Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Wrigge, Hermann"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Individualised positive end-expiratory pressure guided by electrical impedance tomography for robot-assisted laparoscopic radical prostatectomy: a prospective, randomised controlled clinical trial
Autorzy :
Girrbach, Felix
Pokaż więcej
Źródło :
In British Journal of Anaesthesia September 2020 125(3):373-382
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Clinical consequences of chest tube malposition in trauma resuscitation: single-center experience
Autorzy :
Struck, Manuel F.
Ewens, Sebastian
Fakler, Johannes K. M.
Hempel, Gunther
Beilicke, André
Bernhard, Michael
Stumpp, Patrick
Josten, Christoph
Stehr, Sebastian N.
Wrigge, Hermann
Krämer, Sebastian
Pokaż więcej
Źródło :
European Journal of Trauma and Emergency Surgery: Official Publication of the European Society for Trauma and Emergency Surgery. 45(4):687-695
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Geo-economic variations in epidemiology, patterns of care, and outcomes in patients with acute respiratory distress syndrome: insights from the LUNG SAFE prospective cohort study
Autorzy :
Laffey, John G.
Bellani, Giacomo
Pham, Tai
Fan, Eddy
Brochard, Laurent
Pesenti, Antonio
Esteban, Andres
Gattinoni, Luciano
van Haren, Frank
Larsson, Anders
McAuley, Daniel F.
Ranieri, Marco
Rubenfeld, Gordon
Thompson, B Taylor
Wrigge, Hermann
Slutsky, Arthur S.
Rios, Fernando
Sottiaux, Thierry
Depuydt, Pieter
Lora, Fredy S
Azevedo, Luciano C
Bugedo, Guillermo
Qiu, Haibo
Gonzalez, Marcos
Silesky, Juan
Cerny, Vladimir
Nielsen, Jonas
Jibaja, Manuel
Wrigge, Hermann
Matamis, Dimitrios
Ranero, Jorge L.
Amin, Pravin
Hashemian, S.M.
Clarkson, Kevin
Kurahashi, Kiyoyasu
Villagomez, Asisclo
Zeggwagh, Amine Ali
Heunks, Leo M
Laake, Jon Henrik
Palo, Jose Emmanuel
Fernandes, Antero do Vale
Sandesc, Dorel
Arabi, Yaasen
Bumbasierevic, Vesna
Nin, Nicolas
Lorente, Jose A.
Larsson, Anders
Piquilloud, Lise
Abroug, Fekri
McNamee, Lia
Hurtado, Javier
Bajwa, Ed
Démpaire, Gabriel
Sula, Hektor
Nunci, Lordian
Cani, Alma
Zazu, Alan
Dellera, Christian
Alejandro, Risso V
Daldin, Julio
Fernandez, Ruben O
Cardonnet, Luis P
Bettini, Lisandro R.
Bisso, Mariano Carboni
Osman, Emilio M.
Setten, Mariano G.
Lovazzano, Pablo
Alvarez, Javier
Villar, Veronica
Pozo, Norberto C.
Grubissich, Nicolas
Plotnikow, Gustavo A.
Vasquez, Daniela N.
Ilutovich, Santiago
Tiribelli, Norberto
Chena, Ariel
Pellegrini, Carlos A.
Saenz, María G.
Estenssoro, Elisa
Brizuela, Matias
Gianinetto, Hernan
Gomez, Pablo E.
Cerrato, Valeria I.
Bezzi, Marco G.
Borello, Silvina A.
Loiacono, Flavia A.
Fernandez, Adriana M.
Knowles, Serena
Reynolds, Claire
Inskip, Deborah M.
Miller, Jennene J
Kong, Jing
Whitehead, Christina
Bihari, Shailesh
Seven, Aylin
Krstevski, Amanda
Rodgers, Helen
Millar, Rebecca
Mckenna, Toni
Bailey, Irene
Hanlon, Gabrielle
Aneman, Anders
Lynch, Joan
Azad, Raman
Neal, John
Woods, Paul
Roberts, Brigit
Kol, Mark
Wong, Helen
Riss, Katharina
Staudinger, Thomas
Wittebole, Xavier
Berghe, Caroline
Bulpa, Pierre
Dive, Alain
Verstraete, Rik
Lebbinck, Herve
Vermassen, Joris
Meersseman, Philippe
Ceunen, Helga
Rosa, Jonas
Beraldo, Daniel
Piras, Claudio
Rampinelli, Adenilton
Nassar, Antonio
Mataloun, Sergio
Moock, Marcelo
Thompson, Marlus
Gonçalves, Claudio
Antônio, Ana
Ascoli, Aline
Biondi, Rodrigo
Fontenele, Danielle
Nobrega, Danielle
Sales, Vanessa
Shindhe, Suresh
Ismail, Dk
Beloncle, Francois
Davies, Kyle
Cirone, Rob
Manoharan, Venika
Ismail, Mehvish
Goligher, Ewan
Jassal, Mandeep
Nishikawa, Erin
Javeed, Areej
Curley, Gerard
Rittayamai, Nuttapol
Parotto, Matteo
Ferguson, Niall
Mehta, Sangeeta
Knoll, Jenny
Pronovost, Antoine
Canestrini, Sergio
Bruhn, Alejandro
Garcia, Patricio
Aliaga, Felipe
Farías, Pamela
Yumha, Jacob
Ortiz, Claudia
Salas, Javier
Saez, Alejandro
Vega, Luis
Labarca, Eduardo
Martinez, Felipe
Carreño, Nicolás
Lora, Pilar
Liu, Haitao
Qiu, Haibo
Liu, Ling
Tang, Rui
Luo, Xiaoming
An, Youzhong
Zhao, Huiying
Gao, Yan
Zhai, Zhe
Ye, Zheng
Wang, Wei
Li, Wenwen
Li, Qingdong
Zheng, Ruiqiang
Yu, Wenkui
Shen, Juanhong
Li, Xinyu
Yu, Tao
Lu, Weihua
Wu, Ya
Huang, Xiao
He, Zhenyang
Lu, Yuanhua
Han, Hui
Zhang, Fan
Sun, Renhua
Wang, Hua
Qin, Shu
Zhu, Bao
Zhao, Jun
Liu, Jian
Li, Bin
Liu, Jing
Zhou, Fa
Li, Qiong
Zhang, Xing
Li-Xin, Zhou
Xin-Hua, Qiang
Jiang, Liangyan
Gao, Yuan
Zhao, Xian
Li, Yuan
Li, Xiao
Wang, Chunting
Yao, Qingchun
Yu, Rongguo
Chen, Kai
Shao, Huanzhang
Qin, Bingyu
Huang, Qing
Zhu, Wei
Hang, Ai
Hua, Ma
Li, Yimin
Xu, Yonghao
Di, Yu
Ling, Long
Qin, Tie
Wang, Shou
Qin, Junping
Han, Yi
Zhou, Suming
Vargas, Monica
Jimenez, Juan
Rojas, Manuel
Solis-Quesada, Jaime
Ramirez-Alfaro, Christian
Máca, Jan
Sklienka, Peter
Gjedsted, Jakob
Christiansen, Aage
Nielsen, Jonas
Villamagua, Boris
Llano, Miguel
Burtin, Philippe
Buzancais, Gautier
Beuret, Pascal
Pelletier, Nicolas
Mortaza, Satar
Mercat, Alain
Chelly, Jonathan
Jochmans, Sébastien
Terzi, Nicolas
Daubin, Cédric
Carteaux, Guillaume
de Prost, Nicolas
Chiche, Jean-Daniel
Daviaud, Fabrice
Pham, Tai
Fartoukh, Muriel
Barberet, Guillaume
Biehler, Jerome
Dellamonica, Jean
Doyen, Denis
Arnal, Jean-Michel
Briquet, Anais
Hraiech, Sami
Papazian, Laurent
Roux, Damien
Messika, Jonathan
Kalaitzis, Evangelos
Dangers, Laurence
Combes, Alain
Au, Siu-Ming
Béduneau, Gaetan
Carpentier, Dorothée
Zogheib, Elie
Dupont, Herve
Ricome, Sylvie
Santoli, Francesco
Besset, Sebastien
Michel, Philippe
Gelée, Bruno
Danin, Pierre-Eric
Goubaux, Bernard
Crova, Philippe
Phan, Nga
Berkelmans, Frantz
Badie, Julio
Tapponnier, Romain
Gally, Josette
Khebbeb, Samy
Herbrecht, Jean-Etienne
Schneider, Francis
Declercq, Pierre-Louis
Rigaud, Jean-Philippe
Duranteau, Jacques
Harrois, Anatole
Chabanne, Russell
Marin, Julien
Bigot, Charlene
Thibault, Sandrine
Ghazi, Mohammed
Boukhazna, Messabi
Zein, Salem
Richecoeur, Jack
Combaux, Daniele
Grelon, Fabien
Le Moal, Charlene
Sauvadet, Elise
Robine, Adrien
Lemiale, Virginie
Reuter, Danielle
Dres, Martin
Demoule, Alexandre
Goldgran-Toledano, Dany
Baboi, Loredana
Guérin, Claude
Lohner, Ralph
Kraßler, Jens
Schäfer, Susanne
Zacharowski, Kai
Meybohm, Patrick
Reske, Andreas
Simon, Philipp
Hopf, Hans-Bernd
Schuetz, Michael
Baltus, Thomas
Papanikolaou, Metaxia
Papavasilopoulou, Theonymfi
Zacharas, Giannis
Ourailogloy, Vasilis
Mouloudi, Eleni
Massa, Eleni
Nagy, Eva
Stamou, Electra
Kiourtzieva, Ellada
Oikonomou, Marina
Avila, Luis
Cortez, Cesar
Citalán, Johanna
Jog, Sameer
Sable, Safal
Shah, Bhagyesh
Gurjar, Mohan
Baronia, Arvind
Memon, Mohammedfaruk
Muthuchellappan, Radhakrishnan
Ramesh, Venkatapura
Shenoy, Anitha
Unnikrishnan, Ramesh
Dixit, Subhal
Rhayakar, Rachana
Ramakrishnan, Nagarajan
Bhardwaj, Vallish
Mahto, Heera
Sagar, Sudha
Palaniswamy, Vijayanand
Ganesan, Deeban
Hashemian, Seyed
Jamaati, Hamidreza
Heidari, Farshad
Meaney, Edel
Nichol, Alistair
Knapman, Karl
O'Croinin, Donall
Dunne, Eimhin
Breen, Dorothy
Clarkson, Kevin
Jaafar, Rola
Dwyer, Rory
Amir, Fahd
Ajetunmobi, Olaitan
O'Muircheartaigh, Aogan
Black, Colin
Treanor, Nuala
Collins, Daniel
Altaf, Wahid
Zani, Gianluca
Fusari, Maurizio
Spadaro, Savino
Volta, Carlo
Graziani, Romano
Brunettini, Barbara
Palmese, Salvatore
Formenti, Paolo
Umbrello, Michele
Lombardo, Andrea
Pecci, Elisabetta
Botteri, Marc
Savioli, Monica
Protti, Alessandro
Mattei, Alessia
Schiavoni, Lorenzo
Tinnirello, Andrea
Todeschini, Manuel
Giarratano, Antonino
Cortegiani, Andrea
Sher, Sara
Rossi, Anna
Antonelli, Massimo
Montini, Luca
Casalena, Paolo
Scafetti, Sergio
Panarello, Giovanna
Occhipinti, Giovanna
Patroniti, Nicolò
Pozzi, Matteo
Biscione, Roberto
Poli, Michela
Raimondi, Ferdinando
Albiero, Daniela
Crapelli, Giulia
Beck, Eduardo
Pota, Vincenzo
Schiavone, Vincenzo
Molin, Alexandre
Tarantino, Fabio
Monti, Giacomo
Frati, Elena
Mirabella, Lucia
Cinnella, Gilda
Fossali, Tommaso
Colombo, Riccardo
Terragni, Pierpaolo
Pattarino, Ilaria
Mojoli, Francesco
Braschi, Antonio
Borotto, Erika
Cracchiolo, Andrea
Palma, Daniela
Raponi, Francesco
Foti, Giuseppe
Vascotto, Ettore
Coppadoro, Andrea
Brazzi, Luca
Floris, Leda
Iotti, Giorgio
Venti, Aaron
Yamaguchi, Osamu
Takagi, Shunsuke
Maeyama, Hiroki
Watanabe, Eizo
Yamaji, Yoshihiro
Shimizu, Kazuyoshi
Shiozaki, Kyoko
Futami, Satoru
Ryosuke, Sekine
Saito, Koji
Kameyama, Yoshinobu
Ueno, Keiko
Izawa, Masayo
Okuda, Nao
Suzuki, Hiroyuki
Harasawa, Tomofumi
Nasu, Michitaka
Takada, Tadaaki
Ito, Fumihito
Nunomiya, Shin
Koyama, Kansuke
Abe, Toshikazu
Andoh, Kohkichi
Kusumoto, Kohei
Hirata, Akira
Takaba, Akihiro
Kimura, Hiroyasu
Matsumoto, Shuhei
Higashijima, Ushio
Honda, Hiroyuki
Aoki, Nobumasa
Imai, Hiroshi
Ogino, Yasuaki
Mizuguchi, Ichiko
Ichikado, Kazuya
Nitta, Kenichi
Mochizuki, Katsunori
Hashida, Tomoaki
Tanaka, Hiroyuki
Nakamura, Tomoyuki
Niimi, Daisuke
Ueda, Takeshi
Kashiwa, Yozo
Uchiyama, Akinori
Sabelnikovs, Olegs
Oss, Peteris
Haddad, Youssef
Liew, Kong
Ñamendys-Silva, Silvio
Jarquin-Badiola, Yves
Sanchez-Hurtado, Luis
Gomez-Flores, Saira
Marin, Maria
Villagomez, Asisclo
Lemus, Jordana
Fierro, Jonathan
Cervantes, Mavy
Mejia, Francisco
Dector, Dulce M.
Gonzalez, Daniel
Estrella, Claudia
Sanchez-Medina, Jorge
Ramirez-Gutierrez, Alvaro
George, Fernando
Aguirre, Janet
Buensuseso, Juan
Poblano, Manuel
Dendane, Tarek
Zeggwagh, Amine
Balkhi, Hicham
Elkhayari, Mina
Samkaoui, Nacer
Ezzouine, Hanane
Benslama, Abdellatif
Amor, Mourad
Maazouzi, Wajdi
Cimic, Nedim
Beck, Oliver
Bruns, Monique
Schouten, Jeroen
Rinia, Myra
Raaijmakers, Monique
Heunks, Leo
Van Wezel, Hellen
Heines, Serge
Strauch, Ulrich
Simonis, Fabienne
Goodson, Jennifer
Browne, Troy
Navarra, Leanlove
Hunt, Anna
Hutchison, Robyn
Bailey, Mathew
Newby, Lynette
Mcarthur, Colin
Kalkoff, Michael
Mcleod, Alex
Casement, Jonathan
Hacking, Danielle
Andersen, Finn
Dolva, Merete
Laake, Jon
Barratt-Due, Andreas
Noremark, Kim
Søreide, Eldar
Sjøbø, Brit
Guttormsen, Anne
Yoshido, Hector
Aguilar, Ronald
Oscanoa, Fredy
Alisasis, Alain
Robles, Joanne
Pasanting-Lim, Rossini
Tan, Beatriz
Andruszkiewicz, Pawel
Jakubowska, Karina
Coxo, Cristina
Alvarez, António
Oliveira, Bruno
Montanha, Gustavo
Barros, Nelson
Pereira, Carlos
Messias, António
Monteiro, Jorge
Araujo, Ana
Catorze, Nuno
Marum, Susan
Bouw, Maria
Gomes, Rui
Brito, Vania
Castro, Silvia
Estilita, Joana
Barros, Filipa
Serra, Isabel
Martinho, Aurelia
Tomescu, Dana
Marcu, Alexandra
Bedreag, Ovidiu
Papurica, Marius
Corneci, Dan
Negoita, Silvius
Grigoriev, Evgeny
Gritsan, Alexey
Gazenkampf, Andrey
Almekhlafi, Ghaleb
Albarrak, Mohamad
Mustafa, Ghanem
Maghrabi, Khalid
Salahuddin, Nawal
Aisa, Tharwat
Al Jabbary, Ahmed
Tabhan, Edgardo
Arabi, Yaseen
Trinidad, Olivia
Al Dorzi, Hasan
Tabhan, Edgardo
Bolon, Stefan
Smith, Oliver
Mancebo, Jordi
Aguirre-Bermeo, Hernan
Lopez-Delgado, Juan
Esteve, Francisco
Rialp, Gemma
Forteza, Catalina
De Haro, Candelaria
Albaiceta, Guillermo
De Cima-Iglesias, Sara
Seoane-Quiroga, Leticia
Ceniceros-Barros, Alexandra
Ruiz-Aguilar, Antonio
Claraco-Vega, Luis
Soler, Juan
del Carmen Lorente, Maria
Hermosa, Cecilia
Gordo, Federico
Prieto-González, Miryam
López-Messa, Juan
Perez, Manuel
Perez, Cesar
Allue, Raquel
Roche-Campo, Ferran
Ibañez-Santacruz, Marcos
Temprano, Susana
Pintado, Maria
De Pablo, Raul
Gómez, Pilar
Ruiz, Silvia
Moles, Silvia
Jurado, Teresa
Arizmendi, Alfons
Piacentini, Enrique
Franco, Nieves
Honrubia, Teresa
Cheng, Meisy
Losada, Elena
Blanco, Javier
Yuste, Luis
Carbayo-Gorriz, Cecilia
Cazorla-Barranquero, Francisca
Alonso, Javier
Alda, Rosa
Algaba, Ángela
Navarro, Gonzalo
Cereijo, Enrique
Diaz-Rodriguez, Esther
Marcos, Diego
Montero, Laura
Para, Luis
Sanchez, Roberto
Navalpotro, Miguel
Abad, Ricardo
González, Raquel
Toribio, Dácil
Castro, Alejandro
Artiga, Maria
Penuelas, Oscar
Roser, Tomas
Olga, Moreno
Curto, Elena
Sánchez, Rocío
Imma, Vallverdu
Elisabet, Garcia
Claverias, Laura
Magret, Monica
Pellicer, Ana
Rodriguez, Lucia
Sánchez-Ballesteros, Jesús
González-Salamanca, Ángela
Jimenez, Antonio
Huerta, Francisco
Diaz, Juan
Lopez, Esther
Moya, David
Alfonso, Alec
Luis, Palazon
Cesar, Palazon
Rafael, Sánchez
Virgilio, Corcoles
Recio, Noelia
Adamsson, Richard
Rylander, Christian
Holzgraefe, Bernhard
Broman, Lars
Wessbergh, Joanna
Persson, Linnea
Schiöler, Fredrik
Kedelv, Hans
Tibblin, Anna
Appelberg, Henrik
Hedlund, Lars
Helleberg, Johan
Eriksson, Karin
Glietsch, Rita
Larsson, Niklas
Nygren, Ingela
Nunes, Silvia
Morin, Anna-Karin
Kander, Thomas
Adolfsson, Anne
Piquilloud, Lise
Zender, Hervé
Leemann-Refondini, Corinne
Elatrous, Souheil
Bouchoucha, Slaheddine
Chouchene, Imed
Ouanes, Islem
Souissi, Asma
Kamoun, Salma
Demirkiran, Oktay
Aker, Mustafa
Erbabacan, Emre
Ceylan, Ilkay
Girgin, Nermin
Ozcelik, Menekse
Ünal, Necmettin
Meco, Basak
Akyol, Onat
Derman, Suleyman
Kennedy, Barry
Parhar, Ken
Srinivasa, Latha
McNamee, Lia
McAuley, Danny
Hopkins, Phil
Mellis, Clare
Kakar, Vivek
Hadfield, Dan
Vercueil, Andre
Bhowmick, Kaushik
Humphreys, Sally
Ferguson, Andrew
Mckee, Raymond
Raj, Ashok
Fawkes, Danielle
Watt, Philip
Twohey, Linda
Jha, Rajeev
Thomas, Matthew
Morton, Alex
Kadaba, Varsha
Smith, Mark
Hormis, Anil
Kannan, Santhana
Namih, Miriam
Reschreiter, Henrik
Camsooksai, Julie
Kumar, Alek
Rugonfalvi, Szabolcs
Nutt, Christopher
O'Neill, Orla
Seasman, Colette
Dempsey, Ged
Scott, Christopher
Ellis, Helen
MckKechnie, Stuart
Hutton, Paula
Di Tomasso, Nora
Vitale, Michela
Griffin, Ruth
Dean, Michael
Cranshaw, Julius
Willett, Emma
Ioannou, Nicholas
Gillis, Sarah
Csabi, Peter
Macfadyen, Rosaleen
Dawson, Heidi
Preez, Pieter
Williams, Alexandra
Boyd, Owen
De Gordoa, Laura
Bramall, Jon
Symmonds, Sophie
Chau, Simon
Wenham, Tim
Szakmany, Tamas
Toth-Tarsoly, Piroska
McCalman, Katie
Alexander, Peter
Stephenson, Lorraine
Collyer, Thomas
Chapman, Rhiannon
Cooper, Raphael
Allan, Russell
Sim, Malcolm
Wrathall, David
Irvine, Donald
Zantua, Kim
Adams, John
Burtenshaw, Andrew
Sellors, Gareth
Welters, Ingeborg
Williams, Karen
Hessell, Robert
Oldroyd, Matthew
Battle, Ceri
Pillai, Suresh
Kajtor, Istvan
Sivashanmugavel, Mageswaran
O'Kane, Sinead
Donnelly, Adrian
Frigyik, Aniko
Careless, Jon
May, Martin
Stewart, Richard
Trinder, T. John
Hagan, Samantha
Wise, Matt
Cole, Jade
MacFie, Caroline
Dowling, Anna
Hurtado, Javier
Nin, Nicolás
Nuñez, Edgardo
Pittini, Gustavo
Rodriguez, Ruben
Imperio, María
Santos, Cristina
França, Ana
Ebeid, Alejandro
Deicas, Alberto
Serra, Carolina
Uppalapati, Aditya
Kamel, Ghassan
Banner-Goodspeed, Valerie
Beitler, Jeremy
Mukkera, Satyanarayana
Kulkarni, Shreedhar
Lee, Jarone
Mesar, Tomaz
Shinn, John
Gomaa, Dina
Tainter, Christopher
Lee, Jarone
Mesar, Tomaz
Lee, Jarone
Yeatts, Dale
Warren, Jessica
Lanspa, Michael
Miller, Russel
Grissom, Colin
Brown, Samuel
Bauer, Philippe
Gosselin, Ryan
Kitch, Barrett
Cohen, Jason
Beegle, Scott
Gueret, Renaud
Tulaimat, Aiman
Choudry, Shazia
Stigler, William
Batra, Hitesh
Huff, Nidhi
Lamb, Keith
Oetting, Trevor
Mohr, Nicholas
Judy, Claine
Saito, Shigeki
Kheir, Fayez
Kheir, Fayez
Schlichting, Adam
Delsing, Angela
Crouch, Daniel
Elmasri, Mary
Crouch, Daniel
Ismail, Dina
Dreyer, Kyle
Blakeman, Thomas
Dreyer, Kyle
Gomaa, Dina
Baron, Rebecca
Grijalba, Carolina
Hou, Peter
Seethala, Raghu
Aisiku, Imo
Henderson, Galen
Hou, Sen-Kuang
Owens, Robert
Schomer, Ashley
Bumbasirevic, Vesna
Jovanovic, Bojan
Surbatovic, Maja
Veljovic, Milic
Laffey, John G
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Respiratory Medicine August 2017 5(8):627-638
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Epidemiological characteristics, practice of ventilation, and clinical outcome in patients at risk of acute respiratory distress syndrome in intensive care units from 16 countries (PRoVENT): an international, multicentre, prospective study
Autorzy :
Bell, Adam
Gecaj-Gashi, Agreta
Dilek, Ahmet
Denker, Ahmet Sukru
Aytulun, Akut
Kienbaum, Peter
Rose, Alastair
Bacuzzi, Alessandro
Cavalcanti, Alexandre Biasi
Chan, Alexandre
Molin, Alexandre
Ghosh, Alison
Roy, Alistair
Cowton, Amanda
Skinner, Amanda
Whileman, Amanda
McInerney, Amy
Peçanha, Ana Carolina
Cortegiani, Andrea
Sribar, Andrej
Bentley, Andrew
Corner, Andrew
Pinder, Angela
Hormis, Anil
Walker, Anna
Artigas-Raventós, Antonio
Neto, Ary Serpa
Dixon, Barry
Creagh-Brown, Ben
Volta, Carlo Alberto
Munhoz, Carlos
Brown, Carly
Barbas, Carmen S V
Scott, Carmen
Wreybrown, Caroline
Plowright, Catherine
Downes, Charlotte
Padilla-Harris, Cheryl
Hughes, Chloe
Frey, Christian
Putensen, Christian
Schlegel, Christian
Boyd, Christine
Ryan, Christine
Muench, Christoph
Smalley, Christopher
Zincircioglu, Çiler
Harris, Clair
Kaloo, Claire
Matthews, Claire
Miller, Claire
Pegg, Claire
Bullock, Clare
Mellis, Clare
Piras, Claudio
Seasman, Colette
Santos, Cristina
Beraldo, Daniel
Collins, Daniel
Hadfield, Daniel
Hull, Daniel
Prado, Daniel
Pogson, David
Rogerson, David
Shaw, David
D'Antini, Davide
Griffin, Dawn Trodd Denise
Weller, Debbie
Smith, Deborah
Wilson, Deborah
Aydin, Demet
Donaldson, Denise
Mestria, Donatella
Tschernko, Edda M
Lauro, Eduardo Di
Caser, Eliane Bernadete
Seghelini, Elisa
Cirstea, Emanuel
Young, Eoin
Alberts, Erna
Senturk, Evren
Simonis, Fabienne D
Brohi, Farooq
Ulger, Fatma
Kahveci, Feda
da Silva Ramos, Fernando José
Van Haren, Frank
Turan, Güldem
Sales, Gabriele
Mills, Gary H
Mills, Gary H
Clifford, Gayle
Cinnella, Gilda
Mecatti, Giovana Colozza
Melchionda, Giuseppe
Hedenstierna, Goran
Hermans, Greet
Hermans, Greet
Eren, Gulay
Crowther, Hannah
Spencer, Hazel
Blaylock, Heather
Green, Helen
Robertson, Helen
Rodgers, Helen
Talbot, Helen
Wong, Helen
Barcraft-Barnes, Helena
Ceunen, Helga
Reschreiter, Henrik
Wrigge, Hermann
Wrigge, Hermann
Ulusoy, Hulya
Toman, Huseyin
McCullagh, Iain
White, Ian
Martin-Loeches, Ignacio
Welters, Ingeborg
van den Hul, Ingrid
Gava, Isabela Ambrósio
Reed, Isabelle
Kose, Isil
Maia, Israel
Limb, James
Máca, Jan
Adderly, Jane
Hunt, Jane
Martin, Jane
Montgomery, Jane
Snell, Jane
Canet, Jaume
Salgado, Jean
Ritzema, Jenny
Bewley, Jeremy
Howe, Joanne
Decruyenaere, Johan
Mouland, Johanna
Stickley, Johanna
Mellinghoff, Johannes
Criswell, John
Knighton, John
Cooper, Jonathan
Harrison, Jonathan
Paddle, Jonathan
Pellegrini, Jose Augusto Santos
Needleman, Joseph
Giles, Julian
Camsooksai, Julie
Furneval, Julie
Toms, Julie
Burt, Karen
Simeson, Karen
Williams, Karen
Blenk, Karl
Turner, Kate
Lynch, Katie
Sweet, Katie
Hugill, Keith
Matthews, Kelly
Ruas, Kessia
Clarkson, Kevin
Preller, Kobus
Joyce, Kristen
Ortiz-Ruiz, Laura
Youds, Laura
Tbaily, Lee
Barrell, Lisa
Grimmer, Lisa
Soyoral, Lokman
Peluso, Lorenzo
Murray, Lorna
Niska, Lotta
Tonks, Louise
Fasting, Lousie
DeCrop, Luc
Brazzi, Luca
Mirabella, Lucia
Cooper, Lucy
Falcão, Luis Fernando
Everett, Lynn
Watters, Malcolm
Carnahan, Mandy
Bourgeois, Marc
Abreu, Marcelo Gama de
Romano, Marcelo Luz Pereira
Botteri, Marco
Melo, Marcos F Vidal
Melo, Marcos F Vidal
Schultz, Marcus J
Schultz, Marcus J
Faulkner, Maria
Krkusek, Marijana
Bahl, Marina
Holliday, Mark
Kol, Mark
Pulletz, Mark
Hollmann, Markus W
Kozlowski, Marta
Dvorscak, Matea Bogdanovic
Jurjevic, Matija
Koopmans, Matty
Morales, Mauricio
Schaefer, Maximilian
Brazier, Melinda
Harris, Meredith
Devile, Michael
Hiesmayr, Michael
Kuiper, Michael
Parris, Michael
Sharman, Michael
Kratochvil, Milan
Ramali, Mohamed
dos Santos, Moreno Calcagnotto
Bynorth, Natalie
Wilson, Natalie
Anquez, Nathalie
Huneke, Nathan
Dogan, Nazim
Karanovic, Nenad
Tarmey, Nicholas
Carreño, Nicolás
Fisher, Nicola
Lamb, Nicola
Venner, Nicola
Hollister, Nigel
Akgun, Nur
Ekinci, Osman
Boyd, Owen
Pelosi, Paolo
Pelosi, Paolo
Severgnini, Paolo
Severgnini, Paolo
Gill, Pardeep
Raimondo, Pasquale
Verrastro, Pasquale
Pulak, Paul
Fitzell, Pauline
Dark, Paulo
Alzugaray, Pedro
Özcan, Perihan Ergin
MacNaughton, Peter
Stourac, Petr
Hopkins, Phil
Tuinman, Pieter Roel
Pearson, Rachel
Walker, Rachel
Santos, Rafaella Souza dos
Caione, Raffaele
Matsa, Ramprasad
Oliver, Rebecca
Jacob, Reni
Howard-Griffin, Richard
Wilde, Robert BP de
Plant, Robert
Hollands, Robin
Biondi, Rodrigo
Smith, Roger
Smith, Roger
Determann, Rogier M
Jaafar, Rola
Avendaño, Rossana
Pearse, Rupert M
Salt, Ruth
Humphries, Ryan
Pinto, Sérgio Felix
Hemmes, Sabrine N T
Pearson, Sallyane
Hendry, Sam
Jaber, Samir
Lakhani, Sandeep
Beavis, Sarah
Moreton, Sarah
Prudden, Sarah
Thornthwaite, Sarah
Spadaro, Savino
Saylan, Sedat
Chenna, Shailaja
Gopal, Shammer
James, Shanaz
Suresh, Sheeba
Birch, Sian
Skilijic, Sonja
Aguirre, Stefania
Metherell, Stella
Bell, Stephanie
Janes, Stephanie
Wright, Stephen
Rose, Steve
Windebank, Steve
Glenn, Sue
Melbourne, Susan
Tyson, Susan
Leaver, Susannah
Treschan, Tanja A
Treschan, Tanja A
Patel, Tasmin
Simurina, Tatjana
Sewell, Terri-Ann
Macruz, Tiago
Hatton, Tom
Evans, Tracey
Goktas, Ugur
Poultney, Una
Buyukkocak, Unase
Linnett, Vanessa
Oliveira, Vanessa
Russotto, Vincenzo
Klaric, Vlasta
Schmid, Werner
Orak, Yavuz
Demirtürk, Zerrin
Neto, Ary Serpa
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Respiratory Medicine November 2016 4(11):882-893
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Association between driving pressure and development of postoperative pulmonary complications in patients undergoing mechanical ventilation for general anaesthesia: a meta-analysis of individual patient data
Autorzy :
Neto, Ary Serpa
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Respiratory Medicine April 2016 4(4):272-280
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Correction to: Potentially modifiable factors contributing to outcome from acute respiratory distress syndrome: the LUNG SAFE study
Autorzy :
Laffey, John G.
Bellani, Giacomo
Pham, Tài
Fan, Eddy
Madotto, Fabiana
Bajwa, Ednan K.
Brochard, Laurent
Clarkson, Kevin
Esteban, Andres
Gattinoni, Luciano
van Haren, Frank
Heunks, Leo M.
Kurahashi, Kiyoyasu
Laake, Jon Henrik
Larsson, Anders
McAuley, Daniel F.
McNamee, Lia
Nin, Nicolas
Qiu, Haibo
Ranieri, Marco
Rubenfeld, Gordon D.
Thompson, B. Taylor
Wrigge, Hermann
Slutsky, Arthur S.
Pesenti, Antonio
Francois, Guy M.
Rabboni, Francesca
Conti, Sara
Theresa, Uhc Mother
Sula, Hektor
Nunci, Lordian
Cani, Alma
Zazu, Alan
Dellera, Christian
Insaurralde, Carolina S.
Alejandro, Risso V.
Daldin, Julio
Vinzio, Mauricio
Fernandez, Ruben O.
Cardonnet, Luis P.
Bettini, Lisandro R.
Bisso, Mariano Carboni
Osman, Emilio M.
Setten, Mariano G.
Lovazzano, Pablo
Alvarez, Javier
Villar, Veronica
Pozo, Norberto C.
Grubissich, Nicolas
Plotnikow, Gustavo A.
Vasquez, Daniela N.
Ilutovich, Santiago
Tiribelli, Norberto
Chena, Ariel
Pellegrini, Carlos A.
Saenz, María G.
Estenssoro, Elisa
Brizuela, Matias
Gianinetto, Hernan
Gomez, Pablo E.
Cerrato, Valeria I.
Bezzi, Marco G.
Borello, Silvina A.
Loiacono, Flavia A.
Fernandez, Adriana M.
Knowles, Serena
Reynolds, Claire
Inskip, Deborah M.
Miller, Jennene J.
Kong, Jing
Whitehead, Christina
Bihari, Shailesh
Seven, Aylin
Krstevski, Amanda
Rodgers, Helen J.
Millar, Rebecca T.
Mckenna, Toni E.
Bailey, Irene M.
Hanlon, Gabrielle C.
Aneman, Anders
Lynch, Joan M.
Azad, Raman
Neal, John
Woods, Paul W.
Roberts, Brigit L.
Kol, Mark R.
Wong, Helen S.
Riss, Katharina C.
Staudinger, Thomas
Wittebole, Xavier
Berghe, Caroline
Bulpa, Pierre A.
Dive, Alain M.
Verstraete, Rik
Lebbinck, Herve
Depuydt, Pieter
Vermassen, Joris
Meersseman, Philippe
Ceunen, Helga
Rosa, Jonas I.
Beraldo, Daniel O.
Piras, Claudio
Rampinelli, Adenilton M.
Nassar, Jr., Antonio P.
Mataloun, Sergio
Moock, Marcelo
Thompson, Marlus M.
Gonçalves, Claudio H.
Antônio, Ana Carolina P.
Ascoli, Aline
Biondi, Rodrigo S.
Fontenele, Danielle C.
Nobrega, Danielle
Sales, Vanessa M.
Shindhe, Suresh
Aiman, Maizatul
Ismail, B. Pg Hj
Beloncle, Francois
Davies, Kyle G.
Cirone, Rob
Manoharan, Venika
Ismail, Mehvish
Goligher, Ewan C.
Jassal, Mandeep
Nishikawa, Erin
Javeed, Areej
Curley, Gerard
Rittayamai, Nuttapol
Parotto, Matteo
Ferguson, Niall D.
Mehta, Sangeeta
Knoll, Jenny
Pronovost, Antoine
Canestrini, Sergio
Bruhn, Alejandro R.
Garcia, Patricio H.
Aliaga, Felipe A.
Farías, Pamela A.
Yumha, Jacob S.
Ortiz, Claudia A.
Salas, Javier E.
Saez, Alejandro A.
Vega, Luis D.
Labarca, Eduardo F.
Martinez, Felipe T.
Carreño, Nicolás G.
Lora, Pilar
Liu, Haitao
Liu, Ling
Tang, Rui
Luo, Xiaoming
An, Youzhong
Zhao, Huiying
Gao, Yan
Zhai, Zhe
Ye, Zheng L.
Wang, Wei
Li, Wenwen
Li, Qingdong
Zheng, Ruiqiang
Yu, Wenkui
Shen, Juanhong
Li, Xinyu
Yu, Tao
Lu, Weihua
Wu, Ya Q.
Huang, Xiao B.
He, Zhenyang
Lu, Yuanhua
Han, Hui
Zhang, Fan
Sun, Renhua
Wang, Hua X.
Qin, Shu H.
Zhu, Bao H.
Zhao, Jun
Liu, Jian
Li, Bin
Liu, Jing L.
Zhou, Fa C.
Li, Qiong J.
Zhang, Xing Y.
Li-Xin, Zhou
Xin-Hua, Qiang
Jiang, Liangyan
Gao, Yuan N.
Zhao, Xian Y.
Li, Yuan Y.
Li, Xiao L.
Wang, Chunting
Yao, Qingchun
Yu, Rongguo
Chen, Kai
Shao, Huanzhang
Qin, Bingyu
Huang, Qing Q.
Zhu, Wei H.
Hang, Ai Y.
Hua, Ma X.
Li, Yimin
Xu, Yonghao
Di, Yu D.
Ling, Long L.
Qin, Tie H.
Wang, Shou H.
Qin, Junping
Han, Yi
Zhou, Suming
Vargas, Monica P.
Silesky Jimenez, Juan I.
González Rojas, Manuel A.
Solis-Quesada, Jaime E.
Ramirez-Alfaro, Christian M.
Máca, Jan
Sklienka, Peter
Gjedsted, Jakob
Christiansen, Aage
Nielsen, Jonas
Villamagua, Boris G.
Llano, Miguel
Burtin, Philippe
Buzancais, Gautier
Beuret, Pascal
Pelletier, Nicolas
Mortaza, Satar
Mercat, Alain
Chelly, Jonathan
Jochmans, Sébastien
Terzi, Nicolas
Daubin, Cédric
Carteaux, Guillaume
de Prost, Nicolas
Chiche, Jean-Daniel
Daviaud, Fabrice
Fartoukh, Muriel
Barberet, Guillaume
Biehler, Jerome
Dellamonica, Jean
Doyen, Denis
Arnal, Jean-Michel
Briquet, Anais
Hraiech, Sami
Papazian, Laurent
Follin, Arnaud
Roux, Damien
Messika, Jonathan
Kalaitzis, Evangelos
Dangers, Laurence
Combes, Alain
Au, Siu-Ming
Béduneau, Gaetan
Carpentier, Dorothée
Zogheib, Elie H.
Dupont, Herve
Ricome, Sylvie
Santoli, Francesco L.
Besset, Sebastien L.
Michel, Philippe
Gelée, Bruno
Danin, Pierre-Eric
Goubaux, Bernard
Crova, Philippe J.
Phan, Nga T.
Berkelmans, Frantz
Badie, Julio C.
Tapponnier, Romain
Gally, Josette
Khebbeb, Samy
Herbrecht, Jean-Etienne
Schneider, Francis
Declercq, Pierre-Louis M.
Rigaud, Jean-Philippe
Duranteau, Jacques
Harrois, Anatole
Chabanne, Russell
Marin, Julien
Bigot, Charlene
Thibault, Sandrine
Ghazi, Mohammed
Boukhazna, Messabi
Zein, Salem Ould
Richecoeur, Jack R.
Combaux, Daniele M.
Grelon, Fabien
Le Moal, Charlene
Sauvadet, Elise P.
Robine, Adrien
Lemiale, Virginie
Reuter, Danielle
Dres, Martin
Demoule, Alexandre
Goldgran-Toledano, Dany
Baboi, Loredana
Guérin, Claude
Lohner, Ralph
Kraßler, Jens
Schäfer, Susanne
Zacharowski, Kai D.
Meybohm, Patrick
Reske, Andreas W.
Simon, Philipp
Hopf, Hans-Bernd F.
Schuetz, Michael
Baltus, Thomas
Papanikolaou, Metaxia N.
Papavasilopoulou, Theonymfi G.
Zacharas, Giannis A.
Ourailogloy, Vasilis
Mouloudi, Eleni K.
Massa, Eleni V.
Nagy, Eva O.
Stamou, Electra E.
Kiourtzieva, Ellada V.
Oikonomou, Marina A.
Avila, Luis E.
Cortez, Cesar A.
Citalán, Johanna E.
Jog, Sameer A.
Sable, Safal D.
Shah, Bhagyesh
Gurjar, Mohan
Baronia, Arvind K.
Memon, Mohammedfaruk
Muthuchellappan, Radhakrishnan
Ramesh, Venkatapura J.
Shenoy, Anitha
Unnikrishnan, Ramesh
Dixit, Subhal B.
Rhayakar, Rachana V.
Ramakrishnan, Nagarajan
Bhardwaj, Vallish K.
Mahto, Heera L.
Sagar, Sudha V.
Palaniswamy, Vijayanand
Ganesan, Deeban
Hashemian, Seyed Mohammadreza
Jamaati, Hamidreza
Heidari, Farshad
Meaney, Edel A.
Nichol, Alistair
Knapman, Karl M.
O’Croinin, Donall
Dunne, Eimhin S.
Breen, Dorothy M.
Clarkson, Kevin P.
Jaafar, Rola F.
Dwyer, Rory
Amir, Fahd
Ajetunmobi, Olaitan O.
O’Muircheartaigh, Aogan C.
Black, Colin S.
Treanor, Nuala
Collins, Daniel V.
Altaf, Wahid
Zani, Gianluca
Fusari, Maurizio
Spadaro, Savino
Volta, Carlo A.
Graziani, Romano
Brunettini, Barbara
Palmese, Salvatore
Formenti, Paolo
Umbrello, Michele
Lombardo, Andrea
Pecci, Elisabetta
Botteri, Marco
Savioli, Monica
Protti, Alessandro
Mattei, Alessia
Schiavoni, Lorenzo
Tinnirello, Andrea
Todeschini, Manuel
Giarratano, Antonino
Cortegiani, Andrea
Sher, Sara
Rossi, Anna
Antonelli, Massimo M.
Montini, Luca M.
Casalena, Paolo
Scafetti, Sergio
Panarello, Giovanna
Occhipinti, Giovanna
Patroniti, Nicolò
Pozzi, Matteo
Biscione, Roberto R.
Poli, Michela M.
Raimondi, Ferdinando
Albiero, Daniela
Crapelli, Giulia
Beck, Eduardo
Pota, Vincenzo
Schiavone, Vincenzo
Molin, Alexandre
Tarantino, Fabio
Monti, Giacomo
Frati, Elena
Mirabella, Lucia
Cinnella, Gilda
Fossali, Tommaso
Colombo, Riccardo
Pattarino, Pierpaolo Terragni Ilaria
Mojoli, Francesco
Braschi, Antonio
Borotto, Erika E.
Cracchiolo, Andrea N.
Palma, Daniela M.
Raponi, Francesco
Foti, Giuseppe
Vascotto, Ettore R.
Coppadoro, Andrea
Brazzi, Luca
Floris, Leda
Iotti, Giorgio A.
Venti, Aaron
Yamaguchi, Osamu
Takagi, Shunsuke
Maeyama, Hiroki N.
Watanabe, Eizo
Yamaji, Yoshihiro
Shimizu, Kazuyoshi
Shiozaki, Kyoko
Futami, Satoru
Ryosuke, Sekine
Saito, Koji
Kameyama, Yoshinobu
Ueno, Keiko
Izawa, Masayo
Okuda, Nao
Suzuki, Hiroyuki
Harasawa, Tomofumi
Nasu, Michitaka
Takada, Tadaaki
Ito, Fumihito
Nunomiya, Shin
Koyama, Kansuke
Abe, Toshikazu
Andoh, Kohkichi
Kusumoto, Kohei
Hirata, Akira
Takaba, Akihiro
Kimura, Hiroyasu
Matsumoto, Shuhei
Higashijima, Ushio
Honda, Hiroyuki
Aoki, Nobumasa
Imai, Hiroshi
Ogino, Yasuaki
Mizuguchi, Ichiko
Ichikado, Kazuya
Nitta, Kenichi
Mochizuki, Katsunori
Hashida, Tomoaki
Tanaka, Hiroyuki
Nakamura, Tomoyuki
Niimi, Daisuke
Ueda, Takeshi
Kashiwa, Yozo
Uchiyama, Akinori
Sabelnikovs, Olegs
Oss, Peteris
Haddad, Youssef
Liew, Kong Y.
Ñamendys-Silva, Silvio A.
Jarquin-Badiola, Yves D.
Sanchez-Hurtado, Luis A.
Gomez-Flores, Saira S.
Marin, Maria C.
Villagomez, Asisclo J.
Lemus, Jordana S.
Fierro, Jonathan M.
Cervantes, Mavy Ramirez
Mejia, Francisco Javier Flores
Dector, Dulce
Dector, Dulce M.
Gonzalez, Daniel R.
Estrella, Claudia R.
Sanchez-Medina, Jorge R.
Ramirez-Gutierrez, Alvaro
George, Fernando G.
Aguirre, Janet S.
Buensuseso, Juan A.
Poblano, Manuel
Dendane, Tarek
Zeggwagh, Amine Ali
Balkhi, Hicham
Elkhayari, Mina
Samkaoui, Nacer
Ezzouine, Hanane
Benslama, Abdellatif
Amor, Mourad
Maazouzi, Wajdi
Cimic, Nedim
Beck, Oliver
Bruns, Monique M.
Schouten, Jeroen A.
Rinia, Myra
Raaijmakers, Monique
Van Wezel, Hellen M.
Heines, Serge J.
Strauch, Ulrich
Buise, Marc P.
Simonis, Fabienne D.
Schultz, Marcus J.
Goodson, Jennifer C.
Browne, Troy S.
Navarra, Leanlove
Hunt, Anna
Hutchison, Robyn A.
Bailey, Mathew B.
Newby, Lynette
Mcarthur, Colin
Kalkoff, Michael
Mcleod, Alex
Casement, Jonathan
Hacking, Danielle J.
Andersen, Finn H.
Dolva, Merete S.
Barratt-Due, Andreas
Noremark, Kim Andre L.
Søreide, Eldar
Sjøbø, Brit Å.
Guttormsen, Anne B.
Leon Yoshido, Hector H.
Aguilar, Ronald Zumaran
Montes Oscanoa, Fredy A.
Alisasis, Alain U.
Robles, Joanne B.
Pasanting-Lim, Rossini Abbie B.
Tan, Beatriz C.
Andruszkiewicz, Pawel
Jakubowska, Karina
Coxo, Cristina M.
Alvarez, António M.
Oliveira, Bruno S.
Montanha, Gustavo M.
Barros, Nelson C.
Pereira, Carlos S.
Messias, António M.
Monteiro, Jorge M.
Araujo, Ana M.
Catorze, Nuno T.
Marum, Susan M.
Bouw, Maria J.
Gomes, Rui M.
Brito, Vania A.
Castro, Silvia
Estilita, Joana M.
Barros, Filipa M.
Serra, Isabel M.
Martinho, Aurelia M.
Tomescu, Dana R.
Marcu, Alexandra
Bedreag, Ovidiu H.
Papurica, Marius
Corneci, Dan E.
Negoita, Silvius Ioan
Grigoriev, Evgeny
Gritsan, Alexey I.
Gazenkampf, Andrey A.
Almekhlafi, Ghaleb
Albarrak, Mohamad M.
Mustafa, Ghanem M.
Maghrabi, Khalid A.
Salahuddin, Nawal
Aisa, Tharwat M.
Al Jabbary, Ahmed S.
Tabhan, Edgardo
Arabi, Yaseen M.
Arabi, Yaseen M.
Trinidad, Olivia A.
Al Dorzi, Hasan M.
Tabhan, Edgardo E.
Bolon, Stefan
Smith, Oliver
Mancebo, Jordi
Aguirre-Bermeo, Hernan
Lopez-Delgado, Juan C.
Esteve, Francisco
Rialp, Gemma
Forteza, Catalina
De Haro, Candelaria
Artigas, Antonio
Albaiceta, Guillermo M.
De Cima-Iglesias, Sara
Seoane-Quiroga, Leticia
Ceniceros-Barros, Alexandra
Ruiz-Aguilar, Antonio L.
Claraco-Vega, Luis M.
Soler, Juan Alfonso
del Carmen Lorente, Maria
Hermosa, Cecilia
Gordo, Federico
Prieto-González, Miryam
López-Messa, Juan B.
Perez, Manuel P.
Perez, Cesar P.
Allue, Raquel Montoiro
Roche-Campo, Ferran
Ibañez-Santacruz, Marcos
Temprano, Susana
Pintado, Maria C.
De Pablo, Raul
Gómez, Pilar Ricart Aroa
Ruiz, Silvia Rodriguez
Moles, Silvia Iglesias
Jurado, Mª Teresa
Arizmendi, Alfons
Piacentini, Enrique A.
Franco, Nieves
Honrubia, Teresa
Cheng, Meisy Perez
Losada, Elena Perez
Blanco, Javier
Yuste, Luis J.
Carbayo-Gorriz, Cecilia
Cazorla-Barranquero, Francisca G.
Alonso, Javier G.
Alda, Rosa S.
Algaba, Ángela
Navarro, Gonzalo
Cereijo, Enrique
Diaz-Rodriguez, Esther
Marcos, Diego Pastor
Montero, Laura Alvarez
Para, Luis Herrera
Sanchez, Roberto Jimenez
Navalpotro, Miguel Angel Blasco
Abad, Ricardo Diaz
González, Raquel Montiel
Toribio, Dácil Parrilla
Castro, Alejandro G.
Artiga, Maria Jose D.
Penuelas, Oscar
Roser, Tomas P.
Olga, Moreno F.
Curto, Elena Gallego
Sánchez, Rocío Manzano
Imma, Vallverdu P.
Elisabet, Garcia M.
Claverias, Laura
Magret, Monica
Pellicer, Ana M.
Rodriguez, Lucia L.
Sánchez-Ballesteros, Jesús
González-Salamanca, Ángela
Jimenez, Antonio G.
Huerta, Francisco P.
Sotillo Diaz, Juan Carlos J.
Lopez, Esther Bermejo
Llinares Moya, David D.
Tallet Alfonso, Alec A.
Luis, Palazon Sanchez Eugenio
Cesar, Palazon Sanchez
Rafael, Sánchez I.
Virgilio, Corcoles G.
Recio, Noelia N.
Adamsson, Richard O.
Rylander, Christian C.
Holzgraefe, Bernhard
Broman, Lars M.
Wessbergh, Joanna
Persson, Linnea
Schiöler, Fredrik
Kedelv, Hans
Tibblin, Anna Oscarsson
Appelberg, Henrik
Hedlund, Lars
Helleberg, Johan
Eriksson, Karin E.
Glietsch, Rita
Larsson, Niklas
Nygren, Ingela
Nunes, Silvia L.
Morin, Anna-Karin
Kander, Thomas
Adolfsson, Anne
Piquilloud, Lise
Zender, Hervé O.
Leemann-Refondini, Corinne
Elatrous, Souheil
Bouchoucha, Slaheddine
Chouchene, Imed
Ouanes, Islem
Souissi, Asma Ben
Kamoun, Salma
Demirkiran, Oktay
Aker, Mustafa
Erbabacan, Emre
Ceylan, Ilkay
Girgin, Nermin Kelebek
Ozcelik, Menekse
Ünal, Necmettin
Meco, Basak Ceyda
Akyol, Onat O.
Derman, Suleyman S.
Kennedy, Barry
Parhar, Ken
Srinivasa, Latha
McAuley, Danny
Hopkins, Phil
Mellis, Clare
Kakar, Vivek
Hadfield, Dan
Vercueil, Andre
Bhowmick, Kaushik
Humphreys, Sally K.
Ferguson, Andrew
Mckee, Raymond
Raj, Ashok S.
Fawkes, Danielle A.
Watt, Philip
Twohey, Linda
JhaMatthew Thomas, Rajeev R.
Morton, Alex
Kadaba, Varsha
Smith, Mark J.
Hormis, Anil P.
Kannan, Santhana G.
Namih, Miriam
Reschreiter, Henrik
Camsooksai, Julie
Kumar, Alek
Rugonfalvi, Szabolcs
Nutt, Christopher
Oneill, Orla
Seasman, Colette
Dempsey, Ged
Scott, Christopher J.
Ellis, Helen E.
Mckechnie, Stuart
Hutton, Paula J.
Di Tomasso, Nora N.
Vitale, Michela N.
Griffin, Ruth O.
Dean, Michael N.
Cranshaw, Julius H.
Willett, Emma L.
Ioannou, Nicholas
Service, Gstt Severe Respiratory Failure
Gillis, Sarah
Csabi, Peter
Macfadyen, Rosaleen
Dawson, Heidi
Preez, Pieter D.
Williams, Alexandra J.
Boyd, Owen
De Gordoa, Laura Ortiz-Ruiz
Bramall, Jon
Symmonds, Sophie
Chau, Simon K.
Wenham, Tim
Szakmany, Tamas
Toth-Tarsoly, Piroska
Mccalman, Katie H.
Alexander, Peter
Stephenson, Lorraine
Collyer, Thomas
Chapman, Rhiannon
Cooper, Raphael
Allan, Russell M.
Sim, Malcolm
Wrathall, David W.
Irvine, Donald A.
Zantua, Kim S.
Adams, John C.
Burtenshaw, Andrew J.
Sellors, Gareth P.
Welters, Ingeborg D.
Williams, Karen E.
Hessell, Robert J.
Oldroyd, Matthew G.
Battle, Ceri E.
Pillai, Suresh
Kajtor, Istvan
Sivashanmugavel, Mageswaran
Okane, Sinead C.
Donnelly, Adrian
Frigyik, Aniko D.
Careless, Jon P.
May, Martin M.
Stewart, Richard
John Trinder, T.
Hagan, Samantha J.
Wise, Matt P.
Cole, Jade M.
MacFie, Caroline C.
Dowling, Anna T.
Hurtado, Javier
Hurtado, Javier
Nuñez, Edgardo
Pittini, Gustavo
Rodriguez, Ruben
Imperio, María C.
Santos, Cristina
França, Ana G.
Ebeid, Alejandro
Deicas, Alberto
Serra, Carolina
Uppalapati, Aditya
Kamel, Ghassan
Banner-Goodspeed, Valerie M.
Beitler, Jeremy R.
Mukkera, Satyanarayana Reddy
Kulkarni, Shreedhar
Lee, Jarone
Mesar, Tomaz
Shinn Iii, John O.
Gomaa, Dina
Tainter, Christopher
Lee, Jarone
Mesar, Tomaz
Lee, Jarone
Yeatts, Dale J.
Warren, Jessica
Lanspa, Michael J.
Miller, Russel R.
Grissom, Colin K.
Brown, Samuel M.
Bauer, Philippe R.
Gosselin, Ryan J.
Kitch, Barrett T.
Cohen, Jason E.
Beegle, Scott H.
Gueret, Renaud M.
Tulaimat, Aiman
Choudry, Shazia
Stigler, William
Batra, Hitesh
Huff, Nidhi G.
Lamb, Keith D.
Oetting, Trevor W.
Mohr, Nicholas M.
Judy, Claine
Saito, Shigeki
Kheir, Fayez M.
Kheir, Fayez
Schlichting, Adam B.
Delsing, Angela
Crouch, Daniel R.
Elmasri, Mary
Crouch, Daniel R.
Ismail, Dina
Dreyer, Kyle R.
Blakeman, Thomas C.
Dreyer, Kyle R.
Gomaa, Dina
Baron, Rebecca M.
Grijalba, Carolina Quintana
Hou, Peter C.
Seethala, Raghu
Aisiku, Imo
Henderson, Galen
Frendl, Gyorgy
Hou, Sen-Kuang
Owens, Robert L.
Schomer, Ashley
Bumbasirevic, Vesna
Jovanovic, Bojan
Surbatovic, Maja
Veljovic, Milic
McAuley, Danny
Rios, Fernando
Sottiaux, T.
Depuydt, P.
Lora, Fredy S.
Azevedo, Luciano Cesar
Bugedo, Guillermo
Gonzalez, Marcos
Silesky, Juan
Cerny, Vladimir
Nielsen, Jonas
Jibaja, Manuel
Matamis, Dimitrios
Ranero, Jorge Luis
Amin, Pravin
Hashemian, S. M.
Villagomez, Asisclo
Zeggwagh, Amine Ali
Palo, Jose Emmanuel
do Vale Fernandes, Antero
Sandesc, Dorel
Arabi, Yaasen
Bumbasierevic, Vesna
Lorente, Jose A.
Piquilloud, Lise
Abroug, Fekri
Hurtado, Javier
Démpaire, Gabriel
The LUNG SAFE Investigators
the ESICM Trials Group
Pokaż więcej
Źródło :
Intensive Care Medicine. :1-9
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Medical Education for “Generation Z”: Everything online?! – An analysis of Internet-based media use by teachers in medicine
Autorzy :
Vogelsang, Markus
Rockenbauch, Katrin
Wrigge, Hermann
Heinke, Wolfgang
Hempel, Gunther
Pokaż więcej
Temat :
Social media
Internet
Medical education
Internet-based teaching
Germany
Special aspects of education
LC8-6691
Medicine
Źródło :
GMS Journal for Medical Education, Vol 35, Iss 2, p Doc21 (2018)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.egms.de/static/en/journals/zma/2018-35/zma001168.shtml; https://doaj.org/toc/2366-5017
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/a7edd580af054d239b3881b870a883e4
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Respiratory functions of burn patients undergoing decompressive laparotomy due to secondary abdominal compartment syndrome
Autorzy :
Struck, Manuel F.
Pokaż więcej
Źródło :
In Burns February 2014 40(1):120-126
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies