Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Vorobyev, A."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Search for CP violation in D s + → h + π 0 $$ {D}_{(s)}^{+}\to {h}^{+}{\pi}^0 $$ and D s + → h + η $$ {D}_{(s)}^{+}\to {h}^{+}\eta $$ decays
Autorzy :
The LHCb collaboration
R. Aaij
C. Abellán Beteta
T. Ackernley
B. Adeva
M. Adinolfi
H. Afsharnia
C. A. Aidala
S. Aiola
Z. Ajaltouni
S. Akar
J. Albrecht
F. Alessio
M. Alexander
A. Alfonso Albero
Z. Aliouche
G. Alkhazov
P. Alvarez Cartelle
S. Amato
Y. Amhis
L. An
L. Anderlini
A. Andreianov
M. Andreotti
F. Archilli
A. Artamonov
M. Artuso
K. Arzymatov
E. Aslanides
M. Atzeni
B. Audurier
S. Bachmann
M. Bachmayer
J. J. Back
P. Baladron Rodriguez
V. Balagura
W. Baldini
J. Baptista Leite
R. J. Barlow
S. Barsuk
W. Barter
M. Bartolini
F. Baryshnikov
J. M. Basels
G. Bassi
B. Batsukh
A. Battig
A. Bay
M. Becker
F. Bedeschi
I. Bediaga
A. Beiter
V. Belavin
S. Belin
V. Bellee
K. Belous
I. Belov
I. Belyaev
G. Bencivenni
E. Ben-Haim
A. Berezhnoy
R. Bernet
D. Berninghoff
H. C. Bernstein
C. Bertella
A. Bertolin
C. Betancourt
F. Betti
Ia. Bezshyiko
S. Bhasin
J. Bhom
L. Bian
M. S. Bieker
S. Bifani
P. Billoir
M. Birch
F. C. R. Bishop
A. Bitadze
A. Bizzeti
M. Bjørn
M. P. Blago
T. Blake
F. Blanc
S. Blusk
D. Bobulska
J. A. Boelhauve
O. Boente Garcia
T. Boettcher
A. Boldyrev
A. Bondar
N. Bondar
S. Borghi
M. Borisyak
M. Borsato
J. T. Borsuk
S. A. Bouchiba
T. J. V. Bowcock
A. Boyer
C. Bozzi
M. J. Bradley
S. Braun
A. Brea Rodriguez
M. Brodski
J. Brodzicka
A. Brossa Gonzalo
D. Brundu
A. Buonaura
C. Burr
A. Bursche
A. Butkevich
J. S. Butter
J. Buytaert
W. Byczynski
S. Cadeddu
H. Cai
R. Calabrese
L. Calefice
L. Calero Diaz
S. Cali
R. Calladine
M. Calvi
M. Calvo Gomez
P. Camargo Magalhaes
A. Camboni
P. Campana
A. F. Campoverde Quezada
S. Capelli
L. Capriotti
A. Carbone
G. Carboni
R. Cardinale
A. Cardini
I. Carli
P. Carniti
L. Carus
K. Carvalho Akiba
A. Casais Vidal
G. Casse
M. Cattaneo
G. Cavallero
S. Celani
J. Cerasoli
A. J. Chadwick
M. G. Chapman
M. Charles
Ph. Charpentier
G. Chatzikonstantinidis
C. A. Chavez Barajas
M. Chefdeville
C. Chen
S. Chen
A. Chernov
V. Chobanova
S. Cholak
M. Chrzaszcz
A. Chubykin
V. Chulikov
P. Ciambrone
M. F. Cicala
X. Cid Vidal
G. Ciezarek
P. E. L. Clarke
M. Clemencic
H. V. Cliff
J. Closier
J. L. Cobbledick
V. Coco
J. A. B. Coelho
J. Cogan
E. Cogneras
L. Cojocariu
P. Collins
T. Colombo
L. Congedo
A. Contu
N. Cooke
G. Coombs
G. Corti
C. M. Costa Sobral
B. Couturier
D. C. Craik
J. Crkovská
M. Cruz Torres
R. Currie
C. L. Da Silva
E. Dall’Occo
J. Dalseno
C. D’Ambrosio
A. Danilina
P. d’Argent
A. Davis
O. De Aguiar Francisco
K. De Bruyn
S. De Capua
M. De Cian
J. M. De Miranda
L. De Paula
M. De Serio
D. De Simone
P. De Simone
J. A. de Vries
C. T. Dean
D. Decamp
L. Del Buono
B. Delaney
H.-P. Dembinski
A. Dendek
V. Denysenko
D. Derkach
O. Deschamps
F. Desse
F. Dettori
B. Dey
P. Di Nezza
S. Didenko
L. Dieste Maronas
H. Dijkstra
V. Dobishuk
A. M. Donohoe
F. Dordei
A. C. dos Reis
L. Douglas
A. Dovbnya
A. G. Downes
K. Dreimanis
M. W. Dudek
L. Dufour
V. Duk
P. Durante
J. M. Durham
D. Dutta
A. Dziurda
A. Dzyuba
S. Easo
U. Egede
V. Egorychev
S. Eidelman
S. Eisenhardt
S. Ek-In
L. Eklund
S. Ely
A. Ene
E. Epple
S. Escher
J. Eschle
S. Esen
T. Evans
A. Falabella
J. Fan
Y. Fan
B. Fang
S. Farry
D. Fazzini
M. Féo
A. Fernandez Prieto
J. M. Fernandez-tenllado Arribas
F. Ferrari
L. Ferreira Lopes
F. Ferreira Rodrigues
S. Ferreres Sole
M. Ferrillo
M. Ferro-Luzzi
S. Filippov
R. A. Fini
M. Fiorini
M. Firlej
K. M. Fischer
C. Fitzpatrick
T. Fiutowski
F. Fleuret
M. Fontana
F. Fontanelli
R. Forty
V. Franco Lima
M. Franco Sevilla
M. Frank
E. Franzoso
G. Frau
C. Frei
D. A. Friday
J. Fu
Q. Fuehring
W. Funk
E. Gabriel
T. Gaintseva
A. Gallas Torreira
D. Galli
S. Gambetta
Y. Gan
M. Gandelman
P. Gandini
Y. Gao
M. Garau
L. M. Garcia Martin
P. Garcia Moreno
J. García Pardiñas
B. Garcia Plana
F. A. Garcia Rosales
L. Garrido
C. Gaspar
R. E. Geertsema
D. Gerick
L. L. Gerken
E. Gersabeck
M. Gersabeck
T. Gershon
D. Gerstel
Ph. Ghez
V. Gibson
H. K. Giemza
M. Giovannetti
A. Gioventù
P. Gironella Gironell
L. Giubega
C. Giugliano
K. Gizdov
E. L. Gkougkousis
V. V. Gligorov
C. Göbel
E. Golobardes
D. Golubkov
A. Golutvin
A. Gomes
S. Gomez Fernandez
F. Goncalves Abrantes
M. Goncerz
G. Gong
P. Gorbounov
I. V. Gorelov
C. Gotti
E. Govorkova
J. P. Grabowski
T. Grammatico
L. A. Granado Cardoso
E. Graugés
E. Graverini
G. Graziani
A. Grecu
L. M. Greeven
P. Griffith
L. Grillo
S. Gromov
B. R. Gruberg Cazon
C. Gu
M. Guarise
P. A. Günther
E. Gushchin
A. Guth
Y. Guz
T. Gys
T. Hadavizadeh
G. Haefeli
C. Haen
J. Haimberger
T. Halewood-leagas
P. M. Hamilton
Q. Han
X. Han
T. H. Hancock
S. Hansmann-Menzemer
N. Harnew
T. Harrison
C. Hasse
M. Hatch
J. He
M. Hecker
K. Heijhoff
K. Heinicke
A. M. Hennequin
K. Hennessy
L. Henry
J. Heuel
A. Hicheur
D. Hill
M. Hilton
S. E. Hollitt
J. Hu
W. Hu
W. Huang
X. Huang
W. Hulsbergen
R. J. Hunter
M. Hushchyn
D. Hutchcroft
D. Hynds
P. Ibis
M. Idzik
D. Ilin
P. Ilten
A. Inglessi
A. Ishteev
K. Ivshin
R. Jacobsson
S. Jakobsen
E. Jans
B. K. Jashal
A. Jawahery
V. Jevtic
M. Jezabek
F. Jiang
M. John
D. Johnson
C. R. Jones
T. P. Jones
B. Jost
N. Jurik
S. Kandybei
Y. Kang
M. Karacson
M. Karpov
F. Keizer
M. Kenzie
T. Ketel
B. Khanji
A. Kharisova
S. Kholodenko
T. Kirn
V. S. Kirsebom
O. Kitouni
S. Klaver
K. Klimaszewski
S. Koliiev
A. Kondybayeva
A. Konoplyannikov
P. Kopciewicz
R. Kopecna
P. Koppenburg
M. Korolev
I. Kostiuk
O. Kot
S. Kotriakhova
P. Kravchenko
L. Kravchuk
R. D. Krawczyk
M. Kreps
F. Kress
S. Kretzschmar
P. Krokovny
W. Krupa
W. Krzemien
W. Kucewicz
M. Kucharczyk
V. Kudryavtsev
H. S. Kuindersma
G. J. Kunde
T. Kvaratskheliya
D. Lacarrere
G. Lafferty
A. Lai
A. Lampis
D. Lancierini
J. J. Lane
R. Lane
G. Lanfranchi
C. Langenbruch
J. Langer
O. Lantwin
T. Latham
F. Lazzari
R. Le Gac
S. H. Lee
R. Lefèvre
A. Leflat
S. Legotin
O. Leroy
T. Lesiak
B. Leverington
H. Li
L. Li
P. Li
S. Li
Y. Li
Z. Li
X. Liang
T. Lin
R. Lindner
V. Lisovskyi
R. Litvinov
G. Liu
H. Liu
S. Liu
X. Liu
A. Loi
J. Lomba Castro
I. Longstaff
J. H. Lopes
G. H. Lovell
Y. Lu
D. Lucchesi
S. Luchuk
M. Lucio Martinez
V. Lukashenko
Y. Luo
A. Lupato
E. Luppi
O. Lupton
A. Lusiani
X. Lyu
L. Ma
R. Ma
S. Maccolini
F. Machefert
F. Maciuc
V. Macko
P. Mackowiak
S. Maddrell-Mander
O. Madejczyk
L. R. Madhan Mohan
O. Maev
A. Maevskiy
D. Maisuzenko
M. W. Majewski
J. J. Malczewski
S. Malde
B. Malecki
A. Malinin
T. Maltsev
H. Malygina
G. Manca
G. Mancinelli
D. Manuzzi
D. Marangotto
J. Maratas
J. F. Marchand
U. Marconi
S. Mariani
C. Marin Benito
M. Marinangeli
P. Marino
J. Marks
P. J. Marshall
G. Martellotti
L. Martinazzoli
M. Martinelli
D. Martinez Santos
F. Martinez Vidal
A. Massafferri
M. Materok
R. Matev
A. Mathad
Z. Mathe
V. Matiunin
C. Matteuzzi
K. R. Mattioli
A. Mauri
E. Maurice
J. Mauricio
M. Mazurek
M. McCann
L. Mcconnell
T. H. Mcgrath
A. McNab
R. McNulty
J. V. Mead
B. Meadows
C. Meaux
G. Meier
N. Meinert
D. Melnychuk
S. Meloni
M. Merk
A. Merli
L. Meyer Garcia
M. Mikhasenko
D. A. Milanes
E. Millard
M. Milovanovic
M.-N. Minard
A. Minotti
L. Minzoni
S. E. Mitchell
B. Mitreska
D. S. Mitzel
A. Mödden
R. A. Mohammed
R. D. Moise
T. Mombächer
I. A. Monroy
S. Monteil
M. Morandin
G. Morello
M. J. Morello
J. Moron
A. B. Morris
A. G. Morris
R. Mountain
H. Mu
F. Muheim
M. Mukherjee
M. Mulder
D. Müller
K. Müller
C. H. Murphy
D. Murray
P. Muzzetto
P. Naik
T. Nakada
R. Nandakumar
T. Nanut
I. Nasteva
M. Needham
I. Neri
N. Neri
S. Neubert
N. Neufeld
R. Newcombe
T. D. Nguyen
C. Nguyen-Mau
E. M. Niel
S. Nieswand
N. Nikitin
N. S. Nolte
C. Nunez
A. Oblakowska-Mucha
V. Obraztsov
D. P. O’Hanlon
R. Oldeman
M. E. Olivares
C. J. G. Onderwater
A. Ossowska
J. M. Otalora Goicochea
T. Ovsiannikova
P. Owen
A. Oyanguren
B. Pagare
P. R. Pais
T. Pajero
A. Palano
M. Palutan
Y. Pan
G. Panshin
A. Papanestis
M. Pappagallo
L. L. Pappalardo
C. Pappenheimer
W. Parker
C. Parkes
C. J. Parkinson
B. Passalacqua
G. Passaleva
A. Pastore
M. Patel
C. Patrignani
C. J. Pawley
A. Pearce
A. Pellegrino
M. Pepe Altarelli
S. Perazzini
D. Pereima
P. Perret
M. Petric
K. Petridis
A. Petrolini
A. Petrov
S. Petrucci
M. Petruzzo
T. T. H. Pham
A. Philippov
L. Pica
M. Piccini
B. Pietrzyk
G. Pietrzyk
M. Pili
D. Pinci
F. Pisani
P. K Resmi
V. Placinta
J. Plews
M. Plo Casasus
F. Polci
M. Poli Lener
M. Poliakova
A. Poluektov
N. Polukhina
I. Polyakov
E. Polycarpo
G. J. Pomery
S. Ponce
D. Popov
S. Popov
S. Poslavskii
K. Prasanth
L. Promberger
C. Prouve
V. Pugatch
H. Pullen
G. Punzi
W. Qian
J. Qin
R. Quagliani
B. Quintana
N. V. Raab
R. I. Rabadan Trejo
B. Rachwal
J. H. Rademacker
M. Rama
M. Ramos Pernas
M. S. Rangel
F. Ratnikov
G. Raven
M. Reboud
F. Redi
F. Reiss
C. Remon Alepuz
Z. Ren
V. Renaudin
R. Ribatti
S. Ricciardi
K. Rinnert
P. Robbe
A. Robert
G. Robertson
A. B. Rodrigues
E. Rodrigues
J. A. Rodriguez Lopez
A. Rollings
P. Roloff
V. Romanovskiy
M. Romero Lamas
A. Romero Vidal
J. D. Roth
M. Rotondo
M. S. Rudolph
T. Ruf
J. Ruiz Vidal
A. Ryzhikov
J. Ryzka
J. J. Saborido Silva
N. Sagidova
N. Sahoo
B. Saitta
D. Sanchez Gonzalo
C. Sanchez Gras
R. Santacesaria
C. Santamarina Rios
M. Santimaria
E. Santovetti
D. Saranin
G. Sarpis
M. Sarpis
A. Sarti
C. Satriano
A. Satta
M. Saur
D. Savrina
H. Sazak
L. G. Scantlebury Smead
S. Schael
M. Schellenberg
M. Schiller
H. Schindler
M. Schmelling
B. Schmidt
O. Schneider
A. Schopper
M. Schubiger
S. Schulte
M. H. Schune
R. Schwemmer
B. Sciascia
S. Sellam
A. Semennikov
M. Senghi Soares
A. Sergi
N. Serra
L. Sestini
A. Seuthe
P. Seyfert
Y. Shang
D. M. Shangase
M. Shapkin
I. Shchemerov
L. Shchutska
T. Shears
L. Shekhtman
Z. Shen
V. Shevchenko
E. B. Shields
E. Shmanin
J. D. Shupperd
B. G. Siddi
R. Silva Coutinho
G. Simi
S. Simone
N. Skidmore
T. Skwarnicki
M. W. Slater
I. Slazyk
J. C. Smallwood
J. G. Smeaton
A. Smetkina
E. Smith
M. Smith
A. Snoch
M. Soares
L. Soares Lavra
M. D. Sokoloff
F. J. P. Soler
A. Solovev
I. Solovyev
F. L. Souza De Almeida
B. Souza De Paula
B. Spaan
E. Spadaro Norella
P. Spradlin
F. Stagni
M. Stahl
S. Stahl
P. Stefko
O. Steinkamp
O. Stenyakin
H. Stevens
S. Stone
M. E. Stramaglia
M. Straticiuc
D. Strekalina
F. Suljik
J. Sun
L. Sun
Y. Sun
P. Svihra
P. N. Swallow
K. Swientek
A. Szabelski
T. Szumlak
M. Szymanski
S. Taneja
F. Teubert
E. Thomas
K. A. Thomson
V. Tisserand
S. T’Jampens
M. Tobin
L. Tomassetti
D. Torres Machado
D. Y. Tou
M. T. Tran
E. Trifonova
C. Trippl
G. Tuci
A. Tully
N. Tuning
A. Ukleja
D. J. Unverzagt
E. Ursov
A. Usachov
A. Ustyuzhanin
U. Uwer
A. Vagner
V. Vagnoni
A. Valassi
G. Valenti
N. Valls Canudas
M. van Beuzekom
M. Van Dijk
E. van Herwijnen
C. B. Van Hulse
M. van Veghel
R. Vazquez Gomez
P. Vazquez Regueiro
C. Vázquez Sierra
S. Vecchi
J. J. Velthuis
M. Veltri
A. Venkateswaran
M. Veronesi
M. Vesterinen
D. Vieira
M. Vieites Diaz
H. Viemann
X. Vilasis-Cardona
E. Vilella Figueras
P. Vincent
G. Vitali
D. Vom Bruch
A. Vorobyev
V. Vorobyev
N. Voropaev
R. Waldi
J. Walsh
C. Wang
J. Wang
M. Wang
R. Wang
Y. Wang
Z. Wang
H. M. Wark
N. K. Watson
S. G. Weber
D. Websdale
C. Weisser
B. D. C. Westhenry
D. J. White
M. Whitehead
D. Wiedner
G. Wilkinson
M. Wilkinson
I. Williams
M. Williams
M. R. J. Williams
F. F. Wilson
W. Wislicki
M. Witek
L. Witola
G. Wormser
S. A. Wotton
H. Wu
K. Wyllie
Z. Xiang
D. Xiao
Y. Xie
A. Xu
J. Xu
L. Xu
M. Xu
Q. Xu
Z. Xu
D. Yang
S. Yang
Y. Yang
Z. Yang
Y. Yao
L. E. Yeomans
H. Yin
J. Yu
X. Yuan
O. Yushchenko
E. Zaffaroni
M. Zavertyaev
M. Zdybal
O. Zenaiev
M. Zeng
D. Zhang
L. Zhang
S. Zhang
Y. Zhang
A. Zhelezov
Y. Zheng
X. Zhou
Y. Zhou
X. Zhu
V. Zhukov
J. B. Zonneveld
Q. Zou
S. Zucchelli
D. Zuliani
G. Zunica
Pokaż więcej
Temat :
Charm physics
CP violation
Hadron-Hadron scattering (experiments)
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
Journal of High Energy Physics, Vol 2021, Iss 6, Pp 1-25 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/3e06eac1e8d24bb1b263a80d6a0c96d0
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Searches for 25 rare and forbidden decays of D + and D s + $$ {D}_s^{+} $$ mesons
Autorzy :
The LHCb collaboration
R. Aaij
C. Abellán Beteta
T. Ackernley
B. Adeva
M. Adinolfi
H. Afsharnia
C. A. Aidala
S. Aiola
Z. Ajaltouni
S. Akar
J. Albrecht
F. Alessio
M. Alexander
A. Alfonso Albero
Z. Aliouche
G. Alkhazov
P. Alvarez Cartelle
A. A. Alves
S. Amato
Y. Amhis
L. An
L. Anderlini
G. Andreassi
A. Andreianov
M. Andreotti
F. Archilli
A. Artamonov
M. Artuso
K. Arzymatov
E. Aslanides
M. Atzeni
B. Audurier
S. Bachmann
M. Bachmayer
J. J. Back
S. Baker
P. Baladron Rodriguez
V. Balagura
W. Baldini
J. Baptista Leite
R. J. Barlow
S. Barsuk
W. Barter
M. Bartolini
F. Baryshnikov
J. M. Basels
G. Bassi
V. Batozskaya
B. Batsukh
A. Battig
A. Bay
M. Becker
F. Bedeschi
I. Bediaga
A. Beiter
V. Belavin
S. Belin
V. Bellee
K. Belous
I. Belov
I. Belyaev
G. Bencivenni
E. Ben-Haim
S. Benson
A. Berezhnoy
R. Bernet
D. Berninghoff
H. C. Bernstein
C. Bertella
E. Bertholet
A. Bertolin
C. Betancourt
F. Betti
M. O. Bettler
Ia. Bezshyiko
S. Bhasin
J. Bhom
L. Bian
M. S. Bieker
S. Bifani
P. Billoir
M. Birch
F. C. R. Bishop
A. Bizzeti
M. Bjørn
M. P. Blago
T. Blake
F. Blanc
S. Blusk
D. Bobulska
V. Bocci
J. A. Boelhauve
O. Boente Garcia
T. Boettcher
A. Boldyrev
A. Bondar
N. Bondar
S. Borghi
M. Borisyak
M. Borsato
J. T. Borsuk
S. A. Bouchiba
T. J. V. Bowcock
A. Boyer
C. Bozzi
M. J. Bradley
S. Braun
A. Brea Rodriguez
M. Brodski
J. Brodzicka
A. Brossa Gonzalo
D. Brundu
E. Buchanan
A. Büchler-Germann
A. Buonaura
C. Burr
A. Bursche
A. Butkevich
J. S. Butter
J. Buytaert
W. Byczynski
S. Cadeddu
H. Cai
R. Calabrese
L. Calefice
L. Calero Diaz
S. Cali
R. Calladine
M. Calvi
M. Calvo Gomez
P. Camargo Magalhaes
A. Camboni
P. Campana
D. H. Campora Perez
A. F. Campoverde Quezada
S. Capelli
L. Capriotti
A. Carbone
G. Carboni
R. Cardinale
A. Cardini
I. Carli
P. Carniti
K. Carvalho Akiba
A. Casais Vidal
G. Casse
M. Cattaneo
G. Cavallero
S. Celani
R. Cenci
J. Cerasoli
A. J. Chadwick
M. G. Chapman
M. Charles
Ph. Charpentier
G. Chatzikonstantinidis
C. A. Chavez Barajas
M. Chefdeville
V. Chekalina
C. Chen
S. Chen
A. Chernov
S.-G. Chitic
V. Chobanova
S. Cholak
M. Chrzaszcz
A. Chubykin
V. Chulikov
P. Ciambrone
M. F. Cicala
X. Cid Vidal
G. Ciezarek
P. E. L. Clarke
M. Clemencic
H. V. Cliff
J. Closier
J. L. Cobbledick
V. Coco
J. A. B. Coelho
J. Cogan
E. Cogneras
L. Cojocariu
P. Collins
T. Colombo
L. Congedo
A. Contu
N. Cooke
G. Coombs
S. Coquereau
G. Corti
C. M. Costa Sobral
B. Couturier
D. C. Craik
J. Crkovská
M. Cruz Torres
R. Currie
C. L. Da Silva
E. Dall’Occo
J. Dalseno
C. D’Ambrosio
A. Danilina
P. d’Argent
A. Davis
O. De Aguiar Francisco
K. De Bruyn
S. De Capua
M. De Cian
J. M. De Miranda
L. De Paula
M. De Serio
D. De Simone
P. De Simone
J. A. de Vries
C. T. Dean
W. Dean
D. Decamp
L. Del Buono
B. Delaney
H.-P. Dembinski
A. Dendek
V. Denysenko
D. Derkach
O. Deschamps
F. Desse
F. Dettori
B. Dey
A. Di Canto
P. Di Nezza
S. Didenko
L. Dieste Maronas
H. Dijkstra
V. Dobishuk
A. M. Donohoe
F. Dordei
M. Dorigo
A. C. dos Reis
L. Douglas
A. Dovbnya
A. G. Downes
K. Dreimanis
M. W. Dudek
L. Dufour
V. Duk
P. Durante
J. M. Durham
D. Dutta
M. Dziewiecki
A. Dziurda
A. Dzyuba
S. Easo
U. Egede
V. Egorychev
S. Eidelman
S. Eisenhardt
S. Ek-In
L. Eklund
S. Ely
A. Ene
E. Epple
S. Escher
J. Eschle
S. Esen
T. Evans
A. Falabella
J. Fan
Y. Fan
B. Fang
N. Farley
S. Farry
D. Fazzini
P. Fedin
M. Féo
P. Fernandez Declara
A. Fernandez Prieto
F. Ferrari
L. Ferreira Lopes
F. Ferreira Rodrigues
S. Ferreres Sole
M. Ferrillo
M. Ferro-Luzzi
S. Filippov
R. A. Fini
M. Fiorini
M. Firlej
K. M. Fischer
C. Fitzpatrick
T. Fiutowski
F. Fleuret
M. Fontana
F. Fontanelli
R. Forty
V. Franco Lima
M. Franco Sevilla
M. Frank
E. Franzoso
G. Frau
C. Frei
D. A. Friday
J. Fu
Q. Fuehring
W. Funk
E. Gabriel
T. Gaintseva
A. Gallas Torreira
D. Galli
S. Gallorini
S. Gambetta
Y. Gan
M. Gandelman
P. Gandini
Y. Gao
M. Garau
L. M. Garcia Martin
P. Garcia Moreno
J. García Pardiñas
B. Garcia Plana
F. A. Garcia Rosales
L. Garrido
D. Gascon
C. Gaspar
R. E. Geertsema
D. Gerick
L. L. Gerken
E. Gersabeck
M. Gersabeck
T. Gershon
D. Gerstel
Ph. Ghez
V. Gibson
M. Giovannetti
A. Gioventù
P. Gironella Gironell
L. Giubega
C. Giugliano
K. Gizdov
E. L. Gkougkousis
V. V. Gligorov
C. Göbel
E. Golobardes
D. Golubkov
A. Golutvin
A. Gomes
S. Gomez Fernandez
M. Goncerz
G. Gong
P. Gorbounov
I. V. Gorelov
C. Gotti
E. Govorkova
J. P. Grabowski
R. Graciani Diaz
T. Grammatico
L. A. Granado Cardoso
E. Graugés
E. Graverini
G. Graziani
A. Grecu
L. M. Greeven
P. Griffith
L. Grillo
S. Gromov
L. Gruber
B. R. Gruberg Cazon
C. Gu
M. Guarise
P. A. Günther
E. Gushchin
A. Guth
Y. Guz
T. Gys
T. Hadavizadeh
G. Haefeli
C. Haen
J. Haimberger
S. C. Haines
T. Halewood-leagas
P. M. Hamilton
Q. Han
X. Han
T. H. Hancock
S. Hansmann-Menzemer
N. Harnew
T. Harrison
R. Hart
C. Hasse
M. Hatch
J. He
M. Hecker
K. Heijhoff
K. Heinicke
A. M. Hennequin
K. Hennessy
L. Henry
J. Heuel
A. Hicheur
D. Hill
M. Hilton
S. E. Hollitt
P. H. Hopchev
J. Hu
W. Hu
W. Huang
X. Huang
W. Hulsbergen
T. Humair
R. J. Hunter
M. Hushchyn
D. Hutchcroft
D. Hynds
P. Ibis
M. Idzik
D. Ilin
P. Ilten
A. Inglessi
A. Ishteev
K. Ivshin
R. Jacobsson
S. Jakobsen
E. Jans
B. K. Jashal
A. Jawahery
V. Jevtic
M. Jezabek
F. Jiang
M. John
D. Johnson
C. R. Jones
T. P. Jones
B. Jost
N. Jurik
S. Kandybei
Y. Kang
M. Karacson
J. M. Kariuki
N. Kazeev
M. Kecke
F. Keizer
M. Kelsey
M. Kenzie
T. Ketel
B. Khanji
A. Kharisova
S. Kholodenko
K. E. Kim
T. Kirn
V. S. Kirsebom
O. Kitouni
S. Klaver
K. Klimaszewski
S. Koliiev
A. Kondybayeva
A. Konoplyannikov
P. Kopciewicz
R. Kopecna
P. Koppenburg
M. Korolev
I. Kostiuk
O. Kot
S. Kotriakhova
P. Kravchenko
L. Kravchuk
R. D. Krawczyk
M. Kreps
F. Kress
S. Kretzschmar
P. Krokovny
W. Krupa
W. Krzemien
W. Kucewicz
M. Kucharczyk
V. Kudryavtsev
H. S. Kuindersma
G. J. Kunde
T. Kvaratskheliya
D. Lacarrere
G. Lafferty
A. Lai
A. Lampis
D. Lancierini
J. J. Lane
R. Lane
G. Lanfranchi
C. Langenbruch
J. Langer
O. Lantwin
T. Latham
F. Lazzari
R. Le Gac
S. H. Lee
R. Lefèvre
A. Leflat
S. Legotin
O. Leroy
T. Lesiak
B. Leverington
H. Li
L. Li
P. Li
X. Li
Y. Li
Z. Li
X. Liang
T. Lin
R. Lindner
V. Lisovskyi
R. Litvinov
G. Liu
H. Liu
S. Liu
X. Liu
A. Loi
J. Lomba Castro
I. Longstaff
J. H. Lopes
G. Loustau
G. H. Lovell
Y. Lu
D. Lucchesi
S. Luchuk
M. Lucio Martinez
V. Lukashenko
Y. Luo
A. Lupato
E. Luppi
O. Lupton
A. Lusiani
X. Lyu
L. Ma
S. Maccolini
F. Machefert
F. Maciuc
V. Macko
P. Mackowiak
S. Maddrell-Mander
L. R. Madhan Mohan
O. Maev
A. Maevskiy
D. Maisuzenko
M. W. Majewski
S. Malde
B. Malecki
A. Malinin
T. Maltsev
H. Malygina
G. Manca
G. Mancinelli
R. Manera Escalero
D. Manuzzi
D. Marangotto
J. Maratas
J. F. Marchand
U. Marconi
S. Mariani
C. Marin Benito
M. Marinangeli
P. Marino
J. Marks
P. J. Marshall
G. Martellotti
L. Martinazzoli
M. Martinelli
D. Martinez Santos
F. Martinez Vidal
A. Massafferri
M. Materok
R. Matev
A. Mathad
Z. Mathe
V. Matiunin
C. Matteuzzi
K. R. Mattioli
A. Mauri
E. Maurice
J. Mauricio
M. Mazurek
M. McCann
L. Mcconnell
T. H. Mcgrath
A. McNab
R. McNulty
J. V. Mead
B. Meadows
C. Meaux
G. Meier
N. Meinert
D. Melnychuk
S. Meloni
M. Merk
A. Merli
L. Meyer Garcia
M. Mikhasenko
D. A. Milanes
E. Millard
M.-N. Minard
O. Mineev
L. Minzoni
S. E. Mitchell
B. Mitreska
D. S. Mitzel
A. Mödden
A. Mogini
R. A. Mohammed
R. D. Moise
T. Mombächer
I. A. Monroy
S. Monteil
M. Morandin
G. Morello
M. J. Morello
J. Moron
A. B. Morris
A. G. Morris
R. Mountain
H. Mu
F. Muheim
M. Mukherjee
M. Mulder
D. Müller
K. Müller
C. H. Murphy
D. Murray
P. Muzzetto
P. Naik
T. Nakada
R. Nandakumar
T. Nanut
I. Nasteva
M. Needham
I. Neri
N. Neri
S. Neubert
N. Neufeld
R. Newcombe
T. D. Nguyen
C. Nguyen-Mau
E. M. Niel
S. Nieswand
N. Nikitin
N. S. Nolte
C. Nunez
A. Oblakowska-Mucha
V. Obraztsov
S. Ogilvy
D. P. O’Hanlon
R. Oldeman
C. J. G. Onderwater
J. D. Osborn
A. Ossowska
J. M. Otalora Goicochea
T. Ovsiannikova
P. Owen
A. Oyanguren
B. Pagare
P. R. Pais
T. Pajero
A. Palano
M. Palutan
Y. Pan
G. Panshin
A. Papanestis
M. Pappagallo
L. L. Pappalardo
C. Pappenheimer
W. Parker
C. Parkes
C. J. Parkinson
B. Passalacqua
G. Passaleva
A. Pastore
M. Patel
C. Patrignani
C. J. Pawley
A. Pearce
A. Pellegrino
M. Pepe Altarelli
S. Perazzini
D. Pereima
P. Perret
K. Petridis
A. Petrolini
A. Petrov
S. Petrucci
M. Petruzzo
A. Philippov
L. Pica
M. Piccini
B. Pietrzyk
G. Pietrzyk
M. Pili
D. Pinci
J. Pinzino
F. Pisani
A. Piucci
P. K Resmi
V. Placinta
S. Playfer
J. Plews
M. Plo Casasus
F. Polci
M. Poli Lener
M. Poliakova
A. Poluektov
N. Polukhina
I. Polyakov
E. Polycarpo
G. J. Pomery
S. Ponce
A. Popov
D. Popov
S. Popov
S. Poslavskii
K. Prasanth
L. Promberger
C. Prouve
V. Pugatch
A. Puig Navarro
H. Pullen
G. Punzi
W. Qian
J. Qin
R. Quagliani
B. Quintana
N. V. Raab
R. I. Rabadan Trejo
B. Rachwal
J. H. Rademacker
M. Rama
M. Ramos Pernas
M. S. Rangel
F. Ratnikov
G. Raven
M. Reboud
F. Redi
F. Reiss
C. Remon Alepuz
Z. Ren
V. Renaudin
R. Ribatti
S. Ricciardi
D. S. Richards
S. Richards
K. Rinnert
P. Robbe
A. Robert
G. Robertson
A. B. Rodrigues
E. Rodrigues
J. A. Rodriguez Lopez
M. Roehrken
A. Rollings
P. Roloff
V. Romanovskiy
M. Romero Lamas
A. Romero Vidal
J. D. Roth
M. Rotondo
M. S. Rudolph
T. Ruf
J. Ruiz Vidal
A. Ryzhikov
J. Ryzka
J. J. Saborido Silva
N. Sagidova
N. Sahoo
B. Saitta
C. Sanchez Gras
C. Sanchez Mayordomo
R. Santacesaria
C. Santamarina Rios
M. Santimaria
E. Santovetti
D. Saranin
G. Sarpis
M. Sarpis
A. Sarti
C. Satriano
A. Satta
M. Saur
D. Savrina
H. Sazak
L. G. Scantlebury Smead
S. Schael
M. Schellenberg
M. Schiller
H. Schindler
M. Schmelling
T. Schmelzer
B. Schmidt
O. Schneider
A. Schopper
H. F. Schreiner
M. Schubiger
S. Schulte
M. H. Schune
R. Schwemmer
B. Sciascia
A. Sciubba
S. Sellam
A. Semennikov
M. Senghi Soares
A. Sergi
N. Serra
J. Serrano
L. Sestini
A. Seuthe
P. Seyfert
D. M. Shangase
M. Shapkin
I. Shchemerov
L. Shchutska
T. Shears
L. Shekhtman
Z. Shen
V. Shevchenko
E. B. Shields
E. Shmanin
J. D. Shupperd
B. G. Siddi
R. Silva Coutinho
L. Silva de Oliveira
G. Simi
S. Simone
I. Skiba
N. Skidmore
T. Skwarnicki
M. W. Slater
J. C. Smallwood
J. G. Smeaton
A. Smetkina
E. Smith
I. T. Smith
M. Smith
A. Snoch
M. Soares
L. Soares Lavra
M. D. Sokoloff
F. J. P. Soler
A. Solovev
I. Solovyev
F. L. Souza De Almeida
B. Souza De Paula
B. Spaan
E. Spadaro Norella
P. Spradlin
F. Stagni
M. Stahl
S. Stahl
P. Stefko
O. Steinkamp
S. Stemmle
O. Stenyakin
M. Stepanova
H. Stevens
S. Stone
M. E. Stramaglia
M. Straticiuc
D. Strekalina
S. Strokov
F. Suljik
J. Sun
L. Sun
Y. Sun
P. Svihra
P. N. Swallow
K. Swientek
A. Szabelski
T. Szumlak
M. Szymanski
S. Taneja
Z. Tang
T. Tekampe
F. Teubert
E. Thomas
K. A. Thomson
M. J. Tilley
V. Tisserand
S. T’Jampens
M. Tobin
S. Tolk
L. Tomassetti
D. Torres Machado
D. Y. Tou
E. Tournefier
M. Traill
M. T. Tran
E. Trifonova
C. Trippl
A. Tsaregorodtsev
G. Tuci
A. Tully
N. Tuning
A. Ukleja
D. J. Unverzagt
A. Usachov
A. Ustyuzhanin
U. Uwer
A. Vagner
V. Vagnoni
A. Valassi
G. Valenti
N. Valls Canudas
M. van Beuzekom
H. Van Hecke
E. van Herwijnen
C. B. Van Hulse
M. van Veghel
R. Vazquez Gomez
P. Vazquez Regueiro
C. Vázquez Sierra
S. Vecchi
J. J. Velthuis
M. Veltri
A. Venkateswaran
M. Veronesi
M. Vesterinen
J. V. Viana Barbosa
D. Vieira
M. Vieites Diaz
H. Viemann
X. Vilasis-Cardona
E. Vilella Figueras
P. Vincent
G. Vitali
A. Vitkovskiy
A. Vollhardt
D. Vom Bruch
A. Vorobyev
V. Vorobyev
N. Voropaev
R. Waldi
J. Walsh
C. Wang
J. Wang
M. Wang
R. Wang
Y. Wang
Z. Wang
D. R. Ward
H. M. Wark
N. K. Watson
S. G. Weber
D. Websdale
A. Weiden
C. Weisser
B. D. C. Westhenry
D. J. White
M. Whitehead
D. Wiedner
G. Wilkinson
M. Wilkinson
I. Williams
M. Williams
M. R. J. Williams
T. Williams
F. F. Wilson
W. Wislicki
M. Witek
L. Witola
G. Wormser
S. A. Wotton
H. Wu
K. Wyllie
Z. Xiang
D. Xiao
Y. Xie
H. Xing
A. Xu
J. Xu
L. Xu
M. Xu
Q. Xu
Z. Xu
D. Yang
Y. Yang
Z. Yang
Y. Yao
L. E. Yeomans
H. Yin
J. Yu
X. Yuan
O. Yushchenko
K. A. Zarebski
M. Zavertyaev
M. Zdybal
O. Zenaiev
M. Zeng
D. Zhang
L. Zhang
S. Zhang
Y. Zhang
A. Zhelezov
Y. Zheng
X. Zhou
Y. Zhou
X. Zhu
V. Zhukov
J. B. Zonneveld
S. Zucchelli
D. Zuliani
G. Zunica
Pokaż więcej
Temat :
Charm physics
Flavour physics
Flavour Changing Neutral Currents
Hadron-Hadron scattering (experiments)
Rare decay
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
Journal of High Energy Physics, Vol 2021, Iss 6, Pp 1-24 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/7384234574944a86869031f314e1cce1
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurement of the branching fraction of the B0→Ds+π- decay
Autorzy :
Aaij, R.
Beteta, C. Abellán
Ackernley, T.
Adeva, B.
Adinolfi, M.
Afsharnia, H.
Aidala, C. A.
Aiola, S.
Ajaltouni, Z.
Akar, S.
Albrecht, J.
Alessio, F.
Alexander, M.
Albero, A. Alfonso
Aliouche, Z.
Alkhazov, G.
Cartelle, P. Alvarez
Amato, S.
Amhis, Y.
An, L.
Anderlini, L.
Andreianov, A.
Andreotti, M.
Archilli, F.
Artamonov, A.
Artuso, M.
Arzymatov, K.
Aslanides, E.
Atzeni, M.
Audurier, B.
Bachmann, S.
Bachmayer, M.
Back, J. J.
Baker, S.
Rodriguez, P. Baladron
Balagura, V.
Baldini, W.
Leite, J. Baptista
Barlow, R. J.
Barsuk, S.
Barter, W.
Bartolini, M.Aff24, Aff92
Baryshnikov, F.
Basels, J. M.
Bassi, G.
Batsukh, B.
Battig, A.
Bay, A.
Becker, M.
Bedeschi, F.
Bediaga, I.
Beiter, A.
Belavin, V.
Belin, S.
Bellee, V.
Belous, K.
Belov, I.
Belyaev, I.
Bencivenni, G.
Ben-Haim, E.
Berezhnoy, A.
Bernet, R.
Berninghoff, D.
Bernstein, H. C.
Bertella, C.
Bertolin, A.
Betancourt, C.
Betti, F.Aff20, Aff88
Bezshyiko, Ia.
Bhasin, S.
Bhom, J.
Bian, L.
Bieker, M. S.
Bifani, S.
Billoir, P.
Birch, M.
Bishop, F. C. R.
Bizzeti, A.Aff22, Aff95
Bjørn, M.
Blago, M. P.
Blake, T.
Blanc, F.
Blusk, S.
Bobulska, D.
Boelhauve, J. A.
Garcia, O. Boente
Boettcher, T.
Boldyrev, A.
Bondar, A.
Bondar, N.
Borghi, S.
Borisyak, M.
Borsato, M.
Borsuk, J. T.
Bouchiba, S. A.
Bowcock, T. J. V.
Boyer, A.
Bozzi, C.
Bradley, M. J.
Braun, S.
Rodriguez, A. Brea
Brodski, M.
Brodzicka, J.
Gonzalo, A. Brossa
Brundu, D.
Buonaura, A.
Burr, C.
Bursche, A.
Butkevich, A.
Butter, J. S.
Buytaert, J.
Byczynski, W.
Cadeddu, S.
Cai, H.
Calabrese, R.Aff21, Aff90
Calefice, L.Aff13, Aff15
Diaz, L. Calero
Cali, S.
Calladine, R.
Calvi, M.Aff26, Aff94
Gomez, M. Calvo
Magalhaes, P. Camargo
Camboni, A.Aff45, Aff84
Campana, P.
Quezada, A. F. Campoverde
Capelli, S.Aff26, Aff94
Capriotti, L.Aff20, Aff88
Carbone, A.Aff20, Aff88
Carboni, G.
Cardinale, R.Aff24, Aff92
Cardini, A.
Carli, I.
Carniti, P.Aff26, Aff94
Akiba, K. Carvalho
Vidal, A. Casais
Casse, G.
Cattaneo, M.
Cavallero, G.
Celani, S.
Cerasoli, J.
Chadwick, A. J.
Chapman, M. G.
Charles, M.
Charpentier, Ph.
Chatzikonstantinidis, G.
Barajas, C. A. Chavez
Chefdeville, M.
Chen, C.
Chen, S.
Chernov, A.
Chitic, S.-G.
Chobanova, V.
Cholak, S.
Chrzaszcz, M.
Chubykin, A.
Chulikov, V.
Ciambrone, P.
Cicala, M. F.
Vidal, X. Cid
Ciezarek, G.
Clarke, P. E. L.
Clemencic, M.
Cliff, H. V.
Closier, J.
Cobbledick, J. L.
Coco, V.
Coelho, J. A. B.
Cogan, J.
Cogneras, E.
Cojocariu, L.
Collins, P.
Colombo, T.
Congedo, L.Aff19, Aff87
Contu, A.
Cooke, N.
Coombs, G.
Corti, G.
Sobral, C. M. Costa
Couturier, B.
Craik, D. C.
Crkovská, J.
Torres, M. Cruz
Currie, R.
Da Silva, C. L.
Dall’Occo, E.
Dalseno, J.
D’Ambrosio, C.
Danilina, A.
d’Argent, P.
Davis, A.
De Aguiar Francisco, O.
De Bruyn, K.
De Capua, S.
De Cian, M.
De Miranda, J. M.
De Paula, L.
De Serio, M.Aff19, Aff87
De Simone, D.
De Simone, P.
de Vries, J. A.
Dean, C. T.
Decamp, D.
Buono, L. Del
Delaney, B.
Dembinski, H.-P.
Dendek, A.
Denysenko, V.
Derkach, D.
Deschamps, O.
Desse, F.
Dettori, F.Aff27, Aff89
Dey, B.
Nezza, P. Di
Didenko, S.
Maronas, L. Dieste
Dijkstra, H.
Dobishuk, V.
Donohoe, A. M.
Dordei, F.
Reis, A. C. dos
Douglas, L.
Dovbnya, A.
Downes, A. G.
Dreimanis, K.
Dudek, M. W.
Dufour, L.
Duk, V.
Durante, P.
Durham, J. M.
Dutta, D.
Dziewiecki, M.
Dziurda, A.
Dzyuba, A.
Easo, S.
Egede, U.
Egorychev, V.
Eidelman, S.Aff43, Aff106
Eisenhardt, S.
Ek-In, S.
Eklund, L.Aff59, Aff107
Ely, S.
Ene, A.
Epple, E.
Escher, S.
Eschle, J.
Esen, S.
Evans, T.
Falabella, A.
Fan, J.
Fan, Y.
Fang, B.
Farley, N.
Farry, S.
Fazzini, D.Aff26, Aff94
Fedin, P.
Féo, M.
Declara, P. Fernandez
Prieto, A. Fernandez
Arribas, J. M. Fernandez-tenllado
Ferrari, F.Aff20, Aff88
Lopes, L. Ferreira
Rodrigues, F. Ferreira
Sole, S. Ferreres
Ferrillo, M.
Ferro-Luzzi, M.
Filippov, S.
Fini, R. A.
Fiorini, M.Aff21, Aff90
Firlej, M.
Fischer, K. M.
Fitzpatrick, C.
Fiutowski, T.
Fleuret, F.
Fontana, M.
Fontanelli, F.Aff24, Aff92
Forty, R.
Lima, V. Franco
Sevilla, M. Franco
Frank, M.
Franzoso, E.
Frau, G.
Frei, C.
Friday, D. A.
Fu, J.
Fuehring, Q.
Funk, W.
Gabriel, E.
Gaintseva, T.
Torreira, A. Gallas
Galli, D.Aff20, Aff88
Gambetta, S.Aff48, Aff58
Gan, Y.
Gandelman, M.
Gandini, P.
Gao, Y.
Garau, M.
Martin, L. M. Garcia
Moreno, P. Garcia
Pardiñas, J. García
Plana, B. Garcia
Rosales, F. A. Garcia
Garrido, L.
Gaspar, C.
Geertsema, R. E.
Gerick, D.
Gerken, L. L.
Gersabeck, E.
Gersabeck, M.
Gershon, T.
Gerstel, D.
Ghez, Ph.
Gibson, V.
Giovannetti, M.Aff23, Aff100
Gioventù, A.
Gironell, P. Gironella
Giubega, L.
Giugliano, C.Aff21, Aff48, Aff90
Gizdov, K.
Gkougkousis, E. L.
Gligorov, V. V.
Göbel, C.
Golobardes, E.
Golubkov, D.
Golutvin, A.Aff61, Aff82
Gomes, A.Aff1, Aff86
Fernandez, S. Gomez
Abrantes, F. Goncalves
Goncerz, M.
Gong, G.
Gorbounov, P.
Gorelov, I. V.
Gotti, C.Aff26, Aff94
Govorkova, E.
Grabowski, J. P.
Diaz, R. Graciani
Grammatico, T.
Cardoso, L. A. Granado
Graugés, E.
Graverini, E.
Graziani, G.
Grecu, A.
Greeven, L. M.
Griffith, P.Aff21, Aff90
Grillo, L.
Gromov, S.
Cazon, B. R. Gruberg
Gu, C.
Guarise, M.
Günther, P. A.
Gushchin, E.
Guth, A.
Guz, Y.Aff44, Aff48
Gys, T.
Hadavizadeh, T.
Haefeli, G.
Haen, C.
Haimberger, J.
Halewood-leagas, T.
Hamilton, P. M.
Han, Q.
Han, X.
Hancock, T. H.
Hansmann-Menzemer, S.
Harnew, N.
Harrison, T.
Hasse, C.
Hatch, M.
He, J.
Hecker, M.
Heijhoff, K.
Heinicke, K.
Hennequin, A. M.
Hennessy, K.
Henry, L.Aff25, Aff47
Heuel, J.
Hicheur, A.
Hill, D.
Hilton, M.
Hollitt, S. E.
Hu, J.
Hu, J.
Hu, W.
Huang, W.
Huang, X.
Hulsbergen, W.
Hunter, R. J.
Hushchyn, M.
Hutchcroft, D.
Hynds, D.
Ibis, P.
Idzik, M.
Ilin, D.
Ilten, P.
Inglessi, A.
Ishteev, A.
Ivshin, K.
Jacobsson, R.
Jakobsen, S.
Jans, E.
Jashal, B. K.
Jawahery, A.
Jevtic, V.
Jezabek, M.
Jiang, F.
John, M.
Johnson, D.
Jones, C. R.
Jones, T. P.
Jost, B.
Jurik, N.
Kandybei, S.
Kang, Y.
Karacson, M.
Kazeev, N.
Keizer, F.Aff48, Aff55
Kenzie, M.
Ketel, T.
Khanji, B.
Kharisova, A.
Kholodenko, S.
Kim, K. E.
Kirn, T.
Kirsebom, V. S.
Kitouni, O.
Klaver, S.
Klimaszewski, K.
Koliiev, S.
Kondybayeva, A.
Konoplyannikov, A.
Kopciewicz, P.
Kopecna, R.
Koppenburg, P.
Korolev, M.
Kostiuk, I.Aff32, Aff52
Kot, O.
Kotriakhova, S.Aff30, Aff38
Kravchenko, P.
Kravchuk, L.
Krawczyk, R. D.
Kreps, M.
Kress, F.
Kretzschmar, S.
Krokovny, P.Aff43, Aff106
Krupa, W.
Krzemien, W.
Kucewicz, W.Aff35, Aff104
Kucharczyk, M.
Kudryavtsev, V.Aff43, Aff106
Kuindersma, H. S.
Kunde, G. J.
Kvaratskheliya, T.
Lacarrere, D.
Lafferty, G.
Lai, A.
Lampis, A.
Lancierini, D.
Lane, J. J.
Lane, R.
Lanfranchi, G.
Langenbruch, C.
Langer, J.
Lantwin, O.Aff50, Aff82
Latham, T.
Lazzari, F.Aff29, Aff101
Gac, R. Le
Lee, S. H.
Lefèvre, R.
Leflat, A.
Legotin, S.
Leroy, O.
Lesiak, T.
Leverington, B.
Li, H.
Li, L.
Li, P.
Li, Y.
Li, Y.
Li, Z.
Liang, X.
Lin, T.
Lindner, R.
Lisovskyi, V.
Litvinov, R.
Liu, G.
Liu, H.
Liu, S.
Liu, X.
Loi, A.
Castro, J. Lomba
Longstaff, I.
Lopes, J. H.
Loustau, G.
Lovell, G. H.
Lu, Y.
Lucchesi, D.Aff28, Aff96
Luchuk, S.
Martinez, M. Lucio
Lukashenko, V.
Luo, Y.
Lupato, A.
Luppi, E.Aff21, Aff90
Lupton, O.
Lusiani, A.Aff29, Aff97
Lyu, X.
Ma, L.
Maccolini, S.Aff20, Aff88
Machefert, F.
Maciuc, F.
Macko, V.
Mackowiak, P.
Maddrell-Mander, S.
Madejczyk, O.
Mohan, L. R. Madhan
Maev, O.
Maevskiy, A.
Maisuzenko, D.
Majewski, M. W.
Malde, S.
Malecki, B.
Malinin, A.
Maltsev, T.Aff43, Aff106
Malygina, H.
Manca, G.Aff27, Aff89
Mancinelli, G.
Escalero, R. Manera
Manuzzi, D.Aff20, Aff88
Marangotto, D.Aff25, Aff93
Maratas, J.Aff9, Aff103
Marchand, J. F.
Marconi, U.
Mariani, S.Aff22, Aff48, Aff91
Benito, C. Marin
Marinangeli, M.
Marino, P.Aff49, Aff97
Marks, J.
Marshall, P. J.
Martellotti, G.
Martinazzoli, L.Aff48, Aff94
Martinelli, M.Aff26, Aff94
Santos, D. Martinez
Vidal, F. Martinez
Massafferri, A.
Materok, M.
Matev, R.
Mathad, A.
Mathe, Z.
Matiunin, V.
Matteuzzi, C.
Mattioli, K. R.
Mauri, A.
Maurice, E.
Mauricio, J.
Mazurek, M.
McCann, M.
Mcconnell, L.
Mcgrath, T. H.
McNab, A.
McNulty, R.
Mead, J. V.
Meadows, B.
Meaux, C.
Meier, G.
Meinert, N.
Melnychuk, D.
Meloni, S.Aff26, Aff94
Merk, M.Aff32, Aff79
Merli, A.
Garcia, L. Meyer
Mikhasenko, M.
Milanes, D. A.
Millard, E.
Milovanovic, M.
Minard, M.-N.
Minzoni, L.Aff21, Aff90
Mitchell, S. E.
Mitreska, B.
Mitzel, D. S.
Mödden, A.
Mohammed, R. A.
Moise, R. D.
Mombächer, T.
Monroy, I. A.
Monteil, S.
Morandin, M.
Morello, G.
Morello, M. J.Aff29, Aff97
Moron, J.
Morris, A. B.
Morris, A. G.
Mountain, R.
Mu, H.
Muheim, F.
Mukherjee, M.
Mulder, M.
Müller, D.
Müller, K.
Murphy, C. H.
Murray, D.
Muzzetto, P.Aff27, Aff48
Naik, P.
Nakada, T.
Nandakumar, R.
Nanut, T.
Nasteva, I.
Needham, M.
Neri, I.Aff21, Aff90
Neri, N.Aff25, Aff93
Neubert, S.
Neufeld, N.
Newcombe, R.
Nguyen, T. D.
Nguyen-Mau, C.Aff49, Aff108
Niel, E. M.
Nieswand, S.
Nikitin, N.
Nolte, N. S.
Nunez, C.
Oblakowska-Mucha, A.
Obraztsov, V.
O’Hanlon, D. P.
Oldeman, R.Aff27, Aff89
Olivares, M. E.
Onderwater, C. J. G.
Ossowska, A.
Goicochea, J. M. Otalora
Ovsiannikova, T.
Owen, P.
Oyanguren, A.
Pagare, B.
Pais, P. R.
Pajero, T.Aff29, Aff48, Aff97
Palano, A.
Palutan, M.
Pan, Y.
Panshin, G.
Papanestis, A.
Pappagallo, M.Aff19, Aff87
Pappalardo, L. L.Aff21, Aff90
Pappenheimer, C.
Parker, W.
Parkes, C.
Parkinson, C. J.
Passalacqua, B.
Passaleva, G.
Pastore, A.
Patel, M.
Patrignani, C.Aff20, Aff88
Pawley, C. J.
Pearce, A.
Pellegrino, A.
Altarelli, M. Pepe
Perazzini, S.
Pereima, D.
Perret, P.
Petridis, K.
Petrolini, A.Aff24, Aff92
Petrov, A.
Petrucci, S.
Petruzzo, M.
Philippov, A.
Pica, L.
Piccini, M.
Pietrzyk, B.
Pietrzyk, G.
Pili, M.
Pinci, D.
Pisani, F.
Piucci, A.
P.K, Resmi
Placinta, V.
Plews, J.
Casasus, M. Plo
Polci, F.
Lener, M. Poli
Poliakova, M.
Poluektov, A.
Polukhina, N.Aff82, Aff105
Polyakov, I.
Polycarpo, E.
Pomery, G. J.
Ponce, S.
Popov, D.Aff6, Aff48
Popov, S.
Poslavskii, S.
Prasanth, K.
Promberger, L.
Prouve, C.
Pugatch, V.
Pullen, H.
Punzi, G.Aff29, Aff98
Qian, W.
Qin, J.
Quagliani, R.
Quintana, B.
Raab, N. V.
Trejo, R. I. Rabadan
Rachwal, B.
Rademacker, J. H.
Rama, M.
Pernas, M. Ramos
Rangel, M. S.
Ratnikov, F.Aff42, Aff81
Raven, G.
Reboud, M.
Redi, F.
Reiss, F.
Alepuz, C. Remon
Ren, Z.
Renaudin, V.
Ribatti, R.
Ricciardi, S.
Richards, D. S.
Rinnert, K.
Robbe, P.
Robert, A.
Robertson, G.
Rodrigues, A. B.
Rodrigues, E.
Lopez, J. A. Rodriguez
Rollings, A.
Roloff, P.
Romanovskiy, V.
Lamas, M. Romero
Vidal, A. Romero
Roth, J. D.
Rotondo, M.
Rudolph, M. S.
Ruf, T.
Vidal, J. Ruiz
Ryzhikov, A.
Ryzka, J.
Silva, J. J. Saborido
Sagidova, N.
Sahoo, N.
Saitta, B.Aff27, Aff89
Gonzalo, D. Sanchez
Gras, C. Sanchez
Santacesaria, R.
Rios, C. Santamarina
Santimaria, M.
Santovetti, E.Aff31, Aff100
Saranin, D.
Sarpis, G.
Sarpis, M.
Sarti, A.
Satriano, C.Aff30, Aff99
Satta, A.
Saur, M.
Savrina, D.Aff40, Aff41
Sazak, H.
Smead, L. G. Scantlebury
Schael, S.
Schellenberg, M.
Schiller, M.
Schindler, H.
Schmelling, M.
Schmidt, B.
Schneider, O.
Schopper, A.
Schubiger, M.
Schulte, S.
Schune, M. H.
Schwemmer, R.
Sciascia, B.
Sciubba, A.
Sellam, S.
Semennikov, A.
Soares, M. Senghi
Sergi, A.Aff48, Aff53
Serra, N.
Sestini, L.
Seuthe, A.
Seyfert, P.
Shangase, D. M.
Shapkin, M.
Shchemerov, I.
Shchutska, L.
Shears, T.
Shekhtman, L.Aff43, Aff106
Shen, Z.
Shevchenko, V.
Shields, E. B.Aff26, Aff94
Shmanin, E.
Shupperd, J. D.
Siddi, B. G.
Coutinho, R. Silva
Simi, G.
Simone, S.Aff19, Aff87
Skiba, I.Aff21, Aff90
Skidmore, N.
Skwarnicki, T.
Slater, M. W.
Smallwood, J. C.
Smeaton, J. G.
Smetkina, A.
Smith, E.
Smith, M.
Snoch, A.
Soares, M.
Lavra, L. Soares
Sokoloff, M. D.
Soler, F. J. P.
Solovev, A.
Solovyev, I.
De Almeida, F. L. Souza
De Paula, B. Souza
Spaan, B.
Norella, E. SpadaroAff25, Aff93
Spradlin, P.
Stagni, F.
Stahl, M.
Stahl, S.
Stefko, P.
Steinkamp, O.Aff50, Aff82
Stemmle, S.
Stenyakin, O.
Stevens, H.
Stone, S.
Stramaglia, M. E.
Straticiuc, M.
Strekalina, D.
Strokov, S.
Suljik, F.
Sun, J.
Sun, L.
Sun, Y.
Svihra, P.
Swallow, P. N.
Swientek, K.
Szabelski, A.
Szumlak, T.
Szymanski, M.
Taneja, S.
Teubert, F.
Thomas, E.
Thomson, K. A.
Tilley, M. J.
Tisserand, V.
T’Jampens, S.
Tobin, M.
Tolk, S.
Tomassetti, L.Aff21, Aff90
Machado, D. Torres
Tou, D. Y.
Traill, M.
Tran, M. T.
Trifonova, E.
Trippl, C.
Tuci, G.Aff29, Aff98
Tully, A.
Tuning, N.
Ukleja, A.
Unverzagt, D. J.
Usachov, A.
Ustyuzhanin, A.Aff42, Aff81
Uwer, U.
Vagner, A.
Vagnoni, V.
Valassi, A.
Valenti, G.
Canudas, N. Valls
Beuzekom, M. van
Herwijnen, E. van
Hulse, C. B. Van
Veghel, M. van
Gomez, R. Vazquez
Regueiro, P. Vazquez
Sierra, C. Vázquez
Vecchi, S.
Velthuis, J. J.
Veltri, M.Aff22, Aff102
Venkateswaran, A.
Veronesi, M.
Vesterinen, M.
Vieira, D.
Diaz, M. Vieites
Viemann, H.
Vilasis-Cardona, X.
Figueras, E. Vilella
Vincent, P.
Vitali, G.
Vollhardt, A.
Bruch, D. Vom
Vorobyev, A.
Vorobyev, V.Aff43, Aff106
Voropaev, N.
Waldi, R.
Walsh, J.
Wang, C.
Wang, J.
Wang, J.
Wang, J.
Wang, J.
Wang, M.
Wang, R.
Wang, Y.
Wang, Z.
Wark, H. M.
Watson, N. K.
Weber, S. G.
Websdale, D.
Weisser, C.
Westhenry, B. D. C.
White, D. J.
Whitehead, M.
Wiedner, D.
Wilkinson, G.
Wilkinson, M.
Williams, I.
Williams, M.Aff64, Aff69
Williams, M. R. J.
Wilson, F. F.
Wislicki, W.
Witek, M.
Witola, L.
Wormser, G.
Wotton, S. A.
Wu, H.
Wyllie, K.
Xiang, Z.
Xiao, D.
Xie, Y.
Xu, A.
Xu, J.
Xu, L.
Xu, M.
Xu, Q.
Xu, Z.
Xu, Z.
Yang, D.
Yang, Y.
Yang, Z.
Yang, Z.
Yao, Y.
Yeomans, L. E.
Yin, H.
Yu, J.
Yuan, X.
Yushchenko, O.
Zarebski, K. A.
Zavertyaev, M.Aff16, Aff105
Zdybal, M.
Zenaiev, O.
Zeng, M.
Zhang, D.
Zhang, L.
Zhang, S.
Zhang, Y.
Zhang, Y.
Zhelezov, A.
Zheng, Y.
Zhou, X.
Zhou, Y.
Zhu, X.
Zhukov, V.Aff14, Aff40
Zonneveld, J. B.
Zucchelli, S.Aff20, Aff88
Zuliani, D.
Zunica, G.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 81(4)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Observation of the decay Λ b 0 $$ {\Lambda}_{\mathrm{b}}^0 $$ → χc1pπ −
Autorzy :
The LHCb collaboration
R. Aaij
C. Abellán Beteta
T. Ackernley
B. Adeva
M. Adinolfi
H. Afsharnia
C. A. Aidala
S. Aiola
Z. Ajaltouni
S. Akar
J. Albrecht
F. Alessio
M. Alexander
A. Alfonso Albero
Z. Aliouche
G. Alkhazov
P. Alvarez Cartelle
S. Amato
Y. Amhis
L. An
L. Anderlini
A. Andreianov
M. Andreotti
F. Archilli
A. Artamonov
M. Artuso
K. Arzymatov
E. Aslanides
M. Atzeni
B. Audurier
S. Bachmann
M. Bachmayer
J. J. Back
P. Baladron Rodriguez
V. Balagura
W. Baldini
J. Baptista Leite
R. J. Barlow
S. Barsuk
W. Barter
M. Bartolini
F. Baryshnikov
J. M. Basels
G. Bassi
B. Batsukh
A. Battig
A. Bay
M. Becker
F. Bedeschi
I. Bediaga
A. Beiter
V. Belavin
S. Belin
V. Bellee
K. Belous
I. Belov
I. Belyaev
G. Bencivenni
E. Ben-Haim
A. Berezhnoy
R. Bernet
D. Berninghoff
H. C. Bernstein
C. Bertella
A. Bertolin
C. Betancourt
F. Betti
Ia. Bezshyiko
S. Bhasin
J. Bhom
L. Bian
M. S. Bieker
S. Bifani
P. Billoir
M. Birch
F. C. R. Bishop
A. Bitadze
A. Bizzeti
M. Bjørn
M. P. Blago
T. Blake
F. Blanc
S. Blusk
D. Bobulska
J. A. Boelhauve
O. Boente Garcia
T. Boettcher
A. Boldyrev
A. Bondar
N. Bondar
S. Borghi
M. Borisyak
M. Borsato
J. T. Borsuk
S. A. Bouchiba
T. J. V. Bowcock
A. Boyer
C. Bozzi
M. J. Bradley
S. Braun
A. Brea Rodriguez
M. Brodski
J. Brodzicka
A. Brossa Gonzalo
D. Brundu
A. Buonaura
C. Burr
A. Bursche
A. Butkevich
J. S. Butter
J. Buytaert
W. Byczynski
S. Cadeddu
H. Cai
R. Calabrese
L. Calefice
L. Calero Diaz
S. Cali
R. Calladine
M. Calvi
M. Calvo Gomez
P. Camargo Magalhaes
A. Camboni
P. Campana
A. F. Campoverde Quezada
S. Capelli
L. Capriotti
A. Carbone
G. Carboni
R. Cardinale
A. Cardini
I. Carli
P. Carniti
L. Carus
K. Carvalho Akiba
A. Casais Vidal
G. Casse
M. Cattaneo
G. Cavallero
S. Celani
J. Cerasoli
A. J. Chadwick
M. G. Chapman
M. Charles
Ph. Charpentier
G. Chatzikonstantinidis
C. A. Chavez Barajas
M. Chefdeville
C. Chen
S. Chen
A. Chernov
V. Chobanova
S. Cholak
M. Chrzaszcz
A. Chubykin
V. Chulikov
P. Ciambrone
M. F. Cicala
X. Cid Vidal
G. Ciezarek
P. E. L. Clarke
M. Clemencic
H. V. Cliff
J. Closier
J. L. Cobbledick
V. Coco
J. A. B. Coelho
J. Cogan
E. Cogneras
L. Cojocariu
P. Collins
T. Colombo
L. Congedo
A. Contu
N. Cooke
G. Coombs
G. Corti
C. M. Costa Sobral
B. Couturier
D. C. Craik
J. Crkovská
M. Cruz Torres
R. Currie
C. L. Da Silva
E. Dall’Occo
J. Dalseno
C. D’Ambrosio
A. Danilina
P. d’Argent
A. Davis
O. De Aguiar Francisco
K. De Bruyn
S. De Capua
M. De Cian
J. M. De Miranda
L. De Paula
M. De Serio
D. De Simone
P. De Simone
J. A. de Vries
C. T. Dean
D. Decamp
L. Del Buono
B. Delaney
H.-P. Dembinski
A. Dendek
V. Denysenko
D. Derkach
O. Deschamps
F. Desse
F. Dettori
B. Dey
P. Di Nezza
S. Didenko
L. Dieste Maronas
H. Dijkstra
V. Dobishuk
A. M. Donohoe
F. Dordei
A. C. dos Reis
L. Douglas
A. Dovbnya
A. G. Downes
K. Dreimanis
M. W. Dudek
L. Dufour
V. Duk
P. Durante
J. M. Durham
D. Dutta
A. Dziurda
A. Dzyuba
S. Easo
U. Egede
V. Egorychev
S. Eidelman
S. Eisenhardt
S. Ek-In
L. Eklund
S. Ely
A. Ene
E. Epple
S. Escher
J. Eschle
S. Esen
T. Evans
A. Falabella
J. Fan
Y. Fan
B. Fang
S. Farry
D. Fazzini
M. Féo
A. Fernandez Prieto
J. M. Fernandez-tenllado Arribas
F. Ferrari
L. Ferreira Lopes
F. Ferreira Rodrigues
S. Ferreres Sole
M. Ferrillo
M. Ferro-Luzzi
S. Filippov
R. A. Fini
M. Fiorini
M. Firlej
K. M. Fischer
C. Fitzpatrick
T. Fiutowski
F. Fleuret
M. Fontana
F. Fontanelli
R. Forty
V. Franco Lima
M. Franco Sevilla
M. Frank
E. Franzoso
G. Frau
C. Frei
D. A. Friday
J. Fu
Q. Fuehring
W. Funk
E. Gabriel
T. Gaintseva
A. Gallas Torreira
D. Galli
S. Gambetta
Y. Gan
M. Gandelman
P. Gandini
Y. Gao
M. Garau
L. M. Garcia Martin
P. Garcia Moreno
J. García Pardiñas
B. Garcia Plana
F. A. Garcia Rosales
L. Garrido
C. Gaspar
R. E. Geertsema
D. Gerick
L. L. Gerken
E. Gersabeck
M. Gersabeck
T. Gershon
D. Gerstel
Ph. Ghez
V. Gibson
M. Giovannetti
A. Gioventù
P. Gironella Gironell
L. Giubega
C. Giugliano
K. Gizdov
E. L. Gkougkousis
V. V. Gligorov
C. Göbel
E. Golobardes
D. Golubkov
A. Golutvin
A. Gomes
S. Gomez Fernandez
F. Goncalves Abrantes
M. Goncerz
G. Gong
P. Gorbounov
I. V. Gorelov
C. Gotti
E. Govorkova
J. P. Grabowski
T. Grammatico
L. A. Granado Cardoso
E. Graugés
E. Graverini
G. Graziani
A. Grecu
L. M. Greeven
P. Griffith
L. Grillo
S. Gromov
B. R. Gruberg Cazon
C. Gu
M. Guarise
P. A. Günther
E. Gushchin
A. Guth
Y. Guz
T. Gys
T. Hadavizadeh
G. Haefeli
C. Haen
J. Haimberger
T. Halewood-leagas
P. M. Hamilton
Q. Han
X. Han
T. H. Hancock
S. Hansmann-Menzemer
N. Harnew
T. Harrison
C. Hasse
M. Hatch
J. He
M. Hecker
K. Heijhoff
K. Heinicke
A. M. Hennequin
K. Hennessy
L. Henry
J. Heuel
A. Hicheur
D. Hill
M. Hilton
S. E. Hollitt
J. Hu
W. Hu
W. Huang
X. Huang
W. Hulsbergen
R. J. Hunter
M. Hushchyn
D. Hutchcroft
D. Hynds
P. Ibis
M. Idzik
D. Ilin
P. Ilten
A. Inglessi
A. Ishteev
K. Ivshin
R. Jacobsson
S. Jakobsen
E. Jans
B. K. Jashal
A. Jawahery
V. Jevtic
M. Jezabek
F. Jiang
M. John
D. Johnson
C. R. Jones
T. P. Jones
B. Jost
N. Jurik
S. Kandybei
Y. Kang
M. Karacson
M. Karpov
F. Keizer
M. Kenzie
T. Ketel
B. Khanji
A. Kharisova
S. Kholodenko
T. Kirn
V. S. Kirsebom
O. Kitouni
S. Klaver
K. Klimaszewski
S. Koliiev
A. Kondybayeva
A. Konoplyannikov
P. Kopciewicz
R. Kopecna
P. Koppenburg
M. Korolev
I. Kostiuk
O. Kot
S. Kotriakhova
P. Kravchenko
L. Kravchuk
R. D. Krawczyk
M. Kreps
F. Kress
S. Kretzschmar
P. Krokovny
W. Krupa
W. Krzemien
W. Kucewicz
M. Kucharczyk
V. Kudryavtsev
H. S. Kuindersma
G. J. Kunde
T. Kvaratskheliya
D. Lacarrere
G. Lafferty
A. Lai
A. Lampis
D. Lancierini
J. J. Lane
R. Lane
G. Lanfranchi
C. Langenbruch
J. Langer
O. Lantwin
T. Latham
F. Lazzari
R. Le Gac
S. H. Lee
R. Lefèvre
A. Leflat
S. Legotin
O. Leroy
T. Lesiak
B. Leverington
H. Li
L. Li
P. Li
S. Li
Y. Li
Z. Li
X. Liang
T. Lin
R. Lindner
V. Lisovskyi
R. Litvinov
G. Liu
H. Liu
S. Liu
X. Liu
A. Loi
J. Lomba Castro
I. Longstaff
J. H. Lopes
G. H. Lovell
Y. Lu
D. Lucchesi
S. Luchuk
M. Lucio Martinez
V. Lukashenko
Y. Luo
A. Lupato
E. Luppi
O. Lupton
A. Lusiani
X. Lyu
L. Ma
R. Ma
S. Maccolini
F. Machefert
F. Maciuc
V. Macko
P. Mackowiak
S. Maddrell-Mander
O. Madejczyk
L. R. Madhan Mohan
O. Maev
A. Maevskiy
D. Maisuzenko
M. W. Majewski
J. J. Malczewski
S. Malde
B. Malecki
A. Malinin
T. Maltsev
H. Malygina
G. Manca
G. Mancinelli
D. Manuzzi
D. Marangotto
J. Maratas
J. F. Marchand
U. Marconi
S. Mariani
C. Marin Benito
M. Marinangeli
P. Marino
J. Marks
A. M. Marshall
P. J. Marshall
G. Martellotti
L. Martinazzoli
M. Martinelli
D. Martinez Santos
F. Martinez Vidal
A. Massafferri
M. Materok
R. Matev
A. Mathad
Z. Mathe
V. Matiunin
C. Matteuzzi
K. R. Mattioli
A. Mauri
E. Maurice
J. Mauricio
M. Mazurek
M. McCann
L. Mcconnell
T. H. Mcgrath
A. McNab
R. McNulty
J. V. Mead
B. Meadows
C. Meaux
G. Meier
N. Meinert
D. Melnychuk
S. Meloni
M. Merk
A. Merli
L. Meyer Garcia
M. Mikhasenko
D. A. Milanes
E. Millard
M. Milovanovic
M.-N. Minard
A. Minotti
L. Minzoni
S. E. Mitchell
B. Mitreska
D. S. Mitzel
A. Mödden
R. A. Mohammed
R. D. Moise
T. Mombächer
I. A. Monroy
S. Monteil
M. Morandin
G. Morello
M. J. Morello
J. Moron
A. B. Morris
A. G. Morris
R. Mountain
H. Mu
F. Muheim
M. Mukherjee
M. Mulder
D. Müller
K. Müller
C. H. Murphy
D. Murray
P. Muzzetto
P. Naik
T. Nakada
R. Nandakumar
T. Nanut
I. Nasteva
M. Needham
I. Neri
N. Neri
S. Neubert
N. Neufeld
R. Newcombe
T. D. Nguyen
C. Nguyen-Mau
E. M. Niel
S. Nieswand
N. Nikitin
N. S. Nolte
C. Nunez
A. Oblakowska-Mucha
V. Obraztsov
D. P. O’Hanlon
R. Oldeman
M. E. Olivares
C. J. G. Onderwater
A. Ossowska
J. M. Otalora Goicochea
T. Ovsiannikova
P. Owen
A. Oyanguren
B. Pagare
P. R. Pais
T. Pajero
A. Palano
M. Palutan
Y. Pan
G. Panshin
A. Papanestis
M. Pappagallo
L. L. Pappalardo
C. Pappenheimer
W. Parker
C. Parkes
C. J. Parkinson
B. Passalacqua
G. Passaleva
A. Pastore
M. Patel
C. Patrignani
C. J. Pawley
A. Pearce
A. Pellegrino
M. Pepe Altarelli
S. Perazzini
D. Pereima
P. Perret
M. Petric
K. Petridis
A. Petrolini
A. Petrov
S. Petrucci
M. Petruzzo
T. T. H. Pham
A. Philippov
L. Pica
M. Piccini
B. Pietrzyk
G. Pietrzyk
M. Pili
D. Pinci
F. Pisani
P. K Resmi
V. Placinta
J. Plews
M. Plo Casasus
F. Polci
M. Poli Lener
M. Poliakova
A. Poluektov
N. Polukhina
I. Polyakov
E. Polycarpo
G. J. Pomery
S. Ponce
D. Popov
S. Popov
S. Poslavskii
K. Prasanth
L. Promberger
C. Prouve
V. Pugatch
H. Pullen
G. Punzi
W. Qian
J. Qin
R. Quagliani
B. Quintana
N. V. Raab
R. I. Rabadan Trejo
B. Rachwal
J. H. Rademacker
M. Rama
M. Ramos Pernas
M. S. Rangel
F. Ratnikov
G. Raven
M. Reboud
F. Redi
F. Reiss
C. Remon Alepuz
Z. Ren
V. Renaudin
R. Ribatti
S. Ricciardi
K. Rinnert
P. Robbe
A. Robert
G. Robertson
A. B. Rodrigues
E. Rodrigues
J. A. Rodriguez Lopez
A. Rollings
P. Roloff
V. Romanovskiy
M. Romero Lamas
A. Romero Vidal
J. D. Roth
M. Rotondo
M. S. Rudolph
T. Ruf
J. Ruiz Vidal
A. Ryzhikov
J. Ryzka
J. J. Saborido Silva
N. Sagidova
N. Sahoo
B. Saitta
D. Sanchez Gonzalo
C. Sanchez Gras
R. Santacesaria
C. Santamarina Rios
M. Santimaria
E. Santovetti
D. Saranin
G. Sarpis
M. Sarpis
A. Sarti
C. Satriano
A. Satta
M. Saur
D. Savrina
H. Sazak
L. G. Scantlebury Smead
S. Schael
M. Schellenberg
M. Schiller
H. Schindler
M. Schmelling
B. Schmidt
O. Schneider
A. Schopper
M. Schubiger
S. Schulte
M. H. Schune
R. Schwemmer
B. Sciascia
S. Sellam
A. Semennikov
M. Senghi Soares
A. Sergi
N. Serra
L. Sestini
A. Seuthe
P. Seyfert
Y. Shang
D. M. Shangase
M. Shapkin
I. Shchemerov
L. Shchutska
T. Shears
L. Shekhtman
Z. Shen
V. Shevchenko
E. B. Shields
E. Shmanin
J. D. Shupperd
B. G. Siddi
R. Silva Coutinho
G. Simi
S. Simone
N. Skidmore
T. Skwarnicki
M. W. Slater
I. Slazyk
J. C. Smallwood
J. G. Smeaton
A. Smetkina
E. Smith
M. Smith
A. Snoch
M. Soares
L. Soares Lavra
M. D. Sokoloff
F. J. P. Soler
A. Solovev
I. Solovyev
F. L. Souza De Almeida
B. Souza De Paula
B. Spaan
E. Spadaro Norella
P. Spradlin
F. Stagni
M. Stahl
S. Stahl
P. Stefko
O. Steinkamp
O. Stenyakin
H. Stevens
S. Stone
M. E. Stramaglia
M. Straticiuc
D. Strekalina
F. Suljik
J. Sun
L. Sun
Y. Sun
P. Svihra
P. N. Swallow
K. Swientek
A. Szabelski
T. Szumlak
M. Szymanski
S. Taneja
F. Teubert
E. Thomas
K. A. Thomson
V. Tisserand
S. T’Jampens
M. Tobin
L. Tomassetti
D. Torres Machado
D. Y. Tou
M. T. Tran
E. Trifonova
C. Trippl
G. Tuci
A. Tully
N. Tuning
A. Ukleja
D. J. Unverzagt
E. Ursov
A. Usachov
A. Ustyuzhanin
U. Uwer
A. Vagner
V. Vagnoni
A. Valassi
G. Valenti
N. Valls Canudas
M. van Beuzekom
M. Van Dijk
E. van Herwijnen
C. B. Van Hulse
M. van Veghel
R. Vazquez Gomez
P. Vazquez Regueiro
C. Vázquez Sierra
S. Vecchi
J. J. Velthuis
M. Veltri
A. Venkateswaran
M. Veronesi
M. Vesterinen
D. Vieira
M. Vieites Diaz
H. Viemann
X. Vilasis-Cardona
E. Vilella Figueras
P. Vincent
G. Vitali
D. Vom Bruch
A. Vorobyev
V. Vorobyev
N. Voropaev
R. Waldi
J. Walsh
C. Wang
J. Wang
M. Wang
R. Wang
Y. Wang
Z. Wang
H. M. Wark
N. K. Watson
S. G. Weber
D. Websdale
C. Weisser
B. D. C. Westhenry
D. J. White
M. Whitehead
D. Wiedner
G. Wilkinson
M. Wilkinson
I. Williams
M. Williams
M. R. J. Williams
F. F. Wilson
W. Wislicki
M. Witek
L. Witola
G. Wormser
S. A. Wotton
H. Wu
K. Wyllie
Z. Xiang
D. Xiao
Y. Xie
A. Xu
J. Xu
L. Xu
M. Xu
Q. Xu
Z. Xu
D. Yang
S. Yang
Y. Yang
Z. Yang
Y. Yao
L. E. Yeomans
H. Yin
J. Yu
X. Yuan
O. Yushchenko
E. Zaffaroni
M. Zavertyaev
M. Zdybal
O. Zenaiev
M. Zeng
D. Zhang
L. Zhang
S. Zhang
Y. Zhang
A. Zhelezov
Y. Zheng
X. Zhou
Y. Zhou
X. Zhu
V. Zhukov
J. B. Zonneveld
Q. Zou
S. Zucchelli
D. Zuliani
G. Zunica
Pokaż więcej
Temat :
B physics
Branching fraction
Hadron-Hadron scattering (experiments)
QCD
Quarkonium
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
Journal of High Energy Physics, Vol 2021, Iss 5, Pp 1-21 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/d72b44e6ee514c05a47a3cf41c4e8733
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Erratum to: Study of B s 0 $$ {\mathrm{B}}_{\mathrm{s}}^0 $$ → J/ψπ+π − K+K − decays
Autorzy :
The LHCb collaboration
R. Aaij
C. Abellán Beteta
T. Ackernley
B. Adeva
M. Adinolfi
H. Afsharnia
C. A. Aidala
S. Aiola
Z. Ajaltouni
S. Akar
J. Albrecht
F. Alessio
M. Alexander
A. Alfonso Albero
Z. Aliouche
G. Alkhazov
P. Alvarez Cartelle
S. Amato
Y. Amhis
L. An
L. Anderlini
A. Andreianov
M. Andreotti
F. Archilli
A. Artamonov
M. Artuso
K. Arzymatov
E. Aslanides
M. Atzeni
B. Audurier
S. Bachmann
M. Bachmayer
J. J. Back
S. Baker
P. Baladron Rodriguez
V. Balagura
W. Baldini
J. Baptista Leite
R. J. Barlow
S. Barsuk
W. Barter
M. Bartolini
F. Baryshnikov
J. M. Basels
G. Bassi
B. Batsukh
A. Battig
A. Bay
M. Becker
F. Bedeschi
I. Bediaga
A. Beiter
V. Belavin
S. Belin
V. Bellee
K. Belous
I. Belov
I. Belyaev
G. Bencivenni
E. Ben-Haim
A. Berezhnoy
R. Bernet
D. Berninghoff
H. C. Bernstein
C. Bertella
E. Bertholet
A. Bertolin
C. Betancourt
F. Betti
M. O. Bettler
Ia. Bezshyiko
S. Bhasin
J. Bhom
L. Bian
M. S. Bieker
S. Bifani
P. Billoir
M. Birch
F. C. R. Bishop
A. Bizzeti
M. Bjørn
M. P. Blago
T. Blake
F. Blanc
S. Blusk
D. Bobulska
J. A. Boelhauve
O. Boente Garcia
T. Boettcher
A. Boldyrev
A. Bondar
N. Bondar
S. Borghi
M. Borisyak
M. Borsato
J. T. Borsuk
S. A. Bouchiba
T. J. V. Bowcock
A. Boyer
C. Bozzi
M. J. Bradley
S. Braun
A. Brea Rodriguez
M. Brodski
J. Brodzicka
A. Brossa Gonzalo
D. Brundu
A. Buonaura
C. Burr
A. Bursche
A. Butkevich
J. S. Butter
J. Buytaert
W. Byczynski
S. Cadeddu
H. Cai
R. Calabrese
L. Calefice
L. Calero Diaz
S. Cali
R. Calladine
M. Calvi
M. Calvo Gomez
P. Camargo Magalhaes
A. Camboni
P. Campana
D. H. Campora Perez
A. F. Campoverde Quezada
S. Capelli
L. Capriotti
A. Carbone
G. Carboni
R. Cardinale
A. Cardini
I. Carli
P. Carniti
L. Carus
K. Carvalho Akiba
A. Casais Vidal
G. Casse
M. Cattaneo
G. Cavallero
S. Celani
J. Cerasoli
A. J. Chadwick
M. G. Chapman
M. Charles
Ph. Charpentier
G. Chatzikonstantinidis
C. A. Chavez Barajas
M. Chefdeville
C. Chen
S. Chen
A. Chernov
S.-G. Chitic
V. Chobanova
S. Cholak
M. Chrzaszcz
A. Chubykin
V. Chulikov
P. Ciambrone
M. F. Cicala
X. Cid Vidal
G. Ciezarek
P. E. L. Clarke
M. Clemencic
H. V. Cliff
J. Closier
J. L. Cobbledick
V. Coco
J. A. B. Coelho
J. Cogan
E. Cogneras
L. Cojocariu
P. Collins
T. Colombo
L. Congedo
A. Contu
N. Cooke
G. Coombs
G. Corti
C. M. Costa Sobral
B. Couturier
D. C. Craik
J. Crkovská
M. Cruz Torres
R. Currie
C. L. Da Silva
E. Dall’Occo
J. Dalseno
C. D’Ambrosio
A. Danilina
P. d’Argent
A. Davis
O. De Aguiar Francisco
K. De Bruyn
S. De Capua
M. De Cian
J. M. De Miranda
L. De Paula
M. De Serio
D. De Simone
P. De Simone
J. A. de Vries
C. T. Dean
W. Dean
D. Decamp
L. Del Buono
B. Delaney
H.-P. Dembinski
A. Dendek
V. Denysenko
D. Derkach
O. Deschamps
F. Desse
F. Dettori
B. Dey
P. Di Nezza
S. Didenko
L. Dieste Maronas
H. Dijkstra
V. Dobishuk
A. M. Donohoe
F. Dordei
A. C. dos Reis
L. Douglas
A. Dovbnya
A. G. Downes
K. Dreimanis
M. W. Dudek
L. Dufour
V. Duk
P. Durante
J. M. Durham
D. Dutta
M. Dziewiecki
A. Dziurda
A. Dzyuba
S. Easo
U. Egede
V. Egorychev
S. Eidelman
S. Eisenhardt
S. Ek-In
L. Eklund
S. Ely
A. Ene
E. Epple
S. Escher
J. Eschle
S. Esen
T. Evans
A. Falabella
J. Fan
Y. Fan
B. Fang
N. Farley
S. Farry
D. Fazzini
P. Fedin
M. Féo
P. Fernandez Declara
A. Fernandez Prieto
J. M. Fernandez-tenllado Arribas
F. Ferrari
L. Ferreira Lopes
F. Ferreira Rodrigues
S. Ferreres Sole
M. Ferrillo
M. Ferro-Luzzi
S. Filippov
R. A. Fini
M. Fiorini
M. Firlej
K. M. Fischer
C. Fitzpatrick
T. Fiutowski
F. Fleuret
M. Fontana
F. Fontanelli
R. Forty
V. Franco Lima
M. Franco Sevilla
M. Frank
E. Franzoso
G. Frau
C. Frei
D. A. Friday
J. Fu
Q. Fuehring
W. Funk
E. Gabriel
T. Gaintseva
A. Gallas Torreira
D. Galli
S. Gambetta
Y. Gan
M. Gandelman
P. Gandini
Y. Gao
M. Garau
L. M. Garcia Martin
P. Garcia Moreno
J. García Pardiñas
B. Garcia Plana
F. A. Garcia Rosales
L. Garrido
C. Gaspar
R. E. Geertsema
D. Gerick
L. L. Gerken
E. Gersabeck
M. Gersabeck
T. Gershon
D. Gerstel
Ph. Ghez
V. Gibson
M. Giovannetti
A. Gioventù
P. Gironella Gironell
L. Giubega
C. Giugliano
K. Gizdov
E. L. Gkougkousis
V. V. Gligorov
C. Göbel
E. Golobardes
D. Golubkov
A. Golutvin
A. Gomes
S. Gomez Fernandez
F. Goncalves Abrantes
M. Goncerz
G. Gong
P. Gorbounov
I. V. Gorelov
C. Gotti
E. Govorkova
J. P. Grabowski
R. Graciani Diaz
T. Grammatico
L. A. Granado Cardoso
E. Graugés
E. Graverini
G. Graziani
A. Grecu
L. M. Greeven
P. Griffith
L. Grillo
S. Gromov
B. R. Gruberg Cazon
C. Gu
M. Guarise
P. A. Günther
E. Gushchin
A. Guth
Y. Guz
T. Gys
T. Hadavizadeh
G. Haefeli
C. Haen
J. Haimberger
T. Halewood-leagas
P. M. Hamilton
Q. Han
X. Han
T. H. Hancock
S. Hansmann-Menzemer
N. Harnew
T. Harrison
C. Hasse
M. Hatch
J. He
M. Hecker
K. Heijhoff
K. Heinicke
A. M. Hennequin
K. Hennessy
L. Henry
J. Heuel
A. Hicheur
D. Hill
M. Hilton
S. E. Hollitt
J. Hu
W. Hu
W. Huang
X. Huang
W. Hulsbergen
R. J. Hunter
M. Hushchyn
D. Hutchcroft
D. Hynds
P. Ibis
M. Idzik
D. Ilin
P. Ilten
A. Inglessi
A. Ishteev
K. Ivshin
R. Jacobsson
S. Jakobsen
E. Jans
B. K. Jashal
A. Jawahery
V. Jevtic
M. Jezabek
F. Jiang
M. John
D. Johnson
C. R. Jones
T. P. Jones
B. Jost
N. Jurik
S. Kandybei
Y. Kang
M. Karacson
N. Kazeev
F. Keizer
M. Kenzie
T. Ketel
B. Khanji
A. Kharisova
S. Kholodenko
K. E. Kim
T. Kirn
V. S. Kirsebom
O. Kitouni
S. Klaver
K. Klimaszewski
S. Koliiev
A. Kondybayeva
A. Konoplyannikov
P. Kopciewicz
R. Kopecna
P. Koppenburg
M. Korolev
I. Kostiuk
O. Kot
S. Kotriakhova
P. Kravchenko
L. Kravchuk
R. D. Krawczyk
M. Kreps
F. Kress
S. Kretzschmar
P. Krokovny
W. Krupa
W. Krzemien
W. Kucewicz
M. Kucharczyk
V. Kudryavtsev
H. S. Kuindersma
G. J. Kunde
T. Kvaratskheliya
D. Lacarrere
G. Lafferty
A. Lai
A. Lampis
D. Lancierini
J. J. Lane
R. Lane
G. Lanfranchi
C. Langenbruch
J. Langer
O. Lantwin
T. Latham
F. Lazzari
R. Le Gac
S. H. Lee
R. Lefèvre
A. Leflat
S. Legotin
O. Leroy
T. Lesiak
B. Leverington
H. Li
L. Li
P. Li
X. Li
Y. Li
Z. Li
X. Liang
T. Lin
R. Lindner
V. Lisovskyi
R. Litvinov
G. Liu
H. Liu
S. Liu
X. Liu
A. Loi
J. Lomba Castro
I. Longstaff
J. H. Lopes
G. Loustau
G. H. Lovell
Y. Lu
D. Lucchesi
S. Luchuk
M. Lucio Martinez
V. Lukashenko
Y. Luo
A. Lupato
E. Luppi
O. Lupton
A. Lusiani
X. Lyu
L. Ma
S. Maccolini
F. Machefert
F. Maciuc
V. Macko
P. Mackowiak
S. Maddrell-Mander
O. Madejczyk
L. R. Madhan Mohan
O. Maev
A. Maevskiy
D. Maisuzenko
M. W. Majewski
S. Malde
B. Malecki
A. Malinin
T. Maltsev
H. Malygina
G. Manca
G. Mancinelli
R. Manera Escalero
D. Manuzzi
D. Marangotto
J. Maratas
J. F. Marchand
U. Marconi
S. Mariani
C. Marin Benito
M. Marinangeli
P. Marino
J. Marks
P. J. Marshall
G. Martellotti
L. Martinazzoli
M. Martinelli
D. Martinez Santos
F. Martinez Vidal
A. Massafferri
M. Materok
R. Matev
A. Mathad
Z. Mathe
V. Matiunin
C. Matteuzzi
K. R. Mattioli
A. Mauri
E. Maurice
J. Mauricio
M. Mazurek
M. McCann
L. Mcconnell
T. H. Mcgrath
A. McNab
R. McNulty
J. V. Mead
B. Meadows
C. Meaux
G. Meier
N. Meinert
D. Melnychuk
S. Meloni
M. Merk
A. Merli
L. Meyer Garcia
M. Mikhasenko
D. A. Milanes
E. Millard
M. Milovanovic
M.-N. Minard
L. Minzoni
S. E. Mitchell
B. Mitreska
D. S. Mitzel
A. Mödden
R. A. Mohammed
R. D. Moise
T. Mombächer
I. A. Monroy
S. Monteil
M. Morandin
G. Morello
M. J. Morello
J. Moron
A. B. Morris
A. G. Morris
R. Mountain
H. Mu
F. Muheim
M. Mukherjee
M. Mulder
D. Müller
K. Müller
C. H. Murphy
D. Murray
P. Muzzetto
P. Naik
T. Nakada
R. Nandakumar
T. Nanut
I. Nasteva
M. Needham
I. Neri
N. Neri
S. Neubert
N. Neufeld
R. Newcombe
T. D. Nguyen
C. Nguyen-Mau
E. M. Niel
S. Nieswand
N. Nikitin
N. S. Nolte
C. Nunez
A. Oblakowska-Mucha
V. Obraztsov
D. P. O’Hanlon
R. Oldeman
M. E. Olivares
C. J. G. Onderwater
A. Ossowska
J. M. Otalora Goicochea
T. Ovsiannikova
P. Owen
A. Oyanguren
B. Pagare
P. R. Pais
T. Pajero
A. Palano
M. Palutan
Y. Pan
G. Panshin
A. Papanestis
M. Pappagallo
L. L. Pappalardo
C. Pappenheimer
W. Parker
C. Parkes
C. J. Parkinson
B. Passalacqua
G. Passaleva
A. Pastore
M. Patel
C. Patrignani
C. J. Pawley
A. Pearce
A. Pellegrino
M. Pepe Altarelli
S. Perazzini
D. Pereima
P. Perret
K. Petridis
A. Petrolini
A. Petrov
S. Petrucci
M. Petruzzo
T. T. H. Pham
A. Philippov
L. Pica
M. Piccini
B. Pietrzyk
G. Pietrzyk
M. Pili
D. Pinci
F. Pisani
A. Piucci
P. K Resmi
V. Placinta
J. Plews
M. Plo Casasus
F. Polci
M. Poli Lener
M. Poliakova
A. Poluektov
N. Polukhina
I. Polyakov
E. Polycarpo
G. J. Pomery
S. Ponce
D. Popov
S. Popov
S. Poslavskii
K. Prasanth
L. Promberger
C. Prouve
V. Pugatch
H. Pullen
G. Punzi
W. Qian
J. Qin
R. Quagliani
B. Quintana
N. V. Raab
R. I. Rabadan Trejo
B. Rachwal
J. H. Rademacker
M. Rama
M. Ramos Pernas
M. S. Rangel
F. Ratnikov
G. Raven
M. Reboud
F. Redi
F. Reiss
C. Remon Alepuz
Z. Ren
V. Renaudin
R. Ribatti
S. Ricciardi
D. S. Richards
K. Rinnert
P. Robbe
A. Robert
G. Robertson
A. B. Rodrigues
E. Rodrigues
J. A. Rodriguez Lopez
A. Rollings
P. Roloff
V. Romanovskiy
M. Romero Lamas
A. Romero Vidal
J. D. Roth
M. Rotondo
M. S. Rudolph
T. Ruf
J. Ruiz Vidal
A. Ryzhikov
J. Ryzka
J. J. Saborido Silva
N. Sagidova
N. Sahoo
B. Saitta
D. Sanchez Gonzalo
C. Sanchez Gras
R. Santacesaria
C. Santamarina Rios
M. Santimaria
E. Santovetti
D. Saranin
G. Sarpis
M. Sarpis
A. Sarti
C. Satriano
A. Satta
M. Saur
D. Savrina
H. Sazak
L. G. Scantlebury Smead
S. Schael
M. Schellenberg
M. Schiller
H. Schindler
M. Schmelling
T. Schmelzer
B. Schmidt
O. Schneider
A. Schopper
M. Schubiger
S. Schulte
M. H. Schune
R. Schwemmer
B. Sciascia
A. Sciubba
S. Sellam
A. Semennikov
M. Senghi Soares
A. Sergi
N. Serra
L. Sestini
A. Seuthe
P. Seyfert
D. M. Shangase
M. Shapkin
I. Shchemerov
L. Shchutska
T. Shears
L. Shekhtman
Z. Shen
V. Shevchenko
E. B. Shields
E. Shmanin
J. D. Shupperd
B. G. Siddi
R. Silva Coutinho
G. Simi
S. Simone
I. Skiba
N. Skidmore
T. Skwarnicki
M. W. Slater
J. C. Smallwood
J. G. Smeaton
A. Smetkina
E. Smith
M. Smith
A. Snoch
M. Soares
L. Soares Lavra
M. D. Sokoloff
F. J. P. Soler
A. Solovev
I. Solovyev
F. L. Souza De Almeida
B. Souza De Paula
B. Spaan
E. Spadaro Norella
P. Spradlin
F. Stagni
M. Stahl
S. Stahl
P. Stefko
O. Steinkamp
S. Stemmle
O. Stenyakin
H. Stevens
S. Stone
M. E. Stramaglia
M. Straticiuc
D. Strekalina
S. Strokov
F. Suljik
J. Sun
L. Sun
Y. Sun
P. Svihra
P. N. Swallow
K. Swientek
A. Szabelski
T. Szumlak
M. Szymanski
S. Taneja
F. Teubert
E. Thomas
K. A. Thomson
M. J. Tilley
V. Tisserand
S. T’Jampens
M. Tobin
S. Tolk
L. Tomassetti
D. Torres Machado
D. Y. Tou
M. Traill
M. T. Tran
E. Trifonova
C. Trippl
G. Tuci
A. Tully
N. Tuning
A. Ukleja
D. J. Unverzagt
A. Usachov
A. Ustyuzhanin
U. Uwer
A. Vagner
V. Vagnoni
A. Valassi
G. Valenti
N. Valls Canudas
M. van Beuzekom
H. Van Hecke
E. van Herwijnen
C. B. Van Hulse
M. van Veghel
R. Vazquez Gomez
P. Vazquez Regueiro
C. Vázquez Sierra
S. Vecchi
J. J. Velthuis
M. Veltri
A. Venkateswaran
M. Veronesi
M. Vesterinen
D. Vieira
M. Vieites Diaz
H. Viemann
X. Vilasis-Cardona
E. Vilella Figueras
P. Vincent
G. Vitali
A. Vollhardt
D. Vom Bruch
A. Vorobyev
V. Vorobyev
N. Voropaev
R. Waldi
J. Walsh
C. Wang
J. Wang
M. Wang
R. Wang
Y. Wang
Z. Wang
H. M. Wark
N. K. Watson
S. G. Weber
D. Websdale
C. Weisser
B. D. C. Westhenry
D. J. White
M. Whitehead
D. Wiedner
G. Wilkinson
M. Wilkinson
I. Williams
M. Williams
M. R. J. Williams
F. F. Wilson
W. Wislicki
M. Witek
L. Witola
G. Wormser
S. A. Wotton
H. Wu
K. Wyllie
Z. Xiang
D. Xiao
Y. Xie
A. Xu
J. Xu
L. Xu
M. Xu
Q. Xu
Z. Xu
D. Yang
Y. Yang
Z. Yang
Y. Yao
L. E. Yeomans
H. Yin
J. Yu
X. Yuan
O. Yushchenko
K. A. Zarebski
M. Zavertyaev
M. Zdybal
O. Zenaiev
M. Zeng
D. Zhang
L. Zhang
S. Zhang
Y. Zhang
A. Zhelezov
Y. Zheng
X. Zhou
Y. Zhou
X. Zhu
V. Zhukov
J. B. Zonneveld
S. Zucchelli
D. Zuliani
G. Zunica
Pokaż więcej
Temat :
B physics
Branching fraction
Hadron-Hadron scattering (experiments)
Quarkonium
Spectroscopy
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
Journal of High Energy Physics, Vol 2021, Iss 4, Pp 1-7 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/e847a0efc6994d34a927bc7daddba15b
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurement of CP observables in B± → D(*)K± and B± → D(*) π ± decays using two-body D final states
Autorzy :
The LHCb collaboration
R. Aaij
C. Abellán Beteta
T. Ackernley
B. Adeva
M. Adinolfi
H. Afsharnia
C. A. Aidala
S. Aiola
Z. Ajaltouni
S. Akar
J. Albrecht
F. Alessio
M. Alexander
A. Alfonso Albero
Z. Aliouche
G. Alkhazov
P. Alvarez Cartelle
S. Amato
Y. Amhis
L. An
L. Anderlini
A. Andreianov
M. Andreotti
F. Archilli
A. Artamonov
M. Artuso
K. Arzymatov
E. Aslanides
M. Atzeni
B. Audurier
S. Bachmann
M. Bachmayer
J. J. Back
S. Baker
P. Baladron Rodriguez
V. Balagura
W. Baldini
J. Baptista Leite
R. J. Barlow
S. Barsuk
W. Barter
M. Bartolini
F. Baryshnikov
J. M. Basels
G. Bassi
B. Batsukh
A. Battig
A. Bay
M. Becker
F. Bedeschi
I. Bediaga
A. Beiter
V. Belavin
S. Belin
V. Bellee
K. Belous
I. Belov
I. Belyaev
G. Bencivenni
E. Ben-Haim
A. Berezhnoy
R. Bernet
D. Berninghoff
H. C. Bernstein
C. Bertella
E. Bertholet
A. Bertolin
C. Betancourt
F. Betti
Ia. Bezshyiko
S. Bhasin
J. Bhom
L. Bian
M. S. Bieker
S. Bifani
P. Billoir
M. Birch
F. C. R. Bishop
A. Bizzeti
M. Bjørn
M. P. Blago
T. Blake
F. Blanc
S. Blusk
D. Bobulska
J. A. Boelhauve
O. Boente Garcia
T. Boettcher
A. Boldyrev
A. Bondar
N. Bondar
S. Borghi
M. Borisyak
M. Borsato
J. T. Borsuk
S. A. Bouchiba
T. J. V. Bowcock
A. Boyer
C. Bozzi
M. J. Bradley
S. Braun
A. Brea Rodriguez
M. Brodski
J. Brodzicka
A. Brossa Gonzalo
D. Brundu
A. Buonaura
C. Burr
A. Bursche
A. Butkevich
J. S. Butter
J. Buytaert
W. Byczynski
S. Cadeddu
H. Cai
R. Calabrese
L. Calefice
L. Calero Diaz
S. Cali
R. Calladine
M. Calvi
M. Calvo Gomez
P. Camargo Magalhaes
A. Camboni
P. Campana
A. F. Campoverde Quezada
S. Capelli
L. Capriotti
A. Carbone
G. Carboni
R. Cardinale
A. Cardini
I. Carli
P. Carniti
L. Carus
K. Carvalho Akiba
A. Casais Vidal
G. Casse
M. Cattaneo
G. Cavallero
S. Celani
J. Cerasoli
A. J. Chadwick
M. G. Chapman
M. Charles
Ph. Charpentier
G. Chatzikonstantinidis
C. A. Chavez Barajas
M. Chefdeville
C. Chen
S. Chen
A. Chernov
S.-G. Chitic
V. Chobanova
S. Cholak
M. Chrzaszcz
A. Chubykin
V. Chulikov
P. Ciambrone
M. F. Cicala
X. Cid Vidal
G. Ciezarek
P. E. L. Clarke
M. Clemencic
H. V. Cliff
J. Closier
J. L. Cobbledick
V. Coco
J. A. B. Coelho
J. Cogan
E. Cogneras
L. Cojocariu
P. Collins
T. Colombo
L. Congedo
A. Contu
N. Cooke
G. Coombs
G. Corti
C. M. Costa Sobral
B. Couturier
D. C. Craik
J. Crkovská
M. Cruz Torres
R. Currie
C. L. Da Silva
E. Dall’Occo
J. Dalseno
C. D’Ambrosio
A. Danilina
P. d’Argent
A. Davis
O. De Aguiar Francisco
K. De Bruyn
S. De Capua
M. De Cian
J. M. De Miranda
L. De Paula
M. De Serio
D. De Simone
P. De Simone
J. A. de Vries
C. T. Dean
W. Dean
D. Decamp
L. Del Buono
B. Delaney
H.-P. Dembinski
A. Dendek
V. Denysenko
D. Derkach
O. Deschamps
F. Desse
F. Dettori
B. Dey
P. Di Nezza
S. Didenko
L. Dieste Maronas
H. Dijkstra
V. Dobishuk
A. M. Donohoe
F. Dordei
A. C. dos Reis
L. Douglas
A. Dovbnya
A. G. Downes
K. Dreimanis
M. W. Dudek
L. Dufour
V. Duk
P. Durante
J. M. Durham
D. Dutta
M. Dziewiecki
A. Dziurda
A. Dzyuba
S. Easo
U. Egede
V. Egorychev
S. Eidelman
S. Eisenhardt
S. Ek-In
L. Eklund
S. Ely
A. Ene
E. Epple
S. Escher
J. Eschle
S. Esen
T. Evans
A. Falabella
J. Fan
Y. Fan
B. Fang
N. Farley
S. Farry
D. Fazzini
P. Fedin
M. Féo
P. Fernandez Declara
A. Fernandez Prieto
J. M. Fernandez-tenllado Arribas
F. Ferrari
L. Ferreira Lopes
F. Ferreira Rodrigues
S. Ferreres Sole
M. Ferrillo
M. Ferro-Luzzi
S. Filippov
R. A. Fini
M. Fiorini
M. Firlej
K. M. Fischer
C. Fitzpatrick
T. Fiutowski
F. Fleuret
M. Fontana
F. Fontanelli
R. Forty
V. Franco Lima
M. Franco Sevilla
M. Frank
E. Franzoso
G. Frau
C. Frei
D. A. Friday
J. Fu
Q. Fuehring
W. Funk
E. Gabriel
T. Gaintseva
A. Gallas Torreira
D. Galli
S. Gambetta
Y. Gan
M. Gandelman
P. Gandini
Y. Gao
M. Garau
L. M. Garcia Martin
P. Garcia Moreno
J. García Pardiñas
B. Garcia Plana
F. A. Garcia Rosales
L. Garrido
C. Gaspar
R. E. Geertsema
D. Gerick
L. L. Gerken
E. Gersabeck
M. Gersabeck
T. Gershon
D. Gerstel
Ph. Ghez
V. Gibson
M. Giovannetti
A. Gioventù
P. Gironella Gironell
L. Giubega
C. Giugliano
K. Gizdov
E. L. Gkougkousis
V. V. Gligorov
C. Göbel
E. Golobardes
D. Golubkov
A. Golutvin
A. Gomes
S. Gomez Fernandez
F. Goncalves Abrantes
M. Goncerz
G. Gong
P. Gorbounov
I. V. Gorelov
C. Gotti
E. Govorkova
J. P. Grabowski
R. Graciani Diaz
T. Grammatico
L. A. Granado Cardoso
E. Graugés
E. Graverini
G. Graziani
A. Grecu
L. M. Greeven
P. Griffith
L. Grillo
S. Gromov
B. R. Gruberg Cazon
C. Gu
M. Guarise
P. A. Günther
E. Gushchin
A. Guth
Y. Guz
T. Gys
T. Hadavizadeh
G. Haefeli
C. Haen
J. Haimberger
T. Halewood-leagas
P. M. Hamilton
Q. Han
X. Han
T. H. Hancock
S. Hansmann-Menzemer
N. Harnew
T. Harrison
C. Hasse
M. Hatch
J. He
M. Hecker
K. Heijhoff
K. Heinicke
A. M. Hennequin
K. Hennessy
L. Henry
J. Heuel
A. Hicheur
D. Hill
M. Hilton
S. E. Hollitt
J. Hu
W. Hu
W. Huang
X. Huang
W. Hulsbergen
R. J. Hunter
M. Hushchyn
D. Hutchcroft
D. Hynds
P. Ibis
M. Idzik
D. Ilin
P. Ilten
A. Inglessi
A. Ishteev
K. Ivshin
R. Jacobsson
S. Jakobsen
E. Jans
B. K. Jashal
A. Jawahery
V. Jevtic
M. Jezabek
F. Jiang
M. John
D. Johnson
C. R. Jones
T. P. Jones
B. Jost
N. Jurik
S. Kandybei
Y. Kang
M. Karacson
M. Karpov
N. Kazeev
F. Keizer
M. Kenzie
T. Ketel
B. Khanji
A. Kharisova
S. Kholodenko
K. E. Kim
T. Kirn
V. S. Kirsebom
O. Kitouni
S. Klaver
K. Klimaszewski
S. Koliiev
A. Kondybayeva
A. Konoplyannikov
P. Kopciewicz
R. Kopecna
P. Koppenburg
M. Korolev
I. Kostiuk
O. Kot
S. Kotriakhova
P. Kravchenko
L. Kravchuk
R. D. Krawczyk
M. Kreps
F. Kress
S. Kretzschmar
P. Krokovny
W. Krupa
W. Krzemien
W. Kucewicz
M. Kucharczyk
V. Kudryavtsev
H. S. Kuindersma
G. J. Kunde
T. Kvaratskheliya
D. Lacarrere
G. Lafferty
A. Lai
A. Lampis
D. Lancierini
J. J. Lane
R. Lane
G. Lanfranchi
C. Langenbruch
J. Langer
O. Lantwin
T. Latham
F. Lazzari
R. Le Gac
S. H. Lee
R. Lefèvre
A. Leflat
S. Legotin
O. Leroy
T. Lesiak
B. Leverington
H. Li
L. Li
P. Li
Y. Li
Z. Li
X. Liang
T. Lin
R. Lindner
V. Lisovskyi
R. Litvinov
G. Liu
H. Liu
S. Liu
X. Liu
A. Loi
J. Lomba Castro
I. Longstaff
J. H. Lopes
G. Loustau
G. H. Lovell
Y. Lu
D. Lucchesi
S. Luchuk
M. Lucio Martinez
V. Lukashenko
Y. Luo
A. Lupato
E. Luppi
O. Lupton
A. Lusiani
X. Lyu
L. Ma
S. Maccolini
F. Machefert
F. Maciuc
V. Macko
P. Mackowiak
S. Maddrell-Mander
O. Madejczyk
L. R. Madhan Mohan
O. Maev
A. Maevskiy
D. Maisuzenko
M. W. Majewski
J. J. Malczewski
S. Malde
B. Malecki
A. Malinin
T. Maltsev
H. Malygina
G. Manca
G. Mancinelli
R. Manera Escalero
D. Manuzzi
D. Marangotto
J. Maratas
J. F. Marchand
U. Marconi
S. Mariani
C. Marin Benito
M. Marinangeli
P. Marino
J. Marks
P. J. Marshall
G. Martellotti
L. Martinazzoli
M. Martinelli
D. Martinez Santos
F. Martinez Vidal
A. Massafferri
M. Materok
R. Matev
A. Mathad
Z. Mathe
V. Matiunin
C. Matteuzzi
K. R. Mattioli
A. Mauri
E. Maurice
J. Mauricio
M. Mazurek
M. McCann
L. Mcconnell
T. H. Mcgrath
A. McNab
R. McNulty
J. V. Mead
B. Meadows
C. Meaux
G. Meier
N. Meinert
D. Melnychuk
S. Meloni
M. Merk
A. Merli
L. Meyer Garcia
M. Mikhasenko
D. A. Milanes
E. Millard
M. Milovanovic
M.-N. Minard
L. Minzoni
S. E. Mitchell
B. Mitreska
D. S. Mitzel
A. Mödden
R. A. Mohammed
R. D. Moise
T. Mombächer
I. A. Monroy
S. Monteil
M. Morandin
G. Morello
M. J. Morello
J. Moron
A. B. Morris
A. G. Morris
R. Mountain
H. Mu
F. Muheim
M. Mukherjee
M. Mulder
D. Müller
K. Müller
C. H. Murphy
D. Murray
P. Muzzetto
P. Naik
T. Nakada
R. Nandakumar
T. Nanut
I. Nasteva
M. Needham
I. Neri
N. Neri
S. Neubert
N. Neufeld
R. Newcombe
T. D. Nguyen
C. Nguyen-Mau
E. M. Niel
S. Nieswand
N. Nikitin
N. S. Nolte
C. Nunez
A. Oblakowska-Mucha
V. Obraztsov
D. P. O’Hanlon
R. Oldeman
M. E. Olivares
C. J. G. Onderwater
A. Ossowska
J. M. Otalora Goicochea
T. Ovsiannikova
P. Owen
A. Oyanguren
B. Pagare
P. R. Pais
T. Pajero
A. Palano
M. Palutan
Y. Pan
G. Panshin
A. Papanestis
M. Pappagallo
L. L. Pappalardo
C. Pappenheimer
W. Parker
C. Parkes
C. J. Parkinson
B. Passalacqua
G. Passaleva
A. Pastore
M. Patel
C. Patrignani
C. J. Pawley
A. Pearce
A. Pellegrino
M. Pepe Altarelli
S. Perazzini
D. Pereima
P. Perret
K. Petridis
A. Petrolini
A. Petrov
S. Petrucci
M. Petruzzo
T. T. H. Pham
A. Philippov
L. Pica
M. Piccini
B. Pietrzyk
G. Pietrzyk
M. Pili
D. Pinci
F. Pisani
A. Piucci
V. Placinta
J. Plews
M. Plo Casasus
F. Polci
M. Poli Lener
M. Poliakova
A. Poluektov
N. Polukhina
I. Polyakov
E. Polycarpo
G. J. Pomery
S. Ponce
D. Popov
S. Popov
S. Poslavskii
K. Prasanth
L. Promberger
C. Prouve
V. Pugatch
H. Pullen
G. Punzi
W. Qian
J. Qin
R. Quagliani
B. Quintana
N. V. Raab
R. I. Rabadan Trejo
B. Rachwal
J. H. Rademacker
M. Rama
M. Ramos Pernas
M. S. Rangel
F. Ratnikov
G. Raven
M. Reboud
F. Redi
F. Reiss
C. Remon Alepuz
Z. Ren
V. Renaudin
P. K. Resmi
R. Ribatti
S. Ricciardi
K. Rinnert
P. Robbe
A. Robert
G. Robertson
A. B. Rodrigues
E. Rodrigues
J. A. Rodriguez Lopez
A. Rollings
P. Roloff
V. Romanovskiy
M. Romero Lamas
A. Romero Vidal
J. D. Roth
M. Rotondo
M. S. Rudolph
T. Ruf
J. Ruiz Vidal
A. Ryzhikov
J. Ryzka
J. J. Saborido Silva
N. Sagidova
N. Sahoo
B. Saitta
D. Sanchez Gonzalo
C. Sanchez Gras
R. Santacesaria
C. Santamarina Rios
M. Santimaria
E. Santovetti
D. Saranin
G. Sarpis
M. Sarpis
A. Sarti
C. Satriano
A. Satta
M. Saur
D. Savrina
H. Sazak
L. G. Scantlebury Smead
S. Schael
M. Schellenberg
M. Schiller
H. Schindler
M. Schmelling
B. Schmidt
O. Schneider
A. Schopper
M. Schubiger
S. Schulte
M. H. Schune
R. Schwemmer
B. Sciascia
A. Sciubba
S. Sellam
A. Semennikov
M. Senghi Soares
A. Sergi
N. Serra
L. Sestini
A. Seuthe
P. Seyfert
D. M. Shangase
M. Shapkin
I. Shchemerov
L. Shchutska
T. Shears
L. Shekhtman
Z. Shen
V. Shevchenko
E. B. Shields
E. Shmanin
J. D. Shupperd
B. G. Siddi
R. Silva Coutinho
G. Simi
S. Simone
I. Skiba
N. Skidmore
T. Skwarnicki
M. W. Slater
J. C. Smallwood
J. G. Smeaton
A. Smetkina
E. Smith
M. Smith
A. Snoch
M. Soares
L. Soares Lavra
M. D. Sokoloff
F. J. P. Soler
A. Solovev
I. Solovyev
F. L. Souza De Almeida
B. Souza De Paula
B. Spaan
E. Spadaro Norella
P. Spradlin
F. Stagni
M. Stahl
S. Stahl
P. Stefko
O. Steinkamp
S. Stemmle
O. Stenyakin
H. Stevens
S. Stone
M. E. Stramaglia
M. Straticiuc
D. Strekalina
S. Strokov
F. Suljik
J. Sun
L. Sun
Y. Sun
P. Svihra
P. N. Swallow
K. Swientek
A. Szabelski
T. Szumlak
M. Szymanski
S. Taneja
F. Teubert
E. Thomas
K. A. Thomson
M. J. Tilley
V. Tisserand
S. T’Jampens
M. Tobin
S. Tolk
L. Tomassetti
D. Torres Machado
D. Y. Tou
M. Traill
M. T. Tran
E. Trifonova
C. Trippl
G. Tuci
A. Tully
N. Tuning
A. Ukleja
D. J. Unverzagt
E. Ursov
A. Usachov
A. Ustyuzhanin
U. Uwer
A. Vagner
V. Vagnoni
A. Valassi
G. Valenti
N. Valls Canudas
M. van Beuzekom
M. Van Dijk
E. van Herwijnen
C. B. Van Hulse
M. van Veghel
R. Vazquez Gomez
P. Vazquez Regueiro
C. Vázquez Sierra
S. Vecchi
J. J. Velthuis
M. Veltri
A. Venkateswaran
M. Veronesi
M. Vesterinen
D. Vieira
M. Vieites Diaz
H. Viemann
X. Vilasis-Cardona
E. Vilella Figueras
P. Vincent
G. Vitali
A. Vollhardt
D. Vom Bruch
A. Vorobyev
V. Vorobyev
N. Voropaev
R. Waldi
J. Walsh
C. Wang
J. Wang
M. Wang
R. Wang
Y. Wang
Z. Wang
H. M. Wark
N. K. Watson
S. G. Weber
D. Websdale
C. Weisser
B. D. C. Westhenry
D. J. White
M. Whitehead
D. Wiedner
G. Wilkinson
M. Wilkinson
I. Williams
M. Williams
M. R. J. Williams
F. F. Wilson
W. Wislicki
M. Witek
L. Witola
G. Wormser
S. A. Wotton
H. Wu
K. Wyllie
Z. Xiang
D. Xiao
Y. Xie
A. Xu
J. Xu
L. Xu
M. Xu
Q. Xu
Z. Xu
D. Yang
Y. Yang
Z. Yang
Y. Yao
L. E. Yeomans
H. Yin
J. Yu
X. Yuan
O. Yushchenko
E. Zaffaroni
K. A. Zarebski
M. Zavertyaev
M. Zdybal
O. Zenaiev
M. Zeng
D. Zhang
L. Zhang
S. Zhang
Y. Zhang
A. Zhelezov
Y. Zheng
X. Zhou
Y. Zhou
X. Zhu
V. Zhukov
J. B. Zonneveld
S. Zucchelli
D. Zuliani
G. Zunica
Pokaż więcej
Temat :
B physics
CKM angle gamma
CP violation
Hadron-Hadron scattering (experiments)
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
Journal of High Energy Physics, Vol 2021, Iss 4, Pp 1-36 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/2cd1956b81d64959bd75c9d6397b8261
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurement of the branching fraction of the $${{B} ^0} {\rightarrow }{{D} ^+_{s}} {{\pi } ^-} $$ B 0 → D s + π - decay
Autorzy :
R. Aaij
C. Abellán Beteta
T. Ackernley
B. Adeva
M. Adinolfi
H. Afsharnia
C. A. Aidala
S. Aiola
Z. Ajaltouni
S. Akar
J. Albrecht
F. Alessio
M. Alexander
A. Alfonso Albero
Z. Aliouche
G. Alkhazov
P. Alvarez Cartelle
S. Amato
Y. Amhis
L. An
L. Anderlini
A. Andreianov
M. Andreotti
F. Archilli
A. Artamonov
M. Artuso
K. Arzymatov
E. Aslanides
M. Atzeni
B. Audurier
S. Bachmann
M. Bachmayer
J. J. Back
S. Baker
P. Baladron Rodriguez
V. Balagura
W. Baldini
J. Baptista Leite
R. J. Barlow
S. Barsuk
W. Barter
M. Bartolini
F. Baryshnikov
J. M. Basels
G. Bassi
B. Batsukh
A. Battig
A. Bay
M. Becker
F. Bedeschi
I. Bediaga
A. Beiter
V. Belavin
S. Belin
V. Bellee
K. Belous
I. Belov
I. Belyaev
G. Bencivenni
E. Ben-Haim
A. Berezhnoy
R. Bernet
D. Berninghoff
H. C. Bernstein
C. Bertella
A. Bertolin
C. Betancourt
F. Betti
Ia. Bezshyiko
S. Bhasin
J. Bhom
L. Bian
M. S. Bieker
S. Bifani
P. Billoir
M. Birch
F. C. R. Bishop
A. Bizzeti
M. Bjørn
M. P. Blago
T. Blake
F. Blanc
S. Blusk
D. Bobulska
J. A. Boelhauve
O. Boente Garcia
T. Boettcher
A. Boldyrev
A. Bondar
N. Bondar
S. Borghi
M. Borisyak
M. Borsato
J. T. Borsuk
S. A. Bouchiba
T. J. V. Bowcock
A. Boyer
C. Bozzi
M. J. Bradley
S. Braun
A. Brea Rodriguez
M. Brodski
J. Brodzicka
A. Brossa Gonzalo
D. Brundu
A. Buonaura
C. Burr
A. Bursche
A. Butkevich
J. S. Butter
J. Buytaert
W. Byczynski
S. Cadeddu
H. Cai
R. Calabrese
L. Calefice
L. Calero Diaz
S. Cali
R. Calladine
M. Calvi
M. Calvo Gomez
P. Camargo Magalhaes
A. Camboni
P. Campana
A. F. Campoverde Quezada
S. Capelli
L. Capriotti
A. Carbone
G. Carboni
R. Cardinale
A. Cardini
I. Carli
P. Carniti
K. Carvalho Akiba
A. Casais Vidal
G. Casse
M. Cattaneo
G. Cavallero
S. Celani
J. Cerasoli
A. J. Chadwick
M. G. Chapman
M. Charles
Ph. Charpentier
G. Chatzikonstantinidis
C. A. Chavez Barajas
M. Chefdeville
C. Chen
S. Chen
A. Chernov
S.-G. Chitic
V. Chobanova
S. Cholak
M. Chrzaszcz
A. Chubykin
V. Chulikov
P. Ciambrone
M. F. Cicala
X. Cid Vidal
G. Ciezarek
P. E. L. Clarke
M. Clemencic
H. V. Cliff
J. Closier
J. L. Cobbledick
V. Coco
J. A. B. Coelho
J. Cogan
E. Cogneras
L. Cojocariu
P. Collins
T. Colombo
L. Congedo
A. Contu
N. Cooke
G. Coombs
G. Corti
C. M. Costa Sobral
B. Couturier
D. C. Craik
J. Crkovská
M. Cruz Torres
R. Currie
C. L. Da Silva
E. Dall’Occo
J. Dalseno
C. D’Ambrosio
A. Danilina
P. d’Argent
A. Davis
O. De Aguiar Francisco
K. De Bruyn
S. De Capua
M. De Cian
J. M. De Miranda
L. De Paula
M. De Serio
D. De Simone
P. De Simone
J. A. de Vries
C. T. Dean
D. Decamp
L. Del Buono
B. Delaney
H.-P. Dembinski
A. Dendek
V. Denysenko
D. Derkach
O. Deschamps
F. Desse
F. Dettori
B. Dey
P. Di Nezza
S. Didenko
L. Dieste Maronas
H. Dijkstra
V. Dobishuk
A. M. Donohoe
F. Dordei
A. C. dos Reis
L. Douglas
A. Dovbnya
A. G. Downes
K. Dreimanis
M. W. Dudek
L. Dufour
V. Duk
P. Durante
J. M. Durham
D. Dutta
M. Dziewiecki
A. Dziurda
A. Dzyuba
S. Easo
U. Egede
V. Egorychev
S. Eidelman
S. Eisenhardt
S. Ek-In
L. Eklund
S. Ely
A. Ene
E. Epple
S. Escher
J. Eschle
S. Esen
T. Evans
A. Falabella
J. Fan
Y. Fan
B. Fang
N. Farley
S. Farry
D. Fazzini
P. Fedin
M. Féo
P. Fernandez Declara
A. Fernandez Prieto
J. M. Fernandez-tenllado Arribas
F. Ferrari
L. Ferreira Lopes
F. Ferreira Rodrigues
S. Ferreres Sole
M. Ferrillo
M. Ferro-Luzzi
S. Filippov
R. A. Fini
M. Fiorini
M. Firlej
K. M. Fischer
C. Fitzpatrick
T. Fiutowski
F. Fleuret
M. Fontana
F. Fontanelli
R. Forty
V. Franco Lima
M. Franco Sevilla
M. Frank
E. Franzoso
G. Frau
C. Frei
D. A. Friday
J. Fu
Q. Fuehring
W. Funk
E. Gabriel
T. Gaintseva
A. Gallas Torreira
D. Galli
S. Gambetta
Y. Gan
M. Gandelman
P. Gandini
Y. Gao
M. Garau
L. M. Garcia Martin
P. Garcia Moreno
J. García Pardiñas
B. Garcia Plana
F. A. Garcia Rosales
L. Garrido
C. Gaspar
R. E. Geertsema
D. Gerick
L. L. Gerken
E. Gersabeck
M. Gersabeck
T. Gershon
D. Gerstel
Ph. Ghez
V. Gibson
M. Giovannetti
A. Gioventù
P. Gironella Gironell
L. Giubega
C. Giugliano
K. Gizdov
E. L. Gkougkousis
V. V. Gligorov
C. Göbel
E. Golobardes
D. Golubkov
A. Golutvin
A. Gomes
S. Gomez Fernandez
F. Goncalves Abrantes
M. Goncerz
G. Gong
P. Gorbounov
I. V. Gorelov
C. Gotti
E. Govorkova
J. P. Grabowski
R. Graciani Diaz
T. Grammatico
L. A. Granado Cardoso
E. Graugés
E. Graverini
G. Graziani
A. Grecu
L. M. Greeven
P. Griffith
L. Grillo
S. Gromov
B. R. Gruberg Cazon
C. Gu
M. Guarise
P. A. Günther
E. Gushchin
A. Guth
Y. Guz
T. Gys
T. Hadavizadeh
G. Haefeli
C. Haen
J. Haimberger
T. Halewood-leagas
P. M. Hamilton
Q. Han
X. Han
T. H. Hancock
S. Hansmann-Menzemer
N. Harnew
T. Harrison
C. Hasse
M. Hatch
J. He
M. Hecker
K. Heijhoff
K. Heinicke
A. M. Hennequin
K. Hennessy
L. Henry
J. Heuel
A. Hicheur
D. Hill
M. Hilton
S. E. Hollitt
J. Hu
W. Hu
W. Huang
X. Huang
W. Hulsbergen
R. J. Hunter
M. Hushchyn
D. Hutchcroft
D. Hynds
P. Ibis
M. Idzik
D. Ilin
P. Ilten
A. Inglessi
A. Ishteev
K. Ivshin
R. Jacobsson
S. Jakobsen
E. Jans
B. K. Jashal
A. Jawahery
V. Jevtic
M. Jezabek
F. Jiang
M. John
D. Johnson
C. R. Jones
T. P. Jones
B. Jost
N. Jurik
S. Kandybei
Y. Kang
M. Karacson
N. Kazeev
F. Keizer
M. Kenzie
T. Ketel
B. Khanji
A. Kharisova
S. Kholodenko
K. E. Kim
T. Kirn
V. S. Kirsebom
O. Kitouni
S. Klaver
K. Klimaszewski
S. Koliiev
A. Kondybayeva
A. Konoplyannikov
P. Kopciewicz
R. Kopecna
P. Koppenburg
M. Korolev
I. Kostiuk
O. Kot
S. Kotriakhova
P. Kravchenko
L. Kravchuk
R. D. Krawczyk
M. Kreps
F. Kress
S. Kretzschmar
P. Krokovny
W. Krupa
W. Krzemien
W. Kucewicz
M. Kucharczyk
V. Kudryavtsev
H. S. Kuindersma
G. J. Kunde
T. Kvaratskheliya
D. Lacarrere
G. Lafferty
A. Lai
A. Lampis
D. Lancierini
J. J. Lane
R. Lane
G. Lanfranchi
C. Langenbruch
J. Langer
O. Lantwin
T. Latham
F. Lazzari
R. Le Gac
S. H. Lee
R. Lefèvre
A. Leflat
S. Legotin
O. Leroy
T. Lesiak
B. Leverington
H. Li
L. Li
P. Li
Y. Li
Z. Li
X. Liang
T. Lin
R. Lindner
V. Lisovskyi
R. Litvinov
G. Liu
H. Liu
S. Liu
X. Liu
A. Loi
J. Lomba Castro
I. Longstaff
J. H. Lopes
G. Loustau
G. H. Lovell
Y. Lu
D. Lucchesi
S. Luchuk
M. Lucio Martinez
V. Lukashenko
Y. Luo
A. Lupato
E. Luppi
O. Lupton
A. Lusiani
X. Lyu
L. Ma
S. Maccolini
F. Machefert
F. Maciuc
V. Macko
P. Mackowiak
S. Maddrell-Mander
O. Madejczyk
L. R. Madhan Mohan
O. Maev
A. Maevskiy
D. Maisuzenko
M. W. Majewski
S. Malde
B. Malecki
A. Malinin
T. Maltsev
H. Malygina
G. Manca
G. Mancinelli
R. Manera Escalero
D. Manuzzi
D. Marangotto
J. Maratas
J. F. Marchand
U. Marconi
S. Mariani
C. Marin Benito
M. Marinangeli
P. Marino
J. Marks
P. J. Marshall
G. Martellotti
L. Martinazzoli
M. Martinelli
D. Martinez Santos
F. Martinez Vidal
A. Massafferri
M. Materok
R. Matev
A. Mathad
Z. Mathe
V. Matiunin
C. Matteuzzi
K. R. Mattioli
A. Mauri
E. Maurice
J. Mauricio
M. Mazurek
M. McCann
L. Mcconnell
T. H. Mcgrath
A. McNab
R. McNulty
J. V. Mead
B. Meadows
C. Meaux
G. Meier
N. Meinert
D. Melnychuk
S. Meloni
M. Merk
A. Merli
L. Meyer Garcia
M. Mikhasenko
D. A. Milanes
E. Millard
M. Milovanovic
M.-N. Minard
L. Minzoni
S. E. Mitchell
B. Mitreska
D. S. Mitzel
A. Mödden
R. A. Mohammed
R. D. Moise
T. Mombächer
I. A. Monroy
S. Monteil
M. Morandin
G. Morello
M. J. Morello
J. Moron
A. B. Morris
A. G. Morris
R. Mountain
H. Mu
F. Muheim
M. Mukherjee
M. Mulder
D. Müller
K. Müller
C. H. Murphy
D. Murray
P. Muzzetto
P. Naik
T. Nakada
R. Nandakumar
T. Nanut
I. Nasteva
M. Needham
I. Neri
N. Neri
S. Neubert
N. Neufeld
R. Newcombe
T. D. Nguyen
C. Nguyen-Mau
E. M. Niel
S. Nieswand
N. Nikitin
N. S. Nolte
C. Nunez
A. Oblakowska-Mucha
V. Obraztsov
D. P. O’Hanlon
R. Oldeman
M. E. Olivares
C. J. G. Onderwater
A. Ossowska
J. M. Otalora Goicochea
T. Ovsiannikova
P. Owen
A. Oyanguren
B. Pagare
P. R. Pais
T. Pajero
A. Palano
M. Palutan
Y. Pan
G. Panshin
A. Papanestis
M. Pappagallo
L. L. Pappalardo
C. Pappenheimer
W. Parker
C. Parkes
C. J. Parkinson
B. Passalacqua
G. Passaleva
A. Pastore
M. Patel
C. Patrignani
C. J. Pawley
A. Pearce
A. Pellegrino
M. Pepe Altarelli
S. Perazzini
D. Pereima
P. Perret
K. Petridis
A. Petrolini
A. Petrov
S. Petrucci
M. Petruzzo
A. Philippov
L. Pica
M. Piccini
B. Pietrzyk
G. Pietrzyk
M. Pili
D. Pinci
F. Pisani
A. Piucci
Resmi P.K
V. Placinta
J. Plews
M. Plo Casasus
F. Polci
M. Poli Lener
M. Poliakova
A. Poluektov
N. Polukhina
I. Polyakov
E. Polycarpo
G. J. Pomery
S. Ponce
D. Popov
S. Popov
S. Poslavskii
K. Prasanth
L. Promberger
C. Prouve
V. Pugatch
H. Pullen
G. Punzi
W. Qian
J. Qin
R. Quagliani
B. Quintana
N. V. Raab
R. I. Rabadan Trejo
B. Rachwal
J. H. Rademacker
M. Rama
M. Ramos Pernas
M. S. Rangel
F. Ratnikov
G. Raven
M. Reboud
F. Redi
F. Reiss
C. Remon Alepuz
Z. Ren
V. Renaudin
R. Ribatti
S. Ricciardi
D. S. Richards
K. Rinnert
P. Robbe
A. Robert
G. Robertson
A. B. Rodrigues
E. Rodrigues
J. A. Rodriguez Lopez
A. Rollings
P. Roloff
V. Romanovskiy
M. Romero Lamas
A. Romero Vidal
J. D. Roth
M. Rotondo
M. S. Rudolph
T. Ruf
J. Ruiz Vidal
A. Ryzhikov
J. Ryzka
J. J. Saborido Silva
N. Sagidova
N. Sahoo
B. Saitta
D. Sanchez Gonzalo
C. Sanchez Gras
R. Santacesaria
C. Santamarina Rios
M. Santimaria
E. Santovetti
D. Saranin
G. Sarpis
M. Sarpis
A. Sarti
C. Satriano
A. Satta
M. Saur
D. Savrina
H. Sazak
L. G. Scantlebury Smead
S. Schael
M. Schellenberg
M. Schiller
H. Schindler
M. Schmelling
B. Schmidt
O. Schneider
A. Schopper
M. Schubiger
S. Schulte
M. H. Schune
R. Schwemmer
B. Sciascia
A. Sciubba
S. Sellam
A. Semennikov
M. Senghi Soares
A. Sergi
N. Serra
L. Sestini
A. Seuthe
P. Seyfert
D. M. Shangase
M. Shapkin
I. Shchemerov
L. Shchutska
T. Shears
L. Shekhtman
Z. Shen
V. Shevchenko
E. B. Shields
E. Shmanin
J. D. Shupperd
B. G. Siddi
R. Silva Coutinho
G. Simi
S. Simone
I. Skiba
N. Skidmore
T. Skwarnicki
M. W. Slater
J. C. Smallwood
J. G. Smeaton
A. Smetkina
E. Smith
M. Smith
A. Snoch
M. Soares
L. Soares Lavra
M. D. Sokoloff
F. J. P. Soler
A. Solovev
I. Solovyev
F. L. Souza De Almeida
B. Souza De Paula
B. Spaan
E. Spadaro Norella
P. Spradlin
F. Stagni
M. Stahl
S. Stahl
P. Stefko
O. Steinkamp
S. Stemmle
O. Stenyakin
H. Stevens
S. Stone
M. E. Stramaglia
M. Straticiuc
D. Strekalina
S. Strokov
F. Suljik
J. Sun
L. Sun
Y. Sun
P. Svihra
P. N. Swallow
K. Swientek
A. Szabelski
T. Szumlak
M. Szymanski
S. Taneja
F. Teubert
E. Thomas
K. A. Thomson
M. J. Tilley
V. Tisserand
S. T’Jampens
M. Tobin
S. Tolk
L. Tomassetti
D. Torres Machado
D. Y. Tou
M. Traill
M. T. Tran
E. Trifonova
C. Trippl
G. Tuci
A. Tully
N. Tuning
A. Ukleja
D. J. Unverzagt
A. Usachov
A. Ustyuzhanin
U. Uwer
A. Vagner
V. Vagnoni
A. Valassi
G. Valenti
N. Valls Canudas
M. van Beuzekom
E. van Herwijnen
C. B. Van Hulse
M. van Veghel
R. Vazquez Gomez
P. Vazquez Regueiro
C. Vázquez Sierra
S. Vecchi
J. J. Velthuis
M. Veltri
A. Venkateswaran
M. Veronesi
M. Vesterinen
D. Vieira
M. Vieites Diaz
H. Viemann
X. Vilasis-Cardona
E. Vilella Figueras
P. Vincent
G. Vitali
A. Vollhardt
D. Vom Bruch
A. Vorobyev
V. Vorobyev
N. Voropaev
R. Waldi
J. Walsh
C. Wang
J. Wang
M. Wang
R. Wang
Y. Wang
Z. Wang
H. M. Wark
N. K. Watson
S. G. Weber
D. Websdale
C. Weisser
B. D. C. Westhenry
D. J. White
M. Whitehead
D. Wiedner
G. Wilkinson
M. Wilkinson
I. Williams
M. Williams
M. R. J. Williams
F. F. Wilson
W. Wislicki
M. Witek
L. Witola
G. Wormser
S. A. Wotton
H. Wu
K. Wyllie
Z. Xiang
D. Xiao
Y. Xie
A. Xu
J. Xu
L. Xu
M. Xu
Q. Xu
Z. Xu
D. Yang
Y. Yang
Z. Yang
Y. Yao
L. E. Yeomans
H. Yin
J. Yu
X. Yuan
O. Yushchenko
K. A. Zarebski
M. Zavertyaev
M. Zdybal
O. Zenaiev
M. Zeng
D. Zhang
L. Zhang
S. Zhang
Y. Zhang
A. Zhelezov
Y. Zheng
X. Zhou
Y. Zhou
X. Zhu
V. Zhukov
J. B. Zonneveld
S. Zucchelli
D. Zuliani
G. Zunica
LHCb Collaboration
Pokaż więcej
Temat :
Astrophysics
QB460-466
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
European Physical Journal C: Particles and Fields, Vol 81, Iss 4, Pp 1-15 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1434-6044; https://doaj.org/toc/1434-6052
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/9d6240e0abb74557a3b564b1887d3053
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurement of the Weinberg Angle in an Experiment at the Super Charm Tau Factory with a Polarized Beam
Autorzy :
Vorobyev, V. S.
Pokaż więcej
Źródło :
Physics of Atomic Nuclei. 84(2):216-220
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurements of production cross sections of the Higgs boson in the four-lepton final state in proton–proton collisions at $$\sqrt{s} = 13\,\text {Te}\text {V} $$ s = 13 Te
Autorzy :
A. M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
J. W. Andrejkovic
T. Bergauer
S. Chatterjee
M. Dragicevic
A. Escalante Del Valle
R. Frühwirth
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
I. Mikulec
F. M. Pitters
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
V. Chekhovsky
A. Litomin
V. Makarenko
M. R. Darwish
E. A. De Wolf
X. Janssen
T. Kello
A. Lelek
H. Rejeb Sfar
P. Van Mechelen
S. Van Putte
N. Van Remortel
F. Blekman
E. S. Bols
J. D’Hondt
J. De Clercq
M. Delcourt
S. Lowette
S. Moortgat
A. Morton
D. Müller
A. R. Sahasransu
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
D. Beghin
B. Bilin
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
K. Lee
I. Makarenko
L. Moureaux
L. Pétré
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
L. Wezenbeek
T. Cornelis
D. Dobur
M. Gruchala
G. Mestdach
M. Niedziela
C. Roskas
K. Skovpen
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
A. Bethani
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
I. S. Donertas
A. Giammanco
V. Lemaitre
K. Mondal
J. Prisciandaro
A. Taliercio
M. Teklishyn
P. Vischia
S. Wertz
S. Wuyckens
G. A. Alves
C. Hensel
A. Moraes
CMS Collaboration
W. L. Aldá Júnior
M. Barroso Ferreira Filho
H. Brandao Malbouisson
W. Carvalho
J. Chinellato
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
S. Fonseca De Souza
J. Martins
D. Matos Figueiredo
C. Mora Herrera
K. Mota Amarilo
L. Mundim
H. Nogima
P. Rebello Teles
L. J. Sanchez Rosas
A. Santoro
S. M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
D. S. Lemos
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
I. Atanasov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
T. Cheng
W. Fang
Q. Guo
T. Javaid
M. Mittal
H. Wang
L. Yuan
M. Ahmad
G. Bauer
C. Dozen
Z. Hu
Y. Wang
K. Yi
E. Chapon
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
A. Kapoor
D. Leggat
H. Liao
Z.-A. LIU
R. Sharma
A. Spiezia
J. Tao
J. Thomas-wilsker
J. Wang
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. Ban
C. Chen
Q. Huang
A. Levin
Q. Li
M. Lu
X. Lyu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Q. Wang
J. Xiao
Z. You
X. Gao
H. Okawa
M. Xiao
C. Avila
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
A. Sarkar
M. A. Segura Delgado
J. Jaramillo
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
J. D. Ruiz Alvarez
C. A. Salazar González
N. Vanegas Arbelaez
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
Z. Antunovic
M. Kovac
T. Sculac
V. Brigljevic
D. Ferencek
D. Majumder
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
A. Attikis
E. Erodotou
A. Ioannou
G. Kole
M. Kolosova
S. Konstantinou
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
M. Finger
A. Kveton
J. Tomsa
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
S. Abu Zeid
S. Khalil
E. Salama
M. A. Mahmoud
Y. Mohammed
S. Bhowmik
A. Carvalho Antunes De Oliveira
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
J. Pata
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
L. Forthomme
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
V. Karimäki
M. S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Lehti
T. Lindén
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
H. Petrow
T. Tuuva
C. Amendola
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
B. Lenzi
E. Locci
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
G. B. Yu
S. Ahuja
F. Beaudette
M. Bonanomi
A. Buchot Perraguin
P. Busson
C. Charlot
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
R. Granier de Cassagnac
A. Hakimi
I. Kucher
A. Lobanov
C. Martin Perez
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Apparu
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
D. Darej
J.-C. Fontaine
U. Goerlach
C. Grimault
A.-C. Le Bihan
P. Van Hove
E. Asilar
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. Camen
A. Carle
N. Chanon
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
Sa. Jain
I. B. Laktineh
H. Lattaud
A. Lesauvage
M. Lethuillier
L. Mirabito
K. Shchablo
L. Torterotot
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
A. Khvedelidze
Z. Tsamalaidze
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
M. P. Rauch
J. Schulz
M. Teroerde
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
B. Fischer
S. Ghosh
T. Hebbeker
K. Hoepfner
H. Keller
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
G. Mocellin
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
T. Pook
A. Pozdnyakov
Y. Rath
H. Reithler
J. Roemer
A. Schmidt
S. C. Schuler
A. Sharma
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
T. Ziemons
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
I. Babounikau
S. Baxter
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
P. Connor
S. Consuegra Rodríguez
V. Danilov
M. M. Defranchis
L. Didukh
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
D. Eckstein
L. I. Estevez Banos
E. Gallo
A. Geiser
A. Giraldi
A. Grohsjean
M. Guthoff
A. Harb
A. Jafari
N. Z. Jomhari
H. Jung
A. Kasem
M. Kasemann
H. Kaveh
C. Kleinwort
J. Knolle
D. Krücker
W. Lange
T. Lenz
J. Lidrych
K. Lipka
W. Lohmann
T. Madlener
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
J. Metwally
A. B. Meyer
M. Meyer
J. Mnich
A. Mussgiller
V. Myronenko
Y. Otarid
D. Pérez Adán
S. K. Pflitsch
D. Pitzl
A. Raspereza
A. Saggio
A. Saibel
M. Savitskyi
V. Scheurer
C. Schwanenberger
A. Singh
R. E. Sosa Ricardo
N. Tonon
O. Turkot
A. Vagnerini
M. Van De Klundert
R. Walsh
D. Walter
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
S. Wuchterl
O. Zenaiev
R. Zlebcik
R. Aggleton
S. Bein
L. Benato
A. Benecke
K. De Leo
T. Dreyer
M. Eich
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
P. Gunnellini
J. Haller
A. Hinzmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
V. Kutzner
J. Lange
T. Lange
A. Malara
A. Nigamova
K. J. Pena Rodriguez
O. Rieger
P. Schleper
M. Schröder
J. Schwandt
D. Schwarz
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
A. Tews
B. Vormwald
I. Zoi
J. Bechtel
T. Berger
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
A. Droll
K. El Morabit
N. Faltermann
K. Flöh
M. Giffels
J. o. Gosewisch
A. Gottmann
F. Hartmann
C. Heidecker
U. Husemann
I. Katkov
P. Keicher
R. Koppenhöfer
S. Maier
M. Metzler
S. Mitra
Th. Müller
M. Musich
M. Neukum
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
D. Savoiu
D. Schäfer
M. Schnepf
D. Seith
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
J. Van Der Linden
R. F. Von Cube
M. Wassmer
M. Weber
S. Wieland
R. Wolf
S. Wozniewski
S. Wunsch
G. Anagnostou
P. Asenov
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
G. Paspalaki
A. Stakia
M. Diamantopoulou
D. Karasavvas
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
C. K. Koraka
A. Manousakis-katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
E. Tziaferi
K. Vellidis
E. Vourliotis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
M. Csanad
M. M. A. Gadallah
S. Lökös
P. Major
K. Mandal
A. Mehta
G. Pasztor
A. J. Rádl
O. Surányi
G.I. Veres
M. Bartók
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
S. Czellar
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
T. Csorgo
F. Nemes
T. Novak
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
D. Kumar
L. Panwar
P. C. Tiwari
S. Bahinipati
D. Dash
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V. K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
P. Saha
N. Sur
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
G. Chaudhary
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Meena
K. Sandeep
J. B. Singh
A. K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
R. B. Garg
M. Gola
S. Keshri
A. Kumar
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
A. Shah
M. Bharti
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
S. Nandan
P. Palit
P. K. Rout
G. Saha
B. Sahu
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
S. C. Behera
P. Kalbhor
A. Muhammad
R. Pradhan
P. R. Pujahari
A. K. Sikdar
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
D. K. Mishra
K. Naskar
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
T. Aziz
S. Dugad
G. B. Mohanty
U. Sarkar
S. Banerjee
R. Chudasama
M. Guchait
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
S. Dube
B. Kansal
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
S. Sharma
H. Bakhshiansohi
M. Zeinali
S. Chenarani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
R. Aly
C. Aruta
A. Colaleo
D. Creanza
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
A. Di Pilato
W. Elmetenawee
L. Fiore
A. Gelmi
M. Gul
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
I. Margjeka
V. Mastrapasqua
J. A. Merlin
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F. M. Simone
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
L. Brigliadori
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
C. Ciocca
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
T. Diotalevi
F. Fabbri
A. Fanfani
E. Fontanesi
P. Giacomelli
L. Giommi
C. Grandi
L. Guiducci
F. Iemmi
S. Lo Meo
S. Marcellini
G. Masetti
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
F. Fiori
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Lizzo
M. Meschini
S. Paoletti
R. Seidita
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
M. Bozzo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
F. Brivio
F. Cetorelli
V. Ciriolo
F. De Guio
M. E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. Malberti
S. Malvezzi
A. Massironi
D. Menasce
F. Monti
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Ragazzi
N. Redaelli
T. Tabarelli de Fatis
D. Valsecchi
D. Zuolo
S. Buontempo
N. Cavallo
A. De Iorio
F. Fabozzi
A. O. M. Iorio
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
P. Bortignon
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
F. Gasparini
U. Gasparini
S. Y. Hoh
L. Layer
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
M. Presilla
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
G. Strong
M. Tosi
H. Yarar
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
C. Aime‘
A. Braghieri
S. Calzaferri
D. Fiorina
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
G. M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
F. Moscatelli
A. Piccinelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
T. Tedeschi
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
L. Bianchini
T. Boccali
E. Bossini
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
M. R. Di Domenico
S. Donato
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
G. Ramirez-Sanchez
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
A. Scribano
N. Shafiei
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P. G. Verdini
F. Cavallari
M. Cipriani
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
J. Berenguer Antequera
C. Biino
A. Cappati
N. Cartiglia
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
M. Ruspa
R. Salvatico
K. Shchelina
F. Siviero
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
M. Tornago
D. Trocino
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
F. Vazzoler
S. Dogra
C. Huh
B. Kim
D. H. Kim
G. N. Kim
J. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
B. C. Radburn-Smith
S. Sekmen
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
B. Francois
T. J. Kim
J. Park
S. Cho
S. Choi
Y. Go
B. Hong
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
J. Yoo
J. Goh
A. Gurtu
H. S. Kim
Y. Kim
J. Almond
J. H. Bhyun
J. Choi
S. Jeon
J. Kim
J. S. Kim
S. Ko
H. Kwon
H. Lee
S. Lee
B. H. Oh
M. Oh
S. B. Oh
H. Seo
U. K. Yang
I. Yoon
D. Jeon
J. H. Kim
B. Ko
J. S. H. Lee
I. C. Park
Y. Roh
D. Song
I.J. Watson
S. Ha
H. D. Yoo
Y. Choi
Y. Jeong
Y. Lee
I. Yu
T. Beyrouthy
Y. Maghrbi
V. Veckalns
M. Ambrozas
A. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
A. Vaitkevicius
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
J. A. Murillo Quijada
L. Valencia Palomo
G. Ayala
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
C. A. Mondragon Herrera
D. A. Perez Navarro
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
M. Ramirez-Garcia
F. Vazquez Valencia
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
J. Mijuskovic
N. Raicevic
D. Krofcheck
S. Bheesette
P. H. Butler
A. Ahmad
M. I. Asghar
A. Awais
M. I. M. Awan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
S. Qazi
M. A. Shah
M. Shoaib
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Traczyk
P. Zalewski
K. Bunkowski
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Walczak
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
A. Boletti
P. Faccioli
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
J. Seixas
O. Toldaiev
J. Varela
S. Afanasiev
D. Budkouski
P. Bunin
M. Gavrilenko
I. Golutvin
I. Gorbunov
A. Kamenev
V. Karjavine
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
V. Palichik
V. Perelygin
M. Savina
D. Seitova
V. Shalaev
S. Shmatov
S. Shulha
V. Smirnov
O. Teryaev
N. Voytishin
A. Zarubin
I. Zhizhin
G. Gavrilov
V. Golovtcov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Volkov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
G. Pivovarov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
A. Nikitenko
V. Popov
G. Safronov
A. Spiridonov
A. Stepennov
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
R. Chistov
M. Danilov
A. Oskin
P. Parygin
S. Polikarpov
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Belyaev
E. Boos
V. Bunichev
M. Dubinin
L. Dudko
A. Gribushin
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
S. Obraztsov
M. Perfilov
S. Petrushanko
V. Savrin
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
I. Ovtin
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
V. Kachanov
A. Kalinin
D. Konstantinov
V. Petrov
R. Ryutin
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
V. Okhotnikov
L. Sukhikh
V. Borchsh
V. Ivanchenko
E. Tcherniaev
P. Adzic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
V. Milosevic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
Cristina F. Bedoya
C. A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
J.P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J.M. Hernandez
M. I. Josa
J. León Holgado
D. Moran
Á. Navarro Tobar
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
M. S. Soares
L. Urda Gómez
C. Willmott
J. F. de Trocóniz
R. Reyes-Almanza
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
J. Ripoll Sau
V. Rodríguez Bouza
A. Trapote
J. A. Brochero Cifuentes
I. J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
C. Fernandez Madrazo
P.J. Fernández Manteca
A. García Alonso
G. Gomez
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
C. Prieels
F. Ricci-Tam
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
N. Trevisani
I. Vila
J. M. Vizan Garcia
MK Jayananda
B. Kailasapathy
D. U. J. Sonnadara
DDC Wickramarathna
W. G. D. Dharmaratna
K. Liyanage
N. Perera
N. Wickramage
T. K. Aarrestad
D. Abbaneo
J. Alimena
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
A. H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
N. Beni
M. Bianco
A. Bocci
E. Brondolin
T. Camporesi
M. Capeans Garrido
G. Cerminara
S. S. Chhibra
L. Cristella
D. d’Enterria
A. Dabrowski
N. Daci
A. David
A. De Roeck
M. Deile
R. Di Maria
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
N. Emriskova
F. Fallavollita
D. Fasanella
S. Fiorendi
A. Florent
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
M. Haranko
J. Hegeman
Y. Iiyama
V. Innocente
T. James
P. Janot
J. Kaspar
J. Kieseler
M. Komm
N. Kratochwil
C. Lange
S. Laurila
P. Lecoq
K. Long
C. Lourenço
L. Malgeri
S. Mallios
M. Mannelli
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
M. Pitt
H. Qu
T. Quast
D. Rabady
A. Racz
M. Rieger
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
W. Snoeys
P. Sphicas
S. Summers
V. R. Tavolaro
D. Treille
A. Tsirou
G.P. Van Onsem
M. Verzetti
K. A. Wozniak
W. D. Zeuner
L. Caminada
A. Ebrahimi
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
M. Missiroli
T. Rohe
K. Androsov
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
N. Chernyavskaya
A. De Cosa
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
T. Gadek
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
A.-M. Lyon
R. A. Manzoni
M. T. Meinhard
F. Micheli
F. Nessi-Tedaldi
J. Niedziela
F. Pauss
V. Perovic
G. Perrin
S. Pigazzini
M. G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
V. Stampf
J. Steggemann
R. Wallny
D. H. Zhu
C. Amsler
C. Botta
D. Brzhechko
M. F. Canelli
A. De Wit
R. Del Burgo
J.K. Heikkilä
M. Huwiler
A. Jofrehei
B. Kilminster
S. Leontsinis
A. Macchiolo
P. Meiring
V. M. Mikuni
U. Molinatti
I. Neutelings
G. Rauco
A. Reimers
P. Robmann
S. Sanchez Cruz
K. Schweiger
Y. Takahashi
C. Adloff
C. M. Kuo
W. Lin
A. Roy
T. Sarkar
S. S. Yu
L. Ceard
P. Chang
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
W.-S. Hou
Y. y. Li
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
E. Yazgan
P. r. Yu
B. Asavapibhop
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
F. Boran
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
I. Dumanoglu
E. Eskut
G. Gokbulut
Y. Guler
E. Gurpinar Guler
I. Hos
C. Isik
E. E. Kangal
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
A. E. Simsek
B. Tali
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Isildak
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
B. Akgun
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
Ö. Özçelik
S. Tekten
E. A. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
F. Aydogmus Sen
S. Cerci
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
D. Sunar Cerci
B. Grynyov
L. Levchuk
E. Bhal
S. Bologna
J. J. Brooke
A. Bundock
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
T. Sakuma
S. Seif El Nasr-Storey
V. J. Smith
N. Stylianou
J. Taylor
A. Titterton
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. J. A. Cockerill
K. V. Ellis
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
K. Manolopoulos
D. M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I. R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
V. Cepaitis
G. S. Chahal
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
S. Fayer
G. Fedi
G. Hall
M. H. Hassanshahi
G. Iles
J. Langford
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
J. Nash
V. Palladino
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
N. Wardle
S. N. Webb
D. Winterbottom
A. G. Zecchinelli
J. E. Cole
A. Khan
P. Kyberd
C. K. Mackay
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
S. Abdullin
A. Brinkerhoff
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
A. R. Kanuganti
B. McMaster
N. Pastika
S. Sawant
C. Smith
C. Sutantawibul
J. Wilson
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A. M. Vargas Hernandez
A. Buccilli
O. Charaf
S. I. Cooper
D. Di Croce
S. V. Gleyzer
C. Henderson
C. U. Perez
P. Rumerio
C. West
A. Akpinar
A. Albert
D. Arcaro
C. Cosby
Z. Demiragli
D. Gastler
J. Rohlf
K. Salyer
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
S. Yuan
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
Y. t. Duh
M. Hadley
U. Heintz
J. M. Hogan
K. H. M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
K. T. Lau
J. Luo
M. Narain
S. Sagir
E. Usai
W. Y. Wong
X. Yan
D. Yu
W. Zhang
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
F. Jensen
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
D. Taylor
M. Tripathi
Y. Yao
F. Zhang
M. Bachtis
R. Cousins
A. Dasgupta
A. Datta
D. Hamilton
J. Hauser
M. Ignatenko
M. A. Iqbal
T. Lam
N. Mccoll
W. A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
B. Stone
V. Valuev
K. Burt
Y. Chen
R. Clare
J. W. Gary
G. Hanson
G. Karapostoli
O. R. Long
N. Manganelli
M. Olmedo Negrete
W. Si
S. Wimpenny
Y. Zhang
J. G. Branson
S. Cittolin
S. Cooperstein
N. Deelen
J. Duarte
R. Gerosa
L. Giannini
D. Gilbert
J. Guiang
V. Krutelyov
R. Lee
J. Letts
M. Masciovecchio
S. May
S. Padhi
M. Pieri
B. V. Sathia Narayanan
V. Sharma
M. Tadel
A. Vartak
F. Würthwein
Y. Xiang
A. Yagil
N. Amin
C. Campagnari
M. Citron
A. Dorsett
V. Dutta
J. Incandela
M. Kilpatrick
B. Marsh
H. Mei
A. Ovcharova
M. Quinnan
J. Richman
U. Sarica
D. Stuart
S. Wang
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
J. M. Lawhorn
N. Lu
J. Mao
H. B. Newman
J. Ngadiuba
T. Q. Nguyen
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
C. Wang
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
J. Alison
M. B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
I. Vorobiev
J. P. Cumalat
W. T. Ford
E. MacDonald
R. Patel
A. Perloff
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
Y. Cheng
J. Chu
D. J. Cranshaw
K. Mcdermott
J. Monroy
J. R. Patterson
D. Quach
A. Ryd
W. Sun
S. M. Tan
Z. Tao
J. Thom
P. Wittich
M. Zientek
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
A. Beretvas
D. Berry
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
K. F. Di Petrillo
V. D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
R. M. Harris
R. Heller
T. C. Herwig
J. Hirschauer
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
P. Klabbers
T. Klijnsma
B. Klima
M. J. Kortelainen
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
T. Liu
J. Lykken
C. Madrid
K. Maeshima
C. Mantilla
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
V. Papadimitriou
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
H. A. Weber
A. Woodard
D. Acosta
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
F. Errico
R. D. Field
D. Guerrero
B. M. Joshi
M. Kim
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
D. Rosenzweig
K. Shi
J. Sturdy
E. Yigitbasi
X. Zuo
T. Adams
A. Askew
D. Diaz
R. Habibullah
S. Hagopian
V. Hagopian
K. F. Johnson
R. Khurana
T. Kolberg
G. Martinez
H. Prosper
C. Schiber
R. Yohay
J. Zhang
M. M. Baarmand
S. Butalla
T. Elkafrawy
M. Hohlmann
R. Kumar Verma
D. Noonan
M. Rahmani
M. Saunders
F. Yumiceva
M. R. Adams
L. Apanasevich
H. Becerril Gonzalez
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C.E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
C. Mills
G. Oh
T. Roy
M. B. Tonjes
N. Varelas
J. Viinikainen
X. Wang
Z. Wu
Z. Ye
M. Alhusseini
K. Dilsiz
S. Durgut
R. P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
O. K. Köseyan
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
O. Amram
B. Blumenfeld
L. Corcodilos
J. Davis
M. Eminizer
A. V. Gritsan
S. Kyriacou
P. Maksimovic
J. Roskes
M. Swartz
T. Á. Vámi
C. Baldenegro Barrera
P. Baringer
A. Bean
A. Bylinkin
T. Isidori
J. King
G. Krintiras
A. Kropivnitskaya
C. Lindsey
N. Minafra
M. Murray
C. Rogan
C. Royon
S. Sanders
E. Schmitz
J. D. Tapia Takaki
J. Williams
G. Wilson
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
T. Mitchell
A. Modak
K. Nam
F. Rebassoo
D. Wright
E. Adams
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
Y. Feng
N. J. Hadley
S. Jabeen
R. G. Kellogg
T. Koeth
A. C. Mignerey
S. Nabili
M. Seidel
A. Skuja
S. C. Tonwar
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
M. Hu
M. Klute
D. Kovalskyi
J. Krupa
Y.-J. Lee
B. Maier
A. C. Marini
C. Mironov
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
K. Tatar
Z. Wang
B. Wyslouch
R. M. Chatterjee
A. Evans
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
M. Krohn
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M. A. Wadud
J. G. Acosta
S. Oliveros
K. Bloom
M. Bryson
D. R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
J. R. González Fernández
C. Joo
I. Kravchenko
J. E. Siado
G. R. Snow
W. Tabb
F. Yan
G. Agarwal
H. Bandyopadhyay
L. Hay
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
D. Nguyen
J. Pekkanen
S. Rappoccio
A. Williams
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
Y. Haddad
A. Hortiangtham
J. Li
G. Madigan
B. Marzocchi
D. M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
A. Parker
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
Z. Chen
A. Gilbert
T. Gunter
K. A. Hahn
N. Odell
M. H. Schmitt
K. Sung
M. Velasco
R. Band
R. Bucci
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
K. Lannon
N. Loukas
N. Marinelli
I. Mcalister
F. Meng
K. Mohrman
Y. Musienko
R. Ruchti
P. Siddireddy
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
M. Zarucki
L. Zygala
B. Bylsma
B. Cardwell
L. S. Durkin
B. Francis
C. Hill
A. Lefeld
B. L. Winer
B. R. Yates
F. M. Addesa
B. Bonham
P. Das
G. Dezoort
P. Elmer
A. Frankenthal
B. Greenberg
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
G. Kopp
S. Kwan
D. Lange
M. T. Lucchini
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
A. S. Bakshi
V. E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
S. Karmarkar
M. Liu
G. Negro
N. Neumeister
C. C. Peng
S. Piperov
A. Purohit
J. F. Schulte
M. Stojanovic
J. Thieman
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
J. Dolen
N. Parashar
A. Baty
S. Dildick
K. M. Ecklund
S. Freed
F. J. M. Geurts
W. Li
B. P. Padley
R. Redjimi
J. Roberts
W. Shi
A. G. Stahl Leiton
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
R. Taus
B. Chiarito
J. P. Chou
A. Gandrakota
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
O. Karacheban
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S. A. Thayil
S. Thomas
H. Acharya
A. G. Delannoy
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
R. Mueller
D. Overton
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
V. Hegde
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
A. Whitbeck
E. Appelt
S. Greene
A. Gurrola
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. W. Arenton
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
A. Li
C. Neu
B. Tannenwald
E. Wolfe
P. E. Karchin
N. Poudyal
P. Thapa
K. Black
T. Bose
J. Buchanan
C. Caillol
S. Dasu
I. De Bruyn
P. Everaerts
F. Fienga
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
A. Mohammadi
D. Pinna
A. Savin
V. Shang
W. H. Smith
D. Teague
S. Trembath-reichert
W. Vetens
Pokaż więcej
Temat :
Astrophysics
QB460-466
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
European Physical Journal C: Particles and Fields, Vol 81, Iss 6, Pp 1-47 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1434-6044; https://doaj.org/toc/1434-6052
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/74797d200a2b4d2a967dee657c5a18c3
Czasopismo naukowe
Tytuł :
First measurement of large area jet transverse momentum spectra in heavy-ion collisions
Autorzy :
The CMS collaboration
A. M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
F. Ambrogi
T. Bergauer
M. Dragicevic
J. Erö
A. Escalante Del Valle
M. Flechl
R. Frühwirth
M. Jeitler
N. Krammer
I. Krätschmer
D. Liko
T. Madlener
I. Mikulec
N. Rad
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
M. Zarucki
V. Drugakov
V. Mossolov
J. Suarez Gonzalez
M. R. Darwish
E. A. De Wolf
D. Di Croce
X. Janssen
T. Kello
A. Lelek
M. Pieters
H. Rejeb Sfar
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
S. Van Putte
N. Van Remortel
F. Blekman
E. S. Bols
S. S. Chhibra
J. D’Hondt
J. De Clercq
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
Q. Python
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
D. Beghin
B. Bilin
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
H. Delannoy
B. Dorney
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
L. Moureaux
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
T. Cornelis
D. Dobur
I. Khvastunov
M. Niedziela
C. Roskas
K. Skovpen
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
G. Bruno
C. Caputo
P. David
C. Delaere
M. Delcourt
A. Giammanco
V. Lemaitre
J. Prisciandaro
A. Saggio
P. Vischia
J. Zobec
G. A. Alves
G. Correia Silva
C. Hensel
A. Moraes
E. Belchior Batista Das Chagas
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
C. De Oliveira Martins
S. Fonseca De Souza
H. Malbouisson
J. Martins
D. Matos Figueiredo
M. Medina Jaime
M. Melo De Almeida
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
W. L. Prado Da Silva
P. Rebello Teles
L. J. Sanchez Rosas
A. Santoro
A. Sznajder
M. Thiel
E. J. Tonelli Manganote
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
D. S. Lemos
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
M. Bonchev
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
W. Fang
X. Gao
L. Yuan
M. Ahmad
Z. Hu
Y. Wang
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
C. H. Jiang
D. Leggat
H. Liao
Z. Liu
A. Spiezia
J. Tao
E. Yazgan
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. Ban
G. Chen
A. Levin
J. Li
L. Li
Q. Li
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Q. Wang
M. Xiao
C. Avila
A. Cabrera
C. Florez
C. F. González Hernández
M. A. Segura Delgado
J. Mejia Guisao
J. D. Ruiz Alvarez
C. A. Salazar González
N. Vanegas Arbelaez
D. Giljanović
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
D. Ferencek
K. Kadija
B. Mesic
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
M. W. Ather
A. Attikis
E. Erodotou
A. Ioannou
M. Kolosova
S. Konstantinou
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
D. Tsiakkouri
M. Finger
A. Kveton
J. Tomsa
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
M. A. Mahmoud
Y. Mohammed
S. Bhowmik
A. Carvalho Antunes De Oliveira
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
L. Forthomme
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
F. Garcia
J. Havukainen
J. K. Heikkilä
V. Karimäki
M. S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Laurila
S. Lehti
T. Lindén
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
T. Tuuva
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
B. Fabbro
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
C. Leloup
B. Lenzi
E. Locci
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
G. B. Yu
S. Ahuja
C. Amendola
F. Beaudette
M. Bonanomi
P. Busson
C. Charlot
B. Diab
G. Falmagne
R. Granier de Cassagnac
I. Kucher
A. Lobanov
C. Martin Perez
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
E. Conte
J.-C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
C. Grimault
A.-C. Le Bihan
N. Tonon
P. Van Hove
S. Gadrat
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. Camen
A. Carle
N. Chanon
R. Chierici
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
Sa. Jain
I. B. Laktineh
H. Lattaud
A. Lesauvage
M. Lethuillier
L. Mirabito
S. Perries
V. Sordini
L. Torterotot
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
G. Adamov
I. Bagaturia
C. Autermann
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
M. Preuten
M. P. Rauch
J. Schulz
M. Teroerde
M. Erdmann
B. Fischer
S. Ghosh
T. Hebbeker
K. Hoepfner
H. Keller
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
P. Millet
G. Mocellin
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
T. Pook
A. Pozdnyakov
T. Quast
M. Radziej
Y. Rath
H. Reithler
J. Roemer
A. Schmidt
S. C. Schuler
A. Sharma
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
T. Müller
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
I. Babounikau
H. Bakhshiansohi
K. Beernaert
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
A. Campbell
A. Cardini
P. Connor
S. Consuegra Rodríguez
C. Contreras-Campana
V. Danilov
A. De Wit
M. M. Defranchis
C. Diez Pardos
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
D. Eckstein
T. Eichhorn
A. Elwood
E. Eren
E. Gallo
A. Geiser
A. Grohsjean
M. Guthoff
M. Haranko
A. Harb
A. Jafari
N. Z. Jomhari
H. Jung
A. Kasem
M. Kasemann
H. Kaveh
J. Keaveney
C. Kleinwort
J. Knolle
D. Krücker
W. Lange
T. Lenz
J. Lidrych
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
A. B. Meyer
M. Meyer
M. Missiroli
J. Mnich
A. Mussgiller
V. Myronenko
D. Pérez Adán
S. K. Pflitsch
D. Pitzl
A. Raspereza
A. Saibel
M. Savitskyi
V. Scheurer
P. Schütze
C. Schwanenberger
R. Shevchenko
A. Singh
R. E. Sosa Ricardo
H. Tholen
O. Turkot
A. Vagnerini
M. Van De Klundert
R. Walsh
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
O. Zenaiev
R. Zlebcik
R. Aggleton
S. Bein
L. Benato
A. Benecke
T. Dreyer
A. Ebrahimi
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
D. Gonzalez
P. Gunnellini
J. Haller
A. Hinzmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
N. Kovalchuk
S. Kurz
V. Kutzner
J. Lange
T. Lange
A. Malara
J. Multhaup
C. E. N. Niemeyer
A. Reimers
O. Rieger
P. Schleper
S. Schumann
J. Schwandt
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
B. Vormwald
I. Zoi
M. Akbiyik
M. Baselga
S. Baur
T. Berger
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
K. El Morabit
N. Faltermann
M. Giffels
A. Gottmann
F. Hartmann
C. Heidecker
U. Husemann
M. A. Iqbal
S. Kudella
S. Maier
S. Mitra
M. U. Mozer
D. Müller
Th. Müller
M. Musich
A. Nürnberg
G. Quast
K. Rabbertz
D. Savoiu
D. Schäfer
M. Schnepf
M. Schröder
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
M. Wassmer
M. Weber
C. Wöhrmann
R. Wolf
S. Wozniewski
G. Anagnostou
P. Asenov
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
G. Paspalaki
A. Stakia
M. Diamantopoulou
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
A. Manousakis-Katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
K. Vellidis
E. Vourliotis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
S. Mallios
K. Manitara
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
F. A. Triantis
D. Tsitsonis
M. Bartók
R. Chudasama
M. Csanad
P. Major
K. Mandal
A. Mehta
G. Pasztor
O. Surányi
G. I. Veres
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
N. Beni
S. Czellar
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
P. Raics
D. Teyssier
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
T. Csorgo
W. J. Metzger
F. Nemes
T. Novak
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
P. C. Tiwari
S. Bahinipati
C. Kar
G. Kole
P. Mal
V. K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
D. K. Sahoo
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
M. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Lohan
M. Meena
K. Sandeep
S. Sharma
J. B. Singh
A. K. Virdi
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
R. B. Garg
M. Gola
S. Keshri
Ashok Kumar
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
Aashaq Shah
R. Sharma
R. Bhardwaj
M. Bharti
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
U. Bhawandeep
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
K. Mondal
S. Nandan
A. Purohit
P. K. Rout
G. Saha
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
S. C. Behera
P. Kalbhor
A. Muhammad
P. R. Pujahari
A. K. Sikdar
D. Dutta
V. Jha
D. K. Mishra
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
T. Aziz
M. A. Bhat
S. Dugad
G. B. Mohanty
N. Sur
Ravindra Kumar Verma
S. Banerjee
S. Chatterjee
P. Das
M. Guchait
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
N. Sahoo
S. Sawant
S. Dube
B. Kansal
A. Kapoor
K. Kothekar
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
S. Chenarani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Naseri
F. Rezaei Hosseinabadi
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
R. Aly
C. Calabria
A. Colaleo
D. Creanza
L. Cristella
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
W. Elmetenawee
L. Fiore
A. Gelmi
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
J. A. Merlin
G. Miniello
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
R. Radogna
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F. M. Simone
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
C. Ciocca
G. Codispoti
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
F. Fabbri
A. Fanfani
E. Fontanesi
P. Giacomelli
L. Giommi
C. Grandi
L. Guiducci
F. Iemmi
S. Lo Meo
S. Marcellini
G. Masetti
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
F. Fiori
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Meschini
S. Paoletti
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
M. Bozzo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
A. Beschi
F. Brivio
V. Ciriolo
M. E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. Malberti
S. Malvezzi
D. Menasce
F. Monti
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
D. Valsecchi
D. Zuolo
S. Buontempo
N. Cavallo
A. De Iorio
A. Di Crescenzo
F. Fabozzi
F. Fienga
G. Galati
A. O. M. Iorio
L. Layer
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
E. Voevodina
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
A. Boletti
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
A. Gozzelino
S. Y. Hoh
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
J. Pazzini
M. Presilla
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
A. Tiko
M. Tosi
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
A. Braghieri
D. Fiorina
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
M. Biasini
G. M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
R. Leonardi
E. Manoni
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
L. Bianchini
T. Boccali
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
S. Donato
L. Giannini
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
A. Scribano
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P. G. Verdini
F. Cavallari
M. Cipriani
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
C. Biino
A. Cappati
N. Cartiglia
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
J. R. González Fernández
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
A. Romero
M. Ruspa
R. Salvatico
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
D. Trocino
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
F. Vazzoler
A. Zanetti
B. Kim
D. H. Kim
G. N. Kim
J. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
S. Sekmen
D. C. Son
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
B. Francois
T. J. Kim
J. Park
S. Cho
S. Choi
Y. Go
S. Ha
B. Hong
K. Lee
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
Y. Roh
J. Yoo
J. Goh
H. S. Kim
J. Almond
J. H. Bhyun
J. Choi
S. Jeon
J. Kim
J. S. Kim
H. Lee
S. Lee
K. Nam
M. Oh
S. B. Oh
B. C. Radburn-Smith
U. K. Yang
H. D. Yoo
I. Yoon
D. Jeon
J. H. Kim
J. S. H. Lee
I. C. Park
I. J. Watson
Y. Choi
C. Hwang
Y. Jeong
Y. Lee
I. Yu
V. Veckalns
V. Dudenas
A. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
J. Vaitkus
F. Mohamad Idris
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
J. A. Murillo Quijada
L. Valencia Palomo
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
M. Ramirez-Garcia
F. Vazquez Valencia
J. Eysermans
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
A. Morelos Pineda
J. Mijuskovic
N. Raicevic
D. Krofcheck
S. Bheesette
P. H. Butler
P. Lujan
A. Ahmad
M. I. M. Awan
Q. Hassan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Zalewski
K. Bunkowski
A. Byszuk
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Olszewski
M. Walczak
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
A. Di Francesco
P. Faccioli
B. Galinhas
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
J. Seixas
K. Shchelina
G. Strong
O. Toldaiev
J. Varela
S. Afanasiev
P. Bunin
Y. Ershov
M. Gavrilenko
A. Golunov
I. Golutvin
N. Gorbounov
I. Gorbunov
A. Kamenev
V. Karjavine
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
P. Moisenz
V. Palichik
V. Perelygin
S. Shmatov
V. Smirnov
A. Zarubin
V. Zhiltsov
L. Chtchipounov
V. Golovtcov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
P. Levchenko
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
A. Nikitenko
V. Popov
I. Pozdnyakov
G. Safronov
A. Spiridonov
A. Stepennov
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
M. Chadeeva
P. Parygin
D. Philippov
E. Popova
V. Rusinov
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Belyaev
E. Boos
A. Ershov
A. Gribushin
A. Kaminskiy
O. Kodolova
V. Korotkikh
I. Lokhtin
S. Obraztsov
S. Petrushanko
V. Savrin
A. Snigirev
I. Vardanyan
A. Barnyakov
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
S. Bitioukov
V. Kachanov
D. Konstantinov
P. Mandrik
V. Petrov
R. Ryutin
S. Slabospitskii
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
A. Iuzhakov
V. Okhotnikov
V. Borchsh
V. Ivanchenko
E. Tcherniaev
P. Adzic
P. Cirkovic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
M. Stojanovic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
Cristina F. Bedoya
J. A. Brochero Cifuentes
C. A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
D. Moran
Á. Navarro Tobar
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
M. S. Soares
A. Triossi
C. Willmott
C. Albajar
J. F. de Trocóniz
R. Reyes-Almanza
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
V. Rodríguez Bouza
S. Sanchez Cruz
I. J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
P. J. Fernández Manteca
A. García Alonso
G. Gomez
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
C. Prieels
F. Ricci-Tam
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Russo
L. Scodellaro
I. Vila
J. M. Vizan Garcia
D. U. J. Sonnadara
W. G. D. Dharmaratna
N. Wickramage
T. K. Aarrestad
D. Abbaneo
B. Akgun
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
A. H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
A. Bocci
P. Bortignon
E. Bossini
E. Brondolin
T. Camporesi
A. Caratelli
G. Cerminara
E. Chapon
G. Cucciati
D. d’Enterria
A. Dabrowski
N. Daci
V. Daponte
A. David
O. Davignon
A. De Roeck
M. Deile
R. Di Maria
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
N. Emriskova
F. Fallavollita
D. Fasanella
S. Fiorendi
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
M. Gruchala
M. Guilbaud
D. Gulhan
J. Hegeman
C. Heidegger
Y. Iiyama
V. Innocente
T. James
P. Janot
O. Karacheban
J. Kaspar
J. Kieseler
M. Krammer
N. Kratochwil
C. Lange
P. Lecoq
K. Long
C. Lourenço
L. Malgeri
M. Mannelli
A. Massironi
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
J. Ngadiuba
J. Niedziela
S. Nourbakhsh
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
F. M. Pitters
D. Rabady
A. Racz
M. Rieger
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
W. Snoeys
P. Sphicas
J. Steggemann
S. Summers
V. R. Tavolaro
D. Treille
A. Tsirou
G. P. Van Onsem
A. Vartak
M. Verzetti
K. A. Wozniak
W. D. Zeuner
L. Caminada
K. Deiters
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
T. Rohe
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
N. Chernyavskaya
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
R. A. Manzoni
M. T. Meinhard
F. Micheli
P. Musella
F. Nessi-Tedaldi
F. Pauss
V. Perovic
G. Perrin
L. Perrozzi
S. Pigazzini
M. G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
L. Shchutska
M. L. Vesterbacka Olsson
R. Wallny
D. H. Zhu
C. Amsler
C. Botta
D. Brzhechko
M. F. Canelli
A. De Cosa
R. Del Burgo
B. Kilminster
S. Leontsinis
V. M. Mikuni
I. Neutelings
G. Rauco
P. Robmann
K. Schweiger
Y. Takahashi
S. Wertz
C. M. Kuo
W. Lin
A. Roy
T. Sarkar
S. S. Yu
P. Chang
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
W.-S. Hou
Y. y. Li
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
B. Asavapibhop
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
N. Suwonjandee
A. Bat
F. Boran
A. Celik
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
C. Dozen
I. Dumanoglu
G. Gokbulut
Emine Gurpinar Guler
Y. Guler
I. Hos
C. Isik
E. E. Kangal
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. E. Simsek
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Isildak
G. Karapinar
M. Yalvac
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
Ö. Özçelik
S. Tekten
E. A. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
S. Cerci
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
D. Sunar Cerci
B. Grynyov
L. Levchuk
E. Bhal
S. Bologna
J. J. Brooke
D. Burns
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
T. Sakuma
S. Seif El Nasr-Storey
V. J. Smith
J. Taylor
A. Titterton
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. J. A. Cockerill
J. A. Coughlan
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
K. Manolopoulos
D. M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I. R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
A. Bundock
Gurpreet Singh CHAHAL
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
P. Everaerts
G. Hall
G. Iles
M. Komm
J. Langford
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
V. Milosevic
A. Morton
J. Nash
V. Palladino
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
M. Stoye
T. Strebler
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
N. Wardle
S. N. Webb
D. Winterbottom
A. G. Zecchinelli
S. C. Zenz
J. E. Cole
P. R. Hobson
A. Khan
P. Kyberd
C. K. Mackay
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
A. Brinkerhoff
K. Call
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
C. Madrid
B. McMaster
N. Pastika
C. Smith
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A. M. Vargas Hernandez
A. Buccilli
S. I. Cooper
S. V. Gleyzer
C. Henderson
P. Rumerio
C. West
A. Albert
D. Arcaro
Z. Demiragli
D. Gastler
C. Richardson
J. Rohlf
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
L. Sulak
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
Y. t. Duh
M. Hadley
U. Heintz
J. M. Hogan
K. H. M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
K. T. Lau
M. Narain
S. Sagir
R. Syarif
E. Usai
W. Y. Wong
D. Yu
W. Zhang
R. Band
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
C. Flores
G. Funk
F. Jensen
W. Ko
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
J. Pilot
M. Shi
D. Taylor
K. Tos
M. Tripathi
Z. Wang
F. Zhang
M. Bachtis
C. Bravo
R. Cousins
A. Dasgupta
A. Florent
J. Hauser
M. Ignatenko
N. Mccoll
W. A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
B. Stone
V. Valuev
K. Burt
Y. Chen
R. Clare
J. W. Gary
S. M. A. Ghiasi Shirazi
G. Hanson
G. Karapostoli
O. R. Long
N. Manganelli
M. Olmedo Negrete
M. I. Paneva
W. Si
S. Wimpenny
B. R. Yates
Y. Zhang
J. G. Branson
S. Cittolin
S. Cooperstein
N. Deelen
M. Derdzinski
J. Duarte
R. Gerosa
D. Gilbert
B. Hashemi
D. Klein
V. Krutelyov
J. Letts
M. Masciovecchio
S. May
S. Padhi
M. Pieri
V. Sharma
M. Tadel
F. Würthwein
A. Yagil
G. Zevi Della Porta
N. Amin
R. Bhandari
C. Campagnari
M. Citron
V. Dutta
J. Incandela
B. Marsh
H. Mei
A. Ovcharova
H. Qu
J. Richman
U. Sarica
D. Stuart
S. Wang
D. Anderson
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
J. M. Lawhorn
N. Lu
J. Mao
H. B. Newman
T. Q. Nguyen
J. Pata
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
J. Alison
M. B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
M. Sun
I. Vorobiev
M. Weinberg
J. P. Cumalat
W. T. Ford
E. MacDonald
T. Mulholland
R. Patel
A. Perloff
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
Y. Cheng
J. Chu
A. Datta
A. Frankenthal
K. Mcdermott
J. R. Patterson
D. Quach
A. Ryd
S. M. Tan
Z. Tao
J. Thom
P. Wittich
M. Zientek
S. Abdullin
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
A. Beretvas
D. Berry
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
V. D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
E. Gottschalk
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
J. Hanlon
R. M. Harris
S. Hasegawa
R. Heller
J. Hirschauer
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
T. Klijnsma
B. Klima
M. J. Kortelainen
B. Kreis
S. Lammel
J. Lewis
D. Lincoln
R. Lipton
M. Liu
T. Liu
J. Lykken
K. Maeshima
J. M. Marraffino
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
V. Papadimitriou
K. Pedro
C. Pena
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
R. Vidal
M. Wang
H. A. Weber
A. Woodard
D. Acosta
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
F. Errico
R. D. Field
D. Guerrero
B. M. Joshi
M. Kim
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
D. Rosenzweig
K. Shi
J. Wang
X. Zuo
Y. R. Joshi
T. Adams
A. Askew
S. Hagopian
V. Hagopian
K. F. Johnson
R. Khurana
T. Kolberg
G. Martinez
T. Perry
H. Prosper
C. Schiber
R. Yohay
J. Zhang
M. M. Baarmand
M. Hohlmann
D. Noonan
M. Rahmani
M. Saunders
F. Yumiceva
M. R. Adams
L. Apanasevich
R. R. Betts
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
V. Kumar
C. Mills
G. Oh
T. Roy
M. B. Tonjes
N. Varelas
J. Viinikainen
H. Wang
X. Wang
Z. Wu
M. Alhusseini
B. Bilki
K. Dilsiz
S. Durgut
R. P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
O. K. Köseyan
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
K. Yi
B. Blumenfeld
A. Cocoros
N. Eminizer
A. V. Gritsan
W. T. Hung
S. Kyriacou
P. Maksimovic
C. Mantilla
J. Roskes
M. Swartz
T. Á. Vámi
C. Baldenegro Barrera
P. Baringer
A. Bean
S. Boren
A. Bylinkin
T. Isidori
S. Khalil
J. King
G. Krintiras
A. Kropivnitskaya
C. Lindsey
D. Majumder
W. Mcbrayer
N. Minafra
M. Murray
C. Rogan
C. Royon
S. Sanders
E. Schmitz
J. D. Tapia Takaki
J. Williams
G. Wilson
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
D. R. Mendis
T. Mitchell
A. Modak
A. Mohammadi
F. Rebassoo
D. Wright
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
Y. Feng
N. J. Hadley
S. Jabeen
G. Y. Jeng
R. G. Kellogg
A. C. Mignerey
S. Nabili
M. Seidel
A. Skuja
S. C. Tonwar
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
B. Allen
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
D. Hsu
M. Hu
M. Klute
D. Kovalskyi
Y.-J. Lee
P. D. Luckey
B. Maier
A. C. Marini
C. Mcginn
C. Mironov
S. Narayanan
X. Niu
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
K. Sumorok
K. Tatar
M. Taylor
D. Velicanu
T. W. Wang
B. Wyslouch
R. M. Chatterjee
A. Evans
S. Guts
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M. A. Wadud
J. G. Acosta
S. Oliveros
K. Bloom
D. R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
R. Kamalieddin
I. Kravchenko
J. E. Siado
G. R. Snow
B. Stieger
W. Tabb
G. Agarwal
C. Harrington
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
D. Nguyen
A. Parker
J. Pekkanen
S. Rappoccio
B. Roozbahani
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
Y. Haddad
A. Hortiangtham
G. Madigan
B. Marzocchi
D. M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
G. Fedi
A. Gilbert
T. Gunter
K. A. Hahn
N. Odell
M. H. Schmitt
K. Sung
M. Velasco
R. Bucci
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
D. J. Karmgard
K. Lannon
W. Li
N. Loukas
N. Marinelli
I. Mcalister
F. Meng
Y. Musienko
R. Ruchti
P. Siddireddy
G. Smith
S. Taroni
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
J. Alimena
B. Bylsma
B. Cardwell
L. S. Durkin
B. Francis
C. Hill
W. Ji
A. Lefeld
T. Y. Ling
B. L. Winer
G. Dezoort
P. Elmer
J. Hardenbrook
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
S. Kwan
D. Lange
M. T. Lucchini
J. Luo
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
P. Piroué
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
A. Barker
V. E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
B. Mahakud
D. H. Miller
G. Negro
N. Neumeister
C. C. Peng
S. Piperov
H. Qiu
J. F. Schulte
N. Trevisani
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
T. Cheng
J. Dolen
N. Parashar
A. Baty
U. Behrens
S. Dildick
K. M. Ecklund
S. Freed
F. J. M. Geurts
M. Kilpatrick
Arun Kumar
B. P. Padley
R. Redjimi
J. Roberts
J. Rorie
W. Shi
A. G. Stahl Leiton
Z. Tu
A. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
R. Taus
B. Chiarito
J. P. Chou
A. Gandrakota
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S. Thomas
H. Acharya
A. G. Delannoy
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
M. De Mattia
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
D. Marley
R. Mueller
D. Overton
L. Perniè
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
F. De Guio
V. Hegde
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
A. Whitbeck
S. Greene
A. Gurrola
R. Janjam
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. Verweij
M. W. Arenton
P. Barria
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
C. Neu
B. Tannenwald
E. Wolfe
F. Xia
R. Harr
P. E. Karchin
N. Poudyal
J. Sturdy
P. Thapa
K. Black
T. Bose
J. Buchanan
C. Caillol
D. Carlsmith
S. Dasu
I. De Bruyn
L. Dodd
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
D. Pinna
T. Ruggles
A. Savin
W. H. Smith
D. Teague
S. Trembath-Reichert
Pokaż więcej
Temat :
Hadron-Hadron scattering (experiments)
Heavy-ion collision
Jets
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
Journal of High Energy Physics, Vol 2021, Iss 5, Pp 1-48 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/06c2aab8af444f6cbcc0922c4c99f840
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurements of the differential cross sections of the production of Z + jets and γ + jets and of Z boson emission collinear with a jet in pp collisions at s $$ \sqrt{s} $$ = 13 TeV
Autorzy :
The CMS collaboration
A. M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
F. Ambrogi
T. Bergauer
M. Dragicevic
J. Erö
A. Escalante Del Valle
R. Frühwirth
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
T. Madlener
I. Mikulec
F. M. Pitters
N. Rad
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
M. Zarucki
V. Chekhovsky
A. Litomin
V. Makarenko
J. Suarez Gonzalez
M. R. Darwish
E. A. De Wolf
D. Di Croce
X. Janssen
T. Kello
A. Lelek
M. Pieters
H. Rejeb Sfar
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
S. Van Putte
N. Van Remortel
F. Blekman
E. S. Bols
S. S. Chhibra
J. D’Hondt
J. De Clercq
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
A. Morton
Q. Python
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
D. Beghin
B. Bilin
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
B. Dorney
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
I. Makarenko
L. Moureaux
L. Pétré
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
L. Wezenbeek
T. Cornelis
D. Dobur
M. Gruchala
I. Khvastunov
M. Niedziela
C. Roskas
K. Skovpen
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
M. Delcourt
I. S. Donertas
A. Giammanco
V. Lemaitre
K. Mondal
J. Prisciandaro
A. Taliercio
M. Teklishyn
P. Vischia
S. Wuyckens
J. Zobec
G. A. Alves
G. Correia Silva
C. Hensel
A. Moraes
W. L. Aldá Júnior
E. Belchior Batista Das Chagas
H. Brandao Malbouisson
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
S. Fonseca De Souza
J. Martins
D. Matos Figueiredo
M. Medina Jaime
M. Melo De Almeida
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
P. Rebello Teles
L. J. Sanchez Rosas
A. Santoro
S. M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
E. J. Tonelli Manganote
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
D. S. Lemos
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
I. Atanasov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
M. Bonchev
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
W. Fang
Q. Guo
H. Wang
L. Yuan
M. Ahmad
Z. Hu
Y. Wang
E. Chapon
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
A. Kapoor
D. Leggat
H. Liao
Z. Liu
R. Sharma
A. Spiezia
J. Tao
J. Thomas-Wilsker
J. Wang
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. Ban
C. Chen
A. Levin
Q. Li
M. Lu
X. Lyu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Q. Wang
J. Xiao
Z. You
X. Gao
M. Xiao
C. Avila
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
A. Sarkar
M. A. Segura Delgado
J. Jaramillo
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
J. D. Ruiz Alvarez
C. A. Salazar González
N. Vanegas Arbelaez
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
D. Ferencek
D. Majumder
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
M. W. Ather
A. Attikis
E. Erodotou
A. Ioannou
G. Kole
M. Kolosova
S. Konstantinou
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
D. Tsiakkouri
M. Finger
A. Kveton
J. Tomsa
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
A. A. Abdelalim
S. Elgammal
A. Ellithi Kamel
M. A. Mahmoud
Y. Mohammed
S. Bhowmik
A. Carvalho Antunes De Oliveira
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
L. Forthomme
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
V. Karimäki
M. S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Laurila
S. Lehti
T. Lindén
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
T. Tuuva
C. Amendola
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
B. Lenzi
E. Locci
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
G. B. Yu
S. Ahuja
F. Beaudette
M. Bonanomi
A. Buchot Perraguin
P. Busson
C. Charlot
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
R. Granier de Cassagnac
A. Hakimi
I. Kucher
A. Lobanov
C. Martin Perez
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
J.-C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
C. Grimault
A.-C. Le Bihan
P. Van Hove
E. Asilar
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. Camen
A. Carle
N. Chanon
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
Sa. Jain
I. B. Laktineh
H. Lattaud
A. Lesauvage
M. Lethuillier
L. Mirabito
L. Torterotot
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
A. Khvedelidze
Z. Tsamalaidze
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
M. Preuten
M. P. Rauch
J. Schulz
M. Teroerde
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
B. Fischer
S. Ghosh
T. Hebbeker
K. Hoepfner
H. Keller
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
P. Millet
G. Mocellin
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
T. Pook
A. Pozdnyakov
T. Quast
M. Radziej
Y. Rath
H. Reithler
J. Roemer
A. Schmidt
S. C. Schuler
A. Sharma
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
T. Ziemons
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
I. Babounikau
S. Baxter
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
P. Connor
S. Consuegra Rodríguez
V. Danilov
A. De Wit
M. M. Defranchis
L. Didukh
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
D. Eckstein
T. Eichhorn
L. I. Estevez Banos
E. Gallo
A. Geiser
A. Giraldi
A. Grohsjean
M. Guthoff
A. Harb
A. Jafari
N. Z. Jomhari
H. Jung
A. Kasem
M. Kasemann
H. Kaveh
C. Kleinwort
J. Knolle
D. Krücker
W. Lange
T. Lenz
J. Lidrych
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
J. Metwally
A. B. Meyer
M. Meyer
M. Missiroli
J. Mnich
A. Mussgiller
V. Myronenko
Y. Otarid
D. Pérez Adán
S. K. Pflitsch
D. Pitzl
A. Raspereza
A. Saggio
A. Saibel
M. Savitskyi
V. Scheurer
P. Schütze
C. Schwanenberger
A. Singh
R. E. Sosa Ricardo
N. Tonon
O. Turkot
A. Vagnerini
M. Van De Klundert
R. Walsh
D. Walter
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
S. Wuchterl
O. Zenaiev
R. Zlebcik
R. Aggleton
S. Bein
L. Benato
A. Benecke
K. De Leo
T. Dreyer
A. Ebrahimi
M. Eich
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
P. Gunnellini
J. Haller
A. Hinzmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
V. Kutzner
J. Lange
T. Lange
A. Malara
C. E. N. Niemeyer
A. Nigamova
K. J. Pena Rodriguez
O. Rieger
P. Schleper
S. Schumann
J. Schwandt
D. Schwarz
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
B. Vormwald
I. Zoi
M. Baselga
S. Baur
J. Bechtel
T. Berger
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
A. Droll
K. El Morabit
N. Faltermann
K. Flöh
M. Giffels
A. Gottmann
F. Hartmann
C. Heidecker
U. Husemann
M. A. Iqbal
I. Katkov
P. Keicher
R. Koppenhöfer
S. Maier
M. Metzler
S. Mitra
D. Müller
Th. Müller
M. Musich
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
D. Savoiu
D. Schäfer
M. Schnepf
M. Schröder
D. Seith
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
M. Wassmer
M. Weber
R. Wolf
S. Wozniewski
G. Anagnostou
P. Asenov
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
G. Paspalaki
A. Stakia
M. Diamantopoulou
D. Karasavvas
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
C. K. Koraka
A. Manousakis-Katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
K. Vellidis
E. Vourliotis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
S. Mallios
K. Manitara
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
M. Bartók
R. Chudasama
M. Csanad
M. M. A. Gadallah
S. Lökös
P. Major
K. Mandal
A. Mehta
G. Pasztor
O. Surányi
G. I. Veres
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
S. Czellar
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
T. Csorgo
F. Nemes
T. Novak
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
D. Kumar
L. Panwar
P. C. Tiwari
S. Bahinipati
D. Dash
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V. K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
D. K. Sahoo
N. Sur
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Lohan
M. Meena
K. Sandeep
S. Sharma
J. B. Singh
A. K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
R. B. Garg
M. Gola
S. Keshri
A. Kumar
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
A. Shah
M. Bharti
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
S. Nandan
P. Palit
A. Purohit
P. K. Rout
G. Saha
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
S. C. Behera
P. Kalbhor
A. Muhammad
R. Pradhan
P. R. Pujahari
A. K. Sikdar
D. Dutta
V. Kumar
K. Naskar
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
T. Aziz
M. A. Bhat
S. Dugad
R. Kumar Verma
G. B. Mohanty
U. Sarkar
S. Banerjee
S. Chatterjee
M. Guchait
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
N. Sahoo
S. Dube
B. Kansal
K. Kothekar
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
H. Bakhshiansohi
S. Chenarani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
R. Aly
C.