Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Tretter, Laszlo"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Cyclophilin D‐dependent mitochondrial permeability transition amplifies inflammatory reprogramming in endotoxemia.
Autorzy :
Veres, Balazs
Eros, Krisztian
Antus, Csenge
Kalman, Nikoletta
Fonai, Fruzsina
Jakus, Peter Balazs
Boros, Eva
Hegedus, Zoltan
Nagy, Istvan
Tretter, Laszlo
Gallyas, Ferenc
Sumegi, Balazs
Pokaż więcej
Temat :
LIPOPOLYSACCHARIDES
SEPTIC shock
PEPTIDYLPROLYL isomerase
ENDOTOXEMIA
PERMEABILITY
MITOCHONDRIAL DNA
SEPSIS
Źródło :
FEBS Open Bio; Mar2021, Vol. 11 Issue 3, p684-704, 21p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Mitochondrial respiratory states and rates
Autorzy :
Gnaiger, Erich
Aasander Frostner, Eleonor
Abdul Karim, Norwahidah
Abumrad, Nada A
Acuna-Castroviejo, Dario
Adiele, Reginald C
Ahn, Bumsoo
Ali, Sameh S
Alton, Lesley
Alves, Marco G
Amati, Francesca
Amoedo, Nivea Dias
Andreadou, Ioanna
Arago, Marc
Aral, Cenk
Arandarcikaite, Odeta
Armand, Anne-Sophie
Arnould, Thierry
Avram, Vlad Florian
Bailey, Damian M
Bajpeyi, Sudip
Bajzikova, Martina
Bakker, Barbara M
Barlow, Jonathan
Bastos Sant'Anna Silva, Ana Carolina
Batterson, Philip
Battino, Maurizio
Bazil, Jason
Beard, Daniel A
Bednarczyk, Piotr
Bello, Fiona
Ben-Shachar, Dorit
Bergdahl, Andreas
Berge, Rolf K
Bergmeister, Lisa
Bernardi, Paolo
Berridge, Michael V
Bettinazzi, Stefano
Bishop, David
Blier, Pierre U
Blindheim, Dan Filip
Boardman, Neoma T
Boetker, Hans Erik
Borchard, Sabine
Boros, Mihaly
Borsheim, Elisabet
Borutaite, Vilma
Botella, Javier
Bouillaud, Frederic
Bouitbir, Jamal
Boushel, Robert C
Bovard, Josh
Breton, Sophie
Brown, David A
Brown, Guy C
Brown, Robert A
Brozinick, Joseph T
Buettner, Garry R
Burtscher, Johannes
Calabria, Elisa
Calbet, Jose A
Calzia, Enrico
Cannon, Daniel T
Cano Sanchez, Maria
Canto Alvarez, Carlos
Cardoso, Luiza Helena Daltro
Carvalho, Eugenia
Casado Pinna, Marta
Cassar, Samantha
Cassina, Adriana M
Castelo, Maria P
Gonzalez-Franquesa, A
Cavalcanti-de-Albuquerque, Joao Paulo
Cervinkova, Zuzana
Chabi, Beatrice
Chakrabarti, Lisa
Chakrabarti, Sasanka
Chaurasia, Bhagirath
Chen, Qi
Chicco, Adam J
Chinopoulos, Christos
Chowdhury, Subir K
Cizmarova, Beata
Clementi, Emilio
Coen, Paul M
Cohen, Bruce H
Coker, Robert H
Collin, Anne
Crisostomo, Luis
Dahdah, Norma
Dalgaard, Louise T
Dambrova, Maija
Danhelovska, Tereza
Darveau, Charles A
Das, Anibh M
Dash, Ranjan K
Davidova, Eliska
Davis, Michael S
De Goede, Paul
De Palma, Clara
Dembinska-Kiec, Aldona
Detraux, Damien
Devaux, Yvan
Di Marcello, Marco
Dias, Tania R
Distefano, Giovanna
Doermann, Niklas
Doerrier, Carolina
Dong, Lan-Feng
Donnelly, Chris
Drahota, Zdenek
Duarte, Filipe Valente
Dubouchaud, Herve
Duchen, Michael R
Dumas, Jean-Francois
Durham, William J
Dymkowska, Dorota
Dyrstad, Sissel E
Dyson, Alex
Dzialowski, Edward M
Eaton, Simon
Ehinger, Johannes
Elmer, Eskil
Endlicher, Rene
Engin, Ayse B
Escames, Germaine
Ezrova, Zuzana
Falk, Marni Joy
Fell, David A
Ferdinandy, Peter
Ferko, Miroslav
Ferreira, Julio Cesar Batista
Ferreira, Rita
Ferri, Alessandra
Fessel, Joshua P
Filipovska, Aleksandra
Fisar, Zdenek
Fischer, Christine
Fischer, Michael
Fisher, Gordon
Fisher, Joshua J
Ford, Ellen
Fornaro, Mara
Galina, Antonio
Galkin, Alexander
Gallee, Leon
Galli, Gina L
Gama Perez, Pau
Gan, Zhenji
Ganetzky, Rebecca
Garcia-Rivas, Gerardo
Garcia-Roves, Pablo Miguel
Garcia-Souza, Luiz Felipe
Garipi, Enis
Garlid, Keith D
Garrabou, Gloria
Garten, Antje
Gastaldelli, Amalia
Gayen, Jiaur
Genders, Amanda J
Genova, Maria Luisa
Giovarelli, Matteo
Goncalo Teixeira da Silva, Rui
Goncalves, Debora Farina
Gonzalez-Armenta, Jenny L
Gonzalez-Freire, Marta
Gonzalo, Hugo
Goodpaster, Bret H
Gorr, Thomas A
Gourlay, Campbell W
Granata, Cesare
Grefte, Sander
Guarch, Meritxell Espino
Gueguen, Naig
Gumeni, Sentiljana
Haas, Clarissa B
Haavik, Jan
Haendeler, Judith
Haider, Markus
Hamann, Andrea
Han, Jin
Han, Woo Hyun
Hancock, Chad R
Hand, Steven C
Handl, Jiri
Hargreaves, Ian P
Harper, Mary Ellen
Harrison, David K
Hassan, Hazirah
Hausenloy, Derek J
Heales, Simon JR
Heiestad, Christina
Hellgren, Kim T
Hepple, Russell T
Hernansanz-Agustin, Pablo
Hewakapuge, Sudinna
Hickey, Anthony J
Ho, Dieu Hien
Hoehn, Kyle L
Hoel, Frederik
Holland, Olivia J
Holloway, Graham P
Hoppel, Charles L
Hoppel, Florian
Houstek, Josef
Huete-Ortega, Maria
Hyrossova, Petra
Iglesias-Gonzalez, Javier
Irving, Brian A
Isola, Raffaella
Iyer, Shilpa
Jackson, Christophe B
Jadiya, Pooja
Jana, Prado Fabian
Jang, David H
Jang, Young C
Janowska, Joanna
Jansen, Kirsten
Jansen-Duerr, Pidder
Jansone, Baiba
Jarmuszkiewicz, Wieslawa
Jaskiewicz, Anna
Jedlicka, Jan
Jespersen, Nichlas R
Jha, Rajan K
Jurczak, Michael J
Jurk, Diana
Kaambre, Tuuli
Kaczor, Jan J
Kainulainen, Heikki
Kampa, Rafal Pawel
Kandel, Sunil M
Kane, Daniel A
Kapferer, Werner
Kappler, Lisa
Karabatsiakis, Alexander
Karkucinska-Wieckowska, Agnieszka
Kaur, Sarbjot
Keijer, Jaap
Keller, Markus A
Keppner, Gloria
Khamoui, Andy V
Kidere, Dita
Kilbaugh, Todd
Kim, Hyoung Kyu
Kim, Julian KS
Klepinin, Aleksandr
Klepinina, Lyudmila
Klingenspor, Martin
Klocker, Helmut
Komlódi, Timea
Koopman, Werner JH
Kopitar-Jerala, Natasa
Kowaltowski, Alicia J
Kozlov, Andrey V
Krajcova, Adela
Krako Jakovljevic, Nina
Kristal, Bruce S
Krycer, Jamer R
Kuang, Jujiao
Kucera, Otto
Kuka, Janis
Kwak, Hyo Bum
Kwast, Kurt
Laasmaa, Martin
Labieniec-Watala, Magdalena
Lai, Nicola
Land, John M
Lane, Nick
Laner, Verena
Lanza, Ian R
Larsen, Terje S
Lavery, Gareth G
Lazou, Antigone
Lee, Hong Kyu
Leeuwenburgh, Christiaan
Lehti, Maarit
Lemieux, Helene
Lenaz, Giorgio
Lerfall, Jorgen
Li, Pingan A
Li Puma, Lance
Liepins, Edgars
Lionett, Sofie
Liu, Jiankang
Lopez, Luis C
Lucchinetti, Eliana
Ma, Tao
Macedo, Maria P
Maciej, Sarah
MacMillan-Crow, Lee Ann
Majtnerova, Pavlina
Makarova, Elina
Makrecka-Kuka, Marina
Malik, Afshan N
Markova, Michaela
Martin, Daniel S
Martins, Ana Dias
Martins, Joao D
Maseko, Tumisang Edward
Maull, Felicia
Mazat, Jean Pierre
McKenna, Helen T
McKenzie, Matthew
Menze, Michael A
Merz, Tamara
Meszaros, Andras T
Methner, Axel
Michalak, Slawomir
Moellering, Douglas R
Moisoi, Nicoleta
Molina, Anthony JA
Montaigne, David
Moore, Anthony L
Moreau, Kerrie
Moreira, Bruno P
Moreno-Sanchez, Rafael
Mracek, Tomas
Muccini, Anna Maria
Muntane, Jordi
Muntean, Danina M
Murray, Andrew J
Musiol, Eva
Nabben, Miranda
Nair, K Sreekumaran
Nehlin, Jan O
Nemec, Michal
Neufer, P Darrell
Neuzil, Jiri
Neviere, Remi
Newsom, Sean A.
Nozickova, Katerina
O'Brien, Katie A
O'Gorman, Donal
Olgar, Yusuf
Oliveira, Ben
Oliveira, Marcus F
Oliveira, Marcos Tulio
Oliveira, Pedro F
Oliveira, Paulo J
Orynbayeva, Zulfiya
Osiewacz, Heinz D
Pak, Youngmi K
Pallotta, Maria L
Palmeira, Carlos M
Parajuli, Nirmala
Passos, Joao F
Passrugger, Manuela
Patel, Hemal H
Pavlova, Nadia
Pecina, Petr
Pedersen, Tina M
Pereira da Silva Grilo da Silva, Filomena
Perez Valencia, Juan A
Perks, Kara L
Pesta, Dominik
Petit, Patrice X
Pettersen, Ina Katrine Nitschke
Pichaud, Nicolas
Pichler, Irene
Piel, Sarah
Pietka, Terri A
Pino, Maria F
Pirkmajer, Sergej
Plangger, Mario
Porter, Craig
Porter, Richard K
Procaccio, Vincent
Prochownik, Edward V
Prola, Alexandre
Pulinilkunnil, Thomas
Puskarich, Michael A
Puurand, Marju
Radenkovic, Filip
Ramzan, Rabia
Rattan, Suresh IS
Reboredo, Patricia
Renner-Sattler, Kathrin
Rial, Eduardo
Robinson, Matthew M
Roden, Michael
Rodriguez, Enrique
Rodriguez-Enriquez, Sara
Roesland, Gro Vatne
Rohlena, Jakub
Rolo, Anabela Pinto
Ropelle, Eduardo R
Rossignol, Rodrigue
Rossiter, Harry B
Rubelj, Ivica
Rybacka-Mossakowska, Joanna
Saada, Ann
Safaei, Zahra
Sarlak, S
Salin, Karine
Salvadego, Desy
Sandi, Carmen
Saner, Nicholas
Sanz, Alberto
Sazanov, Leonid A
Scatena, Roberto
Schartner, Melanie
Scheibye-Knudsen, Morten
Schilling, Jan M
Schlattner, Uwe
Schoenfeld, Peter
Schots, Pauke C
Schulz, Rainer
Schwarzer, Christoph
Scott, Graham R
Selman, Colin
Shabalina, Irina G
Sharma, Pushpa
Sharma, Vipin
Shevchuk, Igor
Shirazi, Reza
Shiroma, Jonathan G
Siewiera, Karolina
Silber, Ariel M
Silva, Ana Maria
Sims, Carrie A
Singer, Dominique
Singh, Brijesh Kumar
Skolik, Robert A
Smenes, Benedikte Therese
Smith, James
Soares, Félix Alexandre Antunes
Sobotka, Ondrej
Sokolova, Inna
Sonkar, Vijay K
Sowton, Alice P
Sparagna, Genevieve C
Sparks, Lauren M
Spinazzi, Marco
Stankova, Pavla
Starr, Jonathan
Stary, Creed
Stelfa, Gundega
Stepto, Nigel K
Stiban, Johnny
Stier, Antoine
Stocker, Roland
Storder, Julie
Sumbalova, Zuzana
Suomalainen, Wartiovaara Anu
Suravajhala, Prashanth
Svalbe, Baiba
Swerdlow, Russel H
Swiniuch, Daria
Szabo, Ildiko
Szewczyk, Adam
Szibor, Marten
Tanaka, Masashi
Tandler, Bernard
Tarnopolsky, Mark A
Tausan, Daniel
Tavernarakis, Nektarios
Tepp, Kersti
Thakkar, Himani
Thapa, Maheshwo
Thyfault, John P
Tomar, Dhanendra
Ton, Riccardo
Torp, May-Kristin
Towheed, Atif
Tretter, Laszlo
Trewin, Adam J
Trifunovic, Aleksandra
Trivigno, Catherine
Tronstad, Karl Johan
Trougakos, Ioannis P
Truu, Laura
Tuncay, Erkan
Turan, Belma
Tyrrell, Daniel J
Urban, Tomas
Valentine, Joseph Marco
Van Bergen, Nicole J
Van Hove, Johan
Varricchio, Frederick
Vella, Joanna
Vendelin, Marko
Vercesi, Anibal E
Victor, Victor Manuel
Vieira Ligo Teixeira, Camila
Vidimce, Josif
Viel, Christian
Vieyra, Adalberto
Vilks, Karlis
Villena, Joseph A
Vincent, Vinnyfred
Vinogradov, Andrey D
Viscomi, Carlo
Vitorino, Rui Miguel Pinheiro
Vogt, Sebastian
Volani, Chiara
Volska, Kristine
Votion, Dominique-Marie
Vujacic-Mirski, Ksenija
Wagner, Brett A
Ward, Marie Louise
Warnsmann, Verena
Wasserman, David H
Watala, Cezary
Wei, Yau-Huei
Whitfield, Jamie
Wickert, Anika
Wieckowski, Mariusz R
Wiesner, Rudolf J
Williams, Caroline M
Winwood-Smith, Hugh
Wohlgemuth, Stephanie E
Wohlwend, Martin
Wolff, Jonci Nikolai
Wrutniak-Cabello, Chantal
Wuest, Rob C I
Yokota, Takashi
Zablocki, Krzysztof
Zanon, Alessandra
Zanou, Nadege
Zaugg, Kathrin
Zaugg, Michael
Zdrazilova, Lucie
Zhang, Yong
Zhang, Yi Zhu
Zikova, Alena
Zischka, Hans
Zorzano, Antonio
Zvejniece, Liga
Lagarrigue, Sylviane
Munro, Daniel
Pereira, Susana
Laranjinha, Joäo
Almeida, Angeles
Diederich, M
Hecker, M
Jusic, A
Prigione, A
Sommer, N
Weissig, V
Abdel-Rahman, EA
Sova, M
Amorim, R
Beleza, J
Bravo-Sagua, R
Celen, MC
Coxito, P
Crispim, M
Dias, C
Evinova, A
Fuertes Agudo, M
Gao, Y
Garcia, G
Goikoetxea Usandizaga, N
Grilo, L
Minuzzi, LM
Hachmo, Y
Hajrulahovic, A
Hatokova, Z
Henrique, A
Holzner, L
Kimoloi, S
Ledo, AM
Machado, IF
Magalhaes, J
Magri, A
Nunes, S
Oliveira, J
Pinho, SA
Preguica, I
Reano, S
Rodrigues, AS
Santos, D
Sardao, V
Stevanovic, J
Teodoro, J
Van der Ende, M
Zujovic, T
Djafarzadeh, S
Schneider Gasser, EM
Jaspers, RT
Arias-Reyes, C
Bairam, A
Laouafa, S
Marcouiller, F
Soliz, J
Glatz, J
Antunes, D
Bach de Courtade, SM
Bardal, T
Di Paola, FJ
Fulton, M
Grams, B
Joseph, V
Kwon, OS
Liang, L
Mila Guasch, M
Moore, C
Norman, J
O'Brien, K
Olsen, RE
Paez, H
Rees, BB
Roshanravan, B
Scaife, P
Sendon, PM
Vlachaki Walker, J
Crossland, H
Jones, JG
Bento, G
Perales, JC
Aragones Lopez, J
Pokaż więcej
Temat :
mitochondrial respiratory control
coupling control
mitochondrial preparations
protonmotive force
uncoupling
oxidative phosphorylation
efficiency
electron transfer
proton leak
residual oxygen consumption
normalization
flow
flux
oxygen
Tytuł :
Mitochondrial respiratory states and rates
Autorzy :
Gnaiger, Erich
Aasander Frostner, Eleonor
Abdul Karim, Norwahidah
Abumrad, Nada A
Acuna-Castroviejo, Dario
Adiele, Reginald C
Ahn, Bumsoo
Ali, Sameh S
Alton, Lesley
Alves, Marco G
Amati, Francesca
Amoedo, Nivea Dias
Andreadou, Ioanna
Arago, Marc
Aragones, Julian
Aral, Cenk
Arandarcikaite, Odeta
Armand, Anne-Sophie
Arnould, Thierry
Avram, Vlad Florian
Bailey, Damian M
Bajpeyi, Sudip
Bajzikova, Martina
Bakker, Barbara M
Barlow, Jonathan
Bastos Sant'Anna Silva, Ana Carolina
Batterson, Philip
Battino, Maurizio
Bazil, Jason
Beard, Daniel A
Bednarczyk, Piotr
Bello, Fiona
Ben-Shachar, Dorit
Bergdahl, Andreas
Berge, Rolf K
Bergmeister, Lisa
Bernardi, Paolo
Berridge, Michael V
Bettinazzi, Stefano
Bishop, David
Blier, Pierre U
Blindheim, Dan Filip
Boardman, Neoma T
Boetker, Hans Erik
Borchard, Sabine
Boros, Mihaly
Borsheim, Elisabet
Borutaite, Vilma
Botella, Javier
Bouillaud, Frederic
Bouitbir, Jamal
Boushel, Robert C
Bovard, Josh
Breton, Sophie
Brown, David A
Brown, Guy C
Brown, Robert A
Brozinick, Joseph T
Buettner, Garry R
Burtscher, Johannes
Calabria, Elisa
Calbet, Jose A
Calzia, Enrico
Cannon, Daniel T
Cano Sanchez, Maria
Canto Alvarez, Carlos
Cardoso, Luiza Helena Daltro
Carvalho, Eugenia
Casado Pinna, Marta
Cassar, Samantha
Cassina, Adriana M
Castelo, Maria P
Castro, Laura
Cavalcanti-de-Albuquerque, Joao Paulo
Cervinkova, Zuzana
Chabi, Beatrice
Chakrabarti, Lisa
Chakrabarti, Sasanka
Chaurasia, Bhagirath
Chen, Qi
Chicco, Adam J
Chinopoulos, Christos
Chowdhury, Subir K
Cizmarova, Beata
Clementi, Emilio
Coen, Paul M
Cohen, Bruce H
Coker, Robert H
Collin, Anne
Crisostomo, Luis
Dahdah, Norma
Dalgaard, Louise T
Dambrova, Maija
Danhelovska, Tereza
Darveau, Charles A
Das, Anibh M
Dash, Ranjan K
Davidova, Eliska
Davis, Michael S
De Goede, Paul
De Palma, Clara
Dembinska-Kiec, Aldona
Detraux, Damien
Devaux, Yvan
Di Marcello, Marco
Dias, Tania R
Distefano, Giovanna
Doermann, Niklas
Doerrier, Carolina
Dong, Lan-Feng
Donnelly, Chris
Drahota, Zdenek
Duarte, Filipe Valente
Dubouchaud, Herve
Duchen, Michael R
Dumas, Jean-Francois
Durham, William J
Dymkowska, Dorota
Dyrstad, Sissel E
Dyson, Alex
Dzialowski, Edward M
Eaton, Simon
Ehinger, Johannes
Elmer, Eskil
Endlicher, Rene
Engin, Ayse B
Escames, Germaine
Ezrova, Zuzana
Falk, Marni Joy
Fell, David A
Ferdinandy, Peter
Ferko, Miroslav
Ferreira, Julio Cesar Batista
Ferreira, Rita
Ferri, Alessandra
Fessel, Joshua P
Filipovska, Aleksandra
Fisar, Zdenek
Fischer, Christine
Fischer, Michael
Fisher, Gordon
Fisher, Joshua J
Ford, Ellen
Fornaro, Mara
Galina, Antonio
Galkin, Alexander
Gallee, Leon
Galli, Gina L
Gama Perez, Pau
Gan, Zhenji
Ganetzky, Rebecca
Garcia-Rivas, Gerardo
Garcia-Roves, Pablo Miguel
Garcia-Souza, Luiz Felipe
Garipi, Enis
Garlid, Keith D
Garrabou, Gloria
Garten, Antje
Gastaldelli, Amalia
Gayen, Jiaur
Genders, Amanda J
Genova, Maria Luisa
Giovarelli, Matteo
Goncalo Teixeira da Silva, Rui
Goncalves, Debora Farina
Gonzalez-Armenta, Jenny L
Gonzalez-Freire, Marta
Gonzalo, Hugo
Goodpaster, Bret H
Gorr, Thomas A
Gourlay, Campbell W
Granata, Cesare
Grefte, Sander
Guarch, Meritxell Espino
Gueguen, Naig
Gumeni, Sentiljana
Haas, Clarissa B
Haavik, Jan
Haendeler, Judith
Haider, Markus
Hamann, Andrea
Han, Jin
Han, Woo Hyun
Hancock, Chad R
Hand, Steven C
Handl, Jiri
Hargreaves, Ian P
Harper, Mary Ellen
Harrison, David K
Hassan, Hazirah
Hausenloy, Derek J
Heales, Simon JR
Heiestad, Christina
Hellgren, Kim T
Hepple, Russell T
Hernansanz-Agustin, Pablo
Hewakapuge, Sudinna
Hickey, Anthony J
Ho, Dieu Hien
Hoehn, Kyle L
Hoel, Frederik
Holland, Olivia J
Holloway, Graham P
Hoppel, Charles L
Hoppel, Florian
Houstek, Josef
Huete-Ortega, Maria
Hyrossova, Petra
Iglesias-Gonzalez, Javier
Irving, Brian A
Isola, Raffaella
Iyer, Shilpa
Jackson, Christophe B
Jadiya, Pooja
Jana, Prado Fabian
Jang, David H
Jang, Young C
Janowska, Joanna
Jansen, Kirsten
Jansen-Duerr, Pidder
Jansone, Baiba
Jarmuszkiewicz, Wieslawa
Jaskiewicz, Anna
Jedlicka, Jan
Jespersen, Nichlas R
Jha, Rajan K
Jurczak, Michael J
Jurk, Diana
Kaambre, Tuuli
Kaczor, Jan J
Kainulainen, Heikki
Kampa, Rafal Pawel
Kandel, Sunil M
Kane, Daniel A
Kapferer, Werner
Kappler, Lisa
Karabatsiakis, Alexander
Karkucinska-Wieckowska, Agnieszka
Kaur, Sarbjot
Keijer, Jaap
Keller, Markus A
Keppner, Gloria
Khamoui, Andy V
Kidere, Dita
Kilbaugh, Todd
Kim, Hyoung Kyu
Kim, Julian KS
Klepinin, Aleksandr
Klepinina, Lyudmila
Klingenspor, Martin
Klocker, Helmut
Komlodi, Timea
Koopman, Werner JH
Kopitar-Jerala, Natasa
Kowaltowski, Alicia J
Kozlov, Andrey V
Krajcova, Adela
Krako Jakovljevic, Nina
Kristal, Bruce S
Krycer, Jamer R
Kuang, Jujiao
Kucera, Otto
Kuka, Janis
Kwak, Hyo Bum
Kwast, Kurt
Laasmaa, Martin
Labieniec-Watala, Magdalena
Lai, Nicola
Land, John M
Lane, Nick
Laner, Verena
Lanza, Ian R
Larsen, Terje S
Lavery, Gareth G
Lazou, Antigone
Lee, Hong Kyu
Leeuwenburgh, Christiaan
Lehti, Maarit
Lemieux, Helene
Lenaz, Giorgio
Lerfall, Jorgen
Li, Pingan A
Li Puma, Lance
Liepins, Edgars
Lionett, Sofie
Liu, Jiankang
Lopez, Luis C
Lucchinetti, Eliana
Ma, Tao
Macedo, Maria P
Maciej, Sarah
MacMillan-Crow, Lee Ann
Majtnerova, Pavlina
Makarova, Elina
Makrecka-Kuka, Marina
Malik, Afshan N
Markova, Michaela
Martin, Daniel S
Martins, Ana Dias
Martins, Joao D
Maseko, Tumisang Edward
Maull, Felicia
Mazat, Jean Pierre
McKenna, Helen T
McKenzie, Matthew
Menze, Michael A
Merz, Tamara
Meszaros, Andras T
Methner, Axel
Michalak, Slawomir
Moellering, Douglas R
Moisoi, Nicoleta
Molina, Anthony JA
Montaigne, David
Moore, Anthony L
Moreau, Kerrie
Moreira, Bruno P
Moreno-Sanchez, Rafael
Mracek, Tomas
Muccini, Anna Maria
Muntane, Jordi
Muntean, Danina M
Murray, Andrew J
Musiol, Eva
Nabben, Miranda
Nair, K Sreekumaran
Nehlin, Jan O
Nemec, Michal
Neufer, P Darrell
Neuzil, Jiri
Neviere, Remi
Newsom, Sean
Nozickova, Katerina
O'Brien, Katie A
O'Gorman, Donal
Olgar, Yusuf
Oliveira, Ben
Oliveira, Marcus F
Oliveira, Marcos Tulio
Oliveira, Pedro F
Oliveira, Paulo J
Orynbayeva, Zulfiya
Osiewacz, Heinz D
Pak, Youngmi K
Pallotta, Maria L
Palmeira, Carlos M
Parajuli, Nirmala
Passos, Joao F
Passrugger, Manuela
Patel, Hemal H
Pavlova, Nadia
Pecina, Petr
Pedersen, Tina M
Pereira da Silva Grilo da Silva, Filomena
Perez Valencia, Juan A
Perks, Kara L
Pesta, Dominik
Petit, Patrice X
Pettersen, Ina Katrine Nitschke
Pichaud, Nicolas
Pichler, Irene
Piel, Sarah
Pietka, Terri A
Pino, Maria F
Pirkmajer, Sergej
Plangger, Mario
Porter, Craig
Porter, Richard K
Procaccio, Vincent
Prochownik, Edward V
Prola, Alexandre
Pulinilkunnil, Thomas
Puskarich, Michael A
Puurand, Marju
Radenkovic, Filip
Ramzan, Rabia
Rattan, Suresh IS
Reboredo, Patricia
Renner-Sattler, Kathrin
Rial, Eduardo
Robinson, Matthew M
Roden, Michael
Rodriguez, Enrique
Rodriguez-Enriquez, Sara
Roesland, Gro Vatne
Rohlena, Jakub
Rolo, Anabela Pinto
Ropelle, Eduardo R
Rossignol, Rodrigue
Rossiter, Harry B
Rubelj, Ivica
Rybacka-Mossakowska, Joanna
Saada, Ann
Safaei, Zahra
Saharnaz, Sarlak
Salin, Karine
Salvadego, Desy
Sandi, Carmen
Saner, Nicholas
Sanz, Alberto
Sazanov, Leonid A
Scatena, Roberto
Schartner, Melanie
Scheibye-Knudsen, Morten
Schilling, Jan M
Schlattner, Uwe
Schoenfeld, Peter
Schots, Pauke C
Schulz, Rainer
Schwarzer, Christoph
Scott, Graham R
Selman, Colin
Shabalina, Irina G
Sharma, Pushpa
Sharma, Vipin
Shevchuk, Igor
Shirazi, Reza
Shiroma, Jonathan G
Siewiera, Karolina
Silber, Ariel M
Silva, Ana Maria
Sims, Carrie A
Singer, Dominique
Singh, Brijesh Kumar
Skolik, Robert A
Smenes, Benedikte Therese
Smith, James
Soares, Félix Alexandre Antunes
Sobotka, Ondrej
Sokolova, Inna
Sonkar, Vijay K
Sowton, Alice P
Sparagna, Genevieve C
Sparks, Lauren M
Spinazzi, Marco
Stankova, Pavla
Starr, Jonathan
Stary, Creed
Stelfa, Gundega
Stepto, Nigel K
Stiban, Johnny
Stier, Antoine
Stocker, Roland
Storder, Julie
Sumbalova, Zuzana
Suomalainen, Wartiovaara Anu
Suravajhala, Prashanth
Svalbe, Baiba
Swerdlow, Russel H
Swiniuch, Daria
Szabo, Ildiko
Szewczyk, Adam
Szibor, Marten
Tanaka, Masashi
Tandler, Bernard
Tarnopolsky, Mark A
Tausan, Daniel
Tavernarakis, Nektarios
Tepp, Kersti
Thakkar, Himani
Thapa, Maheshwo
Thyfault, John P
Tomar, Dhanendra
Ton, Riccardo
Torp, May-Kristin
Towheed, Atif
Tretter, Laszlo
Trewin, Adam J
Trifunovic, Aleksandra
Trivigno, Catherine
Tronstad, Karl Johan
Trougakos, Ioannis P
Truu, Laura
Tuncay, Erkan
Turan, Belma
Tyrrell, Daniel J
Urban, Tomas
Valentine, Joseph Marco
Van Bergen, Nicole J
Van Hove, Johan
Varricchio, Frederick
Vella, Joanna
Vendelin, Marko
Vercesi, Anibal E
Victor, Victor Manuel
Vieira Ligo Teixeira, Camila
Vidimce, Josif
Viel, Christian
Vieyra, Adalberto
Vilks, Karlis
Villena, Joseph A
Vincent, Vinnyfred
Vinogradov, Andrey D
Viscomi, Carlo
Vitorino, Rui Miguel Pinheiro
Vogt, Sebastian
Volani, Chiara
Volska, Kristine
Votion, Dominique-Marie
Vujacic-Mirski, Ksenija
Wagner, Brett A
Ward, Marie Louise
Warnsmann, Verena
Wasserman, David H
Watala, Cezary
Wei, Yau-Huei
Whitfield, Jamie
Wickert, Anika
Wieckowski, Mariusz R
Wiesner, Rudolf J
Williams, Caroline M
Winwood-Smith, Hugh
Wohlgemuth, Stephanie E
Wohlwend, Martin
Wolff, Jonci Nikolai
Wrutniak-Cabello, Chantal
Wuest, Rob C I
Yokota, Takashi
Zablocki, Krzysztof
Zanon, Alessandra
Zanou, Nadege
Zaugg, Kathrin
Zaugg, Michael
Zdrazilova, Lucie
Zhang, Yong
Zhang, Yi Zhu
Zikova, Alena
Zischka, Hans
Zorzano, Antonio
Zvejniece, Liga
Pokaż więcej
Temat :
mitochondrial respiratory control
coupling control
mitochondrial preparations
protonmotive force
uncoupling
oxidative phosphorylation
efficiency
electron transfer
proton leak
residual oxygen consumption
normalization
flow
flux
oxygen
Tytuł :
Mitochondrial respiratory states and rates
Autorzy :
Gnaiger, Erich
Iglesias-Gonzalez, Javier
Aasander Frostner, Eleonor
Abdul Karim, Norwahidah
Abumrad, Nada A
Acuna-Castroviejo, Dario
Adiele, Reginald C
Ahn, Bumsoo
Alencar, MB
Ali, Sameh S
Alton, Lesley
Alves, Marco G
Amati, Francesca
Amoedo, Nivea Dias
Andreadou, Ioanna
Arago, Marc
Aral, Cenk
Arandarcikaite, Odeta
Armand, Anne-Sophie
Arnould, Thierry
Avram, Vlad Florian
Bailey, Damian M
Bajpeyi, Sudip
Bajzikova, Martina
Bakker, Barbara M
Barlow, Jonathan
Banni, A
Basma, A Yasseen
Bastos Sant'Anna Silva, Ana Carolina
Batterson, Philip
Battino, Maurizio
Bazil, Jason
Beard, Daniel A
Bednarczyk, Piotr
Bello, Fiona
Ben-Shachar, Dorit
Bergdahl, Andreas
Berge, Rolf K
Bergmeister, Lisa
Bernardi, Paolo
Berridge, Michael V
Bettinazzi, Stefano
Bishop, David
Blier, Pierre U
Blindheim, Dan Filip
Boardman, Neoma T
Boetker, Hans Erik
Borchard, Sabine
Boros, Mihaly
Borsheim, Elisabet
Borutaite, Vilma
Botella, Javier
Bouillaud, Frederic
Bouitbir, Jamal
Boushel, Robert C
Bovard, Josh
Breton, Sophie
Brown, David A
Brown, Guy C
Brown, Robert A
Brozinick, Joseph T
Buettner, Garry R
Burtscher, Johannes
Calabria, Elisa
Calbet, Jose A
Calzia, Enrico
Cannon, Daniel T
Cano Sanchez, Maria
Canto Alvarez, Carlos
Cardinale, D
Cardoso, Luiza Helena Daltro
Carvalho, Eugenia
Casado Pinna, Marta
Cassar, Samantha
Castelo, Maria P
Castro, Laura
Cavalcanti-de-Albuquerque, Joao Paulo
Cervinkova, Zuzana
Chabi, Beatrice
Chakrabarti, Lisa
Chakrabarti, Sasanka
Chaurasia, Bhagirath
Chen, Qi
Chicco, Adam J
Chinopoulos, Christos
Chowdhury, Subir K
Cizmarova, Beata
Clementi, Emilio
Coen, Paul M
Cohen, Bruce H
Coker, Robert H
Collin, Anne
Coughlan, MT
Crisostomo, Luis
Dahdah, Norma
Dalgaard, Louise T
Dambrova, Maija
Danhelovska, Tereza
Darveau, Charles A
Das, Anibh M
Dash, Ranjan K
Davidova, Eliska
Davis, Michael S
De Palma, Clara
Dela, F
Dembinska-Kiec, Aldona
Detraux, Damien
Devaux, Yvan
Di Marcello, Marco
Dias, Tania R
Distefano, Giovanna
Doermann, Niklas
Doerrier, Carolina
Dong, Lan-Feng
Donnelly, Chris
Drahota, Zdenek
Duarte, Filipe Valente
Dubouchaud, Herve
Duchen, Michael R
Dumas, Jean-Francois
Durham, William J
Dymkowska, Dorota
Dyrstad, Sissel E
Dyson, Alex
Dzialowski, Edward M
Eaton, Simon
Ehinger, Johannes
Elmer, Eskil
Endlicher, Rene
Engin, Ayse B
Escames, Germaine
Eslam, Samaha Elhanafy
Ezrova, Zuzana
Falk, Marni Joy
Fell, David A
Ferdinandy, Peter
Ferko, Miroslav
Ferreira, Julio Cesar Batista
Ferreira, Rita
Ferri, Alessandra
Festuccia, WT
Fessel, Joshua P
Filipovska, Aleksandra
Fisar, Zdenek
Fischer, Christine
Fischer, Michael
Fisher, Gordon
Fisher, Joshua J
Ford, Ellen
Fornaro, Mara
Galina, Antonio
Galkin, Alexander
Gallee, Leon
Galli, Gina L
Gama Perez, Pau
Gan, Zhenji
Ganetzky, Rebecca
Garcia-Rivas, Gerardo
Garcia-Roves, Pablo Miguel
Garcia-Souza, Luiz Felipe
Garlid, Keith D
Garrabou, Gloria
Garten, Antje
Gastaldelli, Amalia
Gayen, Jiaur
Genders, Amanda J
Genova, Maria Luisa
Giovarelli, Matteo
Goncalo Teixeira da Silva, Rui
Goncalves, Debora Farina
Gonzalez-Armenta, Jenny L
>Gonzalez-Francesqua, A
Gonzalez-Freire, Marta
Gonzalo, Hugo
Goodpaster, Bret H
Gorr, Thomas A
Gourlay, Campbell W
Granata, Cesare
Grefte, Sander
Guarch, Meritxell Espino
Gueguen, Naig
Gumeni, Sentiljana
Haas, Clarissa B
Haavik, Jan
Haendeler, Judith
Haider, Markus
Hamann, Andrea
Han, Jin
Han, Woo Hyun
Hancock, Chad R
Hand, Steven C
Handl, Jiri
Hargreaves, Ian P
Harper, Mary Ellen
Harrison, David K
Hassan, Hazirah
Hausenloy, Derek J
Heales, Simon JR
Heiestad, Christina
Hellgren, Kim T
Hepple, Russell T
Hernansanz-Agustin, Pablo
Hewakapuge, Sudinna
Hickey, Anthony J
Ho, Dieu Hien
Hoehn, Kyle L
Hoel, Frederik
Holland, Olivia J
Holloway, Graham P
Hoppel, Charles L
Hoppeler, H
Hoppel, Florian
Houstek, Josef
Huete-Ortega, Maria
Hyrossova, Petra
Irving, Brian A
Isola, Raffaella
Iyer, Shilpa
Jackson, Christophe B
Jadiya, Pooja
Jana, Prado Fabian
Jandeleit-Dahm, K
Jang, David H
Jang, Young C
Janowska, Joanna
Jansen, Kirsten
Jansen-Duerr, Pidder
Jansone, Baiba
Jarmuszkiewicz, Wieslawa
Jaskiewicz, Anna
Jedlicka, Jan
Jespersen, Nichlas R
Jha, Rajan K
Jurczak, Michael J
Jurk, Diana
Kaambre, Tuuli
Kaczor, Jan J
Kainulainen, Heikki
Kampa, Rafal Pawel
Kandel, Sunil M
Kane, Daniel A
Kapferer, Werner
Kappler, Lisa
Karabatsiakis, Alexander
Karkucinska-Wieckowska, Agnieszka
Kaur, Sarbjot
Keijer, Jaap
Keller, Markus A
Keppner, Gloria
Khamoui, Andy V
Kidere, Dita
Kilbaugh, Todd
Kim, Hyoung Kyu
Kim, Julian KS
Klepinin, Aleksandr
Klepinina, Lyudmila
Klingenspor, Martin
Klocker, Helmut
Komlódi, Timea
Kolasa, Iris
Koopman, Werner JH
Kopitar-Jerala, Natasa
Kowaltowski, Alicia J
Kozlov, Andrey V
Krajcova, Adela
Krako Jakovljevic, Nina
Kristal, Bruce S
Krycer, Jamer R
Kuang, Jujiao
Kucera, Otto
Kuka, Janis
Kwak, Hyo Bum
Kwast, Kurt
Laasmaa, Martin
Labieniec-Watala, Magdalena
Lai, Nicola
Land, John M
Lane, Nick
Laner, Verena
Lanza, Ian R
Larsen, Terje S
Lavery, Gareth G
Lazou, Antigone
Lee, Hong Kyu
Leeuwenburgh, Christiaan
Lehti, Maarit
Lemieux, Helene
Lenaz, Giorgio
Lerfall, Jorgen
Li, Pingan A
Li Puma, Lance
Liepins, Edgars
Lionett, Sofie
Liu, Jiankang
Lopez, Luis C
Lucchinetti, Eliana
Ma, Tao
Macedo, Maria P
Maciej, Sarah
MacMillan-Crow, Lee Ann
Majtnerova, Pavlina
Makarova, Elina
Makrecka-Kuka, Marina
Malik, Afshan N
Markova, Michaela
Martin, Daniel S
Martins, Ana Dias
Martins, Joao D
Maseko, Tumisang Edward
Maull, Felicia
Mazat, Jean Pierre
McKenna, Helen T
McKenzie, Matthew
Menze, Michael A
Menndham, A
Merz, Tamara
Meszaros, Andras T
Methner, Axel
Michalak, Slawomir
Moellering, Douglas R
Moisoi, Nicoleta
Molina, Anthony JA
Montaigne, David
Moore, Anthony L
Moreau, Kerrie
Moreira, Bruno P
Moreno-Sanchez, Rafael
Mracek, Tomas
Muccini, Anna Maria
Muntane, Jordi
Muntean, Danina M
Murray, Andrew J
Musiol, Eva
Nabben, Miranda
Nada, El-Kholy
Nair, K Sreekumaran
Nehlin, Jan O
Nemec, Michal
Neufer, P Darrell
Neuzil, Jiri
Neviere, Remi
Newsom, Sean A.
Nozickova, Katerina
O'Brien, Katie A
O'Gorman, Donal
Olgar, Yusuf
Oliveira, Ben
Oliveira, Marcus F
Oliveira, Marcos Tulio
Oliveira, Pedro F
Oliveira, Paulo J
Orynbayeva, Zulfiya
Osiewacz, Heinz D
Pak, Youngmi K
Pallotta, Maria L
Palmeira, Carlos M
Parajuli, Nirmala
Passos, Joao F
Passrugger, Manuela
Patel, Hemal H
Pavlova, Nadia
Pecina, Petr
Pedersen, Tina M
Pereira da Silva Grilo da Silva, Filomena
Perez Valencia, Juan A
Perks, Kara L
Pesta, Dominik
Petit, Patrice X
Pettersen, Ina Katrine Nitschke
Pichaud, Nicolas
Pichler, Irene
Piel, Sarah
Pietka, Terri A
Pino, Maria F
Pirkmajer, Sergej
Plangger, Mario
Porter, Craig
Porter, Richard K
Procaccio, Vincent
Prochownik, Edward V
Prola, Alexandre
Pulinilkunnil, Thomas
Puskarich, Michael A
Puurand, Marju
Radenkovic, Filip
Ramzan, Rabia
Rattan, Suresh IS
Reboredo, Patricia
Renner-Sattler, Kathrin
Rial, Eduardo
Robinson, Matthew M
Roden, Michael
Rodriguez, Enrique
Rodriguez-Enriquez, Sara
Roesland, Gro Vatne
Rohlena, Jakub
Rolo, Anabela Pinto
Ropelle, Eduardo R
Rossignol, Rodrigue
Rossiter, Harry B
Rubelj, Ivica
Rybacka-Mossakowska, Joanna
Saada, Ann
Safaei, Zahra
Saharnaz, Sarlak
Salin, Karine
Salvadego, Desy
Sandi, Carmen
Saner, Nicholas
Sanz, Alberto
Sazanov, Leonid A
Scatena, Roberto
Schartner, Melanie
Scheibye-Knudsen, Morten
Schilling, Jan M
Schlattner, Uwe
Schoenfeld, Peter
Schots, Pauke C
Schulz, Rainer
Schwarzer, Christoph
Scott, Graham R
Selman, Colin
Shabalina, Irina G
Sharma, Pushpa
Sharma, Vipin
Shevchuk, Igor
Shirazi, Reza
Shiroma, Jonathan G
Siewiera, Karolina
Silber, Ariel M
Silva, Ana Maria
Sims, Carrie A
Singer, Dominique
Singh, Brijesh Kumar
Skolik, Robert A
Smenes, Benedikte Therese
Smith, James
Soares, Félix Alexandre Antunes
Sobotka, Ondrej
Sokolova, Inna
Solesio Torregrosa, M De la Encarnacion
Sonkar, Vijay K
Sowton, Alice P
Sparagna, Genevieve C
Sparks, Lauren M
Spinazzi, Marco
Stankova, Pavla
Starr, Jonathan
Stary, Creed
Stelfa, Gundega
Stepto, Nigel K
Stiban, Johnny
Stier, Antoine
Stocker, Roland
Storder, Julie
Sumbalova, Zuzana
Suomalainen, Wartiovaara Anu
Suravajhala, Prashanth
Svalbe, Baiba
Swerdlow, Russel H
Swiniuch, Daria
Szabo, Ildiko
Szewczyk, Adam
Szibor, Marten
Tanaka, Masashi
Tandler, Bernard
Tarnopolsky, Mark A
Tausan, Daniel
Tavernarakis, Nektarios
Tepp, Kersti
Teodoro, J
Thakkar, Himani
Thapa, Maheshwo
Thyfault, John P
Tomar, Dhanendra
Ton, Riccardo
Torp, May-Kristin
Towheed, Atif
Tretter, Laszlo
Trewin, Adam J
Trifunovic, Aleksandra
Trivigno, Catherine
Tronstad, Karl Johan
Trougakos, Ioannis P
Truu, Laura
Tuncay, Erkan
Turan, Belma
Tyrrell, Daniel J
Urban, Tomas
Urner, Sofia
Valentine, Joseph Marco
Van Bergen, Nicole J
Van Hove, Johan
Varricchio, Frederick
Vella, Joanna
Vendelin, Marko
Verdaguer, IB
Vercesi, Anibal E
Victor, Victor Manuel
Vieira Ligo Teixeira, Camila
Vidimce, Josif
Viel, Christian
Vieyra, Adalberto
Vilks, Karlis
Villena, Joseph A
Vincent, Vinnyfred
Vinogradov, Andrey D
Viscomi, Carlo
Vitorino, Rui Miguel Pinheiro
Vogt, Sebastian
Volani, Chiara
Volska, Kristine
Votion, Dominique-Marie
Vujacic-Mirski, Ksenija
Wagner, Brett A
Ward, Marie Louise
Warnsmann, Verena
Wasserman, David H
Watala, Cezary
Wei, Yau-Huei
Whitfield, Jamie
Wickert, Anika
Wieckowski, Mariusz R
Wiesner, Rudolf J
Williams, Caroline M
Winwood-Smith, Hugh
Wohlgemuth, Stephanie E
Wohlwend, Martin
Wolff, Jonci Nikolai
Wrutniak-Cabello, Chantal
Wuest, Rob C I
Yokota, Takashi
Zablocki, Krzysztof
Zanon, Alessandra
Zanou, Nadege
Zaugg, Kathrin
Zaugg, Michael
Zdrazilova, Lucie
Zhang, Yong
Zhang, Yi Zhu
Zikova, Alena
Zischka, Hans
Zorzano, Antonio
Zvejniece, Liga
Lagarrigue, Sylviane
Munro, Daniel
Pereira, Susana
Laranjinha, Joäo
Almeida, Angeles
Diederich, Marc
Hecker, Matthias
Jusic, Amela
Prigione, Alessandro
Sommer, Natascha
Weissig, Volkmar
Guida, Bento, G
John G, Jones, JG
Pokaż więcej
Temat :
efficiency
mitochondrial respiratory control
proton leak
oxidative phosphorylation
uncoupling
mitochondrial preparations
electron transfer
coupling control
normalization
residual oxygen consumption
flux
protonmotive force
Mitochondrial respiratory control, coupling control, mitochondrial preparations, protonmotive force, uncoupling, oxidative phosphorylation: OXPHOS, efficiency, electron transfer: ET, electron transfer system: ETS, proton leak, ion leak and slip compensatory state: LEAK, residual oxygen consumption: ROX, State 2, State 3, State 4, normalization, flow, flux, oxygen: O2
oxygen
flow
Opis pliku :
ELETTRONICO
Tytuł :
Mitochondrial respiratory states and rates
Autorzy :
Gnaiger, Erich
Aasander Frostner, Eleonor
Abdul Karim, Norwahidah
Abumrad, Nada A
Acuna-Castroviejo, Dario
Adiele, Reginald C
Ahn, Bumsoo
Ali, Sameh S
Alton, Lesley
Alves, Marco G
Amati, Francesca
Amoedo, Nivea Dias
Andreadou, Ioanna
Arago, Marc
Aral, Cenk
Arandarcikaite, Odeta
Armand, Anne-Sophie
Arnould, Thierry
Avram, Vlad Florian
Bailey, Damian M
Bajpeyi, Sudip
Bajzikova, Martina
Bakker, Barbara M
Barlow, Jonathan
Bastos Sant'Anna Silva, Ana Carolina
Batterson, Philip
Battino, Maurizio
Bazil, Jason
Beard, Daniel A
Bednarczyk, Piotr
Bello, Fiona
Ben-Shachar, Dorit
Bergdahl, Andreas
Berge, Rolf K
Bergmeister, Lisa
Bernardi, Paolo
Berridge, Michael V
Bettinazzi, Stefano
Bishop, David
Blier, Pierre U
Blindheim, Dan Filip
Boardman, Neoma T
Boetker, Hans Erik
Borchard, Sabine
Boros, Mihaly
Borsheim, Elisabet
Borutaite, Vilma
Botella, Javier
Bouillaud, Frederic
Bouitbir, Jamal
Boushel, Robert C
Bovard, Josh
Breton, Sophie
Brown, David A
Brown, Guy C
Brown, Robert A
Brozinick, Joseph T
Buettner, Garry R
Burtscher, Johannes
Calabria, Elisa
Calbet, Jose A
Calzia, Enrico
Cannon, Daniel T
Cano Sanchez, Maria
Canto Alvarez, Carlos
Cardoso, Luiza Helena Daltro
Carvalho, Eugenia
Casado Pinna, Marta
Cassar, Samantha
Cassina, Adriana M
Castelo, Maria P
Castro, Laura
Cavalcanti-de-Albuquerque, Joao Paulo
Cervinkova, Zuzana
Chabi, Beatrice
Chakrabarti, Lisa
Chakrabarti, Sasanka
Chaurasia, Bhagirath
Chen, Qi
Chicco, Adam J
Chinopoulos, Christos
Chowdhury, Subir K
Cizmarova, Beata
Clementi, Emilio
Coen, Paul M
Cohen, Bruce H
Coker, Robert H
Collin, Anne
Crisostomo, Luis
Dahdah, Norma
Dalgaard, Louise T
Dambrova, Maija
Danhelovska, Tereza
Darveau, Charles A
Das, Anibh M
Dash, Ranjan K
Davidova, Eliska
Davis, Michael S
De Goede, Paul
De Palma, Clara
Dembinska-Kiec, Aldona
Detraux, Damien
Devaux, Yvan
Di Marcello, Marco
Dias, Tania R
Distefano, Giovanna
Doermann, Niklas
Doerrier, Carolina
Dong, Lan-Feng
Donnelly, Chris
Drahota, Zdenek
Duarte, Filipe Valente
Dubouchaud, Herve
Duchen, Michael R
Dumas, Jean-Francois
Durham, William J
Dymkowska, Dorota
Dyrstad, Sissel E
Dyson, Alex
Dzialowski, Edward M
Eaton, Simon
Ehinger, Johannes
Elmer, Eskil
Endlicher, Rene
Engin, Ayse B
Escames, Germaine
Ezrova, Zuzana
Falk, Marni Joy
Fell, David A
Ferdinandy, Peter
Ferko, Miroslav
Ferreira, Julio Cesar Batista
Ferreira, Rita
Ferri, Alessandra
Fessel, Joshua P
Filipovska, Aleksandra
Fisar, Zdenek
Fischer, Christine
Fischer, Michael
Fisher, Gordon
Fisher, Joshua J
Ford, Ellen
Fornaro, Mara
Galina, Antonio
Galkin, Alexander
Gallee, Leon
Galli, Gina L
Gama Perez, Pau
Gan, Zhenji
Ganetzky, Rebecca
Garcia-Rivas, Gerardo
Garcia-Roves, Pablo Miguel
Garcia-Souza, Luiz Felipe
Garipi, Enis
Garlid, Keith D
Garrabou, Gloria
Garten, Antje
Gastaldelli, Amalia
Gayen, Jiaur
Genders, Amanda J
Genova, Maria Luisa
Giovarelli, Matteo
Goncalo Teixeira da Silva, Rui
Goncalves, Debora Farina
Gonzalez-Armenta, Jenny L
Gonzalez-Freire, Marta
Gonzalo, Hugo
Goodpaster, Bret H
Gorr, Thomas A
Gourlay, Campbell W
Granata, Cesare
Grefte, Sander
Guarch, Meritxell Espino
Gueguen, Naig
Gumeni, Sentiljana
Haas, Clarissa B
Haavik, Jan
Haendeler, Judith
Haider, Markus
Hamann, Andrea
Han, Jin
Han, Woo Hyun
Hancock, Chad R
Hand, Steven C
Handl, Jiri
Hargreaves, Ian P
Harper, Mary Ellen
Harrison, David K
Hassan, Hazirah
Hausenloy, Derek J
Heales, Simon JR
Heiestad, Christina
Hellgren, Kim T
Hepple, Russell T
Hernansanz-Agustin, Pablo
Hewakapuge, Sudinna
Hickey, Anthony J
Ho, Dieu Hien
Hoehn, Kyle L
Hoel, Frederik
Holland, Olivia J
Holloway, Graham P
Hoppel, Charles L
Hoppel, Florian
Houstek, Josef
Huete-Ortega, Maria
Hyrossova, Petra
Iglesias-Gonzalez, Javier
Irving, Brian A
Isola, Raffaella
Iyer, Shilpa
Jackson, Christophe B
Jadiya, Pooja
Jana, Prado Fabian
Jang, David H
Jang, Young C
Janowska, Joanna
Jansen, Kirsten
Jansen-Duerr, Pidder
Jansone, Baiba
Jarmuszkiewicz, Wieslawa
Jaskiewicz, Anna
Jedlicka, Jan
Jespersen, Nichlas R
Jha, Rajan K
Jurczak, Michael J
Jurk, Diana
Kaambre, Tuuli
Kaczor, Jan J
Kainulainen, Heikki
Kampa, Rafal Pawel
Kandel, Sunil M
Kane, Daniel A
Kapferer, Werner
Kappler, Lisa
Karabatsiakis, Alexander
Karkucinska-Wieckowska, Agnieszka
Kaur, Sarbjot
Keijer, Jaap
Keller, Markus A
Keppner, Gloria
Khamoui, Andy V
Kidere, Dita
Kilbaugh, Todd
Kim, Hyoung Kyu
Kim, Julian KS
Klepinin, Aleksandr
Klepinina, Lyudmila
Klingenspor, Martin
Klocker, Helmut
Komlódi, Timea
Koopman, Werner JH
Kopitar-Jerala, Natasa
Kowaltowski, Alicia J
Kozlov, Andrey V
Krajcova, Adela
Krako Jakovljevic, Nina
Kristal, Bruce S
Krycer, Jamer R
Kuang, Jujiao
Kucera, Otto
Kuka, Janis
Kwak, Hyo Bum
Kwast, Kurt
Laasmaa, Martin
Labieniec-Watala, Magdalena
Lai, Nicola
Land, John M
Lane, Nick
Laner, Verena
Lanza, Ian R
Larsen, Terje S
Lavery, Gareth G
Lazou, Antigone
Lee, Hong Kyu
Leeuwenburgh, Christiaan
Lehti, Maarit
Lemieux, Helene
Lenaz, Giorgio
Lerfall, Jorgen
Li, Pingan A
Li Puma, Lance
Liepins, Edgars
Lionett, Sofie
Liu, Jiankang
Lopez, Luis C
Lucchinetti, Eliana
Ma, Tao
Macedo, Maria P
Maciej, Sarah
MacMillan-Crow, Lee Ann
Majtnerova, Pavlina
Makarova, Elina
Makrecka-Kuka, Marina
Malik, Afshan N
Markova, Michaela
Martin, Daniel S
Martins, Ana Dias
Martins, Joao D
Maseko, Tumisang Edward
Maull, Felicia
Mazat, Jean Pierre
McKenna, Helen T
McKenzie, Matthew
Menze, Michael A
Merz, Tamara
Meszaros, Andras T
Methner, Axel
Michalak, Slawomir
Moellering, Douglas R
Moisoi, Nicoleta
Molina, Anthony JA
Montaigne, David
Moore, Anthony L
Moreau, Kerrie
Moreira, Bruno P
Moreno-Sanchez, Rafael
Mracek, Tomas
Muccini, Anna Maria
Muntane, Jordi
Muntean, Danina M
Murray, Andrew J
Musiol, Eva
Nabben, Miranda
Nair, K Sreekumaran
Nehlin, Jan O
Nemec, Michal
Neufer, P Darrell
Neuzil, Jiri
Neviere, Remi
Newsom, Sean A.
Nozickova, Katerina
O'Brien, Katie A
O'Gorman, Donal
Olgar, Yusuf
Oliveira, Ben
Oliveira, Marcus F
Oliveira, Marcos Tulio
Oliveira, Pedro F
Oliveira, Paulo J
Orynbayeva, Zulfiya
Osiewacz, Heinz D
Pak, Youngmi K
Pallotta, Maria L
Palmeira, Carlos M
Parajuli, Nirmala
Passos, Joao F
Passrugger, Manuela
Patel, Hemal H
Pavlova, Nadia
Pecina, Petr
Pedersen, Tina M
Pereira da Silva Grilo da Silva, Filomena
Perez Valencia, Juan A
Perks, Kara L
Pesta, Dominik
Petit, Patrice X
Pettersen, Ina Katrine Nitschke
Pichaud, Nicolas
Pichler, Irene
Piel, Sarah
Pietka, Terri A
Pino, Maria F
Pirkmajer, Sergej
Plangger, Mario
Porter, Craig
Porter, Richard K
Procaccio, Vincent
Prochownik, Edward V
Prola, Alexandre
Pulinilkunnil, Thomas
Puskarich, Michael A
Puurand, Marju
Radenkovic, Filip
Ramzan, Rabia
Rattan, Suresh IS
Reboredo, Patricia
Renner-Sattler, Kathrin
Rial, Eduardo
Robinson, Matthew M
Roden, Michael
Rodriguez, Enrique
Rodriguez-Enriquez, Sara
Roesland, Gro Vatne
Rohlena, Jakub
Rolo, Anabela Pinto
Ropelle, Eduardo R
Rossignol, Rodrigue
Rossiter, Harry B
Rubelj, Ivica
Rybacka-Mossakowska, Joanna
Saada, Ann
Safaei, Zahra
Saharnaz, Sarlak
Salin, Karine
Salvadego, Desy
Sandi, Carmen
Saner, Nicholas
Sanz, Alberto
Sazanov, Leonid A
Scatena, Roberto
Schartner, Melanie
Scheibye-Knudsen, Morten
Schilling, Jan M
Schlattner, Uwe
Schoenfeld, Peter
Schots, Pauke C
Schulz, Rainer
Schwarzer, Christoph
Scott, Graham R
Selman, Colin
Shabalina, Irina G
Sharma, Pushpa
Sharma, Vipin
Shevchuk, Igor
Shirazi, Reza
Shiroma, Jonathan G
Siewiera, Karolina
Silber, Ariel M
Silva, Ana Maria
Sims, Carrie A
Singer, Dominique
Singh, Brijesh Kumar
Skolik, Robert A
Smenes, Benedikte Therese
Smith, James
Soares, Félix Alexandre Antunes
Sobotka, Ondrej
Sokolova, Inna
Sonkar, Vijay K
Sowton, Alice P
Sparagna, Genevieve C
Sparks, Lauren M
Spinazzi, Marco
Stankova, Pavla
Starr, Jonathan
Stary, Creed
Stelfa, Gundega
Stepto, Nigel K
Stiban, Johnny
Stier, Antoine
Stocker, Roland
Storder, Julie
Sumbalova, Zuzana
Suomalainen, Wartiovaara Anu
Suravajhala, Prashanth
Svalbe, Baiba
Swerdlow, Russel H
Swiniuch, Daria
Szabo, Ildiko
Szewczyk, Adam
Szibor, Marten
Tanaka, Masashi
Tandler, Bernard
Tarnopolsky, Mark A
Tausan, Daniel
Tavernarakis, Nektarios
Tepp, Kersti
Thakkar, Himani
Thapa, Maheshwo
Thyfault, John P
Tomar, Dhanendra
Ton, Riccardo
Torp, May-Kristin
Towheed, Atif
Tretter, Laszlo
Trewin, Adam J
Trifunovic, Aleksandra
Trivigno, Catherine
Tronstad, Karl Johan
Trougakos, Ioannis P
Truu, Laura
Tuncay, Erkan
Turan, Belma
Tyrrell, Daniel J
Urban, Tomas
Valentine, Joseph Marco
Van Bergen, Nicole J
Van Hove, Johan
Varricchio, Frederick
Vella, Joanna
Vendelin, Marko
Vercesi, Anibal E
Victor, Victor Manuel
Vieira Ligo Teixeira, Camila
Vidimce, Josif
Viel, Christian
Vieyra, Adalberto
Vilks, Karlis
Villena, Joseph A
Vincent, Vinnyfred
Vinogradov, Andrey D
Viscomi, Carlo
Vitorino, Rui Miguel Pinheiro
Vogt, Sebastian
Volani, Chiara
Volska, Kristine
Votion, Dominique-Marie
Vujacic-Mirski, Ksenija
Wagner, Brett A
Ward, Marie Louise
Warnsmann, Verena
Wasserman, David H
Watala, Cezary
Wei, Yau-Huei
Whitfield, Jamie
Wickert, Anika
Wieckowski, Mariusz R
Wiesner, Rudolf J
Williams, Caroline M
Winwood-Smith, Hugh
Wohlgemuth, Stephanie E
Wohlwend, Martin
Wolff, Jonci Nikolai
Wrutniak-Cabello, Chantal
Wuest, Rob C I
Yokota, Takashi
Zablocki, Krzysztof
Zanon, Alessandra
Zanou, Nadege
Zaugg, Kathrin
Zaugg, Michael
Zdrazilova, Lucie
Zhang, Yong
Zhang, Yi Zhu
Zikova, Alena
Zischka, Hans
Zorzano, Antonio
Zvejniece, Liga
Lagarrigue, Sylviane
Munro, Daniel
Pereira, Susana
Laranjinha, Joäo
Almeida, Angeles
Diederich, M
Hecker, M
Jusic, A
Prigione, A
Sommer, N
Weissig, V
Pokaż więcej
Temat :
mitochondrial respiratory control
coupling control
mitochondrial preparations
protonmotive force
uncoupling
oxidative phosphorylation
efficiency
electron transfer
proton leak
residual oxygen consumption
normalization
flow
flux
oxygen
Tytuł :
Mitochondrial respiratory states and rates
Autorzy :
Gnaiger, Erich
Iglesias-Gonzalez, Javier
Aasander Frostner, Eleonor
Abdul Karim, Norwahidah
Abumrad, Nada A
Acuna-Castroviejo, Dario
Adiele, Reginald C
Ahn, Bumsoo
Ali, Sameh S
Alton, Lesley
Alves, Marco G
Amati, Francesca
Amoedo, Nivea Dias
Andreadou, Ioanna
Arago, Marc
Aral, Cenk
Arandarcikaite, Odeta
Armand, Anne-Sophie
Arnould, Thierry
Avram, Vlad Florian
Bailey, Damian M
Bajpeyi, Sudip
Bajzikova, Martina
Bakker, Barbara M
Barlow, Jonathan
Bastos Sant'Anna Silva, Ana Carolina
Batterson, Philip
Battino, Maurizio
Bazil, Jason
Beard, Daniel A
Bednarczyk, Piotr
Bello, Fiona
Ben-Shachar, Dorit
Bergdahl, Andreas
Berge, Rolf K
Bergmeister, Lisa
Bernardi, Paolo
Berridge, Michael V
Bettinazzi, Stefano
Bishop, David
Blier, Pierre U
Blindheim, Dan Filip
Boardman, Neoma T
Boetker, Hans Erik
Borchard, Sabine
Boros, Mihaly
Borsheim, Elisabet
Borutaite, Vilma
Botella, Javier
Bouillaud, Frederic
Bouitbir, Jamal
Boushel, Robert C
Bovard, Josh
Breton, Sophie
Brown, David A
Brown, Guy C
Brown, Robert A
Brozinick, Joseph T
Buettner, Garry R
Burtscher, Johannes
Calabria, Elisa
Calbet, Jose A
Calzia, Enrico
Cannon, Daniel T
Cano Sanchez, Maria
Canto Alvarez, Carlos
Cardoso, Luiza Helena Daltro
Carvalho, Eugenia
Casado Pinna, Marta
Cassar, Samantha
Cassina, Adriana M
Castelo, Maria P
Castro, Laura
Cavalcanti-de-Albuquerque, Joao Paulo
Cervinkova, Zuzana
Chabi, Beatrice
Chakrabarti, Lisa
Chakrabarti, Sasanka
Chaurasia, Bhagirath
Chen, Qi
Chicco, Adam J
Chinopoulos, Christos
Chowdhury, Subir K
Cizmarova, Beata
Clementi, Emilio
Coen, Paul M
Cohen, Bruce H
Coker, Robert H
Collin, Anne
Crisostomo, Luis
Dahdah, Norma
Dalgaard, Louise T
Dambrova, Maija
Danhelovska, Tereza
Darveau, Charles A
Das, Anibh M
Dash, Ranjan K
Davidova, Eliska
Davis, Michael S
De Goede, Paul
De Palma, Clara
Dembinska-Kiec, Aldona
Detraux, Damien
Devaux, Yvan
Di Marcello, Marco
Dias, Tania R
Distefano, Giovanna
Doermann, Niklas
Doerrier, Carolina
Dong, Lan-Feng
Donnelly, Chris
Drahota, Zdenek
Duarte, Filipe Valente
Dubouchaud, Herve
Duchen, Michael R
Dumas, Jean-Francois
Durham, William J
Dymkowska, Dorota
Dyrstad, Sissel E
Dyson, Alex
Dzialowski, Edward M
Eaton, Simon
Ehinger, Johannes
Elmer, Eskil
Endlicher, Rene
Engin, Ayse B
Escames, Germaine
Ezrova, Zuzana
Falk, Marni Joy
Fell, David A
Ferdinandy, Peter
Ferko, Miroslav
Ferreira, Julio Cesar Batista
Ferreira, Rita
Ferri, Alessandra
Fessel, Joshua P
Filipovska, Aleksandra
Fisar, Zdenek
Fischer, Christine
Fischer, Michael
Fisher, Gordon
Fisher, Joshua J
Ford, Ellen
Fornaro, Mara
Galina, Antonio
Galkin, Alexander
Gallee, Leon
Galli, Gina L
Gama Perez, Pau
Gan, Zhenji
Ganetzky, Rebecca
Garcia-Rivas, Gerardo
Garcia-Roves, Pablo Miguel
Garcia-Souza, Luiz Felipe
Garipi, Enis
Garlid, Keith D
Garrabou, Gloria
Garten, Antje
Gastaldelli, Amalia
Gayen, Jiaur
Genders, Amanda J
Genova, Maria Luisa
Giovarelli, Matteo
Goncalo Teixeira da Silva, Rui
Goncalves, Debora Farina
Gonzalez-Armenta, Jenny L
Gonzalez-Freire, Marta
Gonzalo, Hugo
Goodpaster, Bret H
Gorr, Thomas A
Gourlay, Campbell W
Granata, Cesare
Grefte, Sander
Guarch, Meritxell Espino
Gueguen, Naig
Gumeni, Sentiljana
Haas, Clarissa B
Haavik, Jan
Haendeler, Judith
Haider, Markus
Hamann, Andrea
Han, Jin
Han, Woo Hyun
Hancock, Chad R
Hand, Steven C
Handl, Jiri
Hargreaves, Ian P
Harper, Mary Ellen
Harrison, David K
Hassan, Hazirah
Hausenloy, Derek J
Heales, Simon JR
Heiestad, Christina
Hellgren, Kim T
Hepple, Russell T
Hernansanz-Agustin, Pablo
Hewakapuge, Sudinna
Hickey, Anthony J
Ho, Dieu Hien
Hoehn, Kyle L
Hoel, Frederik
Holland, Olivia J
Holloway, Graham P
Hoppel, Charles L
Hoppel, Florian
Houstek, Josef
Huete-Ortega, Maria
Hyrossova, Petra
Irving, Brian A
Isola, Raffaella
Iyer, Shilpa
Jackson, Christophe B
Jadiya, Pooja
Jana, Prado Fabian
Jang, David H
Jang, Young C
Janowska, Joanna
Jansen, Kirsten
Jansen-Duerr, Pidder
Jansone, Baiba
Jarmuszkiewicz, Wieslawa
Jaskiewicz, Anna
Jedlicka, Jan
Jespersen, Nichlas R
Jha, Rajan K
Jurczak, Michael J
Jurk, Diana
Kaambre, Tuuli
Kaczor, Jan J
Kainulainen, Heikki
Kampa, Rafal Pawel
Kandel, Sunil M
Kane, Daniel A
Kapferer, Werner
Kappler, Lisa
Karabatsiakis, Alexander
Karkucinska-Wieckowska, Agnieszka
Kaur, Sarbjot
Keijer, Jaap
Keller, Markus A
Keppner, Gloria
Khamoui, Andy V
Kidere, Dita
Kilbaugh, Todd
Kim, Hyoung Kyu
Kim, Julian KS
Klepinin, Aleksandr
Klepinina, Lyudmila
Klingenspor, Martin
Klocker, Helmut
Komlódi, Timea
Koopman, Werner JH
Kopitar-Jerala, Natasa
Kowaltowski, Alicia J
Kozlov, Andrey V
Krajcova, Adela
Krako Jakovljevic, Nina
Kristal, Bruce S
Krycer, Jamer R
Kuang, Jujiao
Kucera, Otto
Kuka, Janis
Kwak, Hyo Bum
Kwast, Kurt
Laasmaa, Martin
Labieniec-Watala, Magdalena
Lai, Nicola
Land, John M
Lane, Nick
Laner, Verena
Lanza, Ian R
Larsen, Terje S
Lavery, Gareth G
Lazou, Antigone
Lee, Hong Kyu
Leeuwenburgh, Christiaan
Lehti, Maarit
Lemieux, Helene
Lenaz, Giorgio
Lerfall, Jorgen
Li, Pingan A
Li Puma, Lance
Liepins, Edgars
Lionett, Sofie
Liu, Jiankang
Lopez, Luis C
Lucchinetti, Eliana
Ma, Tao
Macedo, Maria P
Maciej, Sarah
MacMillan-Crow, Lee Ann
Majtnerova, Pavlina
Makarova, Elina
Makrecka-Kuka, Marina
Malik, Afshan N
Markova, Michaela
Martin, Daniel S
Martins, Ana Dias
Martins, Joao D
Maseko, Tumisang Edward
Maull, Felicia
Mazat, Jean Pierre
McKenna, Helen T
McKenzie, Matthew
Menze, Michael A
Merz, Tamara
Meszaros, Andras T
Methner, Axel
Michalak, Slawomir
Moellering, Douglas R
Moisoi, Nicoleta
Molina, Anthony JA
Montaigne, David
Moore, Anthony L
Moreau, Kerrie
Moreira, Bruno P
Moreno-Sanchez, Rafael
Mracek, Tomas
Muccini, Anna Maria
Muntane, Jordi
Muntean, Danina M
Murray, Andrew J
Musiol, Eva
Nabben, Miranda
Nair, K Sreekumaran
Nehlin, Jan O
Nemec, Michal
Neufer, P Darrell
Neuzil, Jiri
Neviere, Remi
Newsom, Sean A.
Nozickova, Katerina
O'Brien, Katie A
O'Gorman, Donal
Olgar, Yusuf
Oliveira, Ben
Oliveira, Marcus F
Oliveira, Marcos Tulio
Oliveira, Pedro F
Oliveira, Paulo J
Orynbayeva, Zulfiya
Osiewacz, Heinz D
Pak, Youngmi K
Pallotta, Maria L
Palmeira, Carlos M
Parajuli, Nirmala
Passos, Joao F
Passrugger, Manuela
Patel, Hemal H
Pavlova, Nadia
Pecina, Petr
Pedersen, Tina M
Pereira da Silva Grilo da Silva, Filomena
Perez Valencia, Juan A
Perks, Kara L
Pesta, Dominik
Petit, Patrice X
Pettersen, Ina Katrine Nitschke
Pichaud, Nicolas
Pichler, Irene
Piel, Sarah
Pietka, Terri A
Pino, Maria F
Pirkmajer, Sergej
Plangger, Mario
Porter, Craig
Porter, Richard K
Procaccio, Vincent
Prochownik, Edward V
Prola, Alexandre
Pulinilkunnil, Thomas
Puskarich, Michael A
Puurand, Marju
Radenkovic, Filip
Ramzan, Rabia
Rattan, Suresh IS
Reboredo, Patricia
Renner-Sattler, Kathrin
Rial, Eduardo
Robinson, Matthew M
Roden, Michael
Rodriguez, Enrique
Rodriguez-Enriquez, Sara
Roesland, Gro Vatne
Rohlena, Jakub
Rolo, Anabela Pinto
Ropelle, Eduardo R
Rossignol, Rodrigue
Rossiter, Harry B
Rubelj, Ivica
Rybacka-Mossakowska, Joanna
Saada, Ann
Safaei, Zahra
Saharnaz, Sarlak
Salin, Karine
Salvadego, Desy
Sandi, Carmen
Saner, Nicholas
Sanz, Alberto
Sazanov, Leonid A
Scatena, Roberto
Schartner, Melanie
Scheibye-Knudsen, Morten
Schilling, Jan M
Schlattner, Uwe
Schoenfeld, Peter
Schots, Pauke C
Schulz, Rainer
Schwarzer, Christoph
Scott, Graham R
Selman, Colin
Shabalina, Irina G
Sharma, Pushpa
Sharma, Vipin
Shevchuk, Igor
Shirazi, Reza
Shiroma, Jonathan G
Siewiera, Karolina
Silber, Ariel M
Silva, Ana Maria
Sims, Carrie A
Singer, Dominique
Singh, Brijesh Kumar
Skolik, Robert A
Smenes, Benedikte Therese
Smith, James
Soares, Félix Alexandre Antunes
Sobotka, Ondrej
Sokolova, Inna
Sonkar, Vijay K
Sowton, Alice P
Sparagna, Genevieve C
Sparks, Lauren M
Spinazzi, Marco
Stankova, Pavla
Starr, Jonathan
Stary, Creed
Stelfa, Gundega
Stepto, Nigel K
Stiban, Johnny
Stier, Antoine
Stocker, Roland
Storder, Julie
Sumbalova, Zuzana
Suomalainen, Wartiovaara Anu
Suravajhala, Prashanth
Svalbe, Baiba
Swerdlow, Russel H
Swiniuch, Daria
Szabo, Ildiko
Szewczyk, Adam
Szibor, Marten
Tanaka, Masashi
Tandler, Bernard
Tarnopolsky, Mark A
Tausan, Daniel
Tavernarakis, Nektarios
Tepp, Kersti
Thakkar, Himani
Thapa, Maheshwo
Thyfault, John P
Tomar, Dhanendra
Ton, Riccardo
Torp, May-Kristin
Towheed, Atif
Tretter, Laszlo
Trewin, Adam J
Trifunovic, Aleksandra
Trivigno, Catherine
Tronstad, Karl Johan
Trougakos, Ioannis P
Truu, Laura
Tuncay, Erkan
Turan, Belma
Tyrrell, Daniel J
Urban, Tomas
Valentine, Joseph Marco
Van Bergen, Nicole J
Van Hove, Johan
Varricchio, Frederick
Vella, Joanna
Vendelin, Marko
Vercesi, Anibal E
Victor, Victor Manuel
Vieira Ligo Teixeira, Camila
Vidimce, Josif
Viel, Christian
Vieyra, Adalberto
Vilks, Karlis
Villena, Joseph A
Vincent, Vinnyfred
Vinogradov, Andrey D
Viscomi, Carlo
Vitorino, Rui Miguel Pinheiro
Vogt, Sebastian
Volani, Chiara
Volska, Kristine
Votion, Dominique-Marie
Vujacic-Mirski, Ksenija
Wagner, Brett A
Ward, Marie Louise
Warnsmann, Verena
Wasserman, David H
Watala, Cezary
Wei, Yau-Huei
Whitfield, Jamie
Wickert, Anika
Wieckowski, Mariusz R
Wiesner, Rudolf J
Williams, Caroline M
Winwood-Smith, Hugh
Wohlgemuth, Stephanie E
Wohlwend, Martin
Wolff, Jonci Nikolai
Wrutniak-Cabello, Chantal
Wuest, Rob C I
Yokota, Takashi
Zablocki, Krzysztof
Zanon, Alessandra
Zanou, Nadege
Zaugg, Kathrin
Zaugg, Michael
Zdrazilova, Lucie
Zhang, Yong
Zhang, Yi Zhu
Zikova, Alena
Zischka, Hans
Zorzano, Antonio
Zvejniece, Liga
Lagarrigue, Sylviane
Munro, Daniel
Pereira, Susana
Laranjinha, Joäo
Pokaż więcej
Temat :
efficiency
mitochondrial respiratory control
proton leak
oxidative phosphorylation
uncoupling
mitochondrial preparations
electron transfer
coupling control
normalization
residual oxygen consumption
flux
protonmotive force
oxygen
flow
Tytuł :
Moderate Dependence of ROS Formation on ΔΨm in Isolated Brain Mitochondria Supported by NADH-linked Substrates
Autorzy :
Tretter, Laszlo
Adam-Vizi, Vera
Pokaż więcej
Źródło :
Neurochemical Research. April 2007 32(4-5):569-575
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies