Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Yang, Jiaqi"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
On Mixed Pressure-Velocity Regularity Criteria to the Navier-Stokes Equations in Lorentz Spaces
Autorzy :
Beirão da Veiga, Hugo
Yang, Jiaqi
Pokaż więcej
Źródło :
Chinese Annals of Mathematics, Series B: Chinese Annals of Mathematics, Series B. 42(1):1-16
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Well-posedness of electrohydrodynamic waves under vertical electric field
Autorzy :
Yang, Jiaqi
Pokaż więcej
Źródło :
Zeitschrift für angewandte Mathematik und Physik: Journal of Applied Mathematics and Physics /Journal de Mathématiques et de Physique appliquées. 71(5)
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies