Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Williams D"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
An extremely powerful long-lived superluminal ejection from the black hole MAXI J1820+070
Autorzy :
Bright, J. S.
Fender, R. P.Aff1, Aff2
Motta, S. E.
Williams, D. R. A.
Moldon, J.Aff3, Aff4
Plotkin, R. M.Aff5, Aff6
Miller-Jones, J. C. A.
Heywood, I.Aff1, Aff7, Aff8
Tremou, E.
Beswick, R.
Sivakoff, G. R.
Corbel, S.Aff9, Aff11
Buckley, D. A. H.
Homan, J.Aff13, Aff14, Aff15
Gallo, E.
Tetarenko, A. J.
Russell, T. D.
Green, D. A.
Titterington, D.
Woudt, P. A.Aff2, Aff20
Armstrong, R. P.Aff1, Aff2, Aff8
Groot, P. J.Aff2, Aff12, Aff21
Horesh, A.
Horst, A. J. van derAff23, Aff24
Körding, E. G.
McBride, V. A.Aff2, Aff12, Aff25
Rowlinson, A.Aff18, Aff26
Wijers, R. A. M. J.
Pokaż więcej
Źródło :
Nature Astronomy. 4(7):697-703
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Prospects for observing and localizing gravitational-wave transients with Advanced LIGO, Advanced Virgo and KAGRA
Autorzy :
Abbott, B. P.
Abbott, R.
Abbott, T. D.
Abraham, S.
Acernese, F.Aff4, Aff5
Ackley, K.
Adams, C.
Adya, V. B.Aff8, Aff9
Affeldt, C.Aff8, Aff9
Agathos, M.
Agatsuma, K.
Aggarwal, N.
Aguiar, O. D.
Aiello, L.Aff14, Aff15
Ain, A.
Ajith, P.
Akutsu, T.
Allen, G.
Allocca, A.Aff19, Aff20
Aloy, M. A.
Altin, P. A.
Amato, A.
Ananyeva, A.
Anderson, S. B.
Anderson, W. G.
Ando, M.Aff25, Aff26
Angelova, S. V.
Antier, S.
Appert, S.
Arai, K.
Arai, Koya
Arai, Y.
Araki, S.
Araya, A.
Araya, M. C.
Areeda, J. S.
Arène, M.
Aritomi, N.
Arnaud, N.Aff28, Aff34
Arun, K. G.
Ascenzi, S.Aff36, Aff37
Ashton, G.
Aso, Y.Aff38, Aff39
Aston, S. M.
Astone, P.
Aubin, F.
Aufmuth, P.
AultONeal, K.
Austin, C.
Avendano, V.
Avila-Alvarez, A.
Babak, S.Aff33, Aff44
Bacon, P.
Badaracco, F.Aff14, Aff15
Bader, M. K. M.
Bae, S. W.
Bae, Y. B.
Baiotti, L.
Bajpai, R.
Baker, P. T.
Baldaccini, F.Aff51, Aff52
Ballardin, G.
Ballmer, S. W.
Banagiri, S.
Barayoga, J. C.
Barclay, S. E.
Barish, B. C.
Barker, D.
Barkett, K.
Barnum, S.
Barone, F.Aff4, Aff5
Barr, B.
Barsotti, L.
Barsuglia, M.
Barta, D.
Bartlett, J.
Barton, M. A.Aff17, Aff55
Bartos, I.
Bassiri, R.
Basti, A.Aff19, Aff20
Bawaj, M.Aff52, Aff61
Bayley, J. C.
Bazzan, M.Aff62, Aff63
Bécsy, B.
Bejger, M.Aff33, Aff65
Belahcene, I.
Bell, A. S.
Beniwal, D.
Berger, B. K.
Bergmann, G.Aff8, Aff9
Bernuzzi, S.Aff67, Aff68
Bero, J. J.
Berry, C. P. L.
Bersanetti, D.
Bertolini, A.
Betzwieser, J.
Bhandare, R.
Bidler, J.
Bilenko, I. A.
Bilgili, S. A.
Billingsley, G.
Birch, J.
Birney, R.
Birnholtz, O.
Biscans, S.Aff1, Aff12
Biscoveanu, S.
Bisht, A.
Bitossi, M.Aff20, Aff34
Bizouard, M. A.
Blackburn, J. K.
Blair, C. D.
Blair, D. G.
Blair, R. M.
Bloemen, S.
Bode, N.Aff8, Aff9
Boer, M.
Boetzel, Y.
Bogaert, G.
Bondu, F.
Bonilla, E.
Bonnand, R.
Booker, P.Aff8, Aff9
Boom, B. A.
Booth, C. D.
Bork, R.
Boschi, V.
Bose, S.Aff3, Aff80
Bossie, K.
Bossilkov, V.
Bosveld, J.
Bouffanais, Y.
Bozzi, A.
Bradaschia, C.
Brady, P. R.
Bramley, A.
Branchesi, M.Aff14, Aff15
Brau, J. E.
Briant, T.
Briggs, J. H.
Brighenti, F.Aff83, Aff84
Brillet, A.
Brinkmann, M.Aff8, Aff9
Brisson, V.
Brockill, P.
Brooks, A. F.
Brown, D. A.
Brown, D. D.
Brunett, S.
Buikema, A.
Bulik, T.
Bulten, H. J.Aff45, Aff86
Buonanno, A.Aff44, Aff87
Buskulic, D.
Buy, C.
Byer, R. L.
Cabero, M.Aff8, Aff9
Cadonati, L.
Cagnoli, G.Aff23, Aff89
Cahillane, C.
Bustillo, J. Calderón
Callister, T. A.
Calloni, E.Aff5, Aff90
Camp, J. B.
Campbell, W. A.
Canepa, M.Aff71, Aff92
Cannon, K.
Cannon, K. C.
Cao, H.
Cao, J.
Capocasa, E.Aff17, Aff33
Carbognani, F.
Caride, S.
Carney, M. F.
Carullo, G.
Diaz, J. Casanueva
Casentini, C.Aff36, Aff37
Caudill, S.
Cavaglià, M.
Cavalier, F.
Cavalieri, R.
Cella, G.
Cerdá-Durán, P.
Cerretani, G.Aff19, Aff20
Cesarini, E.Aff37, Aff96
Chaibi, O.
Chakravarti, K.
Chamberlin, S. J.
Chan, M.
Chan, M. L.
Chao, S.
Charlton, P.
Chase, E. A.
Chassande-Mottin, E.
Chatterjee, D.
Chaturvedi, M.
Chatziioannou, K.
Cheeseboro, B. D.
Chen, C. S.
Chen, H. Y.
Chen, K. H.
Chen, X.
Chen, Y.
Chen, Y. R.Aff105, Aff106
Cheng, H.-P.
Cheong, C. K.
Chia, H. Y.
Chincarini, A.
Chiummo, A.
Cho, G.
Cho, H. S.
Cho, M.
Christensen, N.Aff76, Aff110
Chu, H. Y.
Chu, Q.
Chu, Y. K.
Chua, S.
Chung, K. W.
Chung, S.
Ciani, G.Aff62, Aff63
Ciobanu, A. A.
Ciolfi, R.Aff112, Aff113
Cipriano, F.
Cirone, A.Aff71, Aff92
Clara, F.
Clark, J. A.
Clearwater, P.
Cleva, F.
Cocchieri, C.
Coccia, E.Aff14, Aff15
Cohadon, P.-F.
Cohen, D.
Colgan, R.
Colleoni, M.
Collette, C. G.
Collins, C.
Cominsky, L. R.
Constancio, Jr., M.
Conti, L.
Cooper, S. J.
Corban, P.
Corbitt, T. R.
Cordero-Carrión, I.
Corley, K. R.
Cornish, N.
Corsi, A.
Cortese, S.
Costa, C. A.
Cotesta, R.
Coughlin, M. W.
Coughlin, S. B.Aff70, Aff79
Coulon, J.-P.
Countryman, S. T.
Couvares, P.
Covas, P. B.
Cowan, E. E.
Coward, D. M.
Cowart, M. J.
Coyne, D. C.
Coyne, R.
Creighton, J. D. E.
Creighton, T. D.
Cripe, J.
Croquette, M.
Crowder, S. G.
Cullen, T. J.
Cumming, A.
Cunningham, L.
Cuoco, E.
Canton, T. Dal
Dálya, G.
Danilishin, S. L.Aff8, Aff9
D’Antonio, S.
Danzmann, K.Aff8, Aff9
Dasgupta, A.
Da Silva Costa, C. F.
Datrier, L. E. H.
Dattilo, V.
Dave, I.
Davier, M.
Davis, D.
Daw, E. J.
DeBra, D.
Deenadayalan, M.
Degallaix, J.
De Laurentis, M.Aff5, Aff90
Deléglise, S.
Pozzo, W. DelAff19, Aff20
DeMarchi, L. M.
Demos, N.
Dent, T.Aff8, Aff9, Aff126
De Pietri, R.Aff68, Aff127
Derby, J.
De Rosa, R.Aff5, Aff90
De Rossi, C.Aff23, Aff34
DeSalvo, R.
de Varona, O.Aff8, Aff9
Dhurandhar, S.
Díaz, M. C.
Dietrich, T.
Fiore, L. Di
Giovanni, M. DiAff113, Aff129
Girolamo, T. DiAff5, Aff90
Lieto, A. DiAff19, Aff20
Ding, B.
Pace, S. DiAff40, Aff130
Palma, I. DiAff40, Aff130
Renzo, F. DiAff19, Aff20
Dmitriev, A.
Doctor, Z.
Doi, K.
Donovan, F.
Dooley, K. L.Aff79, Aff95
Doravari, S.Aff8, Aff9
Dorrington, I.
Downes, T. P.
Drago, M.Aff14, Aff15
Driggers, J. C.
Du, Z.
Ducoin, J.-G.
Dupej, P.
Dwyer, S. E.
Easter, P. J.
Edo, T. B.
Edwards, M. C.
Effler, A.
Eguchi, S.
Ehrens, P.
Eichholz, J.
Eikenberry, S. S.
Eisenmann, M.
Eisenstein, R. A.
Enomoto, Y.
Essick, R. C.
Estelles, H.
Estevez, D.
Etienne, Z. B.
Etzel, T.
Evans, M.
Evans, T. M.
Fafone, V.Aff14, Aff36, Aff37
Fair, H.
Fairhurst, S.
Fan, X.
Farinon, S.
Farr, B.
Farr, W. M.
Fauchon-Jones, E. J.
Favata, M.
Fays, M.
Fazio, M.
Fee, C.
Feicht, J.
Fejer, M. M.
Feng, F.
Fernandez-Galiana, A.
Ferrante, I.Aff19, Aff20
Ferreira, E. C.
Ferreira, T. A.
Ferrini, F.
Fidecaro, F.Aff19, Aff20
Fiori, I.
Fiorucci, D.
Fishbach, M.
Fisher, R. P.Aff53, Aff134
Fishner, J. M.
Fitz-Axen, M.
Flaminio, R.Aff17, Aff41
Fletcher, M.
Flynn, E.
Fong, H.
Font, J. A.Aff21, Aff135
Forsyth, P. W. F.
Fournier, J.-D.
Frasca, S.Aff40, Aff130
Frasconi, F.
Frei, Z.
Freise, A.
Frey, R.
Frey, V.
Fritschel, P.
Frolov, V. V.
Fujii, Y.
Fukunaga, M.
Fukushima, M.
Fulda, P.
Fyffe, M.
Gabbard, H. A.
Gadre, B. U.
Gaebel, S. M.
Gair, J. R.
Gammaitoni, L.
Ganija, M. R.
Gaonkar, S. G.
Garcia, A.
García-Quirós, C.
Garufi, F.Aff5, Aff90
Gateley, B.
Gaudio, S.
Gaur, G.
Gayathri, V.
Ge, G. G.
Gemme, G.
Genin, E.
Gennai, A.
George, D.
George, J.
Gergely, L.
Germain, V.
Ghonge, S.
Ghosh, Abhirup
Ghosh, Archisman
Ghosh, S.
Giacomazzo, B.Aff113, Aff129
Giaime, J. A.Aff2, Aff7
Giardina, K. D.
Giazotto, A.
Gill, K.
Giordano, G.Aff4, Aff5
Glover, L.
Godwin, P.
Goetz, E.
Goetz, R.
Goncharov, B.
González, G.
Castro, J. M. GonzalezAff19, Aff20
Gopakumar, A.
Gorodetsky, M. L.
Gossan, S. E.
Gosselin, M.
Gouaty, R.
Grado, A.Aff5, Aff144
Graef, C.
Granata, M.
Grant, A.
Gras, S.
Grassia, P.
Gray, C.
Gray, R.
Greco, G.Aff83, Aff84
Green, A. C.Aff11, Aff59
Green, R.
Gretarsson, E. M.
Groot, P.
Grote, H.
Grunewald, S.
Gruning, P.
Guidi, G. M.Aff83, Aff84
Gulati, H. K.
Guo, Y.
Gupta, A.
Gupta, M. K.
Gustafson, E. K.
Gustafson, R.
Haegel, L.
Hagiwara, A.
Haino, S.
Halim, O.Aff14, Aff15
Hall, B. R.
Hall, E. D.
Hamilton, E. Z.
Hammond, G.
Haney, M.
Hanke, M. M.Aff8, Aff9
Hanks, J.
Hanna, C.
Hannam, M. D.
Hannuksela, O. A.
Hanson, J.
Hardwick, T.
Haris, K.
Harms, J.Aff14, Aff15
Harry, G. M.
Harry, I. W.
Hasegawa, K.
Haster, C.-J.
Haughian, K.
Hayakawa, H.
Hayama, K.
Hayes, F. J.
Healy, J.
Heidmann, A.
Heintze, M. C.
Heitmann, H.
Hello, P.
Hemming, G.
Hendry, M.
Heng, I. S.
Hennig, J.Aff8, Aff9
Heptonstall, A. W.
Heurs, M.Aff8, Aff9
Hild, S.
Himemoto, Y.
Hinderer, T.Aff45, Aff151, Aff152
Hiranuma, Y.
Hirata, N.
Hirose, E.
Hoak, D.
Hochheim, S.Aff8, Aff9
Hofman, D.
Holgado, A. M.
Holland, N. A.
Holt, K.
Holz, D. E.
Hong, Z.
Hopkins, P.
Horst, C.
Hough, J.
Howell, E. J.
Hoy, C. G.
Hreibi, A.
Hsieh, B. H.
Huang, G. Z.
Huang, P. W.
Huang, Y. J.
Huerta, E. A.
Huet, D.
Hughey, B.
Hulko, M.
Husa, S.
Huttner, S. H.
Huynh-Dinh, T.
Idzkowski, B.
Iess, A.Aff36, Aff37
Ikenoue, B.
Imam, S.
Inayoshi, K.
Ingram, C.
Inoue, Y.
Inta, R.
Intini, G.Aff40, Aff130
Ioka, K.
Irwin, B.
Isa, H. N.
Isac, J.-M.
Isi, M.
Itoh, Y.Aff157, Aff158
Iyer, B. R.
Izumi, K.Aff56, Aff159
Jacqmin, T.
Jadhav, S. J.
Jani, K.
Janthalur, N. N.
Jaranowski, P.
Jenkins, A. C.
Jiang, J.
Johnson, D. S.
Jones, A. W.
Jones, D. I.
Jones, R.
Jonker, R. J. G.
Ju, L.
Jung, K.
Jung, P.
Junker, J.Aff8, Aff9
Kajita, T.
Kalaghatgi, C. V.
Kalogera, V.
Kamai, B.
Kamiizumi, M.
Kanda, N.Aff157, Aff158
Kandhasamy, S.
Kang, G. W.
Kanner, J. B.
Kapadia, S. J.
Karki, S.
Karvinen, K. S.Aff8, Aff9
Kashyap, R.
Kasprzack, M.
Katsanevas, S.
Katsavounidis, E.
Katzman, W.
Kaufer, S.
Kawabe, K.
Kawaguchi, K.
Kawai, N.
Kawasaki, T.
Keerthana, N. V.
Kéfélian, F.
Keitel, D.
Kennedy, R.
Key, J. S.
Khalili, F. Y.
Khan, H.
Khan, I.Aff14, Aff37
Khan, S.Aff8, Aff9
Khan, Z.
Khazanov, E. A.
Khursheed, M.
Kijbunchoo, N.
Kim, Chunglee
Kim, C.
Kim, J. C.
Kim, J.
Kim, K.
Kim, W.
Kim, W. S.
Kim, Y.-M.
Kimball, C.
Kimura, N.
King, E. J.
King, P. J.
Kinley-Hanlon, M.
Kirchhoff, R.Aff8, Aff9
Kissel, J. S.
Kita, N.
Kitazawa, H.
Kleybolte, L.
Klika, J. H.
Klimenko, S.
Knowles, T. D.
Knyazev, E.
Koch, P.Aff8, Aff9
Koehlenbeck, S. M.Aff8, Aff9
Koekoek, G.Aff45, Aff173
Kojima, Y.
Kokeyama, K.
Koley, S.
Komori, K.
Kondrashov, V.
Kong, A. K. H.Aff105, Aff106
Kontos, A.
Koper, N.Aff8, Aff9
Korobko, M.
Korth, W. Z.
Kotake, K.
Kowalska, I.
Kozak, D. B.
Kozakai, C.
Kozu, R.
Kringel, V.Aff8, Aff9
Krishnendu, N.
Królak, A.Aff176, Aff177
Kuehn, G.Aff8, Aff9
Kumar, A.
Kumar, P.
Kumar, Rahul
Kumar, R.
Kumar, S.
Kume, J.
Kuo, C. M.
Kuo, H. S.
Kuo, L.
Kuroyanagi, S.
Kusayanagi, K.
Kutynia, A.
Kwak, K.
Kwang, S.
Lackey, B. D.
Lai, K. H.
Lam, T. L.
Landry, M.
Lane, B. B.
Lang, R. N.
Lange, J.
Lantz, B.
Lanza, R. K.
Lartaux-Vollard, A.
Lasky, P. D.
Laxen, M.
Lazzarini, A.
Lazzaro, C.
Leaci, P.Aff40, Aff130
Leavey, S.Aff8, Aff9
Lecoeuche, Y. K.
Lee, C. H.
Lee, H. K.
Lee, H. M.
Lee, H. W.
Lee, J.
Lee, K.
Lee, R. K.Aff105, Aff106
Lehmann, J.Aff8, Aff9
Lenon, A.
Leonardi, M.
Leroy, N.
Letendre, N.
Levin, Y.Aff6, Aff115
Li, J.
Li, K. J. L.
Li, T. G. F.
Li, X.
Lin, C. Y.
Lin, F.
Lin, F. L.
Lin, L. C. C.
Linde, F.
Linker, S. D.
Littenberg, T. B.
Liu, G. C.
Liu, J.
Liu, X.
Lo, R. K. L.Aff1, Aff107
Lockerbie, N. A.
London, L. T.
Longo, A.Aff185, Aff186
Lorenzini, M.Aff14, Aff15
Loriette, V.
Lormand, M.
Losurdo, G.
Lough, J. D.Aff8, Aff9
Lousto, C. O.
Lovelace, G.
Lower, M. E.
Lück, H.Aff8, Aff9
Lumaca, D.Aff36, Aff37
Lundgren, A. P.
Luo, L. W.
Lynch, R.
Ma, Y.
Macas, R.
Macfoy, S.
MacInnis, M.
Macleod, D. M.
Macquet, A.
Magaña-Sandoval, F.
Zertuche, L. Magaña
Magee, R. M.
Majorana, E.
Maksimovic, I.
Malik, A.
Man, N.
Mandic, V.
Mangano, V.
Mansell, G. L.Aff12, Aff56
Manske, M.Aff22, Aff24
Mantovani, M.
Marchesoni, F.Aff52, Aff61
Marchio, M.
Marion, F.
Márka, S.
Márka, Z.
Markakis, C.Aff10, Aff18
Markosyan, A. S.
Markowitz, A.
Maros, E.
Marquina, A.
Marsat, S.
Martelli, F.Aff83, Aff84
Martin, I. W.
Martin, R. M.
Martynov, D. V.
Mason, K.
Massera, E.
Masserot, A.
Massinger, T. J.
Masso-Reid, M.
Mastrogiovanni, S.Aff40, Aff130
Matas, A.Aff44, Aff54
Matichard, F.Aff1, Aff12
Matone, L.
Mavalvala, N.
Mazumder, N.
McCann, J. J.
McCarthy, R.
McClelland, D. E.
McCormick, S.
McCuller, L.
McGuire, S. C.
McIver, J.
McManus, D. J.
McRae, T.
McWilliams, S. T.
Meacher, D.
Meadors, G. D.
Mehmet, M.Aff8, Aff9
Mehta, A. K.
Meidam, J.
Melatos, A.
Mendell, G.
Mercer, R. A.
Mereni, L.
Merilh, E. L.
Merzougui, M.
Meshkov, S.
Messenger, C.
Messick, C.
Metzdorff, R.
Meyers, P. M.
Miao, H.
Michel, C.
Michimura, Y.Aff25, Aff26
Middleton, H.
Mikhailov, E. E.
Milano, L.Aff5, Aff90
Miller, A. L.
Miller, A.Aff40, Aff130
Millhouse, M.
Mills, J. C.
Milovich-Goff, M. C.
Minazzoli, O.Aff76, Aff192
Minenkov, Y.
Mio, N.
Mishkin, A.
Mishra, C.
Mistry, T.
Mitra, S.
Mitrofanov, V. P.
Mitselmakher, G.
Mittleman, R.
Miyakawa, O.
Miyamoto, A.
Miyazaki, Y.
Miyo, K.
Miyoki, S.
Mo, G.
Moffa, D.
Mogushi, K.
Mohapatra, S. R. P.
Montani, M.Aff83, Aff84
Moore, C. J.
Moraru, D.
Moreno, G.
Morisaki, S.
Moriwaki, Y.
Mours, B.
Mow-Lowry, C. M.
Mukherjee, ArunavaAff8, Aff9
Mukherjee, D.
Mukherjee, S.
Mukund, N.
Mullavey, A.
Munch, J.
Muñiz, E. A.
Muratore, M.
Murray, P. G.
Nagano, K.
Nagano, S.
Nagar, A.Aff96, Aff196, Aff197
Nakamura, K.
Nakano, H.
Nakano, M.
Nakashima, R.
Nardecchia, I.Aff36, Aff37
Narikawa, T.
Naticchioni, L.Aff40, Aff130
Nayak, R. K.
Negishi, R.
Neilson, J.
Nelemans, G.Aff45, Aff75
Nelson, T. J. N.
Nery, M.Aff8, Aff9
Neunzert, A.
Ng, K. Y.
Ng, S.
Nguyen, P.
Ni, W. T.Aff105, Aff141
Nichols, D.Aff45, Aff151
Nishizawa, A.Aff26, Aff201
Nissanke, S.Aff45, Aff151
Nocera, F.
North, C.
Nuttall, L. K.
Obergaulinger, M.
Oberling, J.
O’Brien, B. D.
Obuchi, Y.
O’Dea, G. D.
Ogaki, W.
Ogin, G. H.
Oh, J. J.
Oh, S. H.
Ohashi, M.
Ohishi, N.
Ohkawa, M.
Ohme, F.Aff8, Aff9
Ohta, H.
Okada, M. A.
Okutomi, K.
Oliver, M.
Oohara, K.
Ooi, C. P.
Oppermann, P.Aff8, Aff9
Oram, Richard J.
O’Reilly, B.
Ormiston, R. G.
Ortega, L. F.
O’Shaughnessy, R.
Oshino, S.
Ossokine, S.
Ottaway, D. J.
Overmier, H.
Owen, B. J.
Pace, A. E.
Pagano, G.Aff19, Aff20
Page, M. A.
Pai, A.
Pai, S. A.
Palamos, J. R.
Palashov, O.
Palomba, C.
Pal-Singh, A.
Pan, Huang-Wei
Pan, K. C.Aff105, Aff106
Pang, B.
Pang, H. F.
Pang, P. T. H.
Pankow, C.
Pannarale, F.Aff40, Aff130
Pant, B. C.
Paoletti, F.
Paoli, A.
Papa, M. A.Aff8, Aff24, Aff44
Parida, A.
Park, J.
Parker, W.Aff7, Aff190
Pascucci, D.
Pasqualetti, A.
Passaquieti, R.Aff19, Aff20
Passuello, D.
Patil, M.
Patricelli, B.Aff19, Aff20
Pearlstone, B. L.
Pedersen, C.
Pedraza, M.
Pedurand, R.Aff23, Aff205
Pele, A.
Arellano, F. E. Peña
Penn, S.
Perez, C. J.
Perreca, A.Aff113, Aff129
Pfeiffer, H. P.Aff44, Aff101
Phelps, M.Aff8, Aff9
Phukon, K. S.
Piccinni, O. J.Aff40, Aff130
Pichot, M.
Piergiovanni, F.Aff83, Aff84
Pillant, G.
Pinard, L.
Pinto, I.
Pirello, M.
Pitkin, M.
Poggiani, R.Aff19, Aff20
Pong, D. Y. T.
Ponrathnam, S.
Popolizio, P.
Porter, E. K.
Powell, J.
Prajapati, A. K.
Prasad, J.
Prasai, K.
Prasanna, R.
Pratten, G.
Prestegard, T.
Privitera, S.
Prodi, G. A.Aff113, Aff129
Prokhorov, L. G.
Puncken, O.Aff8, Aff9
Punturo, M.
Puppo, P.
Pürrer, M.
Qi, H.
Quetschke, V.
Quinonez, P. J.
Quintero, E. A.
Quitzow-James, R.
Raab, F. J.
Radkins, H.
Radulescu, N.
Raffai, P.
Raja, S.
Rajan, C.
Rajbhandari, B.
Rakhmanov, M.
Ramirez, K. E.
Ramos-Buades, A.
Rana, Javed
Rao, K.
Rapagnani, P.Aff40, Aff130
Raymond, V.
Razzano, M.Aff19, Aff20
Read, J.
Regimbau, T.
Rei, L.
Reid, S.
Reitze, D. H.Aff1, Aff59
Ren, W.
Ricci, F.Aff40, Aff130
Richardson, C. J.
Richardson, J. W.
Ricker, P. M.
Riles, K.
Rizzo, M.
Robertson, N. A.Aff1, Aff55
Robie, R.
Robinet, F.
Rocchi, A.
Rolland, L.
Rollins, J. G.
Roma, V. J.
Romanelli, M.
Romano, R.Aff4, Aff5
Romel, C. L.
Romie, J. H.
Rose, K.
Rosińska, D.Aff65, Aff208
Rosofsky, S. G.
Ross, M. P.
Rowan, S.
Rüdiger, A.Aff8, Aff9
Ruggi, P.
Rutins, G.
Ryan, K.
Sachdev, S.
Sadecki, T.
Sago, N.
Saito, S.
Saito, Y.
Sakai, K.
Sakai, Y.
Sakamoto, H.
Sakellariadou, M.
Sakuno, Y.
Salconi, L.
Saleem, M.
Samajdar, A.
Sammut, L.
Sanchez, E. J.
Sanchez, L. E.
Sanchis-Gual, N.
Sandberg, V.
Sanders, J. R.
Santiago, K. A.
Sarin, N.
Sassolas, B.
Sathyaprakash, B. S.Aff79, Aff97
Sato, S.
Sato, T.
Sauter, O.
Savage, R. L.
Sawada, T.
Schale, P.
Scheel, M.
Scheuer, J.
Schmidt, P.
Schnabel, R.
Schofield, R. M. S.
Schönbeck, A.
Schreiber, E.Aff8, Aff9
Schulte, B. W.Aff8, Aff9
Schutz, B. F.
Schwalbe, S. G.
Scott, J.
Scott, S. M.
Seidel, E.
Sekiguchi, T.
Sekiguchi, Y.
Sellers, D.
Sengupta, A. S.
Sennett, N.
Sentenac, D.
Sequino, V.Aff14, Aff36, Aff37
Sergeev, A.
Setyawati, Y.Aff8, Aff9
Shaddock, D. A.
Shaffer, T.
Shahriar, M. S.
Shaner, M. B.
Shao, L.
Sharma, P.
Shawhan, P.
Shen, H.
Shibagaki, S.
Shimizu, R.
Shimoda, T.
Shimode, K.
Shink, R.
Shinkai, H.
Shishido, T.
Shoda, A.
Shoemaker, D. H.
Shoemaker, D. M.
ShyamSundar, S.
Siellez, K.
Sieniawska, M.
Sigg, D.
Silva, A. D.
Singer, L. P.
Singh, N.
Singhal, A.Aff14, Aff40
Sintes, A. M.
Sitmukhambetov, S.
Skliris, V.
Slagmolen, B. J. J.
Slaven-Blair, T. J.
Smith, J. R.
Smith, R. J. E.
Somala, S.
Somiya, K.
Son, E. J.
Sorazu, B.
Sorrentino, F.
Sotani, H.
Souradeep, T.
Sowell, E.
Spencer, A. P.
Srivastava, A. K.
Srivastava, V.
Staats, K.
Stachie, C.
Standke, M.Aff8, Aff9
Steer, D. A.
Steinke, M.Aff8, Aff9
Steinlechner, J.Aff55, Aff172
Steinlechner, S.
Steinmeyer, D.Aff8, Aff9
Stevenson, S. P.
Stocks, D.
Stone, R.
Stops, D. J.
Strain, K. A.
Stratta, G.Aff83, Aff84
Strigin, S. E.
Strunk, A.
Sturani, R.
Stuver, A. L.
Sudhir, V.
Sugimoto, R.
Summerscales, T. Z.
Sun, L.
Sunil, S.
Suresh, J.
Sutton, P. J.
Suzuki, Takamasa
Suzuki, Toshikazu
Swinkels, B. L.
Szczepańczyk, M. J.
Tacca, M.
Tagoshi, H.
Tait, S. C.
Takahashi, H.
Takahashi, R.
Takamori, A.
Takano, S.
Takeda, H.
Takeda, M.
Talbot, C.
Talukder, D.
Tanaka, H.
Tanaka, Kazuyuki
Tanaka, Kenta
Tanaka, Taiki
Tanaka, Takahiro
Tanioka, S.Aff17, Aff39
Tanner, D. B.
Tápai, M.
Martin, E. N. Tapia San
Taracchini, A.
Tasson, J. D.
Taylor, R.
Telada, S.
Thies, F.Aff8, Aff9
Thomas, M.
Thomas, P.
Thondapu, S. R.
Thorne, K. A.
Thrane, E.
Tiwari, ShubhanshuAff113, Aff129
Tiwari, Srishti
Tiwari, V.
Toland, K.
Tomaru, T.
Tomigami, Y.
Tomura, T.
Tonelli, M.Aff19, Aff20
Tornasi, Z.
Torres-Forné, A.
Torrie, C. I.
Töyrä, D.
Travasso, F.Aff34, Aff52, Aff61
Traylor, G.
Tringali, M. C.
Trovato, A.
Trozzo, L.Aff20, Aff149, Aff226
Trudeau, R.
Tsang, K. W.
Tsang, T. T. L.
Tse, M.
Tso, R.
Tsubono, K.
Tsuchida, S.
Tsukada, L.
Tsuna, D.
Tsuzuki, T.
Tuyenbayev, D.Aff121, Aff147
Uchikata, N.
Uchiyama, T.
Ueda, A.
Uehara, T.Aff59, Aff228
Ueno, K.
Ueshima, G.
Ugolini, D.
Unnikrishnan, C. S.
Uraguchi, F.
Urban, A. L.
Ushiba, T.
Usman, S. A.
Vahlbruch, H.
Vajente, G.
Valdes, G.
Bakel, N. van
Beuzekom, M. van
Brand, J. F. J. van denAff45, Aff86
Broeck, C. Van DenAff45, Aff230
Vander-Hyde, D. C.
Schaaf, L. van der
Heijningen, J. V. van
Putten, M. H. P. M. van
Veggel, A. A. van
Vardaro, M.Aff62, Aff63
Varma, V.
Vass, S.
Vasúth, M.
Vecchio, A.
Vedovato, G.
Veitch, J.
Veitch, P. J.
Venkateswara, K.
Venugopalan, G.
Verkindt, D.
Vetrano, F.Aff83, Aff84
Viceré, A.Aff83, Aff84
Viets, A. D.
Vine, D. J.
Vinet, J.-Y.
Vitale, S.
Vivanco, Francisco Hernandez
Vo, T.
Vocca, H.Aff51, Aff52
Vorvick, C.
Vyatchanin, S. P.
Wade, A. R.
Wade, L. E.
Wade, M.
Walet, R.
Walker, M.
Wallace, L.
Walsh, S.
Wang, G.Aff14, Aff20
Wang, H.
Wang, J.
Wang, J. Z.
Wang, W. H.
Wang, Y. F.
Ward, R. L.
Warden, Z. A.
Warner, J.
Was, M.
Watchi, J.
Weaver, B.
Wei, L.-W.Aff8, Aff9
Weinert, M.Aff8, Aff9
Weinstein, A. J.
Weiss, R.
Wellmann, F.Aff8, Aff9
Wen, L.
Wessel, E. K.
Weßels, P.Aff8, Aff9
Westhouse, J. W.
Wette, K.
Whelan, J. T.
Whiting, B. F.
Whittle, C.
Wilken, D. M.Aff8, Aff9
Williams, D.
Williamson, A. R.Aff45, Aff151
Willis, J. L.
Willke, B.Aff8, Aff9
Wimmer, M. H.Aff8, Aff9
Winkler, W.Aff8, Aff9
Wipf, C. C.
Wittel, H.Aff8, Aff9
Woan, G.
Woehler, J.Aff8, Aff9
Wofford, J. K.
Worden, J.
Wright, J. L.
Wu, C. M.Aff105, Aff106
Wu, D. S.Aff8, Aff9
Wu, H. C.Aff105, Aff106
Wu, S. R.Aff105, Aff106
Wysocki, D. M.
Xiao, L.
Xu, W. R.
Yamada, T.
Yamamoto, H.
Yamamoto, Kazuhiro
Yamamoto, Kohei
Yamamoto, T.
Yancey, C. C.
Yang, L.
Yap, M. J.
Yazback, M.
Yeeles, D. W.
Yokogawa, K.
Yokoyama, J.Aff25, Aff26
Yokozawa, T.
Yoshioka, T.
Yu, Hang
Yu, Haocun
Yuen, S. H. R.
Yuzurihara, H.
Yvert, M.
Zadrożny, A. K.Aff121, Aff176
Zanolin, M.
Zeidler, S.
Zelenova, T.
Zendri, J.-P.
Zevin, M.
Zhang, J.
Zhang, L.
Zhang, T.
Zhao, C.
Zhao, Y.
Zhou, M.
Zhou, Z.
Zhu, X. J.
Zhu, Z. H.
Zimmerman, A. B.
Zucker, M. E.Aff1, Aff12
Zweizig, J.
Pokaż więcej
Źródło :
Living Reviews in Relativity. 23(1)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Understanding the role of the substrate and the metal triflate acidic catalyst in sugar platform biorefineries: A comprehensive systematic approach to catalytic transformations of (poly)carbohydrates in ethanol
Autorzy :
Bodachivskyi, Iurii
Pokaż więcej
Źródło :
In Chemical Engineering Journal 1 November 2020 399
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Penumbral imaging and functional outcome in patients with anterior circulation ischaemic stroke treated with endovascular thrombectomy versus medical therapy: a meta-analysis of individual patient-level data
Autorzy :
Berkhemer, Olvert A
Fransen, Puck SS
Beumer, Debbie
van den Berg, Lucie A
Lingsma, Hester F
Yoo, Albert J
Schonewille, Wouter J
Vos, Jan Albert
Nederkoorn, Paul J
Wermer, Marieke JH
van Walderveen, Marianne AA
Staals, Julie
Hofmeijer, Jeannette
van Oostayen, Jacques A.
Lycklama à Nijeholt, Geert J.
Boiten, Jelis
Brouwer, Patrick A.
Emmer, Bart J.
de Bruijn, Sebastiaan F.
van Dijk, Lukas C.
Kappelle, Jaap
Lo, Rob H
van Dijk, Ewoud J.
de Vries, Joost
de Kort, Paul L.M.
van Rooij, Willem Jan J.
van den Berg, Jan S.P.
van Hasselt, Boudewijn A.A.M.
Aerden, Leo A.M.
Dallinga, René J.
Visser, Marieke C.
Bot, Joseph C.J.
Vroomen, Patrick C.
Eshghi, Omid
Schreuder, Tobien H.C.M.L.
Heijboer, Roel J.J.
Keizer, Koos
Tielbeek, Alexander V.
den Hertog, Heleen M.
Gerrits, Dick G.
van den Berg-Vos, Renske M.
Karas, Giorgos B.
Steyerberg, Ewout W.
Flach, Zwenneke
Marquering, Henk A.
Sprengers, Marieke E.S.
Jenniskens, Sjoerd F.M.
Beenen, Ludo F.M.
van den Berg, René
Koudstaal, Peter J.
van Zwam, Wim H.
Roos, Yvo B.W.E.M.
van der Lugt, Aad
van Oostenbrugge, Robert J.
Majoie, Charles B.L.M.
Dippel, Diederik W.J.
Brown, Martin M.
Liebig, Thomas
Stijnen, Theo
Andersson, Tommy
Mattle, Heinrich
Wahlgren, Nils
van der Heijden, Esther
Ghannouti, Naziha
Fleitour, Nadine
Hooijenga, Imke
Puppels, Corina
Pellikaan, Wilma
Geerling, Annet
Lindl-Velema, Annemieke
van Vemde, Gina
de Ridder, Ans
Greebe, Paut
de Bont-Stikkelbroeck, José
de Meris, Joke
Janssen, Kirsten
Struijk, Willy
Licher, Silvan
Boodt, Nikki
Ros, Adriaan
Venema, Esmee
Slokkers, Ilse
Ganpat, Raymie-Jayce
Mulder, Maxim
Saiedie, Nawid
Heshmatollah, Alis
Schipperen, Stefanie
Vinken, Stefan
van Boxtel, Tiemen
Koets, Jeroen
Boers, Merel
Santos, Emilie
Borst, Jordi
Jansen, Ivo
Kappelhof, Manon
Lucas, Marit
Geuskens, Ralph
Barros, Renan Sales
Dobbe, Roeland
Csizmadia, Marloes
Hill, MD
Goyal, M
Demchuk, AM
Menon, BK
Eesa, M
Ryckborst, KJ
Wright, MR
Kamal, NR
Andersen, L
Randhawa, PA
Stewart, T
Patil, S
Minhas, P
Almekhlafi, M
Mishra, S
Clement, F
Sajobi, T
Shuaib, A
Montanera, WJ
Roy, D
Silver, FL
Jovin, TG
Frei, DF
Sapkota, B
Rempel, JL
Thornton, J
Williams, D
Tampieri, D
Poppe, AY
Dowlatshahi, D
Wong, JH
Mitha, AP
Subramaniam, S
Hull, G
Lowerison, MW
Sajobi, T
Salluzzi, M
Wright, MR
Maxwell, M
Lacusta, S
Drupals, E
Armitage, K
Barber, PA
Smith, EE
Morrish, WF
Coutts, SB
Derdeyn, C
Demaerschalk, B
Yavagal, D
Martin, R
Brant, R
Yu, Y
Willinsky, RA
Montanera, WJ
Weill, A
Kenney, C
Aram, H
Stewart, T
Stys, PK
Watson, TW
Klein, G
Pearson, D
Couillard, P
Trivedi, A
Singh, D
Klourfeld, E
Imoukhuede, O
Nikneshan, D
Blayney, S
Reddy, R
Choi, P
Horton, M
Musuka, T
Dubuc, V
Field, TS
Desai, J
Adatia, S
Alseraya, A
Nambiar, V
van Dijk, R
Wong, JH
Mitha, AP
Morrish, WF
Eesa, M
Newcommon, NJ
Shuaib, A
Schwindt, B
Butcher, KS
Jeerakathil, T
Buck, B
Khan, K
Naik, SS
Emery, DJ
Owen, RJ
Kotylak, TB
Ashforth, RA
Yeo, TA
McNally, D
Siddiqui, M
Saqqur, M
Hussain, D
Kalashyan, H
Manosalva, A
Kate, M
Gioia, L
Hasan, S
Mohammad, A
Muratoglu, M
Williams, D
Thornton, J
Cullen, A
Brennan, P
O'Hare, A
Looby, S
Hyland, D
Duff, S
McCusker, M
Hallinan, B
Lee, S
McCormack, J
Moore, A
O'Connor, M
Donegan, C
Brewer, L
Martin, A
Murphy, S
O'Rourke, K
Smyth, S
Kelly, P
Lynch, T
Daly, T
O'Brien, P
O'Driscoll, A
Martin, M
Daly, T
Collins, R
Coughlan, T
McCabe, D
Murphy, S
O'Neill, D
Mulroy, M
Lynch, O
Walsh, T
O'Donnell, M
Galvin, T
Harbison, J
McElwaine, P
Mulpeter, K
McLoughlin, C
Reardon, M
Harkin, E
Dolan, E
Watts, M
Cunningham, N
Fallon, C
Gallagher, S
Cotter, P
Crowe, M
Doyle, R
Noone, I
Lapierre, M
Coté, VA
Lanthier, S
Odier, C
Durocher, A
Raymond, J
Weill, A
Daneault, N
Deschaintre, Y
Jankowitz, B
Baxendell, L
Massaro, L
Jackson-Graves, C
Decesare, S
Porter, P
Armbruster, K
Adams, A
Billigan, J
Oakley, J
Ducruet, A
Jadhav, A
Giurgiutiu, D-V
Aghaebrahim, A
Reddy, V
Hammer, M
Starr, M
Totoraitis, V
Wechsler, L
Streib, S
Rangaraju, S
Campbell, D
Rocha, M
Gulati, D
Silver, FL
Krings, T
Kalman, L
Cayley, A
Williams, J
Stewart, T
Wiegner, R
Casaubon, LK
Jaigobin, C
del Campo, JM
Elamin, E
Schaafsma, JD
Willinsky, RA
Agid, R
Farb, R
ter Brugge, K
Sapkoda, BL
Baxter, BW
Barton, K
Knox, A
Porter, A
Sirelkhatim, A
Devlin, T
Dellinger, C
Pitiyanuvath, N
Patterson, J
Nichols, J
Quarfordt, S
Calvert, J
Hawk, H
Fanale, C
Frei, DF
Bitner, A
Novak, A
Huddle, D
Bellon, R
Loy, D
Wagner, J
Chang, I
Lampe, E
Spencer, B
Pratt, R
Bartt, R
Shine, S
Dooley, G
Nguyen, T
Whaley, M
McCarthy, K
Teitelbaum, J
Tampieri, D
Poon, W
Campbell, N
Cortes, M
Dowlatshahi, D
Lum, C
Shamloul, R
Robert, S
Stotts, G
Shamy, M
Steffenhagen, N
Blacquiere, D
Hogan, M
AlHazzaa, M
Basir, G
Lesiuk, H
Iancu, D
Santos, M
Choe, H
Weisman, DC
Jonczak, K
Blue-Schaller, A
Shah, Q
MacKenzie, L
Klein, B
Kulandaivel, K
Kozak, O
Gzesh, DJ
Harris, LJ
Khoury, JS
Mandzia, J
Pelz, D
Crann, S
Fleming, L
Hesser, K
Beauchamp, B
Amato-Marzialli, B
Boulton, M
Lopez- Ojeda, P
Sharma, M
Lownie, S
Chan, R
Swartz, R
Howard, P
Golob, D
Gladstone, D
Boyle, K
Boulos, M
Hopyan, J
Yang, V
Da Costa, L
Holmstedt, CA
Turk, AS
Navarro, R
Jauch, E
Ozark, S
Turner, R
Phillips, S
Shankar, J
Jarrett, J
Gubitz, G
Maloney, W
Vandorpe, R
Schmidt, M
Heidenreich, J
Hunter, G
Kelly, M
Whelan, R
Peeling, L
Burns, PA
Hunter, A
Wiggam, I
Kerr, E
Watt, M
Fulton, A
Gordon, P
Rennie, I
Flynn, P
Smyth, G
O'Leary, S
Gentile, N
Linares, G
McNelis, P
Erkmen, K
Katz, P
Azizi, A
Weaver, M
Jungreis, C
Faro, S
Shah, P
Reimer, H
Kalugdan, V
Saposnik, G
Bharatha, A
Li, Y
Kostyrko, P
Santos, M
Marotta, T
Montanera, W
Sarma, D
Selchen, D
Spears, J
Heo, JH
Jeong, K
Kim, DJ
Kim, BM
Kim, YD
Song, D
Lee, K-J
Yoo, J
Bang, OY
Rho, S
Lee, J
Jeon, P
Kim, KH
Cha, J
Kim, SJ
Ryoo, S
Lee, MJ
Sohn, S-I
Kim, C-H
Ryu, H-G
Hong, J-H
Chang, H-W
Lee, C-Y
Rha, J
Davis, Stephen M
Donnan, Geoffrey A
Campbell, Bruce CV
Mitchell, Peter J
Churilov, Leonid
Yan, Bernard
Dowling, Richard
Yassi, Nawaf
Oxley, Thomas J
Wu, Teddy Y
Silver, Gabriel
McDonald, Amy
McCoy, Rachael
Kleinig, Timothy J
Scroop, Rebecca
Dewey, Helen M
Simpson, Marion
Brooks, Mark
Coulton, Bronwyn
Krause, Martin
Harrington, Timothy J
Steinfort, Brendan
Faulder, Kenneth
Priglinger, Miriam
Day, Susan
Phan, Thanh
Chong, Winston
Holt, Michael
Chandra, Ronil V
Ma, Henry
Young, Dennis
Wong, Kitty
Wijeratne, Tissa
Tu, Hans
Mackay, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Bladin, Christopher F
Loh, Poh Sien
Gilligan, Amanda
Ross, Zofia
Coote, Skye
Frost, Tanya
Parsons, Mark W
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Kaauwai, Lara
Badve, Monica
Rice, Henry
de Villiers, Laetitia
Barber, P. Alan
McGuinness, Ben
Hope, Ayton
Moriarty, Maurice
Bennett, Patricia
Wong, Andrew
Coulthard, Alan
Lee, Andrew
Jannes, Jim
Field, Deborah
Sharma, Gagan
Salinas, Simon
Cowley, Elise
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'Este, Cate
Saver, Jeffrey L
Goyal, Mayank
Diener, Hans-Christoph
Levy, Elad I.
Bonafé, Alain
Mendes Pereira, Vitor
Jahan, Reza
Albers, Gregory W.
Cognard, Christophe
Cohen, David J.
Hacke, Werner
Jansen, Olav
Jovin, Tudor G.
Mattle, Heinrich P.
Nogueira, Raul G.
Siddiqui, Adnan H.
Yavagal, Dileep R.
von Kummer, Rüdiger
Smith, Wade
Turjman, Francis
Hamilton, Scott
Chiacchierini, Richard
Amar, Arun
Sanossian, Nerses
Loh, Yince
Devlin, T
Baxter, B
Hawk, H
Sapkota, B
Quarfordt, S
Sirelkhatim, A
Dellinger, C
Barton, K
Reddy, VK
Ducruet, A
Jadhav, A
Horev, A
Giurgiutiu, D-V
Totoraitis, V
Hammer, M
Jankowitz, B
Wechsler, L
Rocha, M
Gulati, D
Campbell, D
Star, M
Baxendell, L
Oakley, J
Siddiqui, A
Hopkins, LN
Snyder, K
Sawyer, R
Hall, S
Costalat, V
Riquelme, C
Machi, P
Omer, E
Arquizan, C
Mourand, I
Charif, M
Ayrignac, X
Menjot de Champfleur, N
Leboucq, N
Gascou, G
Moynier, M
du Mesnil de Rochemont, R
Singer, O
Berkefeld, J
Foerch, C
Lorenz, M
Pfeilschifer, W
Hattingen, E
Wagner, M
You, SJ
Lescher, S
Braun, H
Dehkharghani, S
Belagaje, SR
Anderson, A
Lima, A
Obideen, M
Haussen, D
Dharia, R
Frankel, M
Patel, V
Owada, K
Saad, A
Amerson, L
Horn, C
Doppelheuer, S
Schindler, K
Lopes, DK
Chen, M
Moftakhar, R
Anton, C
Smreczak, M
Carpenter, JS
Boo, S
Rai, A
Roberts, T
Tarabishy, A
Gutmann, L
Brooks, C
Brick, J
Domico, J
Reimann, G
Hinrichs, K
Becker, M
Heiss, E
Selle, C
Witteler, A
Al-Boutros, S
Danch, M-J
Ranft, A
Rohde, S
Burg, K
Weimar, C
Zegarac, V
Hartmann, C
Schlamann, M
Göricke, S
Ringlestein, A
Wanke, I
Mönninghoff, C
Dietzold, M
Budzik, R
Davis, T
Eubank, G
Hicks, WJ
Pema, P
Vora, N
Mejilla, J
Taylor, M
Clark, W
Rontal, A
Fields, J
Peterson, B
Nesbit, G
Lutsep, H
Bozorgchami, H
Priest, R
Ologuntoye, O
Barnwell, S
Dogan, A
Herrick, K
Takahasi, C
Beadell, N
Brown, B
Jamieson, S
Hussain, MS
Russman, A
Hui, F
Wisco, D
Uchino, K
Khawaja, Z
Katzan, I
Toth, G
Cheng-Ching, E
Bain, M
Man, S
Farrag, A
George, P
John, S
Shankar, L
Drofa, A
Dahlgren, R
Bauer, A
Itreat, A
Taqui, A
Cerejo, R
Richmond, A
Ringleb, P
Bendszus, M
Möhlenbruch, M
Reiff, T
Amiri, H
Purrucker, J
Herweh, C
Pham, M
Menn, O
Ludwig, I
Acosta, I
Villar, C
Morgan, W
Sombutmai, C
Hellinger, F
Allen, E
Bellew, M
Gandhi, R
Bonwit, E
Aly, J
Ecker, RD
Seder, D
Morris, J
Skaletsky, M
Belden, J
Baker, C
Connolly, LS
Papanagiotou, P
Roth, C
Kastrup, A
Politi, M
Brunner, F
Alexandrou, M
Merdivan, H
Ramsey, C
Given II, C
Renfrow, S
Deshmukh, V
Sasadeusz, K
Vincent, F
Thiesing, JT
Putnam, J
Bhatt, A
Kansara, A
Caceves, D
Lowenkopf, T
Yanase, L
Zurasky, J
Dancer, S
Freeman, B
Scheibe-Mirek, T
Robison, J
Rontal, A
Roll, J
Clark, D
Rodriguez, M
Fitzsimmons, B-FM
Zaidat, O
Lynch, JR
Lazzaro, M
Larson, T
Padmore, L
Das, E
Farrow-Schmidt, A
Hassan, A
Tekle, W
Cate, C
Jansen, O
Cnyrim, C
Wodarg, F
Wiese, C
Binder, A
Riedel, C
Rohr, A
Lang, N
Laufs, H
Krieter, S
Remonda, L
Diepers, M
Añon, J
Nedeltchev, K
Kahles, T
Biethahn, S
Lindner, M
Chang, V
Gächter, C
Esperon, C
Guglielmetti, M
Arenillas Lara, JF
Martínez Galdámez, M
Calleja Sanz, AI
Cortijo Garcia, E
Garcia Bermejo, P
Perez, S
Mulero Carrillo, P
Crespo Vallejo, E
Ruiz Piñero, M
Lopez Mesonero, L
Reyes Muñoz, FJ
Brekenfeld, C
Buhk, J-H
Krützelmann, A
Thomalla, G
Cheng, B
Beck, C
Hoppe, J
Goebell, E
Holst, B
Grzyska, U
Wortmann, G
Starkman, S
Duckwiler, G
Jahan, R
Rao, N
Sheth, S
Ng, K
Noorian, A
Szeder, V
Nour, M
McManus, M
Huang, J
Tarpley, J
Tateshima, S
Gonzalez, N
Ali, L
Liebeskind, D
Hinman, J
Calderon-Arnulphi, M
Liang, C
Guzy, J
Koch, S
DeSousa, K
Gordon-Perue, G
Haussen, D
Elhammady, M
Peterson, E
Pandey, V
Dharmadhikari, S
Khandelwal, P
Malik, A
Pafford, R
Gonzalez, P
Ramdas, K
Andersen, G
Damgaard, D
Von Weitzel-Mudersbach, P
Simonsen, C
Ruiz de Morales Ayudarte, N
Poulsen, M
Sørensen, L
Karabegovich, S
Hjørringgaard, M
Hjort, N
Harbo, T
Sørensen, K
Deshaies, E
Padalino, D
Swarnkar, A
Latorre, JG
Elnour, E
El-Zammar, Z
Villwock, M
Farid, H
Balgude, A
Cross, L
Hansen, K
Holtmannspötter, M
Kondziella, D
Hoejgaard, J
Taudorf, S
Soendergaard, H
Wagner, A
Cronquist, M
Stavngaard, T
Cortsen, M
Krarup, LH
Hyldal, T
Haring, H-P
Guggenberger, S
Hamberger, M
Trenkler, J
Sonnberger, M
Nussbaumer, K
Dominger, C
Bach, E
Jagadeesan, BD
Taylor, R
Kim, J
Shea, K
Tummala, R
Zacharatos, H
Sandhu, D
Ezzeddine, M
Grande, A
Hildebrandt, D
Miller, K
Scherber, J
Hendrickson, A
Jumaa, M
Zaidi, S
Hendrickson, T
Snyder, V
Killer-Oberpfalzer, M
Mutzenbach, J
Weymayr, F
Broussalis, E
Stadler, K
Jedlitschka, A
Malek, A
Mueller-Kronast, N
Beck, P
Martin, C
Summers, D
Day, J
Bettinger, I
Holloway, W
Olds, K
Arkin, S
Akhtar, N
Boutwell, C
Crandall, S
Schwartzman, M
Weinstein, C
Brion, B
Prothmann, S
Kleine, J
Kreiser, K
Boeckh-Behrens, T
Poppert, H
Wunderlich, S
Koch, ML
Biberacher, V
Huberle, A
Gora-Stahlberg, G
Knier, B
Meindl, T
Utpadel-Fischler, D
Zech, M
Kowarik, M
Seifert, C
Schwaiger, B
Puri, A
Hou, S
Wakhloo, A
Moonis, M
Henninger, N
Goddeau, R
Massari, F
Minaeian, A
Lozano, JD
Ramzan, M
Stout, C
Patel, A
Tunguturi, A
Onteddu, S
Carandang, R
Howk, M
Ribó, M
Sanjuan, E
Rubiera, M
Pagola, J
Flores, A
Muchada, M
Meler, P
Huerga, E
Gelabert, S
Coscojuela, P
Tomasello, A
Rodriguez, D
Santamarina, E
Maisterra, O
Boned, S
Seró, L
Rovira, A
Molina, CA
Millán, M
Muñoz, L
Pérez de la Ossa, N
Gomis, M
Dorado, L
López-Cancio, E
Palomeras, E
Munuera, J
García Bermejo, P
Remollo, S
Castaño, C
García-Sort, R
Cuadras, P
Puyalto, P
Hernández-Pérez, M
Jiménez, M
Martínez-Piñeiro, A
Lucente, G
Dávalos, A
Chamorro, A
Urra, X
Obach, V
Cervera, A
Amaro, S
Llull, L
Codas, J
Balasa, M
Navarro, J
Ariño, H
Aceituno, A
Rudilosso, S
Renu, A
Macho, JM
San Roman, L
Blasco, J
López, A
Macías, N
Cardona, P
Quesada, H
Rubio, F
Cano, L
Lara, B
de Miquel, MA
Aja, L
Serena, J
Cobo, E
Albers, Gregory W
Lees, Kennedy R
Arenillas, J
Roberts, R
Minhas, P
Al-Ajlan, F
Salluzzi, M
Zimmel, L
Patel, S
Eesa, M
Martí-Fàbregas, J
Jankowitz, B
Serena, J
Salvat-Plana, M
López-Cancio, E
Bracard, S
Ducrocq, Xavier
Anxionnat, René
Baillot, Pierre-Alexandre
Barbier, Charlotte
Derelle, Anne-Laure
Lacour, Jean-Christophe
Richard, Sébastien
Samson, Yves
Sourour, Nader
Baronnet-Chauvet, Flore
Clarencon, Frédéric
Crozier, Sophie
Deltour, Sandrine
Di Maria, Federico
Le Bouc, Raphael
Leger, Anne
Mutlu, Gurkan
Rosso, Charlotte
Szatmary, Zoltan
Yger, Marion
Zavanone, Chiara
Bakchine, Serge
Pierot, Laurent
Caucheteux, Nathalie
Estrade, Laurent
Kadziolka, Krzysztof
Leautaud, Alexandre
Renkes, Céline
Serre, Isabelle
Desal, Hubert
Guillon, Benoît
Boutoleau-Bretonniere, Claire
Daumas-Duport, Benjamin
De Gaalon, Solène
Derkinderen, Pascal
Evain, Sarah
Herisson, Fanny
Laplaud, David-Axel
Lebouvier, Thibaud
Lintia-Gaultier, Alina
Pouclet-Courtemanche, Hélène
Rouaud, Tiphaine
Rouaud Jaffrenou, Violaine
Schunck, Aurélia
Sevin-Allouet, Mathieu
Toulgoat, Frederique
Wiertlewski, Sandrine
Gauvrit, Jean-Yves
Ronziere, Thomas
Cahagne, Vincent
Ferre, Jean-Christophe
Pinel, Jean-François
Raoult, Hélène
Mas, Jean-Louis
Meder, Jean-François
Al Najjar-Carpentier, Amen-Adam
Birchenall, Julia
Bodiguel, Eric
Calvet, David
Domigo, Valérie
Godon-Hardy, Sylvie
Guiraud, Vincent
Lamy, Catherine
Majhadi, Loubna
Morin, Ludovic
Naggara, Olivier
Trystram, Denis
Turc, Guillaume
Berge, Jérôme
Sibon, Igor
Menegon, Patrice
Barreau, Xavier
Rouanet, François
Debruxelles, Sabrina
Kazadi, Annabelle
Renou, Pauline
Fleury, Olivier
Pasco-Papon, Anne
Dubas, Frédéric
Caroff, Jildaz
Godard Ducceschi, Sophie
Hamon, Marie-Aurélie
Lecluse, Alderic
Marc, Guillaume
Giroud, Maurice
Ricolfi, Frédéric
Bejot, Yannick
Chavent, Adrien
Gentil, Arnaud
Kazemi, Apolline
Osseby, Guy-Victor
Voguet, Charlotte
Mahagne, Marie-Hélène
Sedat, Jacques
Chau, Yves
Suissa, Laurent
Lachaud, Sylvain
Houdart, Emmanuel
Stapf, Christian
Buffon Porcher, Frédérique
Chabriat, Hugues
Guedin, Pierre
Herve, Dominique
Jouvent, Eric
Mawet, Jérôme
Saint-Maurice, Jean-Pierre
Schneble, Hans-Martin
Turjman, Francis
Nighoghossian, Norbert
Berhoune, Nadia-Nawel
Bouhour, Françoise
Cho, Tae-Hee
Derex, Laurent
Felix, Sandra
Gervais-Bernard, Hélène
Gory, Benjamin
Manera, Luis
Mechtouff, Laura
Ritzenthaler, Thomas
Riva, Roberto
Salaris Silvio, Fabrizio
Tilikete, Caroline
Blanc, Raphael
Obadia, Michaël
Bartolini, Mario Bruno
Gueguen, Antoine
Piotin, Michel
Pistocchi, Silvia
Redjem, Hocine
Drouineau, Jacques
Neau, Jean-Philippe
Godeneche, Gaelle
Lamy, Matthias
Marsac, Emilia
Velasco, Stephane
Clavelou, Pierre
Chabert, Emmanuel
Bourgois, Nathalie
Cornut-Chauvinc, Catherine
Ferrier, Anna
Gabrillargues, Jean
Jean, Betty
Marques, Anna-Raquel
Vitello, Nicolas
Detante, Olivier
Barbieux, Marianne
Boubagra, Kamel
Favre Wiki, Isabelle
Garambois, Katia
Tahon, Florence
Ashok, Vasdev
Voguet, Charlotte
Coskun, Oguzhan
Guedin, Pierre
Rodesch, Georges
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frédéric
Evrard, Serge
Graveleau, Philippe
Decroix, Jean Pierre
Wang, Adrien
Sellal, François
Ahle, Guido
Carelli, Gabriela
Dugay, Marie-Hélène
Gaultier, Claude
Lebedinsky, Ariel Pablo
Lita, Lavinia
Musacchio, Raul Mariano
Renglewicz-Destuynder, Catherine
Tournade, Alain
Vuillemet, Françis
Montoro, Francisco Macian
Mounayer, Charbel
Faugeras, Frederic
Gimenez, Laetitia
Labach, Catherine
Lautrette, Géraldine
Denier, Christian
Saliou, Guillaume
Chassin, Olivier
Dussaule, Claire
Melki, Elsa
Ozanne, Augustin
Puccinelli, Francesco
Sachet, Marina
Sarov, Mariana
Bonneville, Jean-François
Moulin, Thierry
Biondi, Alessandra
De Bustos Medeiros, Elisabeth
Vuillier, Fabrice
Courtheoux, Patrick
Viader, Fausto
Apoil-Brissard, Marion
Bataille, Mathieu
Bonnet, Anne-Laure
Cogez, Julien
Kazemi, Apolline
Touze, Emmanuel
Leclerc, Xavier
Leys, Didier
Aggour, Mohamed
Aguettaz, Pierre
Bodenant, Marie
Cordonnier, Charlotte
Deplanque, Dominique
Girot, Marie
Henon, Hilde
Kalsoum, Erwah
Lucas, Christian
Pruvo, Jean-Pierre
Zuniga, Paolo
Bonafé, Alain
Arquizan, Caroline
Costalat, Vincent
Machi, Paolo
Mourand, Isabelle
Riquelme, Carlos
Bounolleau, Pierre
Arteaga, Charles
Faivre, Anthony
Bintner, Marc
Tournebize, Patrice
Charlin, Cyril
Darcel, Françoise
Gauthier-Lasalarie, Pascale
Jeremenko, Marcia
Mouton, Servane
Zerlauth, Jean-Baptiste
Lamy, Chantal
Hervé, Deramond
Hassan, Hosseini
Gaston, André
Barral, Francis-Guy
Garnier, Pierre
Beaujeux, Rémy
Wolff, Valérie
Herbreteau, Denis
Debiais, Séverine
Murray, Alicia
Ford, Gary
Muir, Keith W
White, Philip
Brown, Martin M
Clifton, Andy
Freeman, Janet
Ford, Ian
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Lees, Kennedy R
Molyneux, Andy
Robinson, Thompson
Lewis, Steff
Norrie, John
Robertson, Fergus
Perry, Richard
Dixit, Anand
Cloud, Geoffrey
Clifton, Andrew
Madigan, Jeremy
Roffe, Christine
Nayak, Sanjeev
Lobotesis, Kyriakos
Smith, Craig
Herwadkar, Amit
Kandasamy, Naga
Goddard, Tony
Bamford, John
Subramanian, Ganesh
Lenthall, Rob
Littleton, Edward
Lamin, Sal
Storey, Kelley
Ghatala, Rita
Banaras, Azra
Aeron-Thomas, John
Hazel, Bath
Maguire, Holly
Veraque, Emelda
Harrison, Louise
Keshvara, Rekha
Cunningham, James
Campbell, Bruce C V
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology January 2019 18(1):46-55
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Development of an analysis to probe the neutrino mass ordering with atmospheric neutrinos using three years of IceCube DeepCore data: IceCube Collaboration
Autorzy :
Aartsen, M. G.
Ackermann, M.
Adams, J.
Aguilar, J. A.
Ahlers, M.
Ahrens, M.
Alispach, C.
Andeen, K.
Anderson, T.
Ansseau, I.
Anton, G.
Argüelles, C.
Auffenberg, J.
Axani, S.
Backes, P.
Bagherpour, H.
Bai, X.
Barbano, A.
Barwick, S. W.
Baum, V.
Bay, R.
Beatty, J. J.Aff18, Aff19
Becker, K.-H.
Tjus, J. Becker
BenZvi, S.
Berley, D.
Bernardini, E.
Besson, D. Z.
Binder, G.Aff8, Aff9
Bindig, D.
Blaufuss, E.
Blot, S.
Bohm, C.
Börner, M.
Böser, S.
Botner, O.
Bourbeau, E.
Bourbeau, J.
Bradascio, F.
Braun, J.
Bretz, H.-P.
Bron, S.
Brostean-Kaiser, J.
Burgman, A.
Busse, R. S.
Carver, T.
Chen, C.
Cheung, E.
Chirkin, D.
Clark, K.
Classen, L.
Collin, G. H.
Conrad, J. M.
Coppin, P.
Correa, P.
Cowen, D. F.Aff49, Aff50
Cross, R.
Dave, P.
de André, J. P. A. M.
De Clercq, C.
DeLaunay, J. J.
Dembinski, H.
Deoskar, K.
De Ridder, S.
Desiati, P.
de Vries, K. D.
de Wasseige, G.
de With, M.
DeYoung, T.
Diaz, A.
Díaz-Vélez, J. C.
Dujmovic, H.
Dunkman, M.
Dvorak, E.
Eberhardt, B.
Ehrhardt, T.
Eichmann, B.
Eller, P.
Evans, J. J.
Evenson, P. A.
Fahey, S.
Fazely, A. R.
Felde, J.
Filimonov, K.
Finley, C.
Franckowiak, A.
Friedman, E.
Fritz, A.
Gaisser, T. K.
Gallagher, J.
Ganster, E.
Garrappa, S.
Gerhardt, L.
Ghorbani, K.
Glauch, T.
Glüsenkamp, T.
Goldschmidt, A.
Gonzalez, J. G.
Grant, D.
Griffith, Z.
Günder, M.
Gündüz, M.
Haack, C.
Hallgren, A.
Halve, L.
Halzen, F.
Hanson, K.
Hebecker, D.
Heereman, D.
Helbing, K.
Hellauer, R.
Henningsen, F.
Hickford, S.
Hignight, J.
Hill, G. C.
Hoffman, K. D.
Hoffmann, R.
Hoinka, T.
Hokanson-Fasig, B.
Hoshina, K.
Huang, F.
Huber, M.
Hultqvist, K.
Hünnefeld, M.
Hussain, R.
In, S.
Iovine, N.
Ishihara, A.
Jacobi, E.
Japaridze, G. S.
Jeong, M.
Jero, K.
Jones, B. J. P.
Kang, W.
Kappes, A.
Kappesser, D.
Karg, T.
Karl, M.
Karle, A.
Katz, U.
Kauer, M.
Kelley, J. L.
Kheirandish, A.
Kim, J.
Kintscher, T.
Kiryluk, J.
Kittler, T.
Klein, S. R.Aff8, Aff9
Koirala, R.
Kolanoski, H.
Köpke, L.
Kopper, C.
Kopper, S.
Koskinen, D. J.
Kowalski, M.Aff10, Aff53
Krings, K.
Krückl, G.
Kulacz, N.
Kunwar, S.
Kurahashi, N.
Kyriacou, A.
Labare, M.
Lanfranchi, J. L.
Larson, M. J.
Lauber, F.
Lazar, J. P.
Leonard, K.
Leuermann, M.
Liu, Q. R.
Lohfink, E.
Lozano Mariscal, C. J.
Lu, L.
Lucarelli, F.
Lünemann, J.
Luszczak, W.
Madsen, J.
Maggi, G.
Mahn, K. B. M.
Makino, Y.
Mallot, K.
Mancina, S.
Mariş, I. C.
Maruyama, R.
Mase, K.
Maunu, R.
Meagher, K.
Medici, M.
Medina, A.
Meier, M.
Meighen-Berger, S.
Menne, T.
Merino, G.
Meures, T.
Miarecki, S.Aff8, Aff9
Micallef, J.
Momenté, G.
Montaruli, T.
Moore, R. W.
Moulai, M.
Nagai, R.
Nahnhauer, R.
Nakarmi, P.
Naumann, U.
Neer, G.
Niederhausen, H.
Nowicki, S. C.
Nygren, D. R.
Pollmann, A. Obertacke
Olivas, A.
O’Murchadha, A.
O’Sullivan, E.
Palczewski, T.Aff8, Aff9
Pandya, H.
Pankova, D. V.
Park, N.
Peiffer, P.
de los Heros, C. Pérez
Pieloth, D.
Pinat, E.
Pizzuto, A.
Plum, M.
Price, P. B.
Przybylski, G. T.
Raab, C.
Raissi, A.
Rameez, M.
Rauch, L.
Rawlins, K.
Rea, I. C.
Reimann, R.
Relethford, B.
Renzi, G.
Resconi, E.
Rhode, W.
Richman, M.
Robertson, S.
Rongen, M.
Rott, C.
Ruhe, T.
Ryckbosch, D.
Rysewyk, D.
Safa, I.
Herrera, S. E. Sanchez
Sandrock, A.
Sandroos, J.
Santander, M.
Sarkar, S.
Sarkar, S.
Satalecka, K.
Schaufel, M.
Schlunder, P.
Schmidt, T.
Schneider, A.
Schneider, J.
Schumacher, L.
Sclafani, S.
Seckel, D.
Seunarine, S.
Silva, M.
Snihur, R.
Soedingrekso, J.
Soldin, D.
Söldner-Rembold, S.
Song, M.
Spiczak, G. M.
Spiering, C.
Stachurska, J.
Stamatikos, M.
Stanev, T.
Stasik, A.
Stein, R.
Stettner, J.
Steuer, A.
Stezelberger, T.
Stokstad, R. G.
Stößl, A.
Strotjohann, N. L.
Stuttard, T.
Sullivan, G. W.
Sutherland, M.
Taboada, I.
Tenholt, F.
Ter-Antonyan, S.
Terliuk, A.
Tilav, S.
Tomankova, L.
Tönnis, C.
Toscano, S.
Tosi, D.
Tselengidou, M.
Tung, C. F.
Turcati, A.
Turcotte, R.
Turley, C. F.
Ty, B.
Unger, E.
Unland Elorrieta, M. A.
Usner, M.
Vandenbroucke, J.
Van Driessche, W.
van Eijk, D.
van Eijndhoven, N.
Vanheule, S.
van Santen, J.
Vraeghe, M.
Walck, C.
Wallace, A.
Wallraff, M.
Wandkowsky, N.
Watson, T. B.
Weaver, C.
Weiss, M. J.
Weldert, J.
Wendt, C.
Werthebach, J.
Westerhoff, S.
Whelan, B. J.
Whitehorn, N.
Wiebe, K.
Wiebusch, C. H.
Wille, L.
Williams, D. R.
Wills, L.
Wolf, M.
Wood, J.
Wood, T. R.
Woschnagg, K.
Wrede, G.
Wren, S.
Xu, D. L.
Xu, X. W.
Xu, Y.
Yanez, J. P.
Yodh, G.
Yoshida, S.
Yuan, T.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(1)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Imaging features and safety and efficacy of endovascular stroke treatment: a meta-analysis of individual patient-level data
Autorzy :
Berkhemer, Olvert A
Fransen, Puck SS
Beumer, Debbie
van den Berg, Lucie A
Lingsma, Hester F
Yoo, Albert J
Schonewille, Wouter J
Vos, Jan Albert
Nederkoorn, Paul J
Wermer, Marieke JH
van Walderveen, Marianne AA
Staals, Julie
Hofmeijer, Jeannette
van Oostayen, Jacques A.
Lycklama à Nijeholt, Geert J.
Boiten, Jelis
Brouwer, Patrick A.
Emmer, Bart J.
de Bruijn, Sebastiaan F.
van Dijk, Lukas C.
Kappelle, Jaap
Lo, Rob H
van Dijk, Ewoud J.
de Vries, Joost
de Kort, Paul L.M.
van Rooij, Willem Jan J.
van den Berg, Jan S.P.
van Hasselt, Boudewijn A.A.M.
Aerden, Leo A.M.
Dallinga, René J.
Visser, Marieke C.
Bot, Joseph C.J.
Vroomen, Patrick C.
Eshghi, Omid
Schreuder, Tobien H.C.M.L.
Heijboer, Roel J.J.
Keizer, Koos
Tielbeek, Alexander V.
den Hertog, Heleen M.
Gerrits, Dick G.
van den Berg-Vos, Renske M.
Karas, Giorgos B.
Steyerberg, Ewout W.
Flach, Zwenneke
Marquering, Henk A.
Sprengers, Marieke E.S.
Jenniskens, Sjoerd F.M.
Beenen, Ludo F.M.
van den Berg, René
Koudstaal, Peter J.
van Zwam, Wim H.
Roos, Yvo B.W.E.M.
van der Lugt, Aad
van Oostenbrugge, Robert J.
Majoie, Charles B.L.M.
Dippel, Diederik W.J.
Brown, Martin M.
Liebig, Thomas
Stijnen, Theo
Andersson, Tommy
Mattle, Heinrich
Wahlgren, Nils
van der Heijden, Esther
Ghannouti, Naziha
Fleitour, Nadine
Hooijenga, Imke
Puppels, Corina
Pellikaan, Wilma
Geerling, Annet
Lindl-Velema, Annemieke
van Vemde, Gina
de Ridder, Ans
Greebe, Paut
de Bont-Stikkelbroeck, José
de Meris, Joke
Janssen, Kirsten
Struijk, Willy
Licher, Silvan
Boodt, Nikki
Ros, Adriaan
Venema, Esmee
Slokkers, Ilse
Ganpat, Raymie-Jayce
Mulder, Maxim
Saiedie, Nawid
Heshmatollah, Alis
Schipperen, Stefanie
Vinken, Stefan
van Boxtel, Tiemen
Koets, Jeroen
Boers, Merel
Santos, Emilie
Borst, Jordi
Jansen, Ivo
Kappelhof, Manon
Lucas, Marit
Geuskens, Ralph
Barros, Renan Sales
Dobbe, Roeland
Csizmadia, Marloes
Hill, MD
Goyal, M
Demchuk, AM
Menon, BK
Eesa, M
Ryckborst, KJ
Wright, MR
Kamal, NR
Andersen, L
Randhawa, PA
Stewart, T
Patil, S
Minhas, P
Almekhlafi, M
Mishra, S
Clement, F
Sajobi, T
Shuaib, A
Montanera, WJ
Roy, D
Silver, FL
Jovin, TG
Frei, DF
Sapkota, B
Rempel, JL
Thornton, J
Williams, D
Tampieri, D
Poppe, AY
Dowlatshahi, D
Wong, JH
Mitha, AP
Subramaniam, S
Hull, G
Lowerison, MW
Sajobi, T
Salluzzi, M
Wright, MR
Maxwell, M
Lacusta, S
Drupals, E
Armitage, K
Barber, PA
Smith, EE
Morrish, WF
Coutts, SB
Derdeyn, C
Demaerschalk, B
Yavagal, D
Martin, R
Brant, R
Yu, Y
Willinsky, RA
Montanera, WJ
Weill, A
Kenney, C
Aram, H
Stewart, T
Stys, PK
Watson, TW
Klein, G
Pearson, D
Couillard, P
Trivedi, A
Singh, D
Klourfeld, E
Imoukhuede, O
Nikneshan, D
Blayney, S
Reddy, R
Choi, P
Horton, M
Musuka, T
Dubuc, V
Field, TS
Desai, J
Adatia, S
Alseraya, A
Nambiar, V
van Dijk, R
Wong, JH
Mitha, AP
Morrish, WF
Eesa, M
Newcommon, NJ
Shuaib, A
Schwindt, B
Butcher, KS
Jeerakathil, T
Buck, B
Khan, K
Naik, SS
Emery, DJ
Owen, RJ
Kotylak, TB
Ashforth, RA
Yeo, TA
McNally, D
Siddiqui, M
Saqqur, M
Hussain, D
Kalashyan, H
Manosalva, A
Kate, M
Gioia, L
Hasan, S
Mohammad, A
Muratoglu, M
Williams, D
Thornton, J
Cullen, A
Brennan, P
O'Hare, A
Looby, S
Hyland, D
Duff, S
McCusker, M
Hallinan, B
Lee, S
McCormack, J
Moore, A
O'Connor, M
Donegan, C
Brewer, L
Martin, A
Murphy, S
O'Rourke, K
Smyth, S
Kelly, P
Lynch, T
Daly, T
O'Brien, P
O'Driscoll, A
Martin, M
Daly, T
Collins, R
Coughlan, T
McCabe, D
Murphy, S
O'Neill, D
Mulroy, M
Lynch, O
Walsh, T
O'Donnell, M
Galvin, T
Harbison, J
McElwaine, P
Mulpeter, K
McLoughlin, C
Reardon, M
Harkin, E
Dolan, E
Watts, M
Cunningham, N
Fallon, C
Gallagher, S
Cotter, P
Crowe, M
Doyle, R
Noone, I
Lapierre, M
Coté, VA
Lanthier, S
Odier, C
Durocher, A
Raymond, J
Weill, A
Daneault, N
Deschaintre, Y
Jankowitz, B
Baxendell, L
Massaro, L
Jackson-Graves, C
Decesare, S
Porter, P
Armbruster, K
Adams, A
Billigan, J
Oakley, J
Ducruet, A
Jadhav, A
Giurgiutiu, D-V
Aghaebrahim, A
Reddy, V
Hammer, M
Starr, M
Totoraitis, V
Wechsler, L
Streib, S
Rangaraju, S
Campbell, D
Rocha, M
Gulati, D
Silver, FL
Krings, T
Kalman, L
Cayley, A
Williams, J
Stewart, T
Wiegner, R
Casaubon, LK
Jaigobin, C
del Campo, JM
Elamin, E
Schaafsma, JD
Willinsky, RA
Agid, R
Farb, R
ter Brugge, K
Sapkoda, BL
Baxter, BW
Barton, K
Knox, A
Porter, A
Sirelkhatim, A
Devlin, T
Dellinger, C
Pitiyanuvath, N
Patterson, J
Nichols, J
Quarfordt, S
Calvert, J
Hawk, H
Fanale, C
Frei, DF
Bitner, A
Novak, A
Huddle, D
Bellon, R
Loy, D
Wagner, J
Chang, I
Lampe, E
Spencer, B
Pratt, R
Bartt, R
Shine, S
Dooley, G
Nguyen, T
Whaley, M
McCarthy, K
Teitelbaum, J
Tampieri, D
Poon, W
Campbell, N
Cortes, M
Dowlatshahi, D
Lum, C
Shamloul, R
Robert, S
Stotts, G
Shamy, M
Steffenhagen, N
Blacquiere, D
Hogan, M
AlHazzaa, M
Basir, G
Lesiuk, H
Iancu, D
Santos, M
Choe, H
Weisman, DC
Jonczak, K
Blue-Schaller, A
Shah, Q
MacKenzie, L
Klein, B
Kulandaivel, K
Kozak, O
Gzesh, DJ
Harris, LJ
Khoury, JS
Mandzia, J
Pelz, D
Crann, S
Fleming, L
Hesser, K
Beauchamp, B
Amato-Marzialli, B
Boulton, M
Lopez-Ojeda, P
Sharma, M
Lownie, S
Chan, R
Swartz, R
Howard, P
Golob, D
Gladstone, D
Boyle, K
Boulos, M
Hopyan, J
Yang, V
Da Costa, L
Holmstedt, CA
Turk, AS
Navarro, R
Jauch, E
Ozark, S
Turner, R
Phillips, S
Shankar, J
Jarrett, J
Gubitz, G
Maloney, W
Vandorpe, R
Schmidt, M
Heidenreich, J
Hunter, G
Kelly, M
Whelan, R
Peeling, L
Burns, PA
Hunter, A
Wiggam, I
Kerr, E
Watt, M
Fulton, A
Gordon, P
Rennie, I
Flynn, P
Smyth, G
O'Leary, S
Gentile, N
Linares, G
McNelis, P
Erkmen, K
Katz, P
Azizi, A
Weaver, M
Jungreis, C
Faro, S
Shah, P
Reimer, H
Kalugdan, V
Saposnik, G
Bharatha, A
Li, Y
Kostyrko, P
Santos, M
Marotta, T
Montanera, W
Sarma, D
Selchen, D
Spears, J
Heo, JH
Jeong, K
Kim, DJ
Kim, BM
Kim, YD
Song, D
Lee, K-J
Yoo, J
Bang, OY
Rho, S
Lee, J
Jeon, P
Kim, KH
Cha, J
Kim, SJ
Ryoo, S
Lee, MJ
Sohn, S-I
Kim, C-H
Ryu, H-G
Hong, J-H
Chang, H-W
Lee, C-Y
Rha, J
Davis, Stephen M
Donnan, Geoffrey A
Campbell, Bruce CV
Mitchell, Peter J
Churilov, Leonid
Yan, Bernard
Dowling, Richard
Yassi, Nawaf
Oxley, Thomas J
Wu, Teddy Y
Silver, Gabriel
McDonald, Amy
McCoy, Rachael
Kleinig, Timothy J
Scroop, Rebecca
Dewey, Helen M
Simpson, Marion
Brooks, Mark
Coulton, Bronwyn
Krause, Martin
Harrington, Timothy J
Steinfort, Brendan
Faulder, Kenneth
Priglinger, Miriam
Day, Susan
Phan, Thanh
Chong, Winston
Holt, Michael
Chandra, Ronil V
Ma, Henry
Young, Dennis
Wong, Kitty
Wijeratne, Tissa
Tu, Hans
Mackay, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Bladin, Christopher F
Loh, Poh Sien
Gilligan, Amanda
Ross, Zofia
Coote, Skye
Frost, Tanya
Parsons, Mark W
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Kaauwai, Lara
Badve, Monica
Rice, Henry
de Villiers, Laetitia
Barber, P. Alan
McGuinness, Ben
Hope, Ayton
Moriarty, Maurice
Bennett, Patricia
Wong, Andrew
Coulthard, Alan
Lee, Andrew
Jannes, Jim
Field, Deborah
Sharma, Gagan
Salinas, Simon
Cowley, Elise
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'Este, Cate
Saver, Jeffrey L
Goyal, Mayank
Diener, Hans-Christoph
Levy, Elad I.
Bonafé, Alain
Mendes Pereira, Vitor
Jahan, Reza
Albers, Gregory W.
Cognard, Christophe
Cohen, David J.
Hacke, Werner
Jansen, Olav
Jovin, Tudor G.
Mattle, Heinrich P.
Nogueira, Raul G.
Siddiqui, Adnan H.
Yavagal, Dileep R.
von Kummer, Rüdiger
Smith, Wade
Turjman, Francis
Hamilton, Scott
Chiacchierini, Richard
Amar, Arun
Sanossian, Nerses
Loh, Yince
Devlin, T
Baxter, B
Hawk, H
Sapkota, B
Quarfordt, S
Sirelkhatim, A
Dellinger, C
Barton, K
Reddy, VK
Ducruet, A
Jadhav, A
Horev, A
Giurgiutiu, D-V
Totoraitis, V
Hammer, M
Jankowitz, B
Wechsler, L
Rocha, M
Gulati, D
Campbell, D
Star, M
Baxendell, L
Oakley, J
Siddiqui, A
Hopkins, LN
Snyder, K
Sawyer, R
Hall, S
Costalat, V
Riquelme, C
Machi, P
Omer, E
Arquizan, C
Mourand, I
Charif, M
Ayrignac, X
Menjot de Champfleur, N
Leboucq, N
Gascou, G
Moynier, M
du Mesnil de Rochemont, R
Singer, O
Berkefeld, J
Foerch, C
Lorenz, M
Pfeilschifer, W
Hattingen, E
Wagner, M
You, SJ
Lescher, S
Braun, H
Dehkharghani, S
Belagaje, SR
Anderson, A
Lima, A
Obideen, M
Haussen, D
Dharia, R
Frankel, M
Patel, V
Owada, K
Saad, A
Amerson, L
Horn, C
Doppelheuer, S
Schindler, K
Lopes, DK
Chen, M
Moftakhar, R
Anton, C
Smreczak, M
Carpenter, JS
Boo, S
Rai, A
Roberts, T
Tarabishy, A
Gutmann, L
Brooks, C
Brick, J
Domico, J
Reimann, G
Hinrichs, K
Becker, M
Heiss, E
Selle, C
Witteler, A
Al-Boutros, S
Danch, M-J
Ranft, A
Rohde, S
Burg, K
Weimar, C
Zegarac, V
Hartmann, C
Schlamann, M
Göricke, S
Ringlestein, A
Wanke, I
Mönninghoff, C
Dietzold, M
Budzik, R
Davis, T
Eubank, G
Hicks, WJ
Pema, P
Vora, N
Mejilla, J
Taylor, M
Clark, W
Rontal, A
Fields, J
Peterson, B
Nesbit, G
Lutsep, H
Bozorgchami, H
Priest, R
Ologuntoye, O
Barnwell, S
Dogan, A
Herrick, K
Takahasi, C
Beadell, N
Brown, B
Jamieson, S
Hussain, MS
Russman, A
Hui, F
Wisco, D
Uchino, K
Khawaja, Z
Katzan, I
Toth, G
Cheng-Ching, E
Bain, M
Man, S
Farrag, A
George, P
John, S
Shankar, L
Drofa, A
Dahlgren, R
Bauer, A
Itreat, A
Taqui, A
Cerejo, R
Richmond, A
Ringleb, P
Bendszus, M
Möhlenbruch, M
Reiff, T
Amiri, H
Purrucker, J
Herweh, C
Pham, M
Menn, O
Ludwig, I
Acosta, I
Villar, C
Morgan, W
Sombutmai, C
Hellinger, F
Allen, E
Bellew, M
Gandhi, R
Bonwit, E
Aly, J
Ecker, RD
Seder, D
Morris, J
Skaletsky, M
Belden, J
Baker, C
Connolly, LS
Papanagiotou, P
Roth, C
Kastrup, A
Politi, M
Brunner, F
Alexandrou, M
Merdivan, H
Ramsey, C
Given II, C
Renfrow, S
Deshmukh, V
Sasadeusz, K
Vincent, F
Thiesing, JT
Putnam, J
Bhatt, A
Kansara, A
Caceves, D
Lowenkopf, T
Yanase, L
Zurasky, J
Dancer, S
Freeman, B
Scheibe-Mirek, T
Robison, J
Rontal, A
Roll, J
Clark, D
Rodriguez, M
Fitzsimmons, B-FM
Zaidat, O
Lynch, JR
Lazzaro, M
Larson, T
Padmore, L
Das, E
Farrow-Schmidt, A
Hassan, A
Tekle, W
Cate, C
Jansen, O
Cnyrim, C
Wodarg, F
Wiese, C
Binder, A
Riedel, C
Rohr, A
Lang, N
Laufs, H
Krieter, S
Remonda, L
Diepers, M
Añon, J
Nedeltchev, K
Kahles, T
Biethahn, S
Lindner, M
Chang, V
Gächter, C
Esperon, C
Guglielmetti, M
Arenillas Lara, JF
Martínez Galdámez, M
Calleja Sanz, AI
Cortijo Garcia, E
Garcia Bermejo, P
Perez, S
Mulero Carrillo, P
Crespo Vallejo, E
Ruiz Piñero, M
Lopez Mesonero, L
Reyes Muñoz, FJ
Brekenfeld, C
Buhk, J-H
Krützelmann, A
Thomalla, G
Cheng, B
Beck, C
Hoppe, J
Goebell, E
Holst, B
Grzyska, U
Wortmann, G
Starkman, S
Duckwiler, G
Jahan, R
Rao, N
Sheth, S
Ng, K
Noorian, A
Szeder, V
Nour, M
McManus, M
Huang, J
Tarpley, J
Tateshima, S
Gonzalez, N
Ali, L
Liebeskind, D
Hinman, J
Calderon-Arnulphi, M
Liang, C
Guzy, J
Koch, S
DeSousa, K
Gordon-Perue, G
Haussen, D
Elhammady, M
Peterson, E
Pandey, V
Dharmadhikari, S
Khandelwal, P
Malik, A
Pafford, R
Gonzalez, P
Ramdas, K
Andersen, G
Damgaard, D
Von Weitzel-Mudersbach, P
Simonsen, C
Ruiz de Morales Ayudarte, N
Poulsen, M
Sørensen, L
Karabegovich, S
Hjørringgaard, M
Hjort, N
Harbo, T
Sørensen, K
Deshaies, E
Padalino, D
Swarnkar, A
Latorre, JG
Elnour, E
El-Zammar, Z
Villwock, M
Farid, H
Balgude, A
Cross, L
Hansen, K
Holtmannspötter, M
Kondziella, D
Hoejgaard, J
Taudorf, S
Soendergaard, H
Wagner, A
Cronquist, M
Stavngaard, T
Cortsen, M
Krarup, LH
Hyldal, T
Haring, H-P
Guggenberger, S
Hamberger, M
Trenkler, J
Sonnberger, M
Nussbaumer, K
Dominger, C
Bach, E
Jagadeesan, BD
Taylor, R
Kim, J
Shea, K
Tummala, R
Zacharatos, H
Sandhu, D
Ezzeddine, M
Grande, A
Hildebrandt, D
Miller, K
Scherber, J
Hendrickson, A
Jumaa, M
Zaidi, S
Hendrickson, T
Snyder, V
Killer-Oberpfalzer, M
Mutzenbach, J
Weymayr, F
Broussalis, E
Stadler, K
Jedlitschka, A
Malek, A
Mueller-Kronast, N
Beck, P
Martin, C
Summers, D
Day, J
Bettinger, I
Holloway, W
Olds, K
Arkin, S
Akhtar, N
Boutwell, C
Crandall, S
Schwartzman, M
Weinstein, C
Brion, B
Prothmann, S
Kleine, J
Kreiser, K
Boeckh-Behrens, T
Poppert, H
Wunderlich, S
Koch, ML
Biberacher, V
Huberle, A
Gora-Stahlberg, G
Knier, B
Meindl, T
Utpadel-Fischler, D
Zech, M
Kowarik, M
Seifert, C
Schwaiger, B
Puri, A
Hou, S
Wakhloo, A
Moonis, M
Henniger, N
Goddeau, R
Massari, F
Minaeian, A
Lozano, JD
Ramzan, M
Stout, C
Patel, A
Tunguturi, A
Onteddu, S
Carandang, R
Howk, M
Ribó, M
Sanjuan, E
Rubiera, M
Pagola, J
Flores, A
Muchada, M
Meler, P
Huerga, E
Gelabert, S
Coscojuela, P
Tomasello, A
Rodriguez, D
Santamarina, E
Maisterra, O
Boned, S
Seró, L
Rovira, A
Molina, CA
Millán, M
Muñoz, L
Pérez de la Ossa, N
Gomis, M
Dorado, L
López-Cancio, E
Palomeras, E
Munuera, J
García Bermejo, P
Remollo, S
Castaño, C
García-Sort, R
Cuadras, P
Puyalto, P
Hernández-Pérez, M
Jiménez, M
Martínez-Piñeiro, A
Lucente, G
Dávalos, A
Chamorro, A
Urra, X
Obach, V
Cervera, A
Amaro, S
Llull, L
Codas, J
Balasa, M
Navarro, J
Ariño, H
Aceituno, A
Rudilosso, S
Renu, A
Macho, JM
San Roman, L
Blasco, J
López, A
Macías, N
Cardona, P
Quesada, H
Rubio, F
Cano, L
Lara, B
de Miquel, MA
Aja, L
Serena, J
Cobo, E
Albers, Gregory W
Lees, Kennedy R
Arenillas, J
Roberts, R
Minhas, P
Al-Ajlan, F
Salluzzi, M
Zimmel, L
Patel, S
Eesa, M
Martí-Fàbregas, J
Jankowitz, B
Serena, J
Salvat-Plana, M
López-Cancio, E
Bracard, S
Ducrocq, Xavier
Anxionnat, René
Baillot, Pierre-Alexandre
Barbier, Charlotte
Derelle, Anne-Laure
Lacour, Jean-Christophe
Richard, Sébastien
Samson, Yves
Sourour, Nader
Baronnet-Chauvet, Flore
Clarencon, Frédéric
Crozier, Sophie
Deltour, Sandrine
Di Maria, Federico
Le Bouc, Raphael
Leger, Anne
Mutlu, Gurkan
Rosso, Charlotte
Szatmary, Zoltan
Yger, Marion
Zavanone, Chiara
Bakchine, Serge
Pierot, Laurent
Caucheteux, Nathalie
Estrade, Laurent
Kadziolka, Krzysztof
Leautaud, Alexandre
Renkes, Céline
Serre, Isabelle
Desal, Hubert
Guillon, Benoît
Boutoleau-Bretonniere, Claire
Daumas-Duport, Benjamin
De Gaalon, Solène
Derkinderen, Pascal
Evain, Sarah
Herisson, Fanny
Laplaud, David-Axel
Lebouvier, Thibaud
Lintia-Gaultier, Alina
Pouclet-Courtemanche, Hélène
Rouaud, Tiphaine
Rouaud Jaffrenou, Violaine
Schunck, Aurélia
Sevin-Allouet, Mathieu
Toulgoat, Frederique
Wiertlewski, Sandrine
Gauvrit, Jean-Yves
Ronziere, Thomas
Cahagne, Vincent
Ferre, Jean-Christophe
Pinel, Jean-François
Raoult, Hélène
Mas, Jean-Louis
Meder, Jean-François
Al Najjar-Carpentier, Amen-Adam
Birchenall, Julia
Bodiguel, Eric
Calvet, David
Domigo, Valérie
Godon-Hardy, Sylvie
Guiraud, Vincent
Lamy, Catherine
Majhadi, Loubna
Morin, Ludovic
Naggara, Olivier
Trystram, Denis
Turc, Guillaume
Berge, Jérôme
Sibon, Igor
Menegon, Patrice
Barreau, Xavier
Rouanet, François
Debruxelles, Sabrina
Kazadi, Annabelle
Renou, Pauline
Fleury, Olivier
Pasco-Papon, Anne
Dubas, Frédéric
Caroff, Jildaz
Godard Ducceschi, Sophie
Hamon, Marie-Aurélie
Lecluse, Alderic
Marc, Guillaume
Giroud, Maurice
Ricolfi, Frédéric
Bejot, Yannick
Chavent, Adrien
Gentil, Arnaud
Kazemi, Apolline
Osseby, Guy-Victor
Voguet, Charlotte
Mahagne, Marie-Hélène
Sedat, Jacques
Chau, Yves
Suissa, Laurent
Lachaud, Sylvain
Houdart, Emmanuel
Stapf, Christian
Buffon Porcher, Frédérique
Chabriat, Hugues
Guedin, Pierre
Herve, Dominique
Jouvent, Eric
Mawet, Jérôme
Saint-Maurice, Jean-Pierre
Schneble, Hans-Martin
Turjman, Francis
Nighoghossian, Norbert
Berhoune, Nadia-Nawel
Bouhour, Françoise
Cho, Tae-Hee
Derex, Laurent
Felix, Sandra
Gervais-Bernard, Hélène
Gory, Benjamin
Manera, Luis
Mechtouff, Laura
Ritzenthaler, Thomas
Riva, Roberto
Salaris Silvio, Fabrizio
Tilikete, Caroline
Blanc, Raphael
Obadia, Michaël
Bartolini, Mario Bruno
Gueguen, Antoine
Piotin, Michel
Pistocchi, Silvia
Redjem, Hocine
Drouineau, Jacques
Neau, Jean-Philippe
Godeneche, Gaelle
Lamy, Matthias
Marsac, Emilia
Velasco, Stephane
Clavelou, Pierre
Chabert, Emmanuel
Bourgois, Nathalie
Cornut-Chauvinc, Catherine
Ferrier, Anna
Gabrillargues, Jean
Jean, Betty
Marques, Anna-Raquel
Vitello, Nicolas
Detante, Olivier
Barbieux, Marianne
Boubagra, Kamel
Favre Wiki, Isabelle
Garambois, Katia
Tahon, Florence
Ashok, Vasdev
Voguet, Charlotte
Coskun, Oguzhan
Guedin, Pierre
Rodesch, Georges
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frédéric
Evrard, Serge
Graveleau, Philippe
Decroix, Jean Pierre
Wang, Adrien
Sellal, François
Ahle, Guido
Carelli, Gabriela
Dugay, Marie-Hélène
Gaultier, Claude
Lebedinsky, Ariel Pablo
Lita, Lavinia
Musacchio, Raul Mariano
Renglewicz-Destuynder, Catherine
Tournade, Alain
Vuillemet, Françis
Montoro, Francisco Macian
Mounayer, Charbel
Faugeras, Frederic
Gimenez, Laetitia
Labach, Catherine
Lautrette, Géraldine
Denier, Christian
Saliou, Guillaume
Chassin, Olivier
Dussaule, Claire
Melki, Elsa
Ozanne, Augustin
Puccinelli, Francesco
Sachet, Marina
Sarov, Mariana
Bonneville, Jean-François
Moulin, Thierry
Biondi, Alessandra
De Bustos Medeiros, Elisabeth
Vuillier, Fabrice
Courtheoux, Patrick
Viader, Fausto
Apoil-Brissard, Marion
Bataille, Mathieu
Bonnet, Anne-Laure
Cogez, Julien
Kazemi, Apolline
Touze, Emmanuel
Leclerc, Xavier
Leys, Didier
Aggour, Mohamed
Aguettaz, Pierre
Bodenant, Marie
Cordonnier, Charlotte
Deplanque, Dominique
Girot, Marie
Henon, Hilde
Kalsoum, Erwah
Lucas, Christian
Pruvo, Jean-Pierre
Zuniga, Paolo
Bonafé, Alain
Arquizan, Caroline
Costalat, Vincent
Machi, Paolo
Mourand, Isabelle
Riquelme, Carlos
Bounolleau, Pierre
Arteaga, Charles
Faivre, Anthony
Bintner, Marc
Tournebize, Patrice
Charlin, Cyril
Darcel, Françoise
Gauthier-Lasalarie, Pascale
Jeremenko, Marcia
Mouton, Servane
Zerlauth, Jean-Baptiste
Lamy, Chantal
Hervé, Deramond
Hassan, Hosseini
Gaston, André
Barral, Francis-Guy
Garnier, Pierre
Beaujeux, Rémy
Wolff, Valérie
Herbreteau, Denis
Debiais, Séverine
Murray, Alicia
Ford, Gary
Muir, Keith W
White, Philip
Brown, Martin M
Clifton, Andy
Freeman, Janet
Ford, Ian
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Lees, Kennedy R
Molyneux, Andy
Robinson, Thompson
Lewis, Steff
Norrie, John
Robertson, Fergus
Perry, Richard
Dixit, Anand
Cloud, Geoffrey
Clifton, Andrew
Madigan, Jeremy
Roffe, Christine
Nayak, Sanjeev
Lobotesis, Kyriakos
Smith, Craig
Herwadkar, Amit
Kandasamy, Naga
Goddard, Tony
Bamford, John
Subramanian, Ganesh
Lenthall, Rob
Littleton, Edward
Lamin, Sal
Storey, Kelley
Ghatala, Rita
Banaras, Azra
Aeron-Thomas, John
Hazel, Bath
Maguire, Holly
Veraque, Emelda
Harrison, Louise
Keshvara, Rekha
Cunningham, James
Román, Luis San
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology October 2018 17(10):895-904
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies