Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Von Weitzel-Mudersbach, P"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
A support programme for secondary prevention in patients with transient ischaemic attack and minor stroke (INSPiRE-TMS): an open-label, randomised controlled trial
Autorzy :
Ahmadi, Michael
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology January 2020 19(1):49-60
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Effect of remote ischaemic conditioning on clinical outcomes in patients with acute myocardial infarction (CONDI-2/ERIC-PPCI): a single-blind randomised controlled trial
Autorzy :
Junker, Anders
Kaltoft, Anne
Madsen, Morten
Christiansen, Evald Høj
Jakobsen, Lars
Carstensen, Steen
Kristensen, Steen Dalby
Thim, Troels
Pedersen, Karin Møller
Korsgaard, Mette Tidemand
Iversen, Allan
Jørgensen, Erik
Joshi, Francis
Pedersen, Frants
Tilsted, Hans Henrik
Alzuhairi, Karam
Saunamäki, Kari
Holmvang, Lene
Ahlehof, Ole
Sørensen, Rikke
Helqvist, Steffen
Mark, Bettina Løjmand
Villadsen, Anton Boel
Raungaard, Bent
Thuesen, Leif
Christiansen, Martin Kirk
Freeman, Philip
Jensen, Svend Eggert
Skov, Charlotte Schmidt
Aziz, Ahmed
Hansen, Henrik Steen
Ellert, Julia
Veien, Karsten
Pedersen, Knud Erik
Hansen, Knud Nørregård
Ahlehoff, Ole
Cappelen, Helle
Wittrock, Daniel
Hansen, Poul Anders
Ankersen, Jens Peter
Hedegaard, Kim Witting
Kempel, John
Kaus, Henning
Erntgaard, Dennis
Pedersen, Danny Mejsner
Giebner, Matthias
Hansen, Troels Martin Hansen
Radosavljevic-Radovanovic, Mina
Prodanovic, Maja
Savic, Lidija
Pejic, Marijana
Matic, Dragan
Uscumlic, Ana
Subotic, Ida
Lasica, Ratko
Vukcevic, Vladan
Suárez, Alfonso
Samaniego, Beatriz
Morís, César
Segovia, Eduardo
Hernández, Ernesto
Lozano, Iñigo
Pascual, Isaac
Vegas-Valle, Jose M.
Rozado, José
Rondán, Juan
Avanzas, Pablo
del Valle, Raquel
Padrón, Remigio
García-Castro, Alfonso
Arango, Amalia
Medina-Cameán, Ana B.
Fente, Ana I.
Muriel-Velasco, Ana
Pomar-Amillo, Ángeles
Roza, César L.
Martínez-Fernández, César M.
Buelga-Díaz, Covadonga
Fernández-Gonzalo, David
Fernández, Elena
Díaz-González, Eloy
Martinez-González, Eugenio
Iglesias-Llaca, Fernando
Viribay, Fernando M.
Fernández-Mallo, Francisco J.
Hermosa, Francisco J.
Martínez-Bastida, Ginés
Goitia-Martín, Javier
Vega-Fernández, José L.
Tresguerres, Jose M.
Rodil-Díaz, Juan A.
Villar-Fernández, Lara
Alberdi, Lucía
Abella-Ovalle, Luis
de la Roz, Manuel
Fernández-Carral, Marcos Fernández-Carral
Naves, María C.
Peláez, María C.
Fuentes, María D.
García-Alonso, María
Villanueva, María J.
Vinagrero, María S.
Vázquez-Suárez, María
Martínez-Valle, Marta
Nonide, Marta
Pozo-López, Mónica
Bernardo-Alba, Pablo
Galván-Núñez, Pablo
Martínez-Pérez, Polácido J.
Castro, Rafael
Suárez-Coto, Raquel
Suárez-Noriega, Raquel
Guinea, Rocío
Quintana, Rosa B.
de Cima, Sara
Hedrera, Segundo A.
Laca, Sonia I.
Llorente-Álvarez, Susana
Pascual, Susana
Cimas, Teodorna
Mathur, Anthony
McFarlane-Henry, Eleanor
Leonard, Gerry
Veerapen, Jessry
Westwood, Mark
Colicchia, Martina
Prossora, Mary
Andiapen, Mervyn
Mohiddin, Saidi
Lenzi, Valentina
Chong, Jun
Francis, Rohin
Pine, Amy
Jamieson-Leadbitter, Caroline
Neal, Debbie
Din, J.
McLeod, Jane
Roberts, Josh
Polokova, Karin
Longman, Kristel
Penney, Lucy
Lakeman, Nicki
Wells, Nicki
Hopper, Oliver
Coward, Paul
O'Kane, Peter
Harkins, Ruth
Guyatt, Samantha
Kennard, Sarah
Orr, Sarah
Horler, Stephanie
Morris, Steve
Walvin, Tom
Snow, Tom
Cunnington, Michael
Burd, Amanda
Gowing, Anne
Krishnamurthy, Arvindra
Harland, Charlotte
Norfolk, Derek
Johnstone, Donna
Newman, Hannah
Reed, Helen
O'Neill, James
Greenwood, John
Cuxton, Josephine
Corrigan, Julie
Somers, Kathryn
Anderson, Michelle
Burtonwood, Natalie
Bijsterveld, Petra
Brogan, Richard
Ryan, Tony
Kodoth, Vivek
Khan, Arif
Sebastian, Deepti
Gorog, Diana
Boyle, Georgina
Shepherd, Lucy
Hamid, Mahmood
Farag, Mohamed
Spinthakis, Nicholas
Waitrak, Paulina
De Sousa, Phillipa
Bhatti, Rishma
Oliver, Victoria
Walshe, Siobhan
Odedra, Toral
Gue, Ying
Kanji, Rahim
Ryding, Alisdair
Ratcliffe, Amanda
Merrick, Angela
Horwood, Carol
Sarti, Charlotte
Maart, Clint
Moore, Donna
Dockerty, Francesca
Baucutt, Karen
Pitcher, Louise
Ilsley, Mary
Clarke, Millie
Germon, Rachel
Gomes, Sara
Clare, Thomas
Nair, Sunil
Staines, Jocasta
Nicholson, Susan
Watkinson, Oliver
Gallagher, Ian
Nelthorpe, Faye
Musselwhite, Janine
Grosser, Konrad
Stimson, Leah
Eaton, Michelle
Heppell, Richard
Turney, Sharon
Horner, Victoria
Schumacher, Natasha
Moon, Angela
Mota, Paula
O'Donnell, Joshua
Panicker, Abeesh Sadasiva
Musa, Anntoniette
Tapp, Luke
Krishnamoorthy, Suresh
Ansell, Valerie
Ali, Danish
Hyndman, Samantha
Banerjee, Prithwish
Been, Martin
Mackenzie, Ailie
McGregor, Andrew
Hildick-Smith, David
Champney, Felicity
Ingoldby, Fiona
Keate, Kirstie
Bennett, Lorraine
Skipper, Nicola
Gregory, Sally
Harfield, Scott
Mudd, Alexandra
Wragg, Christopher
Barmby, David
Grech, Ever
Hall, Ian
Middle, Janet
Barker, Joann
Fofie, Joyce
Gunn, Julian
Housley, Kay
Cockayne, Laura
Weatherlley, Louise
Theodorou, Nana
Wheeldon, Nigel
Fati, Pene
Storey, Robert F.
Richardson, James
Iqbal, Javid
Adam, Zul
Brett, Sarah
Agyemang, Michael
Tawiah, Cecilia
Hogrefe, Kai
Raju, Prashanth
Braybrook, Christine
Gracey, Jay
Waldron, Molly
Holloway, Rachael
Burunsuzoglu, Senem
Sidgwick, Sian
Hetherington, Simon
Beirnes, Charmaine
Fernandez, Olga
Lazar, Nicoleta
Knighton, Abigail
Rai, Amrit
Hoare, Amy
Webb, Ian
Breeze, Jonathan
Martin, Katherine
Andrews, Michelle
Patale, Sheetal
Bennett, Amy
Smallwood, Andrew
Radford, Elizabeth
Cotton, James
Martins, Joe
Wallace, Lauren
Milgate, Sarah
Munir, Shahzad
Metherell, Stella
Cottam, Victoria
Massey, Ian
Copestick, Jane
Delaney, Jane
Wain, Jill
Sandhu, Kully
Emery, Lisa
Butler, Robert
Hall, Charlotte
Bucciarelli-Ducci, Chiara
Besana, Rissa
Hussein, Jodie
Bell, Sheila
Gill, Abby
Bales, Emily
Polwarth, Gary
East, Clare
Smith, Ian
Oliveira, Joana
Victor, Saji
Woods, Sarah
Hoole, Stephen
Ramos, Angelo
Sevillano, Annaliza
Nicholson, Anne
Solieri, Ashley
Redman, Emily
Byrne, Jean
Joyce, Joan
Riches, Joanne
Davies, John
Allen, Kezia
Saclot, Louie
Ocampo, Madelaine
Vertue, Mark
Christmas, Natasha
Koothoor, Raiji
Gamma, Reto
Alvares, Wilson
Pepper, Stacey
Kobson, Barbara
Reeve, Christy
Malik, Iqbal
Chester, Emma
Saunders, Heidi
Mojela, Idah
Smee, Joanna
Davies, Justin
Davies, Nina
Clifford, Piers
Dias, Priyanthi
Kaur, Ramandeep
Moreira, Silvia
Ahmad, Yousif
Tomlinson, Lucy
Pengelley, Clare
Bidle, Amanda
Spence, Sharon
Al-Lamee, Rasha
Phuyal, Urmila
Abbass, Hakam
Bose, Tuhina
Elliott, Rebecca
Foundun, Aboo
Chung, Alan
Freestone, Beth
Lee, Dr Kaeng
Elshiekh, Dr Mohamed
Pulikal, George
Bhatre, Gurbir
Douglas, James
Kaeng, Lee
Pitt, Mike
Watkins, Richard
Gill, Simrat
Hartley, Amy
Lucking, Andrew
Moreby, Berni
Darby, Damaris
Corps, Ellie
Parsons, Georgina
De Mance, Gianluigi
Fahrai, Gregor
Turner, Jenny
Langrish, Jeremy
Gaughran, Lisa
Wolyrum, Mathias
Azkhalil, Mohammed
Bates, Rachel
Given, Rachel
Kharbanda, Rajesh
Douthwaite, Rebecca
Lloyd, Steph
Neubauer, Stephen
Barker, Deborah
Dana, Ali
Suttling, Anne
Turner, Charlotte
Smith, Clare
Longbottom, Colin
Ross, David
Cunliffe, Denise
Cox, Emily
Whitehead, Helena
Hudson, Karen
Jones, Leslie
Drew, Martin
Chant, Nicholas
Haworth, Peter
Capel, Robert
Austin, Rosalynn
Howe, Serena
Smith, Trevor
Hobson, Alex
Strike, Philip
Griffiths, Huw
Anantharam, Brijesh
Jack, Pearse
Thornton, Emma
Hodgson, Adrian
Jennison, Alan
McSkeane, Anna
Smith, Bethany
Shaw, Caroline
Leathers, Chris
Armstrong, Elissa
Carruthers, Gayle
Simpson, Holly
Smith, Jan
Hodierne, Jeremy
Kelly, Julie
Barclay, Justin
Scott, Kerry
Gregson, Lisa
Buchanan, Louise
McCormick, Louise
Varma, Madhusudhan
Kelsall, Nicci
Mcarthy, Rachel
Taylor, Rebecca
Thompson, Rebecca
Shelton, Rhidian
Moore, Roger
Tomlinson, Sharon
Thambi, Sunil
Cooper, Theresa
Oakes, Trevor
Deen, Zakhira
Relph, Chris
prentice, Scott
Hall, Lorna
Dillon, Angela
Meadows, Deborah
Frank, Emma
Markham-Jones, Helene
Thomas, Isobel
Gale, Joanne
Denman, Joanne
Gale, Joanne
O'Connor, John
Hindle, Julia
Jackson-Lawrence, Karen
Warner, Karen
Lee, Kelvin
Upton, Robert
Elston, Ruth
Lee, Sandra
Venugopal, Vinod
Finch, Amanda
Fleming, Catherine
Whiteside, Charlene
Pemberton, Chris
Wilkinson, Conor
Sebastian, Deepa
Riedel, Ella
Giuffrida, Gaia
Burnett, Gillian
Spickett, Helen
Glen, James
Brown, Janette
Thornborough, Lauren
Pedley, Lauren
Morgan, Maureen
Waddington, Natalia
Brennan, Oliver
More, Ranjit
Brady, Rebecca
Preston, Stephen
Loder, Chris
Vlad, Ionela
Laurence, Julia
Smit, Angelique
Dimond, Kirsty
Hayes, Michelle
Paddy, Loveth
Crause, Jacolene
Amed, Nadifa
Kaur-Babooa, Priya
Rakhit, Roby
Kotecha, Tushar
Fayed, Hossam
Francis, Rohin
Pavlidis, Antonis
Prendergast, Bernard
Clapp, Brian
Perara, Divaka
Atkinson, Emma
Ellis, Howard
Wilson, Karen
Gibson, Kirsty
Smith, Megan
Khawaja, Muhammed Zeeshan
Sanchez-Vidal, Ruth
Redwood, Simon
Jones, Sophie
Tipping, Aoife
Oommen, Anu
Hendry, Cara
Fath-Orboubadi, DR Fazin
Phillips, Hannah
Kolakaluri, Laurel
Sherwood, Martin
Mackie, Sarah
Aleti, Shilpa
Charles, Thabitha
Roy, Liby
Henderson, Rob
Stables, Rod
Redwood, Simon
Marber, Michael
Berry, Alan
Redington, Andrew
Thygesen, Kristian
Andersen, Henning Rud
Berry, Colin
Copas, Andrew
Meade, Tom
Kelbæk, Henning
Bueno, Hector
von Weitzel-Mudersbach, Paul
Andersen, Grethe
Ludman, Andrew
Cruden, Nick
Topic, Dragan
Mehmedbegovic, Zlatko
de la Hera Galarza, Jesus Maria
Robertson, Steven
Van Dyck, Laura
Chu, Rebecca
Astarci, Josenir
Jamal, Zahra
Hetherington, Daniel
Collier, Lucy
Hausenloy, Derek J
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 19-25 October 2019 394(10207):1415-1424
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Penumbral imaging and functional outcome in patients with anterior circulation ischaemic stroke treated with endovascular thrombectomy versus medical therapy: a meta-analysis of individual patient-level data
Autorzy :
Berkhemer, Olvert A
Fransen, Puck SS
Beumer, Debbie
van den Berg, Lucie A
Lingsma, Hester F
Yoo, Albert J
Schonewille, Wouter J
Vos, Jan Albert
Nederkoorn, Paul J
Wermer, Marieke JH
van Walderveen, Marianne AA
Staals, Julie
Hofmeijer, Jeannette
van Oostayen, Jacques A.
Lycklama à Nijeholt, Geert J.
Boiten, Jelis
Brouwer, Patrick A.
Emmer, Bart J.
de Bruijn, Sebastiaan F.
van Dijk, Lukas C.
Kappelle, Jaap
Lo, Rob H
van Dijk, Ewoud J.
de Vries, Joost
de Kort, Paul L.M.
van Rooij, Willem Jan J.
van den Berg, Jan S.P.
van Hasselt, Boudewijn A.A.M.
Aerden, Leo A.M.
Dallinga, René J.
Visser, Marieke C.
Bot, Joseph C.J.
Vroomen, Patrick C.
Eshghi, Omid
Schreuder, Tobien H.C.M.L.
Heijboer, Roel J.J.
Keizer, Koos
Tielbeek, Alexander V.
den Hertog, Heleen M.
Gerrits, Dick G.
van den Berg-Vos, Renske M.
Karas, Giorgos B.
Steyerberg, Ewout W.
Flach, Zwenneke
Marquering, Henk A.
Sprengers, Marieke E.S.
Jenniskens, Sjoerd F.M.
Beenen, Ludo F.M.
van den Berg, René
Koudstaal, Peter J.
van Zwam, Wim H.
Roos, Yvo B.W.E.M.
van der Lugt, Aad
van Oostenbrugge, Robert J.
Majoie, Charles B.L.M.
Dippel, Diederik W.J.
Brown, Martin M.
Liebig, Thomas
Stijnen, Theo
Andersson, Tommy
Mattle, Heinrich
Wahlgren, Nils
van der Heijden, Esther
Ghannouti, Naziha
Fleitour, Nadine
Hooijenga, Imke
Puppels, Corina
Pellikaan, Wilma
Geerling, Annet
Lindl-Velema, Annemieke
van Vemde, Gina
de Ridder, Ans
Greebe, Paut
de Bont-Stikkelbroeck, José
de Meris, Joke
Janssen, Kirsten
Struijk, Willy
Licher, Silvan
Boodt, Nikki
Ros, Adriaan
Venema, Esmee
Slokkers, Ilse
Ganpat, Raymie-Jayce
Mulder, Maxim
Saiedie, Nawid
Heshmatollah, Alis
Schipperen, Stefanie
Vinken, Stefan
van Boxtel, Tiemen
Koets, Jeroen
Boers, Merel
Santos, Emilie
Borst, Jordi
Jansen, Ivo
Kappelhof, Manon
Lucas, Marit
Geuskens, Ralph
Barros, Renan Sales
Dobbe, Roeland
Csizmadia, Marloes
Hill, MD
Goyal, M
Demchuk, AM
Menon, BK
Eesa, M
Ryckborst, KJ
Wright, MR
Kamal, NR
Andersen, L
Randhawa, PA
Stewart, T
Patil, S
Minhas, P
Almekhlafi, M
Mishra, S
Clement, F
Sajobi, T
Shuaib, A
Montanera, WJ
Roy, D
Silver, FL
Jovin, TG
Frei, DF
Sapkota, B
Rempel, JL
Thornton, J
Williams, D
Tampieri, D
Poppe, AY
Dowlatshahi, D
Wong, JH
Mitha, AP
Subramaniam, S
Hull, G
Lowerison, MW
Sajobi, T
Salluzzi, M
Wright, MR
Maxwell, M
Lacusta, S
Drupals, E
Armitage, K
Barber, PA
Smith, EE
Morrish, WF
Coutts, SB
Derdeyn, C
Demaerschalk, B
Yavagal, D
Martin, R
Brant, R
Yu, Y
Willinsky, RA
Montanera, WJ
Weill, A
Kenney, C
Aram, H
Stewart, T
Stys, PK
Watson, TW
Klein, G
Pearson, D
Couillard, P
Trivedi, A
Singh, D
Klourfeld, E
Imoukhuede, O
Nikneshan, D
Blayney, S
Reddy, R
Choi, P
Horton, M
Musuka, T
Dubuc, V
Field, TS
Desai, J
Adatia, S
Alseraya, A
Nambiar, V
van Dijk, R
Wong, JH
Mitha, AP
Morrish, WF
Eesa, M
Newcommon, NJ
Shuaib, A
Schwindt, B
Butcher, KS
Jeerakathil, T
Buck, B
Khan, K
Naik, SS
Emery, DJ
Owen, RJ
Kotylak, TB
Ashforth, RA
Yeo, TA
McNally, D
Siddiqui, M
Saqqur, M
Hussain, D
Kalashyan, H
Manosalva, A
Kate, M
Gioia, L
Hasan, S
Mohammad, A
Muratoglu, M
Williams, D
Thornton, J
Cullen, A
Brennan, P
O'Hare, A
Looby, S
Hyland, D
Duff, S
McCusker, M
Hallinan, B
Lee, S
McCormack, J
Moore, A
O'Connor, M
Donegan, C
Brewer, L
Martin, A
Murphy, S
O'Rourke, K
Smyth, S
Kelly, P
Lynch, T
Daly, T
O'Brien, P
O'Driscoll, A
Martin, M
Daly, T
Collins, R
Coughlan, T
McCabe, D
Murphy, S
O'Neill, D
Mulroy, M
Lynch, O
Walsh, T
O'Donnell, M
Galvin, T
Harbison, J
McElwaine, P
Mulpeter, K
McLoughlin, C
Reardon, M
Harkin, E
Dolan, E
Watts, M
Cunningham, N
Fallon, C
Gallagher, S
Cotter, P
Crowe, M
Doyle, R
Noone, I
Lapierre, M
Coté, VA
Lanthier, S
Odier, C
Durocher, A
Raymond, J
Weill, A
Daneault, N
Deschaintre, Y
Jankowitz, B
Baxendell, L
Massaro, L
Jackson-Graves, C
Decesare, S
Porter, P
Armbruster, K
Adams, A
Billigan, J
Oakley, J
Ducruet, A
Jadhav, A
Giurgiutiu, D-V
Aghaebrahim, A
Reddy, V
Hammer, M
Starr, M
Totoraitis, V
Wechsler, L
Streib, S
Rangaraju, S
Campbell, D
Rocha, M
Gulati, D
Silver, FL
Krings, T
Kalman, L
Cayley, A
Williams, J
Stewart, T
Wiegner, R
Casaubon, LK
Jaigobin, C
del Campo, JM
Elamin, E
Schaafsma, JD
Willinsky, RA
Agid, R
Farb, R
ter Brugge, K
Sapkoda, BL
Baxter, BW
Barton, K
Knox, A
Porter, A
Sirelkhatim, A
Devlin, T
Dellinger, C
Pitiyanuvath, N
Patterson, J
Nichols, J
Quarfordt, S
Calvert, J
Hawk, H
Fanale, C
Frei, DF
Bitner, A
Novak, A
Huddle, D
Bellon, R
Loy, D
Wagner, J
Chang, I
Lampe, E
Spencer, B
Pratt, R
Bartt, R
Shine, S
Dooley, G
Nguyen, T
Whaley, M
McCarthy, K
Teitelbaum, J
Tampieri, D
Poon, W
Campbell, N
Cortes, M
Dowlatshahi, D
Lum, C
Shamloul, R
Robert, S
Stotts, G
Shamy, M
Steffenhagen, N
Blacquiere, D
Hogan, M
AlHazzaa, M
Basir, G
Lesiuk, H
Iancu, D
Santos, M
Choe, H
Weisman, DC
Jonczak, K
Blue-Schaller, A
Shah, Q
MacKenzie, L
Klein, B
Kulandaivel, K
Kozak, O
Gzesh, DJ
Harris, LJ
Khoury, JS
Mandzia, J
Pelz, D
Crann, S
Fleming, L
Hesser, K
Beauchamp, B
Amato-Marzialli, B
Boulton, M
Lopez- Ojeda, P
Sharma, M
Lownie, S
Chan, R
Swartz, R
Howard, P
Golob, D
Gladstone, D
Boyle, K
Boulos, M
Hopyan, J
Yang, V
Da Costa, L
Holmstedt, CA
Turk, AS
Navarro, R
Jauch, E
Ozark, S
Turner, R
Phillips, S
Shankar, J
Jarrett, J
Gubitz, G
Maloney, W
Vandorpe, R
Schmidt, M
Heidenreich, J
Hunter, G
Kelly, M
Whelan, R
Peeling, L
Burns, PA
Hunter, A
Wiggam, I
Kerr, E
Watt, M
Fulton, A
Gordon, P
Rennie, I
Flynn, P
Smyth, G
O'Leary, S
Gentile, N
Linares, G
McNelis, P
Erkmen, K
Katz, P
Azizi, A
Weaver, M
Jungreis, C
Faro, S
Shah, P
Reimer, H
Kalugdan, V
Saposnik, G
Bharatha, A
Li, Y
Kostyrko, P
Santos, M
Marotta, T
Montanera, W
Sarma, D
Selchen, D
Spears, J
Heo, JH
Jeong, K
Kim, DJ
Kim, BM
Kim, YD
Song, D
Lee, K-J
Yoo, J
Bang, OY
Rho, S
Lee, J
Jeon, P
Kim, KH
Cha, J
Kim, SJ
Ryoo, S
Lee, MJ
Sohn, S-I
Kim, C-H
Ryu, H-G
Hong, J-H
Chang, H-W
Lee, C-Y
Rha, J
Davis, Stephen M
Donnan, Geoffrey A
Campbell, Bruce CV
Mitchell, Peter J
Churilov, Leonid
Yan, Bernard
Dowling, Richard
Yassi, Nawaf
Oxley, Thomas J
Wu, Teddy Y
Silver, Gabriel
McDonald, Amy
McCoy, Rachael
Kleinig, Timothy J
Scroop, Rebecca
Dewey, Helen M
Simpson, Marion
Brooks, Mark
Coulton, Bronwyn
Krause, Martin
Harrington, Timothy J
Steinfort, Brendan
Faulder, Kenneth
Priglinger, Miriam
Day, Susan
Phan, Thanh
Chong, Winston
Holt, Michael
Chandra, Ronil V
Ma, Henry
Young, Dennis
Wong, Kitty
Wijeratne, Tissa
Tu, Hans
Mackay, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Bladin, Christopher F
Loh, Poh Sien
Gilligan, Amanda
Ross, Zofia
Coote, Skye
Frost, Tanya
Parsons, Mark W
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Kaauwai, Lara
Badve, Monica
Rice, Henry
de Villiers, Laetitia
Barber, P. Alan
McGuinness, Ben
Hope, Ayton
Moriarty, Maurice
Bennett, Patricia
Wong, Andrew
Coulthard, Alan
Lee, Andrew
Jannes, Jim
Field, Deborah
Sharma, Gagan
Salinas, Simon
Cowley, Elise
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'Este, Cate
Saver, Jeffrey L
Goyal, Mayank
Diener, Hans-Christoph
Levy, Elad I.
Bonafé, Alain
Mendes Pereira, Vitor
Jahan, Reza
Albers, Gregory W.
Cognard, Christophe
Cohen, David J.
Hacke, Werner
Jansen, Olav
Jovin, Tudor G.
Mattle, Heinrich P.
Nogueira, Raul G.
Siddiqui, Adnan H.
Yavagal, Dileep R.
von Kummer, Rüdiger
Smith, Wade
Turjman, Francis
Hamilton, Scott
Chiacchierini, Richard
Amar, Arun
Sanossian, Nerses
Loh, Yince
Devlin, T
Baxter, B
Hawk, H
Sapkota, B
Quarfordt, S
Sirelkhatim, A
Dellinger, C
Barton, K
Reddy, VK
Ducruet, A
Jadhav, A
Horev, A
Giurgiutiu, D-V
Totoraitis, V
Hammer, M
Jankowitz, B
Wechsler, L
Rocha, M
Gulati, D
Campbell, D
Star, M
Baxendell, L
Oakley, J
Siddiqui, A
Hopkins, LN
Snyder, K
Sawyer, R
Hall, S
Costalat, V
Riquelme, C
Machi, P
Omer, E
Arquizan, C
Mourand, I
Charif, M
Ayrignac, X
Menjot de Champfleur, N
Leboucq, N
Gascou, G
Moynier, M
du Mesnil de Rochemont, R
Singer, O
Berkefeld, J
Foerch, C
Lorenz, M
Pfeilschifer, W
Hattingen, E
Wagner, M
You, SJ
Lescher, S
Braun, H
Dehkharghani, S
Belagaje, SR
Anderson, A
Lima, A
Obideen, M
Haussen, D
Dharia, R
Frankel, M
Patel, V
Owada, K
Saad, A
Amerson, L
Horn, C
Doppelheuer, S
Schindler, K
Lopes, DK
Chen, M
Moftakhar, R
Anton, C
Smreczak, M
Carpenter, JS
Boo, S
Rai, A
Roberts, T
Tarabishy, A
Gutmann, L
Brooks, C
Brick, J
Domico, J
Reimann, G
Hinrichs, K
Becker, M
Heiss, E
Selle, C
Witteler, A
Al-Boutros, S
Danch, M-J
Ranft, A
Rohde, S
Burg, K
Weimar, C
Zegarac, V
Hartmann, C
Schlamann, M
Göricke, S
Ringlestein, A
Wanke, I
Mönninghoff, C
Dietzold, M
Budzik, R
Davis, T
Eubank, G
Hicks, WJ
Pema, P
Vora, N
Mejilla, J
Taylor, M
Clark, W
Rontal, A
Fields, J
Peterson, B
Nesbit, G
Lutsep, H
Bozorgchami, H
Priest, R
Ologuntoye, O
Barnwell, S
Dogan, A
Herrick, K
Takahasi, C
Beadell, N
Brown, B
Jamieson, S
Hussain, MS
Russman, A
Hui, F
Wisco, D
Uchino, K
Khawaja, Z
Katzan, I
Toth, G
Cheng-Ching, E
Bain, M
Man, S
Farrag, A
George, P
John, S
Shankar, L
Drofa, A
Dahlgren, R
Bauer, A
Itreat, A
Taqui, A
Cerejo, R
Richmond, A
Ringleb, P
Bendszus, M
Möhlenbruch, M
Reiff, T
Amiri, H
Purrucker, J
Herweh, C
Pham, M
Menn, O
Ludwig, I
Acosta, I
Villar, C
Morgan, W
Sombutmai, C
Hellinger, F
Allen, E
Bellew, M
Gandhi, R
Bonwit, E
Aly, J
Ecker, RD
Seder, D
Morris, J
Skaletsky, M
Belden, J
Baker, C
Connolly, LS
Papanagiotou, P
Roth, C
Kastrup, A
Politi, M
Brunner, F
Alexandrou, M
Merdivan, H
Ramsey, C
Given II, C
Renfrow, S
Deshmukh, V
Sasadeusz, K
Vincent, F
Thiesing, JT
Putnam, J
Bhatt, A
Kansara, A
Caceves, D
Lowenkopf, T
Yanase, L
Zurasky, J
Dancer, S
Freeman, B
Scheibe-Mirek, T
Robison, J
Rontal, A
Roll, J
Clark, D
Rodriguez, M
Fitzsimmons, B-FM
Zaidat, O
Lynch, JR
Lazzaro, M
Larson, T
Padmore, L
Das, E
Farrow-Schmidt, A
Hassan, A
Tekle, W
Cate, C
Jansen, O
Cnyrim, C
Wodarg, F
Wiese, C
Binder, A
Riedel, C
Rohr, A
Lang, N
Laufs, H
Krieter, S
Remonda, L
Diepers, M
Añon, J
Nedeltchev, K
Kahles, T
Biethahn, S
Lindner, M
Chang, V
Gächter, C
Esperon, C
Guglielmetti, M
Arenillas Lara, JF
Martínez Galdámez, M
Calleja Sanz, AI
Cortijo Garcia, E
Garcia Bermejo, P
Perez, S
Mulero Carrillo, P
Crespo Vallejo, E
Ruiz Piñero, M
Lopez Mesonero, L
Reyes Muñoz, FJ
Brekenfeld, C
Buhk, J-H
Krützelmann, A
Thomalla, G
Cheng, B
Beck, C
Hoppe, J
Goebell, E
Holst, B
Grzyska, U
Wortmann, G
Starkman, S
Duckwiler, G
Jahan, R
Rao, N
Sheth, S
Ng, K
Noorian, A
Szeder, V
Nour, M
McManus, M
Huang, J
Tarpley, J
Tateshima, S
Gonzalez, N
Ali, L
Liebeskind, D
Hinman, J
Calderon-Arnulphi, M
Liang, C
Guzy, J
Koch, S
DeSousa, K
Gordon-Perue, G
Haussen, D
Elhammady, M
Peterson, E
Pandey, V
Dharmadhikari, S
Khandelwal, P
Malik, A
Pafford, R
Gonzalez, P
Ramdas, K
Andersen, G
Damgaard, D
Von Weitzel-Mudersbach, P
Simonsen, C
Ruiz de Morales Ayudarte, N
Poulsen, M
Sørensen, L
Karabegovich, S
Hjørringgaard, M
Hjort, N
Harbo, T
Sørensen, K
Deshaies, E
Padalino, D
Swarnkar, A
Latorre, JG
Elnour, E
El-Zammar, Z
Villwock, M
Farid, H
Balgude, A
Cross, L
Hansen, K
Holtmannspötter, M
Kondziella, D
Hoejgaard, J
Taudorf, S
Soendergaard, H
Wagner, A
Cronquist, M
Stavngaard, T
Cortsen, M
Krarup, LH
Hyldal, T
Haring, H-P
Guggenberger, S
Hamberger, M
Trenkler, J
Sonnberger, M
Nussbaumer, K
Dominger, C
Bach, E
Jagadeesan, BD
Taylor, R
Kim, J
Shea, K
Tummala, R
Zacharatos, H
Sandhu, D
Ezzeddine, M
Grande, A
Hildebrandt, D
Miller, K
Scherber, J
Hendrickson, A
Jumaa, M
Zaidi, S
Hendrickson, T
Snyder, V
Killer-Oberpfalzer, M
Mutzenbach, J
Weymayr, F
Broussalis, E
Stadler, K
Jedlitschka, A
Malek, A
Mueller-Kronast, N
Beck, P
Martin, C
Summers, D
Day, J
Bettinger, I
Holloway, W
Olds, K
Arkin, S
Akhtar, N
Boutwell, C
Crandall, S
Schwartzman, M
Weinstein, C
Brion, B
Prothmann, S
Kleine, J
Kreiser, K
Boeckh-Behrens, T
Poppert, H
Wunderlich, S
Koch, ML
Biberacher, V
Huberle, A
Gora-Stahlberg, G
Knier, B
Meindl, T
Utpadel-Fischler, D
Zech, M
Kowarik, M
Seifert, C
Schwaiger, B
Puri, A
Hou, S
Wakhloo, A
Moonis, M
Henninger, N
Goddeau, R
Massari, F
Minaeian, A
Lozano, JD
Ramzan, M
Stout, C
Patel, A
Tunguturi, A
Onteddu, S
Carandang, R
Howk, M
Ribó, M
Sanjuan, E
Rubiera, M
Pagola, J
Flores, A
Muchada, M
Meler, P
Huerga, E
Gelabert, S
Coscojuela, P
Tomasello, A
Rodriguez, D
Santamarina, E
Maisterra, O
Boned, S
Seró, L
Rovira, A
Molina, CA
Millán, M
Muñoz, L
Pérez de la Ossa, N
Gomis, M
Dorado, L
López-Cancio, E
Palomeras, E
Munuera, J
García Bermejo, P
Remollo, S
Castaño, C
García-Sort, R
Cuadras, P
Puyalto, P
Hernández-Pérez, M
Jiménez, M
Martínez-Piñeiro, A
Lucente, G
Dávalos, A
Chamorro, A
Urra, X
Obach, V
Cervera, A
Amaro, S
Llull, L
Codas, J
Balasa, M
Navarro, J
Ariño, H
Aceituno, A
Rudilosso, S
Renu, A
Macho, JM
San Roman, L
Blasco, J
López, A
Macías, N
Cardona, P
Quesada, H
Rubio, F
Cano, L
Lara, B
de Miquel, MA
Aja, L
Serena, J
Cobo, E
Albers, Gregory W
Lees, Kennedy R
Arenillas, J
Roberts, R
Minhas, P
Al-Ajlan, F
Salluzzi, M
Zimmel, L
Patel, S
Eesa, M
Martí-Fàbregas, J
Jankowitz, B
Serena, J
Salvat-Plana, M
López-Cancio, E
Bracard, S
Ducrocq, Xavier
Anxionnat, René
Baillot, Pierre-Alexandre
Barbier, Charlotte
Derelle, Anne-Laure
Lacour, Jean-Christophe
Richard, Sébastien
Samson, Yves
Sourour, Nader
Baronnet-Chauvet, Flore
Clarencon, Frédéric
Crozier, Sophie
Deltour, Sandrine
Di Maria, Federico
Le Bouc, Raphael
Leger, Anne
Mutlu, Gurkan
Rosso, Charlotte
Szatmary, Zoltan
Yger, Marion
Zavanone, Chiara
Bakchine, Serge
Pierot, Laurent
Caucheteux, Nathalie
Estrade, Laurent
Kadziolka, Krzysztof
Leautaud, Alexandre
Renkes, Céline
Serre, Isabelle
Desal, Hubert
Guillon, Benoît
Boutoleau-Bretonniere, Claire
Daumas-Duport, Benjamin
De Gaalon, Solène
Derkinderen, Pascal
Evain, Sarah
Herisson, Fanny
Laplaud, David-Axel
Lebouvier, Thibaud
Lintia-Gaultier, Alina
Pouclet-Courtemanche, Hélène
Rouaud, Tiphaine
Rouaud Jaffrenou, Violaine
Schunck, Aurélia
Sevin-Allouet, Mathieu
Toulgoat, Frederique
Wiertlewski, Sandrine
Gauvrit, Jean-Yves
Ronziere, Thomas
Cahagne, Vincent
Ferre, Jean-Christophe
Pinel, Jean-François
Raoult, Hélène
Mas, Jean-Louis
Meder, Jean-François
Al Najjar-Carpentier, Amen-Adam
Birchenall, Julia
Bodiguel, Eric
Calvet, David
Domigo, Valérie
Godon-Hardy, Sylvie
Guiraud, Vincent
Lamy, Catherine
Majhadi, Loubna
Morin, Ludovic
Naggara, Olivier
Trystram, Denis
Turc, Guillaume
Berge, Jérôme
Sibon, Igor
Menegon, Patrice
Barreau, Xavier
Rouanet, François
Debruxelles, Sabrina
Kazadi, Annabelle
Renou, Pauline
Fleury, Olivier
Pasco-Papon, Anne
Dubas, Frédéric
Caroff, Jildaz
Godard Ducceschi, Sophie
Hamon, Marie-Aurélie
Lecluse, Alderic
Marc, Guillaume
Giroud, Maurice
Ricolfi, Frédéric
Bejot, Yannick
Chavent, Adrien
Gentil, Arnaud
Kazemi, Apolline
Osseby, Guy-Victor
Voguet, Charlotte
Mahagne, Marie-Hélène
Sedat, Jacques
Chau, Yves
Suissa, Laurent
Lachaud, Sylvain
Houdart, Emmanuel
Stapf, Christian
Buffon Porcher, Frédérique
Chabriat, Hugues
Guedin, Pierre
Herve, Dominique
Jouvent, Eric
Mawet, Jérôme
Saint-Maurice, Jean-Pierre
Schneble, Hans-Martin
Turjman, Francis
Nighoghossian, Norbert
Berhoune, Nadia-Nawel
Bouhour, Françoise
Cho, Tae-Hee
Derex, Laurent
Felix, Sandra
Gervais-Bernard, Hélène
Gory, Benjamin
Manera, Luis
Mechtouff, Laura
Ritzenthaler, Thomas
Riva, Roberto
Salaris Silvio, Fabrizio
Tilikete, Caroline
Blanc, Raphael
Obadia, Michaël
Bartolini, Mario Bruno
Gueguen, Antoine
Piotin, Michel
Pistocchi, Silvia
Redjem, Hocine
Drouineau, Jacques
Neau, Jean-Philippe
Godeneche, Gaelle
Lamy, Matthias
Marsac, Emilia
Velasco, Stephane
Clavelou, Pierre
Chabert, Emmanuel
Bourgois, Nathalie
Cornut-Chauvinc, Catherine
Ferrier, Anna
Gabrillargues, Jean
Jean, Betty
Marques, Anna-Raquel
Vitello, Nicolas
Detante, Olivier
Barbieux, Marianne
Boubagra, Kamel
Favre Wiki, Isabelle
Garambois, Katia
Tahon, Florence
Ashok, Vasdev
Voguet, Charlotte
Coskun, Oguzhan
Guedin, Pierre
Rodesch, Georges
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frédéric
Evrard, Serge
Graveleau, Philippe
Decroix, Jean Pierre
Wang, Adrien
Sellal, François
Ahle, Guido
Carelli, Gabriela
Dugay, Marie-Hélène
Gaultier, Claude
Lebedinsky, Ariel Pablo
Lita, Lavinia
Musacchio, Raul Mariano
Renglewicz-Destuynder, Catherine
Tournade, Alain
Vuillemet, Françis
Montoro, Francisco Macian
Mounayer, Charbel
Faugeras, Frederic
Gimenez, Laetitia
Labach, Catherine
Lautrette, Géraldine
Denier, Christian
Saliou, Guillaume
Chassin, Olivier
Dussaule, Claire
Melki, Elsa
Ozanne, Augustin
Puccinelli, Francesco
Sachet, Marina
Sarov, Mariana
Bonneville, Jean-François
Moulin, Thierry
Biondi, Alessandra
De Bustos Medeiros, Elisabeth
Vuillier, Fabrice
Courtheoux, Patrick
Viader, Fausto
Apoil-Brissard, Marion
Bataille, Mathieu
Bonnet, Anne-Laure
Cogez, Julien
Kazemi, Apolline
Touze, Emmanuel
Leclerc, Xavier
Leys, Didier
Aggour, Mohamed
Aguettaz, Pierre
Bodenant, Marie
Cordonnier, Charlotte
Deplanque, Dominique
Girot, Marie
Henon, Hilde
Kalsoum, Erwah
Lucas, Christian
Pruvo, Jean-Pierre
Zuniga, Paolo
Bonafé, Alain
Arquizan, Caroline
Costalat, Vincent
Machi, Paolo
Mourand, Isabelle
Riquelme, Carlos
Bounolleau, Pierre
Arteaga, Charles
Faivre, Anthony
Bintner, Marc
Tournebize, Patrice
Charlin, Cyril
Darcel, Françoise
Gauthier-Lasalarie, Pascale
Jeremenko, Marcia
Mouton, Servane
Zerlauth, Jean-Baptiste
Lamy, Chantal
Hervé, Deramond
Hassan, Hosseini
Gaston, André
Barral, Francis-Guy
Garnier, Pierre
Beaujeux, Rémy
Wolff, Valérie
Herbreteau, Denis
Debiais, Séverine
Murray, Alicia
Ford, Gary
Muir, Keith W
White, Philip
Brown, Martin M
Clifton, Andy
Freeman, Janet
Ford, Ian
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Lees, Kennedy R
Molyneux, Andy
Robinson, Thompson
Lewis, Steff
Norrie, John
Robertson, Fergus
Perry, Richard
Dixit, Anand
Cloud, Geoffrey
Clifton, Andrew
Madigan, Jeremy
Roffe, Christine
Nayak, Sanjeev
Lobotesis, Kyriakos
Smith, Craig
Herwadkar, Amit
Kandasamy, Naga
Goddard, Tony
Bamford, John
Subramanian, Ganesh
Lenthall, Rob
Littleton, Edward
Lamin, Sal
Storey, Kelley
Ghatala, Rita
Banaras, Azra
Aeron-Thomas, John
Hazel, Bath
Maguire, Holly
Veraque, Emelda
Harrison, Louise
Keshvara, Rekha
Cunningham, James
Campbell, Bruce C V
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology January 2019 18(1):46-55
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Rivaroxaban or aspirin for patent foramen ovale and embolic stroke of undetermined source: a prespecified subgroup analysis from the NAVIGATE ESUS trial
Autorzy :
Abdelhamid, N
Abdul Rahman, D
Abdul-Saheb, M
Abreu, P
Abroskina, M
Abu Ahmad, F
Accassat, S
Acciaresi, M
Adami, A
Ahmad, N
Ahmed, F
Alberto Hawkes, M
Alemseged, F
Ali, A
Altavilla, R
Alwis, L
Amarenco, P
Amaro, S
Amaya Sanchez, LE
Amelia Pinto, A
Ameriso, SF
Amin, H
Amino, T
Amjad, AK
Anagnostou, E
Andersen, G
Anderson, C
Anderson, DC
Andrea Falco, M
Andres Mackinnon, F
Andreu, D
Androulakis, M
Angel Gamero, M
Angel Saredo, G
Angeles Diaz, R
Angels Font, M
Anticoli, S
Arauz, A
Arauz Gongora, AA
Araya, P
Arenillas Lara, JF
Arias Rivas, S
Arnold, M
Augustin, S
Avelar, W
Azevedo, E
Babikian, V
Bacellar, A
Badalyan, K
Bae, HJ
Baez Martinez, EM
Bagelmann, H
Bailey, P
Bak, Z
Baker, M
Balazs, A
Baldaranov, D
Balogun, I
Balueva, T
Bankuti, Z
Bar, M
Baranowska, A
Bardutzky, J
Barker Trejo, S
Barlinn, J
Baronnet, F
Barroso, C
Barteys, M
Bartolottiova, T
Barulin, A
Bas, M
Bashir, S
Basile, V
Bathe-Peters, R
Bathula, R
Batista, C
Batur Caglayan, H
Baumgartner, P
Bazan, R
Bazhenova, O
Beaudry, M
Beer, J
Behnam, Y
Beilei, C
Beinlich, A
Bejot, Y
Belkin, A
Benavente, OR
Benjamin, A
Berardi, V
Bereczki, D
Berkowitz, SD
Berlingieri, J
Berrios, W
Berrouschot, J
Bhandari, M
Bhargavah, M
Bicker, H
Bicsak, T
Bilik, M
Bindila, D
Birchenall, J
Birnbaum, L
Black, T
Blacker, D
Blacquiere, D
Blanc-Labarre, C
Blank, C
Blazejewska-Hyzorek, B
Bloch, S
Bodiguel, E
Bogdanov, E
Boos, L
Borcsik, L
Bornstein, N
Bouly, S
Braga, G
Bragado, I
Bravi, MC
Brokalaki, C
Brola, W
Brouns, R
Bruce, D
Brzoska-Mizgalska, J
Buck, B
Buksinska-Lisik, M
Burke, J
Burn, M
Bustamante, G
Cabrejo, L
Cai, K
Cajaraville, S
Calejo, M
Calvet, D
Campillo, J
Campos Costa, E
Camps, P
Can Alaydin, H
Candeloro, E
Canepa, C
Cantu Brito, CG
Cappellari, M
Carcel, C
Cardona Portela, P
Cardoso, F
Carek, M
Carletti, M
Carlos Portilla, J
Caruso, P
Casado-Naranjo, I
Castellini, P
Castro, D
Castro Meira, F
Cavallini, A
Cayuela Caudevilla, N
Cenciarelli, S
Cereda, C
Cerrone, P
Chakrabarti, A
Chaloulos-Iakovidis, P
Chamorro, A
Chandrasena, D
Chang, DI
Che, C
Chembala, J
Chen, J
Chen, Z
Chen, T
Chen, H
Chen, X
Chen, H
Chen, G
Chen, J
Chen, J
Chen, L
Chen, S
Cheripelli, B
Chin, M
Chiquete Anaya, E
Chorazy, M
Christensen, H
Christensen, T
Christian, L
Chu, F
Chung, CS
Clark, W
Clarke, R
Claverie, S
Clemente Agostoni, E
Clissold, B
Coelho, J
Cohen, D
Colakoglu, S
Collas, D
Condurso, R
Connolly, SJ
Consoli, D
Constantin, C
Constantino Silva, AB
Contardo, L
Corlobe, A
Correia, M
Correia, C
Cortijo Garcia, E
Coull, B
Coutts, S
Coveney, S
Cras, P
Crols, R
Crozier, S
Csanyi, A
Csiba, L
Csontos, K
Csuha, R
Cui, L
Cunha, L
Curtze, S
Czerska, M
Czlonkowska, A
Czurko, M
Czuryszkiewicz, M
Dagnino, M
Dai, C
Daineko, A
Dalek, G
Damgaard, D
Danese, A
Dani, K
Danku, V
Dario Toledo, W
Dávalos, A
De Havenon, A
De Keyser, J
De Klippel, N
De La Torre, J
De Pauw, A
De Smedt, A
De Torres, R
De Vries Basson, MM
Dearborn, J
Deganutto, R
Degeorgia, M
Deguchi, I
Del Giudice, A
Delcourt, C
Delgado-Mederos, R
Della Marca, G
Delpont, B
Deltour, S
Demets, DL
Dennis, M
Desai, J
Devine, J
Dhollander, I
Di Mascio, MT
Diaconu, M
Diaz Otero, F
Dietzel, J
Diez-Tejedor, E
Ding, N
Ding, J
Ding, J
Diomedi, M
Dioszeghy, P
Distefano, M
Domigo, V
Dorodnicov, E
Dossi, D
Doubal, F
Druzenko, I
Du, P
Du, J
Duman, T
Duodu, Y
Dutta, D
Dylewicz, L
Eckstein, J
Ehrensperger, E
Ehrlich, S
Einer Allende, G
Elena Halac, B
Elyas, S
Endres, M
Engelbrecht, JM
Engelter, S
Epinat, M
Eren, F
Esbjornsson, M
Escribano, B
Escudero, I
Esisi, B
Essa, B
Esterbauer, M
Evans, N
Eveson, D
Fabio, S
Fang, L
Fanta, S
Fares, M
Fatar, M
Faust, K
Favate, A
Fazekas, F
Federica Denaro, M
Fedin, A
Felipe Amaya, P
Feng, J
Ferencova, K
Fernanda Gilli, M
Fernandez, MD
Fernandez Pirrone, PN
Fernandez Vera, J
Ferrari, J
Ferreira, A
Ferreira Junior, G
Fidler, M
Field, D
Field, T
Figueroa, C
Fiksa, J
Filipov, A
Firstenfeld, A
Fisch, L
Fischer, U
Fisselier, M
Fiszer, U
Fluri, F
Fortea, G
Fotherby, K
Fraczek, A
France, E
Freitas, G
Frey, S
Frick, M
Friedman, A
Friedrich, M
Frisullo, G
Fryze, W
Fuentes Gimeno, B
Fujigasaki, H
Fukuyama, K
Furlan, A
Furlanis, G
Furnace, J
Gabriel, M
Gabriel Reich, E
Gagliardi, RJ
Galati, F
Galli Giqueauk, E
Gallina, A
Gallinella, E
Gallo, J
Gangadharan, S
Gao, Y
Garcia Lopez, R
Garcia Pastor, A
Garcia Sanchez, SM
Garnauf, M
Garnier, P
Gasecki, D
Gasic, K
Gasiorek, K
Gasser, S
Gaugg, M
Gebreyohanns, M
Gebura, K
Geng, J
Geniz Clavijo, M
Georg Haeusler, K
Geran, R
Geremek, M
Gerocs, Z
Ghia, D
Giannandrea, D
Giatsidis, F
Gien Lopez, JA
Gil Nunez, A
Gimenez, L
Giralt, E
Glabinski, A
Gladstone, D
Gliem, M
Gluszkiewicz, M
Goddeau, R
Gogoleva, E
Gokce, M
Goldemund, D
Golikov, K
Gomes Neto, A
Gomez Schneider, M
Gomez-Choco, M
Gomis, M
Gongora-Rivera, JF
Gonysheva, Y
Gonzalez, L
Gonzalez Toledo, ME
Gottschal, M
Gozdzik, I
Grabowski, S
Graf, S
Green, D
Greer, D
Gregorio, T
Greisenegger, S
Greshnova, I
Griebe, M
Grzesik, M
Guan, J
Guarda, S
Gueguen, A
Guidoux, C
Guillermo Povedano, P
Guillon, B
Guiraudg, V
Gunathilagan, G
Guryanova, N
Gusev, V
Gustavo Persi, G
Gutiérrez, R
Guyler, P
Gyuker, N
Hachinski, V
Hajas, A
Hallevi, H
Hankey, G
Hankey, GJ
Hanouskova, L
Hao, L
Haraguchi, K
Haralur Sreekantaiah, Y
Haratz, S
Hargroves, D
Harkness, K
Harmel, P
Harrasser, M
Hart, RG
Harvey, M
Hasan, R
Hasegawa, Y
Hassan, A
Hattori, M
Hatzitolios, A
Hauk, M
Hayashi, T
Hayhoe, H
Hedna, VS
Heine, M
Held, V
Hellwig, S
Henkner, J
Henninger, N
Hermans, S
Hernandez, J
Herrero, D
Hervieu-Begue, M
Herzig, R
Hicken, L
Hieber, M
Hill, M
Hirose, M
Hobeanu, MC
Hobson, B
Hochstetter, M
Hoe Heo, J
Hoffmann, M
Holmstedt, C
Hon, P
Hong, KS
Honma, Y
Horev, A
Horgan, G
Horvath, L
Horvath, M
Hoyer, C
Huang, D
Huang, H
Huber, B
Huhtakangas, J
Hussain, M
Igarashi, S
Iglesias Mohedano, AM
Ignacio Tembl, J
Impellizzeri, M
Inanc, Y
Ioli, P
Irina Aniculaesei, A
Ishida, K
Itabashi, R
Iversen, H
Jagolino, A
Jakab, K
Jander, S
Janka, H
Jankovych, J
Jansen, J
Jasek, L
Javier Alet, M
Javor, L
Jin, X
Jing, P
Joachim, B
Joan Macleod, M
Johnson, M
Jose Martin, J
Joyner, C
Judit Szabo, K
Jun-Oconnell, A
Jura, R
Kaczorowska, B
Kadlcikova, J
Kahles, T
Kakaletsis, N
Kakuk, I
Kalinowska, K
Kaminska, K
Kaneko, C
Kanellos, I
Kapeller, P
Kapica-Topczewska, K
Karasz, O
Karlinski, M
Karlsson, JE
Kasa, K
Kashaeva, E
Kasner, SE
Kaste, M
Kasza, J
Katalin Iljicsov, A
Katsurayama, M
Kaur, S
Kawanishi, M
Kaygorodtseva, S
Ke, K
Kei, A
Keilitz, J
Kellner, J
Kelly, P
Kelly, S
Kemlink, D
Kerekgyarto, M
Keskinarkaus, I
Khairutdinova, D
Khanna, A
Khaw, A
Kholopov, M
Khoumri, C
Kirpicheva, S
Kirshner, H
Kitagawa, K
Kittner, S
Kivioja, R
Klein, F
Kleindorfer, D
Kleinig, T
Klivenyi, P
Knecht, S
Kobayashi, Y
Kobayashi, A
Koch, M
Koehler, L
Koivu, M
Kolianov, V
Koltsov, I
Kondo, T
Konkov, I
Kopecky, S
Korompoki, E
Korpela, J
Kosarz-Lanczek, K
Koutroubi, A
Kovacs, K
Kovacs, T
Kovacs, H
Kowalczyk, K
Kowalska, M
Krajickova, D
Kral, M
Krarup Hansen, C
Kraska, J
Krebs, S
Krejci, V
Kremer, C
Kreuzpointer, R
Krzyzanowska, M
Kucken, D
Kulakowska, A
Kunzmann, J
Kurenkova, N
Kuris, A
Kurkowska-Jastrzebska, I
Kurtenkova, N
Kurushina, O
Kusnick, G
Kustova, M
Kuwashiro, T
Kwan Cha, J
Lago, A
Lagutenko, M
Lajos, B
Lambeck, J
Lamy, C
Landolfi, A
Lanfranconi, S
Lang, W
Lara Lezama, LB
Lara Rodriguez, B
Largo, T
Lasek-Bal, A
Latte, L
Lauer, V
Lavados, P
Le Bouc, R
Leal Cantu, R
Lechner, H
Lecouturier, K
Leder, S
Lee, J
Lee, BC
Leger, A
Leira, E
Leisse, I
Leker, R
Lembo, G
Lenskaya, L
Leyden, J
Li, G
Li, M
Li, S
Li, J
Liamis, G
Liang, H
Liang, Z
Ligot, N
Lin, H
Lindert, R
Lindgren, A
Linna, M
Litwin, T
Liu, K
Liu, X
Llull, L
Lohninger, B
Longoni, M
Loomis, C
Lopes, D
Lopez Fernandez, M
Lopez Garza, N
Lord, A
Louw, S
Lovasz, R
Lowenkopf, T
Lu, Z
Lubke-Detring, SC
Luder, R
Lujan, S
Luo, B
Lupinogina, L
Luschin, G
Lutsep, H
Lvova, A
Ly, J
Grosse, G.M.
Ma, H
Ma, C
Machado, M
Machado, C
Macher, S
Machetanz, J
Macian-Montoro, F
Mackey, E
Mackey, A
Maclean, G
Maestre-Moreno, J
Magadan, A
Magyar, T
Mahagney, A
Majid, A
Majjhoo, A
Makaritsis, K
Mandzia, J
Mangas Guijarro, M
Mangion, D
Manios, E
Mann, S
Manning, L
Manno, C
Manuel Garcia, J
Maqueda, V
Mar Castellanos, M
Mar Freijo, M
Marando, C
Marcela Lepera, S
Marcos Couto, J
Maria Bruera, G
Maria Greco, L
Maria Lorenzo, A
Maria Obmann, S
Maria Roa, A
Marini, C
Marinkovic, I
Mario Sumay, G
Mario Torres, C
Marko, M
Markova, S
Markus, H
Marsh, R
Marsili, E
Marta Esnaola, M
Marta Moreno, J
Marti-Fabregas, J
Martina Angelocola, S
Martínez Sánchez, P
Martinez-Majander, N
Martins, S
Marzelik, O
Mastrocola, S
Matamala, G
Matoltsy, A
Matosevic, B
Matsumoto, S
Maud, A
Mauri Cabdevila, G
May, Z
Mayasi, Y
Mayr, A
Mazzoli, T
Mcarthur, K
Mccullough, L
Medina Pech, CE
Medlin, F
Mehdiratta, M
Mehta, S
Mehta, D
Mehta, B
Melis, M
Melnikova, E
Mendez, B
Mendonca, T
Mengual Chirifie, JJ
Menon, N
Mensch, A
Meseguer, E
Messe, S
Metcalf, K
Meyer, N
Michas, F
Micheletti, N
Mikulik, R
Milionis, H
Miller, B
Milling, T
Minelli, C
Minhas, J
Minns, M
Mircea, D
Mishra, S
Mismas, A
Mistri, A
Mitrovic, N
Miyake, H
Modrau, B
Moey, A
Molina, C
Molina, J
Molis, A
Moller, J
Molnar, S
Moniche, F
Monosi, C
Monzani, V
Moonis, M
Morais, R
Morales, L
Morales, A
Morar-Precup, D
Moreton, F
Moro, C
Morozova, E
Morton, M
Morvan, T
Morvan, E
Motko, T
Mowla, A
Mozhejko, E
Muddegowda, G
Mudhar, O
Mueller, T
Muhl, C
Muir, KW
Mundl, H
Munoz, S
Murphy, C
Murphy, S
Murtuzova, A
Musuka, T
Mutzenbach, J
Myint, M
Mysliwy, W
Naccarato, M
Naeije, G
Nagakane, Y
Natarajan, I
Navaratnam, D
Nave, A
Nazliel, B
Nedeltchev, K
Nel, J
Nell, H
Nemeth, R
Nemeth, L
Neto, O
Ng, K
Ngeh, J
Nicolas Chialvo, L
Nieminen, T
Nikkanen, M
Nikl, J
Nikoforova, M
Nishino, S
Nishiyama, Y
Njovane, X
Nogawa, S
Nombela, F
Norrving, B
Nosek, K
Nowak, B
Nowakowska-Sledz, E
Ntaios, G
Numminen, H
Nunez, F
Obadia, M
Oberndorfer, S
Obrezan, A
Ochiai, J
Oczkowski, W
O'Donnell, MJ
Odyniec, A
Oh, K
Ohira, M
Okamoto, Y
Okpala, M
Okubo, S
Olah, L
Olavarria, V
Oleszek, J
Onat Demirci, N
Ondar, V
Ongun, G
Ooyama, K
Orosz, V
Ortiz, R
Osseby, G
Österlund-Tauriala, E
Ovesen, C
Ozcekic Demirhan, S
Ozdoba-Rot, J
Ozturk, S
Ozyurt, E
Pablo Grecco, M
Pablo Povedano, G
Paciaroni, M
Padiglioni, C
Pagola, J
Palasik, W
Panczel, G
Panos, L
Papadopoulos, G
Papadopoulou, E
Papagiannis, A
Papavasileiou, V
Papina, M
Pardo De Donlebun, JR
Parisi, V
Park, JM
Pasten, J
Patel, N
Pavlik, O
Pawelczyk, M
Peacock, WF
Pei, H
Peisker, T
Pena Sedna, LF
Penn, A
Pentek, S
Pepper, E
Pereira, L
Perera, K
Perez, Y
Perez, S
Perez Leguizamon, P
Pernicka, M
Perry, R
Persico, A
Pesant, Y
Peska, S
Peters, D
Peters, G
Pettigrew, L
Phan, T
Philippi, S
Phinney, T
Pico, F
Pidal, A
Piechowski-Jozwiak, B
Pieroni, A
Pineiro, S
Piras, V
Pizova, N
Polanco, J
Polin, M
Polyakov, A
Polychronopoulou, E
Polymeris, A
Popov, D
Poppe, A
Postorino, P
Pozzerese, C
Pradhan, M
Prats, L
Prazdnichkova, E
Prendl, B
Pretorius, M
Profice, P
Prokopenko, S
Pudov, E
Pujol Lereis, V
Punzo Bravo, G
Purroy, F
Qiu, J
Qu, X
Quenardelle, V
Quesada Garcia, H
Radrizzani, L
Radtke, A
Raffelsberger, T
Ramirez Moreno, JM
Ramos-Estebanez, C
Rani, A
Rapantova, P
Rashed, K
Rasheed Nihara, A
Rasmussen, J
Redondo Robles, L
Reif, M
Reiner, P
Rekova, P
Renu, A
Repetto, M
Reyes, P
Reyes Morales, S
Rha, JH
Ribeiro, J
Ricci, S
Richard, C
Rigual, R
Rinaldi, C
Riveira Rodriguez, C
Rizzato, B
Robinson, TG
Rocco, A
Rodrigues, M
Rodriguez, G
Rodriguez Campello, A
Rodriguez Lucci, F
Rodriguez Yanez, M
Roesler, C
Roffe, C
Roine, R
Roine, S
Roldan, A
Romana Pezzella, F
Romano, M
Roos, JS
Rosso, C
Rostrup Kruuse, C
Roth, Y
Roukens, R
Roveri, L
Rozanski, D
Rozniecki, J
Rozsa, C
Rudilosso, S
Ruiz Ares, G
Ruiz Franco, A
Rum, G
Ruuskanen, J
Rybinnik, I
Ryota, K
Saarinen, J
Saavedra, V
Sabben, C
Sabet, A
Sagris, D
Sahlas, J
Sakai, N
Salamanca, P
Salgado, P
Salig, S
Salletmayr, T
Salnikov, M
Samoshkina, O
Samson, Y
Sanak, D
Sànchez Cerón, M
Santalucia, P
Santamaria Cadavid, M
Santiago, P
Santo, G
Sanz Cuesta, B
Sargento, J
Sarraj, A
Sas, K
Sas, A
Satoshi, O
Satsoglou, S
Sattar, N
Savitz, S
Savopoulos, C
Saw, J
Sawicka, M
Sawyer, R
Scandura, T
Schillinger, N
Schindler, J
Schlachetzki, F
Schneider, I
Schuppner, R
Schurig, J
Schwarzbach, CJ
Sebejova, M
Seidel, G
Sekaran, L
Selcuk, D
Selvarajah, J
Semerano, A
Semjen, J
Semushina, D
Sen, S
Seok Park, M
Serena, J
Serhat Tokgoz, O
Serles, W
Serrano, F
Sevin, M
Seynaeve, L
Shah, S
Shamalov, N
Shang, T
Sharma, M
Sharrief, A
Shazam Hussain, M
Shchukin, I
Shen, W
Shepeleva, E
Shinsuke, I
Shmonin, A
Shoamanesh, A
Shuaib, A
Shulga, A
Sibolt, G
Sibon, I
Sicilia, I
Siebert, M
Sieczkowska, E
Sila, C
Silva, AA
Silva, D
Silva, P
Silva, Y
Silvestrini, M
Simony, Z
Simpkins, A
Singh, B
Sinha, D
Sipos, I
Skoda, O
Skowron, P
Skowronska, M
Sliwinska, B
Slonkova, J
Smolkin, A
Smyth, A
Sobolewski, P
Sobota, A
Sohn, SI
Soldatov, M
Solganov, I
Soloveva, L
Solovyeva, E
Sonntag, N
Soors, P
Sorgun, M
Soriano, C
Spence, D
Spengos, K
Sposato, L
Staaf, G
Stadler, K
Stakhovskaya, L
Stamatelopoulos, K
Steinert, S
Stetkarova, I
Stiehm, M
Stocker, R
Stoinski, J
Stoll, A
Stotts, G
Stumpp, A
Sucapane, P
Suenaga, T
Sun, X
Sundararajan, S
Sung Kim, J
Suzuki, H
Svaneborg, N
Szasz, G
Szczuchniak, W
Szczyrba, S
Szegedi, N
Szekely, A
Szewczyk, Z
Szilagyi, G
Szlufik, S
Szoboszlai, K
Szpisjak, L
Sztajzel, R
Sztriha, L
Ta Wil, SE
Taggeselle, J
Takamatsu, K
Takao, M
Taki, W
Takizawa, S
Talahma, M
Tamayo, A
Tan, J
Tanne, D
Tapanainen, A
Tapiola, T
Tarasiuk, J
Tatlisumak, T
Tayal, A
Tcvetkova, S
Teal, P
Tejada Garcia, J
Tejada Meza, H
Tenora, D
Terceno, M
Terentiou, A
Tezcan, S
Thaler, D
Thomson, A
Thouvenot, E
Tiainen, M
Timberg, I
Timsit, S
Tinchon, A
Tirschwell, D
Togay Isikay, C
Tokunaga, K
Tolino, M
Toloza, C
Tomelleri, G
Tomoyuki, K
Tomppo, LM
Tong, Z
Tong, L
Toni, D
Torres, J
Tossavainen, C
Toth, G
Tountopoulou, A
Touze, E
Tovar, M
Toyoda, K
Trillo, S
Trommer, A
Tropepi, D
Tryambake, D
Tu, H
Tuetuencue, S
Tumova, R
Tumpula, O
Turc, G
Tutaj, A
Tynkkynen, J
Uchiyama, S
Uchwat, U
Uhrinyakova, L
Ulku Acar, R
Uluduz Ugurlu, D
Urra, X
Urui, S
Usero Ruiz, M
Vaclavik, D
Vahedi, K
Valikovics, A
Valpas, J
Van Acker, P
Van Daele, W
Vanderschueren, G
Vanina Jure, L
Varela, R
Varga, Z
Varvat, J
Varvyanskaya, N
Vasco Salgado, A
Vasko, P
Vass, L
Vassilopoulou, S
Vastagh, I
Vazquez, P
Vecsei, L
Veltkamp, R
Venti, M
Verdugo, M
Verocai, V
Veronica Marroquin, M
Veronica Simonsini, C
Veverka, T
Vigl, M
Vila, A
Vilar, C
Villanueva Osorio, JA
Virta, J
Vitkova, E
Voglsperger, B
Volna, J
Von Weitzel-Mudersbach, PA
Vora, N
Voznyuk, I
Wach-Klink, A
Wacongne, A
Walters, D
Wang, Y
Wang, J
Wang, L
Wang, X
Wang, W
Wang, Y
Wang, N
Wang, D
Wang, H
Wang, X
Wang, Y
Wang, Y
Warnack, W
Wartenberg, K
Waters, R
Waters, M
Webb, T
Weber, J
Weiss, G
Weissenborn, K
Weitz, JI
Weller, B
Wen, G
Weng, G
Werner, P
Werring, D
Wester, P
Whiteley, W
Whiting, R
Wijeratne, T
Willems, C
Wilson, L
Wilson, C
Winder, T
Windt, J
Winkler, A
Winska-Tereszkiewicz, A
Wisniewska, A
Wittayer, M
Wlodek, A
Wojnarowska-Arendt, A
Wolf, M
Wolff, V
Wolter, C
Wong, A
Wook Nah, H
Worthmann, H
Wu, W
Wu, S
Wunderlich, S
Wurzinger, H
Wyse, DG
Xiao, B
Xiaopeng, W
Ximenez-Carrillo, A
Xiong, L
Xiong, Y
Xiong, W
Xu, Y
Xu, J
Xu, Z
Yalo, B
Yamada, T
Yamasaki, M
Yang, L
Yang, Y
Yang, X
Yang, Q
Yang, B
Yang, Y
Yang, J
Yasuhiro, I
Yee Lam, M
Yegappan, C
Yip, S
Ylikallio, E
Ylikotila, P
Yongwon Jin, A
Yoon, BW
Yoshida, Y
Yperzeele, L
Yuan, H
Yuasa, H
Zalewska, J
Zanferrari, C
Zapata, E
Zboznovits, D
Zelenka, I
Zhang, C
Zhang, B
Zhang, S
Zhang, M
Zhang, X
Zhang, J
Zhao, L
Zhirnova, O
Zhou, L
Zielinska-Turek, J
Zinchenko, I
Ziomek, M
Zitzmann, A
Zweifler, R
Zwiernik, J
Kasner, Scott E
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology December 2018 17(12):1053-1060
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Imaging features and safety and efficacy of endovascular stroke treatment: a meta-analysis of individual patient-level data
Autorzy :
Berkhemer, Olvert A
Fransen, Puck SS
Beumer, Debbie
van den Berg, Lucie A
Lingsma, Hester F
Yoo, Albert J
Schonewille, Wouter J
Vos, Jan Albert
Nederkoorn, Paul J
Wermer, Marieke JH
van Walderveen, Marianne AA
Staals, Julie
Hofmeijer, Jeannette
van Oostayen, Jacques A.
Lycklama à Nijeholt, Geert J.
Boiten, Jelis
Brouwer, Patrick A.
Emmer, Bart J.
de Bruijn, Sebastiaan F.
van Dijk, Lukas C.
Kappelle, Jaap
Lo, Rob H
van Dijk, Ewoud J.
de Vries, Joost
de Kort, Paul L.M.
van Rooij, Willem Jan J.
van den Berg, Jan S.P.
van Hasselt, Boudewijn A.A.M.
Aerden, Leo A.M.
Dallinga, René J.
Visser, Marieke C.
Bot, Joseph C.J.
Vroomen, Patrick C.
Eshghi, Omid
Schreuder, Tobien H.C.M.L.
Heijboer, Roel J.J.
Keizer, Koos
Tielbeek, Alexander V.
den Hertog, Heleen M.
Gerrits, Dick G.
van den Berg-Vos, Renske M.
Karas, Giorgos B.
Steyerberg, Ewout W.
Flach, Zwenneke
Marquering, Henk A.
Sprengers, Marieke E.S.
Jenniskens, Sjoerd F.M.
Beenen, Ludo F.M.
van den Berg, René
Koudstaal, Peter J.
van Zwam, Wim H.
Roos, Yvo B.W.E.M.
van der Lugt, Aad
van Oostenbrugge, Robert J.
Majoie, Charles B.L.M.
Dippel, Diederik W.J.
Brown, Martin M.
Liebig, Thomas
Stijnen, Theo
Andersson, Tommy
Mattle, Heinrich
Wahlgren, Nils
van der Heijden, Esther
Ghannouti, Naziha
Fleitour, Nadine
Hooijenga, Imke
Puppels, Corina
Pellikaan, Wilma
Geerling, Annet
Lindl-Velema, Annemieke
van Vemde, Gina
de Ridder, Ans
Greebe, Paut
de Bont-Stikkelbroeck, José
de Meris, Joke
Janssen, Kirsten
Struijk, Willy
Licher, Silvan
Boodt, Nikki
Ros, Adriaan
Venema, Esmee
Slokkers, Ilse
Ganpat, Raymie-Jayce
Mulder, Maxim
Saiedie, Nawid
Heshmatollah, Alis
Schipperen, Stefanie
Vinken, Stefan
van Boxtel, Tiemen
Koets, Jeroen
Boers, Merel
Santos, Emilie
Borst, Jordi
Jansen, Ivo
Kappelhof, Manon
Lucas, Marit
Geuskens, Ralph
Barros, Renan Sales
Dobbe, Roeland
Csizmadia, Marloes
Hill, MD
Goyal, M
Demchuk, AM
Menon, BK
Eesa, M
Ryckborst, KJ
Wright, MR
Kamal, NR
Andersen, L
Randhawa, PA
Stewart, T
Patil, S
Minhas, P
Almekhlafi, M
Mishra, S
Clement, F
Sajobi, T
Shuaib, A
Montanera, WJ
Roy, D
Silver, FL
Jovin, TG
Frei, DF
Sapkota, B
Rempel, JL
Thornton, J
Williams, D
Tampieri, D
Poppe, AY
Dowlatshahi, D
Wong, JH
Mitha, AP
Subramaniam, S
Hull, G
Lowerison, MW
Sajobi, T
Salluzzi, M
Wright, MR
Maxwell, M
Lacusta, S
Drupals, E
Armitage, K
Barber, PA
Smith, EE
Morrish, WF
Coutts, SB
Derdeyn, C
Demaerschalk, B
Yavagal, D
Martin, R
Brant, R
Yu, Y
Willinsky, RA
Montanera, WJ
Weill, A
Kenney, C
Aram, H
Stewart, T
Stys, PK
Watson, TW
Klein, G
Pearson, D
Couillard, P
Trivedi, A
Singh, D
Klourfeld, E
Imoukhuede, O
Nikneshan, D
Blayney, S
Reddy, R
Choi, P
Horton, M
Musuka, T
Dubuc, V
Field, TS
Desai, J
Adatia, S
Alseraya, A
Nambiar, V
van Dijk, R
Wong, JH
Mitha, AP
Morrish, WF
Eesa, M
Newcommon, NJ
Shuaib, A
Schwindt, B
Butcher, KS
Jeerakathil, T
Buck, B
Khan, K
Naik, SS
Emery, DJ
Owen, RJ
Kotylak, TB
Ashforth, RA
Yeo, TA
McNally, D
Siddiqui, M
Saqqur, M
Hussain, D
Kalashyan, H
Manosalva, A
Kate, M
Gioia, L
Hasan, S
Mohammad, A
Muratoglu, M
Williams, D
Thornton, J
Cullen, A
Brennan, P
O'Hare, A
Looby, S
Hyland, D
Duff, S
McCusker, M
Hallinan, B
Lee, S
McCormack, J
Moore, A
O'Connor, M
Donegan, C
Brewer, L
Martin, A
Murphy, S
O'Rourke, K
Smyth, S
Kelly, P
Lynch, T
Daly, T
O'Brien, P
O'Driscoll, A
Martin, M
Daly, T
Collins, R
Coughlan, T
McCabe, D
Murphy, S
O'Neill, D
Mulroy, M
Lynch, O
Walsh, T
O'Donnell, M
Galvin, T
Harbison, J
McElwaine, P
Mulpeter, K
McLoughlin, C
Reardon, M
Harkin, E
Dolan, E
Watts, M
Cunningham, N
Fallon, C
Gallagher, S
Cotter, P
Crowe, M
Doyle, R
Noone, I
Lapierre, M
Coté, VA
Lanthier, S
Odier, C
Durocher, A
Raymond, J
Weill, A
Daneault, N
Deschaintre, Y
Jankowitz, B
Baxendell, L
Massaro, L
Jackson-Graves, C
Decesare, S
Porter, P
Armbruster, K
Adams, A
Billigan, J
Oakley, J
Ducruet, A
Jadhav, A
Giurgiutiu, D-V
Aghaebrahim, A
Reddy, V
Hammer, M
Starr, M
Totoraitis, V
Wechsler, L
Streib, S
Rangaraju, S
Campbell, D
Rocha, M
Gulati, D
Silver, FL
Krings, T
Kalman, L
Cayley, A
Williams, J
Stewart, T
Wiegner, R
Casaubon, LK
Jaigobin, C
del Campo, JM
Elamin, E
Schaafsma, JD
Willinsky, RA
Agid, R
Farb, R
ter Brugge, K
Sapkoda, BL
Baxter, BW
Barton, K
Knox, A
Porter, A
Sirelkhatim, A
Devlin, T
Dellinger, C
Pitiyanuvath, N
Patterson, J
Nichols, J
Quarfordt, S
Calvert, J
Hawk, H
Fanale, C
Frei, DF
Bitner, A
Novak, A
Huddle, D
Bellon, R
Loy, D
Wagner, J
Chang, I
Lampe, E
Spencer, B
Pratt, R
Bartt, R
Shine, S
Dooley, G
Nguyen, T
Whaley, M
McCarthy, K
Teitelbaum, J
Tampieri, D
Poon, W
Campbell, N
Cortes, M
Dowlatshahi, D
Lum, C
Shamloul, R
Robert, S
Stotts, G
Shamy, M
Steffenhagen, N
Blacquiere, D
Hogan, M
AlHazzaa, M
Basir, G
Lesiuk, H
Iancu, D
Santos, M
Choe, H
Weisman, DC
Jonczak, K
Blue-Schaller, A
Shah, Q
MacKenzie, L
Klein, B
Kulandaivel, K
Kozak, O
Gzesh, DJ
Harris, LJ
Khoury, JS
Mandzia, J
Pelz, D
Crann, S
Fleming, L
Hesser, K
Beauchamp, B
Amato-Marzialli, B
Boulton, M
Lopez-Ojeda, P
Sharma, M
Lownie, S
Chan, R
Swartz, R
Howard, P
Golob, D
Gladstone, D
Boyle, K
Boulos, M
Hopyan, J
Yang, V
Da Costa, L
Holmstedt, CA
Turk, AS
Navarro, R
Jauch, E
Ozark, S
Turner, R
Phillips, S
Shankar, J
Jarrett, J
Gubitz, G
Maloney, W
Vandorpe, R
Schmidt, M
Heidenreich, J
Hunter, G
Kelly, M
Whelan, R
Peeling, L
Burns, PA
Hunter, A
Wiggam, I
Kerr, E
Watt, M
Fulton, A
Gordon, P
Rennie, I
Flynn, P
Smyth, G
O'Leary, S
Gentile, N
Linares, G
McNelis, P
Erkmen, K
Katz, P
Azizi, A
Weaver, M
Jungreis, C
Faro, S
Shah, P
Reimer, H
Kalugdan, V
Saposnik, G
Bharatha, A
Li, Y
Kostyrko, P
Santos, M
Marotta, T
Montanera, W
Sarma, D
Selchen, D
Spears, J
Heo, JH
Jeong, K
Kim, DJ
Kim, BM
Kim, YD
Song, D
Lee, K-J
Yoo, J
Bang, OY
Rho, S
Lee, J
Jeon, P
Kim, KH
Cha, J
Kim, SJ
Ryoo, S
Lee, MJ
Sohn, S-I
Kim, C-H
Ryu, H-G
Hong, J-H
Chang, H-W
Lee, C-Y
Rha, J
Davis, Stephen M
Donnan, Geoffrey A
Campbell, Bruce CV
Mitchell, Peter J
Churilov, Leonid
Yan, Bernard
Dowling, Richard
Yassi, Nawaf
Oxley, Thomas J
Wu, Teddy Y
Silver, Gabriel
McDonald, Amy
McCoy, Rachael
Kleinig, Timothy J
Scroop, Rebecca
Dewey, Helen M
Simpson, Marion
Brooks, Mark
Coulton, Bronwyn
Krause, Martin
Harrington, Timothy J
Steinfort, Brendan
Faulder, Kenneth
Priglinger, Miriam
Day, Susan
Phan, Thanh
Chong, Winston
Holt, Michael
Chandra, Ronil V
Ma, Henry
Young, Dennis
Wong, Kitty
Wijeratne, Tissa
Tu, Hans
Mackay, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Bladin, Christopher F
Loh, Poh Sien
Gilligan, Amanda
Ross, Zofia
Coote, Skye
Frost, Tanya
Parsons, Mark W
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Kaauwai, Lara
Badve, Monica
Rice, Henry
de Villiers, Laetitia
Barber, P. Alan
McGuinness, Ben
Hope, Ayton
Moriarty, Maurice
Bennett, Patricia
Wong, Andrew
Coulthard, Alan
Lee, Andrew
Jannes, Jim
Field, Deborah
Sharma, Gagan
Salinas, Simon
Cowley, Elise
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'Este, Cate
Saver, Jeffrey L
Goyal, Mayank
Diener, Hans-Christoph
Levy, Elad I.
Bonafé, Alain
Mendes Pereira, Vitor
Jahan, Reza
Albers, Gregory W.
Cognard, Christophe
Cohen, David J.
Hacke, Werner
Jansen, Olav
Jovin, Tudor G.
Mattle, Heinrich P.
Nogueira, Raul G.
Siddiqui, Adnan H.
Yavagal, Dileep R.
von Kummer, Rüdiger
Smith, Wade
Turjman, Francis
Hamilton, Scott
Chiacchierini, Richard
Amar, Arun
Sanossian, Nerses
Loh, Yince
Devlin, T
Baxter, B
Hawk, H
Sapkota, B
Quarfordt, S
Sirelkhatim, A
Dellinger, C
Barton, K
Reddy, VK
Ducruet, A
Jadhav, A
Horev, A
Giurgiutiu, D-V
Totoraitis, V
Hammer, M
Jankowitz, B
Wechsler, L
Rocha, M
Gulati, D
Campbell, D
Star, M
Baxendell, L
Oakley, J
Siddiqui, A
Hopkins, LN
Snyder, K
Sawyer, R
Hall, S
Costalat, V
Riquelme, C
Machi, P
Omer, E
Arquizan, C
Mourand, I
Charif, M
Ayrignac, X
Menjot de Champfleur, N
Leboucq, N
Gascou, G
Moynier, M
du Mesnil de Rochemont, R
Singer, O
Berkefeld, J
Foerch, C
Lorenz, M
Pfeilschifer, W
Hattingen, E
Wagner, M
You, SJ
Lescher, S
Braun, H
Dehkharghani, S
Belagaje, SR
Anderson, A
Lima, A
Obideen, M
Haussen, D
Dharia, R
Frankel, M
Patel, V
Owada, K
Saad, A
Amerson, L
Horn, C
Doppelheuer, S
Schindler, K
Lopes, DK
Chen, M
Moftakhar, R
Anton, C
Smreczak, M
Carpenter, JS
Boo, S
Rai, A
Roberts, T
Tarabishy, A
Gutmann, L
Brooks, C
Brick, J
Domico, J
Reimann, G
Hinrichs, K
Becker, M
Heiss, E
Selle, C
Witteler, A
Al-Boutros, S
Danch, M-J
Ranft, A
Rohde, S
Burg, K
Weimar, C
Zegarac, V
Hartmann, C
Schlamann, M
Göricke, S
Ringlestein, A
Wanke, I
Mönninghoff, C
Dietzold, M
Budzik, R
Davis, T
Eubank, G
Hicks, WJ
Pema, P
Vora, N
Mejilla, J
Taylor, M
Clark, W
Rontal, A
Fields, J
Peterson, B
Nesbit, G
Lutsep, H
Bozorgchami, H
Priest, R
Ologuntoye, O
Barnwell, S
Dogan, A
Herrick, K
Takahasi, C
Beadell, N
Brown, B
Jamieson, S
Hussain, MS
Russman, A
Hui, F
Wisco, D
Uchino, K
Khawaja, Z
Katzan, I
Toth, G
Cheng-Ching, E
Bain, M
Man, S
Farrag, A
George, P
John, S
Shankar, L
Drofa, A
Dahlgren, R
Bauer, A
Itreat, A
Taqui, A
Cerejo, R
Richmond, A
Ringleb, P
Bendszus, M
Möhlenbruch, M
Reiff, T
Amiri, H
Purrucker, J
Herweh, C
Pham, M
Menn, O
Ludwig, I
Acosta, I
Villar, C
Morgan, W
Sombutmai, C
Hellinger, F
Allen, E
Bellew, M
Gandhi, R
Bonwit, E
Aly, J
Ecker, RD
Seder, D
Morris, J
Skaletsky, M
Belden, J
Baker, C
Connolly, LS
Papanagiotou, P
Roth, C
Kastrup, A
Politi, M
Brunner, F
Alexandrou, M
Merdivan, H
Ramsey, C
Given II, C
Renfrow, S
Deshmukh, V
Sasadeusz, K
Vincent, F
Thiesing, JT
Putnam, J
Bhatt, A
Kansara, A
Caceves, D
Lowenkopf, T
Yanase, L
Zurasky, J
Dancer, S
Freeman, B
Scheibe-Mirek, T
Robison, J
Rontal, A
Roll, J
Clark, D
Rodriguez, M
Fitzsimmons, B-FM
Zaidat, O
Lynch, JR
Lazzaro, M
Larson, T
Padmore, L
Das, E
Farrow-Schmidt, A
Hassan, A
Tekle, W
Cate, C
Jansen, O
Cnyrim, C
Wodarg, F
Wiese, C
Binder, A
Riedel, C
Rohr, A
Lang, N
Laufs, H
Krieter, S
Remonda, L
Diepers, M
Añon, J
Nedeltchev, K
Kahles, T
Biethahn, S
Lindner, M
Chang, V
Gächter, C
Esperon, C
Guglielmetti, M
Arenillas Lara, JF
Martínez Galdámez, M
Calleja Sanz, AI
Cortijo Garcia, E
Garcia Bermejo, P
Perez, S
Mulero Carrillo, P
Crespo Vallejo, E
Ruiz Piñero, M
Lopez Mesonero, L
Reyes Muñoz, FJ
Brekenfeld, C
Buhk, J-H
Krützelmann, A
Thomalla, G
Cheng, B
Beck, C
Hoppe, J
Goebell, E
Holst, B
Grzyska, U
Wortmann, G
Starkman, S
Duckwiler, G
Jahan, R
Rao, N
Sheth, S
Ng, K
Noorian, A
Szeder, V
Nour, M
McManus, M
Huang, J
Tarpley, J
Tateshima, S
Gonzalez, N
Ali, L
Liebeskind, D
Hinman, J
Calderon-Arnulphi, M
Liang, C
Guzy, J
Koch, S
DeSousa, K
Gordon-Perue, G
Haussen, D
Elhammady, M
Peterson, E
Pandey, V
Dharmadhikari, S
Khandelwal, P
Malik, A
Pafford, R
Gonzalez, P
Ramdas, K
Andersen, G
Damgaard, D
Von Weitzel-Mudersbach, P
Simonsen, C
Ruiz de Morales Ayudarte, N
Poulsen, M
Sørensen, L
Karabegovich, S
Hjørringgaard, M
Hjort, N
Harbo, T
Sørensen, K
Deshaies, E
Padalino, D
Swarnkar, A
Latorre, JG
Elnour, E
El-Zammar, Z
Villwock, M
Farid, H
Balgude, A
Cross, L
Hansen, K
Holtmannspötter, M
Kondziella, D
Hoejgaard, J
Taudorf, S
Soendergaard, H
Wagner, A
Cronquist, M
Stavngaard, T
Cortsen, M
Krarup, LH
Hyldal, T
Haring, H-P
Guggenberger, S
Hamberger, M
Trenkler, J
Sonnberger, M
Nussbaumer, K
Dominger, C
Bach, E
Jagadeesan, BD
Taylor, R
Kim, J
Shea, K
Tummala, R
Zacharatos, H
Sandhu, D
Ezzeddine, M
Grande, A
Hildebrandt, D
Miller, K
Scherber, J
Hendrickson, A
Jumaa, M
Zaidi, S
Hendrickson, T
Snyder, V
Killer-Oberpfalzer, M
Mutzenbach, J
Weymayr, F
Broussalis, E
Stadler, K
Jedlitschka, A
Malek, A
Mueller-Kronast, N
Beck, P
Martin, C
Summers, D
Day, J
Bettinger, I
Holloway, W
Olds, K
Arkin, S
Akhtar, N
Boutwell, C
Crandall, S
Schwartzman, M
Weinstein, C
Brion, B
Prothmann, S
Kleine, J
Kreiser, K
Boeckh-Behrens, T
Poppert, H
Wunderlich, S
Koch, ML
Biberacher, V
Huberle, A
Gora-Stahlberg, G
Knier, B
Meindl, T
Utpadel-Fischler, D
Zech, M
Kowarik, M
Seifert, C
Schwaiger, B
Puri, A
Hou, S
Wakhloo, A
Moonis, M
Henniger, N
Goddeau, R
Massari, F
Minaeian, A
Lozano, JD
Ramzan, M
Stout, C
Patel, A
Tunguturi, A
Onteddu, S
Carandang, R
Howk, M
Ribó, M
Sanjuan, E
Rubiera, M
Pagola, J
Flores, A
Muchada, M
Meler, P
Huerga, E
Gelabert, S
Coscojuela, P
Tomasello, A
Rodriguez, D
Santamarina, E
Maisterra, O
Boned, S
Seró, L
Rovira, A
Molina, CA
Millán, M
Muñoz, L
Pérez de la Ossa, N
Gomis, M
Dorado, L
López-Cancio, E
Palomeras, E
Munuera, J
García Bermejo, P
Remollo, S
Castaño, C
García-Sort, R
Cuadras, P
Puyalto, P
Hernández-Pérez, M
Jiménez, M
Martínez-Piñeiro, A
Lucente, G
Dávalos, A
Chamorro, A
Urra, X
Obach, V
Cervera, A
Amaro, S
Llull, L
Codas, J
Balasa, M
Navarro, J
Ariño, H
Aceituno, A
Rudilosso, S
Renu, A
Macho, JM
San Roman, L
Blasco, J
López, A
Macías, N
Cardona, P
Quesada, H
Rubio, F
Cano, L
Lara, B
de Miquel, MA
Aja, L
Serena, J
Cobo, E
Albers, Gregory W
Lees, Kennedy R
Arenillas, J
Roberts, R
Minhas, P
Al-Ajlan, F
Salluzzi, M
Zimmel, L
Patel, S
Eesa, M
Martí-Fàbregas, J
Jankowitz, B
Serena, J
Salvat-Plana, M
López-Cancio, E
Bracard, S
Ducrocq, Xavier
Anxionnat, René
Baillot, Pierre-Alexandre
Barbier, Charlotte
Derelle, Anne-Laure
Lacour, Jean-Christophe
Richard, Sébastien
Samson, Yves
Sourour, Nader
Baronnet-Chauvet, Flore
Clarencon, Frédéric
Crozier, Sophie
Deltour, Sandrine
Di Maria, Federico
Le Bouc, Raphael
Leger, Anne
Mutlu, Gurkan
Rosso, Charlotte
Szatmary, Zoltan
Yger, Marion
Zavanone, Chiara
Bakchine, Serge
Pierot, Laurent
Caucheteux, Nathalie
Estrade, Laurent
Kadziolka, Krzysztof
Leautaud, Alexandre
Renkes, Céline
Serre, Isabelle
Desal, Hubert
Guillon, Benoît
Boutoleau-Bretonniere, Claire
Daumas-Duport, Benjamin
De Gaalon, Solène
Derkinderen, Pascal
Evain, Sarah
Herisson, Fanny
Laplaud, David-Axel
Lebouvier, Thibaud
Lintia-Gaultier, Alina
Pouclet-Courtemanche, Hélène
Rouaud, Tiphaine
Rouaud Jaffrenou, Violaine
Schunck, Aurélia
Sevin-Allouet, Mathieu
Toulgoat, Frederique
Wiertlewski, Sandrine
Gauvrit, Jean-Yves
Ronziere, Thomas
Cahagne, Vincent
Ferre, Jean-Christophe
Pinel, Jean-François
Raoult, Hélène
Mas, Jean-Louis
Meder, Jean-François
Al Najjar-Carpentier, Amen-Adam
Birchenall, Julia
Bodiguel, Eric
Calvet, David
Domigo, Valérie
Godon-Hardy, Sylvie
Guiraud, Vincent
Lamy, Catherine
Majhadi, Loubna
Morin, Ludovic
Naggara, Olivier
Trystram, Denis
Turc, Guillaume
Berge, Jérôme
Sibon, Igor
Menegon, Patrice
Barreau, Xavier
Rouanet, François
Debruxelles, Sabrina
Kazadi, Annabelle
Renou, Pauline
Fleury, Olivier
Pasco-Papon, Anne
Dubas, Frédéric
Caroff, Jildaz
Godard Ducceschi, Sophie
Hamon, Marie-Aurélie
Lecluse, Alderic
Marc, Guillaume
Giroud, Maurice
Ricolfi, Frédéric
Bejot, Yannick
Chavent, Adrien
Gentil, Arnaud
Kazemi, Apolline
Osseby, Guy-Victor
Voguet, Charlotte
Mahagne, Marie-Hélène
Sedat, Jacques
Chau, Yves
Suissa, Laurent
Lachaud, Sylvain
Houdart, Emmanuel
Stapf, Christian
Buffon Porcher, Frédérique
Chabriat, Hugues
Guedin, Pierre
Herve, Dominique
Jouvent, Eric
Mawet, Jérôme
Saint-Maurice, Jean-Pierre
Schneble, Hans-Martin
Turjman, Francis
Nighoghossian, Norbert
Berhoune, Nadia-Nawel
Bouhour, Françoise
Cho, Tae-Hee
Derex, Laurent
Felix, Sandra
Gervais-Bernard, Hélène
Gory, Benjamin
Manera, Luis
Mechtouff, Laura
Ritzenthaler, Thomas
Riva, Roberto
Salaris Silvio, Fabrizio
Tilikete, Caroline
Blanc, Raphael
Obadia, Michaël
Bartolini, Mario Bruno
Gueguen, Antoine
Piotin, Michel
Pistocchi, Silvia
Redjem, Hocine
Drouineau, Jacques
Neau, Jean-Philippe
Godeneche, Gaelle
Lamy, Matthias
Marsac, Emilia
Velasco, Stephane
Clavelou, Pierre
Chabert, Emmanuel
Bourgois, Nathalie
Cornut-Chauvinc, Catherine
Ferrier, Anna
Gabrillargues, Jean
Jean, Betty
Marques, Anna-Raquel
Vitello, Nicolas
Detante, Olivier
Barbieux, Marianne
Boubagra, Kamel
Favre Wiki, Isabelle
Garambois, Katia
Tahon, Florence
Ashok, Vasdev
Voguet, Charlotte
Coskun, Oguzhan
Guedin, Pierre
Rodesch, Georges
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frédéric
Evrard, Serge
Graveleau, Philippe
Decroix, Jean Pierre
Wang, Adrien
Sellal, François
Ahle, Guido
Carelli, Gabriela
Dugay, Marie-Hélène
Gaultier, Claude
Lebedinsky, Ariel Pablo
Lita, Lavinia
Musacchio, Raul Mariano
Renglewicz-Destuynder, Catherine
Tournade, Alain
Vuillemet, Françis
Montoro, Francisco Macian
Mounayer, Charbel
Faugeras, Frederic
Gimenez, Laetitia
Labach, Catherine
Lautrette, Géraldine
Denier, Christian
Saliou, Guillaume
Chassin, Olivier
Dussaule, Claire
Melki, Elsa
Ozanne, Augustin
Puccinelli, Francesco
Sachet, Marina
Sarov, Mariana
Bonneville, Jean-François
Moulin, Thierry
Biondi, Alessandra
De Bustos Medeiros, Elisabeth
Vuillier, Fabrice
Courtheoux, Patrick
Viader, Fausto
Apoil-Brissard, Marion
Bataille, Mathieu
Bonnet, Anne-Laure
Cogez, Julien
Kazemi, Apolline
Touze, Emmanuel
Leclerc, Xavier
Leys, Didier
Aggour, Mohamed
Aguettaz, Pierre
Bodenant, Marie
Cordonnier, Charlotte
Deplanque, Dominique
Girot, Marie
Henon, Hilde
Kalsoum, Erwah
Lucas, Christian
Pruvo, Jean-Pierre
Zuniga, Paolo
Bonafé, Alain
Arquizan, Caroline
Costalat, Vincent
Machi, Paolo
Mourand, Isabelle
Riquelme, Carlos
Bounolleau, Pierre
Arteaga, Charles
Faivre, Anthony
Bintner, Marc
Tournebize, Patrice
Charlin, Cyril
Darcel, Françoise
Gauthier-Lasalarie, Pascale
Jeremenko, Marcia
Mouton, Servane
Zerlauth, Jean-Baptiste
Lamy, Chantal
Hervé, Deramond
Hassan, Hosseini
Gaston, André
Barral, Francis-Guy
Garnier, Pierre
Beaujeux, Rémy
Wolff, Valérie
Herbreteau, Denis
Debiais, Séverine
Murray, Alicia
Ford, Gary
Muir, Keith W
White, Philip
Brown, Martin M
Clifton, Andy
Freeman, Janet
Ford, Ian
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Lees, Kennedy R
Molyneux, Andy
Robinson, Thompson
Lewis, Steff
Norrie, John
Robertson, Fergus
Perry, Richard
Dixit, Anand
Cloud, Geoffrey
Clifton, Andrew
Madigan, Jeremy
Roffe, Christine
Nayak, Sanjeev
Lobotesis, Kyriakos
Smith, Craig
Herwadkar, Amit
Kandasamy, Naga
Goddard, Tony
Bamford, John
Subramanian, Ganesh
Lenthall, Rob
Littleton, Edward
Lamin, Sal
Storey, Kelley
Ghatala, Rita
Banaras, Azra
Aeron-Thomas, John
Hazel, Bath
Maguire, Holly
Veraque, Emelda
Harrison, Louise
Keshvara, Rekha
Cunningham, James
Román, Luis San
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology October 2018 17(10):895-904
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Effect of general anaesthesia on functional outcome in patients with anterior circulation ischaemic stroke having endovascular thrombectomy versus standard care: a meta-analysis of individual patient data
Autorzy :
Berkhemer, Olvert A
Fransen, Puck SS
Beumer, Debbie
van den Berg, Lucie A
Lingsma, Hester F
Yoo, Albert J
Schonewille, Wouter J
Vos, Jan Albert
Nederkoorn, Paul J
Wermer, Marieke JH
van Walderveen, Marianne AA
Staals, Julie
Hofmeijer, Jeannette
van Oostayen, Jacques A.
Lycklama à Nijeholt, Geert J.
Boiten, Jelis
Brouwer, Patrick A.
Emmer, Bart J.
de Bruijn, Sebastiaan F.
van Dijk, Lukas C.
Kappelle, Jaap
Lo, Rob H
van Dijk, Ewoud J.
de Vries, Joost
de Kort, Paul L.M.
van Rooij, Willem Jan J.
van den Berg, Jan S.P.
van Hasselt, Boudewijn A.A.M.
Aerden, Leo A.M.
Dallinga, René J.
Visser, Marieke C.
Bot, Joseph C.J.
Vroomen, Patrick C.
Eshghi, Omid
Schreuder, Tobien H.C.M.L.
Heijboer, Roel J.J.
Keizer, Koos
Tielbeek, Alexander V.
den Hertog, Heleen M.
Gerrits, Dick G.
van den Berg-Vos, Renske M.
Karas, Giorgos B.
Steyerberg, Ewout W.
Flach, Zwenneke
Marquering, Henk A.
Sprengers, Marieke E.S.
Jenniskens, Sjoerd F.M.
Beenen, Ludo F.M.
van den Berg, René
Koudstaal, Peter J.
van Zwam, Wim H.
Roos, Yvo B.W.E.M.
van der Lugt, Aad
van Oostenbrugge, Robert J.
Majoie, Charles B.L.M.
Dippel, Diederik W.J.
Brown, Martin M.
Liebig, Thomas
Stijnen, Theo
Andersson, Tommy
Mattle, Heinrich
Wahlgren, Nils
van der Heijden, Esther
Ghannouti, Naziha
Fleitour, Nadine
Hooijenga, Imke
Puppels, Corina
Pellikaan, Wilma
Geerling, Annet
Lindl-Velema, Annemieke
van Vemde, Gina
de Ridder, Ans
Greebe, Paut
de Bont-Stikkelbroeck, José
de Meris, Joke
Janssen, Kirsten
Struijk, Willy
Licher, Silvan
Boodt, Nikki
Ros, Adriaan
Venema, Esmee
Slokkers, Ilse
Ganpat, Raymie-Jayce
Mulder, Maxim
Saiedie, Nawid
Heshmatollah, Alis
Schipperen, Stefanie
Vinken, Stefan
van Boxtel, Tiemen
Koets, Jeroen
Boers, Merel
Santos, Emilie
Borst, Jordi
Jansen, Ivo
Kappelhof, Manon
Lucas, Marit
Geuskens, Ralph
Barros, Renan Sales
Dobbe, Roeland
Csizmadia, Marloes
Hill, MD
Goyal, M
Demchuk, AM
Menon, BK
Eesa, M
Ryckborst, KJ
Wright, MR
Kamal, NR
Andersen, L
Randhawa, PA
Stewart, T
Patil, S
Minhas, P
Almekhlafi, M
Mishra, S
Clement, F
Sajobi, T
Shuaib, A
Montanera, WJ
Roy, D
Silver, FL
Jovin, TG
Frei, DF
Sapkota, B
Rempel, JL
Thornton, J
Williams, D
Tampieri, D
Poppe, AY
Dowlatshahi, D
Wong, JH
Mitha, AP
Subramaniam, S
Hull, G
Lowerison, MW
Sajobi, T
Salluzzi, M
Wright, MR
Maxwell, M
Lacusta, S
Drupals, E
Armitage, K
Barber, PA
Smith, EE
Morrish, WF
Coutts, SB
Derdeyn, C
Demaerschalk, B
Yavagal, D
Martin, R
Brant, R
Yu, Y
Willinsky, RA
Montanera, WJ
Weill, A
Kenney, C
Aram, H
Stewart, T
Stys, PK
Watson, TW
Klein, G
Pearson, D
Couillard, P
Trivedi, A
Singh, D
Klourfeld, E
Imoukhuede, O
Nikneshan, D
Blayney, S
Reddy, R
Choi, P
Horton, M
Musuka, T
Dubuc, V
Field, TS
Desai, J
Adatia, S
Alseraya, A
Nambiar, V
van Dijk, R
Wong, JH
Mitha, AP
Morrish, WF
Eesa, M
Newcommon, NJ
Shuaib, A
Schwindt, B
Butcher, KS
Jeerakathil, T
Buck, B
Khan, K
Naik, SS
Emery, DJ
Owen, RJ
Kotylak, TB
Ashforth, RA
Yeo, TA
McNally, D
Siddiqui, M
Saqqur, M
Hussain, D
Kalashyan, H
Manosalva, A
Kate, M
Gioia, L
Hasan, S
Mohammad, A
Muratoglu, M
Williams, D
Thornton, J
Cullen, A
Brennan, P
O'Hare, A
Looby, S
Hyland, D
Duff, S
McCusker, M
Hallinan, B
Lee, S
McCormack, J
Moore, A
O'Connor, M
Donegan, C
Brewer, L
Martin, A
Murphy, S
O'Rourke, K
Smyth, S
Kelly, P
Lynch, T
Daly, T
O'Brien, P
O'Driscoll, A
Martin, M
Daly, T
Collins, R
Coughlan, T
McCabe, D
Murphy, S
O'Neill, D
Mulroy, M
Lynch, O
Walsh, T
O'Donnell, M
Galvin, T
Harbison, J
McElwaine, P
Mulpeter, K
McLoughlin, C
Reardon, M
Harkin, E
Dolan, E
Watts, M
Cunningham, N
Fallon, C
Gallagher, S
Cotter, P
Crowe, M
Doyle, R
Noone, I
Lapierre, M
Coté, VA
Lanthier, S
Odier, C
Durocher, A
Raymond, J
Weill, A
Daneault, N
Deschaintre, Y
Jankowitz, B
Baxendell, L
Massaro, L
Jackson-Graves, C
Decesare, S
Porter, P
Armbruster, K
Adams, A
Billigan, J
Oakley, J
Ducruet, A
Jadhav, A
Giurgiutiu, D-V
Aghaebrahim, A
Reddy, V
Hammer, M
Starr, M
Totoraitis, V
Wechsler, L
Streib, S
Rangaraju, S
Campbell, D
Rocha, M
Gulati, D
Silver, FL
Krings, T
Kalman, L
Cayley, A
Williams, J
Stewart, T
Wiegner, R
Casaubon, LK
Jaigobin, C
del Campo, JM
Elamin, E
Schaafsma, JD
Willinsky, RA
Agid, R
Farb, R
ter Brugge, K
Sapkoda, BL
Baxter, BW
Barton, K
Knox, A
Porter, A
Sirelkhatim, A
Devlin, T
Dellinger, C
Pitiyanuvath, N
Patterson, J
Nichols, J
Quarfordt, S
Calvert, J
Hawk, H
Fanale, C
Frei, DF
Bitner, A
Novak, A
Huddle, D
Bellon, R
Loy, D
Wagner, J
Chang, I
Lampe, E
Spencer, B
Pratt, R
Bartt, R
Shine, S
Dooley, G
Nguyen, T
Whaley, M
McCarthy, K
Teitelbaum, J
Tampieri, D
Poon, W
Campbell, N
Cortes, M
Dowlatshahi, D
Lum, C
Shamloul, R
Robert, S
Stotts, G
Shamy, M
Steffenhagen, N
Blacquiere, D
Hogan, M
AlHazzaa, M
Basir, G
Lesiuk, H
Iancu, D
Santos, M
Choe, H
Weisman, DC
Jonczak, K
Blue-Schaller, A
Shah, Q
MacKenzie, L
Klein, B
Kulandaivel, K
Kozak, O
Gzesh, DJ
Harris, LJ
Khoury, JS
Mandzia, J
Pelz, D
Crann, S
Fleming, L
Hesser, K
Beauchamp, B
Amato-Marzialli, B
Boulton, M
Lopez- Ojeda, P
Sharma, M
Lownie, S
Chan, R
Swartz, R
Howard, P
Golob, D
Gladstone, D
Boyle, K
Boulos, M
Hopyan, J
Yang, V
Da Costa, L
Holmstedt, CA
Turk, AS
Navarro, R
Jauch, E
Ozark, S
Turner, R
Phillips, S
Shankar, J
Jarrett, J
Gubitz, G
Maloney, W
Vandorpe, R
Schmidt, M
Heidenreich, J
Hunter, G
Kelly, M
Whelan, R
Peeling, L
Burns, PA
Hunter, A
Wiggam, I
Kerr, E
Watt, M
Fulton, A
Gordon, P
Rennie, I
Flynn, P
Smyth, G
O'Leary, S
Gentile, N
Linares, G
McNelis, P
Erkmen, K
Katz, P
Azizi, A
Weaver, M
Jungreis, C
Faro, S
Shah, P
Reimer, H
Kalugdan, V
Saposnik, G
Bharatha, A
Li, Y
Kostyrko, P
Santos, M
Marotta, T
Montanera, W
Sarma, D
Selchen, D
Spears, J
Heo, JH
Jeong, K
Kim, DJ
Kim, BM
Kim, YD
Song, D
Lee, K-J
Yoo, J
Bang, OY
Rho, S
Lee, J
Jeon, P
Kim, KH
Cha, J
Kim, SJ
Ryoo, S
Lee, MJ
Sohn, S-I
Kim, C-H
Ryu, H-G
Hong, J-H
Chang, H-W
Lee, C-Y
Rha, J
Davis, Stephen M
Donnan, Geoffrey A
Campbell, Bruce CV
Mitchell, Peter J
Churilov, Leonid
Yan, Bernard
Dowling, Richard
Yassi, Nawaf
Oxley, Thomas J
Wu, Teddy Y
Silver, Gabriel
McDonald, Amy
McCoy, Rachael
Kleinig, Timothy J
Scroop, Rebecca
Dewey, Helen M
Simpson, Marion
Brooks, Mark
Coulton, Bronwyn
Krause, Martin
Harrington, Timothy J
Steinfort, Brendan
Faulder, Kenneth
Priglinger, Miriam
Day, Susan
Phan, Thanh
Chong, Winston
Holt, Michael
Chandra, Ronil V
Ma, Henry
Young, Dennis
Wong, Kitty
Wijeratne, Tissa
Tu, Hans
Mackay, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Bladin, Christopher F
Loh, Poh Sien
Gilligan, Amanda
Ross, Zofia
Coote, Skye
Frost, Tanya
Parsons, Mark W
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Kaauwai, Lara
Badve, Monica
Rice, Henry
de Villiers, Laetitia
Barber, P. Alan
McGuinness, Ben
Hope, Ayton
Moriarty, Maurice
Bennett, Patricia
Wong, Andrew
Coulthard, Alan
Lee, Andrew
Jannes, Jim
Field, Deborah
Sharma, Gagan
Salinas, Simon
Cowley, Elise
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'Este, Cate
Saver, Jeffrey L
Goyal, Mayank
Diener, Hans-Christoph
Levy, Elad I.
Bonafé, Alain
Mendes Pereira, Vitor
Jahan, Reza
Albers, Gregory W.
Cognard, Christophe
Cohen, David J.
Hacke, Werner
Jansen, Olav
Jovin, Tudor G.
Mattle, Heinrich P.
Nogueira, Raul G.
Siddiqui, Adnan H.
Yavagal, Dileep R.
von Kummer, Rüdiger
Smith, Wade
Turjman, Francis
Hamilton, Scott
Chiacchierini, Richard
Amar, Arun
Sanossian, Nerses
Loh, Yince
Devlin, T
Baxter, B
Hawk, H
Sapkota, B
Quarfordt, S
Sirelkhatim, A
Dellinger, C
Barton, K
Reddy, VK
Ducruet, A
Jadhav, A
Horev, A
Giurgiutiu, D-V
Totoraitis, V
Hammer, M
Jankowitz, B
Wechsler, L
Rocha, M
Gulati, D
Campbell, D
Star, M
Baxendell, L
Oakley, J
Siddiqui, A
Hopkins, LN
Snyder, K
Sawyer, R
Hall, S
Costalat, V
Riquelme, C
Machi, P
Omer, E
Arquizan, C
Mourand, I
Charif, M
Ayrignac, X
Menjot de Champfleur, N
Leboucq, N
Gascou, G
Moynier, M
du Mesnil de Rochemont, R
Singer, O
Berkefeld, J
Foerch, C
Lorenz, M
Pfeilschifer, W
Hattingen, E
Wagner, M
You, SJ
Lescher, S
Braun, H
Dehkharghani, S
Belagaje, SR
Anderson, A
Lima, A
Obideen, M
Haussen, D
Dharia, R
Frankel, M
Patel, V
Owada, K
Saad, A
Amerson, L
Horn, C
Doppelheuer, S
Schindler, K
Lopes, DK
Chen, M
Moftakhar, R
Anton, C
Smreczak, M
Carpenter, JS
Boo, S
Rai, A
Roberts, T
Tarabishy, A
Gutmann, L
Brooks, C
Brick, J
Domico, J
Reimann, G
Hinrichs, K
Becker, M
Heiss, E
Selle, C
Witteler, A
Al-Boutros, S
Danch, M-J
Ranft, A
Rohde, S
Burg, K
Weimar, C
Zegarac, V
Hartmann, C
Schlamann, M
Göricke, S
Ringlestein, A
Wanke, I
Mönninghoff, C
Dietzold, M
Budzik, R
Davis, T
Eubank, G
Hicks, WJ
Pema, P
Vora, N
Mejilla, J
Taylor, M
Clark, W
Rontal, A
Fields, J
Peterson, B
Nesbit, G
Lutsep, H
Bozorgchami, H
Priest, R
Ologuntoye, O
Barnwell, S
Dogan, A
Herrick, K
Takahasi, C
Beadell, N
Brown, B
Jamieson, S
Hussain, MS
Russman, A
Hui, F
Wisco, D
Uchino, K
Khawaja, Z
Katzan, I
Toth, G
Cheng-Ching, E
Bain, M
Man, S
Farrag, A
George, P
John, S
Shankar, L
Drofa, A
Dahlgren, R
Bauer, A
Itreat, A
Taqui, A
Cerejo, R
Richmond, A
Ringleb, P
Bendszus, M
Möhlenbruch, M
Reiff, T
Amiri, H
Purrucker, J
Herweh, C
Pham, M
Menn, O
Ludwig, I
Acosta, I
Villar, C
Morgan, W
Sombutmai, C
Hellinger, F
Allen, E
Bellew, M
Gandhi, R
Bonwit, E
Aly, J
Ecker, RD
Seder, D
Morris, J
Skaletsky, M
Belden, J
Baker, C
Connolly, LS
Papanagiotou, P
Roth, C
Kastrup, A
Politi, M
Brunner, F
Alexandrou, M
Merdivan, H
Ramsey, C
Given II, C
Renfrow, S
Deshmukh, V
Sasadeusz, K
Vincent, F
Thiesing, JT
Putnam, J
Bhatt, A
Kansara, A
Caceves, D
Lowenkopf, T
Yanase, L
Zurasky, J
Dancer, S
Freeman, B
Scheibe-Mirek, T
Robison, J
Rontal, A
Roll, J
Clark, D
Rodriguez, M
Fitzsimmons, B-FM
Zaidat, O
Lynch, JR
Lazzaro, M
Larson, T
Padmore, L
Das, E
Farrow-Schmidt, A
Hassan, A
Tekle, W
Cate, C
Jansen, O
Cnyrim, C
Wodarg, F
Wiese, C
Binder, A
Riedel, C
Rohr, A
Lang, N
Laufs, H
Krieter, S
Remonda, L
Diepers, M
Añon, J
Nedeltchev, K
Kahles, T
Biethahn, S
Lindner, M
Chang, V
Gächter, C
Esperon, C
Guglielmetti, M
Arenillas Lara, JF
Martínez Galdámez, M
Calleja Sanz, AI
Cortijo Garcia, E
Garcia Bermejo, P
Perez, S
Mulero Carrillo, P
Crespo Vallejo, E
Ruiz Piñero, M
Lopez Mesonero, L
Reyes Muñoz, FJ
Brekenfeld, C
Buhk, J-H
Krützelmann, A
Thomalla, G
Cheng, B
Beck, C
Hoppe, J
Goebell, E
Holst, B
Grzyska, U
Wortmann, G
Starkman, S
Duckwiler, G
Jahan, R
Rao, N
Sheth, S
Ng, K
Noorian, A
Szeder, V
Nour, M
McManus, M
Huang, J
Tarpley, J
Tateshima, S
Gonzalez, N
Ali, L
Liebeskind, D
Hinman, J
Calderon-Arnulphi, M
Liang, C
Guzy, J
Koch, S
DeSousa, K
Gordon-Perue, G
Haussen, D
Elhammady, M
Peterson, E
Pandey, V
Dharmadhikari, S
Khandelwal, P
Malik, A
Pafford, R
Gonzalez, P
Ramdas, K
Andersen, G
Damgaard, D
Von Weitzel-Mudersbach, P
Simonsen, C
Ruiz de Morales Ayudarte, N
Poulsen, M
Sørensen, L
Karabegovich, S
Hjørringgaard, M
Hjort, N
Harbo, T
Sørensen, K
Deshaies, E
Padalino, D
Swarnkar, A
Latorre, JG
Elnour, E
El-Zammar, Z
Villwock, M
Farid, H
Balgude, A
Cross, L
Hansen, K
Holtmannspötter, M
Kondziella, D
Hoejgaard, J
Taudorf, S
Soendergaard, H
Wagner, A
Cronquist, M
Stavngaard, T
Cortsen, M
Krarup, LH
Hyldal, T
Haring, H-P
Guggenberger, S
Hamberger, M
Trenkler, J
Sonnberger, M
Nussbaumer, K
Dominger, C
Bach, E
Jagadeesan, BD
Taylor, R
Kim, J
Shea, K
Tummala, R
Zacharatos, H
Sandhu, D
Ezzeddine, M
Grande, A
Hildebrandt, D
Miller, K
Scherber, J
Hendrickson, A
Jumaa, M
Zaidi, S
Hendrickson, T
Snyder, V
Killer-Oberpfalzer, M
Mutzenbach, J
Weymayr, F
Broussalis, E
Stadler, K
Jedlitschka, A
Malek, A
Mueller-Kronast, N
Beck, P
Martin, C
Summers, D
Day, J
Bettinger, I
Holloway, W
Olds, K
Arkin, S
Akhtar, N
Boutwell, C
Crandall, S
Schwartzman, M
Weinstein, C
Brion, B
Prothmann, S
Kleine, J
Kreiser, K
Boeckh-Behrens, T
Poppert, H
Wunderlich, S
Koch, ML
Biberacher, V
Huberle, A
Gora-Stahlberg, G
Knier, B
Meindl, T
Utpadel-Fischler, D
Zech, M
Kowarik, M
Seifert, C
Schwaiger, B
Puri, A
Hou, S
Wakhloo, A
Moonis, M
Henninger, N
Goddeau, R
Massari, F
Minaeian, A
Lozano, JD
Ramzan, M
Stout, C
Patel, A
Tunguturi, A
Onteddu, S
Carandang, R
Howk, M
Ribó, M
Sanjuan, E
Rubiera, M
Pagola, J
Flores, A
Muchada, M
Meler, P
Huerga, E
Gelabert, S
Coscojuela, P
Tomasello, A
Rodriguez, D
Santamarina, E
Maisterra, O
Boned, S
Seró, L
Rovira, A
Molina, CA
Millán, M
Muñoz, L
Pérez de la Ossa, N
Gomis, M
Dorado, L
López-Cancio, E
Palomeras, E
Munuera, J
García Bermejo, P
Remollo, S
Castaño, C
García-Sort, R
Cuadras, P
Puyalto, P
Hernández-Pérez, M
Jiménez, M
Martínez-Piñeiro, A
Lucente, G
Dávalos, A
Chamorro, A
Urra, X
Obach, V
Cervera, A
Amaro, S
Llull, L
Codas, J
Balasa, M
Navarro, J
Ariño, H
Aceituno, A
Rudilosso, S
Renu, A
Macho, JM
San Roman, L
Blasco, J
López, A
Macías, N
Cardona, P
Quesada, H
Rubio, F
Cano, L
Lara, B
de Miquel, MA
Aja, L
Serena, J
Cobo, E
Albers, Gregory W
Lees, Kennedy R
Arenillas, J
Roberts, R
Minhas, P
Al-Ajlan, F
Salluzzi, M
Zimmel, L
Patel, S
Eesa, M
Martí-Fàbregas, J
Jankowitz, B
Serena, J
Salvat-Plana, M
López-Cancio, E
Bracard, S
Ducrocq, Xavier
Anxionnat, René
Baillot, Pierre-Alexandre
Barbier, Charlotte
Derelle, Anne-Laure
Lacour, Jean-Christophe
Richard, Sébastien
Samson, Yves
Sourour, Nader
Baronnet-Chauvet, Flore
Clarencon, Frédéric
Crozier, Sophie
Deltour, Sandrine
Di Maria, Federico
Le Bouc, Raphael
Leger, Anne
Mutlu, Gurkan
Rosso, Charlotte
Szatmary, Zoltan
Yger, Marion
Zavanone, Chiara
Bakchine, Serge
Pierot, Laurent
Caucheteux, Nathalie
Estrade, Laurent
Kadziolka, Krzysztof
Leautaud, Alexandre
Renkes, Céline
Serre, Isabelle
Desal, Hubert
Guillon, Benoît
Boutoleau-Bretonniere, Claire
Daumas-Duport, Benjamin
De Gaalon, Solène
Derkinderen, Pascal
Evain, Sarah
Herisson, Fanny
Laplaud, David-Axel
Lebouvier, Thibaud
Lintia-Gaultier, Alina
Pouclet-Courtemanche, Hélène
Rouaud, Tiphaine
Rouaud Jaffrenou, Violaine
Schunck, Aurélia
Sevin-Allouet, Mathieu
Toulgoat, Frederique
Wiertlewski, Sandrine
Gauvrit, Jean-Yves
Ronziere, Thomas
Cahagne, Vincent
Ferre, Jean-Christophe
Pinel, Jean-François
Raoult, Hélène
Mas, Jean-Louis
Meder, Jean-François
Al Najjar-Carpentier, Amen-Adam
Birchenall, Julia
Bodiguel, Eric
Calvet, David
Domigo, Valérie
Godon-Hardy, Sylvie
Guiraud, Vincent
Lamy, Catherine
Majhadi, Loubna
Morin, Ludovic
Naggara, Olivier
Trystram, Denis
Turc, Guillaume
Berge, Jérôme
Sibon, Igor
Menegon, Patrice
Barreau, Xavier
Rouanet, François
Debruxelles, Sabrina
Kazadi, Annabelle
Renou, Pauline
Fleury, Olivier
Pasco-Papon, Anne
Dubas, Frédéric
Caroff, Jildaz
Godard Ducceschi, Sophie
Hamon, Marie-Aurélie
Lecluse, Alderic
Marc, Guillaume
Giroud, Maurice
Ricolfi, Frédéric
Bejot, Yannick
Chavent, Adrien
Gentil, Arnaud
Kazemi, Apolline
Osseby, Guy-Victor
Voguet, Charlotte
Mahagne, Marie-Hélène
Sedat, Jacques
Chau, Yves
Suissa, Laurent
Lachaud, Sylvain
Houdart, Emmanuel
Stapf, Christian
Buffon Porcher, Frédérique
Chabriat, Hugues
Guedin, Pierre
Herve, Dominique
Jouvent, Eric
Mawet, Jérôme
Saint-Maurice, Jean-Pierre
Schneble, Hans-Martin
Turjman, Francis
Nighoghossian, Norbert
Berhoune, Nadia-Nawel
Bouhour, Françoise
Cho, Tae-Hee
Derex, Laurent
Felix, Sandra
Gervais-Bernard, Hélène
Gory, Benjamin
Manera, Luis
Mechtouff, Laura
Ritzenthaler, Thomas
Riva, Roberto
Salaris Silvio, Fabrizio
Tilikete, Caroline
Blanc, Raphael
Obadia, Michaël
Bartolini, Mario Bruno
Gueguen, Antoine
Piotin, Michel
Pistocchi, Silvia
Redjem, Hocine
Drouineau, Jacques
Neau, Jean-Philippe
Godeneche, Gaelle
Lamy, Matthias
Marsac, Emilia
Velasco, Stephane
Clavelou, Pierre
Chabert, Emmanuel
Bourgois, Nathalie
Cornut-Chauvinc, Catherine
Ferrier, Anna
Gabrillargues, Jean
Jean, Betty
Marques, Anna-Raquel
Vitello, Nicolas
Detante, Olivier
Barbieux, Marianne
Boubagra, Kamel
Favre Wiki, Isabelle
Garambois, Katia
Tahon, Florence
Ashok, Vasdev
Voguet, Charlotte
Coskun, Oguzhan
Guedin, Pierre
Rodesch, Georges
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frédéric
Evrard, Serge
Graveleau, Philippe
Decroix, Jean Pierre
Wang, Adrien
Sellal, François
Ahle, Guido
Carelli, Gabriela
Dugay, Marie-Hélène
Gaultier, Claude
Lebedinsky, Ariel Pablo
Lita, Lavinia
Musacchio, Raul Mariano
Renglewicz-Destuynder, Catherine
Tournade, Alain
Vuillemet, Françis
Montoro, Francisco Macian
Mounayer, Charbel
Faugeras, Frederic
Gimenez, Laetitia
Labach, Catherine
Lautrette, Géraldine
Denier, Christian
Saliou, Guillaume
Chassin, Olivier
Dussaule, Claire
Melki, Elsa
Ozanne, Augustin
Puccinelli, Francesco
Sachet, Marina
Sarov, Mariana
Bonneville, Jean-François
Moulin, Thierry
Biondi, Alessandra
De Bustos Medeiros, Elisabeth
Vuillier, Fabrice
Courtheoux, Patrick
Viader, Fausto
Apoil-Brissard, Marion
Bataille, Mathieu
Bonnet, Anne-Laure
Cogez, Julien
Kazemi, Apolline
Touze, Emmanuel
Leclerc, Xavier
Leys, Didier
Aggour, Mohamed
Aguettaz, Pierre
Bodenant, Marie
Cordonnier, Charlotte
Deplanque, Dominique
Girot, Marie
Henon, Hilde
Kalsoum, Erwah
Lucas, Christian
Pruvo, Jean-Pierre
Zuniga, Paolo
Bonafé, Alain
Arquizan, Caroline
Costalat, Vincent
Machi, Paolo
Mourand, Isabelle
Riquelme, Carlos
Bounolleau, Pierre
Arteaga, Charles
Faivre, Anthony
Bintner, Marc
Tournebize, Patrice
Charlin, Cyril
Darcel, Françoise
Gauthier-Lasalarie, Pascale
Jeremenko, Marcia
Mouton, Servane
Zerlauth, Jean-Baptiste
Lamy, Chantal
Hervé, Deramond
Hassan, Hosseini
Gaston, André
Barral, Francis-Guy
Garnier, Pierre
Beaujeux, Rémy
Wolff, Valérie
Herbreteau, Denis
Debiais, Séverine
Murray, Alicia
Ford, Gary
Muir, Keith W
White, Philip
Brown, Martin M
Clifton, Andy
Freeman, Janet
Ford, Ian
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Lees, Kennedy R
Molyneux, Andy
Robinson, Thompson
Lewis, Steff
Norrie, John
Robertson, Fergus
Perry, Richard
Dixit, Anand
Cloud, Geoffrey
Clifton, Andrew
Madigan, Jeremy
Roffe, Christine
Nayak, Sanjeev
Lobotesis, Kyriakos
Smith, Craig
Herwadkar, Amit
Kandasamy, Naga
Goddard, Tony
Bamford, John
Subramanian, Ganesh
Lenthall, Rob
Littleton, Edward
Lamin, Sal
Storey, Kelley
Ghatala, Rita
Banaras, Azra
Aeron-Thomas, John
Hazel, Bath
Maguire, Holly
Veraque, Emelda
Harrison, Louise
Keshvara, Rekha
Cunningham, James
Campbell, Bruce C V
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology January 2018 17(1):47-53
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Decreased GABA levels in the symptomatic hemisphere in patients with transient ischemic attack
Autorzy :
Krystian Figlewski
Henning Andersen
Tobias Stærmose
Paul von Weitzel-Mudersbach
Jørgen Feldbæk Nielsen
Jakob Udby Blicher
Pokaż więcej
Temat :
Neuroscience
Neurology
Medical imaging
Science (General)
Q1-390
Social sciences (General)
H1-99
Źródło :
Heliyon, Vol 4, Iss 9, Pp e00790- (2018)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S2405844018315779; https://doaj.org/toc/2405-8440
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/85fa6e1c30934304a8335c103f922666
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Systemic Thrombolytic Therapy Alone and in Combination with Mechanical Revascularization in Acute Ischemic Stroke in Two Children
Autorzy :
B. Modrau
L. Sørensen
N.J. Bartholdy
P. von Weitzel-Mudersbach
G. Andersen
P.V. Rasmussen
Pokaż więcej
Temat :
Acute stroke
Thrombolytic therapy
Endovascular technique
Neurology. Diseases of the nervous system
RC346-429
Źródło :
Case Reports in Neurology, Vol 3, Iss 1, Pp 91-96 (2011)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.karger.com/Article/FullText/327554; https://doaj.org/toc/1662-680X
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/3cb591ff7733422785ba786b275eddf9
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies