Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Wang, Xiaoyu"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
How Social Media Use at Work Affects Improvement of Older People’s Willingness to Delay Retirement During Transfer From Demographic Bonus to Health Bonus: Causal Relationship Empirical Study
Autorzy :
Ma, Yiming
Liang, Changyong
Gu, Dongxiao
Zhao, Shuping
Yang, Xuejie
Wang, Xiaoyu
Pokaż więcej
Temat :
Computer applications to medicine. Medical informatics
R858-859.7
Public aspects of medicine
RA1-1270
Źródło :
Journal of Medical Internet Research, Vol 23, Iss 2, p e18264 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://www.jmir.org/2021/2/e18264; https://doaj.org/toc/1438-8871
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/ede6cd3dd05045ab8dc08e8d542a4a3f
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Tracking Knowledge Evolution in Cloud Health Care Research: Knowledge Map and Common Word Analysis
Autorzy :
Gu, Dongxiao
Yang, Xuejie
Deng, Shuyuan
Liang, Changyong
Wang, Xiaoyu
Wu, Jiao
Guo, Jingjing
Pokaż więcej
Temat :
Computer applications to medicine. Medical informatics
R858-859.7
Public aspects of medicine
RA1-1270
Źródło :
Journal of Medical Internet Research, Vol 22, Iss 2, p e15142 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.jmir.org/2020/2/e15142/; https://doaj.org/toc/1438-8871
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/e36ee3e07c1d4a4aa2a9fe7e4d1da3d1
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Biodiversity-based development and evolution: the emerging research systems in model and non-model organisms
Autorzy :
Zhao, LongAff1, Aff3
Gao, FengAff1, Aff2, Aff3
Gao, ShanAff1, Aff2, Aff4
Liang, YujunAff1, Aff4
Long, HonganAff1, Aff2, Aff3
Lv, ZhiyiAff1, Aff4
Su, YingAff1, Aff4
Ye, Naihao
Zhang, LiusuoAff2, Aff6
Zhao, ChengtianAff1, Aff2, Aff4
Wang, XiaoyuAff1, Aff4
Song, WeiboAff1, Aff2, Aff3
Zhang, ShicuiAff1, Aff2, Aff4
Dong, BoAff1, Aff2, Aff4
Pokaż więcej
Źródło :
Science China Life Sciences. :1-45
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On a new generalization of some Hilbert-type inequalities
Autorzy :
You Minghui
Song Wei
Wang Xiaoyu
Pokaż więcej
Temat :
hilbert-type inequality
partial fraction expansion
euler number
bernoulli number
26d15
41a17
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Open Mathematics, Vol 19, Iss 1, Pp 569-582 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/2391-5455
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/6002cd32271f42bfa878693421e38e22
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies