Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Yamile Godoy"" wg kryterium: Wszystkie pola


Wyświetlanie 1-9 z 9
Tytuł :
Polar factorization of conformal and projective maps of the sphere in the sense of optimal mass transport.
Autorzy :
Godoy, Yamile
Salvai, Marcos
Pokaż więcej
Źródło :
Israel Journal of Mathematics; Apr2018, Vol. 225 Issue 1, p465-478, 14p
Czasopismo naukowe
    Wyświetlanie 1-9 z 9

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies