Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Yoon, Changwook"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Global solvability of prey–predator models with indirect predator-taxis
Autorzy :
Ahn, Inkyung
Yoon, Changwook
Pokaż więcej
Źródło :
Zeitschrift für angewandte Mathematik und Physik: Journal of Applied Mathematics and Physics / Journal de Mathématiques et de Physique appliquées. 72(1)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Global Existence and Aggregation in a Keller–Segel Model with Fokker–Planck Diffusion
Autorzy :
Yoon, Changwook
Kim, Yong-Jung
Pokaż więcej
Źródło :
Acta Applicandae Mathematicae: An International Research Journal on Applying Mathematics and Mathematical Applications. June 2017 149(1):101-123
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies