Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Woodard, A."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Stainless steel corrosion via direct iron-to-microbe electron transfer by Geobacter species
Autorzy :
Tang, Hai-YanAff1, Aff2, Aff3, Aff4
Yang, ChuntianAff1, Aff2
Ueki, Toshiyuki
Pittman, Conor C.
Xu, DakeAff1, Aff2, Aff4, Aff5
Woodard, Trevor L.
Holmes, Dawn E.
Gu, Tingyue
Wang, FuhuiAff1, Aff2
Lovley, Derek R.Aff4, Aff5
Pokaż więcej
Źródło :
The ISME Journal: Multidisciplinary Journal of Microbial Ecology. 15(10):3084-3093
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Role of cardiovascular magnetic resonance in early detection and treatment of cardiac dysfunction in oncology patients
Autorzy :
Vallabhaneni, Srilakshmi
Zhang, Kathleen W.
Alvarez-Cardona, Jose A.
Mitchell, Joshua D.
Steen, Henning
Woodard, Pamela K.
Lenihan, Daniel J.
Pokaż więcej
Źródło :
The International Journal of Cardiovascular Imaging: X-Ray Imaging, Intravascular Imaging, Echocardiography, Nuclear Cardiology, Computed Tomography and Magnetic Resonance Imaging. 37(10):3003-3017
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Myocardial glucose and fatty acid metabolism is altered and associated with lower cardiac function in young adults with Barth syndrome
Autorzy :
Cade, William ToddAff1, Aff2
Laforest, Richard
Bohnert, Kathryn L.
Reeds, Dominic N.
Bittel, Adam J.
de las Fuentes, Lisa
Bashir, AdilAff3, Aff4
Woodard, Pamela K.
Pacak, Christina A.
Byrne, Barry J.
Gropler, Robert J.
Peterson, Linda R.Aff2, Aff3
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Nuclear Cardiology. 28(4):1649-1659
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Base editing of haematopoietic stem cells rescues sickle cell disease in mice
Autorzy :
Newby, Gregory A.Aff1, Aff2, Aff3
Yen, Jonathan S.
Woodard, Kaitly J.
Mayuranathan, Thiyagaraj
Lazzarotto, Cicera R.
Li, Yichao
Sheppard-Tillman, Heather
Porter, Shaina N.
Yao, Yu
Mayberry, Kalin
Everette, Kelcee A.Aff1, Aff2, Aff3
Jang, Yoonjeong
Podracky, Christopher J.Aff1, Aff2, Aff3
Thaman, Elizabeth
Lechauve, Christophe
Sharma, Akshay
Henderson, Jordana M.
Richter, Michelle F.Aff1, Aff2, Aff3
Zhao, Kevin T.Aff1, Aff2, Aff3
Miller, Shannon M.Aff1, Aff2, Aff3
Wang, TinaAff1, Aff2, Aff3
Koblan, Luke W.Aff1, Aff2, Aff3
McCaffrey, Anton P.
Tisdale, John F.
Kalfa, Theodosia A.Aff7, Aff11
Pruett-Miller, Shondra M.
Tsai, Shengdar Q.
Weiss, Mitchell J.
Liu, David R.Aff1, Aff2, Aff3
Pokaż więcej
Źródło :
Nature: International weekly journal of science. 595(7866):295-302
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Gauge independent quantum gravitational corrections to Maxwell’s equation
Autorzy :
S. Katuwal
R. P. Woodard
Pokaż więcej
Temat :
Effective Field Theories
Models of Quantum Gravity
Renormalization Regularization and Renormalons
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
Journal of High Energy Physics, Vol 2021, Iss 10, Pp 1-19 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/6e6272b98d4b46b5a5670b1a63970d5f
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Precision luminosity measurement in proton–proton collisions at $$\sqrt{s} = 13\,\hbox {TeV}$$ s = 13 TeV in 2015 and 2016 at CMS
Autorzy :
A. M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
J. W. Andrejkovic
T. Bergauer
S. Chatterjee
M. Dragicevic
A. Escalante Del Valle
R. Frühwirth
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
I. Mikulec
F. M. Pitters
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
V. Chekhovsky
A. Litomin
V. Makarenko
M. R. Darwish
E. A. De Wolf
X. Janssen
T. Kello
A. Lelek
H. Rejeb Sfar
P. Van Mechelen
S. Van Putte
N. Van Remortel
F. Blekman
E. S. Bols
J. D’Hondt
J. De Clercq
M. Delcourt
S. Lowette
S. Moortgat
A. Morton
D. Müller
A. R. Sahasransu
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
D. Beghin
B. Bilin
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
K. Lee
M. Mahdavikhorrami
I. Makarenko
L. Moureaux
L. Pétré
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
M. Vanden Bemden
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
L. Wezenbeek
T. Cornelis
D. Dobur
M. Gruchala
G. Mestdach
M. Niedziela
C. Roskas
K. Skovpen
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
A. Bethani
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
I. S. Donertas
A. Giammanco
V. Lemaitre
K. Mondal
J. Prisciandaro
A. Taliercio
M. Teklishyn
P. Vischia
S. Wertz
S. Wuyckens
G. A. Alves
C. Hensel
A. Moraes
W. L. Aldá Júnior
M. Barroso Ferreira Filho
H. Brandao Malbouisson
W. Carvalho
J. Chinellato
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
S. Fonseca De Souza
D. Matos Figueiredo
C. Mora Herrera
K. Mota Amarilo
L. Mundim
H. Nogima
P. Rebello Teles
L. J. Sanchez Rosas
A. Santoro
S. M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
D. S. Lemos
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
I. Atanasov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
T. Cheng
W. Fang
Q. Guo
T. Javaid
M. Mittal
H. Wang
L. Yuan
M. Ahmad
G. Bauer
C. Dozen
Z. Hu
J. Martins
Y. Wang
K. Yi
E. Chapon
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
A. Kapoor
D. Leggat
H. Liao
Z.-A. LIU
R. Sharma
A. Spiezia
J. Tao
J. Thomas-Wilsker
J. Wang
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. Ban
C. Chen
Q. Huang
A. Levin
Q. Li
M. Lu
X. Lyu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Q. Wang
J. Xiao
Z. You
X. Gao
H. Okawa
M. Xiao
C. Avila
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
A. Sarkar
M. A. Segura Delgado
J. Jaramillo
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
J. D. Ruiz Alvarez
C. A. Salazar González
N. Vanegas Arbelaez
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
Z. Antunovic
M. Kovac
T. Sculac
V. Brigljevic
D. Ferencek
D. Majumder
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
A. Attikis
E. Erodotou
A. Ioannou
G. Kole
M. Kolosova
S. Konstantinou
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
M. Finger
M. Finger Jr.
A. Kveton
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
S. Abu Zeid
S. Khalil
E. Salama
M. A. Mahmoud
Y. Mohammed
S. Bhowmik
A. Carvalho Antunes De Oliveira
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
J. Pata
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
L. Forthomme
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
V. Karimäki
M. S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Lehti
T. Lindén
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
H. Petrow
T. Tuuva
C. Amendola
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
B. Lenzi
E. Locci
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
G. B. Yu
S. Ahuja
F. Beaudette
M. Bonanomi
A. Buchot Perraguin
P. Busson
C. Charlot
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
S. Ghosh
R. Granier de Cassagnac
A. Hakimi
I. Kucher
A. Lobanov
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Apparu
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
D. Darej
J.-C. Fontaine
U. Goerlach
C. Grimault
A.-C. Le Bihan
P. Van Hove
E. Asilar
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. Camen
A. Carle
N. Chanon
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
Sa. Jain
I. B. Laktineh
H. Lattaud
A. Lesauvage
M. Lethuillier
L. Mirabito
K. Shchablo
L. Torterotot
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
A. Khvedelidze
Z. Tsamalaidze
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
M. P. Rauch
J. Schulz
M. Teroerde
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
B. Fischer
T. Hebbeker
K. Hoepfner
H. Keller
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
G. Mocellin
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
T. Pook
A. Pozdnyakov
Y. Rath
H. Reithler
J. Roemer
A. Schmidt
S. C. Schuler
A. Sharma
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
T. Ziemons
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
I. Babounikau
S. Baxter
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
P. Connor
S. Consuegra Rodríguez
V. Danilov
M. M. Defranchis
L. Didukh
G. Eckerlin
D. Eckstein
L. I. Estevez Banos
E. Gallo
A. Geiser
A. Giraldi
A. Grohsjean
M. Guthoff
A. Harb
A. Jafari
N. Z. Jomhari
H. Jung
A. Kasem
M. Kasemann
H. Kaveh
C. Kleinwort
J. Knolle
D. Krücker
W. Lange
T. Lenz
J. Leonard
J. Lidrych
K. Lipka
W. Lohmann
T. Madlener
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
J. Metwally
A. B. Meyer
M. Meyer
J. Mnich
A. Mussgiller
V. Myronenko
Y. Otarid
D. Pérez Adán
D. Pitzl
A. Raspereza
B. Ribeiro Lopes
J. Rübenach
A. Saggio
A. Saibel
M. Savitskyi
V. Scheurer
C. Schwanenberger
A. Singh
R. E. Sosa Ricardo
N. Tonon
O. Turkot
A. Vagnerini
M. Van De Klundert
R. Walsh
D. Walter
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
S. Wuchterl
R. Zlebcik
R. Aggleton
S. Bein
L. Benato
A. Benecke
K. De Leo
T. Dreyer
M. Eich
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
P. Gunnellini
J. Haller
A. Hinzmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
V. Kutzner
J. Lange
T. Lange
A. Malara
A. Nigamova
K. J. Pena Rodriguez
O. Rieger
P. Schleper
M. Schröder
J. Schwandt
D. Schwarz
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
A. Tews
B. Vormwald
I. Zoi
J. Bechtel
T. Berger
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
A. Droll
K. El Morabit
N. Faltermann
K. Flöh
M. Giffels
J. O. Gosewisch
A. Gottmann
F. Hartmann
C. Heidecker
U. Husemann
I. Katkov
P. Keicher
R. Koppenhöfer
S. Maier
S. Mallows
M. Metzler
S. Mitra
Th. Müller
M. Musich
M. Neukum
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
D. Savoiu
D. Schäfer
M. Schnepf
D. Seith
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
J. Van Der Linden
R. F. Von Cube
M. Wassmer
M. Weber
S. Wieland
R. Wolf
S. Wozniewski
S. Wunsch
G. Anagnostou
P. Asenov
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
A. Stakia
M. Diamantopoulou
D. Karasavvas
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
C. K. Koraka
A. Manousakis-Katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
E. Tziaferi
K. Vellidis
E. Vourliotis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
M. Csanad
M. M. A. Gadallah
S. Lökös
P. Major
K. Mandal
A. Mehta
G. Pasztor
A. J. Rádl
O. Surányi
G. I. Veres
M. Bartók
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
S. Czellar
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
T. Csorgo
F. Nemes
T. Novak
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
D. Kumar
L. Panwar
P. C. Tiwari
S. Bahinipati
D. Dash
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V. K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
P. Saha
N. Sur
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
G. Chaudhary
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Meena
K. Sandeep
J. B. Singh
A. K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
R. B. Garg
M. Gola
S. Keshri
A. Kumar
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
A. Shah
M. Bharti
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
S. Nandan
P. Palit
P. K. Rout
G. Saha
B. Sahu
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
S. C. Behera
P. Kalbhor
A. Muhammad
R. Pradhan
P. R. Pujahari
A. K. Sikdar
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
D. K. Mishra
K. Naskar
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
T. Aziz
S. Dugad
G. B. Mohanty
U. Sarkar
S. Banerjee
R. Chudasama
M. Guchait
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
S. Dube
B. Kansal
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
S. Sharma
H. Bakhshiansohi
M. Zeinali
S. Chenarani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
R. Aly
C. Aruta
A. Colaleo
D. Creanza
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
A. Di Pilato
W. Elmetenawee
L. Fiore
A. Gelmi
M. Gul
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
I. Margjeka
V. Mastrapasqua
J. A. Merlin
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F. M. Simone
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
L. Brigliadori
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
C. Ciocca
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
T. Diotalevi
F. Fabbri
A. Fanfani
E. Fontanesi
P. Giacomelli
L. Giommi
C. Grandi
L. Guiducci
F. Iemmi
S. Lo Meo
S. Marcellini
G. Masetti
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
F. Fiori
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Lizzo
M. Meschini
S. Paoletti
R. Seidita
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
M. Bozzo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
F. Brivio
F. Cetorelli
V. Ciriolo
F. De Guio
M. E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. Malberti
S. Malvezzi
A. Massironi
D. Menasce
F. Monti
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
D. Valsecchi
D. Zuolo
S. Buontempo
F. Carnevali
N. Cavallo
A. De Iorio
F. Fabozzi
A. O. M. Iorio
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
P. Bortignon
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
F. Gasparini
U. Gasparini
S. Y. Hoh
L. Layer
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
M. Presilla
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
G. Strong
M. Tosi
H. YARAR
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
C. Aime‘
A. Braghieri
S. Calzaferri
D. Fiorina
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
G. M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
F. Moscatelli
A. Piccinelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
T. Tedeschi
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
L. Bianchini
T. Boccali
E. Bossini
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
M. R. Di Domenico
S. Donato
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
G. Ramirez-Sanchez
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
A. Scribano
N. Shafiei
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P. G. Verdini
F. Cavallari
M. Cipriani
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
J. Berenguer Antequera
C. Biino
A. Cappati
N. Cartiglia
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
M. Ruspa
R. Salvatico
K. Shchelina
F. Siviero
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
M. Tornago
D. Trocino
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
G. Sorrentino
F. Vazzoler
S. Dogra
C. Huh
B. Kim
D. H. Kim
G. N. Kim
J. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
B. C. Radburn-Smith
S. Sekmen
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
T. J. Kim
J. Park
S. Cho
S. Choi
Y. Go
B. Hong
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
J. Yoo
J. Goh
A. Gurtu
H. S. Kim
Y. Kim
J. Almond
J. H. Bhyun
J. Choi
S. Jeon
J. Kim
J. S. Kim
S. Ko
H. Kwon
H. Lee
S. Lee
B. H. Oh
M. Oh
S. B. Oh
H. Seo
U. K. Yang
I. Yoon
D. Jeon
J. H. Kim
B. Ko
J. S. H. Lee
I. C. Park
Y. Roh
D. Song
I. J. Watson
S. Ha
H. D. Yoo
Y. Choi
Y. Jeong
Y. Lee
I. Yu
T. Beyrouthy
Y. Maghrbi
V. Veckalns
M. Ambrozas
A. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
A. Vaitkevicius
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
J. A. Murillo Quijada
L. Valencia Palomo
G. Ayala
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
C. A. Mondragon Herrera
D. A. Perez Navarro
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
M. Ramirez-Garcia
F. Vazquez Valencia
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
J. Mijuskovic
N. Raicevic
D. Krofcheck
S. Bheesette
A. P. H. Butler
P. H. Butler
A. Lokhovitskiy
P. Lujan
A. Ahmad
M. I. Asghar
A. Awais
M. I. M. Awan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Traczyk
P. Zalewski
K. Bunkowski
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Walczak
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
A. Boletti
P. Faccioli
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
J. Seixas
O. Toldaiev
J. Varela
S. Afanasiev
D. Budkouski
P. Bunin
M. Gavrilenko
I. Golutvin
I. Gorbunov
A. Kamenev
V. Karjavine
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
V. Palichik
V. Perelygin
M. Savina
D. Seitova
V. Shalaev
S. Shmatov
S. Shulha
V. Smirnov
O. Teryaev
N. Voytishin
A. Zarubin
I. Zhizhin
G. Gavrilov
V. Golovtcov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Volkov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
G. Pivovarov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
A. Nikitenko
V. Popov
G. Safronov
A. Spiridonov
A. Stepennov
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
O. Bychkova
M. Danilov
P. Parygin
E. Popova
V. Rusinov
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Belyaev
E. Boos
M. Dubinin
L. Dudko
A. Ershov
A. Gribushin
A. Kaminskiy
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
S. Obraztsov
S. Petrushanko
V. Savrin
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
I. Ovtin
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
V. Kachanov
A. Kalinin
D. Konstantinov
V. Petrov
R. Ryutin
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
V. Okhotnikov
L. Sukhikh
V. Borchsh
V. Ivanchenko
E. Tcherniaev
P. Adzic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
V. Milosevic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
Cristina F. Bedoya
C. A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
J. León Holgado
D. Moran
Á. Navarro Tobar
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
M. S. Soares
L. Urda Gómez
C. Willmott
J. F. de Trocóniz
R. Reyes-Almanza
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
J. Ripoll Sau
V. Rodríguez Bouza
A. Trapote
J. A. Brochero Cifuentes
I. J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
C. Fernandez Madrazo
P. J. Fernández Manteca
A. García Alonso
G. Gomez
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
C. Prieels
F. Ricci-Tam
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
N. Trevisani
I. Vila
J. M. Vizan Garcia
M. K. Jayananda
B. Kailasapathy
D. U. J. Sonnadara
D. D. C. Wickramarathna
W. G. D. Dharmaratna
K. Liyanage
N. Perera
N. Wickramage
T. K. Aarrestad
D. Abbaneo
J. Alimena
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
A. H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
N. Beni
M. Bianco
A. Bocci
E. Brondolin
T. Camporesi
M. Capeans Garrido
G. Cerminara
S. S. Chhibra
L. Cristella
D. d’Enterria
A. Dabrowski
N. Daci
A. David
A. De Roeck
M. Deile
R. Di Maria
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
N. Emriskova
F. Fallavollita
D. Fasanella
S. Fiorendi
A. Florent
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
M. Haranko
J. Hegeman
Y. Iiyama
V. Innocente
T. James
P. Janot
J. Kaspar
J. Kieseler
M. Komm
N. Kratochwil
C. Lange
S. Laurila
P. Lecoq
K. Long
C. Lourenço
L. Malgeri
S. Mallios
M. Mannelli
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
H. Qu
T. Quast
D. Rabady
A. Racz
M. Rieger
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
W. Snoeys
P. Sphicas
S. Summers
V. R. Tavolaro
D. Treille
A. Tsirou
P. Tsrunchev
G. P. Van Onsem
M. Verzetti
J. Wanczyk
K. A. Wozniak
W. D. Zeuner
L. Caminada
A. Ebrahimi
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
M. Missiroli
T. Rohe
K. Androsov
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
N. Chernyavskaya
A. De Cosa
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
F. Eble
T. Gadek
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
A.-M. Lyon
R. A. Manzoni
C. Martin Perez
M. T. Meinhard
F. Micheli
F. Nessi-Tedaldi
J. Niedziela
F. Pauss
V. Perovic
G. Perrin
S. Pigazzini
M. G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
V. Stampf
J. Steggemann
R. Wallny
D. H. Zhu
C. Amsler
C. Botta
D. Brzhechko
M. F. Canelli
A. De Wit
R. Del Burgo
J. K. Heikkilä
M. Huwiler
A. Jofrehei
B. Kilminster
S. Leontsinis
A. Macchiolo
P. Meiring
V. M. Mikuni
U. Molinatti
I. Neutelings
G. Rauco
A. Reimers
P. Robmann
S. Sanchez Cruz
K. Schweiger
Y. Takahashi
C. Adloff
C. M. Kuo
W. Lin
A. Roy
T. Sarkar
S. S. Yu
L. Ceard
P. Chang
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
W.-S. Hou
Y. y. Li
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
E. Yazgan
P. r. Yu
B. Asavapibhop
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
F. Boran
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
I. Dumanoglu
E. Eskut
G. Gokbulut
Y. Guler
E. Gurpinar Guler
I. Hos
C. Isik
E. E. Kangal
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
A. E. Simsek
B. Tali
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Isildak
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
B. Akgun
I. O. Atakisi
Y. C. Cekmecelioglu
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
Ö. Özçelik
S. Tekten
E. A. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
F. Aydogmus Sen
S. Cerci
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
D. Sunar Cerci
B. Grynyov
L. Levchuk
E. Bhal
S. Bologna
J. J. Brooke
A. Bundock
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
T. Sakuma
S. Seif El Nasr-Storey
V. J. Smith
N. Stylianou
J. Taylor
A. Titterton
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. J. A. Cockerill
K. V. Ellis
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
K. Manolopoulos
D. M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I. R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
V. Cepaitis
G. S. Chahal
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
S. Fayer
G. Fedi
G. Hall
M. H. Hassanshahi
G. Iles
J. Langford
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
J. Nash
V. Palladino
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
N. Wardle
S. N. Webb
D. Winterbottom
A. G. Zecchinelli
J. E. Cole
A. Khan
P. Kyberd
C. K. Mackay
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
S. Abdullin
A. Brinkerhoff
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
A. R. Kanuganti
B. McMaster
N. Pastika
S. Sawant
C. Smith
C. Sutantawibul
J. Wilson
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A. M. Vargas Hernandez
A. Buccilli
O. Charaf
S. I. Cooper
D. Di Croce
S. V. Gleyzer
C. Henderson
C. U. Perez
P. Rumerio
C. West
A. Akpinar
A. Albert
D. Arcaro
C. Cosby
Z. Demiragli
D. Gastler
J. Rohlf
K. Salyer
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
A. Tsatsos
S. Yuan
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
Y. t. Duh
M. Hadley
U. Heintz
J. M. Hogan
E. Laird
G. Landsberg
K. T. Lau
J. Luo
M. Narain
S. Sagir
E. Usai
W. Y. Wong
X. Yan
D. Yu
W. Zhang
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
F. Jensen
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
B. Regnery
D. Taylor
M. Tripathi
Y. Yao
F. Zhang
M. Bachtis
R. Cousins
A. Dasgupta
A. Datta
D. Hamilton
J. Hauser
M. Ignatenko
M. A. Iqbal
T. Lam
N. Mccoll
W. A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
B. Stone
V. Valuev
K. Burt
Y. Chen
R. Clare
J. W. Gary
G. Hanson
G. Karapostoli
O. R. Long
N. Manganelli
M. Olmedo Negrete
W. Si
S. Wimpenny
Y. Zhang
J. G. Branson
S. Cittolin
S. Cooperstein
N. Deelen
J. Duarte
R. Gerosa
L. Giannini
D. Gilbert
J. Guiang
R. Kansal
V. Krutelyov
R. Lee
J. Letts
M. Masciovecchio
S. May
S. Padhi
M. Pieri
B. V. Sathia Narayanan
V. Sharma
M. Tadel
A. Vartak
F. Würthwein
Y. Xiang
A. Yagil
N. Amin
C. Campagnari
M. Citron
A. Dorsett
V. Dutta
J. Incandela
M. Kilpatrick
B. Marsh
H. Mei
A. Ovcharova
M. Quinnan
J. Richman
U. Sarica
D. Stuart
S. Wang
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
J. M. Lawhorn
N. Lu
J. Mao
H. B. Newman
J. Ngadiuba
T. Q. Nguyen
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
C. Wang
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
J. Alison
M. B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
I. Vorobiev
J. P. Cumalat
W. T. Ford
E. MacDonald
R. Patel
A. Perloff
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
Y. Cheng
J. Chu
D. J. Cranshaw
K. Mcdermott
J. Monroy
J. R. Patterson
D. Quach
J. Reichert
A. Ryd
W. Sun
S. M. Tan
Z. Tao
J. Thom
P. Wittich
M. Zientek
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
A. Beretvas
D. Berry
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
K. F. Di Petrillo
V. D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
R. M. Harris
R. Heller
T. C. Herwig
J. Hirschauer
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
P. Klabbers
T. Klijnsma
B. Klima
M. J. Kortelainen
K. H. M. Kwok
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
T. Liu
J. Lykken
C. Madrid
K. Maeshima
C. Mantilla
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
V. Papadimitriou
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
H. A. Weber
A. Woodard
D. Acosta
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
F. Errico
R. D. Field
D. Guerrero
B. M. Joshi
M. Kim
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
D. Rosenzweig
K. Shi
J. Sturdy
E. Yigitbasi
X. Zuo
T. Adams
A. Askew
D. Diaz
R. Habibullah
S. Hagopian
V. Hagopian
K. F. Johnson
R. Khurana
T. Kolberg
G. Martinez
H. Prosper
C. Schiber
R. Yohay
J. Zhang
M. M. Baarmand
S. Butalla
T. Elkafrawy
M. Hohlmann
R. Kumar Verma
D. Noonan
M. Rahmani
M. Saunders
F. Yumiceva
M. R. Adams
L. Apanasevich
H. Becerril Gonzalez
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
C. Mills
G. Oh
T. Roy
M. B. Tonjes
N. Varelas
J. Viinikainen
X. Wang
Z. Wu
Z. Ye
M. Alhusseini
K. Dilsiz
S. Durgut
R. P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
O. K. Köseyan
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
O. Amram
B. Blumenfeld
L. Corcodilos
M. Eminizer
A. V. Gritsan
S. Kyriacou
P. Maksimovic
J. Roskes
M. Swartz
T.Á. Vámi
C. Baldenegro Barrera
P. Baringer
A. Bean
A. Bylinkin
T. Isidori
J. King
G. Krintiras
A. Kropivnitskaya
C. Lindsey
N. Minafra
M. Murray
C. Rogan
C. Royon
S. Sanders
E. Schmitz
J. D. Tapia Takaki
J. Williams
G. Wilson
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
T. Mitchell
A. Modak
K. Nam
F. Rebassoo
D. Wright
E. Adams
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
Y. Feng
N. J. Hadley
S. Jabeen
R. G. Kellogg
T. Koeth
A. C. Mignerey
S. Nabili
M. Seidel
A. Skuja
S. C. Tonwar
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
G. Andreassi
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
M. Hu
M. Klute
D. Kovalskyi
J. Krupa
Y.-J. Lee
B. Maier
A. C. Marini
C. Mironov
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
K. Tatar
Z. Wang
B. Wyslouch
R. M. Chatterjee
A. Evans
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
M. Krohn
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M. A. Wadud
J. G. Acosta
S. Oliveros
K. Bloom
M. Bryson
D. R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
J. R. González Fernández
C. Joo
I. Kravchenko
J. E. Siado
G. R. Snow
W. Tabb
F. Yan
G. Agarwal
H. Bandyopadhyay
L. Hay
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
D. Nguyen
J. Pekkanen
S. Rappoccio
A. Williams
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
Y. Haddad
A. Hortiangtham
J. Li
G. Madigan
B. Marzocchi
D. M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
A. Parker
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
Z. Chen
A. Gilbert
T. Gunter
K. A. Hahn
N. Odell
M. H. Schmitt
K. Sung
M. Velasco
R. Band
R. Bucci
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
K. Lannon
N. Loukas
N. Marinelli
I. Mcalister
F. Meng
K. Mohrman
Y. Musienko
R. Ruchti
P. Siddireddy
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
M. Zarucki
L. Zygala
B. Bylsma
B. Cardwell
L. S. Durkin
B. Francis
C. Hill
A. Lefeld
B. L. Winer
B. R. Yates
F. M. Addesa
B. Bonham
P. Das
G. Dezoort
P. Elmer
A. Frankenthal
B. Greenberg
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
G. Kopp
S. Kwan
D. Lange
M. T. Lucchini
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
D. Stickland
C. Tully
Z. Xie
S. Norberg
A. S. Bakshi
V. E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
S. Karmarkar
M. Liu
G. Negro
N. Neumeister
G. Paspalaki
C. C. Peng
S. Piperov
A. Purohit
J. F. Schulte
M. Stojanovic
J. Thieman
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
J. Dolen
N. Parashar
A. Baty
S. Dildick
K. M. Ecklund
S. Freed
F. J. M. Geurts
W. Li
B. P. Padley
R. Redjimi
J. Roberts
W. Shi
A. G. Stahl Leiton
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
R. Taus
B. Chiarito
J. P. Chou
A. Gandrakota
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
O. Karacheban
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S. A. Thayil
S. Thomas
H. Acharya
A. G. Delannoy
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
R. Mueller
D. Overton
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
V. Hegde
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
A. Whitbeck
E. Appelt
S. Greene
A. Gurrola
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. W. Arenton
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
A. Li
C. Neu
B. Tannenwald
E. Wolfe
P. E. Karchin
N. Poudyal
P. Thapa
K. Black
T. Bose
J. Buchanan
C. Caillol
S. Dasu
I. De Bruyn
P. Everaerts
F. Fienga
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
A. Mohammadi
D. Pinna
A. Savin
V. Shang
W. H. Smith
D. Teague
S. Trembath-Reichert
W. Vetens
CMS Collaboration
Pokaż więcej
Temat :
Astrophysics
QB460-466
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
European Physical Journal C: Particles and Fields, Vol 81, Iss 9, Pp 1-42 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1434-6044; https://doaj.org/toc/1434-6052
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/d50d9e6fec954eb68d676815361d4dc7
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurements of angular distance and momentum ratio distributions in three-jet and Zpp + two-jet final states in Zpp collisions
Autorzy :
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Bergauer, T.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Valle, A. Escalante Del
Frühwirth, R.Aff2, Aff195
Jeitler, M.Aff2, Aff195
Krammer, N.
Lechner, L.
Liko, D.
Madlener, T.
Mikulecc, I.
Pitters, F. M.
Rad, N.
Schieck, J.Aff2, Aff195
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Templ, S.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.Aff2, Aff195
Zarucki, M.
Chekhovsky, V.
Litomin, A.
Makarenko, V.
Darwish, M. R.Aff4, Aff196
De Wolf, E. A.
Croce, D. Di
Janssen, X.
Kello, T.Aff4, Aff197
Lelek, A.
Pieters, M.
Sfar, H. Rejeb
Van Haevermaet, H.
Van Mechelen, P.
Van Putte, S.
Van Remortel, N.
Blekman, F.
Bols, E. S.
Chhibra, S. S.
D’Hondt, J.
De Clercq, J.
Lontkovskyi, D.
Lowette, S.
Marchesini, I.
Moortgat, S.
Morton, A.
Python, Q.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Beghin, D.
Bilin, B.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Dorney, B.
Favart, L.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Makarenko, I.
Moureaux, L.
Pétré, L.
Popov, A.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Wezenbeek, L.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Gruchala, M.
Khvastunov, I.Aff7, Aff198
Niedziela, M.
Roskas, C.
Skovpen, K.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Bruno, G.
Bury, F.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Donertas, I. S.
Giammanco, A.
Lemaitre, V.
Mondal, K.
Prisciandaro, J.
Taliercio, A.
Teklishyn, M.
Vischia, P.
Wertz, S.
Wuyckens, S.
Zobec, J.
Alves, G. A.
Hensel, C.
Moraes, A.
Júnior, W. L. Aldá
Chagas, E. Belchior Batista Das
Malbouisson, H. Brandao
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff10, Aff199
Coelho, E.
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff10, Aff200
De Jesus Damiao, D.
De Souza, S. Fonseca
Martins, J.Aff10, Aff201
Figueiredo, D. Matos
Jaime, M. MedinaAff10, Aff202
Herrera, C. Mora
Mundim, L.
Nogima, H.
Teles, P. Rebello
Rosas, L. J. Sanchez
Santoro, A.
Amaral, S. M. Silva Do
Sznajder, A.
Thiel, M.
Da Silva De Araujo, F. Torres
Pereira, A. Vilela
Bernardes, C. A.
Calligaris, L.
Tomei, T. R. Fernandez Perez
Gregores, E. M.
Lemos, D. S.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Atanasov, I.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Bonchev, M.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Petrov, A.
Fang, W.Aff14, Aff195
Guo, Q.
Wang, H.
Yuan, L.
Ahmad, M.
Hu, Z.
Wang, Y.
Chapon, E.
Chen, G. M.Aff16, Aff203
Chen, H. S.Aff16, Aff203
Chen, M.
Javaid, T.Aff16, Aff203
Kapoor, A.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.
Sharma, R.
Spiezia, A.
Tao, J.
Thomas-Wilsker, J.
Wang, J.
Zhang, H.
Zhang, S.Aff16, Aff203
Zhao, J.
Agapitos, A.
Ban, Y.
Chen, C.
Huang, Q.
Levin, A.
Li, Q.
Lu, M.
Lyu, X.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Wang, Q.
Xiao, J.
You, Z.
Gao, X.Aff19, Aff197
Xiao, M.
Avila, C.
Cabrera, A.
Florez, C.
Fraga, J.
Sarkar, A.
Delgado, M. A. Segura
Jaramillo, J.
Guisao, J. Mejia
Ramirez, F.
Alvarez, J. D. Ruiz
González, C. A. Salazar
Arbelaez, N. Vanegas
Giljanovic, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Sculac, T.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Majumder, D.
Roguljic, M.
Starodumov, A.Aff25, Aff204
Susa, T.
Ather, M. W.
Attikis, A.
Erodotou, E.
Ioannou, A.
Kole, G.
Kolosova, M.
Konstantinou, S.
Mavromanolakis, G.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Saka, H.
Tsiakkouri, D.
Finger, M.Aff27, Aff205
Finger, Jr., M.Aff27, Aff205
Kveton, A.
Tomsa, J.
Ayala, E.
Jarrin, E. Carrera
Abdalla, H.Aff30, Aff206
Abdelalim, A. A.Aff30, Aff207, Aff208
Elgammal, S.Aff30, Aff209
Mahmoud, M. A.
Mohammed, Y.Aff31, Aff210
Bhowmik, S.
De Oliveira, A. Carvalho Antunes
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Raidal, M.
Veelken, C.
Eerola, P.
Forthomme, L.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Brücken, E.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Karimäki, V.
Kim, M. S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Luukka, P.
Tuuva, T.
Amendola, C.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
de Monchenault, G. Hamel
Jarry, P.
Lenzi, B.
Locci, E.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Savoy-Navarro, A.Aff36, Aff211
Titov, M.
Yu, G. B.
Ahuja, S.
Beaudette, F.
Bonanomi, M.
Perraguin, A. Buchot
Busson, P.
Charlot, C.
Davignon, O.
Diab, B.
Falmagne, G.
de Cassagnac, R. Granier
Hakimi, A.
Kucher, I.
Lobanov, A.
Perez, C. Martin
Nguyen, M.
Ochando, C.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff38, Aff212
Andrea, J.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Fontaine, J.-C.Aff38, Aff212
Gelé, D.
Goerlach, U.
Grimault, C.
Le Bihan, A.-C.
Van Hove, P.
Asilar, E.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Camen, C.
Carle, A.
Chanon, N.
Contardo, D.
Depasse, P.
Mamouni, H. El
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Ille, B.
Jain, Sa.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lesauvage, A.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Torterotot, L.
Touquet, G.
Vander Donckt, M.
Viret, S.
Adamov, G.
Tsamalaidze, Z.Aff40, Aff205
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Preuten, M.
Rauch, M. P.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Eliseev, D.
Erdmann, M.
Fackeldey, P.
Fischer, B.
Ghosh, S.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Keller, H.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Mocellin, G.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Pook, T.
Pozdnyakov, A.
Rath, Y.
Reithler, H.
Roemer, J.
Schmidt, A.
Schuler, S. C.
Sharma, A.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Dziwok, C.
Flügge, G.
Ahmad, W. HajAff43, Aff213
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.Aff43, Aff214
Ziemons, T.
Petersen, H. Aarup
Martin, M. Aldaya
Asmuss, P.
Babounikau, I.
Baxter, S.
Behnke, O.
Martínez, A. Bermúdez
Anuar, A. A. Bin
Borras, K.Aff44, Aff215
Botta, V.
Brunner, D.
Campbell, A.
Cardini, A.
Connor, P.
Rodríguez, S. Consuegra
Danilov, V.
De Wit, A.
Defranchis, M. M.
Didukh, L.
Damiani, D. Domínguez
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Eichhorn, T.
Banos, L. I. Estevez
Gallo, E.Aff44, Aff216
Geiser, A.
Giraldi, A.
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Harb, A.
Jafari, A.Aff44, Aff217
Jomhari, N. Z.
Jung, H.
Kasem, A.Aff44, Aff215
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Kleinwort, C.
Knolle, J.
Krücker, D.
Lange, W.
Lenz, T.
Lidrych, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.Aff44, Aff218
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Metwally, J.
Meyer, A. B.
Meyer, M.
Missiroli, M.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Myronenko, V.
Otarid, Y.
Adán, D. Pérez
Pflitsch, S. K.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Saggio, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Scheurer, V.
Schwanenberger, C.
Singh, A.
Ricardo, R. E. Sosa
Tonon, N.
Turkot, O.
Vagnerini, A.
Van De Klundert, M.
Walsh, R.
Walter, D.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Wuchterl, S.
Zenaiev, O.
Zlebcik, R.
Aggleton, R.
Bein, S.
Benato, L.
Benecke, A.
De Leo, K.
Dreyer, T.
Ebrahimi, A.
Eich, M.
Feindt, F.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Gunnellini, P.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Karavdina, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kutzner, V.
Lange, J.
Lange, T.
Malara, A.
Niemeyer, C. E. N.
Nigamova, A.
Rodriguez, K. J. Pena
Rieger, O.
Schleper, P.
Schumann, S.
Schwandt, J.
Schwarz, D.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Vormwald, B.
Zoi, I.
Baur, S.
Bechtel, J.
Berger, T.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Droll, A.
Morabit, K. El
Faltermann, N.
Flöh, K.
Giffels, M.
Gottmann, A.
Hartmann, F.Aff46, Aff214
Heidecker, C.
Husemann, U.
Iqbal, M. A.
Katkov, I.Aff46, Aff219
Keicher, P.
Koppenhöfer, R.
Maier, S.
Metzler, M.
Mitra, S.
Müller, D.
Müller, Th.
Musich, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Rauser, J.
Savoiu, D.
Schäfer, D.
Schnepf, M.
Schröder, M.
Seith, D.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Wassmer, M.
Weber, M.
Wolf, R.
Wozniewski, S.
Anagnostou, G.
Asenov, P.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Paspalaki, G.
Stakia, A.
Diamantopoulou, M.
Karasavvas, D.
Karathanasis, G.
Kontaxakis, P.
Koraka, C. K.
Manousakis-Katsikakis, A.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Theofilatos, K.
Vellidis, K.
Vourliotis, E.
Bakas, G.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Zacharopoulou, A.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Manitara, K.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Bartók, M.Aff51, Aff220
Chudasama, R.
Csanad, M.
Gadallah, M. M. A.Aff51, Aff221
Lökös, S.Aff51, Aff222
Major, P.
Mandal, K.
Mehta, A.
Pasztor, G.
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff52, Aff223
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Czellar, S.
Karancsi, J.Aff53, Aff220
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Teyssier, D.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Csorgo, T.
Nemes, F.
Novak, T.
Choudhury, S.
Komaragiri, J. R.
Kumar, D.
Panwar, L.
Tiwari, P. C.
Bahinipati, S.Aff57, Aff224
Dash, D.
Kar, C.
Mal, P.
Mishra, T.
Bindhu, V. K. Muraleedharan Nair
Nayak, A.Aff57, Aff225
Sahoo, D. K.Aff57, Aff224
Sur, N.
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chauhan, S.
Dhingra, N.Aff58, Aff226
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, S.
Kumari, P.
Meena, M.
Sandeep, K.
Sharma, S.
Singh, J. B.
Virdi, A. K.
Ahmed, A.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, A.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Shah, A.
Bharti, M.Aff60, Aff227
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Ghosh, S.
Gomber, B.Aff60, Aff228
Maity, M.Aff60, Aff229
Nandan, S.
Palit, P.
Rout, P. K.
Saha, G.
Sahu, B.
Sarkar, S.
Sharan, M.
Singh, B.Aff60, Aff227
Thakur, S.Aff60, Aff227
Behera, P. K.
Behera, S. C.
Kalbhor, P.
Muhammad, A.
Pradhan, R.
Pujahari, P. R.
Sharma, A.
Sikdar, A. K.
Dutta, D.
Kumar, V.
Naskar, K.Aff62, Aff230
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Aziz, T.
Bhat, M. A.
Dugad, S.
Verma, R. Kumar
Mohanty, G. B.
Sarkar, U.
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Chatterjee, S.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mukherjee, S.
Roy, D.
Dube, S.
Kansal, B.
Pandey, S.
Rane, A.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.Aff66, Aff231
Zeinali, M.Aff66, Aff232
Chenarani, S.Aff67, Aff233
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Najafabadi, M. Mohammadi
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Aly, R.Aff69, Aff234
Aruta, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Florio, A. Di
Pilato, A. Di
Elmetenawee, W.
Fiore, L.
Gelmi, A.
Gul, M.
Iaselli, G.
Ince, M.
Lezki, S.
Maggi, G.
Maggi, M.
Margjeka, I.
Mastrapasqua, V.
Merlin, J. A.
My, S.
Nuzzo, S.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.
Silvestris, L.
Simone, F. M.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.
Bonacorsi, D.
Borgonovi, L.
Braibant-Giacomelli, S.
Campanini, R.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Ciocca, C.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Diotalevi, T.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fontanesi, E.
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Guiducci, L.
Iemmi, F.
Meo, S. LoAff70, Aff235
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F. L.
Perrotta, A.
Primavera, F.
Rossi, A. M.
Rovelli, T.
Siroli, G. P.
Tosi, N.
Albergo, S.Aff71, Aff236
Costa, S.Aff71, Aff236
Mattia, A. Di
Potenza, R.
Tricomi, A.Aff71, Aff236
Tuve, C.
Barbagli, G.
Cassese, A.
Ceccarelli, R.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D’Alessandro, R.
Fiori, F.
Focardi, E.
Latino, G.
Lenzi, P.
Lizzo, M.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Seidita, R.
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Piccolo, D.
Bozzo, M.
Ferro, F.
Mulargia, R.
Robutti, E.
Tosi, S.
Benaglia, A.
Beschi, A.
Brivio, F.
Cetorelli, F.
Ciriolo, V.Aff75, Aff214
De Guio, F.
Dinardo, M. E.
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Guzzi, L.
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Menasce, D.
Monti, F.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Ragazzi, S.
de Fatis, T. Tabarelli
Valsecchi, D.Aff75, Aff214
Zuolo, D.
Buontempo, S.
Cavallo, N.
De Iorio, A.
Fabozzi, F.
Fienga, F.
Iorio, A. O. M.
Lista, L.
Meola, S.Aff76, Aff214
Paolucci, P.Aff76, Aff214
Rossi, B.
Sciacca, C.
Voevodina, E.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.
Boletti, A.
Bortignon, P.
Bragagnolo, A.
Carlin, R.
Checchia, P.
De Castro Manzano, P.
Dorigo, T.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Hoh, S. Y.
Layer, L.Aff77, Aff237
Margoni, M.
Meneguzzo, A. T.
Presilla, M.
Ronchese, P.
Rossin, R.
Simonetto, F.
Strong, G.
Tiko, A.
Tosi, M.
YARAR, H.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Zucchetta, A.
Zumerle, G.
Aime‘, C.
Braghieri, A.
Calzaferri, S.
Fiorina, D.
Montagna, P.
Ratti, S. P.
Re, V.
Ressegotti, M.
Riccardi, C.
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.
Biasini, M.
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.
Fanò, L.
Lariccia, P.
Mantovani, G.
Mariani, V.
Menichelli, M.
Moscatelli, F.
Piccinelli, A.
Rossi, A.
Santocchia, A.
Spiga, D.
Tedeschi, T.
Androsov, K.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bertacchi, V.
Bianchini, L.
Boccali, T.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.
Dell’Orso, R.
Domenico, M. R. Di
Donato, S.
Giannini, L.
Giassi, A.
Grippo, M. T.
Ligabue, F.
Manca, E.
Mandorli, G.
Messineo, A.
Palla, F.
Ramirez-Sanchez, G.
Rizzi, A.
Rolandi, G.
Chowdhury, S. Roy
Scribano, A.
Shafiei, N.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Turini, N.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Cavallari, F.
Cipriani, M.
Re, D. Del
Marco, E. Di
Diemoz, M.
Longo, E.
Meridiani, P.
Organtini, G.
Pandolfi, F.
Paramatti, R.
Quaranta, C.
Rahatlou, S.
Rovelli, C.
Santanastasio, F.
Soffi, L.
Tramontano, R.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Bartosik, N.
Bellan, R.
Bellora, A.
Biino, C.
Cappati, A.
Cartiglia, N.
Cometti, S.
Costa, M.
Covarelli, R.
Demaria, N.
Kiani, B.
Legger, F.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.
Monaco, V.
Monteil, E.
Monteno, M.
Obertino, M. M.
Ortona, G.
Pacher, L.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Angioni, G. L. Pinna
Ruspa, M.
Salvatico, R.
Siviero, F.
Sola, V.
Solano, A.
Soldi, D.
Staiano, A.
Trocino, D.
Belforte, S.
Candelise, V.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.
Ricca, G. Della
Vazzoler, F.
Dogra, S.
Huh, C.
Kim, B.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Lee, J.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Radburn-Smith, B. C.
Sekmen, S.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Francois, B.
Kim, T. J.
Park, J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Ha, S.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lim, J.
Park, J.
Park, S. K.
Yoo, J.
Goh, J.
Gurtu, A.
Kim, H. S.
Kim, Y.
Almond, J.
Bhyun, J. H.
Choi, J.
Jeon, S.
Kim, J.
Kim, J. S.
Ko, S.
Kwon, H.
Lee, H.
Lee, K.
Lee, S.
Nam, K.
Oh, B. H.
Oh, M.
Oh, S. B.
Seo, H.
Yang, U. K.
Yoon, I.
Jeon, D.
Kim, J. H.
Ko, B.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Roh, Y.
Song, D.
Watson, I. J.
Yoo, H. D.
Choi, Y.
Hwang, C.
Jeong, Y.
Lee, H.
Lee, Y.
Yu, I.
Veckalns, V.Aff94, Aff238
Juodagalvis, A.
Rinkevicius, A.
Tamulaitis, G.
Abdullah, W. A. T. Wan
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Hernandez, A. Castaneda
Quijada, J. A. Murillo
Palomo, L. Valencia
Ayala, G.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
La Cruz, I. Heredia-DeAff98, Aff239
Lopez-Fernandez, R.
Herrera, C. A. Mondragon
Navarro, D. A. Perez
Sanchez-Hernandez, A.
Moreno, S. Carrillo
Barrera, C. Oropeza
Ramirez-Garcia, M.
Valencia, F. Vazquez
Eysermans, J.
Pedraza, I.
Ibarguen, H. A. Salazar
Estrada, C. Uribe
Pineda, A. Morelos
Mijuskovic, J.Aff102, Aff198
Raicevic, N.
Krofcheck, D.
Bheesette, S.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Asghar, M. I.
Awais, A.
Awan, M. I. M.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Traczyk, P.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Byszuk, A.Aff108, Aff240
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Olszewski, M.
Walczak, M.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Bastos, D.
Faccioli, P.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Niknejad, T.
Seixas, J.
Shchelina, K.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Alexakhin, V.
Bunin, P.
Gavrilenko, M.
Golunov, A.
Golunov, A.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Kamenev, A.
Karjavine, V.
Korenkov, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.Aff110, Aff241, Aff242
Palichik, V.
Perelygin, V.
Savina, M.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Smirnov, V.
Teryaev, O.
Voytishin, N.
Zarubin, A.
Gavrilov, G.
Golovtcov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.Aff111, Aff243
Kuznetsova, E.Aff111, Aff244
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Volkov, S.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Pivovarov, G.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Nikitenko, A.Aff113, Aff245
Popov, V.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Bychkova, O.
Chadeeva, M.Aff115, Aff246
Philippov, D.
Popova, E.
Rusinov, V.
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Terkulov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Dubinin, M.Aff117, Aff247
Dudko, L.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Obraztsov, S.
Petrushanko, S.
Savrin, V.
Snigirev, A.
Blinov, V.Aff118, Aff248
Dimova, T.Aff118, Aff248
Kardapoltsev, L.Aff118, Aff248
Ovtin, I.Aff118, Aff248
Skovpen, Y.Aff118, Aff248
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Kachanov, V.
Kalinin, A.
Konstantinov, D.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Babaev, A.
Iuzhakov, A.
Okhotnikov, V.
Sukhikh, L.
Borchsh, V.
Ivanchenko, V.
Tcherniaev, E.
Adzic, P.Aff122, Aff249
Cirkovic, P.
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Aguilar-Benitez, M.
Maestre, J. Alcaraz
Fernández, A. Álvarez
Bachiller, I.
Luna, M. Barrio
Bedoya, Cristina F.
Cifuentes, J. A. Brochero
Montoya, C. A. Carrillo
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Peris, A. Delgado
Ramos, J. P. Fernández
Flix, J.
Fouz, M. C.
Alonso, A. García
Lopez, O. Gonzalez
Lopez, S. Goy
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Holgado, J. León
Moran, D.
Tobar, Á. Navarro
Yzquierdo, A. Pérez-Calero
Pelayo, J. Puerta
Redondo, I.
Romero, L.
Navas, S. Sánchez
Soares, M. S.
Triossi, A.
Gómez, L. Urda
Willmott, C.
Albajar, C.
de Trocóniz, J. F.
Reyes-Almanza, R.
Gonzalez, B. Alvarez
Cuevas, J.
Erice, C.
Menendez, J. Fernandez
Folgueras, S.
Caballero, I. Gonzalez
Cortezon, E. Palencia
Álvarez, C. Ramón
Sau, J. Ripoll
Bouza, V. Rodríguez
Cruz, S. Sanchez
Trapote, A.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Quero, B. Chazin
Campderros, J. Duarte
Fernandez, M.
Manteca, P. J. Fernández
Gomez, G.
Rivero, C. Martinez
Arbol, P. Martinez Ruiz del
Matorras, F.
Gomez, J. Piedra
Prieels, C.
Ricci-Tam, F.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Vila, I.
Garcia, J. M. Vizan
Jayananda, M. K.
Kailasapathy, B.Aff127, Aff250
Sonnadara, D. U. J.
Wickramarathna, D. D. C.
Dharmaratna, W. G. D.
Liyanage, K.
Perera, N.
Wickramage, N.
Aarrestad, T. K.
Abbaneo, D.
Akgun, B.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bendavid, J.
Beni, N.
Bianco, M.
Bocci, A.
Bossini, E.
Brondolin, E.
Camporesi, T.
Cerminara, G.
Cristella, L.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daci, N.
Daponte, V.
David, A.
De Roeck, A.
Deile, M.
Maria, R. Di
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Emriskova, N.
Fallavollita, F.Aff129, Aff251
Fasanella, D.
Fiorendi, S.
Florent, A.
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Giani, S.
Gigi, D.
Gill, K.
Glege, F.
Gouskos, L.
Guilbaud, M.
Gulhan, D.
Haranko, M.
Hegeman, J.
Iiyama, Y.
Innocente, V.
James, T.
Janot, P.
Kaspar, J.
Kieseler, J.
Komm, M.
Kratochwil, N.
Lange, C.
Laurila, S.
Lecoq, P.
Long, K.
Lourenço, C.
Malgeri, L.
Mallios, S.
Mannelli, M.
Massironi, A.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Niedziela, J.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.Aff129, Aff214
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Quast, T.
Rabady, D.
Racz, A.
Rieger, M.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Salfeld-Nebgen, J.
Scarfi, S.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Snoeys, W.
Sphicas, P.Aff129, Aff252
Summers, S.
Tavolaro, V. R.
Treille, D.
Tsirou, A.
Van Onsem, G. P.
Vartak, A.
Verzetti, M.
Wozniak, K. A.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.Aff130, Aff253
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Rohe, T.
Backhaus, M.
Berger, P.
Calandri, A.
Chernyavskaya, N.
De Cosa, A.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Gadek, T.
Espinosa, T. A. Gómez
Grab, C.
Hits, D.
Lustermann, W.
Lyon, A.-M.
Manzoni, R. A.
Meinhard, M. T.
Micheli, F.
Nessi-Tedaldi, F.
Pauss, F.
Perovic, V.
Perrin, G.
Perrozzi, L.
Pigazzini, S.
Ratti, M. G.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ristic, B.
Ruini, D.
Becerra, D. A. Sanz
Schönenberger, M.
Stampf, V.
Olsson, M. L. Vesterbacka
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Amsler, C.Aff132, Aff254
Botta, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
Burgo, R. Del
Heikkilä, J. K.
Huwiler, M.
Jofrehei, A.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Macchiolo, A.
Meiring, P.
Mikuni, V. M.
Molinatti, U.
Neutelings, I.
Rauco, G.
Reimers, A.
Robmann, P.
Schweiger, K.
Takahashi, Y.
Adloff, C.Aff133, Aff255
Kuo, C. M.
Lin, W.
Roy, A.
Sarkar, T.Aff133, Aff229
Yu, S. S.
Ceard, L.
Chang, P.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Hou, W.-S.
Li, Y. y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Yazgan, E.
Asavapibhop, B.
Asawatangtrakuldee, C.
Srimanobhas, N.
Boran, F.
Damarseckin, S.Aff136, Aff256
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dozen, C.Aff136, Aff257
Dumanoglu, I.Aff136, Aff258
Eskut, E.
Gokbulut, G.
Guler, Y.
Guler, E. GurpinarAff136, Aff259
Hos, I.Aff136, Aff260
Isik, C.
Kangal, E. E.Aff136, Aff261
Kara, O.
Topaksu, A. Kayis
Kiminsu, U.
Onengut, G.
Ozdemir, K.Aff136, Aff262
Polatoz, A.
Simsek, A. E.
Tali, B.Aff136, Aff263
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Isildak, B.Aff137, Aff264
Karapinar, G.Aff137, Aff265
Ocalan, K.Aff137, Aff266
Yalvac, M.Aff137, Aff267
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.Aff138, Aff268
Kaya, O.Aff138, Aff269
Özçelik, Ö.
Tekten, S.Aff138, Aff270
Yetkin, E. A.Aff138, Aff271
Cakir, A.
Cankocak, K.Aff139, Aff258
Komurcu, Y.
Sen, S.Aff139, Aff272
Sen, F. Aydogmus
Cerci, S.Aff140, Aff263
Kaynak, B.
Ozkorucuklu, S.
Cerci, D. SunarAff140, Aff263
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Bhal, E.
Bologna, S.
Brooke, J. J.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Krikler, B.
Paramesvaran, S.
Sakuma, T.
Nasr-Storey, S. Seif El
Smith, V. J.
Taylor, J.
Titterton, A.
Bell, K. W.
Belyaev, A.Aff144, Aff273
Brew, C.
Brown, R. M.
Cockerill, D. J. A.
Ellis, K. V.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D. M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Thea, A.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Bonomally, S.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Bundock, A.
Cepaitis, V.
Chahal, G. S.Aff145, Aff274
Colling, D.
Dauncey, P.
Davies, G.
Negra, M. Della
Fedi, G.
Hall, G.
Iles, G.
Langford, J.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Milosevic, V.
Nash, J.Aff145, Aff275
Palladino, V.
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Stoye, M.
Tapper, A.
Uchida, K.
Virdee, T.Aff145, Aff214
Wardle, N.
Webb, S. N.
Winterbottom, D.
Zecchinelli, A. G.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Mackay, C. K.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Brinkerhoff, A.
Call, K.
Caraway, B.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Kanuganti, A. R.
Madrid, C.
McMaster, B.
Pastika, N.
Sawant, S.
Smith, C.
Wilson, J.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Uniyal, R.
Hernandez, A. M. Vargas
Buccilli, A.
Charaf, O.
Cooper, S. I.
Gleyzer, S. V.
Henderson, C.
Rumerio, P.
West, C.
Akpinar, A.
Albert, A.
Arcaro, D.
Cosby, C.
Demiragli, Z.
Gastler, D.
Rohlf, J.
Salyer, K.
Sperka, D.
Spitzbart, D.
Suarez, I.
Yuan, S.
Zou, D.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.Aff151, Aff215
Cutts, D.
Duh, Y. t.
Hadley, M.
Heintz, U.
Hogan, J. M.Aff151, Aff276
Kwok, K. H. M.
Laird, E.
Landsberg, G.
Lau, K. T.
Lee, J.
Narain, M.
Sagir, S.Aff151, Aff277
Syarif, R.
Usai, E.
Wong, W. Y.
Yu, D.
Zhang, W.
Band, R.
Brainerd, C.
Breedon, R.
De La Barca Sanchez, M. Calderon
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Flores, C.
Funk, G.
Jensen, F.
Ko, W.
Kukral, O.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Pilot, J.
Shi, M.
Taylor, D.
Tos, K.
Tripathi, M.
Yao, Y.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Cousins, R.
Dasgupta, A.
Hamilton, D.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Lam, T.
Mccoll, N.
Nash, W. A.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Schnaible, C.
Stone, B.
Valuev, V.
Burt, K.
Chen, Y.
Clare, R.
Gary, J. W.
Shirazi, S. M. A. Ghiasi
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Long, O. R.
Manganelli, N.
Negrete, M. Olmedo
Paneva, M. I.
Si, W.
Wimpenny, S.
Zhang, Y.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Cooperstein, S.
Deelen, N.
Duarte, J.
Gerosa, R.
Gilbert, D.
Krutelyov, V.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
May, S.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sharma, V.
Tadel, M.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Amin, N.
Campagnari, C.
Citron, M.
Dorsett, A.
Dutta, V.
Incandela, J.
Marsh, B.
Mei, H.
Ovcharova, A.
Qu, H.
Quinnan, M.
Richman, J.
Sarica, U.
Stuart, D.
Wang, S.
Anderson, D.
Bornheim, A.
Cerri, O.
Dutta, I.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Mao, J.
Newman, H. B.
Ngadiuba, J.
Nguyen, T. Q.
Pata, J.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wang, C.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Alison, J.
Andrews, M. B.
Ferguson, T.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Sun, M.
Vorobiev, I.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
MacDonald, E.
Mulholland, T.
Patel, R.
Perloff, A.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Cheng, Y.
Chu, J.
Cranshaw, D. J.
Datta, A.
Frankenthal, A.
Mcdermott, K.
Monroy, J.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Ryd, A.
Sun, W.
Tan, S. M.
Tao, Z.
Thom, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berry, D.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Elvira, V. D.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gottschalk, E.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Harris, R. M.
Hasegawa, S.
Heller, R.
Herwig, T. C.
Hirschauer, J.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klabbers, P.
Klijnsma, T.
Klima, B.
Kortelainen, M. J.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, M.
Liu, T.
Lykken, J.
Maeshima, K.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O’Dell, V.
Papadimitriou, V.
Pedro, K.
Pena, C.Aff161, Aff247
Prokofyev, O.
Ravera, F.
Hall, A. Reinsvold
Ristori, L.
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Weber, H. A.
Woodard, A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Cadamuro, L.
Cherepanov, V.
Errico, F.
Field, R. D.
Guerrero, D.
Joshi, B. M.
Kim, M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Rosenzweig, D.
Shi, K.
Sturdy, J.
Wang, J.
Wang, S.
Zuo, X.
Adams, T.
Askew, A.
Diaz, D.
Habibullah, R.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Khurana, R.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Prosper, H.
Schiber, C.
Yohay, R.
Zhang, J.
Baarmand, M. M.
Butalla, S.
Elkafrawy, T.Aff164, Aff278
Hohlmann, M.
Noonan, D.
Rahmani, M.
Saunders, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Apanasevich, L.
Gonzalez, H. Becerril
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Mills, C.
Oh, G.
Roy, T.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Viinikainen, J.
Wang, X.
Wu, Z.
Alhusseini, M.
Dilsiz, K.Aff166, Aff279
Durgut, S.
Gandrajula, R. P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Köseyan, O. K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.Aff166, Aff280
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.Aff166, Aff281
Onel, Y.
Ozok, F.Aff166, Aff282
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Yi, K.Aff166, Aff283
Amram, O.
Blumenfeld, B.
Corcodilos, L.
Eminizer, M.
Gritsan, A. V.
Kyriacou, S.
Maksimovic, P.
Mantilla, C.
Roskes, J.
Swartz, M.
Vámi, T. Á.
Barrera, C. Baldenegro
Baringer, P.
Bean, A.
Bylinkin, A.
Isidori, T.
Khalil, S.
King, J.
Krintiras, G.
Kropivnitskaya, A.
Lindsey, C.
Minafra, N.
Murray, M.
Rogan, C.
Royon, C.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Takaki, J. D. Tapia
Wang, Q.
Williams, J.
Wilson, G.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mitchell, T.
Modak, A.
Mohammadi, A.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Adams, E.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Feng, Y.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Jeng, G. Y.
Kellogg, R. G.
Koeth, T.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Seidel, M.
Skuja, A.
Tonwar, S. C.
Wang, L.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Allen, B.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
Chen, Y.
D’Alfonso, M.
Ceballos, G. Gomez
Goncharov, M.
Harris, P.
Hsu, D.
Hu, M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Krupa, J.
Lee, Y.-J.
Luckey, P. D.
Maier, B.
Marini, A. C.
Mcginn, C.
Mironov, C.
Narayanan, S.
Niu, X.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Sumorok, K.
Tatar, K.
Velicanu, D.
Wang, J.
Wang, T. W.
Wang, Z.
Wyslouch, B.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Guts, S.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Jain, Sh.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Revering, M.
Rusack, R.
Saradhy, R.
Schroeder, N.
Strobbe, N.
Wadud, M. A.
Acosta, J. G.
Oliveros, S.
Bloom, K.
Chauhan, S.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
Fernández, J. R. González
Kravchenko, I.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Stieger, B.
Tabb, W.
Yan, F.
Agarwal, G.
Bandyopadhyay, H.
Harrington, C.
Hay, L.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
McLean, C.
Nguyen, D.
Pekkanen, J.
Rappoccio, S.
Roozbahani, B.
Alverson, G.
Barberis, E.
Freer, C.
Haddad, Y.
Hortiangtham, A.
Li, J.
Madigan, G.
Marzocchi, B.
Morse, D. M.
Nguyen, V.
Orimoto, T.
Parker, A.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Chen, Z.
Gilbert, A.
Gunter, T.
Hahn, K. A.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Sung, K.
Velasco, M.
Bucci, R.
Dev, N.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Anampa, K. Hurtado
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Lannon, K.
Loukas, N.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
Meng, F.
Mohrman, K.
Musienko, Y.Aff179, Aff241
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Taroni, S.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Zygala, L.
Alimena, J.
Bylsma, B.
Cardwell, B.
Durkin, L. S.
Francis, B.
Hill, C.
Lefeld, A.
Winer, B. L.
Yates, B. R.
Das, P.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Greenberg, B.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kopp, G.
Kwan, S.
Lange, D.
Lucchini, M. T.
Luo, J.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Piroué, P.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Barnes, V. E.
Chawla, R.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Negro, G.
Neumeister, N.
Peng, C. C.
Piperov, S.
Purohit, A.
Qiu, H.
Schulte, J. F.
Stojanovic, M.Aff183, Aff211
Trevisani, N.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Cheng, T.
Dolen, J.
Parashar, N.
Baty, A.
Dildick, S.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Geurts, F. J. M.
Kilpatrick, M.
Kumar, A.
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Roberts, J.
Rorie, J.
Shi, W.
Leiton, A. G. Stahl
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Taus, R.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gandrakota, A.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Karacheban, O.Aff187, Aff218
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thayil, S. A.
Thomas, S.
Wang, H.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Spanier, S.
Bouhali, O.Aff189, Aff284
Dalchenko, M.
Delgado, A.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.Aff189, Aff285
Kim, H.
Luo, S.
Malhotra, S.
Mueller, R.
Overton, D.
Perniè, L.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
Hegde, V.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Whitbeck, A.
Appelt, E.
Greene, S.
Gurrola, A.
Janjam, R.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Verweij, M.
Arenton, M. W.
Cox, B.
Cummings, G.
Hakala, J.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Li, A.
Neu, C.
Tannenwald, B.
Wang, Y.
Wolfe, E.
Xia, F.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Thapa, P.
Black, K.
Bose, T.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Everaerts, P.
Galloni, C.
He, H.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Lanaro, A.
Loeliger, A.
Loveless, R.
Sreekala, J. Madhusudanan
Mallampalli, A.
Pinna, D.
Ruggles, T.
Savin, A.
Shang, V.
Sharma, V.
Smith, W. H.
Steggemann, J.
Teague, D.
Trembath-Reichert, S.
Vetens, W.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 81(9)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Precision luminosity measurement in proton–proton collisions at s=13TeV in 2015 and 2016 at CMS
Autorzy :
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Andrejkovic, J. W.
Bergauer, T.
Chatterjee, S.
Dragicevic, M.
Valle, A. Escalante Del
Frühwirth, R.Aff2, Aff195
Jeitler, M.Aff2, Aff195
Krammer, N.
Lechner, L.
Liko, D.
Mikulec, I.
Pitters, F. M.
Schieck, J.Aff2, Aff195
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Templ, S.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.Aff2, Aff195
Chekhovsky, V.
Litomin, A.
Makarenko, V.
Darwish, M. R.Aff4, Aff196
De Wolf, E. A.
Janssen, X.
Kello, T.Aff4, Aff197
Lelek, A.
Sfar, H. Rejeb
Van Mechelen, P.
Van Putte, S.
Van Remortel, N.
Blekman, F.
Bols, E. S.
D’Hondt, J.
De Clercq, J.
Delcourt, M.
Lowette, S.
Moortgat, S.
Morton, A.
Müller, D.
Sahasransu, A. R.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Beghin, D.
Bilin, B.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Favart, L.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Lee, K.
Mahdavikhorrami, M.
Makarenko, I.
Moureaux, L.
Pétré, L.
Popov, A.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Bemden, M. Vanden
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Wezenbeek, L.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Gruchala, M.
Mestdach, G.
Niedziela, M.
Roskas, C.
Skovpen, K.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Bethani, A.
Bruno, G.
Bury, F.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Donertas, I. S.
Giammanco, A.
Lemaitre, V.
Mondal, K.
Prisciandaro, J.
Taliercio, A.
Teklishyn, M.
Vischia, P.
Wertz, S.
Wuyckens, S.
Alves, G. A.
Hensel, C.
Moraes, A.
Júnior, W. L. Aldá
Filho, M. Barroso Ferreira
Malbouisson, H. Brandao
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff10, Aff198
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff10, Aff199
De Jesus Damiao, D.
De Souza, S. Fonseca
Figueiredo, D. Matos
Herrera, C. Mora
Amarilo, K. Mota
Mundim, L.
Nogima, H.
Teles, P. Rebello
Rosas, L. J. Sanchez
Santoro, A.
Silva Do Amaral, S. M.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Da Silva De Araujo, F. Torres
Pereira, A. Vilela
Bernardes, C. A.
Calligaris, L.
Tomei, T. R. Fernandez Perez
Gregores, E. M.
Lemos, D. S.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Atanasov, I.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Petrov, A.
Cheng, T.
Fang, W.Aff14, Aff197
Guo, Q.
Javaid, T.Aff14, Aff200
Mittal, M.
Wang, H.
Yuan, L.
Ahmad, M.
Bauer, G.
Dozen, C.Aff15, Aff201
Hu, Z.
Martins, J.Aff15, Aff202
Wang, Y.
Yi, K.Aff15, Aff203, Aff204
Chapon, E.
Chen, G. M.Aff16, Aff200
Chen, H. S.Aff16, Aff200
Chen, M.
Kapoor, A.
Leggat, D.
Liao, H.
LIU, Z.-A.Aff16, Aff200
Sharma, R.
Spiezia, A.
Tao, J.
Thomas-Wilsker, J.
Wang, J.
Zhang, H.
Zhang, S.Aff16, Aff200
Zhao, J.
Agapitos, A.
Ban, Y.
Chen, C.
Huang, Q.
Levin, A.
Li, Q.
Lu, M.
Lyu, X.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Wang, Q.
Xiao, J.
You, Z.
Gao, X.Aff19, Aff197
Okawa, H.
Xiao, M.
Avila, C.
Cabrera, A.
Florez, C.
Fraga, J.
Sarkar, A.
Delgado, M. A. Segura
Jaramillo, J.
Guisao, J. Mejia
Ramirez, F.
Alvarez, J. D. Ruiz
González, C. A. Salazar
Arbelaez, N. Vanegas
Giljanovic, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Sculac, T.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Majumder, D.
Roguljic, M.
Starodumov, A.Aff25, Aff205
Susa, T.
Attikis, A.
Erodotou, E.
Ioannou, A.
Kole, G.
Kolosova, M.
Konstantinou, S.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Saka, H.
Finger, M.Aff27, Aff206
Finger Jr., M.Aff27, Aff206
Kveton, A.
Ayala, E.
Jarrin, E. Carrera
Zeid, S. AbuAff30, Aff207
Khalil, S.Aff30, Aff208
Salama, E.Aff30, Aff207, Aff209
Mahmoud, M. A.
Mohammed, Y.
Bhowmik, S.
De Oliveira, A. Carvalho Antunes
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Pata, J.
Raidal, M.
Veelken, C.
Eerola, P.
Forthomme, L.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Brücken, E.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Karimäki, V.
Kim, M. S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Luukka, P.
Petrow, H.
Tuuva, T.
Amendola, C.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
de Monchenault, G. Hamel
Jarry, P.
Lenzi, B.
Locci, E.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Savoy-Navarro, A.Aff36, Aff210
Titov, M.
Yu, G. B.
Ahuja, S.
Beaudette, F.
Bonanomi, M.
Perraguin, A. Buchot
Busson, P.
Charlot, C.
Davignon, O.
Diab, B.
Falmagne, G.
Ghosh, S.
de Cassagnac, R. Granier
Hakimi, A.
Kucher, I.
Lobanov, A.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff38, Aff211
Andrea, J.
Apparu, D.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Darej, D.
Fontaine, J.-C.Aff38, Aff211
Goerlach, U.
Grimault, C.
Bihan, A.-C. Le
Van Hove, P.
Asilar, E.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Camen, C.
Carle, A.
Chanon, N.
Contardo, D.
Depasse, P.
El Mamouni, H.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Ille, B.
Jain, Sa.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lesauvage, A.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Shchablo, K.
Torterotot, L.
Touquet, G.
Vander Donckt, M.
Viret, S.
Khvedelidze, A.Aff40, Aff206
Tsamalaidze, Z.Aff40, Aff206
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Rauch, M. P.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Eliseev, D.
Erdmann, M.
Fackeldey, P.
Fischer, B.
Ghosh, S.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Keller, H.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Mocellin, G.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Pook, T.
Pozdnyakov, A.
Rath, Y.
Reithler, H.
Roemer, J.
Schmidt, A.
Schuler, S. C.
Sharma, A.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Dziwok, C.
Flügge, G.
Ahmad, W. HajAff43, Aff212
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.Aff43, Aff213
Ziemons, T.
Petersen, H. Aarup
Martin, M. Aldaya
Asmuss, P.
Babounikau, I.
Baxter, S.
Behnke, O.
Martínez, A. Bermúdez
Anuar, A. A. Bin
Borras, K.Aff44, Aff214
Botta, V.
Brunner, D.
Campbell, A.
Cardini, A.
Connor, P.
Rodríguez, S. Consuegra
Danilov, V.
Defranchis, M. M.
Didukh, L.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Banos, L. I. Estevez
Gallo, E.Aff44, Aff215
Geiser, A.
Giraldi, A.
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Harb, A.
Jafari, A.Aff44, Aff216
Jomhari, N. Z.
Jung, H.
Kasem, A.Aff44, Aff214
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Kleinwort, C.
Knolle, J.
Krücker, D.
Lange, W.
Lenz, T.
Leonard, J.
Lidrych, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.Aff44, Aff217
Madlener, T.
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Metwally, J.
Meyer, A. B.
Meyer, M.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Myronenko, V.
Otarid, Y.
Adán, D. Pérez
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Lopes, B. Ribeiro
Rübenach, J.
Saggio, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Scheurer, V.
Schwanenberger, C.Aff44, Aff215
Singh, A.
Ricardo, R. E. Sosa
Tonon, N.
Turkot, O.
Vagnerini, A.
Van De Klundert, M.
Walsh, R.
Walter, D.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Wuchterl, S.
Zlebcik, R.
Aggleton, R.
Bein, S.
Benato, L.
Benecke, A.
De Leo, K.
Dreyer, T.
Eich, M.
Feindt, F.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Gunnellini, P.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Karavdina, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kutzner, V.
Lange, J.
Lange, T.
Malara, A.
Nigamova, A.
Rodriguez, K. J. Pena
Rieger, O.
Schleper, P.
Schröder, M.
Schwandt, J.
Schwarz, D.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Tews, A.
Vormwald, B.
Zoi, I.
Bechtel, J.
Berger, T.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Droll, A.
El Morabit, K.
Faltermann, N.
Flöh, K.
Giffels, M.
Gosewisch, J. O.
Gottmann, A.
Hartmann, F.Aff46, Aff213
Heidecker, C.
Husemann, U.
Katkov, I.Aff46, Aff218
Keicher, P.
Koppenhöfer, R.
Maier, S.
Mallows, S.
Metzler, M.
Mitra, S.
Müller, Th.
Musich, M.
Neukum, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Rauser, J.
Savoiu, D.
Schäfer, D.
Schnepf, M.
Seith, D.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Van Der Linden, J.
Von Cube, R. F.
Wassmer, M.
Weber, M.
Wieland, S.
Wolf, R.
Wozniewski, S.
Wunsch, S.
Anagnostou, G.
Asenov, P.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Stakia, A.
Diamantopoulou, M.
Karasavvas, D.
Karathanasis, G.
Kontaxakis, P.
Koraka, C. K.
Manousakis-Katsikakis, A.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Theofilatos, K.
Tziaferi, E.
Vellidis, K.
Vourliotis, E.
Bakas, G.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Zacharopoulou, A.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Csanad, M.
Gadallah, M. M. A.Aff51, Aff219
Lökös, S.Aff51, Aff220
Major, P.
Mandal, K.
Mehta, A.
Pasztor, G.
Rádl, A. J.
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bartók, M.Aff52, Aff221
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff52, Aff222
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Czellar, S.
Karancsi, J.Aff53, Aff221
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Teyssier, D.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.Aff54, Aff223
Ujvari, B.
Csorgo, T.Aff55, Aff224
Nemes, F.Aff55, Aff224
Novak, T.
Choudhury, S.
Komaragiri, J. R.
Kumar, D.
Panwar, L.
Tiwari, P. C.
Bahinipati, S.Aff57, Aff225
Dash, D.
Kar, C.
Mal, P.
Mishra, T.
Bindhu, V. K. Muraleedharan NairAff57, Aff226
Nayak, A.Aff57, Aff226
Saha, P.
Sur, N.
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chaudhary, G.
Chauhan, S.
Dhingra, N.Aff58, Aff227
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, S.
Kumari, P.
Meena, M.
Sandeep, K.
Singh, J. B.
Virdi, A. K.
Ahmed, A.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, A.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Shah, A.
Bharti, M.Aff60, Aff228
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Gomber, B.Aff60, Aff229
Maity, M.Aff60, Aff230
Nandan, S.
Palit, P.
Rout, P. K.
Saha, G.
Sahu, B.
Sarkar, S.
Sharan, M.
Singh, B.Aff60, Aff228
Thakur, S.Aff60, Aff228
Behera, P. K.
Behera, S. C.
Kalbhor, P.
Muhammad, A.
Pradhan, R.
Pujahari, P. R.
Sharma, A.
Sikdar, A. K.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mishra, D. K.
Naskar, K.Aff62, Aff231
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Aziz, T.
Dugad, S.
Mohanty, G. B.
Sarkar, U.
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Chudasama, R.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mukherjee, S.
Roy, D.
Dube, S.
Kansal, B.
Pandey, S.
Rane, A.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.Aff66, Aff232
Zeinali, M.Aff66, Aff233
Chenarani, S.Aff67, Aff234
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Najafabadi, M. Mohammadi
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Aly, R.Aff69, Aff235
Aruta, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Di Florio, A.
Di Pilato, A.
Elmetenawee, W.
Fiore, L.
Gelmi, A.
Gul, M.
Iaselli, G.
Ince, M.
Lezki, S.
Maggi, G.
Maggi, M.
Margjeka, I.
Mastrapasqua, V.
Merlin, J. A.
My, S.
Nuzzo, S.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.
Silvestris, L.
Simone, F. M.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.
Bonacorsi, D.
Borgonovi, L.
Braibant-Giacomelli, S.
Brigliadori, L.
Campanini, R.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Ciocca, C.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Diotalevi, T.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fontanesi, E.
Giacomelli, P.
Giommi, L.
Grandi, C.
Guiducci, L.
Iemmi, F.
Meo, S. LoAff70, Aff236
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F. L.
Perrotta, A.
Primavera, F.
Rossi, A. M.
Rovelli, T.
Siroli, G. P.
Tosi, N.
Albergo, S.Aff71, Aff237
Costa, S.Aff71, Aff237
Mattia, A. Di
Potenza, R.
Tricomi, A.Aff71, Aff237
Tuve, C.
Barbagli, G.
Cassese, A.
Ceccarelli, R.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D’Alessandro, R.
Fiori, F.
Focardi, E.
Latino, G.
Lenzi, P.
Lizzo, M.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Seidita, R.
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Piccolo, D.
Bozzo, M.
Ferro, F.
Mulargia, R.
Robutti, E.
Tosi, S.
Benaglia, A.
Brivio, F.
Cetorelli, F.
Ciriolo, V.Aff75, Aff213
De Guio, F.
Dinardo, M. E.
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Guzzi, L.
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Massironi, A.
Menasce, D.
Monti, F.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Ragazzi, S.
de Fatis, T. Tabarelli
Valsecchi, D.Aff75, Aff213
Zuolo, D.
Buontempo, S.
Carnevali, F.
Cavallo, N.
De Iorio, A.
Fabozzi, F.
Iorio, A. O. M.
Lista, L.
Meola, S.Aff76, Aff213
Paolucci, P.Aff76, Aff213
Rossi, B.
Sciacca, C.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.
Bortignon, P.
Bragagnolo, A.
Carlin, R.
Checchia, P.
De Castro Manzano, P.
Dorigo, T.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Hoh, S. Y.
Layer, L.Aff77, Aff238
Margoni, M.
Meneguzzo, A. T.
Presilla, M.
Ronchese, P.
Rossin, R.
Simonetto, F.
Strong, G.
Tosi, M.
YARAR, H.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Zucchetta, A.
Zumerle, G.
Aime‘, C.
Braghieri, A.
Calzaferri, S.
Fiorina, D.
Montagna, P.
Ratti, S. P.
Re, V.
Ressegotti, M.
Riccardi, C.
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.
Fanò, L.
Lariccia, P.
Mantovani, G.
Mariani, V.
Menichelli, M.
Moscatelli, F.
Piccinelli, A.
Rossi, A.
Santocchia, A.
Spiga, D.
Tedeschi, T.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bertacchi, V.
Bianchini, L.
Boccali, T.
Bossini, E.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.
Dell’Orso, R.
Domenico, M. R. Di
Donato, S.
Giassi, A.
Grippo, M. T.
Ligabue, F.
Manca, E.
Mandorli, G.
Messineo, A.
Palla, F.
Ramirez-Sanchez, G.
Rizzi, A.
Rolandi, G.
Chowdhury, S. Roy
Scribano, A.
Shafiei, N.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Turini, N.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Cavallari, F.
Cipriani, M.
Re, D. Del
Marco, E. Di
Diemoz, M.
Longo, E.
Meridiani, P.
Organtini, G.
Pandolfi, F.
Paramatti, R.
Quaranta, C.
Rahatlou, S.
Rovelli, C.
Santanastasio, F.
Soffi, L.
Tramontano, R.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Bartosik, N.
Bellan, R.
Bellora, A.
Antequera, J. Berenguer
Biino, C.
Cappati, A.
Cartiglia, N.
Cometti, S.
Costa, M.
Covarelli, R.
Demaria, N.
Kiani, B.
Legger, F.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.
Monaco, V.
Monteil, E.
Monteno, M.
Obertino, M. M.
Ortona, G.
Pacher, L.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Angioni, G. L. Pinna
Ruspa, M.
Salvatico, R.
Shchelina, K.
Siviero, F.
Sola, V.
Solano, A.
Soldi, D.
Staiano, A.
Tornago, M.
Trocino, D.
Belforte, S.
Candelise, V.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.
Ricca, G. Della
Sorrentino, G.
Vazzoler, F.
Dogra, S.
Huh, C.
Kim, B.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Lee, J.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Radburn-Smith, B. C.
Sekmen, S.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Kim, T. J.
Park, J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lim, J.
Park, J.
Park, S. K.
Yoo, J.
Goh, J.
Gurtu, A.
Kim, H. S.
Kim, Y.
Almond, J.
Bhyun, J. H.
Choi, J.
Jeon, S.
Kim, J.
Kim, J. S.
Ko, S.
Kwon, H.
Lee, H.
Lee, S.
Oh, B. H.
Oh, M.
Oh, S. B.
Seo, H.
Yang, U. K.
Yoon, I.
Jeon, D.
Kim, J. H.
Ko, B.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Roh, Y.
Song, D.
Watson, I. J.
Ha, S.
Yoo, H. D.
Choi, Y.
Jeong, Y.
Lee, H.
Lee, Y.
Yu, I.
Beyrouthy, T.
Maghrbi, Y.
Veckalns, V.Aff95, Aff239
Ambrozas, M.
Juodagalvis, A.
Rinkevicius, A.
Tamulaitis, G.
Vaitkevicius, A.
Abdullah, W. A. T. Wan
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Hernandez, A. Castaneda
Quijada, J. A. Murillo
Palomo, L. Valencia
Ayala, G.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
La Cruz, I. Heredia-DeAff99, Aff240
Lopez-Fernandez, R.
Herrera, C. A. Mondragon
Navarro, D. A. Perez
Sanchez-Hernandez, A.
Moreno, S. Carrillo
Barrera, C. Oropeza
Ramirez-Garcia, M.
Valencia, F. Vazquez
Pedraza, I.
Ibarguen, H. A. Salazar
Estrada, C. Uribe
Mijuskovic, J.Aff102, Aff241
Raicevic, N.
Krofcheck, D.
Bheesette, S.
Butler, A. P. H.
Butler, P. H.
Lokhovitskiy, A.
Lujan, P.
Ahmad, A.
Asghar, M. I.
Awais, A.
Awan, M. I. M.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Traczyk, P.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Walczak, M.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Bastos, D.
Boletti, A.
Faccioli, P.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Niknejad, T.
Seixas, J.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Afanasiev, S.
Budkouski, D.
Bunin, P.
Gavrilenko, M.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Kamenev, A.
Karjavine, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.Aff110, Aff242, Aff243
Palichik, V.
Perelygin, V.
Savina, M.
Seitova, D.
Shalaev, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Smirnov, V.
Teryaev, O.
Voytishin, N.
Zarubin, A.
Zhizhin, I.
Gavrilov, G.
Golovtcov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.Aff111, Aff244
Kuznetsova, E.Aff111, Aff245
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Volkov, S.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Pivovarov, G.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Nikitenko, A.Aff113, Aff246
Popov, V.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Bychkova, O.
Danilov, M.Aff115, Aff247
Parygin, P.
Popova, E.
Rusinov, V.
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Terkulov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Dubinin, M.Aff117, Aff248
Dudko, L.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Kaminskiy, A.Aff117, Aff249
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Obraztsov, S.
Petrushanko, S.
Savrin, V.
Blinov, V.Aff118, Aff250
Dimova, T.Aff118, Aff250
Kardapoltsev, L.Aff118, Aff250
Ovtin, I.Aff118, Aff250
Skovpen, Y.Aff118, Aff250
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Kachanov, V.
Kalinin, A.
Konstantinov, D.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Babaev, A.
Okhotnikov, V.
Sukhikh, L.
Borchsh, V.
Ivanchenko, V.
Tcherniaev, E.
Adzic, P.Aff122, Aff251
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Milosevic, V.
Aguilar-Benitez, M.
Maestre, J. Alcaraz
Fernández, A. Álvarez
Bachiller, I.
Luna, M. Barrio
Bedoya, Cristina F.
Montoya, C. A. Carrillo
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Peris, A. Delgado
Ramos, J. P. Fernández
Flix, J.
Fouz, M. C.
Lopez, O. Gonzalez
Lopez, S. Goy
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Holgado, J. León
Moran, D.
Tobar, Á. Navarro
Yzquierdo, A. Pérez-Calero
Pelayo, J. Puerta
Redondo, I.
Romero, L.
Navas, S. Sánchez
Soares, M. S.
Gómez, L. Urda
Willmott, C.
de Trocóniz, J. F.
Reyes-Almanza, R.
Gonzalez, B. Alvarez
Cuevas, J.
Erice, C.
Menendez, J. Fernandez
Folgueras, S.
Caballero, I. Gonzalez
Cortezon, E. Palencia
Álvarez, C. Ramón
Sau, J. Ripoll
Bouza, V. Rodríguez
Trapote, A.
Cifuentes, J. A. Brochero
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Quero, B. Chazin
Campderros, J. Duarte
Fernandez, M.
Madrazo, C. Fernandez
Manteca, P. J. Fernández
Alonso, A. García
Gomez, G.
Rivero, C. Martinez
Arbol, P. Martinez Ruiz del
Matorras, F.
Gomez, J. Piedra
Prieels, C.
Ricci-Tam, F.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Trevisani, N.
Vila, I.
Garcia, J. M. Vizan
Jayananda, M. K.
Kailasapathy, B.Aff127, Aff252
Sonnadara, D. U. J.
Wickramarathna, D. D. C.
Dharmaratna, W. G. D.
Liyanage, K.
Perera, N.
Wickramage, N.
Aarrestad, T. K.
Abbaneo, D.
Alimena, J.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bendavid, J.
Beni, N.
Bianco, M.
Bocci, A.
Brondolin, E.
Camporesi, T.
Garrido, M. Capeans
Cerminara, G.
Chhibra, S. S.
Cristella, L.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daci, N.
David, A.
De Roeck, A.
Deile, M.
Maria, R. Di
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Emriskova, N.
Fallavollita, F.Aff129, Aff253
Fasanella, D.
Fiorendi, S.
Florent, A.
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Giani, S.
Gigi, D.
Gill, K.
Glege, F.
Gouskos, L.
Haranko, M.
Hegeman, J.
Iiyama, Y.
Innocente, V.
James, T.
Janot, P.
Kaspar, J.
Kieseler, J.
Komm, M.
Kratochwil, N.
Lange, C.
Laurila, S.
Lecoq, P.
Long, K.
Lourenço, C.
Malgeri, L.
Mallios, S.
Mannelli, M.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Qu, H.
Quast, T.
Rabady, D.
Racz, A.
Rieger, M.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Salfeld-Nebgen, J.
Scarfi, S.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Snoeys, W.
Sphicas, P.Aff129, Aff254
Summers, S.
Tavolaro, V. R.
Treille, D.
Tsirou, A.
Tsrunchev, P.
Onsem, G. P. Van
Verzetti, M.
Wanczyk, J.Aff129, Aff255
Wozniak, K. A.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.Aff130, Aff256
Ebrahimi, A.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Missiroli, M.
Rohe, T.
Androsov, K.Aff131, Aff255
Backhaus, M.
Berger, P.
Calandri, A.
Chernyavskaya, N.
De Cosa, A.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Eble, F.
Gadek, T.
Espinosa, T. A. Gómez
Grab, C.
Hits, D.
Lustermann, W.
Lyon, A.-M.
Manzoni, R. A.
Perez, C. Martin
Meinhard, M. T.
Micheli, F.
Nessi-Tedaldi, F.
Niedziela, J.
Pauss, F.
Perovic, V.
Perrin, G.
Pigazzini, S.
Ratti, M. G.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ristic, B.
Ruini, D.
Becerra, D. A. Sanz
Schönenberger, M.
Stampf, V.
Steggemann, J.Aff131, Aff255
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Amsler, C.Aff132, Aff257
Botta, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
De Wit, A.
Burgo, R. Del
Heikkilä, J. K.
Huwiler, M.
Jofrehei, A.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Macchiolo, A.
Meiring, P.
Mikuni, V. M.
Molinatti, U.
Neutelings, I.
Rauco, G.
Reimers, A.
Robmann, P.
Cruz, S. Sanchez
Schweiger, K.
Takahashi, Y.
Adloff, C.Aff133, Aff258
Kuo, C. M.
Lin, W.
Roy, A.
Sarkar, T.Aff133, Aff230
Yu, S. S.
Ceard, L.
Chang, P.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Hou, W.-S.
Li, Y. y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Yazgan, E.
Yu, P. r.
Asavapibhop, B.
Asawatangtrakuldee, C.
Srimanobhas, N.
Boran, F.
Damarseckin, S.Aff136, Aff259
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dumanoglu, I.Aff136, Aff260
Eskut, E.
Gokbulut, G.
Guler, Y.
Guler, E. GurpinarAff136, Aff261
Hos, I.Aff136, Aff262
Isik, C.
Kangal, E. E.Aff136, Aff263
Kara, O.
Topaksu, A. Kayis
Kiminsu, U.
Onengut, G.
Ozdemir, K.Aff136, Aff264
Polatoz, A.
Simsek, A. E.
Tali, B.Aff136, Aff265
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Isildak, B.Aff137, Aff266
Karapinar, G.Aff137, Aff267
Ocalan, K.Aff137, Aff268
Yalvac, M.Aff137, Aff269
Akgun, B.
Atakisi, I. O.
Cekmecelioglu, Y. C.
Gülmez, E.
Kaya, M.Aff138, Aff270
Kaya, O.Aff138, Aff271
Özçelik, Ö.
Tekten, S.Aff138, Aff272
Yetkin, E. A.Aff138, Aff273
Cakir, A.
Cankocak, K.Aff139, Aff260
Komurcu, Y.
Sen, S.Aff139, Aff274
Sen, F. Aydogmus
Cerci, S.Aff140, Aff265
Kaynak, B.
Ozkorucuklu, S.
Cerci, D. SunarAff140, Aff265
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Bhal, E.
Bologna, S.
Brooke, J. J.
Bundock, A.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Krikler, B.
Paramesvaran, S.
Sakuma, T.
Nasr-Storey, S. Seif El
Smith, V. J.
Stylianou, N.Aff143, Aff275
Taylor, J.
Titterton, A.
Bell, K. W.
Belyaev, A.Aff144, Aff276
Brew, C.
Brown, R. M.
Cockerill, D. J. A.
Ellis, K. V.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D. M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Thea, A.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Bonomally, S.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Cepaitis, V.
Chahal, G. S.Aff145, Aff277
Colling, D.
Dauncey, P.
Davies, G.
Negra, M. Della
Fayer, S.
Fedi, G.
Hall, G.
Hassanshahi, M. H.
Iles, G.
Langford, J.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Nash, J.Aff145, Aff278
Palladino, V.
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Tapper, A.
Uchida, K.
Virdee, T.Aff145, Aff213
Wardle, N.
Webb, S. N.
Winterbottom, D.
Zecchinelli, A. G.
Cole, J. E.
Khan, A.
Kyberd, P.
Mackay, C. K.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Abdullin, S.
Brinkerhoff, A.
Caraway, B.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Kanuganti, A. R.
McMaster, B.
Pastika, N.
Sawant, S.
Smith, C.
Sutantawibul, C.
Wilson, J.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Uniyal, R.
Hernandez, A. M. Vargas
Buccilli, A.
Charaf, O.
Cooper, S. I.
Croce, D. Di
Gleyzer, S. V.
Henderson, C.
Perez, C. U.
Rumerio, P.
West, C.
Akpinar, A.
Albert, A.
Arcaro, D.
Cosby, C.
Demiragli, Z.
Gastler, D.
Rohlf, J.
Salyer, K.
Sperka, D.
Spitzbart, D.
Suarez, I.
Tsatsos, A.
Yuan, S.
Zou, D.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.Aff151, Aff214
Cutts, D.
Duh, Y. t.
Hadley, M.
Heintz, U.
Hogan, J. M.Aff151, Aff279
Laird, E.
Landsberg, G.
Lau, K. T.
Lee, J.
Luo, J.
Narain, M.
Sagir, S.Aff151, Aff280
Usai, E.
Wong, W. Y.
Yan, X.
Yu, D.
Zhang, W.
Brainerd, C.
Breedon, R.
De La Barca Sanchez, M. Calderon
Chertok, M.
Conway, J.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Jensen, F.
Kukral, O.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Regnery, B.
Taylor, D.
Tripathi, M.
Yao, Y.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Cousins, R.
Dasgupta, A.
Datta, A.
Hamilton, D.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Iqbal, M. A.
Lam, T.
Mccoll, N.
Nash, W. A.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Schnaible, C.
Stone, B.
Valuev, V.
Burt, K.
Chen, Y.
Clare, R.
Gary, J. W.
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Long, O. R.
Manganelli, N.
Negrete, M. Olmedo
Si, W.
Wimpenny, S.
Zhang, Y.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Cooperstein, S.
Deelen, N.
Duarte, J.
Gerosa, R.
Giannini, L.
Gilbert, D.
Guiang, J.
Kansal, R.
Krutelyov, V.
Lee, R.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
May, S.
Padhi, S.
Pieri, M.
Narayanan, B. V. Sathia
Sharma, V.
Tadel, M.
Vartak, A.
Würthwein, F.
Xiang, Y.
Yagil, A.
Amin, N.
Campagnari, C.
Citron, M.
Dorsett, A.
Dutta, V.
Incandela, J.
Kilpatrick, M.
Marsh, B.
Mei, H.
Ovcharova, A.
Quinnan, M.
Richman, J.
Sarica, U.
Stuart, D.
Wang, S.
Bornheim, A.
Cerri, O.
Dutta, I.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Mao, J.
Newman, H. B.
Ngadiuba, J.
Nguyen, T. Q.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wang, C.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Alison, J.
Andrews, M. B.
Ferguson, T.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Vorobiev, I.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
MacDonald, E.
Patel, R.
Perloff, A.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Cheng, Y.
Chu, J.
Cranshaw, D. J.
Mcdermott, K.
Monroy, J.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Reichert, J.
Ryd, A.
Sun, W.
Tan, S. M.
Tao, Z.
Thom, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berry, D.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Petrillo, K. F. Di
Elvira, V. D.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Harris, R. M.
Heller, R.
Herwig, T. C.
Hirschauer, J.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klabbers, P.
Klijnsma, T.
Klima, B.
Kortelainen, M. J.
Kwok, K. H. M.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, T.
Lykken, J.
Madrid, C.
Maeshima, K.
Mantilla, C.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O’Dell, V.
Papadimitriou, V.
Pedro, K.
Pena, C.Aff161, Aff248
Prokofyev, O.
Ravera, F.
Hall, A. Reinsvold
Ristori, L.
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Weber, H. A.
Woodard, A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Cadamuro, L.
Cherepanov, V.
Errico, F.
Field, R. D.
Guerrero, D.
Joshi, B. M.
Kim, M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Rosenzweig, D.
Shi, K.
Sturdy, J.
Wang, J.
Yigitbasi, E.
Zuo, X.
Adams, T.
Askew, A.
Diaz, D.
Habibullah, R.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Khurana, R.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Prosper, H.
Schiber, C.
Yohay, R.
Zhang, J.
Baarmand, M. M.
Butalla, S.
Elkafrawy, T.Aff164, Aff207
Hohlmann, M.
Verma, R. Kumar
Noonan, D.
Rahmani, M.
Saunders, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Apanasevich, L.
Gonzalez, H. Becerril
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Mills, C.
Oh, G.
Roy, T.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Viinikainen, J.
Wang, X.
Wu, Z.
Ye, Z.
Alhusseini, M.
Dilsiz, K.Aff166, Aff281
Durgut, S.
Gandrajula, R. P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Köseyan, O. K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.Aff166, Aff282
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.Aff166, Aff283
Onel, Y.
Ozok, F.Aff166, Aff284
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.Aff166, Aff285
Wetzel, J.
Amram, O.
Blumenfeld, B.
Corcodilos, L.
Eminizer, M.
Gritsan, A. V.
Kyriacou, S.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Swartz, M.
Vámi, T.Á.
Barrera, C. Baldenegro
Baringer, P.
Bean, A.
Bylinkin, A.
Isidori, T.
Khalil, S.
King, J.
Krintiras, G.
Kropivnitskaya, A.
Lindsey, C.
Minafra, N.
Murray, M.
Rogan, C.
Royon, C.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Takaki, J. D. Tapia
Wang, Q.
Williams, J.
Wilson, G.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mitchell, T.
Modak, A.
Nam, K.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Adams, E.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Feng, Y.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Kellogg, R. G.
Koeth, T.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Seidel, M.
Skuja, A.
Tonwar, S. C.
Wang, L.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Andreassi, G.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
Chen, Y.
D’Alfonso, M.
Ceballos, G. Gomez
Goncharov, M.
Harris, P.
Hu, M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Krupa, J.
Lee, Y.-J.
Maier, B.
Marini, A. C.
Mironov, C.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Tatar, K.
Wang, J.
Wang, Z.
Wyslouch, B.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Jain, Sh.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Revering, M.
Rusack, R.
Saradhy, R.
Schroeder, N.
Strobbe, N.
Wadud, M. A.
Acosta, J. G.
Oliveros, S.
Bloom, K.
Bryson, M.
Chauhan, S.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
Fernández, J. R. González
Joo, C.
Kravchenko, I.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Tabb, W.
Yan, F.
Agarwal, G.
Bandyopadhyay, H.
Hay, L.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
McLean, C.
Nguyen, D.
Pekkanen, J.
Rappoccio, S.
Williams, A.
Alverson, G.
Barberis, E.
Freer, C.
Haddad, Y.
Hortiangtham, A.
Li, J.
Madigan, G.
Marzocchi, B.
Morse, D. M.
Nguyen, V.
Orimoto, T.
Parker, A.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Chen, Z.
Gilbert, A.
Gunter, T.
Hahn, K. A.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Sung, K.
Velasco, M.
Band, R.
Bucci, R.
Dev, N.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Anampa, K. Hurtado
Jessop, C.
Lannon, K.
Loukas, N.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
Meng, F.
Mohrman, K.
Musienko, Y.Aff179, Aff242
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Zarucki, M.
Zygala, L.
Bylsma, B.
Cardwell, B.
Durkin, L. S.
Francis, B.
Hill, C.
Lefeld, A.
Winer, B. L.
Yates, B. R.
Addesa, F. M.
Bonham, B.
Das, P.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Frankenthal, A.
Greenberg, B.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kopp, G.
Kwan, S.
Lange, D.
Lucchini, M. T.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Stickland, D.
Tully, C.
Xie, Z.
Malik, S.
Norberg, S.
Bakshi, A. S.
Barnes, V. E.
Chawla, R.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Karmarkar, S.
Liu, M.
Negro, G.
Neumeister, N.
Paspalaki, G.
Peng, C. C.
Piperov, S.
Purohit, A.
Schulte, J. F.
Stojanovic, M.Aff183, Aff210
Thieman, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Dolen, J.
Parashar, N.
Baty, A.
Dildick, S.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Geurts, F. J. M.
Kumar, A.
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Roberts, J.
Shi, W.
Leiton, A. G. Stahl
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Taus, R.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gandrakota, A.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Karacheban, O.Aff187, Aff217
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thayil, S. A.
Thomas, S.
Wang, H.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Spanier, S.
Bouhali, O.Aff189, Aff286
Dalchenko, M.
Delgado, A.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.Aff189, Aff287
Kim, H.
Luo, S.
Malhotra, S.
Mueller, R.
Overton, D.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
Hegde, V.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Whitbeck, A.
Appelt, E.
Greene, S.
Gurrola, A.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Arenton, M. W.
Cox, B.
Cummings, G.
Hakala, J.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Li, A.
Neu, C.
Tannenwald, B.
Wolfe, E.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Thapa, P.
Black, K.
Bose, T.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Everaerts, P.
Fienga, F.
Galloni, C.
He, H.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Lanaro, A.
Loeliger, A.
Loveless, R.
Sreekala, J. Madhusudanan
Mallampalli, A.
Mohammadi, A.
Pinna, D.
Savin, A.
Shang, V.
Sharma, V.
Smith, W. H.
Teague, D.
Trembath-Reichert, S.
Vetens, W.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 81(9)
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies