Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Wang, Huan"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Mobile Phone–Based Telemedicine Practice in Older Chinese Patients with Type 2 Diabetes Mellitus: Randomized Controlled Trial
Autorzy :
Sun, Chenglin
Sun, Lin
Xi, Shugang
Zhang, Hong
Wang, Huan
Feng, Yakun
Deng, Yufeng
Wang, Haimin
Xiao, Xianchao
Wang, Gang
Gao, Yuan
Wang, Guixia
Pokaż więcej
Temat :
Information technology
T58.5-58.64
Public aspects of medicine
RA1-1270
Źródło :
JMIR mHealth and uHealth, Vol 7, Iss 1, p e10664 (2019)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://mhealth.jmir.org/2019/1/e10664/; https://doaj.org/toc/2291-5222
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/2550010a165e4952856e3065a42df5c3
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Teaching quality monitoring and evaluation using 6G internet of things communication and data mining
Autorzy :
Wang, Huan
Pokaż więcej
Źródło :
International Journal of System Assurance Engineering and Management. :1-8
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Meta-analysis on current status, efficacy, and safety of laparoscopic and robotic ventral mesh rectopexy for rectal prolapse treatment: can robotic surgery become the gold standard?
Autorzy :
Bao, Xu
Wang, Huan
Song, Weiliang
Chen, Yuzhuo
Luo, Ying
Pokaż więcej
Źródło :
International Journal of Colorectal Disease: Clinical and Molecular Gastroenterology and Surgery. 36(8):1685-1694
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Skill levels and gains in university STEM education in China, India, Russia and the United States
Autorzy :
Loyalka, PrashantAff1, Aff2
Liu, Ou Lydia
Li, Guirong
Kardanova, Elena
Chirikov, IgorAff5, Aff6
Hu, Shangfeng
Yu, Ningning
Ma, Liping
Guo, Fei
Beteille, Tara
Tognatta, Namrata
Gu, Lin
Ling, Guangming
Federiakin, Denis
Wang, Huan
Khanna, Saurabh
Bhuradia, Ashutosh
Shi, Zhaolei
Li, Yanyan
Pokaż więcej
Źródło :
Nature Human Behaviour. 5(7):892-904
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Cohomology Dimension Growth for Nakano q-Semipositive Line Bundles
Autorzy :
Wang, Huan
Pokaż więcej
Źródło :
The Journal of Geometric Analysis. 31(5):4934-4965
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies