Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""White Matthew"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Long-term safety and efficacy of patisiran for hereditary transthyretin-mediated amyloidosis with polyneuropathy: 12-month results of an open-label extension study
Autorzy :
Vita, Giuseppe
Rizzo, Vincenzo
Russo, Massimo
Mazzeo, Anna
Gentile, Luca
Berk, John L
Brueckner, Caitlin
Lazzari, Victoria
Wiesman, Janice
DeLong, Douglas
Victory, Jennifer
Dalton, James
May, John
Gilmore, Catherine
Attarian, Shahram
Diallo, Saran
Delmont, Emilien
Pouget, Jean
Verschueren, Annie
Grapperon, Aude-Marie
Campana-Salort, Emmanuelle
Conceição, Isabel M
Lopes, Ana
Lamas, Filipa
Neves, Carlos
Castro, Jose
Pereira, Pedro
Castro, Isabel
Franco, Ana
Santos, Miguel Oliveira
de Azevedo Coutinho, Conceição
Falcao de Campos, Catarina
Coelho, Teresa
Hipólito Reis, Antonio
Correia, Nuno
Perez, Javier M
Martins da Silva, Ana
Alves, Cristina
Cardoso, Marcio
Valdrez, Katia
Monte, Julia R
Pessoa, Bernardete
Guimaraes, Nadia
Freitas, Monica
Ramalho, Joana
Ferreira, Natalia
Kuzume, Daisuke
Tard, Celine
Waucquier, Nawal
Rougeaux, Isabelle
Brice, Sylvie
Kasprzyk, Emmanuelle
Elrezzi, Elise
Meguig, Sayah
Hachulla, Eric
Gauvain, Clement
Migaud-Chervy, Maria-Claire
Deplanque, Dominique
Jozefowicz, Elsa
Lebellec, Loic
Adams, David
Balaya-Gouraya, Line
Jehan Lacour, Nathalie
Bournane, Halima
Martin, Nathalie
Elabed, Mongia
Sacko, Niamey
Boubrit, Yasmine
Gaouar, Amina
Rakotondratafika, Fetra
Théaudin-Saliou, Marie
Cauquil-Michon, Cécile
Labeyrie, Celine
Not, Adeline
Al-Salameh, Abdallah
Lecoq, Anne-Lise
Stephant, Maeva
Echaniz-Laguna, Andoni
Becquemont, Laurent
Beaudonnet, Guillemette
Algalarrondo, Vincent
Eliahou, Ludivine
Slama, Michel S
Rousseau, Antoine
Signate, Aissatou
Berthelot, Emeline
Inamo, Jocelyn
Planté-Bordeneuve, Violaine
Vervoitte, Laetitia
Focseneanu, Cecile
Gendre, Thierry
Arrouasse, Raphaele
Ayache, Samar S.
Ernande, Laura
Le Corvoisier, Philippe
Salhi, Hayet
Choumert, Ariane
Ehinger, Vincent
Ruiz, Julie
Charlin, Cyril
Megelin, Thomas
Brannagan III, Thomas H
Fayerman, Raisy
Kim, Arreum
Paras, Allan
Gonzalez, Leidy J
Tsang, Steven
Wajnsztajn, Fernanda
Shije, Jeffrey
Ulane, Christina
Kleyman, Inna
Weimer, Louis
Cioroiu, Comana
Lambrianides, Sakis
Abu-Manneh, Rana
Zamba-Papanicolaou, Eleni
Agathangelou, Petros
Leonidou, Eleni
Tada, Satoshi
Fujita, Akemi
Nagai, Masahiro
Ando, Rina
Hosokawa, Yuko
Yamanishi, Yuki
Overcash, J. Scott
Giardino, Elena
Boyer, Leslie
Dang, Lien
Le, An
Nguyen, Tyler
Giang, Lien
Sellers, Peter
Tran, Leyla
Truong, Nghi
Vinas, Maita
Hrkman, Nicole
Miller, Sarah
Nguyen, David
Smith, Ashley
Pu, Helen
Li, Steve
Vuong, Thao
Dioso, Holly
Green, Sinikka
Lee, Kia
Chu, Hanh
Waters, Michael
Coskun, Derya J
Zepeda, Karla A
O'Riordan, William
Obici, Laura
Cortese, Andrea
Lozza, Alessandro
Merlini, Giampaolo
Rosti, Vittorio
Sabatelli, Mario
Bisogni, Giulia
Bernardo, Daniela
Luigetti, Marco
Di Paolantonio, Andrea
Guglielmino, Valeria
Bisogni, Giulia
Romano, Angela
Nienhuis, Hans
Bulthuis-Kuiper, Janita
Kristen, Arnt V
Gerk, Olga
Ulbricht, Hannah
Taylor, Lenka
Meyle, Eva
Kleinschmidt, Natalia
Meyrath, David
Noe-Schwenn, Simone
Meng, Ulrike
Bauer, Ralf
aus dem Siepen, Fabian
Hein, Selina
Takahashi, Tetsuya
Oshita, Tomohiko
Koujin, Yoko
Neshige, Shuichiro
Nezu, Tomohisa
Segawa, Akiko
Ueno, Hiroki
Morino, Hiroyuki
Campistol, Josep M
Rodas Marin, Lida Maria
Blasco Pelicano, Josep Miquel
Dávila, Lucía Galán
Palacios, Marta
Pytel Cordoba, Vanesa
Guerrero Sola, Antonio
Horga, Alejandro
García Feijoo, Julián
Perez de Isla, Leopoldo
Marques Júnior, Wilson
Moscardini, Mariana
Litcanov, Debora Cristina
Viera Lima, Ana Flavia
Rodrigues, Leonardo
Marques Coutinho, Barbara
Moreira, Carolina Lavigne
Daccach Marques, Vanessa
Munoz Beamud, Francisco
Gragera Martínez, Álvaro
Borrachero, Cristina
Losada López, Inés Asunción
Cisneros Barroso, Eugenia
Rodríguez Rodríguez, Adrián
Sanz, Monica
Rigo Oliver, Elena
González Moreno, Juan
Gamez Martinez, Jose M
Descals, Cristina
Uson, Mercedes
Jose Vega, Francisco
Figuerola, Antoni
Montala, Carles
Waddington-Cruz, Márcia
Dias da Silva, Moises
Gervais de Santa Rosa, Renata
Pinto, Luiz Felipe
Pinto, Marcus Vinicius
Cardoso Berensztejn, Amanda
Barroso, Fabio
Lautre, Andrea
Orellana, Lucas G
González-Duarte Briseño, Maria Alejandra
Cárdenas-Soto, Karla
Jiménez López, Brenda Poled
Pérez-Castañeda, Sandra Lorena
Cantú Brito, Carlos Gerardo
Rivera de la Parra, David
Hernandez Reyes, Jose Pablo
del Mar Saniger Alba, Maria
Criollo Mora, Elia
Parman, Yesim
Rezzan, Kus Jülide
Sahin, Erdi
Serbest, Nail G
Durmus, Hacer
Cakar, Arman
Tugal Tutkun, Nuriye Ilknur
Karamursel, Sacit
Elitok, Ali
Sirin Inan, Nermin G
Altinkurt, Emre
Polydefkis, Michael
Ye, Jing
Allen, Adriane C
Chaudhry, Vinay
Jarrett, Raquel
Bressler, Neil
Burks, Kathleen L
Liu, Qingfeng
Khoshnoodi, Mohammad
Judge, Daniel P
Vista, Geno
Shah, Syed Mahmood
Hamaguchi, Hirotoshi
Oda, Junko
Fukase, Emi
Taniguchi, Ikuko
Oda, Tetsuya
Endo, Hironobu
Shimomura, Masahiro
Katanazaka, Kimitaka
Koto, Shusuke
Nakano, Takahiro
Scheid, Christof
Zueiter, Andreas
Pester, Lars
Walter, Doreen
Özdemir, Betül
Frenzel, Lukas F
Holtick, Udo
Oh, Jeeyoung
Kim, Hee Jin
Shin, Hyun Jin
Choi, Kyomin
Yamashita, Taro
Ueda, Mitsuharu
Masuda, Teruaki
Misumi, Yohei
Ueda, Akihiko
Nakahara, Keiichi
Yorita, Akiko
Tsuruhisa, Seiko
Taniwaki, Takayuki
Harada, Masaya
Moritaka, Taiga
Sakurada, Naonori
Mauricio, Elizabeth A
Baskin, Amber
Dimberg, Elliot
Dispenzieri, Angela
Fonder, Amie
Hobbs, Miriam
Russell, Stephen J
Dyck, Peter
Gonsalves, Wilson
Leung, Nelson
Witzig, Thomas E
Zeldenrust, Steven R
Hwa, Lisa
Kapoor, Prashant
Kumar, Shaji K
Lin, Yi
Lust, John A
Rajkumar, Vincent S
Dingli, David
Gertz, Morie A
Go, Ronald
Hayman, Suzanne R
Dalia, Samir
Carrillo, Esmeralda
Gorevic, Peter
Mason, Garnette
Chao, Chi-Chao
Lee, Ming-Jen
Su, Jen-Jen
Hsieh, Sung-Tsang
Tsai, Li-Kai
Yeh, Shin-Joe
Yang, Chih-Chao
Ajroud-Driss, Senda Ajroud-Driss
Casey, Patricia
Joslin, Benjamin C
Freimer, Miriam
Sankey, Alison
Kenepp, Amanda
Heintzman, Sarah
LoRusso, Samantha
Hokezu, Youichi
Kim, Byoung-Joon
Kim, JuHyeon
Lee, Ga Yeon
Cho, Eun Bin
Jeon, Eun-Seok
Min, Ju-Hong
Seok, Jin Myoung
Lee, Hye Lim
Park, Jae Hong
Sekijima, Yoshiki
Miyazawa, Chinatsu
Kato, Nagaaki
Kishida, Dai
Hineno, Akiyo
Kodaira, Minori
Yoshinaga, Tsuneaki
Miyahara, Teruyoshi
Imai, Akira
Matsumoto, Kazuhiko
Lin, Kon-Ping
Lee, Yi-Chung
Wixner, Jonas
Falk, Malin
Pilebro, Bjorn
Suhr, Ole
Lindqvist, Per
Soderberg, Karin
Pedrosa-Domellöf, Fatima
Anan, Intissar
Nordh, Erik
Tournev, Ivaylo
Zhelyazkova-Glaveeva, Sashka
Cherneva, Zheyna
Sarafov, Staiko
Chamova, Teodora
Cherninkova-Gopina, Sylvia
Schmidt, Hartmut H
Friebel, Frauke
Zibert, Andree
Mihailovic, Natasa
Schubert, Friederike
Vorona, Elena
Lahme, Larissa
Huesing-Kabar, Anna
Schilling, Matthias
Kabar, Iyad
Gillmore, Julian D
Martinez-Naharro, Ana
Chacko, Liza
Cohen, Oliver
Law, Steven
Rezk, Tamer
Lachmann, Helen J
Quan, Dianna
Blume, Brianna
Dixon, Stacy
Low, Soon Chai
Chan, Soo Looi
Lim, He Eng Li
Goh, Khean Jin
Mezei, Michelle M
Kraus, Deborah
Jack, Kristin
Wade, N. Kevin
Lopate, Glenn
Zwijack, Brittany
Florence, Julaine
Sommerville, R. Brian
Stewart, Graeme
Ryder, Julie
Mekhael, Linda
Taylor, Mark
Suan, Daniel
Wells, Karen
Stone, Paula
Wells, Karen
Itoya, Amenze
Owusu-Sekyere, Mercy
Thai, Desmond
Chahine, Ilonah
Pedrosa, Salve
Do, Thi Hoa (Therese)
Adams, David
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology January 2021 20(1):49-59
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Stable knockout of lanthionine synthase C-like protein-1 (LanCL1) from HeLa cells indicates a role for LanCL1 in redox regulation of deubiquitinating enzymes
Autorzy :
Downey, Aaron
Olcott, Melissa
Spector, Daniel
Bird, Kayla
Ter Doest, Amanda
Pierce, Zachary
Quach, Evan
Sparks, Sawyer
Super, Christa
Naifeh, Jefferey
Powers, Andrea
White, Matthew
Hensley, Kenneth
Pokaż więcej
Źródło :
In Free Radical Biology and Medicine December 2020 161:115-124
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Dr. Daniel Acosta and In Vitro toxicology at the U.S. Food and Drug Administration's National Center for Toxicological Research
Autorzy :
Inselman, Amy
Pokaż więcej
Źródło :
In Special issue (Festschrift) for Dan Acosta, Toxicology in Vitro April 2020 64
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Effects of alirocumab on cardiovascular and metabolic outcomes after acute coronary syndrome in patients with or without diabetes: a prespecified analysis of the ODYSSEY OUTCOMES randomised controlled trial
Autorzy :
Schwartz, Gregory G.
Steg, Ph. Gabriel
Bhatt, Deepak L.
Bittner, Vera A.
Diaz, Rafael
Goodman, Shaun G.
Harrington, Robert A.
Jukema, J. Wouter
Szarek, Michael
White, Harvey D.
Zeiher, Andreas M.
Tricoci, Pierluigi
Roe, Matthew T.
Mahaffey, Kenneth W.
Edelberg, Jay M.
Hanotin, Corinne
Lecorps, Guillaume
Moryusef, Angèle
Pordy, Robert
Sasiela, William J.
Tamby, Jean-François
Aylward, Philip E.
Drexel, Heinz
Sinnaeve, Peter
Dilic, Mirza
Lopes, Renato D.
Gotcheva, Nina N.
Prieto, Juan-Carlos
Yong, Huo
López-Jaramillo, Patricio
Pećin, Ivan
Reiner, Zeljko
Ostadal, Petr
Viigimaa, Margus
Nieminen, Markku S.
Chumburidze, Vakhtang
Marx, Nikolaus
Danchin, Nicolas
Liberopoulos, Evangelos
Montenegro Valdovinos, Pablo Carlos
Tse, Hung-Fat
Kiss, Robert Gabor
Xavier, Denis
Zahger, Doron
Valgimigli, Marco
Kimura, Takeshi
Kim, Hyo Soo
Kim, Sang-Hyun
Erglis, Andrejs
Laucevicius, Aleksandras
Kedev, Sasko
Yusoff, Khalid
Ramos López, Gabriel Arturo
Alings, Marco
Halvorsen, Sigrun
Correa Flores, Roger M.
Budaj, Andrzej
Morais, Joao
Dorobantu, Maria
Karpov, Yuri
Ristic, Arsen D.
Chua, Terrance
Murin, Jan
Fras, Zlatko
Dalby, Anthony J.
Tuñón, José
de Silva, H. Asita
Hagström, Emil
Landmesser, Ulf
Chiang, Chern-En
Sritara, Piyamitr
Guneri, Sema
Parkhomenko, Alexander
Ray, Kausik K.
Moriarty, Patrick M.
Vogel, Robert
Chaitman, Bernard
Kelsey, Sheryl F.
Olsson, Anders G.
Rouleau, Jean-Lucien
Simoons, Maarten L.
Alexander, Karen
Meloni, Chiara
Rosenson, Robert
Sijbrands, Eric J.G.
Tricoci, Pierluigi
Alexander, John H.
Armaganijan, Luciana
Bagai, Akshay
Bahit, Maria Cecilia
Brennan, J. Matthew
Clifton, Shaun
DeVore, Adam D.
Deloatch, Shalonda
Dickey, Sheila
Dombrowski, Keith
Ducrocq, Grégory
Eapen, Zubin
Endsley, Patricia
Eppinger, Arleen
Harrison, Robert W.
Hess, Connie Ng
Hlatky, Mark A.
Jordan, Joseph Dedrick
Knowles, Joshua W.
Kolls, Bradley J.
Kong, David F.
Leonardi, Sergio
Lillis, Linda
Maron, David J.
Marcus, Jill
Mathews, Robin
Mehta, Rajendra H.
Mentz, Robert J.
Moreira, Humberto Graner
Patel, Chetan B.
Bernardez-Pereira, Sabrina
Perkins, Lynn
Povsic, Thomas J.
Puymirat, Etienne
Schuyler Jones, William
Shah, Bimal R.
Sherwood, Matthew W.
Stringfellow, Kenya
Sujjavanich, Darin
Toma, Mustafa
Trotter, Charlene
Van Diepen, Sean
Wilson, Matthew D.
Yan, Andrew T.
Schiavi, Lilia B.
Garrido, Marcelo
Alvarisqueta, Andrés F.
Sassone, Sonia A.
Bordonava, Anselmo P.
Alves De Lima, Alberto E.
Schmidberg, Jorge M.
Duronto, Ernesto A.
Caruso, Orlando C.
Novaretto, Leonardo P.
Hominal, Miguel Angel
Montaña, Oscar R.
Caccavo, Alberto
Gomez Vilamajo, Oscar A.
Lorenzatti, Alberto J.
Cartasegna, Luis R.
Paterlini, Gustavo A.
Mackinnon, Ignacio J.
Caime, Guillermo D.
Amuchastegui, Marcos
Salomone, Oscar
Codutti, Oscar R.
Jure, Horacio O.
Bono, Julio OE
Hrabar, Adrian D.
Vallejos, Julio A.
Ahuad Guerrero, Rodolfo A.
Novoa, Federico
Patocchi, Cristian A.
Zaidman, Cesar J.
Giuliano, Maria E.
Dran, Ricardo D.
Vico, Marisa L.
Carnero, Gabriela S.
Guzman, Pablo N.
Medrano Allende, Juan C.
Garcia Brasca, Daniela F.
Bustamante Labarta, Miguel H
Nani, Sebastian
Blumberg, Eduardo DS
Colombo, Hugo R
Liberman, Alberto
Fuentealba, Victorino
Luciardi, Hector L
Waisman, Gabriel D
Berli, Mario A
Garcia Duran, Ruben O
Cestari, Horacio G
Luquez, Hugo A
Giordano, Jorge A
Saavedra, Silvia S
Zapata, Gerardo
Costamagna, Osvaldo
Llois, Susana
Waites, Jonathon H
Collins, Nicholas
Soward, Allan
Hii, Chris LS
Shaw, James
Arstall, Margaret A
Horowitz, John
Ninio, Daniel
Rogers, James F
Colquhoun, David
Oqueli Flores, Romulo E
Roberts-Thomson, Philip
Raffel, Owen
Lehman, Sam J
Aroney, Constantine
Coverdale, Steven GM
Garrahy, Paul J
Starmer, Gregory
Sader, Mark
Carroll, Patrick A
Dick, Ronald
Zweiker, Robert
Hoppe, Uta
Huber, Kurt
Berger, Rudolf
Delle-Karth, Georg
Frey, Bernhard
Weidinger, Franz
Faes, Dirk
Hermans, Kurt
Pirenne, Bruno
Leone, Attilio
Hoffer, Etienne
Vrolix, Mathias CM
De Wolf, Luc
Wollaert, Bart
Castadot, Marc
Dujardin, Karl
Beauloye, Christophe
Vervoort, Geert
Striekwold, Harry
Convens, Carl
Roosen, John
Barbato, Emanuele
Claeys, Marc
Cools, Frank
Terzic, Ibrahim
Barakovic, Fahir
Midzic, Zlatko
Pojskic, Belma
Fazlibegovic, Emir
Kulić, Mehmed
Durak-Nalbantic, Azra
Vulic, Dusko
Muslibegovic, Adis
Goronja, Boris
Reis, Gilmar
Sousa, Luciano
Nicolau, Jose C
Giorgeto, Flavio E
Silva, Ricardo P
Nigro Maia, Lilia
Rech, Rafael
Rossi, Paulo RF
Cerqueira, Maria José AG
Duda, Norberto
Kalil, Renato
Kormann, Adrian
Abrantes, José Antonio M
Pimentel Filho, Pedro
Soggia, Ana Priscila
de Santos, Mayler ON
Neuenschwander, Fernando
Bodanese, Luiz C
Michalaros, Yorghos L
Eliaschewitz, Freddy G
Vidotti, Maria H
Leaes, Paulo E
Botelho, Roberto V
Kaiser, Sergio
Manenti, Euler Roberto Fernandes
Precoma, Dalton B
Moura Jorge, Jose C
de B Silva, Pedro G
Silveira, Jose A
Saporito, Wladmir
Marin-Neto, Jose A
Feitosa, Gilson S
Ritt, Luiz Eduardo F
de Souza, Juliana A
Costa, Fernando
Souza, Weimar KSB
Reis, Helder JL
Machado, Leandro
Ayoub, José Carlos Aidar
Todorov, Georgi V
Nikolov, Fedya P
Velcheva, Elena S
Tzekova, Maria L
Benov, Haralambi O
Petranov, Stanislav L
Tumbev, Haralin S
Shehova-Yankova, Nina S
Markov, Dimitar T
Raev, Dimitar H
Mollov, Mihail N
Kichukov, Kostadin N
Ilieva-Pandeva, Katya A
Ivanova, Raya
Gospodinov, Maryana
Mincheva, Valentina M
Lazov, Petar V
Dimov, Bojidar I
Senaratne, Manohara
Stone, James
Kornder, Jan
Pearce, Stephen
Dion, Danielle
Savard, Daniel
Pesant, Yves
Pandey, Amritanshu
Robinson, Simon
Gosselin, Gilbert
Vizel, Saul
Hoag, Gordon
Bourgeois, Ronald
Morisset, Anne
Sabbah, Eric
Sussex, Bruce
Kouz, Simon
MacDonald, Paul
Diaz, Ariel
Michaud, Nicolas
Fell, David
Leung, Raymond
Vuurmans, Tycho
Lai, Christopher
Nigro, Frank
Davies, Richard
Nogareda, Gustavo
Vijayaraghavan, Ram
Ducas, John
Lepage, Serge
Mehta, Shamir
Cha, James
Dupuis, Robert
Fong, Peter
Lutchmedial, Sohrab
Rodes-Cabau, Josep
Fadlallah, Hussein
Cleveland, David
Huynh, Thao
Bata, Iqbal
Hameed, Adnan
Pincetti, Cristian
Potthoff, Sergio
Prieto, Juan C
Acevedo, Monica
Aguirre, Arnoldo
Vejar, Margarita
Yañez, Mario
Araneda, Guillermo
Fernandez, Mauricio
Perez, Luis
Varleta, Paola
Florenzano, Fernando
Huidobro, Laura
Raffo, Carlos A
Olivares, Claudia
Nahuelpan, Leonardo
Montecinos, Humberto
Chen, Jiyan
Dong, Yugang
Huang, Weijian
Wang, Jianzhong
Huang, Shi'An
Yao, Zhuhua
Li, Xiang
Cui, Lan
Lin, Wenhua
Sun, Yuemin
Wang, Jingfeng
Li, Jianping
Zhang, Xuelian
Zhu, Hong
Chen, Dandan
Huang, Lan
Dong, Shaohong
Su, Guohai
Xu, Biao
Su, Xi
Cheng, Xiaoshu
Lin, Jinxiu
Zong, Wenxia
Li, Huanming
Feng, Yi
Xu, Dingli
Yang, Xinchun
Ke, Yuannan
Lin, Xuefeng
Zhang, Zheng
Zheng, Zeqi
Luo, Zhurong
Chen, Yundai
Ding, Chunhua
Zhong, Yi
Zheng, Yang
Li, Xiaodong
Peng, Daoquan
Zhao, Shuiping
Li, Ying
Liu, Xuebo
Wei, Meng
Liu, Shaowen
Yu, Yihua
Qu, Baiming
Jiang, Weihong
Zhou, Yujie
Zhao, Xingsheng
Yuan, Zuyi
Guo, Ying
Xu, Xiping
Shi, Xubo
Ge, Junbo
Fu, Guosheng
Bai, Feng
Fang, Weiyi
Shou, Xiling
Yang, Xiangjun
Wang, Jian'An
Xiang, Meixiang
Sun, Yingxian
Lu, Qinghua
Zhang, Ruiyan
Zhu, Jianhua
Xu, Yizhou
Fan, Zhongcai
Li, Tianchang
Wu, Chun
Jaramillo, Nicolas
Sanchez Vallejo, Gregorio
Luna Botia, Diana C
Botero Lopez, Rodrigo
Molina De Salazar, Dora I
Cadena Bonfanti, Alberto J
Cotes Aroca, Carlos
Diego Higuera, Juan
Blanquicett, Marco
Barrera Silva, Sandra I
Garcia Lozada, Henry J
Coronel Arroyo, Julian A
Accini Mendoza, Jose L
Fernandez Ruiz, Ricardo L
Quintero Ossa, Alvaro M.
Manzur Jatin, Fernando G
Sotomayor Herazo, Aristides
Castellanos Parada, Jeffrey
Suarez Arambula, Rafael
Urina Triana, Miguel A
Fernandez Trujillo, Angela M
Strozzi, Maja
Car, Siniša
Jerić, Melita
Miličić, Davor
Benčić, Martina Lovrić
Pintarić, Hrvoje
Prvulović, Đeiti
Šikić, Jozica
Peršić, Viktor
Mileta, Dean
Štambuk, Kresimir
Babić, Zdravko
Tomulic, Vjekoslav
Lukenda, Josip
Mejic-Krstulovic, Stanka
Starcevic, Boris
Spinar, Jindrich
Horak, David
Velicka, Zdenek
Stasek, Josef
Alan, David
Machova, Vilma
Linhart, Ales
Novotny, Vojtech
Kaucak, Vladimir
Rokyta, Richard
Naplava, Robert
Coufal, Zdenek
Adamkova, Vera
Podpera, Ivo
Zizka, Jiri
Motovska, Zuzana
Marusincova, Ivana
Svab, Premysl
Heinc, Petr
Kuchar, Jiri
Povolny, Petr
Matuska, Jiri
Poulsen, Steen H
Raungaard, Bent
Clemmensen, Peter
Bang, Lia E
May, Ole
Bøttcher, Morten
Hove, Jens D
Frost, Lars
Gislason, Gunnar
Larsen, John
Betton Johansen, Peter
Hald, Flemming
Johansen, Peter
Jeppesen, Jørgen
Nielsen, Tonny
Kristensen, Kjeld S
Walichiewicz, Piotr Maria
Lomholdt, Jens D
Klausen, Ib C
Nielsen, Peter Kaiser
Davidsen, Flemming
Videbaek, Lars
Soots, Mai
Vahula, Veiko
Hedman, Anu
Soopõld, Üllar
Märtsin, Kaja
Jurgenson, Tiina
Kristjan, Arved
Helsinki, Juhani K
Vikman, Saila
Huikuri, Heikki
Airaksinen, Juhani
Coste, Pierre
Ferrari, Emile
Morel, Olivier
Montalescot, Gilles
Machecourt, Jacques
Barone-Rochette, Gilles
Mansourati, Jacques
Cottin, Yves
Leclercq, Florence
Belhassane, Abdelkader
Delarche, Nicolas
Boccara, Franck
Paganelli, Franck
Clerc, Jérôme
Schiele, Francois
Aboyans, Victor
Probst, Vincent
Berland, Jacques
Lefèvre, Thierry
Citron, Bernard
Khintibidze, Irakli
Shaburishvili, Tamaz
Pagava, Zurab
Ghlonti, Ramaz
Lominadze, Zaza
Khabeishvili, George
Hemetsberger, Rayyan
Edward, Kemala
Rauch-Kröhnert, Ursula
Stratmann, Matthias
Appel, Karl-Friedrich
Schmidt, Ekkehard
Omran, Heyder
Stellbrink, Christoph
Dorsel, Thomas
Lianopoulos, Emmanouil
Vöhringer, Hans Friedrich
Marx, Roger
Zirlik, Andreas
Schellenberg, Detlev
Heitzer, Thomas
Laufs, Ulrich
Werner, Christian
Marx, Nikolaus
Gielen, Stephan
Nuding, Sebastian
Winkelmann, Bernhard
Behrens, Steffen
Sydow, Karsten
Karakas, Mahir
Simonis, Gregor
Muenzel, Thomas
Werner, Nikos
Leggewie, Stefan
Böcker, Dirk
Braun-Dullaeus, Rüdiger
Toursarkissian, Nicole
Jeserich, Michael
Weißbrodt, Matthias
Schaeufele, Tim
Weil, Joachim
Völler, Heinz
Waltenberger, Johannes
Natour, Mohammed
Schmitt, Susanne
Müller-Wieland, Dirk
Steiner, Stephan
Heidenreich, Lothar
Offers, Elmar
Gremmler, Uwe
Killat, Holger
Rieker, Werner
Patsilinakos, Sotiris
Kartalis, Athanasios
Manolis, Athanassios
Sionis, Dimitrios
Chachalis, Geargios
Skoumas, Ioannis
Athyros, Vasilios
Vardas, Panagiotis
Parthenakis, Frangkiskos
Alexopoulos, Dimitrios
Hahalis, Georgios
Lekakis, John
Hatzitolios, Apostolos
Fausto Ovando, Sergio R
Arango Benecke, Juan L
Rodriguez De Leon, Edgar R
Yan, Bryan PY
Siu, David CW
Turi, Tibor
Merkely, Bela
Ungi, Imre
Lupkovics, Geza
Nagy, Lajos
Katona, András
Édes, István
Müller, Gábor
Horvath, Iván
Kapin, Tibor
Szigeti, Zsolt
Faluközy, József
Kumbla, Mukund
Sandhu, Manjinder
Annam, Sharath
Proddutur, Naveen Reddy
Regella, Reddy
Premchand, Rajendra K
Mahajan, Ajaykumar
Pawar, Sudhir
Abhyanakar, Atul D
Kerkar, Prafulla
Govinda, Ravishankar A
Oomman, Abraham
Sinha, Dhurjati
Patil, Sachin N
Kahali, Dhiman
Sawhney, Jitendra
Joshi, Abhijeet B
Chaudhary, Sanjeev
Harkut, Pankaj
Guha, Santanu
Porwal, Sanjay
Jujjuru, Srimannarayana
Pothineni, Ramesh B
Monteiro, Minguel R
Khan, Aziz
Iyengar, Shamanna S
Grewal, Jasprakash Singh
Chopda, Manoj
Fulwani, Mahesh C
Patange, Aparna
Sachin, Patil
Chopra, Vijay K
Goyal, Naresh K
Shinde, Rituparna
Manakshe, Gajendra V
Patki, Nitin
Sethi, Sumeet
Munusamy, Vengatesh
Karna, Sunil
Thanvi, Sunil
Adhyapak, Srilakshmi
Patil, Chandrakant
Pandurangi, Ulhas
Mathur, Rishabh
Gupta, Jugal
Kalashetti, Suhas
Bhagwat, Ajit
Raghuraman, Bagirath
Yerra, Shiv Kumar
Bhansali, Prasant
Borse, Rohidas
Rahul, Patil
Das, Srihari
Kumar, Vinay
Abdullakutty, Jabir
Saathe, Shireesh
Palimkar, Priya
Sathe, Shireesh
Atar, Shaul
Shechter, Michael
Mosseri, Morris
Arbel, Yaron
Ehud, Chorin
Ofer, Havakuk
Lotan, Chaim
Rosenschein, Uri
Katz, Amos
Henkin, Yaakov
Francis, Adi
Klutstein, Marc
Nikolsky, Eugenia
Zukermann, Robert
Turgeman, Yoav
Halabi, Majdi
Marmor, Alon
Kornowski, Ran
Jonas, Michael
Amir, Offer
Hasin, Yonathan
Rozenman, Yoseph
Fuchs, Shmuel
Zvi, Vered
Hussein, Osamah
Gavish, Dov
Vered, Zvi
Caraco, Yoseph
Elias, Mazen
Tov, Naveh
Wolfovitz, Efrat
Lishner, Michael
Elias, Nizar
Piovaccari, Giancarlo
De Pellegrin, Annamaria
Garbelotto, Raffaella
Guardigli, Gabriele
Marco, Valgimigli
Licciardello, Giovanni
Auguadro, Carla
Scalise, Filippo
Cuccia, Claudio
Salvioni, Alessandro
Musumeci, Giuseppe
Senni, Michelle
Calabrò, Paolo
Novo, Salvatore
Faggiano, Pompilio
Metra, Marco
De Cesare, Nicoletta B
Berti, Sergio
Cavallini, Claudio
Puccioni, Enrico
Galvani, Marcello
Tespili, Maurizio
Piatti, Piermarco
Palvarini, Michela
De Luca, Giuseppe
Violini, Roberto
De Leo, Alessandro
Olivari, Zoran
Perrone Filardi, Pasquale
Ferratini, Maurizio
Racca, Vittorio
Dai, Kazuoki
Shimatani, Yuji
Kamiya, Haruo
Ando, Kenji
Takeda, Yoshihiro
Morino, Yoshihiro
Hata, Yoshiki
Kimura, Kazuo
Kishi, Koichi
Michishita, Ichiro
Uehara, Hiroki
Higashikata, Toshinori
Hirayama, Atsushi
Hirooka, Keiji
Doi, Yasuji
Sakagami, Satoru
Taguchi, Shuichi
Koike, Akihiro
Fujinaga, Hiroyuki
Koba, Shinji
Kozuma, Ken
Kawasaki, Tomohiro
Ono, Yujiro
Shimizu, Masatoshi
Katsuda, Yousuke
Wada, Atsuyuki
Shinke, Toshiro
Kimura, Takeshi
Ako, Junya
Fujii, Kenshi
Takahashi, Toshiyuki
Sakamoto, Tomohiro
Nakao, Koichi
Furukawa, Yutaka
Sugino, Hiroshi
Tamura, Ritsu
Mano, Toshiaki
Uematsu, Masaaki
Utsu, Noriaki
Ito, Kashima
Haraguchi, Takuya
Sato, Katsuhiko
Ueda, Yasunori
Nishibe, Akira
Fujimoto, Kazuteru
Masutani, Motomaru
Yoon, Jung Han
Kim, Hack-Lyoung
Park, Hun Sik
Chae, In-Ho
Kim, Moo Hyun
Jeong, Myung Ho
Rha, Seungwoon
Kim, Chongjin
Kim, Hyo-Soo
Kim, Hae Young
Hong, Taekjong
Tahk, Seung-Jea
Kim, Youngkwon
Busmane, Arija
Pontaga, Natalija
Strelnieks, Aldis
Mintale, Iveta
Sime, Iveta
Petrulioniene, Zaneta
Kavaliauskiene, Roma
Jurgaitiene, Ruta
Sakalyte, Gintare
Slapikas, Rimvydas
Norkiene, Sigute
Misonis, Nerijus
Kibarskis, Aleksandras
Kubilius, Raimondas
Bojovski, Stojko
Lozance, Nensi
Kjovkaroski, Aleksandar
Doncovska, Snezana
Ong, Tiong Kiam
Kasim, Sazzli
Maskon, Oteh
Kandasamy, Balachandran
Liew, Houng B
Wan Mohamed, Wan Mohd Izani
García Castillo, Armando
Carrillo Calvillo, Jorge
Fajardo Campos, Pedro
Núñez Fragoso, Juan Carlos
Bayram Llamas, Edmundo Alfredo
Alcocer Gamba, Marco Antonio
Carranza Madrigal, Jaime
González Salas, Luis Gerardo
López Rosas, Enrique
González Díaz, Belinda
Salcido Vázquez, Eduardo
Nacoud Ackar, Alfredo
Llamas Esperón, Guillermo Antonio
Martínez Sánchez, Carlos Rodolfo
Guerrero De Leon, María
Suarez Otero, Rodrigo
Fanghänel Salmón, Guillermo
Pérez Ríos, Jesús Antonio
Garza Ruíz, José Angel
Breedveld, Robert W
Feenema-Aardema, Margriet
Borger-Van Der Burg, Alida
Hoogslag, Pieter AM
Suryapranata, Harry
Oomen, Antonius
Van Haelst, Paulus
Wiersma, Jacobijne J
Basart, Dirk
Van Der Wal, Ruud MA
Zwart, Peter
Monraats, Pascalle
Van Kesteren, Henricus
Karalis, Ioannis
Jukema, Johan
Verdel, Gerardus JE
Brueren, Bart RG
Troquay, Roland PTh
Viergever, Eric P
Al-Windy, Nadea YY
Bartels, Gerard L
Cornel, Jan H
Hermans, Walter RM
Herrman, Johannes PR
Bos, Robert J
Groutars, Reginald GEJ
Van Der Zwaan, Coenraad C
Kaplan, Refik
Lionarons, Raymond
Ronner, Eelko
Groenemeijer, Bjorn E
Bronzwaer, Patrick NA
Liem, Anho AH
Rensing, Bernard JWM
Bokern, Marcel JJA
Nijmeijer, Remco
Hersbach, Ferry MRJ
Willems, Frank F
Gosselink, Antonius TM
Rasoul, Saman
Elliott, John
Wilkins, Gerard
Fisher, Raewyn
Scott, Douglas
Hart, Hamish
Stewart, Ralph
Harding, Scott
Ternouth, Ian
Fisher, Nicholas
Wilson, Samuel
Aitken, Denise
Anscombe, Russell
Davidson, Laura
Tomala, Tadeusz
Nygård, Ottar
Sparby, Jon Arne
Andersen, Kjell
Gullestad, Lars
Jortveit, Jarle
Munk, Peter S
Singsaas, Erlend gyllensten
Hurtig, Ulf
Calderon Ticona, Jorge R
Durand Velasquez, Julio R
Negron Miguel, Sandra A
Sanabria Perez, Enrique S
Carrion Chambilla, Jesus M
Chavez Ayala, Carlos A
Castillo Leon, Reynaldo P
Vargas Gonzales, Rolando J
Hernandez Zuniga, Jose D
Camacho Cosavalente, Luis A
Bravo Mannucci, Jorge E
Heredia Landeo, Javier
Llerena Navarro, Nassip C
Roldan Concha, Yudy M
Rodriguez Chavez, Víctor E
Anchante Hernandez, Henry A
Zea Nunez, Carlos A
Mogrovejo Ramos, Walter
Ferrolino, Arthur
Sy, Rosa Allyn G
Tirador, Louie
Sy, Rody G
Matiga, Generoso
Coching, Raul Martin
Bernan, Alisa
Rogelio, Gregorio
Morales, Dante D.
Tan, Edgar
Sulit, Dennis Jose
Wlodarczak, Adrian
Jaworska, Krystyna
Skonieczny, Grzegorz
Pawlowicz, Lidia
Wojewoda, Pawel
Busz-Papiez, Benita
Bednarski, Janusz
Goch, Aleksander
Staneta, Pawel
Dulak, Elzbieta
Saminski, Krzysztof
Krasowski, Wlodzimierz
Sudnik, Wanda
Zurakowski, Aleksander
Skorski, Marcin
Miklaszewicz, Beata
Kubica, Jacek
Andrzej Lipko, Jan
Kostarska-Srokosz, Edyta
Piepiorka, Marek
Drzewiecka, Anna
Stasiewski, Arkadiusz
Blicharski, Tomasz
Bystryk, Leszek
Szpajer, Michal
Korol, Marek
Czerski, Tomasz
Mirek-Bryniarska, Ewa
Gniot, Jacek
Lubinski, Andrzej
Gorny, Jerzy
Franek, Edward
Raczak, Grzegorz
Szwed, Hanna
Monteiro, Pedro
Mesquita Bastos, Jose
Pereira, Helder H
Martins, Dinis
Seixo, Filipe
Mendonça, Carlos
Botelho, Ana
Caetano, Francisca
Minescu, Bogdan
Istratoaie, Octavian
Tesloianu, Dan N
Cristian, Gabriel
Dumitrescu, Silviu
Podoleanu, Cristian GC
Constantinescu, Mircea CA
Bengus, Cristina M
Militaru, Constantin
Rosu, Doina
Parepa, Irinel R
Matei, Adrian V
Alexandru, Tom M
Malis, Mihaela
Coman, Ioan
Stanescu-Cioranu, Rodica
Dimulescu, Doina
Shvarts, Yury
Orlikova, Olga
Kobalava, Zhanna
Barbarash, Olga L
Markov, Valentin
Lyamina, Nadezhda
Gordienko, Alexander
Zrazhevsky, Konstantin
Vishnevsky, Alexander Y
Gurevich, Victor
Stryuk, Raisa
Lomakin, Nikita V
Bokarev, Igor
Khlevchuk, Tatiana
Shalaev, Sergey
Khaisheva, Larisa
Chizhov, Petr
Viktorova, Inna
Osokina, Natalya
Shchekotov, Vladimir
Akatova, Evgenia
Chumakova, Galina
Libov, Igor
Voevoda, Mikhail I
Tretyakova, Tatyana V
Baranov, Evgeny
Shustov, Sergey
Yakushin, Sergey
Gordeev, Ivan
Khasanov, Niiaz
Reshetko, Olga
Sotnikova, Tatiana
Molchanova, Olga
Nikolaev, Konstantin
Gapon, Liudmila
Baranova, Elena
Shogenov, Zaur
Kosmachova, Elena
Karpov, Yuriy
Povzun, Anton
Egorova, Liudmila
Tyrenko, Vadim V
Ivanov, Igor G
Ilya, Masterov
Kanorsky, Sergey
Simic, Dragan
Ivanovic, Nikola
Davidovic, Goran
Tasic, Nebojsa
Asanin, Milika R.
Stojic, Stevo
Apostolovic, Svetlana R.
Ilic, Stevan
Putnikovic Tosic, Biljana
Stankovic, Aleksandar
Arandjelovic, Aleksandra
Radovanovic, Slavica
Todic, Branislava
Balinovac, Jovan
Dincic, Dragan V.
Seferovic, Petar
Karadzic, Ana
Dodic, Slobodan
Dimkovic, Sinisa
Jakimov, Tamara
Poh, Kian-Keong
Ong, Hean Yee
Tang I-Shing, Justin
Micko, Karol
Nociar, Jan
Pella, Daniel
Fulop, Peter
Hranai, Marian
Palka, Juraj
Mazur, Juraj
Majercák, Ivan
Dzupina, Andrej
Fazekas, František
Gonsorcik, Jozef
Bugan, Viliam
Selecky, Juraj
Kamensky, Gabriel
Strbova, Jaroslava
Smik, Rudolf
Dukat, Andrej
Žuran, Ivan
Poklukar, Janez
Černič Šuligoj, Nataša
Cevc, Matija
Cyster, Henry P
Ranjith, Naresh
Corbett, Clive
Bayat, Junaid
Makotoko, Ellen Makoali
du Toit Theron, Hendrik
Kapp, Ilse E
de V Basson, Matthys M
Lottering, Hanlie
Van Aswegen, Dina
Van Zyl, Louis J
Sebastian, Peter J
Pillay, Thayabran
Saaiman, Jan A
Commerford, Patrick J
Cassimjee, Soraya
Riaz, Garda
Ebrahim, Iftikhar O
Sarvan, Mahomed
Mynhardt, Joseph H
Reuter, Helmuth
Moodley, Rajendran
Vida, Manuel
Cequier Fillat, Angel R.
Bodí Peris, Vicente
Fuentes Jimenez, Francisco
Marín, Francisco
Cruz Fernández, Jose M
Hidalgo Urbano, Rafael Jesus
Gil-Extremera, Blas
Toledo, Pablo
Worner Diz, Fernando
Garcia-Dorado, David
Iñiguez, Andres
Tuñón Fernández, José
Gonzalez-Juanatey, Jose R
Fernandez Portales, Javier
Civeira Murillo, Fernando
Matas Pericas, Laia
Zamorano, Jose Luis
De Mora Martin, Manuel
Bruguera Cortada, Jordi
Alonso Martin, Joaquin J
Serrano Antolin, Jose Maria
De Berrazueta Fernández, José R
Vázquez de Prada, José Antonio
Díaz Fernández, Jose Francisco
García Lledó, José Alberto
Cosín Sales, Juan
Botas Rodriguez, Javier
Gusi Tragant, Gabriel
Benedicto, Amparo
Gonzalez-Juanatey, Carlos
Camprubí Potau, Mercedes
Plaza Perez, Ignacio
De La Tassa, César Morís
Loma-Osorio Rincon, Pablo
Balaguer Recena, Javier
Escudier, Juan M
Payeras, Antonio Coca
Alonso Orcajo, Norberto
Valdivielso, Pedro
Constantine, Godwin
Haniffa, Ruvaiz
Tissera, Nirmali
Amarasekera, Stanley
Ponnamperuma, Chandrike
Fernando, Nimali
Fernando, Kaputella
Jayawardena, Jayanthimala
Wijeyasingam, Santharaj
Ranasinghe, Gotabhaya
Ekanayaka, Ruvan
Mendis, Sepalika
Senaratne, Vajira
Mayurathan, Gnanamoorthy
Sirisena, Thilak
Rajapaksha, Ajantha
Herath, Jagath I
Amarasena, Naomali
Berglund, Stefan
Rasmanis, Gundars
Vedin, Ola
Witt, Nils
Mourtzinis, Georgios
Nicol, Peter
Hansen, Ole
Romeo, Stefano
Agergaard Jensen, Steen
Torstensson, Ingemar
Ahremark, Ulf
Sundelin, Torbjörn
Moccetti, Tiziano
Müller, Christian
Mach, Francois
Binde, Ronald
Tsai, Wei-Chuan
Ueng, Kwo-Chang
Lai, Wen-Ter
Liu, Ming-En
Hwang, Juey-Jen
Yin, Wei-Hsian
Hsieh, I-Chang
Hsieh, Ming-Jer
Lin, Wei Hsiang
Kuo, Jen-Yuan
Huang, Tsuei-Yuan
Fang, Chih-Yuan
Kaewsuwanna, Pinij
Soonfuang, Wasant
Jintapakorn, Woravut
Sukonthasarn, Apichard
Wongpraparut, Nattawut
Sastravaha, Krisada
Sansanayudh, Nakarin
Kehasukcharoen, Wirash
Piyayotai, Dilok
Chotnoparatpat, Paiboon
Camsari, Ahmet
Kultursay, Hakan
Mutlu, Bulent
Ersanli, Murat
Demirtas, Mustafa
Kirma, Cevat
Ural, Ertan
Koldas, Lale
Karpenko, Oleksandr
Prokhorov, Alexander
Vakaluyk, Ihor
Myshanych, Halyna
Reshotko, Dmytro
Batushkin, Valeriy
Rudenko, Leonid
Kovalskyi, Ihor
Kushnir, Mykola
Tseluyko, Vira
Mostovoy, Yuriy
Stanislavchuk, Mykola
Kyiak, Yulian
Karpenko, Yuriy
Malynovsky, Yaroslav
Klantsa, Andriy
Kutniy, Oles
Amosova, Ekaterina
Tashchuk, Viktor
Leshchuk, Oleh
Rishko, Mykola
Kopytsya, Mykola
Yagensky, Andriy
Vatutin, Mykola
Bagriy, Andriy
Barna, Olga M
Ushakov, Olexiy
Dzyak, Georgiy
Goloborodko, Borys
Rudenko, Anatolii
Zheleznyy, Volodymyr
Trevelyan, Jasper
Zaman, Azfar
Lee, Kaeng
Moriarty, Andrew
Aggarwal, Rajesh K
Clifford, Piers
Wong, Yuk-Ki
Iqbal, Syed MR
Subkovas, Eduardas
Braganza, Denise
Sarkar, David
Storey, Robert
Griffiths, Huw
McClure, Sam
Muthusamy, Rangasamy
Smith, Simon
Kurian, John
Levy, Terry
Barr, Craig
Kadr, Honer
Gerber, Robert
Simaitis, Audrius
Soran, Handrean
Mathur, Anthony
Brodison, Adrian
Ayaz, Mohammad
Cheema, Muhammad
Oliver, Richard
Thackray, Simon
Mudawi, Telal
Rahman, Gohar
Sultan, Ayyaz
Sharman, David
Sprigings, David
Butler, Rob
Wilkinson, Peter
Lip, Gregory YH
Halcox, Julian
Gallagher, Sean
Ossei-Gerning, Nicholas
Vardi, Gil
Baldari, Duccio
Brabham, David
Treasure II, Charles
Dahl, Charles
Palmer, Bruce
Wiseman, Alan
Khan, Abul
Puri, Sanjeev
Mohart, Ann Elizabeth
Ince, Carlos
Flores, Enrique
Wright, Scott
Cheng, Shi-Chi
Rosenberg, Michael
Rogers, Jr William
Kosinski, Edward
Forgosh, Les
Waltman, Jonathan
Khan, Misal
Shoukfeh, Mohammad
Dagher, Georges
Cambier, Patrick
Lieber, Ira
Kumar, Priya
East, Cara
Krichmar, Perry
Hasan, Mian
White, Lindsey
Knickelbine, Thomas
Haldis, Thomas
Gillespie, Eve
Amidon, Thomas
Suh, David
Arif, Imran
Abdallah, Mouhamad
Akhter, Faiq
Carlson, Eric
D'Urso, Michael
El-Ahdab, Fadi
Nelson, William
Moriarty, Katie
Harris, Barry
Cohen, Steven
Carter, Luther
Doty, Daniel
Sabatino, Kenneth
Haddad, Tariq
Malik, Amir
Rao, Sunder
Mulkay, Angel
Jovin, Ion
Klancke, Kim
Malhotra, Vinay
Devarapalli, Sai K
Koren, Michael
Chandna, Harish
Dodds III, George
Goraya, Tauqir
Bengston, James
Janik, Matthew
Moran, Joseph
Sumner, Andrew
Kobayashi, John
Davis, William
Yazdani, Shahram
Pasquini, John
Thakkar, Maitreya
Vedere, Amarnath
Leimbach, Wayne
Rider, James
Fenton, Sarah
Singh, Narendra
Shah, Anil V
Janosik, Denise
Pepine, Carl
Berman, Brett
Gelormini, Joseph
Daniels, Christopher
Richard, Kerensky
Keating, Friederike
Kondo, Nicholas I
Shetty, Sanjay
Levite, Howard
Waider, Winfried
Takata, Theodore
Abu-Fadel, Mazen
Shah, Vipul
Aggarwal, Rahul
Izzo, Mark
Kumar, Anil
Hattler, Brack
Do, Rose
Link, Chad
Bortnick, Anna
Kinzfogl III, George
Ghitis, Arnold
Larry, John
Teufel, Edward
Kuhlman, Peter
Mclaurin, Brent
Zhang, Wenwu
Thew, Stephen
Abbas, Jalal
White, Matthew
Islam, Othman
Subherwal, Sumeet
Ranadive, Nandkishore
Vakili, Babak
Gring, Christian
Henderson, David
Schuchard, Timothy
Farhat, Naim
Kline, Geoffrey
Mahal, Sharan
Whitaker, Jack
Speirs, Shawn
Andersen, Rolf
Daboul, Nizar
Horwitz, Phillip
Zahr, Firas
Ponce, George
Jafar, Zubair
Mcgarvey, Jr Joseph
Panchal, Vipul
Voyce, Stephen
Blok, Thomas
Sheldon, William
Azizad, Masoud M
Schmalfuss, Carsten
Picone, Mark
Pederson, Robert
Herzog, Jr William
Friedman, Keith
Lindsey, Jason
Nowins, Rosemary
Timothy, Eichenlaub
Leonard, Parilak
Lepor, Norman
El Shahawy, Mahfouz
Weintraub, Howard
Irimpen, Anand
Alonso, Alvaro
May, Wade
Christopher, Daniels
Galski, Thomas
Chu, Alan
Mody, Freny
Ramin, Ebrahimi
Hodes, Zachary
Rossi, Joseph
Rose, Gregory
Fairlamb, James
Lambert, Jr Charles
Raisinghani, Ajit
Abbate, Antonio
Vetrovec, George
King, Marilyn
Carey, Charles
Gerber, Jaime
Younis, Liwa
Park, Hyeun (Tom)
Vidovich, Mladen
Knutson, Thomas
Friedman, Dennis
Chaleff, Fred
Loussararian, Arthur
Rozeman, Phillip
Kimmelstiel, Carey
Kuvin, Jeffrey
Silver, Kevin
Foster, Malcolm
Tonnessen, Glen
Espinoza, Andrey
Amlani, Mohamadali
Wali, Andreas
Malozzi, Christopher
Jong, Geert T
Massey, Clara
Wattanakit, Keattiyoat
O'Donnell, Philip J.
Singal, Dinesh
Jaffrani, Naseem
Banuru, Sridhar
Fisher, Daniel
Xenakis, Mark
Perlmutter, Neal
Bhagwat, Ravi
Strader, Jr James
Blonder, Ronald
Akyea-Djamson, Ayim
Labroo, Ajay
Lee, Kwan
Marais, H. John
Claxton, Jr Edmund
Weiss, Robert
Kathryn, Rohr
Berk, Martin
Rossi, Peter
Joshi, Parag
Khera, Amit
Khaira, Ajit S
Kumkumian, Greg
Lupovitch, Steven
Purow, Joshua
Welka, Stephen
Hoffman, David
Fischer, Stuart
Soroka, Eugene
Eagerton, Donald
Pancholy, Samir
Ray, Michael
Erenrich, Norman
Farrar, Michael
Pollock, Stewart
French, William J
Diamantis, Steve
Guy, Douglas
Gimple, Lawrence
Neustel, Mark
Schwartz, Steven
Pereira, Edward
Albert, Seals
Spriggs, Douglas
Strain, Janet
Mittal, Suneet
Vo, Anthony
Chane, Majed
Hall, Jason
Vijay, Nampalli
Lotun, Kapildeo
Lester, F. Martin
Nahhas, Ahed
Pope, Theodore
Nager, Paul
Vohra, Rakesh
Sharma, Mukesh
Bashir, Riyaz
Ahmed, Hinan
Berlowitz, Michael
Fishberg, Robert
Barrucco, Robert
Yang, Eric
Radin, Michael
Sporn, Daniel
Stapleton, Dwight
Eisenberg, Steven
Landzberg, Joel
Mcgough, Martin
Turk, Samir
Schwartz, Michael
Sundram, P. Sandy
Jain, Diwakar
Zainea, Mark
Bayron, Carlos
Karlsberg, Ronald
Dohad, Suhail
Lui, Henry
Keen, William
Westerhausen, Jr Donald
Khurana, Sandeep
Agarwal, Himanshu
Birchem, Jessica
Penny, Jr William
Chang, Mark
Murphy, Sherrill
Henry, John
Schifferdecker, Branislav
Gilbert, John M
Chalavarya, Gopal
Eaton, Charles
Schmedtje, Jr John F
Christenson, Stuart
Dotani, Imran
Denham, Douglas
Macdonell, Alexander
Gibson, Paul
Rahman, Aref
Al Joundi, Tammam
Assi, Nizar
Conrad, Gary
Kotha, Purushotham
Love, Michael
Giesler, Gregory
Rubenstein, Howard
Gamil, Dawood
Akright, Laura
Krawczyk, Justine
Cobler, Joanne
Wells, Terry
Welker, James
Foster, Robert
Gilmore, Richard
Anderson, Jay
Jacoby, Douglas
Harris, Bill
Gardner, Geraldine
Dandillaya, Ramprasad
Vora, Kishor
Kostis, John
Hunter, John
Laxson, David
Ball, Eric
Wells, Terry
Vora, Kishor
Ball, Eric
Welker, James
Lopes, Renato
Egydio, Flavia
Kawakami, Anelise
Oliveira, Janaina
Wozniak, Julianna
Matthews, Alexander
Ratky, Caroline
Valiris, Janine
Berdan, Lisa
Hepditch, Anita
Quintero, Kirby
Rorick, Tyrus
Westbrook, Melissa
Pascual, Andrea
Rovito, Carla
Bezault, Madeleine
Drouet, Elodie
Simon, Tabassome
White, Harvey D.
Alsweiler, Caroline
Luyten, Anne
Butters, Julie
Griffith, Liddy
Shaw, Michelle
Grunberg, Lena
Islam, Shahidul
Brégeault, Marie-France
Bougon, Nathalie
Faustino, Douglas
Fontecave, Sylvie
Murphy, Judith
Verrier, Melanie
Agnetti, Veronique
Andersen, Dorthe
Badreddine, Emmy
Bekkouche, Mhamed
Bouancheau, Cecile
Brigui, Imane
Brocklehurst, Maddy
Cianciarulo, Joseph
Devaul, Dawn
Domokos, Szilvia
Gache, Cecile
Gobillot, Caroline
Guillou, Severine
Healy, Jan
Heath, Megan
Jaiwal, Gayatri
Javierre, Carine
Labeirie, Julien
Monier, Myriam
Morales, Ulises
Mrabti, Asmaa
Mthombeni, Bicky
Okan, Betim
Smith, Lucile
Sheller, Jennifer
Sopena, Sebastien
Pellan, Valerie
Benbernou, Fadela
Bengrait, Nafissa
Lamoureux, Maud
Kralova, Katarina
Scemama, Michel
Bejuit, Raphael
Coulange, Anthony
Berthou, Christelle
Repincay, Jérôme
Lorenzato, Christelle
Etienne, Alexis
Gouet, Valerie
Lecorps, Guillaume
Loizeau, Virginie
Normand, Mickael
Ourliac, Anne
Rondel, Christelle
Adamo, Antony
Beltran, Pascale
Barraud, Pauline
Dubois-Gache, Helene
Halle, Benjamin
Metwally, Lamia
Mourgues, Maxime
Sotty, Marc
Vincendet, Marion
Cotruta, Raluca
Chengyue, Zhu
Fournie-Lloret, Dominique
Morrello, Christine
Perthuis, Aurelie
Picault, Patrick
Zobouyan, Isabelle
Colhoun, Helen M.
Dempsey, Michael A.
McClanahan, Mark A
Ray, Kausik K
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Diabetes & Endocrinology August 2019 7(8):618-628
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies