Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Wang, Louie"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Knowledge retention after focused cardiac ultrasound training: a prospective cohort pilot study
Autorzy :
Mizubuti,Glenio B.
Allard,Rene V.
Ho,Anthony M.-H.
Wang,Louie
Beesley,Theresa
Hopman,Wilma M.
Egan,Rylan
Sydor,Devin
Engen,Dale
Saha,Tarit
Tanzola,Robert C.
Pokaż więcej
Temat :
Knowledge retention
Education
Anesthesiology
FoCUS
POCUS
RD78.3-87.3
Anesthesia
Źródło :
Revista Brasileira de Anestesiologia v.69 n.2 2019
Revista Brasileira de Anestesiologia
Brazilian Journal of Anesthesiology, Vol 69, Iss 2, Pp 177-183 (2019)
Opis pliku :
text/html
Tytuł :
Innovations in the Management of Musculoskeletal Pain With Alpha-Lipoic Acid (IMPALA Trial): Study protocol for a Double-Blind, Randomized, Placebo-Controlled Crossover Trial of Alpha-Lipoic Acid for the Treatment of Fibromyalgia Pain
Autorzy :
Gilron, Ian
Tu, Dongsheng
Holden, Ronald
Towheed, Tanveer
Ziegler, Dan
Wang, Louie
Milev, Roumen
Gray, Christopher
Pokaż więcej
Temat :
Protocol
pain
alpha-lipoic acid
fibromyalgia
antioxidants
Źródło :
JMIR Research Protocols. 6
Tytuł :
Innovations in the Management of Musculoskeletal Pain With Alpha-Lipoic Acid (IMPALA Trial): Study protocol for a Double-Blind, Randomized, Placebo-Controlled Crossover Trial of Alpha-Lipoic Acid for the Treatment of Fibromyalgia Pain
Autorzy :
Gilron, Ian
Tu, Dongsheng
Holden, Ronald
Towheed, Tanveer
Ziegler, Dan
Wang, Louie
Milev, Roumen
Gray, Christopher
Pokaż więcej
Temat :
pain
alpha-lipoic acid
antioxidants
fibromyalgia
Źródło :
JMIR Research Protocols, 6(3):e41
Tytuł :
Abstrakt
Autorzy :
Chhina, Tejinder S.
Lapierre, Harry
Jackson, Zane S.
Leong-Poi, Howard M.
Teitel, Jerome M.
Latter, David A.
Strauss, Bradley H.
Gross, Peter L.
Mazer, C. David
Brull, Richard
McCartney, Colin J. L.
Abbas, Sherif
Nova, Hugo
Rawson, Regan
Chan, Vincent W. S.
Katz, Joel
Graham, Brent
Anastakis, Dimitri
von Schroeder, Herbert
Lallo, Alexandre
Drolet, Pierre
Lacroix, Mélanie
You-Ten, Kong E.
Caraiscos, Valerie B.
Elliot, Erin M.
Cheng, Victor Y.
MacDonald, John F.
Orser, Beverley A.
Lau, Bertrand
Tsui, Ban C. H.
Mollison, Heather L.
McKay, William P. S.
Patel, Rajesh
Chow, Vance
Negraeff, October
Karam, Rana
Yang, H.
Raymer, K.
Butler, R.
Parlow, J.
Roberts, R.
Campbell, David C.
Breen, Terrance W.
Halpern, Stephen
Muir, Holly
Nunn, Robert
Katznelson, Rita
Karkouti, Keyvan
Ghannam, Mohammed
Abdelnaem, Esam
Carroll, Jo
McCluskey, Stuart
Yau, Terrence M.
Karski, Jacek
Hare, Gregory M. T.
Li, Xiamao
Qu, Rong
Cheung, May S. M.
Coackley, Carla
Baker, Andrew J.
Ronayne, Michael
Song, Dajun
Chung, Frances
Ward, Barnaby
Yogendran, Suntheralingam
Sibbick, Carolyn
Silcox, Lisa C.
Ashbury, Ted L.
Milne, Brian
VanDen Kerkhof, Elizabeth G.
Morgan, Pamela J.
Cleave-Hogg, Doreen
DeSousa, Susan
Wang, Louie
Lujic, Jelka
Donnelly, Niamh I.
Torok-Both, Clint J.
Finegan, Barry
Jacka, Michael J.
Finegan, Barry A.
Chawla, Rajiv
Agrawal, Ravi K.
Kumar, Mahendra
Goldstein, David H.
Paul, James E.
Sawhney, Monakshi
Beattie, W. Scott
McLean, Richard F.
Parlow, Joel L.
Tod, Deborah A.
Souzdalnitski, Dmitri
Sourovtseva, Elena
Livingstone, Donald
Faclier, Gil
Sawyer, Jason
Kay, Joseph
Avila, Arsenio
Balki, Mrinalini
Manninen, Pirjo H.
Lukitto, Karolinah
Lukins, Michael B.
Quader, Keya
Agarwal, Munisha
Kawatra, Rakhi
Dali, J. S.
Mak, Peter H.
Jose, Geraldine
Hall, Sean R.
Wang, Louie
Hong, Murray
Rapchuk, Ivan L.
Loo, Karen
Deschamps, Alain
Suzuki, Asaha
Kanai, Akifumi
Hoka, Sumio
Ho, Anthony M. -H.
Karmakar, Manoj K.
Lee, Anna
Samy, Winnie
Yi, Jie
Lai, Paul B. S.
Cho, Amy
Stockton, E.
Gowrie-Mohan, S.
Ramanayake, P. U.
Jothilingam, S.
Mirmansouri, Ali
Wagner, Alese M.
Cunningham, Kirsten
Perry, Shirley
Desai, Sunil
Torok-Both, Clint
DeKoven, Kathryn
Deschamps, Alain
Brousseau, Paul
Hung, Orlando
Law, Adam
Levangie, Derek
Cheverie, Ronald
Caputo, Karen M.
Byrick, Robert
Chapman, Martin
Vicente, Kim
Atlas, Glen
Léveillé, Josiane
Côté, Dany
Soucy, Julie
Bussières, Jean S.
Wijeysundera, Duminda N.
Djaiani, George
Rao, Vivek
Borger, Michael A.
Cusimano, Robert J.
Moghadam, Anoush D.
Heydarzadeh, Abtin
Fayad, Ashraf A.
Yang, Homer
Ling, Elizabeth
Tenenbein, Paul K.
Maguire, Doug
Debrouwere, Roland
Duke, Peter C.
Kowalski, Stephen E.
Chakravarty, Devashish
Dupuis, Jean-Yves
Nathan, Howard
Rubens, Fraser
Masters, Roy
Hendry, Paul
Mesana, Thierry
Jung, Hyun Ju
Chamchad, Dmitri
Arkoosh, Valerie
Wijeysundera, Duminda
Chan, Chris
Datillo, Kathleen
Ivano, Joan
Clark, Cantwell
Quinn, Reed D.
Braxton, John H.
Taenzer, Andreas H.
Sullivan, Kristen M.
Al-Abdulhadi, Osama A.
Biehl, Diane R.
Ong, Bill Y.
Boker, Abdulaziz
Stewart, Kristine I.
Shaw, Susan A.
Hong, Jeong-Yeon
Morgan, Pamela J.
Palmer, Susan K.
Kung, Rose
Halpern, Stephen H.
Yee, Jennifer A.
Goldszmidt, Eric
Chettle, Crystal
Kern, Ralph
Downey, Kristi
Devito, Isabella
Macarthur, Alison
Purdie, Niall L.
Angle, Pamela J.
Kurtz-Landy, Christine
Streiner, David
Charles, Cathy
Kung, Rose
MacDonnell, Jo Watson
Lam, Desmond
Lie, Lie Ming
Kronberg, Jean E.
Thompson, Dorothy E.
Dong, Haiheng
Hyder, Ayman
Wang, Qinghua
Lu, Wei-Yang
Imasogie, Ngozi N.
Chung, Frances
Prahbu, Atul
Curti, Bruna
Potyomkina, Zoya
Belmont, Matthew R.
Tjan, Joseph
Lien, Cynthia A.
Patel, Sanjay
Imarengiaye, Charles
Peirovy, Javad
Edward, Reginald
Chung, Frances F.
Kayumov, Leonid
Sinclair, David R.
Moller, Henry J.
Shapiro, Colin M.
Michaud, Guillaume
Trager, Guillaume
Deschamps, Stephane
Hemmerling, Thomas M.
Hsu, Janet
Cheng, Patrick
Granton, John T.
Baxter, Alan D.
Kanji, Salmaan
Oxner, Adam D.
Buth, Karen J.
Hirsch, Gregory M.
DiQuinzio, Claudio
Hirsch, Kristine A.
Denault, A.
Couture, P.
Carrier, M.
Fortier, A.
Babin, D.
Tardif, J. C.
Olivier, Jean-François
Basile, Fadi
Prieto, Ignatio
Lê, Nhiên
Hirasaki, Yuji
Murphy, Patricia
McRae, Karen
Waddell, Thomas
Keshavjee, Shaf
Slinger, Peter
Van Rensburg, Adriaan
Yau, Terry M.
Yeo, Eric
Sutton, David
Borger, Michael
Blaise, Gilbert
Gangal, Marius D.
Gao, Lan
McCluskey, Stuart A.
Cheung, Wing
Metha, Bobby
Poonwala, Humara
Fedorko, Ludwik
Symon, Johnson R.
Peterson, Mark D.
Leipoldt, Carl C. P.
Clunie, Michelle
Mckay, William P. S.
Miller, Grant
Guay, Joanne
Lortie, Louise
Son, Soochang
Kim, Yunhee
Arai, Toshimi
Yamashita, Masao
Rohan, Denise
Barlow, Ross
Barbour, Sean J.
Ansermino, J. Mark
Vandebeek, Christine A.
Raman, Rangamani K.
Nakatsuka, Nao
Montgomery, Carolyne J.
Skarsgard, Erik D.
Court, Colleen A.
Galton, James S.
Crawford, Mark W.
Naser, Basem
Carter, Clifford
Liu, Richard
Usher, Andrew G.
Cave, Dominic A.
Tang, Cathy
Hayes, Jason A.
Tan, Juliana M.
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anesthesia. June 2004 51(1):A59-A167
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstrakt
Autorzy :
Rasic, Nivez F.
Friesen, Robert M.
Anderson, Bruce
Hoban, Shirley A.
Olson, Nancy
Kress, Jacob
Lévesque, Simon
Lessard, Martin R.
Nicole, Pierre
Langevin, Stéphan
Langevin, Jacques
LeBlanc, François
Brochu, Jacques
Turgeon, Alexis
Nicole, Pierre C.
Lessard, Martin R.
Trépanier, Claude A.
Marcoux, Sylvie
Lash, Vynka C.
Anderson, Keith
Asenjo, J. Francisco
Carli, Francesco
Engen, Dale A.
Morewood, Gordon H.
Ghazar, Nancy
Ashbury, Ted
VanDenKerkhof, Elizabeth G.
Wang, Louie
Blight, Katherine R.
Mazer, C. David
Hare, Gregory M. T.
Wang, Zhilan
Coackley, Carla
Qu, Rong
Robb, Malcolm
Stewart, Duncan J.
Schricker, Thomas
Meterissian, Sarkis
Lattermann, Ralph
Carli, Franco
Dupuis, Jean-Yves
Wang, Feng
Nathan, Howard
Williams, Kathryn
Robblee, James A.
Nathan, Howard J.
Dupuis, Jean-Yves
Wang, Feng
Ko, Raynauld
Kruger, Marelise
McRae, Karen
Darling, Gail
Waddell, Thomas
Morrice, David
McGlade, Desmond
Cheung, Ken
Katz, Joel
Slinger, Peter
Hare, Gregory M. T.
Baker, Andrew J.
Hum, Kathryn M.
Kim, Steve Y.
Qu, Rong
Barr, Aiala
Mazer, C. David
Friedman, Zeev
Wong, David T.
Chung, Frances
VanDenKerkhof, Elizabeth G.
Goldstein, David H.
Blaine, William C.
Rimmer, Michael J.
Kolman, Jacelyn M.
Hung, Orlando R.
Beauprie, Ian G.
Vandorpe, Robert
Baker, Chandran J.
Rennie, William
Brown, Robert
Kenny, Susan
Kamming, Damon
McGrath, Brid
Chung, Frances
Curti, Bruna
King, Shirley
Lau, Brenda W.
Ries, Craig R.
Schmid, Josie
Kraima, Richard N.
Arai, Toshimi
Yamashita, Masao
Splinter, William
Parekh, Uma R.
Valois-Gomez, Teresa
Muir, John G.
Usher, Andrew G.
Kearney, Ramona A.
Tsui, Ban C. H.
Shende, D.
Darlong, V.
Asit, N.
Tsui, Ban C. H.
Richards, Justin
Van Aerde, John
Tsui, Ban C. H.
Tsui, Ban C. H.
Wagner, Alese
Cave, Dominic
Kearney, Ramona
Philips, Leeanne
Reid, Kathy
Chowdary, Khalid
Splinter, William
Brooks, Peter
Ree, Ron
Ansermino, Mark
Rosen, David
Manninen, Pirjo H.
Ghazaime, Ghazali
Louissi, Soad
Odukoya, Bisi
Nathan, Howard J.
Rodriguez, Rosendo A.
Dupuis, Jean-Yves
Parlea, Luciana
Rubens, Fraser D.
Hendry, Paul
Lee, Il-Ok
Lee, In Ho
Audu, Paul
Mak, Peter H. K.
Manninen, Pirijo H.
Sundar, Shanti
Schwarz, Stephan K. W.
Puil, Ernest
Hybarger, Steven E.
Sloan, Tod B.
Brull, Richard
McCartney, Colin J. L.
Rawson, Regan
Abbas, Sherif
Chan, Vincent W. S.
Ong, D.
Ha, D.
Ha, H.
McKay, W. P. S.
Lee, Il-Ok
Kong, Myung-Hoon
Lee, Mi-Kyung
Lim, Sang-Ho
Choi, Young-Seok
Kim, Nan-Sook
Lennox, P. H.
Umedaly, H. S.
Keogh, C. F.
Setton, D.
Grant, R. P.
Fitzmaurice, B. G.
Evans, K.
Lennox, P. H.
Umedaly, H. S.
White, S. A.
Grant, R. P.
Fitzmaurice, B. G.
Evans, K.
Chan, Vincent W. S.
Watt-Watson, Judy
Chung, Frances
McGillion, Michael
Daley, M. Denise
Normanaf], Peter H.
Hogervorst, Sarah
Kowalski, Alicia
Arens, James
Kennamer, Debra
Curley, Steven
Vauthey, Jean
Tsui, Ban C. H.
Wagner, Alese
Finucaneaf], Brendan
Beattie, W. Scott
Choi, Peter
Chowdary, Khalid
Splinter, William
Donais, Phillip E.
McKay, William P. S.
Banner, Robert
Kennedy, Renee
Konok, George
Guglielmin, Darryl R.
King, Francis G.
Hwang, Kyungil
Kim, Hoondo
Lee, Sangho
Cardinal, Valérie
Martin, René
Tétreault, Jean-Pierre
Colas, Marie-José
Gagnon, Linda
Claprood, Yves
Schricker, Thomas
Wykes, Linda
Carli, Franco
Luo, Tao
Xia, Zhengyuan
Ansley, David M.
Ouyang, Jingping
Xia, Zhong-Yuan
Brousseau, Paul
Dobson, Greg
Lummis, Heather
Arellano, Ramiro
Steinberg, David
Trigazis, Leo
Devito, Isabella
Downey, Kristi
Minogue, Sean
Ralph, James
Lampa, Martin
Roscoe, Andrew J.
Sawchuk, Corey W.
Fayad, Ashraf
Healey, Jeff
Crystal, Eugene
Teoh, Kevin
Lonn, Eva
Carroll, Sandra
Hohnloser, Stephan
Connolly, Stuart
Rodriguez, Rosendo A.
Lavallee, Gilbert
Rubens, Fraser
Nathan, Howard J.
Rodriguez, Rosendo A.
Rodriguez, Carlos D.
Lavallee, Gilbert
Rubens, Fraser D.
Nathan, Howard J.
Robitaille, Arnaud
Denault, André Y.
Couture, Pierre
Bélisle, Sylvain
Fortier, Annik
Guertin, Marie-Claude
Carrier, Michel
Martineau, Raymond
Basran, Sukhjeewan
Frumento, Robert
O’Malley, Catherine
Mongero, Linda
Beck, James
Bennett-Guerrero, Elliott
Hemmerling, Thomas M.
Choinière, Jen-Luc
Basile, Fadi
Prieto, Ignatio
Fortier, Joanne D.
MacAdams, Charles
Fan, Lawrence
Seal, Douglas
Maier, Karen
Kowalewski, Richard
Tang, Tim
Haigh, John
Tofflemire, Karen
Norris, James Q.
Howells, Steven
Browne, Joseph
Beney, Andrew
Pynn, Todd
Taylor, Steven
Mong, Kam
Djaiani, George
Fedorko, Ludwik
Carroll, Jo
Ali, Mohamed
Cheng, Davy
Klein, Andrew
Rakowski, Harry
Woo, Anna
Heinrich, Lee
Mikulis, David
Karski, Jacek
Sia, Alex
Chua, Sebastian
Hong, Xi
Gvozdic, Branka
Schricker, Thomas
Carli, Franco
Morgan, Pamela J.
Tarshis, Jordan
Macarthur, Alison J.
Brant, Rollin
Pollard, Jeffrey
Cook, Linda
Yoon, Hea Jo
Lee, Youn Woo
Hong, Jeong-Yeon
Kim, Soo Mie
Parkhurst, Sherry
Biehl, Diane
Ong, Bill
Lessard, Martin R.
Nicole, Pierre
Brochuaf], Jacques
Langevin, Stéphan
Croft, Dary
Ho, Anthony M. -H.
Lee, Tak Wai
Karmakar, Manoj K.
Lam, Wynnie M.
Chung, David C.
Massicotte, Luc
Wilkes, Peter R. H.
Legault, Stephan
Gupta, Sanjiv
Baxter, Alan D.
Allan, J. E.
Tsui, Ban C. H.
Malherbe, Stephan
Baxter, Alan D.
Allan, J.
Bedard, J.
Malone-Tucker, S.
Slivar, S.
Langil, M.
Perrault, M.
Janseo, O.
Carvalho, George
Moore, Anne
Lachapelle, Kevin
Quizilbash, Baqir
Schricker, Thomas
Salem, Reda
Denault, André Y.
Couture, Pierre
Bélisle, Sylvain
Fortier, Annik
Guertin, Marie-Claude
Carrier, Michel
Martineau, Raymond
Klein, Andrew A.
Djaiani, George
Shayan, Charles
Carroll, Jo
Chamchad, Dmitri
Fedorko, Ludwik
Cheng, Davy
Karski, Jacek
Keyvan, Karkouti
Bird, Sally J.
Feldman, Liane S.
Anidjar, Maurice
Stanbridge, Donna
Carli, Franco
Klein, Andrew
Karkouti, Keyvan
Abdelnaem, Esam
Wijeysundera, Duminda
Beattie, Scott
Yau, Terry
Sutton, David
Varadarajan, Bharathi
Klein, Andrew
Jose, Geraldine
Djaiani, George
Fedorko, Ludwik
Carroll, Jo
Karski, Jacek
Kakizawa, Karen
McCluskey, Stuart A.
Karkouti, Keyvan
Ghannam, Mohammed
Smith, Robert
Goldman, Adam
Hsu, Janet
Abdelnaem, Esam
Duviner, Geoff
Sutton, David
Grant, David
Levy, Gary
Chamchad, Dmitri
Djaiani, George
Chang, Alvin
Karski, Jacek
Carroll, Jo
Shayan, Charles
Karkouti, Keyvan
Abdelnaem, Esam
Wijeysundera, Duminda
Borger, Michael
Djaiani, George
Ghannam, Mohammed
Morgan, Pamela J.
Cleave-Hogg, Doreen
DeSousa, Susan
Tarshis, Jordan
Gvozdic, Branka
Hong, Xi
Schricker, Thomas
Carli, Franco
Radwan, Omar
Fried, Gerald
Carli, Franco
Gvozdic, Branka
Carli, Franco
Backman, Steven
Christou, Nicolas
Schricker, Thomas
Ghazar, Nancy
Morewood, Gordon H.
Engen, Dale
Ashbury, Ted
VanDenKerkhof, Elizabeth G.
Wang, Louie
Tarshis, Jordan
DeSousa, Susan
Brown, Russell
Iglesias, Stuart
Kohlhammer, Monica
Tanzola, Rob C.
VanDenKerkhof, Elizabeth G.
Milne, Brian
Doyle, D. John
Joo, Hwan
Frazer, Cassandra
Iacolucci, Anthony
Bagrin, Andrew
Small, Orville
Lewin, Warren
Chowet, Anne L.
Lopez, Jaime R.
Brock-Utne, John
Jaffe, Richard A.
Milne, Andrew D.
Muir, John G.
Lee, J. Michael
English, Michael J. M.
Hung, O. R.
Tsui, Ban C. H.
Finucane, Brendan
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anesthesia. June 2003 50(1):A69-A183
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstrakt
Autorzy :
Snider, Douglas D.
Finucane, Brendan T.
Clarke, Donna
Loiselle, J.
Doak, G.
Anderson, B.
Wood, Dan
Shysh, Sandy
Perrault, Michel-Antoine
Chouinard, Philippe
Fugère, François
Girard, François
Ruel, Monique
Hall, Wendy C. E.
Hrazdil, Jiri
Jolly, Donald T.
Galbraith, John C.
Greacen, Maria C.
Clanachan, Alexander S.
Wijeysundera, Duminda N.
Beattie, W. Scott
Chochinov, Michelle
Halpern, Stephen
McKeen, Dolores M.
Nunn, Robert T.
Barrett, Brendan S.
Finley, G. Allen
Buffett-Jerrott, Susan
Stewart, Sherry
Millington, Donna
Karkouti, Keyvan
Rampersaud, Yoga R.
McCluskey, Stuart A.
Evans, Lucia
Ghannam, Mohammed M.
Mahomed, Nizar N.
Singh, Sudha
Morley-Forster, Patricia
Shamsah, Mohammed
Thomson, Ian R.
Brown, Aaron D.
Freedman, Jeffrey I.
Hudson, Robert J.
Hong, Murray
Hall, Sean
Milne, Brian
Wang, Louie
Loomis, Chris
Gilron, Ian
Tod, Debbie
Bell, Allan
Orr, Elizabeth
Dobson, Gary
Karamanoglu, Mustafa
Tyberg, John V.
Chung, Frances
Imarengiaye, Charles
Rocchi, Angela
Forte, Lindy
Van Den Kerkhof, Elizabeth G.
Goldstein, David H.
Rimmer, Mike
Lee, Hoi Kwan
Charest, Isabelle
Martin, René
Plante, François
Shaikh, Shaheen
Yung, Damian
Bernstein, Mark
Imasogie, Ngozi
Wong, David
Luk, Ken
Yogendran, Suntheralingam
Prabhu, Atul
Hendy, Ayman
McGuire, Glenn
Wong, Jean
Daley, M. Denise
Norman, Peter H.
Srejic, Una
Dougherty, Thomas
Hogervorst, Sarah
Hemmerling, Thomas M.
Schmidt, Joachim
Beaulieu, Pierre
Jacobi, Klaus E.
Lennox, Pamela H.
Mayson, Kelly V.
Arai, Toshimi
Saito, Kaori
Yamashita, Masao
Gauthier, Alain
Boudreault, Daniel
Girard, Dominique C.
Wang, Louie T. S.
Sikich, Nancy
Petroz, Guy
Lerman, Jerrold
Hare, Gregory M. T.
Baker, Andrew J.
Hum, Kathryn M.
Kim, Steve Y.
Barr, Aiala
Mazer, C. David
Yemen, Terrance A.
Howlett, Thomas
Baker, Andrew
Phan, Nicholas
Persaud, N.
Zhao, Min
Liu, Elaine
Fehlings, Michael
Withington, Davinia E.
AlAyed, T.
Davis, G. Michael
Ansley, David M.
Dhaliwal, B. S.
Xia, Zhengyuan
Ho, Anthony M. -H.
Lee, Anna
Ling, Elizabeth
Daly, Alan
Teoh, Kevin
Warkentin, Theodore E.
Godin, David V.
Chang, Thomas K. H.
Fortier, Joanne D.
Basile, Fadi
Prieto, Ignacio
Mazer, David
Duke, Peter
Finegan, Barry
Cheng, Davy
Hall, Richard
Lim, B.
Shannon, J.
Ho, C. M.
Tsai, S. K.
Srebrnjak, Margaret
Walsh, Vivien
Joseph, Geena
Gomez, Teresa Valois
Fuenmayor, Carmen Rivero
Bach, Paul S.
Kamani, Allaudin
Douglas, Joanne
Esler, Mark
Gunka, Vit
Angle, Pamela
Tang, Sam
Thompson, Dorothy
Kronberg, Jean
Morgan, Anwar
Leicht, Craig H.
Velickovic, Ivan A.
Raphael, David T.
Benbassat, Maxim
Arnaudov, Dimiter
Bohorquez, Alex
Nasseri, Bita
Doyle, D. John
Kolman, Jacelyn
Keith, Ian
Morgan, Pamela J.
Cleave-Hogg, Doreen
Eveleigh, Susan
Tarshis, Jordan
Davies, Sharon
Doyle, John
Loughlin, Heather Lee
O’Connor, J. Patrick
Dolman, John F.
Mikelberg, Fred S.
Dulovic, Gordana
Feagan, Brian G.
Wong, Cindy J.
Kirkley, Alexandra
Johnston, D. W. C.
Smith, Frank C.
Whitsitt, Paul
Shanl, William Li Pi
Backman, Steven B.
Barkun, Jeffrey
Metrakos, Peter
Tchervenkov, John
Salpeter, Mary Jane
Jamnicky, Leah
Jewett, Michael
Arellano, Ramiro
Muirhead, Brian
Rashiq, Saifundin
Shah, Meera
Wilkinson, Vikki
Woolsey, Samantha J.
Finegan, Barry A.
Fiorilli, Carol
Parlow, Joel L.
Avery, Nicole D.
Dhaliwal, B. S.
Djaiani, George N.
Muhkerji, Jayanta
Karski, Jacek M.
Carroll, Jo A.
McCluskey, Stuart
Harris, Linda
Paton, Jan
Kanetos, Emmanuel
Williams, William G.
Kerkhof, Elizabeth G. Van Den
Milne, Brian
Beattie, W. Scott
Hurtado, Cristina
Finegan, Barry A.
Gandhi, Manoj
Clanachan, Sandy
Shin, Woo Jong
Winegar, Bruce, D.
Shim, Jae Hang
Jeon, Woo Jae
Kim, Kyung Hun
Wang, Bing
Archer, David P.
Samanani, Naaznin
Roth, Sheldon H.
Coimbra, Claudia
Choinière, Manon
Babin, Denis
Donati, Francois
Lennox, Pamela H.
Henderson, Cynthia L.
Friesen, John H. P.
Jacka, Michael
Cheng, Alan
McAlister, Finlay
Leak, Jessie A.
Bui, Tao
Nguyen, Dy
Kowalski, Alicia
Popat, Keruyi
Kuerer, Henry
Serowka, Paul
Turner, Kim
Milne, Brian
Ashbury, Ted
Wang, Tianlong
El-Kebir, Driss
Hubert, Bernard
Veldhuizen, Ruud A. W.
Gauvin, Dominique
Blaise, Gilbert
Yang, Fan
Amicone, Patricia
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. June 2002 49(1):A60-A148
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Central dexmedetomidine attenuates cardiac dysfunction in a rodent model of intracranial hypertension
Autorzy :
Hall, Sean R. R.
Wang, Louie
Milne, Brian
Hong, Murray
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
La dexmédétomidine centrale atténue la dysfonction cardiaque chez un modèle rongeur d’hypertension intracrânienne
Źródło :
Canadian Journal of Anesthesia. December 2004 51(10):1025-1033
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Hurtado, Cristina
Bradley, John
Burns, Andrew R.
Bradley, John
Karkouti, Keyvan
Hurtado, Cristina
Burns, Andrew R.
Bradley, John
Anderson, Rob
Abrahamson, Simon D.
Mazer, C. David
Hung, O. R.
Comeau, L.
Fisher, Joseph A.
Tessler, Janet
Rucker, Joshua
Mathicu, Alix
Murray-Foster, Sara
Tz-Chong Chou
Chi-Yuan Li
Tsuda, Takako
Tabuchi, Akihiko
Sasano, Hiroshi
Kiriyama, Masanobu
Okada, Akinori
Hayano, Junichiro
Takeuchi, Akinori
Katsuya, Hirotada
Tousignant, Claude P.
Mazer, C. David
Tousignant, Claude P.
Mazer, C. David
Ling, Elizabeth
Arellano, Ramiro
Dowd, N.
Karski, J.
Cheng, D.
Carroll-Munro, J.
Rose, D. K.
Mazer, C. O.
Cohen, M. M.
Wigglesworth, D.
McKay, William P. S.
Teskey, Robert J.
Militzer, Julio
Kember, Guy
Blanchet, Travis
Gregson, Peter H.
Howells, Steven R.
Robblee, James A.
Breen, Terrance W.
Dierenfield, Laura
McNeil, Tacie
Breen, Terrance W.
McNeil, Tacie
Dierenfield, Laura
Nicholson, Donna J.
Kowalski, Stephen E.
Hamilton, G. Andrew
Meyers, Michael P.
Serrette, Carl
Duke, Peter C.
Custeau, Ingrid
Martin, Rend
Larabée, Sonia
Pirlet, Martine
Pilote, Madeleine
Tetrault, Jean-Pierre
Tsui, Ban C. H.
Gupta, Sunil
Finucane, Brendan
Weisbrod, Mitchell J.
Chan, Vincent W. S.
Kaszas, Z.
Dragomir, C.
Cohen, M. R.
Gandhi, M.
Clanachan, A. S.
Finegan, B. A.
Isaac, Lisa
Splinter, William M.
Hall, L. A.
Gould, H. M.
Rhine, E. J.
Bergeron, Lyne
Girard, Michel
Drolet, Pierre
Truong, Hong Hanh Le
Boucher, Carl
Vézina, Daniel
Lessard, Martin R.
Gourdeau, Marie
Trépanier, Claude A.
Yang, Theresa
Breen, Terrance W.
Macarthur, Alison
Chouinard, P.
Fugère, F.
Ruel, M.
Tarkkila, Pekka
Silvasti, Marja
Tuominen, Marjatta
Svartling, Nils
Rosenberg, Per H.
Bond, David M.
Rudan, John F.
Adams, Michael A.
Tsang, Brian K.
Keahey, Wanda
Gagliese, Lucia
Jackson, Marla
Ritvo, Paul
Wowk, Adarose
Sandler, Alan N.
Katz, Joel
Laffey, J. G.
Boylan, J. F.
Badner, Neal H.
Komar, Wendy E.
Bond, David M.
Cherry, R. A.
Spadafora, S. M.
Butler, R. J.
McHardy, Fiona
Fortier, Joanne
Chung, Frances
Marshall, Scott
Krishnathas, Ananthan
Wong, Jean
Chung, Frances
Ritchie, Ewan
McHardy, Fiona
Marshall, Scott
Fortier, Joanne
Meikle, Andrew
Avery, Nicole
van Vlymen, Janet
Parlow, Joel L.
Sinclair, David
Chung, Frances
Mezei, Gabor
Jin, Fengling
Chung, Frances
Norris, Andrew
Ganeshram, Tharini
MacLeod, Bernard A.
Azmudéh, Aliréza
Franciosi, Luigi G.
Ries, Craig R.
Schwarz, Stephan K. W.
McKay, William PS
Gregson, Peter H.
McKay, Benjamin W. S.
Blanchet, Travis
Meuret, Pascal
Bonhomme, Vincent
Plourde, Gilles
Fiset, Pierre
Backman, Stevens B.
Vesely, Alex
Takeuchi, Akinori
Sommer, Leeor
Rucker, Joshua
Greenwald, Joel
Lavine, Elana
Iscoe, Steve
Volgyesi, George
Fedorko, Ludwik
Fisher, Joseph
Lobato, Emilio B.
Sulek, Cheri A.
Davies, Laurie K.
Gearen, Peter F.
Bellemare, François
Donati, François
Couture, Jacques
Joo, Hwan S.
Rose, D. K.
Kapoor, Sunil
Shayan, Shahriar
Karkouti, Keyvan
LeDez, Kenneth M.
Au, Jim
Tucker, John H.
Redmond, Edwin B.
Gadag, V.
Penney, Catherine
Hare, Gregory M. T.
Lee, Timothy D. G.
Hirsch, Gregory M.
Yang, Fan
Troncy, Eric
Blaise, Gilbert
Naito, Yoshiyuki
Arisawa, Shoji
Ide, Masahiro
Nakano, Susumu
Yamazaki, Kazuo
Kawamura, Takae
Nara, Noriko
Wakusawa, Reiji
Inada, Katsuya
Hudson, Robert J.
Singh, Karanbir
Harding, Gary A.
Henderson, Blair T.
Thomson, Ian R.
Harding, Gary A.
Hudson, Robert J.
Thomson, Ian R.
Thomson, Ian R.
Singh, Karanbir
Hudson, Robert J.
Wherrett, Christopher G.
Miller, Donald R.
Giachino, Alan A.
Turek, Michelle A.
Rody, Kelly
Vaghadia, H.
Chan, V.
Ganapathy, S.
Lui, A.
McKenna, J.
Zimmer, K.
Schwarz, Stephan K. W.
MacLeod, Bernard A.
Ries, Craig R.
Franciosi, Luigi G.
Regan, William D.
Davidson, Ross G.
Nevin, Krista
Escobedo, Sergio
Mitmaker, E.
Tessler, M. J.
Kardash, K.
Kleiman, S. J.
Rossignol, M.
Kahn, L.
Baxter, F.
Dauphin, A.
Goldsmith, C.
Jackson, P.
McChesney, J.
Miller, J.
Takeuchi, L.
Young, E.
Klubien, Kristine
Bandi, Edith
Carli, Franco
Dattilo, Kathleen
Tong, Doris
Bhandari, Mohit
Carli, Franco
Klubien, Kristine
Mazza, Louise
Wykes, Linda
Sommer, L. Z.
Rucker, J.
Veseley, A.
Levene, E.
Greenwald, Y.
Volgyesi, G.
Fedorko, L.
Iscoe, S.
Fisher, J. A.
Tian, Guo-Feng
Baker, Andrew J.
Reinders, F. X.
Baker, A. J.
Moulton, R. J.
Brown, J. I. M.
Schlichter, L.
Troncy, Eric
Van Tulder, Laurence
Carignan, Stéphane
Prénovault, Julie
Collet, Jean-Paul
Shapiro, Stan
Guimond, Jean-Gilles
Blait, Louis
Ducruet, Thierry
Francœur, Martin
Charbonneau, Marc
Cousineau, Guy
Blaise, Gilbert
Wong, Daniel R.
McCall, Michele
Walsh, Fergus
Kurian, Regina
Keith, Mary
Sole, Michael J.
Jeejeebhoy, Kursheed N.
Mazer, C. David
Whitten, E.
Norman, P. H.
Aucar, J. A.
Coveler, L. A.
Solgonick, Rodney M.
Bastien, Y.
Mazer, Bruce
Lihara, Koji
Orser, Beverley A.
Tymianski, Michael
Finucane, Brendan T.
Zaman, Nuzhat
Kashkari, Ibrahim
Tawfik, Soheir
Tarn, Yun K.
Slinger, Peter D.
McRae, Karen
Winton, Timothy
Sandier, Alan N.
Zamora, J. E.
Salpeter, Mary Jane
Bai, Donglin
MacDonald, John F.
Orser, Beverley A.
Mayson, Kelly
Gofton, Ed
Chambers, Keith
Belo, Susan E.
Kay, J. Colin
Mazer, C. David
Hall, Sean R. R.
Wang, Louie
Milne, Brian
Loomis, Chris
Tsang, Brian K.
He, Zhi
Wougchanapai, Wichai
Ho, Ing K.
Eichhorn, John H.
Tsang, Brian K.
Ma, Tangeng
Wongchanapai, Wichai
He, Zhi
Ho, Ing K.
Eicnhorn, John H.
Tsang, Brian K.
Wongchanapai, Wichai
He, Zhi
Ho, Ing K.
Eichhorn, John H.
Murphy, Damian B.
Murphy, M. B.
Bonhomme, Vincent
Meuret, Pascal
Backman, Steven B.
Plourde, Gilles
Fiset, Pierre
Stein, Reuben D.
Backman, Steven B.
Collier, Brian
Polosa, Canio
Li, Chi-Yuan
Chou, Tz-Chong
Wang, Jia-Yi
Fuller, John
Butler, Ronald
Spadafora, Salvatore
Donen, Neil
Brownell, Laurence
Donen, Neil
Brownell, Laurence
Shysh, Sandy
Carter, Keith
Eagle, Chris
Devito, Isabella
Halpern, Stephen
Devitt, J. Hugh
Yee, Doreen A.
deLacy, John L.
Oxorn, Donald C.
Morris, Gary F.
Yip, Raymond W.
Gregoret-Quinn, M. G.
Seal, R. F.
Smith, LJ.
Jones, A. B.
Tang, C.
Clanachan, A. S.
Gallant, B. J.
Nadwidny, L. A.
Goresky, Gerald V.
Cowtan, Tara
Bridge, Hilary S.
Montgomery, Carolyne J.
Kennedy, Ross A.
Merrick, Pamela M.
Yamashita, M.
Wada, K.
LeMay, Sylvie
Hardy, Jean-François
Morgan, Pamela
Halpern, Steven
Evers, Jana
Ronaldson, P.
Rose, D. K.
Dexter, F.
Cohen, M. M.
Wigglesworth, D.
Writer, Desmond
Muir, Holly
Shukla, Romesh
Nunn, Rob
Scovil, John
Pridham, Jeremy
Rosaeg, Ola
Sandier, Allan
Morley-Foster, Patricia
Lucy, Simon
Crone, Lesley-Ann
Zimmer, Karen
Wilson, Deborah J.
Heid, Robert
Douglas, M. Joanne
Rurak, Dan W.
Fabrizi, Anna
Crochetière, Chantal T.
Roy, Louise
Villeneuve, Edith
Lortie, Louise
Katsiris, Sandra
Leighton, Barbara
Halpern, Stephen
Wilson, Donna
Kronberg, Jean
Swica, Leszek
Midgley, Janet
Nunn, Robert
Muir, Holly
Shukla, Romesh
Smith, Bruce
Rooney, Michael E.
Campbell, David C.
Riben, Celina M.
Crone, Lesley-Ann
Yip, Ray W.
Halpern, Stephen
Halpern, Stephen
MacDonell, Jo
Levine, Tracey
Wilson, Donna
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1998 45(1):A3-A64
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstrakt
Autorzy :
van der Wal, Mike
Lang, Scott A.
Yip, Ray W.
Chow, Frances L.
Duncan, Peter G.
Perverseff, Robert A.
Crone, Lesley-Ann L.
Verity, Robert A.
Flath, Jim
Twist, David L.
Code, William E.
Thornhill, Jim
Wang, Louie
Hong, Murray
Milne, Brian
Jhamandas, Khem
Shannon, Janet L.
Gerard, Martin
Takeuchi, Larry
Puchalski, Stephen A.
Roberts, Robin
Law, Victor
Bell, Roger
Dunn, Geoffrey L.
Eger Robert P.
McLeod B. A.
Asenjo, Francisco
Blaise, Gilbert
Normandin, Denise
Naguib, Mohamed
Abdulatif, Mohamed
Hung, Orlando R.
Mezei, Michael
Varvel, John R.
Whynot, Sara C.
McKenzie, Wileena
Bands, Colin
Shafer, Steven L.
Neumeister, Michael W.
Hall, Richard I.
Li, Gefeng
Dawe, Gwen
O’Regan, Noel
Hall, Richard
Gardner, Martin
El-Beheiry, H.
Shelley, E. S.
Frcpc, Sharpe
Freeman, D. J.
Gelb, A. W.
Orser, Beverley A.
Wang, Lu-Yang
MacDonald, John F.
Derdemezi, Jeanette
Britt, Beverley A.
Hyperthermia, Malignant
Doyle, D. John
Chau, Thomas C. Y.
Guay, Joanne
Crochètiere, Chantal
Gaudreault, Pierre
Lortie, Louise
Varin, France
Bevan, David R.
Plourde, R. Gilles
Zaharia, Francoise
Knox, J. W. Donald
Belo, Susan
Warriner, C. Brian
Cannon, John E.
Watson, John B.
Byrick, R. J.
Mullen, J. B. M.
Wigglesworth, D. F.
Klinck, J. R.
Ortiz, F.
Pedersen, J.
Smith, M. F.
Hayman, G. A.
Buckingham, C.
Nebbia, Stephan P.
Un, Victor
Chung, Frances F.
Theodorou-Michaloliakou, Christina
Baylon, Godofredo J.
Chua, Jose G.
Sharma, Sharad
Cruise, Charles
McGuire, Glenn
Chan, Vincent W. S.
Patel, Nilesh
Pinchak, Alfred C.
Smith, Charles E.
Hancock, Donald E.
Tessler, Michael J.
Grillas, Bobby H.
Gioseffini, Sonia
Grillas, B.
Desparmet, J. F.
MacArthur, C.
MacArthur, A.
Carpenter, Robert D.
Bissonnette, Bruno
Fear, David W.
Lerman, J.
Spahr-Schopfer, I. A.
Sikich, N.
Hagen, Joan F.
Fuller, John G.
Taylor, Michael
Fisgus, John
Petz, Colleen
Hagen, Joan
Forrest, J. B.
Buckley, D. N.
Beattie, W. S.
Beattie, A. E.
Clairoux, M.
Katz, J.
Kavanagh, B.
Roger, S.
Nierenberg, H.
Sandler, A.
Baxter, Alan D.
Samson, Benolt
Laganière, Sylvie
Stewart, John
Hull, Kathryn A.
Goernart, Lynne
Sosis, Mitchel B.
Braverman, Berton
Toppses, Anthony
Lipov, Eugene
Ivankovich, Anthony D.
Rose, D. Keith
Cohen, Marsha M.
Cheng, Davy C. H.
Asokumar, Buvanendran
Caballero, Antonio C.
Wong, David
Maltby, J. Roger
Eagle, Chris J.
Müller, Hermann G.
Teasdale, Sallie J.
Karski, Jacek M.
Carroll, Jo A.
Van Luven, Sue
Zulys, Vytas J.
Davies, Ann
Norman, Peter N.
Cuddihy, Pamela
Kavanagh, Brian
Caballero, Antonio
Sandier, Alan
Peniston, Charlie
Sandler, Alan N.
Boylan, John F.
Feindel, Christopher M.
Sandier, Alan N.
Boylen, Patricia
Ries, Craig R.
Puil, Ernie
Hickey, Donald R.
Scott, Andrew
Doblar, Dennis D.
Frenette, Luc
Boyo, Gwendolyn
Poplawski, Steven
Ranjan, Dinesh
Godley, Mark B.
Saprunoff, Sam
Vincent, D.
Yee, Doreen
Goodall, Deborah
Zawacki, John
Withington, Davinia E.
Davis, Michael
Vallinis, Peter
Bevan, Joan C.
Sapin-Leduc A.
Plourde G.
Fosset N.
Symes J. F.
Morin J. E.
De Varennes B.
Latter D.
Kantor, Gareth S.
Smyth, Robert J.
Glynn, Michael
McLean, Richard F.
Phillips, Andrew A.
Fremes, Stephen E.
Bunting, Peter
Joy, Lance
Hamilton, Carol
Searle, Norman R.
Roy, Micheline
Perrault, Jean
Roof, Jeanne
Hermanns, Cory C.
Courtemanche, Micheline
Demers, Christine
Cartier, Raymond
Boudreault, Daniel
Couture, Pierre
To, Quy
Parent, Martin
Badner, Neal H.
Komar, Wendy E.
Murkin, J. M.
Martzke, J. B.
Buchan, A. M.
Bentley, C.
Mazer, C. David
Byrick, Robert J.
Tong, Jeff
Carroll, Jo A.
Van Kessel, Karl
Glynn, Michael F.
Martin, René
Jourdain, S.
Tétrault, J. P.
Javery, Keith B.
Colclough, George W.
Sutterlin, John
Witt, William O.
Rolbin, Steve
Levinton, Carey
Sayeed, Yousuf G.
Ward, Marlene E.
Campbell, David
Douglas, M. Joanne
Merrick, Pamela
Sandier, Alan
Baxter, Alan
Samson, Benoit
Katz, Joel
Friedlander, Mark
Donnelly, Maria
Pagenkopf, Derrick S.
Bagdan, Bonnie L.
Davies, Jan M.
Parsons, Louise M.
Roth, Leah
Garnett, R. Lawre
MacIntyre, Annette
Lindsay, M. Patrice
Yogendran, Suntheralingham
Little, D’Arcy
Lena, Joseph
Halpern, Stephen H.
Lin, Susan
Bell, Dean D.
Ostryzniuk, Patricia
Roberts, Edward
Roberts, Dan
Gauthier, Jean E.
Perreault, C.
Tomasa, Grace
Sosis, Nitchel B.
Matta, Basil F.
Eng, Calvin C.
Mayberg, Teresa S.
Lam, Arthur M.
Mathisen, Terri L.
Kitts, John
Martineau, Raymond
Miller, Donald
Lindsay, Patrice
Curran, Michael
Betcher, Jeffrey G.
Kirpalani, Haresh
Gray, Shari
Lung, Kevin E.
Multari, Joseph
Stewart, Ronald D.
Forward, S. Paula
McGrath, Patrick J.
Finley, G. Allen
McNeill, Gillian
Biddle, Nancy L.
Gelb, Adrian W.
Hamilton, John T.
Sharpe, M. D.
Vanelli, T.
Craen, R. A.
Brodkin, I.
Le, D.
Lok, P.
Rose, D. K.
Yee, D. A.
Layon, A. Joseph
White, Sno E.
Gibby, Gordon L.
Greig, Paul D.
Nierenberg, Hilary
Sheiner, Patricia A.
Levytam, S.
Arellano, R.
Glynn, Michael F. X.
Purday, Jonathan P.
Reichert, Clayton C.
Reimer, Eleanor J.
Bevan, Joan C.
Montgomery, Carolyne J.
Blackstock, Derek
Reichert, Clayton
Byers, G. F.
Muir, J. G.
Levine, M. F.
Kleinman, S.
Sarner, J.
Davis, P.
Motoyaraa, E.
Cook, D. R.
Sessler, Daniel I.
Foster, J. M. T.
Burrows, F. A.
Haig, Margaret
Poitras, Benoit
Reid, Craig W.
Slinger, Peter
Lenis, Serge
Wilkes, P.
Henderson, S. M.
Zhang, C.
Zulys, Vytas
Bradwell, John
Mabuchi, Norifumi
Carroll, Jo
Harley, Pat
Doblar, Dennis
Boyd, Gwen
Singer, Dan
Gelman, Simon
Devitt, J. Hugh
Wenstone, R.
Noel, Alva G.
O’Donnell, Michael P.
Pytka, Saul
Murphy, Michael F.
Launcelott, Gordon O.
Morris, Ian R.
Stevens, Sarah C.
Cooper, Richard M.
Irish, John C.
Brown, Dale H.
Donen, Neil
White, Ian W. C.
Snidal, Lisa
Sanmartin, Claudia
Knox, Margot G.
Roper, Fiona
Gornall, Wayne
Fisk, John D.
Ritvo, Paul
Stanish, W.
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1993 40(1):A3-A75
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies