan, L.
Chiou, Y.W.
Lien, L.M.
Yeh, H.L.
Yeh, J.H.
Chen, W.H.
Lau, C.L.
Chang, A.
Lee, I.Y.
Huang, M.Y.
Lee, J.T.
Peng, G.S.
Lim, J.C.
Hsu, Y.D.
Lin, C.C.
Cheng, C.A.
Yen, C.H.
Yang, F.C.
Hsu, C.H.
Sung, Y.F.
Tsai, C.K.
Tsai, C.L.
Hsiao, P.M.
Lee, A.
Hankey, Graeme
Blacker, David
Gerraty, Richard
Chen, C-I.
Hsu, C-S.
Cowley, Elise
McCoy, Rachael
Sallaberger, Michele
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'Este, Catherine
Bernhardt, Julie
Carey, Leeanne
Cadilhac, Dominique
Anderson, Craig
Howells, David
Barber, A.
Connelly, Alan
Macleod, Malcolm
O'Collins, Victoria
Wilson, W.
Macaulay, L.
Bendszus, Martin
Bluhmki, Erich
Eschenfelder, Christoph
Hacke, Werner
Molina, Carlos
Leys, Didier
Ringleb, Peter
Schellinger, Peter
Schwab, Stefan
Toni, Danilo
Wahlgren, Nils
Wardlaw, Joanna
Oppenheim, Catherine
Lees, Kennedy R.
Kaste, Markku
von Kummer, Rüdiger
Chatellier, Gilles
Laage, Rico
Nuñez, Xavier
Ehrenkrona, Christina
Svenson, Ann-Sofie
Cove, Lynda
Niederkorn, Kurt
Gruber, Franz
Kapeller, Peter
Mikulik, Robert
Mas, Jean-Louis
Berrouschot, Jörg
Sobesky, Jan
Köhrmann, Martin
Steiner, Thorsten
Kessler, Christof
Fatar, Marc
Dziewas, Rainer
Poli, Sven
Althaus-Knaurer, Katharina
Bovi, Paolo
Rodriguez, Alain L.
Arenillas, Juan F.
Muir, Keith
Veltkamp, Roland
Dixit, Anand
Muddegowda, Girish
Kala, Lalit
De Silva, Deidre A.
Butcher, Kenneth S.
Byrnes, G.
Peeters, Andre
Chalk, J.B.
Fink, John N.
Kimber, Thomas E.
Schultz, David
Hand, Peter J.
Frayne, Judith
Tress, Brian M.
McNeil, John
Burns, R.
Johnston, C.
Williams, M.
Campbell, Bruce C V
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 13-19 July 2019 394(10193):139-147
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Rivaroxaban or aspirin for patent foramen ovale and embolic stroke of undetermined source: a prespecified subgroup analysis from the NAVIGATE ESUS trial
Autorzy :
Abdelhamid, N
Abdul Rahman, D
Abdul-Saheb, M
Abreu, P
Abroskina, M
Abu Ahmad, F
Accassat, S
Acciaresi, M
Adami, A
Ahmad, N
Ahmed, F
Alberto Hawkes, M
Alemseged, F
Ali, A
Altavilla, R
Alwis, L
Amarenco, P
Amaro, S
Amaya Sanchez, LE
Amelia Pinto, A
Ameriso, SF
Amin, H
Amino, T
Amjad, AK
Anagnostou, E
Andersen, G
Anderson, C
Anderson, DC
Andrea Falco, M
Andres Mackinnon, F
Andreu, D
Androulakis, M
Angel Gamero, M
Angel Saredo, G
Angeles Diaz, R
Angels Font, M
Anticoli, S
Arauz, A
Arauz Gongora, AA
Araya, P
Arenillas Lara, JF
Arias Rivas, S
Arnold, M
Augustin, S
Avelar, W
Azevedo, E
Babikian, V
Bacellar, A
Badalyan, K
Bae, HJ
Baez Martinez, EM
Bagelmann, H
Bailey, P
Bak, Z
Baker, M
Balazs, A
Baldaranov, D
Balogun, I
Balueva, T
Bankuti, Z
Bar, M
Baranowska, A
Bardutzky, J
Barker Trejo, S
Barlinn, J
Baronnet, F
Barroso, C
Barteys, M
Bartolottiova, T
Barulin, A
Bas, M
Bashir, S
Basile, V
Bathe-Peters, R
Bathula, R
Batista, C
Batur Caglayan, H
Baumgartner, P
Bazan, R
Bazhenova, O
Beaudry, M
Beer, J
Behnam, Y
Beilei, C
Beinlich, A
Bejot, Y
Belkin, A
Benavente, OR
Benjamin, A
Berardi, V
Bereczki, D
Berkowitz, SD
Berlingieri, J
Berrios, W
Berrouschot, J
Bhandari, M
Bhargavah, M
Bicker, H
Bicsak, T
Bilik, M
Bindila, D
Birchenall, J
Birnbaum, L
Black, T
Blacker, D
Blacquiere, D
Blanc-Labarre, C
Blank, C
Blazejewska-Hyzorek, B
Bloch, S
Bodiguel, E
Bogdanov, E
Boos, L
Borcsik, L
Bornstein, N
Bouly, S
Braga, G
Bragado, I
Bravi, MC
Brokalaki, C
Brola, W
Brouns, R
Bruce, D
Brzoska-Mizgalska, J
Buck, B
Buksinska-Lisik, M
Burke, J
Burn, M
Bustamante, G
Cabrejo, L
Cai, K
Cajaraville, S
Calejo, M
Calvet, D
Campillo, J
Campos Costa, E
Camps, P
Can Alaydin, H
Candeloro, E
Canepa, C
Cantu Brito, CG
Cappellari, M
Carcel, C
Cardona Portela, P
Cardoso, F
Carek, M
Carletti, M
Carlos Portilla, J
Caruso, P
Casado-Naranjo, I
Castellini, P
Castro, D
Castro Meira, F
Cavallini, A
Cayuela Caudevilla, N
Cenciarelli, S
Cereda, C
Cerrone, P
Chakrabarti, A
Chaloulos-Iakovidis, P
Chamorro, A
Chandrasena, D
Chang, DI
Che, C
Chembala, J
Chen, J
Chen, Z
Chen, T
Chen, H
Chen, X
Chen, H
Chen, G
Chen, J
Chen, J
Chen, L
Chen, S
Cheripelli, B
Chin, M
Chiquete Anaya, E
Chorazy, M
Christensen, H
Christensen, T
Christian, L
Chu, F
Chung, CS
Clark, W
Clarke, R
Claverie, S
Clemente Agostoni, E
Clissold, B
Coelho, J
Cohen, D
Colakoglu, S
Collas, D
Condurso, R
Connolly, SJ
Consoli, D
Constantin, C
Constantino Silva, AB
Contardo, L
Corlobe, A
Correia, M
Correia, C
Cortijo Garcia, E
Coull, B
Coutts, S
Coveney, S
Cras, P
Crols, R
Crozier, S
Csanyi, A
Csiba, L
Csontos, K
Csuha, R
Cui, L
Cunha, L
Curtze, S
Czerska, M
Czlonkowska, A
Czurko, M
Czuryszkiewicz, M
Dagnino, M
Dai, C
Daineko, A
Dalek, G
Damgaard, D
Danese, A
Dani, K
Danku, V
Dario Toledo, W
Dávalos, A
De Havenon, A
De Keyser, J
De Klippel, N
De La Torre, J
De Pauw, A
De Smedt, A
De Torres, R
De Vries Basson, MM
Dearborn, J
Deganutto, R
Degeorgia, M
Deguchi, I
Del Giudice, A
Delcourt, C
Delgado-Mederos, R
Della Marca, G
Delpont, B
Deltour, S
Demets, DL
Dennis, M
Desai, J
Devine, J
Dhollander, I
Di Mascio, MT
Diaconu, M
Diaz Otero, F
Dietzel, J
Diez-Tejedor, E
Ding, N
Ding, J
Ding, J
Diomedi, M
Dioszeghy, P
Distefano, M
Domigo, V
Dorodnicov, E
Dossi, D
Doubal, F
Druzenko, I
Du, P
Du, J
Duman, T
Duodu, Y
Dutta, D
Dylewicz, L
Eckstein, J
Ehrensperger, E
Ehrlich, S
Einer Allende, G
Elena Halac, B
Elyas, S
Endres, M
Engelbrecht, JM
Engelter, S
Epinat, M
Eren, F
Esbjornsson, M
Escribano, B
Escudero, I
Esisi, B
Essa, B
Esterbauer, M
Evans, N
Eveson, D
Fabio, S
Fang, L
Fanta, S
Fares, M
Fatar, M
Faust, K
Favate, A
Fazekas, F
Federica Denaro, M
Fedin, A
Felipe Amaya, P
Feng, J
Ferencova, K
Fernanda Gilli, M
Fernandez, MD
Fernandez Pirrone, PN
Fernandez Vera, J
Ferrari, J
Ferreira, A
Ferreira Junior, G
Fidler, M
Field, D
Field, T
Figueroa, C
Fiksa, J
Filipov, A
Firstenfeld, A
Fisch, L
Fischer, U
Fisselier, M
Fiszer, U
Fluri, F
Fortea, G
Fotherby, K
Fraczek, A
France, E
Freitas, G
Frey, S
Frick, M
Friedman, A
Friedrich, M
Frisullo, G
Fryze, W
Fuentes Gimeno, B
Fujigasaki, H
Fukuyama, K
Furlan, A
Furlanis, G
Furnace, J
Gabriel, M
Gabriel Reich, E
Gagliardi, RJ
Galati, F
Galli Giqueauk, E
Gallina, A
Gallinella, E
Gallo, J
Gangadharan, S
Gao, Y
Garcia Lopez, R
Garcia Pastor, A
Garcia Sanchez, SM
Garnauf, M
Garnier, P
Gasecki, D
Gasic, K
Gasiorek, K
Gasser, S
Gaugg, M
Gebreyohanns, M
Gebura, K
Geng, J
Geniz Clavijo, M
Georg Haeusler, K
Geran, R
Geremek, M
Gerocs, Z
Ghia, D
Giannandrea, D
Giatsidis, F
Gien Lopez, JA
Gil Nunez, A
Gimenez, L
Giralt, E
Glabinski, A
Gladstone, D
Gliem, M
Gluszkiewicz, M
Goddeau, R
Gogoleva, E
Gokce, M
Goldemund, D
Golikov, K
Gomes Neto, A
Gomez Schneider, M
Gomez-Choco, M
Gomis, M
Gongora-Rivera, JF
Gonysheva, Y
Gonzalez, L
Gonzalez Toledo, ME
Gottschal, M
Gozdzik, I
Grabowski, S
Graf, S
Green, D
Greer, D
Gregorio, T
Greisenegger, S
Greshnova, I
Griebe, M
Grzesik, M
Guan, J
Guarda, S
Gueguen, A
Guidoux, C
Guillermo Povedano, P
Guillon, B
Guiraudg, V
Gunathilagan, G
Guryanova, N
Gusev, V
Gustavo Persi, G
Gutiérrez, R
Guyler, P
Gyuker, N
Hachinski, V
Hajas, A
Hallevi, H
Hankey, G
Hankey, GJ
Hanouskova, L
Hao, L
Haraguchi, K
Haralur Sreekantaiah, Y
Haratz, S
Hargroves, D
Harkness, K
Harmel, P
Harrasser, M
Hart, RG
Harvey, M
Hasan, R
Hasegawa, Y
Hassan, A
Hattori, M
Hatzitolios, A
Hauk, M
Hayashi, T
Hayhoe, H
Hedna, VS
Heine, M
Held, V
Hellwig, S
Henkner, J
Henninger, N
Hermans, S
Hernandez, J
Herrero, D
Hervieu-Begue, M
Herzig, R
Hicken, L
Hieber, M
Hill, M
Hirose, M
Hobeanu, MC
Hobson, B
Hochstetter, M
Hoe Heo, J
Hoffmann, M
Holmstedt, C
Hon, P
Hong, KS
Honma, Y
Horev, A
Horgan, G
Horvath, L
Horvath, M
Hoyer, C
Huang, D
Huang, H
Huber, B
Huhtakangas, J
Hussain, M
Igarashi, S
Iglesias Mohedano, AM
Ignacio Tembl, J
Impellizzeri, M
Inanc, Y
Ioli, P
Irina Aniculaesei, A
Ishida, K
Itabashi, R
Iversen, H
Jagolino, A
Jakab, K
Jander, S
Janka, H
Jankovych, J
Jansen, J
Jasek, L
Javier Alet, M
Javor, L
Jin, X
Jing, P
Joachim, B
Joan Macleod, M
Johnson, M
Jose Martin, J
Joyner, C
Judit Szabo, K
Jun-Oconnell, A
Jura, R
Kaczorowska, B
Kadlcikova, J
Kahles, T
Kakaletsis, N
Kakuk, I
Kalinowska, K
Kaminska, K
Kaneko, C
Kanellos, I
Kapeller, P
Kapica-Topczewska, K
Karasz, O
Karlinski, M
Karlsson, JE
Kasa, K
Kashaeva, E
Kasner, SE
Kaste, M
Kasza, J
Katalin Iljicsov, A
Katsurayama, M
Kaur, S
Kawanishi, M
Kaygorodtseva, S
Ke, K
Kei, A
Keilitz, J
Kellner, J
Kelly, P
Kelly, S
Kemlink, D
Kerekgyarto, M
Keskinarkaus, I
Khairutdinova, D
Khanna, A
Khaw, A
Kholopov, M
Khoumri, C
Kirpicheva, S
Kirshner, H
Kitagawa, K
Kittner, S
Kivioja, R
Klein, F
Kleindorfer, D
Kleinig, T
Klivenyi, P
Knecht, S
Kobayashi, Y
Kobayashi, A
Koch, M
Koehler, L
Koivu, M
Kolianov, V
Koltsov, I
Kondo, T
Konkov, I
Kopecky, S
Korompoki, E
Korpela, J
Kosarz-Lanczek, K
Koutroubi, A
Kovacs, K
Kovacs, T
Kovacs, H
Kowalczyk, K
Kowalska, M
Krajickova, D
Kral, M
Krarup Hansen, C
Kraska, J
Krebs, S
Krejci, V
Kremer, C
Kreuzpointer, R
Krzyzanowska, M
Kucken, D
Kulakowska, A
Kunzmann, J
Kurenkova, N
Kuris, A
Kurkowska-Jastrzebska, I
Kurtenkova, N
Kurushina, O
Kusnick, G
Kustova, M
Kuwashiro, T
Kwan Cha, J
Lago, A
Lagutenko, M
Lajos, B
Lambeck, J
Lamy, C
Landolfi, A
Lanfranconi, S
Lang, W
Lara Lezama, LB
Lara Rodriguez, B
Largo, T
Lasek-Bal, A
Latte, L
Lauer, V
Lavados, P
Le Bouc, R
Leal Cantu, R
Lechner, H
Lecouturier, K
Leder, S
Lee, J
Lee, BC
Leger, A
Leira, E
Leisse, I
Leker, R
Lembo, G
Lenskaya, L
Leyden, J
Li, G
Li, M
Li, S
Li, J
Liamis, G
Liang, H
Liang, Z
Ligot, N
Lin, H
Lindert, R
Lindgren, A
Linna, M
Litwin, T
Liu, K
Liu, X
Llull, L
Lohninger, B
Longoni, M
Loomis, C
Lopes, D
Lopez Fernandez, M
Lopez Garza, N
Lord, A
Louw, S
Lovasz, R
Lowenkopf, T
Lu, Z
Lubke-Detring, SC
Luder, R
Lujan, S
Luo, B
Lupinogina, L
Luschin, G
Lutsep, H
Lvova, A
Ly, J
Grosse, G.M.
Ma, H
Ma, C
Machado, M
Machado, C
Macher, S
Machetanz, J
Macian-Montoro, F
Mackey, E
Mackey, A
Maclean, G
Maestre-Moreno, J
Magadan, A
Magyar, T
Mahagney, A
Majid, A
Majjhoo, A
Makaritsis, K
Mandzia, J
Mangas Guijarro, M
Mangion, D
Manios, E
Mann, S
Manning, L
Manno, C
Manuel Garcia, J
Maqueda, V
Mar Castellanos, M
Mar Freijo, M
Marando, C
Marcela Lepera, S
Marcos Couto, J
Maria Bruera, G
Maria Greco, L
Maria Lorenzo, A
Maria Obmann, S
Maria Roa, A
Marini, C
Marinkovic, I
Mario Sumay, G
Mario Torres, C
Marko, M
Markova, S
Markus, H
Marsh, R
Marsili, E
Marta Esnaola, M
Marta Moreno, J
Marti-Fabregas, J
Martina Angelocola, S
Martínez Sánchez, P
Martinez-Majander, N
Martins, S
Marzelik, O
Mastrocola, S
Matamala, G
Matoltsy, A
Matosevic, B
Matsumoto, S
Maud, A
Mauri Cabdevila, G
May, Z
Mayasi, Y
Mayr, A
Mazzoli, T
Mcarthur, K
Mccullough, L
Medina Pech, CE
Medlin, F
Mehdiratta, M
Mehta, S
Mehta, D
Mehta, B
Melis, M
Melnikova, E
Mendez, B
Mendonca, T
Mengual Chirifie, JJ
Menon, N
Mensch, A
Meseguer, E
Messe, S
Metcalf, K
Meyer, N
Michas, F
Micheletti, N
Mikulik, R
Milionis, H
Miller, B
Milling, T
Minelli, C
Minhas, J
Minns, M
Mircea, D
Mishra, S
Mismas, A
Mistri, A
Mitrovic, N
Miyake, H
Modrau, B
Moey, A
Molina, C
Molina, J
Molis, A
Moller, J
Molnar, S
Moniche, F
Monosi, C
Monzani, V
Moonis, M
Morais, R
Morales, L
Morales, A
Morar-Precup, D
Moreton, F
Moro, C
Morozova, E
Morton, M
Morvan, T
Morvan, E
Motko, T
Mowla, A
Mozhejko, E
Muddegowda, G
Mudhar, O
Mueller, T
Muhl, C
Muir, KW
Mundl, H
Munoz, S
Murphy, C
Murphy, S
Murtuzova, A
Musuka, T
Mutzenbach, J
Myint, M
Mysliwy, W
Naccarato, M
Naeije, G
Nagakane, Y
Natarajan, I
Navaratnam, D
Nave, A
Nazliel, B
Nedeltchev, K
Nel, J
Nell, H
Nemeth, R
Nemeth, L
Neto, O
Ng, K
Ngeh, J
Nicolas Chialvo, L
Nieminen, T
Nikkanen, M
Nikl, J
Nikoforova, M
Nishino, S
Nishiyama, Y
Njovane, X
Nogawa, S
Nombela, F
Norrving, B
Nosek, K
Nowak, B
Nowakowska-Sledz, E
Ntaios, G
Numminen, H
Nunez, F
Obadia, M
Oberndorfer, S
Obrezan, A
Ochiai, J
Oczkowski, W
O'Donnell, MJ
Odyniec, A
Oh, K
Ohira, M
Okamoto, Y
Okpala, M
Okubo, S
Olah, L
Olavarria, V
Oleszek, J
Onat Demirci, N
Ondar, V
Ongun, G
Ooyama, K
Orosz, V
Ortiz, R
Osseby, G
Österlund-Tauriala, E
Ovesen, C
Ozcekic Demirhan, S
Ozdoba-Rot, J
Ozturk, S
Ozyurt, E
Pablo Grecco, M
Pablo Povedano, G
Paciaroni, M
Padiglioni, C
Pagola, J
Palasik, W
Panczel, G
Panos, L
Papadopoulos, G
Papadopoulou, E
Papagiannis, A
Papavasileiou, V
Papina, M
Pardo De Donlebun, JR
Parisi, V
Park, JM
Pasten, J
Patel, N
Pavlik, O
Pawelczyk, M
Peacock, WF
Pei, H
Peisker, T
Pena Sedna, LF
Penn, A
Pentek, S
Pepper, E
Pereira, L
Perera, K
Perez, Y
Perez, S
Perez Leguizamon, P
Pernicka, M
Perry, R
Persico, A
Pesant, Y
Peska, S
Peters, D
Peters, G
Pettigrew, L
Phan, T
Philippi, S
Phinney, T
Pico, F
Pidal, A
Piechowski-Jozwiak, B
Pieroni, A
Pineiro, S
Piras, V
Pizova, N
Polanco, J
Polin, M
Polyakov, A
Polychronopoulou, E
Polymeris, A
Popov, D
Poppe, A
Postorino, P
Pozzerese, C
Pradhan, M
Prats, L
Prazdnichkova, E
Prendl, B
Pretorius, M
Profice, P
Prokopenko, S
Pudov, E
Pujol Lereis, V
Punzo Bravo, G
Purroy, F
Qiu, J
Qu, X
Quenardelle, V
Quesada Garcia, H
Radrizzani, L
Radtke, A
Raffelsberger, T
Ramirez Moreno, JM
Ramos-Estebanez, C
Rani, A
Rapantova, P
Rashed, K
Rasheed Nihara, A
Rasmussen, J
Redondo Robles, L
Reif, M
Reiner, P
Rekova, P
Renu, A
Repetto, M
Reyes, P
Reyes Morales, S
Rha, JH
Ribeiro, J
Ricci, S
Richard, C
Rigual, R
Rinaldi, C
Riveira Rodriguez, C
Rizzato, B
Robinson, TG
Rocco, A
Rodrigues, M
Rodriguez, G
Rodriguez Campello, A
Rodriguez Lucci, F
Rodriguez Yanez, M
Roesler, C
Roffe, C
Roine, R
Roine, S
Roldan, A
Romana Pezzella, F
Romano, M
Roos, JS
Rosso, C
Rostrup Kruuse, C
Roth, Y
Roukens, R
Roveri, L
Rozanski, D
Rozniecki, J
Rozsa, C
Rudilosso, S
Ruiz Ares, G
Ruiz Franco, A
Rum, G
Ruuskanen, J
Rybinnik, I
Ryota, K
Saarinen, J
Saavedra, V
Sabben, C
Sabet, A
Sagris, D
Sahlas, J
Sakai, N
Salamanca, P
Salgado, P
Salig, S
Salletmayr, T
Salnikov, M
Samoshkina, O
Samson, Y
Sanak, D
Sànchez Cerón, M
Santalucia, P
Santamaria Cadavid, M
Santiago, P
Santo, G
Sanz Cuesta, B
Sargento, J
Sarraj, A
Sas, K
Sas, A
Satoshi, O
Satsoglou, S
Sattar, N
Savitz, S
Savopoulos, C
Saw, J
Sawicka, M
Sawyer, R
Scandura, T
Schillinger, N
Schindler, J
Schlachetzki, F
Schneider, I
Schuppner, R
Schurig, J
Schwarzbach, CJ
Sebejova, M
Seidel, G
Sekaran, L
Selcuk, D
Selvarajah, J
Semerano, A
Semjen, J
Semushina, D
Sen, S
Seok Park, M
Serena, J
Serhat Tokgoz, O
Serles, W
Serrano, F
Sevin, M
Seynaeve, L
Shah, S
Shamalov, N
Shang, T
Sharma, M
Sharrief, A
Shazam Hussain, M
Shchukin, I
Shen, W
Shepeleva, E
Shinsuke, I
Shmonin, A
Shoamanesh, A
Shuaib, A
Shulga, A
Sibolt, G
Sibon, I
Sicilia, I
Siebert, M
Sieczkowska, E
Sila, C
Silva, AA
Silva, D
Silva, P
Silva, Y
Silvestrini, M
Simony, Z
Simpkins, A
Singh, B
Sinha, D
Sipos, I
Skoda, O
Skowron, P
Skowronska, M
Sliwinska, B
Slonkova, J
Smolkin, A
Smyth, A
Sobolewski, P
Sobota, A
Sohn, SI
Soldatov, M
Solganov, I
Soloveva, L
Solovyeva, E
Sonntag, N
Soors, P
Sorgun, M
Soriano, C
Spence, D
Spengos, K
Sposato, L
Staaf, G
Stadler, K
Stakhovskaya, L
Stamatelopoulos, K
Steinert, S
Stetkarova, I
Stiehm, M
Stocker, R
Stoinski, J
Stoll, A
Stotts, G
Stumpp, A
Sucapane, P
Suenaga, T
Sun, X
Sundararajan, S
Sung Kim, J
Suzuki, H
Svaneborg, N
Szasz, G
Szczuchniak, W
Szczyrba, S
Szegedi, N
Szekely, A
Szewczyk, Z
Szilagyi, G
Szlufik, S
Szoboszlai, K
Szpisjak, L
Sztajzel, R
Sztriha, L
Ta Wil, SE
Taggeselle, J
Takamatsu, K
Takao, M
Taki, W
Takizawa, S
Talahma, M
Tamayo, A
Tan, J
Tanne, D
Tapanainen, A
Tapiola, T
Tarasiuk, J
Tatlisumak, T
Tayal, A
Tcvetkova, S
Teal, P
Tejada Garcia, J
Tejada Meza, H
Tenora, D
Terceno, M
Terentiou, A
Tezcan, S
Thaler, D
Thomson, A
Thouvenot, E
Tiainen, M
Timberg, I
Timsit, S
Tinchon, A
Tirschwell, D
Togay Isikay, C
Tokunaga, K
Tolino, M
Toloza, C
Tomelleri, G
Tomoyuki, K
Tomppo, LM
Tong, Z
Tong, L
Toni, D
Torres, J
Tossavainen, C
Toth, G
Tountopoulou, A
Touze, E
Tovar, M
Toyoda, K
Trillo, S
Trommer, A
Tropepi, D
Tryambake, D
Tu, H
Tuetuencue, S
Tumova, R
Tumpula, O
Turc, G
Tutaj, A
Tynkkynen, J
Uchiyama, S
Uchwat, U
Uhrinyakova, L
Ulku Acar, R
Uluduz Ugurlu, D
Urra, X
Urui, S
Usero Ruiz, M
Vaclavik, D
Vahedi, K
Valikovics, A
Valpas, J
Van Acker, P
Van Daele, W
Vanderschueren, G
Vanina Jure, L
Varela, R
Varga, Z
Varvat, J
Varvyanskaya, N
Vasco Salgado, A
Vasko, P
Vass, L
Vassilopoulou, S
Vastagh, I
Vazquez, P
Vecsei, L
Veltkamp, R
Venti, M
Verdugo, M
Verocai, V
Veronica Marroquin, M
Veronica Simonsini, C
Veverka, T
Vigl, M
Vila, A
Vilar, C
Villanueva Osorio, JA
Virta, J
Vitkova, E
Voglsperger, B
Volna, J
Von Weitzel-Mudersbach, PA
Vora, N
Voznyuk, I
Wach-Klink, A
Wacongne, A
Walters, D
Wang, Y
Wang, J
Wang, L
Wang, X
Wang, W
Wang, Y
Wang, N
Wang, D
Wang, H
Wang, X
Wang, Y
Wang, Y
Warnack, W
Wartenberg, K
Waters, R
Waters, M
Webb, T
Weber, J
Weiss, G
Weissenborn, K
Weitz, JI
Weller, B
Wen, G
Weng, G
Werner, P
Werring, D
Wester, P
Whiteley, W
Whiting, R
Wijeratne, T
Willems, C
Wilson, L
Wilson, C
Winder, T
Windt, J
Winkler, A
Winska-Tereszkiewicz, A
Wisniewska, A
Wittayer, M
Wlodek, A
Wojnarowska-Arendt, A
Wolf, M
Wolff, V
Wolter, C
Wong, A
Wook Nah, H
Worthmann, H
Wu, W
Wu, S
Wunderlich, S
Wurzinger, H
Wyse, DG
Xiao, B
Xiaopeng, W
Ximenez-Carrillo, A
Xiong, L
Xiong, Y
Xiong, W
Xu, Y
Xu, J
Xu, Z
Yalo, B
Yamada, T
Yamasaki, M
Yang, L
Yang, Y
Yang, X
Yang, Q
Yang, B
Yang, Y
Yang, J
Yasuhiro, I
Yee Lam, M
Yegappan, C
Yip, S
Ylikallio, E
Ylikotila, P
Yongwon Jin, A
Yoon, BW
Yoshida, Y
Yperzeele, L
Yuan, H
Yuasa, H
Zalewska, J
Zanferrari, C
Zapata, E
Zboznovits, D
Zelenka, I
Zhang, C
Zhang, B
Zhang, S
Zhang, M
Zhang, X
Zhang, J
Zhao, L
Zhirnova, O
Zhou, L
Zielinska-Turek, J
Zinchenko, I
Ziomek, M
Zitzmann, A
Zweifler, R
Zwiernik, J
Kasner, Scott E
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology December 2018 17(12):1053-1060
Czasopismo naukowe
Tytuł :
ESICM LIVES 2016: part three: Milan, Italy. 1–5 October 2016
Autorzy :
Velasquez, T.
Mackey, G.
Lusk, J.
Kyle, U. G.
Fontenot, T.
Marshall, P.
Shekerdemian, L. S.
Coss-Bu, J. A.
Nishigaki, A.
Yatabe, T.
Tamura, T.
Yamashita, K.
Yokoyama, M.
Ruiz-Rodriguez, J. C.
Encina, B.
Belmonte, R.
Troncoso, I.
Tormos, P.
Riveiro, M.
Baena, J.
Sanchez, A.
Bañeras, J.
Cordón, J.
Duran, N.
Ruiz, A.
Caballero, J.
Nuvials, X.
Riera, J.
Serra, J.
Rutten, A. M. F.
van Ieperen, S. N. M.
Der Kinderen, E. P. H. M.
Van Logten, T.
Kovacikova, L.
Skrak, P.
Zahorec, M.
Kyle, U. G.
Akcan-Arikan, A.
Silva, J. C.
Mackey, G.
Lusk, J.
Goldsworthy, M.
Shekerdemian, L. S.
Coss-Bu, J. A.
Wood, D.
Harrison, D.
Parslow, R.
Davis, P.
Pappachan, J.
Goodwin, S.
Ramnarayan, P.
Chernyshuk, S.
Yemets, H.
Zhovnir, V.
Pulitano’, S. M.
De Rosa, S.
Mancino, A.
Villa, G.
Tosi, F.
Franchi, P.
Conti, G.
Patel, B.
Khine, H.
Shah, A.
Sung, D.
Singer, L.
Haghbin, S.
Inaloo, S.
Serati, Z.
Idei, M.
Nomura, T.
Yamamoto, N.
Sakai, Y.
Yoshida, T.
Matsuda, Y.
Yamaguchi, Y.
Takaki, S.
Yamaguchi, O.
Goto, T.
Longani, N.
Medar, S.
Abdel-Aal, I. R.
El Adawy, A. S.
Mohammed, H. M. E. H.
Mohamed, A. N.
Parry, S. M.
Knight, L. D.
Denehy, L.
De Morton, N.
Baldwin, C. E.
Sani, D.
Kayambu, G.
da Silva, V. Z. M.
Phongpagdi, P.
Puthucheary, Z. A.
Granger, C. L.
Rydingsward, J. E.
Horkan, C. M.
Christopher, K. B.
McWilliams, D.
Jones, C.
Reeves, E.
Atkins, G.
Snelson, C.
Aitken, L. M.
Rattray, J.
Kenardy, J.
Hull, A. M.
Ullman, A.
Le Brocque, R.
Mitchell, M.
Davis, C.
Macfarlane, B.
Azevedo, J. C.
Rocha, L. L.
De Freitas, F. F. M.
Cavalheiro, A. M.
Lucinio, N. M.
Lobato, M. S.
Ebeling, G.
Kraegpoeth, A.
Laerkner, E.
De Brito-Ashurst, I.
White, C.
Gregory, S.
Forni, L. G.
Flowers, E.
Curtis, A.
Wood, C. A.
Siu, K.
Venkatesan, K.
Muhammad, J. B. H.
Ng, L.
Seet, E.
Baptista, N.
Escoval, A.
Tomas, E.
Agrawal, R.
Mathew, R.
Varma, A.
Dima, E.
Charitidou, E.
Perivolioti, E.
Pratikaki, M.
Vrettou, C.
Giannopoulos, A.
Zakynthinos, S.
Routsi, C.
Atchade, E.
Houzé, S.
Jean-Baptiste, S.
Thabut, G.
Genève, C.
Tanaka, S.
Lortat-Jacob, B.
Augustin, P.
Desmard, M.
Montravers, P.
de Molina, F. J. González
Barbadillo, S.
Alejandro, R.
Álvarez-Lerma, F.
Vallés, J.
Catalán, R. M.
Palencia, E.
Jareño, A.
Granada, R. M.
Ignacio, M. L.
Cui, N.
Liu, D.
Wang, H.
Su, L.
Qiu, H.
Li, R.
Jaffal, K.
Rouzé, A.
Poissy, J.
Sendid, B.
Nseir, S.
Paramythiotou, E.
Rizos, M.
Frantzeskaki, F.
Antoniadou, A.
Vourli, S.
Zerva, L.
Armaganidis, A.
Riera, J.
Gottlieb, J.
Greer, M.
Wiesner, O.
Martínez, M.
Acuña, M.
Rello, J.
Welte, T.
Atchade, E.
Mignot, T.
Houzé, S.
Jean-Baptiste, S.
Thabut, G.
Lortat-Jacob, B.
Tanaka, S.
Augustin, P.
Desmard, M.
Montravers, P.
Soussi, S.
Dudoignon, E.
Ferry, A.
Chaussard, M.
Benyamina, M.
Alanio, A.
Touratier, S.
Chaouat, M.
Lafaurie, M.
Mimoun, M.
Mebazaa, A.
Legrand, M.
Sheils, M. A.
Patel, C.
Mohankumar, L.
Akhtar, N.
Noriega, S. K. Pacheco
Aldana, N. Navarrete
León, J. L. Ávila
Baquero, J. Durand
Bernal, F. Fernández
Ahmadnia, E.
Hadley, J. S.
Millar, M.
Hall, D.
Hewitt, H.
Yasuda, H.
Sanui, M.
Komuro, T.
Kawano, S.
Andoh, K.
Yamamoto, H.
Noda, E.
Hatakeyama, J.
Saitou, N.
Okamoto, H.
Kobayashi, A.
Takei, T.
Matsukubo, S.
Rotzel, H. B.
Lázaro, A. Serrano
Prada, D. Aguillón
Gimillo, M. Rodriguez
Barinas, O. Diaz
Cortes, M. L. Blasco
Franco, J. Ferreres
Roca, J. M. Segura
Carratalá, A.
Gonçalves, B.
Turon, R.
Mendes, A.
Miranda, F.
Mata, P. J.
Cavalcanti, D.
Melo, N.
Lacerda, P.
Kurtz, P.
Righy, C.
Rosario, L. E. de la Cruz
Lesmes, S. P. Gómez
Romero, J. C. García
Herrera, A. N. García
Pertuz, E. D. Díaz
Sánchez, M. J. Gómez
Sanz, E. Regidor
Hualde, J. Barado
Hernández, A. Ansotegui
Irazabal, J. M. Guergué
Spatenkova, V.
Bradac, O.
Suchomel, P.
Urli, T.
Lazzeri, E. Heusch
Aspide, R.
Zanello, M.
Perez-Borrero, L.
Garcia-Alvarez, J. M.
Arias-Verdu, M. D.
Aguilar-Alonso, E.
Rivera-Fernandez, R.
Mora-Ordoñez, J.
De La Fuente-Martos, C.
Castillo-Lorente, E.
Guerrero-Lopez, F.
Lesmes, S. P. Gómez
Rosario, L. E. De la Cruz
Pertuz, E. D. Díaz
Hernández, A. Ansotegui
Romero, J. C. García
Sánchez, M. J. Gómez
Herrera, A. N. García
Ramírez, J. Roldán
Sanz, E. Regidor
Hualde, J. Barado
León, J. P. Tirapu
Navarro-Guillamón, L.
Cordovilla-Guardia, S.
Iglesias-Santiago, A.
Guerrero-López, F.
Fernández-Mondéjar, E.
Vidal, A.
Perez, M.
Juez, A.
Arias, N.
Colino, L.
Perez, J. L.
Pérez, H.
Calpe, P.
Alcala, M. A.
Robaglia, D.
Perez, C.
Lan, S. K.
Cunha, M. M.
Moreira, T.
Santos, F.
Lafuente, E.
Fernandes, M. J.
Silva, J. G.
Rosario, L. E. de la Cruz
Lesmes, S. P. Gómez
Herrera, A. N. García
Romero, J. C. García
Pertuz, E. D. Díaz
Sánchez, M. J. Gómez
Sanz, E. Regidor
Echeverría, J. G. Armando
Hernández, A. Ansotegui
Hualde, J. Barado
Podlepich, V.
Sokolova, E.
Alexandrova, E.
Lapteva, K.
Kurtz, P.
Shuinotsuka, C.
Rabello, L.
Vianna, G.
Reis, A.
Cairus, C.
Salluh, J.
Bozza, F.
Torres, J. C. Barrios
Araujo, N. J. Fernández
García-Olivares, P.
Keough, E.
Dalorzo, M.
Tang, L. K.
De Sousa, I.
Díaz, M.
Marcos-Zambrano, L. J.
Guerrero, J. E.
Gomez, S. E. Zamora
Lopez, G. D. Hernandez
Cuellar, A. I. Vazquez
Nieto, O. R. Perez
Gonzalez, J. A. Castanon
Bhasin, D.
Rai, S.
Singh, H.
Gupta, O.
Bhattal, M. K.
Sampley, S.
Sekhri, K.
Nandha, R.
Aliaga, F. A.
Olivares, F.
Appiani, F.
Farias, P.
Alberto, F.
Hernández, A.
Pons, S.
Sonneville, R.
Bouadma, L.
Neuville, M.
Mariotte, E.
Radjou, A.
Lebut, J.
Chemam, S.
Voiriot, G.
Dilly, M. P.
Mourvillier, B.
Dorent, R.
Nataf, P.
Wolff, M.
Timsit, J. F.
Ediboglu, O.
Ataman, S.
Ozkarakas, H.
Kirakli, C.
Vakalos, A.
Avramidis, V.
Obukhova, O.
Kurmukov, I. A.
Kashiya, S.
Golovnya, E.
Baikova, V. N.
Ageeva, T.
Haritydi, T.
Kulaga, E. V.
Rios-Toro, J. J.
Perez-Borrero, L.
Aguilar-Alonso, E.
Arias-Verdu, M. D.
Garcia-Alvarez, J. M.
Lopez-Caler, C.
De La Fuente-Martos, C.
Rodriguez-Fernandez, S.
Sanchez-Orézzoli, M. Gomez
Martin-Gallardo, F.
Nikhilesh, J.
Joshi, V.
Villarreal, E.
Ruiz, J.
Gordon, M.
Quinza, A.
Gimenez, J.
Piñol, M.
Castellanos, A.
Ramirez, P.
Jeon, Y. D.
Jeong, W. Y.
Kim, M. H.
Jeong, I. Y.
Ahn, M. Y.
Ahn, J. Y.
Han, S. H.
Choi, J. Y.
Song, Y. G.
Kim, J. M.
Ku, N. S.
Shah, H.
Kellner, F.
Rezai, F.
Mistry, N.
Yodice, P.
Ovnanian, V.
Fless, K.
Handler, E.
Alejos, R. Martínez
Romeu, J. D. Martí
Antón, D. González
Quinart, A.
Martí, A. Torres
Llaurado-Serra, M.
Lobo-Civico, A.
Ventura-Rosado, A.
Piñol-Tena, A.
Pi-Guerrero, M.
Paños-Espinosa, C.
Peralvo-Bernat, M.
Marine-Vidal, J.
Gonzalez-Engroba, R.
Montesinos-Cerro, N.
Treso-Geira, M.
Valeiras-Valero, A.
Martinez-Reyes, L.
Sandiumenge, A.
Jimenez-Herrera, M. F.
Helyar, S.
Riozzi, P.
Noon, A.
Hallows, G.
Cotton, H.
Keep, J.
Hopkins, P. A.
Taggu, A.
Renuka, S.
Sampath, S.
Rood, P. J. T.
Frenzel, T.
Verhage, R.
Bonn, M.
Pickkers, P.
van der Hoeven, J. G.
van den Boogaard, M.
Corradi, F.
Melnyk, L.
Moggia, F.
Pienovi, R.
Adriano, G.
Brusasco, C.
Mariotti, L.
Lattuada, M.
Bloomer, M. J.
Coombs, M.
Ranse, K.
Endacott, R.
Maertens, B.
Blot, K.
Blot, S.
Amerongen, M. P. van Nieuw
van der Heiden, E. S.
Twisk, J. W. R.
Girbes, A. R. J.
Spijkstra, J. J.
Riozzi, P.
Helyar, S.
Cotton, H.
Hallows, G.
Noon, A.
Bell, C.
Peters, K.
Feehan, A.
Keep, J.
Hopkins, P. A.
Churchill, K.
Hawkins, K.
Brook, R.
Paver, N.
Endacott, R.
Maistry, N.
van Wijk, A.
Rouw, N.
van Galen, T.
Evelein-Brugman, S.
Taggu, A.
Krishna, B.
Sampath, S.
Putzu, A.
Fang, M.
Berto, M. Boscolo
Belletti, A.
Cassina, T.
Cabrini, L.
Mistry, M.
Alhamdi, Y.
Welters, I.
Abrams, S. T.
Toh, C. H.
Han, H. S.
Gil, E. M.
Lee, D. S.
Park, C. M.
Winder-Rhodes, S.
Lotay, R.
Doyle, J.
Ke, M. W.
Huang, W. C.
Chiang, C. H.
Hung, W. T.
Cheng, C. C.
Lin, K. C.
Lin, S. C.
Chiou, K. R.
Wann, S. R.
Shu, C. W.
Kang, P. L.
Mar, G. Y.
Liu, C. P.
Dubó, S.
Aquevedo, A.
Jibaja, M.
Berrutti, D.
Labra, C.
Lagos, R.
García, M. F.
Ramirez, V.
Tobar, M.
Picoita, F.
Peláez, C.
Carpio, D.
Alegría, L.
Hidalgo, C.
Godoy, K.
Bakker, J.
Hernández, G.
Sadamoto, Y.
Katabami, K.
Wada, T.
Ono, Y.
Maekawa, K.
Hayakawa, M.
Sawamura, A.
Gando, S.
Marin-Mateos, H.
Perez-Vela, J. L.
Garcia-Gigorro, R.
Peiretti, M. A. Corres
Lopez-Gude, M. J.
Chacon-Alves, S.
Renes-Carreño, E.
Montejo-González, J. C.
Parlevliet, K. L.
Touw, H. R. W.
Beerepoot, M.
Boer, C.
Elbers, P. W. G.
Tuinman, P. R.
Abdelmonem, S. A.
Helmy, T. A.
El Sayed, I.
Ghazal, S.
Akhlagh, S. H.
Masjedi, M.
Hozhabri, K.
Kamali, E.
Zýková, I.
Paldusová, B.
Sedlák, P.
Morman, D.
Youn, A. M.
Ohta, Y.
Sakuma, M.
Bates, D.
Morimoto, T.
Su, P. L.
Chang, W. Y.
Lin, W. C.
Chen, C. W.
Facchin, F.
Zarantonello, F.
Panciera, G.
De Cassai, A.
Venrdramin, A.
Ballin, A.
Tonetti, T.
Persona, P.
Ori, C.
Del Sorbo, L.
Rossi, S.
Vergani, G.
Cressoni, M.
Chiumello, D.
Chiurazzi, C.
Brioni, M.
Algieri, I.
Tonetti, T.
Guanziroli, M.
Colombo, A.
Tomic, I.
Colombo, A.
Crimella, F.
Carlesso, E.
Gasparovic, V.
Gattinoni, L.
Neto, A. Serpa
Schmidt, M.
Pham, T.
Combes, A.
de Abreu, M. Gama
Pelosi, P.
Schultz, M. J.
Katira, B. H.
Engelberts, D.
Giesinger, R. E.
Ackerley, C.
Yoshida, T.
Zabini, D.
Otulakowski, G.
Post, M.
Kuebler, W. M.
McNamara, P. J.
Kavanagh, B. P.
Pirracchio, R.
Rigon, M. Resche
Carone, M.
Chevret, S.
Annane, D.
Eladawy, S.
El-Hamamsy, M.
Bazan, N.
Elgendy, M.
De Pascale, G.
Vallecoccia, M. S.
Cutuli, S. L.
Di Gravio, V.
Pennisi, M. A.
Conti, G.
Antonelli, M.
Andreis, D. T.
Khaliq, W.
Singer, M.
Hartmann, J.
Harm, S.
Carmona, S. Alcantara
Almudevar, P. Matia
Abellán, A. Naharro
Ramos, J. Veganzones
Pérez, L. Pérez
Valbuena, B. Lobo
Sanz, N. Martínez
Simón, I. Fernández
Arrigo, M.
Feliot, E.
Deye, N.
Cariou, A.
Guidet, B.
Jaber, S.
Leone, M.
Resche-Rigon, M.
Baron, A. Vieillard
Legrand, M.
Gayat, E.
Mebazaa, A.
Balik, M.
Kolnikova, I.
Maly, M.
Waldauf, P.
Tavazzi, G.
Kristof, J.
Herpain, A.
Su, F.
Post, E.
Taccone, F.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Lee, C.
Hatib, F.
Jian, Z.
Buddi, S.
Cannesson, M.
Fileković, S.
Turel, M.
Knafelj, R.
Gorjup, V.
Stanić, R.
Gradišek, P.
Cerović, O.
Mirković, T.
Noč, M.
Tirkkonen, J.
Hellevuo, H.
Olkkola, K. T.
Hoppu, S.
Lin, K. C.
Hung, W. T.
Chiang, C. C.
Huang, W. C.
Juan, W. C.
Lin, S. C.
Cheng, C. C.
Lin, P. H.
Fong, K. Y.
Hou, D. S.
Kang, P. L.
Wann, S. R.
Chen, Y. S.
Mar, G. Y.
Liu, C. P.
Paul, M.
Bougouin, W.
Geri, G.
Dumas, F.
Champigneulle, B.
Legriel, S.
Charpentier, J.
Mira, J. P.
Sandroni, C.
Cariou, A.
Zimmerman, J.
Sullivan, E.
Noursadeghi, M.
Fox, B.
Sampson, D.
McHugh, L.
Yager, T.
Cermelli, S.
Seldon, T.
Bhide, S.
Brandon, R. A.
Brandon, R. B.
Zwaag, J.
Beunders, R.
Pickkers, P.
Kox, M.
Gul, F.
Arslantas, M. K.
Genc, D.
Zibandah, N.
Topcu, L.
Akkoc, T.
Cinel, I.
Greco, E.
Lauretta, M. P.
Andreis, D. T.
Singer, M.
Garcia, I. Palacios
Cordero, M.
Martin, A. Diaz
Pallás, T. Aldabó
Montero, J. Garnacho
Rey, J. Revuelto
Malo, L. Roman
Montoya, A. A. Tanaka
Martinez, A. D. C. Amador
Ayala, L. Y. Delgado
Zepeda, E. Monares
Granillo, J. Franco
Sanchez, J. Aguirre
Alejo, G. Camarena
Cabrera, A. Rugerio
Montenegro, A. Pedraza
Pham, T.
Beduneau, G.
Schortgen, F.
Piquilloud, L.
Zogheib, E.
Jonas, M.
Grelon, F.
Runge, I.
Terzi, N.
Grangé, S.
Barberet, G.
Guitard, P. G.
Frat, J. P.
Constan, A.
Chrétien, J. M.
Mancebo, J.
Mercat, A.
Richard, J. C. M.
Brochard, L.
Soilemezi, E.
Koco, E.
Savvidou, S.
Nouris, C.
Matamis, D.
Di Mussi, R.
Spadaro, S.
Volta, C. A.
Mariani, M.
Colaprico, A.
Antonio, C.
Bruno, F.
Grasso, S.
Rodriguez, A.
Martín-Loeches, I.
Díaz, E.
Masclans, J. R.
Gordo, F.
Solé-Violán, J.
Bodí, M.
Avilés-Jurado, F. X.
Trefler, S.
Magret, M.
Reyes, L. F.
Marín-Corral, J.
Yebenes, J. C.
Esteban, A.
Anzueto, A.
Aliberti, S.
Restrepo, M. I.
Larsson, J. Skytte
Redfors, B.
Ricksten, S. E.
Haines, R.
Powell-Tuck, J.
Leonard, H.
Ostermann, M.
Berthelsen, R. E.
Itenov, T. S.
Perner, A.
Jensen, J. U.
Ibsen, M.
Jensen, A. E. K.
Bestle, M. H.
Bucknall, T.
Dixon, J.
Boa, F.
MacPhee, I.
Philips, B. J.
Doyle, J.
Saadat, F.
Samuels, T.
Huddart, S.
McCormick, B.
DeBrunnar, R.
Preece, J.
Swart, M.
Peden, C.
Richardson, S.
Forni, L.
Kalfon, P.
Baumstarck, K.
Estagnasie, P.
Geantot, M. A.
Berric, A.
Simon, G.
Floccard, B.
Signouret, T.
Boucekine, M.
Fromentin, M.
Nyunga, M.
Sossou, A.
Venot, M.
Robert, R.
Follin, A.
Renault, A.
Garrouste, M.
Collange, O.
Levrat, Q.
Villard, I.
Thévenin, D.
Pottecher, J.
Patrigeon, R. G.
Revel, N.
Vigne, C.
Mimoz, O.
Auquier, P.
Pawar, S.
Jacques, T.
Deshpande, K.
Pusapati, R.
Wood, B.
Pulham, R. A.
Wray, J.
Brown, K.
Pierce, C.
Nadel, S.
Ramnarayan, P.
Azevedo, J. R.
Montenegro, W. S.
Rodrigues, D. P.
Sousa, S. C.
Araujo, V. F.
Leitao, A. L.
Prazeres, P. H.
Mendonca, A. V.
Paula, M. P.
Das Neves, A.
Loudet, C. I.
Busico, M.
Vazquez, D.
Villalba, D.
Lischinsky, A.
Veronesi, M.
Emmerich, M.
Descotte, E.
Juliarena, A.
Bisso, M. Carboni
Grando, M.
Tapia, A.
Camargo, M.
Ulla, D. Villani
Corzo, L.
dos Santos, H. Placido
Ramos, A.
Doglia, J. A.
Estenssoro, E.
Carbonara, M.
Magnoni, S.
Donald, C. L. Mac
Shimony, J. S.
Conte, V.
Triulzi, F.
Stretti, F.
Macrì, M.
Snyder, A. Z.
Stocchetti, N.
Brody, D. L.
Podlepich, V.
Shimanskiy, V.
Savin, I.
Lapteva, K.
Chumaev, A.
Tjepkema-Cloostermans, M. C.
Hofmeijer, J.
Beishuizen, A.
Hom, H.
Blans, M. J.
van Putten, M. J. A. M.
Longhi, L.
Frigeni, B.
Curinga, M.
Mingone, D.
Beretta, S.
Patruno, A.
Gandini, L.
Vargiolu, A.
Ferri, F.
Ceriani, R.
Rottoli, M. R.
Lorini, L.
Citerio, G.
Pifferi, S.
Battistini, M.
Cordolcini, V.
Agarossi, A.
Di Rosso, R.
Ortolano, F.
Stocchetti, N.
Lourido, C. Mora
Cabrera, J. L. Santana
Santana, J. D. Martín
Alzola, L. Melián
del Rosario, C. García
Pérez, H. Rodríguez
Torrent, R. Lorenzo
Eslami, S.
Dalhuisen, A.
Fiks, T.
Schultz, M. J.
Hanna, A. Abu
Spronk, P. E.
Wood, M.
Maslove, D.
Muscedere, J.
Scott, S. H.
Saha, T.
Hamilton, A.
Petsikas, D.
Payne, D.
Boyd, J. G.
Puthucheary, Z. A.
McNelly, A. S.
Rawal, J.
Connolly, B.
McPhail, M. J.
Sidhu, P.
Rowlerson, A.
Moxham, J.
Harridge, S. D.
Hart, N.
Montgomery, H. E.
Jovaisa, T.
Thomas, B.
Gupta, D.
Wijayatilake, D. S.
Shum, H. P.
King, H. S.
Chan, K. C.
Tang, K. B.
Yan, W. W.
Arias, C. Castro
Latorre, J.
De La Rica, A. Suárez
Garrido, E. Maseda
Feijoo, A. Montero
Gancedo, C. Hernández
Tofiño, A. López
Rodríguez, F. Gilsanz
Gemmell, L. K.
Campbell, R.
Doherty, P.
MacKay, A.
Singh, N.
Vitaller, S.
Nagib, H.
Prieto, J.
Del Arco, A.
Zayas, B.
Gomez, C.
Tirumala, S.
Pasha, S. A.
Kumari, B. K.
Martinez-Lopez, P.
Puerto-Morlán, A.
Nuevo-Ortega, P.
Pujol, L. Martinez
Dolset, R. Algarte
González, B. Sánchez
Riera, S. Quintana
Álvarez, J. Trenado
Quintana, S.
Martínez, L.
Algarte, R.
Sánchez, B.
Trenado, J.
Tomas, E.
Brock, N.
Viegas, E.
Filipe, E.
Cottle, D.
Traynor, T.
Martínez, M. V. Trasmonte
Márquez, M. Pérez
Gómez, L. Colino
Martínez, N. Arias
Muñoz, J. M. Milicua
Bellver, B. Quesada
Varea, M. Muñoz
Llorente, M. Á. Alcalá
Calvo, C. Pérez
Hillier, S. D.
Faulds, M. C.
Hendra, H.
Lawrence, N.
Maekawa, K.
Hayakawa, M.
Ono, Y.
Kodate, A.
Sadamoto, Y.
Tominaga, N.
Mizugaki, A.
Murakami, H.
Yoshida, T.
Katabami, K.
Wada, T.
Sawamura, A.
Gando, S.
Silva, S.
Kerhuel, L.
Malagurski, B.
Citerio, G.
Chabanne, R.
Laureys, S.
Puybasset, L.
Nobile, L.
Pognuz, E. R.
Rossetti, A. O.
Verginella, F.
Gaspard, N.
Creteur, J.
Ben-Hamouda, N.
Oddo, M.
Taccone, F. S.
Ono, Y.
Hayakawa, M.
Iijima, H.
Maekawa, K.
Kodate, A.
Sadamoto, Y.
Mizugaki, A.
Murakami, H.
Katabami, K.
Wada, T.
Sawamura, A.
Gando, S.
Kodate, A.
Katabami, K.
Wada, T.
Ono, Y.
Maekawa, K.
Hayakawa, M.
Sawamura, A.
Gando, S.
Andersen, L. W.
Raymond, T.
Berg, R.
Nadkarni, V.
Grossestreuer, A.
Kurth, T.
Donnino, M.
Krüger, A.
Ostadal, P.
Janotka, M.
Vondrakova, D.
Kongpolprom, N.
Cholkraisuwat, J.
Pekkarinen, P. T.
Ristagno, G.
Masson, S.
Latini, R.
Bendel, S.
Ala-Kokko, T.
Varpula, T.
Vaahersalo, J.
Hoppu, S.
Tiainen, M.
Mion, M. M.
Plebani, M.
Pettilä, V.
Skrifvars, M.B.
Son, Y.
Kim, K. S.
Suh, G. J.
Kwon, W. Y.
Ko, J. I.
Park, M. J.
Cavicchi, F. Zama
Iesu, E.
Nobile, L.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Tanaka, H.
Otani, N.
Ode, S.
Ishimatsu, S.
Martínez, L.
Algarte, R.
Sánchez, B.
Romero, I.
Martínez, F.
Quintana, S.
Trenado, J.
Vondrakova, D.
Ostadal, P.
Kruger, A.
Janotka, M.
Malek, F.
Neuzil, P.
Yeh, Y. C.
Chen, Y. S.
Wang, C. H.
Huang, C. H.
Chao, A.
Lee, C. T.
Lai, C. H.
Chan, W. S.
Cheng, Y. J.
Sun, W. Z.
Kaese, S.
Horstmann, C.
Lebiedz, P.
Mourad, M.
Gaudard, P.
Eliet, J.
Zeroual, N.
Colson, P.
Ostadal, P.
Mlcek, M.
Hrachovina, M.
Kruger, A.
Vondrakova, D.
Janotka, M.
Mates, M.
Hala, P.
Kittnar, O.
Neuzil, P.
Jacky, A.
Rudiger, A.
Spahn, D. R.
Bettex, D. A.
Kara, A.
Akin, S.
Dos reis Miranda, D.
Struijs, A.
Caliskan, K.
van Thiel, R. J.
Dubois, E. A.
de Wilde, W.
Zijlstra, F.
Gommers, D.
Ince, C.
Marca, L.
Xini, A.
Mongkolpun, W.
Cordeiro, C. P. R.
Leite, R. T.
Lheureux, O.
Bader, A.
Rincon, L.
Santacruz, C.
Preiser, J. C.
Chao, A.
Chao, A. S.
Chen, Y. S.
Kim, W.
Ahn, C.
Cho, Y.
Lim, T. H.
Oh, J.
Choi, K. S.
Jang, B. H.
Ha, J. K.
Mecklenburg, A.
Stamm, J.
Soeffker, G.
Kubik, M.
Sydow, K.
Reichenspurner, H.
Kluge, S.
Braune, S.
Bergantino, B.
Ruberto, F.
Magnanimi, E.
Privato, E.
Zullino, V.
Bruno, K.
Pugliese, F.
Sales, G.
Girotto, V.
Vittone, F.
Brazzi, L.
Fritz, C.
Kimmoun, A.
Vanhuyse, F.
Trifan, B.
Orlowski, S.
Albuisson, E.
Tran, N.
Levy, B.
Chhor, V.
Joachim, J.
Follin, A.
Champigneulle, B.
Chatelon, J.
Fave, G.
Mantz, J.
Pirracchio, R.
Diaz, D. Díaz
Villanova, M.
Aguirregabyria, M.
Andrade, G.
López, L.
Palencia, E.
John, G.
Cowan, R.
Hart, R.
Lake, K.
Litchfield, K.
Song, J. W.
Lee, Y. J.
Cho, Y. J.
Choi, S.
Vermeir, P.
Vandijck, D.
Blot, S.
Mariman, A.
Verhaeghe, R.
Deveugele, M.
Vogelaers, D.
Chok, L.
Bachli, E. B.
Bettex, D.
Cottini, S. R.
Keller, E.
Maggiorini, M.
Schuepbach, R.
Fiks, T.
Stiphout, C.
Grevelink, M.
Vaneker, I.
Ruijter, A.
Buise, M.
Spronk, P. E.
Tena, S. Altaba
Barrachina, L. Galarza
Portillo, J. H. Rodriguez
Aznar, G. Pagés
Campos, L. Mateu
Sellés, M. D. Ferrándiz
Tomás, M. Arlandis
Muncharaz, A. Belenguer
Skinner, L.
Monsalvo, S.
Olavarria, E.
Stümpfle, R.
Na, S. J.
Park, J.
Chung, C. R.
Park, C. M.
Suh, G. Y.
Yang, J. H.
Witter, T.
Brousseau, C.
Butler, M. B.
Erdogan, M.
Dougall, P. C. Mac
Green, R. S.
Abbott, T. E. F.
Torrance, H. D. T.
Cron, N.
Vaid, N.
Emmanuel, J.
Siddiqui, S. S.
Prabu, N.
Chaudhari, H. K.
Patil, V. P.
Divatia, J. V.
Solanki, S.
Kulkarni, A. P.
Gutierrez, L. A. Rincon
Bader, A.
Brasseur, A.
Lheureux, O.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Hempel, D.
Stauffert, N.
Recker, F.
Schröder, T.
Reusch, S.
Schleifer, J.
Breitkreutz, R.
Sjövall, F.
Perner, A.
Møller, M. Hylander
Moraes, R. B.
Borges, F. K.
Guillen, J. A. V.
Zabaletta, W. J. C.
Ruiz-Ramos, J.
Ramirez, P.
Marqués-Miñana, M. R.
Villarreal, E.
Gordon, M.
Sosa, M.
Concha, P.
Castellanos, A.
Menendez, R.
Ramírez, C. Sánchez
Santana, M. Cabrera
Balcázar, L. Caipe
Escalada, S. Hípola
Viera, M. A. Hernández
Vázquez, C. F. Lübbe
Díaz, J. J. Díaz
Campelo, F. Artiles
Monroy, N. Sangil
Santana, P. Saavedra
Santana, S. Ruiz
Gutiérrez-Pizarraya, A.
Garnacho-Montero, J.
Martin, C.
Baumstarck, K.
Leone, M.
Martín-Loeches, I.
Pirracchio, R.
Legrand, M.
Mainardi, J. L.
Mantz, J.
Cholley, B.
Hubbard, A.
Frontera, P. Ruiz
Vega, L. M. Claraco
Miguelena, P. Ruiz de Gopegui
Usón, M. C. Villuendas
López, A. Rezusta
Clemente, E. Aurensanz
Ibañes, P. Gutiérrez
Aguilar, A. L. Ruiz
Palomar, M.
Olaechea, P.
Uriona, S.
Vallverdu, M.
Catalan, M.
Nuvials, X.
Aragon, C.
Lerma, F. Alvarez
Jeon, Y. D.
Jeong, W. Y.
Kim, M. H.
Jeong, I. Y.
Ahn, M. Y.
Ahn, J. Y.
Han, S. H.
Choi, J. Y.
Song, Y. G.
Kim, J. M.
Ku, N. S.
Bassi, G. Li
Xiol, E. Aguilera
Senussi, T.
Idone, F. A.
Motos, A.
Chiurazzi, C.
Travierso, C.
Fernández-Barat, L.
Amaro, R.
Hua, Y.
Ranzani, O. T.
Bobi, Q.
Rigol, M.
Torres, A.
Fernández, I. Fuentes
Soler, E. Andreu
de Vera, A. Pareja Rodríguez
Pastor, E. Escudero
Hernandis, V.
Ros Martínez, J.
Rubio, R. Jara
Torner, M. Miralbés
Brugger, S. Carvalho
Eroles, A. Aragones
Moles, S. Iglesias
Cabello, J. Trujillano
Schoenenberger, J. A.
Casals, X. Nuvials
Vidal, M. Vallverdu
Garrido, B. Balsera
Martinez, M. Palomar
Mirabella, L.
Cotoia, A.
Tullo, L.
Stella, A.
Di Bello, F.
Di Gregorio, A.
Dambrosio, M.
Cinnella, G.
Rosario, L. E. de la Cruz
Lesmes, S. P. Gómez
Romero, J. C. García
Herrera, A. N. García
Pertuz, E. D. Díaz
Sánchez, M. J. Gómez
Sanz, E. Regidor
Hualde, J. Barado
Hernández, A. Ansotegui
Ramirez, J. Roldán
Takahashi, H.
Kazutoshi, F.
Okada, Y.
Oobayashi, W.
Naito, T.
Baidya, D. K.
Maitra, S.
Anand, R. K.
Ray, B. R.
Arora, M. K.
Ruffini, C.
Rota, L.
Corona, A.
Sesana, G.
Ravasi, S.
Catena, E.
Naumann, D. N.
Mellis, C.
Husheer, S. L.
Bishop, J.
Midwinter, M. J.
Hutchings, S.
Corradi, F.
Brusasco, C.
Manca, T.
Ramelli, A.
Lattuada, M.
Nicolini, F.
Gherli, T.
Vezzani, A.
Young, A.
Carmona, A. Fernández
Santiago, A. Iglesias
Guillamon, L. Navarro
Delgado, M. J. García
Delgado-Amaya, M.
Curiel-Balsera, E.
Rivera-Romero, L.
Castillo-Lorente, E.
Carrero-Gómez, F.
Aguayo-DeHoyos, E.
Healey, A. J.
Cameron, C.
Jiao, L.R.
Stümpfle, R.
Pérez, A.
Martin, S.
del Moral, O. Lopez
Toval, S.
Rico, J.
Aldecoa, C.
Oguzhan, K.
Demirkiran, O.
Kirman, M.
Bozbay, S.
Kosuk, M. E.
Asyralyyeva, G.
Dilek, M.
Duzgun, M.
Telli, S.
Aydin, M.
Yilmazer, F.
Hodgson, L. E.
Dimitrov, B. D.
Stubbs, C.
Forni, L. G.
Venn, R.
Vedage, D.
Shawaf, S.
Naran, P.
Sirisena, N.
Kinnear, J.
Dimitrov, B. D.
Hodgson, L. E.
Stubbs, C.
Forni, L. G.
Venn, R.
Londoño, J. Gonzalez
Cardenas, C. Lorencio
Ginés, A. Sánchez
Gubianas, C. Murcia
Sánchez, E. Clapes
Sirvent, J. M.
Panafidina, V.
Shlyk, I.
Ilyina, V.
Judickas, S.
Kezyte, G.
Urbanaviciute, I.
Serpytis, M.
Gaizauskas, E.
Sipylaite, J.
Sprung, C. L.
Munteanu, G.
Morales, R. C.
Kasdan, H.
Volker, T.
Reiter, A.
Cohen, Y.
Himmel, Y.
Meissonnier, J.
Banderas-Bravo, M. E.
Gómez-Jiménez, C.
García-Martínez, M. V.
Martínez-Carmona, J. F.
Fernández-Ortega, J. F.
O‘Dwyer, M. J.
Starczewska, M.
Wilks, M.
Vincent, J. L.
Torsvik, M.
Gustad, L. T.
Bangstad, I. L.
Vinje, L. J.
Damås, J. K.
Solligård, E.
Mehl, A.
Tsunoda, M.
Kang, M.
Saito, M.
Saito, N.
Akizuki, N.
Namiki, M.
Takeda, M.
Yuzawa, J.
Yaguchi, A.
Frantzeskaki, F.
Tsirigotis, P.
Chondropoulos, S.
Paramythiotou, E.
Theodorakopoulou, M.
Stamouli, M.
Gkirkas, K.
Dimopoulou, I. K.
Makiko, S.
Tsunoda, M.
Kang, M.
Yuzawa, J.
Akiduki, N.
Namiki, M.
Takeda, M.
Yaguchi, A.
Preau, S.
Ambler, M.
Sigurta, A.
Saeed, S.
Singer, M.
Jochmans, S.
Chelly, J.
Vong, L. V. P.
Sy, O.
Serbource-Goguel, J.
Rolin, N.
Weyer, C. M.
Abdallah, R. I.
Adrie, C.
Vinsonneau, C.
Monchi, M.
Mayr, U.
Huber, W.
Karsten, E.
Lahmer, T.
Thies, P.
Henschel, B.
Fischer, G.
Schmid, R. M.
Ediboglu, O.
Ataman, S.
Naz, I.
Yaman, G.
Kirakli, C.
Su, P. L.
Kou, P. S.
Lin, W. C.
Chen, C. W.
Lozano, J. A. Benítez
Sánchez, P. Carmona
Francioni, J. E. Barrueco
Ferrón, F. Ruiz
Simón, J. M. Serrano
Riad, Z.
Mezidi, M.
Aublanc, M.
Perinel, S.
Lissonde, F.
Louf-Durier, A.
Yonis, H.
Tapponnier, R.
Richard, J. C.
Louis, B.
Guérin, C.
Mezidi, M.
Yonis, H.
Aublanc, M.
Lissonde, F.
Louf-Durier, A.
Perinel, S.
Tapponnier, R.
Richard, J. C.
Guérin, C.
Marmanidou, K.
Oikonomou, M.
Nouris, C.
Loizou, C.
Soilemezi, E.
Matamis, D.
Somhorst, P.
Gommers, D.
Hayashi, K.
Hirayama, T.
Yumoto, T.
Tsukahara, K.
Iida, A.
Nosaka, N.
Sato, K.
Ugawa, T.
Nakao, A.
Ujike, Y.
Hirohata, S.
Mojoli, F.
Torriglia, F.
Giannantonio, M.
Orlando, A.
Bianzina, S.
Tavazzi, G.
Mongodi, S.
Pozzi, M.
Iotti, G. A.
Braschi, A.
Jansen, D.
Gadgil, S.
Doorduin, J.
Roesthuis, L.
van der Hoeven, J. G.
Heunks, L. M. A.
Chen, G. Q.
Sun, X. M.
He, X.
Yang, Y. L.
Shi, Z. H.
Xu, M.
Zhou, J. X.
Pereira, S. M.
Tucci, M. R.
Tonelotto, B. F. F.
Simoes, C. M.
Morais, C. C. A.
Pompeo, M. S.
Kay, F. U.
Amato, M. B. P.
Vieira, J. E.
Suzuki, S.
Mihara, Y.
Hikasa, Y.
Okahara, S.
Morimatsu, H.
Kwon, H. M.
Moon, Y. J.
Lee, S. H.
Jung, K. W.
Shin, W. J.
Jun, I. G.
Song, J. G.
Hwang, G. S.
Lee, S.
Moon, Y. J.
Kwon, H. M.
Jung, K.
Shin, W. J.
Jun, I. G.
Song, J. G.
Hwang, G. S.
Ramelli, A.
Manca, T.
Corradi, F.
Brusasco, C.
Nicolini, F.
Gherli, T.
Brianti, R.
Fanzaghi, P.
Vezzani, A.
Tudor, B. A.
Klaus, D. A.
Lebherz-Eichinger, D.
Lechner, C.
Schwarz, C.
Bodingbauer, M.
Seemann, R.
Kaczirek, K.
Fleischmann, E.
Roth, G. A.
Krenn, C. G.
Malyshev, A.
Sergey, S.
Yamaguchi, Y.
Nomura, T.
Yoshitake, E.
Idei, M.
Yoshida, T.
Takaki, S.
Yamaguchi, O.
Kaneko, M.
Goto, T.
Tencé, N.
Zaien, I.
Wolf, M.
Trouiller, P.
Jacobs, F. M.
Kelly, J. M.
Veigas, P.
Hollands, S.
Min, A.
Rizoli, S.
Robles, C. M. Coronado
de Oca Sandoval, M. A. Montes
Tarabrin, O.
Gavrychenko, D.
Mazurenko, G.
Tarabrin, P.
Garcia, I. Palacios
Martin, A. Diaz
Mendez, M. Casado
orden, V. Arellano
Noval, R. Leal
McCue, C.
Gemmell, L.
MacKay, A.
Luján, J.
Villa, P.
Llorente, B.
Molina, R.
Alcázar, L.
Juanas, C. Arenillas
Rogero, S.
Pascual, T.
Cambronero, J. A.
Almudévar, P. Matía
Domínguez, J. Palamidessi
Carmona, S. Alcántara
Castañeda, D. Palacios
Abellán, A. Naharro
Lucendo, A. Pérez
Pérez, L. Pérez
Rivas, R. Fernández
Sanz, N. Martínez
Ramos, J. Veganzones
Villamizar, P. Rodríguez
Javadpour, S.
Kalani, N.
Amininejad, T.
Jamali, S.
Sobhanian, S.
Laurent, A.
Bonnet, M.
Rigal, R.
Aslanian, P.
Hebert, P.
Capellier, G.
Contreras, M. R. Diaz
Mejías, C. Rodriguez
Ruiz, F. C. Santiago
Lombardo, M. Duro
Perez, J. Castaño
de Hoyos, E. Aguayo
Estella, A.
Viciana, R.
Fontaiña, L. Perez
Rico, T.
Madueño, V. Perez
Recuerda, M.
Fernández, L.
Sandiumenge, A.
Bonet, S.
Mazo, C.
Rubiera, M.
Ruiz-Rodríguez, J. C.
Gracia, R. M.
Espinel, E.
Pont, T.
Kotsopoulos, A.
Jansen, N.
Abdo, W. F.
Gopcevic, A.
Gavranovic, Z.
Vucic, M.
Glogoski, M. Zlatic
Penavic, L. Videc
Horvat, A.
Martin-Villen, L.
Egea-Guerero, J. J.
Revuelto-Rey, J.
Aldabo-Pallas, T.
Correa-Chamorro, E.
Gallego-Corpa, A. I.
Granados, P. Ruiz del Portal-Ruiz
Faivre, V.
Wildenberg, L.
Huot, B.
Lukaszewicz, A. C.
Simsir, M.
Mengelle, C.
Payen, D.
Sanz, N. Martinez
Valbuena, B. Lobo
de la Fuente, M. Valdivia
Almudena, P. Matía
Pérez, L. Pérez
Carmona, S. Alcántara
Abellán, A. Navarro
Simón, I. Fernández
Muñoz, J. J. Rubio
Ramos, J. Veganzones
Carmona, S. Alcantara
Almudevar, P. Matia
Abellan, A. Naharro
Lucendo, M. A. Perez
Perez, L. Perez
Dominguez, J. Palamidessi
Rivas, R. Fernandez
Villamizar, P. Rodriguez
Wee, S.
Ong, C.
Lau, Y. H.
Wong, Y.
Banderas-Bravo, M. E.
Olea-Jiménez, V.
Mora-Ordóñez, J. M.
Gómez-Jiménez, C.
Muñoz-Muñoz, J. L.
Vallejo-Báez, J.
Daga-Ruiz, D.
Lebrón-Gallardo, M.
Rialp, G.
Raurich, J. M.
Morán, I.
Martín, M. C.
Heras, G.
Mas, A.
Vallverdú, I.
Hraiech, S.
Bourenne, J.
Guervilly, C.
Forel, J. M.
Adda, M.
Sylla, P.
Mouaci, A.
Gainnier, M.
Papazian, L.
Bauer, P. R.
Kumbamu, A.
Wilson, M. E.
Pannu, J. K.
Egginton, J. S.
Kashyap, R.
Gajic, O.
Yoshihiro, S.
Sakuraya, M.
Hayakawa, M.
Hirata, A.
Kawamura, N.
Tsutui, T.
Yoshida, K.
Hashimoto, Y.
Chang, C. H.
Hu, H. C.
Chiu, L. C.
Hung, C. Y.
Li, S. H.
Kao, K. C.
Sibley, S.
Drover, J.
D’Arsigny, C.
Parker, C.
Howes, D.
Moffatt, S.
Erb, J.
Ilan, R.
Messenger, D.
Ball, I.
Boyd, J. G.
Harrison, M.
Ridi, S.
Muscedere, J.
Andrade, A. H.
Costa, R. C.
Souza, V. A.
Gonzalez, V.
Amorim, V.
Rolla, F.
Filho, C. A. C. Abreu
Miranda, R.
Atchasiri, S.
Buranavanich, P.
Wathanawatthu, T.
Suwanpasu, S.
Bureau, C.
Rolland-Debord, C.
Poitou, T.
Clavel, M.
Perbet, S.
Terzi, N.
Kouatchet, A.
Similowski, T.
Demoule, A.
Diaz, P.
Nunes, J.
Escórcio, S.
Silva, G.
Chaves, S.
Jardim, M.
Câmara, M.
Fernandes, N.
Duarte, R.
Jardim, J. J.
Pereira, C. A.
Nóbrega, J. J.
Chen, C. M.
Lai, C. C.
Cheng, K. C.
Chou, W.
Lee, S. J.
Cha, Y. S.
Lee, W. Y.
Onodera, M.
Nakataki, E.
Oto, J.
Imanaka, H.
Nishimura, M.
Khadjibaev, A.
Sabirov, D.
Rosstalnaya, A.
Akalaev, R.
Parpibaev, F.
Antonucci, E.
Rossini, P.
Gandolfi, S.
Montini, E.
Orlando, S.
van Nes, M.
Karachi, F.
Hanekom, S.
Andrade, A. H.
Pereira, U. V.
Filho, C. A. C. Abreu
Costa, R. C.
Parkin, M. S. W.
Moore, M.
Andrade, A. H.
Costa, R. C.
Carvalho, K. V. Silva
Filho, C. A. C. Abreu
Min, H. J.
Kim, H. J.
Lee, D. S.
Choi, Y. Y.
Lee, E. Y.
Song, I.
Kim, D. J.
E, Y. Y.
Kim, J. W.
Park, J. S.
Cho, Y. J.
Lee, J. H.
Suh, J. W.
Jo, Y. H.
Kim, K. S.
Lee, Y. J.
Ferrero-Calleja, J.
Merino-Vega, D.
González-Jiménez, A. I.
Sigcha, M. Sigcha
Hernández-Tejedor, A.
Martin-Vivas, A.
Gabán-Díez, Á.
Luna, R. Ruiz-de
De la Calle-Pedrosa, N.
Temprano-Gómez, I.
Afonso-Rivero, D.
Pellin-Ariño, J. I.
Algora-Weber, A.
Fumis, R. R. L.
Ferraz, A. B.
Junior, J. M. Vieira
Kirca, H.
Cakin, O.
Unal, M.
Mutlu, H.
Ramazanoglu, A.
Cengiz, M.
Nicolini, E. A.
Pelisson, F. G. F.
Nunes, R. S.
da Silva, S. L.
Carreira, M. M.
Bellissimo-Rodrigues, F.
Ferez, M. A.
Basile-Filho, A.
Chao, H. C.
Chen, C. M.
Chen, L.
Hravnak, M.
Clermont, G.
Pinsky, M.
Dubrawski, A.
Varas, J. Luján
Montero, R. Molina
Sánchez-Elvira, L. Alcázar
Díaz, P. Villa
Delgado, C. Pintado
Ruiz, B. Llorente
Guerrero, A. Pardo
Galache, J. A. Cambronero
Sherif, H.
Hassanin, H.
El Hossainy, R.
Samy, W.
Ly, H.
David, H.
Burtin, P.
Charpentier, C.
Barral, M.
Courant, P.
Fournel, E.
Gaide-Chevronnay, L.
Durand, M.
Albaladejo, P.
Payen, J. F.
Chavanon, O.
Ortiz, A. Blandino
Pozzebon, S.
Lheureux, O.
Brasseur, A.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Fumagalli, F.
Scala, S.
Affatato, R.
De Maglie, M.
Zani, D.
Novelli, D.
Marra, C.
Luciani, A.
De Zani, D.
Luini, M.
Letizia, T.
Pravettoni, D.
Staszewsky, L.
Masson, S.
Belloli, A.
Di Giancamillo, M.
Scanziani, E.
Latini, R.
Ristagno, G.
Kye, Y. C.
Suh, G. J.
Kwon, W. Y.
Kim, K. S.
Yu, K. M.
Babini, G.
Ristagno, G.
Grassi, L.
Fumagalli, F.
Bendel, S.
De Maglie, M.
Affatato, R.
Masson, S.
Latini, R.
Scanziani, E.
Reinikainen, M.
Skrifvars, M.
Kappler, F.
Blobner, M.
Schaller, S. J.
Roasio, A.
Costanzo, E.
Cardellino, S.
Iesu, E.
Cavicchi, F. Zama
Fontana, V.
Nobile, L.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Park, M.
You, K. M.
Suh, G. J.
Kwon, W. Y.
Ko, S. B.
Kim, K. S.
Xini, A.
Marca, L.
Lheureux, O.
Brasseur, A.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Beane, A.
Thilakasiri, M. C. K. T.
De Silva, A. P.
Stephens, T.
Sigera, C. S.
Athapattu, P.
Jayasinghe, S.
Padeniya, A.
Haniffa, R.
Santiago, A. Iglesias
Sáez, V. Chica
Ruiz-Ruano, R. de la Chica
González, A. Sánchez
Kunze-Szikszay, N.
Wand, S.
Klapsing, P.
Wetz, A.
Heyne, T.
Schwerdtfeger, K.
Troeltzsch, M.
Bauer, M.
Quintel, M.
Moerer, O.
Cook, D. J.
Rutherford, W. B.
Scales, D. C.
Adhikari, N. K.
Cuthbertson, B. H.
Suzuki, T.
Takei, T.
Fushimi, K.
Iwamoto, M.
Nakagawa, S.
Mendsaikhan, N.
Begzjav, T.
Lundeg, G.
Dünser, M. W.
Romero, D. González
Cabrera, J. L. Santana
Santana, J. D. Martín
Padilla, Y. Santana
Pérez, H. Rodríguez
Torrent, R. Lorenzo
Kleinpell, R.
Chouris, I.
Radu, V.
Stougianni, M.
Lavrentieva, A.
Lagonidis, D.
Price, R. D. T.
Day, A.
Arora, N.
Henderson, M. A.
Hickey, S.
Costa, M. I. Almeida
Carvalho, J. P.
Gomes, A. A.
Mergulhão, P. J.
Chan, K. K. C.
Shum, H. P.
Yan, W. W.
Maghsoudi, B.
Tabei, S. H.
Masjedi, M.
Sabetian, G.
Tabatabaei, H. R.
Akbarzadeh, A.
Saigal, S.
Pakhare, A.
Joshi, R.
Pattnaik, S. K.
Ray, B.
Rousseau, A. F.
Michel, L.
Bawin, M.
Cavalier, E.
Reginster, J. Y.
Damas, P.
Bruyere, O.
Zhou, J. C.
Cauwenberghs, H.
De Backer, A.
Neels, H.
Deblier, I.
Berghmans, J.
Himpe, D.
Barea-Mendoza, J. A.
Portillo, I. Prieto
Fernández, M. Valiente
Gigorro, R. Garcia
Vela, J. L. Perez
Mateos, H. Marín
Alves, S. Chacón
Varas, G. Morales
Rodriguez-Biendicho, A.
Carreño, E. Renes
González, J. C. Montejo
Yang, J. S.
Chiang, C. H.
Hung, W. T.
Huang, W. C.
Cheng, C. C.
Lin, K. C.
Lin, S. C.
Chiou, K. R.
Wann, S. R.
Lin, K. L.
Kang, P. L.
Mar, G. Y.
Liu, C. P.
Zhou, J. C.
Choi, Y. J.
Yoon, S. Z.
Gordillo-Brenes, A.
Fernandez-Zamora, M. D.
Perez-Borrero, L.
Arias-Verdu, M. D.
Aguilar-Alonso, E.
Herruzo-Aviles, A.
Garcia-Delgado, M.
Hinojosa-Perez, R.
Curiel-Balsera, E.
Rivera-Fernandez, R.
Lesmes, S. P. Gómez
Rosario, L. E. De la Cruz
Hernández, A. Ansotegui
Herrera, A. N. García
Sanz, E. Regidor
Sánchez, M. J. Gómez
Hualde, J. Barado
Pascual, O. Agudo
León, J. P. Tirapu
Irazabal, J. M. Guergue
Pérez, A. González
Fernández, P. Alvarez
Amor, L. Lopéz
Albaiceta, G. Muñiz
Lesmes, S. P. Gómez
Rosario, L. E. De la Cruz
Hernández, A. Ansotegui
Sanz, E. Regidor
Sánchez, M. J. Gómez
Calvo, S. Aldunate
Herrera, A. N. García
Hualde, J. Barado
Pascual, O. Agudo
León, J. P. Tirapu
Corona, A.
Ruffini, C.
Spazzadeschi, A.
Marrazzo, F.
Gandola, A.
Sciurti, R.
Savi, C.
Catena, E.
Ke, M. W.
Cheng, C. C.
Huang, W. C.
Chiang, C. H.
Hung, W. T.
Lin, K. C.
Lin, S. C.
Wann, S. R.
Chiou, K. R.
Tseng, C. J.
Kang, P. L.
Mar, G. Y.
Liu, C. P.
Bertini, P.
De Sanctis, F.
Guarracino, F.
Bertini, P.
Baldassarri, R.
Guarracino, F.
Buitinck, S. H.
van der Voort, P. H. J.
Oto, J.
Nakataki, E.
Tsunano, Y.
Izawa, M.
Tane, N.
Onodera, M.
Nishimura, M.
Ghosh, S.
Gupta, A.
De Gasperi, A.
Mazza, E.
Limuti, R.
Prosperi, M.
Bissenova, N.
Yergaliyeva, A.
Talan, L.
Yılmaz, G.
Güven, G.
Yoruk, F.
Altıntas, N. D.
Mukherjee, D. N.
Agarwal, L. K.
Mandal, K.
Palomar, M.
Balsera, B.
Vallverdu, M.
Martinez, M.
Garcia, M.
Castellana, D.
Lopez, R.
Barcenilla, F.
Kaminsky, G. E.
Carreño, R.
Escribá, A.
Fuentes, M.
Gálvez, V.
Del Olmo, R.
Nieto, B.
Vaquerizo, C.
Alvarez, J.
De la Torre, M. A.
Torres, E.
Bogossian, E.
Nouer, S. Aranha
Salgado, D. Ribeiro
Brugger, S. Carvalho
Jiménez, G. Jiménez
Torner, M. Miralbés
Vidal, M. Vallverdú
Garrido, B. Balsera
Casals, X. Nuvials
Gaite, F. Barcenilla
Cabello, J. Trujillano
Martínez, M. Palomar
Doganci, M.
Izdes, S.
Besevli, S. Guzeldag
Alkan, A.
Kayaaslan, B.
Ramírez, C. Sánchez
Balcázar, L. Caipe
Santana, M. Cabrera
Viera, M. A. Hernández
Escalada, S. Hípola
Vázquez, C. F. Lübbe
Penichet, S. M. Marrero
Campelo, F. Artiles
López, M. A. De La Cal
Santana, P. Saavedra
Santana, S. Ruíz
Repessé, X.
Artiguenave, M.
Paktoris-Papine, S.
Espinasse, F.
Dinh, A.
El Sayed, F.
Charron, C.
Géri, G.
Vieillard-Baron, A.
Marmanidou, K.
Oikonomou, M.
Nouris, C.
Dimitroulakis, K.
Soilemezi, E.
Matamis, D.
Ferré, A.
Guillot, M.
Teboul, J. L.
Lichtenstein, D.
Mézière, G.
Richard, C.
Monnet, X.
Pham, T.
Beduneau, G.
Schortgen, F.
Piquilloud, L.
Zogheib, E.
Jonas, M.
Grelon, F.
Runge, I.
Terzi, N.
Grangé, S.
Barberet, G.
Guitard, P. G.
Frat, J. P.
Constan, A.
Chrétien, J. M.
Mancebo, J.
Mercat, A.
Richard, J. C. M.
Brochard, L.
Prīdāne, S.
Sabeļņikovs, O.
Mojoli, F.
Orlando, A.
Bianchi, I.
Torriglia, F.
Bianzina, S.
Pozzi, M.
Iotti, G. A.
Braschi, A.
Beduneau, G.
Pham, T.
Schortgen, F.
Piquilloud, L.
Zogheib, E.
Jonas, M.
Grelon, F.
Runge, I.
Terzi, N.
Grangé, S.
Barberet, G.
Guitard, P. G.
Frat, J. P.
Constan, A.
Chrétien, J. M.
Mancebo, J.
Mercat, A.
Richard, J. C. M.
Brochard, L.
Kondili, E.
Psarologakis, C.
Kokkini, S.
Amargianitakis, V.
Babalis, D.
Chytas, A.
Chouvarda, I.
Vaporidi, K.
Georgopoulos, D.
Trapp, O.
Kalenka, A.
Mojoli, F.
Orlando, A.
Bianchi, I.
Torriglia, F.
Bianzina, S.
Pozzi, M.
Iotti, G. A.
Braschi, A.
Lozano, J. A. Benítez
Sánchez, P. Carmona
Francioni, J. E. Barrueco
Ferrón, F. Ruiz
Simón, J. M. Serrano
Spadaro, S.
Karbing, D. S.
Gioia, A.
Moro, F.
Corte, F. Dalla
Mauri, T.
Volta, C. A.
Rees, S. E.
Petrova, M. V.
Mohan, R.
Butrov, A. V.
Beeharry, S. D.
Vatsik, M. V.
Sakieva, F. I.
Gobert, F.
Yonis, H.
Tapponnier, R.
Fernandez, R.
Labaune, M. A.
Burle, J. F.
Barbier, J.
Vincent, B.
Cleyet, M.
Richard, J. C.
Guérin, C.
Shinotsuka, C. Righy
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Törnblom, S.
Nisula, S.
Vaara, S.
Poukkanen, M.
Andersson, S.
Pettilä, V.
Pesonen, E.
Xie, Z.
Liao, X.
Kang, Y.
Zhang, J.
Kubota, K.
Egi, M.
Mizobuchi, S.
Hegazy, S.
El-Keraie, A.
El Sayed, E.
El Hamid, M. Abd
Rodrigues, N. J.
Pereira, M.
Godinho, I.
Gameiro, J.
Neves, M.
Gouveia, J.
e Silva, Z. Costa
Lopes, J. A.
Mckinlay, J.
Kostalas, M.
Kooner, G.
Dudas, G.
Horton, A.
Kerr, C.
Karanjia, N.
Creagh-Brown, B.
Forni, L.
Yamazaki, A.
Ganuza, M. Sanz
Molina, J. A. Martinez
Martinez, F. Hidalgo
Freile, M. T. Chiquito
Fernandez, N. Garcia
Travieso, P. Medrano
Bandert, A.
Frithiof, R.
Lipcsey, M.
Smekal, D.
Schlaepfer, P.
Durovray, J. D.
Plouhinec, V.
Chiappa, C.
Bellomo, R.
Schneider, A. G.
Mitchell, S.
Durrant, J.
Street, H.
Dunthorne, E.
Shears, J.
Caballero, C. Hernandez
Hutchison, R.
Schwarze, S.
Ghabina, S.
Thompson, E.
Prowle, J. R.
Kirwan, C. J.
Gonzalez, C. A.
Pinto, J. L.
Orozco, V.
Patiño, J. A.
Garcia, P. K.
Contreras, K. M.
Rodriguez, P.
Echeverri, J. E.
GETGAG Working Group
JSEPTIC (Japanese Society of Education for Physicians and Trainees in Intensive Care) Clinical Trial Group
CAPCRI Study
for the ReVA Research Network and the PROVE Network Investigators
from the FROG ICU Investigators
The WIND study group
Plug Working Group
GETGAG/SEMICYUC
AKI Research Group
St George’s University of London
IPREA Study Group
FINNRESUSCI Study Group
PICS- HCPA: Programa Intrahospitalar de Combate à Sepse do Hospital de Clínicas de Porto Alegre
ENVIN-HELICS Study Group
ARIAM registry of adult cardiac surgery
The Rapid Diagnosis of Infections in the Critically Ill Team
Tokyo Womens Medical University
PLUG working group
PLUG Working Group
On behalf of Okayama Research Investigation Organizing Network (ORION)investigators
PS-ICU Group
Japan Septic Disseminated Intravascular Coagulation (JSEPTIC DIC) study group
Student Research Committee - Shiraz University of Medical Sciences
ARIAM-ANDALUCIA
The WIND study group
PLUG Working Group
The WIND study group
PLUG Working Group
Plug working group
Pokaż więcej
Źródło :
Intensive Care Medicine Experimental. September 2016 4(1):405-607
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Trace elements found in the fuel and in-furnace fine particles collected from 80MW BFB combusting solid recovered fuel
Autorzy :
Vainikka, P.
Pokaż więcej
Źródło :
In Impacts of Fuel Quality on Power Production and Environment, Fuel Processing Technology January 2013 105:202-211
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Phase II trial of PTK787/ZK 222584 (vatalanib) administered orally once-daily or in two divided daily doses as second-line monotherapy in relapsed or progressing patients with stage IIIB/IV non-small-cell lung cancer (NSCLC)
Autorzy :
Gauler, T.C.
Pokaż więcej
Źródło :
In Annals of Oncology March 2012 23(3):678-687
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies