Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Visser, G. M."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Abstracts of papers and posters
Autorzy :
Anthonio, R. L.
Willemsen, A. T. M.
Visser, T.
van Waarde, A.
Elzinga, P.
Weemaes, A.
Meeder, J. G.
Pruim, J.
Visser, G.
Blanksma, P. K.
Vaalburg, W.
Bloemen, P. G. M.
Henricks, P. A. J.
van Bloois, L.
van den Tweel, M. C.
Nijkamp, F. P.
Crommelin, D. J. A.
Storm, G.
de Boer, A. H.
Winter, H. M. I.
Lerk, C. F.
de Boer, J.
Meurs, H.
Bottone, A. E.
Koopal, M.
Visser, J. C.
Zaagsma, J.
Borger P.
Kauffman H. F.
Vijgen J. L. J.
Postma D. S.
Vellenga E.
Buckley, Theresa L.
Buikema, H.
van Gilst, W. H.
van Veldhuisen, D. J.
de Smet, B. J. G. L.
Scholtens, E.
Lie, K. I.
Wesseling, H.
Cheung, P. K.
Dijkhuis, F. W. D.
Bakker, W. W.
Visser, J.
Coopes, R. P.
Benthem, L.
van der Leest, J.
Roffel, A. F.
Coppes, R. P.
Zeilstra, L. J. W.
Vissink, A.
Konings, A. W. T.
Dijkstra, M.
Veld, G. In't
Müller, M.
van den Berg, G. J.
Kuipers, F.
Vonk, R. J.
Elsinga, P. H.
Franssen, E. J. F.
van der Graaf, W. T. A.
de Vries, E. G. E.
Visser, G. M.
Vos, M. G.
Braker, A. H.
Visser, T. J.
Visser, G. M.
Engels, F.
van Houwelingen, A. H.
van de Velde, M. J.
Gansevoort, R. T.
Sluiter, W. J.
Hemmelder, M. H.
de Zeeuw, D.
de Jong, P. E.
Gelissen, H. P. M. M.
Henning, R. H.
Epema, A. H.
van Eekeren, J.
Hennis, P. J.
Den Hertog, A.
de Graaf, S. S. N.
Kellie, S. J.
Bloemhof, H.
Johnston, I.
Besser, M.
Chaseling, R. W.
Ouvrier, R. A.
Uqes, D. R. A.
De Haan, A.
Geerligs, H. J.
Huchshorn, J. P.
Van Scharenburg, G. J. M.
Wilschut, J.
Haas, M.
Kluppel, C. A.
Meijer, D. K. F.
Moolenaar, F.
Heerdink, Eibert R.
Leufkens, Hubert G.
Herings, Ron M. C.
Stricker, Bruno H. Ch.
Bakker, Albert
Heesen W. F.
Beltman F. W.
Smit A. J.
May J. F.
Meyboom-de Jong B.
Duin, M.
van den Akker, J.
te Pas, M. F. W.
van Popta, J. P.
Nelemans, S. A.
van der Linde, H. J.
de Boer, A.
Sturmans, F.
Hessel, E. M.
Van Oosterhout, A. J. M.
Hofstra, C. L.
Garssen, J.
van Loveren, H.
Savelkoul, H. F. J.
Hoekstra, Y.
Weersink, E. J. M.
de Jong, J. W.
van der Belt-Gritter, B.
Jonkman, Lisa M.
Kemner, Chantal
Koelega, Harry S.
van Engeland, Herman
Verbaten, Marinus N.
Kalivianakis, M.
Zijlstra, I.
Verkade, H. J.
Elzinga, H.
Stellaard, F.
Kamps, J. A. A. M.
Swart, P. J.
Morselt, H.
Scherphof, G. L.
Kenemans, J. L.
Lorist, M. M.
Koopen, N. R.
Kraneveld, A. D.
Koster, A. Si.
Kuipers, M. E.
Groenink, M.
Huisman, H.
Schuitemaker, H.
Lau, H. S.
van den Broek, I. J. P. M.
van Dijk, A.
Oostinga, J.
Porsius, A. J.
Lin, Y.
Havinga, R.
Meijer, R. J.
van der Mark, Th. W.
Koëter, G. H.
Michels, A. A.
Nguyen, V. -T.
Bensaude, O.
Kampinga, H. H.
Mohede, Inge C. M.
Van Antoon J. M.
Molema, Grietje
Edgington, Thomas S.
Thorpe, Philip E.
Olinga, P.
Sandker, G. W.
Slooff, M. J. H.
Merema, M. T.
Groothuis, G. M. M.
Hofman, G.
Van Ark, I.
Paulussen, J. J. C.
Fischer, M. J. E.
de Mol, N. J.
Janssen, L. H. M.
Peters, E. Th. J.
van der Werf, G. Th.
Haaijer-Ruskamp, F. M.
Pinto, Yigal M.
Rooks, Gerrit
Grandjean, Jean G.
Ebels, Tjark
Schunkert, H.
Redegeld, Frank A.
Garssen, Johan
van Loveren, Henk
Rigter, Irma M.
van Groningen, Muck
Boks, Gertjan J.
Tollenaere, Jan P.
Trollope, Keith I.
Vinter, Jeremy G.
Hashjin, Gudarz Sadeghi
Folkerts, Gert
van de Loo, Peet G. F.
Santing, R. E.
Olymulder, C. G.
van der Molen, K.
Pasman, Y.
Scheerens, Heleen
Van Loveren, Henk
Seppenwoolde-Waasdorp, T. J. A.
de Boer, P.
Van Engelen, H. M. J.
Thijssen, J. H. H.
Maes, R. A. A.
Smit, J.
Smit, J. W.
Steen, H.
Steurs, M. H.
Kuks, P. F. M.
Leusink, J. A.
Szabó, Balázs M.
Crijns, Harry J. G. M.
Wiesfeld, Ans C. P.
Talsma, H.
Borchert, J. C. H.
van Steenbergen, M. J.
Hennink, W. E.
Teeuw, K. B.
Cromheecke, H.
Schreudering, A.
Teisman, B. C. H.
Maselbas, W.
Wolters-Keulemans, G. T. P.
Tieleman, R. G.
de Langen, C. D. J.
Bel, K.
Crijns, H. J. G. M.
Grandjean, J.
Wijffels, M.
Klimp, A. H.
van de Meer, P. F.
Allessie, M. A.
van Patot, H. A. Tissot
de Jongh, B. M.
Tuininga, Y. S.
Brouwer, J.
Haaksma, J.
Man in't Veld, A. J.
Blomjous, F. J.
Vingerhoeds, M. H.
Belliot, S. O.
Haisma, H. J.
Visscher, C. A.
Huisman, R. M.
Navis, G. J.
de Vlieger, J. F.
van den Wijngaard, P.
Wilting, J.
van Heuven-Nolsen, D.
Voors, A. A.
van Brussel, B. L.
Plokker, H. W. M.
Van Waardenburg R. C. A. M.
Meijer, Prins J.
De Vries, C.
Mulder N. H.
Wierenga, P. K.
Wilschut J.
Schoen P.
Bron R.
Pokaż więcej
Źródło :
Pharmacy World and Science: A journal dedicated to rational drug use. December 1994 16(6):H3-H21
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Derlon J. M.
Petit-taboué M. C.
Dauphin F.
Courtheoux P.
Chapon F.
Creissard P.
Darcel F.
Houtteville J. P.
Kaschten, B.
Sadzot, B.
Stevenaert, A.
Tjuvajev, Juri G.
Macapinlac, Homer A.
Daghighian, Farhad
Ginos, James Z.
Finn, Ronald D.
Jiaju Zhang, M. S.
Beattie, Bradley
Graham, Martin
Larson, Steven M.
Blasberg, Ronald G.
Levivier, M.
Goldman, S.
Pirotte, B.
Brucher, J. M.
Balériaux, D.
Luxen, A.
Hildebrand, J.
Brotchi, J.
Go K. G.
Kamman R. L.
Mooyaart E. L.
Heesters M. A. A. M.
Sijens, P. E.
Oudksrk, M.
van Dijk, P.
Levendag, P. C.
Vecht, Ch. J.
Metz, R. J.
Kennedy, D. N.
Rosen, B. R.
Hochberg, F. H.
Fishman, A. J.
Filipek, P. A.
Caviness, V. S.
Gross, M. W.
Weinzierl, F. X.
Trappe, A. E.
Goebel, W. E.
Frank, A. M.
Becker, Georg
Krone, Andreas
Schmidt, Karsten
Hofmann, Erich
Bogdahn, Ulrich
Bencsch, H.
Fclber, S.
Finkenstedt, G.
Kremser, C.
Sfockhammer, G.
Aichner, F.
Bogdahn U.
Fröhlich T.
Becker G.
Krone A.
Schlief R.
Schürmann J.
Jachimczak P.
Hofmann E.
Roggendorf W.
Roosen K.
Carapella, C. M.
Carpinelli, G.
Passalacqua, R.
Raus, L.
Giannini, M.
Mastrostefano, R.
Podo, F.
Tofani, A.
Maslrostefano, R.
Mottoles, M.
Ferraironi, A.
Scelsa, M. G.
Oppido, P.
Riccio, A.
Maini, C. L.
Collombier, L.
Taillandier, L.
Dcbouverie, M.
Laurens, M. H.
Thouvenot, P.
Weber, M.
Bertrand, A.
Cruickshank G. S.
Patterson J.
Hadley D.
De Witte, Olivier
Hildebrand, Jerzy
Luxen, André
Goldman, Serge
Ernestus, R. -I.
Bockhorst, K.
Eis, M.
Els, T.
Hoehn-Berlage, M.
Gliese, M.
Fründ, R.
Geissler, A.
Woertgen, C.
Holzschuh, M.
Goldman, Serge
Levivier, M.
Pirotte, B.
Brucher, J. M.
Luxen, A.
Brotchi, J.
Hildebrand, J.
Hausmann, O.
Merlo, A.
Jerrnann, E.
Uirich, J.
Chiquet-Ehrismann, R.
Müller, J.
Mäcke, H.
Gratzl, O.
Herholz, K.
Ghaemi, M.
Würker, M.
Pietrzyk, U.
Heiss, W. -D.
Kotitschke, K.
Brandl, M.
Tonn, J. C.
Haase, A.
Bogdahn, U.
Kotitschke, K.
Muigg, S.
Felber, S.
Aichner, F.
Haase, A.
Bogdahn, U.
Krone A.
Becker G.
Woydt M.
Roggendorf W.
Hofmann E.
Bogdahn U.
Roosen K.
Lanfermann, Heinrich
Heindel, Walter
Kugel, Harald
Erneslus, Ralf -Ingo
Röhn, Gabricle
Lackner, Klaus
Metz, R. J.
Kennedy, D. N.
Pardo, F. S.
Kutke, S.
Sorensen, A. G.
Hochberg, F. H.
Fishman, A. J.
Filipek, P. A.
Rosen, B. R.
Caviness, V. S.
Mechtler, L. L.
Withiam-Lench, S.
Shin, K.
Klnkel, W. R.
Patel, M.
Truax, B.
Kinkel, P.
Shin, K.
Mechtler, L.
Ricci M.
Pantano P.
Maleci A.
Pierallini S.
Di Stefano D.
Bozzao L.
Cantore G. P.
Röhn, Gabriele
Els, T.
Schröder, R.
Hoehn-Berlage, M.
Ernestus, R. -I.
Ruda, R.
Mocellini, C.
Soffietti, R.
Campana, M.
Ropolo, R.
Riva, A.
de Filippi, P. G.
Schiffer, D.
Salgado D.
Rodrigues M.
Salgado L.
Fonseca A. T.
Vieira M. R.
Bravo Marques J. M.
Satoh, H.
Uozumi, T.
Kiya, K.
Kurisu, K.
Arita, K.
Sumida, M.
Ikawa, F.
Tzuk-Shina, Tz.
Gomori, J. M.
Rubinstein, R.
Lossos, A.
Siegal, T.
Vaalburg, W.
Paans, A. M. J.
Willemsen, A. T. M.
van Waarde, A.
Pruim, J.
Visser, G. M.
Go, K. G.
Valentini, S.
Ting, Y. L. T.
De Rose, R.
Chidichimo, G.
Corricro, G.
van Lcycn-Pilgram, Karin
Erncslus, Ralf -Ingo
Klug, Norfried
van Leyen-Pilgram, K.
Ernestus, R. -I.
Schröder, R.
Klug, N.
Woydt M.
Krone A.
Tonn J. C.
Becker G.
Neumann U.
Roggendorf W.
Roosen K.
Plate, Karl H.
Breier, Georg
Millaucr, Birgit
Weich, Herbert A.
Ullrich, Axel
Risau, Werner
Roosen N.
Chopra R. K.
Mikkelsen T.
Rosenblum S. D.
Yan P. S.
Knight R.
Windham J.
Rosenblum M. L.
Schiffer, D.
Attanasio, A.
Cavalla, P.
Chio, A.
Giordana, M. T.
Migheli, A.
Amberger, V.
Hensel, T.
Schwab, M. E.
Cervoni, Luigi
Celli, Paolo
Tarantino, Roberto
Huettner, C.
Tonn, J. C.
Berweiler, U.
Roggendorf, W.
Salmon, I.
Rorive, S.
Rombaut, K.
Pirotte, B.
Haot, J.
Brotchi, J.
Kiss, R.
Maugard-Louboutin C.
Charrier J.
Fayet G.
Sagan C.
Cuillioere P.
Ricolleau G.
Martin S.
Menegalli-Bogeelli D.
Lajat Y.
Resche F.
Molnàr, Péter
Bárdos, Helga
Ádány, Róza
Rogers, J. P.
Pilkington, G. J.
Pollo, B.
Giaccone, G.
Allegranza, A.
Bugiani, O.
Prim, J.
Badia, J.
Ribas, E.
Coello, F.
Shezen, E.
Lossos, A.
Abramsky, O.
Siegal, T.
Scerrati M.
Roselli R.
Iacoangeli M.
Pompucci A.
Rossi G. F.
Deeb, Saleh M. Al.
Koreich, Osama
Yaqub, Basim
Moutaery, Khalaf R. Al.
Giordana, M. T.
Cavalla, P.
Chio, A.
Marino, S.
Vigliani, M. C.
Schiffer, D.
Deburghgraeve, V.
Darcel, F.
Gedouin, D.
Hassel, M. Ben
Guegan, Y.
Jeremic, B.
Grujicic, D.
Antunovic, V.
Matovic, M.
Shibamoto, Y.
Kallio, Merja
Huhmar, Helena
Kudoh, Ch.
Detta, A.
Sugiura, K.
Hitchcock, E. R.
Mastrostefano, R.
Di Russo, R.
Cipriani§, M.
Occhipinti, E. M.
Conti, E. M. S.
Clowegeser A.
Ortler M.
Seiwald M.
Kostron H.
Rajan B.
Ross G.
Lim C.
Ashlcy S.
Goode D.
Traish D.
Brada M.
Sanden, G. A. C. vd
Schouten, L. J.
Coebergh, J. W. W.
Razenberg, P. P. A.
Twijnstra, A.
Snilders-Keilholz, A.
Voormolen, J. H. C.
Hermans, J.
Leer, J. W. H.
Taillandier, L.
Baylac, F.
Dcbouvcrie, M.
Anxionnal, R.
Bracard, S.
Vignand, J. M.
Duprcz, A.
Weber, M.
Winking, M.
Böker, D. K.
Simmet, T.
Rothbart, David
Strugar, John
Balledux, Jeroen
Criscuolo, Gregory R.
Jachimczak, Piotr
Blesch, Armin
Heβdörfer, Birgit
Bogdahn, Ulrich
Ernestus, Ralf -Ingo
Schröder, Roland
Klug, Norfrid
Krouwer, H. G. J.
Duinen, S. G. v.
Algra, A.
Zentner, J.
Wolf, H. K.
Ostertun, B.
Hufnagel, A.
Campos, M. G.
Solymosi, L.
Schramm, J.
Newlands, E. S.
O'Reilly, S. M.
Brampton, M.
Soffietti, R.
Chio, A.
Mocellini, C.
Ruda, R.
Vigliani, M. C.
Schiffer, D.
Sciolla, R.
Seliak, D.
Henriksson, R.
Bergenheim, A. T.
Björk, P.
Gunnarsson, P. -O.
Hariz, Ml.
Grant, R.
Collie, D.
Gregor A.
Ebmeier K. P.
Jarvis G.
Lander F.
Cull A.
Sellar R.
Brada, M.
Thomas, C.
Elyan, S.
Hines, F.
Ashley, S.
Stenning, S.
Bernstein J. J.
Goldberg W. J.
Roelcke U.
Von Ammon K.
Hausmann O.
Radu E. W.
Kaech D.
Leenders K. L.
Fitzek, II, M. M.
Aronen J. Efird
Hochberg, F.
Gruber, M.
Schmidt, E.
Rosen, B.
Flschman, A.
Pardo, P.
Afra U. M. U.
Sipos, L.
Slouik, F.
Boiardi A.
Salmaggi A.
Pozzi A.
Farinotti L.
Fariselli L.
Silvani A.
Brandes, A.
Scelzi, E.
Rigon, A.
Zampieri, P.
Pignataro, M.
Amanzo, P. D'.
Amista, P.
Rotilio, A.
Fiorentino, M. V.
Thomas, R.
Brazil, L.
O'Connor, A. M.
Ashley, S.
Brada, M.
Salvati, Maurizio
Cervoni, Luigi
Puzzilli, Fabrizio
Cervoni, Luigi
Salvati, Maurizio
Raguso, Michele
Cruickshank G. S.
Duckworth R.
Rumpling R.
Rottuci M.
Fariselli L.
Boiardi A.
Broggi G.
Plrint, N. G.
Sabattini, E.
Manetto, V.
Gambacorta, H.
Poggi, S.
Pileri, S.
Ferracini, R.
Grant, R.
Plev D. V.
Hopf N. J.
Knosp E.
Bohl J.
Perncczky A.
Kiss, R.
Salmon, I.
Catnby, I.
Dewitte, O.
Brotchi, J.
Pasteels, J. L.
Camby, I.
Salmon, I.
Darro, F.
Danguy, A.
Brotchi, J.
Pasteels, J. L.
Kiss, R.
Kiu, M. C.
Lai, G. M.
Yang, T. S.
Ng, K. T.
Chen, J. S.
Chang, C. N.
Leung, W. M.
Ho, Y. S.
Rychter, M. Deblec
Klimek, A.
Liberski, P. P.
Karpinaka, A.
Krauseneck P.
Schöffel V.
Müller B.
Kreth, F. W.
Faist, M.
Warnke, P. C.
Ostertag, C. B.
Nielen, K. M. B. v.
Visscr, M. C.
Lebrun C.
Lonjon M.
Desjardin T.
Michiels J. F.
Chanalet Sa. Lagrange J. L.
Roche J. L.
Chatel M.
Mastronardi L.
Puzzilli F.
Osman Farah J.
Lunardi P.
Matsutani, M.
Ushio, Y.
Takakura, K.
Menten, Johan
Hamers, Han
Ribot, Jacques
Dom, René
Tcepen, Hans
Müller B.
Weidner N.
Krauseneck P.
Naujocks, G.
van Roost, D.
Wiestler, O. D.
Kuncz, A.
Nieder, C.
Setzel-Sesterhein, M.
Niewald, M.
Schnabel, I.
O'Neill, K. S.
Kitchen, N. D.
Wilkins, P. R.
Marsh, H. T.
Pierce, E.
Doshi, R.
Deane, R.
Previtali, S.
Quattrini, A.
Nemni, R.
Ducati, A.
Wrabetz, L.
Canal, N.
Punt, C. J. A.
Stamatakis, L.
Giroux, B.
Rutten, E.
Quigley, Matthew R.
Beth Sargent P. A. -C.
Flores, Nicholas
Simon, Sheryl
Maroon, Joseph C.
Quigley, Matthew R.
Beth Sargent P. A. -C.
Flores, Nicholas
Maroon, Joseph C.
Rocca A. A.
Gervasoni C.
Castagna A.
Picozzi P.
Giugni E.
Rocca A. A.
Tonnarelli G. P.
Ducati A.
Mangili F.
Truci G.
Canal N.
Giovanelli M.
Roelcke U.
Von Ammon K.
Radu E. W.
Leenders K. L.
Sachsenheimer, W.
Bimmler, T.
Seiwald M.
Eiter H. Rhomberg W.
Ortler M.
Obwegesser A.
Kostron H.
Steilen H.
Henn W.
Moringlane J. R.
Kolles H.
Feiden W.
Zang K. D.
Sleudel W. I.
Steinbrecher, Andreas
Schabet, Martin
Heb, Clemens
Bamberg, Michael
Dichgans, Johannes
Stragliotto, G.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Zampieri, P.
Brandes, A.
Rigon, A.
Tosatto, L.
D'Amanzo, P.
Menicucci, N.
Rotilio, A.
Mingrino, S.
Steudel, W. I.
Feld, R.
Henn, W.
Zang, K. D.
Maire, J. Ph.
Caudry, M.
Guerin, J.
Celerier, D.
Salem, N.
Demeaux, H.
Fahregat, J. F.
Kusak, M. E.
Bucno, A.
Albisua, J.
Jerez, P.
Sarasa, J. L.
Garefa, R.
de Campos, J. M.
Kusak, M. E.
de Campos, J. M.
Bueno, A.
García-Delgado, R.
Sarasa, J. L.
García-Sola, R.
Lantsov A. A.
Shustova T. I.
Lcnartz, D.
Wellenreuther, R.
von Deirnling, A.
Köning, W.
Menzel, J.
Scarpa, S.
Manna, A.
Reale, M. G.
Oppido, P. A.
Carapella, C. M.
Frati, L.
Valery, C. A.
Ichen, M.
Foncin, J. P.
Soubrane, C.
Khayat, D.
Philippon, J.
Vaz, R.
Cruz, C.
Weis S.
Protopapa D.
März R.
Winkler P. A.
Reulen H. J.
Bise K.
Beuls E.
Berg J.
Deinsberger, W.
Böker, D. K.
Samii, M.
Caudry, M.
Darrouzet, V.
Guérin, J.
Trouette, R.
Causse, N.
Bébéar, J. P.
Parker, F.
Vallee, J. N.
Carlier, R.
Zerah, M.
Lacroix-Jousselin, C.
Piepmeier, Joseph M.
Kveton, John
Czibulka, Agnes
Tigliev G. S.
Chernov M. P.
Maslova L. N.
Valdueza, José M.
Jänisch, Werner
Bock, Alexander
Harms, Lutz
Bessell, E. M.
Graus, F.
Punt, J.
Firth, J.
Hope, T.
Koriech, Osama
Al Deeb, Saleh
Al Moutaery, Khalaf
Yaqub, B.
Silvani A.
Salmaggi A.
Pozzi A.
Franzini A.
Boiardi A.
Goldbrunner, R.
Warmuth-Metz, M.
Paulus, W.
Tonn, J. -Ch.
Roosen, K.
Strik I. I.
Müller B.
Markert C.
Pflughaupt K. -W.
Krauseneck P.
O'Neill, B. P.
Dinapoli, R. P.
Voges, J.
Sturm, V.
Deuß, U.
Traud, C.
Treuer, H.
Lehrke, R.
Kim, D. G.
Müller, R. P.
Alexandrov Yu. S.
Moutaery, K.
Aabed, M.
Koreich, O.
Ross, G. M.
Rajan, B.
Traish, D.
Ashley, S.
Ford, D.
Brada, M.
Schmeets, I. L. O.
Jager, J. J.
Pannebakker, M. A. G.
de Jong, J. M. A.
van Lindert, E.
Knosp, E.
Kitz, K.
Blond, S.
Dubois, F.
Assaker, R.
Baranzelli, M. C.
Sleiman, M.
Pruvo, J. P.
Coche-Dequeant, B.
Matsutani M.
Takakura K.
Sano K.
PetriČ-Grabnar, G.
Jereb, B.
Župančič, N.
Koršič, M.
Rainov N. G.
Burkert W.
Ushio, Yukitaka
Kochi, Masato
Itoyama, Youichi
de Campos, J. M.
Kusak, M. E.
Sarasa, J. L.
García, R.
Bueno, A.
Ferrando, L.
Hoang-Xuan, K.
Sanson, M.
Merel, P.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Delattre, O.
Thomas, G.
Hoang-Xuan, K.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Thomas, G.
Haritz, D.
Obersen, B.
Grochulla, F.
Gabel, D.
Haselsberger K.
Radner H.
Pendl G.
Brada, M.
Laing, R. W.
Warrington, A. P.
Nowak, P. J. C. M.
Kolkman-Deurloo, I. K. K.
Visser, A. G.
Berge, Hv. d.
Niël, C. G. J. H.
Levendag, P. C.
Bergström P.
Hariz M.
Löfroth P. -O.
Bergenheim T.
Henriksson R.
Blond, S.
Assaker, R.
Cortet-rudelli, C.
Dewailly, D.
Coche-dequeant, B.
Castelain, B.
Dinapoli, R.
Shaw, E.
Coffey, R.
Earle, J.
Foote, R.
Schomberg, P.
Gorman, D.
Girard N.
Courel M. N.
Delpech B.
Haselsberger K.
Friehs G. M.
Schröttner O.
Pendl G.
Pötter, R.
hawliczek, R.
Sperveslage, P.
Prott, F. J.
Wachter, S.
Dieckmann, K.
Würker, M.
Herholz, K.
Pietrzyk, U.
Voges, J.
Treuer, H.
Sturm, V.
Bauer, B.
Heiss, W. -D.
Jund, R.
Zimmermann, F.
Feldmann, H. J.
Gross, M. W.
Kneschaurek, P.
Molls, M.
Lederman, G.
Lowry, J.
Wertheim, S.
Voulsinas, L.
Fine, M.
Lederman, G.
Lowry, J.
Wertheim, S.
Fine, M.
Voutsinas, I.
Qian, G.
Rashid, H.
Lederman, G.
Lowry, J.
Wertheim, S.
Fine, M.
Voulsinas, L.
Qian, G.
Rashid, H.
Moutaery, K.
Aabed, M.
Koreich, O.
Scerrati M.
Montemaggi P.
Iacoangeli M.
Pompucci A.
Roselli R.
Trignani R.
Rossi G. F.
Shin, K.
Mechtler, L.
West, C.
Grand, W.
Shin, K.
Sibata, C.
West, C.
Mechtler, L.
Grand, W.
Thomas, R.
Guerrero, D.
James, N.
Ashley, S.
Gregor, A.
Brada, M.
Voges, J.
Sturm, V.
Bramer, R.
Pahlke, H.
Lehrke, R.
Treuer, H.
Banik, N.
Kim, D. G.
Hövels, M.
Bernsen H. J. J. A.
Rijken P. F. J. W.
Van der Sanden B. P. J.
Hagemeier N. E. M.
Van der Kogel A. J.
Koehler P. J.
Verbiest H.
Jager J.
Vecht Ch. J.
Ross G. M.
McIlwrath A.
Brown R.
Mottolesb, C.
Pierre'Kahn, A.
Croux, M.
Roche, J. L.
Marchai, J.
Delhemes, P.
Tremoulet, M.
Stilhart, B.
Chazai, J.
Caillaud, P.
Ravon, R.
Passacha, J.
Bouffet, E.
Dirven C. M. F.
Mooy J. J. A.
Molenaar W. M.
Lewandowicz, G. M.
Grant, N.
Harkness, W.
Hayward, R.
Thomas, D. G. T.
Darling, J. L.
Delepine, N.
Subovici I. I.
Cornille B.
Markowska S.
Alkallaf JC. Desbois
KühI, J.
Niethammer, D.
Spaar, H. J.
Gnekow, A.
Havers, W.
Berthold, F.
Graf, N.
Lampert, F.
Maass, E.
Mertens, R.
Schöck, V.
Aguzzi, A.
Boukhny, A.
Smirtukov, S.
Prityko, A.
Hoiodov, B.
Geludkova, O.
Nikanorov, A.
Levin, P.
Rothbart, David
Balledux, Jeroen
Criscuolo, Gregory R.
D'haen, B.
Van Calenbergh, F.
Casaer, P.
Dom, R.
Menten, J.
Goffin, J.
Plets, C.
Hertel, A.
Hernaiz, P.
Seipp, C.
Siegler, K.
Baum, R. P.
Maul, F. D.
Schwabe, D.
Jacobi, G.
Kornhuber, B.
Hör, G.
Menten, J.
Casaer, P.
Pilkington, G. J.
Merzak, A.
Rooprai, H. K.
Bullock, P.
van Domburg P. H. M. F.
Wesseling P.
Thijssen H. O. M.
Wolff, J. E. A.
Boos, J.
Krähling, K. H.
Gressner-Brocks, V.
Jürgens, H.
Schlegel, J.
Scherthan, H.
Arens, N.
Stumm, Gabi
Kiessling, Marika
Merzak, A.
Koochekpour, S.
Pilkington, G. J.
Reifenberger, G.
Reifenberger, J.
Liu, L.
James, C. D.
Wechsler, W.
Collins, V. P.
Fabel-Schulte, Klaus
Jachimczak, Plotr
Heßdörfer, Birgitt
Baur, Inge
Schlingensiepen, Karl -Hermann
Brysch, Wolgang
Bogdahn, Ulrich
Blesch A.
Bosserhoff A. K.
Apfel R.
Lottspeich F.
Jachimczak P.
Büttner R.
Bogdahn U.
Cece, R.
Barajon, I.
Tazzari, S.
Cavaletti, G.
Torri-Tarelli, L.
Tredici, G.
Hecht, B.
Turc-Carel, C.
Atllas, R.
Chatel, M.
Gaudray, P.
Gioanni, J.
Hecht, F.
Balledux, Jeroen
Rothbart, David
Criscuolo, Gregory R.
de Campos, J. M.
Kusak, M. E.
Rey, J. A.
Bello, M. J.
Sarasa, J. L.
Dubois, F.
Blond, S.
Parent, M.
Assaker, R.
Gosselin, P.
Christiaens, J. L.
Feld, R.
Moringlane, J. R.
Steudel, W. I.
Schaudies, J. R.
Janka M.
Tonn J. C.
Fischer U.
Meese E.
Roosen K.
Remmelink, M.
Salmon, I.
Cras, P.
Pasteels, J. L.
Brotchi, J.
Kiss, R.
Bensadoun R. J.
Frenay M.
Formento J. L.
Milano G.
Lagrange J. L.
Grellier P.
Lee, J. -Y.
Ernestus, R. -I.
Riese, H. -H.
Cervós-Navarro, J.
Reutter, W.
Lippitz, B.
Scheitinger, C.
Scholz, M.
Weis, J.
Gilsbach, J. M.
Füzesi, L.
Koochekpour, S.
Merzak, A.
Pilkington, G. J.
Sanson, M.
Li, Y. J.
Hoang-Xuan, K.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Hamelin, R.
Van de Kelft, Erik
Dams, Erna
Martin, Jean -Jacques
Willems, Patrick
Lehrke R.
Voges J.
Treuer H.
Erdmann J.
Müller R. P.
Sturm V.
Wurm R. E.
Warrington A. P.
Laing R. W.
Sardell S.
Hines F.
Graham J. D.
Brada M.
Ushio, Yukitaka
Kuratsu, Jun -ichi
Kochi, Masato
Kitz K.
Aichholzer M.
Rössler K.
Alesch F.
Ertl A.
Sorensen, P. S.
Helweg-Larsen, S.
Mourldsen, H.
Hansen, H. H.
El Sharoum, S. Y.
Berfelo, M. W.
Theunissen, P. H. M. H.
Jager, J. J.
de Jong, J. M. A.
Fedorcsák, I.
Nyáry, I.
Osztie, É.
Horvath, Á.
Kontra, G.
Frenay M.
Burgoni-chuzel J.
Paquis P.
Lagrange J. L.
Helweg-Larsen, S.
Hansen, SW.
Sørensen, PS.
Salmon, I.
Kiss, R.
Krauseneck P.
Müller B.
Morche M.
Tonn J. C.
Lagerwaard, F. J.
Levendag, P. C.
Eijkenboom, W. M. H.
Schmilz, P. I. M.
Lentzsch S.
Weber F.
Franke J.
Dörken B.
Lunardi P.
Schettini G.
Osman Farah J.
Qasho R.
Mocellini, C.
Ruda, R.
Soffietti, R.
Garabello, D.
Sales, S.
De Lucchi, R.
Vasario, E.
Schiffer, D.
Muracciole, X.
Régis, J.
Manera, L.
Peragut, J. C.
Juin, P.
Sedan, R.
Nieder, C.
Niewald, M.
Walter, K.
Schnabel, K.
Nieder, C.
Niewald, N.
Nestle, U.
Schnabel, K.
Berberich, W.
Oschmann, P.
Theißen R. D.
Reuner K. H.
Kaps M.
Dorndorf W.
Martin, K. K.
Akinwunmi, J.
Rooprai, H. K.
Kennedy, A.
Linke, A.
Ognjenovic, N.
Pilkington, G. J.
Svadovsky A. I.
Peresedov V. V.
Bulakov A. A.
Butyalko M. Y.
Zhirnova I. G.
Labunsky D. A.
Gnazdizky V. V.
Gannushkina I. V.
Taphoorn, M. J. B.
Potman, R.
Barkhof, F.
Weerts, J. G.
Karim, A. B. M. F.
Heimans, J. J.
van de Pol, M.
van Aalst, V. C.
Wilmink, J. T.
Twijnstra, A.
van der Sande, J. J.
Boogerd, W.
Kröger, R.
Jäger A.
Wismeth C.
Dekant A.
Brysch W.
Schlingensiepen K. H.
Jachimczak P.
Bogdahn U.
Pirolte, B.
Cool, V.
Gérard, C.
Levivier, M.
Dargent, J. L.
Goldman, S.
Brotchi, J.
Hildebrand, J.
Velu, T.
Herrlinger, U.
Schabet, M.
Ohneseit, P.
Buchholz, R.
Zhu, Jianhong
Reszka, Regina
Weber, Friedrich
Walther, Wolfgang
Zhang, L. I.
Brock, Mario
Roosen N.
Rock J. P.
Zeng H.
Feng J.
Fenstermacher J. D.
Rosenblum M. L.
Siegal, T.
Gabizon, A.
Beljanski M.
Crochet S.
Bergenheim, A. T.
Zackrisson, B.
Elfverson, J.
Bergström, P.
Henriksson, R.
Butti, G.
Baetta, R.
Magrassi, L.
De Renzis, M. R.
Soma, M. R.
Davegna, C.
Pezzotta, S.
Paoletti, R.
Fumagalli, R.
Infuso, L.
Sankar, A. A.
Darling, J. L.
Thomas, D. G. T.
Defer, G. -L.
Brugières, P.
Gray, F.
Chomienne, C.
Poirier, J.
Degos, L.
Degos, J. D.
Colombo, Bruno M.
DiDonato, Stefano
Finocchiaro, Gaetano
Hebeda, K. M.
Sterenborg, H. J. C. M.
Saarnak, A. E.
Wolbers, J. G.
van Gemert, M. J. C.
Kaaijk P.
Troost D.
Leenstra S.
Das P. K.
Bosch D. A.
Kostron H.
Hochleitner B. W.
Obwegeser A.
Ortler M.
Seiwald M.
Vooys, W.
Krouwer, H. G. J.
de Gast, G. C.
Marx, J. J. M.
Osman Farah J.
Lunardi P.
Puzzilli F.
Menovsky, T.
Beek, J. F.
Wolbers, J. G.
van Gemert, M. J. C.
Naujocks, G.
Wiestler, O. D.
Schirrmacher, V.
Schramm, J.
Schmitz, A.
Eis-Hübinger, A. M.
Piepmeier, p. h.
Pedersen, Patricia
Greer, Charles
Quigley, Matthew R.
Shih, Tommy
Elrifal, Amr
Rothfus, William
Maroon, Joseph C.
Rohertson, L.
Rampling, R.
Whoteley, T. L.
Piumb, J. A.
Kerr, D. J.
Falina, P. A.
Crossan, I. M.
Roosen N.
Rock J. P.
Feng J.
Zeng H.
Ho K. L.
Fenstermacher J. D.
Rosenblum M. L.
Ruchoux, M. M.
Vincent, S.
Jonca, F.
Plouet, J.
Lecomte, M.
Samid, D.
Thibault, A.
Ram, Z.
Oldfield, E. H.
Myers, C. E.
Reed, E.
Schabet, M.
Herrlinger, U.
Buchholz, R.
Shoshan, Y.
Siegal, T.
Siegal, T.
Shezen, E.
Siegal, Tz.
Stockhammer, G.
Rosenblum, M.
Samid, D.
Lieberman, F.
Terzis, A. J. A.
Bjerkvig, R.
Laerum, O. D.
Arnold, H.
Thibault, A.
Samid, D.
Figg, W. D.
Myers, C. E.
Reed, E.
Thomas, R.
Flux, G.
Chittenden, S.
Doshi, P.
Brazil, L.
Thomas, D. G. T.
Bignor, D.
Zalutsky, M.
Brada, M.
Tjuvajev, Juri
Kaplitt, Michael
Desai, Revathi
Bradley, M. S.
Bettie B. S.
Gansbacher, Bernd
Blasberg, Ronald
Haugland, H. K.
Saraste, J.
Rooseni, K.
Laerum, O. D.
Vincent, A. J. P. E.
Avezaat, C. J. J.
Bout, A.
Noteboom, J. L.
Vecht, C. h.
Valerio, D.
Hoogerbrugge, P. M.
Weber, F.
Reszka, R.
Zhu, J.
Walther, W.
List, J.
Schulz, W.
Wolbers, J. G.
Sterenborg, I. I. J. C. M.
Kamphorst, W.
van Gemert, M. J. C.
van Alplien, H. A. M.
Salander P.
Bergenheim T.
Henriksson R.
Grant, R.
Brazil, L.
Thomas, R.
Guerrero, D.
Laing, R.
Ashley, S.
Brada, M.
Schmidt B.
Bauer B.
Grau G.
Bohnstedt, T.
Frydrych A.
Franz K.
Lorenz R.
Brandes, A.
Amanzo, P. D'.
Zampieri, P.
Rigon, A.
Scelzi, E.
Rotilio, A.
Berti, F.
Paccagnella, A.
Fiorentino, M. V.
Müller B.
Krauseneck P.
van Deventer, P. L.
Dellemijn, P. L. I.
van den Bent, M. J.
Vecht, Ch. J.
Kansen, P. J.
Tredici, G.
Petruccioli, N. G.
Cavaletti, G.
Cavalletti, E.
Kiburg, B.
Müller, L. J.
Moorer-van Delft, C. M.
Heimans, J. J.
Boer, H. H.
Pace A.
Bove L.
Pietrangeli A.
Innocenti P.
Aloe A.
Nardi M.
Jandolo B.
Kellie S. J.
De Graaf S. S. N.
Bloemhof H.
Roebuck D.
Dalla Pozza L.
Uges D. D. R.
Johnston I.
Besser M.
Chaseling R. A.
Koeppen, S.
Gründemann, S.
Lossos, A.
Siegal, T.
Nitschke M.
Vieregge P.
Reusche E.
Rob P.
Kömpf D.
Postma, T. J.
Vermorken, J. B.
Heimans, J. J.
Rampling R. P.
Dunlop D. J.
Steward M. S.
Campbell S. M.
Roy S.
Hilkens, P. H. E.
Verweij, J.
van Putten, W. L. J.
Vecht, Ch. J.
van den Bent, M. J.
Hilkens, P. H. E.
Moll, J. W. B.
van der Burg, M. E. L.
Planting, A. S. T.
van Putten, W. L. J.
Vecht, Ch. J.
van den Bent, M. J.
Wondrusch E.
Zifko U.
Drlicek M.
Liszka U.
Grisold W.
Zifko U.
Fazeny B.
Dittrich Ch.
Wondrusch E.
Grisold W.
Verschuuren, Jan J.
Meneses, Patricio I.
Rosenfeld, Myrna R.
Kaplitt, Michael G.
Posner, Jerome B.
Dalmau, Josep
Sillevis Smitt P. A. E.
Manley G.
Posner J. B.
Cavaletti, G.
Bogliun, G.
Margorati, L.
Bianchi, G.
Drlicek, M.
Liska, U.
Casati, B.
Kolig, C.
Grisold, H.
Graus, F.
Reñe, R.
Uchuya, M.
Valldeoriola, F.
Delattre, J. Y.
Benedetti de Cosentiro C.
Ortale D.
Martinez R.
Lambre J.
Cagnolati S.
Vinai C.
Salmaggi A.
Nemni R.
Silvani A.
Forno M. G.
Luksch R.
Confalonieri P.
Boiardi A.
Nitschke M.
Scholz J.
Vieregge P.
Kömpf D.
Hochberg F. H.
Pfeiffer, G.
Netzer, J.
Hansen, Ch.
Eggers, Ch.
Hagel Ch.
Kunze, K.
Verschuuren, Jan J.
Rosenblum, Marc K.
Lieberman, Frank S.
Posner, Jerome B.
Dalmau, Josep
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Neuro-Oncology. February 1994 21(1):1-77
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts of papers and posters Meeting on Pharmaceutical Sciences
Autorzy :
Coile, Jr., Russell C.
Wiedhaup, K.
van Bommel, Ilva
Mol, Miriam
de Vries, Michiel
Massey, E. W.
Biller, J.
Davis, J. N.
Adams, H. P.
Marler, J. R.
Magnani, H. N.
Schotte, A.
Janssen, P. F. M.
Leysen, J. E.
Skrabanja, A. T. P.
Flendrig, L.
van Iren, F.
Schrijnemakers, E. W. M.
Reinhoud, P. J.
Kijne, J. W.
Knevelman, A.
de Wit, H. J. C.
de Vries, J. D.
Bult, A.
Beijnen, J. H.
van Winden, E. C. A.
Talsma, H.
Crommelin, D. J. A.
Storm, G.
Oussoren, C.
Zuidema, J.
Vingerhoeds, M. H.
Smit, R. H. P.
Dinther, F. v.
Hultermans, T.
Beumer, T.
Fransz, A. N.
Vromans, H.
Bloemhof, D. A.
van Mansvelt, F. J. W.
Brouwers, J. R. B. J.
Raemaekers, J.
Boskma, R. J.
Bloemhof, H.
de Graaf, S. S. N.
Uges, D. R. A.
Kosterink, J. G. W.
de Jonge, M. W. A.
Smit, E. F.
Kengen, R. A. M.
de Leij, L.
Piers, D. A.
Shochat, D.
The, T. H.
Luurtsema, Gert
Franssen, Eric
Visser, Geb
Jeronimus-Stratingh, Margot
Bruins, Andries
Vaalburg, Wim
Luurtsema, G.
Medema, J.
Elsinga, P. H.
Franssen, E. J. F.
Visser, G. M.
Vaalburg, W.
Jmker, Jan I.
Uges, Donald R. A.
van der Paauw, Hugo
Maas, Max
de Vos, Henk
Hettelaar, Jenny
Slolk, L. M. L.
van den Brand, W.
Smit, B. J.
Franssen, R. M. E.
Vinks, A. A. T. M. M.
Touw, D. J.
Heijerman, H. G. M.
Danhof, M.
Bakker, W.
Hermans, J.
Driessen G. J.
Wolters R.
Go I. H.
Fennis J.
Gribnau F. W. J.
Heerdink, Eibert R.
Leufkens, Hubert G.
Bakker, Albert
Heerdink, E. R.
Lau, H. S.
Bakker, A.
Porsius, A. J.
Beuning, K. S.
Postma-Lim, E.
de Boer, A.
Nagtegaal, J. E.
Stecher, N.
Sturkenboom, M. C. J. M.
de Jong-van den Berg, L. T. W.
Cornel, M. C.
Stricker, B. H. Ch.
Wesseling, H.
van den Bemt, P. M. L. A.
Kil, P. J. M.
Meyboom, R. H. B.
de Koning, G. H. P.
Herings, Ron M. C.
Stricker, Bruno H. Ch.
Leufkens, Hubert G. M.
Urquhart, John
de Boer, Anthonius
Sturmans, Ferd
Middeibeek, Alma
Sturkenboom, Miriam C. J. M.
de Jong-van den Berg, Lolkje T. W.
Lammers, M. W.
Hekster, Y. A.
Keyser, A.
Meinardi, H.
Renier, W. O.
Van Lier, H.
Veehof, L.
Stewart, R.
Mevboom-de Jong, B.
Haaijer-Ruskamp, F. M.
Visser, L. E.
van der Velden, J.
Paes, A. H. P.
van Mil, J. W. F.
Tromp, Th. F. J.
Casparie, M. K.
Kuijpers, A.
Stuvt, P. M. J.
Dijkers, F. W.
vd Ree, C. M.
Ruben, B. A.
Mokkink, H. G. A.
Post, D.
Gubbels, J. W.
Stokx, L. J.
Foets, M.
Florax, C.
van Dijk, A.
Peters, E. T. J.
van der Werf, G. T.
Denig, P.
Boerkamp, Ellis J. C.
Haaijer-Ruskamp, Flora M.
Reuyl, Jan C.
Versluis, Albert
van Trigtv, Anke M.
de Jong- vd Berg, Lolkie T. W.
Willems, Jaap
Kaldeway, Hans
Wieringa, Nicolien
Herxheimer, Andrew
Vos, Rein
Heijman, Jennifer
Rikken, Floor
Omta S. W. F.
Bouter L. M.
van Engelen J. M. L.
Leufkens, H. G. M.
Steffens, B.
Thijssen, J. J. H.
de Boer, D.
Tissot van Patot, H. A.
Leusink, J. A.
de Jongh, B. M.
Reuvers, Inge H.
van der Galiën, Trea A.
Tromp, Dick F. J.
Hendrikx, N. E. H. W.
van der Werf, G. Th.
Vos, R.
Swart, J. A. A.
Haisma, H. J.
Borchert, J. C. H.
Versantvoort, M. W.
van Steenbergen, M. J.
Hennink, W. E.
Wolthuis, W. N. E.
van Hooff, R. J. M.
Wientjes, K. J. C.
Schmidt, F. J.
Schoonen, A. J. M.
Te Wierik, G. H. P.
Eissens, A. C.
Lerk, C. F.
Haas, M.
Iwema Bakker, W. I.
Reinhoudt, D. N.
Mijer, D. K. F.
de Zeeuw, D.
Proost, J. H.
Wierda, J. M. K. H.
Meijer, D. K. F.
Kuipers, M.
Swart, P. J.
Hendriks, M. M. W. B.
Kamps, J. A. A. M.
Struska, B.
Thomas, C.
Nijenhuis, A. M.
Scherphof, G. L.
Swaan, Peter W.
Stehouwer, Marco C.
Blok, Eric J. C.
Tukker, Josef J.
van Dijk, J.
Gorissen, H. R. M.
Groot-Padberg, Y. M.
Olling M.
van Gelderen C. E. M.
Salomons P.
Barends D. M.
Meulenbelt J.
Rauws A. G.
Craane-van Hinsberg, W. H. M.
Verhoef, J. C.
Junginger, H.
Boddé, H. E.
Pokaż więcej
Źródło :
Pharmacy World and Science: A journal dedicated to rational drug use. December 1993 15(11):K3-K22
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A straightforward synthetic approach for roxindole.
Autorzy :
Lange JH; Solvay Pharmaceuticals Research Laboratories, Department of Medicinal Chemistry, Weesp, The Netherlands. />de Jong JC
Sanders HJ
Visser GM
Kruse CG
Pokaż więcej
Źródło :
Bioorganic & medicinal chemistry letters [Bioorg Med Chem Lett] 1999 Apr 05; Vol. 9 (7), pp. 1055-6.
Typ publikacji :
Journal Article
MeSH Terms :
Dopamine Agonists/*chemical synthesis
Indoles/*chemical synthesis
Pyridines/*chemical synthesis
Indoles/chemistry ; Organometallic Compounds/chemistry ; Oxindoles ; Succinic Anhydrides/chemistry
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Imaging beta-adrenoceptors in the human brain with (S)-1'-[18F]fluorocarazolol.
Autorzy :
van Waarde A; Department of Neurology, University Hospital, Groningen, The Netherlands.
Visser TJ
Elsinga PH
de Jong B
van der Mark TW
Kraan J
Ensing K
Pruim J
Willemsen AT
Brodde OE
Visser GM
Paans AM
Vaalburg W
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of nuclear medicine : official publication, Society of Nuclear Medicine [J Nucl Med] 1997 Jun; Vol. 38 (6), pp. 934-9.
Typ publikacji :
Journal Article; Research Support, Non-U.S. Gov't
MeSH Terms :
Adrenergic beta-Antagonists*
Carbazoles*
Fluorine Radioisotopes*
Propanolamines*
Tomography, Emission-Computed*
Brain/*diagnostic imaging
Receptors, Adrenergic, beta/*analysis
Adult ; Brain/metabolism ; Female ; Humans ; Male ; Pindolol
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Characterization of pulmonary and myocardial beta-adrenoceptors with S-1'-[fluorine-18]fluorocarazolol.
Autorzy :
Visser TJ; Positron Emission Tomography Center, University Hospital, Groningen, The Netherlands.
van Waarde A
van der Mark TW
Kraan J
Elsinga PH
Pruim J
Ensing K
Jansen T
Willemsen AT
Franssen EJ
Visser GM
Paans AM
Vaalburg W
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of nuclear medicine : official publication, Society of Nuclear Medicine [J Nucl Med] 1997 Feb; Vol. 38 (2), pp. 169-74.
Typ publikacji :
Journal Article; Research Support, Non-U.S. Gov't
MeSH Terms :
Adrenergic beta-Antagonists*/pharmacokinetics
Carbazoles*/pharmacokinetics
Fluorine Radioisotopes*/pharmacokinetics
Propanolamines*/pharmacokinetics
Tomography, Emission-Computed*
Lung/*chemistry
Myocardium/*chemistry
Receptors, Adrenergic, beta/*analysis
Adrenergic beta-Agonists ; Adult ; Albuterol ; Female ; Heart/diagnostic imaging ; Humans ; Ligands ; Lung/diagnostic imaging ; Male ; Pindolol ; Radioligand Assay
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Stereoselective synthesis and biodistribution of potent [11C]-labeled antagonists for positron emission tomography imaging of muscarinic receptors in the airways.
Autorzy :
Visser TJ; Positron Emission Tomography (PET) Center, Groningen University Hospital, The Netherlands.
van Waarde A
Jansen TJ
Visser GM
van der Mark TW
Kraan J
Ensing K
Vaalburg W
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of medicinal chemistry [J Med Chem] 1997 Jan 03; Vol. 40 (1), pp. 117-24.
Typ publikacji :
Journal Article; Research Support, Non-U.S. Gov't
MeSH Terms :
Receptors, Muscarinic/*chemistry
Respiratory System/*metabolism
Animals ; Kinetics ; Male ; Rats ; Rats, Wistar ; Receptor, Muscarinic M1 ; Receptor, Muscarinic M2 ; Receptor, Muscarinic M3 ; Receptors, Muscarinic/metabolism ; Stereoisomerism ; Tissue Distribution ; Tomography, Emission-Computed
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Carbon-11-labeled daunorubicin and verapamil for probing P-glycoprotein in tumors with PET.
Autorzy :
Elsinga PH; PET Center, University Hospital, Groningen, The Netherlands.
Franssen EJ
Hendrikse NH
Fluks L
Weemaes AM
van der Graaf WT
de Vries EG
Visser GM
Vaalburg W
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of nuclear medicine : official publication, Society of Nuclear Medicine [J Nucl Med] 1996 Sep; Vol. 37 (9), pp. 1571-5.
Typ publikacji :
Journal Article; Research Support, Non-U.S. Gov't
MeSH Terms :
Antibiotics, Antineoplastic*/pharmacokinetics
Carbon Radioisotopes*/pharmacokinetics
Daunorubicin*/pharmacokinetics
Drug Resistance, Neoplasm*
Tomography, Emission-Computed*
Verapamil*/pharmacokinetics
ATP Binding Cassette Transporter, Subfamily B, Member 1/*analysis
Animals ; Drug Resistance, Multiple ; Female ; Humans ; Male ; Ovarian Neoplasms ; Rats ; Rats, Wistar ; Tissue Distribution ; Tumor Cells, Cultured
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Quantification of the beta-adrenoceptor ligand S-1'-[18F]fluorocarazolol in plasma of humans, rats and sheep.
Autorzy :
van Waarde A; Positron Emission Tomography (PET) Center, University Hospital, Groningen, Netherlands.
Visser TJ
Posthumus H
Elsinga PH
Anthonio RL
van Loenen-Weemaes AM
Visser GM
Beaufort-Krol GC
Paans AM
Vaalburg W
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of chromatography. B, Biomedical applications [J Chromatogr B Biomed Appl] 1996 Apr 12; Vol. 678 (2), pp. 253-60.
Typ publikacji :
Journal Article; Research Support, Non-U.S. Gov't
MeSH Terms :
Carbazoles/*blood
Propanolamines/*blood
Receptors, Adrenergic, beta/*metabolism
Adult ; Aged ; Animals ; Blood Proteins/metabolism ; Chromatography, High Pressure Liquid/methods ; Female ; Fluorine Radioisotopes ; Humans ; Kinetics ; Male ; Middle Aged ; Protein Binding ; Rats ; Rats, Wistar ; Sheep ; Ultrafiltration
Czasopismo naukowe
Tytuł :
In vitro evaluation of N-(fluoro)isopropyl norephedrine as potential cardiac imaging agents for PET.
Autorzy :
de Groot TJ; Pet-Center, University of Groningen, Netherlands.
Buitenhuis CK
Rutgers M
van Waarde A
Visser GM
Smets LA
Brodde OE
Vaalburg W
Pokaż więcej
Źródło :
Nuclear medicine and biology [Nucl Med Biol] 1996 Feb; Vol. 23 (2), pp. 155-7.
Typ publikacji :
Journal Article
MeSH Terms :
Heart/*diagnostic imaging
Myocardium/*metabolism
Phenylpropanolamine/*analogs & derivatives
3-Iodobenzylguanidine ; Animals ; Carrier Proteins/metabolism ; Humans ; Iodobenzenes/metabolism ; Ligands ; PC12 Cells ; Phenylpropanolamine/pharmacokinetics ; Rats ; Receptors, Adrenergic, alpha/metabolism ; Receptors, Adrenergic, beta/metabolism ; Tomography, Emission-Computed ; Tumor Cells, Cultured
Czasopismo naukowe
Tytuł :
(S,S)- and (S,R)-1'-[18F]fluorocarazolol, ligands for the visualization of pulmonary beta-adrenergic receptors with PET.
Autorzy :
Elsinga PH; Pet-Center, University Hospital, Groningen, Netherlands.
Vos MG
van Waarde A
Braker AH
de Groot TJ
Anthonio RL
Weemaes AA
Brodde OE
Visser GM
Vaalburg W
Pokaż więcej
Źródło :
Nuclear medicine and biology [Nucl Med Biol] 1996 Feb; Vol. 23 (2), pp. 159-67.
Typ publikacji :
Journal Article; Research Support, Non-U.S. Gov't
MeSH Terms :
Adrenergic beta-Antagonists*/chemical synthesis
Adrenergic beta-Antagonists*/pharmacokinetics
Carbazoles/*chemistry
Lung/*metabolism
Propanolamines/*chemistry
Receptors, Adrenergic, beta/*metabolism
Animals ; Biotransformation ; Brain/metabolism ; Carbazoles/pharmacokinetics ; Erythrocytes/metabolism ; Fluorine Radioisotopes ; Isotope Labeling ; Ligands ; Male ; Myocardium/metabolism ; Propanolamines/pharmacokinetics ; Radioligand Assay ; Rats ; Rats, Wistar ; Sheep ; Stereoisomerism ; Tissue Distribution ; Tomography, Emission-Computed
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Synthesis and organ distribution of [18F]fluoro-Org 6141 in the rat: a potential glucocorticoid receptor ligand for positron emission tomography.
Autorzy :
Visser GM; PET Center and Groningen Center for Catalysis and Synthesis, Groningen, The Netherlands.
Krugers HJ
Luurtsema G
van Waarde A
Elsinga PH
deKloet ER
Groen MB
Bohus B
Go KG
Paans AM
et. al.
Pokaż więcej
Źródło :
Nuclear medicine and biology [Nucl Med Biol] 1995 Oct; Vol. 22 (7), pp. 915-20.
Typ publikacji :
Journal Article; Research Support, Non-U.S. Gov't
MeSH Terms :
Fluorine Radioisotopes*/chemistry
Norprogesterones/*chemical synthesis
Norprogesterones/*pharmacokinetics
Receptors, Glucocorticoid/*analysis
Animals ; Drug Stability ; Isotope Labeling/methods ; Ligands ; Male ; Radioligand Assay ; Rats ; Rats, Wistar ; Tissue Distribution ; Tomography, Emission-Computed
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Brain tumors: L-[1-C-11]tyrosine PET for visualization and quantification of protein synthesis rate.
Autorzy :
Pruim J; National Research Positron Emission Tomography (PET) Center, Groningen, The Netherlands.
Willemsen AT
Molenaar WM
van Waarde A
Paans AM
Heesters MA
Go KG
Visser GM
Franssen EJ
Vaalburg W
Pokaż więcej
Źródło :
Radiology [Radiology] 1995 Oct; Vol. 197 (1), pp. 221-6.
Typ publikacji :
Journal Article
MeSH Terms :
Carbon Radioisotopes*
Tomography, Emission-Computed*
Tyrosine*/metabolism
Brain Neoplasms/*diagnostic imaging
Glioma/*diagnostic imaging
Neoplasm Proteins/*biosynthesis
Adult ; Aged ; Brain Neoplasms/metabolism ; Brain Neoplasms/pathology ; Female ; Glioma/metabolism ; Glioma/pathology ; Humans ; Lymphoma, Non-Hodgkin/diagnostic imaging ; Lymphoma, Non-Hodgkin/pathology ; Male ; Meningioma/diagnostic imaging ; Meningioma/pathology ; Methionine/metabolism ; Middle Aged ; Neoplasm Metastasis ; Vasculitis/diagnostic imaging
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Feasibility of planar fluorine-18-FDG imaging after recent myocardial infarction to assess myocardial viability.
Autorzy :
Huitink JM; Department of Cardiology, Free University Hospital, Amsterdam, The Netherlands.
Visser FC
van Lingen A
Groeneveld AB
Bax JJ
van Leeuwen GR
Visser GM
Van Loon MJ
Teule GJ
Visser CA
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of nuclear medicine : official publication, Society of Nuclear Medicine [J Nucl Med] 1995 Jun; Vol. 36 (6), pp. 975-81.
Typ publikacji :
Journal Article
MeSH Terms :
Fluorine Radioisotopes*
Deoxyglucose/*analogs & derivatives
Heart/*diagnostic imaging
Myocardial Infarction/*diagnostic imaging
Coronary Angiography ; Female ; Fluorodeoxyglucose F18 ; Humans ; Male ; Middle Aged ; Myocardial Contraction ; Myocardial Infarction/physiopathology ; Radionuclide Imaging ; Thallium Radioisotopes
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies