Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Yu, Guowei"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
An Index Theory for Collision, Parabolic and Hyperbolic Solutions of the Newtonian n-body Problem
Autorzy :
Hu, Xijun
Ou, Yuwei
Yu, Guowei
Pokaż więcej
Źródło :
Archive for Rational Mechanics and Analysis. 240(1):565-603
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Spatial Double Choreographies of the Newtonian 2n-Body Problem
Autorzy :
Yu, GuoweiAff1, Aff2
Pokaż więcej
Źródło :
Archive for Rational Mechanics and Analysis. 229(1):187-229
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies