Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Wu, Yiting"" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-6 z 6
Tytuł :
Blow-up for a semilinear heat equation with Fujita’s critical exponent on locally finite graphs
Autorzy :
Wu, Yiting
Pokaż więcej
Źródło :
Revista de la Real Academia de Ciencias Exactas, Físicas y Naturales. Serie A. Matemáticas. 115(3)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
New refinements of Becker-Stark and Cusa-Huygens inequalities via trigonometric polynomials method
Autorzy :
Wu, Yiting
Bercu, Gabriel
Pokaż więcej
Źródło :
Revista de la Real Academia de Ciencias Exactas, Físicas y Naturales. Serie A. Matemáticas. 115(2)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The existence and nonexistence of global solutions for a semilinear heat equation on graphs
Autorzy :
Lin, Yong
Wu, Yiting
Pokaż więcej
Źródło :
Calculus of Variations and Partial Differential Equations. August 2017 56(4):1-22
Czasopismo naukowe
    Wyświetlanie 1-6 z 6

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies