Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę ""Wigglesworth, D."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Hurtado, Cristina
Bradley, John
Burns, Andrew R.
Bradley, John
Karkouti, Keyvan
Hurtado, Cristina
Burns, Andrew R.
Bradley, John
Anderson, Rob
Abrahamson, Simon D.
Mazer, C. David
Hung, O. R.
Comeau, L.
Fisher, Joseph A.
Tessler, Janet
Rucker, Joshua
Mathicu, Alix
Murray-Foster, Sara
Tz-Chong Chou
Chi-Yuan Li
Tsuda, Takako
Tabuchi, Akihiko
Sasano, Hiroshi
Kiriyama, Masanobu
Okada, Akinori
Hayano, Junichiro
Takeuchi, Akinori
Katsuya, Hirotada
Tousignant, Claude P.
Mazer, C. David
Tousignant, Claude P.
Mazer, C. David
Ling, Elizabeth
Arellano, Ramiro
Dowd, N.
Karski, J.
Cheng, D.
Carroll-Munro, J.
Rose, D. K.
Mazer, C. O.
Cohen, M. M.
Wigglesworth, D.
McKay, William P. S.
Teskey, Robert J.
Militzer, Julio
Kember, Guy
Blanchet, Travis
Gregson, Peter H.
Howells, Steven R.
Robblee, James A.
Breen, Terrance W.
Dierenfield, Laura
McNeil, Tacie
Breen, Terrance W.
McNeil, Tacie
Dierenfield, Laura
Nicholson, Donna J.
Kowalski, Stephen E.
Hamilton, G. Andrew
Meyers, Michael P.
Serrette, Carl
Duke, Peter C.
Custeau, Ingrid
Martin, Rend
Larabée, Sonia
Pirlet, Martine
Pilote, Madeleine
Tetrault, Jean-Pierre
Tsui, Ban C. H.
Gupta, Sunil
Finucane, Brendan
Weisbrod, Mitchell J.
Chan, Vincent W. S.
Kaszas, Z.
Dragomir, C.
Cohen, M. R.
Gandhi, M.
Clanachan, A. S.
Finegan, B. A.
Isaac, Lisa
Splinter, William M.
Hall, L. A.
Gould, H. M.
Rhine, E. J.
Bergeron, Lyne
Girard, Michel
Drolet, Pierre
Truong, Hong Hanh Le
Boucher, Carl
Vézina, Daniel
Lessard, Martin R.
Gourdeau, Marie
Trépanier, Claude A.
Yang, Theresa
Breen, Terrance W.
Macarthur, Alison
Chouinard, P.
Fugère, F.
Ruel, M.
Tarkkila, Pekka
Silvasti, Marja
Tuominen, Marjatta
Svartling, Nils
Rosenberg, Per H.
Bond, David M.
Rudan, John F.
Adams, Michael A.
Tsang, Brian K.
Keahey, Wanda
Gagliese, Lucia
Jackson, Marla
Ritvo, Paul
Wowk, Adarose
Sandler, Alan N.
Katz, Joel
Laffey, J. G.
Boylan, J. F.
Badner, Neal H.
Komar, Wendy E.
Bond, David M.
Cherry, R. A.
Spadafora, S. M.
Butler, R. J.
McHardy, Fiona
Fortier, Joanne
Chung, Frances
Marshall, Scott
Krishnathas, Ananthan
Wong, Jean
Chung, Frances
Ritchie, Ewan
McHardy, Fiona
Marshall, Scott
Fortier, Joanne
Meikle, Andrew
Avery, Nicole
van Vlymen, Janet
Parlow, Joel L.
Sinclair, David
Chung, Frances
Mezei, Gabor
Jin, Fengling
Chung, Frances
Norris, Andrew
Ganeshram, Tharini
MacLeod, Bernard A.
Azmudéh, Aliréza
Franciosi, Luigi G.
Ries, Craig R.
Schwarz, Stephan K. W.
McKay, William PS
Gregson, Peter H.
McKay, Benjamin W. S.
Blanchet, Travis
Meuret, Pascal
Bonhomme, Vincent
Plourde, Gilles
Fiset, Pierre
Backman, Stevens B.
Vesely, Alex
Takeuchi, Akinori
Sommer, Leeor
Rucker, Joshua
Greenwald, Joel
Lavine, Elana
Iscoe, Steve
Volgyesi, George
Fedorko, Ludwik
Fisher, Joseph
Lobato, Emilio B.
Sulek, Cheri A.
Davies, Laurie K.
Gearen, Peter F.
Bellemare, François
Donati, François
Couture, Jacques
Joo, Hwan S.
Rose, D. K.
Kapoor, Sunil
Shayan, Shahriar
Karkouti, Keyvan
LeDez, Kenneth M.
Au, Jim
Tucker, John H.
Redmond, Edwin B.
Gadag, V.
Penney, Catherine
Hare, Gregory M. T.
Lee, Timothy D. G.
Hirsch, Gregory M.
Yang, Fan
Troncy, Eric
Blaise, Gilbert
Naito, Yoshiyuki
Arisawa, Shoji
Ide, Masahiro
Nakano, Susumu
Yamazaki, Kazuo
Kawamura, Takae
Nara, Noriko
Wakusawa, Reiji
Inada, Katsuya
Hudson, Robert J.
Singh, Karanbir
Harding, Gary A.
Henderson, Blair T.
Thomson, Ian R.
Harding, Gary A.
Hudson, Robert J.
Thomson, Ian R.
Thomson, Ian R.
Singh, Karanbir
Hudson, Robert J.
Wherrett, Christopher G.
Miller, Donald R.
Giachino, Alan A.
Turek, Michelle A.
Rody, Kelly
Vaghadia, H.
Chan, V.
Ganapathy, S.
Lui, A.
McKenna, J.
Zimmer, K.
Schwarz, Stephan K. W.
MacLeod, Bernard A.
Ries, Craig R.
Franciosi, Luigi G.
Regan, William D.
Davidson, Ross G.
Nevin, Krista
Escobedo, Sergio
Mitmaker, E.
Tessler, M. J.
Kardash, K.
Kleiman, S. J.
Rossignol, M.
Kahn, L.
Baxter, F.
Dauphin, A.
Goldsmith, C.
Jackson, P.
McChesney, J.
Miller, J.
Takeuchi, L.
Young, E.
Klubien, Kristine
Bandi, Edith
Carli, Franco
Dattilo, Kathleen
Tong, Doris
Bhandari, Mohit
Carli, Franco
Klubien, Kristine
Mazza, Louise
Wykes, Linda
Sommer, L. Z.
Rucker, J.
Veseley, A.
Levene, E.
Greenwald, Y.
Volgyesi, G.
Fedorko, L.
Iscoe, S.
Fisher, J. A.
Tian, Guo-Feng
Baker, Andrew J.
Reinders, F. X.
Baker, A. J.
Moulton, R. J.
Brown, J. I. M.
Schlichter, L.
Troncy, Eric
Van Tulder, Laurence
Carignan, Stéphane
Prénovault, Julie
Collet, Jean-Paul
Shapiro, Stan
Guimond, Jean-Gilles
Blait, Louis
Ducruet, Thierry
Francœur, Martin
Charbonneau, Marc
Cousineau, Guy
Blaise, Gilbert
Wong, Daniel R.
McCall, Michele
Walsh, Fergus
Kurian, Regina
Keith, Mary
Sole, Michael J.
Jeejeebhoy, Kursheed N.
Mazer, C. David
Whitten, E.
Norman, P. H.
Aucar, J. A.
Coveler, L. A.
Solgonick, Rodney M.
Bastien, Y.
Mazer, Bruce
Lihara, Koji
Orser, Beverley A.
Tymianski, Michael
Finucane, Brendan T.
Zaman, Nuzhat
Kashkari, Ibrahim
Tawfik, Soheir
Tarn, Yun K.
Slinger, Peter D.
McRae, Karen
Winton, Timothy
Sandier, Alan N.
Zamora, J. E.
Salpeter, Mary Jane
Bai, Donglin
MacDonald, John F.
Orser, Beverley A.
Mayson, Kelly
Gofton, Ed
Chambers, Keith
Belo, Susan E.
Kay, J. Colin
Mazer, C. David
Hall, Sean R. R.
Wang, Louie
Milne, Brian
Loomis, Chris
Tsang, Brian K.
He, Zhi
Wougchanapai, Wichai
Ho, Ing K.
Eichhorn, John H.
Tsang, Brian K.
Ma, Tangeng
Wongchanapai, Wichai
He, Zhi
Ho, Ing K.
Eicnhorn, John H.
Tsang, Brian K.
Wongchanapai, Wichai
He, Zhi
Ho, Ing K.
Eichhorn, John H.
Murphy, Damian B.
Murphy, M. B.
Bonhomme, Vincent
Meuret, Pascal
Backman, Steven B.
Plourde, Gilles
Fiset, Pierre
Stein, Reuben D.
Backman, Steven B.
Collier, Brian
Polosa, Canio
Li, Chi-Yuan
Chou, Tz-Chong
Wang, Jia-Yi
Fuller, John
Butler, Ronald
Spadafora, Salvatore
Donen, Neil
Brownell, Laurence
Donen, Neil
Brownell, Laurence
Shysh, Sandy
Carter, Keith
Eagle, Chris
Devito, Isabella
Halpern, Stephen
Devitt, J. Hugh
Yee, Doreen A.
deLacy, John L.
Oxorn, Donald C.
Morris, Gary F.
Yip, Raymond W.
Gregoret-Quinn, M. G.
Seal, R. F.
Smith, LJ.
Jones, A. B.
Tang, C.
Clanachan, A. S.
Gallant, B. J.
Nadwidny, L. A.
Goresky, Gerald V.
Cowtan, Tara
Bridge, Hilary S.
Montgomery, Carolyne J.
Kennedy, Ross A.
Merrick, Pamela M.
Yamashita, M.
Wada, K.
LeMay, Sylvie
Hardy, Jean-François
Morgan, Pamela
Halpern, Steven
Evers, Jana
Ronaldson, P.
Rose, D. K.
Dexter, F.
Cohen, M. M.
Wigglesworth, D.
Writer, Desmond
Muir, Holly
Shukla, Romesh
Nunn, Rob
Scovil, John
Pridham, Jeremy
Rosaeg, Ola
Sandier, Allan
Morley-Foster, Patricia
Lucy, Simon
Crone, Lesley-Ann
Zimmer, Karen
Wilson, Deborah J.
Heid, Robert
Douglas, M. Joanne
Rurak, Dan W.
Fabrizi, Anna
Crochetière, Chantal T.
Roy, Louise
Villeneuve, Edith
Lortie, Louise
Katsiris, Sandra
Leighton, Barbara
Halpern, Stephen
Wilson, Donna
Kronberg, Jean
Swica, Leszek
Midgley, Janet
Nunn, Robert
Muir, Holly
Shukla, Romesh
Smith, Bruce
Rooney, Michael E.
Campbell, David C.
Riben, Celina M.
Crone, Lesley-Ann
Yip, Ray W.
Halpern, Stephen
Halpern, Stephen
MacDonell, Jo
Levine, Tracey
Wilson, Donna
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1998 45(1):A3-A64
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Michèle, Saiah
Alain, Borgeat
Oliver, Wilder-Smith
Hung, Orlando R.
Hope, Charles E.
Laney, Geoffrey
Whynot, Sara C.
Coonan, Thomas J.
Malloy, David S.
Patterson, S.
Gelb, A.
Manninen, P.
Strum, D.
Glosten, B.
Spellman, M. J.
Eger, E. I.
Craen, R. A.
Gelb, A. W.
Murkin, J. M.
Chong, K. Y.
Penning, D. H.
El-Behairy, H.
Brien, J. F.
Coh, J. W.
Arellano, R.
Correa, J.
Fedorko, L.
Arellano, R.
Liu, Z.
Boylan, J. F.
Sandler, A. N.
Nierenberg, H.
Sheiner, P. A.
Greig, P. D.
O’Leary, G. M.
Teasdale, S. J.
Glynn, M. F. X.
Orser, B. A.
Wang, L. -Y.
MacDonald, J. F.
Loomis, C. W.
Arunachalam, K. D.
Vyas, D.
Milne, B.
Gagnon, Daniel
Lavoie, Josée
Dupuis, Jean-Yves
Miller, D. R.
Martineau, R. J.
Greenway, D.
Olivaris, L.
Hull, K.
Tierney, R. N. M.
Wynands, J. E.
Martineau, R.
St-Jean, B.
Kitts, J.
Miller, D.
Lindsay, P.
Curran, M.
Allen, G. C.
Crossan, M. L.
Wise, Richard
Donati, François
Bevan, David R.
Hardy, J. F.
Desroches, J.
Perrault, J.
Carrier, M.
Robitaille, D.
Ansley, D. M.
O’Connor, J. P.
Dolman, J.
Townsend, G. E.
Ricci, D.
Liepert, D. J.
Browne, P. M.
Hertz, T.
Rooney, M.
Yip, R. W.
Code, W.
Phillips, A. A.
McLean, R. F.
Devitt, J. H.
Harrington, E. M.
Byrick, R. J.
Wong, P. Y.
Wigglesworth, D.
Kay, J. C.
Sinclair, L. A.
Koch, J. P.
Deemar, K. A.
Christakis, G. K.
Belo, S.
Angle, P.
Cheng, D.
Boylan, J.
Sandler, A.
Feindel, C.
Carmichael, F.
Boylen, P.
Boylen, P.
DeLima, L. G. R.
Nathan, H. J.
Hynes, M. S.
Bourke, M. E.
Russell, G. N.
Seyone C.
Chung F.
Chartrand, Daniel
Roux, Lucie
Dain, S. L.
Smith, B. D.
Webster, A. C.
Wigglesworth, D. F.
Rose, D. K.
Caskennette, G.
Mechetuk, C.
Doyle, D. John
DeMajo, Wilfred
van den Bosch, Frank
Lee, Mark
McClenaghan, K. M.
Mazer, C. D.
Preston, R.
Crosby, E. T.
Kotarba, D.
Dudas, H.
Elliott, R. D.
Enns, J.
Manninen, P. H.
Farrar, J. K.
Huzyka, David L.
Lin, L. Philip
Fossey, Susan
Finucane, Brendan T.
Stockwell, M.
Lozanoff, S.
Lang, S.
Hyssen, J.
Campbell, D. C.
Douglas, M. J.
Pavy, T. J. G.
Flanagan, M. L.
McMorland, G. H.
Bands, Colin
Ffaracs, Ch. B.
Lipsett, Catherine
Drover, David
Stafford-Smith, Mark
Stevens, Sarah
Shields, Kate
MacSween, Michael J.
McAllister, J. D.
Morley-Forster, P. K.
White, A. K.
Taylor, M. D.
Vandenberghe, H. M.
Knoppert, D.
Reimer, H.
Duke, P. C.
Kehler, C. H.
Kepron, M. W.
Taraska, V. A.
Carstoniu, J.
Norman, P.
Katz, J.
Hannallah, Medhat
Cooney, C. M.
Lyons, J. B.
Hennigan, A.
Blunnie, W. P.
Moriarty, D. C.
Dobkowski, W. B.
Prato, F. S.
Shannon, N. A.
Drost, D. J.
Arya, B.
Wills, J. M.
Bond, D.
Morley-Forester, P.
JB, Mullen
Spahr-Schopfer, I.
Lerman, J.
Cutz, E.
Dolovich, M.
Kowalski, S.
Ong, B.
Bell, D.
Ostryzniuk, T.
Serrette, C.
Wasylak, T.
Coke, S.
Tsuda, Takako
Nakagawa, Takashi
Mabuchi, Norifumi
Ando, Hiroshi
Nishida, Osamu
Azami, Takafumi
Katsuya, Hirotada
Goto, Yukio
Searle, N.
Roy, M.
R. R. T.
Smith, Charles E.
Pinchak, Alfred C.
Hagen, Joan F.
Hancock, Donald
Krassioukov, Andrei V.
Weaver, Lynne C.
Sutton, I. R.
Mutch, W. A. C.
Teskey, J. M.
Thomson, I. R.
Rosenbloom, M.
Thiessen, D.
Teasdale S.
Corbin H.
Graham, M. R.
Lang, S. A.
Chang, P.
Gerard, M.
Tetzlaff, J. E.
Walsh, M.
Yoon, H.
Warriner, Brian
Fancourt-Smith, Peter
McEwen, Jim
Crane, Judy
Badner, N. H.
Bhandari, R.
Komar, W. E.
Ganapathy, S.
Warriner, C. B.
McCormack, J. P.
Levine, M.
Glick, N.
Chan, V. W. S.
McQuestion, M.
Gomez, M.
Cruise, C.
Evana, D.
Shumka, D.
Smyth, R. J.
Graham, M.
Halpenny, David
Goresky, Gerald V.
Zaretski, J. Eldon
Kavanagh, B.
Roger, S.
Davies, A.
Friedlander, M.
Cohen M. M.
Duncan P. G.
Pope W. D. B.
Biehl D.
Merchant R.
Tweed, W. A.
Tessler, Michael J.
Angle, Mark
Kleiman, Simcha
Kavanagh, B. P.
Doak, G. J.
Li, G.
Hall, R. I.
Sulliyan, J. A.
Yee, I.
Halpern, S.
Pittini, R.
Huh, C.
Bryson, G. L.
Gverzdys, R.
Perreault, C.
Ferland, L.
Gobeil, F.
Girard, D.
Smyth, R.
Asokumar, B.
Glynn, M.
Silveira, Sandra
Clark, Jeff
Milgram, Paul
Splinter, W. M.
MacNeill, H. B.
Ménard, E. A.
Rhine, E. J.
Roberts, D. J.
Gould, G. M.
Johnson, G. G.
Quance, Daniel
Wiesel, Saul
Easdown, Jane
Truong, N. Tien
Miller, Normand
Sheiner, Nathan
Welborn, L.
Norden, J.
Hannallah, R.
Broadman, L.
Seiden, N.
Iwai, M.
Iwai, R.
Horigome, H.
Yamashita, M.
Wood, Catherine E.
Klassen, Kim
Kleinman, S.
Yentis, S.
Sikich, N.
Yemen, T. A.
Mascik, B.
Nelson, W.
Ghantous, H.
Gandolfi, J.
Wood, Gordon
Ali, Mohamed
Inman, Kevin
Karski, J. M.
Carroll, J.
Brooks, D.
Oakley, P. A.
Webster, P. M.
Karski, J.
Yao, T.
Ivanov, J.
Young, P.
Carson, S.
Weisel, R. D.
Cooper, Richard M.
Wong, David T.
Wagner, Douglas P.
Knaus, William A.
Munshi, Charul A.
Kampine, John P.
Soutter, I. D.
Mathieu, A.
Gafni, A.
Dauphin, A.
Torsher, L.
Tierney, M.
Hopkins, H. S.
Baylon, G. J.
Peter, Elizabeth A.
Bellhouse, C. P.
Dore, Caroline
Rachwal, T. W.
Lanigan, D. T.
Yip, Raymond
Derdemezi, J. B.
Britt, B. A.
Withington, D. E.
Reynolds, F.
Patrick, A.
Man, W.
Searle, N. R.
Ste-Marie, H.
Kostash, Mark A.
Johnston, Richard
Bailey, R. J.
Sharpe, M. D.
Woda, R. P.
Haug, M.
Slugg, P.
Lockrem, J.
Barnett, G.
Finegan, B. A.
Robertson, M.
Taylor, D.
Frost, G.
Koshal, A.
Rodney, Grant E.
Reichert, Clayton C.
O’Regan, Desmond N.
Blackstock, Derek
Steward, David J.
Wenstone, Richard
Harrington, Ellen
Wong, A.
Braude, B.
Fear, D.
Bissonnette, B.
Reid, Craig W.
Hull, Kathryn A.
Yogendran, S.
McGuire, G.
Chan, V.
Hartley, E.
Van Kessel, K.
Weisel, R.
Takla, N.
Tremblay, N. A.
Ralley, F. E.
Ramsay, J. G.
Robbins, G. R.
Salevsky, F. C.
Gandhi, S.
Nimphius, N.
Dionne, Bernard
Jodoin, Christian
Lorange, Michel
Lapointe, Alain
Hawboldt, Geoffrey
Volgyesi, G. A.
Tousignant, Guy
Barnett, R.
Gallant, B.
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1992 39(1):A3-A151
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstrakt
Autorzy :
van der Wal, Mike
Lang, Scott A.
Yip, Ray W.
Chow, Frances L.
Duncan, Peter G.
Perverseff, Robert A.
Crone, Lesley-Ann L.
Verity, Robert A.
Flath, Jim
Twist, David L.
Code, William E.
Thornhill, Jim
Wang, Louie
Hong, Murray
Milne, Brian
Jhamandas, Khem
Shannon, Janet L.
Gerard, Martin
Takeuchi, Larry
Puchalski, Stephen A.
Roberts, Robin
Law, Victor
Bell, Roger
Dunn, Geoffrey L.
Eger Robert P.
McLeod B. A.
Asenjo, Francisco
Blaise, Gilbert
Normandin, Denise
Naguib, Mohamed
Abdulatif, Mohamed
Hung, Orlando R.
Mezei, Michael
Varvel, John R.
Whynot, Sara C.
McKenzie, Wileena
Bands, Colin
Shafer, Steven L.
Neumeister, Michael W.
Hall, Richard I.
Li, Gefeng
Dawe, Gwen
O’Regan, Noel
Hall, Richard
Gardner, Martin
El-Beheiry, H.
Shelley, E. S.
Frcpc, Sharpe
Freeman, D. J.
Gelb, A. W.
Orser, Beverley A.
Wang, Lu-Yang
MacDonald, John F.
Derdemezi, Jeanette
Britt, Beverley A.
Hyperthermia, Malignant
Doyle, D. John
Chau, Thomas C. Y.
Guay, Joanne
Crochètiere, Chantal
Gaudreault, Pierre
Lortie, Louise
Varin, France
Bevan, David R.
Plourde, R. Gilles
Zaharia, Francoise
Knox, J. W. Donald
Belo, Susan
Warriner, C. Brian
Cannon, John E.
Watson, John B.
Byrick, R. J.
Mullen, J. B. M.
Wigglesworth, D. F.
Klinck, J. R.
Ortiz, F.
Pedersen, J.
Smith, M. F.
Hayman, G. A.
Buckingham, C.
Nebbia, Stephan P.
Un, Victor
Chung, Frances F.
Theodorou-Michaloliakou, Christina
Baylon, Godofredo J.
Chua, Jose G.
Sharma, Sharad
Cruise, Charles
McGuire, Glenn
Chan, Vincent W. S.
Patel, Nilesh
Pinchak, Alfred C.
Smith, Charles E.
Hancock, Donald E.
Tessler, Michael J.
Grillas, Bobby H.
Gioseffini, Sonia
Grillas, B.
Desparmet, J. F.
MacArthur, C.
MacArthur, A.
Carpenter, Robert D.
Bissonnette, Bruno
Fear, David W.
Lerman, J.
Spahr-Schopfer, I. A.
Sikich, N.
Hagen, Joan F.
Fuller, John G.
Taylor, Michael
Fisgus, John
Petz, Colleen
Hagen, Joan
Forrest, J. B.
Buckley, D. N.
Beattie, W. S.
Beattie, A. E.
Clairoux, M.
Katz, J.
Kavanagh, B.
Roger, S.
Nierenberg, H.
Sandler, A.
Baxter, Alan D.
Samson, Benolt
Laganière, Sylvie
Stewart, John
Hull, Kathryn A.
Goernart, Lynne
Sosis, Mitchel B.
Braverman, Berton
Toppses, Anthony
Lipov, Eugene
Ivankovich, Anthony D.
Rose, D. Keith
Cohen, Marsha M.
Cheng, Davy C. H.
Asokumar, Buvanendran
Caballero, Antonio C.
Wong, David
Maltby, J. Roger
Eagle, Chris J.
Müller, Hermann G.
Teasdale, Sallie J.
Karski, Jacek M.
Carroll, Jo A.
Van Luven, Sue
Zulys, Vytas J.
Davies, Ann
Norman, Peter N.
Cuddihy, Pamela
Kavanagh, Brian
Caballero, Antonio
Sandier, Alan
Peniston, Charlie
Sandler, Alan N.
Boylan, John F.
Feindel, Christopher M.
Sandier, Alan N.
Boylen, Patricia
Ries, Craig R.
Puil, Ernie
Hickey, Donald R.
Scott, Andrew
Doblar, Dennis D.
Frenette, Luc
Boyo, Gwendolyn
Poplawski, Steven
Ranjan, Dinesh
Godley, Mark B.
Saprunoff, Sam
Vincent, D.
Yee, Doreen
Goodall, Deborah
Zawacki, John
Withington, Davinia E.
Davis, Michael
Vallinis, Peter
Bevan, Joan C.
Sapin-Leduc A.
Plourde G.
Fosset N.
Symes J. F.
Morin J. E.
De Varennes B.
Latter D.
Kantor, Gareth S.
Smyth, Robert J.
Glynn, Michael
McLean, Richard F.
Phillips, Andrew A.
Fremes, Stephen E.
Bunting, Peter
Joy, Lance
Hamilton, Carol
Searle, Norman R.
Roy, Micheline
Perrault, Jean
Roof, Jeanne
Hermanns, Cory C.
Courtemanche, Micheline
Demers, Christine
Cartier, Raymond
Boudreault, Daniel
Couture, Pierre
To, Quy
Parent, Martin
Badner, Neal H.
Komar, Wendy E.
Murkin, J. M.
Martzke, J. B.
Buchan, A. M.
Bentley, C.
Mazer, C. David
Byrick, Robert J.
Tong, Jeff
Carroll, Jo A.
Van Kessel, Karl
Glynn, Michael F.
Martin, René
Jourdain, S.
Tétrault, J. P.
Javery, Keith B.
Colclough, George W.
Sutterlin, John
Witt, William O.
Rolbin, Steve
Levinton, Carey
Sayeed, Yousuf G.
Ward, Marlene E.
Campbell, David
Douglas, M. Joanne
Merrick, Pamela
Sandier, Alan
Baxter, Alan
Samson, Benoit
Katz, Joel
Friedlander, Mark
Donnelly, Maria
Pagenkopf, Derrick S.
Bagdan, Bonnie L.
Davies, Jan M.
Parsons, Louise M.
Roth, Leah
Garnett, R. Lawre
MacIntyre, Annette
Lindsay, M. Patrice
Yogendran, Suntheralingham
Little, D’Arcy
Lena, Joseph
Halpern, Stephen H.
Lin, Susan
Bell, Dean D.
Ostryzniuk, Patricia
Roberts, Edward
Roberts, Dan
Gauthier, Jean E.
Perreault, C.
Tomasa, Grace
Sosis, Nitchel B.
Matta, Basil F.
Eng, Calvin C.
Mayberg, Teresa S.
Lam, Arthur M.
Mathisen, Terri L.
Kitts, John
Martineau, Raymond
Miller, Donald
Lindsay, Patrice
Curran, Michael
Betcher, Jeffrey G.
Kirpalani, Haresh
Gray, Shari
Lung, Kevin E.
Multari, Joseph
Stewart, Ronald D.
Forward, S. Paula
McGrath, Patrick J.
Finley, G. Allen
McNeill, Gillian
Biddle, Nancy L.
Gelb, Adrian W.
Hamilton, John T.
Sharpe, M. D.
Vanelli, T.
Craen, R. A.
Brodkin, I.
Le, D.
Lok, P.
Rose, D. K.
Yee, D. A.
Layon, A. Joseph
White, Sno E.
Gibby, Gordon L.
Greig, Paul D.
Nierenberg, Hilary
Sheiner, Patricia A.
Levytam, S.
Arellano, R.
Glynn, Michael F. X.
Purday, Jonathan P.
Reichert, Clayton C.
Reimer, Eleanor J.
Bevan, Joan C.
Montgomery, Carolyne J.
Blackstock, Derek
Reichert, Clayton
Byers, G. F.
Muir, J. G.
Levine, M. F.
Kleinman, S.
Sarner, J.
Davis, P.
Motoyaraa, E.
Cook, D. R.
Sessler, Daniel I.
Foster, J. M. T.
Burrows, F. A.
Haig, Margaret
Poitras, Benoit
Reid, Craig W.
Slinger, Peter
Lenis, Serge
Wilkes, P.
Henderson, S. M.
Zhang, C.
Zulys, Vytas
Bradwell, John
Mabuchi, Norifumi
Carroll, Jo
Harley, Pat
Doblar, Dennis
Boyd, Gwen
Singer, Dan
Gelman, Simon
Devitt, J. Hugh
Wenstone, R.
Noel, Alva G.
O’Donnell, Michael P.
Pytka, Saul
Murphy, Michael F.
Launcelott, Gordon O.
Morris, Ian R.
Stevens, Sarah C.
Cooper, Richard M.
Irish, John C.
Brown, Dale H.
Donen, Neil
White, Ian W. C.
Snidal, Lisa
Sanmartin, Claudia
Knox, Margot G.
Roper, Fiona
Gornall, Wayne
Fisk, John D.
Ritvo, Paul
Stanish, W.
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1993 40(1):A3-A75
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Korzeniewski, P.
Lang, S. A.
Grant, R.
Loader, C.
Vaghadia, H.
Wong, D.
Waters, T.
Merrick, P.
Ali, M. J.
Dobkowski, W.
Cornelius, T.
Hawkins, R.
Varkey, G. P.
Claffey, Liam
Plourde, Gilles
Trahan, Michel
Morris, Joan
Dean, Deanne M.
Yamaguchi, Hiroshi
Harukuni, Izumi
Naito, Hiroshi
Chan, V. W. S.
Mati, N.
Seyone, C.
Evans, D.
Chung, F.
Joffe, D.
Plourde, G.
Villemurc, C.
Hong, M.
Milne, B.
Loomis, C.
Jhamandas, K.
Priddy, R.
Archer, D.
Tang, T.
Sabourin, M.
Samanini, N.
Cuillerier, D. J.
Schuben, Armin
Awad, Issam A.
Perez-Trepichio, Alejandro D.
Ebrahim, Zeyd Y.
Bloomfield, Eric L.
Zexu, Fang
Zhengnua, Gu
Qing, Zou
Balhua, Sung
Miller, D. R.
Martineau, R. J.
Wynands, J. E.
Hill, J. D.
Knill, R. L.
Skinner, M. I.
Novick, T. V.
McLean, R. F.
Kolton, M.
Noble, W. H.
Sullivan, P. J.
Cheng, D. C. H.
Chapman, K. R.
Ong, D.
Roraanelli, J.
Smallman, Bettina
Nathan, Howard J.
Murphy, J. T.
Hall, R. I.
Moffitt, E. A.
Hudson, R. J.
Pascoe, E. A.
Anderson, B. A.
Thomson, I. R.
Kassum, D. A.
Shanks, A.
Rosenbloom, M.
Sidi, A.
Gehrig, T. R.
Fool, J. M.
Rush, W.
Martin, A. J.
Cooper, P. D.
Maltby, J. R.
Johnson, D.
Hurst, T.
Mayers, I.
Wigglesworth, D. F.
Rose, D. K.
Kay, J. C.
Mazer, C. D.
Yang, H.
Beattie, W. S.
Doyle, D. John
Demajo, Wlifred
Comfort, V. Kim
Code, William E.
Rooney, Michael E.
Clark, F. J. S.
Sutton, I. R.
Mutch, W. A. C.
Thomson, I. R.
Teskey, J. M.
Thiessen, O. B.
Rosanbloom, M.
Tang, T. K. K.
Robblee, J. A.
Nathan, H. J.
Wynands, J. E.
Eagle, C. J.
Belenkle, I.
Chan, K. L.
Tyberg, J. V.
Stockwell, M.
Zintel, T.
Gallagher, G.
Kavanagh, B.
Sandier, A.
Lawson, S.
Chung, F.
Ong, D.
Isabel, L.
Trépanier, C. A.
Campbell, David C.
Randall, Thomas E.
Growe, Gershon H.
Scarth, Irene
Sawchuk C. W. T.
Ong B.
Unruh H.
Horan T.
Greengrass R.
Mark, D.
Kitts, J. B.
Curran, M. J.
Lindsay, P.
Polis, T.
Coté, Sylvain
Socci, Maria
Wiesel, Saul
Conway, J. B.
Seyone, C.
Goldberg, J.
Chung, F.
Rose, D. Keith
Cohen, Marsha M.
Rogers, Kent H.
Duncan P. G.
Pope W. D. B.
Tweed W. A.
Biehl D.
Novick, T. V.
Skinner, M. I.
Mathieu, Alix
Villeneuve, Edith
Goldsmith, Charles H.
Allen, Gregory C.
Smith, Charles E.
Pinchak, Alfred C.
Hagen, Joan F.
Hudson, J. C.
Gennings, C.
Tyler, B. L.
Keenan, R. L.
Chung, F.
Seyone, C.
Matl, N.
Ong, D.
Powell, P.
Tessler, M. J.
Kleiman, S. J.
Wiesel, S.
Tetzlaff, John E.
Yoon, Helen J.
Baird, Bruce
Walsh, Michael
Hondorp, Gregory
Wassef, Medhat R.
Munshi, C.
Brooks, J.
Nimphius, N.
Tweed, W. A.
Lee, T. L.
Tweed, W. A.
Phua, W. T.
Chong, K. Y.
Lim, E.
Finegan, B. A.
Coulson, C.
Lopaschuk, G. D.
Clanachan, A. S.
Fournier L.
Cloutier R.
Major D.
Sharpe, M. D.
Wexler, H. R.
Dhamee, M. Saeed
Rooney, R.
Ong, S. K.
O’Leary, E.
McCarroll, M.
Phelan, D.
Young, T.
Coghlan, D.
O’Leary, E.
Blunnie, W. P.
Splinter, W. M.
Splinter, W. M.
Ryan T.
Maguire M.
Bouchier-Hayes D.
Cunningham A. J.
Kamath, M. V.
Fallen, E. L.
Murkin, J. M.
Shannon, N. A.
Montgomery, C. J.
Karl, H. W.
Raymond, Jacques
Drolet, Pierre
Tanguay, M.
Blaise, G.
Garceau, D.
Dumont, L.
Omri, A.
Sharkawi, M.
Billard, V.
Bourgain, J. L.
Panos, A.
Mazer, C. D.
Lichtenstein, S. V.
Bevan, J. C.
Popovic, V.
Baxter, M. R. N.
Donati, F.
Bevan, D. R.
Bachman, C.
Kopelow, M.
Donen, N.
Umôn, D. T.
Kemp, S.
Hartley, E.
Sikich, N.
Roy, W. L.
Lerman, J.
Cooper, Richard M.
Yentis, S. M.
Bissonnette, B.
Halpern, L.
Roy, L.
Burrows, F. A.
Fear, D. W.
Hillier, S.
Sloan, M.
Crawford, M.
Blssonnette, B.
Sikich, N.
Friedlander, M.
Sandier, A. N.
Panos, L.
Winton, T.
Benureof, J.
Karski J.
Teasdale S.
Cruise C.
Skala R.
Zulys V.
Ong, D.
Chow, F.
Packota, G.
Yip, R.
Bradley, J.
Arellano, R.
Sussman, G.
Sosis, M.
Braverman, B.
Sosis, M.
Ivankovich, A. D.
Manganas, M.
Lephay, A.
Fournier, Th.
Kadri, N.
Ossart, M.
Sandier, A. N.
Turner, K. E.
Wick, V.
Wherrett, C.
Sullivan, P. J.
Dyck, J. B.
Varvel, J.
Shafer, S. L.
Fiset, P.
Balendran, P.
Meistelman, C.
Lira, E.
Sloan, M.
Nigrovic, V.
Banoub, M.
Splinter, W. M.
Roberts, D. W.
Rhine, E. J.
MacNeill, H. B.
Bonn, G. E.
Clarke, W. M.
Noel, L. P.
Ryan T.
Moriarty J.
Bouchier-Hayes D.
Cunningham A. J.
Sandier, A. N.
Baxter, A. D.
Norman, P.
Samson, B.
Hull, K.
Chung, F.
Mali, N.
Evans, D.
Cruise, C.
Shumka, D.
Seyone, C.
Leung, Peter T.
Badner, N. H.
Komar, W. E.
Rajasingham, M.
Farren, B.
Vaillancourt, G.
Cournoyer, S.
Hollmann, C.
Breen, T. W.
Janzen, J. A.
Crochetiere, C. T.
McMorland, G. H.
Douglas, M. J.
Kamani, A. A.
Arora, Sunil K.
Tunstall, M.
Ross, J.
Mayer, D. C.
Weeks, S. K.
Norman, P.
Daley, D.
Sandier, A.
Guay, J.
Gaudreault, P.
Boulanger, A.
Tang, A.
Lortie, L.
Dupuis, C.
Backman, S. B.
Bachoo, M.
Polosa, C.
Moudgil, G. C.
Frame, B.
Blajchman, H. A.
Singal, D. P.
Albert, J. -F.
Ratcliff, A.
Law, J. -C.
Varvel, J.
Hung, O.
Shafer, S. L.
Fiset, P.
Balendran, P.
Burgess, P. M.
Doak, G. J.
Duke, P. C.
Sloan, P. A.
Mather, L. E.
McLean, C. F.
Rutten, A. J.
Nation, R. L.
Milne, R. W.
Runciman, W. B.
Somoggi, A. A.
Haack, Carol
Shafer, Steven L.
Irish, Craig L.
Weisleider, Louis
Mazer, C. David
Bell, Robert S.
Dejonckheere, M.
Levarlet, M.
d’Hollander, A.
Taylor, R. H.
Sikich, N.
Campbell, F.
McLeod, M. E.
Swartz, J.
Spahr-Schopfer, I.
McIntyre, B. G.
Roy, W. L.
Laycock, G. J. A.
Mitchell, I. M.
Morton, N. S.
Logan, R. W.
Campbell, F.
Yentis, S. M.
Fear, D.
Halpem, L.
Sloan, M.
Badgwell, J. Michael
Kleinman, Sam
Yentis, S. M.
Britton, J. T.
Hannallah, R. S.
Schafer, P. O.
Norden, J. M.
Splinter, W. M.
Menard, E. A.
Derdamezi, J. B.
Ghurch, J. G.
Britt, B. A.
Radde, I. C.
Sosis, M.
Kao, Y. James
Norton, Richard G.
Volgyesi, G. A.
Spahr-Schopfer, I.
Sosis, M.
Plum, Mark
Sosis, M.
Smith, C. E.
Pinchak, A. C.
Hancock, D. E.
Owen, P.
McMeekin, J.
Hanson, S.
Cujec, B.
Feindel, C. M.
Cruz, J.
Boylen, P.
Ong, D.
Murphy, J. T.
Dupuis, J. Y.
Nathan, H. J.
Cattran, C.
Wynands, J. E.
Murphy, J. T.
Kinley, C. E.
Sulliyan, J. A.
Landymore, R. W.
Robblee, James A.
Labow, Rosalind
Buckley, D. N.
Sharpe, M. D.
Guiraudon, G.
Klein, G.
Yee, R.
Black, J.
Devitt, J. H.
McLellan, B. A.
Dubbin, J.
Ehrlich, L. E.
Ralley, F. E.
Robbins, G. R.
Symcs, J. F.
Bourke, M.
Nathan, H.
Wynands, J. E.
Maritime Heart Centre
Maritime Heart Centre
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1991 38(1):A3-A172
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Lacombe, P.
Blaise, G.
Plante, F.
Hollmann, C.
Penning, D. H.
Patrick, J.
Brien, J.
Orser, B.
Bertlik, M.
Fedorko, L.
O’Brodovich, H.
Santos, A. C.
Pedersen, H.
Morishima, H. O.
Finster, M.
Arthur, G. R.
Covino, B. G.
Perreault, C.
Albert, J. F.
Couture, P.
Meloche, R.
Elliott, R. D.
Stockwell, M.
Roy, W. L.
Lerman, J.
McIntyre, B. G.
Yee, D. A.
Hunziker, P.
Koch, J. P.
Devitt, J. H.
Daley, M. D.
Colmenares, M. E.
Norman, P. H.
Sandler, A. N.
Oyston, J. P.
Knill, R. L.
Skinner, M. I.
Novick, T.
Vandenberghe, H. M.
Moote, C. A.
Donati, François
Meistelman, Claude
Plaud, Benoit
Guay, J.
Reinberg, C.
Rivard, G. E.
Poitras, B.
Mathews, S.
David, M.
Dawe, G.
Hall, R. I.
Stringer D. G.
Sandler A. N.
Panos L.
Lawson S.
Einarson T. R.
Badner N.
Fiset, P.
Balendran, P.
Donati, F.
Bevan, D. R.
Hung, O. R.
Varvel, J.
Shafer, S.
Stanski, D. R.
Crawford, M. W.
Carmichael, F. J.
Orrego, H.
Saldivia, V.
Lerman, J.
Ralley, F. E.
Murkin, J. M.
Hudson, R. J.
Dunn, G.
Perreault, L.
Hardy, J. F.
Donelly, M.
Scott, W. A. C.
Daly, D. S.
McAllister, J. D.
Sharpe, M. D.
Manninen, P. H.
Cuillerier, D. J.
Gelb, A. W.
Nantau, W. E.
Leon, J. E.
Bissonnette, B.
Davies, K. R.
Gelb, A.
Boughner, D. R.
Bisnaire, D.
Shokeir, O.
Code, W. E.
Hertz, L.
White, H. S.
Hong, M.
Milne, B.
Loomis, C.
Jhamandas, K.
Lam A. M.
Slee T.
Hirst R.
Cooper J. O.
Pavlin E. G.
Sundling N.
Mutch, W. A. C.
Ringaert, K.
Ewart, F.
White, I.
Donen, N.
Winn H. R.
Grady M. S.
Murkin, J. M.
Farrar, J. K.
McNeill, B.
Lok, P.
Nalder, B.
Jivraj, K.
Golar, S.
Ford, G.
Rosenal, T.
Puchalski, S. A.
Morison, D. H.
Collins, R. M.
Gascoyne, R. D.
Taylor, R. H.
Lerman, J.
Gauthier R. A.
Chung F.
Dyck B.
Romanelli J. R.
Chapman K. R.
Lavoie, J.
Marcin, R.
Tétrault, J. P.
Murphy, I. L.
Splinter, W. M.
Segstro, R.
Morley-Forster, P. K.
Lu, G.
Lessard, M. R.
Trépanier, C. A.
Brochu, J. G.
Coté, J. J.
Denault, P. H.
Baribault, J. P.
Gordon, A. R.
O’Connor, J. P.
Ramsay, J. G.
Malcolm, I.
Chang, P. C.
Reynolds, F. B.
Lang, S. A.
Ha, H. C.
Grant, R. P.
Dolman, J. F.
Harper, J. A.
White, S. A.
Parsons, D. G.
Evans, K. G.
Merrick, P.
Trivedi, Narendra S.
Halpern, Meyer
Robalino, Joffre
Shevde, Ketan
Wang, B. C.
Hiller, J. M.
Simon, E. J.
Hillman, D. E.
Li, D.
Rosenberg, C.
Turndorf, H.
Penning, J. P.
Nagasaka, Hiroshi
Yaksh, T. L.
Forrest, J. B.
Lam, L.
Woo, J.
Rifkind, A.
Broadman, L.
Hannallah, R.
DeLeon, E.
Reff, R.
Tanaka, K.
Watanabe, R.
Harada, T.
Dan, K.
Aull, L.
Woodward, E. R.
Rout, R. W.
Paulus, D. A.
Reimer, E. J.
Badner, N. H.
Komar, W. E.
Fancourt-Smith, P. F.
McEwen, J. A.
Warriner, C. B.
Moore, R.
Rosenblatt, M.
Merai, B.
Robalino, J.
Shevde, K.
Bryk, D.
McCormack, J. P.
Levine, M.
Forster-Coull, J.
Stasiuk, R. B. P.
Jenkins, L. C.
Chen, Kunzhou
Pan, Jianhui
Ji, Xuan
Vaidya, D.
Tetzlaff, J. E.
Baird, B. A.
Yoon, H. J.
Wood, G.
Simpson, T.
Pillow, K. J.
Lampe, K. M.
Hansen, L. M.
Foldvari, M.
Courtice, I. D.
MacLeod, B. A.
Panos L.
Lawson S.
Koren G.
Volgyesi, G. A.
Kolesar, R.
Wolf, G. L.
Sidebotham, G. W.
Sprung, J.
Gamulin, S.
Bosnjak, Z. J.
Kampine, J. P.
Doyle, D. John
Harioka, T.
Sone, T.
Kakuyama, M.
Miyake, C.
Toda, H.
Sosis, M.
Oka, T.
Ohwada, T.
Kochi, A.
Mizuguchi, T.
Kay, J. C.
Beauchamp, R. J.
Mazer, C. D.
Inada, E.
Iwahashi, K.
Aoki, K.
Takanashi, S.
Kohama, M.
Aoki, Y.
Poole, L.
Murphy, J. T.
Moffitt, E. A.
Jolly, D.
Finegan, B. A.
Beach, J.
Gulamhusein, S.
Vincent, D.
Sullivan, P. J.
Martineau, R. J.
Miller, D. R.
Lewis, P.
Staniland, J.
Cuppage, A.
Davies, J. M.
Rose, D. K.
Cohen, M. M.
Rogers, K. H.
Gellner, D.
Duncan, P. G.
Johnson, J. A.
Cohen, J. A.
Boisvenu, G.
Haley, L. D.
Parlow, J. L.
Cervenko, F. W.
Dillon, F.
Harwood, T.
Kolesar, R.
Volgyesi, G.
Reid, C. W.
Samson, B.
Beattie, W. S.
Goldsmith, C. H.
Sims, C. H.
Welborn, L. G.
Hannallah, R. S.
Higgins, T.
Fink, R.
Luban, N.
Murray, D. J.
Forbes, R. B.
Mehta, M.
Dull, D. L.
Horimoto, Y.
Naide, M.
Schaefer, J. D.
Bonn, G. E.
Rhine, E. J.
MacNeill, H. B.
Ménard, E. A.
Roberts, D. J.
Komocar, L.
Kay, J.
Chevrier, R.
Marsh, B. J.
Morton, N. S.
White, M.
Kenny, G. N. C.
Yamashita, M.
Tsuji, M.
Malviya, S.
Swartz, J.
Brown, K. A.
Holtby, H.
Ein, S.
Shandling, B.
Smith, M. F.
Beauprie, I. G.
Clark, A. G.
Keith, I. C.
Spence, D.
Ogata, Hiromaru
Midorikawa, Yukio
Doyle, D. John
Teves, Leonides Y.
Jhawar, Balraj S.
Kawamura, Takae
Wakusawa, Reiji
Hackmann, T.
Steward, D. J.
Maltby, J. R.
Loken, R. G.
Watson, N. C.
Kubota, Tatsuya
Katano, Toshio
Yoshizawa, Mutsumi
Ohtake, Kazuei
Onodera, Fumio
Yoshitake, S.
Matsumoto, S.
Miyakawa, H.
Takahashi, T.
Kitano, T.
Iwasaka, H.
Hayano, Y.
Noguchi, T.
Taniguchi, K.
Honda, N.
Koyama, K.
Takahashi, J.
Ochiai, R.
Takeda, J.
Nagano, M.
Rolbin, S.
Hew, E.
Morningstar, B.
Mahesh, K.
Yukioka, H.
Fujimori, M.
Siriwardhana, S. A.
Kawas, A.
Yates, S.
Gulden, H.
Upton, J. M.
Giesecke, A. H.
Suzuki, H.
Maru, E.
Fujita, M.
Pagliarello, G.
Simons, J.
Irita, K.
Shafiq, J.
Tareen, F. M.
Yoshitake, J.
Suderman, V. S.
Crosby, E. T.
Mallon, J. S.
Dunn, G. L.
Hatano, Y.
Nakamura, K.
Nishiwada, M.
Mori, Kenjiro
Pounder, D. R.
Blackstock, D.
Steward, D.
Kumagai, M.
Takinami, M.
Tanaka, S.
Shudo, Y.
Amaki, Y.
Kobayashi, K.
Jansen, G. F. A.
Kedaria, M.
Zuurmond, W. W. A.
Hartley, E.
St. Louis, P.
Rybczynski, J.
McLeod, M. E.
Byrick, R. J.
Mullen, J. Brendan
Wong, P. Y.
Wigglesworth, D.
Kay, J. Colin
Swartz, J. S.
Gold, M.
Braude, B. M.
Dolovich, J.
Gilmour, R. F.
Sutherland, L. R.
O’Connor, G.
Riding, K.
Laird, B.
Riou, S.
Gross, Michael
Tang, T.
Halpern, S. H.
Roy, A. G.
Côté, J. J.
Lindblad, T.
Buckley, D. N.
Oxom, D. C.
Whatley, G. S.
Knox, J. W. D.
Hooper, J. G. V.
Dolman, J.
Faneourt-Smith, P. F.
Torsher, L.
Gao, Yuhui
Chai, Xiaoqing
O’Leary, G.
Qureshi, S. A.
Laganiere, S.
McGilveray, I.
Boylan, J. F.
Hassard, P.
Teasdale, S. J.
Kapnoudhis, P.
Vaghadia, H.
Turnbull, K. M.
Villeneuve, E.
Buluran, J.
Amyot, Y.
Tanguay, M.
Pharm, B.
Beique, G.
Sidi, A.
Rush, W.
Clanachan, A. S.
Duke, P. C.
Leroux, M.
Corne, R.
Patton, N.
Greenberg, D.
Parrott, J.
Desjardins, P.
Merchant R. N.
Brown W. F.
Watson B. V.
Burrows, F. A.
Tatman, D. J.
Starr, J. M.
Symreng, T.
Kall, R. I.
Schweiger, I. M.
Finlayson, D. C.
Weisel, R. D.
Ivanov, J.
Mickle, D. A.
Fuller, John
Lu, Grant
Dain, Steven
McLean, R. F.
Noble, W. H.
Kolton, M.
Newfield, A. M.
Lipton, J. M.
Ide, T.
Isono, S.
Kochi, T.
Izumi, Y.
Erian, R. F.
Stafford-Smith, M.
Yamada, M.
Johnson, D.
Hurst, T.
Mayers, I.
Tsuda, Takako
Takeuchi, Mikio
Ishikawa, Kiyoshi
Ando, Hiroshi
Hanamura, Yasunori
Takasu, Hiroe
Hiyama, A.
Cardiac Anaesthesia Research Group
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1990 37(1):S1-S169
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Erratum
Autorzy :
Michèle, Saiah
Alain, Borgeat
Oliver, Wilder-Smith
Hung, Orlando R.
Hope, Charles E.
Laney, Geoffrey
Whynot, Sara C.
Coonan, Thomas J.
Malloy, David S.
Patterson, S.
Gelb, A.
Manninen, P.
Strum, D.
Glosten, B.
Spellman, M. J.
Eger, E. I.
Craen, R. A.
Gelb, A. W.
Murkin, J. M.
Chong, K. Y.
Penning, D. H.
El-Behairy, H.
Brien, J. F.
Coh, J. W.
Arellano, R.
Correa, J.
Fedorko, L.
Arellano, R.
Liu, Z.
Boylan, J. F.
Sandler, A. N.
Nierenberg, H.
Sheiner, P. A.
Greig, P. D.
O’Leary, G. M.
Teasdale, S. J.
Glynn, M. F. X.
Orser, B. A.
Wang, L. -Y.
MacDonald, J. F.
Loomis, C. W.
Arunachalam, K. D.
Vyas, D.
Milne, B.
Gagnon, Daniel
Lavoie, Josée
Dupuis, Jean-Yves
Miller, D. R.
Martineau, R. J.
Greenway, D.
Olivaris, L.
Hull, K.
Tierney, R. N. M.
Wynands, J. E.
Martineau, R.
St-Jean, B.
Kitts, J.
Miller, D.
Lindsay, P.
Curran, M.
Allen, G. C.
Crossan, M. L.
Wise, Richard
Donati, François
Bevan, David R.
Hardy, J. F.
Desroches, J.
Perrault, J.
Carrier, M.
Robitaille, D.
Ansley, D. M.
O’Connor, J. P.
Dolman, J.
Townsend, G. E.
Ricci, D.
Liepert, D. J.
Browne, P. M.
Hertz, T.
Rooney, M.
Yip, R. W.
Code, W.
Phillips, A. A.
McLean, R. F.
Devitt, J. H.
Harrington, E. M.
Byrick, R. J.
Wong, P. Y.
Wigglesworth, D.
Kay, J. C.
Sinclair, L. A.
Koch, J. P.
Deemar, K. A.
Christakis, G. K.
Belo, S.
Angle, P.
Cheng, D.
Boylan, J.
Sandler, A.
Feindel, C.
Carmichael, F.
Boylen, P.
Boylen, P.
DeLima, L. G. R.
Nathan, H. J.
Hynes, M. S.
Bourke, M. E.
Russell, G. N.
Seyone C.
Chung F.
Chartrand, Daniel
Roux, Lucie
Dain, S. L.
Smith, B. D.
Webster, A. C.
Wigglesworth, D. F.
Rose, D. K.
Caskennette, G.
Mechetuk, C.
Doyle, D. John
DeMajo, Wilfred
van den Bosch, Frank
Lee, Mark
McClenaghan, K. M.
Mazer, C. D.
Preston, R.
Crosby, E. T.
Kotarba, D.
Dudas, H.
Elliott, R. D.
Enns, J.
Manninen, P. H.
Farrar, J. K.
Huzyka, David L.
Lin, L. Philip
Fossey, Susan
Finucane, Brendan T.
Stockwell, M.
Lozanoff, S.
Lang, S.
Hyssen, J.
Campbell, D. C.
Douglas, M. J.
Pavy, T. J. G.
Flanagan, M. L.
McMorland, G. H.
Bands, Colin
Ffaracs, Ch. B.
Lipsett, Catherine
Drover, David
Stafford-Smith, Mark
Stevens, Sarah
Shields, Kate
MacSween, Michael J.
McAllister, J. D.
Morley-Forster, P. K.
White, A. K.
Taylor, M. D.
Vandenberghe, H. M.
Knoppert, D.
Reimer, H.
Duke, P. C.
Kehler, C. H.
Kepron, M. W.
Taraska, V. A.
Carstoniu, J.
Norman, P.
Katz, J.
Hannallah, Medhat
Cooney, C. M.
Lyons, J. B.
Hennigan, A.
Blunnie, W. P.
Moriarty, D. C.
Dobkowski, W. B.
Prato, F. S.
Shannon, N. A.
Drost, D. J.
Arya, B.
Wills, J. M.
Bond, D.
Morley-Forester, P.
JB, Mullen
Spahr-Schopfer, I.
Lerman, J.
Cutz, E.
Dolovich, M.
Kowalski, S.
Ong, B.
Bell, D.
Ostryzniuk, T.
Serrette, C.
Wasylak, T.
Coke, S.
Tsuda, Takako
Nakagawa, Takashi
Mabuchi, Norifumi
Ando, Hiroshi
Nishida, Osamu
Azami, Takafumi
Katsuya, Hirotada
Goto, Yukio
Searle, N.
Roy, M.
R. R. T.
Smith, Charles E.
Pinchak, Alfred C.
Hagen, Joan F.
Hancock, Donald
Krassioukov, Andrei V.
Weaver, Lynne C.
Sutton, I. R.
Mutch, W. A. C.
Teskey, J. M.
Thomson, I. R.
Rosenbloom, M.
Thiessen, D.
Teasdale S.
Corbin H.
Graham, M. R.
Lang, S. A.
Chang, P.
Gerard, M.
Tetzlaff, J. E.
Walsh, M.
Yoon, H.
Warriner, Brian
Fancourt-Smith, Peter
McEwen, Jim
Crane, Judy
Badner, N. H.
Bhandari, R.
Komar, W. E.
Ganapathy, S.
Warriner, C. B.
McCormack, J. P.
Levine, M.
Glick, N.
Chan, V. W. S.
McQuestion, M.
Gomez, M.
Cruise, C.
Evana, D.
Shumka, D.
Smyth, R. J.
Graham, M.
Halpenny, David
Goresky, Gerald V.
Zaretski, J. Eldon
Kavanagh, B.
Roger, S.
Davies, A.
Friedlander, M.
Cohen M. M.
Duncan P. G.
Pope W. D. B.
Biehl D.
Merchant R.
Tweed, W. A.
Tessler, Michael J.
Angle, Mark
Kleiman, Simcha
Kavanagh, B. P.
Doak, G. J.
Li, G.
Hall, R. I.
Sulliyan, J. A.
Yee, I.
Halpern, S.
Pittini, R.
Huh, C.
Bryson, G. L.
Gverzdys, R.
Perreault, C.
Ferland, L.
Gobeil, F.
Girard, D.
Smyth, R.
Asokumar, B.
Glynn, M.
Silveira, Sandra
Clark, Jeff
Milgram, Paul
Splinter, W. M.
MacNeill, H. B.
Ménard, E. A.
Rhine, E. J.
Roberts, D. J.
Gould, G. M.
Johnson, G. G.
Quance, Daniel
Wiesel, Saul
Easdown, Jane
Truong, N. Tien
Miller, Normand
Sheiner, Nathan
Welborn, L.
Norden, J.
Hannallah, R.
Broadman, L.
Seiden, N.
Iwai, M.
Iwai, R.
Horigome, H.
Yamashita, M.
Wood, Catherine E.
Klassen, Kim
Kleinman, S.
Yentis, S.
Sikich, N.
Yemen, T. A.
Mascik, B.
Nelson, W.
Ghantous, H.
Gandolfi, J.
Wood, Gordon
Ali, Mohamed
Inman, Kevin
Karski, J. M.
Carroll, J.
Brooks, D.
Oakley, P. A.
Webster, P. M.
Karski, J.
Yao, T.
Ivanov, J.
Young, P.
Carson, S.
Weisel, R. D.
Cooper, Richard M.
Wong, David T.
Wagner, Douglas P.
Knaus, William A.
Munshi, Charul A.
Kampine, John P.
Soutter, I. D.
Mathieu, A.
Gafni, A.
Dauphin, A.
Torsher, L.
Tierney, M.
Hopkins, H. S.
Baylon, G. J.
Peter, Elizabeth A.
Bellhouse, C. P.
Dore, Caroline
Rachwal, T. W.
Lanigan, D. T.
Yip, Raymond
Derdemezi, J. B.
Britt, B. A.
Withington, D. E.
Reynolds, F.
Patrick, A.
Man, W.
Searle, N. R.
Ste-Marie, H.
Kostash, Mark A.
Johnston, Richard
Bailey, R. J.
Sharpe, M. D.
Woda, R. P.
Haug, M.
Slugg, P.
Lockrem, J.
Barnett, G.
Finegan, B. A.
Robertson, M.
Taylor, D.
Frost, G.
Koshal, A.
Rodney, Grant E.
Reichert, Clayton C.
O’Regan, Desmond N.
Blackstock, Derek
Steward, David J.
Wenstone, Richard
Harrington, Ellen
Wong, A.
Braude, B.
Fear, D.
Bissonnette, B.
Reid, Craig W.
Hull, Kathryn A.
Yogendran, S.
McGuire, G.
Chan, V.
Hartley, E.
Van Kessel, K.
Weisel, R.
Takla, N.
Tremblay, N. A.
Ralley, F. E.
Ramsay, J. G.
Robbins, G. R.
Salevsky, F. C.
Gandhi, S.
Nimphius, N.
Dionne, Bernard
Jodoin, Christian
Lorange, Michel
Lapointe, Alain
Hawboldt, Geoffrey
Volgyesi, G. A.
Tousignant, Guy
Barnett, R.
Gallant, B.
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. September 1992 39(7):749-749
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Crosby, E. T.
Halpern, S.
Bill, K. M.
Flynnn, R. J.
Moore, J.
Navaneelan, C.
Cunningham, A.
Yu, P. Y. H.
Gamling, D. R.
McMorland, G. H.
Perreault, C.
Guay, J.
Gaudreault, P.
Hollman, C.
Meloche, R.
Hackman, T.
Sheps, S. B.
Murray, W. B.
Heiman, P. A.
Slinger, P.
Triolet, W.
Jain, U.
Rao, T. L. K.
Dasari, M.
Pifarre, R.
Sullivan, H.
Calandra, D.
Friesen, R. M.
Bjornson, J.
Hatton, G.
Parlow, J. L.
Casey, W. F.
Broadman, L. M.
Rice, L. J.
Dailey, M.
Andrews, W. R.
Stigi, S.
Jendrek, V.
Shevde, K.
Withington, D. E.
Saoud, A. Tazi
Ramsay, J. G.
Bilodeau, J.
Johnson, D.
Mayers, I.
Doran, R. J.
Wong, P. Y.
Mullen, Brendan J.
Wigglesworth, D.
Byrick, R. J.
Kay, J. Colin
Stubbing, J. F.
Sweeney, B. P.
Dagher, E.
Dumont, L.
Lagace, G.
Chartrand, C.
Badner, N. H.
Sandier, A. N.
Leitch, L.
Koren, G.
Erian, R. F.
Bunegin, L.
Shulman, D. L.
Burrows, F.
O’Sullivan, K.
Bouchier, D.
Kashin, B. A.
Wynands, J. E.
Villeneuve, E.
Blaise, G.
Guerrard, M. J.
Buluran, J.
Effa, E.
Vaghadia, H.
Jenkins, L. C.
Janisse, T.
Scudamore, C. H.
Patel, P. M.
Mutch, W. A. C.
Ruta, T. S.
McNeill, B. R.
Murkin, J. M.
Gelb, A. W.
Farrar, J. K.
Johnson, G. D.
Adams, M. A.
Lillicrap, D. P.
Lindblad, T.
Beattie, W. S.
Buckley, D. N.
Forrest, J. B.
Lessard, M. R.
Trépanier, C. A.
Baribault, J. P.
Brochu, J. G.
Brousseau, C. A.
Cote, J. J.
Denault, P.
Whang, P.
Moudgil, G. C.
Daly, N.
Morrison, D. H.
Ogilvie, R.
Man, J.
Ehler, T.
Leitch, L. F.
Dupuis, J. Y.
Martin, R.
Tessonnier, J. M.
Barry, A. W.
Milne, B.
Quintin, L.
Gillon, J. Y.
Pujol, J. F.
DeMonte, F.
Zhang, C.
Hamilton, J. T.
Zhou, Y.
Plourde, G.
Picton, T. W.
Kellett, A.
Pilato, M. A.
Bissonnette, B.
Lerman, J.
Brown, K. A.
Dundee, J. W.
Sosis, M.
Dillon, F.
Stetson, J. B.
Voorhees, W. D.
Bourland, J. D.
Geddes, L. A.
Shoenlein, W. E.
O’Leary, G.
Teasdale, S.
Knill, R. L.
Rose, E. A.
Berko, S. L.
Smith, C. E.
Sadler, J. M.
Bevan, J. C.
Donati, F.
Bevan, D. R.
Tellez, J.
Turner, D.
Kao, Y. J.
Salidivia, V.
Roldan, L.
Orrego, H.
Carmicheal, F. J.
Kent, A. P.
Parker, C. J. R.
Hunter, J. M.
Finley, G. A.
Goresky, G. V.
Klassen, K.
McDiarmid, C.
Shaffer, E.
Vaughan, M.
Randolph, J.
Szalados, J. E.
Lazzell, V. A.
Creighton, R. E.
Poon, A. O.
Mclntyre, B.
Douglas, M. J.
Swenerton, J. E.
Farquharson, D. F.
Landry, D.
Petit, F.
Riegert, D.
Koch, J. P.
Maggisano, R.
Devitt, J. H.
Jense, H. G.
Dubin, S. A.
Silverstein, P. I.
Rodriguez, N.
Wakefield, M. L.
Williams, R.
Dubin, S.
Smith, J. J.
Hofmann, V. C.
Jarvis, A. P.
Forbes, R. B.
Murray, D. J.
Dillman, J. B.
Dull, D. L.
Cohen, M. M.
Cameron, C. B.
Johnston, R. G.
Konopad, E.
Jivraj, K.
Hunt, D.
Eastley, R.
Strunin, L.
Fairbrass, M. J.
Laganiere, S.
McGilvery, M.
Foster, B.
Young, P.
Weisel, D.
Parra, L.
Suarez Isla, B. A.
Lopez, J. R.
Hall, R. I.
Hawwa, R.
Kashtan, H.
Edelist, G.
Mallon, J.
Kapala, D.
Dhamee, M. Saeed
Reynolds, A. C.
Olund, T.
Entress, J.
Kalbfleisch, J.
Bell, S. D.
Goldberg, M. E.
Bracey, B. J.
Goldhill, D. R.
Bennett, M. H.
Emmott, R. S.
Innis, R. F.
Yate, P. M.
Flynn, P. J.
Gill, S. S.
Saunders, P. R.
Geisecke, A. H.
Feldman, J. M.
Banner, M. J.
Siriwardhana, S. A.
Kawas, A.
Lipton, J. L.
Giesecke, A. H.
Doyle, D. J.
Volgyesi, G. A.
Hillier, S. C.
Gallagher, J.
Hargaden, K.
Hamil, M.
Cunningham, A. J.
Scott, W. A. C.
Sielecka, D.
Illing, L. H.
Jani, K.
Scarr, M.
Maltby, J. R.
Roy, J.
McNulty, S. E.
Torjman, M.
Carey, C.
Bracey, B.
Markham, K.
Durcan, J.
Blackstock, D.
DaSilva, C. A.
Demars, P. D.
Montgomery, C. J.
Steward, D. J.
Sessler, D. I.
Laflamme, P.
McDevitt, S.
Kamal, G. D.
Symreng, T.
Tatman, D. J.
Durcharme, J.
Varin, F.
Besner, J. G.
Dyck, J. B.
Chung, F.
Arellano, R.
Lim, G.
Bailey, D. G.
Bayliff, C. D.
Cunningham, D. G.
Ewen, A.
Sheppard, S. D.
Mahoney, L. T.
Bacon, G. S.
Rice, L. R.
Newman, K.
Loe, W.
Toth, M.
Pilato, M.
Classen, K.
McDiamid, C.
Burrows, F. A.
Irish, C. L.
Casey, W.
Hauser, G. J.
Chan, M. M.
Midgley, F. M.
Holbrook, P. R.
Elliott, M. E.
Man, W. K.
Finegan, B. A.
Clanachan, A. S.
Hudson, R. J.
Thomson, I. R.
Burgess, P. M.
Rosenbloom, M.
Fisher, J. M.
O’Connor, J. P.
Ralley, F. E.
Robbins, G. R.
Moote, C. A.
Manninen, P. H.
English, M.
Farmer, C.
Scott, A.
White, I. W. C.
Biehl, D.
Donen, N.
Mansfield, J.
Cohen, M.
Wade, J. G.
Woodward, C.
Ducharme, J.
Gerardi, A.
Mijares, A.
Code, W. E.
Hertz, L.
Chung, A.
Meier, H. M. R.
Lautenschlaeger, E.
Seyone, C.
Wassef, M. R.
Devitt, F. H.
Cheng, D. C. H.
Dyck, B.
Chan, V. W. S.
Ferrante, F. M.
Arthur, G. R.
Rice, L.
Annallah, R. H.
Etches, R. C.
Loulmet, D.
Lacombe, P.
Hollmann, C.
Tanguay, M.
Blaise, G. A.
Lenis, S. G.
Fear, D. W.
Lang, S. A.
Ha, H. C.
Germain, H.
Neion, A.
Dorian, P.
Salter, D.
Pollick, C.
Cervenko, F.
Parlow, J.
Pym, J.
Nakatsu, K.
Elliott, D.
Miller, D. R.
Martineau, R. J.
Ewing, D.
Martineau, R. J.
Knox, J. W. D.
Oxorn, D. C.
O’Connor, J. P.
Whalley, D. G.
Rogers, K. H.
Kay, J. C.
Mazer, C. D.
Belo, S. E.
Hew-Wing, P.
Hew, E.
Tessonier, J. M.
Thibault, G.
Testaert, E.
Chartrand, D.
Cusson, J. R.
Kuchel, O.
Larochelle, P.
Couture, J.
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1989 36(1):S53-S172
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The ultrastructure of dentinogenesis and amelogenesis in rat molar tooth germs grown as organ cultures in vitro
Autorzy :
Wigglesworth, D. J.
Hayward, A. F.
Pokaż więcej
Źródło :
Zeitschrift für Zellforschung und Mikroskopische Anatomie. June 1973 138(2):171-186
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Development of a computerized database for the study of anaesthesia care.
Autorzy :
Rose, D.
Cohen, Marsha
Wigglesworth, Daniel
Yee, Doreen
Rose, D K
Cohen, M M
Wigglesworth, D F
Yee, D A
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia; 1992, Vol. 39 Issue 7, p716-723, 8p
Temat :
DATABASES
INFORMATION storage & retrieval systems -- Hospitals
ANESTHESIOLOGY
COMPARATIVE studies
COMPUTER software
COMPUTERS
ANESTHESIA teams
RESEARCH methodology
MEDICAL cooperation
RESEARCH
COST analysis
EVALUATION research
ECONOMICS
Terminy geograficzne :
ONTARIO
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies