Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Wang, J. G."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
An advanced meshless approach for the high-dimensional multi-term time-space-fractional PDEs on convex domains
Autorzy :
Zhu, X. G.
Nie, Y. F.
Wang, J. G.
Yuan, Z. B.
Pokaż więcej
Źródło :
Nonlinear Dynamics: An International Journal of Nonlinear Dynamics and Chaos in Engineering Systems. 104(2):1555-1580
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A class of RBFs-based DQ methods for the space-fractional diffusion equations on 3D irregular domains
Autorzy :
Zhu, X. G.
Nie, Y. F.
Ge, Z. H.
Yuan, Z. B.
Wang, J. G.
Pokaż więcej
Źródło :
Computational Mechanics: Solids, Materials, Complex Fluids, Fluid-Structure-Interaction, Biological Systems, Micromechanics, Multiscale Mechanics, Additive Manufacturing. 66(1):221-238
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Mechanical Behavior and Damage Constitutive Model of Granite Under Coupling of Temperature and Dynamic Loading
Autorzy :
Wang, Z. L.
Shi, H.
Wang, J. G.
Pokaż więcej
Źródło :
Rock Mechanics and Rock Engineering. 51(10):3045-3059
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies