Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Volk D"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Theorem on the density of separatrix connections for polynomial foliations in ℂP
Autorzy :
Volk, D. S.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Mathematical Sciences. May 2008 150(5):2326-2334
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The density of separatrix connections in the space of polynomial foliations in ℂP
Autorzy :
Volk, D. S.
Pokaż więcej
Źródło :
Proceedings of the Steklov Institute of Mathematics. September 2006 254(1):169-179
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies