Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Versteeg, D."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Circulating β cell‐specific CD8+ T cells restricted by high‐risk HLA class I molecules show antigen experience in children with and at risk of type 1 diabetes
Autorzy :
Yeo, L.
Pujol‐Autonell, I.
Baptista, R.
Eichmann, M.
Kronenberg‐Versteeg, D.
Heck, S.
Dolton, G.
Sewell, A. K.
Härkönen, T.
Mikk, M.‐L.
Toppari, J.
Veijola, R.
Knip, M.
Ilonen, J.
Peakman, M.
Pokaż więcej
Temat :
Original Article
Original Articles
Autoimmunity/Autoimmune disease
CD8+ T cells
HLA‐B*39
HLA‐A*24
type 1 diabetes
Źródło :
Clinical and Experimental Immunology
Tytuł :
Circulating β cell‐specific CD8 T cells restricted by high‐risk HLA class I molecules show antigen experience in children with and at risk of type 1 diabetes.
Autorzy :
Yeo, L.
Pujol‐Autonell, I.
Baptista, R.
Eichmann, M.
Kronenberg‐Versteeg, D.
Heck, S.
Dolton, G.
Sewell, A. K.
Härkönen, T.
Mikk, M.‐L.
Toppari, J.
Veijola, R.
Knip, M.
Ilonen, J.
Peakman, M.
Pokaż więcej
Temat :
TYPE 1 diabetes
T cells
HISTOCOMPATIBILITY antigens
CYTOTOXIC T cells
ANTIGENS
Źródło :
Clinical & Experimental Immunology; Mar2020, Vol. 199 Issue 3, p263-277, 15p, 4 Charts, 3 Graphs
Czasopismo naukowe
Tytuł :
High treatment uptake in human immunodeficiency virus/ hepatitis C virus-coinfected patients after unrestricted access to direct-acting antivirals in the Netherlands
Autorzy :
Boerekamps, A. (Anne)
Newsum, Astrid M.
Smit, C. (Colette)
Arends, Joop
Richter, C. (Clemens)
Reiss, Peter
Rijnders, Bart
Brinkman, K. (Kees)
Valk, Marc
Geerlings, Suzanne
Godfried, M.H.
Goorhuis, Abraham
Hovius, Joppe
Meer, J. T M
Kuijpers, Taco W.
Nellen, F. J B
Van Der Poll, D.T. (D. T.)
Prins, Jan
Van Vugt, H.J.M. (H. J.M.)
Wiersinga, W.J. (W. J.)
Wit, Ferdinand
Van Duinen, M. (M.)
Van Eden, J.
Van Hes, A.M.H.
Mutschelknauss, M.
Nobel, H.E.
Pijnappel, F.J.J.
Weijsenfeld, A.M.
Jurriaans, Suzanne
Back, Nicole
Zaaijer, Hans
Berkhout, Ben
Cornelissen, Marion
Schinkel, C.J.
Wolthers, Katja
Van Den Berge, M.
Stegeman, A.
Baas, S.
Hage De Looff, L. (L.)
Wintermans, B. (B.)
Veenemans, J. (J.)
Pronk, Marjolijn
Ammerlaan, Heidi
De Munnik, E.S.
Jansz, A.R. (A. R.)
Tjhie, J. (J.)
Wegdam, M.C.A.
Deiman, B. (B.)
Scharnhorst, V.
Eeden, Arne
Brokking, W. (W.)
Groot, Marieke
Elsenburg, L.J.M. (L. J.M.)
Damen, M. (M.)
Kwa, I.S.
Kasteren, Marjo
Brouwer, A.E.
Van Erve, R. (R.)
De Kruijf-Van De Wiel, B.A.F.M. (B. A.F.M.)
Keelan-Pfaf, S. (S.)
Van Der Ven, B. (B.)
Van Der Ven, B.
Buiting, Anton
Kabel, P.J. (P. J.)
Versteeg, D.
Ende, Marchina
Bax, Hannelore
Gorp, Eric
Nouwen, Jan
Schurink, Carolina
Verbon, Annelies
Vriessluijs, Theodora
De Jong-Peltenburg, N.C. (N. C.)
Bassant, N.
Van Beek, J.E.A.
Vriesde, M.
van Zonneveld, Laura
Van Den Berg-Cameron, H.J.
Groot, Jan Cees
De Zeeuw-De Man, M.
Boucher, Charles
Koopmans, Marion
Kampen, Jeroen
Pas, Suzan
Branger, J.
Rijkeboer-Mes, A. (A.)
Duijf-Van De Ven, C.J.H.M.
Schippers, E.F. (E. F.)
Nieuwkoop, Cees
Van IJperen, J.M. (J. M.)
Geilings, J. (J.)
Van Der Hut, G.
Burgel, Nathalie
Leyten, Eliane
Gelinck, Luc
Van Hartingsveld, A.Y. (A. Y.)
Meerkerk, C.
Wildenbeest, G.S.
Heikens, E. (E.)
Groeneveld, P.H.P. (P. H.P.)
Bouwhuis, Jolande
Lammers, A.J.J. (A. J.J.)
Kraan, S. (S.)
Van Hulzen, A.G.W.
Van Der Bliek, G.L. (G. L.)
Bor, P.C.J.
Bloembergen, Peter
Wolfhagen, M.J.H.M.
Ruijs, G.
Kroon, F.P. (F. P.)
Boer, Mark
Scheper, H. (H.)
Jolink, Albert
Vollaard, Albert
Dorama, Willemien
Van Holten, N. (N.)
Claas, Eric
Wessels, E. (E.)
Hollander, Jan
Pogány, Katalin
Roukens, A. (A.)
Kastelijns, M. (M.)
Smit, J.V.
Smit, E.
Struik-Kalkman, D. (D.)
Tearno, C. (C.)
Van Niekerk, T.
Pontesilli, Oscar
Lowe, S.H. (S. H.)
Oude Lashof, A.
Posthouwer, Dirk
Ackens, R.P. (R. P.)
Burgers, K. (K.)
Schippers, J.
Weijenberg-Maes, B. (B.)
Loo, Inge
Havenith, T.
Mulder, J.W. (J. W.)
Vrouenraets, Bart
Lauw, F.N. (F. N.)
van Broekhuizen, Marjolein
Vlasblom, D.J.
Smits, Paul
Weijer, S. (S.)
El Moussaoui, R.
Bosma, A.S. (A. S.)
Vonderen, M.G.A.
Van Houte, D.P.F.
Kampschreur, L.M.
Dijkstra, K. (K.)
Faber, S.
Weel, J. (J.)
Kootstra, Jille
Delsing, C.E. (C. E.)
Van Der Burg-Van De Plas, M. (M.)
Heins, H.
Lucas, E. (E.)
Kortmann, B.
Van Twillert, G. (G.)
Renckens, Rosemarijn
Ruiter-Pronk, D. (D.)
Van Truijen-Oud, F.A.
Cohen Stuart, James
IJzerman, Ed
Jansen, Roel
Rozemeijer, Wouter
Van Der Reijden, W.A. (W. A.)
Berk, Guido
Blok, Willem
Frissen, P.H.J.
Lettinga, Kamilla
Schouten, Ineke
Veenstra, Jan
Brouwer, C.J.
Geerders, G.F.
Hoeksema, K.
Kleene, M.J.
Van Der Meché, I.B.
Spelbrink, M. (M.)
Toonen, A.J.M.
Wijnands, S. (S.)
Kwa, Stefan
Regez, Rosa
Crevel, Reinout
Keuter, Monique
Ven, Andre´
Ter Hofstede, H.J.M. (H. J.M.)
Dofferhoff, Anton
Hoogerwerf, J. (J.)
Grintjes-Huisman, K.J.T.
De Haan, M. (M.)
Marneef, M. (M.)
Hairwassers, A. (A.)
Rahamat-Langendoen, J. (J.)
Stelma, Foekje
Burger, David
Gisolf, Elisabeth
Hassing, Robert
Claassen, Mark
Ter Beest, G. (G.)
Van Bentum, P.H.M.
Langebeek, Nienke
Tiemessen, R. (R.)
Swanink, Caroline
Lelyveld, S.F.L.
Soetekouw, Robert
Van Der Prijt, L.M.M.
Van Der Swaluw, J. (J.)
Bermon, N. (N.)
Jansen, R. (R.)
Herpers, B.L. (B. L.)
Veenendaal, Dick
Verhagen, Dominique
Van Wijk, M. (M.)
Bierman, Wouter
Bakker, M. (M.)
Kleinnijenhuis, J. (J.)
Kloeze, E. (E.)
Stienstra, Y. (Y.)
Wilting, K.R.
Wouthuyzen-Bakker, Marjan
Boonstra, André
Van Der Meulen, P.A.
De Weerd, D.A.
Niesters, Bert
Van Leer-Buter, Coretta
Knoester, M. (M.)
Hoepelman, Ilja Mohandas
Barth, R.E. (R. E.)
Bruns, A.H.W. (A. H.W.)
Ellerbroek, P.
Mudrikova, Tania Tania
Oosterheert, Jan Jelrik
Schadd, E.M. (E. M.)
Wassenberg, M.W.M.
Van Zoelen, M.A.D. (M. A.D.)
Aarsman, K. (K.)
Van Elst-Laurijssen, D.H.M. (D. H.M.)
De Kroon, I. (I.)
Van Rooijen, C.S.A.M. (C. S.A.M.)
Van Berkel, M. (M.)
Schuurman, Rob
Verduyn-Lunel, F.
Wensing, Amj
Peters, E.J.G.
Van Agtmael, M.A. (M. A.)
Bomers, M.
Heitmuller, M. (M.)
Laan, L.M.
Ang, Wim
Houdt, R.
Pettersson, Annika
Vandenbroucke-Grauls, Christina
Bezemer, Daniela
Sighem, Ard
Smit, Cees
Boender, T.S. (T. S.)
Zaheri, S. (S.)
Hillebregt, Mariska
De Jong, A.
Bergsma, D.
Grivell, S.
Jansen, A. (A.)
Raethke, M.
Meijering, R.
Rutkens, T. (T.)
De Groot, L. (L.)
Van Den Akker, M. (M.)
Bakker, Y.
Bezemer, M. (M.)
Claessen, E.
El Berkaoui, A. (A.)
Geerlinks, J. (J.)
Koops, J. (J.)
Kruijne, E.
Lodewijk, C.
Van Der Meer, R. (R.)
Munjishvili, L.
Paling, F. (F.)
Peeck, B.
Ree, C.
Regtop, R.
Ruijs, Y.
Schoorl, Marianne
Timmerman, A. (A.)
Tuijn, E.
Veenenberg, L.
Van Der Vliet, S. (S.)
Wisse, A. (A.)
De Witte, E.C. (E. C.)
Woudstra, T.
Tuk, B. (B.)
Pokaż więcej
Temat :
Treatment uptake
HIV/HCV coinfection
virus diseases
Direct-acting antivirals
Źródło :
Clinical Infectious Diseases, 66(9), 1352 - 1359
Tytuł :
Bioconcentration and Toxicity of Dodecylbenzene Sulfonate (C12LAS) to Aquatic Organisms Exposed in Experimental Streams
Autorzy :
Versteeg, D. J.
Rawlings, J. M.
Pokaż więcej
Źródło :
Archives of Environmental Contamination and Toxicology. February 2003 44(2):0237-0246
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Development and Validation of a Risk Score for Chronic Kidney Disease in HIV Infection Using Prospective Cohort Data from the D:A:D Study
Autorzy :
Mocroft, Amanda
Lundgren, Jens D.
Ross, Michael
Law, Matthew
Reiss, Peter
Kirk, Ole
Smith, Colette
Wentworth, Deborah
Neuhaus, Jacqueline
Fux, Christoph A.
Moranne, Olivier
Morlat, Phillipe
Johnson, Margaret A.
Ryom, Lene
Lundgren, J. D.
Powderly, B.
Shortman, N.
Moecklinghoff, C.
Reilly, G.
Franquet, X.
Sabin, C. A.
Phillips, A.
Kirk, O.
Reiss, P.
Weber, R.
Pradier, C.
Law, M.
d'Arminio Monforte, A.
Dabis, F.
El-Sadr, W. M.
De Wit, S.
Ryom, L.
Kamara, D.
Smith, C.
Mocroft, A.
Tverland, J.
Mansfeld, M.
Nielsen, J.
Raben, D.
Salbøl Brandt, R.
Rickenbach, M.
Fanti, I.
Krum, E.
Hillebregt, M.
Geffard, S.
Sundström, A.
Delforge, M.
Fontas, E.
Torres, F.
Mcmanus, H.
Wright, S.
Kjær, J.
Sjøl, A.
Meidahl, P.
Helweg-Larsen, J.
Schmidt Iversen, J.
Ross, M.
Fux, C. A.
Morlat, P.
Moranne, O.
Kesselring, A. M.
Kamara, D. A.
Friis-Møller, N.
Kowalska, J.
Sabin, C.
Bruyand, M.
Bower, M.
Fätkenheuer, G.
Donald, A.
Grulich, A.
Prins, J. M.
Kuijpers, T. W.
Scherpbier, H. J.
van der Meer, J. T. M.
Wit, F. W. M. N.
Godfried, M. H.
van der Poll, T.
Nellen, F. J. B.
Geerlings, S. E.
van Vugt, M.
Pajkrt, D.
Bos, J. C.
Wiersinga, W. J.
van der Valk, M.
Goorhuis, A.
Hovius, J. W.
van Eden, J.
Henderiks, A.
van Hes, A. M. H.
Mutschelknauss, M.
Nobel, H. E.
Pijnappel, F. J. J.
Westerman, A. M.
Jurriaans, S.
Back, N. K. T.
Zaaijer, H. L.
Berkhout, B.
Cornelissen, M. T. E.
Schinkel, C. J.
Thomas, X. V.
van den Berge, M.
Stegeman, A.
Baas, S.
Hage de Looff, L.
Versteeg, D.
Pronk, M. J. H.
Ammerlaan, H. S. M.
Korsten-Vorstermans, E. M. H. M.
de Munnik, E. S.
Jansz, A. R.
Tjhie, J.
Wegdam, M. C. A.
Deiman, B.
Scharnhorst, V.
van der Plas, A.
Weijsenfeld, A. M.
van der Ende, M. E.
de Vries-Sluijs, T. E. M. S.
C. M. van Gorp, E.
Schurink, C. A. M.
Nouwen, J. L.
Verbon, A.
Rijnders, B. J. A.
Bax, H. I.
Hassing, R. J.
van der Feltz, M.
Bassant, N.
van Beek, J. E. A.
Vriesde, M.
van Zonneveld, L. M.
de Oude-Lubbers, A.
van den Berg-Cameron, H. J.
Bruinsma-Broekman, F. B.
de Groot, J.
de Zeeuw- de Man, M.
Broekhoven-Kruijne, M. J.
Schutten, M.
Osterhaus, A. D. M. E.
Boucher, C. A. B.
Driessen, G. J. A.
van Rossum, A. M. C.
van der Knaap, L. C.
Visser, E.
Branger, J.
H. M. Duijf-van de Ven, C. J.
Schippers, E. F.
van Nieuwkoop, C.
Brimicombe, R. W.
van IJperen, J. M.
van der Hut, G.
Franck, P. F. H.
van Eeden, A.
Brokking, W.
Groot, M.
Damen, M.
Kwa, I. S.
Groeneveld, P. H. P.
Bouwhuis, J. W.
van den Berg, J. F.
van Hulzen, A. G. W.
van der Bliek, G. L.
Bor, P. C. J.
Bloembergen, P.
Wolfhagen, M. J. H. M.
Ruijs, G. J. H. M.
van Lelyveld, S. F. L.
Soetekouw, R.
Hulshoff, N.
van der Prijt, L. M. M.
Schoemaker, M.
Bermon, N.
van der Reijden, W. A.
Jansen, R.
Herpers, B. L.
Veenendaal, D.
Kroon, F. P.
Arend, S. M.
de Boer, M. G. J.
Bauer, M. P.
Jolink, H.
Vollaard, A. M.
Dorama, W.
Moons, C.
Claas, E. C. J.
Kroes, A. C. M.
den Hollander, J. G.
Pogany, K.
Kastelijns, M.
Smit, J. V.
Smit, E.
Bezemer, M.
van Niekerk, T.
Pontesilli, O.
Lowe, S. H.
Oude Lashof, A.
Posthouwer, D.
Ackens, R. P.
Schippers, J.
Vergoossen, R.
Weijenberg Maes, B.
Savelkoul, P. H. M.
Loo, I. H.
Weijer, S.
El Moussaoui, R.
Heitmuller, M.
Kortmann, W.
van Twillert, G.
Cohen Stuart, J. W. T.
Diederen, B. M. W.
Pronk, D.
van Truijen-Oud, F. A.
Leyten, E. M. S.
Gelinck, L. B. S.
van Hartingsveld, A.
Meerkerk, C.
Wildenbeest, G. S.
Mutsaers, J. A. E. M.
Jansen, C. L.
van Vonderen, M. G. A.
van Houte, D. P. F.
Dijkstra, K.
Faber, S.
Weel, J.
Kootstra, G. J.
Delsing, C. E.
van der Burg-van de Plas, M.
Heins, H.
Lucas, E.
Brinkman, K.
Frissen, P. H. J.
Blok, W. L.
Schouten, W. E. M.
Bosma, A. S.
Brouwer, C. J.
Geerders, G. F.
Hoeksema, K.
Kleene, M. J.
van der Meché, I. B.
Toonen, A. J. M.
Wijnands, S.
van Ogtrop, M. L.
Koopmans, P. P.
Keuter, M.
van der Ven, A. J. A. M.
ter Hofstede, H. J. M.
Dofferhoff, A. S. M.
van Crevel, R.
Albers, M.
Bosch, M. E. W.
Grintjes-Huisman, K. J. T.
Zomer, B. J.
Stelma, F. F.
Burger, D.
Richter, C.
van der Berg, J. P.
Gisolf, E. H.
ter Beest, G.
van Bentum, P. H. M.
Langebeek, N.
Tiemessen, R.
Swanink, C. M. A.
Veenstra, J.
Lettinga, K. D.
Spelbrink, M.
Sulman, H.
Witte, E.
Peerbooms, P. G. H.
Mulder, J. W.
Vrouenraets, S. M. E.
Lauw, F. N.
van Broekhuizen, M. C.
Paap, H.
Vlasblom, D. J.
Oudmaijer Sanders, E.
Smits, P. H. M.
Rosingh, A. W.
Verhagen, D. W. M.
Geilings, J.
van Kasteren, M. E. E.
Brouwer, A. E.
de Kruijf-van de Wiel, B. A. F. M.
Kuipers, M.
Santegoets, R. M. W. J.
van der Ven, B.
Marcelis, J. H.
G. M. Buiting, A.
Kabel, P. J.
Bierman, W. F. W.
Sprenger, H. G.
Scholvinck, E. H.
van Assen, S.
Wilting, K. R.
Stienstra, Y.
de Groot-de Jonge, H.
van der Meulen, P. A.
de Weerd, D. A.
Niesters, H. G. M.
Riezebos-Brilman, A.
van Leer-Buter, C. C.
Hoepelman, A. I. M.
Schneider, M. M. E.
Mudrikova, T.
Ellerbroek, P. M.
Oosterheert, J. J.
Arends, J. E.
Barth, R. E.
Wassenberg, M. W. M.
van Elst-Laurijssen, D. H. M.
Laan, L. M.
van Oers-Hazelzet, E. E. B.
Patist, J.
Vervoort, S.
Nieuwenhuis, H. E.
Frauenfelder, R.
Schuurman, R.
Verduyn-Lunel, F.
Wensing, A. M. J.
Peters, E. J. G.
van Agtmael, M. A.
Perenboom, R. M.
Bomers, M.
de Vocht, J.
Elsenburg, L. J. M.
Pettersson, A. M.
Vandenbroucke-Grauls, C. M. J. E.
Ang, C. W.
Geelen, S. P. M.
Wolfs, T. F. W.
Bont, L. J.
Nauta, N.
Bezemer, D. O.
Gras, L.
van Sighem, A. I.
Smit, C.
Zaheri, S.
Kimmel, V.
Tong, Y.
Lascaris, B.
van den Boogaard, R.
Hoekstra, P.
de Lang, A.
Berkhout, M.
Grivell, S.
Jansen, A.
de Groot, L.
van den Akker, M.
Bergsma, D.
Lodewijk, C.
Meijering, R.
Peeck, B.
Raethke, M.
Ree, C.
Regtop, R.
Ruijs, Y.
Schoorl, M.
Tuijn, E.
Veenenberg, L.
Woudstra, T.
Bakker, Y.
de Jong, A.
Broekhoven, M.
Claessen, E.
Rademaker, M. J.
Munjishvili, L.
Kruijne, E.
Tuk, B.
Bonnet, F.
Dupon, M.
Chêne, G.
Breilh, D.
Fleury, H.
Malvy, D.
Mercié, P.
Pellegrin, I.
Neau, D.
Pellegrin, J. L.
Bouchet, S.
Gaborieau, V.
Lacoste, D.
Tchamgoué, S.
Thiébaut, R.
Lawson-Ayayi, S.
Wittkop, L.
Bernard, N.
Hessamfar, M.
Vandenhende, M. A.
Dauchy, F. A.
Dutronc, H.
Longy-Boursier, M.
Duffau, P.
Roger Schmeltz, J.
Pistone, T.
Receveur, M. C.
Cazanave, C.
Ochoa, A.
Vareil, M. O.
Viallard, J. F.
Greib, C.
Lazaro, E.
Lafon, M. E.
Reigadas, S.
Trimoulet, P.
Molimard, M.
Titier, K.
Moreau, J. F.
Haramburu, F.
Miremont-Salamé, G.
Dupont, A.
Gerard, Y.
Caunègre, L.
André, K.
Bonnal, F.
Farbos, S.
Gemain, M. C.
Ceccaldi, J.
De Witte, S.
Courtault, C.
Monlun, E.
Lataste, P.
Meraud, J. P.
Chossat, I.
Blaizeau, M. J.
Conte, V.
Decoin, M.
Delaune, J.
Delveaux, S.
Diarra, F.
D'Ivernois, C.
Frosch, A.
Hannapier, C.
Lenaud, E.
Leleux, O.
Le Marec, F.
Leray, J.
Louis, I.
Palmer, G.
Pougetoux, A.
Sicard, X.
Touchard, D.
Uwamaliya-Nziyumvira, B.
Petoumenos, K.
Bendall, C.
Moore, R.
Edwards, S.
Hoy, J.
Watson, K.
Roth, N.
Nicholson, J.
Bloch, M.
Franic, T.
Baker, D.
Vale, R.
Carr, A.
Cooper, D.
Chuah, J.
Ngieng, M.
Nolan, D.
Skett, J.
Calvo, G.
Mateu, S.
Domingo, P.
Sambeat, M. A.
Gatell, J.
Del Cacho, E.
Cadafalch, J.
Fuster, M.
Codina, C.
Sirera, G.
Vaqué, A.
Dewit, S.
Clumeck, N.
Necsoi, C.
Gennotte, A. F.
Gerard, M.
Kabeya, K.
Konopnicki, D.
Libois, A.
Martin, C.
Payen, M. C.
Semaille, P.
Van Laethem, Y.
Neaton, J.
Bartsch, G.
Thompson, G.
Wentworth, D.
Luskin-Hawk, R.
Telzak, E.
Abrams, D. I.
Cohn, D.
Markowitz, N.
Arduino, R.
Mushatt, D.
Friedland, G.
Perez, G.
Tedaldi, E.
Fisher, E.
Gordin, F.
Crane, L. R.
Sampson, J.
Baxter, J.
Lundgren, J.
Cozzi-Lepri, A.
Grint, D.
Podlekareva, D.
Peters, L.
Reekie, J.
Fischer, A. H.
Losso, M.
Elias, C.
Vetter, N.
Zangerle, R.
Karpov, I.
Vassilenko, A.
Mitsura, V. M.
Suetnov, O.
Colebunders, R.
Vandekerckhove, L.
Hadziosmanovic, V.
Kostov, K.
Begovac, J.
Machala, L.
Jilich, D.
Sedlacek, D.
Kronborg, G.
Benfield, T.
Larsen, M.
Gerstoft, J.
Katzenstein, T.
Hansen, A. -B. E.
Skinhøj, P.
Pedersen, C.
Ostergaard, L.
Zilmer, K.
Smidt, J.
Ristola, M.
Katlama, C.
Viard, J. -P.
Girard, P. -M.
Livrozet, J. M.
Vanhems, P.
Rockstroh, J.
Schmidt, R.
van Lunzen, J.
Degen, O.
Stellbrink, H. J.
Staszewski, S.
Bickel, M.
Kosmidis, J.
Gargalianos, P.
Xylomenos, G.
Perdios, J.
Panos, G.
Filandras, A.
Karabatsaki, E.
Sambatakou, H.
Banhegyi, D.
Mulcahy, F.
Yust, I.
Turner, D.
Burke, M.
Pollack, S.
Hassoun, G.
Maayan, S.
Vella, S.
Esposito, R.
Mazeu, I.
Mussini, C.
Arici, C.
Pristera, R.
Mazzotta, F.
Gabbuti, A.
Vullo, V.
Lichtner, M.
Chirianni, A.
Montesarchio, E.
Gargiulo, M.
Antonucci, G.
Testa, A.
Narciso, P.
Vlassi, C.
Zaccarelli, M.
Lazzarin, A.
Castagna, A.
Gianotti, N.
Galli, M.
Ridolfo, A.
d’Arminio Monforte, A.
Rozentale, B.
Zeltina, I.
Chaplinskas, S.
Hemmer, R.
Staub, T.
Ormaasen, V.
Maeland, A.
Bruun, J.
Knysz, B.
Gasiorowski, J.
Horban, A.
Bakowska, E.
Grzeszczuk, A.
Flisiak, R.
Boron-Kaczmarska, A.
Pynka, M.
Parczewski, M.
Beniowski, M.
Mularska, E.
Trocha, H.
Jablonowska, E.
Malolepsza, E.
Wojcik, K.
Antunes, F.
Doroana, M.
Caldeira, L.
Mansinho, K.
Maltez, F.
Duiculescu, D.
Rakhmanova, A.
Zakharova, N.
Buzunova, S.
Jevtovic, D.
Mokráš, M.
Staneková, D.
Tomazic, J.
González-Lahoz, J.
Soriano, V.
Labarga, P.
Medrano, J.
Moreno, S.
Rodriguez, J. M.
Clotet, B.
Jou, A.
Paredes, R.
Tural, C.
Puig, J.
Bravo, I.
Gatell, J. M.
Miró, J. M.
Gutierrez, M.
Mateo, G.
Karlsson, A.
Flamholc, L.
Ledergerber, B.
Francioli, P.
Cavassini, M.
Hirschel, B.
Boffi, E.
Furrer, H.
Battegay, M.
Elzi, L.
Kravchenko, E.
Chentsova, N.
Frolov, V.
Kutsyna, G.
Servitskiy, S.
Krasnov, M.
Barton, S.
Johnson, A. M.
Mercey, D.
Johnson, M. A.
Murphy, M.
Weber, J.
Scullard, G.
Fisher, M.
Leen, C.
Morfeldt, L.
Thulin, G.
Åkerlund, B.
Koppel, K.
Håkangård, C.
Moroni, M.
Angarano, G.
Antinori, A.
Armignacco, O.
Castelli, F.
Cauda, R.
Di Perri, G.
Iardino, R.
Ippolito, G.
Perno, C. F.
von Schloesser, F.
Viale, P.
Ceccherini-Silberstein, F.
Girardi, E.
Lo Caputo, S.
Puoti, M.
Andreoni, M.
Ammassari, A.
Balotta, C.
Bonfanti, P.
Bonora, S.
Borderi, M.
Capobianchi, R.
Ceccherini- Silberstein, F.
Cingolani, A.
Cinque, P.
De Luca, A.
Di Biagio, A.
Gori, A.
Guaraldi, G.
Lapadula, G.
Madeddu, G.
Maggiolo, F.
Marchetti, G.
Marcotullio, S.
Monno, L.
Quiros Roldan, E.
Rusconi, S.
Cicconi, P.
Formenti, T.
Galli, L.
Lorenzini, P.
Giacometti, A.
Costantini, A.
Santoro, C.
Suardi, C.
Vanino, E.
Verucchi, G.
Minardi, C.
Quirino, T.
Abeli, C.
Manconi, P. E.
Piano, P.
Vecchiet, J.
Falasca, K.
Sighinolfi, L.
Segala, D.
Cassola, G.
Viscoli, G.
Alessandrini, A.
Piscopo, R.
Mazzarello, G.
Mastroianni, C.
Belvisi, V.
Caramma, I.
Castelli, A. P.
Rizzardini, G.
Ridolfo, A. L.
Piolini, R.
Salpietro, S.
Carenzi, L.
Moioli, M. C.
Puzzolante, C.
Abrescia, N.
Guida, M. G.
Onofrio, M.
Baldelli, F.
Francisci, D.
Parruti, G.
Ursini, T.
Magnani, G.
Ursitti, M. A.
D’Avino, A.
Gallo, L.
Nicastri, E.
Acinapura, R.
Capozzi, M.
Libertone, R.
Tebano, G.
Cattelan, A.
Mura, M. S.
Caramello, P.
Orofino, G. C.
Sciandra, M.
Pellizzer, G.
Manfrin, V.
Dollet, K.
Caissotti, C.
Dellamonica, P.
Roger, P. M.
Bernard, E.
Cua, E.
De Salvador-Guillouet, F.
Durant, J.
Ferrando, S.
Dunais, B.
Mondain-Miton, V.
Perbost, I.
Prouvost-Keller, B.
Pugliese, P.
Naqvi, A.
Pillet, S.
Risso, K.
Aubert, V.
Barth, J.
Bernasconi, E.
Böni, J.
Bucher, H. C.
Burton-Jeangros, C.
Calmy, A.
Egger, M.
Fehr, J.
Fellay, J.
Gorgievski, M.
Günthard, H.
Haerry, D.
Hasse, B.
Hirsch, H. H.
Hösli, I.
Kahlert, C.
Kaiser, L.
Keiser, O.
Klimkait, T.
Kovari, H.
Martinetti, G.
Martinez de Tejada, B.
Metzner, K.
Müller, N.
Nadal, D.
Pantaleo, G.
Rauch, A.
Regenass, A.
Rudin, C.
Schmid, P.
Schultze, D.
Schöni-Affolter, F.
Schüpbach, J.
Speck, R.
Taffé, P.
Tarr, P.
Telenti, A.
Trkola, A.
Vernazza, P.
Yerly, S.
Bhagani, S.
Burns, F.
Byrne, P.
Carroll, A.
Cropley, I.
Cuthbertson, Z.
Drinkwater, T.
Fernandez, T.
Garusu, E.
Gonzales, A.
Grover, D.
Hutchinson, S.
Killingley, B.
Murphy, G.
Ivens, D.
Johnson, M.
Kinloch de Loes, S.
Lipman, M.
Madge, S.
Marshall, N.
Montgomery, H.
Shah, R.
Swaden, L.
Tyrer, M.
Youle, M.
Webster, D.
Wright, A.
Chaloner, C.
Miah, M.
Tsintas, R.
Burch, L.
Cambiano, V.
Lampe, F.
Nakagawa, F.
O'Connor, J.
Speakman, A.
Connell, M.
Clewley, G.
Martin, S.
Thomas, M.
Aagaard, B.
Aragon, E.
Arnaiz, J.
Borup, L.
Dragsted, U.
Fau, A.
Gey, D.
Grarup, J.
Hengge, U.
Herrero, P.
Jansson, P.
Jensen, B.
Jensen, K.
Juncher, H.
Lopez, P.
Matthews, C.
Mollerup, D.
Pearson, M.
Reilev, S.
Tillmann, K.
Varea, S.
Angus, B.
Babiker, A.
Cordwell, B.
Darbyshire, J.
Dodds, W.
Fleck, S.
Horton, J.
Hudson, F.
Moraes, Y.
Pacciarini, F.
Palfreeman, A.
Paton, N.
Smith, N.
van Hooff, F.
Bebchuk, J.
Collins, G.
Denning, E.
Duchene, A.
Fosdick, L.
Harrison, M.
Herman-Lamin, K.
Larson, G.
Nelson, R.
Quan, K.
Quan, S.
Schultz, T.
Wyman, N.
Carey, C.
Chan, F.
Courtney-Rodgers, D.
Drummond, F.
Emery, S.
Harrod, M.
Jacoby, S.
Kearney, L.
Lin, E.
Pett, S.
Robson, R.
Seneviratne, N.
Stewart, M.
Watts, E.
Finley, E.
Sánchez, A.
Standridge, B.
Vjecha, M.
Belloso, W.
Davey, R.
Duprez, D.
Lifson, A.
Pederson, C.
Price, R.
Prineas, R.
Rhame, F.
Worley, J.
Modlin, J.
Beral, V.
Chaisson, R.
Fleming, T.
Hill, C.
Kim, K.
Murray, B.
Pick, B.
Seligmann, M.
Weller, I.
Cahill, K.
Fox, L.
Luzar, M.
Martinez, A.
Mcnay, L.
Pierson, J.
Tierney, J.
Vogel, S.
Costas, V.
Eckstrand, J.
Brown, S.
Abusamra, L.
Angel, E.
Aquilia, S.
Benetucci, J.
Bittar, V.
Bogdanowicz, E.
Cahn, P.
Casiro, A.
Contarelli, J.
Corral, J.
Daciuk, L.
David, D.
Dobrzanski, W.
Duran, A.
Ebenrstejin, J.
Ferrari, I.
Fridman, D.
Galache, V.
Guaragna, G.
Ivalo, S.
Krolewiecki, A.
Lanusse, I.
Laplume, H.
Lasala, M.
Lattes, R.
Lazovski, J.
Lopardo, G.
Lourtau, L.
Lupo, S.
Maranzana, A.
Marson, C.
Massera, L.
Moscatello, G.
Olivia, S.
Otegui, I.
Palacios, L.
Parlante, A.
Salomon, H.
Sanchez, M.
Somenzini, C.
Suarez, C.
Tocci, M.
Toibaro, J.
Zala, C.
Agrawal, S.
Ambrose, P.
Anderson, C.
Anderson, J.
Beileiter, K.
Blavius, K.
Boyle, M.
Bradford, D.
Britton, P.
Brown, P.
Busic, T.
Cain, A.
Carrall, L.
Carson, S.
Chenoweth, I.
Clark, F.
Clemons, J.
Clezy, K.
Cortissos, P.
Cunningham, N.
Curry, M.
Daly, L.
D'Arcy-Evans, C.
Del Rosario, R.
Dinning, S.
Dobson, P.
Donohue, W.
Doong, N.
Downs, C.
Edwards, E.
Egan, C.
Ferguson, W.
Finlayson, R.
Forsdyke, C.
Foy, L.
Frater, A.
French, M.
Gleeson, D.
Gold, J.
Habel, P.
Haig, K.
Hardy, S.
Holland, R.
Hudson, J.
Hutchison, R.
Hyland, N.
James, R.
Johnston, C.
Kelly, M.
King, M.
Kunkel, K.
Lau, H.
Leamy, J.
Lester, D.
Leung, J.
Lohmeyer, A.
Lowe, K.
Macrae, K.
Magness, C.
Martinez, O.
Maruszak, H.
Medland, N.
Miller, S.
Murray, J.
Negus, P.
Newman, R.
Nowlan, C.
Oddy, J.
Orford, N.
Orth, D.
Patching, J.
Plummer, M.
Price, S.
Primrose, R.
Prone, I.
Ree, H.
Remington, C.
Richardson, R.
Robinson, S.
Rogers, G.
Roney, J.
Russell, D.
Ryan, S.
Sarangapany, J.
Schmidt, T.
Schneider, K.
Shields, C.
Silberberg, C.
Shaw, D.
Smith, D.
Meng Soo, T.
Sowden, D.
Street, A.
Kiem Tee, B.
Thomson, J. L.
Topaz, S.
Villella, C.
Walker, A.
Watson, A.
Wendt, N.
Williams, L.
Youds, D.
Aichelburg, A.
Cichon, P.
Gemeinhart, B.
Rieger, A.
Schmied, B.
Touzeau-Romer, V.
Deroo, A.
O'Doherty, E.
de Wit, S.
De Salles Amorim, C.
Basso, C.
Flint, S.
Kallas, E.
Levi, G.
Lewi, D.
Pereira, L.
da Silva, M.
Souza, T.
Toscano, A.
Angel, J.
Arsenault, M.
Bast, M.
Beckthold, B.
Bouchard, P.
Chabot, I.
Clarke, R.
Cohen, J.
Coté, P.
Ellis, M.
Gagne, C.
Gill, J.
Houde, M.
Johnston, B.
Jubinville, N.
Kato, C.
Lamoureux, N.
Latendre-Paquette, J.
Lindemulder, A.
Mcneil, A.
Mcfarland, N.
Montaner, J.
Morrisseau, C.
O'Neill, R.
Page, G.
Piche, A.
Pongracz, B.
Preziosi, H.
Puri, L.
Rachlis, A.
Ralph, E.
Raymond, I.
Rouleau, D.
Routy, J. P.
Sandre, R.
Seddon, R. T.
Shafran, S.
Sikora, C.
Smaill, F.
Stromberg, D.
Trottier, S.
Walmsley, S.
Weiss, K.
Williams, K.
Zarowny, D.
Baadegaard, B.
Bengaard Andersen, Ã….
Boedker, K.
Collins, P.
Jensen, L.
Moller, H.
Lehm Andersen, P.
Loftheim, I.
Mathiesen, L.
Nielsen, H.
Obel, N.
Petersen, D.
Pors Jensen, L.
Trunk Black, F.
Aboulker, P.
Aouba, A.
Bensalem, M.
Berthe, H.
Blanc, C.
Bornarel, D.
Bouchaud, O.
Boue, F.
Bouvet, E.
Brancon, C.
Breaud, S.
Brosseau, D.
Brunet, A.
Capitant, C.
Ceppi, C.
Chakvetadze, C.
Cheneau, C.
Chennebault, J. M.
De Truchis, P.
Delavalle, A. M.
Delfraissy, J. F.
Dumont, C.
Edeb, N.
Fabre, G.
Foltzer, A.
Foubert, V.
Gastaut, J. A.
Gerbe, J.
Girard, P. M.
Goujard, C.
Hoen, B.
Honore, P.
Hue, H.
Hynh, T.
Jung, C.
Kahi, S.
Lang, J. M.
Le Baut, V.
Lefebvre, B.
Leturque, N.
Lévy, Y.
Loison, J.
Maddi, G.
Maignan, A.
Majerholc, C.
de Boever, C.
Meynard, J. L.
Michelet, C.
Michon, C.
Mole, M.
Netzer, E.
Pialoux, G.
Poizot-Martin, I.
Raffi, F.
Ratajczak, M.
Ravaux, I.
Reynes, J.
Salmon-Ceron, D.
Sebire, M.
Simon, A.
Tegna, L.
Tisne-Dessus, D.
Tramoni, C.
Viard, J. P.
Vidal, M.
Viet-Peaucelle, C.
Weiss, L.
Zeng, A.
Zucman, D.
Adam, A.
Arastéh, K.
Behrens, G.
Bergmann, F.
Bittner, D.
Bogner, J.
Brockmeyer, N.
Darrelmann, N.
Deja, M.
Doerler, M.
Esser, S.
Faetkenheuer, G.
Fenske, S.
Gajetzki, S.
Goebel, F.
Gorriahn, D.
Harrer, E.
Harrer, T.
Hartl, H.
Hartmann, M.
Heesch, S.
Jakob, W.
Jäger, H.
Klinker, H.
Kremer, G.
Ludwig, C.
Mantzsch, K.
Mauss, S.
Meurer, A.
Niedermeier, A.
Pittack, N.
Plettenberg, A.
Potthoff, A.
Probst, M.
Rittweger, M.
Ross, B.
Rotty, J.
Rund, E.
Ruzicka, T.
Schmidt, R. T.
Schmutz, G.
Schnaitmann, E.
Schuster, D.
Sehr, T.
Spaeth, B.
Stephan, C.
Stockey, T.
Stoehr, A.
Trein, A.
Vaeth, T.
Vogel, M.
Wasmuth, J.
Wengenroth, C.
Winzer, R.
Wolf, E.
Reidy, D. L.
Cohen, Y.
Drora, G.
Eliezer, I.
Godo, O.
Kedem, E.
Magen, E.
Mamorsky, M.
Sthoeger, Z.
Vered, H.
Aiuti, F.
Bechi, M.
Bergamasco, A.
Bertelli, D.
Bruno, R.
Butini, L.
Cagliuso, M.
Carosi, G.
Casari, S.
Chrysoula, V.
Cologni, G.
Conti, V.
Corpolongo, A.
D'Offizi, G.
Gaiottino, F.
Di Pietro, M.
Filice, G.
Francesco, M.
Gianelli, E.
Graziella, C.
Magenta, L.
Martellotta, F.
Maserati, R.
Murdaca, G.
Nardini, G.
Nozza, S.
Puppo, F.
Pogliaghi, M.
Ripamonti, D.
Ronchetti, C.
Rusconi, V.
Sacchi, P.
Silvia, N.
Suter, F.
Tambussi, G.
Uglietti, A.
Vechi, M.
Vergani, B.
Vichi, F.
Vitiello, P.
Iwamoto, A.
Kikuchi, Y.
Miyazaki, N.
Mori, M.
Nakamura, T.
Odawara, T.
Oka, S.
Shirasaka, T.
Tabata, M.
Takano, M.
Ueta, C.
Watanabe, D.
Yamamoto, Y.
Erradey, I.
Himmich, H.
Marhoum El Filali, K.
Blok, W.
van Boxtel, R.
Brinkman H Doevelaar, K.
Grijsen, M.
Juttmann, J.
Ligthart, S.
van der Meulen, P.
Lange, J.
Schrijnders-Gudde, L.
Septer-Bijleveld, E.
Sprenger, H.
Vermeulen, J.
ten Kate, R.
van de Ven, B.
Kvale, D.
Inglot, M.
Rymer, W.
Szymczak, A.
Aldir, M.
Baptista, C.
da Conceicao Vera, J.
Raquel A dos Santos, C.
Valadas, E.
Vaz Pinto, I.
Chia, E.
Foo, E.
Karim, F.
Lim, P. L.
Panchalingam, A.
Quek, A.
Alcázar-Caballero, R.
Arribas, J.
Arrizabalaga, J.
de Barron, X.
Blanco, F.
Bouza, E.
Calvo, S.
Carbonero, L.
Carpena, I.
Castro, M.
Cortes, L.
del Toro, M.
Elias, M.
Espinosa, J.
Estrada, V.
Fernandez-Cruz, E.
Fernández, P.
Freud, H.
Garcia, A.
Garcia, G.
Garrido, R.
Gijón, P.
Gonzalez- García, J.
Gil, I.
González, A.
López Grosso, P.
Guzmán, E.
Iribarren, J.
Jiménez, M.
Juega, J.
Lopez, J.
Lozano, F.
Martín-Carbonero, L.
Mata, R.
Menasalvas, A.
Mirelles, C.
de Miguel Prieto, J.
Montes, M.
Moreno, A.
Moreno, J.
Moreno, V.
Muñoz, R.
Ocampo, A.
Ortega, E.
Ortiz, L.
Padilla, B.
Parras, A.
Paster, A.
Pedreira, J.
Peña, J.
Perea, R.
Portas, B.
Pulido, F.
Rebollar, M.
de Rivera, J.
Roca, V.
Rodríguez- Arrondo, F.
Rubio, R.
Santos, J.
Sanz, J.
Sebastian, G.
Segovia, M.
Tamargo, L.
Viciana, P.
von Wichmann, M.
Bratt, G.
Hollander, A.
Olov Pehrson, P.
Petz, I.
Sandstrom, E.
Sönnerborg, A.
Gurtner, V.
Ampunpong, U.
Auchieng, C.
Bowonwatanuwong, C.
Chanchai, P.
Chetchotisakd, P.
Chuenyan, T.
Duncombe, C.
Horsakulthai, M.
Kantipong, P.
Laohajinda, K.
Phanuphak, P.
Pongsurachet, V.
Pradapmook, S.
Ruxruntham, K.
Seekaew, S.
Sonjai, A.
Suwanagool, S.
Techasathit, W.
Ubolyam, S.
Wankoon, J.
Alexander, I.
Dockrell, D.
Easterbrook, P.
Edwards, B.
Evans, E.
Fox, R.
Gazzard, B.
Gilleran, G.
Hand, J.
Heald, L.
Higgs, C.
Jebakumar, S.
Jendrulek, I.
Johnson, S.
Kinghorn, G.
Kuldanek, K.
Maw, R.
Mckernan, S.
Mclean, L.
Morris, S.
O'Farrell, S.
Ong, E.
Peters, B.
Stroud, C.
Wansbrough-Jones, M.
White, D.
Williams, I.
Wiselka, M.
Yee, T.
Adams, S.
Allegra, D.
Andrews, L.
Aneja, B.
Anstead, G.
Artz, R.
Bailowitz, J.
Banks, S.
Baum, J.
Benator, D.
Black, D.
Boh, D.
Bonam, T.
Brito, M.
Brockelman, J.
Bruzzese, V.
Burnside, A.
Cafaro, V.
Casey, K.
Cason, L.
Childress, G.
Clark, C. L.
Clifford, D.
Climo, M.
Couey, P.
Cuervo, H.
Deeks, S.
Dennis, M.
Diaz-Linares, M.
Dickerson, D.
Diez, M.
Di Puppo, J.
Dodson, P.
Dupre, D.
Elion, R.
Elliott, K.
El-Sadr, W.
Estes, M.
Fabre, J.
Farrough, M.
Flamm, J.
Follansbee, S.
Foster, C.
Frank, C.
Franz, J.
Frechette, G.
Freidland, G.
Frische, J.
Fuentes, L.
Funk, C.
Geisler, C.
Genther, K.
Giles, M.
Goetz, M.
Gonzalez, M.
Graeber, C.
Graziano, F.
Grice, D.
Hahn, B.
Hamilton, C.
Hassler, S.
Henson, A.
Hopper, S.
John, M.
Johnson, L.
Johnson, R.
Jones, R.
Kahn, J.
Klimas, N.
Kolber, M.
Koletar, S.
Labriola, A.
Larsen, R.
Lasseter, F.
Lederman, M.
Ling, T.
Lusch, T.
Macarthur, R.
Machado, C.
Makohon, L.
Mandelke, J.
Mannheimer, S.
Martínez, M.
Martinez, N.
Mass, M.
Masur, H.
Mcgregor, D.
Mcintyre, D.
Mckee, J.
Mcmullen, D.
Mettinger, M.
Middleton, S.
Mieras, J.
Mildvan, D.
Miller, P.
Miller, T.
Mitchell, V.
Mitsuyasu, R.
Moanna, A.
Mogridge, C.
Moran, F.
Murphy, R.
Nahass, R.
Nixon, D.
O'Brien, S.
Ojeda, J.
Okhuysen, P.
Olson, M.
Osterberger, J.
Owen, W.
Pablovich, Sr. S.
Patel, S.
Pierone, G.
Poblete, R.
Potter, A.
Preston, E.
Rappoport, C.
Regevik, N.
Reyelt, M.
Riney, L.
Rodriguez-Barradas, M.
Rodriguez, M.
Rodriguez, J.
Roland, R.
Rosmarin-DeStefano, C.
Rossen, W.
Rouff, J.
Saag, M.
Santiago, S.
Sarria, J.
Wirtz, S.
Schmidt, U.
Scott, C.
Sheridan, A.
Shin, A.
Shrader, S.
Simon, G.
Slowinski, D.
Smith, K.
Spotkov, J.
Sprague, C.
States, D.
Suh, C.
Sullivan, J.
Summers, K.
Sweeton, B.
Tan, V.
Tanner, T.
Temesgen, Z.
Thomas, D.
Thompson, M.
Tobin, C.
Toro, N.
Towner, W.
Upton, K.
Uy, J.
Valenti, S.
van der Horst, C.
Vita, J.
Voell, J.
Walker, J.
Walton, T.
Wason, K.
Watson, V.
Wellons, A.
Weise, J.
White, M.
Whitman, T.
Williams, B.
Williams, N.
Windham, J.
Witt, M.
Workowski, K.
Wortmann, G.
Wright, T.
Zelasky, C.
Zwickl, B.
Dietz, D.
Chesson, C.
Schmetter, B.
Grue, L.
Willoughby, M.
Demers, A.
Dragsted, U. B.
Jensen, K. B.
Jansson, P. O.
Jensen, B. G.
Benfield, T. L.
Darbyshire, J. H.
Babiker, A. G.
Palfreeman, A. J.
Fleck, S. L.
Collaco-Moraes, Y.
Wyzydrag, L.
Cooper, D. A.
Drummond, F. M.
Connor, S. A.
Satchell, C. S.
Gunn, S.
Delfino, M. A.
Merlin, K.
Mcginley, C.
Neaton, J. D.
George, M.
Grund, B.
Hogan, C.
Miller, C.
Neuhaus, J.
Roediger, M. P.
Thackeray, L.
Campbell, C.
Lahart, C.
Perlman, D.
Rein, M.
Dersimonian, R.
Brody, B. A.
Daar, E. S.
Dubler, N. N.
Fleming, T. R.
Freeman, D. J.
Kahn, J. P.
Kim, K. M.
Medoff, G.
Modlin, J. F.
Moellering, R.
Murray, B. E.
Robb, M. L.
Scharfstein, D. O.
Sugarman, J.
Tsiatis, A.
Tuazon, C.
Zoloth, L.
Belloso, W. H.
Losso, M. H.
Benetucci, J. A.
Bogdanowicz, E. P.
Cahn, P. E.
Casiró, A. D.
Cassetti, I.
Contarelli, J. M.
Corral, J. A.
Crinejo, A.
David, D. O.
Ishida, M. T.
Laplume, H. E.
Lasala, M. B.
Lupo, S. H.
Masciottra, F.
Michaan, M.
Ruggieri, L.
Salazar, E.
Sánchez, M.
Hoy, J. F.
Rogers, G. D.
Allworth, A. M.
Anderson, J. S. C.
Armishaw, J.
Barnes, K.
Chiam, A.
Chuah, J. C. P.
Curry, M. C.
Dever, R. L.
Donohue, W. A.
Doong, N. C.
Dwyer, D. E.
Dyer, J.
Eu, B.
Ferguson, V. W.
French, M. A. H.
Garsia, R. J.
Hudson, J. H.
Jeganathan, S.
Konecny, P.
Mccormack, C. L.
Mcmurchie, M.
Moore, R. J.
Moussa, M. B.
Piper, M.
Read, T.
Roney, J. J.
Shaw, D. R.
Silvers, J.
Smith, D. J.
Street, A. C.
Vale, R. J.
Wendt, N. A.
Wood, H.
Youds, D. W.
Zillman, J.
Tozeau, V.
de Roo, A.
Leonard, P.
Lynen, L.
Moutschen, M.
Pereira, L. C.
Souza, T. N. L.
Schechter, M.
Zajdenverg, R.
Almeida, M. M. T. B.
Araujo, F.
Bahia, F.
Brites, C.
Caseiro, M. M.
Casseb, J.
Etzel, A.
Falco, G. G.
Filho, E. C. J.
Flint, S. R.
Gonzales, C. R.
Madruga, J. V. R.
Passos, L. N.
Reuter, T.
Sidi, L. C.
Toscano, A. L. C.
Cherban, E.
Conway, B.
Dufour, C.
Foster, A.
Haase, D.
Haldane, H.
Klein, M.
Lessard, B.
Martel, A.
Martel, C.
Paradis, E.
Schlech, W.
Schmidt, S.
Thompson, B.
Vezina, S.
Wolff Reyes, M. J.
Northland, R.
Hergens, L.
Loftheim, I. R.
Raukas, M.
Justinen, J.
Landman, R.
Abel, S.
Abgrall, S.
Amat, K.
Auperin, L.
Barruet, R.
Benalycherif, A.
Benammar, N.
Bentata, M.
Besnier, J. M.
Blanc, M.
Cabié, A.
Chavannet, P.
Dargere, S.
de la Tribonniere, X.
Debord, T.
Decaux, N.
Delgado, J.
Frixon-Marin, V.
Genet, C.
Gérard, L.
Gilquin, J.
Jeantils, V.
Kouadio, H.
Leclercq, P.
Lelièvre, J. -D.
Levy, Y.
Michon, C. P.
Nau, P.
Pacanowski, J.
Piketty, C.
Salmon, D.
Schmit, J. L.
Serini, M. A.
Tassi, S.
Touam, F.
Verdon, R.
Weinbreck, P.
Yazdanpanah, Y.
Yeni, P.
Bitsch, S.
Bogner, J. R.
Goebel, F. D.
Lehmann, C.
Lennemann, T.
Potthof, A.
Wasmuth, J. C.
Wiedemeyer, K.
Hatzakis, A.
Touloumi, G.
Antoniadou, A.
Daikos, G. L.
Dimitrakaki, A.
Gargalianos-Kakolyris, P.
Giannaris, M.
Karafoulidou, A.
Katsambas, A.
Katsarou, O.
Kontos, A. N.
Kordossis, T.
Lazanas, M. K.
Panagopoulos, P.
Paparizos, V.
Papastamopoulos, V.
Petrikkos, G.
Skoutelis, A.
Tsogas, N.
Bergin, C. J.
Mooka, B.
Mamorksy, M. G.
Agmon-Levin, N.
Karplus, R.
Shahar, E.
Biglino, A.
De Gioanni, M.
Montroni, M.
Raise, E.
Honda, M.
Ishisaka, M.
Caplinskas, S.
Uzdaviniene, V.
Schmit, J. C.
Mills, G. D.
Blackmore, T.
Masters, J. A.
Morgan, J.
Pithie, A.
Brunn, J.
Ormasssen, V.
La Rosa, A.
Guerra, O.
Espichan, M.
Gutierrez, L.
Mendo, F.
Salazar, R.
Knytz, B.
Kwiatkowski, J.
Castro, R. S.
Horta, A.
Miranda, A. C.
Pinto, I. V.
Vera, J.
Vinogradova, E.
Yakovlev, A.
Wood, R.
Orrel, C.
Arnaiz, J. A.
Carrillo, R.
Dalmau, D.
Jordano, Q.
Knobel, H.
Larrousse, M.
Moreno, J. S.
Oretaga, E.
Pena, J. N.
Spycher, R.
Bottone, S.
Christen, A.
Franc, C.
Furrer, H. J.
Gayet-Ageron, A.
Genné, D.
Hochstrasser, S.
Moens, C.
Nüesch, R.
Ruxrungtham, K.
Pumpradit, W.
Dangthongdee, S.
Kiertiburanakul, S.
Klinbuayaem, V.
Mootsikapun, P.
Nonenoy, S.
Piyavong, B.
Prasithsirikul, W.
Raksakulkarn, P.
Gazzard, B. G.
Ainsworth, J. G.
Angus, B. J.
Barber, T. J.
Brook, M. G.
Care, C. D.
Chadwick, D. R.
Chikohora, M.
Churchill, D. R.
Cornforth, D.
Dockrell, D. H.
Easterbrook, P. J.
Fox, P. A.
Gomez, P. A.
Gompels, M. M.
Harris, G. M.
Herman, S.
Jackson, A. G. A.
Jebakumar, S. P. R.
Kinghorn, G. R.
Kuldanek, K. A.
Larbalestier, N.
Lumsden, M.
Maher, T.
Mantell, J.
Muromba, L.
Orkin, C. M.
Peters, B. S.
Peto, T. E. A.
Portsmouth, S. D.
Rajamanoharan, S.
Ronan, A.
Schwenk, A.
Slinn, M. A.
Stroud, C. J.
Thomas, R. C.
Wansbrough-Jones, M. H.
Whiles, H. J.
White, D. J.
Williams, E.
Williams, I. G.
Acosta, E. A.
Adamski, A.
Antoniskis, D.
Aragon, D. R.
Barnett, B. J.
Baroni, C.
Barron, M.
Baxter, J. D.
Beers, D.
Beilke, M.
Bemenderfer, D.
Bernard, A.
Besch, C. L.
Bessesen, M. T.
Bethel, J. T.
Blue, S.
Blum, J. D.
Boarden, S.
Bolan, R. K.
Borgman, J. B.
Brar, I.
Braxton, B. K.
Bredeek, U. F.
Brennan, R.
Britt, D. E.
Bulgin-Coleman, D.
Bullock, D. E.
Campbell, B.
Caras, S.
Carroll, J.
Casey, K. K.
Chiang, F.
Cindrich, R. B.
Clark, C.
Cohen, C.
Coley, J.
Condoluci, D. V.
Contreras, R.
Corser, J.
Cozzolino, J.
Daley, L.
Dandridge, D.
D'Antuono, V.
Darcourt Rizo Patron, J. G.
Dehovitz, J. A.
Dejesus, E.
Desjardin, J.
Dietrich, C.
Dolce, E.
Erickson, D.
Faber, L. L.
Falbo, J.
Farrough, M. J.
Farthing, C. F.
Ferrell-Gonzalez, P.
Flynn, H.
Frank, M.
Freeman, K. F.
French, N.
Fujita, N.
Gahagan, L.
Gilson, I.
Goetz, M. B.
Goodwin, E.
Guity, C. K.
Gulick, P.
Gunderson, E. R.
Hale, C. M.
Hannah, K.
Henderson, H.
Hennessey, K.
Henry, W. K.
Higgins, D. T.
Hodder, S. L.
Horowitz, H. W.
Howe-Pittman, M.
Hubbard, J.
Hudson, R.
Hunter, H.
Hutelmyer, C.
Insignares, M. T.
Jackson, L.
Jenny, L.
Johnson, D. L.
Johnson, G.
Johnson, J.
Kaatz, J.
Kaczmarski, J.
Kagan, S.
Kantor, C.
Kempner, T.
Kieckhaus, K.
Kimmel, N.
Klaus, B. M.
Koeppe, J. R.
Koirala, J.
Kopka, J.
Kostman, J. R.
Kozal, M. J.
Kumar, A.
Lampiris, H.
Lamprecht, C.
Lattanzi, K. M.
Lee, J.
Leggett, J.
Long, C.
Loquere, A.
Loveless, K.
Lucasti, C. J.
Macveigh, M.
Makohon, L. H.
Markowitz, N. P.
Marks, C.
Martorell, C.
Mcfeaters, E.
Mcgee, B.
Mcintyre, D. M.
Mcmanus, E.
Melecio, L. G.
Melton, D.
Mercado, S.
Merrifield, E.
Mieras, J. A.
Mogyoros, M.
Moran, F. M.
Murphy, K.
Mutic, S.
Nadeem, I.
Nadler, J. P.
Ognjan, A.
O'Hearn, M.
O'Keefe, K.
Okhuysen, P. C.
Oldfield, E.
Olson, D.
Orenstein, R.
Ortiz, R.
Parpart, F.
Pastore-Lange, V.
Paul, S.
Pavlatos, A.
Pearce, D. D.
Pelz, R.
Peterson, S.
Pitrak, D.
Powers, S. L.
Pujet, H. C.
Raaum, J. W.
Ravishankar, J.
Reeder, J.
Reilly, N. A.
Reyelt, C.
Riddell, J.
Rimland, D.
Robinson, M. L.
Rodriguez, A. E.
Rodriguez-Barradas, M. C.
Rodriguez Derouen, V.
Rosmarin, C.
Rossen, W. L.
Rouff, J. R.
Sampson, J. H.
Sands, M.
Savini, C.
Schrader, S.
Schulte, M. M.
Scott, R.
Seedhom, H.
Sension, M.
Sheble-Hall, A.
Shuter, J.
Slater, L. N.
Slotten, R.
Smith, M.
Snap, S.
States, D. M.
Stringer, G.
Summers, K. K.
Swanson, K.
Sweeton, I. B.
Szabo, S.
Tedaldi, E. M.
Telzak, E. E.
Thompson, M. A.
Thompson, S.
Ting Hong Bong, C.
Vaccaro, A.
Vasco, L. M.
Vecino, I.
Verlinghieri, G. K.
Visnegarwala, F.
Wade, B. H.
Weis, S. E.
Weise, J. A.
Weissman, S.
Wilkin, A. M.
Witter, J. H.
Wojtusic, L.
Wright, T. J.
Yeh, V.
Young, B.
Zeana, C.
Zeh, J.
Savio, E.
Vacarezza, M.
Pokaż więcej
Temat :
Medicine (all)
Settore MED/17 - Malattie Infettive
adult
age factors
anti-hiv agents
CD4 lymphocyte count
clinical decision-making
comorbidity
female
hiv
hiv infections
hiv seropositivity
humans
incidence
kidney
male
middle aged
prospective studies
renal insufficiency, chronic
risk
risk assessment
sex factors
medicine (all)
Tytuł :
Gezonde uiers goed voor koe en portemonnee : Henk Hogeveen: 'kosten mastitis verdubbelen in post-quotumtijdperk'
Autorzy :
Versteeg, D.
Hogeveen, H.
Pokaż więcej
Temat :
melkveehouderij
mastitis
uiers
diergezondheid
ziektepreventie
dierenwelzijn
dierlijke productie
melkvee
Gezondheid en welzijn van dieren
Rundvee
dairy farming
udders
animal health
disease prevention
animal welfare
animal production
dairy cattle
Animal Health and Welfare
Cattle
Źródło :
Veeteelt, 32(16), 43 - 43
Opis pliku :
application/pdf

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies