Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Wang, Q."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Mesenchymal stem cells-originated exosomal microRNA-152 impairs proliferation, invasion and migration of thyroid carcinoma cells by interacting with DPP4
Autorzy :
Tang, M.
Wang, Q.
Wang, K.
Wang, F.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Endocrinological Investigation: Official Journal of Italian Society of Endocrinology (SIE). :1-10
Czasopismo naukowe
Tytuł :
TWO Co(II)-BASED COORDINATION POLYMERS: STRUCTURAL INSIGHTS AND STIMULATION ACTIVITY ON OSTEOBLAST DIFFERENTIATION BY INCREASING THE WNT/β-CATENIN SIGNALING PATHWAY ACTIVATION
Autorzy :
Shi, L.
Feng, J.
Zhang, J.
Wang, Q.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Structural Chemistry. 61(9):1461-1467
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Effects of unequal blockage ratio and obstacle spacing on wave speed and overpressure during flame propagation in stoichiometric H2/O2
Autorzy :
Brunoro Ahumada, C.
Wang, Q.
Petersen, E. L.
Pokaż więcej
Źródło :
Shock Waves: An International Journal on Shock Waves, Detonations and Explosions - Published under the Auspices of TheInternational Shock Wave Institute. :1-13
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Search for a light pseudoscalar Higgs boson in the boosted μμττ final state in proton-proton collisions at s = 13 TeV
Autorzy :
Aff90, Aff277
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Ambrogi, F.
Bergauer, T.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Escalante Del Valle, A.
Frühwirth, R.Aff2, Aff217
Jeitler, M.Aff2, Aff217
Krammer, N.
Lechner, L.
Liko, D.
Madlener, T.
Mikulec, I.
Rad, N.
Schieck, J.Aff2, Aff217
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Templ, S.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.Aff2, Aff217
Zarucki, M.
Chekhovsky, V.
Litomin, A.
Makarenko, V.
Suarez Gonzalez, J.
Darwish, M. R.Aff4, Aff218
De Wolf, E. A.
Di Croce, D.
Janssen, X.
Kello, T.Aff4, Aff6
Lelek, A.
Pieters, M.
Rejeb Sfar, H.
Van Haevermaet, H.
Van Mechelen, P.
Van Putte, S.
Van Remortel, N.
Blekman, F.
Bols, E. S.
Chhibra, S. S.
D’Hondt, J.
De Clercq, J.
Lontkovskyi, D.
Lowette, S.
Marchesini, I.
Moortgat, S.
Python, Q.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Beghin, D.
Bilin, B.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Delannoy, H.
Dorney, B.
Favart, L.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Makarenko, I.
Moureaux, L.
Pétré, L.
Popov, A.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Wezenbeek, L.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Khvastunov, I.Aff7, Aff36
Niedziela, M.
Roskas, C.
Skovpen, K.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Bruno, G.
Bury, F.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Donertas, I. S.
Giammanco, A.
Lemaitre, V.
Prisciandaro, J.
Saggio, A.
Taliercio, A.
Teklishyn, M.
Vischia, P.
Wuyckens, S.
Zobec, J.
Alves, G. A.
Correia Silva, G.
Hensel, C.
Moraes, A.
Aldá Júnior, W. L.
Belchior Batista Das Chagas, E.
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff10, Aff219
Coelho, E.
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff10, Aff220
De Jesus Damiao, D.
Fonseca De Souza, S.
Mal-bouisson, H.
Martins, J.Aff10, Aff221
Matos Figueiredo, D.
Medina Jaime, M.Aff10, Aff222
Melo De Almeida, M.
Mora Herrera, C.
Mundim, L.
Nogima, H.
Rebello Teles, P.
Sanchez Rosas, L. J.
Santoro, A.
Silva Do Amaral, S. M.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Tonelli Manganote, E. J.Aff10, Aff219
Torres Da Silva De Araujo, F.
. Vilela Pereira, A
Bernardes, C. A.
Calligaris, L.
Fernandez Perez Tomei, T. R.
Gregores, E. M.
Lemos, D. S.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, SandraS.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Atanasov, I.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Bonchev, M.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Petrov, A.
Fang, W.Aff6, Aff15
Gao, X.Aff6, Aff15
Guo, Q.
Wang, H.
Yuan, L.
Ahmad, M.
Hu, Z.
Wang, Y.
Chapon, E.
Chen, G. M.Aff17, Aff223
Chen, H. S.Aff17, Aff223
Chen, M.
Jiang, C. H.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.
Spiezia, A.
Tao, J.
Wang, J.
Zhang, H.
Zhang, S.Aff17, Aff223
Zhao, J.
Agapitos, A.
Ban, Y.
Chen, C.
Chen, G.
Levin, A.
Li, J.
Li, L.
Li, Q.
Lyu, X.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Wang, Q.
Xiao, J.
You, Z.
Xiao, M.
Avila, C.
Cabrera, A.
Florez, C.
Fraga, J.
Sarkar, A.
Segura Delgado, M. A.
Mejia Guisao, J.
Ramirez, F.
Ruiz Alvarez, J. D.
Salazar González, C. A.
Vanegas Arbelaez, N.
Giljanovic, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Sculac, T.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Majumder, D.
Mesic, B.
Roguljic, M.
Starodumov, A.Aff25, Aff134
Susa, T.
Ather, M. W.
Attikis, A.
Erodotou, E.
Ioannou, A.
Kole, G.
Kolosova, M.
Konstantinou, S.
Mavromanolakis, G.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Saka, H.
Tsiakkouri, D.
Finger, M.Aff27, Aff131
Finger, Jr, M.Aff27, Aff131
Kveton, A.
Tomsa, J.
Ayala, E.
Carrera Jarrin, E.
Salama, E.Aff30, Aff224, Aff225
Lotfy, A.
Mahmoud, M. A.
Bhowmik, S.
Carvalho Antunes De Oliveira, A.
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Raidal, M.
Veelken, C.
Eerola, P.
Forthomme, L.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Brücken, E.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Karimäki, V.
Kim, M. S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Laurila, S.
Lehti, S.
Lindén, T.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Luukka, P.
Tuuva, T.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
Hamel de Monchenault, G.
Jarry, P.
Leloup, C.
Lenzi, B.
Locci, E.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Savoy-Navarro, A.Aff36, Aff205
Titov, M.
Yu, G. B.
Ahuja, S.
Amendola, C.
Beaudette, F.
Bonanomi, M.
Busson, P.
Charlot, C.
Davignon, O.
Diab, B.
Falmagne, G.
Granier de Cassagnac, R.
Kucher, I.
Lobanov, A.
Martin Perez, C.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff38, Aff226
Andrea, J.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Fontaine, J.-C.Aff38, Aff226
Gelé, D.
Goerlach, U.
Grimault, C.
Le Bihan, A.-C.
Van Hove, P.
Asilar, E.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Camen, C.
Carle, A.
Chanon, N.
Chierici, R.
Contardo, D.
Depasse, P.
El Mamouni, H.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Ille, B.
Jain, Sa.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lesauvage, A.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Torterotot, L.
Touquet, G.
Vander Donckt, M.
Viret, S.
Khvedelidze, A.Aff40, Aff131
Tsamalaidze, Z.Aff41, Aff131
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Preuten, M.
Rauch, M. P.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Eliseev, D.
Erdmann, M.
Fackeldey, P.
Fischer, B.
Ghosh, S.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Keller, H.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Millet, P.
Mocellin, G.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Pook, T.
Pozdnyakov, A.
Quast, T.
Radziej, M.
Rath, Y.
Reithler, H.
Roemer, J.
Schmidt, A.
Schuler, S. C.
Sharma, A.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Dziwok, C.
Flügge, G.
Haj Ahmad, W.Aff44, Aff227
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.Aff44, Aff147
Ziemons, T.
Aarup Petersen, H.
Aldaya Martin, M.
Asmuss, P.
Babounikau, I.
Baxter, S.
Behnke, O.
Bermúdez Martínez, A.
Bin Anuar, A. A.
Borras, K.Aff43, Aff45
Botta, V.
Brunner, D.
Campbell, A.
Cardini, A.
Connor, P.
Consuegra Rodríguez, S.
Danilov, V.
De Wit, A.
Defranchis, M. M.
Didukh, L.
Domínguez Damiani, D.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Eichhorn, T.
Elwood, A.
Estevez Banos, L. I.
Gallo, E.Aff45, Aff46
Geiser, A.
Giraldi, A.
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Haranko, M.
Harb, A.
Jafari, A.Aff45, Aff67
Jomhari, N. Z.
Jung, H.
Kasem, A.Aff43, Aff45
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Keaveney, J.
Kleinwort, C.
Knolle, J.
Krücker, D.
Lange, W.
Lenz, T.
Lidrych, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.Aff45, Aff228
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Metwally, J.
Meyer, A. B.
Meyer, M.
Missiroli, M.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Myronenko, V.
Otarid, Y.
Pérez Adán, D.
Pflitsch, S. K.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Scheurer, V.
Schütze, P.
Schwanenberger, C.
Shevchenko, R.
Singh, A.
Sosa Ricardo, R. E.
Tholen, H.
Tonon, N.
Turkot, O.
Vagnerini, A.
Van De Klundert, M.
Walsh, R.
Walter, D.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Wuchterl, S.
Zenaiev, O.
Zlebcik, R.
Aggleton, R.
Bein, S.
Benato, L.
Benecke, A.
De Leo, K.
Dreyer, T.
Ebrahimi, A.
Feindt, F.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Gonzalez, D.
Gunnellini, P.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Karavdina, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kurz, S.
Kutzner, V.
Lange, J.
Lange, T.
Malara, A.
Multhaup, J.
Niemeyer, C. E. N.
Nigamova, A.
Pena Rodriguez, K. J.
Reimers, A.
Rieger, O.
Schleper, P.
Schumann, S.
Schwandt, J.
Schwarz, D.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Vormwald, B.
Zoi, I.
Akbiyik, M.
Baselga, M.
Baur, S.
Bechtel, J.
Berger, T.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
El Morabit, K.
Faltermann, N.
Flöh, K.
Giffels, M.
Gottmann, A.
Hartmann, F.Aff47, Aff147
Heidecker, C.
Husemann, U.
Iqbal, M. A.
Katkov, I.Aff47, Aff138
Kudella, S.
Maier, S.
Metzler, M.
Mitra, S.
Mozer, M. U.
Müller, D.
Müller, Th.
Musich, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Rauser, J.
Savoiu, D.
Schäfer, D.
Schnepf, M.
Schröder, M.
Seith, D.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Wassmer, M.
Weber, M.
Wöhrmann, C.
Wolf, R.
Wozniewski, S.
Anagnostou, G.
Asenov, P.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Paspalaki, G.
Stakia, A.
Diamantopoulou, M.
Karasavvas, D.
Karathanasis, G.
Kontaxakis, P.
Koraka, C. K.
Manousakis-katsikakis, A.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Theofilatos, K.
Vellidis, K.
Vourliotis, E.
Bakas, G.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Zacharopoulou, A.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Mallios, S.
Manitara, K.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Tsitsonis, D.
Bartók, M.Aff52, Aff55
Chudasama, R.
Csanad, M.
Gadallah, M. M. A.Aff52, Aff229
Major, P.
Mandal, K.
Mehta, A.
Pasztor, G.
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff53, Aff54
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.Aff54, Aff55
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Teyssier, D.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Csorgo, T.
Lökös, S.Aff52, Aff56
Nemes, F.
Novak, T.
Choudhury, S.
Komaragiri, J. R.
Kumar, D.
Panwar, L.
Tiwari, P. C.
Bahinipati, S.Aff58, Aff230
Dash, D.
Kar, C.
Mal, P.
Mishra, T.
Muraleedharan Nair Bindhu, V. K.
Nayak, A.Aff58, Aff231
Sahoo, D. K.Aff58, Aff230
Sur, N.
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chauhan, S.
Dhingra, N.Aff59, Aff232
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, A.
Kaur, S.
Kumari, P.
Lohan, M.
Meena, M.
Sandeep, K.
Sharma, S.
Singh, J. B.
Virdi, A. K.
Ahmed, A.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, A.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Shah, A.
Sharma, R.
Bharti, M.Aff61, Aff233
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Ghosh, S.
Gomber, B.Aff61, Aff234
Maity, M.Aff33, Aff61
Mondal, K.
Nandan, S.
Palit, P.
Purohit, A.
Rout, P. K.
Saha, G.
Sarkar, S.
Sharan, M.
Singh, B.Aff61, Aff233
Thakur, S.Aff61, Aff233
Behera, P. K.
Behera, S. C.
Kalbhor, P.
Muhammad, A.
Pradhan, R.
Pujahari, P. R.
Sharma, A.
Sikdar, A. K.
Dutta, D.
Jha, V.
Mishra, D. K.
Naskar, K.Aff63, Aff236
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Aziz, T.
Bhat, M. A.
Dugad, S.
Kumar Verma, R.
Sarkar, U.
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Chatterjee, S.
Das, P.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mukherjee, S.
Roy, D.
Sahoo, N.
Dube, S.
Kansal, B.
Kapoor, A.
Kothekar, K.
Pandey, S.
Rane, A.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.Aff45, Aff67
Chenarani, S.Aff68, Aff237
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Mohammadi Najafabadi, M.
Naseri, M.
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.Aff70, Aff71
Aly, R.Aff70, Aff71, Aff72
Calabria, C.Aff70, Aff71
Colaleo, A.
Creanza, D.Aff70, Aff72
De Filippis, N.Aff70, Aff72
De Palma, M.Aff70, Aff71
Di Florio, A.Aff70, Aff71
Di Pilato, A.Aff70, Aff71
Elmetenawee, W.Aff70, Aff71
Fiore, L.
Gelmi, A.Aff70, Aff71
Iaselli, G.Aff70, Aff72
Ince, M.Aff70, Aff71
Lezki, S.Aff70, Aff71
Maggi, G.Aff70, Aff72
Maggi, M.
Margjeka, I.Aff70, Aff71
Merlin, J. A.
My, S.Aff70, Aff71
Nuzzo, S.Aff70, Aff71
Pompili, A.Aff70, Aff71
Pugliese, G.Aff70, Aff72
Ranieri, A.
Selvaggi, G.Aff70, Aff71
Silvestris, L.
Simone, F. M.Aff70, Aff71
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.Aff73, Aff74
Bonacorsi, D.Aff73, Aff74
Borgonovi, L.Aff73, Aff74
Braibant-Giacomelli, S.Aff73, Aff74
Campanini, R.Aff73, Aff74
Capiluppi, P.Aff73, Aff74
Castro, A.Aff73, Aff74
Cavallo, F. R.
Ciocca, C.
Cuffiani, M.Aff73, Aff74
Dallavalle, G. M.
Diotalevi, T.Aff73, Aff74
Fabbri, F.
Fanfani, A.Aff73, Aff74
Fontanesi, E.Aff73, Aff74
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Guiducci, L.Aff73, Aff74
Iemmi, F.Aff73, Aff74
Meo, S. LoAff73, Aff238
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F. L.Aff73, Aff74
Perrotta, A.
Primavera, F.Aff73, Aff74
Rossi, A. M.Aff73, Aff74
Rovelli, T.Aff73, Aff74
Siroli, G. P.Aff73, Aff74
Tosi, N.
Albergo, S.Aff75, Aff76, Aff239
Costa, S.Aff75, Aff76
Di Mattia, A.
Potenza, R.Aff75, Aff76
Tricomi, A.Aff75, Aff76, Aff239
Tuve, C.Aff75, Aff76
Barbagli, G.
Cassese, A.
Ceccarelli, R.Aff77, Aff78
Ciulli, V.Aff77, Aff78
Civinini, C.
D’Alessandro, R.Aff77, Aff78
Fiori, F.
Focardi, E.Aff77, Aff78
Latino, G.Aff77, Aff78
Lenzi, P.Aff77, Aff78
Lizzo, M.Aff77, Aff78
Meschini, M.
Paoletti, S.
Seidita, R.Aff77, Aff78
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Piccolo, D.
Bozzo, M.Aff80, Aff81
Ferro, F.
Mulargia, R.Aff80, Aff81
Robutti, E.
Tosi, S.Aff80, Aff81
Benaglia, A.
Beschi, A.Aff82, Aff83
Brivio, F.Aff82, Aff83
Cetorelli, F.Aff82, Aff83
Ciriolo, V.Aff82, Aff83, Aff147
De Guio, F.Aff82, Aff83
Dinardo, M. E.Aff82, Aff83
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.Aff82, Aff83
Govoni, P.Aff82, Aff83
Guzzi, L.Aff82, Aff83
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Menasce, D.
Monti, F.Aff82, Aff83
Moroni, L.
Paganoni, M.Aff82, Aff83
Pedrini, D.
Ragazzi, S.Aff82, Aff83
Tabarelli de Fatis, T.Aff82, Aff83
Valsecchi, D.Aff82, Aff83, Aff147
Zuolo, D.Aff82, Aff83
Buontempo, S.
Cavallo, N.Aff84, Aff86
De Iorio, A.Aff84, Aff85
Fabozzi, F.Aff84, Aff86
Fienga, F.
Iorio, A. O. M.Aff84, Aff85
Layer, L.Aff84, Aff85
Lista, L.Aff84, Aff85
Meola, S.Aff84, Aff87, Aff147
Paolucci, P.Aff84, Aff147
Rossi, B.
Sciacca, C.Aff84, Aff85
Voevodina, E.Aff84, Aff85
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.Aff88, Aff89
Boletti, A.Aff88, Aff89
Bragagnolo, A.Aff88, Aff89
Carlin, R.Aff88, Aff89
Checchia, P.
De Castro Manzano, P.
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Gasparini, F.Aff88, Aff89
Gasparini, U.Aff88, Aff89
Hoh, S. Y.Aff88, Aff89
Margoni, M.Aff88, Aff89
Meneguzzo, A. T.Aff88, Aff89
Presilla, M.
Ronchese, P.Aff88, Aff89
Rossin, R.Aff88, Aff89
Strong, G.
Tiko, A.
Tosi, M.Aff88, Aff89
YARAR, H.Aff88, Aff89
Zanetti, M.Aff88, Aff89
Zotto, P.Aff88, Aff89
Zucchetta, A.Aff88, Aff89
Zumerle, G.Aff88, Aff89
Braghieri, A.
Calzaferri, S.Aff91, Aff92
Fiorina, D.Aff91, Aff92
Montagna, P.Aff91, Aff92
Ratti, S. P.Aff91, Aff92
Re, V.
Ressegotti, M.Aff91, Aff92
Riccardi, C.Aff91, Aff92
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.Aff91, Aff92
Biasini, M.Aff93, Aff94
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.Aff93, Aff94
Fanò, L.Aff93, Aff94
Lariccia, P.Aff93, Aff94
Mantovani, G.Aff93, Aff94
Mariani, V.Aff93, Aff94
Menichelli, M.
Moscatelli, F.
Rossi, A.Aff93, Aff94
Santocchia, A.Aff93, Aff94
Spiga, D.
Tedeschi, T.Aff93, Aff94
Androsov, K.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bertacchi, V.Aff95, Aff97
Bianchini, L.
Boccali, T.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.Aff95, Aff96
Dell’Orso, R.
Di Domenico, M. R.
Donato, S.
Giannini, L.Aff95, Aff97
Giassi, A.
Grippo, M. T.
Ligabue, F.Aff95, Aff97
Manca, E.Aff95, Aff97
Mandorli, G.Aff95, Aff97
Messineo, A.Aff95, Aff96
Palla, F.
Rizzi, A.Aff95, Aff96
Rolandi, G.Aff95, Aff97
Roy Chowdhury, S.Aff95, Aff97
Scribano, A.
Shafiei, N.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.Aff95, Aff96
Turini, N.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Cavallari, F.
Cipriani, M.Aff98, Aff99
Del Re, D.Aff98, Aff99
Di Marco, E.
Diemoz, M.
Longo, E.Aff98, Aff99
Meridiani, P.
Organtini, G.Aff98, Aff99
Pandolfi, F.
Paramatti, R.Aff98, Aff99
Quaranta, C.Aff98, Aff99
Rahatlou, S.Aff98, Aff99
Rovelli, C.
Santanastasio, F.Aff98, Aff99
Soffi, L.Aff98, Aff99
Tramontano, R.Aff98, Aff99
Amapane, N.Aff100, Aff101
Arcidiacono, R.Aff100, Aff102
Argiro, S.Aff100, Aff101
Arneodo, M.Aff100, Aff102
Bartosik, N.
Bellan, R.Aff100, Aff101
Bellora, A.Aff100, Aff101
Biino, C.
Cappati, A.Aff100, Aff101
Cartiglia, N.
Cometti, S.
Costa, M.Aff100, Aff101
Covarelli, R.Aff100, Aff101
Demaria, N.
Kiani, B.Aff100, Aff101
Legger, F.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.Aff100, Aff101
Monaco, V.Aff100, Aff101
Monteil, E.Aff100, Aff101
Monteno, M.
Obertino, M. M.Aff100, Aff101
Ortona, G.
Pacher, L.Aff100, Aff101
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Pinna Angioni, G. L.Aff100, Aff101
Ruspa, M.Aff100, Aff102
Salvatico, R.Aff100, Aff101
Siviero, F.Aff100, Aff101
Sola, V.
Solano, A.Aff100, Aff101
Soldi, D.Aff100, Aff101
Staiano, A.
Trocino, D.Aff100, Aff101
Belforte, S.
Candelise, V.Aff103, Aff104
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.Aff103, Aff104
Della Ricca, G.Aff103, Aff104
Vazzoler, F.Aff103, Aff104
Dogra, S.
Huh, C.
Kim, B.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Lee, J.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Sekmen, S.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Francois, B.
Kim, T. J.
Park, J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Ha, S.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lim, J.
Park, J.
Park, S. K.
Roh, Y.
Yoo, J.
Goh, J.
Gurtu, A.
Kim, H. S.
Kim, Y.
Almond, J.
Bhyun, J. H.
Choi, J.
Jeon, S.
Kim, J.
Kim, J. S.
Ko, S.
Kwon, H.
Lee, H.
Lee, K.
Lee, S.
Nam, K.
Oh, B. H.
Oh, M.
Oh, S. B.
Radburn-Smith, B. C.
Seo, H.
Yang, U. K.
Yoon, I.
Jeon, D.
Kim, J. H.
Ko, B.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Watson, I. J.
Yoo, H. D.
Choi, Y.
Hwang, C.
Jeong, Y.
Lee, H.
Lee, J.
Lee, Y.
Yu, I.
Veckalns, V.
Juodagalvis, A.
Rinkevicius, A.
Tamulaitis, G.
Wan Abdullah, W. A. T.
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Castaneda Hernandez, A.
Murillo Quijada, J. A.
Valencia Palomo, L.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
Heredia-De La Cruz, I.Aff119, Aff240
Lopez-Fernandez, R.
Sanchez-Hernandez, A.
Carrillo Moreno, S.
Oropeza Barrera, C.
Ramirez-Garcia, M.
Vazquez Valencia, F.
Eysermans, J.
Pedraza, I.
Salazar Ibarguen, H. A.
Uribe Estrada, C.
Morelos Pineda, A.
Mijuskovic, J.Aff4, Aff123
Raicevic, N.
Krofcheck, D.
Bheesette, S.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Ahmad, M.
Asghar, M. I.
Awan, M. I. M.
Hassan, Q.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Traczyk, P.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Byszuk, A.Aff129, Aff241
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Olszewski, M.
Walczak, M.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Bastos, D.
Di Francesco, A.
Faccioli, P.
Galinhas, B.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Niknejad, T.
Seixas, J.
Shchelina, K.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Alexakhin, V.
Baginyan, A.
Bunin, P.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Karjavine, V.
Kashunin, I.
Korenkov, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.Aff131, Aff133, Aff136
Moisenz, P.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Savina, M.
Seitova, D.
Shmatov, S.
Teryaev, O.
Yuldashev, B. S.Aff131, Aff242
Zarubin, A.
Zhiltsov, V.
Gavrilov, G.
Golovtcov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.Aff132, Aff243
Kuznetsova, E.Aff132, Aff244
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Volkov, S.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Pivovarov, G.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Nikitenko, A.Aff134, Aff166
Popov, V.
Pozdnyakov, I.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Chadeeva, M.Aff136, Aff137
Oskin, A.
Parygin, P.
Polikarpov, S.Aff136, Aff137
Zhemchugov, E.
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Terkulov, A.
Baskakov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Bunichev, V.
Dubinin, M.Aff138, Aff178
Dudko, L.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Obraztsov, S.
Perfilov, M.
Petrushanko, S.
Savrin, V.
Blinov, V.Aff139, Aff245
Dimova, T.Aff139, Aff245
Kardapoltsev, L.Aff139, Aff245
Ovtin, I.Aff139, Aff245
Skovpen, Y.Aff139, Aff245
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Kachanov, V.
Kalinin, A.
Konstantinov, D.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Babaev, A.
Iuzhakov, A.
Okhotnikov, V.
Borchsh, V.
Ivanchenko, V.
Tcherniaev, E.
Adzic, P.Aff143, Aff246
Cirkovic, P.
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Stojanovic, M.
Aguilar-Benitez, M.
Alcaraz Maestre, J.
Álvarez Fernández, A.
Bachiller, I.
Barrio Luna, M.
Bedoya, CristinaF.
Brochero Cifuentes, J. A.
Carrillo Montoya, C. A.
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Fernández Ramos, J. P.
Flix, J.
Fouz, M. C.
Gonzalez Lopez, O.
Lopez, S. Goy
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Moran, D.
Navarro Tobar, Á.
Pérez-Calero Yzquierdo, A.
Puerta Pelayo, J.
Redondo, I.
Romero, L.
Sánchez Navas, S.
Soares, M. S.
Triossi, A.
Willmott, C.
Albajar, C.
de Trocóniz, J. F.
Reyes-Almanza, R.
Alvarez Gonzalez, B.
Cuevas, J.
Erice, C.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
Palencia Cortezon, E.
Ramón Álvarez, C.
Rodríguez Bouza S. Sanchez Cruz, V.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Chazin Quero, B.
Duarte Campderros, J.
Fernandez, M.
Fernández Manteca, P. J.
García Alonso, A.
Gomez, G.
Martinez Rivero, C.
Martinez Ruiz del Arbol, P.
Matorras, F.
Piedra Gomez, J.
Prieels, C.
Ricci-Tam, F.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Russo, L.Aff147, Aff247
Scodellaro, L.
Vila, I.
Vizan Garcia, J. M.
Jayananda, MK
Kailasapathy, B.Aff148, Aff248
Sonnadara, D. U. J.
Wickramarathna, DDC
Dharmaratna, W. G. D.
Liyanage, K.
Perera, N.
Wickramage, N.
Aarrestad, T. K.
Abbaneo, D.
Akgun, B.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bocci, A.
Bortignon, P.
Bossini, E.
Brondolin, E.
Camporesi, T.
Cerminara, G.
Cristella, L.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daci, N.
Daponte, V.
David, A.
De Roeck, A.
Deile, M.
Di Maria, R.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Emriskova, N.
Fallavollita, F.Aff91, Aff92, Aff150
Fasanella, D.
Fiorendi, S.
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Giani, S.
Gigi, D.
Gill, K.
Glege, F.
Gouskos, L.
Gruchala, M.
Guilbaud, M.
Gulhan, D.
Hegeman, J.
Iiyama, Y.
Innocente, V.
James, T.
Janot, P.
Kaspar, J.
Kieseler, J.
Komm, M.
Kratochwil, N.
Lange, C.
Lecoq, P.
Long, K.
Lourenço, C.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Massironi, A.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Ngadiuba, J.
Niedziela, J.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.Aff147, Aff150
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Pitters, F. M.
Rabady, D.
Racz, A.
Rieger, M.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Salfeld-Nebgen, J.
Scarfi, S.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Snoeys, W.
Sphicas, P.Aff49, Aff150
Steggemann, J.
Summers, S.
Tavolaro, V. R.
Treille, D.
Tsirou, A.
Van Onsem, G. P.
Vartak, A.
Verzetti, M.
Wozniak, K. A.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.Aff151, Aff153
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Rohe, T.
Backhaus, M.
Berger, P.
Calandri, A.
Chernyavskaya, N.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Gadek, T.
Gómez Espinosa, T. A.
Grab, C.
Hits, D.
Lustermann, W.
Lyon, A.-M.
Manzoni, R. A.
Meinhard, M. T.
Micheli, F.
Musella, P.
Nessi-Tedaldi, F.
Pauss, F.
Perovic, V.
Perrin, G.
Perrozzi, L.
Pigazzini, S.
Ratti, M. G.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ristic, B.
Ruini, D.
Sanz Becerra, D. A.
Schönenberger, M.
Shchutska, L.
Stampf, V.
Vesterbacka Olsson, M. L.
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Amsler, C.Aff153, Aff249
Botta, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
De Cosa, A.
Del Burgo, R.
Heikkilä, J. K.
Huwiler, M.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Macchiolo, A.
Mikuni, V. M.
Molinatti, U.
Neutelings, I.
Rauco, G.
Robmann, P.
Schweiger, K.
Takahashi, Y.
Wertz, S.
Adloff, C.Aff154, Aff250
Kuo, C. M.
Lin, W.
Roy, A.
Sarkar, T.Aff154, Aff235
Yu, S. S.
Ceard, L.
Chang, P.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Hou, W.-S.
Li, Y. y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Yazgan, E.
Asavapibhop, B.
Asawatangtrakuldee, C.
Srimanobhas, N.
Boran, F.
Damarseckin, S.Aff157, Aff251
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dozen, C.Aff16, Aff157
Dumanoglu, I.Aff157, Aff252
Eskut, E.
Gokbulut, G.
Guler, Y.
Gurpinar Guler, E.Aff157, Aff253
Hos, I.Aff157, Aff254
Isik, C.
Kangal, E. E.Aff157, Aff255
Kara, O.
Kayis Topaksu, A.
Kiminsu, U.
Onengut, G.
Ozdemir, K.Aff157, Aff256
Polatoz, A.
Simsek, A. E.
Tali, B.Aff157, Aff257
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Isildak, B.Aff158, Aff258
Karapinar, G.Aff158, Aff259
Ocalan, K.Aff158, Aff260
Yalvac, M.Aff158, Aff261
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.Aff159, Aff262
Kaya, O.Aff159, Aff263
Özçelik, Ö.
Tekten, S.Aff159, Aff264
Yetkin, E. A.Aff159, Aff265
Cakir, A.
Cankocak, K.Aff160, Aff252
Komurcu, Y.
Sen, S.Aff160, Aff266
Aydogmus Sen, F.
Cerci, S.Aff67, Aff161
Kaynak, B.
Ozkorucuklu, S.
Sunar Cerci, D.Aff67, Aff161
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Bhal, E.
Bologna, S.
Brooke, J. J.
Burns, D.Aff5, Aff164
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Krikler, B.
Paramesvaran, S.
Sakuma, T.
Seif El Nasr-Storey, S.
Smith, V. J.
Taylor, J.
Titterton, A.
Bell, K. W.
Belyaev, A.Aff165, Aff267
Brew, C.
Brown, R. M.
Cockerill, D. J. A.
Ellis, K. V.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D. M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Thea, A.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Bonomally, S.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Bundock, A.
Cepaitis, V.
Chahal, G. S.Aff166, Aff268
Colling, D.
Dauncey, P.
Davies, G.
Della Negra, M.
Everaerts, P.
Fedi, G.
Hall, G.
Iles, G.
Langford, J.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Milosevic, V.
Morton, A.
Nash, J.Aff166, Aff269
Palladino, V.
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Stoye, M.
Tapper, A.
Uchida, K.
Virdee, T.Aff147, Aff166
Wardle, N.
Webb, S. N.
Winterbottom, D.
Zecchinelli, A. G.
Zenz, S. C.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Mackay, C. K.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Brinkerhoff, A.
Call, K.
Caraway, B.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Madrid, C.
McMaster, B.
Pastika, N.
Smith, C.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Uniyal, R.
Vargas Hernandez, A. M.
Buccilli, A.
Charaf, O.
Cooper, S. I.
Gleyzer, S. V.
Henderson, C.
Rumerio, P.
West, C.
Akpinar, A.
Albert, A.
Arcaro, D.
Cosby, C.
Demiragli, Z.
Gastler, D.
Richardson, C.
Rohlf, J.
Salyer, K.
Sperka, D.
Spitzbart, D.
Suarez, I.
Yuan, S.
Zou, D.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.Aff43, Aff172
Cutts, D.
Duh, Y. t.
Hadley, M.
Heintz, U.
Hogan, J. M.Aff172, Aff270
Kwok, K. H. M.
Laird, E.
Landsberg, G.
Lau, K. T.
Lee, J.
Narain, M.
Sagir, S.Aff172, Aff271
Syarif, R.
Usai, E.
Wong, W. Y.
Yu, D.
Zhang, W.
Band, R.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Calderon De La Barca Sanchez, M.
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Flores, C.
Funk, G.
Gunion, J.
Haza, G.
Jensen, F.
Ko, W.
Kukral, O.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Pilot, J.
Shi, M.
Taylor, D.
Tos, K.
Tripathi, M.
Wang, Z.
Yao, Y.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Bravo, C.
Cousins, R.
Dasgupta, A.
Florent, A.
Hamilton, D.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Lam, T.
Mccoll, N.
Nash, W. A.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Schnaible, C.
Stone, B.
Valuev, V.
Burt, K.
Chen, Y.
Clare, R.
Gary, J. W.
Ghiasi Shirazi, S. M. A.
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Long, O. R.
Manganelli, N.
Olmedo Negrete, M.
Paneva, M. I.
Si, W.
Wimpenny, S.
Zhang, Y.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Cooperstein, S.
Deelen, N.
Derdzinski, M.
Duarte, J.
Gerosa, R.
Gilbert, D.
Hashemi, B.
Klein, D.
Krutelyov, V.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
May, S.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sharma, V.
Tadel, M.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Amin, N.
Bhandari, R.
Campagnari, C.
Citron, M.
Dorsett, A.
Dutta, V.
Incandela, J.
Marsh, B.
Mei, H.
Ovcharova, A.
Qu, H.
Quinnan, M.
Richman, J.
Sarica, U.
Stuart, D.
Wang, S.
Anderson, D.
Bornheim, A.
Cerri, O.
Dutta, I.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Mao, J.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Pata, J.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Alison, J.
Andrews, M. B.
Ferguson, T.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Sun, M.
Vorobiev, I.
Weinberg, M.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
MacDonald, E.
Mulholland, T.
Patel, R.
Perloff, A.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Cheng, Y.
Chu, J.
Cranshaw, D. J.
Datta, A.
Frankenthal, A.
Mcdermott, K.
Monroy, J.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Ryd, A.
Sun, W.
Tan, S. M.
Tao, Z.
Thom, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berry, D.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Elvira, V. D.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gottschalk, E.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Harris, R. M.
Hasegawa, S.
Heller, R.
Herwig, T. C.
Hirschauer, J.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klijnsma, T.
Klima, B.
Kortelainen, M. J.
Lammel, S.
Lewis, J.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, M.
Liu, T.
Lykken, J.
Maeshima, K.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O’Dell, V.
Papadimitriou, V.
Pedro, K.
Pena, C.Aff178, Aff182
Prokofyev, O.
Ravera, F.
Reinsvold Hall, A.
Ristori, L.
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Wang, M.
Weber, H. A.
Woodard, A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Cadamuro, L.
Cherepanov, V.
Errico, F.
Field, R. D.
Guerrero, D.
Joshi, B. M.
Kim, M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Rosenzweig, D.
Shi, K.
Wang, J.
Wang, S.
Zuo, X.
Joshi, Y. R.
Adams, T.
Askew, A.
Diaz, D.
Habibullah, R.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Khurana, R.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Prosper, H.
Schiber, C.
Yohay, R.
Zhang, J.
Baarmand, M. M.
Butalla, S.
Elkafrawy, T.Aff186, Aff225
Hohlmann, M.
Noonan, D.
Rahmani, M.
Saunders, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Apanasevich, L.
Becerril Gonzalez, H.
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Kumar, V.
Mills, C.
Oh, G.
Roy, T.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Viinikainen, J.
Wang, H.
Wang, X.
Wu, Z.
Alhusseini, M.
Bilki, B.Aff63, Aff188
Dilsiz, K.Aff188, Aff272
Durgut, S.
Gandrajula, R. P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Köseyan, O. K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.Aff40, Aff188
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.Aff188, Aff273
Onel, Y.
Ozok, F.Aff188, Aff274
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Yi, K.Aff188, Aff275
Amram, O.
Blumenfeld, B.
Corcodilos, L.
Eminizer, M.
Gritsan, A. V.
Kyriacou, S.
Maksimovic, P.
Mantilla, C.
Roskes, J.
Swartz, M.
Vámi, T. Á.
Baldenegro Barrera, C.
Baringer, P.
Bean, A.
Bylinkin, A.
Isidori, T.
Khalil, S.
King, J.
Krintiras, G.
Kropivnitskaya, A.
Lindsey, C.
Mcbrayer, W.
Minafra, N.
Murray, M.
Rogan, C.
Royon, C.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Tapia Takaki, J. D.
Wang, Q.
Williams, J.
Wilson, G.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mendis, D. R.
Mitchell, T.
Modak, A.
Mohammadi, A.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Adams, E.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Feng, Y.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Jeng, G. Y.
Kellogg, R. G.
Koeth, T.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Seidel, M.
Skuja, A.
Tonwar, S. C.
Wang, L.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Allen, B.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
Chen, Y.
D’Alfonso, M.
Gomez Ceballos, G.
Goncharov, M.
Harris, P.
Hsu, D.
Hu, M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Krupa, J.
Lee, Y.-J.
Luckey, P. D.
Maier, B.
Marini, A. C.
Mcginn, C.
Mironov, C.
Narayanan, S.
Niu, X.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Sumorok, K.
Tatar, K.
Velicanu, D.
Wang, J.
Wang, T. W.
Wyslouch, B.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Guts, S.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Jain, Sh.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Revering, M.
Rusack, R.
Saradhy, R.
Schroeder, N.
Strobbe, N.
Wadud, M. A.
Acosta, J. G.
Oliveros, S.
Bloom, K.
Chauhan, S.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
González Fernández, J. R.
Kravchenko, I.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Stieger, B.
Tabb, W.
Agarwal, G.
Harrington, C.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
McLean, C.
Nguyen, D.
Parker, A.
Pekkanen, J.
Rappoccio, S.
Roozbahani, B.
Alverson, G.
Barberis, E.
Freer, C.
Haddad, Y.
Hortiangtham, A.
Madigan, G.
Marzocchi, B.
Morse, D. M.
Nguyen, V.
Orimoto, T.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Chen, Z.
Gilbert, A.
Gunter, T.
Hahn, K. A.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Sung, K.
Velasco, M.
Bucci, R.
Dev, N.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Hurtado Anampa, K.
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Lannon, K.
Li, W.
Loukas, N.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
Meng, F.
Mohrman, K.
Musienko, Y.Aff133, Aff201
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Taroni, S.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Zygala, L.
Alimena, J.
Bylsma, B.
Cardwell, B.
Durkin, L. S.
Francis, B.
Hill, C.
Ji, W.
Lefeld, A.
Winer, B. L.
Yates, B. R.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kopp, G.
Kwan, S.
Lange, D.
Lucchini, M. T.
Luo, J.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Piroúe, P.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Barnes, V. E.
Chawla, R.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Mahakud, B.
Negro, G.
Neumeister, N.
Peng, C. C.
Piperov, S.
Qiu, H.
Schulte, J. F.
Trevisani, N.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Cheng, T.
Dolen, J.
Parashar, N.
Baty, A.
Dildick, S.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Geurts, F. J. M.
Kilpatrick, M.
Kumar, A.
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Roberts, J.
Rorie, J.
Shi, W.
Stahl Leiton, A. G.
Tu, Z.
Zhang, A.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Taus, R.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gandrakota, A.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Karacheban, O.Aff209, Aff228
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thayil, S. A.
Thomas, S.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Spanier, S.
Bouhali, O.Aff211, Aff276
Dalchenko, M.
Delgado, A.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.Aff105, Aff211
Kim, H.
Luo, S.
Malhotra, S.
Marley, D.
Mueller, R.
Overton, D.
Perniè, L.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
Hegde, V.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Whitbeck, A.
Appelt, E.
Greene, S.
Gurrola, A.
Janjam, R.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Verweij, M.
Ang, L.
Arenton, M. W.
Cox, B.
Cummings, G.
Hakala, J.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Neu, C.
Tannenwald, B.
Wang, Y.
Wolfe, E.
Xia, F.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Sturdy, J.
Thapa, P.
Black, K.
Bose, T.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Dodd, L.
Galloni, C.
He, H.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Lanaro, A.
Loeliger, A.
Loveless, R.
Madhusudanan Sreekala, J.
Mallampalli, A.
Pinna, D.
Ruggles, T.
Savin, A.
Shang, V.
Sharma, V.
Smith, W. H.
Teague, D.
Trembath-reichert, S.
Vetens, W.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of High Energy Physics. 2020(8)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Search for physics beyond the standard model in events with jets and two same-sign or at least three charged leptons in proton-proton collisions at s=13TeV
Autorzy :
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Ambrogi, F.
Bergauer, T.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Escalante Del Valle, A.
Flechl, M.
Frühwirth, R.
Jeitler, M.
Krammer, N.
Krätschmer, I.
Liko, D.
Madlener, T.
Mikulec, I.
Rad, N.
Schieck, J.
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.
Zarucki, M.
Drugakov, V.
Mossolov, V.
Suarez Gonzalez, J.
Darwish, M. R.
De Wolf, E. A.
Di Croce, D.
Janssen, X.
Lelek, A.
Pieters, M.
Rejeb Sfar, H.
Van Haevermaet, H.
Mechelen, P. Van
Putte, S. Van
Remortel, N. Van
Blekman, F.
Bols, E. S.
Chhibra, S. S.
D’Hondt, J.
De Clercq, J.
Lontkovskyi, D.
Lowette, S.
Marchesini, I.
Moortgat, S.
Python, Q.
Tavernier, S.
Doninck, W. Van
Mulders, P. Van
Beghin, D.
Bilin, B.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Delannoy, H.
Dorney, B.
Favart, L.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Moureaux, L.
Popov, A.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Khvastunov, I.
Niedziela, M.
Roskas, C.
Skovpen, K.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Bondu, O.
Bruno, G.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Giammanco, A.
Lemaitre, V.
Prisciandaro, J.
Saggio, A.
Vidal Marono, M.
Vischia, P.
Zobec, J.
Alves, G. A.
Correia Silva, G.
Hensel, C.
Moraes, A.
Das Chagas, E. Belchior Batista
Carvalho, W.
Chinellato, J.
Coelho, E.
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.
De Jesus Damiao, D.
De Oliveira Martins, C.
Fonseca De Souza, S.
Huertas Guativa, L. M.
Malbouisson, H.
Martins, J.
Matos Figueiredo, D.
Medina Jaime, M.
Melo De Almeida, M.
Herrera, C. Mora
Mundim, L.
Nogima, H.
Prado Da Silva, W. L.
Rebello Teles, P.
Sanchez Rosas, L. J.
Santoro, A.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Tonelli Manganote, E. J.
Torres Da Silva De Araujo, F.
Vilela Pereira, A.
Bernardes, C. A.
Calligaris, L.
Fernandez Perez Tomei, T. R.
Gregores, E. M.
Lemos, D. S.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, S. S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Bonchev, M.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Petrov, A.
Fang, W.
Gao, X.
Yuan, L.
Ahmad, M.
Hu, Z.
Wang, Y.
Chen, G. M.
Chen, H. S.
Chen, M.
Jiang, C. H.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.
Spiezia, A.
Tao, J.
Yazgan, E.
Zhang, H.
Zhang, S.
Zhao, J.
Agapitos, A.
Ban, Y.
Chen, G.
Levin, A.
Li, J.
Li, L.
Li, Q.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Wang, Q.
Xiao, M.
Avila, C.
Cabrera, A.
Florez, C.
González Hernández, C. F.
Segura Delgado, M. A.
Mejia Guisao, J.
Ruiz Alvarez, J. D.
Salazar González, C. A.
Vanegas Arbelaez, N.
Giljanović, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Sculac, T.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Kadija, K.
Mesic, B.
Roguljic, M.
Starodumov, A.
Susa, T.
Ather, M. W.
Attikis, A.
Erodotou, E.
Ioannou, A.
Kolosova, M.
Konstantinou, S.
Mavromanolakis, G.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Saka, H.
Tsiakkouri, D.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Kveton, A.
Tomsa, J.
Ayala, E.
Carrera Jarrin, E.
Abdalla, H.
Khalil, S.
Bhowmik, S.
Carvalho Antunes De Oliveira, A.
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Raidal, M.
Veelken, C.
Eerola, P.
Forthomme, L.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Heikkilä, J. K.
Karimäki, V.
Kim, M. S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Laurila, S.
Lehti, S.
Lindén, T.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Luukka, P.
Tuuva, T.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Fabbro, B.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
Hamel de Monchenault, G.
Jarry, P.
Leloup, C.
Lenzi, B.
Locci, E.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Savoy-Navarro, A.
Titov, M.
Yu, G. B.
Ahuja, S.
Amendola, C.
Beaudette, F.
Busson, P.
Charlot, C.
Diab, B.
Falmagne, G.
Granier de Cassagnac, R.
Kucher, I.
Lobanov, A.
Martin Perez, C.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.
Andrea, J.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Conte, E.
Fontaine, J.-C.
Gelé, D.
Goerlach, U.
Jansová, M.
Le Bihan, A.-C.
Tonon, N.
Van Hove, P.
Gadrat, S.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Camen, C.
Carle, A.
Chanon, N.
Chierici, R.
Contardo, D.
Depasse, P.
El Mamouni, H.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Ille, B.
Jain, Sa.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lesauvage, A.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Sordini, V.
Torterotot, L.
Touquet, G.
Vander Donckt, M.
Viret, S.
Khvedelidze, A.
Tsamalaidze, Z.
Autermann, C.
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Preuten, M.
Rauch, M. P.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Erdmann, M.
Fischer, B.
Ghosh, S.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Keller, H.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Millet, P.
Mocellin, G.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Pook, T.
Pozdnyakov, A.
Quast, T.
Radziej, M.
Rath, Y.
Reithler, H.
Roemer, J.
Schmidt, A.
Schuler, S. C.
Sharma, A.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Flügge, G.
Haj Ahmad, W.
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Müller, T.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.
Aldaya Martin, M.
Asmuss, P.
Babounikau, I.
Bakhshiansohi, H.
Beernaert, K.
Behnke, O.
Bermúdez Martínez, A.
Bin Anuar, A. A.
Borras, K.
Botta, V.
Campbell, A.
Cardini, A.
Connor, P.
Consuegra Rodríguez, S.
Contreras-Campana, C.
Danilov, V.
De Wit, A.
Defranchis, M. M.
Diez Pardos, C.
Domínguez Damiani, D.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Eichhorn, T.
Elwood, A.
Eren, E.
Gallo, E.
Geiser, A.
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Haranko, M.
Harb, A.
Jafari, A.
Jomhari, N. Z.
Jung, H.
Kasem, A.
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Keaveney, J.
Kleinwort, C.
Knolle, J.
Krücker, D.
Lange, W.
Lenz, T.
Lidrych, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Meyer, A. B.
Meyer, M.
Missiroli, M.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Myronenko, V.
Pérez Adán, D.
Pflitsch, S. K.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Scheurer, V.
Schütze, P.
Schwanenberger, C.
Shevchenko, R.
Singh, A.
Sosa Ricardo, R. E.
Tholen, H.
Turkot, O.
Vagnerini, A.
Van De Klundert, M.
Walsh, R.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Zenaiev, O.
Zlebcik, R.
Aggleton, R.
Bein, S.
Benato, L.
Benecke, A.
Dreyer, T.
Ebrahimi, A.
Feindt, F.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Gonzalez, D.
Gunnellini, P.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Karavdina, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kovalchuk, N.
Kurz, S.
Kutzner, V.
Lange, J.
Lange, T.
Malara, A.
Multhaup, J.
Niemeyer, C. E. N.
Reimers, A.
Rieger, O.
Schleper, P.
Schumann, S.
Schwandt, J.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Vormwald, B.
Zoi, I.
Akbiyik, M.
Baselga, M.
Baur, S.
Berger, T.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
El Morabit, K.
Faltermann, N.
Giffels, M.
Gottmann, A.
Harrendorf, M. A.
Hartmann, F.
Heidecker, C.
Husemann, U.
Kudella, S.
Maier, S.
Mitra, S.
Mozer, M. U.
Müller, D.
Müller, Th.
Musich, M.
Nürnberg, A.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Schäfer, D.
Schröder, M.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Wassmer, M.
Weber, M.
Wöhrmann, C.
Wolf, R.
Wozniewski, S.
Anagnostou, G.
Asenov, P.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Paspalaki, G.
Diamantopoulou, M.
Karathanasis, G.
Kontaxakis, P.
Manousakis-katsikakis, A.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Stakia, A.
Theofilatos, K.
Vellidis, K.
Vourliotis, E.
Bakas, G.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Mallios, S.
Manitara, K.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Triantis, F. A.
Tsitsonis, D.
Bartók, M.
Chudasama, R.
Csanad, M.
Major, P.
Mandal, K.
Mehta, A.
Pasztor, G.
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Raics, P.
Teyssier, D.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Csorgo, T.
Metzger, W. J.
Nemes, F.
Novak, T.
Choudhury, S.
Komaragiri, J. R.
Tiwari, P. C.
Bahinipati, S.
Kar, C.
Kole, G.
Mal, P.
Muraleedharan Nair Bindhu, V. K.
Nayak, A.
Sahoo, D. K.
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chauhan, S.
Dhingra, N.
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, M.
Kaur, S.
Kumari, P.
Lohan, M.
Meena, M.
Sandeep, K.
Sharma, S.
Singh, J. B.
Virdi, A. K.
Walia, G.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, A.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Shah, A.
Sharma, R.
Bhardwaj, R.
Bharti, M.
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhawandeep, U.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Ghosh, S.
Gomber, B.
Maity, M.
Mondal, K.
Nandan, S.
Purohit, A.
Rout, P. K.
Saha, G.
Sarkar, S.
Sarkar, T.
Sharan, M.
Singh, B.
Thakur, S.
Behera, P. K.
Kalbhor, P.
Muhammad, A.
Pujahari, P. R.
Sharma, A.
Sikdar, A. K.
Dutta, D.
Jha, V.
Mishra, D. K.
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Aziz, T.
Bhat, M. A.
Dugad, S.
Mohanty, G. B.
Sur, N.
Verma, R. K.
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Chatterjee, S.
Das, P.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Sahoo, N.
Sawant, S.
Dube, S.
Kansal, B.
Kapoor, A.
Kothekar, K.
Pandey, S.
Rane, A.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Chenarani, S.
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Mohammadi Najafabadi, M.
Naseri, M.
Rezaei Hosseinabadi, F.
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Aly, R.
Calabria, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
Cristella, L.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Di Florio, A.
Elmetenawee, W.
Fiore, L.
Gelmi, A.
Iaselli, G.
Ince, M.
Lezki, S.
Maggi, G.
Maggi, M.
Merlin, J. A.
Miniello, G.
My, S.
Nuzzo, S.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Radogna, R.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.
Silvestris, L.
Simone, F. M.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.
Bonacorsi, D.
Borgonovi, L.
Braibant-Giacomelli, S.
Campanini, R.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Ciocca, C.
Codispoti, G.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fontanesi, E.
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Guiducci, L.
Iemmi, F.
Meo, S. Lo
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F. L.
Perrotta, A.
Primavera, F.
Rossi, A. M.
Rovelli, T.
Siroli, G. P.
Tosi, N.
Albergo, S.
Costa, S.
Mattia, A. Di
Potenza, R.
Tricomi, A.
Tuve, C.
Barbagli, G.
Cassese, A.
Ceccarelli, R.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D’Alessandro, R.
Fiori, F.
Focardi, E.
Latino, G.
Lenzi, P.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Piccolo, D.
Bozzo, M.
Ferro, F.
Mulargia, R.
Robutti, E.
Tosi, S.
Benaglia, A.
Beschi, A.
Brivio, F.
Ciriolo, V.
Dinardo, M. E.
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Guzzi, L.
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Menasce, D.
Monti, F.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Ragazzi, S.
Tabarelli de Fatis, T.
Valsecchi, D.
Zuolo, D.
Buontempo, S.
Cavallo, N.
De Iorio, A.
Di Crescenzo, A.
Fabozzi, F.
Fienga, F.
Galati, G.
Iorio, A. O. M.
Layer, L.
Lista, L.
Meola, S.
Paolucci, P.
Rossi, B.
Sciacca, C.
Voevodina, E.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.
Boletti, A.
Bragagnolo, A.
Carlin, R.
Checchia, P.
De Castro Manzano, P.
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Gozzelino, A.
Hoh, S. Y.
Margoni, M.
Meneguzzo, A. T.
Pazzini, J.
Presilla, M.
Ronchese, P.
Rossin, R.
Simonetto, F.
Tiko, A.
Tosi, M.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Zumerle, G.
Braghieri, A.
Fiorina, D.
Montagna, P.
Ratti, S. P.
Re, V.
Ressegotti, M.
Riccardi, C.
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.
Biasini, M.
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.
Fanò, L.
Lariccia, P.
Leonardi, R.
Manoni, E.
Mantovani, G.
Mariani, V.
Menichelli, M.
Rossi, A.
Santocchia, A.
Spiga, D.
Androsov, K.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bertacchi, V.
Bianchini, L.
Boccali, T.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.
Dell’Orso, R.
Donato, S.
Giannini, L.
Giassi, A.
Grippo, M. T.
Ligabue, F.
Manca, E.
Mandorli, G.
Messineo, A.
Palla, F.
Rizzi, A.
Rolandi, G.
Roy Chowdhury, S.
Scribano, A.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Turini, N.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Cavallari, F.
Cipriani, M.
Del Re, D.
Di Marco, E.
Diemoz, M.
Longo, E.
Meridiani, P.
Organtini, G.
Pandolfi, F.
Paramatti, R.
Quaranta, C.
Rahatlou, S.
Rovelli, C.
Santanastasio, F.
Soffi, L.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Bartosik, N.
Bellan, R.
Bellora, A.
Biino, C.
Cappati, A.
Cartiglia, N.
Cometti, S.
Costa, M.
Covarelli, R.
Demaria, N.
Kiani, B.
Legger, F.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.
Monaco, V.
Monteil, E.
Monteno, M.
Obertino, M. M.
Ortona, G.
Pacher, L.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Pinna Angioni, G. L.
Romero, A.
Ruspa, M.
Salvatico, R.
Sola, V.
Solano, A.
Soldi, D.
Staiano, A.
Trocino, D.
Belforte, S.
Candelise, V.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.
Della Ricca, G.
Vazzoler, F.
Zanetti, A.
Kim, B.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Lee, J.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Sekmen, S.
Son, D. C.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Oh, G.
Francois, B.
Kim, T. J.
Park, J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Ha, S.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lim, J.
Park, J.
Park, S. K.
Roh, Y.
Yoo, J.
Goh, J.
Kim, H. S.
Almond, J.
Bhyun, J. H.
Choi, J.
Jeon, S.
Kim, J.
Kim, J. S.
Lee, H.
Lee, K.
Lee, S.
Nam, K.
Oh, M.
Oh, S. B.
Radburn-Smith, B. C.
Yang, U. K.
Yoo, H. D.
Yoon, I.
Jeon, D.
Kim, J. H.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Watson, I. J.
Choi, Y.
Hwang, C.
Jeong, Y.
Lee, J.
Lee, Y.
Yu, I.
Veckalns, V.
Dudenas, V.
Juodagalvis, A.
Rinkevicius, A.
Tamulaitis, G.
Vaitkus, J.
Ibrahim, Z. A.
Mohamad Idris, F.
Wan Abdullah, W. A. T.
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Castaneda Hernandez, A.
Murillo Quijada, J. A.
Valencia Palomo, L.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
Heredia-De La Cruz, I.
Lopez-Fernandez, R.
Sanchez-Hernandez, A.
Carrillo Moreno, S.
Oropeza Barrera, C.
Ramirez-Garcia, M.
Vazquez Valencia, F.
Eysermans, J.
Pedraza, I.
Salazar Ibarguen, H. A.
Uribe Estrada, C.
Morelos Pineda, A.
Mijuskovic, J.
Raicevic, N.
Krofcheck, D.
Bheesette, S.
Butler, P. H.
Lujan, P.
Ahmad, A.
Ahmad, M.
Awan, M. I. M.
Hassan, Q.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Byszuk, A.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Olszewski, M.
Walczak, M.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Bastos, D.
Francesco, A. Di
Faccioli, P.
Galinhas, B.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Niknejad, T.
Seixas, J.
Shchelina, K.
Strong, G.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Afanasiev, S.
Bunin, P.
Gavrilenko, M.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Kamenev, A.
Karjavine, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Moisenz, P.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Savina, M.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skatchkov, N.
Smirnov, V.
Voytishin, N.
Zarubin, A.
Chtchipounov, L.
Golovtcov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.
Kuznetsova, E.
Levchenko, P.
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Nikitenko, A.
Popov, V.
Pozdnyakov, I.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Chistov, R.
Danilov, M.
Parygin, P.
Polikarpov, S.
Tarkovskii, E.
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Terkulov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Dubinin, M.
Dudko, L.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Obraztsov, S.
Petrushanko, S.
Savrin, V.
Snigirev, A.
Barnyakov, A.
Blinov, V.
Dimova, T.
Kardapoltsev, L.
Skovpen, Y.
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Bitioukov, S.
Kachanov, V.
Konstantinov, D.
Mandrik, P.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Slabospitskii, S.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Babaev, A.
Iuzhakov, A.
Okhotnikov, V.
Borchsh, V.
Ivanchenko, V.
Tcherniaev, E.
Adzic, P.
Cirkovic, P.
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Stojanovic, M.
Aguilar-Benitez, M.
Alcaraz Maestre, J.
Álvarez Fernández, A.
Bachiller, I.
Barrio Luna, M.
Bedoya, C. F.
Brochero Cifuentes, J. A.
Carrillo Montoya, C. A.
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Fernández Ramos, J. P.
Flix, J.
Fouz, M. C.
Gonzalez Lopez, O.
Goy Lopez, S.
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Moran, D.
Navarro Tobar, Á.
Pérez-Calero Yzquierdo, A.
Puerta Pelayo, J.
Redondo, I.
Romero, L.
Sánchez Navas, S.
Soares, M. S.
Triossi, A.
Willmott, C.
Albajar, C.
de Trocóniz, J. F.
Reyes-Almanza, R.
Alvarez Gonzalez, B.
Cuevas, J.
Erice, C.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
González Fernández, J. R.
Palencia Cortezon, E.
Rodríguez Bouza, V.
Sanchez Cruz, S.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Quero, B. Chazin
Duarte Campderros, J.
Fernandez, M.
Fernández Manteca, P. J.
García Alonso, A.
Gomez, G.
Martinez Rivero, C.
Martinez Ruiz del Arbol, P.
Matorras, F.
Piedra Gomez, J.
Prieels, C.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Russo, L.
Scodellaro, L.
Vila, I.
Vizan Garcia, J. M.
Sonnadara, D. U. J.
Dharmaratna, W. G. D.
Wickramage, N.
Abbaneo, D.
Akgun, B.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bocci, A.
Bortignon, P.
Bossini, E.
Brondolin, E.
Camporesi, T.
Caratelli, A.
Cerminara, G.
Chapon, E.
Cucciati, G.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daci, N.
Daponte, V.
David, A.
Davignon, O.
De Roeck, A.
Deile, M.
Di Maria, R.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Emriskova, N.
Fallavollita, F.
Fasanella, D.
Fiorendi, S.
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Giani, S.
Gigi, D.
Gill, K.
Glege, F.
Gouskos, L.
Gruchala, M.
Guilbaud, M.
Gulhan, D.
Hegeman, J.
Heidegger, C.
Iiyama, Y.
Innocente, V.
James, T.
Janot, P.
Karacheban, O.
Kaspar, J.
Kieseler, J.
Krammer, M.
Kratochwil, N.
Lange, C.
Lecoq, P.
Lourenço, C.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Massironi, A.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Ngadiuba, J.
Niedziela, J.
Nourbakhsh, S.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Pitters, F. M.
Rabady, D.
Racz, A.
Rieger, M.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Salfeld-Nebgen, J.
Scarfi, S.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Snoeys, W.
Sphicas, P.
Steggemann, J.
Summers, S.
Tavolaro, V. R.
Treille, D.
Tsirou, A.
Van Onsem, G. P.
Vartak, A.
Verzetti, M.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.
Deiters, K.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Rohe, T.
Backhaus, M.
Berger, P.
Chernyavskaya, N.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Gómez Espinosa, T. A.
Grab, C.
Hits, D.
Lustermann, W.
Manzoni, R. A.
Meinhard, M. T.
Micheli, F.
Musella, P.
Nessi-Tedaldi, F.
Pauss, F.
Perrin, G.
Perrozzi, L.
Pigazzini, S.
Ratti, M. G.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ristic, B.
Ruini, D.
Sanz Becerra, D. A.
Schönenberger, M.
Shchutska, L.
Vesterbacka Olsson, M. L.
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Aarrestad, T. K.
Amsler, C.
Botta, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
De Cosa, A.
Del Burgo, R.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Mikuni, V. M.
Neutelings, I.
Rauco, G.
Robmann, P.
Schweiger, K.
Seitz, C.
Takahashi, Y.
Wertz, S.
Zucchetta, A.
Kuo, C. M.
Lin, W.
Roy, A.
Yu, S. S.
Chang, P.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Hou, W.-S.
Li, Y. y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Asavapibhop, B.
Asawatangtrakuldee, C.
Srimanobhas, N.
Suwonjandee, N.
Bat, A.
Boran, F.
Celik, A.
Damarseckin, S.
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dozen, C.
Dumanoglu, I.
Gokbulut, G.
Guler, E. G.
Guler, Y.
Hos, I.
Isik, C.
Kangal, E. E.
Kara, O.
Kayis Topaksu, A.
Kiminsu, U.
Onengut, G.
Ozdemir, K.
Ozturk, S.
Simsek, A. E.
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Isildak, B.
Karapinar, G.
Yalvac, M.
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.
Kaya, O.
Özçelik, Ö.
Tekten, S.
Yetkin, E. A.
Cakir, A.
Cankocak, K.
Komurcu, Y.
Sen, S.
Cerci, S.
Kaynak, B.
Ozkorucuklu, S.
Sunar Cerci, D.
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Bhal, E.
Bologna, S.
Brooke, J. J.
Burns, D.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Krikler, B.
Paramesvaran, S.
Sakuma, T.
Seif El Nasr-Storey, S.
Smith, V. J.
Taylor, J.
Titterton, A.
Bell, K. W.
Belyaev, A.
Brew, C.
Brown, R. M.
Cockerill, D. J. A.
Coughlan, J. A.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D. M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Thea, A.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Bundock, A.
Chahal, G. S.
Colling, D.
Dauncey, P.
Davies, G.
Della Negra, M.
Everaerts, P.
Hall, G.
Iles, G.
Komm, M.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Milosevic, V.
Morton, A.
Nash, J.
Palladino, V.
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Stoye, M.
Strebler, T.
Tapper, A.
Uchida, K.
Virdee, T.
Wardle, N.
Winterbottom, D.
Zecchinelli, A. G.
Zenz, S. C.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Mackay, C. K.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Brinkerhoff, A.
Call, K.
Caraway, B.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Madrid, C.
McMaster, B.
Pastika, N.
Smith, C.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Uniyal, R.
Vargas Hernandez, A. M.
Buccilli, A.
Cooper, S. I.
Gleyzer, S. V.
Henderson, C.
Rumerio, P.
West, C.
Albert, A.
Arcaro, D.
Demiragli, Z.
Gastler, D.
Richardson, C.
Rohlf, J.
Sperka, D.
Spitzbart, D.
Suarez, I.
Sulak, L.
Zou, D.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.
Cutts, D.
Duh, Y. t.
Hadley, M.
Heintz, U.
Hogan, J. M.
Kwok, K. H. M.
Laird, E.
Landsberg, G.
Lau, K. T.
Lee, J.
Narain, M.
Sagir, S.
Syarif, R.
Usai, E.
Wong, W. Y.
Yu, D.
Zhang, W.
Band, R.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Calderon De La Barca Sanchez, M.
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Flores, C.
Funk, G.
Jensen, F.
Ko, W.
Kukral, O.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Pilot, J.
Shi, M.
Taylor, D.
Tos, K.
Tripathi, M.
Wang, Z.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Bravo, C.
Cousins, R.
Dasgupta, A.
Florent, A.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Mccoll, N.
Nash, W. A.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Schnaible, C.
Stone, B.
Valuev, V.
Burt, K.
Chen, Y.
Clare, R.
Gary, J. W.
Ghiasi Shirazi, S. M. A.
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Long, O. R.
Olmedo Negrete, M.
Paneva, M. I.
Si, W.
Wang, L.
Wimpenny, S.
Yates, B. R.
Zhang, Y.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Cooperstein, S.
Deelen, N.
Derdzinski, M.
Duarte, J.
Gerosa, R.
Gilbert, D.
Hashemi, B.
Klein, D.
Krutelyov, V.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
May, S.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sharma, V.
Tadel, M.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Zevi Della Porta, G.
Amin, N.
Bhandari, R.
Campagnari, C.
Citron, M.
Dutta, V.
Franco Sevilla, M.
Incandela, J.
Ling, J.
Marsh, B.
Mei, H.
Ovcharova, A.
Qu, H.
Richman, J.
Sarica, U.
Stuart, D.
Wang, S.
Anderson, D.
Bornheim, A.
Cerri, O.
Dutta, I.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Mao, J.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Pata, J.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Andrews, M. B.
Ferguson, T.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Sun, M.
Vorobiev, I.
Weinberg, M.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
MacDonald, E.
Mulholland, T.
Patel, R.
Perloff, A.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Cheng, Y.
Chu, J.
Datta, A.
Frankenthal, A.
Mcdermott, K.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Ryd, A.
Tan, S. M.
Tao, Z.
Thom, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berry, D.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Elvira, V. D.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gottschalk, E.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Hanlon, J.
Harris, R. M.
Hasegawa, S.
Heller, R.
Hirschauer, J.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klijnsma, T.
Klima, B.
Kortelainen, M. J.
Kreis, B.
Lammel, S.
Lewis, J.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, M.
Liu, T.
Lykken, J.
Maeshima, K.
Marraffino, J. M.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O’Dell, V.
Papadimitriou, V.
Pedro, K.
Pena, C.
Ravera, F.
Reinsvold Hall, A.
Ristori, L.
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Vernieri, C.
Vidal, R.
Wang, M.
Weber, H. A.
Woodard, A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Cadamuro, L.
Cherepanov, V.
Errico, F.
Field, R. D.
Guerrero, D.
Joshi, B. M.
Kim, M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Rosenzweig, D.
Shi, K.
Wang, J.
Wang, S.
Zuo, X.
Joshi, Y. R.
Adams, T.
Askew, A.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Khurana, R.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Perry, T.
Prosper, H.
Schiber, C.
Yohay, R.
Zhang, J.
Baarmand, M. M.
Hohlmann, M.
Noonan, D.
Rahmani, M.
Saunders, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Apanasevich, L.
Betts, R. R.
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Kumar, V.
Mills, C.
Roy, T.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Viinikainen, J.
Wang, H.
Wang, X.
Wu, Z.
Alhusseini, M.
Bilki, B.
Dilsiz, K.
Durgut, S.
Gandrajula, R. P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Köseyan, O. K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.
Onel, Y.
Ozok, F.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Blumenfeld, B.
Cocoros, A.
Eminizer, N.
Gritsan, A. V.
Hung, W. T.
Kyriacou, S.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Swartz, M.
Vámi, T.Á.
Baldenegro Barrera, C.
Baringer, P.
Bean, A.
Boren, S.
Bylinkin, A.
Isidori, T.
Khalil, S.
King, J.
Krintiras, G.
Kropivnitskaya, A.
Lindsey, C.
Majumder, D.
Mcbrayer, W.
Minafra, N.
Murray, M.
Rogan, C.
Royon, C.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Tapia Takaki, J. D.
Wang, Q.
Williams, J.
Wilson, G.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mendis, D. R.
Mitchell, T.
Modak, A.
Mohammadi, A.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Feng, Y.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Jeng, G. Y.
Kellogg, R. G.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Ricci-Tam, F.
Seidel, M.
Shin, Y. H.
Skuja, A.
Tonwar, S. C.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Allen, B.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
D’Alfonso, M.
Gomez Ceballos, G.
Goncharov, M.
Harris, P.
Hsu, D.
Hu, M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Lee, Y.-J.
Luckey, P. D.
Maier, B.
Marini, A. C.
Mcginn, C.
Mironov, C.
Narayanan, S.
Niu, X.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Sumorok, K.
Tatar, K.
Velicanu, D.
Wang, J.
Wang, T. W.
Wyslouch, B.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Guts, S.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Jain, Sh.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Revering, M.
Rusack, R.
Saradhy, R.
Schroeder, N.
Strobbe, N.
Wadud, M. A.
Acosta, J. G.
Oliveros, S.
Bloom, K.
Chauhan, S.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
Kamalieddin, R.
Kravchenko, I.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Stieger, B.
Tabb, W.
Agarwal, G.
Harrington, C.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
McLean, C.
Nguyen, D.
Parker, A.
Pekkanen, J.
Rappoccio, S.
Roozbahani, B.
Alverson, G.
Barberis, E.
Freer, C.
Haddad, Y.
Hortiangtham, A.
Madigan, G.
Marzocchi, B.
Morse, D. M.
Orimoto, T.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Fedi, G.
Gilbert, A.
Gunter, T.
Hahn, K. A.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Sung, K.
Velasco, M.
Bucci, R.
Dev, N.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Hurtado Anampa, K.
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Lannon, K.
Li, W.
Loukas, N.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
Meng, F.
Musienko, Y.
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Smith, G.
Taroni, S.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Alimena, J.
Bylsma, B.
Durkin, L. S.
Francis, B.
Hill, C.
Ji, W.
Lefeld, A.
Ling, T. Y.
Winer, B. L.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Hardenbrook, J.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kwan, S.
Lange, D.
Lucchini, M. T.
Luo, J.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Piroué, P.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Barker, A.
Barnes, V. E.
Chawla, R.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Mahakud, B.
Miller, D. H.
Negro, G.
Neumeister, N.
Peng, C. C.
Piperov, S.
Qiu, H.
Schulte, J. F.
Trevisani, N.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Cheng, T.
Dolen, J.
Parashar, N.
Baty, A.
Behrens, U.
Dildick, S.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Geurts, F. J. M.
Kilpatrick, M.
Kumar, A.
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Roberts, J.
Rorie, J.
Shi, W.
Stahl Leiton, A. G.
Tu, Z.
Zhang, A.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Taus, R.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gandrakota, A.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thomas, S.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Spanier, S.
Bouhali, O.
Dalchenko, M.
De Mattia, M.
Delgado, A.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.
Kim, H.
Luo, S.
Malhotra, S.
Marley, D.
Mueller, R.
Overton, D.
Perniè, L.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
De Guio, F.
Hegde, V.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Whitbeck, A.
Greene, S.
Gurrola, A.
Janjam, R.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Verweij, M.
Arenton, M. W.
Barria, P.
Cox, B.
Cummings, G.
Hakala, J.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Neu, C.
Tannenwald, B.
Wang, Y.
Wolfe, E.
Xia, F.
Harr, R.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Sturdy, J.
Thapa, P.
Black, K.
Bose, T.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Carlsmith, D.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Dodd, L.
Galloni, C.
He, H.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Lanaro, A.
Loeliger, A.
Long, K.
Loveless, R.
Madhusudanan Sreekala, J.
Mallampalli, A.
Pinna, D.
Ruggles, T.
Savin, A.
Sharma, V.
Smith, W. H.
Teague, D.
Trembath-reichert, S.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(8)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Study of central exclusive s=5.02 production in proton-proton collisions at s=5.02 and 13TeV
Autorzy :
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Ambrogi, F.
Bergauer, T.
Brandstetter, J.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Del Valle, A. Escalante
Flechl, M.
Frühwirth, R.
Jeitler, M.
Krammer, N.
Krätschmer, I.
Liko, D.
Madlener, T.
Mikulec, I.
Rad, N.
Schieck, J.
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Spitzbart, D.
Waltenberger, W.
Wittmann, J.
Wulz, C.-E.
Zarucki, M.
Drugakov, V.
Mossolov, V.
Gonzalez, J. Suarez
Darwish, M. R.
De Wolf, E. A.
Di Croce, D.
Janssen, X.
Lauwers, J.
Lelek, A.
Pieters, M.
Sfar, H. Rejeb
Van Haevermaet, H.
Van Mechelen, P.
Van Putte, S.
Van Remortel, N.
Blekman, F.
Bols, E. S.
Chhibra, S. S.
D’Hondt, J.
De Clercq, J.
Lontkovskyi, D.
Lowette, S.
Marchesini, I.
Moortgat, S.
Moreels, L.
Python, Q.
Skovpen, K.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Van Parijs, I.
Beghin, D.
Bilin, B.
Brun, H.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Delannoy, H.
Dorney, B.
Favart, L.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Luetic, J.
Popov, A.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Velde, C. Vander
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Wang, Q.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Khvastunov, I.
Roskas, C.
Trocino, D.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Zaganidis, N.
Bondu, O.
Bruno, G.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Giammanco, A.
Krintiras, G.
Lemaitre, V.
Magitteri, A.
Piotrzkowski, K.
Prisciandaro, J.
Saggio, A.
Marono, M. Vidal
Vischia, P.
Zobec, J.
Alves, F. L.
Alves, G. A.
Silva, G. Correia
Hensel, C.
Moraes, A.
Teles, P. Rebello
Chagas, E. Belchior Batista Das
Carvalho, W.
Chinellato, J.
Coelho, E.
Costa, E. M. Da
Silveira, G. G. Da
Damiao, D. De Jesus
Martins, C. De Oliveira
De Souza, S. Fonseca
Guativa, L. M. Huertas
Malbouisson, H.
Martins, J.
Figueiredo, D. Matos
Jaime, M. Medina
De Almeida, M. Melo
Herrera, C. Mora
Mundim, L.
Nogima, H.
Da Silva, W. L. Prado
Rosas, L. J. Sanchez
Santoro, A.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Manganote, E. J. Tonelli
De Araujo, F. Torres Da Silva
Pereira, A. Vilela
Ahuja, S.
Bernardes, C. A.
Calligaris, L.
Tomei, T. R. Fernandez Perez
Gregores, E. M.
Lemos, D. S.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Marinov, A.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Fang, W.
Gao, X.
Yuan, L.
Hu, Z.
Wang, Y.
Ahmad, M.
Chen, G. M.
Chen, H. S.
Chen, M.
Jiang, C. H.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.
Shaheen, S. M.
Spiezia, A.
Tao, J.
Yazgan, E.
Zhang, H.
Zhang, S.
Zhao, J.
Agapitos, A.
Ban, Y.
Chen, G.
Levin, A.
Li, J.
Li, L.
Li, Q.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Avila, C.
Cabrera, A.
Sierra, L. F. Chaparro
Florez, C.
Hernández, C. F. González
Delgado, M. A. Segura
Giljanović, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Sculac, T.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Ceci, S.
Ferencek, D.
Kadija, K.
Mesic, B.
Roguljic, M.
Starodumov, A.
Susa, T.
Ather, M. W.
Attikis, A.
Erodotou, E.
Ioannou, A.
Kolosova, M.
Konstantinou, S.
Mavromanolakis, G.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Tsiakkouri, D.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Kveton, A.
Tomsa, J.
Ayala, E.
Jarrin, E. Carrera
Mahmoud, M. A.
Mohammed, Y.
Bhowmik, S.
De Oliveira, A. Carvalho Antunes
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Raidal, M.
Veelken, C.
Eerola, P.
Forthomme, L.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Pekkanen, J.
Voutilainen, M.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Heikkilä, J. K.
Järvinen, T.
Karimäki, V.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Laurila, S.
Lehti, S.
Lindén, T.
Luukka, P.
Mäenpää, T.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Tuuva, T.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Fabbro, B.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
de Monchenault, G. Hamel
Jarry, P.
Leloup, C.
Locci, E.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Savoy-Navarro, A.
Titov, M.
Amendola, C.
Beaudette, F.
Busson, P.
Charlot, C.
Diab, B.
de Cassagnac, R. Granier
Kucher, I.
Lobanov, A.
Perez, C. Martin
Nguyen, M.
Ochando, C.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.
Andrea, J.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Conte, E.
Fontaine, J.-C.
Gelé, D.
Goerlach, U.
Jansová, M.
Bihan, A.-C. Le
Tonon, N.
Van Hove, P.
Gadrat, S.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Camen, C.
Chanon, N.
Chierici, R.
Contardo, D.
Depasse, P.
Mamouni, H. El
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Ille, B.
Jain, Sa.
Lagarde, F.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Sordini, V.
Touquet, G.
Donckt, M. Vander
Viret, S.
Toriashvili, T.
Tsamalaidze, Z.
Autermann, C.
Feld, L.
Kiesel, M. K.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Preuten, M.
Rauch, M. P.
Schomakers, C.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Wittmer, B.
Albert, A.
Erdmann, M.
Erdweg, S.
Esch, T.
Fischer, B.
Fischer, R.
Ghosh, S.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Keller, H.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Millet, P.
Mocellin, G.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Pook, T.
Pozdnyakov, A.
Quast, T.
Radziej, M.
Rath, Y.
Reithler, H.
Rieger, M.
Schmidt, A.
Schuler, S. C.
Sharma, A.
Thüer, S.
Wiedenbeck, S.
Flügge, G.
Ahmad, W. Haj
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Müller, T.
Nehrkorn, A.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.
Martin, M. Aldaya
Asawatangtrakuldee, C.
Asmuss, P.
Babounikau, I.
Bakhshiansohi, H.
Beernaert, K.
Behnke, O.
Behrens, U.
Martínez, A. Bermúdez
Bertsche, D.
Anuar, A. A. Bin
Borras, K.
Botta, V.
Campbell, A.
Cardini, A.
Connor, P.
Rodríguez, S. Consuegra
Contreras-Campana, C.
Danilov, V.
De Wit, A.
Defranchis, M. M.
Pardos, C. Diez
Damiani, D. Domínguez
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Eichhorn, T.
Elwood, A.
Eren, E.
Gallo, E.
Geiser, A.
Luyando, J. M. Grados
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Haranko, M.
Harb, A.
Jomhari, N. Z.
Jung, H.
Kasem, A.
Kasemann, M.
Keaveney, J.
Kleinwort, C.
Knolle, J.
Krücker, D.
Lange, W.
Lenz, T.
Leonard, J.
Lidrych, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Meyer, A. B.
Meyer, M.
Missiroli, M.
Mittag, G.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Myronenko, V.
Adán, D. Pérez
Pflitsch, S. K.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Scheurer, V.
Schütze, P.
Schwanenberger, C.
Shevchenko, R.
Singh, A.
Tholen, H.
Turkot, O.
Vagnerini, A.
Van De Klundert, M.
Van Onsem, G. P.
Walsh, R.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Zenaiev, O.
Zlebcik, R.
Aggleton, R.
Bein, S.
Benato, L.
Benecke, A.
Blobel, V.
Dreyer, T.
Ebrahimi, A.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Gonzalez, D.
Gunnellini, P.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Karavdina, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kovalchuk, N.
Kurz, S.
Kutzner, V.
Lange, J.
Lange, T.
Malara, A.
Marconi, D.
Multhaup, J.
Niedziela, M.
Niemeyer, C. E. N.
Nowatschin, D.
Perieanu, A.
Reimers, A.
Rieger, O.
Scharf, C.
Schleper, P.
Schumann, S.
Schwandt, J.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Stober, F. M.
Stöver, M.
Vormwald, B.
Zoi, I.
Akbiyik, M.
Barth, C.
Baselga, M.
Baur, S.
Berger, T.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Morabit, K. El
Faltermann, N.
Giffels, M.
Goldenzweig, P.
Gottmann, A.
Harrendorf, M. A.
Hartmann, F.
Husemann, U.
Kudella, S.
Mitra, S.
Mozer, M. U.
Müller, Th.
Musich, M.
Nürnberg, A.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Schröder, M.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Weber, M.
Wöhrmann, C.
Wolf, R.
Anagnostou, G.
Asenov, P.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Paspalaki, G.
Diamantopoulou, M.
Karathanasis, G.
Kontaxakis, P.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Stakia, A.
Theofilatos, K.
Vellidis, K.
Bakas, G.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Mallios, S.
Manitara, K.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Triantis, F. A.
Tsitsonis, D.
Bartók, M.
Csanad, M.
Major, P.
Mandal, K.
Mehta, A.
Nagy, M. I.
Pasztor, G.
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.
Sikler, F.
Vámi, T. Á.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.
Makovec, A.
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Raics, P.
Teyssier, D.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Csorgo, T. F.
Metzger, W. J.
Nemes, F.
Novak, T.
Choudhury, S.
Komaragiri, J. R.
Tiwari, P. C.
Bahinipati, S.
Kar, C.
Kole, G.
Mal, P.
Bindhu, V. K. Muraleedharan Nair
Nayak, A.
 Chowdhury, S. Roy
Sahoo, D. K.
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chauhan, S.
Chawla, R.
Dhingra, N.
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, M.
Kaur, S.
Kumari, P.
Lohan, M.
Meena, M.
Sandeep, K.
Sharma, S.
Singh, J. B.
Virdi, A. K.
Walia, G.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, Ashok
Malhotra, S.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Shah, Aashaq
Sharma, R.
Bhardwaj, R.
Bharti, M.
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhawandeep, U.
Bhowmik, D.
Dey, S.
Dutta, S.
Ghosh, S.
Maity, M.
Mondal, K.
Nandan, S.
Purohit, A.
Rout, P. K.
Roy, A.
Saha, G.
Sarkar, S.
Sarkar, T.
Sharan, M.
Singh, B.
Thakur, S.
Behera, P. K.
Kalbhor, P.
Muhammad, A.
Pujahari, P. R.
Sharma, A.
Sikdar, A. K.
Chudasama, R.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mishra, D. K.
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Aziz, T.
Bhat, M. A.
Dugad, S.
Mohanty, G. B.
Sur, N.
Verma, RavindraKumar
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Chatterjee, S.
Das, P.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Sahoo, N.
Sawant, S.
Chauhan, S.
Dube, S.
Hegde, V.
Kapoor, A.
Kothekar, K.
Pandey, S.
Rane, A.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Chenarani, S.
Tadavani, E. Eskandari
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Najafabadi, M. Mohammadi
Naseri, M.
Hosseinabadi, F. Rezaei
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Calabria, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
Cristella, L.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Di Florio, A.
Fiore, L.
Gelmi, A.
Iaselli, G.
Ince, M.
Lezki, S.
Maggi, G.
Maggi, M.
Miniello, G.
My, S.
Nuzzo, S.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Radogna, R.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.
Silvestris, L.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.
Bonacorsi, D.
Borgonovi, L.
Braibant-Giacomelli, S.
Campanini, R.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Ciocca, S. C.
Codispoti, G.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fontanesi, E.
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Guiducci, L.
Iemmi, F.
Meo, S. Lo
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F. L.
Perrotta, A.
Primavera, F.
Rossi, A. M.
Rovelli, T.
Siroli, G. P.
Tosi, N.
Albergo, S.
Costa, S.
Di Mattia, A.
Potenza, R.
Tricomi, A.
Tuve, C.
Barbagli, G.
Ceccarelli, R.
Chatterjee, K.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D’Alessandro, R.
Focardi, E.
Latino, G.
Lenzi, P.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Russo, L.
Sguazzoni, G.
Strom, D.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Piccolo, D.
Bozzo, M.
Ferro, F.
Mulargia, R.
Robutti, E.
Tosi, S.
Benaglia, A.
Beschi, A.
Brivio, F.
Ciriolo, V.
Di Guida, S.
Dinardo, M. E.
Dini, P.
Fiorendi, S.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Guzzi, L.
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Menasce, D.
Monti, F.
Moroni, L.
Ortona, G.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Ragazzi, S.
de Fatis, T. Tabarelli
Zuolo, D.
Buontempo, S.
Cavallo, N.
De Iorio, A.
Di Crescenzo, A.
Fabozzi, F.
Fienga, F.
Galati, G.
Iorio, A. O. M.
Lista, L.
Meola, S.
Paolucci, P.
Rossi, B.
Sciacca, C.
Voevodina, E.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.
Boletti, A.
Bragagnolo, A.
Carlin, R.
Checchia, P.
Manzano, P. De Castro
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Gozzelino, A.
Hoh, S. Y.
Lujan, P.
Margoni, M.
Meneguzzo, A. T.
Pazzini, J.
Presilla, M.
Ronchese, P.
Rossin, R.
Simonetto, F.
Tiko, A.
Tosi, M.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Zumerle, G.
Braghieri, A.
Montagna, P.
Ratti, S. P.
Re, V.
Ressegotti, M.
Riccardi, C.
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.
Biasini, M.
Bilei, G. M.
Cecchi, C.
Ciangottini, D.
Fanò, L.
Lariccia, P.
Leonardi, R.
Manoni, E.
Mantovani, G.
Mariani, V.
Menichelli, M.
Rossi, A.
Santocchia, A.
Spiga, D.
Androsov, K.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bertacchi, V.
Bianchini, L.
Boccali, T.
Borrello, L.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.
Dell’Orso, R.
Fedi, G.
Fiori, F.
Giannini, L.
Giassi, A.
Grippo, M. T.
Ligabue, F.
Manca, E.
Mandorli, G.
Messineo, A.
Palla, F.
Rizzi, A.
Rolandi, G.
Scribano, A.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Turini, N.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Cavallari, F.
Cipriani, M.
Del Re, D.
Di Marco, E.
Diemoz, M.
Longo, E.
Marzocchi, B.
Meridiani, P.
Organtini, G.
Pandolfi, F.
Paramatti, R.
Quaranta, C.
Rahatlou, S.
Rovelli, C.
Santanastasio, F.
Soffi, L.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Bartosik, N.
Bellan, R.
Biino, C.
Cappati, A.
Cartiglia, N.
Cometti, S.
Costa, M.
Covarelli, R.
Demaria, N.
Kiani, B.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.
Monaco, V.
Monteil, E.
Monteno, M.
Obertino, M. M.
Pacher, L.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Angioni, G. L. Pinna
Romero, A.
Ruspa, M.
Sacchi, R.
Salvatico, R.
Shchelina, K.
Sola, V.
Solano, A.
Soldi, D.
Staiano, A.
Belforte, S.
Candelise, V.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.
Della Ricca, G.
Vazzoler, F.
Zanetti, A.
Kim, B.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, M. S.
Lee, J.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Sekmen, S.
Son, D. C.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Oh, G.
Francois, B.
Kim, T. J.
Park, J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Gyun, D.
Ha, S.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lim, J.
Park, J.
Park, S. K.
Roh, Y.
Goh, J.
Kim, H. S.
Almond, J.
Bhyun, J. H.
Choi, J.
Jeon, S.
Kim, J.
Kim, J. S.
Lee, H.
Lee, K.
Lee, S.
Nam, K.
Oh, S. B.
Radburn-Smith, B. C.
Seo, S. h.
Yang, U. K.
Yoo, H. D.
Yoon, I.
Yu, G. B.
Jeon, D.
Kim, H.
Kim, J. H.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Watson, I.
Choi, Y.
Hwang, C.
Jeong, Y.
Lee, J.
Lee, Y.
Yu, I.
Veckalns, V.
Dudenas, V.
Juodagalvis, A.
Vaitkus, J.
Ibrahim, Z. A.
Idris, F. Mohamad
Abdullah, W. A. T. Wan
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Castaneda Hernandez, A.
Murillo Quijada, J. A.
Palomo, L. Valencia
Castilla-Valdez, H.
Cruz-Burelo, E. De La
Cruz, I. Heredia-De La
Lopez-Fernandez, R.
Sanchez-Hernandez, A.
Moreno, S. Carrillo
Barrera, C. Oropeza
Ramirez-Garcia, M.
Valencia, F. Vazquez
Eysermans, J.
Pedraza, I.
Ibarguen, H. A. Salazar
Estrada, C. Uribe
Pineda, A. Morelos
Raicevic, N.
Krofcheck, D.
Bheesette, S.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Ahmad, M.
Hassan, Q.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Byszuk, A.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Misiura, M.
Olszewski, M.
Pyskir, A.
Walczak, M.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Bastos, D.
Di Francesco, A.
Faccioli, P.
Galinhas, B.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Seixas, J.
Strong, G.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Afanasiev, S.
Bunin, P.
Gavrilenko, M.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Kamenev, A.
Karjavine, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Moisenz, P.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Savina, M.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skatchkov, N.
Smirnov, V.
Voytishin, N.
Zarubin, A.
Chtchipounov, L.
Golovtsov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.
Kuznetsova, E.
Levchenko, P.
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Nikitenko, A.
Popov, V.
Pozdnyakov, I.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Chadeeva, M.
Philippov, D.
Popova, E.
Rusinov, V.
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Terkulov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Khein, L.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Lukina, O.
Obraztsov, S.
Petrushanko, S.
Savrin, V.
Snigirev, A.
Barnyakov, A.
Blinov, V.
Dimova, T.
Kardapoltsev, L.
Skovpen, Y.
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Bitioukov, S.
Kachanov, V.
Konstantinov, D.
Mandrik, P.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Slabospitskii, S.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Babaev, A.
Iuzhakov, A.
Okhotnikov, V.
Borchsh, V.
Ivanchenko, V.
Tcherniaev, E.
Adzic, P.
Cirkovic, P.
Devetak, D.
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Stojanovic, M.
Aguilar-Benitez, M.
Maestre, J. Alcaraz
Fernández, A. Álvarez
Bachiller, I.
Luna, M. Barrio
Cifuentes, J. A. Brochero
Montoya, C. A. Carrillo
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
Cruz, B. De La
Peris, A. Delgado
Bedoya, C. Fernandez
Ramos, J. P. Fernández
Flix, J.
Fouz, M. C.
Lopez, O. Gonzalez
Lopez, S. Goy
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Moran, D.
Tobar, Á. Navarro
Yzquierdo, A. Pérez-Calero
Pelayo, J. Puerta
Redondo, I.
Romero, L.
Sánchez Navas, S.
Soares, M. S.
Triossi, A.
Willmott, C.
Albajar, C.
de Trocóniz, J. F.
Cuevas, J.
Erice, C.
Menendez, J. Fernandez
Folgueras, S.
Caballero, I. Gonzalez
Fernández, J. R. González
Cortezon, E. Palencia
Bouza, V. Rodríguez
Cruz, S. Sanchez
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Quero, B. Chazin
Campderros, J. Duarte
Fernandez, M.
Manteca, P. J. Fernández
Alonso, A. García
Gomez, G.
Rivero, C. Martinez
del Arbol, P. Martinez Ruiz
Matorras, F.
Gomez, J. Piedra
Prieels, C.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Trevisani, N.
Vila, I.
Garcia, J. M. Vizan
Sonnadara, D. U. J.
Dharmaratna, W. G. D.
Wickramage, N.
Abbaneo, D.
Akgun, B.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bocci, A.
Bossini, E.
Botta, C.
Brondolin, E.
Camporesi, T.
Caratelli, A.
Cerminara, G.
Chapon, E.
Cucciati, G.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daci, N.
Daponte, V.
David, A.
De Roeck, A.
Deelen, N.
Deile, M.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Fallavollita, F.
Fasanella, D.
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Giani, S.
Gigi, D.
Gilbert, A.
Gill, K.
Glege, F.
Gruchala, M.
Guilbaud, M.
Gulhan, D.
Hegeman, J.
Heidegger, C.
Iiyama, Y.
Innocente, V.
Jafari, A.
Janot, P.
Karacheban, O.
Kaspar, J.
Kieseler, J.
Krammer, M.
Lange, C.
Lecoq, P.
Lourenço, C.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Massironi, A.
Meijers, F.
Merlin, J. A.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Ngadiuba, J.
Nourbakhsh, S.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Pitters, F. M.
Quinto, M.
Rabady, D.
Racz, A.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Snoeys, W.
Sphicas, P.
Steggemann, J.
Tavolaro, V. R.
Treille, D.
Tsirou, A.
Vartak, A.
Verzetti, M.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.
Deiters, K.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Rohe, T.
Wiederkehr, S. A.
Backhaus, M.
Berger, P.
Chernyavskaya, N.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Gómez Espinosa, T. A.
Grab, C.
Hits, D.
Klijnsma, T.
Lustermann, W.
Manzoni, R. A.
Marionneau, M.
Meinhard, M. T.
Micheli, F.
Musella, P.
Nessi-Tedaldi, F.
Pauss, F.
Perrin, G.
Perrozzi, L.
Pigazzini, S.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ruini, D.
Becerra, D. A. Sanz
Schönenberger, M.
Shchutska, L.
Olsson, M. L. Vesterbacka
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Aarrestad, T. K.
Amsler, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
De Cosa, A.
Del Burgo, R.
Donato, S.
Galloni, C.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Mikuni, V. M.
Neutelings, I.
Rauco, G.
Robmann, P.
Salerno, D.
Schweiger, K.
Seitz, C.
Takahashi, Y.
Wertz, S.
Zucchetta, A.
Doan, T. H.
Kuo, C. M.
Lin, W.
Yu, S. S.
Chang, P.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Hou, W.-S.
Li, Y. y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Asavapibhop, B.
Srimanobhas, N.
Suwonjandee, N.
Bakirci, M. N.
Bat, A.
Boran, F.
Damarseckin, S.
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dozen, C.
Dumanoglu, I.
Girgis, S.
Gokbulut, G.
Guler, EmineGurpinar
Guler, Y.
Hos, I.
Isik, C.
Kangal, E. E.
Kara, O.
Topaksu, A. Kayis
Kiminsu, U.
Oglakci, M.
Onengut, G.
Ozdemir, K.
Simsek, A. E.
Cerci, D. Sunar
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Isildak, B.
Karapinar, G.
Yalvac, M.
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.
Kaya, O.
Kaynak, B.
Özçelik, Ö.
Ozkorucuklu, S.
Tekten, S.
Yetkin, E. A.
Cakir, A.
Cankocak, K.
Komurcu, Y.
Sen, S.
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Ball, F.
Bhal, E.
Bologna, S.
Brooke, J. J.
Burns, D.
Clement, E.
Cussans, D.
Davignon, O.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Paramesvaran, S.
Penning, B.
Sakuma, T.
Nasr-Storey, S. Seif El
Smith, D.
Smith, V. J.
Taylor, J.
Titterton, A.
Bell, K. W.
Belyaev, A.
Brew, C.
Brown, R. M.
Cieri, D.
Cockerill, D. J. A.
Coughlan, J. A.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D. M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Thea, A.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Womersley, W. J.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Bundock, A.
CHAHAL, GurpreetSingh
Colling, D.
Dauncey, P.
Davies, G.
Della Negra, M.
Di Maria, R.
Everaerts, P.
Hall, G.
Iles, G.
James, T.
Komm, M.
Laner, C.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Milosevic, V.
Nash, J.
Palladino, V.
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Stoye, M.
Strebler, T.
Summers, S.
Tapper, A.
Uchida, K.
Virdee, T.
Wardle, N.
Winterbottom, D.
Wright, J.
Zecchinelli, A. G.
Zenz, S. C.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Mackay, C. K.
Morton, A.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Call, K.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Madrid, C.
McMaster, B.
Pastika, N.
Smith, C.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Uniyal, R.
Buccilli, A.
Cooper, S. I.
Henderson, C.
Rumerio, P.
West, C.
Arcaro, D.
Bose, T.
Demiragli, Z.
Gastler, D.
Girgis, S.
Pinna, D.
Richardson, C.
Rohlf, J.
Sperka, D.
Suarez, I.
Sulak, L.
Zou, D.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.
Cutts, D.
Hadley, M.
Hakala, J.
Heintz, U.
Hogan, J. M.
Kwok, K. H. M.
Laird, E.
Landsberg, G.
Lee, J.
Mao, Z.
Narain, M.
Sagir, S.
Syarif, R.
Usai, E.
Yu, D.
Band, R.
Brainerd, C.
Breedon, R.
De La Barca Sanchez, M. Calderon
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Flores, C.
Funk, G.
Jensen, F.
Ko, W.
Kukral, O.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Pilot, J.
Shi, M.
Stolp, D.
Taylor, D.
Tos, K.
Tripathi, M.
Wang, Z.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Bravo, C.
Cousins, R.
Dasgupta, A.
Florent, A.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Mccoll, N.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Schnaible, C.
Valuev, V.
Burt, K.
Clare, R.
Gary, J. W.
Shirazi, S. M. A. Ghiasi
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Kennedy, E.
Long, O. R.
Negrete, M. Olmedo
Paneva, M. I.
Si, W.
Wang, L.
Wei, H.
Wimpenny, S.
Yates, B. R.
Zhang, Y.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Derdzinski, M.
Gerosa, R.
Gilbert, D.
Hashemi, B.
Klein, D.
Krutelyov, V.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
May, S.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sharma, V.
Tadel, M.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Della Porta, G. Zevi
Amin, N.
Bhandari, R.
Campagnari, C.
Citron, M.
Dutta, V.
Sevilla, M. Franco
Gouskos, L.
Incandela, J.
Marsh, B.
Mei, H.
Ovcharova, A.
Qu, H.
Richman, J.
Sarica, U.
Stuart, D.
Wang, S.
Yoo, J.
Anderson, D.
Bornheim, A.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Pata, J.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Andrews, M. B.
Ferguson, T.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Sun, M.
Vorobiev, I.
Weinberg, M.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Johnson, A.
MacDonald, E.
Mulholland, T.
Patel, R.
Perloff, A.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Chaves, J.
Cheng, Y.
Chu, J.
Datta, A.
Frankenthal, A.
Mcdermott, K.
Mirman, N.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Rinkevicius, A.
Ryd, A.
Tan, S. M.
Tao, Z.
Thom, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Duarte, J.
Elvira, V. D.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gottschalk, E.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Hall, AllisonReinsvold
Hanlon, J.
Harris, R. M.
Hasegawa, S.
Heller, R.
Hirschauer, J.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klima, B.
Kortelainen, M. J.
Kreis, B.
Lammel, S.
Lewis, J.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, M.
Liu, T.
Lykken, J.
Maeshima, K.
Marraffino, J. M.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O’Dell, V.
Papadimitriou, V.
Pedro, K.
Pena, C.
Rakness, G.
Ravera, F.
Ristori, L.
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Strobbe, N.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Vernieri, C.
Verzocchi, M.
Vidal, R.
Wang, M.
Weber, H. A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bortignon, P.
Bourilkov, D.
Brinkerhoff, A.
Cadamuro, L.
Carnes, A.
Cherepanov, V.
Curry, D.
Errico, F.
Field, R. D.
Gleyzer, S. V.
Joshi, B. M.
Kim, M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Ma, P.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Rosenzweig, D.
Shi, K.
Wang, J.
Wang, S.
Zuo, X.
Joshi, Y. R.
Adams, T.
Askew, A.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Khurana, R.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Perry, T.
Prosper, H.
Schiber, C.
Yohay, R.
Zhang, J.
Baarmand, M. M.
Bhopatkar, V.
Butalla, S.
Hohlmann, M.
Noonan, D.
Rahmani, M.
Saunders, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Apanasevich, L.
Berry, D.
Betts, R. R.
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Jung, K.
Mills, C.
Roy, T.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Wang, H.
Wang, X.
Wu, Z.
Alhusseini, M.
Bilki, B.
Clarida, W.
Dilsiz, K.
Durgut, S.
Gandrajula, R. P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Köseyan, O. K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.
Onel, Y.
Ozok, F.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Blumenfeld, B.
Cocoros, A.
Eminizer, N.
Fehling, D.
Feng, L.
Gritsan, A. V.
Hung, W. T.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Swartz, M.
Xiao, M.
Barrera, C. Baldenegro
Baringer, P.
Bean, A.
Boren, S.
Bowen, J.
Bylinkin, A.
Isidori, T.
Khalil, S.
King, J.
Kropivnitskaya, A.
Lindsey, C.
Majumder, D.
Mcbrayer, W.
Minafra, N.
Murray, M.
Rogan, C.
Royon, C.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Takaki, J. D. Tapia
Wang, Q.
Williams, J.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mendis, D. R.
Mitchell, T.
Modak, A.
Mohammadi, A.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Feng, Y.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Jeng, G. Y.
Kellogg, R. G.
Kunkle, J.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Ricci-Tam, F.
Seidel, M.
Shin, Y. H.
Skuja, A.
Tonwar, S. C.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Allen, B.
Baty, A.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
D’Alfonso, M.
Ceballos, G. Gomez
Goncharov, M.
Harris, P.
Hsu, D.
Hu, M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Lee, Y.-J.
Luckey, P. D.
Maier, B.
Marini, A. C.
Mcginn, C.
Mironov, C.
Narayanan, S.
Niu, X.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Sumorok, K.
Tatar, K.
Velicanu, D.
Wang, J.
Wang, T. W.
Wyslouch, B.
Benvenuti, A. C.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Guts, S.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Jain, Sh.
Kalafut, S.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Rusack, R.
Wadud, M. A.
Acosta, J. G.
Oliveros, S.
Bloom, K.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
Suarez, R. Gonzalez
Kamalieddin, R.
Kravchenko, I.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Stieger, B.
Harrington, C.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
Mclean, C.
Nguyen, D.
Parker, A.
Rappoccio, S.
Roozbahani, B.
Alverson, G.
Barberis, E.
Freer, C.
Haddad, Y.
Hortiangtham, A.
Madigan, G.
Morse, D. M.
Orimoto, T.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Gunter, T.
Hahn, K. A.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Sung, K.
Trovato, M.
Velasco, M.
Bucci, R.
Dev, N.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Anampa, K. Hurtado
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Lannon, K.
Li, W.
Loukas, N.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
Meng, F.
Mueller, C.
Musienko, Y.
Planer, M.
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Smith, G.
Taroni, S.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Woodard, A.
Alimena, J.
Bylsma, B.
Durkin, L. S.
Flowers, S.
Francis, B.
Hill, C.
Ji, W.
Lefeld, A.
Ling, T. Y.
Winer, B. L.
Cooperstein, S.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Hardenbrook, J.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kwan, S.
Lange, D.
Lucchini, M. T.
Luo, J.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Piroué, P.
Salfeld-Nebgen, J.
Stickland, D.
Tully, C.
Wang, Z.
Malik, S.
Norberg, S.
Barker, A.
Barnes, V. E.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Khatiwada, A.
Mahakud, B.
Miller, D. H.
Negro, G.
Neumeister, N.
Peng, C. C.
Piperov, S.
Qiu, H.
Schulte, J. F.
Sun, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Cheng, T.
Dolen, J.
Parashar, N.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Geurts, F. J. M.
Kilpatrick, M.
Kumar, Arun
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Roberts, J.
Rorie, J.
Shi, W.
Leiton, A. G. Stahl
Tu, Z.
Zhang, A.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Duh, Y. t.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Han, J.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Tan, P.
Taus, R.
Ciesielski, R.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gandrakota, A.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Kyriacou, S.
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Saka, H.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Sheffield, D.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thomas, S.
Thomassen, P.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Heideman, J.
Riley, G.
Spanier, S.
Bouhali, O.
Celik, A.
Dalchenko, M.
De Mattia, M.
Delgado, A.
Dildick, S.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.
Luo, S.
Marley, D.
Mueller, R.
Overton, D.
Perniè, L.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
De Guio, F.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Whitbeck, A.
Greene, S.
Gurrola, A.
Janjam, R.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Verweij, M.
Arenton, M. W.
Barria, P.
Cox, B.
Cummings, G.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Neu, C.
Tannenwald, B.
Wang, Y.
Wolfe, E.
Xia, F.
Harr, R.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Sturdy, J.
Thapa, P.
Zaleski, S.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Carlsmith, D.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Dodd, L.
Gomber, B.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Klabbers, P.
Lanaro, A.
Loeliger, A.
Long, K.
Loveless, R.
Sreekala, J. Madhusudanan
Ruggles, T.
Savin, A.
Sharma, V.
Smith, W. H.
Teague, D.
Trembath-reichert, S.
Woods, N.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(8)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Improved Single Image Haze Removal for Intelligent Driving
Autorzy :
Lai, YiAff1, Aff2, Aff3
Wang, Q.Aff1, Aff2, Aff3
Chen, R.
Pokaż więcej
Źródło :
Pattern Recognition and Image Analysis. 30(3):523-529
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Setting the new FRAX reference threshold without bone mineral density in Chinese postmenopausal women
Autorzy :
Liu, S.Aff1, Aff2, Aff3, Aff4
Chen, R.Aff1, Aff2, Aff3, Aff4, Aff6
Ding, N.Aff1, Aff2, Aff3, Aff4
Wang, Q.Aff1, Aff2, Aff3, Aff4
Huang, M.Aff1, Aff2, Aff3, Aff4
Liu, H.
Xie, Z.Aff1, Aff2, Aff4
Ou, Y.
Sheng, Z.Aff1, Aff2, Aff3, Aff4, IDs40618020013154_cor9
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Endocrinological Investigation: Official Journal of Italian Society of Endocrinology (SIE). :1-6
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Discrete convolution and FFT method with summation of influence coefficients (DCS–FFT) for three-dimensional contact of inhomogeneous materials
Autorzy :
Sun, LinlinAff1, Aff2
Wang, Q. JaneAff1, Aff6
Zhang, Mengqi
Zhao, Ning
Keer, L. M.
Liu, Shuangbiao
Chen, W. Wayne
Pokaż więcej
Źródło :
Computational Mechanics: Solids, Materials, Complex Fluids, Fluid-Structure-Interaction, Biological Systems, Micromechanics, Multiscale Mechanics, Additive Manufacturing. 65(6):1509-1529
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Residual Thermal Strain Distribution Measurement of Underfills in Flip Chip Electronic Packages by an Inverse Approach Based on the Sampling Moiré Method
Autorzy :
Wang, Q.Aff1, IDs11340019005717_cor1
Ri, S.
Enomoto, T.
Pokaż więcej
Źródło :
Experimental Mechanics: An International Journal Integrating Experimental Methods with the Mechanical Behavior of Materials and Structures. 60(5):611-626
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies