Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Wang, Weiwei"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Semiparametric analysis of multivariate panel count data with nonlinear interactions
Autorzy :
Wang, WeiweiAff1, Aff2
Wang, YijunAff1, Aff2
Zhao, Xiaobing
Pokaż więcej
Źródło :
Lifetime Data Analysis: An International Journal Devoted to Statistical Methods and Applications for Time-to-Event Data. :1-27
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Option pricing formulas based on uncertain fractional differential equation
Autorzy :
Wang, Weiwei
Ralescu, Dan A.
Pokaż więcej
Źródło :
Fuzzy Optimization and Decision Making: A Journal of Modeling and Computation Under Uncertainty. 20(4):471-495
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies