Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę ""Woźniak Czesław"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
On the propagation of elastic waves in a multiperiodically reinforced medium
Autorzy :
Jędrysiak, Jarosław
Woźniak, Czesław
Pokaż więcej
Źródło :
Meccanica: International Journal of the Italian Association of Theoretical and Applied Mechanics AIMETA. October 2006 41(5):553-569
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies