Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Wang, Juping"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Singularity conjecture and constructions of Jacobi forms
Autorzy :
Wang, Juping
Pokaż więcej
Źródło :
Science in China Series A: Mathematics. July 2002 45(7):827-835
Czasopismo naukowe
Tytuł :
L-Functions of Jacobi forms with Shimura type
Autorzy :
Wang, Juping
Pokaż więcej
Źródło :
Science in China Series A: Mathematics. March 2002 45(3):301-306
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A note on Siegel modular forms
Autorzy :
Wang, Juping
Pokaż więcej
Źródło :
Science in China Series A: Mathematics. June 2000 43(6):561-567
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Estimations on dimensions of spaces of Jacobi forms
Autorzy :
Wang, Juping
Pokaż więcej
Źródło :
Science in China Series A: Mathematics. February 1999 42(2):147-153
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies