Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Wardlaw, Joanna"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
A Review of Translational Magnetic Resonance Imaging in Human and Rodent Experimental Models of Small Vessel Disease
Autorzy :
Stringer, Michael S.Aff1, Aff2
Lee, Hedok
Huuskonen, Mikko T.Aff4, Aff5
MacIntosh, Bradley J.Aff6, Aff7, Aff8
Brown, RosalindAff1, Aff2
Montagne, AxelAff4, Aff5
Atwi, SarahAff6, Aff7
Ramirez, JoelAff6, Aff8
Jansen, Maurits A.
Marshall, IanAff1, Aff2
Black, Sandra E.Aff6, Aff8, Aff10
Zlokovic, Berislav V.Aff4, Aff5
Benveniste, Helene
Wardlaw, Joanna M.Aff1, Aff2
Pokaż więcej
Źródło :
Translational Stroke Research. 12(1):15-30
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Perivascular spaces in the centrum semiovale at the beginning of the 8th decade of life: effect on cognition and associations with mineral deposition
Autorzy :
Valdés Hernández, Maria del C.Aff1, Aff2, Aff3, Aff4
Ballerini, LuciaAff1, Aff2, Aff3
Glatz, Andreas
Muñoz Maniega, SusanaAff1, Aff2, Aff3
Gow, Alan J.Aff3, Aff4
Bastin, Mark E.Aff1, Aff3
Starr, John M.Aff3, Aff5
Deary, Ian J.Aff3, Aff6
Wardlaw, Joanna M.Aff1, Aff2, Aff7, Aff3
Pokaż więcej
Źródło :
Brain Imaging and Behavior. 14(5):1865-1875
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Pharmacokinetic modelling for the simultaneous assessment of perfusion and 18F-flutemetamol uptake in cerebral amyloid angiopathy using a reduced PET-MR acquisition time: Proof of concept
Autorzy :
Papanastasiou, Giorgos
Pokaż więcej
Źródło :
In NeuroImage 15 January 2021 225
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A four-dimensional computational model of dynamic contrast-enhanced magnetic resonance imaging measurement of subtle blood-brain barrier leakage
Autorzy :
Bernal, Jose
Pokaż więcej
Źródło :
In NeuroImage 15 April 2021 230
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Intravenous alteplase for stroke with unknown time of onset guided by advanced imaging: systematic review and meta-analysis of individual patient data
Autorzy :
Acosta, Boris Raul
Aegidius, Karen
Albiker, Christian
Alegiani, Anna
Almendrote, Miriam
Alonso, Angelika
Althaus, Katharina
Amarenco, Pierre
Amiri, Hemasse
Anders, Bettina
Aniculaesei, Adriana
Appleton, Jason
Arenillas, Juan
Back, Christina
Bähr, Christian
Bardutzky, Jürgen
Baronnet-Chauvet, Flore
Bathe-Peters, Rouven
Bayer-Karpinska, Anna
Becerra, Juan L.
Beck, Christoph
Belchí Guillamon, Olga
Benoit, Amandine
Berhoune, Nadia
Bindila, Daniela
Birchenall, Julia
Blanc-Lasserre, Karine
Blanco Gonzales, Miguel
Bobinger, Tobias
Bodechtel, Ulf
Bodiguel, Eric
Bojaryn, Urszula
Bonnet, Louise
Bouamra, Benjamin
Bourgeois, Paul
Boutitie, Florent
Breuer, Lorenz
Breynaert, Ludovic
Broughton, David
Brouns, Raf
Brugirard, Sébastian
Bruneel, Bart
Buggle, Florian
Cakmak, Serkan
Calleja, Ana
Calvet, David
Carrera, David
Chen, Hsin-Chieh
Cheng, Bastian
Cheripelli, Bharath
Cho, Tae-Hee
Choe, Chi-un
Choy, Lillian
Christensen, Hanne
Ciatipis, Mareva
Cloud, Geoffrey
Cogez, Julien
Cortijo, Elisa
Crozier, Sophie
Damgaard, Dorte
Dani, Krishna
De Coene, Beatrijs
De Hollander, Isabel
De Keyser, Jacques
De Klippel, Nina
De Maeseneire, Charlotte
De Smedt, Ann
del Mar Castellanos Rodrigo, Maria
Deltour, Sandrine
Demeestere, Jelle
Derex, Laurent
Desfontaines, Philippe
Dittrich, Ralf
Dixit, Anand
Dobbels, Laurens
Domigo, Valérie
Dorado, Laura
Druart, Charlotte
Dupont, Kristina Hougaard
Dusart, Anne
Dziewas, Rainer
Ebinger, Martin
Ebner, Matthias
Edjali-Goujon, Myriam
Eisele, Philipp
El Tawil, Salwa
Elhfnawy, Ahmed
Endres, Matthias
Etexberria, Ana
Evans, Nicholas
Fandler, Simon
Fazekas, Franz
Felix, Sandra
Fiebach, Jochen B.
Fiehler, Jens
Filipov, Alexandra
Filipski, Katharina
Fleischmann, Robert
Foerch, Christian
Ford, Ian
Gaenslen, Alexandra
Galinovic, Ivana
Gancedo, Elena Meseguer
Ganeshan, Ramanan
García Esperón, Carlos
Garrido, Alicia
Gattringer, Thomas
Geraghty, Olivia
Geran, Rohat
Gerloff, Christian
Gerner, Stefan
Godon-Hardy, Sylvie
Göhler, Jos
Golsari, Amir
Gomis, Meritxell
Gorriz, David
Gramse, Verena
Grau, Laia
Griebe, Martin
Guerrero, Cristina
Guerzoglu, Damla
Guettier, Sophie
Guiraud, Vincent
Gumbinger, Christoph
Gunreben, Ignaz
Haertig, Florian
Hametner, Christian
Hanseeuw, Bernard
Hansen, Andreas
Hansen, Jakob
Harbo, Thomas
Harloff, Andreas
Harmel, Peter
Häusler, Karl Georg
Heinen, Florian
Held, Valentin
Hellwig, Simon
Hemelsoet, Dimitri
Hennerici, Michael
Herm, Juliane
Hermans, Sylvia
Hernández, María
Hervas Vicente, Jose
Hjort, Niels
Hobeanu, Cristina
Hobohm, Carsten
Höfner, Elmar
Hohenbichler, Katharina
Hommel, Marc
Hoppe, Julia
Hornberger, Eva
Hoyer, Carolin
Huang, Xuya
Ipsen, Nils
Isern, Irina
Ispierto, Lourdes
Iversen, Helle
Jeppesen, Lise
Jimenez, Marta
Jungehülsing, Jan
Jüttler, Eric
Kalladka, Dheeraj
Kallmünzer, Bernd
Kar, Arindam
Kellert, Lars
Kemmling, André
Kessler, Tobias
Khan, Usman
Klein, Matthias
Kleinschnitz, Christoph
Klockziem, Matti
Knops, Michael
Koehler, Luzie
Koehrmann, Martin
Kohlfürst, Heinz
Kollmar, Rainer
Kraft, Peter
Krause, Thomas
Kristensen, Bo
Kröber, Jan M.
Kurka, Natalia
Ladoux, Alexandre
Laloux, Patrice
Lamy, Catherine
Landrault, Emmanuelle
Lauer, Arne
Lebely, Claire
Leempoel, Jonathan
Lees, Kennedy
Leger, Anne
Legrand, Laurence
Lemmens, Robin
Li, Lin
Löbbe, Anna-Mareike
London, Frederic
Lopez-cancio, Elena
Lorenz, Matthias
Louw, Stephen
Lovelock, Caroline
Lozano Sánchez, Manuel
Lucente, Giuseppe
Lückl, Janos
Luna, Alain
Macha, Kosmas
Machet, Alexandre
Mackenrodt, Daniel
Madzar, Dominik
Majoie, Charles
Männer, Anika
Maqueda, Vicky
Marstrand, Jacob
Martinez, Alicia
Marzina, Annika
Mechthouff, Laura
Meden, Per
Meersman, Guy
Meier, Julia
Mellerio, Charles
Menn, Oliver
Meyer, Nadja
Michalski, Dominik
Michels, Peter
Michelsen, Lene
Millán Torne, Monica
Minnerup, Jens
Modrau, Boris
Moeller, Sebastian
Møller, Anette
Morel, Nathalie
Moreton, Fiona
Morin, Ludovic
Moulin, Thierry
Moynihan, Barry
Mueller, Anne K.
Muir, Keith W.
Mulero, Patricia
Mundiyanapurath, Sibu
Mutzenbach, Johannes
Nagel, Simon
Naggara, Oliver
Nallasivan, Arumugam
Navalpotro, Irene
Nave, Alexander H.
Nederkoorn, Paul
Neeb, Lars
Neugebauer, Hermann
Neumann-Haefelin, Tobias
Nighoghossian, Norbert
Oberndorfer, Stefan
Opherk, Christian
Oppel, Lorenz
Oppenheim, Catherine
Orthgieß, Johannes
Ostergaard, Leif
Paindeville, Perrine
Palomeras, Ernest
Panitz, Verena
Patel, Bhavni
Peeters, Andre
Peeters, Dirk
Pellisé, Anna
Pelz, Johann
Pereira, Anthony
Pérez de la Ossa, Natalia
Perry, Richard
Petraza, Salvador
Peysson, Stéphane
Pfeilschifter, Waltraud
Pichler, Alexander
Pierskalla, Alexandra
Pledl, Hans-Werner
Poli, Sven
Pomrehn, Katrin
Poulsen, Marika
Prats, Luis
Presas, Silvia
Prohaska, Elisabeth
Puetz, Volker
Puig, Josep
Puig Alcántara, Josep
Purrucker, Jan
Quenardelle, Veronique
Ramachandran, Sankaranarayanan
Raphaelle, Soulliard
Raposo, Nicolas
Reiff, Tilman
Remmers, Michel
Renou, Pauline
Ribitsch, Martin
Richter, Hardy
Ringleb, Peter
Ritter, Martin
Ritzenthaler, Thomas
Rodier, Gilles
Rodriguez-Regent, Christine
Rodríguez-Yáñez, Manuel
Roennefarth, Maria
Roffe, Christine
Rosenbaum, Sverre
Rosso, Charlotte
Röther, Joachim
Rozanski, Michal
Ruiz de Morales, Noelia
Russo, Francesca
Rutgers, Matthieu
Sagnier, Sharmilla
Samson, Yves
Sánchez, Josep
Sauer, Tamara
Schäfer, Jan H.
Schieber, Simon
Schill, Josef
Schlak, Dennis
Schlemm, Ludwig
Schmidt, Sein
Schonewille, Wouter
Schröder, Julian
Schulz, Andreas
Schurig, Johannes
Schwarting, Sönke
Schwarz, Alexander
Schwarzbach, Christopher
Seidel, Matthias
Seiler, Alexander
Sembill, Jochen
Serena Leal, Joaquin
Shetty, Ashit
Sibon, Igor
Simonsen, Claus Z.
Singer, Oliver
Sivagnanaratham, Aravinth
Smets, Ide
Smith, Craig
Soors, Peter
Sprigg, Nikola
Spruegel, Maximilian
Stark, David
Steinert, Susanne
Stösser, Sebastian
Stuermlinger, Markus
Swinnen, Bart
Tamazyan, Ruben
Tembl, Jose
Terceno Izaga, Mikel
Thijs, Vincent
Thomalla, Götz
Touze, Emmanuel
Truelsen, Thomas
Turc, Guillaume
Turine, Gaetane
Tütüncü, Serdar
Tyrell, Pippa
Ustrell, Xavier
Vadot, Wilfried
Vallet, Anne-Evelyne
Vallet, Pauline
van den Berg, Lucie
van den Berg, Sophie
van Eendenburg, Cecile
Van Hooff, Robbert-Jan
van Sloten, Isabelle
Vanacker, Peter
Vancaester, Evelien
Vanderdonckt, Patrick
Vandermeeren, Yves
Vanhee, Frederik
Veltkamp, Roland
Vestergaard, Karsten
Viguier, Alain
Vilas, Dolores
Villringer, Kersten
Voget, Dieke
von Schrader, Jörg
von Weitzel, Paul
Warburton, Elisabeth
Weber, Claudia
Weber, Jörg
Wegscheider, Karl
Wegscheider, Mirko
Weimar, Christian
Weinstich, Karin
Weise, Christopher
Weise, Gesa
Willems, Chris
Winder, Klemens
Wittayer, Matthias
Wolf, Marc
Wolf, Martin
Wolff, Valerie
Wollboldt, Christian
Wollenweber, Frank
Wouters, Anke
Yalo, Bertrand
Yger, Marion
Younan, Nadia
Yperzeele, Laetita
Zegarac, Vesna
Zeiner, Pia
Ziemann, Ulf
Zonneveld, Thomas
Zuber, Mathieu
Akutsu, Tsugio
Aoki, Junya
Aoki, Junya
Arakawa, Shuji
Doijiri, Ryosuke
Egashira, Yusuke
Enomoto, Yukiko
Fukuda-Doi, Mayumi
Furui, Eisuke
Furuta, Konosuke
Gotoh, Seiji
Hamasaki, Toshimitsu
Hasegawa, Yasuhiro
Hirano, Teryuki
Homma, Kazunari
Ichijyo, Masahiko
Ide, Toshihiro
Igarashi, Shuichi
Iguchi, Yasuyuki
Ihara, Masafumi
Ikenouchi, Hajime
Inoue, Manabu
Inoue, Tsuyoshi
Itabashi, Ryo
Ito, Yasuhiro
Iwama, Toru
Kamiyama, Kenji
Kamiyoshi, Shoko
Kanai, Haruka
Kanematsu, Yasuhisa
Kanzawa, Takao
Kimura, Kazumi
Kitayama, Jiro
Kitazono, Takanari
Koga, Masatoshi
Kondo, Rei
Kudo, Kohsuke
Kusumi, Masayoshi
Kuwahara, Ken
Matsumoto, Shoji
Matsuoka, Hideki
Mihara, Ban
Minematsu, Kazuo
Miura, Ken
Miwa, Kaori
Morita, Naomi
Mouri, Wataru
Murata, Kayo
Nagakane, Yoshinari
Nakase, Taizen
Ohara, Hiromi
Ohara, Nobuyuki
Ohnishi, Hideyuki
Ohta, Hajime
Ohtaki, Masafumi
Ohtani, Ryo
Ohtsuki, Toshiho
Ohyama, Hideo
Okada, Takashi
Okada, Yasushi
Osaki, Masato
Sakai, Nobuyuki
Sanbongi, Yoshiki
Sasaki, Naoshi
Sasaki, Makoto
Sato, Shoichiro
Seki, Kenta
Shimizu, Wataru
Shiokawa, Yoshiaki
Sozu, Takashi
Suzuki, Junichiro
Suzuki, Rieko
Takagi, Yasushi
Takizawa, Shunya
Tanahashi, Norio
Tanaka, Eijiro
Tanaka, Ryota
Tateishi, Yohei
Terada, Tomoaki
Terasaki, Tadashi
Todo, Kenichi
Tokunaga, Azusa
Toyoda, Kazunori
Tsujino, Akira
Ueda, Toshihiro
Uesaka, Yoshikazu
Uotani, Mihoko
Urabe, Takao
Watanabe, Masao
Yagita, Yoshiki
Yakushiji, Yusuke
Yamamoto, Haruko
Yasui, Keizo
Yonehara, Toshiro
Yoshimura, Sohei
Yoshimura, Shinichi
Aarnio, K.
Alemseged, F.
Anderson, C.
Ang, T.
Archer, M.L.
Attia, J.
Bailey, P.
Balabanski, A.
Barber, A.
Barber, P.A.
Bernhardt, J.
Bivard, A.
Blacker, D.
Bladin, C.F.
Brodtmann, A.
Cadilhac, D.
Campbell, B.C.V.
Carey, L.
Celestino, S.
Chan, L.
Chang, W.H.
ChangI, A.
Chen, C.H.
Chen, C.-I.
Chen, H.F.
Chen, T.C.
Chen, W.H.
Chen, Y.Y.
Cheng, C.A.
Cheong, E.
Chiou, Y.W.
Choi, P.M.
Chu, H.J.
Chuang, C.S.
Chung, T.C.
Churilov, L.
Clissold, B.
Connelly, A.
Coote, S.
Coulton, B.
Cowley, E.
Cranefield, J.
Curtze, S.
D'Este, C.
Davis, S.M.
Day, S.
Desmond, P.M.
Dewey, H.M.
Ding, C.
Donnan, G.A.
Drew, R.
Eirola, S.
Field, D.
Frost, T.
Garcia-Esperon, C.
George, K.
Gerraty, R.
Grimley, R.
Guo, Y.C.
Hankey, G.
Harvey, J.
Ho, S.C.
Hogan, K.
Howells, D.
Hsiao, P.M.
Hsu, C.H.
Hsu, C.T.
Hsu, C.-S.
Hsu, J.P.
Hsu, Y.D.
Hsu, Y.T.
Hu, C.J.
Huang, C.C.
Huang, H.Y.
Huang, M.Y.
Huang, S.C.
Huang, W.S.
Jackson, D.
Jeng, J.S.
Jiang, S.K.
Kaauwai, L.
Kasari, O.
King, J.
Kleinig, T.J.
Koivu, M.
Kolbe, J.
Krause, M.
Kuan, C.W.
Kung, W.L.
Kyndt, C.
Lau, C.L.
Lee, A.
Lee, C.Y.
Lee, J.T.
Lee, Y.
Lee, Y.C.
Levi, C.
Levi, C.R.
Lien, L.M.
Lim, J.C.
Lin, C.C.
Lin, C.H.
Lin, C.M.
Lin, D.
Liu, C.H.
Liu, J.
Lo, Y.C.
Loh, P.S.
Low, E.
Lu, C.H.
Lu, C.J.
Lu, M.K.
Ly, J.
Ma, H.
Macaulay, L.
Macdonnell, R.
Mackey, E.
Macleod, M.
Mahadevan, J.
Maxwell, V.
McCoy, R.
McDonald, A.
McModie, S.
Meretoja, A.
Mishra, S.
Mitchell, P.J.
Miteff, F.
Moore, A.
Muller, C.
Ng, F.
Ng, F.C.
Ng, J-L.
O'Brian, W.
O'Collins, V.
Oxley, T.J.
Parsons, M.W.
Patel, S.
Peng, G.S.
Pesavento, L.
Phan, T.
Rodrigues, E.
Ross, Z.
Sabet, A.
Sallaberger, M.
Salvaris, P.
Shah, D.
Sharma, G.
Sibolt, G.
Simpson, M.
Singhal, S.
Snow, B.
Spratt, N.
Stark, R.
Sturm, J.
Sun, M.C.
Sun, Y.
Sung, P.S.
Sung, Y.F.
Suzuki, M.
Tan, M.
Tang, S.C.
Tatlisumak, T.
Thijs, V.
Tiainen, M.
Tsai, C.H.
Tsai, C.K.
Tsai, C.L.
Tsai, H.T.
Tsai, L.K.
Tseng, C.H.
Tseng, L.T.
Tsoleridis, J.
Tu, H.
Tu, H.T-H.
Vallat, W.
Virta, J.
Wang, W.C.
Wang, Y.T.
Waters, M.
Weir, L.
Wijeratne, T.
Williams, C.
Wilson, W.
Wong, A.A.
Wong, K.
Wu, T.Y.
Wu, Y.H.
Yan, B.
Yang, F.C.
Yang, Y.W.
Yassi, N.
Yeh, H.L.
Yeh, J.H.
Yeh, S.J.
Yen, C.H.
Young, D.
Ysai, C.L.
Zhang, W.W.
Zhao, H.
Zhao, L.
Althaus-Knaurer, Katharina
Bendszus, Martin
Berrouschot, Jörg
Bluhmki, Erich
Bovi, Paolo
Chatellier, Gilles
Cove, Lynda
Davis, Stephen
Dixit, A.
Donnan, Geoffrey
Dziewas, Rainer
Ehrenkrona, Christina
Eschenfelder, Christoph
Fatar, Marc
Francisco Arenillas, Juan
Gruber, Franz
Hacke, Werner
Kala, Lalit
Kapeller, Peter
Kaste, Markku
Kessler, Christof
Köhrmann, Martin
Laage, Rico
Lees, Kennedy R.
Leys, Didier
Luna Rodriguez, Alain
Mas, Jean-Louis
Mikulik, Robert
Molina, Carlos
Muddegowda, Girish
Muir, Keith
Niederkorn, Kurt
Nuñez, Xavier
Oppenheim, Catherine
Poli, Sven
Ringleb, Peter
Schellinger, Peter
Schwab, Stefan
Serena, Joaquin
Sobesky, Jan
Steiner, Thorsten
Svenson, Ann-Sofie
Toni, Danilo
Veltkamp, Roland
von Kummer, Rüdiger
Wahlgren, Nils
Wardlaw, Joanna
Betensky, Rebecca A.
Boulouis, Gregoire
Carandang, Raphael A.
Copen, William A.
Cougo, Pedro
Cutting, Shawna
Drake, Kendra
Ford, Andria L.
Hallenbeck, John
Harris, Gordon J.
Hoesch, Robert
Hsia, Amie
Kase, Carlos
Latour, Lawrence
Lauer, Arne
Lev, Michael H.
Muzikansky, Alona
Nagaraja, Nandakumar
Schwamm, Lee H.
Searls, Eric
Song, Shlee S.
Starkman, Sidney
Warach, Steven
Wu, Ona
Yoo, Albert J.
Zand, Ramin
Thomalla, Götz
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 14-20 November 2020 396(10262):1574-1584
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Intensive blood pressure reduction with intravenous thrombolysis therapy for acute ischaemic stroke (ENCHANTED): an international, randomised, open-label, blinded-endpoint, phase 3 trial
Autorzy :
Anderson, Craig S.
Huang, Yining
Lindley, Richard I.
Chen, Xiaoying
Arima, Hisatomi
Chen, Guofang
Li, Qiang
Billot, Laurent
Delcourt, Candice
Bath, Philip M.
Broderick, Joseph P.
Demchuk, Andrew M.
Donnan, Geoffrey A.
Durham, Alice C.
Lavados, Pablo M.
Lee, Tsong-Hai
Levi, Christopher
Martins, Sheila O.
Olavarria, Veronica V.
Pandian, Jeyaraj D.
Parsons, Mark W.
Pontes-Neto, Octavio M.
Ricci, Stefano
Sato, Shoichiro
Sharma, Vijay K.
Silva, Federico
Song, Lili
Thang, Nguyen H.
Wardlaw, Joanna M.
Wang, Ji-Guang
Wang, Xia
Woodward, Mark
Chalmers, John
Robinson, Thompson G.
Kim, Jong S.
Stapf, Christian
Simes, R. John
Hankey, Graeme J.
Sandercock, Peter
Bousser, Marie-Germaine
Wong, K.S. Lawrence
Scaria, Anish
Hirakawa, Yoichiro
Moullaali, Tom J.
Carcel, Cheryl
Gordon, Penny
Fuentes-Patarroyo, Sully X.
Benito, Dino
Chen, Ruiqi
Cao, Yongjun
Kunchok, Amy
Winters, Stephen
Coutts, Shelagh
Yoshimura, Sohei
You, Shoujiang
Yang, Jie
Wu, Guojun
Zhang, Shihong
Manning, Lisa
Mistri, Amit
Haunton, Victoria
Minhas, Jatinder
Malavera, Alejandra
Lim, Joyce
Liu, Leibo
Kumar, Namrata N.
Tay, Nicole
Jenson, Kerry
Richtering, Sarah
Tucker, Sharon
Knight, Elizabeth
Ivanova, Elizaveta
Thembani, Emma
Odgers, Elizabeth
Sanders, Elizabeth
Small, Sabrina
Vaghasiya, Ruchita
Armenis, Manuela
Donnelly, Paul
Baig, Merza A.
Blacklock, Nick
Naidu, Bala
Monaghan, Helen
Smith, Phillipa
Glass, Parisa
Bai, Xuejie
Li, Qiancheng
Zhu, Pingping
Kong, Liang
He, Ruihong
Zhao, He
Lv, Jiajie
Jia, Haijing
Xi, Zhen
Cong, Yuhan
Cui, Buliang
Deng, Hua
Guo, Ying
He, Lingyu
Jia, Ruolan
Li, Nan
Li, Wei
Liu, Mengxiao
Zhang, Meng
Xu, Ziwei
Zhang, Ting
Zhao, Yan
Gregory, Philip
In, Yunjeong
Kim, Su J.
Ahn, Jung E.
Kim, Sul H.
Hong, Young L.
González-McCawley, Francisca
Martins, Magda C.O.
Portales, Bernardita
Wang, Ching-Yi
Ryu, Shan-Jen
Aujla, Hardeep
Lewin, Sue
Kumar, Tracy
Barrows, Sara
Ebraimo, Ahtasam
Uyen, Hong H.
Giang, Nguyen A.
Linh, Le T.M.
An, Le T.T.
Phuong, Do M.
Ngoc, Pham V.B.
Hang, Nguyen M.
Tran, Nguyen T.B.
Hien, Ha T.T.
Yen, Mai B.
Tram, Ngo T.B.
Truc, Tran T.T.
Hoa, Nguyen A.
Thuan, Nguyen T.B.
Oanh, Ha T.K.
Arora, Deepti
Verma, Shweta J.
Krause, M.
Priglinger, M.
Day, S.
Jala, S.
Davies, L.
Ray, E.
Celestino, S.
Law, L.Y.
Wijeratne, T.
Ng, G.
Nagao, K.
Weiss, G.
Titton, N.
Batista, C.
Zãn, D.
Carbonera, L.
Ferreira, K.
Castro, R.
Martins Filho, R.K.
Carvalho, M.
Libardi, M.
Martins, G.
Fagundes, D.
Baron, G.
Boehringer, A.
Barbosa, J.
Bazan, R.
Braga, G.
Luvizutto, G.
Ribeiro, P.
Winckler, F.
Moro, C.
Longo, A.
Liberato, R.
Barbosa, R.
Magalhães, P.
Portal, M.
Martin, K.
Souza, A.
Cuervo, D.
Perin, D.
Marques, L.
Oliveira, F.
Battaglini, M.
Lourenço, F.
Ferreira, K.
Silva, G.
Duarte, L.
Alves, M.
Sousa, J.
Uhehara, M.
Brunser, A.
Mazzón, E.
Spencer, M.
Acosta, I.
Rojo, A.
Rivas, R.
Klapp, C.
Carvallo, L.
Carvallo, P.
Mansilla, E.
Flores, J.
Alvarado, M.
Herrera, A.
Reyes, C.
Jurado, F.
Bustamante, G.
Bravo, L.
Matamala, J.M.
Guerrero, R.
Zhou, S.
Ping, L.
Liu, W.
Liu, L.
Tian, Y.
Xu, H.
Wang, J.
Wang, L.
Zhen, Z.
Wang, L.
Zhang, J.
Yan, M.
Wang, L.
Zhang, Q.
Tao, X.
Liu, C.
Shi, J.
Zhang, X.
Tai, L.
Xu, L.
Lu, H.
Nie, H.
Li, X.
Zhou, J.
Liu, Y.
Gong, P.
Tian, Y.
Zhao, H.
Zhang, J.
Li, R.
Wang, X.
Chen, Q.
Li, Y.
Wu, L.
Zhang, J.
Jia, L.
Guo, X.
Li, X.
Chen, G.
Lin, B.
Zhu, W.
Yang, K.
Zhang, J.
Zhang, Z.
Xie, C.
Wu, D.
Zhang, Z.
Li, X.
Wang, Y.
Liu, D.
Liu, Z.
Liang, L.
Cao, Q.
Zhang, X.
Xia, J.
Li, X.
Weng, Y.
Li, J.
Xu, T.
Geng, D.
Yan, X.
Wang, D.
Zhao, N.
Li, J.
Wang, D.
Tang, Z.
Wang, L.
Yin, W.
Wang, S.
Wang, D.
Huang, W.
Yang, Y.
Song, A.
Hao, Y.
Zhang, A.
Qiao, B.
Yang, J.
Yan, H.
Wei, X.
Tao, Z.
Liu, H.
Lv, Y.
Yang, H.
Han, L.
Mao, X.
Ge, L.
Zhang, Y.
He, S.
Zhang, Q.
Zhao, H.
Jiang, J.
Yan, M.
Liu, D.
Wu, W.
Wang, H.
Wang, Y.
Yang, L.
Tang, Y.
Sun, H.
Li, F.
Li, G.
Sun, Y.
Zhang, H.
Wu, Y.
Huang, L.
Geng, C.
Jin, Z.
Zhu, J.
Zhang, F.
Zhang, Y.
Zhang, Z.
Zheng, R.
Shen, H.
Liu, F.
Chen, C.
Li, G.
Chen, S.
Zhou, L.
Hu, B.
Zou, Z.
Liu, J.
Zhang, X.
Chang, X.
Wang, D.
Zhang, S.
Huang, Q.
Liu, X.
Liu, S.
He, W.
Feng, J.
Li, L.
Chen, X.
Zhuang, X.
Liu, Y.
Zheng, W.
Lai, Y.
Zhou, Y.
Duan, H.
Cao, Q.
Yang, Q.
Du, J.
Lin, Q
Xu, E.
Zhan, L.
Yang, L.
Huang, Q.
Wu, J.
Feng, X.
Wei, C.
He, J.
Wang, B.
Liu, X.
Li, W
Chen, P
Guo, F
Dai, H
Dai, M
Zeng, X.
Wang, D.
Chen, B.
Long, F.
Su, Q.
Wang, Y.
Bao, B.
Wu, T.
Wu, X.
Shao, Y.
Nie, H.
Zhang, X.
Li, S.
Xu, Y.
Castellanos, J.A.
Muñoz-Collazos, M.
Solano, E.
Leung, W.H.T.
Sureshbabu, S.
Sharma, S.N.
George, S.
Shekhar, S.
Singla, S.
Saini, L.
Sunita, -
Kate, M.
Sarvotham, R.
William, A.G.
Deepak, A.
BK, M.
Benny, R.
Bolegave, V.
Basle, M.
Gore, S.
George, P.
Kumaravelu, S.
Rahamath, S.
Raj, P.G.
Devi, A.R.
Sharma, A.
Prajapati, J.
Parmar, M.
Patel, D.
Panchal, T.
Gorthi, S.P.
Prabhu, V.
Prabhu, A.
Chandran, V.
Chatterjee, A.
Nair, R.
Nambiar, V.K.
TS, D.
TP, S.
Ajai, V.
Paul, S.
Natarajan, P.C.
Chittibabu, D.
Borah, N.C.
Ghose, M.
Choudhury, N.
Gohain, P.
Kalita, K.
Duberkar, D.
Pawar, N.
Bhaviskar, R.
Caterbi, E.
Cenciarelli, S.
Condurso, R.
Gallinella, E.
Greco, L.
Marando, C.
Mastrocola, S.
Mattioni, A.
Sacchini, E.
Sicilia, I.
Gallina, A.
Giannandrea, D.
Marsili, E.
Mazzoli, T.
Padiglioni, C.
Corea, F.
Guidubaldi, A.
Micheli, S.
Barbi, M.
Kim, J.
Song, H.J.
Jeong, H.S.
Lim, J.G.
Park, S.M.
Lee, K.B.
Hwang, H.W.
Kwon, S.U.
Kang, D.W.
Kim, Y.J.
Kim, B.J.
Park, J.M.
Kang, K.
Kim, B.
Kwon, O.
Kim, Y.W.
Lee, J.J.
Hwang, Y.H.
Kwon, H.S.
Koo, J.
Lee, K.
Kim, T.
Ahn, A.
Rha, J.H.
Park, H.K.
Yoon, C.W.
Chan, B.
Teoh, H.L.
Paliwal, P.
Wong, L.Y.J.
Chen, J.T.
De Silva, D.A.
Chang, H.M.
Fabiaña, N.
Marti, J.
Delgado, R.
Martínez, A.
Prats, L.
Camps, P.
Liou, C.W.
Tan, T.Y.
Liu, C.F.
Cheng, H.H.
Po, H.L.
Lin, Y.J.
Chou, C.L.
Lin, C.H.
Yen, C.C.
Chang, Y.T.
Hsu, Y.T.
Lee, J.D.
Lee, M.
Huang, Y.C.
Wu, C.Y.
Huang, Y.C.
Suwanwela, N.C.
Chutinet, A.
Likitjaroen, Y.
Roongpiboonsopit, D.
Charnwut, S.
Dyker, A.
Hossain, M.
Muddegowda, G.K.
Sanyal, R.
Roffe, C.
Natarajan, I.
Finney, K.
Sztriha, L.
Teo, J.
Chan, F.K.
Lim, J.
Chitando, B.
Clarke, B.
Patel, B.
Khan, U.
Ghatala, R.
Trippier, S.
Kalra, L.
Manawadu, D.
Sikondari, N.
Aeron-Thomas, J.
Sunman, W.
Wilkes, G.
Richardson, C.
Buch, A.
Jackson, B.
Halse, O.
Mashate, S.
Wilding, P.
Nguyen, V.
Qadiri, M.R.
Rashed, K.
Board, S.
Buckley, C.
Smith, C.
James, M.
Keenan, S.
Bouring, A.
England, T.
Donnelly, R.
Scott, J.
Maddula, M.
Beavan, J.
Perry, R.
Francia, N.
Watchhurst, C.
Banaras, A.
Ashton, A.
Mistri, A.
Musarrat, K.
Eveson, D.
Kallingal, J.
Perez, J.
Harrison, L.
Marsden, T.
Furnace, J.
Clarke, R.
Reid, J.
Warburton, E.
Macleod, M.J.
Mitchell, J.
Day, D.
Church, N.
Amis, E.
Price, C.
Rodgers, H.
Whiting, R.
Hussain, M.
Harvey, M.
Brown, S.
Foot, J.
Tryambake, D.
Broughton, D.
Bergin, A.
Annamalai, A.
Dixon, L.
Weir, N.
Blank, C.
Harkness, K.
Ali, A.
Richards, E.
Stocks, K.
Bruce, D.W.
Wani, M.
Anjum, T.
Krishnan, M.
Nguyen Huy, T.
Le Tuan, A. Truong
Cam, L. Dam Thi
Kim, T. Ngo Thi
Nguyen, B. Pham
Dat, A. Nguyen
Van, C. Nguyen
Duy, T. Mai
Viet, P. Dao
Tien, D. Nguyen
Van, T. Vo
Le Kim, K.
Ngoc, T. Bui
Le Thanh, T. Tran
Hoanh, S. Nguyen
Phuoc, S. Pham
Van, T. Tran
Thi, B. Doan
Thu, H. Nguyen Thi
Duy, M. Nguyen
Van, D. Ngo
Anderson, Craig S
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 2-8 March 2019 393(10174):877-888
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Computational quantification of brain perivascular space morphologies: Associations with vascular risk factors and white matter hyperintensities. A study in the Lothian Birth Cohort 1936
Autorzy :
Ballerini, Lucia
Pokaż więcej
Źródło :
In NeuroImage: Clinical 2020 25
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies