Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Vo, Thieu N."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Rational Solutions of High-Order Algebraic Ordinary Differential Equations
Autorzy :
Vo, Thieu N.
Zhang, YiAff2, Aff3
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Systems Science and Complexity. :1-15
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A fractional‐order generalized Taylor wavelet method for nonlinear fractional delay and nonlinear fractional pantograph differential equations.
Autorzy :
Yuttanan, Boonrod
Razzaghi, Mohsen
Vo, Thieu N.
Pokaż więcej
Źródło :
Mathematical Methods in the Applied Sciences; Mar2021, Vol. 44 Issue 5, p4156-4175, 20p
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies