Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Yousef, G."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Influence of polyethylene glycol on the aggregation/clouding phenomena of cationic and non-ionic surfactants in attendance of electrolytes (NaCl & Na2SO4): An experimental and theoretical analysis
Autorzy :
Aktar, Shahina
Pokaż więcej
Źródło :
In Journal of Molecular Liquids 15 May 2020 306
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Maternal and neonatal outcomes after caesarean delivery in the African Surgical Outcomes Study: a 7-day prospective observational cohort study
Autorzy :
Abadagan, Hippolyte
Abbas, N
Abdelatif, A Ibrahim
Abdoulaye, Traoré
Abd-rouf, A
Abduljalil, A
Abdulrahman, A
Abdurazig, S
Abokris, A
Abozaid, W
Abugassa, SOA
Abuhdema, F
Abujanah, SA
Abusamra, R
Abushnaf, A
Abusnina, SA
Abuzalout, TS
Ackermann, HM
Adamu, YB
Addanfour, A
Adeleke, DM
Adigun, TA
Adisa, AO
Adjignon, Sèhivè Valéry
Adu-Aryee, NA
Afolabi, BB
Agaba, AFX
Agaba, PKA
Aghadi, K
Agilla, H
Ahmed, B
Ahmed, El-Z
Ahmed, Al-J
Ahmed, M
Ahossi, Rene
Aji, SA
Akanyun, S
Akhideno, I
Akhter, M
Akinyemi, OA
Akkari, M
Akodjenou, Joseph
AL Samateh, AL
al Shams, ES
Alagbe-Briggs, OT
Alakkari, EA
Alalem, RB
Alashhab, M
Alatise, OI
Alatresh, A
Alayeb Alayeb, MSI
Albakosh, BA
Albert, F
Alberts, ANJD
Aldarrat, AD
Alfari, A
Alfetore, A
Algbali, M
Algddar, A
Algedar, HA
Alghafoud, IA
Alghazali, A
Alhajj, M
Alhendery Alhendery, A
Alhoty, FFH
Ali, A
Ali, YA
Ali, A
Alioune, Beye Seïdina
Alkassem, MA
Alkchr, MA
Alkesa, TS
Alkilani, A
Alkobty Alkobty, F
Allaye, Thomas
Alleesaib, SBM
Alli, A
Allopi, K
Allorto, NL
Almajbery, A
Almesmary, R
Almisslati, SHA
Almoraid, F
Alobeidi, H
Alomami, MA
Alphonsus, Christella S
Alqawi, OA
Alraheem, AA
Alsabri, SA
Alsayed, A
Alsellabi, B
Al-Serksi, M
Alshareef, MSA
Altagazi, AA
Aluvale, JS
Alwahedi, HW
Alzahra, EA
Alzarouk, MA
Al-Zubaidy, K
Amadou, M
Amadou, Maiga
Amanor-Boadu, Simbo D
Amer, Al-A
Amisi, BT
Amuthenu, MA
Anabah, TWA
Anani, Felix
Anderson, PGR
Andriamampionona, AGB
Andrianina, L
Anele, A
Angelin, R
Anjar, N
Antùnez, O
Antwi-Kusi, Akwasi
Anyanwu, LJC
Aribi, AA
Arowolo, OA
Arrey, O
Ashebir, Daniel Zemenfes
Assefa, SB
Assoum, Guy
Athanse, V
Athombo, JS
Atiku, M
Atito-Narh, E
Atomabe, Anatole
Attia, A
Aungraheeta, M
Aurélia, DMA
Ayandipo, OO
Ayebale, AET
Azzaidey, HMZ
Babajee, NB
Badi, HB
Badianga, EK
Baghni, RB
Bahta, MT
Bai, M
Baitchu, Y
Baloyi, AM
Bamuza, KA
Bamuza, MI
Bangure, L
Bankole, OB
Barongo, ML
Barow, MM
Basenero, Apollo
Bashiya, L
Basson, CH
Bechan, Sudha
Belhaj, S
Ben Mansour, MM
Benali, D
Benamour, ASB
Berhe, A
Bertie, JD
Bester, JJA
Bester, M
Bezuidenhout, JD
Bhagwan, K
Bhagwandass, DR
Bhat, KAP
Bhuiyan, MMZU
Biccard, Bruce M
Bigirimana, F
Bikuelo, CJ
Bilby, BE
Bingidimi, SS
Bischof, KE
Bishop, David G
Bitta, C
Bittaye, M
Biyase, Thuli
Blake, CA
Blignaut, E
Blignaut, F
BN Tanjong, BN
Bogoslovskiy, A
Boloko, PM
Boodhun, SKB
Bori, I
Boufas, F
Brand, M
Brouckaert, Nicholas T
Bruwer, JD
Buccimazza, I
Bula Bula, IM
Bulamba, Fred
Businge, BC
Bwambale, YB
Cacala, SRC
Cadersa, MA
Cairns, Chris
Carlos, F
Casey, ME
Castro, AC
Chabayanzara, ND
Chaibou, MS
Chaibva, TNO
Chakafa, NK
Chalo, C
Changfoot, C
Chari, MC
Chelbi, L
Chibanda, JT
Chifamba, HN
Chikh, N
Chikumba, E
Chimberengwa, P
Chirengwa, J
Chitungo, FM
Chiwanga, MC
Chokoe, MM
Chokwe, TM
Chrirangi, B
Christian, M
Church, B
Cisekedi, JC
Clegg-Lamptey, JN
Cloete, Estie
Coltman, Megan
Conradie, W
Constance, N
Coulibaly, Youssouf
Cronje, L
Da Silva, MA
Daddy, H
Dahim, L
Daliri, D
Dambaki, MS
Dasrath, A
Davids, JG
Davies, Gareth L
De Lange, JT
de Wet, JB
Dedekind, B
Degaulle, MA
Dehal, V
Deka, PD
Delinikaytis, S
Desalu, IS
Dewanou, Hubert
Deye, MB Moussa
Dhege, C
Diale, BSG
Dibwe, DF
Diedericks, BJS
Dippenaar, JM
Dippenaar, L
Diyoyo, MP
Djessouho, Edith
Dlamini, SN
Dodiyi-Manuel, A
Dokolwana, BA
Domoyyeri, DP
Drummond, Leanne W
du Plessis, DE
du Plessis, WM
du Preez, LJ
Dube, K
Dube, NZ
Dullab, KD
Duvenhage, R
Echem, RC
Edaigbini, SA
Egote, AK
Ehouni, A
Ekwen, G
Ekwunife, NC
El Hensheri, M
Elfaghi, IE
Elfagieh, MA
Elfallah, S
Elfiky, Mahmoud
Elgelany, S
Elghallal, AM
Elghandouri, MG
Elghazal, ZS
Elghobashy, AM
Elharati, FT
Elkhogia, Abdulaziz M
Elkhwildi, RM
Ellis, S
Elmadani, L
Elmadany, HB
Elmehdawi, H
Elmgadmi, A
Eloi, H
Elrafifi, D
Elsaadi, G
Elsaity, RB
Elshikhy, A
Eltaguri, M
Elwerfelli, A
Elyasir, IE
Elzoway, AZ
Elzufri, AM
Enendu, EO
Enicker, BC
Enwerem, EO
Esayas, R
Eshtiwi, M
Eshwehdi, AA
Esterhuizen, JL
Esterhuizen, Tonya M
Etuk, EB
Eurayet, O
Eyelade, OR
Fanjandrainy, RF
Fanou, Lionelle
Farina, Z
Fawzy, Maher
Feituri, A
Fernandes, NL
Ford, LM
Forget, Patrice
François, T
Freeman, T
Freeman, YBM
Gacii, VM
Gadi, B
Gagara, M
Gakenia, A
Gallou, PD
Gama, GGN
Gamal, MG
Gandy, YG
Ganesh, A
Gangaly, Diallo
Garcia, M
Gatheru, AP
Gaya, SSD
Gbéhadé, Oswald
Gerbel, G
Ghnain, A
Gigabhoy, R
Giles, DG
Girmaye, GT
Gitau, S
Githae, B
Gitta, Said
Gobin, Veekash
Goga, Riaz
Gomati, AAG
Gonzalez, ME
Gopall, J
Gordon, Christina Salmina
Gorelyk, O
Gova, M
Govender, K
Govender, P
Govender, S
Govindasamy, V
Green-Harris, JTK
Greenwood, MB
Grey-Johnson, SV
Grobbelaar, Mariette
Groenewald, MA
Grünewald, KK
Guegni, Ambroise
Guenane, M
Gueye, S
Guezo, Marius
Gunguwo, T
Gweder, MG
Gwila, M
Habimana, L
Hadecon, Rodrigue
Hadia, E
Hamadi, L
Hammouda, M
Hampton, MI
Hanta, R
Hardcastle, Tim C
Hariniaina, JA
Hariparsad, S
Harissou, AH
Harrichandparsad, R
Hasan, SHA
Hashmi, HB
Hayes, MP
Hdud, A
Hebli, SH
Heerah, HMSN
Hersi, S
Hery, AH
Hewitt-Smith, Adam
Hlako, TC
Hodges, SCH
Hodgson, Richard Eric
Hokoma, M
Holder, H
Holford, EB
Horugavye, E
Houston, C
Hove, M
Hugo, D
Human, CM
Hurri, H
Huwidi, O
Ibrahim, AI
Ibrahim, Traoré
Idowu, OK
Igaga, IE
Igenge, John
Ihezie, O
Ikandi, K
Ike, IAR
Ikuku, JJN
Ilbarasi, MN
Ilunga, IBB
Ilunga, JPM
Imbangu, NAV
Imessaoudene, Z
Imposo, DH
Iraya, AM
Isaacs, M
Isiguzo, M
Issoufou, A
Izquirdo, P
Jaber, A
Jaganath, UV
Jallow, CS
Jamabo, S
Jamal, ZS
Janneh, L
Jannetjies, MJ
Jasim, I
Jaworska, Megan AJ
Jay Narain, S
Jermi, K
Jimoh, R
Jithoo, S
Johnson, M
Joomye, S
Judicael, RM
Judicaël, M
Juwid, A
Jwambi, LP
Kabango, R
Kabangu, JK
Kabatoro, DK
Kabongo, AN
Kabongo, K
Kabongo, LT
Kabongo, MD
Kady, N
Kafu, S
Kaggya, M
Kaholongo, BNK
Kairuki, PCK
Kakololo, SI
Kakudji, K
Kalisa, Amina
Kalisa, R
Kalufwelu, MR
Kalume, S
Kamanda, RJ
Kangili, MK
Kanoun, H
Kapesa
Kapp, P
Karanja, JK
Karar, M
Kariuki, K
Kaseke, K
Kashuupulwa, PNK
Kasongo, KJP
Kassa, SK
Kateregga, GK
Kathrada, MIS
Katompwa, PM
Katsukunya, L
Kavuma, KAM
Khalfallah
Khamajeet, A
Khetrish, SB
Kibandwa
Kibochi, W
Kilembe, AM
Kintu, AK
Kipng'etich, B
Kiprop, B
Kissoon, VMK
Kisten, Theroshnie K
Kiwanuka, JK
Kluyts, Hyla-Louise
Knox, MEK
Koledale, AK
Koller, VL
Kolotsi, MA
Kongolo, M
Konwuoh, ND
Koperski, WJ
Koraz, MYK
Kornilov, AA
Koto, M Zach
Kransingh, Samantha
Krick, D
Kruger, S
Kruse, C
Kuhn, W
Kuhn, WP
Kukembila, AM
Kule, KL
Kumar, M
Kusel, Belinda S
Kusweje, VK
Kuteesa, KJ
Kutor, YY
Labib, MA
Laksari, M
Lanos, F
Lawal, TA
Le Manach, Yannick
Lee, C
Lekoloane, RM
Lelo, SN
Lerutla, B
Lerutla, MT
Levin, AI
Likongo, TB
Limbajee, ML
Linyama, DM
Lionnet, C
Liwani, MM
Loots, E
Lopez, A Garrido
Lubamba, CLC
Lumbala, KF
Lumbamba, AJM
Lumona, John
Lushima, RF
Luthuli, L
Luweesi, HL
Lyimo, TSK
Maakamedi, HM
Mabaso, BM
Mabina, M
Maboya, ME
Macharia, I
Macheka, AM
Machowski, AZ
Madiba, Thandinkosi E
Madsen, ASM
Madzimbamuto, Farai
Madzivhe, LJ
Mafafo, SC
Maghrabi, M
Mahamane, Diango Djibo
Maharaj, A
Maharaj, A
Maharaj, AD
Mahmud, MR
Mahoko, M
Mahomedy, NA
Mahomva, O
Mahureva, TM
Maila, RK
Maimane, DM
Maimbo, M
Maina, SN
Maiwald, Dela A
Maiyalagan, MD
Majola, N
Makgofa, N
Makhanya, V
Makhaye, WP
Makhlouf, NM
Makhoba, S
Makopa, EK
Makori, O
Makupe, Alex M
Makwela, MA
Malefo, ME
Malongwe, SM
Maluleke, DM
Maluleke, MR
Mamadou, K Touré
Mamaleka, MP
Mampangula, Y
Mamy, RM
Mananjara, MNR
Mandarry, MTM
Mangoo, DM
Manirimbere, C
Manneh, A
Mansour, A
Mansour, I
Manvinder, M
Manyere, DV
Manzini, VT
Manzombi, JK
Mapanda, PM
Marais, LC
Maranga, O
Maritz, JPB
Mariwa, FK
Masela, RS
Mashamba, MM
Mashava, Doreen M
Mashile, MV
Mashoko, E
Masia, OR
Masipa, JN
Masiyambiri, ATM
Matenchi, MW
Mathangani, W
Mathe, RC
Matola, Christopher Y
Matondo, PM
Matos-Puig, R
Matoug, FFH
Matubatuba, JT
Mavesere, HP
Mavhungu, R
Maweni, S
Mawire, CJM
Mawisa, T
Mayeza, S
Mbadi, R
Mbayabu, M
Mbewe, N
Mbombo, WD
Mbuyi, T
Mbuyi, WMS
Mbuyisa, MW
Mbwele, Bernard
Mehyaoui, RM
Menkiti, ID
Mesarieki, LVM
Metali, A
Mewanou, Serge
Mgonja, L
Mgoqo, N
Mhatu, S
Mhlari, TM
Miima, S
Milod, IM
Minani, P
Mitema, F
Mlotshwa, A
Mmasi, JE
Mniki, T
Mofikoya, BO
Mogale, JO
Mohamed, A
Mohamed, A
Mohamed, A
Mohamed, S
Mohamed, S
Mohamed, TS
Mohamed, A
Mohamed, A
Mohamed, AM
Mohamed, P
Mohammed, I
Mohammed, FAM
Mohammed, M
Mohammed, NM
Mohlala, MP
Mokretar, R
Molokoane, FM
Mongwe, KN
Montenegro, L
Montwedi, OD
Moodie, QK
Moopanar, M
Morapedi, M
Morulana, TG
Moses, VL
Mossy, P
Mostafa, H
Motilall, SR
Motloutsi, SP
Moussa, Kanté
Moutari, M
Moyo, OM
Mphephu, PE
Mrara, Busi
Msadabwe, C
Mtongwe, VM
Mubeya, FK
Muchiri, K
Mugambi, J
Muguti, GIM
Muhammad, AB
Mukama, IF
Mukenga, MM
Mukinda, FK
Mukuna, PM
Mungherera, ARW
Munlemvo, Dolly M
Munyaradzi, TW
Munyika, AA
Muriithi, JM
Muroonga, MP
Murray, R
Mushangwe, VK
Mushaninga, M
Musiba, VEM
Musowoya, JM
Mutahi, S
Mutasiigwa, MGH
Mutizira, G
Muturi, A
Muzenda, T
Mvwala, KR
Mvwama, NM
Mwale, A
Mwaluka, CN
Mwamba, JD
Mwanga, HAM
Mwangi, CM
Mwansa, S
Mwenda, V
Mwepu, IM
Mwiti, TM
Mzezewa, SZ
Nabela, L
Nabukenya, MTN
Nabulindo, SM
Naicker, K
Naidoo, D
Naidoo, L
Naidoo, LC
Naidoo, N
Naidoo, R
Naidoo, RD
Naidoo, S
Naidoo, TD
Naidu, TK
Najat, NZ
Najm, Y
Nakandungile, F
Nakangombe, P
Namata, CN
Namegabe, ES
Nansook, A
Nansubuga, NP
Nantulu, C
Nascimento, Rodrigue
Naude, GT
Nchimunya, H
Ndaie, MA
Ndarukwa, PN
Ndasi, Henry
Ndayisaba, Gabriel
Ndegwa, D
Ndikumana, R
Ndonga, Andrew KN
Ndung'u, C
Neil, MC
Nel, MS
Neluheni, EV
Nesengani, DS
Nesengani, NT
Netshimboni, LE
Ngalala, AM
Ngari, BM
Ngari, NBM
Ngatia, E
Ngcobo, GK
Ngcobo, TS
Ngorora, D
Ngouane, D
Ngugi, K
Ngumi, Zipporah WW
Nibe, Z
Ninise, E
Niyondiko, JC
Njenga, PW
Njenga, MN
Njoroge, M
Njoroge, S
Njuguna, W
Njuki, PN
Nkesha, T
Nkuebe, TN
Nkuliyingoma, NP
Nkunjana, M
Nkwabi, Ernest
Nkwine, RN
Nnaji, C
Notoane, I
Nsalamba, Shaaban
Ntlhe, LM
Ntoto, C
Ntueba, B
Nyassi, MT
Nyatela-Akinrinmade, Z
Nyawanda, HO
Nyokabi, NN
Nziene, VN
Obadiah, S
Ochieng, OJP
Odia, PK
Oduor, OEO
Ogboli-Nwasor, EO
Ogendo, SWO
Ogunbode, O
Ogundiran, TO
Ogutu, O
Ojewola, RW
Ojujo, M
Ojuka, DO
Okelo, OS
Okiya, S
Okonu, N
Olang, PR
Omigbodun, Akinyinka O
Omoding, S
Omoshoro-Jones, J
Onyango, R
Onyegbule, A
Orjiako, O
Osazuwa, MO
Oscar, Kpatinvo
Osinaike, BB
Osinowo, AO
Othin, OM
Otman, FFH
Otokwala, J
Ouanes, F
Oumar, Ongoïba
Ousseini, AO
Padayachee, S
Pahlana, SM
Pansegrouw, J
Paruk, FP
Patel, MB
Patel-Mujajati, Ushmaben
Patience, AP
Pearse, Rupert M
Pembe, JD
Pengemale, GN
Perez, N
Perez, MF Aguilera
Peter, A Mallier
Phaff, M
Pheeha, RM
Pienaar, BH
Pillay, V
Pilusa, KA
Pochana, MP
Polishchuk, O
Porrill, Owen S
Post, EF
Prosper, A
Pupyshev, M
Rabemazava, A
Rabiou, MS
Rademan, L
Rademeyer, M
Raherison, RAR
Rajah, FR
Rajcoomar, MSR
Rakhda, Z
Rakotoarijaona, AHR
Rakotoarisoa, AHN
Rakotoarison, Sylvia R
Rakotoarison, RR
Rakotoniaina, François
Ramadan, L
Ramananasoa, MLR
Rambau, M
Ramchurn, TPR
Ramilson, HE
Ramjee, Rajesh J
Ramnarain, H
Ramos, R
Rampai, TJ
Ramphal, SR
Ramsamy, T
Ramuntshi, R
Randolph, R
Randriambololona, DMA
Ras, WAP
Rasolondraibe, RAF
Rasolonjatovo, JDLC
Rautenbach, RM
Ray, S
Rayne, Sarah R
Razanakoto, FAR
Reddy, SR
Reed, Anthony R
Rian, JR
Rija, FR
Rink, B
Robelie, AT
Roberts, CA
Rocher, AGL
Rocher, S
Rodseth, Reitze N
Rois, I
Rois, W
Rokhsi, S
Roos, J
Rorke, Nicolette F
Roura, H
Rousseau, FJ
Rousseau, N
Royas, L
Roytowski, D
Rungan, Devan
Rwehumbiza, SSR
Ryabchiy, BB
Ryndine, V
Saaiman, CR
Sabwa, HK
Sadat, S
Saed, SS
Salaheddin, E
Salaou, H
Saleh, M
Salisu-Kabara, HM
Sama, Hamza Doles
Samateh, Ahmadou L
Sam-Awortwi (Jnr), W
Samuel, N
Sanduku, DK
Sani, Chaibou M
Sanyang, LN
Sarah, HN
Sarkin-Pawa, A
Sathiram, R
Saurombe, T
Schutte, H
Sebei, MP
Sedekounou, MD
Segooa, MP
Semenya, EM
Semo, BO
Sendagire, CS
Senoga, SA
Senusi, FS
Serdyn, T
Seshibe, MD
Shah, GB
Shamamba, R
Shambare, CS
Shangase, TN
Shanin, SH
Shefren, IE
Sheshe, AA
Shittu, OB
Shkirban, AS
Sholadoye, T
Shubba, A
Sigcu, N
Sihope, SE
Sikazwe, DS
Sikombe, BS
Simaga Abdoul, K
Simo, WAG
Singata, K
Singh, AS
Singh, S
Singh, Usha
Sinoamadi, V
Sipuka, N
Sithole, NLM
Sitima, S
Skinner, David Lee
Skinner, GC
Smith, OI
Smits, CAG
Sofia, MSI
Sogoba, Gaoussou
Sohoub, A
Sookun, SS
Sosinska, O
Souhe, Rosalie
Souley, G
Souleymane, Thiam
Spicer, JM
Spijkerman, Sandra
Steinhaus, H
Steyn, A
Steyn, G
Steyn, HC
Stoltenkamp, Heidi L
Stroyer, S
Swaleh, A
Swayeb, E
Szpytko, AJ
Taiwo, NA
Tarhuni, A
Tarloff, D
Tchaou, Blaise
Tchegnonsi, Charles
Tchoupa, M
Teeka, MO
Thakoor, B
Theunissen, MM
Thomas, BP
Thomas, MB
Thotharam, A
Tobiko, O
Torborg, AM
Tshisekedi, SM
Tshisola, SK
Tshitangano, R
Tshivhula, F
Tshuma, HT
Tumukunde, Janat
Tun, M
Udo, IA
Uhuebor, DI
Umeh, KU
Usenbo, AO
Uwiteyimbabazi, JdD
Van der Merwe, DJ
van der Merwe, FH
van der Walt, JE
van Dyk, Dominique
Van Dyk, JG
van Niekerk, JJS
van Wyk, S
van Zyl, HA
Veerasamy, B
Venter, PJ
Vermeulen, AJ
Villarreal, R
Visser, J
Visser, L
Voigt, M
von Rahden, Richard P
Wafa, A
Wafula, A
Wambugu, PK
Waryoba, P
Waweru, EN
Weideman, M
Wise, Robert D
Wynne, EE
Yahya, AI
Yahya, AA
Yahya, R
Yakubu, Y
Yanga, JJ
Yangazov, YM
Yousef, O
Yousef, G
Youssouf, Coulibaly
Yunus, AA
Yusuf, AS
Zeiton, AZ
Zentuti, HZ
Zepharine, Henry
Zerihun, AB
Zhou, S
Zidan, A
Zié, Sanogo Zimogo
Zinyemba, CZ
Zo, A
Zomahoun, Lidwine
Zoobei, NZ
Zoumenou, Eugene
Zubia, NZ
Bishop, David
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Global Health April 2019 7(4):e513-e522
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The ASOS Surgical Risk Calculator: development and validation of a tool for identifying African surgical patients at risk of severe postoperative complications
Autorzy :
Abadagan, Hippolyte
Abbas, N.
Abdelatif, A. Ibrahim
Abdoulaye, Traoré
Abd-rouf, A.
Abduljalil, A.
Abdulrahman, A.
Abdurazig, S.
Abokris, A.
Abozaid, W.
Abugassa, S.O.A.
Abuhdema, F.
Abujanah, S.A.
Abusamra, R.
Abushnaf, A.
Abusnina, S.A.
Abuzalout, T.S.
Ackermann, H.M.
Adamu, Y.B.
Addanfour, A.
Adeleke, D.M.
Adigun, T.A.
Adisa, A.O.
Adjignon, Sèhivè Valéry
Adu-Aryee, N.A.
Afolabi, B.B.
Agaba, A.F.X.
Agaba, P.K.A.
Aghadi, K.
Agilla, H.
Ahmed, B.
Ahmed, El.-Z.
Ahmed, Al.-J.
Ahmed, M.
Ahossi, Rene
Aji, S.A.
Akanyun, S.
Akhideno, I.
Akhter, M.
Akinyemi, O.A.
Akkari, M.
Akodjenou, Joseph
AL Samateh, A.L.
al Shams, E.S.
Alagbe-Briggs, O.T.
Alakkari, E.A.
Alalem, R.B.
Alashhab, M.
Alatise, O.I.
Alatresh, A.
Alayeb Alayeb, M.S.I.
Albakosh, B.A.
Albert, F.
Alberts, A.N.J.D.
Aldarrat, A.D.
Alfari, A.
Alfetore, A.
Algbali, M.
Algddar, A.
Algedar, H.A.
Alghafoud, I.A.
Alghazali, A.
Alhajj, M.
Alhendery Alhendery, A.
Alhoty, F.F.H.
Ali, A.
Ali, Y.A.
Ali, A.
Alioune, Beye Seïdina
Alkassem, M.A.
Alkchr, M.A.
Alkesa, T.S.
Alkilani, A.
Alkobty Alkobty, F.
Allaye, Thomas
Alleesaib, S.B.M.
Alli, A.
Allopi, K.
Allorto, N.L.
Almajbery, A.
Almesmary, R.
Almisslati, S.H.A.
Almoraid, F.
Alobeidi, H.
Alomami, M.A.
Alphonsus, Christella S.
Alqawi, O.A.
Alraheem, A.A.
Alsabri, S.A.
Alsayed, A.
Alsellabi, B.
Al-Serksi, M.
Alshareef, M.S.A.
Altagazi, A.A.
Aluvale, J.S.
Alwahedi, H.W.
Alzahra, E.A.
Alzarouk, M.A.
Al-Zubaidy, K.
Amadou, M.
Amadou, Maiga
Amanor-Boadu, Simbo D.
Amer, Al.-A.
Amisi, B.T.
Amuthenu, M.A.
Anabah, T.W.A.
Anani, Felix
Anderson, P.G.R.
Andriamampionona, A.G.B.
Andrianina, L.
Anele, A.
Angelin, R.
Anjar, N.
Antùnez, O.
Antwi-Kusi, Akwasi
Anyanwu, L.J.C.
Aribi, A.A.
Arowolo, O.A.
Arrey, O.
Ashebir, Daniel Zemenfes
Assefa, S.B.
Assoum, Guy
Athanse, V.
Athombo, J.S.
Atiku, M.
Atito-Narh, E.
Atomabe, Anatole
Attia, A.
Aungraheeta, M.
Aurélia, D.M.A.
Ayandipo, O.O.
Ayebale, A.E.T.
Azzaidey, H.M.Z.
Babajee, N.B.
Badi, H.B.
Badianga, E.K.
Baghni, R.B.
Bahta, M.T.
Bai, M.
Baitchu, Y.
Baloyi, A.M.
Bamuza, K.A.
Bamuza, M.I.
Bangure, L.
Bankole, O.B.
Barongo, M.L.
Barow, M.M.
Basenero, Apollo.
Bashiya, L.
Basson, C.H.
Bechan, Sudha
Belhaj, S.
Ben Mansour, M.M.
Benali, D.
Benamour, A.S.B.
Berhe, A.
Bertie, J.D.
Bester, J.J.A.
Bester, M.
Bezuidenhout, J.D.
Bhagwan, K.
Bhagwandass, D.R.
Bhat, K.A.P.
Bhuiyan, M.M.Z.U.
Biccard, Bruce M.
Bigirimana, F.
Bikuelo, C.J.
Bilby, B.E.
Bingidimi, S.S.
Bischof, K.E.
Bishop, David G.
Bitta, C.
Bittaye, M.
Biyase, Thuli
Blake, C.A.
Blignaut, E.
Blignaut, F.
BN Tanjong, B.N.
Bogoslovskiy, A.
Boloko, P.M.
Boodhun, S.K.B.
Bori, I.
Boufas, F.
Brand, M.
Brouckaert, Nicholas T.
Bruwer, J.D.
Buccimazza, I.
Bula Bula, I.M.
Bulamba, Fred
Businge, B.C.
Bwambale, Y.B.
Cacala, S.R.C.
Cadersa, M.A.
Cairns, Chris
Carlos, F.
Casey, M.E.
Castro, A.C.
Chabayanzara, N.D.
Chaibou, M.S.
Chaibva, T.N.O.
Chakafa, N.K.
Chalo, C.
Changfoot, C.
Chari, M.C.
Chelbi, L.
Chibanda, J.T.
Chifamba, H.N.
Chikh, N.
Chikumba, E.
Chimberengwa, P.
Chirengwa, J.
Chitungo, F.M.
Chiwanga, M.C.
Chokoe, M.M.
Chokwe, T.M.
Chrirangi, B.
Christian, M.
Church, B.
Cisekedi, J.C.
Clegg-Lamptey, J.N.
Cloete, Estie
Coltman, Megan
Conradie, W.
Constance, N.
Coulibaly, Youssouf
Cronje, L.
Da Silva, M.A.
Daddy, H.
Dahim, L.
Daliri, D.
Dambaki, M.S.
Dasrath, A.
Davids, J.G.
Davies, Gareth L.
De Lange, J.T.
de Wet, J.B.
Dedekind, B.
Degaulle, M.A.
Dehal, V.
Deka, P.D.
Delinikaytis, S.
Desalu, I.S.
Dewanou, Hubert
Deye, M.B Moussa
Dhege, C.
Diale, B.S.G.
Dibwe, D.F.
Diedericks, B.J.S.
Dippenaar, J.M.
Dippenaar, L.
Diyoyo, M.P.
Djessouho, Edith
Dlamini, S.N.
Dodiyi-Manuel, A.
Dokolwana, B.A.
Domoyyeri, D.P.
Drummond, Leanne W.
du Plessis, D.E.
du Plessis, W.M.
du Preez, L.J.
Dube, K.
Dube, N.Z.
Dullab, K.D.
Duvenhage, R.
Echem, R.C.
Edaigbini, S.A.
Egote, A.K.
Ehouni, A.
Ekwen, G.
Ekwunife, N.C.
El Hensheri, M.
Elfaghi, I.E.
Elfagieh, M.A.
Elfallah, S.
Elfiky, Mahmoud
Elgelany, S.
Elghallal, A.M.
Elghandouri, M.G.
Elghazal, Z.S.
Elghobashy, A.M.
Elharati, F.T.
Elkhogia, Abdulaziz M.
Elkhwildi, R.M.
Ellis, S.
Elmadani, L.
Elmadany, H.B.
Elmehdawi, H.
Elmgadmi, A.
Eloi, H.
Elrafifi, D.
Elsaadi, G.
Elsaity, R.B.
Elshikhy, A.
Eltaguri, M.
Elwerfelli, A.
Elyasir, I.E.
Elzoway, A.Z.
Elzufri, A.M.
Enendu, E.O.
Enicker, B.C.
Enwerem, E.O.
Esayas, R.
Eshtiwi, M.
Eshwehdi, A.A.
Esterhuizen, J.L.
Esterhuizen, Tonya M.
Etuk, E.B.
Eurayet, O.
Eyelade, O.R.
Fanjandrainy, R.F.
Fanou, Lionelle
Farina, Z.
Fawzy, Maher
Feituri, A.
Fernandes, N.L.
Ford, L.M.
Forget, Patrice
François, T.
Freeman, T.
Freeman, Y.B.M.
Gacii, V.M.
Gadi, B.
Gagara, M.
Gakenia, A.
Gallou, P.D.
Gama, G.G.N.
Gamal, M.G.
Gandy, Y.G.
Ganesh, A.
Gangaly, Diallo
Garcia, M.
Gatheru, A.P.
Gaya, S.S.D.
Gbéhadé, Oswald
Gerbel, G.
Ghnain, A.
Gigabhoy, R.
Giles, D.G.
Girmaye, G.T.
Gitau, S.
Githae, B.
Gitta, Said
Gobin, Veekash
Goga, Riaz
Gomati, A.A.G.
Gonzalez, M.E.
Gopall, J.
Gordon, Christina Salmina
Gorelyk, O.
Gova, M.
Govender, K.
Govender, P.
Govender, S.
Govindasamy, V.
Green-Harris, J.T.K.
Greenwood, M.B.
Grey-Johnson, S.V.
Grobbelaar, Mariette
Groenewald, M.A.
Grünewald, K.K.
Guegni, Ambroise
Guenane, M.
Gueye, S.
Guezo, Marius
Gunguwo, T.
Gweder, M.G.
Gwila, M.
Habimana, L.
Hadecon, Rodrigue
Hadia, E.
Hamadi, L.
Hammouda, M.
Hampton, M.I.
Hanta, R.
Hardcastle, Tim C.
Hariniaina, J.A.
Hariparsad, S.
Harissou, A.H.
Harrichandparsad, R.
Hasan, S.H.A.
Hashmi, H.B.
Hayes, M.P.
Hdud, A.
Hebli, S.H.
Heerah, H.M.S.N.
Hersi, S.
Hery, A.H.
Hewitt-Smith, Adam
Hlako, T.C.
Hodges, S.C.H.
Hodgson, Richard Eric
Hokoma, M.
Holder, H.
Holford, E.B.
Horugavye, E.
Houston, C.
Hove, M.
Hugo, D.
Human, C.M.
Hurri, H.
Huwidi, O.
Ibrahim, A.I.
Ibrahim, Traoré
Idowu, O.K.
Igaga, I.E.
Igenge, John
Ihezie, O.
Ikandi, K.
Ike, I.A.R.
Ikuku, J.J.N.
Ilbarasi, M.N.
Ilunga, I.B.B.
Ilunga, J.P.M.
Imbangu, N.A.V.
Imessaoudene, Z.
Imposo, D.H.
Iraya, A.M.
Isaacs, M.
Isiguzo, M.
Issoufou, A.
Izquirdo, P.
Jaber, A.
Jaganath, U.V.
Jallow, C.S.
Jamabo, S.
Jamal, Z.S.
Janneh, L.
Jannetjies, M.J.
Jasim, I.
Jaworska, Megan A.J.
Jay Narain, S.
Jermi, K.
Jimoh, R.
Jithoo, S.
Johnson, M.
Joomye, S.
Judicael, R.M.
Judicaël, M.
Juwid, A.
Jwambi, L.P.
Kabango, R.
Kabangu, J.K.
Kabatoro, D.K.
Kabongo, A.N.
Kabongo, K.
Kabongo, L.T.
Kabongo, M.D.
Kady, N.
Kafu, S.
Kaggya, M.
Kaholongo, B.N.K.
Kairuki, P.C.K.
Kakololo, S.I.
Kakudji, K.
Kalisa, Amina.
Kalisa, R.
Kalufwelu, M.R.
Kalume, S.
Kamanda, R.J.
Kangili, M.K.
Kanoun, H.
Kapesa
Kapp, P.
Karanja, J.K.
Karar, M.
Kariuki, K.
Kaseke, K.
Kashuupulwa, P.N.K.
Kasongo, K.J.P.
Kassa, S.K.
Kateregga, G.K.
Kathrada, M.I.S.
Katompwa, P.M.
Katsukunya, L.
Kavuma, K.A.M.
Khalfallah
Khamajeet, A.
Khetrish, S.B.
Kibandwa
Kibochi, W.
Kilembe, A.M.
Kintu, A.K.
Kipng’etich, B.
Kiprop, B.
Kissoon, V.M.K.
Kisten, Theroshnie K.
Kiwanuka, J.K.
Kluyts, Hyla-Louise
Knox, M.E.K.
Koledale, A.K.
Koller, V.L.
Kolotsi, M.A.
Kongolo, M.
Konwuoh, N.D.
Koperski, W.V.J.
Koraz, M.Y.K.
Kornilov, A.A.
Koto, M. Zach
Kransingh, Samantha
Krick, D.
Kruger, S.
Kruse, C.
Kuhn, W.
Kuhn, W.P.
Kukembila, A.M.
Kule, K.L.
Kumar, M.
Kusel, Belinda S.
Kusweje, V.K.
Kuteesa, K.J.
Kutor, Y.Y.
Labib, M.A.
Laksari, M.
Lanos, F.
Lawal, T.A.
Le Manach, Yannick
Lee, C.
Lekoloane, R.M.
Lelo, S.N.
Lerutla, B.
Lerutla, M.T.
Levin, A.I.
Likongo, T.B.
Limbajee, M.L.
Linyama, D.M.
Lionnet, C.
Liwani, M.M.
Loots, E.
Lopez, A. Garrido
Lubamba, C.L.C.
Lumbala, K.F.
Lumbamba, A.J.M.
Lumona, John
Lushima, R.F.
Luthuli, L.
Luweesi, H.L.
Lyimo, T.S.K.
Maakamedi, H.M.
Mabaso, B.M.
Mabina, M.
Maboya, M.E.
Macharia, I.
Macheka, A.M.
Machowski, A.Z.
Madiba, Thandinkosi E.
Madsen, A.S.M.
Madzimbamuto, Farai
Madzivhe, L.J.
Mafafo, S.C.
Maghrabi, M.
Mahamane, Diango Djibo
Maharaj, A.
Maharaj, A.
Maharaj, A.D.
Mahmud, M.R.
Mahoko, M.
Mahomedy, N.A.
Mahomva, O.
Mahureva, T.M.
Maila, R.K.
Maimane, D.M.
Maimbo, M.
Maina, S.N.
Maiwald, Dela A.
Maiyalagan, M.D.
Majola, N.
Makgofa, N.
Makhanya, V.
Makhaye, W.P.
Makhlouf, N.M.
Makhoba, S.
Makopa, E.K.
Makori, O.
Makupe, Alex M.
Makwela, M.A.
Malefo, M.E.
Malongwe, S.M.
Maluleke, D.M.
Maluleke, M.R.
Mamadou, K. Touré
Mamaleka, M.P.
Mampangula, Y.
Mamy, R.M.
Mananjara, M.N.R.
Mandarry, M.T.M.
Mangoo, D.M.
Manirimbere, C.
Manneh, A.
Mansour, A.
Mansour, I.
Manvinder, M.
Manyere, D.V.
Manzini, V.T.
Manzombi, J.K.
Mapanda, P.M.
Marais, L.C.
Maranga, O.
Maritz, J.P.B.
Mariwa, F.K.
Masela, R.S.
Mashamba, M.M.
Mashava, Doreen M.
Mashile, M.V.
Mashoko, E.
Masia, O.R.
Masipa, J.N.
Masiyambiri, A.T.M.
Matenchi, M.W.
Mathangani, W.
Mathe, R.C.
Matola, Christopher Y.
Matondo, P.M.
Matos-Puig, R.
Matoug, F.F.H.
Matubatuba, J.T.
Mavesere, H.P.
Mavhungu, R.
Maweni, S.
Mawire, C.J.M.
Mawisa, T.
Mayeza, S.
Mbadi, R.
Mbayabu, M.
Mbewe, N.
Mbombo, W.D.
Mbuyi, T.
Mbuyi, W.M.S.
Mbuyisa, M.W.
Mbwele, Bernard
Mehyaoui, R.M.
Menkiti, I.D.
Mesarieki, L.V.M.
Metali, A.
Mewanou, Serge
Mgonja, L.
Mgoqo, N.
Mhatu, S.
Mhlari, T.M.
Miima, S.
Milod, I.M.
Minani, P.
Mitema, F.
Mlotshwa, A.
Mmasi, J.E.
Mniki, T.
Mofikoya, B.O.
Mogale, J.O.
Mohamed, A.
Mohamed, A.
Mohamed, A.
Mohamed, S.
Mohamed, S.
Mohamed, T.S.
Mohamed, A.
Mohamed, A.
Mohamed, A.M.
Mohamed, P.
Mohammed, I.
Mohammed, F.A.M.
Mohammed, M.
Mohammed, N.M.
Mohlala, M.P.
Mokretar, R.
Molokoane, F.M.
Mongwe, K.N.
Montenegro, L.
Montwedi, O.D.
Moodie, Q.K.
Moopanar, M.
Morapedi, M.
Morulana, T.G.
Moses, V.L.
Mossy, P.
Mostafa, H.
Motilall, S.R.
Motloutsi, S.P.
Moussa, Kanté
Moutari, M.
Moyo, O.M.
Mphephu, P.E.
Mrara, Busi
Msadabwe, C.
Mtongwe, V.M.
Mubeya, F.K.
Muchiri, K.
Mugambi, J.
Muguti, G.I.M.
Muhammad, A.B.
Mukama, I.F.
Mukenga, M.M.
Mukinda, F.K.
Mukuna, P.M.
Mungherera, A.R.W.
Munlemvo, Dolly M.
Munyaradzi, T.W.
Munyika, A.A.
Muriithi, J.M.
Muroonga, M.P.
Murray, R.
Mushangwe, V.K.
Mushaninga, M.
Musiba, V.E.M.
Musowoya, J.M.
Mutahi, S.
Mutasiigwa, M.G.H.
Mutizira, G.
Muturi, A.
Muzenda, T.
Mvwala, K.R.
Mvwama, N.M.
Mwale, A.
Mwaluka, C.N.
Mwamba, J.D.
Mwanga, H.A.M.
Mwangi, C.M.
Mwansa, S.
Mwenda, V.
Mwepu, I.M.
Mwiti, T.M.
Mzezewa, S.Z.
Nabela, L.
Nabukenya, M.T.N.
Nabulindo, S.M.
Naicker, K.
Naidoo, D.
Naidoo, L.
Naidoo, L.C.
Naidoo, N.
Naidoo, R.
Naidoo, R.D.
Naidoo, S.
Naidoo, T.D.
Naidu, T.K.
Najat, N.Z.
Najm, Y.
Nakandungile, F.
Nakangombe, P.
Namata, C.N.
Namegabe, E.S.
Nansook, A.
Nansubuga, N.P.
Nantulu, C.
Nascimento, Rodrigue
Naude, G.T.
Nchimunya, H.
Ndaie, M.A.
Ndarukwa, P.N.
Ndasi, Henry
Ndayisaba, Gabriel
Ndegwa, D.
Ndikumana, R.
Ndonga, Andrew K.N.
Ndung’u, C.
Neil, M.C.
Nel, M.S.
Neluheni, E.V.
Nesengani, D.S.
Nesengani, N.T.
Netshimboni, L.E.
Ngalala, A.M.
Ngari, B.M.
Ngari, N.B.M.
Ngatia, E.
Ngcobo, G.K.
Ngcobo, T.S.
Ngorora, D.
Ngouane, D.
Ngugi, K.
Ngumi, Zipporah W.W.
Nibe, Z.
Ninise, E.
Niyondiko, J.C.
Njenga, P.W.
Njenga, M.N.
Njoroge, M.
Njoroge, S.
Njuguna, W.
Njuki, P.N.
Nkesha, T.
Nkuebe, T.N.
Nkuliyingoma, N.P.
Nkunjana, M.
Nkwabi, Ernest
Nkwine, R.N.
Nnaji, C.
Notoane, I.
Nsalamba, Shaaban
Ntlhe, L.M.
Ntoto, C.
Ntueba, B.
Nyassi, M.T.
Nyatela-Akinrinmade, Z.
Nyawanda, H.O.
Nyokabi, N.N.
Nziene, V.N.
Obadiah, S.
Ochieng, O.J.P.
Odia, P.K.
Oduor, O.E.O.
Ogboli-Nwasor, E.O.
Ogendo, S.W.O.
Ogunbode, O.
Ogundiran, T.O.
Ogutu, O.
Ojewola, R.W.
Ojujo, M.
Ojuka, D.O.
Okelo, O.S.
Okiya, S.
Okonu, N.
Olang, P.R.
Omigbodun, Akinyinka O.
Omoding, S.
Omoshoro-Jones, J.
Onyango, R.
Onyegbule, A.
Orjiako, O.
Osazuwa, M.O.
Oscar, Kpatinvo.
Osinaike, B.B.
Osinowo, A.O.
Othin, O.M.
Otman, F.F.H.
Otokwala, J.
Ouanes, F.
Oumar, Ongoïba
Ousseini, A.O.
Padayachee, S.
Pahlana, S.M.
Pansegrouw, J.
Paruk, F.P.
Patel, M.B.
Patel, Ushmaben
Patience, A.P.
Pearse, Rupert M.
Pembe, J.D.
Pengemale, G.N.
Perez, N.
Aguilera Perez, M.F.
Peter, A. Mallier
Phaff, M.
Pheeha, R.M.
Pienaar, B.H.
Pillay, V.
Pilusa, K.A.
Pochana, M.P.
Polishchuk, O.
Porrill, Owen S.
Post, E.F.
Prosper, A.
Pupyshev, M.
Rabemazava, A.
Rabiou, M.S.
Rademan, L.
Rademeyer, M.
Raherison, R.A.R.
Rajah, F.R.
Rajcoomar, M.S.R.
Rakhda, Z.
Rakotoarijaona, A.H.R.
Rakotoarisoa, A.H.N.
Rakotoarison, Sylvia R.
Rakotoarison, R.R.
Ramadan, L.
Ramananasoa, M.L.R.
Rambau, M.
Ramchurn, T.P.R.
Ramilson, H.E.
Ramjee, Rajesh. J.
Ramnarain, H.
Ramos, R.
Rampai, T.J.
Ramphal, S.R.
Ramsamy, T.
Ramuntshi, R.
Randolph, R.
Randriambololona, D.M.A.
Ras, W.A.P.
Rasolondraibe, R.A.F.
Rasolonjatovo, J.D.L.C.
Rautenbach, R.M.
Ray, S.
Rayne, Sarah. R.
Razanakoto, F.A.R.
Reddy, S.R.
Reed, Anthony R.
Rian, J.R.
Rija, F.R.
Rink, B.
Robelie, A.T.
Roberts, C.A.
Rocher, A.G.L.
Rocher, S.
Rodseth, Reitze N.
Rois, I.
Rois, W.
Rokhsi, S.
Roos, J.
Rorke, Nicolette F.
Roura, H.
Rousseau, F.J.
Rousseau, N.
Royas, L.
Roytowski, D.
Rungan, Devan.
Rwehumbiza, S.S.R.
Ryabchiy, B.B.
Ryndine, V.
Saaiman, C.R.
Sabwa, H.K.
Sadat, S.
Saed, S.S.
Salaheddin, E.
Salaou, H.
Saleh, M.
Salisu-Kabara, H.M.
Doles Sama, Hamza.
Samateh, Ahmadou L.
Sam-Awortwi, Jnr W.
Samuel, N.
Sanduku, D.K.
Sani, Chaibou M.
Sanyang, L.N.
Sarah, H.N.
Sarkin-Pawa, A.
Sathiram, R.
Saurombe, T.
Schutte, H.
Sebei, M.P.
Sedekounou, M.D.
Segooa, M.P.
Semenya, E.M.
Semo, B.O.
Sendagire, C.S.
Senoga, S.A.
Senusi, F.S.
Serdyn, T.
Seshibe, M.D.
Shah, G.B.
Shamamba, R.
Shambare, C.S.
Shangase, T.N.
Shanin, S.H.
Shefren, I.E.
Sheshe, A.A.
Shittu, O.B.
Shkirban, A.S.
Sholadoye, T.
Shubba, A.
Sigcu, N.
Sihope, S.E.
Sikazwe, D.S.
Sikombe, B.S.
Simaga Abdoul, K.
Simo, W.A.G.
Singata, K.
Singh, A.S.
Singh, S.
Singh, Usha
Sinoamadi, V.
Sipuka, N.
Sithole, N.L.M.
Sitima, S.
Skinner, David Lee
Skinner, G.C.
Smith, O.I.
Smits, C.A.G.
Sofia, M.S.I.
Sogoba, Gaoussou
Sohoub, A.
Sookun, S.S.
Sosinska, O.
Souhe, Rosalie
Souley, G.
Souleymane, Thiam
Spicer, J.M.
Spijkerman, Sandra
Steinhaus, H.
Steyn, A.
Steyn, G.
Steyn, H.C.
Stoltenkamp, Heidi L.
Stroyer, S.
Swaleh, A.
Swayeb, E.
Szpytko, A.J.
Taiwo, N.A.
Tarhuni, A.
Tarloff, D.
Tchaou, Blaise
Tchegnonsi, Charles
Tchoupa, M.
Teeka, M.O.
Thakoor, B.
Theunissen, M.M.
Thomas, B.P.
Thomas, M.B.
Thotharam, A.
Tobiko, O.
Torborg, A.M.
Tshisekedi, S.M.
Tshisola, S.K.
Tshitangano, R.
Tshivhula, F.
Tshuma, H.T.
Tumukunde, Janat
Tun, M.
Udo, I.A.
Uhuebor, D.I.
Umeh, K.U.
Usenbo, A.O.
Uwiteyimbabazi, Jd.D.
Van der Merwe, D.J.
van der Merwe, F.H.
van der Walt, J.E.
van Dyk, Dominique
Van Dyk, J.G.
van Niekerk, J.J.S.
van Wyk, S.
van Zyl, H.A.
Veerasamy, B.
Venter, P.J.
Vermeulen, A.J.
Villarreal, R.
Visser, J.
Visser, L.
Voigt, M.
von Rahden, Richard P.
Wafa, A.
Wafula, A.
Wambugu, P.K.
Waryoba, P.
Waweru, E.N.
Weideman, M.
Wise, Robert D.
Wynne, E.E.
Yahya, A.I.
Yahya, A.A.
Yahya, R.
Yakubu, Y.
Yanga, J.J.
Yangazov, Y.M.
Yousef, O.
Yousef, G.
Youssouf, Coulibaly
Yunus, A.A.
Yusuf, A.S.
Zeiton, A.Z.
Zentuti, H.Z.
Zepharine, Henry
Zerihun, A.B.
Zhou, S.
Zidan, A.
Zimogo Zié, Sanogo
Zinyemba, C.Z.
Zo, A.
Zomahoun, Lidwine
Zoobei, N.Z.
Zoumenou, Eugene
Zubia, N.Z.
Kluyts, H.-L.
Pokaż więcej
Źródło :
In British Journal of Anaesthesia December 2018 121(6):1357-1363
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Risk profiles and one-year outcomes of patients with newly diagnosed atrial fibrillation in India: Insights from the GARFIELD-AF Registry
Autorzy :
Kakkar, Ajay K.
Bassand, Jean-Pierre
John Camm, A.
Fitzmaurice, David A.
Goldhaber, Samuel Z.
Goto, Shinya
Haas, Sylvia
Hacke, Werner
Mantovani, Lorenzo G.
Misselwitz, Frank
Pieper, Karen S.
Turpie, Alexander G.G.
van Eickels, Martin
Verheugt, Freek W.A.
John Camm, A.
Bassand, Jean-Pierre
Goldhaber, Samuel Z.
Haas, Sylvia
Kayani, Gloria
Mantovani, Lorenzo G.
Fox, Keith A.A.
Gersh, Bernard J.
Luciardi, Hector Lucas
Gibbs, Harry
Brodmann, Marianne
Cools, Frank
Barretto, Antonio Carlos Pereira
Connolly, Stuart J.
Spyropoulos, Alex
Eikelboom, John
Corbalan, Ramon
Hu, Dayi
Jansky, Petr
Nielsen, Jørn Dalsgaard
Ragy, Hany
Raatikainen, Pekka
Le Heuzey, Jean-Yves
Darius, Harald
Keltai, Matyas
Kakkar, Sanjay
Sawhney, Jitendra Pal Singh
Agnelli, Giancarlo
Ambrosio, Giuseppe
Koretsune, Yukihiro
Sánchez Díaz, Carlos Jerjes
Ten Cate, Hugo
Atar, Dan
Stepinska, Janina
Panchenko, Elizaveta
Lim, Toon Wei
Jacobson, Barry
Oh, Seil
Viñolas, Xavier
Rosenqvist, Marten
Steffel, Jan
Angchaisuksiri, Pantep
Oto, Ali
Parkhomenko, Alex
Al Mahmeed, Wael
Fitzmaurice, David
Goldhaber, Samuel Z.
Hu, D.Y.
Chen, K.N.
Zhao, Y.S.
Zhang, H.Q.
Chen, J.Z.
Cao, S.P.
Wang, D.W.
Yang, Y.J.
Li, W.H.
Yin, Y.H.
Tao, G.Z.
Yang, P.
Chen, Y.M.
He, S.H.
Wang, Ying
Wang, Yong
Fu, G.S.
Li, X.
Wu, T.G.
Cheng, X.S.
Yan, X.W.
Zhao, R.P.
Chen, M.S.
Xiong, L.G.
Chen, P.
Jiao, Y.
Guo, Y.
Xue, L.
Wang, F.Z.
Li, H.
Yang, Z.M.
Bai, C.L.
Chen, J.
Chen, J.Y.
Chen, X.
Feng, S.
Fu, Q.H.
Gao, X.J.
Guo, W.N.
He, R.H.
He, X.A.
Hu, X.S.
Huang, X.F.
Li, B.
Li, J.
Li, L.
Li, Y.H.
Liu, T.T.
Liu, W.L.
Liu, Y.Y.
Lu, Z.C.
Luo, X.L.
Ma, T.Y.
Peng, J.Q.
Sheng, X.
Shi, X.J.
Sun, Y.H.
Tian, G.
Wang, K.
Wang, L.
Wu, R.N.
Xie, Q.
Xu, R.Y.
Yang, J.S.
Yang, L.L.
Yang, Q.
Yang, Y.J.
Ye, Y.
Yu, H.Y.
Yu, J.H.
Yu, T.
Zhai, H.
Zhan, Q.
Zhang, G.S.
Zhang, Q.
Zhang, R.
Zhang, Y.
Zheng, W.Y.
Zhou, B.
Zhou, Z.H.
Zhu, X.Y.
Kakkar, S.
Sawhney, J.P.S.
Jadhav, P.
Durgaprasad, R.
Ravi Shankar, A.G.
Rajput, R.K.
Bhargava, K.
Sarma, R.
Srinivas, A.
Roy, D.
Nagamalesh, U.M.
Chopda, M.
Kishore, R.
Kulkarni, G.
Chandwani, P.
Pothiwala, R.A.
Padinhare Purayil, M.
Shah, S.
Chawla, K.
Kothiwale, V.A.
Raghuraman, B.
Vijayaraghavan, G.
Vijan, V.M.
Bantwal, G.
Bisne, V.
Khan, A.
Gupta, J.B.
Kumar, S.
Jain, D.
Abraham, S.
Adak, D.
Barai, A.
Begum, H.
Bhattacharjee, P.
Dargude, M.
Davies, D.
Deshpande, B.
Dhakrao, P.
Dhyani, V.
Duhan, S.
Earath, M.
Ganatra, A.
Giradkar, S.
Jain, V.
Karthikeyan, R.
Kasala, L.
Kaur, S.
Krishnappa, S.
Lawande, A.
Lokesh, B.
Madarkar, N.
Meena, R.
More, P.
Naik, D.
Prashanth, K.
Rao, M.
Rao, N.M.
Sadhu, N.
Shah, D.
Sharma, M.
Shiva, P.
Singhal, S.
Suresh, S.
Vanajakshamma, V.
Panse, S.G.
Koretsune, Y.
Kanamori, S.
Yamamoto, K.
Kumagai, K.
Katsuda, Y.
Sadamatsu, K.
Toyota, F.
Mizuno, Y.
Misumi, I.
Noguchi, H.
Ando, S.
Suetsugu, T.
Minamoto, M.
Oda, Hiroshi
Shiraishi, K.
Adachi, S.
Chiba, K.
Norita, H.
Tsuruta, M.
Koyanagi, T.
Yamamoto, K.
Ando, H.
Higashi, T.
Okada, K.
Azakami, S.
Komaki, S.
Kumeda, K.
Murayama, T.
Matsumura, J.
Oba, Y.
Sonoda, R.
Goto, K.
Minoda, K.
Haraguchi, Y.
Suefuji, H.
Miyagi, H.
Kato, H.
Nakamura, Tadashi
Nakamura, Tsugihiro
Nandate, H.
Zaitsu, R.
Fujiura, Yoshihisa
Yoshimura, A.
Numata, H.
Ogawa, J.
Tatematsu, H.
Kamogawa, Y.
Murakami, K.
Wakasa, Y.
Yamasawa, M.
Maekawa, H.
Abe, S.
Kihara, H.
Tsunoda, S.
Saito, Katsumi
Saito, Kazuyuki
Fudo, T.
Obunai, K.
Tachibana, H.
Oba, I.
Kuwahata, T.
Higa, S.
Gushiken, M.
Eto, T.
Yoshida, H.
Ikeda, D.
Fujiura, Yoshitake
Ishizawa, M.
Nakatsuka, M.
Murata, K.
Ogurusu, C.
Shimoyama, M.
Akutsu, M.
Takamura, I.
Hoshino, F.
Yokota, N.
Iwao, T.
Tsuchida, K.
Takeuchi, M.
Hatori, Y.
Kitami, Y.
Nakamura, Yoichi
Oyama, R.
Ageta, M.
Oda, Hiroyuki
Go, Y.
Mishima, K.
Unoki, T.
Morii, S.
Shiga, Yuhei
Sumi, H.
Nagatomo, T.
Sanno, K.
Fujisawa, K.
Atsuchi, Y.
Nagoshi, T.
Seto, T.
Tabuchi, T.
Kameko, M.
Nii, K.
Oshiro, K.
Takezawa, H.
Nagano, S.
Miyamoto, N.
Iwaki, M.
Nakamura, Yuichiro
Fujii, M.
Okawa, M.
Abe, Masahiko
Abe, Masatake
Abe, Mitsunori
Saito, T.
Mito, T.
Nagao, K.
Minami, J.
Mita, T.
Sakuma, I.
Taguchi, T.
Marusaki, S.
Doi, H.
Tanaka, M.
Fujito, T.
Matsuta, M.
Kusumoto, T.
Kakinoki, S.
Ashida, K.
Yoshizawa, N.
Agata, J.
Arasaki, O.
Manita, M.
Ikemura, M.
Fukuoka, S.
Murakami, H.
Matsukawa, S.
Hata, Y.
Taniguchi, T.
Ko, T.
Kubo, H.
Imamaki, M.
Akiyama, M.
Inagaki, M.
Odakura, H.
Ueda, T.
Katsube, Y.
Nakata, A.
Watanabe, H.
Techigawara, M.
Igarashi, M.
Taga, K.
Kimura, T.
Tomimoto, S.
Shibuya, M.
Nakano, M.
Ito, K.
Seo, T.
Hiramitsu, S.
Hosokawa, H.
Hoshiai, M.
Hibino, M.
Miyagawa, K.
Horie, Hajime
Sugishita, N.
Shiga, Yukio
Soma, A.
Neya, K.
Yoshida, Tetsuro
Yoshida, Tomoki
Mizuguchi, M.
Ishiguro, M.
Minagawa, T.
Wada, M.
Mukawa, H.
Okuda, F.
Nagasaka, S.
Abe, Y.
Adachi, Sen
Adachi, Susumu
Adachi, T.
Akahane, K.
Amano, T.
Aoki, K.
Aoyama, T.
Arai, H.
Arima, S.
Arino, T.
Asano, H.
Asano, T.
Azuma, J.
Baba, T.
Betsuyaku, T.
Chibana, H.
Date, H.
Doiuchi, J.
Emura, Y.
Endo, M.
Fujii, Y.
Fujiki, R.
Fujisawa, A.
Fujisawa, Y.
Fukuda, T.
Fukui, T.
Furukawa, N.
Furukawa, T.
Furumoto, W.
Goto, T.
Hamaoka, M.
Hanazono, N.
Hasegawa, K.
Hatsuno, T.
Hayashi, Y.
Higuchi, K.
Hirasawa, K.
Hirayama, H.
Hirose, M.
Hirota, S.
Honda, M.
Horie, Hideki
Ido, T.
Iiji, O.
Ikeda, H.
Ikeda, K.
Ikeoka, K.
Imaizumi, M.
Inaba, H.
Inoue, T.
Iseki, F.
Ishihara, A.
Ishioka, N.
Ito, N.
Iwase, T.
Kakuda, H.
Kamata, J.
Kanai, H.
Kanda, H.
Kaneko, M.
Kano, H.
Kasai, T.
Kato, T.
Kato, Y.
Kawada, Y.
Kawai, K.
Kawakami, K.
Kawakami, S.
Kawamoto, T.
Kawano, S.
Kim, J.
Kira, T.
Kitazawa, H.
Kitazumi, H.
Kito, T.
Kobayashi, T.
Koeda, T.
Kojima, J.
Komatsu, H.
Komatsu, I.
Koshibu, Y.
Kotani, T.
Kozuka, T.
Kumai, Y.
Kumazaki, T.
Maeda, I.
Maeda, K.
Maruyama, Y.
Matsui, S.
Matsushita, K.
Matsuura, Y.
Mineoi, K.
Mitsuhashi, H.
Miura, N.
Miyaguchi, S.
Miyajima, S.
Miyamoto, H.
Miyashita, A.
Miyata, S.
Mizuguchi, I.
Mizuno, A.
Mori, T.
Moriai, O.
Morishita, K.
Murai, O.
Nagai, Sho
Nagai, Shunichi
Nagata, E.
Nagata, H.
Nakagomi, A.
Nakahara, S.
Nakamura, M.
Nakamura, R.
Nakanishi, N.
Nakayama, T.
Nakazato, R.
Nanke, T.
Nariyama, J.
Niijima, Y.
Niinuma, H.
Nishida, Y.
Nishihata, Y.
Nishino, K.
Nishioka, H.
Nishizawa, K.
Niwa, I.
Nomura, K.
Nomura, S.
Nozoe, M.
Ogawa, T.
Ohara, N.
Okada, M.
Okamoto, K.
Okita, H.
Okuyama, M.
Ono, H.
Ono, T.
Onuki Pearce, Y.
Oriso, S.
Ota, A.
Otaki, E.
Saito, Y.
Sakai, H.
Sakamoto, N.
Sakamoto, Y.
Samejima, Y.
Sasagawa, Y.
Sasaguri, H.
Sasaki, A.
Sasaki, T.
Sato, Kazuki
Sato, Kiyoharu
Sawano, M.
Seki, S.
Sekine, Y.
Seta, Y.
Sezaki, K.
Shibata, N.
Shiina, Y.
Shimono, H.
Shimoyama, Y.
Shindo, T.
Shinohara, H.
Shinohe, R.
Shinozuka, T.
Shirai, T.
Shiraiwa, T.
Shozawa, Y.
Suga, T.
Sugimoto, C.
Suzuki, Kazuo
Suzuki, Keita
Suzuki, Shu
Suzuki, Shunji
Suzuki, Susumu
Suzuki, Y.
Tada, M.
Taguchi, A.
Takagi, T.
Takagi, Y.
Takahashi, K.
Takahashi, S.
Takai, H.
Takanaka, C.
Take, S.
Takeda, H.
Takei, K.
Takenaka, K.
Tana, T.
Tanabe, G.
Taya, K.
Teragawa, H.
Tohyo, S.
Toru, S.
Tsuchiya, Y.
Tsuji, T.
Tsuzaki, K.
Uchiyama, H.
Ueda, O.
Ueda, T.
Ueyama, Y.
Wakaki, N.
Wakiyama, T.
Washizuka, T.
Watanabe, M.
Yamada, T.
Yamagishi, T.
Yamaguchi, H.
Yamamoto, Kenichi
Yamamoto, Kentaro
Yamamoto, Kunihiko
Yamamoto, T.
Yamaura, M.
Yamazoe, M.
Yasui, K.
Yokoyama, Y.
Yoshida, K.
Lim, T.W.
Ching, C.K.
Foo, C.G.
Chow, J.H.
Chen, D.D.
Jaufeerally, F.R.
Lee, Y.M.
Li, H.
Lim, G.
Lim, W.T.
Thng, S.
Yap, S.Y.
Yeo, C.
Oh, S.
Pak, H.N.
Kim, J.-B.
Kim, J.H.
Jang, S.-W.
Kim, D.H.
Kim, J.
Ryu, D.R.
Park, S.W.
Kim, D.-K.
Choi, D.J.
Oh, Y.S.
Cho, M.-C.
Kim, S.-H.
Jeon, H.-K.
Shin, D.-G.
Park, J.S.
Park, H.K.
Han, S.-J.
Sung, J.H.
Cho, J.-G.
Nam, G.-B.
On, Y.K.
Lim, H.E.
Kwak, J.J.
Cha, T.-J.
Hong, T.J.
Park, S.H.
Yoon, J.H.
Kim, N.-H.
Kim, K.-S.
Jung, B.C.
Hwang, G.-S.
Kim, C.-J.
Park, J.S.
Kim, D.B.
Ahn, J.J.
An, H.J.
Bae, H.
Baek, A.L.
Chi, W.J.
Choi, E.A.
Choi, E.H.
Choi, H.K.
Choi, H.S.
Han, S.
Heo, E.S.
Her, K.O.
Hwang, S.W.
Jang, E.M.
Jang, H.-S.
Jang, S.
Jeon, H.-G.
Jeon, S.R.
Jeon, Y.R.
Jeong, H.K.
Jung, I.-A.
Kim, Hyeon Jeong
Kim, Hyun Ju
Kim, Ji Seon
Kim, Jung Sook
Kim, J.A.
Kim, K.T.
Kim, M.S.
Kim, Sang Hee
Kim, Sang Hyun
Kim, Y.-I.
Lee, C.S.
Lee, E.H.
Lee, G.H.
Lee, H.Y.
Lee, H.-Y.
Lee, K.H.
Lee, K.R.
Lee, M.S.
Lee, M.-Y.
Lee, R.W.
Lee, S.E.
Lee, S.H.
Lee, S.
Lee, W.Y.
Noh, I.K.
Park, A.R.
Park, B.R.
Park, H.N.
Park, J.H.
Park, M.
Park, Y.
Seo, S.-Y.
Shim, J.
Sim, J.H.
Sohn, Y.M.
Son, W.S.
Son, Y.S.
Song, H.J.
Wi, H.K.
Woo, J.J.
Ye, S.
Yim, K.H.
Yoo, K.M.
Yoon, E.J.
Yun, S.Y.
Angchaisuksiri, P.
Chawanadelert, S.
Mongkolwongroj, P.
Kanokphatcharakun, K.
Cheewatanakornkul, S.
Laksomya, T.
Pattanaprichakul, S.
Chantrarat, T.
Rungaramsin, S.
Silaruks, S.
Wongcharoen, W.
Siriwattana, K.
Likittanasombat, K.
Katekangplu, P.
Boonyapisit, W.
Cholsaringkarl, D.
Chatlaong, B.
Chattranukulchai, P.
Santanakorn, Y.
Hutayanon, P.
Khunrong, P.
Bunyapipat, T.
Jai-Aue, S.
Kaewsuwanna, P.
Bamungpong, P.
Gunaparn, S.
Hongsuppinyo, S.
Inphontan, R.
Khattaroek, R.
Khunkong, K.
Kitmapawanont, U.
Kongsin, C.
Naratreekoon, B.
Ninwaranon, S.
Phangyota, J.
Phrommintikul, A.
Phunpinyosak, P.
Pongmorakot, K.
Poomiphol, S.
Pornnimitthum, N.
Pumprueg, S.
Ratchasikaew, S.
Sanit, K.
Sawanyawisuth, K.
Silaruks, B.
Sirichai, R.
Sriwichian, A.
Suebjaksing, W.
Sukklad, P.
Suttana, T.
Tangsirira, A.
Thangpet, O.
Tiyanon, W.
Vorasettakarnkij, Y.
Wisaratapong, T.
Wongtheptien, W.
Wutthimanop, A.
Yawila, S.
Oto, A.
Altun, A.
Ozdogru, I.
Ozdemir, K.
Yilmaz, O.
Aydinlar, A.
Yilmaz, M.B.
Yeter, E.
Ongen, Z.
Cayli, M.
Pekdemir, H.
Ozdemir, M.
Sucu, M.
Sayin, T.
Demir, M.
Yorgun, H.
Ersanli, M.
Okuyan, E.
Aras, D.
Abdelrahman, H.
Aktas, O.
Alpay, D.
Aras, F.
Bireciklioglu, M.F.
Budeyri, S.
Buyukpapuc, M.
Caliskan, S.
Esen, M.
Felekoglu, M.A.
Genc, D.
Ikitimur, B.
Karaayvaz, E.B.
Kılıç Karataş, S.
Okutucu, S.
Ozcelik, E.
Quisi, A.
Sag, H.
Sahiner, L.
Sayin, B.Y.
Seker, T.
Uzun Alkan, D.
Yildirim, E.
Yildirim, R.
Yilmaz, F.
Yuksekdag, V.
Luciardi, H.L.
Vensentini, N.
Ingaramo, A.C.
Sambadaro, G.A.
Fernandez Caputi, V.
Berman, S.G.
Dragotto, P.
Kleiban, A.J.
Centurion, N.
Giacomi, G.
Ahuad Guerrero, R.A.
Conde, D.
Zapata, G.
Di Paola, L.A.
Ramos, J.L.
Dran, R.D.
Egido, J.
Fernandez, A.A.
Fosco, M.J.
Sassone, S.
Sinisi, V.A.
Cartasegna, L.R.
Berli, M.A.
Gomez Vilamajo, O.A.
Ferroni, F.
Alaguibe, E.D.
Alvarez D'Amelio, A.
Arabetti, C.
Arias, L.
Belardi, J.A.
Bergesio, L.
Berli, F.
Berli, M.
Borchowiec, S.
Buzzetti, C.
Cabrini, R.
Campisi, V.
Cappi, A.L.
Carrizo, R.
Colombo Berra, F.
Costabel, J.P.
Costamagna, O.J.A.
Damonte, A.A.
De Urquiza, I.N.
Diez, F.
Edén, M.F.
Fanuele, M.
Fernandez Voena, F.
Foa Torres, M.
Funosas, C.
Giacomi, M.P.
Gimenez, C.H.
Gurfinkel, E.P.
de L.M. Had, M.
Hansen, V.
Hrabar, A.D.
Ingratta, M.
Lopez, A.
Maehara, G.
Maffei, L.
Martinelli, A.
Martinelli, C.
Matkovich, J.
Mautner, B.
Meirino, A.
Munguia, R.
Navarro, A.
Novas, V.
Perez Prados, G.
Pontoriero, J.
Potito, R.N.
Ricotti, C.
Rodriguez, M.A.
Rolandi, F.
Said Palladino, M.E.
Salinger, M.
Sanziani, L.S.
Schygiel, P.O.
Sossich, A.
Tinto, J.F.
Tonelli, L.
Tufare, A.L.
Vallejo, M.
Yunis, M.E.
Zillo, M.
Zurbrigk, F.J.
Barretto, A.C.P.
Sobral Filho, D.C.
Jaber, J.
Armaganijan, D.
Faria Neto, J.
Steffens, A.
Kunz Sebba Barroso de Souza, W.
de Souza Neto, J.D.
Ribeiro, J.M.
Silveira Teixeira, M.
Ferreira Rossi, P.R.
Pires, L.
Moreira, D.
Moura Jorge, J.C.
Menezes Lorga Filho, A.
Bodanese, L.C.
Westerlund Montera, M.
Del Carlo, C.H.
Da Rocha Rodrigues, T.
Alves da Costa, F.A.
Lopes, A.
Lopes, R.
Araújo, G.R.
Fernandes Manenti, E.R.
Kerr Saraiva, J.F.
Ferreira Braga, J.C.
Negri, A.
Souto, L.
Moncada, C.
Bertolim Precoma, D.
Roquette, F.
Reis, G.
Ramos Filho, R.A.
Lanna Figueiredo, E.
Vieira Botelho, R.
Munhoz da Fontoura Tavares, C.
Costantini Frack, C.R.
Abdalla Saad, J.
Finimundi, H.C.
Pisani, C.
Chemello, D.
Pereira Martins, M.
Broilo França, C.C.
Alban, F.
Aranha Rosito, G.B.
de Moura Xavier Moraes Junior, J.B.
Tumelero, R.T.
Nigro Maia, L.
Simões de Almeida, R.
do Carmo Borges, N.C.
Gomes Ferreira, L.G.
Agliardi, P.
Alves de Oliveira Gomes, J.
Araujo, V.
Arruda Nakazone, M.
Barbosa, T.
Barroso, S.
Belisario Falchetto, E.
Bellotti Lopes, H.
Benez Teixeira Lemos, M.A.
Biazus, G.
Borges Queiroz, L.
Camazzola, F.E.
Caporale, M.
Cardoso Boscato, S.
Chieza, F.
Chokr, M.O.
Clemente Mingireanov, R.
Codonho Góes, N.
Correa, C.
Costa, M.
Costantini Ortiz, C.
da Silva, L.S.
da Silva Paulitsch, F.
da Silveira, J.A.
Daros, E.
de Araújo, G.R.
Del Monaco, M.I.
Dias, C.
Dias, M.A.
Drummond Wainstein, A.P.
Ely Pizzato, P.
Esteves, D.C.
Fabri, P.
Félix Lorenzato Fonseca, T.
Fernandes, E.
Fonseca, C.
Frack Costantini, C.R.
Franchin Ferraz, R.
Freire, F.
Gottardo, P.
Guanaes, D.
Guizzardi, S.
Hettwer Magedanz, E.
Igansi, F.
Jannuzzi, F.
Junior, G.
Komar, D.
Lino, E.G.
Lopes, D.
Lourenço da Silva Júnior, O.
Lustosa, E.
Macagnan, A.P.
Marinho, M.C.
Mazzoni, M.
Melo, G.
Mortari, L.
Mouco, O.M.C.C.
Nanzer Vital, C.
Ormundo, C.
Oss Emmer, S.
Palmegiani, E.
Pavani, R.
Pereira, L.
Pereira, V.L.
Perreira, R.
Poletti, S.
Quaia Fortunato, S.C.
Queirantes, C.
Ramos Pereira, N.
Rech, R.L.
Ribeiro, S.
Rodrigues, A.
Roesch, H.
Ruaro Reichert, T.
Santos, D.
Santos, I.
Santos, M.
Seroqui, M.V.
Silva, S.
Soares, L.
Spolaor, L.
Stoll, C.
Toazza Duda, N.
Trama, L.
Unterkircher, B.
Valois, M.V.
Vargas, T.
Viana, T.
Vicente, C.
Vidal Armaganijan, L.
Vieira Homem, R.
Vieira Torres, L.G.
Vila Boas, L.
Villaça Guimarães Filho, F.
Corbalan, R.
Eggers, G.
Bugueño Gutiérrez, C.
Arriagada, G.
Potthoff Cardenas, S.
Stockins Fernandez, B.A.J.
Conejeros, C.
Houzvic, C.
Marin Cuevas, P.
Montecinos, H.
Forero, A.
Lanas, F.
Larico Gómez, M.
Charme Vilches, G.
Rey, C.
Astudillo, C.
Aguilar, J.
Campisto, Y.
Lara, C.
Molina, E.
Munoz Oyarzon, J.
Olguin, V.
Vergara, M.
Villan, C.
Sánchez Díaz, C.J.
Illescas Diaz, J.
Leal Cantú, R.
Ramos Zavala, M.G.
Cabrera Jardines, R.
Espinola Zavaleta, N.
Villarreal Umaña, S.
López Rosas, E.
Llamas Esperón, G.
Pozas, G.
Cardona Muñoz, E.
Matadamas Hernández, N.
Leyva Rendón, A.
García Hernández, N.
de los Ríos Ibarra, M.
Virgen Carrillo, L.
López Villezca, D.
Hernández Herrera, C.
López Prieto, J.J.
Gaona Rodríguez, R.
Villeda Espinosa, E.
Flores Martínez, D.
Velasco Barcena, J.
Yong, R.
Rodríguez Briones, I.
Leiva Pons, J.L.
Álvarez López, H.
Olvera Ruiz, R.
Díaz de la Vega, C.
Cantú Brito, C.
Chuquiure Valenzuela, E.
Reyes-Sanchez, R.
Bazzoni Ruiz, A.
Nandayapa Flores, O.
Benavides Gonzalez, M.
Arriaga Nava, R.
Morales Cerda, J.D.
Fierro Fierro, O.
Fajardo Campos, P.
Alfaro, T.A.A.
Altamirano Bellorin, S.
Avena, R.
Chavarria, M.
Espinosa, I.
Flores Silva, F.
Garcia Nava, R.H.
Godoy, K.
Gonzalez Felix, E.J.
Gonzalez Garcia, C.L.
Gonzalez Salas, L.G.
Guajardo, P.
Hernandez Gonzalez, S.
Izquierdo, T.
Mancilla Ortiz, M.C.
Martinez Vasquez, D.
Mendoza, N.
Morales, J.
Nikitina, N.
Ochoa Aybar, S.
Ortiz, A.
Padilla Macias, P.
Perez, F.
Perez Sanchez, J.A.
Piña Toledano, S.
Ramos Gonzalez, M.
Rivera Ramos, C.
Roa Castro, V.
Romero Cardona, G.
Ruiz Cornejo, M.
Salinas, A.
Santana, G.
Sida Perez, P.
Tovar Castaneda, A.C.
Trujillo Cortes, R.
Brodmann, M.
Lenz, K.
Drexel, H.
Foechterle, J.
Hagn, C.
Podczeck-Schweighofer, A.
Huber, K.
Winkler, M.
Schneeweiß, B.
Gegenhuber, A.
Lang, W.
Eichinger-Hasenauer, S.
Kaserer, P.
Sykora, J.
Rasch, H.
Pichler, M.
Schaflinger, E.
Strohmer, B.
Breier, R.
Ebner, K.-M.
Eischer, L.
Freihoff, F.
Lischka-Lindner, A.
Mark, T.
Mirtl, A.
Said, A.
Stöcklöcker, C.
Vogel, B.
Vonbank, A.
Wöhrer, C.
Zanolin, D.
Cools, F.
Paparella, G.
Vandergoten, P.
Parqué, J.-L.
Capiau, L.
Vervoort, G.
Wollaert, B.
Desfontaines, P.
Mairesse, G.
Boussy, T.
Godart, P.
De Wolf, A.
Voet, J.
Heyse, A.
Hollanders, G.
Anné, W.
Vercammen, J.
Purnode, P.
Blankoff, I.
Faes, D.
Balthazar, Y.
Beutels, M.
Maréchal, P.
Verstraete, S.
Xhaet, O.
Striekwold, H.
Thoeng, J.
Hermans, K.
Alzand, B.
Ascoop, A.-K.
Banaeian, F.
Barbuto, A.-M.
Billiaux, A.C.
Blockmans, M.
Bouvy, C.
Brike, C.
Capiau, H.
Casier, T.
Conde Y Bolado, A.
De Cleen, D.
De Coninck, M.
de Vos, M.
de Weerdt, N.
Delforge, M.
Delvigne, M.
Denie, D.
Derycker, K.
Deweerd, E.
Dormal, F.
Drieghe, S.
Everaert, M.
Eykerman, T.
Feys, E.
Ghekiere, M.
Gits, F.
Hellemans, S.
Helvasto, L.
Jacobs, C.
Lips, S.
Mestdagh, I.
Nimmegeers, J.
Piamonte, V.
Pollet, P.
Postolache, A.
Raepers, M.
Raymenants, E.
Richa, J.
Rombouts, H.
Salembier, J.
Scheurwegs, C.
Semeraro, O.
Simons, N.
Smessaert, C.
Smolders, W.
Stockman, I.
Tahon, S.
Thyssen, V.
Tincani, G.
Van Durme, F.
Van Lier, D.
Vandekerckhove, H.
Vandekerckhove, Y.
Vandenbroeck, D.
Vandorpe, A.
Vanhalst, E.
Vanhauwaert, B.
Vantomme, C.
Vergauwen, L.
Verloove, H.
Vydt, T.
Weyn, T.
Jansky, P.
Reichert, P.
Spacek, R.
Machova, V.
Zidkova, E.
Ludka, O.
Olsr, J.
Kotik, L.
Plocova, K.
Racz, B.
Ferkl, R.
Hubac, J.
Kotik, I.
Monhart, Z.
Burianova, H.
Jerabek, O.
Pisova, J.
Petrova, I.
Dedek, V.
Honkova, M.
Podrazil, P.
Spinar, J.
Vitovec, J.
Novak, M.
Lastuvka, J.
Durdil, V.
Antonova, P.
Bockova, L.
Bultas, J.
Chlumsky, J.
Dastychova, L.
Drasnar, T.
Honek, J.
Horejsi, M.
Hubacova, V.
Janska, L.
Kopeckova, I.
Kratochvilova, R.
Krcova, E.
Labrova, R.
Lindourkova, A.
Lipoldova, J.
Lubanda, H.
Ludkova, A.
Mahdalikova, L.
Majerníkova, M.
Michalik, D.
Potuznik, P.
Prochazkova, E.
Sulc, A.
Sveceny, J.
Valtova, M.
Zidek, M.
Zika, J.
Nielsen, J.
Nielsen, H.
Husted, S.
Hintze, U.
Rasmussen, S.
Bremmelgaard, A.
Markenvard, J.
Boerger, J.
Solgaard, J.
Simonsen, P.
Loekkegaard, T.
Bruun, M.
Mertz, J.
Domínguez, H.
Skagen, K.
Egstrup, K.
Ibsen, H.
Raymond, I.
Bang-Hansen, T.
Ellervik, C.
Eriksen, E.
Jensen, L.
Jensen, M.
Leth, M.
Nygaard, A.
Park, J.
Schou, M.
Therkelsen, A.
Tilma, J.
Vesterager, K.
Raatikainen, P.
Airaksinen, J.
Arola, O.
Koistinen, J.
Nappila, H.
Peltomäki, K.
Rasanen, V.
Vasankari, T.
Le Heuzey, J.-Y.
Galinier, M.
Gottwalles, Y.
Paganelli, F.
Loiselet, P.
Muller, J.-J.
Koujan, M.B.
Marquand, A.
Destrac, S.
Piot, O.
Delarche, N.
Cebron, J.-P.
Boveda, S.
Guenoun, M.
Guedj-Meynier, D.
Galley, D.
Ohayon, J.
Assouline, S.
Zuber, M.
Amarenco, P.
Ellie, E.
Kadouch, J.
Fournier, P.-Y.
Huberman, J.-P.
Lemaire, M.
Rodier, G.
Milandre, L.
Vandamme, X.
Sibon, I.
Neau, J.-P.
Mahagne, M.H.
Mielot, A.
Bonnefoy, M.
Churet, J.-B.
Navarre, V.
Sellem, F.
Monniot, G.
Boyes, J.-P.
Doucet, B.
Martelet, M.
Obadia, D.
Crousillat, B.
Mouallem, J.
Bearez, E.
Nazeyrollas, P.
Brugnaux, J.P.
Fedorowsky, A.
Casassus, F.
Berneau, J.-B.
Chemin, F.
Falvo, N.
Perron, J.-M.
Poulard, J.-E.
Barreau, A.
Beltra, C.
Corrihons, E.
Decarsin, N.
Dubois, B.
Ducasse, E.
Giry, X.
Kemmel, A.
Ledure, S.
Lemaire, N.
Robin, F.
Rosolin, N.
Sanchez, D.
Suissa, A.
Darius, H.
Königer, G.
Purr, J.
Gerbaulet, U.
Kellner, B.-T.
Kopf, A.
Schäfer, T.
Zauzig, H.
Riegel, P.
Hohensee, H.
Eißfeller, E.
Eder, W.
Rehling, G.
Glatzel, D.
Zutz, S.
Heinz, G.-U.
Menke, H.
Pustelnik, A.
Sandow, P.
Ludwig, N.
Wiswedel, H.
Wildenauer, W.
Axthelm, C.
Schwarz, T.
Babyesiza, A.
Stuchlik, G.
Zimny, H.-H.
Kropp, M.
Kahl, F.
Caspar, A.
Omankowsky, S.
Läßig, T.
Hartmann, H.-J.
Lehmann, G.
Bindig, H.-W.
Hergdt, G.
Reimer, D.
Hauk, J.
Dorsch, W.
Dshabrailov, J.
Michel, H.
Rapp, K.-A.
Vormann, R.
Mayer, P.
Horstmeier, U.
Eissing, V.
Hey, H.
Leuchtgens, H.
Lilienweiß, V.
Kolitsch, K.
Schubert, C.
Lauer, H.
Buchner, T.
Brauer, G.
Kamin, S.
Müller, K.
Abdel-Qader, M.
Baumbach, S.
Ebert, H.-H.
Schwencke, C.
Schellong, S.
Bernhardt, P.
Karolyi, L.
Sievers, B.
Haverkamp, W.
Salbach, P.
Röhnisch, J.-U.
Schoen, S.
Erdle, W.
Mueller, T.
Mueller, H.
Mitrovic, V.
Babjakova, Z.
Bergner, K.
Boehme, S.
Bonin, K.
Buckert, D.
Busch, F.
Dichristin, U.
Diez, S.
Fleck, A.
Flint, K.
Floegel, H.
Fritz, C.
Frommhold, R.
Gehre, J.
Geyer, J.
Grytzmann, A.
Hahn, M.
Helgert, K.
Hubert, K.
Kirchner-Volker, K.
Klein, V.
Kroll, D.
Krueger, A.
Lehmann, R.
Mann, L.
Maselli, A.
Menken, G.
Mikes, K.
Mortan, H.
Nasser, N.
Nicolaus, D.
Plauskat, A.
Pomper, L.
Quietzsch, A.
Ravenhorst, C.
Reichelt, C.
Reimer, C.
Schaefer, B.
Scharrer, S.
Schirmer, K.
Schmidt, K.
Schoene, R.
Schulze, J.
Schuppe, M.
Simon, S.
Sommer, S.
Spranger, K.
Talkenberger, A.
Tauber, K.
Tetlak, A.
Toennishoff, T.
Voelkel-Babyesiza, R.
Voigts, B.
Weiser, U.
Wesendorf, S.
Wildenauer, S.
Wolf, T.
Wurziger, J.
Zak, J.
Zauzig, H.-D.
Ziefle, S.
Zincke, S.
Keltai, M.
Vangel, S.
Szalai, G.
Merkely, B.
Kancz, S.
Boda, Z.
Nagy, A.
Laszlo, Z.
Matoltsy, A.
Gaszner, B.
Polgar, P.
Habon, T.
Noori, E.
Juhasz, G.
Kanakaridisz, N.
Szentpeteri, I.
Juhasz, F.
Vertes, A.
Papp, A.
May, Z.
Ferenczi, J.
Egyutt, M.
Kis, E.
Engelthaler, G.
Szantai, G.
Fulop, E.
Gombos, P.
Gulyas, D.
Jen, P.
Kiralyhazine Gyorke, E.
Kovacs, M.
Kovacsne Levang, S.
Marianna, S.
Radics, Z.
Sydó, N.
Szalo, R.
Szilagyi, A.
Sztanyik, F.
Vandrus, B.
Agnelli, G.
Ambrosio, G.
Tiraferri, E.
Santoro, R.
Testa, S.
Di Minno, G.
Moia, M.
Caimi, T.M.
Martini, G.
Tessitori, M.
Cappelli, R.
Poli, D.
Quintavalla, R.
Melone, F.
Cosmi, F.
Pizzini, A.
Piseddu, G.
Fanelli, R.
Latella, C.
Santi, R.
Pancaldi, L.
De Cristofaro, R.
Palareti, G.
De Blasio, A.
Salerno Uriarte, J.
Minetti, F.
Pogliani, E.M.
Lonati, L.M.
Accogli, M.
Ciampani, N.
Malengo, S.
Feola, M.
Raisaro, A.
Fattore, L.
Grilli, P.
Germini, F.
Settimi, M.
Alunni, M.
Duranti, G.
Tedeschi, L.
Baglioni, G.
Avanzino, G.
Berardi, M.
Pannacci, V.
Giombolini, A.
Nicoli, S.
Scarponi, T.
Allasia, B.
Ricciarini, P.
Nasorri, R.
Argena, A.
Bossolasco, P.
Ronchini, P.
Filippi, A.
Tradati, F.
Bulla, C.
Donzelli, L.
Foppa, L.
Bottarelli, M.L.
Tomasello, A.
Mauric, A.
Femiano, C.
Reggio, R.
Lillo, F.
Mariani, A.
Forcignanò, F.
Volpe, M.
D'Avino, M.
Bongiorni, M.G.
Severi, S.
Capucci, A.
Lodigiani, C.
Salomone, E.
Serviddio, G.
Tondo, C.
Golino, P.
Mazzone, C.
Iacopino, S.
Pengo, V.
Galvani, M.
Moretti, L.
Ambrosino, P.
Banfi, E.
Biagioli, V.
Bianchi, A.
Boggian, G.
Breschi, M.
Brusorio, S.
Calcagnoli, F.
Campagna, G.
Carpenedo, M.
Ciabatta, C.
Ciliberti, G.
Cimmino, G.
D'Arienzo, C.
Di Gennaro, L.
Fedele, M.
Ferrini, P.M.
Granzow, K.
Guazzaloca, G.
Guerra, F.
Lo Buglio, A.
Longo, S.
Macellari, F.
Mesolella, E.
Mollica Poeta, E.
Occhilupo, P.
Oriana, V.
Rangel, G.
Salomone, L.
Scaccianoce, A.
Scarone, C.
Segreti, L.
Sottilota, G.
Villani, R.
Zecca, C.
ten Cate, H.
Ruiter, J.H.
Klomps, H.
Bongaerts, M.
Pieterse, M.G.C.
Guldener, C.
Herrman, J.-P.
Lochorn, G.
Lucassen, A.
Adriaansen, H.
The, S.H.K.
Nierop, P.R.
Hoogslag, P.A.M.
Hermans, W.
Groenemeijer, B.E.
Terpstra, W.
Buiks, C.
Boersma, L.V.A.
Boersma-Slootweg, M.
Bosman, F.
Bosschaert, M.
Bruin, S.
Danse, I.
De Graaf, J.
de Graauw, J.
Debordes, M.
Dols, S.
Geerlings, F.
Gorrebeeck, K.
Jerzewski, A.
Jetten, W.
Kelderman, M.
Kloosterman, T.
Koomen, E.M.
Krikken, J.
Melman, P.
Mulder, R.
Pronk, A.
Stallinga-de Vos, A.
te Kaat, J.
Tonino, P.
Uppelschoten, B.
van de Loo, R.
van der Kley, T.
van Leeuwen, G.
van Putten, J.J.
Westerman, L.
Atar, D.
Berge, E.
Sirnes, P.A.
Gjertsen, E.
Hole, T.
Erga, K.
Hallaråker, A.
Skjelvan, G.
Østrem, A.
Ghezai, B.
Svilaas, A.
Christersson, P.
Øien, T.
Høegh Henrichsen, S.
Berg-Johansen, J.
Otterstad, J.E.
Antonsen, H.
Ausen, K.
Claussen, H.
Dominguez, I.
Jekthammer, A.
Lensebraaten, A.B.
Nilsen, V.
O'Donovan, M.
Rasmussen, S.
Ringdalen, K.
Strand, S.
Stepinska, J.
Korzeniak, R.
Gieroba, A.
Biedrzycka, M.
Ogorek, Marcin
Wozakowska-Kaplon, B.
Loboz-Grudzien, K.
Kosior, J.
Supinski, W.
Kuzniar, J.
Zaluska, R.
Hiczkiewicz, J.
Swiatkowska-Byczynska, L.
Kucharski, L.
Gruchala, M.
Minc, P.
Olszewski, M.
Kania, G.
Krzciuk, M.
Lajkowski, Z.
Ostrowska-Pomian, B.
Lewczuk, J.
Zinka, E.
Karczmarczyk, A.
Chmielnicka-Pruszczynska, M.
Trusz-Gluza, M.
Opolski, G.
Bronisz, M.
Ogorek, Michal
Glanowska, G.
Ruszkowski, P.
Jaworska, K.
Sciborski, R.
Okopien, B.
Kukla, P.
Wozniak-Skowerska, I.
Galbas, K.
Cymerman, K.
Jurowiecki, J.
Miekus, P.
Myszka, W.
Mazur, S.
Lysek, R.
Baszak, J.
Rusicka-Piekarz, T.
Raczak, G.
Domanska, E.
Nessler, J.
Lesnik, J.
Ambicka, M.
Andrzejewski, D.
Araminowicz, J.
Barszcz, A.
Bartkowiak, R.
Bartnik, J.
Basiak, M.
Bekieszczuk, E.
Bernat, L.
Biedrzycki, L.
Biernacka, A.
Blaszczyk, D.
Broton, E.
Brzozowski, W.
Brzustowska, M.
Bzymek, R.
Chmielowski, A.
Chojnowski, P.
Cichomski, R.
Cieslak, K.
Cieszynska, A.
Curyllo, B.
Czamara, M.
Danilowicz-Szymanowicz, L.
Dolecka, B.
Drelich, L.
Dudzik-Richter, B.
Dybala, T.
Dziuba, M.
Faron, W.
Figura-Chmielewska, M.
Frankiewicz, A.
Gadzinski, W.
Gasior, E.
Gosciniecka, B.
Gutknecht, P.
Guziewicz, M.
Jackun-Podlesna, A.
Jaguszewska, G.
Jankielewicz, J.
Jaremczuk-Kaczmarczyk, A.
Jargiello-Baszak, M.
Jarzebowski, A.
Jaskulska-Niedziela, E.
Jaworska-Drozdowska, M.
Kabat, J.
Kaczmarzyk-Radka, A.
Kalin, K.
Kaliszczak, R.
Kiliszek, M.
Klata, M.
Kluczewski, M.
Kobielusz-Gembala, I.
Kochanska, E.
Kociolek, D.
Kolodzinska, A.
Komlo, A.
Konopka, A.
Korczowska, E.
Kowal, E.
Kowalczyk, H.K.
Kremis, E.
Kruczyk, D.
Krzesiak-Lodyga, A.
Krzyzanowski, M.
Kurdzielewicz, W.
Kustrzycka-Kratochwil, D.
Lesniewska-Krynska, D.
Leszczynski, J.
Lewicka, E.
Lichota, E.
Lip, K.
Loboz-Rudnicka, M.
Luka, J.
Lysek-Jozefowicz, A.
Machnikowska, M.
Majewska, K.
Mariankowski, R.
Markiewicz, A.
Mazur, M.
Metzgier-Gumiela, A.
Miedlar, E.
Mielcarek, M.
Neubauer-Geryk, J.
Niedek, J.
Niemirycz-Makurat, A.
Nowak, A.
Nowak, S.
Opielowska-Nowak, B.
Ozgowicz, M.
Pawelska-Buczen, A.
Pawlik-Rak, E.
Piotrowicz, R.
Ptaszynski, P.
Raczynska, A.
Rogowski, W.
Romanek, J.
Romaszkiewicz, R.
Rostoff, P.
Roszczyk, N.
Rozewska-Furmanek, D.
Rychta, J.
Rzyczkowska, B.
Sidor, A.
Skalska, J.
Smichura, M.
Splawski, M.
Staneta, P.
Staniszewska, E.
Starak-Marciniak, J.
Stopyra-Poczatek, M.
Sukiennik-Kujawa, M.
Szafranski, J.
Szalecki, P.
Szczepanska, A.
Szkrobka, W.
Szuchnik, E.
Szulowska, A.
Szumczyk-Muszytowska, G.
Szwoch, M.
Traczyk, T.
Troszczynska, M.
Trzcinski, G.
Tybura, S.
Walasik, P.
Wegrzynowska, M.
Wesolowska, K.
Wieczorek, W.
Wierzbicka, A.
Wilczewski, P.
Wilgat-Szecowka, M.
Wojewoda, P.
Wojnowski, L.
Wrobel, M.
Zakutynska-Kowalczyk, K.
Zyczynska-Szmon, M.
Panchenko, E.
Eltishcheva, V.
Libis, R.
Tereshchenko, S.
Popov, S.
Kamalov, G.
Belenky, D.
Zateyshchikova, A.
Kropacheva, E.
Kolesnikova, A.
Nikolaev, K.
Egorova, L.
Khokhlov, A.
Yakupov, E.
Poltavskaya, M.
Zateyshchikov, D.
Drapkina, O.
Vishnevsky, A.
Barbarash, O.
Miller, O.
Aleksandrova, E.
Chizhov, P.
Sergeev, M.
Shutemova, E.
Mazur, E.
Zrazhevskiy, K.
Novikova, T.
Kostenko, V.
Moiseeva, Y.
Polkanova, E.
Sobolev, K.
Rossovskaya, M.
Zubeeva, G.
Shapovalova, Y.
Nagibovich, O.
Edin, A.
Agakhanyan, A.
Batalov, R.
Belenkova, Y.
Bitakova, F.
Chugunnaya, S.
Dumikyan, A.
Erofeeva, S.
Gorbunova, E.
Gorshkova, T.
Gubanov, A.
Gurmach, M.
Ivanova, Y.
Kolesova, T.
Konyushenko, D.
Korneeva, O.
Kropova, O.
Kuchuk, P.
Kungurtseva, O.
Kupriyanova, T.
Kurylo, B.
Kuvanova, M.
Lebedeva, O.
Lileeva, E.
Machilskaya, O.
Medvedeva, T.
Monako, G.
Motylev, I.
Nagibovich, G.
Novikova, E.
Orlov, Y.
Osmolovskaya, Y.
Ovsannikova, A.
Platonov, D.
Rachkova, S.
Sinitsina, O.
Speshilova, S.
Suslova, O.
Ushakov, A.
Volodicheva, O.
Zemlianskaia, O.
Zhirov, I.
Zhuravleva, E.
Zotova, I.
Viñolas, X.
Alvarez Garcia, P.
López Fernández, M.F.
Tercedor, L.
Tranche Iparraguirre, S.
Torán Monserrat, P.
Márquez Contreras, E.
Isart Rafecas, J.
Motero Carrasco, J.
García Pavía, P.
Gómez Pajuelo, C.
Moro Serrano, C.
Iglesias Alonso, L.F.
Grande Ruiz, A.
Mercé Klein, J.
Gonzalez Juanatey, J.R.
Barón Esquivias, G.
Monte Collado, I.
Palacín Piquero, H.
Brotons Cuixart, C.
Rodríguez Morató, M.
Bayo I Llibre, J.
Corros Vicente, C.
Vida Gutierrez, M.
Epelde Gonzalo, F.
Almeida Fernández, C.A.
Del Val Plana, N.
Escrivá Montserrat, E.
Montero Alía, J.J.
Barreda González, M.
Moleiro Oliva, M.A.
Iglesias Sanmartín, J.
Jiménez González, M.
Rodriguez Álvarez, M.
Herreros Melenchon, J.
Ripoll Vera, T.
Ridocci Soriano, F.
Garcia Riesco, L.
Marco Macian, M.D.
Quiles Granado, J.
Jimenez Navarro, M.
Cosin Sales, J.
Vaquer Perez, J.V.
Vazquez Caamano, M.
Arcocha Torres, M.F.
Marcos Gomez, G.
Iñiguez Romo, A.
Prieto Diaz, M.A.
Alonso, Carmela
Alonso, Concepcion
Alvarez, D.
Alvarez, M.
Amaro, M.
Andere, N.
Aracil Villar, J.
Armitano Ochoa, R.
Austria, A.
Barbeira, S.
Barraquer Feu, E.
Bartes, A.
Becerra Munoz, V.
Bermudez Jimenez, F.J.
Branjovich Tijuan, A.
Cabeza Ramirez, J.
Cabrera Ramos, M.
Calvo Martinez, E.
Campo Moreno, M.
Cancho Corchado, G.
Casanova Gil, M.
Castillo Orive, M.
Castro Fernandez, D.
Cebollada del Misterio, M.
Codinachs Alsina, R.
Cortada Cabrera, A.
Costa Pinto Prego de Faria, J.
Costas, S.
Cotilla Marco, M.I.
Dachs, M.
Diaz Lopez, C.M.
Domenech Borras, A.
Elorriaga Madariaga, A.
Espallargas, A.
Fernandez, M.
Fernandez Escobar, E.
Fernandez Mas, E.
Ferrer, A.
Fosch, J.
Garcia Bermudez, M.
Garcia Millan, V.
Gavira Saenz, M.
Gines Garcia, C.
Gomez, C.
Gomez Perez, Y.
Gonzales Segovia, A.
Gonzalez, P.
Grigorian, L.
Guerrero Molina, A.
del C. Gutierrez del Val, M.
Herrero Maeso, B.
Hevia Rodriguez, E.
Iglesias Garcia, A.
Jimenez Fernandez, M.J.
Jimeno Besa, B.
Juan Salvadores, P.
Lage Bouzamayor, M.B.
Lasuncion, I.
Lezcano Gort, L.E.
Llobet Molina, M.
Lopez, M.
Manzanal Rey, A.
Mara Guerra, J.
Marcus, S.
Martin Vila, A.
Martinez Mena, M.
Mazon, P.
Mendez Zurita, F.
Millán, G.
Molina, M.
Montero Alia, P.
Montes, D.
Moure Gonzalez, M.
Munoz Munoz, R.B.
Negrete Palma, A.
Orellana Figueroa, H.N.
Ortega, V.M.
Ortiz Cortes, C.
Otero Tomera, D.
Palomo Merchan, N.
Pareja Ibar, I.
Pena Garcia, E.
Pereda Armayor, M.
Perez Carasa, M.
Prieto, I.
Quintern, V.
Renom, R.
Rincon Diaz, L.M.
Rios, V.
Riquelme Sola, L.
Rivera, R.
Robiro Robiro, X.
Roca, M.
Roca Saumell, C.
Rodrigo, C.
Rodriguez, E.
Rodriguez Garcia, M.
Saez Jimenez, S.
Sanchez Calderon, P.
Sanchez Mendez, L.
Sanchez Parra, S.
Santolaya, C.
Senan Sanz, M.R.
Seoane Blanco, A.
Serralvo, E.
Sierra, N.
Simon Valero, C.
Sorribes Lopez, J.
Teixido Fontanillas, M.
Terns Riera, M.
Tobajas, G.
Torres, C.
Torres Marques, J.
Ubeda Pastor, M.
Rosenqvist, M.
Wirdby, A.
Linden, J.
Henriksson, K.
Elmersson, M.
Egilsson, A.
Börjesson, U.
Svärd, G.
Liu, B.
Lindh, A.
Olsson, L.-B.
Gustavsson, M.
Andersson, Lars
Andersson, Lisbeth
Benson, L.
Bothin, C.
Hajimirsadeghi, A.
Kadir, K.
Ericsson, M.
Ohlsson, A.
Lindvall, H.
Svensson, P.
Thorne, K.
Handel, H.
Platonov, P.
Eriksson, B.
Timberg, I.
Romberg, K.
Crisby, M.
Karlsson, J.-E.
Jensen, S.A.
Andersson, A.
Malmqvist, L.
Martinsson, B.
Bernsten, F.
Engdahl, J.
Thulin, J.
Hot-Bjelac, A.
Stalby, P.
Aaröe, H.
Ahbeck, E.
Ahlmark, H.
Al-Khalili, F.
Bonkowski, G.
Dzeletovic, S.
Ekstrand, A.-B.
Eriksson, G.-B.
Floren, K.
Grässjö, C.
Hahn, S.
Jaensson, P.
Jansson, B.
Jansson, J.-H.
Kangert, R.-M.
Koch, A.
Kusiak, D.
Lettenström, A.
Lindberg, A.
Lindholm, C.-J.
Mannermyr, A.
Mansson, K.
Millborg, M.
Nilsson, C.
Ohlin, A.-M.
Olofsson, A.
Osberg, A.
Pedersen, A.
Risbecker, K.
Rosenberg, K.
Samuelsson, J.
Shayesteh, M.
Skoglund, K.
Stjernberg, M.
Thorsen, C.
Steffel, J.
Beer, J.H.
Shah, D.
Debrunner, J.
Amstutz, D.
Bruegger, J.
Elise, G.
Grau, A.
Guinand, A.
Henriette, I.
Saga, E.
Winnik, S.
Parkhomenko, A.
Rudyk, I.
Tseluyko, V.
Karpenko, O.
Zhurba, S.
Kraiz, I.
Kupnovytska, I.
Serediuk, N.
Mostovoy, Y.
Ushakov, O.
Koval, O.
Kovalskyi, I.
Svyshchenko, Y.
Sychov, O.
Stanislavchuk, M.
Kraydashenko, O.
Yagensky, A.
Tykhonova, S.
Kurylo, B.
Fushtey, I.
Belegai, R.
Berko, G.
Burdeuna, L.
Chabanna, O.
Daniuk, I.
Ivanov, A.
Kamenska, E.
Kaplan, P.
Khyzhnyak, O.
Kizim, S.
Matova, O.
Medentseva, O.
Mochonyi, V.
Mospan, M.
Nemtsova, V.
Ovdiienko, T.
Palamarchuk, O.
Pavelko, M.
Petrovskyy, R.
Plevak, D.
Proshak, O.
Pyvovar, S.
Rasputina, L.
Romanenko, O.
Romanova, O.
Sapatyi, A.
Shumakov, O.
Stets, R.
Todoriuk, L.
Varenov, V.
Fitzmaurice, D.
Chauhan, N.
Goodwin, D.
Saunders, P.
Evans, R.
Leese, J.
Jhittay, P.S.
Ross, A.
Kainth, M.S.
Pickavance, G.
McDonnell, J.
Williams, A.
Gooding, T.
Wagner, H.
Suryani, S.
Singal, A.
Sircar, S.
Bilas, R.
Hutchinson, P.
Wakeman, A.
Stokes, M.
Paul, N.
Aziz, M.
Ramesh, C.
Wilson, P.
Franklin, S.
Fairhead, S.
Thompson, J.
St Joseph, V.
Taylor, G.
Tragen, D.
Seamark, D.
Paul, C.
Richardson, M.
Jefferies, A.
Sharp, H.
Jones, H.
Giles, C.
Page, M.
Oginni, O.
Aldegather, J.
Wetherwell, S.
Lumb, W.
Evans, P.
Scouller, F.
Macey, N.
Stipp, Y.
West, R.
Thurston, S.
Wadeson, P.
Matthews, J.
Pandya, P.
Gallagher, A.
Railton, T.
Sinha, B.
Russell, D.
Davies, J.A.
Ainsworth, P.
Jones, C.P.
Weeks, P.
Eden, J.
Kernick, D.
Murdoch, W.
Lumley, L.
Patel, R.P.
Wong, S.W.
Saigol, M.
Ladha, K.
Douglas, K.
Cumberlidge, D.F.
Bradshaw, C.
Van Zon, G.
Jones, K.P.
Thomas, M.J.
Watson, E.
Sarai, B.
Ahmad, N.
Willcock, W.
Cairns, J.
Sathananthan, S.
de Kare-Silver, N.
Gilliland, A.
Strieder, E.
Howitt, A.
Vishwanathan, B.
Bird, N.
Gray, D.
Evans, P.
Clark, M.
Bisatt, J.
Litchfield, J.
Fisher, E.
Fooks, T.
Kelsall, A.R.
Alborough, E.
Wakeling, J.
Parfitt, M.
Milne, K.
Rogers, S.
Priyadharshan, R.
Oliver, J.L.
Davies, E.
Abushal, S.
Jacobs, M.
Hutton, C.
Walls, N.I.
Thompson, R.
Chigbo, C.
Zaidi, S.M.A.
Howard, M.
Butter, K.C.
Barrow, S.
Little, H.
Haq, I.U.
Gibbons, L.
Glencross, S.
McLeod, A.J.
Poland, K.
Mulholland, C.
Warke, A.
Conn, P.
Burns, G.
Smith, R.N.
Lowe, S.
Kamath, R.
Dau, H.S.
Webster, J.
Hodgins, I.
Vercoe, S.
Roome, P.C.
Pinnock, H.
Patel, J.R.A.
Ali, A.
Hart, N.
Davies, R.
Stuart, E.
Neden, C.A.
Danielsen, M.
Heath, R.
Sharma, P.
Galloway, S.
Hawkins, C.
Oliver, R.
Aylward, M.
Mannion, S.
Braddick, M.
Edwards, D.
Rothwell, A.C.
Sabir, A.
Choudhary, F.
Khalaque, S.
Wilson, A.
Peters, S.
Coulson, W.
Roberts, N.
Heer, A.
Coates, S.
Ward, B.
Jackson, D.
Walton, S.
Shepherd, D.
Sterry, M.
Wong, T.
Boon, M.
Bunney, R.
Haria-Shah, R.
Baron, R.T.
Davies, S.
Schatzberger, T.
Hargreaves, N.
Stephenson, T.
Choi, H.
Batson, R.
Lucraft, L.
Myhill, T.
Estifano, S.
Geatch, D.
Wilkinson, J.
Veale, R.
Forshaw, K.
Davies, T.
Zaman, K.
Vinson, P.
Liley, C.
Bandrapalli, M.
McGinty, P.
Wastling, R.
McEleny, P.
Beattie, A.
Cooke, P.
Wong, M.
Gunasegaram, J.
Pugsley, M.
Ahmad, S.
A'Court, C.
Ayers, J.
Bennett, J.
Cartwright, S.
Dobson, S.
Dooldeniya, C.
Flynn, A.
Fox, R.
Goram, J.
Halpin, A.
Hay, A.
Jacobs, P.
Jeffers, L.
Lomax, L.
Munro, I.
Muvva, R.
Nadaph, M.
Powell, K.
Randfield, S.
Redpath, D.
Reed, R.
Rickenbach, M.
Rogers, G.
Saunders, P.B.
Seamark, C.
Shewring, J.
Simmons, P.
Simper, H.
Stoddart, H.
Sword, A.
Thomas, N.
Thomson, A.
Gibbs, H.
Blenkhorn, A.
Singh, B.
Van Gaal, W.
Abhayaratna, W.
Lehman, R.
Roberts-Thomson, P.
Kilian, J.
Coulshed, D.
Catanchin, A.
Colquhoun, D.
Kiat, H.
Eccleston, D.
French, J.
Zimmett, L.
Ayres, B.
Phan, T.
Blombery, P.
Crimmins, D.
O'Donnell, D.
Choi, A.
Astridge, P.
Arstall, M.
Jepson, N.
Binnekamp, M.
Lee, A.
Rogers, J.
Starmer, G.
Carroll, P.
Faunt, J.
Aggarwala, A.
Barry, L.
Batta, C.
Beveridge, R.
Black, A.
Bonner, M.
Boys, J.
Buckley, E.
Campo, M.
Carlton, L.
Connelly, A.
Conway, B.
Cresp, D.
Dimitri, H.
Dixon, S.
Dolman, M.
Duroux, M.
Eskandari, M.
Eslick, R.
Ferreira-Jardim, A.
Fetahovic, T.
Fitzpatrick, D.
Geraghty, R.
Gibbs, J.
Grabek, T.
Modi, M.H.
Hayes, K.
Hegde, M.P.
Hesketh, L.
Hoffmann, B.
Jacobson, B.
Johnson, K.
Juergens, C.
Kassam, I.
Lawlor, V.
Lehman, M.
Lehman, S.
Leung, D.
Mackay, S.
MacKenzie, M.
McCarthy, C.
McIntosh, C.
McKeon, L.
Morrison, H.
Mussap, C.
Myers, J.-D.
Nagalingam, V.
Oldfield, G.
O'May, V.
Palmer, J.
Parsons, L.
Patching, K.
Patching, T.
Paul, V.
Plotz, M.
Preston, S.
Rashad, H.
Ratcliffe, M.
Raynes, S.
Rose, J.
Sanders, L.
Seremetkoska, M.
Setio, H.
Shone, S.
Shrestha, P.
Singh, C.
Singleton, C.
Stoyanov, N.
Sutcliffe, S.
Swaraj, K.
Tarrant, J.
Thomas, N.
Thompson, S.
Tsay, I.M.
Vorster, M.
Waldman, A.
Wallis, L.
Wilford, E.
Wong, K.
Connolly, S.J.
Spyropoulos, A.
Eikelboom, J.
Luton, R.
Gupta, M.
Pandey, A.S.
Cheung, S.
Leader, R.
Beaudry, P.
Ayala-Paredes, F.
Berlingieri, J.
Heath, J.
Poirier, G.
Du Preez, M.
Nadeau, R.
Dresser, G.
Dhillon, R.
Hruczkowski, T.
Schweitzer, B.
Coutu, B.
Angaran, P.
MacDonald, P.
Vizel, S.
Fikry, S.
Parkash, R.
Lavoie, A.
Cha, J.
Ramjattan, B.
Bonet, J.
Ahmad, K.
Angaran, P.
Aro, L.
Aves, T.
Beaudry, K.
Bergeron, C.
Bergeron, C.
Bigcanoe, J.
Bignell, N.
Breakwell, L.
Burke, E.
Carroll, L.
Clarke, B.
Cleveland, T.
Daheb, S.
Dehghani, P.
Denis, I.
Djaidani, Z.
Dorian, P.
Douglass, S.
Dunnigan, J.
Ewert, A.
Farquhar, D.
Fearon, A.
Ferleyko, L.
Fournier, D.
Fox, B.
Grenier, M.-C.
Gulliver, W.
Haveman, K.
Hines, C.
Hines, K.
Jackson, A.M.
Jean, C.
Jethoo, G.
Kahlon, R.
Kelly, S.
Kim, R.
Korley, V.
Kornder, J.
Kwan, L.
Largy, J.
Lewis, C.
Lewis, S.
Mangat, I.
Moor, R.
Navratil, J.
Neas, I.
Otis, J.
Otis, R.
Pandey, M.
Petrie, F.
Pinter, A.
Raines, M.
Roberts, P.
Robinson, M.
Sas, G.
Schulman, S.
Snell, L.
Spearson, S.
Stevenson, J.
Trahey, T.
Wong, S.
Wright, D.
Ragy, H.
Abd El-Aziz, A.
Abou Seif, S.K.
El Din, M.G.
El Etriby, S.
Elbahry, A.
El-Etreby, A.
Elkhadem, M.
Katta, A.
Khairy, T.
Mowafy, A.
Nawar, M.
Ohanissian, A.
Reda, A.
Reda, M.
Salem, H.
Sami, N.
Samir, S.
Setiha, M.
Sobhy, M.
Soliman, A.
Taha, N.
Tawfik, M.
Zaatout, E.
Jacobson, B.
Kettles, D.
Bayat, J.
Siebert, H.
Horak, A.
Kelfkens, Y.
Garda, R.
Pillay, T.
Guerra, M.
van Zyl, L.
Theron, H.
Murray, A.
Louw, R.
Greyling, D.
Mntla, P.
Ueckermann, V.
Loghdey, R.
Ismail, S.
Ahmed, F.
Engelbrecht, J.
Ramdass, A.
Maharajh, S.
Oosthuysen, W.
Angel, G.
Bester, C.
Booysen, M.
Boshoff, C.
Cannon, C.
Cassimjee, S.
Chami, C.
Conway, G.
Davids, A.
de Meyer, L.
Du Plessis, G.
Ellis, T.
Henley, L.
Karsten, M.
Loyd, E.
Marks, J.
Mavhusa, L.
Mostert, M.
Page, A.
Rikhotso, L.
Salie, M.
Sasto, J.
Shaik, F.
Skein, A.
Smith, L.
Tarr, G.
Tau, T.
van Zyl, F.
Al Mahmeed, W.
Yousef, G.
Agrawal, A.
Nathani, M.
Ibrahim, M.
Esheiba, E.M.
Singh, R.
Naguib, A.
Abu-Mahfouz, M.
Al Omairi, M.
Al Naeemi, A.
Maruthanayagam, R.
Bazargani, N.
Wassef, A.
Gupta, R.
Khan, M.
Subbaraman, B.
Abdul, A.
Al Mulla, A.
El Bardisy, S.
Haridas, P.
Jadhav, S.
Magdaluyo, K.
Makdad, M.
Maqsood, I.
Mohamed, R.
Sharma, N.
Sharma, R.
Thanzeel, M.
Goldhaber, S.Z.
Canosa, R.
Rama, P.
Blumberg, E.
Garcia, J.
Mullen, P.
Wilson, V.
Quick, A.
Ferrick, K.
Kutayli, W.M.
Cox, M.
Franco, M.
Falkowski, S.
Mendelson, R.
Williams, M.
Miller, S.
Beach, S.
Sharma, N.
Alfieri, A.
Gutowski, T.
Haque, I.
Reddy, R.
Ahmed, W.
Delafontaine, P.
Diercks, D.
Theodoro, D.
Remmel, K.
Alberts, M.
Ison, R.
Noveck, H.
Duffy, P.
Pitta, S.
Nishijima, D.
Treasure, C.
Asafu-Adjaye, N.
Ball, K.
Bartlett, M.
Bentley, M.
Bowers, S.
Brown, A.
Browne, A.
Cameron-Watts, J.
Canova, M.
Cassidy, D.
Cervellione, K.
Congal, S.
DePauw, J.
Dickerson, A.
Eley, M.
Evans, L.
Felpel, S.
Ferdinand, K.
Fielder, D.
Gentry, P.
Haideri, A.
Hakimi, F.
Harbour, T.
Hartranft, E.
Hawkins, B.
Headlee, M.
Henson, L.
Herrick, C.
Hicks, T.
Jasinski, S.
Johnson, K.
Jones, A.
Jones, L.
Jones, P.
Karl, S.
Keeling, M.
Kerr, J.
Knowles, P.
Langdon, J.
Lay, M.
Lee, J.A.
Lincoln, T.
Malone, E.
Merliss, A.
Merritt, D.
Minardo, J.
Mooso, B.
Orosco, C.
Palumbo, V.
Parker, M.
Parrott, T.
Paserchia, S.
Pearl, G.
Peterson, J.
Pickelsimer, N.
Purcell, T.
Raynor, J.
Raziano, S.
Richard, C.
Richardson, T.
Robertson, C.
Sage, A.
Sanghera, T.
Shaw, P.
Shoemaker, J.
Smith, K.
Stephanie, B.
Thatcher, A.
Theobald, H.
Thompson, N.
Treasure, L.
Tripti, T.
Verdi, C.
Worthy, V.
Sawhney, Jitendra PS.
Pokaż więcej
Źródło :
In Indian Heart Journal November-December 2018 70(6):828-835
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Perioperative patient outcomes in the African Surgical Outcomes Study: a 7-day prospective observational cohort study
Autorzy :
Abadagan, Hippolyte
Abbas, N
Abdelatif, A Ibrahim
Abdoulaye, Traoré
Abd-rouf, A
Abduljalil, A
Abdulrahman, A
Abdurazig, S
Abokris, A
Abozaid, W
Abugassa, SOA
Abuhdema, F
Abujanah, SA
Abusamra, R
Abushnaf, A
Abusnina, SA
Abuzalout, TS
Ackermann, HM
Adamu, YB
Addanfour, A
Adeleke, DM
Adigun, TA
Adisa, AO
Adjignon, Sèhivè Valéry
Adu-Aryee, NA
Afolabi, BB
Agaba, AFX
Agaba, PKA
Aghadi, K
Agilla, H
Ahmed, B
Ahmed, El-Z
Ahmed, Al-J
Ahmed, M
Ahossi, Rene
Aji, SA
Akanyun, S
Akhideno, I
Akhter, M
Akinyemi, OA
Akkari, M
Akodjenou, Joseph
AL Samateh, AL
al Shams, ES
Alagbe-Briggs, OT
Alakkari, EA
Alalem, RB
Alashhab, M
Alatise, OI
Alatresh, A
Alayeb Alayeb, MSI
Albakosh, BA
Albert, F
Alberts, ANJD
Aldarrat, AD
Alfari, A
Alfetore, A
Algbali, M
Algddar, A
Algedar, HA
Alghafoud, IA
Alghazali, A
Alhajj, M
Alhendery Alhendery, A
Alhoty, FFH
Ali, A
Ali, YA
Ali, A
Alioune, Beye Seïdina
Alkassem, MA
Alkchr, MA
Alkesa, TS
Alkilani, A
Alkobty Alkobty, F
Allaye, Thomas
Alleesaib, SBM
Alli, A
Allopi, K
Allorto, NL
Almajbery, A
Almesmary, R
Almisslati, SHA
Almoraid, F
Alobeidi, H
Alomami, MA
Alphonsus, Christella S
Alqawi, OA
Alraheem, AA
Alsabri, SA
Alsayed, A
Alsellabi, B
Al-Serksi, M
Alshareef, MSA
Altagazi, AA
Aluvale, JS
Alwahedi, HW
Alzahra, EA
Alzarouk, MA
Al-Zubaidy, K
Amadou, M
Amadou, Maiga
Amanor-Boadu, Simbo D
Amer, Al-A
Amisi, BT
Amuthenu, MA
Anabah, TWA
Anani, Felix
Anderson, PGR
Andriamampionona, AGB
Andrianina, L
Anele, A
Angelin, R
Anjar, N
Antùnez, O
Antwi-Kusi, Akwasi
Anyanwu, LJC
Aribi, AA
Arowolo, OA
Arrey, O
Ashebir, Daniel Zemenfes
Assefa, SB
Assoum, Guy
Athanse, V
Athombo, JS
Atiku, M
Atito-Narh, E
Atomabe, Anatole
Attia, A
Aungraheeta, M
Aurélia, DMA
Ayandipo, OO
Ayebale, AET
Azzaidey, HMZ
Babajee, NB
Badi, HB
Badianga, EK
Baghni, RB
Bahta, MT
Bai, M
Baitchu, Y
Baloyi, AM
Bamuza, KA
Bamuza, MI
Bangure, L
Bankole, OB
Barongo, ML
Barow, MM
Basenero, Apollo
Bashiya, L
Basson, CH
Bechan, Sudha
Belhaj, S
Ben Mansour, MM
Benali, D
Benamour, ASB
Berhe, A
Bertie, JD
Bester, JJA
Bester, M
Bezuidenhout, JD
Bhagwan, K
Bhagwandass, DR
Bhat, KAP
Bhuiyan, MMZU
Biccard, Bruce M
Bigirimana, F
Bikuelo, CJ
Bilby, BE
Bingidimi, SS
Bischof, KE
Bishop, David G
Bitta, C
Bittaye, M
Biyase, Thuli
Blake, CA
Blignaut, E
Blignaut, F
BN Tanjong, BN
Bogoslovskiy, A
Boloko, PM
Boodhun, SKB
Bori, I
Boufas, F
Brand, M
Brouckaert, Nicholas T
Bruwer, JD
Buccimazza, I
Bula Bula, IM
Bulamba, Fred
Businge, BC
Bwambale, YB
Cacala, SRC
Cadersa, MA
Cairns, Chris
Carlos, F
Casey, ME
Castro, AC
Chabayanzara, ND
Chaibou, MS
Chaibva, TNO
Chakafa, NK
Chalo, C
Changfoot, C
Chari, MC
Chelbi, L
Chibanda, JT
Chifamba, HN
Chikh, N
Chikumba, E
Chimberengwa, P
Chirengwa, J
Chitungo, FM
Chiwanga, MC
Chokoe, MM
Chokwe, TM
Chrirangi, B
Christian, M
Church, B
Cisekedi, JC
Clegg-Lamptey, JN
Cloete, Estie
Coltman, Megan
Conradie, W
Constance, N
Coulibaly, Youssouf
Cronje, L
Da Silva, MA
Daddy, H
Dahim, L
Daliri, D
Dambaki, MS
Dasrath, A
Davids, JG
Davies, Gareth L
De Lange, JT
de Wet, JB
Dedekind, B
Degaulle, MA
Dehal, V
Deka, PD
Delinikaytis, S
Desalu, IS
Dewanou, Hubert
Deye, MB Moussa
Dhege, C
Diale, BSG
Dibwe, DF
Diedericks, BJS
Dippenaar, JM
Dippenaar, L
Diyoyo, MP
Djessouho, Edith
Dlamini, SN
Dodiyi-Manuel, A
Dokolwana, BA
Domoyyeri, DP
Drummond, Leanne W
du Plessis, DE
du Plessis, WM
du Preez, LJ
Dube, K
Dube, NZ
Dullab, KD
Duvenhage, R
Echem, RC
Edaigbini, SA
Egote, AK
Ehouni, A
Ekwen, G
Ekwunife, NC
El Hensheri, M
Elfaghi, IE
Elfagieh, MA
Elfallah, S
Elfiky, Mahmoud
Elgelany, S
Elghallal, AM
Elghandouri, MG
Elghazal, ZS
Elghobashy, AM
Elharati, FT
Elkhogia, Abdulaziz M
Elkhwildi, RM
Ellis, S
Elmadani, L
Elmadany, HB
Elmehdawi, H
Elmgadmi, A
Eloi, H
Elrafifi, D
Elsaadi, G
Elsaity, RB
Elshikhy, A
Eltaguri, M
Elwerfelli, A
Elyasir, IE
Elzoway, AZ
Elzufri, AM
Enendu, EO
Enicker, BC
Enwerem, EO
Esayas, R
Eshtiwi, M
Eshwehdi, AA
Esterhuizen, JL
Esterhuizen, Tonya M
Etuk, EB
Eurayet, O
Eyelade, OR
Fanjandrainy, RF
Fanou, Lionelle
Farina, Z
Fawzy, Maher
Feituri, A
Fernandes, NL
Ford, LM
Forget, Patrice
François, T
Freeman, T
Freeman, YBM
Gacii, VM
Gadi, B
Gagara, M
Gakenia, A
Gallou, PD
Gama, GGN
Gamal, MG
Gandy, YG
Ganesh, A
Gangaly, Diallo
Garcia, M
Gatheru, AP
Gaya, SSD
Gbéhadé, Oswald
Gerbel, G
Ghnain, A
Gigabhoy, R
Giles, DG
Girmaye, GT
Gitau, S
Githae, B
Gitta, Said
Gobin, Veekash
Goga, Riaz
Gomati, AAG
Gonzalez, ME
Gopall, J
Gordon, Christina Salmina
Gorelyk, O
Gova, M
Govender, K
Govender, P
Govender, S
Govindasamy, V
Green-Harris, JTK
Greenwood, MB
Grey-Johnson, SV
Grobbelaar, Mariette
Groenewald, MA
Grünewald, KK
Guegni, Ambroise
Guenane, M
Gueye, S
Guezo, Marius
Gunguwo, T
Gweder, MG
Gwila, M
Habimana, L
Hadecon, Rodrigue
Hadia, E
Hamadi, L
Hammouda, M
Hampton, MI
Hanta, R
Hardcastle, Tim C
Hariniaina, JA
Hariparsad, S
Harissou, AH
Harrichandparsad, R
Hasan, SHA
Hashmi, HB
Hayes, MP
Hdud, A
Hebli, SH
Heerah, HMSN
Hersi, S
Hery, AH
Hewitt-Smith, Adam
Hlako, TC
Hodges, SCH
Hodgson, Richard Eric
Hokoma, M
Holder, H
Holford, EB
Horugavye, E
Houston, C
Hove, M
Hugo, D
Human, CM
Hurri, H
Huwidi, O
Ibrahim, AI
Ibrahim, Traoré
Idowu, OK
Igaga, IE
Igenge, John
Ihezie, O
Ikandi, K
Ike, IAR
Ikuku, JJN
Ilbarasi, MN
Ilunga, IBB
Ilunga, JPM
Imbangu, NAV
Imessaoudene, Z
Imposo, DH
Iraya, AM
Isaacs, M
Isiguzo, M
Issoufou, A
Izquirdo, P
Jaber, A
Jaganath, UV
Jallow, CS
Jamabo, S
Jamal, ZS
Janneh, L
Jannetjies, MJ
Jasim, I
Jaworska, Megan AJ
Jay Narain, S
Jermi, K
Jimoh, R
Jithoo, S
Johnson, M
Joomye, S
Judicael, RM
Judicaël, M
Juwid, A
Jwambi, LP
Kabango, R
Kabangu, JK
Kabatoro, DK
Kabongo, AN
Kabongo, K
Kabongo, LT
Kabongo, MD
Kady, N
Kafu, S
Kaggya, M
Kaholongo, BNK
Kairuki, PCK
Kakololo, SI
Kakudji, K
Kalisa, Amina
Kalisa, R
Kalufwelu, MR
Kalume, S
Kamanda, RJ
Kangili, MK
Kanoun, H
Kapesa
Kapp, P
Karanja, JK
Karar, M
Kariuki, K
Kaseke, K
Kashuupulwa, PNK
Kasongo, KJP
Kassa, SK
Kateregga, GK
Kathrada, MIS
Katompwa, PM
Katsukunya, L
Kavuma, KAM
Khalfallah
Khamajeet, A
Khetrish, SB
Kibandwa
Kibochi, W
Kilembe, AM
Kintu, AK
Kipng'etich, B
Kiprop, B
Kissoon, VMK
Kisten, Theroshnie K
Kiwanuka, JK
Kluyts, Hyla-Louise
Knox, MEK
Koledale, AK
Koller, VL
Kolotsi, MA
Kongolo, M
Konwuoh, ND
Koperski, WJ
Koraz, MYK
Kornilov, AA
Koto, M Zach
Kransingh, Samantha
Krick, D
Kruger, S
Kruse, C
Kuhn, W
Kuhn, WP
Kukembila, AM
Kule, KL
Kumar, M
Kusel, Belinda S
Kusweje, VK
Kuteesa, KJ
Kutor, YY
Labib, MA
Laksari, M
Lanos, F
Lawal, TA
Le Manach, Yannick
Lee, C
Lekoloane, RM
Lelo, SN
Lerutla, B
Lerutla, MT
Levin, AI
Likongo, TB
Limbajee, ML
Linyama, DM
Lionnet, C
Liwani, MM
Loots, E
Lopez, A Garrido
Lubamba, CLC
Lumbala, KF
Lumbamba, AJM
Lumona, John
Lushima, RF
Luthuli, L
Luweesi, HL
Lyimo, TSK
Maakamedi, HM
Mabaso, BM
Mabina, M
Maboya, ME
Macharia, I
Macheka, AM
Machowski, AZ
Madiba, Thandinkosi E
Madsen, ASM
Madzimbamuto, Farai
Madzivhe, LJ
Mafafo, SC
Maghrabi, M
Mahamane, Diango Djibo
Maharaj, A
Maharaj, A
Maharaj, AD
Mahmud, MR
Mahoko, M
Mahomedy, NA
Mahomva, O
Mahureva, TM
Maila, RK
Maimane, DM
Maimbo, M
Maina, SN
Maiwald, Dela A
Maiyalagan, MD
Majola, N
Makgofa, N
Makhanya, V
Makhaye, WP
Makhlouf, NM
Makhoba, S
Makopa, EK
Makori, O
Makupe, Alex M
Makwela, MA
Malefo, ME
Malongwe, SM
Maluleke, DM
Maluleke, MR
Mamadou, K Touré
Mamaleka, MP
Mampangula, Y
Mamy, RM
Mananjara, MNR
Mandarry, MTM
Mangoo, DM
Manirimbere, C
Manneh, A
Mansour, A
Mansour, I
Manvinder, M
Manyere, DV
Manzini, VT
Manzombi, JK
Mapanda, PM
Marais, LC
Maranga, O
Maritz, JPB
Mariwa, FK
Masela, RS
Mashamba, MM
Mashava, Doreen M
Mashile, MV
Mashoko, E
Masia, OR
Masipa, JN
Masiyambiri, ATM
Matenchi, MW
Mathangani, W
Mathe, RC
Matola, Christopher Y
Matondo, PM
Matos-Puig, R
Matoug, FFH
Matubatuba, JT
Mavesere, HP
Mavhungu, R
Maweni, S
Mawire, CJM
Mawisa, T
Mayeza, S
Mbadi, R
Mbayabu, M
Mbewe, N
Mbombo, WD
Mbuyi, T
Mbuyi, WMS
Mbuyisa, MW
Mbwele, Bernard
Mehyaoui, RM
Menkiti, ID
Mesarieki, LVM
Metali, A
Mewanou, Serge
Mgonja, L
Mgoqo, N
Mhatu, S
Mhlari, TM
Miima, S
Milod, IM
Minani, P
Mitema, F
Mlotshwa, A
Mmasi, JE
Mniki, T
Mofikoya, BO
Mogale, JO
Mohamed, A
Mohamed, A
Mohamed, A
Mohamed, S
Mohamed, S
Mohamed, TS
Mohamed, A
Mohamed, A
Mohamed, AM
Mohamed, P
Mohammed, I
Mohammed, FAM
Mohammed, M
Mohammed, NM
Mohlala, MP
Mokretar, R
Molokoane, FM
Mongwe, KN
Montenegro, L
Montwedi, OD
Moodie, QK
Moopanar, M
Morapedi, M
Morulana, TG
Moses, VL
Mossy, P
Mostafa, H
Motilall, SR
Motloutsi, SP
Moussa, Kanté
Moutari, M
Moyo, OM
Mphephu, PE
Mrara, Busi
Msadabwe, C
Mtongwe, VM
Mubeya, FK
Muchiri, K
Mugambi, J
Muguti, GIM
Muhammad, AB
Mukama, IF
Mukenga, MM
Mukinda, FK
Mukuna, PM
Mungherera, ARW
Munlemvo, Dolly M
Munyaradzi, TW
Munyika, AA
Muriithi, JM
Muroonga, MP
Murray, R
Mushangwe, VK
Mushaninga, M
Musiba, VEM
Musowoya, JM
Mutahi, S
Mutasiigwa, MGH
Mutizira, G
Muturi, A
Muzenda, T
Mvwala, KR
Mvwama, NM
Mwale, A
Mwaluka, CN
Mwamba, JD
Mwanga, HAM
Mwangi, CM
Mwansa, S
Mwenda, V
Mwepu, IM
Mwiti, TM
Mzezewa, SZ
Nabela, L
Nabukenya, MTN
Nabulindo, SM
Naicker, K
Naidoo, D
Naidoo, L
Naidoo, LC
Naidoo, N
Naidoo, R
Naidoo, RD
Naidoo, S
Naidoo, TD
Naidu, TK
Najat, NZ
Najm, Y
Nakandungile, F
Nakangombe, P
Namata, CN
Namegabe, ES
Nansook, A
Nansubuga, NP
Nantulu, C
Nascimento, Rodrigue
Naude, GT
Nchimunya, H
Ndaie, MA
Ndarukwa, PN
Ndasi, Henry
Ndayisaba, Gabriel
Ndegwa, D
Ndikumana, R
Ndonga, Andrew KN
Ndung'u, C
Neil, MC
Nel, MS
Neluheni, EV
Nesengani, DS
Nesengani, NT
Netshimboni, LE
Ngalala, AM
Ngari, BM
Ngari, NBM
Ngatia, E
Ngcobo, GK
Ngcobo, TS
Ngorora, D
Ngouane, D
Ngugi, K
Ngumi, Zipporah WW
Nibe, Z
Ninise, E
Niyondiko, JC
Njenga, PW
Njenga, MN
Njoroge, M
Njoroge, S
Njuguna, W
Njuki, PN
Nkesha, T
Nkuebe, TN
Nkuliyingoma, NP
Nkunjana, M
Nkwabi, Ernest
Nkwine, RN
Nnaji, C
Notoane, I
Nsalamba, Shaaban
Ntlhe, LM
Ntoto, C
Ntueba, B
Nyassi, MT
Nyatela-Akinrinmade, Z
Nyawanda, HO
Nyokabi, NN
Nziene, VN
Obadiah, S
Ochieng, OJP
Odia, PK
Oduor, OEO
Ogboli-Nwasor, EO
Ogendo, SWO
Ogunbode, O
Ogundiran, TO
Ogutu, O
Ojewola, RW
Ojujo, M
Ojuka, DO
Okelo, OS
Okiya, S
Okonu, N
Olang, PR
Omigbodun, Akinyinka O
Omoding, S
Omoshoro-Jones, J
Onyango, R
Onyegbule, A
Orjiako, O
Osazuwa, MO
Oscar, Kpatinvo
Osinaike, BB
Osinowo, AO
Othin, OM
Otman, FFH
Otokwala, J
Ouanes, F
Oumar, Ongoïba
Ousseini, AO
Padayachee, S
Pahlana, SM
Pansegrouw, J
Paruk, FP
Patel, MB
Patel, Ushmaben
Patience, AP
Pearse, Rupert M
Pembe, JD
Pengemale, GN
Perez, N
Perez, MF Aguilera
Peter, A Mallier
Phaff, M
Pheeha, RM
Pienaar, BH
Pillay, V
Pilusa, KA
Pochana, MP
Polishchuk, O
Porrill, Owen S
Post, EF
Prosper, A
Pupyshev, M
Rabemazava, A
Rabiou, MS
Rademan, L
Rademeyer, M
Raherison, RAR
Rajah, FR
Rajcoomar, MSR
Rakhda, Z
Rakotoarijaona, AHR
Rakotoarisoa, AHN
Rakotoarison, Sylvia R
Rakotoarison, RR
Ramadan, L
Ramananasoa, MLR
Rambau, M
Ramchurn, TPR
Ramilson, HE
Ramjee, Rajesh J
Ramnarain, H
Ramos, R
Rampai, TJ
Ramphal, SR
Ramsamy, T
Ramuntshi, R
Randolph, R
Randriambololona, DMA
Ras, WAP
Rasolondraibe, RAF
Rasolonjatovo, JDLC
Rautenbach, RM
Ray, S
Rayne, Sarah R
Razanakoto, FAR
Reddy, SR
Reed, Anthony R
Rian, JR
Rija, FR
Rink, B
Robelie, AT
Roberts, CA
Rocher, AGL
Rocher, S
Rodseth, Reitze N
Rois, I
Rois, W
Rokhsi, S
Roos, J
Rorke, Nicolette F
Roura, H
Rousseau, FJ
Rousseau, N
Royas, L
Roytowski, D
Rungan, Devan
Rwehumbiza, SSR
Ryabchiy, BB
Ryndine, V
Saaiman, CR
Sabwa, HK
Sadat, S
Saed, SS
Salaheddin, E
Salaou, H
Saleh, M
Salisu-Kabara, HM
Sama, Hamza Doles
Samateh, Ahmadou L
Sam-Awortwi (Jnr), W
Samuel, N
Sanduku, DK
Sani, Chaibou M
Sanyang, LN
Sarah, HN
Sarkin-Pawa, A
Sathiram, R
Saurombe, T
Schutte, H
Sebei, MP
Sedekounou, MD
Segooa, MP
Semenya, EM
Semo, BO
Sendagire, CS
Senoga, SA
Senusi, FS
Serdyn, T
Seshibe, MD
Shah, GB
Shamamba, R
Shambare, CS
Shangase, TN
Shanin, SH
Shefren, IE
Sheshe, AA
Shittu, OB
Shkirban, AS
Sholadoye, T
Shubba, A
Sigcu, N
Sihope, SE
Sikazwe, DS
Sikombe, BS
Simaga Abdoul, K
Simo, WAG
Singata, K
Singh, AS
Singh, S
Singh, Usha
Sinoamadi, V
Sipuka, N
Sithole, NLM
Sitima, S
Skinner, David Lee
Skinner, GC
Smith, OI
Smits, CAG
Sofia, MSI
Sogoba, Gaoussou
Sohoub, A
Sookun, SS
Sosinska, O
Souhe, Rosalie
Souley, G
Souleymane, Thiam
Spicer, JM
Spijkerman, Sandra
Steinhaus, H
Steyn, A
Steyn, G
Steyn, HC
Stoltenkamp, Heidi L
Stroyer, S
Swaleh, A
Swayeb, E
Szpytko, AJ
Taiwo, NA
Tarhuni, A
Tarloff, D
Tchaou, Blaise
Tchegnonsi, Charles
Tchoupa, M
Teeka, MO
Thakoor, B
Theunissen, MM
Thomas, BP
Thomas, MB
Thotharam, A
Tobiko, O
Torborg, AM
Tshisekedi, SM
Tshisola, SK
Tshitangano, R
Tshivhula, F
Tshuma, HT
Tumukunde, Janat
Tun, M
Udo, IA
Uhuebor, DI
Umeh, KU
Usenbo, AO
Uwiteyimbabazi, JdD
Van der Merwe, DJ
van der Merwe, FH
van der Walt, JE
van Dyk, Dominique
Van Dyk, JG
van Niekerk, JJS
van Wyk, S
van Zyl, HA
Veerasamy, B
Venter, PJ
Vermeulen, AJ
Villarreal, R
Visser, J
Visser, L
Voigt, M
von Rahden, Richard P
Wafa, A
Wafula, A
Wambugu, PK
Waryoba, P
Waweru, EN
Weideman, M
Wise, Robert D
Wynne, EE
Yahya, AI
Yahya, AA
Yahya, R
Yakubu, Y
Yanga, JJ
Yangazov, YM
Yousef, O
Yousef, G
Youssouf, Coulibaly
Yunus, AA
Yusuf, AS
Zeiton, AZ
Zentuti, HZ
Zepharine, Henry
Zerihun, AB
Zhou, S
Zidan, A
Zié, Sanogo Zimogo
Zinyemba, CZ
Zo, A
Zomahoun, Lidwine
Zoobei, NZ
Zoumenou, Eugene
Zubia, NZ
Biccard, Bruce M
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 21-27 April 2018 391(10130):1589-1598
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Evidence that RASSF1C stimulation of lung cancer cell proliferation depends on IGFBP-5 and PIWIL1 expression levels.
Autorzy :
Mark E Reeves
Matthew Firek
Shin-Tai Chen
Yousef G Amaar
Pokaż więcej
Temat :
Medicine
Science
Źródło :
PLoS ONE, Vol 9, Iss 7, p e101679 (2014)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://europepmc.org/articles/PMC4090148?pdf=render; https://doaj.org/toc/1932-6203
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/6c67de85c73a4179939ec06b7311d5b0
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A preliminary report : A new scale to identify the pseudodementia syndrome
Autorzy :
YOUSEF, G
RYAN, W. J
LAMBERT, T
PITT, B
KELLETT, J
Pokaż więcej
Temat :
Encéphale pathologie
Cerebral disorder
Encéfalo patología
Homme
Human
Hombre
Maladie dégénérative
Degenerative disease
Enfermedad degenerativa
Système nerveux central pathologie
Central nervous system disease
Sistema nervosio central patología
Système nerveux pathologie
Nervous system diseases
Sistema nervioso patología
Analyse factorielle
Factor analysis
Análisis factorial
Diagnostic différentiel
Differential diagnostic
Diagnóstico diferencial
Démence Alzheimer
Alzheimer disease
Demencia Alzheimer
Echelle évaluation
Evaluation scale
Escala evaluación
Etat dépressif
Depression
Estado depresivo
Psychométrie
Psychometrics
Psicometría
Questionnaire
Cuestionario
Trouble cognition
Cognitive disorder
Trastorno cognitivo
Trouble mémoire
Memory disorder
Trastorno memoria
Validation test
Test validation
Validación prueba
Vieillard
Elderly
Anciano
Pseudodémence
Sciences biologiques et medicales
Biological and medical sciences
Sciences medicales
Medical sciences
Psychopathologie. Psychiatrie
Psychopathology. Psychiatry
Techniques et méthodes
Techniques and methods
Psychométrie. Systèmes d'aide au diagnostic
Psychometrics. Diagnostic aid systems
Psychologie. Psychanalyse. Psychiatrie
Psychology. Psychoanalysis. Psychiatry
PSYCHOPATHOLOGIE. PSYCHIATRIE
Gerontology geriatrics
Gérontologie
Psychology, psychopathology, psychiatry
Psychologie, psychopathologie, psychiatrie
Źródło :
International journal of geriatric psychiatry. 13(6):389-399
Materiał oryginalny :
INIST-CNRS
Opis pliku :
text
Dostęp URL :
http://pascal-francis.inist.fr/vibad/index.php?action=search&terms=2299050
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies