Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Weigel, B."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Polyneuropathien bei Vaskulitiden und Kollagenosen: Klinische Manifestationen und diagnostische Empfehlungen
Autorzy :
Schlotter-Weigel, B.
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Polyneuropathies in vasculitis and connective tissue diseases: Clinical manifestations and diagnostic recommendations
Źródło :
Der Internist. 61(3):261-269
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Trends in marine climate change research in the Nordic region since the first IPCC report
Autorzy :
Pedersen, M. W.
Kokkalis, A.
Bardarson, H.
Bonanomi, S.
Boonstra, W. J.
Butler, W. E.
Diekert, F. K.
Fouzai, N.
Holma, M.
Holt, R. E.
Kvile, K. Ø.
Nieminen, E.
Ottosen, K. M.
Richter, A.
Rogers, L. A.
Romagnoni, G.
Snickars, M.
Törnroos, A.
Weigel, B.
Whittington, J. D.
Woods, P.
Yletyinen, J.
Ferreira, A. S. A.
Pokaż więcej
Źródło :
Climatic Change: An Interdisciplinary, International Journal Devoted to the Description, Causes and Implications of Climatic Change. January 2016 134(1-2):147-161
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Novel SBF2 mutations and clinical spectrum of Charcot‐Marie‐Tooth neuropathy type 4B2.
Autorzy :
Laššuthová, P.
Vill, K.
Erdem‐Ozdamar, S.
Schröder, J.M.
Topaloglu, H.
Horvath, R.
Müller‐Felber, W.
Bansagi, B.
Schlotter‐Weigel, B.
Gläser, D.
Neupauerová, J.
Sedláčková, L.
Staněk, D.
Mazanec, R.
Weis, J.
Seeman, P.
Senderek, J.
Pokaż więcej
Temat :
CHARCOT-Marie-Tooth disease
GENETIC mutation
GLAUCOMA
ELECTROPHYSIOLOGY
DEMYELINATION
Źródło :
Clinical Genetics; Nov2018, Vol. 94 Issue 5, p467-472, 6p, 1 Chart, 1 Graph
Czasopismo naukowe
Tytuł :
DEGRO 2004: 10. Jahreskongress der Deutschen Gesellschaft für Radioonkologie
Autorzy :
Wendt, Thomas G.
Gademann, G.
Pambor, C.
Grießbach, I.
von Specht, H.
Martin, T.
Baltas, D.
Kurek, R.
Röddiger, S.
Tunn, U. W.
Zamboglou, N.
Eich, H. T.
Staar, S.
Gossmann, A.
Hansemann, K.
Semrau, R.
Skripnitchenko, R.
Diehl, V.
Müller, R.-P.
Sehlen, S.
Willich, N.
Rühl, U.
Lukas, P.
Dühmke, E.
Engel, K.
Tabbert, E.
Bolck, M.
Knaack, S.
Annweiler, H.
Krempien, R.
Hoppe, H.
Harms, W.
Daeuber, S.
Schorr, O.
Treiber, M.
Debus, J.
Alber, M.
Paulsen, F.
Birkner, M.
Bakai, A.
Belka, C.
Budach, W.
Grosser, K.-H.
Kramer, R.
Kober, B.
Reinert, M.
Schneider, P.
Hertel, A.
Feldmann, H.
Csere, P.
Hoinkis, C.
Rothe, G.
Zahn, P.
Alheit, H.
Cavanaugh, S. X.
Kupelian, P.
Reddy, C.
Pollock, B.
Fuss, M.
Roeddiger, S.
Dannenberg, T.
Rogge, B.
Drechsler, D.
Herrmann, T.
Alberti, W.
Schwarz, R.
Graefen, M.
Krüll, A.
Rudat, V.
Huland, H.
Fehr, C.
Baum, C.
Glocker, S.
Nüsslin, F.
Heil, T.
Lemnitzer, H.
Knips, M.
Baumgart, O.
Thiem, W.
Kloetzer, K.-H.
Hoffmann, L.
Neu, B.
Hültenschmidt, B.
Sautter-Bihl, M.-L.
Micke, O.
Seegenschmiedt, M. H.
Köppen, D.
Klautke, G.
Fietkau, R.
Schultze, J.
Schlichting, G.
Koltze, H.
Kimmig, B.
Glatzel, M.
Fröhlich, D.
Bäsecke, S.
Krauß, A.
Strauß, D.
Buth, K.-J.
Böhme, R.
Oehler, W.
Bottke, D.
Keilholz, U.
Heufelder, K.
Wiegel, T.
Hinkelbein, W.
Rödel, C.
Papadopoulos, T.
Munnes, M.
Wirtz, R.
Sauer, R.
Rödel, F.
Lubgan, D.
Distel, L.
Grabenbauer, G. G.
Sak, A.
Stüben, G.
Pöttgen, C.
Grehl, S.
Stuschke, M.
Müller, K.
Pfaffendorf, C.
Mayerhofer, A.
Köhn, F. M.
Ring, J.
van Beuningen, D.
Meineke, V.
Neubauer, S.
Keller, U.
Wittlinger, M.
Riesenbeck, D.
Greve, B.
Exeler, R.
Ibrahim, M.
Liebscher, C.
Severin, E.
Ott, O.
Pötter, R.
Hammer, J.
Hildebrandt, G.
Beckmann, M. W.
Strnad, V.
Fehlauer, F.
Tribius, S.
Bajrovic, A.
Höller, U.
Rades, D.
Warszawski, A.
Baumann, R.
Madry-Gevecke, B.
Karstens, J. H.
Grehn, C.
Hensley, F.
Berns, C.
Wannenmacher, M.
Semrau, S.
Reimer, T.
Gerber, B.
Ketterer, P.
Koepcke, E.
Hänsgen, G.
Strauß, H. G.
Dunst, J.
Füller, J.
Kalb, S.
Wendt, T.
Weitmann, H. D.
Waldhäusl, C.
Knocke, T.-H.
Lamprecht, U.
Classen, J.
Kaulich, T. W.
Aydeniz, B.
Bamberg, M.
Wiezorek, T.
Banz, N.
Salz, H.
Scheithauer, M.
Schwedas, M.
Lutterbach, J.
Bartelt, S.
Frommhold, H.
Lambert, J.
Hornung, D.
Swiderski, S.
Walke, M.
Siefert, A.
Pöllinger, B.
Krimmel, K.
Schaffer, M.
Koelbl, O.
Bratengeier, K.
Vordermark, D.
Flentje, M.
Hero, B.
Berthold, F.
Combs, S. E.
Gutwein, S.
Schulz-Ertner, D.
van Kampen, M.
Thilmann, C.
Kocher, M.
Kunze, S.
Schild, S.
Ikezaki, K.
Müller, B.
Sieber, R.
Weiß, C.
Wolf, I.
Wenz, F.
Weber, K.-J.
Schäfer, J.
Engling, A.
Laufs, S.
Veldwijk, M. R.
Milanovic, D.
Fleckenstein, K.
Zeller, W.
Fruehauf, S.
Herskind, C.
Weinmann, M.
Jendrossek, V.
Rübe, C.
Appold, S.
Kusche, S.
Hölscher, T.
Brüchner, K.
Geyer, P.
Baumann, M.
Kumpf, R.
Zimmermann, F.
Schill, S.
Geinitz, H.
Nieder, C.
Jeremic, B.
Molls, M.
Liesenfeld, S.
Petrat, H.
Hesselmann, S.
Schäfer, U.
Bruns, F.
Horst, E.
Wilkowski, R.
Assmann, G.
Nolte, A.
Diebold, J.
Löhrs, U.
Fritz, P.
Hans-Jürgen, K.
Mühlnickel, W.
Bach, P.
Wahlers, B.
Kraus, H.-J.
Wulf, J.
Hädinger, U.
Baier, K.
Krieger, T.
Müller, G.
Hof, H.
Herfarth, K.
Brunner, T.
Hahn, S. M.
Schreiber, F. S.
Rustgi, A. K.
McKenna, W. G.
Bernhard, E. J.
Guckenberger, M.
Meyer, K.
Willner, J.
Schmidt, M.
Kolb, M.
Li, M.
Gong, P.
Abdollahi, A.
Trinh, T.
Huber, P. E.
Christiansen, H.
Saile, B.
Neubauer-Saile, K.
Tippelt, S.
Rave-Fränk, M.
Hermann, R. M.
Dudas, J.
Hess, C. F.
Schmidberger, H.
Ramadori, G.
Andratschke, N.
Price, R.
Ang, K.-K.
Schwarz, S.
Kulka, U.
Busch, M.
Schlenger, L.
Bohsung, J.
Eichwurzel, I.
Matnjani, G.
Sandrock, D.
Richter, M.
Wurm, R.
Budach, V.
Feussner, A.
Gellermann, J.
Jordan, A.
Scholz, R.
Gneveckow, U.
Maier-Hauff, K.
Ullrich, R.
Wust, P.
Felix, R.
Waldöfner, N.
Seebass, M.
Ochel, H.-J.
Dani, A.
Varkonyi, A.
Osvath, M.
Szasz, A.
Messer, P. M.
Blumstein, N. M.
Gottfried, H.-W.
Schneider, E.
Reske, S. N.
Röttinger, E. M.
Grosu, A.-L.
Franz, M.
Stärk, S.
Weber, W.
Heintz, M.
Indenkämpen, F.
Beyer, T.
Lübcke, W.
Levegrün, S.
Hayen, J.
Czech, N.
Mbarek, B.
Köster, R.
Thurmann, H.
Todorovic, M.
Schuchert, A.
Meinertz, T.
Münzel, T.
Grundtke, H.
Hornig, B.
Hehr, T.
Dilcher, C.
Chan, R. C.
Mintz, G. S.
Kotani, J.-I.
Shah, V. M.
Canos, D. A.
Weissman, N. J.
Waksman, R.
Wolfram, R.
Bürger, B.
Schrappe, M.
Timmermann, B.
Lomax, A.
Goitein, G.
Schuck, A.
Mattke, A.
Int-Veen, C.
Brecht, I.
Bernhard, S.
Treuner, J.
Koscielniak, E.
Heinze, F.
Kuhlen, M.
von Schorlemer, I.
Ahrens, S.
Hunold, A.
Könemann, S.
Winkelmann, W.
Jürgens, H.
Gerstein, J.
Polivka, B.
Sykora, K.-W.
Bremer, M.
Thamm, R.
Höpfner, C.
Gumprecht, H.
Jäger, R.
Leonardi, M. A.
Frank, A. M.
Trappe, A. E.
Lumenta, C. B.
Östreicher, E.
Pinsker, K.
Müller, A.
Fauser, C.
Arnold, W.
Henzel, M.
Groß, M. W.
Engenhart-Cabillic, R.
Schüller, P.
Palkovic, S.
Schröder, J.
Wassmann, H.
Block, A.
Bauer, R.
Keffel, F.-W.
Theophil, B.
Wisser, L.
Rogger, M.
Niewald, M.
van Lengen, V.
Mathias, K.
Welzel, G.
Bohrer, M.
Steinvorth, S.
Schleußner, C.
Leppert, K.
Röhrig, B.
Strauß, B.
van Oorschot, B.
Köhler, N.
Anselm, R.
Winzer, A.
Schneider, T.
Koch, U.
Schönekaes, K.
Mücke, R.
Büntzel, J.
Kisters, K.
Scholz, C.
Keller, M.
Winkler, C.
Prause, N.
Busch, R.
Roth, S.
Haas, I.
Willers, R.
Schultze-Mosgau, S.
Wiltfang, J.
Kessler, P.
Neukam, F. W.
Röper, B.
Nüse, N.
Auer, F.
Melzner, W.
Geiger, M.
Lotter, M.
Kuhnt, T.
Müller, A. C.
Jirsak, N.
Gernhardt, C.
Schaller, H.-G.
Al-Nawas, B.
Klein, M. O.
Ludwig, C.
Körholz, J.
Grötz, K. A.
Huppers, K.
Kunkel, M.
Olschewski, T.
Bajor, K.
Lang, B.
Lang, E.
Kraus-Tiefenbacher, U.
Hofheinz, R.
von Gerstenberg-Helldorf, B.
Willeke, F.
Hochhaus, A.
Roebel, M.
Oertel, S.
Riedl, S.
Buechler, M.
Foitzik, T.
Ludwig, K.
Klar, E.
Meyer, A.
Meier zu Eissen, J.
Schwab, D.
Meyer, T.
Höcht, S.
Siegmann, A.
Sieker, F.
Pigorsch, S.
Milicic, B.
Acimovic, L.
Milisavljevic, S.
Radosavljevic-Asic, G.
Presselt, N.
Baum, R. P.
Treutler, D.
Bonnet, R.
Schmücking, M.
Sammour, D.
Fink, T.
Ficker, J.
Pradier, O.
Lederer, K.
Weiss, E.
Hille, A.
Welz, S.
Sepe, S.
Friedel, G.
Spengler, W.
Susanne, E.
Kölbl, O.
Hoffmann, W.
Wörmann, B.
Günther, A.
Becker-Schiebe, M.
Güttler, J.
Schul, C.
Nitsche, M.
Körner, M. K.
Oppenkowski, R.
Guntrum, F.
Malaimare, L.
Raub, M.
Schöfl, C.
Averbeck, T.
Hacker, I.
Blank, H.
Böhme, C.
Imhoff, D.
Eberlein, K.
Weidauer, S.
Böttcher, H. D.
Edler, L.
Tatagiba, M.
Molina, H.
Ostertag, C.
Milker-Zabel, S.
Zabel, A.
Schlegel, W.
Hartmann, A.
Wildfang, I.
Kleinert, G.
Hamm, K.
Reuschel, W.
Wehrmann, R.
Kneschaurek, P.
Münter, M. W.
Nikoghosyan, A.
Didinger, B.
Nill, S.
Rhein, B.
Küstner, D.
Schalldach, U.
Eßer, D.
Göbel, H.
Wördehoff, H.
Pachmann, S.
Hollenhorst, H.
Dederer, K.
Evers, C.
Lamprecht, J.
Dastbaz, A.
Schick, B.
Fleckenstein, J.
Plinkert, P. K.
Rübe, Chr.
Merz, T.
Sommer, B.
Mencl, A.
Ghilescu, V.
Astner, S.
Martin, A.
Momm, F.
Volegova-Neher, N. J.
Schulte-Mönting, J.
Guttenberger, R.
Buchali, A.
Blank, E.
Sidow, D.
Huhnt, W.
Gorbatov, T.
Heinecke, A.
Beckmann, G.
Bentia, A.-M.
Schmitz, H.
Spahn, U.
Heyl, V.
Prott, P.-J.
Galalae, R.
Schneider, R.
Voith, C.
Scheda, A.
Hermann, B.
Bauer, L.
Melchert, F.
Kröger, N.
Grüneisen, A.
Jänicke, F.
Zander, A.
Zuna, I.
Schlöcker, I.
Wagner, K.
John, E.
Dörk, T.
Lochhas, G.
Houf, M.
Lorenz, D.
Link, K.-H.
Prott, F.-J.
Thoma, M.
Schauer, R.
Heinemann, V.
Romano, M.
Reiner, M.
Quanz, A.
Oppitz, U.
Bahrehmand, R.
Tine, M.
Naszaly, A.
Patonay, P.
Mayer, Á.
Markert, K.
Mai, S.-K.
Lohr, F.
Dobler, B.
Pinkawa, M.
Fischedick, K.
Treusacher, P.
Cengiz, D.
Mager, R.
Borchers, H.
Jakse, G.
Eble, M. J.
Asadpour, B.
Krenkel, B.
Holy, R.
Kaplan, Y.
Block, T.
Czempiel, H.
Haverkamp, U.
Prümer, B.
Christian, T.
Benkel, P.
Weber, C.
Gruber, S.
Reimann, P.
Blumberg, J.
Krause, K.
Fischedick, A.-R.
Kaube, K.
Steckler, K.
Henzel, B.
Licht, N.
Loch, T.
Krystek, A.
Lilienthal, A.
Alfia, H.
Claßen, J.
Spillner, P.
Knutzen, B.
Souchon, R.
Schulz, I.
Grüschow, K.
Küchenmeister, U.
Vogel, H.
Wolff, D.
Ramm, U.
Licner, J.
Rudolf, F.
Moog, J.
Rahl, C. G.
Mose, S.
Vorwerk, H.
Weiß, E.
Engert, A.
Seufert, I.
Schwab, F.
Dahlke, J.
Zabelina, T.
Krüger, W.
Kabisch, H.
Platz, V.
Wolf, J.
Pfistner, B.
Stieltjes, B.
Wilhelm, T.
Schmuecking, M.
Junker, K.
Treutier, D.
Schneider, C. P.
Leonhardi, J.
Niesen, A.
Hoeffken, K.
Schmidt, A.
Mueller, K.-M.
Schmid, I.
Lehmann, K.
Blumstein, C. G.
Kreienberg, R.
Freudenberg, L.
Kühl, H.
Stahl, M.
Elo, B.
Erichsen, P.
Stattaus, H.
Welzel, T.
Mende, U.
Heiland, S.
Salter, B. J.
Schmid, R.
Stratakis, D.
Huber, R. M.
Haferanke, J.
Zöller, N.
Henke, M.
Lorenzen, J.
Grzyska, B.
Kuhlmey, A.
Adam, G.
Hamelmann, V.
Bölling, T.
Job, H.
Panke, J. E.
Feyer, P.
Püttmann, S.
Siekmeyer, B.
Jung, H.
Gagel, B.
Militz, U.
Piroth, M.
Schmachtenberg, A.
Hoelscher, T.
Verfaillie, C.
Kaminski, B.
Lücke, E.
Mörtel, H.
Eyrich, W.
Fritsch, M.
Georgi, J.-C.
Plathow, C.
Zieher, H.
Kiessling, F.
Peschke, P.
Kauczor, H.-U.
Licher, J.
Schneider, O.
Henschler, R.
Seidel, C.
Kolkmeyer, A.
Nguyen, T. P.
Janke, K.
Michaelis, M.
Bischof, M.
Stoffregen, C.
Lipson, K.
Weber, K.
Ehemann, V.
Jürgen, D.
Achanta, P.
Thompson, K.
Martinez, J. L.
Körschgen, T.
Pakala, R.
Pinnow, E.
Hellinga, D.
O’Tio, F.
Katzer, A.
Kaffer, A.
Kuechler, A.
Steinkirchner, S.
Dettmar, N.
Cordes, N.
Frick, S.
Kappler, M.
Taubert, H.
Bartel, F.
Schmidt, H.
Bache, M.
Frühauf, S.
Wenk, T.
Litzenberger, K.
Erren, M.
van Valen, F.
Liu, L.
Yang, K.
Palm, J.
Püsken, M.
Behe, M.
Behr, T. M.
Marini, P.
Johne, A.
Claussen, U.
Liehr, T.
Steil, V.
Moustakis, C.
Griessbach, I.
Oettel, A.
Schaal, C.
Reinhold, M.
Strasssmann, G.
Braun, I.
Vacha, P.
Richter, D.
Osterham, T.
Wolf, P.
Guenther, G.
Miemietz, M.
Lazaridis, E. A.
Forthuber, B.
Sure, M.
Klein, J.
Saleske, H.
Riedel, T.
Hirnle, P.
Horstmann, G.
Schoepgens, H.
Van Eck, A.
Bundschuh, O.
Van Oosterhut, A.
Xydis, K.
Theodorou, K.
Kappas, C.
Zurheide, J.
Fridtjof, N.
Ganswindt, U.
Weidner, N.
Buchgeister, M.
Weigel, B.
Müller, S. B.
Glashörster, M.
Weining, C.
Hentschel, B.
Sauer, O. A.
Kleen, W.
Beck, J.
Lehmann, D.
Ley, S.
Fink, C.
Puderbach, M.
Hosch, W.
Schmähl, A.
Jung, K.
Stoßberg, A.
Rolf, E.
Damrau, M.
Oetzel, D.
Maurer, U.
Maurer, G.
Lang, K.
Zumbe, J.
Hahm, D.
Fees, H.
Robrandt, B.
Melcher, U.
Niemeyer, M.
Mondry, A.
Kanellopoulos-Niemeyer, V.
Karle, H.
Jacob-Heutmann, D.
Born, C.
Mohr, W.
Kutzner, J.
Thelen, M.
Schiebe, M.
Pinkert, U.
Piasswilm, L.
Pohl, F.
Garbe, S.
Wolf, K.
Nour, Y.
Barwig, P.
Trog, D.
Schäfer, C.
Herbst, M.
Dietl, B.
Cartes, M.
Schroeder, F.
Sigingan-Tek, G.
Feierabend, R.
Theden, S.
Schlieck, A.
Gotthardt, M.
Glowalla, U.
Kremp, S.
Hamid, O.
Riefenstahl, N.
Michaelis, B.
Schaal, G.
Liebermeister, E.
Niewöhner-Desbordes, U.
Kowalski, M.
Franz, N.
Stahl, W.
Baumbach, C.
Thale, J.
Wagner, W.
Justus, B.
Huston, A. L.
Seaborn, R.
Rai, P.
Rha, S.-W.
Sakas, G.
Wesarg, S.
Zogal, P.
Schwald, B.
Seibert, H.
Berndt-Skorka, R.
Seifert, G.
Schoenekaes, K.
Bilecen, C.
Ito, W.
Matschuck, G.
Isik, D.
Pokaż więcej
Źródło :
Strahlentherapie und Onkologie: Journal of Radiation Oncology, Biology, Physics. June 2004 180(1):5-87
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Diagnostik und Therapie der Bandverletzungen des Sprunggelenks
Autorzy :
Weigel, B.
Nerlich, M.
Pokaż więcej
Źródło :
Der Chirurg: Zeitschrift für alle Gebiete der operativen Medizin. September 1998 69(9):994-1010
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies